VfL Oldenburg vs Eintracht Celle Live Score and Live Stream

13:00, Sunday, October 18
Copy
Embed VfL Oldenburg - Eintracht Celle
Germany Oberliga, Niedersachsen
4 : 1
FT
Full Time
Match ends. VfL Oldenburg 4, Eintracht Celle 1.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 2 : 1
First half ends.
Kick-off
First half begins
11
Eintracht Celle have failed to keep a clean sheet in their previous 11 matches.
5
VfL Oldenburg haven't played a draw in their previous 5 home matches.
3
VfL Oldenburg are undefeated in their previous 3 matches.
Live Match Report

VfL Oldenburg played Eintracht Celle at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 18. The match kicked off 13:00 UTC. VfL Oldenburg won 4-1. VfL Oldenburg are 9th in the table with 11 points after 7 matches, while Eintracht Celle are 20th with 4 points in 8 matches.

ScoreBat is covering VfL Oldenburg vs Eintracht Celle in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch VfL Oldenburg vs Eintracht Celle live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Germany Oberliga, Niedersachsen, VfL Oldenburg or Eintracht Celle whenever available. We cover all matches of Germany Oberliga, Niedersachsen in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/eintracht-celle-vs-vfl-oldenburg-live-stream/.

Germany Oberliga, Niedersachsen's live standings are availble and updated in real time.

VfL Oldenburg have won Bersenbruck in their previous match, while Eintracht Celle have lost to Uphusen, Kickers Emden, Spelle-Venhaus, Hagen-Uthlede, BW Lohne and Augsburg in their previous 6 matches.

Previous Meetings
December 1st, 2019 - Oberliga, Niedersachsen
August 18th, 2019 - Oberliga, Niedersachsen
April 8th, 2018 - Oberliga, Niedersachsen
October 8th, 2017 - Oberliga, Niedersachsen

VfL Oldenburg and Eintracht Celle have met 4 times in their recent history. VfL Oldenburg won twice, 1 match ended in a draw while Eintracht Celle won once.

VfL Oldenburg have won 3 of their 7 matches in Oberliga, Niedersachsen, drawing 2 and having 2 defeats this season. They have scored 9 goals - 1.29 per match, conceding 10 - 1.43 per match. Eintracht Celle have won 1 of their 8 matches in Oberliga, Niedersachsen, drawing 1 and having 6 defeats this season. They have scored 14 goals - 1.75 per match, conceding 24 - 3.00 per match.

Goals and video highlights of the match between VfL Oldenburg and Eintracht Celle are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when VfL Oldenburg or Eintracht Celle score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between VfL Oldenburg and Eintracht Celle include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from VfL Oldenburg vs Eintracht Celle with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Germany Oberliga, Niedersachsen are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
FK KrasnodarChelsea17:55

FK Krasnodar - Chelsea

FK Krasnodar are playing Chelsea at the Group stage, Group E of Champions League on October 28. The match will kick off 17:55 UTC.

SevillaRennes20:00

Sevilla - Rennes

Sevilla are playing Rennes at the Group stage, Group E of Champions League on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

Borussia DortmundZenit20:00

Borussia Dortmund - Zenit

Borussia Dortmund are playing Zenit at the Group stage, Group F of Champions League on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

Club BruggeLazio20:00

Club Brugge - Lazio

Club Brugge are playing Lazio at the Group stage, Group F of Champions League on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

FerencvarosDynamo K.20:00

Ferencvaros - Dynamo K.

Ferencvaros are playing Dynamo K. at the Group stage, Group G of Champions League on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

JuventusBarcelona20:00

Juventus - Barcelona

Juventus are playing Barcelona at the Group stage, Group G of Champions League on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

Istanbul BasaksehirPSG17:55

Istanbul Basaksehir - PSG

Istanbul Basaksehir are playing PSG at the Group stage, Group H of Champions League on October 28. The match will kick off 17:55 UTC.

Manchester UnitedRB Leipzig20:00

Manchester United - RB Leipzig

Manchester United are playing RB Leipzig at the Group stage, Group H of Champions League on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

Preston NEMillwall19:00

Preston NE - Millwall

Preston NE are playing Millwall at the Championship of England on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

BirminghamHuddersfield19:45

Birmingham - Huddersfield

Birmingham are playing Huddersfield at the Championship of England on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

BournemouthBristol City19:45

Bournemouth - Bristol City

Bournemouth are playing Bristol City at the Championship of England on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

Derby CountyCardiff City19:45

Derby County - Cardiff City

Derby County are playing Cardiff City at the Championship of England on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

LutonNottingham Forest19:45

Luton - Nottingham Forest

Luton are playing Nottingham Forest at the Championship of England on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

RotherhamSheffield Wednesday19:45

Rotherham - Sheffield Wednesday

Rotherham are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

TorinoLecce13:00

Torino - Lecce

Torino are playing Lecce at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

CagliariCremonese13:30

Cagliari - Cremonese

Cagliari are playing Cremonese at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

CittadellaSpezia14:00

Cittadella - Spezia

Cittadella are playing Spezia at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

CosenzaMonopoli14:00

Cosenza - Monopoli

Cosenza are playing Monopoli at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

BeneventoEmpoli15:00

Benevento - Empoli

Benevento are playing Empoli at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

BresciaPerugia15:00

Brescia - Perugia

Brescia are playing Perugia at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

CrotoneSpal16:00

Crotone - Spal

Crotone are playing Spal at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 16:00 UTC.

GenoaCatanzaro16:00

Genoa - Catanzaro

Genoa are playing Catanzaro at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 16:00 UTC.

VeronaVenezia16:00

Verona - Venezia

Verona are playing Venezia at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 16:00 UTC.

FiorentinaPadova17:00

Fiorentina - Padova

Fiorentina are playing Padova at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

ParmaPescara17:00

Parma - Pescara

Parma are playing Pescara at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

UdineseVicenza17:00

Udinese - Vicenza

Udinese are playing Vicenza at the National Cup of Italy on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

SportingGil Vicente21:45

Sporting - Gil Vicente

Sporting are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on October 28. The match will kick off 21:45 UTC.

Slaven KoprivnicaLokomotiva Zagreb16:00

Slaven Koprivnica - Lokomotiva Zagreb

Slaven Koprivnica are playing Lokomotiva Zagreb at the 1 HNL of Croatia on October 28. The match will kick off 16:00 UTC.

Nea SalamisErmis Aradippou14:00

Nea Salamis - Ermis Aradippou

Nea Salamis are playing Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Ethnikos AchnasAnorthosis15:00

Ethnikos Achnas - Anorthosis

Ethnikos Achnas are playing Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

BlanskoHradec Kralove13:30

Blansko - Hradec Kralove

Blansko are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

Dukla PrahaChrudim13:30

Dukla Praha - Chrudim

Dukla Praha are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

LisenSlavoj Vysehrad13:30

Lisen - Slavoj Vysehrad

Lisen are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

ProstejovUsti nad Labem13:30

Prostejov - Usti nad Labem

Prostejov are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

TrinecTaborsko13:30

Trinec - Taborsko

Trinec are playing Taborsko at the FNL of Czech Republic on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

VarnsdorfZizkov13:30

Varnsdorf - Zizkov

Varnsdorf are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

VlasimJihlava13:30

Vlasim - Jihlava

Vlasim are playing Jihlava at the FNL of Czech Republic on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

FloraPaide17:00

Flora - Paide

Flora are playing Paide at the Meistriliiga of Estonia on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Vaasan PSKTP16:30

Vaasan PS - KTP

Vaasan PS are playing KTP at the Ykkonen of Finland on October 28. The match will kick off 16:30 UTC.

