Concarneau vs Lyon Duchere Live Score and Live Stream

Kick-off at 19:00 on Friday, February 14
Copy
Embed all videos of Concarneau - Lyon Duchere
France National 1
3 : 0
FT
Full Time
Match ends. Concarneau 3, Lyon Duchere 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
11
Lyon Duchere have gone 11 consecutive matches without a clean sheet.
5
Concarneau's last 5 matches had 2 or less goals.
5
Concarneau haven't scored a goal in their previous 5 home matches.
Live Match Report

Concarneau played Lyon Duchere at the National 1 of France on February 14. The match kicked off 19:00 UTC. Concarneau won 3-0. Concarneau are 14th in the table with 22 points after 22 matches, while Lyon Duchere are 6th with 37 points in 22 matches.

ScoreBat is covering Concarneau vs Lyon Duchere in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. France National 1's live standings are availble and updated in real time. You can watch Concarneau vs Lyon Duchere live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of France National 1 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/concarneau-vs-lyon-duchere-live-stream/

Concarneau have lost to Gazelec Ajaccio in their previous match, while Lyon Duchere have won Creteil in their previous match.

Previous Meetings
September 6th, 2019 - National 1
February 22nd, 2019 - National 1
September 14th, 2018 - National 1
February 9th, 2018 - National 1
September 1st, 2017 - National 1

Concarneau and Lyon Duchere have met 5 times in their recent history. Concarneau won once, 2 matches ended in a draw while Lyon Duchere won twice.

Concarneau have won 5 of their 22 matches in National 1, drawing 7 and having 10 defeats this season. They have scored 16 goals - 0.73 per match, conceding 23 - 1.05 per match. Lyon Duchere have won 10 of their 22 matches in National 1, drawing 7 and having 5 defeats this season. They have scored 35 goals - 1.59 per match, conceding 27 - 1.23 per match.

Goals and video highlights of the match between Concarneau and Lyon Duchere are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Concarneau or Lyon Duchere score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Concarneau and Lyon Duchere include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Concarneau vs Lyon Duchere with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of France National 1 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
ChelseaTottenham Hotspur12:30

Chelsea - Tottenham Hotspur

Chelsea are playing Tottenham Hotspur at the Premier League of England on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

BurnleyBournemouth15:00

Burnley - Bournemouth

Burnley are playing Bournemouth at the Premier League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Crystal PalaceNewcastle United15:00

Crystal Palace - Newcastle United

Crystal Palace are playing Newcastle United at the Premier League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Sheffield UnitedBrighton15:00

Sheffield United - Brighton

Sheffield United are playing Brighton at the Premier League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

SouthamptonAston Villa15:00

Southampton - Aston Villa

Southampton are playing Aston Villa at the Premier League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Leicester CityManchester City17:30

Leicester City - Manchester City

Leicester City are playing Manchester City at the Premier League of England on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Celta VigoLeganes12:00

Celta Vigo - Leganes

Celta Vigo are playing Leganes at the La Liga of Spain on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

BarcelonaEibar15:00

Barcelona - Eibar

Barcelona are playing Eibar at the La Liga of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Real SociedadValencia17:30

Real Sociedad - Valencia

Real Sociedad are playing Valencia at the La Liga of Spain on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

LevanteReal Madrid20:00

Levante - Real Madrid

Levante are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Borussia MonchengladbachHoffenheim14:30

Borussia Monchengladbach - Hoffenheim

Borussia Monchengladbach are playing Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Hertha BerlinKoln14:30

Hertha Berlin - Koln

Hertha Berlin are playing Koln at the Bundesliga of Germany on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

SC FreiburgFortuna Dusseldorf14:30

SC Freiburg - Fortuna Dusseldorf

SC Freiburg are playing Fortuna Dusseldorf at the Bundesliga of Germany on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Werder BremenBorussia Dortmund14:30

Werder Bremen - Borussia Dortmund

Werder Bremen are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

SchalkeRB Leipzig17:30

Schalke - RB Leipzig

Schalke are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

BolognaUdinese14:00

Bologna - Udinese

Bologna are playing Udinese at the Serie A of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

SpalJuventus17:00

Spal - Juventus

Spal are playing Juventus at the Serie A of Italy on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

FiorentinaAC Milan19:45

Fiorentina - AC Milan

Fiorentina are playing AC Milan at the Serie A of Italy on February 22. The match will kick off 19:45 UTC.

MarseilleNantes16:30

Marseille - Nantes

Marseille are playing Nantes at the Ligue 1 of France on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

AngersMontpellier19:00

Angers - Montpellier

Angers are playing Montpellier at the Ligue 1 of France on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

DijonMonaco19:00

Dijon - Monaco

Dijon are playing Monaco at the Ligue 1 of France on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

LilleToulouse19:00

Lille - Toulouse

Lille are playing Toulouse at the Ligue 1 of France on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

StrasbourgAmiens19:00

Strasbourg - Amiens

Strasbourg are playing Amiens at the Ligue 1 of France on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

BrentfordBlackburn12:30

Brentford - Blackburn

Brentford are playing Blackburn at the Championship of England on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

BarnsleyMiddlesbrough15:00

Barnsley - Middlesbrough

Barnsley are playing Middlesbrough at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

BirminghamSheffield Wednesday15:00

Birmingham - Sheffield Wednesday

Birmingham are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Bristol CityWest Bromwich Albion15:00

Bristol City - West Bromwich Albion

Bristol City are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Charlton AthleticLuton15:00

Charlton Athletic - Luton

Charlton Athletic are playing Luton at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

LeedsReading15:00

Leeds - Reading

Leeds are playing Reading at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Nottingham ForestQPR15:00

Nottingham Forest - QPR

Nottingham Forest are playing QPR at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Preston NEHull City15:00

Preston NE - Hull City

Preston NE are playing Hull City at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Stoke CityCardiff City15:00

Stoke City - Cardiff City

Stoke City are playing Cardiff City at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Swansea CityHuddersfield15:00

Swansea City - Huddersfield

Swansea City are playing Huddersfield at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

WiganMillwall15:00

Wigan - Millwall

Wigan are playing Millwall at the Championship of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

EmmenWillem II17:30

Emmen - Willem II

Emmen are playing Willem II at the Eredivisie of Netherlands on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

FeyenoordFortuna Sittard18:45

Feyenoord - Fortuna Sittard

Feyenoord are playing Fortuna Sittard at the Eredivisie of Netherlands on February 22. The match will kick off 18:45 UTC.

HeerenveenADO Den Haag18:45

Heerenveen - ADO Den Haag

Heerenveen are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on February 22. The match will kick off 18:45 UTC.

GroningenVV Venlo19:45

Groningen - VV Venlo

Groningen are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on February 22. The match will kick off 19:45 UTC.

AberdeenRoss County15:00

Aberdeen - Ross County

Aberdeen are playing Ross County at the Premier League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

HamiltonMotherwell15:00

Hamilton - Motherwell

Hamilton are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

HibernianLivingston15:00

Hibernian - Livingston

Hibernian are playing Livingston at the Premier League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

TondelaRio Ave18:00

Tondela - Rio Ave

Tondela are playing Rio Ave at the Primeira Liga of Portugal on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

BelenensesMaritimo20:30

Belenenses - Maritimo

Belenenses are playing Maritimo at the Primeira Liga of Portugal on February 22. The match will kick off 20:30 UTC.

AdmiraSturm16:00

Admira - Sturm

Admira are playing Sturm at the Bundesliga of Austria on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

MattersburgAltach16:00

Mattersburg - Altach

Mattersburg are playing Altach at the Bundesliga of Austria on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

TirolWolfsberger AC16:00

Tirol - Wolfsberger AC

Tirol are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

StandardAntwerp17:00

Standard - Antwerp

Standard are playing Antwerp at the First Division A of Belgium on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

MouscronCercle Brugge19:00

Mouscron - Cercle Brugge

Mouscron are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

OostendeZulte-Waregem19:00

Oostende - Zulte-Waregem

Oostende are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

MechelenWaasland-Beveren19:30

Mechelen - Waasland-Beveren

Mechelen are playing Waasland-Beveren at the First Division A of Belgium on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

WesterloExcelsior Virton16:00

Westerlo - Excelsior Virton

Westerlo are playing Excelsior Virton at the First Division B, Closing of Belgium on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

RoeselareLokeren19:30

Roeselare - Lokeren

Roeselare are playing Lokeren at the First Division B, Closing of Belgium on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Botev VratsaArda Kardzhali10:00

Botev Vratsa - Arda Kardzhali

Botev Vratsa are playing Arda Kardzhali at the A PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Cherno MoreLevski12:15

Cherno More - Levski

Cherno More are playing Levski at the A PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 12:15 UTC.

CSKA SofiaBotev14:30

CSKA Sofia - Botev

CSKA Sofia are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Hajduk SplitNK Gorica14:00

Hajduk Split - NK Gorica

Hajduk Split are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

RijekaOsijek16:30

Rijeka - Osijek

Rijeka are playing Osijek at the 1 HNL of Croatia on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

OmoniaEnosis Paralimni14:00

Omonia - Enosis Paralimni

Omonia are playing Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Apollon LimassolDoxa15:00

Apollon Limassol - Doxa

Apollon Limassol are playing Doxa at the 1. Division of Cyprus on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

BoleslavSlovacko13:30

Boleslav - Slovacko

Boleslav are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

LiberecBohemians 190513:30

Liberec - Bohemians 1905

Liberec are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Slavia PrahaOpava13:30

Slavia Praha - Opava

Slavia Praha are playing Opava at the First League of Czech Republic on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

PlzenPribram15:30

Plzen - Pribram

Plzen are playing Pribram at the First League of Czech Republic on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Accrington StanleyRotherham15:00

Accrington Stanley - Rotherham

Accrington Stanley are playing Rotherham at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Fleetwood TownPortsmouth15:00

Fleetwood Town - Portsmouth

Fleetwood Town are playing Portsmouth at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ipswich TownOxford United15:00

Ipswich Town - Oxford United

Ipswich Town are playing Oxford United at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Lincoln CityGillingham15:00

Lincoln City - Gillingham

Lincoln City are playing Gillingham at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Milton Keynes DonsBolton15:00

Milton Keynes Dons - Bolton

Milton Keynes Dons are playing Bolton at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

RochdaleCoventry15:00

Rochdale - Coventry

Rochdale are playing Coventry at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

ShrewsburyDoncaster Rovers15:00

Shrewsbury - Doncaster Rovers

Shrewsbury are playing Doncaster Rovers at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Southend UnitedBurton Albion15:00

Southend United - Burton Albion

Southend United are playing Burton Albion at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

SunderlandBristol Rovers15:00

Sunderland - Bristol Rovers

Sunderland are playing Bristol Rovers at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

WimbledonBlackpool15:00

Wimbledon - Blackpool

Wimbledon are playing Blackpool at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Wycombe WanderersTranmere Rovers15:00

Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers

Wycombe Wanderers are playing Tranmere Rovers at the League One of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

CarlisleMorecambe15:00

Carlisle - Morecambe

Carlisle are playing Morecambe at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Cheltenham TownMansfield Town15:00

Cheltenham Town - Mansfield Town

Cheltenham Town are playing Mansfield Town at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Crawley TownStevenage15:00

Crawley Town - Stevenage

Crawley Town are playing Stevenage at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

CreweMacclesfield Town15:00

Crewe - Macclesfield Town

Crewe are playing Macclesfield Town at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Leyton OrientOldham Athletic15:00

Leyton Orient - Oldham Athletic

Leyton Orient are playing Oldham Athletic at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

NewportBradford15:00

Newport - Bradford

Newport are playing Bradford at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

NorthamptonExeter15:00

Northampton - Exeter

Northampton are playing Exeter at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

PlymouthCambridge United15:00

Plymouth - Cambridge United

Plymouth are playing Cambridge United at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Salford CityColchester15:00

Salford City - Colchester

Salford City are playing Colchester at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Scunthorpe UnitedForest Green15:00

Scunthorpe United - Forest Green

Scunthorpe United are playing Forest Green at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Swindon TownGrimsby15:00

Swindon Town - Grimsby

Swindon Town are playing Grimsby at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

WalsallPort Vale15:00

Walsall - Port Vale

Walsall are playing Port Vale at the League Two of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

GnistanMyPa11:00

Gnistan - MyPa

Gnistan are playing MyPa at the National Cup of Finland on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

AC OuluSJK-212:00

AC Oulu - SJK-2

AC Oulu are playing SJK-2 at the National Cup of Finland on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

EkenasMuSa12:00

Ekenas - MuSa

Ekenas are playing MuSa at the National Cup of Finland on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

KTPMP12:00

KTP - MP

KTP are playing MP at the National Cup of Finland on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

LahtiHaka12:00

Lahti - Haka

Lahti are playing Haka at the National Cup of Finland on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

IlvesSJK12:30

Ilves - SJK

Ilves are playing SJK at the National Cup of Finland on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

KPVKajaani13:00

KPV - Kajaani

KPV are playing Kajaani at the National Cup of Finland on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

LensCaen14:00

Lens - Caen

Lens are playing Caen at the Ligue 2 of France on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dynamo DresdenBochum12:00

Dynamo Dresden - Bochum

Dynamo Dresden are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

HamburgSt. Pauli12:00

Hamburg - St. Pauli

Hamburg are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Holstein KielHeidenheim12:00

Holstein Kiel - Heidenheim

Holstein Kiel are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

StuttgartRegensburg12:00

Stuttgart - Regensburg

Stuttgart are playing Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Carl Zeiss JenaMeppen13:00

Carl Zeiss Jena - Meppen

Carl Zeiss Jena are playing Meppen at the 3. Liga of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

DuisburgWaldhof Mannheim13:00

Duisburg - Waldhof Mannheim

Duisburg are playing Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

HansaIngolstadt13:00

Hansa - Ingolstadt

Hansa are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

KaiserslauternZwickau13:00

Kaiserslautern - Zwickau

Kaiserslautern are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

UerdingenPreussen Munster13:00

Uerdingen - Preussen Munster

Uerdingen are playing Preussen Munster at the 3. Liga of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Wurzburger KickersEintracht Braunschweig13:00

Wurzburger Kickers - Eintracht Braunschweig

Wurzburger Kickers are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Asteras TripolisPanathinaikos17:30

Asteras Tripolis - Panathinaikos

Asteras Tripolis are playing Panathinaikos at the Super League 1 of Greece on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

LamiaAris18:00

Lamia - Aris

Lamia are playing Aris at the Super League 1 of Greece on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

FehervarZalaegerszeg16:00

Fehervar - Zalaegerszeg

Fehervar are playing Zalaegerszeg at the NB I of Hungary on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

HonvedPuskas16:00

Honved - Puskas

Honved are playing Puskas at the NB I of Hungary on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

KaposvarUjpest16:00

Kaposvar - Ujpest

Kaposvar are playing Ujpest at the NB I of Hungary on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

PaksDebrecen16:00

Paks - Debrecen

Paks are playing Debrecen at the NB I of Hungary on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

UjpestKaposvarPostponedPst

Ujpest - Kaposvar

Ujpest are playing Kaposvar at the NB I of Hungary on February 22.