TelaviSaburtalo16:00

Telavi - Saburtalo

Telavi are playing Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on October 28. The match will kick off 16:00 UTC.

OsnabruckDarmstadt17:30

Osnabruck - Darmstadt

Osnabruck are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on October 28. The match will kick off 17:30 UTC.

ShamrockDerry CityPostponedPst

Shamrock - Derry City

Shamrock are playing Derry City at the Premier Division of Ireland on October 28.

Finn HarpsSt Patricks19:45

Finn Harps - St Patricks

Finn Harps are playing St Patricks at the Premier Division of Ireland on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

RiteriaiPanevezys16:30

Riteriai - Panevezys

Riteriai are playing Panevezys at the A Lyga of Lithuania on October 28. The match will kick off 16:30 UTC.

ADO Den HaagSparta Rotterdam17:45

ADO Den Haag - Sparta Rotterdam

ADO Den Haag are playing Sparta Rotterdam at the National Cup of Netherlands on October 28. The match will kick off 17:45 UTC.

EmmenEindhoven18:45

Emmen - Eindhoven

Emmen are playing Eindhoven at the National Cup of Netherlands on October 28. The match will kick off 18:45 UTC.

Heracles AlmeloTelstar18:45

Heracles Almelo - Telstar

Heracles Almelo are playing Telstar at the National Cup of Netherlands on October 28. The match will kick off 18:45 UTC.

RKCCambuur Leeuwarden18:45

RKC - Cambuur Leeuwarden

RKC are playing Cambuur Leeuwarden at the National Cup of Netherlands on October 28. The match will kick off 18:45 UTC.

RodaFortuna Sittard20:00

Roda - Fortuna Sittard

Roda are playing Fortuna Sittard at the National Cup of Netherlands on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

GrorudAsane13:00

Grorud - Asane

Grorud are playing Asane at the 1. Division of Norway on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

KFUM OsloUllensaker Kisa13:00

KFUM Oslo - Ullensaker Kisa

KFUM Oslo are playing Ullensaker Kisa at the 1. Division of Norway on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

OygardenKongsvinger17:00

Oygarden - Kongsvinger

Oygarden are playing Kongsvinger at the 1. Division of Norway on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

RaufossLillestrom17:00

Raufoss - Lillestrom

Raufoss are playing Lillestrom at the 1. Division of Norway on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Sandnes UlfStrommen17:00

Sandnes Ulf - Strommen

Sandnes Ulf are playing Strommen at the 1. Division of Norway on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

SogndalJerv17:00

Sogndal - Jerv

Sogndal are playing Jerv at the 1. Division of Norway on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

TromsoHam-Kam17:00

Tromso - Ham-Kam

Tromso are playing Ham-Kam at the 1. Division of Norway on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

RanheimStjordals-Blink19:00

Ranheim - Stjordals-Blink

Ranheim are playing Stjordals-Blink at the 1. Division of Norway on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Wisla KrakowLechia Gdansk17:00

Wisla Krakow - Lechia Gdansk

Wisla Krakow are playing Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Radomiak RadomTychy 7112:00

Radomiak Radom - Tychy 71

Radomiak Radom are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on October 28. The match will kick off 12:00 UTC.

FelgueirasValadares Gaia15:00

Felgueiras - Valadares Gaia

Felgueiras are playing Valadares Gaia at the Taca de Portugal of Portugal on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras RubrasSalgueiros15:00

Pedras Rubras - Salgueiros

Pedras Rubras are playing Salgueiros at the Taca de Portugal of Portugal on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

RebordeloVarzim15:00

Rebordelo - Varzim

Rebordelo are playing Varzim at the Taca de Portugal of Portugal on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

VilaverdenseUniao Santarem15:00

Vilaverdense - Uniao Santarem

Vilaverdense are playing Uniao Santarem at the Taca de Portugal of Portugal on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

VilaverdenseLourinhanense15:00

Vilaverdense - Lourinhanense

Vilaverdense are playing Lourinhanense at the Taca de Portugal of Portugal on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

SetubalAcademico Viseu18:00

Setubal - Academico Viseu

Setubal are playing Academico Viseu at the Taca de Portugal of Portugal on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

TomSKA Khabarovsk11:30

Tom - SKA Khabarovsk

Tom are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Spartak-2Yenisey12:00

Spartak-2 - Yenisey

Spartak-2 are playing Yenisey at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Nizhnyi NovgorodOrenburg13:00

Nizhnyi Novgorod - Orenburg

Nizhnyi Novgorod are playing Orenburg at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

TekstilshikTorpedo13:00

Tekstilshik - Torpedo

Tekstilshik are playing Torpedo at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

AlaniaAkron14:00

Alania - Akron

Alania are playing Akron at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Irtysh OmskVeles14:30

Irtysh Omsk - Veles

Irtysh Omsk are playing Veles at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Volgar-GazpromFakel14:30

Volgar-Gazprom - Fakel

Volgar-Gazprom are playing Fakel at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 14:30 UTC.

ChertanovoFC Chayka15:00

Chertanovo - FC Chayka

Chertanovo are playing FC Chayka at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Dynamo BrBaltica15:00

Dynamo Br - Baltica

Dynamo Br are playing Baltica at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Kr. SovetovShinnik15:00

Kr. Sovetov - Shinnik

Kr. Sovetov are playing Shinnik at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

NeftekhimikFK Krasnodar-215:00

Neftekhimik - FK Krasnodar-2

Neftekhimik are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

GoricaTabor Sezana15:00

Gorica - Tabor Sezana

Gorica are playing Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

KoperCelje17:00

Koper - Celje

Koper are playing Celje at the 1. SNL of Slovenia on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

AlbaceteLas Palmas18:00

Albacete - Las Palmas

Albacete are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

CastellonAlmeria18:00

Castellon - Almeria

Castellon are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

EspanyolPonferradina18:00

Espanyol - Ponferradina

Espanyol are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

OviedoUD Logrones20:30

Oviedo - UD Logrones

Oviedo are playing UD Logrones at the Segunda Division of Spain on October 28. The match will kick off 20:30 UTC.

HackenDjurgarden18:00

Hacken - Djurgarden

Hacken are playing Djurgarden at the Allsvenskan of Sweden on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Guangzhou EvergrandeSuwon Bluewings23:00

Guangzhou Evergrande - Suwon Bluewings

Guangzhou Evergrande are playing Suwon Bluewings at the Group Stage of Asian Champions League on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Johor Darul TVissel Kobe23:00

Johor Darul T - Vissel Kobe

Johor Darul T are playing Vissel Kobe at the Group Stage of Asian Champions League on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Shanghai SIPGSydney FC23:00

Shanghai SIPG - Sydney FC

Shanghai SIPG are playing Sydney FC at the Group Stage of Asian Champions League on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Yokohama F. MarinosJeonbuk Motors23:00

Yokohama F. Marinos - Jeonbuk Motors

Yokohama F. Marinos are playing Jeonbuk Motors at the Group Stage of Asian Champions League on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Beijing GuoanGuangzhou Evergrande12:35

Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande

Beijing Guoan are playing Guangzhou Evergrande at the Super League, Playoffs of China on October 28. The match will kick off 12:35 UTC.