VardaDiosgyor16:00

Varda - Diosgyor

Varda are playing Diosgyor at the NB I of Hungary on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

MezokovesdFerencvaros18:30

Mezokovesd - Ferencvaros

Mezokovesd are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on February 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Cobh RamblersDrogheda19:00

Cobh Ramblers - Drogheda

Cobh Ramblers are playing Drogheda at the 1 division of Ireland on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

LongfordShamrock II19:30

Longford - Shamrock II

Longford are playing Shamrock II at the 1 division of Ireland on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Ascoli PicchioCremonese14:00

Ascoli Picchio - Cremonese

Ascoli Picchio are playing Cremonese at the Serie B of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

CittadellaJuve Stabia14:00

Cittadella - Juve Stabia

Cittadella are playing Juve Stabia at the Serie B of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

TrapaniSpezia14:00

Trapani - Spezia

Trapani are playing Spezia at the Serie B of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Virtus EntellaBenevento14:00

Virtus Entella - Benevento

Virtus Entella are playing Benevento at the Serie B of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

PisaVenezia17:00

Pisa - Venezia

Pisa are playing Venezia at the Serie B of Italy on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Gudja UnitedBalzan13:00

Gudja United - Balzan

Gudja United are playing Balzan at the Premier Division of Malta on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

MostaHamrun Spartans13:00

Mosta - Hamrun Spartans

Mosta are playing Hamrun Spartans at the Premier Division of Malta on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Birkirkara FCHibernians FC15:00

Birkirkara FC - Hibernians FC

Birkirkara FC are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Senglea AthleticSanta Lucia15:00

Senglea Athletic - Santa Lucia

Senglea Athletic are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

BuducnostFK Kom Podgorica13:00

Buducnost - FK Kom Podgorica

Buducnost are playing FK Kom Podgorica at the 1. Division of Montenegro on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Grbalj RadanoviciMladost Podgorica13:00

Grbalj Radanovici - Mladost Podgorica

Grbalj Radanovici are playing Mladost Podgorica at the 1. Division of Montenegro on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

OFK PetrovacZeta13:00

OFK Petrovac - Zeta

OFK Petrovac are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

OFK TitogradRudar Pljevlja13:00

OFK Titograd - Rudar Pljevlja

OFK Titograd are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sutjeska NiksicIskra13:00

Sutjeska Niksic - Iskra

Sutjeska Niksic are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

BorecVardar13:00

Borec - Vardar

Borec are playing Vardar at the Prva liga of North Macedonia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Arka GdyniaRakow14:00

Arka Gdynia - Rakow

Arka Gdynia are playing Rakow at the Ekstraklasa of Poland on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

LegiaJagiellonia16:30

Legia - Jagiellonia

Legia are playing Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Piast GliwiceCracovia19:00

Piast Gliwice - Cracovia

Piast Gliwice are playing Cracovia at the Ekstraklasa of Poland on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

LeixoesSp. Covilha11:00

Leixoes - Sp. Covilha

Leixoes are playing Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

OliveirenseCasa Pia15:00

Oliveirense - Casa Pia

Oliveirense are playing Casa Pia at the Segunda Liga of Portugal on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Porto-2Estoril17:00

Porto-2 - Estoril

Porto-2 are playing Estoril at the Segunda Liga of Portugal on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

ChavesFeirense17:15

Chaves - Feirense

Chaves are playing Feirense at the Segunda Liga of Portugal on February 22. The match will kick off 17:15 UTC.

VoluntariHermannstadt12:30

Voluntari - Hermannstadt

Voluntari are playing Hermannstadt at the Liga 1 of Romania on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

SteauaChindia Targoviste18:00

Steaua - Chindia Targoviste

Steaua are playing Chindia Targoviste at the Liga 1 of Romania on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

ArbroathAyr United15:00

Arbroath - Ayr United

Arbroath are playing Ayr United at the Championship of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Greenock MortonAlloa Athletic15:00

Greenock Morton - Alloa Athletic

Greenock Morton are playing Alloa Athletic at the Championship of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Partick ThistleDunfermline15:00

Partick Thistle - Dunfermline

Partick Thistle are playing Dunfermline at the Championship of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Queen of the SouthDundee15:00

Queen of the South - Dundee

Queen of the South are playing Dundee at the Championship of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

DumbartonForfar Athletic15:00

Dumbarton - Forfar Athletic

Dumbarton are playing Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

East FifeStranraer15:00

East Fife - Stranraer

East Fife are playing Stranraer at the Division 1 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

FalkirkMontrose15:00

Falkirk - Montrose

Falkirk are playing Montrose at the Division 1 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

PeterheadAirdrieonians15:00

Peterhead - Airdrieonians

Peterhead are playing Airdrieonians at the Division 1 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Raith RoversClyde15:00

Raith Rovers - Clyde

Raith Rovers are playing Clyde at the Division 1 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Annan AthleticAlbion Rovers15:00

Annan Athletic - Albion Rovers

Annan Athletic are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Cove RangersQueens Park15:00

Cove Rangers - Queens Park

Cove Rangers are playing Queens Park at the Division 2 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh CityBrechin City15:00

Edinburgh City - Brechin City

Edinburgh City are playing Brechin City at the Division 2 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Elgin CityCowdenbeath15:00

Elgin City - Cowdenbeath

Elgin City are playing Cowdenbeath at the Division 2 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Stirling AlbionStenhousemuir15:00

Stirling Albion - Stenhousemuir

Stirling Albion are playing Stenhousemuir at the Division 2 of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Backa TopolaPartizan15:00

Backa Topola - Partizan

Backa Topola are playing Partizan at the Super Liga of Serbia on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Proleter Novi SadIndjija15:00

Proleter Novi Sad - Indjija

Proleter Novi Sad are playing Indjija at the Super Liga of Serbia on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

RadNapredak15:00

Rad - Napredak

Rad are playing Napredak at the Super Liga of Serbia on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Radnicki NisCukaricki15:00

Radnicki Nis - Cukaricki

Radnicki Nis are playing Cukaricki at the Super Liga of Serbia on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Radnik SurdulicaMacva Sabac15:00

Radnik Surdulica - Macva Sabac

Radnik Surdulica are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Crvena ZvezdaVojvodina17:00

Crvena Zvezda - Vojvodina

Crvena Zvezda are playing Vojvodina at the Super Liga of Serbia on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

PohronieZilina13:00

Pohronie - Zilina

Pohronie are playing Zilina at the Super Liga of Slovakia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

RuzomberokDAC13:00

Ruzomberok - DAC

Ruzomberok are playing DAC at the Super Liga of Slovakia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SlovanTrencin13:00

Slovan - Trencin

Slovan are playing Trencin at the Super Liga of Slovakia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Zemplin MichalovceNitra13:00

Zemplin Michalovce - Nitra

Zemplin Michalovce are playing Nitra at the Super Liga of Slovakia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Zlate MoravceSered13:00

Zlate Moravce - Sered

Zlate Moravce are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

TriglavRudar Velenje13:00

Triglav - Rudar Velenje

Triglav are playing Rudar Velenje at the 1. SNL of Slovenia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

CeljeAluminij15:00

Celje - Aluminij

Celje are playing Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

MariborOlimpija19:15

Maribor - Olimpija

Maribor are playing Olimpija at the 1. SNL of Slovenia on February 22. The match will kick off 19:15 UTC.

AD AlcorconLas Palmas15:00

AD Alcorcon - Las Palmas

AD Alcorcon are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

AlmeriaFuenlabrada15:00

Almeria - Fuenlabrada

Almeria are playing Fuenlabrada at the Segunda Division of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

GironaPonferradina17:15

Girona - Ponferradina

Girona are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on February 22. The match will kick off 17:15 UTC.

TenerifeElche17:15

Tenerife - Elche

Tenerife are playing Elche at the Segunda Division of Spain on February 22. The match will kick off 17:15 UTC.

AlbaceteNumancia19:30

Albacete - Numancia

Albacete are playing Numancia at the Segunda Division of Spain on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

ThunLuzern18:00

Thun - Luzern

Thun are playing Luzern at the Super League of Switzerland on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

ZurichXamax18:00

Zurich - Xamax

Zurich are playing Xamax at the Super League of Switzerland on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

ChiassoWil16:00

Chiasso - Wil

Chiasso are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

SchaffhausenGrasshoppers16:00

Schaffhausen - Grasshoppers

Schaffhausen are playing Grasshoppers at the Challenge League of Switzerland on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade Lausanne OuchyVaduz16:00

Stade Lausanne Ouchy - Vaduz

Stade Lausanne Ouchy are playing Vaduz at the Challenge League of Switzerland on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

KayserisporKonyaspor11:00

Kayserispor - Konyaspor

Kayserispor are playing Konyaspor at the Super Lig of Turkey on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

GoztepeB.B. Gaziantep14:00

Goztepe - B.B. Gaziantep

Goztepe are playing B.B. Gaziantep at the Super Lig of Turkey on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

BesiktasTrabzonspor17:00

Besiktas - Trabzonspor

Besiktas are playing Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Erzurum BBBursaspor11:00

Erzurum BB - Bursaspor

Erzurum BB are playing Bursaspor at the 1. Lig of Turkey on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

UmraniyesporKeciorengucu11:00

Umraniyespor - Keciorengucu

Umraniyespor are playing Keciorengucu at the 1. Lig of Turkey on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Akhisar Bld genclikKaragumruk13:30

Akhisar Bld genclik - Karagumruk

Akhisar Bld genclik are playing Karagumruk at the 1. Lig of Turkey on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Demirspor AdanaAltinordu16:00

Demirspor Adana - Altinordu

Demirspor Adana are playing Altinordu at the 1. Lig of Turkey on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

MariupolZorya12:00

Mariupol - Zorya

Mariupol are playing Zorya at the Premier League of Ukraine on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Dynamo K.Vorskla15:00

Dynamo K. - Vorskla

Dynamo K. are playing Vorskla at the Premier League of Ukraine on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Barry TownCaernarfon14:30

Barry Town - Caernarfon

Barry Town are playing Caernarfon at the Premier League, Championship Round of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

NewtownBala Town14:30

Newtown - Bala Town

Newtown are playing Bala Town at the Premier League, Championship Round of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Cardiff MUAirbus14:30

Cardiff MU - Airbus

Cardiff MU are playing Airbus at the Premier League, Relegation Round of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

CarmarthenCefn DruidsPostponedPst

Carmarthen - Cefn Druids

Carmarthen are playing Cefn Druids at the Premier League, Relegation Round of Wales on February 22.

CarmarthenColwyn Bay FC14:30

Carmarthen - Colwyn Bay FC

Carmarthen are playing Colwyn Bay FC at the Premier League, Relegation Round of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Vegalta SendaiNagoya Grampus Eight05:00

Vegalta Sendai - Nagoya Grampus Eight

Vegalta Sendai are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on February 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Cerezo OsakaOita Trinita06:00

Cerezo Osaka - Oita Trinita

Cerezo Osaka are playing Oita Trinita at the J-League of Japan on February 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Kashiwa ReysolConsadole Sapporo06:00

Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo

Kashiwa Reysol are playing Consadole Sapporo at the J-League of Japan on February 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Kawasaki FrontaleSagan Tosu06:00

Kawasaki Frontale - Sagan Tosu

Kawasaki Frontale are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on February 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Shimizu S-PulseF.C.Tokyo04:00

Shimizu S-Pulse - F.C.Tokyo

Shimizu S-Pulse are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on February 23. The match will kick off 04:00 UTC.

Sanfrecce HiroshimaKashima Antlers05:00

Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers

Sanfrecce Hiroshima are playing Kashima Antlers at the J-League of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Yokohama F. MarinosGamba Osaka05:00

Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka

Yokohama F. Marinos are playing Gamba Osaka at the J-League of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Vissel KobeYokohama FC07:00

Vissel Kobe - Yokohama FC

Vissel Kobe are playing Yokohama FC at the J-League of Japan on February 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Giravanz KitakyushuAvispa Fukuoka04:30

Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka

Giravanz Kitakyushu are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 04:30 UTC.

Fagiano OkayamaZweigen Kanazawa05:00

Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa

Fagiano Okayama are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United IchiharaFC Ryukyu05:00

JEF United Ichihara - FC Ryukyu

JEF United Ichihara are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Jubilo IwataMontedio Yamagata05:00

Jubilo Iwata - Montedio Yamagata

Jubilo Iwata are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida ZelviaVentforet Kofu05:00

Machida Zelvia - Ventforet Kofu

Machida Zelvia are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Mito HollyhockOmiya Ardija05:00

Mito Hollyhock - Omiya Ardija

Mito Hollyhock are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Renofa YamaguchiKyoto Purple Sanga05:00

Renofa Yamaguchi - Kyoto Purple Sanga

Renofa Yamaguchi are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Thespa KusatsuAlbirex Niigata05:00

Thespa Kusatsu - Albirex Niigata

Thespa Kusatsu are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Tokushima VortisTokyo Verdy05:00

Tokushima Vortis - Tokyo Verdy

Tokushima Vortis are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

V-Varen NagasakiTochigi SC05:00

V-Varen Nagasaki - Tochigi SC

V-Varen Nagasaki are playing Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Ehime FCMatsumoto Yamaga FC07:00

Ehime FC - Matsumoto Yamaga FC

Ehime FC are playing Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Umm Salal SCAl Sadd SC Doha13:45

Umm Salal SC - Al Sadd SC Doha

Umm Salal SC are playing Al Sadd SC Doha at the Stars League of Qatar on February 22. The match will kick off 13:45 UTC.

Al DuhailAl Wakra SC15:55

Al Duhail - Al Wakra SC

Al Duhail are playing Al Wakra SC at the Stars League of Qatar on February 22. The match will kick off 15:55 UTC.

Al TaawonAl Raed Buraidah13:00

Al Taawon - Al Raed Buraidah

Al Taawon are playing Al Raed Buraidah at the Pro League of Saudi Arabia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Hazm RassAl Nasr Riyadh15:40

Al Hazm Rass - Al Nasr Riyadh

Al Hazm Rass are playing Al Nasr Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on February 22. The match will kick off 15:40 UTC.

Al Hilal RiyadhAl Ittihad Jeddah17:30

Al Hilal Riyadh - Al Ittihad Jeddah

Al Hilal Riyadh are playing Al Ittihad Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

LeonNecaxa23:00

Leon - Necaxa

Leon are playing Necaxa at the Clausura of Mexico on February 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Cruz AzulTigres01:00

Cruz Azul - Tigres

Cruz Azul are playing Tigres at the Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

MonterreyAmerica03:00

Monterrey - America

Monterrey are playing America at the Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 03:00 UTC.

San LorenzoRacing20:35

San Lorenzo - Racing

San Lorenzo are playing Racing at the Primera Division of Argentina on February 22. The match will kick off 20:35 UTC.

IndependienteGimnasia La Plata22:40

Independiente - Gimnasia La Plata

Independiente are playing Gimnasia La Plata at the Primera Division of Argentina on February 22. The match will kick off 22:40 UTC.

Newells Old BoysColon00:45

Newells Old Boys - Colon

Newells Old Boys are playing Colon at the Primera Division of Argentina on February 23. The match will kick off 00:45 UTC.

TucumanLanus00:50

Tucuman - Lanus

Tucuman are playing Lanus at the Primera Division of Argentina on February 23. The match will kick off 00:50 UTC.

Atletico PalmaflorBlooming Santa Cruz19:00

Atletico Palmaflor - Blooming Santa Cruz

Atletico Palmaflor are playing Blooming Santa Cruz at the Apertura of Bolivia on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

HuachipatoCobresal15:00

Huachipato - Cobresal

Huachipato are playing Cobresal at the Primera Division of Chile on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Everton CDUnion La Calera23:30

Everton CD - Union La Calera

Everton CD are playing Union La Calera at the Primera Division of Chile on February 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Boyaco ChicoDeportes Pereira20:15

Boyaco Chico - Deportes Pereira

Boyaco Chico are playing Deportes Pereira at the Apertura of Colombia on February 22. The match will kick off 20:15 UTC.

Indep. MedellinAtletico Nacional22:20

Indep. Medellin - Atletico Nacional

Indep. Medellin are playing Atletico Nacional at the Apertura of Colombia on February 22. The match will kick off 22:20 UTC.

Deportes TolimaJunior00:30

Deportes Tolima - Junior

Deportes Tolima are playing Junior at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 00:30 UTC.

OlmedoDep. Macara18:00

Olmedo - Dep. Macara

Olmedo are playing Dep. Macara at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

DelfinBarcelona Guayaquil20:30

Delfin - Barcelona Guayaquil

Delfin are playing Barcelona Guayaquil at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on February 22. The match will kick off 20:30 UTC.

LDU-QuitoIndependiente Del Valle22:45

LDU-Quito - Independiente Del Valle

LDU-Quito are playing Independiente Del Valle at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on February 22. The match will kick off 22:45 UTC.

Universidad Catolica QuitoOrense01:00

Universidad Catolica Quito - Orense

Universidad Catolica Quito are playing Orense at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Sporting CristalSport Huancayo16:00

Sporting Cristal - Sport Huancayo

Sporting Cristal are playing Sport Huancayo at the Primera Division, Apertura of Peru on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

GrauSport Boys18:15

Grau - Sport Boys

Grau are playing Sport Boys at the Primera Division, Apertura of Peru on February 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Real GarcilasoMelgar20:30

Real Garcilaso - Melgar

Real Garcilaso are playing Melgar at the Primera Division, Apertura of Peru on February 22. The match will kick off 20:30 UTC.

UniversitarioUniv. Cesar Vallejo01:00

Universitario - Univ. Cesar Vallejo

Universitario are playing Univ. Cesar Vallejo at the Primera Division, Apertura of Peru on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Boston RiverRentistas20:00

Boston River - Rentistas

Boston River are playing Rentistas at the Apertura of Uruguay on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Cerro M.River Plate FC20:00

Cerro M. - River Plate FC

Cerro M. are playing River Plate FC at the Apertura of Uruguay on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Nacional M.Cerro Largo23:00

Nacional M. - Cerro Largo

Nacional M. are playing Cerro Largo at the Apertura of Uruguay on February 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Brisbane Roar FCPerth Glory06:00

Brisbane Roar FC - Perth Glory

Brisbane Roar FC are playing Perth Glory at the A-League of Australia on February 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Newcastle JetsMelbourne Victory08:30

Newcastle Jets - Melbourne Victory

Newcastle Jets are playing Melbourne Victory at the A-League of Australia on February 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Central Coast MarinersSydney FC07:00

Central Coast Mariners - Sydney FC

Central Coast Mariners are playing Sydney FC at the A-League of Australia on February 23. The match will kick off 07:00 UTC.

ZenitIsloch08:00

Zenit - Isloch

Zenit are playing Isloch at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 08:00 UTC.

Can ThoAn Giang08:30

Can Tho - An Giang

Can Tho are playing An Giang at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Frydek MistekProstejov09:00

Frydek Mistek - Prostejov

Frydek Mistek are playing Prostejov at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

LisenInter Bratislava09:00

Lisen - Inter Bratislava

Lisen are playing Inter Bratislava at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

RubinSherif09:00

Rubin - Sherif

Rubin are playing Sherif at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

VitkoviceTrinec09:00

Vitkovice - Trinec

Vitkovice are playing Trinec at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

PardubiceZizkov09:30

Pardubice - Zizkov

Pardubice are playing Zizkov at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Brunei DPMM FCTampines10:00

Brunei DPMM FC - Tampines

Brunei DPMM FC are playing Tampines at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

HellerupHillerod10:00

Hellerup - Hillerod

Hellerup are playing Hillerod at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

HvidovreAvarta10:00

Hvidovre - Avarta

Hvidovre are playing Avarta at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

JastrzebiePuszcza N.10:00

Jastrzebie - Puszcza N.

Jastrzebie are playing Puszcza N. at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

JihlavaVlasim10:00

Jihlava - Vlasim

Jihlava are playing Vlasim at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

KalugaUrozhay10:00

Kaluga - Urozhay

Kaluga are playing Urozhay at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

OlsztynSokol Ostroda10:00

Olsztyn - Sokol Ostroda

Olsztyn are playing Sokol Ostroda at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

SkeidAsker10:00

Skeid - Asker

Skeid are playing Asker at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Slavoj VysehradMotorlet Praha10:00

Slavoj Vysehrad - Motorlet Praha

Slavoj Vysehrad are playing Motorlet Praha at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

SokolovChomutov10:00

Sokolov - Chomutov

Sokolov are playing Chomutov at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Usti nad LabemSokol Brozany10:00

Usti nad Labem - Sokol Brozany

Usti nad Labem are playing Sokol Brozany at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

VarnsdorfPrepere10:00

Varnsdorf - Prepere

Varnsdorf are playing Prepere at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

VyskovBrno10:00

Vyskov - Brno

Vyskov are playing Brno at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Zaglebie SosnowiecOdra10:30

Zaglebie Sosnowiec - Odra

Zaglebie Sosnowiec are playing Odra at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 10:30 UTC.

BelshinaGorodeya11:00

Belshina - Gorodeya

Belshina are playing Gorodeya at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

BronshojHerlev11:00

Bronshoj - Herlev

Bronshoj are playing Herlev at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Chrobry GlogowSleza11:00

Chrobry Glogow - Sleza

Chrobry Glogow are playing Sleza at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

ChrudimDukla Praha11:00

Chrudim - Dukla Praha

Chrudim are playing Dukla Praha at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

HelsingborgLiepaja11:00

Helsingborg - Liepaja

Helsingborg are playing Liepaja at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Hradec KralovePisek11:00

Hradec Kralove - Pisek

Hradec Kralove are playing Pisek at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Kr. SovetovStromsgodset11:00

Kr. Sovetov - Stromsgodset

Kr. Sovetov are playing Stromsgodset at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

SpartakPakhtakor11:00

Spartak - Pakhtakor

Spartak are playing Pakhtakor at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Tychy 71Gornik Leczna11:00

Tychy 71 - Gornik Leczna

Tychy 71 are playing Gornik Leczna at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

B 1908Frem11:15

B 1908 - Frem

B 1908 are playing Frem at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 11:15 UTC.

BaumbergWuppertaler12:00

Baumberg - Wuppertaler

Baumberg are playing Wuppertaler at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

HelsingorKoge12:00

Helsingor - Koge

Helsingor are playing Koge at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

IsmaningGarching12:00

Ismaning - Garching

Ismaning are playing Garching at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

NykobingAB Copenhagen12:00

Nykobing - AB Copenhagen

Nykobing are playing AB Copenhagen at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

OtterupDalum12:00

Otterup - Dalum

Otterup are playing Dalum at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Skive IKFredericia12:00

Skive IK - Fredericia

Skive IK are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Trans NarvaTulevik Viljandi12:00

Trans Narva - Tulevik Viljandi

Trans Narva are playing Tulevik Viljandi at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

TrelleborgLandskrona12:00

Trelleborg - Landskrona

Trelleborg are playing Landskrona at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

TrollhattanLjungskile12:00

Trollhattan - Ljungskile

Trollhattan are playing Ljungskile at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

VSK ArhusSilkeborg12:00

VSK Arhus - Silkeborg

VSK Arhus are playing Silkeborg at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Viktoria AschaffenburgEintracht Stadtallendorf12:00

Viktoria Aschaffenburg - Eintracht Stadtallendorf

Viktoria Aschaffenburg are playing Eintracht Stadtallendorf at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

AkropolisNykoping13:00

Akropolis - Nykoping

Akropolis are playing Nykoping at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

BayreuthEintracht Bamberg13:00

Bayreuth - Eintracht Bamberg

Bayreuth are playing Eintracht Bamberg at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Burghausen1880 Wasserburg13:00

Burghausen - 1880 Wasserburg

Burghausen are playing 1880 Wasserburg at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Chrobry GlogowSwit Skolwin13:00

Chrobry Glogow - Swit Skolwin

Chrobry Glogow are playing Swit Skolwin at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

EgersundVard-Haugesund13:00

Egersund - Vard-Haugesund

Egersund are playing Vard-Haugesund at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

HoddBrattvag13:00

Hodd - Brattvag

Hodd are playing Brattvag at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Levadia TDinamo Batumi13:00

Levadia T - Dinamo Batumi

Levadia T are playing Dinamo Batumi at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

NiecieczaStal Rzeszow13:00

Nieciecza - Stal Rzeszow

Nieciecza are playing Stal Rzeszow at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Nurnberg-2Seligenporten13:00

Nurnberg-2 - Seligenporten

Nurnberg-2 are playing Seligenporten at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Olimpia GUnia Janikowo13:00

Olimpia G - Unia Janikowo

Olimpia G are playing Unia Janikowo at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

RanheimNardo13:00

Ranheim - Nardo

Ranheim are playing Nardo at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

RavensburgMemmingen13:00

Ravensburg - Memmingen

Ravensburg are playing Memmingen at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SchweinfurtGrosbardorf13:00

Schweinfurt - Grosbardorf

Schweinfurt are playing Grosbardorf at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Stuttgarter KickersIllertissen13:00

Stuttgarter Kickers - Illertissen

Stuttgarter Kickers are playing Illertissen at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Ullensaker KisaKvik Halden13:00

Ullensaker Kisa - Kvik Halden

Ullensaker Kisa are playing Kvik Halden at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

ValmieraTammeka Tartu13:00

Valmiera - Tammeka Tartu

Valmiera are playing Tammeka Tartu at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

HirnykNikopol13:30

Hirnyk - Nikopol

Hirnyk are playing Nikopol at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Zaglebie SosnowiecRuch Chorzow13:30

Zaglebie Sosnowiec - Ruch Chorzow

Zaglebie Sosnowiec are playing Ruch Chorzow at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Fremad AmagerRoskilde13:45

Fremad Amager - Roskilde

Fremad Amager are playing Roskilde at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 13:45 UTC.

FredrikstadMjondalen14:00

Fredrikstad - Mjondalen

Fredrikstad are playing Mjondalen at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Slavia-MozyrNoah14:00

Slavia-Mozyr - Noah

Slavia-Mozyr are playing Noah at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

ZenitDinamo Minsk14:00

Zenit - Dinamo Minsk

Zenit are playing Dinamo Minsk at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

HaugesundAsane15:00

Haugesund - Asane

Haugesund are playing Asane at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Inter Miami FCDallas15:00

Inter Miami FC - Dallas

Inter Miami FC are playing Dallas at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

KirchanschoringSchalding-Heining15:00

Kirchanschoring - Schalding-Heining

Kirchanschoring are playing Schalding-Heining at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Kr. SovetovTorpedo15:00

Kr. Sovetov - Torpedo

Kr. Sovetov are playing Torpedo at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

NiecieczaHetman Zamosc15:00

Nieciecza - Hetman Zamosc

Nieciecza are playing Hetman Zamosc at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

UfaCSKA15:00

Ufa - CSKA

Ufa are playing CSKA at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

LokomotivFC Chayka16:00

Lokomotiv - FC Chayka

Lokomotiv are playing FC Chayka at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Real MonarchsLouisville City16:00

Real Monarchs - Louisville City

Real Monarchs are playing Louisville City at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

North CarolinaLoudoun United18:00

North Carolina - Loudoun United

North Carolina are playing Loudoun United at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Colorado RapidsToronto FC20:00

Colorado Rapids - Toronto FC

Colorado Rapids are playing Toronto FC at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Los Angeles GalaxyChicago Fire23:00

Los Angeles Galaxy - Chicago Fire

Los Angeles Galaxy are playing Chicago Fire at the Club Friendlies of International on February 22. The match will kick off 23:00 UTC.