F.C.TokyoKashiwa Reysol10:00

F.C.Tokyo - Kashiwa Reysol

F.C.Tokyo are playing Kashiwa Reysol at the J-League of Japan on October 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Sanfrecce HiroshimaYokohama F. Marinos10:00

Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos

Sanfrecce Hiroshima are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on October 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Vegalta SendaiVissel Kobe10:00

Vegalta Sendai - Vissel Kobe

Vegalta Sendai are playing Vissel Kobe at the J-League of Japan on October 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Home UnitedBrunei DPMM11:45

Home United - Brunei DPMM

Home United are playing Brunei DPMM at the Premier League of Singapore on October 28. The match will kick off 11:45 UTC.

SurkhonLokomotiv Tashkent10:00

Surkhon - Lokomotiv Tashkent

Surkhon are playing Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on October 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Mashal MuborakPakhtakor12:00

Mashal Muborak - Pakhtakor

Mashal Muborak are playing Pakhtakor at the PFL of Uzbekistan on October 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Golden Arrows DurbanSuperSport United17:30

Golden Arrows Durban - SuperSport United

Golden Arrows Durban are playing SuperSport United at the Premier League of South Africa on October 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Mamelodi SundownsTTM17:30

Mamelodi Sundowns - TTM

Mamelodi Sundowns are playing TTM at the Premier League of South Africa on October 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Maritzburg UnitedCape Town City17:30

Maritzburg United - Cape Town City

Maritzburg United are playing Cape Town City at the Premier League of South Africa on October 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Moroka SwallowsBloemfontein Celtic17:30

Moroka Swallows - Bloemfontein Celtic

Moroka Swallows are playing Bloemfontein Celtic at the Premier League of South Africa on October 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Orlando PiratesStellenbosch17:30

Orlando Pirates - Stellenbosch

Orlando Pirates are playing Stellenbosch at the Premier League of South Africa on October 28. The match will kick off 17:30 UTC.

TS GalaxyAmaZulu Durban17:30

TS Galaxy - AmaZulu Durban

TS Galaxy are playing AmaZulu Durban at the Premier League of South Africa on October 28. The match will kick off 17:30 UTC.

New York Red BullsNew England Revolution23:00

New York Red Bulls - New England Revolution

New York Red Bulls are playing New England Revolution at the Major League Soccer of Usa on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

FC CincinnatiSporting KC23:30

FC Cincinnati - Sporting KC

FC Cincinnati are playing Sporting KC at the Major League Soccer of Usa on October 28. The match will kick off 23:30 UTC.

Orlando CityAtlanta United23:30

Orlando City - Atlanta United

Orlando City are playing Atlanta United at the Major League Soccer of Usa on October 28. The match will kick off 23:30 UTC.

Philadelphia UnionChicago Fire23:30

Philadelphia Union - Chicago Fire

Philadelphia Union are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on October 28. The match will kick off 23:30 UTC.

Toronto FCNew York City23:30

Toronto FC - New York City

Toronto FC are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on October 28. The match will kick off 23:30 UTC.

D.C. UnitedColumbus Crew00:00

D.C. United - Columbus Crew

D.C. United are playing Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on October 29. The match will kick off 00:00 UTC.

Minnesota UnitedColorado Rapids00:00

Minnesota United - Colorado Rapids

Minnesota United are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on October 29. The match will kick off 00:00 UTC.

DallasInter Miami FC00:30

Dallas - Inter Miami FC

Dallas are playing Inter Miami FC at the Major League Soccer of Usa on October 29. The match will kick off 00:30 UTC.

Portland TimbersLos Angeles Galaxy02:00

Portland Timbers - Los Angeles Galaxy

Portland Timbers are playing Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on October 29. The match will kick off 02:00 UTC.

Los Angeles FCHouston Dynamo02:30

Los Angeles FC - Houston Dynamo

Los Angeles FC are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on October 29. The match will kick off 02:30 UTC.

San Jose EarthquakesReal Salt Lake02:30

San Jose Earthquakes - Real Salt Lake

San Jose Earthquakes are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on October 29. The match will kick off 02:30 UTC.

Everton CDColo Colo19:00

Everton CD - Colo Colo

Everton CD are playing Colo Colo at the Primera Division of Chile on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico NacionalRiver Plate FC22:15

Atletico Nacional - River Plate FC

Atletico Nacional are playing River Plate FC at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 28. The match will kick off 22:15 UTC.

FenixHuachipato22:15

Fenix - Huachipato

Fenix are playing Huachipato at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 28. The match will kick off 22:15 UTC.

LanusSao Paulo22:15

Lanus - Sao Paulo

Lanus are playing Sao Paulo at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 28. The match will kick off 22:15 UTC.

Sportivo LuquenoDefensa y Justicia22:15

Sportivo Luqueno - Defensa y Justicia

Sportivo Luqueno are playing Defensa y Justicia at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 28. The match will kick off 22:15 UTC.

MillonariosDeportivo Cali00:30

Millonarios - Deportivo Cali

Millonarios are playing Deportivo Cali at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 29. The match will kick off 00:30 UTC.

VascoCaracas00:30

Vasco - Caracas

Vasco are playing Caracas at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 29. The match will kick off 00:30 UTC.

Velez SarsfieldPenarol00:30

Velez Sarsfield - Penarol

Velez Sarsfield are playing Penarol at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 29. The match will kick off 00:30 UTC.

West ArmeniaShirak-211:00

West Armenia - Shirak-2

West Armenia are playing Shirak-2 at the First division of Armenia on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Lernayin ArtsakhSevan14:00

Lernayin Artsakh - Sevan

Lernayin Artsakh are playing Sevan at the First division of Armenia on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Team Wiener LinienMauerwerk18:00

Team Wiener Linien - Mauerwerk

Team Wiener Linien are playing Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Kesla-2Turan Tovuz23:00

Kesla-2 - Turan Tovuz

Kesla-2 are playing Turan Tovuz at the First Division of Azerbaijan on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Sumgayit-2Qaradag Lokbatan23:00

Sumgayit-2 - Qaradag Lokbatan

Sumgayit-2 are playing Qaradag Lokbatan at the First Division of Azerbaijan on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

JetteRebecqPostponedPst

Jette - Rebecq

Jette are playing Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on October 28.

VerlaineGanshorenPostponedPst

Verlaine - Ganshoren

Verlaine are playing Ganshoren at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on October 28.

RWDM U-21Westerlo U-2119:00

RWDM U-21 - Westerlo U-21

RWDM U-21 are playing Westerlo U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

ZeljeznicarZrinjski15:30

Zeljeznicar - Zrinjski

Zeljeznicar are playing Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 28. The match will kick off 15:30 UTC.

CibaliaHajduk-213:00

Cibalia - Hajduk-2

Cibalia are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

123455Karmiotissa15:00

123455 - Karmiotissa

123455 are playing Karmiotissa at the National Cup of Cyprus on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

PAEEKAPOEL16:00

PAEEK - APOEL

PAEEK are playing APOEL at the National Cup of Cyprus on October 28. The match will kick off 16:00 UTC.