FlamurtariLaci13:00

Flamurtari - Laci

Flamurtari are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

VllazniaLuftetari Gjirokaster13:00

Vllaznia - Luftetari Gjirokaster

Vllaznia are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

PartizaniBylis16:00

Partizani - Bylis

Partizani are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

SkenderbeuTeuta16:00

Skenderbeu - Teuta

Skenderbeu are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

BurreliVeleciku Koplik13:00

Burreli - Veleciku Koplik

Burreli are playing Veleciku Koplik at the Division 1 of Albania on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo TiranaBeselidhja13:00

Dinamo Tirana - Beselidhja

Dinamo Tirana are playing Beselidhja at the Division 1 of Albania on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

ErzeniKastrioti13:00

Erzeni - Kastrioti

Erzeni are playing Kastrioti at the Division 1 of Albania on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Korabi PeshkopiEgnatia R13:00

Korabi Peshkopi - Egnatia R

Korabi Peshkopi are playing Egnatia R at the Division 1 of Albania on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

ShkumbiniTerbuni PukePostponedPst

Shkumbini - Terbuni Puke

Shkumbini are playing Terbuni Puke at the Division 1 of Albania on February 22.

GabalaNeftci Baku11:00

Gabala - Neftci Baku

Gabala are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

KeslaZira13:00

Kesla - Zira

Kesla are playing Zira at the Premier League of Azerbaijan on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

CS ViseSint-Eloois-Winkel19:00

CS Vise - Sint-Eloois-Winkel

CS Vise are playing Sint-Eloois-Winkel at the First Amateur Division of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

RFC SeraingDender19:00

RFC Seraing - Dender

RFC Seraing are playing Dender at the First Amateur Division of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

OnhayeFrancs Borains19:00

Onhaye - Francs Borains

Onhaye are playing Francs Borains at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

RES DurbuyMeux19:00

RES Durbuy - Meux

RES Durbuy are playing Meux at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

UR NamurStockay-Warfusee19:00

UR Namur - Stockay-Warfusee

UR Namur are playing Stockay-Warfusee at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Voorwaarts ZwevezeleVW Hamme16:00

Voorwaarts Zwevezele - VW Hamme

Voorwaarts Zwevezele are playing VW Hamme at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

OudenaardeGullegem18:30

Oudenaarde - Gullegem

Oudenaarde are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Mandel UnitedKnokke19:00

Mandel United - Knokke

Mandel United are playing Knokke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Sint-NiklaasWesthoek19:00

Sint-Niklaas - Westhoek

Sint-Niklaas are playing Westhoek at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

TemseKRC Gent19:00

Temse - KRC Gent

Temse are playing KRC Gent at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

CappellenVosselaar19:00

Cappellen - Vosselaar

Cappellen are playing Vosselaar at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

GeelDiegem19:00

Geel - Diegem

Geel are playing Diegem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Sporting HasseltHoogstraten19:00

Sporting Hasselt - Hoogstraten

Sporting Hasselt are playing Hoogstraten at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

RadnikZeljeznicar13:30

Radnik - Zeljeznicar

Radnik are playing Zeljeznicar at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Velez M.Zvijezda13:30

Velez M. - Zvijezda

Velez M. are playing Zvijezda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

SarajevoTuzla City16:30

Sarajevo - Tuzla City

Sarajevo are playing Tuzla City at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Lokomotiv G-OKariana Erden12:00

Lokomotiv G-O - Kariana Erden

Lokomotiv G-O are playing Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Lokomotiv SofiaBotev Galabovo12:00

Lokomotiv Sofia - Botev Galabovo

Lokomotiv Sofia are playing Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

PomorieNeftochimic12:00

Pomorie - Neftochimic

Pomorie are playing Neftochimic at the B PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Spartak VarnaCSKA 1948 Sofia12:00

Spartak Varna - CSKA 1948 Sofia

Spartak Varna are playing CSKA 1948 Sofia at the B PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Strumska slavaChernomorets Balchik12:00

Strumska slava - Chernomorets Balchik

Strumska slava are playing Chernomorets Balchik at the B PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

MontanaHebar 191813:00

Montana - Hebar 1918

Montana are playing Hebar 1918 at the B PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SibenikRudes12:00

Sibenik - Rudes

Sibenik are playing Rudes at the 2 HNL of Croatia on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Dinamo Zagreb-2Orijent 191914:00

Dinamo Zagreb-2 - Orijent 1919

Dinamo Zagreb-2 are playing Orijent 1919 at the 2 HNL of Croatia on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

KustosijaHajduk-214:00

Kustosija - Hajduk-2

Kustosija are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

SolinSesvete14:00

Solin - Sesvete

Solin are playing Sesvete at the 2 HNL of Croatia on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

KarmiotissaAsil Lyssi12:30

Karmiotissa - Asil Lyssi

Karmiotissa are playing Asil Lyssi at the 2. Division, Championship round of Cyprus on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Anagennisi DeryneiaSotiras13:00

Anagennisi Deryneia - Sotiras

Anagennisi Deryneia are playing Sotiras at the 2. Division, Championship round of Cyprus on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

OthellosErmis Aradippou13:00

Othellos - Ermis Aradippou

Othellos are playing Ermis Aradippou at the 2. Division, Championship round of Cyprus on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

AE ZakakiouAkritas Chloraka13:00

AE Zakakiou - Akritas Chloraka

AE Zakakiou are playing Akritas Chloraka at the 2. Division, Relegation round of Cyprus on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Alki OrokliniOmonoia Psevda13:00

Alki Oroklini - Omonoia Psevda

Alki Oroklini are playing Omonoia Psevda at the 2. Division, Relegation round of Cyprus on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Omonia AradippouYpsonas13:00

Omonia Aradippou - Ypsonas

Omonia Aradippou are playing Ypsonas at the 2. Division, Relegation round of Cyprus on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

XylotympouDigenis13:00

Xylotympou - Digenis

Xylotympou are playing Digenis at the 2. Division, Relegation round of Cyprus on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Budejovice U-19Karvina U-1909:30

Budejovice U-19 - Karvina U-19

Budejovice U-19 are playing Karvina U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on February 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Olomouc U-19Opava U-1910:00

Olomouc U-19 - Opava U-19

Olomouc U-19 are playing Opava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Slavia Praha U-19Meteor Praha U-1910:00

Slavia Praha U-19 - Meteor Praha U-19

Slavia Praha U-19 are playing Meteor Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Slovacko U-19Ostrava U-1910:00

Slovacko U-19 - Ostrava U-19

Slovacko U-19 are playing Ostrava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Sparta Prague U-19Pardubice U-1910:00

Sparta Prague U-19 - Pardubice U-19

Sparta Prague U-19 are playing Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Brno U-19Pribram U-1912:00

Brno U-19 - Pribram U-19

Brno U-19 are playing Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Pardubice WLiberec W11:30

Pardubice W - Liberec W

Pardubice W are playing Liberec W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

BorehamYeovil Town15:00

Boreham - Yeovil Town

Boreham are playing Yeovil Town at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

BromleyWrexham15:00

Bromley - Wrexham

Bromley are playing Wrexham at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

ChesterfieldEbbsfleet Utd15:00

Chesterfield - Ebbsfleet Utd

Chesterfield are playing Ebbsfleet Utd at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

ChorleyBarnet15:00

Chorley - Barnet

Chorley are playing Barnet at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Dagenham and RedbridgeSolihull Moors15:00

Dagenham and Redbridge - Solihull Moors

Dagenham and Redbridge are playing Solihull Moors at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

DoverFylde15:00

Dover - Fylde

Dover are playing Fylde at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrogate TownEastleigh15:00

Harrogate Town - Eastleigh

Harrogate Town are playing Eastleigh at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

HartlepoolNotts County15:00

Hartlepool - Notts County

Hartlepool are playing Notts County at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Maidenhead UtdAldershot15:00

Maidenhead Utd - Aldershot

Maidenhead Utd are playing Aldershot at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

TorquayHalifax15:00

Torquay - Halifax

Torquay are playing Halifax at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

WokingStockport15:00

Woking - Stockport

Woking are playing Stockport at the National League of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Sutton UtdBarrow17:20

Sutton Utd - Barrow

Sutton Utd are playing Barrow at the National League of England on February 22. The match will kick off 17:20 UTC.

BathDulwich Hamlet15:00

Bath - Dulwich Hamlet

Bath are playing Dulwich Hamlet at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

ChelmsfordSlough Town15:00

Chelmsford - Slough Town

Chelmsford are playing Slough Town at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

DartfordEastbourne Borough15:00

Dartford - Eastbourne Borough

Dartford are playing Eastbourne Borough at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Havant and WaterloovilleSt Albans15:00

Havant and Waterlooville - St Albans

Havant and Waterlooville are playing St Albans at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

HemelConcord Rangers15:00

Hemel - Concord Rangers

Hemel are playing Concord Rangers at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Hungerford TownBraintree Town15:00

Hungerford Town - Braintree Town

Hungerford Town are playing Braintree Town at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Maidstone UtdHampton and Richmond15:00

Maidstone Utd - Hampton and Richmond

Maidstone Utd are playing Hampton and Richmond at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford CityTonbridge Angels15:00

Oxford City - Tonbridge Angels

Oxford City are playing Tonbridge Angels at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

WealdstoneDorking Wanderers15:00

Wealdstone - Dorking Wanderers

Wealdstone are playing Dorking Wanderers at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Welling UnitedChippenham15:00

Welling United - Chippenham

Welling United are playing Chippenham at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

WeymouthBillericay15:00

Weymouth - Billericay

Weymouth are playing Billericay at the National League South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

AltrinchamKings Lynn Town15:00

Altrincham - Kings Lynn Town

Altrincham are playing Kings Lynn Town at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Boston UnitedTelford United15:00

Boston United - Telford United

Boston United are playing Telford United at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Bradford PAKettering15:00

Bradford PA - Kettering

Bradford PA are playing Kettering at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

ChesterBrackley15:00

Chester - Brackley

Chester are playing Brackley at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Curzon AshtonGloucester City15:00

Curzon Ashton - Gloucester City

Curzon Ashton are playing Gloucester City at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

FarsleyBlyth Spartans15:00

Farsley - Blyth Spartans

Farsley are playing Blyth Spartans at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

GuiseleyGateshead15:00

Guiseley - Gateshead

Guiseley are playing Gateshead at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

HerefordDarlington15:00

Hereford - Darlington

Hereford are playing Darlington at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

KidderminsterYork City15:00

Kidderminster - York City

Kidderminster are playing York City at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

LeamingtonSouthport15:00

Leamington - Southport

Leamington are playing Southport at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Spennymoor TownAlfreton Town15:00

Spennymoor Town - Alfreton Town

Spennymoor Town are playing Alfreton Town at the National League North of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Beaconsfield TownPoole Town15:00

Beaconsfield Town - Poole Town

Beaconsfield Town are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Blackfield-LangleyMerthyr T15:00

Blackfield-Langley - Merthyr T

Blackfield-Langley are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Chesham UnitedGosport Borough15:00

Chesham United - Gosport Borough

Chesham United are playing Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Dorchester TownWeston-super-Mare15:00

Dorchester Town - Weston-super-Mare

Dorchester Town are playing Weston-super-Mare at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

FarnboroughSwindon Supermarine15:00

Farnborough - Swindon Supermarine

Farnborough are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Hayes and YeadingTaunton Town15:00

Hayes and Yeading - Taunton Town

Hayes and Yeading are playing Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Metropolitan PoliceYate Town15:00

Metropolitan Police - Yate Town

Metropolitan Police are playing Yate Town at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

SalisburyHendon15:00

Salisbury - Hendon

Salisbury are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Tiverton TownWimborne Town15:00

Tiverton Town - Wimborne Town

Tiverton Town are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Truro CityHarrow Borough15:00

Truro City - Harrow Borough

Truro City are playing Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Walton CasualsHartley Wintney15:00

Walton Casuals - Hartley Wintney

Walton Casuals are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Bishops StortfordHornchurch15:00

Bishops Stortford - Hornchurch

Bishops Stortford are playing Hornchurch at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Bowers PitseaLeatherhead15:00

Bowers Pitsea - Leatherhead

Bowers Pitsea are playing Leatherhead at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

East ThurrockCray Wanderers15:00

East Thurrock - Cray Wanderers

East Thurrock are playing Cray Wanderers at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Folkestone InvictaWingate and Finchley15:00

Folkestone Invicta - Wingate and Finchley

Folkestone Invicta are playing Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Haringey BoroughBognor Regis Town15:00

Haringey Borough - Bognor Regis Town

Haringey Borough are playing Bognor Regis Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

HorshamCheshunt15:00

Horsham - Cheshunt

Horsham are playing Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

KingstonianWorthing15:00

Kingstonian - Worthing

Kingstonian are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

LewesBrightlingsea Regent15:00

Lewes - Brightlingsea Regent

Lewes are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

MargateCarshalton Athletic15:00

Margate - Carshalton Athletic

Margate are playing Carshalton Athletic at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

MersthamEnfield Town15:00

Merstham - Enfield Town

Merstham are playing Enfield Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Potters Bar TownCorinthian-Casuals15:00

Potters Bar Town - Corinthian-Casuals

Potters Bar Town are playing Corinthian-Casuals at the NL Premier, Isthmian of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Bamber BridgeFC United of Manchester15:00

Bamber Bridge - FC United of Manchester

Bamber Bridge are playing FC United of Manchester at the NL Premier, Northern of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Basford UnitedAtherton Collieries15:00

Basford United - Atherton Collieries

Basford United are playing Atherton Collieries at the NL Premier, Northern of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

LancasterNantwich15:00

Lancaster - Nantwich

Lancaster are playing Nantwich at the NL Premier, Northern of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Matlock TownWhitby Town15:00

Matlock Town - Whitby Town

Matlock Town are playing Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Mickleover SportsGainsborough15:00

Mickleover Sports - Gainsborough

Mickleover Sports are playing Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Radcliffe BoroGrantham Town15:00

Radcliffe Boro - Grantham Town

Radcliffe Boro are playing Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

South ShieldsBuxton15:00

South Shields - Buxton

South Shields are playing Buxton at the NL Premier, Northern of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Stafford RangersMorpeth TownPostponedPst

Stafford Rangers - Morpeth Town

Stafford Rangers are playing Morpeth Town at the NL Premier, Northern of England on February 22.