Kouris ErimiAsil Lyssi12:30

Kouris Erimi - Asil Lyssi

Kouris Erimi are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on October 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Slovacko-2RosicePostponedPst

Slovacko-2 - Rosice

Slovacko-2 are playing Rosice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 28.

Viktoria OtrokoviceOstrava-2PostponedPst

Viktoria Otrokovice - Ostrava-2

Viktoria Otrokovice are playing Ostrava-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 28.

VyskovHlucinPostponedPst

Vyskov - Hlucin

Vyskov are playing Hlucin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 28.

Jihlava-2Uhersky BrodPostponedPst

Jihlava-2 - Uhersky Brod

Jihlava-2 are playing Uhersky Brod at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 28.

Olomouc-2Odra PetrkovicePostponedPst

Olomouc-2 - Odra Petrkovice

Olomouc-2 are playing Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 28.

Dolni BenesovZlin-2PostponedPst

Dolni Benesov - Zlin-2

Dolni Benesov are playing Zlin-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 28.

VrchovinaZnojmoPostponedPst

Vrchovina - Znojmo

Vrchovina are playing Znojmo at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 28.

HanackaUnichovPostponedPst

Hanacka - Unichov

Hanacka are playing Unichov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 28.

DomazliceSlavia Praha-2PostponedPst

Domazlice - Slavia Praha-2

Domazlice are playing Slavia Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 28.

PisekAdmira Praha17:00

Pisek - Admira Praha

Pisek are playing Admira Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Slavoj MytoCesky LevPostponedPst

Slavoj Myto - Cesky Lev

Slavoj Myto are playing Cesky Lev at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 28.

FyldeKettering19:45

Fylde - Kettering

Fylde are playing Kettering at the National League North of England on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

Cray WanderersMerstham19:45

Cray Wanderers - Merstham

Cray Wanderers are playing Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

Nomme KaljuLegion17:00

Nomme Kalju - Legion

Nomme Kalju are playing Legion at the National Cup of Estonia on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Eston VillaMaardu18:30

Eston Villa - Maardu

Eston Villa are playing Maardu at the National Cup of Estonia on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

IF FuglafjordurB36 Torshavn17:00

IF Fuglafjordur - B36 Torshavn

IF Fuglafjordur are playing B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

LIF VikingurKI Klaksvik18:00

LIF Vikingur - KI Klaksvik

LIF Vikingur are playing KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

HB TorshavnNSI Runavik20:00

HB Torshavn - NSI Runavik

HB Torshavn are playing NSI Runavik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

JBKKiisto16:30

JBK - Kiisto

JBK are playing Kiisto at the Kakkonen, Group C of Finland on October 28. The match will kick off 16:30 UTC.

GBKVIFK17:00

GBK - VIFK

GBK are playing VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Lyon DuchereCholetPostponedPst

Lyon Duchere - Cholet

Lyon Duchere are playing Cholet at the National 1 of France on October 28.

Bastia-BorgoBoulogne17:00

Bastia-Borgo - Boulogne

Bastia-Borgo are playing Boulogne at the National 1 of France on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

QuevillyBourg-PeronnasPostponedPst

Quevilly - Bourg-Peronnas

Quevilly are playing Bourg-Peronnas at the National 1 of France on October 28.

AnnecyVillefranchePostponedPst

Annecy - Villefranche

Annecy are playing Villefranche at the National 1 of France on October 28.

SeteRed Star19:00

Sete - Red Star

Sete are playing Red Star at the National 1 of France on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Stade BriochinOrleans19:00

Stade Briochin - Orleans

Stade Briochin are playing Orleans at the National 1 of France on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Fleury-MerogisChateaubriant17:00

Fleury-Merogis - Chateaubriant

Fleury-Merogis are playing Chateaubriant at the National 2, Group A of France on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Gazelec AjaccioSedan19:00

Gazelec Ajaccio - Sedan

Gazelec Ajaccio are playing Sedan at the National 2, Group B of France on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

HaguenauBobigny19:00

Haguenau - Bobigny

Haguenau are playing Bobigny at the National 2, Group B of France on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Metz-2St. Maur Lusi19:00

Metz-2 - St. Maur Lusi

Metz-2 are playing St. Maur Lusi at the National 2, Group B of France on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Jura SudVallieres19:00

Jura Sud - Vallieres

Jura Sud are playing Vallieres at the National 2, Group C of France on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Les HerbiersColomiers15:00

Les Herbiers - Colomiers

Les Herbiers are playing Colomiers at the National 2, Group D of France on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Le Puy AuvergneNantes-216:30

Le Puy Auvergne - Nantes-2

Le Puy Auvergne are playing Nantes-2 at the National 2, Group D of France on October 28. The match will kick off 16:30 UTC.

ChamalieresAngers-218:00

Chamalieres - Angers-2

Chamalieres are playing Angers-2 at the National 2, Group D of France on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

RustaviMerani Martvili10:00

Rustavi - Merani Martvili

Rustavi are playing Merani Martvili at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on October 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Dusheti AragviZugdidi12:30

Dusheti Aragvi - Zugdidi

Dusheti Aragvi are playing Zugdidi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on October 28. The match will kick off 12:30 UTC.

Freiburg-2Bahlinger SC13:30

Freiburg-2 - Bahlinger SC

Freiburg-2 are playing Bahlinger SC at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

TuS RW KoblenzEintracht Stadtallendorf18:00

TuS RW Koblenz - Eintracht Stadtallendorf

TuS RW Koblenz are playing Eintracht Stadtallendorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Fortuna Dusseldorf-2Alemannia Aachen18:30

Fortuna Dusseldorf-2 - Alemannia Aachen

Fortuna Dusseldorf-2 are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

RodinghausenHomberg18:30

Rodinghausen - Homberg

Rodinghausen are playing Homberg at the Regionalliga West of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

BAK 07Altglienicke13:00

BAK 07 - Altglienicke

BAK 07 are playing Altglienicke at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Union FurstenwaldeViktoria Berlin13:00

Union Furstenwalde - Viktoria Berlin

Union Furstenwalde are playing Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

BFC DynamoLichtenberg18:00

BFC Dynamo - Lichtenberg

BFC Dynamo are playing Lichtenberg at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Babelsberg 03Auerbach18:00

Babelsberg 03 - Auerbach

Babelsberg 03 are playing Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Bischofswerdaer FVChemnitzer18:00

Bischofswerdaer FV - Chemnitzer

Bischofswerdaer FV are playing Chemnitzer at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Carl Zeiss JenaEnergie18:00

Carl Zeiss Jena - Energie

Carl Zeiss Jena are playing Energie at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Germania HalberstadtChemie Leipzig18:00

Germania Halberstadt - Chemie Leipzig

Germania Halberstadt are playing Chemie Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Hertha-2Tennis Borussia18:00

Hertha-2 - Tennis Borussia

Hertha-2 are playing Tennis Borussia at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Lokomotive LeipzigZFC Meuselwitz18:00

Lokomotive Leipzig - ZFC Meuselwitz

Lokomotive Leipzig are playing ZFC Meuselwitz at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

LuckenwaldeOptik Ratenow18:30

Luckenwalde - Optik Ratenow

Luckenwalde are playing Optik Ratenow at the Regionalliga Nordost of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

TSB FlensburgHusumer SV18:00

TSB Flensburg - Husumer SV

TSB Flensburg are playing Husumer SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Frisia 03Weiche Flensburg-218:30

Frisia 03 - Weiche Flensburg-2

Frisia 03 are playing Weiche Flensburg-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

OberachernLinx17:00

Oberachern - Linx

Oberachern are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

BacknangBissingen17:30

Backnang - Bissingen

Backnang are playing Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 28. The match will kick off 17:30 UTC.

Heeslinger SCKickers Emden18:30

Heeslinger SC - Kickers Emden

Heeslinger SC are playing Kickers Emden at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

Engers 07Alemania Waldalgesheim18:30

Engers 07 - Alemania Waldalgesheim

Engers 07 are playing Alemania Waldalgesheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

Eintracht RheineSchermbeck18:00

Eintracht Rheine - Schermbeck

Eintracht Rheine are playing Schermbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

VredenMeinerzhagen18:00

Vreden - Meinerzhagen

Vreden are playing Meinerzhagen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

WattenscheidHammer SpVgPostponedPst

Wattenscheid - Hammer SpVg

Wattenscheid are playing Hammer SpVg at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 28.

Westfalia RhynernErndtebruck18:30

Westfalia Rhynern - Erndtebruck

Westfalia Rhynern are playing Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

Finnentrop BamenohlTuS Haltern18:45

Finnentrop Bamenohl - TuS Haltern

Finnentrop Bamenohl are playing TuS Haltern at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 28. The match will kick off 18:45 UTC.

MonheimHilden18:30

Monheim - Hilden

Monheim are playing Hilden at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

TVD VelbertSchonnebeck18:30

TVD Velbert - Schonnebeck

TVD Velbert are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

Borussia FreialdenhovenAlfter18:30

Borussia Freialdenhoven - Alfter

Borussia Freialdenhoven are playing Alfter at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

BW FriesdorfDuren MerzenichPostponedPst

BW Friesdorf - Duren Merzenich

BW Friesdorf are playing Duren Merzenich at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on October 28.

Aris U-19Apollon U-1917:00

Aris U-19 - Apollon U-19

Aris U-19 are playing Apollon U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Juventus-2Como16:30

Juventus-2 - Como

Juventus-2 are playing Como at the Serie C, Group A of Italy on October 28. The match will kick off 16:30 UTC.

AvellinoTurris Neapolis14:00

Avellino - Turris Neapolis

Avellino are playing Turris Neapolis at the Serie C, Group C of Italy on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

BisceglieCavese14:00

Bisceglie - Cavese

Bisceglie are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

ImperiaCitta di VaresePostponedPst

Imperia - Citta di Varese

Imperia are playing Citta di Varese at the Serie D, Group A of Italy on October 28.

LegnanoGozzanoPostponedPst

Legnano - Gozzano

Legnano are playing Gozzano at the Serie D, Group A of Italy on October 28.

LavagneseCasale14:00

Lavagnese - Casale

Lavagnese are playing Casale at the Serie D, Group A of Italy on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

VadoHSL Derthona14:00

Vado - HSL Derthona

Vado are playing HSL Derthona at the Serie D, Group A of Italy on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

CaravaggioCrema13:30

Caravaggio - Crema

Caravaggio are playing Crema at the Serie D, Group B of Italy on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

ChionsMontebelluna13:30

Chions - Montebelluna

Chions are playing Montebelluna at the Serie D, Group C of Italy on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

AglianeseG.S. Bagnolese13:30

Aglianese - G.S. Bagnolese

Aglianese are playing G.S. Bagnolese at the Serie D, Group D of Italy on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

CorreggeseMezzolaraPostponedPst

Correggese - Mezzolara

Correggese are playing Mezzolara at the Serie D, Group D of Italy on October 28.

SangiovannesePianese13:30

Sangiovannese - Pianese

Sangiovannese are playing Pianese at the Serie D, Group E of Italy on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

FlaminiaSienaPostponedPst

Flaminia - Siena

Flaminia are playing Siena at the Serie D, Group E of Italy on October 28.

San Donato TavarnelleScandicci14:00

San Donato Tavarnelle - Scandicci

San Donato Tavarnelle are playing Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

MateseAprilia13:30

Matese - Aprilia

Matese are playing Aprilia at the Serie D, Group F of Italy on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

CarboniaGladiator13:30

Carbonia - Gladiator

Carbonia are playing Gladiator at the Serie D, Group G of Italy on October 28. The match will kick off 13:30 UTC.

PaternoDattilo14:00

Paterno - Dattilo

Paterno are playing Dattilo at the Serie D, Group I of Italy on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

BallkaniPrishtina13:00

Ballkani - Prishtina

Ballkani are playing Prishtina at the Superliga of Kosovo on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Drenica SkenderajTrepca13:00

Drenica Skenderaj - Trepca

Drenica Skenderaj are playing Trepca at the Superliga of Kosovo on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

GjilaniBesa Peje13:00

Gjilani - Besa Peje

Gjilani are playing Besa Peje at the Superliga of Kosovo on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

LiepajaValmiera11:00

Liepaja - Valmiera

Liepaja are playing Valmiera at the National cup of Latvia on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

VentspilsRigas FS11:00

Ventspils - Rigas FS

Ventspils are playing Rigas FS at the National cup of Latvia on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Balzers-2Ruggell19:00

Balzers-2 - Ruggell

Balzers-2 are playing Ruggell at the National Cup of Liechtenstein on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

TriesenbergEschen-Mauren19:00

Triesenberg - Eschen-Mauren

Triesenberg are playing Eschen-Mauren at the National Cup of Liechtenstein on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Mqabba FCQrendi16:00

Mqabba FC - Qrendi

Mqabba FC are playing Qrendi at the Division 1 of Malta on October 28. The match will kick off 16:00 UTC.

Dinamo-AutoSocol Copceac11:00

Dinamo-Auto - Socol Copceac

Dinamo-Auto are playing Socol Copceac at the National cup of Moldova on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

PetrocubUngheni11:00

Petrocub - Ungheni

Petrocub are playing Ungheni at the National cup of Moldova on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

SperantaDacia-Buiucani11:00

Speranta - Dacia-Buiucani

Speranta are playing Dacia-Buiucani at the National cup of Moldova on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

TrestieniSfintul Gheorghe11:00

Trestieni - Sfintul Gheorghe

Trestieni are playing Sfintul Gheorghe at the National cup of Moldova on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

ZimbruFloresti11:00

Zimbru - Floresti

Zimbru are playing Floresti at the National cup of Moldova on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

SherifIskra Stali Ribnita13:00

Sherif - Iskra Stali Ribnita

Sherif are playing Iskra Stali Ribnita at the National cup of Moldova on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

KayaMaharlika12:00

Kaya - Maharlika

Kaya are playing Maharlika at the PFL of Philippines on October 28. The match will kick off 12:00 UTC.

SMS Lodz U-18Slask U-1812:15

SMS Lodz U-18 - Slask U-18

SMS Lodz U-18 are playing Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on October 28. The match will kick off 12:15 UTC.

Gornik Zabrze-2Stal Brzeg13:00

Gornik Zabrze-2 - Stal Brzeg

Gornik Zabrze-2 are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

LouresAlvercaPostponedPst

Loures - Alverca

Loures are playing Alverca at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on October 28.