StalybridgeWitton Albion15:00

Stalybridge - Witton Albion

Stalybridge are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Warrington TownScarborough Athletic15:00

Warrington Town - Scarborough Athletic

Warrington Town are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

AlvechurchNeedham Market15:00

Alvechurch - Needham Market

Alvechurch are playing Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Banbury UnitedStourbridge15:00

Banbury United - Stourbridge

Banbury United are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

BromsgroveHitchin Town15:00

Bromsgrove - Hitchin Town

Bromsgrove are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Coalville TownRushden-Diamonds15:00

Coalville Town - Rushden-Diamonds

Coalville Town are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

LeistonBarwell15:00

Leiston - Barwell

Leiston are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Lowestoft TownStratford Town15:00

Lowestoft Town - Stratford Town

Lowestoft Town are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Peterborough SportsSt Ives Town15:00

Peterborough Sports - St Ives Town

Peterborough Sports are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Redditch UnitedNuneaton15:00

Redditch United - Nuneaton

Redditch United are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Royston TownHednesford Town15:00

Royston Town - Hednesford Town

Royston Town are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Rushall OlympicKings Langley15:00

Rushall Olympic - Kings Langley

Rushall Olympic are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

TamworthBiggleswade Town15:00

Tamworth - Biggleswade Town

Tamworth are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Liverpool U-18Manchester City U-1811:00

Liverpool U-18 - Manchester City U-18

Liverpool U-18 are playing Manchester City U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Southampton U-18Fulham U-1811:00

Southampton U-18 - Fulham U-18

Southampton U-18 are playing Fulham U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Stoke City U-18West Brom U-1811:00

Stoke City U-18 - West Brom U-18

Stoke City U-18 are playing West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

West Ham U-18Tottenham U-1811:00

West Ham U-18 - Tottenham U-18

West Ham U-18 are playing Tottenham U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Wolves U-18Middlesbrough U-1811:00

Wolves U-18 - Middlesbrough U-18

Wolves U-18 are playing Middlesbrough U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Arsenal U-18Leicester City U-1811:30

Arsenal U-18 - Leicester City U-18

Arsenal U-18 are playing Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Manchester Utd U-18Derby County U-1812:00

Manchester Utd U-18 - Derby County U-18

Manchester Utd U-18 are playing Derby County U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Aston Villa U-18Norwich U-1812:30

Aston Villa U-18 - Norwich U-18

Aston Villa U-18 are playing Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Blackburn U-18Newcastle U-1812:30

Blackburn U-18 - Newcastle U-18

Blackburn U-18 are playing Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Sunderland U-18Everton U-1812:30

Sunderland U-18 - Everton U-18

Sunderland U-18 are playing Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Swansea U-18Reading U-1813:00

Swansea U-18 - Reading U-18

Swansea U-18 are playing Reading U-18 at the U-18 Premier League of England on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Red StarLaval13:00

Red Star - Laval

Red Star are playing Laval at the National 1 of France on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SchiltigheimReims-215:00

Schiltigheim - Reims-2

Schiltigheim are playing Reims-2 at the National 2, Group A of France on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Lens-2Iris Croix16:00

Lens-2 - Iris Croix

Lens-2 are playing Iris Croix at the National 2, Group A of France on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

BastiaSedanPostponedPst

Bastia - Sedan

Bastia are playing Sedan at the National 2, Group A of France on February 22.

BastiaBelfort17:00

Bastia - Belfort

Bastia are playing Belfort at the National 2, Group A of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

BobignyMulhouse17:00

Bobigny - Mulhouse

Bobigny are playing Mulhouse at the National 2, Group A of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

EpinalLille-217:00

Epinal - Lille-2

Epinal are playing Lille-2 at the National 2, Group A of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint QuentinDrancy17:00

Saint Quentin - Drancy

Saint Quentin are playing Drancy at the National 2, Group A of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Sainte GenevieveBelfortPostponedPst

Sainte Genevieve - Belfort

Sainte Genevieve are playing Belfort at the National 2, Group A of France on February 22.

Sainte GenevieveSedan17:00

Sainte Genevieve - Sedan

Sainte Genevieve are playing Sedan at the National 2, Group A of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

St. Maur LusiHaguenau17:00

St. Maur Lusi - Haguenau

St. Maur Lusi are playing Haguenau at the National 2, Group A of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Angers-2Rouen17:00

Angers-2 - Rouen

Angers-2 are playing Rouen at the National 2, Group B of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

GranvilleFleury-Merogis17:00

Granville - Fleury-Merogis

Granville are playing Fleury-Merogis at the National 2, Group B of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

MantesGuingamp-217:00

Mantes - Guingamp-2

Mantes are playing Guingamp-2 at the National 2, Group B of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

OisselLEntente SSG17:00

Oissel - LEntente SSG

Oissel are playing LEntente SSG at the National 2, Group B of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Saint-MaloVitre17:00

Saint-Malo - Vitre

Saint-Malo are playing Vitre at the National 2, Group B of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

GobelinsPoissy17:30

Gobelins - Poissy

Gobelins are playing Poissy at the National 2, Group B of France on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

VannesChartres17:30

Vannes - Chartres

Vannes are playing Chartres at the National 2, Group B of France on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Lorient-2Stade Briochin18:00

Lorient-2 - Stade Briochin

Lorient-2 are playing Stade Briochin at the National 2, Group B of France on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

ChamalieresMontpellier-215:00

Chamalieres - Montpellier-2

Chamalieres are playing Montpellier-2 at the National 2, Group C of France on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Andrezieux BoutheonTrelissac17:00

Andrezieux Boutheon - Trelissac

Andrezieux Boutheon are playing Trelissac at the National 2, Group C of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

BergeracSaint-Etienne-217:00

Bergerac - Saint-Etienne-2

Bergerac are playing Saint-Etienne-2 at the National 2, Group C of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

BourgesBlois17:00

Bourges - Blois

Bourges are playing Blois at the National 2, Group C of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

ColomiersAngouleme17:00

Colomiers - Angouleme

Colomiers are playing Angouleme at the National 2, Group C of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

RomorantinLes Herbiers17:00

Romorantin - Les Herbiers

Romorantin are playing Les Herbiers at the National 2, Group C of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

SeteStade Bordelais17:00

Sete - Stade Bordelais

Sete are playing Stade Bordelais at the National 2, Group C of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

St PryveNantes-217:00

St Pryve - Nantes-2

St Pryve are playing Nantes-2 at the National 2, Group C of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Jura SudHyeres15:00

Jura Sud - Hyeres

Jura Sud are playing Hyeres at the National 2, Group D of France on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Monaco-2Nimes-215:00

Monaco-2 - Nimes-2

Monaco-2 are playing Nimes-2 at the National 2, Group D of France on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

ChasselayLyon-217:00

Chasselay - Lyon-2

Chasselay are playing Lyon-2 at the National 2, Group D of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

FrejusLouhans17:00

Frejus - Louhans

Frejus are playing Louhans at the National 2, Group D of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

GrasseMarignane Gignac17:00

Grasse - Marignane Gignac

Grasse are playing Marignane Gignac at the National 2, Group D of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Marseille EndoumeAnnecy17:00

Marseille Endoume - Annecy

Marseille Endoume are playing Annecy at the National 2, Group D of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

MartiguesSaint-Priest17:00

Martigues - Saint-Priest

Martigues are playing Saint-Priest at the National 2, Group D of France on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

MoulinsMarseille-217:30

Moulins - Marseille-2

Moulins are playing Marseille-2 at the National 2, Group D of France on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Guingamp WPSG W13:30

Guingamp W - PSG W

Guingamp W are playing PSG W at the Division 1 - Women of France on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Marseille WFleury W13:30

Marseille W - Fleury W

Marseille W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Metz WDijon W13:30

Metz W - Dijon W

Metz W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Paris WReims W13:30

Paris W - Reims W

Paris W are playing Reims W at the Division 1 - Women of France on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Soyaux WBordeaux W15:00

Soyaux W - Bordeaux W

Soyaux W are playing Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

HavelseAltona 9313:00

Havelse - Altona 93

Havelse are playing Altona 93 at the Regionalliga Nord of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

LubeckHolstein Kiel-213:00

Lubeck - Holstein Kiel-2

Lubeck are playing Holstein Kiel-2 at the Regionalliga Nord of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

JeddelohLSK Hansa15:00

Jeddeloh - LSK Hansa

Jeddeloh are playing LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

ElversbergAalen13:00

Elversberg - Aalen

Elversberg are playing Aalen at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

FSV FrankfurtSaarbrucken13:00

FSV Frankfurt - Saarbrucken

FSV Frankfurt are playing Saarbrucken at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

HomburgFreiburg-213:00

Homburg - Freiburg-2

Homburg are playing Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kickers OffenbachBahlinger SC13:00

Kickers Offenbach - Bahlinger SC

Kickers Offenbach are playing Bahlinger SC at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

PirmasensUlm13:00

Pirmasens - Ulm

Pirmasens are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SteinbachGiesen13:00

Steinbach - Giesen

Steinbach are playing Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Bonner SCFortuna Koln13:00

Bonner SC - Fortuna Koln

Bonner SC are playing Fortuna Koln at the Regionalliga West of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

HombergBorussia D-213:00

Homberg - Borussia D-2

Homberg are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Koln-2TuS Haltern13:00

Koln-2 - TuS Haltern

Koln-2 are playing TuS Haltern at the Regionalliga West of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SV LippstadtBergisch Gladbach13:00

SV Lippstadt - Bergisch Gladbach

SV Lippstadt are playing Bergisch Gladbach at the Regionalliga West of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Schalke-2Borussia M-213:00

Schalke-2 - Borussia M-2

Schalke-2 are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

VerlFortuna Dusseldorf-213:00

Verl - Fortuna Dusseldorf-2

Verl are playing Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

WattenscheidWuppertalerPostponedPst

Wattenscheid - Wuppertaler

Wattenscheid are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on February 22.

Babelsberg 03Union Furstenwalde12:30

Babelsberg 03 - Union Furstenwalde

Babelsberg 03 are playing Union Furstenwalde at the Regionalliga Nordost of Germany on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Chemie LeipzigGermania Halberstadt12:30

Chemie Leipzig - Germania Halberstadt

Chemie Leipzig are playing Germania Halberstadt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Optik RatenowLokomotive Leipzig12:30

Optik Ratenow - Lokomotive Leipzig

Optik Ratenow are playing Lokomotive Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

AuerbachEnergie15:00

Auerbach - Energie

Auerbach are playing Energie at the Regionalliga Nordost of Germany on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Essen WHoffenheim W12:00

Essen W - Hoffenheim W

Essen W are playing Hoffenheim W at the Bundesliga - Women of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Energie U-19Wolfsburg U-1910:00

Energie U-19 - Wolfsburg U-19

Energie U-19 are playing Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Magdeburg U-19Werder U-1910:00

Magdeburg U-19 - Werder U-19

Magdeburg U-19 are playing Werder U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Niendorfer U-19RB Leipzig U-1910:00

Niendorfer U-19 - RB Leipzig U-19

Niendorfer U-19 are playing RB Leipzig U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Hannover U-19Dynamo Dresden U-1911:00

Hannover U-19 - Dynamo Dresden U-19

Hannover U-19 are playing Dynamo Dresden U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Ulm U-19Stuttgart U-1911:00

Ulm U-19 - Stuttgart U-19

Ulm U-19 are playing Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Hoffenheim U-19Greuther Furth U-1912:00

Hoffenheim U-19 - Greuther Furth U-19

Hoffenheim U-19 are playing Greuther Furth U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Karlsruher U-19Eintracht Frankfurt U-1912:00

Karlsruher U-19 - Eintracht Frankfurt U-19

Karlsruher U-19 are playing Eintracht Frankfurt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Heidenheim U-19Bayern U-1913:00

Heidenheim U-19 - Bayern U-19

Heidenheim U-19 are playing Bayern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Alemannia Aachen U-19Borussia M U-1910:00

Alemannia Aachen U-19 - Borussia M U-19

Alemannia Aachen U-19 are playing Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Bochum U-19Koln U-1910:00

Bochum U-19 - Koln U-19

Bochum U-19 are playing Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Fortuna Dusseldorf U-19Arminia Bielefeld U-1912:00

Fortuna Dusseldorf U-19 - Arminia Bielefeld U-19

Fortuna Dusseldorf U-19 are playing Arminia Bielefeld U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Munster U-19Bayer U-1913:30

Munster U-19 - Bayer U-19

Munster U-19 are playing Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

NeuhofViktoria GriesheimPostponedPst

Neuhof - Viktoria Griesheim

Neuhof are playing Viktoria Griesheim at the Oberliga, Hessen of Germany on February 22.

GinsheimSV Steinbach13:30

Ginsheim - SV Steinbach

Ginsheim are playing SV Steinbach at the Oberliga, Hessen of Germany on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

SV SteinbachGinsheimPostponedPst

SV Steinbach - Ginsheim

SV Steinbach are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on February 22.