ASU Poli TimisoaraDunarea Calarasi13:00

ASU Poli Timisoara - Dunarea Calarasi

ASU Poli Timisoara are playing Dunarea Calarasi at the Liga 2 of Romania on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Aerostar BacauViitorul Targu Jiu13:00

Aerostar Bacau - Viitorul Targu Jiu

Aerostar Bacau are playing Viitorul Targu Jiu at the Liga 2 of Romania on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Gloria BuzauCsikszereda13:00

Gloria Buzau - Csikszereda

Gloria Buzau are playing Csikszereda at the Liga 2 of Romania on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

PanduriiFarul Constanta13:00

Pandurii - Farul Constanta

Pandurii are playing Farul Constanta at the Liga 2 of Romania on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

Petrolul 52Slatina15:00

Petrolul 52 - Slatina

Petrolul 52 are playing Slatina at the Liga 2 of Romania on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Kr. Sovetov-2Novosibirsk09:00

Kr. Sovetov-2 - Novosibirsk

Kr. Sovetov-2 are playing Novosibirsk at the PFL, Group 4 of Russia on October 28. The match will kick off 09:00 UTC.

FC SakhalinRyazan08:00

FC Sakhalin - Ryazan

FC Sakhalin are playing Ryazan at the PFL, Group 3 of Russia on October 29. The match will kick off 08:00 UTC.

BSC GlasgowCumbernauld Colts19:45

BSC Glasgow - Cumbernauld Colts

BSC Glasgow are playing Cumbernauld Colts at the Lowland League of Scotland on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

Boness UnitedCivil Service Stroll19:45

Boness United - Civil Service Stroll

Boness United are playing Civil Service Stroll at the Lowland League of Scotland on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

East StirlingshireEast Kilbride19:45

East Stirlingshire - East Kilbride

East Stirlingshire are playing East Kilbride at the Lowland League of Scotland on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

Stirling UniversityBonnyrigg Rose19:45

Stirling University - Bonnyrigg Rose

Stirling University are playing Bonnyrigg Rose at the Lowland League of Scotland on October 28. The match will kick off 19:45 UTC.

Zilina-2PopradPostponedPst

Zilina-2 - Poprad

Zilina-2 are playing Poprad at the 2. liga of Slovakia on October 28.

KovacovaOravske Vesele13:00

Kovacova - Oravske Vesele

Kovacova are playing Oravske Vesele at the 3. Liga, Center of Slovakia on October 28. The match will kick off 13:00 UTC.

GramaFigueres18:00

Grama - Figueres

Grama are playing Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

PuertollanoUCAM Murcia18:00

Puertollano - UCAM Murcia

Puertollano are playing UCAM Murcia at the Copa Federacion of Spain on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

MelillaLas Rozas19:00

Melilla - Las Rozas

Melilla are playing Las Rozas at the Copa Federacion of Spain on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Team ThorenSandviken15:00

Team Thoren - Sandviken

Team Thoren are playing Sandviken at the Division 1, Norra of Sweden on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

GefleFrej17:00

Gefle - Frej

Gefle are playing Frej at the Division 1, Norra of Sweden on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

BellinzonaSion-218:30

Bellinzona - Sion-2

Bellinzona are playing Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 28. The match will kick off 18:30 UTC.

Payas1928 Bucaspor11:00

Payas - 1928 Bucaspor

Payas are playing 1928 Bucaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

OsmaniyesporIspartaspor11:00

Osmaniyespor - Ispartaspor

Osmaniyespor are playing Ispartaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Yeni AltindagErokspor11:00

Yeni Altindag - Erokspor

Yeni Altindag are playing Erokspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

AdiyamansporKelkit Belediye11:00

Adiyamanspor - Kelkit Belediye

Adiyamanspor are playing Kelkit Belediye at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

BayrampasaDuzcespor11:00

Bayrampasa - Duzcespor

Bayrampasa are playing Duzcespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Karakopru BelediyesporKestelspor11:00

Karakopru Belediyespor - Kestelspor

Karakopru Belediyespor are playing Kestelspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Kirikkale Buyuk AnadoluModafen11:00

Kirikkale Buyuk Anadolu - Modafen

Kirikkale Buyuk Anadolu are playing Modafen at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Kozan BelediyesporAksarayspor11:00

Kozan Belediyespor - Aksarayspor

Kozan Belediyespor are playing Aksarayspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

MuglasporBergama Belediye11:00

Muglaspor - Bergama Belediye

Muglaspor are playing Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Siirt Il Ozel IdaresiYeni Orduspor11:00

Siirt Il Ozel Idaresi - Yeni Orduspor

Siirt Il Ozel Idaresi are playing Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

SilivrisporSultanbeyli11:00

Silivrispor - Sultanbeyli

Silivrispor are playing Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Belediye VansporBodrumspor11:00

Belediye Vanspor - Bodrumspor

Belediye Vanspor are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

EtimesgutSerik Belediyespor11:00

Etimesgut - Serik Belediyespor

Etimesgut are playing Serik Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

EyupsporPendikspor11:00

Eyupspor - Pendikspor

Eyupspor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

KastamonusporBayburt IOI11:00

Kastamonuspor - Bayburt IOI

Kastamonuspor are playing Bayburt IOI at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

KirklarelisporKirsehirspor11:00

Kirklarelispor - Kirsehirspor

Kirklarelispor are playing Kirsehirspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

KonyasporElazigspor11:00

Konyaspor - Elazigspor

Konyaspor are playing Elazigspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

PazarsporKaracabey Belediyespor11:00

Pazarspor - Karacabey Belediyespor

Pazarspor are playing Karacabey Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

SakaryasporSivas Belediyespor11:00

Sakaryaspor - Sivas Belediyespor

Sakaryaspor are playing Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Tarsus Idman YurduBugsas Spor11:00

Tarsus Idman Yurdu - Bugsas Spor

Tarsus Idman Yurdu are playing Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

TurgutlusporKardemir D.C. Karabukspor11:00

Turgutluspor - Kardemir D.C. Karabukspor

Turgutluspor are playing Kardemir D.C. Karabukspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Anagold 24 ErzincansporHacettepe11:00

Anagold 24 Erzincanspor - Hacettepe

Anagold 24 Erzincanspor are playing Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Ankara DemirsporManisa BBSK11:00

Ankara Demirspor - Manisa BBSK

Ankara Demirspor are playing Manisa BBSK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Ergene VelimesporCorumspor11:00

Ergene Velimespor - Corumspor

Ergene Velimespor are playing Corumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Hekimoglu TrabzonUsakspor11:00

Hekimoglu Trabzon - Usakspor

Hekimoglu Trabzon are playing Usakspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

InegolsporAfjet Afyonspor11:00

Inegolspor - Afjet Afyonspor

Inegolspor are playing Afjet Afyonspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Nigde BelediyesporKocaelispor11:00

Nigde Belediyespor - Kocaelispor

Nigde Belediyespor are playing Kocaelispor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Sancaktepe BelediyeSariyer11:00

Sancaktepe Belediye - Sariyer

Sancaktepe Belediye are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

KahramanmarassporZonguldak Komurspor12:00

Kahramanmarasspor - Zonguldak Komurspor

Kahramanmarasspor are playing Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 28. The match will kick off 12:00 UTC.

AmedGumushanespor16:00

Amed - Gumushanespor

Amed are playing Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 28. The match will kick off 16:00 UTC.

KunshanChengdu Qianbao07:00

Kunshan - Chengdu Qianbao

Kunshan are playing Chengdu Qianbao at the League 1, Promotion Round of China on October 28. The match will kick off 07:00 UTC.

Taizhou YuandaChangchun Yatai11:35

Taizhou Yuanda - Changchun Yatai

Taizhou Yuanda are playing Changchun Yatai at the League 1, Promotion Round of China on October 28. The match will kick off 11:35 UTC.

Meizhou HakkaZhejiang Greentown07:00

Meizhou Hakka - Zhejiang Greentown

Meizhou Hakka are playing Zhejiang Greentown at the League 1, Promotion Round of China on October 29. The match will kick off 07:00 UTC.

Jiangxi LianshengHeilongjiang Lava Spring06:30

Jiangxi Liansheng - Heilongjiang Lava Spring

Jiangxi Liansheng are playing Heilongjiang Lava Spring at the League 1, Relegation Round of China on October 28. The match will kick off 06:30 UTC.

Sichuan JiuniuGuizhou Zhicheng07:00

Sichuan Jiuniu - Guizhou Zhicheng

Sichuan Jiuniu are playing Guizhou Zhicheng at the League 1, Relegation Round of China on October 28. The match will kick off 07:00 UTC.

Nantong ZhiyunSuzhou Dongwu10:00

Nantong Zhiyun - Suzhou Dongwu

Nantong Zhiyun are playing Suzhou Dongwu at the League 1, Relegation Round of China on October 28. The match will kick off 10:00 UTC.

Beijing BSUXinjiang Tianshan11:35

Beijing BSU - Xinjiang Tianshan

Beijing BSU are playing Xinjiang Tianshan at the League 1, Relegation Round of China on October 28. The match will kick off 11:35 UTC.

Fukuyama CityMitsubishi Mizushima FC04:00

Fukuyama City - Mitsubishi Mizushima FC

Fukuyama City are playing Mitsubishi Mizushima FC at the Emperor Cup of Japan on October 28. The match will kick off 04:00 UTC.

Gamba Osaka-2Fukushima Utd10:00

Gamba Osaka-2 - Fukushima Utd

Gamba Osaka-2 are playing Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on October 28. The match will kick off 10:00 UTC.

AktobeArys05:00

Aktobe - Arys

Aktobe are playing Arys at the 1 Division of Kazakhstan on October 28. The match will kick off 05:00 UTC.

AtyrauSDYuShOR 805:00

Atyrau - SDYuShOR 8

Atyrau are playing SDYuShOR 8 at the 1 Division of Kazakhstan on October 28. The match will kick off 05:00 UTC.

MaqtaaralKyran08:00

Maqtaaral - Kyran

Maqtaaral are playing Kyran at the 1 Division of Kazakhstan on October 28. The match will kick off 08:00 UTC.

AkzhayikShakhtar Bulat09:00

Akzhayik - Shakhtar Bulat

Akzhayik are playing Shakhtar Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on October 28. The match will kick off 09:00 UTC.

Zhetysu-2Akademiya Ontustik09:00

Zhetysu-2 - Akademiya Ontustik

Zhetysu-2 are playing Akademiya Ontustik at the 1 Division of Kazakhstan on October 28. The match will kick off 09:00 UTC.

AkzhayikKazakhstan U-23PostponedPst

Akzhayik - Kazakhstan U-23

Akzhayik are playing Kazakhstan U-23 at the 1 Division of Kazakhstan on October 28.

Altay SemeyEkibastuz11:00

Altay Semey - Ekibastuz

Altay Semey are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on October 28. The match will kick off 11:00 UTC.

Al TadhamonAl Sulaibikhat14:30

Al Tadhamon - Al Sulaibikhat

Al Tadhamon are playing Al Sulaibikhat at the Premier League of Kuwait on October 28. The match will kick off 14:30 UTC.

YarmoukBurgan14:30

Yarmouk - Burgan

Yarmouk are playing Burgan at the Premier League of Kuwait on October 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Al ShababAl Salmiyah16:45

Al Shabab - Al Salmiyah

Al Shabab are playing Al Salmiyah at the Premier League of Kuwait on October 28. The match will kick off 16:45 UTC.

Al Nasr SalalahSohar15:00

Al Nasr Salalah - Sohar

Al Nasr Salalah are playing Sohar at the Premier League of Oman on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Al-OrubaAl-Nahda15:00

Al-Oruba - Al-Nahda

Al-Oruba are playing Al-Nahda at the Premier League of Oman on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

BahlaOman FC15:00

Bahla - Oman FC

Bahla are playing Oman FC at the Premier League of Oman on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

FanjaRustaq15:00

Fanja - Rustaq

Fanja are playing Rustaq at the Premier League of Oman on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Mirbat SCAl Suwaiq15:00

Mirbat SC - Al Suwaiq

Mirbat SC are playing Al Suwaiq at the Premier League of Oman on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

MuscatAl-Seeb15:00

Muscat - Al-Seeb

Muscat are playing Al-Seeb at the Premier League of Oman on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

SahamDhufar15:00

Saham - Dhufar

Saham are playing Dhufar at the Premier League of Oman on October 28. The match will kick off 15:00 UTC.

Al NahdhaAl Bukiryah14:40

Al Nahdha - Al Bukiryah

Al Nahdha are playing Al Bukiryah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 28. The match will kick off 14:40 UTC.

Al NajoomAl-Khaleej14:40

Al Najoom - Al-Khaleej

Al Najoom are playing Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on October 28. The match will kick off 14:40 UTC.

Al ShoalahNajran SC14:50

Al Shoalah - Najran SC

Al Shoalah are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on October 28. The match will kick off 14:50 UTC.

Al Hazm RassAl Taee Hail15:05

Al Hazm Rass - Al Taee Hail

Al Hazm Rass are playing Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on October 28. The match will kick off 15:05 UTC.

JeddahAl Jabalain15:25

Jeddah - Al Jabalain

Jeddah are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on October 28. The match will kick off 15:25 UTC.

CS Don BoscoFC Simba12:30

CS Don Bosco - FC Simba

CS Don Bosco are playing FC Simba at the Super Ligue of Dr Congo on October 28. The match will kick off 12:30 UTC.

JSKGroupe Bazano12:30

JSK - Groupe Bazano

JSK are playing Groupe Bazano at the Super Ligue of Dr Congo on October 28. The match will kick off 12:30 UTC.

BlessingVita Club14:30

Blessing - Vita Club

Blessing are playing Vita Club at the Super Ligue of Dr Congo on October 28. The match will kick off 14:30 UTC.

TP MazembeManiema Union14:30

TP Mazembe - Maniema Union

TP Mazembe are playing Maniema Union at the Super Ligue of Dr Congo on October 28. The match will kick off 14:30 UTC.

Sporting San JosePerez Zeledon21:00

Sporting San Jose - Perez Zeledon

Sporting San Jose are playing Perez Zeledon at the Apertura of Costa Rica on October 28. The match will kick off 21:00 UTC.