Meiendorfer SVVictoria Hamburg13:00

Meiendorfer SV - Victoria Hamburg

Meiendorfer SV are playing Victoria Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Eutiner SVPreusen Reinfeld13:00

Eutiner SV - Preusen Reinfeld

Eutiner SV are playing Preusen Reinfeld at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Husumer SVWeiche Flensburg-213:00

Husumer SV - Weiche Flensburg-2

Husumer SV are playing Weiche Flensburg-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

KroppTSB Flensburg13:00

Kropp - TSB Flensburg

Kropp are playing TSB Flensburg at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

NeumunsterBordesholm13:00

Neumunster - Bordesholm

Neumunster are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

BTS NeustadtGeestemunde12:00

BTS Neustadt - Geestemunde

BTS Neustadt are playing Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Aumund-VegesackBorgfeld13:30

Aumund-Vegesack - Borgfeld

Aumund-Vegesack are playing Borgfeld at the Oberliga, Bremen of Germany on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

FT BraunschweigHagen-Uthlede14:00

FT Braunschweig - Hagen-Uthlede

FT Braunschweig are playing Hagen-Uthlede at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Schwalbe TundernSpelle-Venhaus15:00

Schwalbe Tundern - Spelle-Venhaus

Schwalbe Tundern are playing Spelle-Venhaus at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

BSC SudNeustrelitz12:00

BSC Sud - Neustrelitz

BSC Sud are playing Neustrelitz at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Blau-Weiss 90 BerlinLudwigsfelde12:00

Blau-Weiss 90 Berlin - Ludwigsfelde

Blau-Weiss 90 Berlin are playing Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Torgelower SV GreifLok Stendal12:00

Torgelower SV Greif - Lok Stendal

Torgelower SV Greif are playing Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

StaakenCFC Hertha13:00

Staaken - CFC Hertha

Staaken are playing CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

GrimmaInternacional Leipzig12:00

Grimma - Internacional Leipzig

Grimma are playing Internacional Leipzig at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

KrieschowWacker Nordhausen-212:00

Krieschow - Wacker Nordhausen-2

Krieschow are playing Wacker Nordhausen-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

PlauenEilenburg12:00

Plauen - Eilenburg

Plauen are playing Eilenburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Union SandersdorfEinheit Rudolstadt12:00

Union Sandersdorf - Einheit Rudolstadt

Union Sandersdorf are playing Einheit Rudolstadt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

LuckenwaldeAskania Bernburg13:00

Luckenwalde - Askania Bernburg

Luckenwalde are playing Askania Bernburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

VfL HalleOberlausitz13:00

VfL Halle - Oberlausitz

VfL Halle are playing Oberlausitz at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Holzwickeder SCSiegen13:00

Holzwickeder SC - Siegen

Holzwickeder SC are playing Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

LynxSt Joseph's15:00

Lynx - St Joseph's

Lynx are playing St Joseph's at the Premier Division, Championship Round of Gibraltar on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

MagpiesEuropa FC17:15

Magpies - Europa FC

Magpies are playing Europa FC at the Premier Division, Championship Round of Gibraltar on February 22. The match will kick off 17:15 UTC.

Glacis UnitedMons Calpe19:30

Glacis United - Mons Calpe

Glacis United are playing Mons Calpe at the Premier Division, Relegation Round of Gibraltar on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Apollon PontouKaraiskakis13:00

Apollon Pontou - Karaiskakis

Apollon Pontou are playing Karaiskakis at the Super League 2 of Greece on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Atromitos U-19Xanthi U-1908:30

Atromitos U-19 - Xanthi U-19

Atromitos U-19 are playing Xanthi U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 22. The match will kick off 08:30 UTC.

AEK U-19OFI U-1909:30

AEK U-19 - OFI U-19

AEK U-19 are playing OFI U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Panaitolikos U-19Panionios U-1910:30

Panaitolikos U-19 - Panionios U-19

Panaitolikos U-19 are playing Panionios U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 22. The match will kick off 10:30 UTC.

Volos U-19Larisa U-1910:30

Volos U-19 - Larisa U-19

Volos U-19 are playing Larisa U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 22. The match will kick off 10:30 UTC.

DiagorasIonikos12:00

Diagoras - Ionikos

Diagoras are playing Ionikos at the Football League of Greece on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

OF IerapetraAspropyrgos Enosis13:00

OF Ierapetra - Aspropyrgos Enosis

OF Ierapetra are playing Aspropyrgos Enosis at the Football League of Greece on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Olympiakos VNiki Volou13:00

Olympiakos V - Niki Volou

Olympiakos V are playing Niki Volou at the Football League of Greece on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

TrigliaIalysos13:00

Triglia - Ialysos

Triglia are playing Ialysos at the Football League of Greece on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kelen WGyor W17:00

Kelen W - Gyor W

Kelen W are playing Gyor W at the NB I - Women of Hungary on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

MTK WDiosgyor W17:00

MTK W - Diosgyor W

MTK W are playing Diosgyor W at the NB I - Women of Hungary on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

MTK U-19Puskas U-1909:00

MTK U-19 - Puskas U-19

MTK U-19 are playing Puskas U-19 at the U-19 League of Hungary on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Vasas U-19Gyor U-1913:00

Vasas U-19 - Gyor U-19

Vasas U-19 are playing Gyor U-19 at the U-19 League of Hungary on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

HKThrottur Reykjavik11:30

HK - Throttur Reykjavik

HK are playing Throttur Reykjavik at the League cup of Iceland on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

StjarnanIBV Vestmannaeyjar12:00

Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar

Stjarnan are playing IBV Vestmannaeyjar at the League cup of Iceland on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

ValurFjolnir12:00

Valur - Fjolnir

Valur are playing Fjolnir at the League cup of Iceland on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

FramKA Akureyri15:15

Fram - KA Akureyri

Fram are playing KA Akureyri at the League cup of Iceland on February 22. The match will kick off 15:15 UTC.

Throttur ReykjavikHKPostponedPst

Throttur Reykjavik - HK

Throttur Reykjavik are playing HK at the League cup of Iceland on February 22.

Ironi Kiryat ShmonaMaccabi Netanya13:00

Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya

Ironi Kiryat Shmona are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

AshdodMaccabi Haifa15:30

Ashdod - Maccabi Haifa

Ashdod are playing Maccabi Haifa at the Ligat Al of Israel on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Hapoel HaifaSektzia Nes Tziona16:30

Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Haifa are playing Sektzia Nes Tziona at the Ligat Al of Israel on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Hapoel HaderaBeitar Jerusalem17:50

Hapoel Hadera - Beitar Jerusalem

Hapoel Hadera are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 22. The match will kick off 17:50 UTC.

Beitar Jerusalem U-19Maccabi T-A U-1909:00

Beitar Jerusalem U-19 - Maccabi T-A U-19

Beitar Jerusalem U-19 are playing Maccabi T-A U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Bnei Sakhnin U-19Ironi Kiryat Shmona U-1909:00

Bnei Sakhnin U-19 - Ironi Kiryat Shmona U-19

Bnei Sakhnin U-19 are playing Ironi Kiryat Shmona U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Maccabi Petah Tikva U-19Beitar Nes Tubruk U-1909:00

Maccabi Petah Tikva U-19 - Beitar Nes Tubruk U-19

Maccabi Petah Tikva U-19 are playing Beitar Nes Tubruk U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Hapoel Nof HaGalil U-19Maccabi Netanya U-1910:00

Hapoel Nof HaGalil U-19 - Maccabi Netanya U-19

Hapoel Nof HaGalil U-19 are playing Maccabi Netanya U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Hapoel Raanana U-19Hapoel Hadera U-1910:00

Hapoel Raanana U-19 - Hapoel Hadera U-19

Hapoel Raanana U-19 are playing Hapoel Hadera U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Maccabi Haifa U-19Hapoel Tel Aviv U-1910:00

Maccabi Haifa U-19 - Hapoel Tel Aviv U-19

Maccabi Haifa U-19 are playing Hapoel Tel Aviv U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Hapoel Rishon Lezion U-19Hapoel Ramat Gan U-1911:00

Hapoel Rishon Lezion U-19 - Hapoel Ramat Gan U-19

Hapoel Rishon Lezion U-19 are playing Hapoel Ramat Gan U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

ModenaSudtirol14:00

Modena - Sudtirol

Modena are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Virtus VeronaRimini14:00

Virtus Verona - Rimini

Virtus Verona are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

FermanaVis Pesaro17:30

Fermana - Vis Pesaro

Fermana are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

FanoImolese19:45

Fano - Imolese

Fano are playing Imolese at the Serie C, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 19:45 UTC.

CarrareseGozzano14:00

Carrarese - Gozzano

Carrarese are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

RenatePergolettese14:00

Renate - Pergolettese

Renate are playing Pergolettese at the Serie C, Group A of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

MonzaArezzo16:30

Monza - Arezzo

Monza are playing Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Robur SienaAlbinoLeffe19:45

Robur Siena - AlbinoLeffe

Robur Siena are playing AlbinoLeffe at the Serie C, Group A of Italy on February 22. The match will kick off 19:45 UTC.

RietiTeramo14:00

Rieti - Teramo

Rieti are playing Teramo at the Serie C, Group C of Italy on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Virtus FrancavillaCatanzaro19:45

Virtus Francavilla - Catanzaro

Virtus Francavilla are playing Catanzaro at the Serie C, Group C of Italy on February 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Cagliari U-19Torino U-1910:00

Cagliari U-19 - Torino U-19

Cagliari U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Inter U-19Genoa U-1912:00

Inter U-19 - Genoa U-19

Inter U-19 are playing Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Empoli U-19Sassuolo U-1913:30

Empoli U-19 - Sassuolo U-19

Empoli U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Sampdoria U-19Bologna U-1913:30

Sampdoria U-19 - Bologna U-19

Sampdoria U-19 are playing Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Spezia U-19Virtus Entella U-1910:00

Spezia U-19 - Virtus Entella U-19

Spezia U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Cremonese U-19Brescia U-1913:30

Cremonese U-19 - Brescia U-19

Cremonese U-19 are playing Brescia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Milan U-19Spal U-1913:30

Milan U-19 - Spal U-19

Milan U-19 are playing Spal U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Pordenone U-19Parma U-1913:30

Pordenone U-19 - Parma U-19

Pordenone U-19 are playing Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Venezia U-19Udinese U-1913:30

Venezia U-19 - Udinese U-19

Venezia U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Crotone U-19Pisa U-1909:30

Crotone U-19 - Pisa U-19

Crotone U-19 are playing Pisa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Frosinone U-19Ascoli U-1910:00

Frosinone U-19 - Ascoli U-19

Frosinone U-19 are playing Ascoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Juve Stabia U-19Benevento U-1910:00

Juve Stabia U-19 - Benevento U-19

Juve Stabia U-19 are playing Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Livorno U-19Trapani U-1910:00

Livorno U-19 - Trapani U-19

Livorno U-19 are playing Trapani U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Perugia U-19Lecce U-1910:00

Perugia U-19 - Lecce U-19

Perugia U-19 are playing Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Salernitana U-19Cosenza U-1913:30

Salernitana U-19 - Cosenza U-19

Salernitana U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Inter WBari W11:00

Inter W - Bari W

Inter W are playing Bari W at the Serie A - Women of Italy on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Verona WJuventus W13:30

Verona W - Juventus W

Verona W are playing Juventus W at the Serie A - Women of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

AmbrosianaCartigliano13:30

Ambrosiana - Cartigliano

Ambrosiana are playing Cartigliano at the Serie D, Group C of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Bastia CalcioSporting Trestina13:30

Bastia Calcio - Sporting Trestina

Bastia Calcio are playing Sporting Trestina at the Serie D, Group E of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

FlaminiaSan Donato Tavarnelle13:30

Flaminia - San Donato Tavarnelle

Flaminia are playing San Donato Tavarnelle at the Serie D, Group E of Italy on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Drenica SkenderajPrishtina12:00

Drenica Skenderaj - Prishtina

Drenica Skenderaj are playing Prishtina at the Superliga of Kosovo on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

LlapiFeronikeli12:00

Llapi - Feronikeli

Llapi are playing Feronikeli at the Superliga of Kosovo on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Progres NiedercornHostert17:00

Progres Niedercorn - Hostert

Progres Niedercorn are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Pieta HotspursZebbug Rangers13:00

Pieta Hotspurs - Zebbug Rangers

Pieta Hotspurs are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Vittoriosa StarsLija Athletic15:15

Vittoriosa Stars - Lija Athletic

Vittoriosa Stars are playing Lija Athletic at the Division 1 of Malta on February 22. The match will kick off 15:15 UTC.

IJsselmeervogelsGVVV Veenendaal14:30

IJsselmeervogels - GVVV Veenendaal

IJsselmeervogels are playing GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

GOESTer Leede13:30

GOES - Ter Leede

GOES are playing Ter Leede at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Groningen U-19PSV U-1914:00

Groningen U-19 - PSV U-19

Groningen U-19 are playing PSV U-19 at the Eredivisie U-19, Championship Round of Netherlands on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

ADO Den Haag U-19Almere City U-1911:00

ADO Den Haag U-19 - Almere City U-19

ADO Den Haag U-19 are playing Almere City U-19 at the Eredivisie U-19, Relegation Round of Netherlands on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Emmen U-19NEC U-1913:30

Emmen U-19 - NEC U-19

Emmen U-19 are playing NEC U-19 at the Eredivisie U-19, Relegation Round of Netherlands on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Vitesse U-19Sparta Rotterdam U-1913:30

Vitesse U-19 - Sparta Rotterdam U-19

Vitesse U-19 are playing Sparta Rotterdam U-19 at the Eredivisie U-19, Relegation Round of Netherlands on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Alphense Boys U-19NAC U-1914:15

Alphense Boys U-19 - NAC U-19

Alphense Boys U-19 are playing NAC U-19 at the Eredivisie U-19, Relegation Round of Netherlands on February 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Institute FCColeraine FC13:00

Institute FC - Coleraine FC

Institute FC are playing Coleraine FC at the Premiership of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Carrick RangersDungannon Swifts15:00

Carrick Rangers - Dungannon Swifts

Carrick Rangers are playing Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

CliftonvilleBallymena Utd15:00

Cliftonville - Ballymena Utd

Cliftonville are playing Ballymena Utd at the Premiership of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

GlenavonGlentoran FC15:00

Glenavon - Glentoran FC

Glenavon are playing Glentoran FC at the Premiership of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Larne FCWarrenpoint Town15:00

Larne FC - Warrenpoint Town

Larne FC are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

ArdsPortadown15:00

Ards - Portadown

Ards are playing Portadown at the Championship 1 of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballinamallard UnitedPSNI15:00

Ballinamallard United - PSNI

Ballinamallard United are playing PSNI at the Championship 1 of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballyclare ComradesLoughgall15:00

Ballyclare Comrades - Loughgall

Ballyclare Comrades are playing Loughgall at the Championship 1 of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

H-W WeldersDergview15:00

H-W Welders - Dergview

H-W Welders are playing Dergview at the Championship 1 of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

KnockbredaNewry City15:00

Knockbreda - Newry City

Knockbreda are playing Newry City at the Championship 1 of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Queens UniversityDundela FC15:00

Queens University - Dundela FC

Queens University are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

DollingstownLimavady United15:00

Dollingstown - Limavady United

Dollingstown are playing Limavady United at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

LisburnBanbridge Town15:00

Lisburn - Banbridge Town

Lisburn are playing Banbridge Town at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

PortstewartBangor FC15:00

Portstewart - Bangor FC

Portstewart are playing Bangor FC at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Tobermore UnitedNewington YC15:00

Tobermore United - Newington YC

Tobermore United are playing Newington YC at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Valerenga U-19Rosenborg U-1912:00

Valerenga U-19 - Rosenborg U-19

Valerenga U-19 are playing Rosenborg U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Lillestrom U-19Start U-1913:00

Lillestrom U-19 - Start U-19

Lillestrom U-19 are playing Start U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Stabek U-19SK Brann U-1913:30

Stabek U-19 - SK Brann U-19

Stabek U-19 are playing SK Brann U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Braga-2Berco15:00

Braga-2 - Berco

Braga-2 are playing Berco at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras SalgadasAD Oliveirense15:00

Pedras Salgadas - AD Oliveirense

Pedras Salgadas are playing AD Oliveirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

VizelaGuimaraes-217:30

Vizela - Guimaraes-2

Vizela are playing Guimaraes-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

FelgueirasParedes19:45

Felgueiras - Paredes

Felgueiras are playing Paredes at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 22. The match will kick off 19:45 UTC.