LD AlajuelenseJicaral02:00

LD Alajuelense - Jicaral

LD Alajuelense are playing Jicaral at the Apertura of Costa Rica on October 29. The match will kick off 02:00 UTC.

Atlantico FCVega Real17:00

Atlantico FC - Vega Real

Atlantico FC are playing Vega Real at the LDF, Apertura of Dominican Republic on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Delfines Del EsteAtletico Pantoja17:00

Delfines Del Este - Atletico Pantoja

Delfines Del Este are playing Atletico Pantoja at the LDF, Apertura of Dominican Republic on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

JarabacoaCibao17:00

Jarabacoa - Cibao

Jarabacoa are playing Cibao at the LDF, Apertura of Dominican Republic on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Universidad QMSan Cristobal FC17:00

Universidad QM - San Cristobal FC

Universidad QM are playing San Cristobal FC at the LDF, Apertura of Dominican Republic on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

CD Real SociedadMotagua21:00

CD Real Sociedad - Motagua

CD Real Sociedad are playing Motagua at the Apertura of Honduras on October 28. The match will kick off 21:00 UTC.

Platense FCReal de Minas21:00

Platense FC - Real de Minas

Platense FC are playing Real de Minas at the Apertura of Honduras on October 28. The match will kick off 21:00 UTC.

UPNFMCD Olimpia23:00

UPNFM - CD Olimpia

UPNFM are playing CD Olimpia at the Apertura of Honduras on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Honduras ProgresoReal Espana01:00

Honduras Progreso - Real Espana

Honduras Progreso are playing Real Espana at the Apertura of Honduras on October 29. The match will kick off 01:00 UTC.

CelayaVenados23:00

Celaya - Venados

Celaya are playing Venados at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

CorrecaminosTapatio01:05

Correcaminos - Tapatio

Correcaminos are playing Tapatio at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 29. The match will kick off 01:05 UTC.

Universidad GMorelia03:05

Universidad G - Morelia

Universidad G are playing Morelia at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 29. The match will kick off 03:05 UTC.

Junior ManaguaChinandega23:00

Junior Managua - Chinandega

Junior Managua are playing Chinandega at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Jalapa FCReal Esteli01:00

Jalapa FC - Real Esteli

Jalapa FC are playing Real Esteli at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on October 29. The match will kick off 01:00 UTC.

Juventus ManaguaManagua01:00

Juventus Managua - Managua

Juventus Managua are playing Managua at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on October 29. The match will kick off 01:00 UTC.

Walter FerretiDiriangen02:00

Walter Ferreti - Diriangen

Walter Ferreti are playing Diriangen at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on October 29. The match will kick off 02:00 UTC.

SantosCeara19:00

Santos - Ceara

Santos are playing Ceara at the National Cup of Brasil on October 28. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico GOInternacional22:00

Atletico GO - Internacional

Atletico GO are playing Internacional at the National Cup of Brasil on October 28. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico-PRFlamengo00:30

Atletico-PR - Flamengo

Atletico-PR are playing Flamengo at the National Cup of Brasil on October 29. The match will kick off 00:30 UTC.

CorinthiansAmerica MG00:30

Corinthians - America MG

Corinthians are playing America MG at the National Cup of Brasil on October 29. The match will kick off 00:30 UTC.

AfogadosSalgueiro20:00

Afogados - Salgueiro

Afogados are playing Salgueiro at the Serie D of Brasil on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

Sao CaetanoNovorizontino23:00

Sao Caetano - Novorizontino

Sao Caetano are playing Novorizontino at the Serie D of Brasil on October 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Bahia U-20Ceara U-2018:00

Bahia U-20 - Ceara U-20

Bahia U-20 are playing Ceara U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao Paulo U-20Coritiba U-2018:00

Sao Paulo U-20 - Coritiba U-20

Sao Paulo U-20 are playing Coritiba U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Vasco U-20Moto Club U-2018:00

Vasco U-20 - Moto Club U-20

Vasco U-20 are playing Moto Club U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on October 28. The match will kick off 18:00 UTC.

Atletico-MG U-20Bragantino U-2020:00

Atletico-MG U-20 - Bragantino U-20

Atletico-MG U-20 are playing Bragantino U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

Galvez U-20Internacional U-2020:00

Galvez U-20 - Internacional U-20

Galvez U-20 are playing Internacional U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

Kindermann WInternacional W20:00

Kindermann W - Internacional W

Kindermann W are playing Internacional W at the Brasileiro, Playoff - Women of Brasil on October 28. The match will kick off 20:00 UTC.

Palmeiras WFerroviaria W22:30

Palmeiras W - Ferroviaria W

Palmeiras W are playing Ferroviaria W at the Brasileiro, Playoff - Women of Brasil on October 28. The match will kick off 22:30 UTC.

Sao Paulo WSantos W22:30

Sao Paulo W - Santos W

Sao Paulo W are playing Santos W at the Brasileiro, Playoff - Women of Brasil on October 28. The match will kick off 22:30 UTC.

CobreloaSantiago Morning14:00

Cobreloa - Santiago Morning

Cobreloa are playing Santiago Morning at the Primera B of Chile on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Deportes ValdiviaRangers Talca14:00

Deportes Valdivia - Rangers Talca

Deportes Valdivia are playing Rangers Talca at the Primera B of Chile on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

MelipillaCopiapo14:00

Melipilla - Copiapo

Melipilla are playing Copiapo at the Primera B of Chile on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

Puerto MDeportes Santa Cruz14:00

Puerto M - Deportes Santa Cruz

Puerto M are playing Deportes Santa Cruz at the Primera B of Chile on October 28. The match will kick off 14:00 UTC.

MagallanesNublense16:30

Magallanes - Nublense

Magallanes are playing Nublense at the Primera B of Chile on October 28. The match will kick off 16:30 UTC.

San MarcosDeportes Temuco17:00

San Marcos - Deportes Temuco

San Marcos are playing Deportes Temuco at the Primera B of Chile on October 28. The match will kick off 17:00 UTC.

Deportes QuindioCD Jaguares00:00

Deportes Quindio - CD Jaguares

Deportes Quindio are playing CD Jaguares at the National cup of Colombia on October 29. The match will kick off 00:00 UTC.

Once CaldasEnvigado FC00:40

Once Caldas - Envigado FC

Once Caldas are playing Envigado FC at the National cup of Colombia on October 29. The match will kick off 00:40 UTC.

Molinos El PirataComerciantes Unidos16:00

Molinos El Pirata - Comerciantes Unidos

Molinos El Pirata are playing Comerciantes Unidos at the Liga 2 of Peru on October 28. The match will kick off 16:00 UTC.

Alianza AtleticoDeportivo Coopsol20:30

Alianza Atletico - Deportivo Coopsol

Alianza Atletico are playing Deportivo Coopsol at the Liga 2 of Peru on October 28. The match will kick off 20:30 UTC.

Puerto CabelloCarabobo21:00

Puerto Cabello - Carabobo

Puerto Cabello are playing Carabobo at the Primera of Venezuela on October 28. The match will kick off 21:00 UTC.

YaracuyanosAtletico Venezuela00:00

Yaracuyanos - Atletico Venezuela

Yaracuyanos are playing Atletico Venezuela at the Primera of Venezuela on October 29. The match will kick off 00:00 UTC.