TorreenseMarinhense16:00

Torreense - Marinhense

Torreense are playing Marinhense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Fabril BarreiroSacavenense11:45

Fabril Barreiro - Sacavenense

Fabril Barreiro are playing Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 22. The match will kick off 11:45 UTC.

LouresOlimpico Montijo15:00

Loures - Olimpico Montijo

Loures are playing Olimpico Montijo at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting U-23Benfica U-2315:00

Sporting U-23 - Benfica U-23

Sporting U-23 are playing Benfica U-23 at the League U-23, Championship round of Portugal on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Feirense U-23Guimaraes U-2311:00

Feirense U-23 - Guimaraes U-23

Feirense U-23 are playing Guimaraes U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Maritimo U-23Cova Piedade U-2311:00

Maritimo U-23 - Cova Piedade U-23

Maritimo U-23 are playing Cova Piedade U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Belenenses U-23Portimonense U-2315:00

Belenenses U-23 - Portimonense U-23

Belenenses U-23 are playing Portimonense U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Farul ConstantaConcordia Chiajna09:00

Farul Constanta - Concordia Chiajna

Farul Constanta are playing Concordia Chiajna at the Liga 2 of Romania on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

MioveniViitorul Targu Jiu09:00

Mioveni - Viitorul Targu Jiu

Mioveni are playing Viitorul Targu Jiu at the Liga 2 of Romania on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Ripensia TimisoaraMetaloglobus09:00

Ripensia Timisoara - Metaloglobus

Ripensia Timisoara are playing Metaloglobus at the Liga 2 of Romania on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Sportul SnagovGloria Buzau09:00

Sportul Snagov - Gloria Buzau

Sportul Snagov are playing Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Petrolul 52Dunarea Calarasi10:00

Petrolul 52 - Dunarea Calarasi

Petrolul 52 are playing Dunarea Calarasi at the Liga 2 of Romania on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

PanduriiScolar Resita15:00

Pandurii - Scolar Resita

Pandurii are playing Scolar Resita at the Liga 2 of Romania on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

CailungoVirtus14:00

Cailungo - Virtus

Cailungo are playing Virtus at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Folgore-FalcianoLibertas14:00

Folgore-Falciano - Libertas

Folgore-Falciano are playing Libertas at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

La FioritaMurata14:00

La Fiorita - Murata

La Fiorita are playing Murata at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Tre PenneSP Tre Fiori14:00

Tre Penne - SP Tre Fiori

Tre Penne are playing SP Tre Fiori at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

FC HuntlyClachnacuddin15:00

FC Huntly - Clachnacuddin

FC Huntly are playing Clachnacuddin at the Highland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Forres MechanicsTurriff Utd15:00

Forres Mechanics - Turriff Utd

Forres Mechanics are playing Turriff Utd at the Highland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Fort WilliamLossiemouth15:00

Fort William - Lossiemouth

Fort William are playing Lossiemouth at the Highland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

FraserburghBrora Rangers15:00

Fraserburgh - Brora Rangers

Fraserburgh are playing Brora Rangers at the Highland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

KeithInverurie Locos15:00

Keith - Inverurie Locos

Keith are playing Inverurie Locos at the Highland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

LossiemouthFort WilliamPostponedPst

Lossiemouth - Fort William

Lossiemouth are playing Fort William at the Highland League of Scotland on February 22.

Nairn CountyBuckie Thistle15:00

Nairn County - Buckie Thistle

Nairn County are playing Buckie Thistle at the Highland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Strathspey ThistleDeveronvale15:00

Strathspey Thistle - Deveronvale

Strathspey Thistle are playing Deveronvale at the Highland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Wick AcademyRothes15:00

Wick Academy - Rothes

Wick Academy are playing Rothes at the Highland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Berwick RangersEdinburgh Univ15:00

Berwick Rangers - Edinburgh Univ

Berwick Rangers are playing Edinburgh Univ at the Lowland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Civil Service StrollEast Stirlingshire15:00

Civil Service Stroll - East Stirlingshire

Civil Service Stroll are playing East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Cumbernauld ColtsStirling University15:00

Cumbernauld Colts - Stirling University

Cumbernauld Colts are playing Stirling University at the Lowland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

East KilbrideBSC Glasgow15:00

East Kilbride - BSC Glasgow

East Kilbride are playing BSC Glasgow at the Lowland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Edusport AcademyBonnyrigg Rose15:00

Edusport Academy - Bonnyrigg Rose

Edusport Academy are playing Bonnyrigg Rose at the Lowland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

GretnaSpartans15:00

Gretna - Spartans

Gretna are playing Spartans at the Lowland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Vale of LeithenDalbeattie Star15:00

Vale of Leithen - Dalbeattie Star

Vale of Leithen are playing Dalbeattie Star at the Lowland League of Scotland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Oviedo-2Coruxo15:00

Oviedo-2 - Coruxo

Oviedo-2 are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

LeioaHaro Deportivo16:30

Leioa - Haro Deportivo

Leioa are playing Haro Deportivo at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Athletic-2Arenas de Getxo17:30

Athletic-2 - Arenas de Getxo

Athletic-2 are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Barcelona-2Hercules19:00

Barcelona-2 - Hercules

Barcelona-2 are playing Hercules at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

BadajozTalavera CF16:00

Badajoz - Talavera CF

Badajoz are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

VillarrubiaMerida AD17:30

Villarrubia - Merida AD

Villarrubia are playing Merida AD at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Deportivo La Coruna WSporting de Huelva W10:00

Deportivo La Coruna W - Sporting de Huelva W

Deportivo La Coruna W are playing Sporting de Huelva W at the Primera Division - Women of Spain on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Logrono WBarcelona W11:00

Logrono W - Barcelona W

Logrono W are playing Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Betis WAthletic W12:00

Betis W - Athletic W

Betis W are playing Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Espanyol WSevilla W17:30

Espanyol W - Sevilla W

Espanyol W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

PontellasSilva SD15:30

Pontellas - Silva SD

Pontellas are playing Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

AlondrasPolvorin16:00

Alondras - Polvorin

Alondras are playing Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

ArenteiroUD Ourense16:00

Arenteiro - UD Ourense

Arenteiro are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

ArosaVillalbes RC16:00

Arosa - Villalbes RC

Arosa are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

ChocoPontes16:00

Choco - Pontes

Choco are playing Pontes at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

SomozasBergantinos16:00

Somozas - Bergantinos

Somozas are playing Bergantinos at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

BarcoDeportivo-216:30

Barco - Deportivo-2

Barco are playing Deportivo-2 at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

PaiosacoArzua17:30

Paiosaco - Arzua

Paiosaco are playing Arzua at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Ourense CFEstradense18:00

Ourense CF - Estradense

Ourense CF are playing Estradense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

PravianoLlanera15:45

Praviano - Llanera

Praviano are playing Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 22. The match will kick off 15:45 UTC.

CearesEntregu17:00

Ceares - Entregu

Ceares are playing Entregu at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Ribamontan al MarTorina15:15

Ribamontan al Mar - Torina

Ribamontan al Mar are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 22. The match will kick off 15:15 UTC.

BarquerenoSelaya15:30

Barquereno - Selaya

Barquereno are playing Selaya at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

CartesSiete Villas15:30

Cartes - Siete Villas

Cartes are playing Siete Villas at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

SamanoVimenor15:30

Samano - Vimenor

Samano are playing Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico AlbericiaLaredo16:00

Atletico Albericia - Laredo

Atletico Albericia are playing Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

SolaresTropezon16:00

Solares - Tropezon

Solares are playing Tropezon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

AriznabarraSan Ignacio14:45

Ariznabarra - San Ignacio

Ariznabarra are playing San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 22. The match will kick off 14:45 UTC.

Real Sociedad-3Basconia14:45

Real Sociedad-3 - Basconia

Real Sociedad-3 are playing Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 22. The match will kick off 14:45 UTC.

BeasainGernika15:00

Beasain - Gernika

Beasain are playing Gernika at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Pasaia KEUrduliz15:00

Pasaia KE - Urduliz

Pasaia KE are playing Urduliz at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

DeustoDurango16:30

Deusto - Durango

Deusto are playing Durango at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

SodupeTolosa17:00

Sodupe - Tolosa

Sodupe are playing Tolosa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

SomorrostroLagun Onak18:00

Somorrostro - Lagun Onak

Somorrostro are playing Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Jove EspanolCatarroja16:00

Jove Espanol - Catarroja

Jove Espanol are playing Catarroja at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Villarreal-3Alzira16:00

Villarreal-3 - Alzira

Villarreal-3 are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

AceroIntercity17:00

Acero - Intercity

Acero are playing Intercity at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Salamanca-2Bembibre15:00

Salamanca-2 - Bembibre

Salamanca-2 are playing Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Cultural Leonesa-2La Granja15:30

Cultural Leonesa-2 - La Granja

Cultural Leonesa-2 are playing La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

AlmazanCristo Atletico16:00

Almazan - Cristo Atletico

Almazan are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico AstorgaMirandes-216:00

Atletico Astorga - Mirandes-2

Atletico Astorga are playing Mirandes-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Burgos PromesasUD Santa Marta16:00

Burgos Promesas - UD Santa Marta

Burgos Promesas are playing UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

TorreperogilMelilla CD11:30

Torreperogil - Melilla CD

Torreperogil are playing Melilla CD at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Cordoba-2Ceuta15:00

Cordoba-2 - Ceuta

Cordoba-2 are playing Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

UtreraCiudad de Lucena16:00

Utrera - Ciudad de Lucena

Utrera are playing Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Betis-2Arcos17:30

Betis-2 - Arcos

Betis-2 are playing Arcos at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Mallorca-2Santa Catalina11:00

Mallorca-2 - Santa Catalina

Mallorca-2 are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

AndratxFormentera11:30

Andratx - Formentera

Andratx are playing Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

FelanitxCollerense15:00

Felanitx - Collerense

Felanitx are playing Collerense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

San RafaelSantanyi15:00

San Rafael - Santanyi

San Rafael are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

BinissalemPlatges de Calvia15:30

Binissalem - Platges de Calvia

Binissalem are playing Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Ibiza Islas PitiusasManacor15:30

Ibiza Islas Pitiusas - Manacor

Ibiza Islas Pitiusas are playing Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

FerriolenseAlcudia16:00

Ferriolense - Alcudia

Ferriolense are playing Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

IbarraGran Tarajal12:00

Ibarra - Gran Tarajal

Ibarra are playing Gran Tarajal at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

VeraLas Palmas-316:30

Vera - Las Palmas-3

Vera are playing Las Palmas-3 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

GuimarPanaderia Pulido17:00

Guimar - Panaderia Pulido

Guimar are playing Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

TeniscaSanta Ursula17:15

Tenisca - Santa Ursula

Tenisca are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 22. The match will kick off 17:15 UTC.

LourdesBurlades15:00

Lourdes - Burlades

Lourdes are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

PamplonaBeti Onak15:00

Pamplona - Beti Onak

Pamplona are playing Beti Onak at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Beti KozkorFontellas15:30

Beti Kozkor - Fontellas

Beti Kozkor are playing Fontellas at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

San JuanCorellano15:30

San Juan - Corellano

San Juan are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

SubizaMutilvera15:30

Subiza - Mutilvera

Subiza are playing Mutilvera at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

TxantreaCortes15:30

Txantrea - Cortes

Txantrea are playing Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Pena SportPena Azagresa16:00

Pena Sport - Pena Azagresa

Pena Sport are playing Pena Azagresa at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Valle EguesMurchante16:00

Valle Egues - Murchante

Valle Egues are playing Murchante at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

AnguianoCalasancio15:30

Anguiano - Calasancio

Anguiano are playing Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

ArnedoComillas15:30

Arnedo - Comillas

Arnedo are playing Comillas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

OyonesaVianes16:00

Oyonesa - Vianes

Oyonesa are playing Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

VillegasNaxara16:00

Villegas - Naxara

Villegas are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Logrones-2Yague17:30

Logrones-2 - Yague

Logrones-2 are playing Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 22. The match will kick off 17:30 UTC.

PedronerasAzuqueca15:30

Pedroneras - Azuqueca

Pedroneras are playing Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

TorrijosTarancon15:30

Torrijos - Tarancon

Torrijos are playing Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

DjurgardenDalkurd11:30

Djurgarden - Dalkurd

Djurgarden are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

SandvikenMjallby11:30

Sandviken - Mjallby

Sandviken are playing Mjallby at the National cup of Sweden on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

ElfsborgBrage13:30

Elfsborg - Brage

Elfsborg are playing Brage at the National cup of Sweden on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Oskarshamns AIKOrebro13:30

Oskarshamns AIK - Orebro

Oskarshamns AIK are playing Orebro at the National cup of Sweden on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

GoteborgVasteras15:30

Goteborg - Vasteras

Goteborg are playing Vasteras at the National cup of Sweden on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

SollentunaSirius15:30

Sollentuna - Sirius

Sollentuna are playing Sirius at the National cup of Sweden on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Servette Chenois WLugano W15:00

Servette Chenois W - Lugano W

Servette Chenois W are playing Lugano W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Young Boys WLuzern W15:00

Young Boys W - Luzern W

Young Boys W are playing Luzern W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Zurich WSt. Gallen W15:00

Zurich W - St. Gallen W

Zurich W are playing St. Gallen W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Dynamo K U-21Vorskla U-2110:00

Dynamo K U-21 - Vorskla U-21

Dynamo K U-21 are playing Vorskla U-21 at the Youth League of Ukraine on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Shakhtar U-21Desna U-2110:00

Shakhtar U-21 - Desna U-21

Shakhtar U-21 are playing Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on February 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Karpaty U-21Dnipro U-2111:00

Karpaty U-21 - Dnipro U-21

Karpaty U-21 are playing Dnipro U-21 at the Youth League of Ukraine on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Oleksandria U-21Kolos Kovalivka U-2111:00

Oleksandria U-21 - Kolos Kovalivka U-21

Oleksandria U-21 are playing Kolos Kovalivka U-21 at the Youth League of Ukraine on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

CorwenRhyl14:00

Corwen - Rhyl

Corwen are playing Rhyl at the FAW Championship, North of Wales on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Llanfair UnitedBuckley Town14:00

Llanfair United - Buckley Town

Llanfair United are playing Buckley Town at the FAW Championship, North of Wales on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

LlanrhaeadrBangor City14:00

Llanrhaeadr - Bangor City

Llanrhaeadr are playing Bangor City at the FAW Championship, North of Wales on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ruthin TownPorthmadog14:00

Ruthin Town - Porthmadog

Ruthin Town are playing Porthmadog at the FAW Championship, North of Wales on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

GuilsfieldColwyn Bay FC14:30

Guilsfield - Colwyn Bay FC

Guilsfield are playing Colwyn Bay FC at the FAW Championship, North of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

LlandudnoLlangefni14:30

Llandudno - Llangefni

Llandudno are playing Llangefni at the FAW Championship, North of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

PenrhyncochConwy Borough14:30

Penrhyncoch - Conwy Borough

Penrhyncoch are playing Conwy Borough at the FAW Championship, North of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Prestatyn Town FCFlint Town14:30

Prestatyn Town FC - Flint Town

Prestatyn Town FC are playing Flint Town at the FAW Championship, North of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

CaerauUndy Athletic14:00

Caerau - Undy Athletic

Caerau are playing Undy Athletic at the FAW Championship, South of Wales on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Goytre UnitedCwmamman United14:30

Goytre United - Cwmamman United

Goytre United are playing Cwmamman United at the FAW Championship, South of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Pontypridd TownLlantwit Major14:30

Pontypridd Town - Llantwit Major

Pontypridd Town are playing Llantwit Major at the FAW Championship, South of Wales on February 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Brothers UnionAbahani12:30

Brothers Union - Abahani

Brothers Union are playing Abahani at the Premier League of Bangladesh on February 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Boueng Ket FCVisakha08:30

Boueng Ket FC - Visakha

Boueng Ket FC are playing Visakha at the C-League of Cambodia on February 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Kirivong Sok Sen CheySvay Rieng08:30

Kirivong Sok Sen Chey - Svay Rieng

Kirivong Sok Sen Chey are playing Svay Rieng at the C-League of Cambodia on February 22. The match will kick off 08:30 UTC.

NagaWorldPolice Commissary08:30

NagaWorld - Police Commissary

NagaWorld are playing Police Commissary at the C-League of Cambodia on February 22. The match will kick off 08:30 UTC.

KitcheePegasus05:00

Kitchee - Pegasus

Kitchee are playing Pegasus at the Sapling cup of Hong Kong on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Churchill BrothersMohun Bagan AC11:30

Churchill Brothers - Mohun Bagan AC

Churchill Brothers are playing Mohun Bagan AC at the I League of India on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Bengaluru FCAtletico de Kolkata14:00

Bengaluru FC - Atletico de Kolkata

Bengaluru FC are playing Atletico de Kolkata at the ISL of India on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Al KahrabaaAl-Shorta11:30

Al Kahrabaa - Al-Shorta

Al Kahrabaa are playing Al-Shorta at the Super League of Iraq on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Alisinaat AlkahrabaiyaAl Quwa Jawiya11:30

Alisinaat Alkahrabaiya - Al Quwa Jawiya

Alisinaat Alkahrabaiya are playing Al Quwa Jawiya at the Super League of Iraq on February 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Naft Al-WasatAl Minaa Basra13:30

Naft Al-Wasat - Al Minaa Basra

Naft Al-Wasat are playing Al Minaa Basra at the Super League of Iraq on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Southern MyanmarChin United09:00

Southern Myanmar - Chin United

Southern Myanmar are playing Chin United at the National League of Myanmar on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Yangon UnitedShan United09:00

Yangon United - Shan United

Yangon United are playing Shan United at the National League of Myanmar on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Zwekapin UnitedRakhine United09:30

Zwekapin United - Rakhine United

Zwekapin United are playing Rakhine United at the National League of Myanmar on February 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Al-NahdaAl-Seeb13:30

Al-Nahda - Al-Seeb

Al-Nahda are playing Al-Seeb at the Premier League of Oman on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Al SuwaiqMuscat15:45

Al Suwaiq - Muscat

Al Suwaiq are playing Muscat at the Premier League of Oman on February 22. The match will kick off 15:45 UTC.

Oman FCSohar15:45

Oman FC - Sohar

Oman FC are playing Sohar at the Premier League of Oman on February 22. The match will kick off 15:45 UTC.

Al-JaziraKarama12:00

Al-Jazira - Karama

Al-Jazira are playing Karama at the Premier League of Syria on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Thai PortSamut Prakan10:45

Thai Port - Samut Prakan

Thai Port are playing Samut Prakan at the League 1 of Thailand on February 22. The match will kick off 10:45 UTC.

Chiangrai UnitedSuphanburi11:00

Chiangrai United - Suphanburi

Chiangrai United are playing Suphanburi at the League 1 of Thailand on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Buriram UnitedChonburi FC12:00

Buriram United - Chonburi FC

Buriram United are playing Chonburi FC at the League 1 of Thailand on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

PrachuapBG Pathum United13:00

Prachuap - BG Pathum United

Prachuap are playing BG Pathum United at the League 1 of Thailand on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

LampangCustoms United10:45

Lampang - Customs United

Lampang are playing Customs United at the League 2 of Thailand on February 22. The match will kick off 10:45 UTC.

Chiangmai UnitedChainat11:00

Chiangmai United - Chainat

Chiangmai United are playing Chainat at the League 2 of Thailand on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Ranong UnitedNong Bua Pitchaya12:00

Ranong United - Nong Bua Pitchaya

Ranong United are playing Nong Bua Pitchaya at the League 2 of Thailand on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Khonkaen UnitedAyutthaya13:00

Khonkaen United - Ayutthaya

Khonkaen United are playing Ayutthaya at the League 2 of Thailand on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Al AinAl Wasl Dubai13:30

Al Ain - Al Wasl Dubai

Al Ain are playing Al Wasl Dubai at the Presidents Cup of Uae on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Ittihad KalbaAl Sharjah16:30

Ittihad Kalba - Al Sharjah

Ittihad Kalba are playing Al Sharjah at the Presidents Cup of Uae on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Al BataehDibba Al Fujairah13:25

Al Bataeh - Dibba Al Fujairah

Al Bataeh are playing Dibba Al Fujairah at the Division 1 of Uae on February 22. The match will kick off 13:25 UTC.

Al-TaawonEmirates13:25

Al-Taawon - Emirates

Al-Taawon are playing Emirates at the Division 1 of Uae on February 22. The match will kick off 13:25 UTC.

Dibba Al HisnMasfut13:25

Dibba Al Hisn - Masfut

Dibba Al Hisn are playing Masfut at the Division 1 of Uae on February 22. The match will kick off 13:25 UTC.

NC MagraES Setif14:00

NC Magra - ES Setif

NC Magra are playing ES Setif at the Ligue 1 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

US BiskraCR Belouizdad14:00

US Biskra - CR Belouizdad

US Biskra are playing CR Belouizdad at the Ligue 1 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Hussein DeyUSM Bel Abbes15:00

Hussein Dey - USM Bel Abbes

Hussein Dey are playing USM Bel Abbes at the Ligue 1 of Algeria on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

JS KabylieASO Chlef15:00

JS Kabylie - ASO Chlef

JS Kabylie are playing ASO Chlef at the Ligue 1 of Algeria on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

ParadouJS Saoura15:00

Paradou - JS Saoura

Paradou are playing JS Saoura at the Ligue 1 of Algeria on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

MC OranAin Mlila16:00

MC Oran - Ain Mlila

MC Oran are playing Ain Mlila at the Ligue 1 of Algeria on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

CABB ArreridjCS Constantine16:45

CABB Arreridj - CS Constantine

CABB Arreridj are playing CS Constantine at the Ligue 1 of Algeria on February 22. The match will kick off 16:45 UTC.

AS KhroubRC Arba14:00

AS Khroub - RC Arba

AS Khroub are playing RC Arba at the Ligue 2 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

ASM OranWA Tlemcen14:00

ASM Oran - WA Tlemcen

ASM Oran are playing WA Tlemcen at the Ligue 2 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

MC SaidaAmal Bou Saada14:00

MC Saida - Amal Bou Saada

MC Saida are playing Amal Bou Saada at the Ligue 2 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

MO BejaiaRC Relizane14:00

MO Bejaia - RC Relizane

MO Bejaia are playing RC Relizane at the Ligue 2 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

SkikdaJSM Bejaia14:00

Skikda - JSM Bejaia

Skikda are playing JSM Bejaia at the Ligue 2 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

TadjenantOlimpique Medea14:00

Tadjenant - Olimpique Medea

Tadjenant are playing Olimpique Medea at the Ligue 2 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

USM AnnabaMC El Eulma14:00

USM Annaba - MC El Eulma

USM Annaba are playing MC El Eulma at the Ligue 2 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

USM El HarrachArzew14:00

USM El Harrach - Arzew

USM El Harrach are playing Arzew at the Ligue 2 of Algeria on February 22. The match will kick off 14:00 UTC.

ASEC-KRahimo15:30

ASEC-K - Rahimo

ASEC-K are playing Rahimo at the Premier League of Burkina Faso on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

DouanesSONABEL15:30

Douanes - SONABEL

Douanes are playing SONABEL at the Premier League of Burkina Faso on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

RC Bobo-DioulassoASFA-Yennenga15:30

RC Bobo-Dioulasso - ASFA-Yennenga

RC Bobo-Dioulasso are playing ASFA-Yennenga at the Premier League of Burkina Faso on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

WACTanda15:30

WAC - Tanda

WAC are playing Tanda at the Ligue 1 of Cote Divore on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

BouakeBassam16:00

Bouake - Bassam

Bouake are playing Bassam at the Ligue 1 of Cote Divore on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

San-PedroAfrica Sports16:00

San-Pedro - Africa Sports

San-Pedro are playing Africa Sports at the Ligue 1 of Cote Divore on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sporting GagnoaRacing Abidjan16:00

Sporting Gagnoa - Racing Abidjan

Sporting Gagnoa are playing Racing Abidjan at the Ligue 1 of Cote Divore on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

AFADAbengourou18:00

AFAD - Abengourou

AFAD are playing Abengourou at the Ligue 1 of Cote Divore on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Lubumbashi SportTP Mazembe13:30

Lubumbashi Sport - TP Mazembe

Lubumbashi Sport are playing TP Mazembe at the Super Ligue of Dr Congo on February 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Kedus GiorgisAdama Kenema12:00

Kedus Giorgis - Adama Kenema

Kedus Giorgis are playing Adama Kenema at the Premier League of Ethiopia on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Sidama BunnaSebeta Kenema12:00

Sidama Bunna - Sebeta Kenema

Sidama Bunna are playing Sebeta Kenema at the Premier League of Ethiopia on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Elite UnitedGambia Ports16:30

Elite United - Gambia Ports

Elite United are playing Gambia Ports at the GFA League of Gambia on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

MarimooWallidan16:30

Marimoo - Wallidan

Marimoo are playing Wallidan at the GFA League of Gambia on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Tallinding UnitedGamtel16:30

Tallinding United - Gamtel

Tallinding United are playing Gamtel at the GFA League of Gambia on February 22. The match will kick off 16:30 UTC.

BandariMathare United11:00

Bandari - Mathare United

Bandari are playing Mathare United at the Premier League of Kenya on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Posta RangersKCB11:00

Posta Rangers - KCB

Posta Rangers are playing KCB at the Premier League of Kenya on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Western StimaKariobangi Sharks12:00

Western Stima - Kariobangi Sharks

Western Stima are playing Kariobangi Sharks at the Premier League of Kenya on February 22. The match will kick off 12:00 UTC.

LeopardsSofapaka13:00

Leopards - Sofapaka

Leopards are playing Sofapaka at the Premier League of Kenya on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

DHJ El JadidaIttihad Tanger15:00

DHJ El Jadida - Ittihad Tanger

DHJ El Jadida are playing Ittihad Tanger at the Botola Pro of Morocco on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

YoussoufiaWAC Casablanca16:00

Youssoufia - WAC Casablanca

Youssoufia are playing WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on February 22. The match will kick off 16:00 UTC.

FUS RabatMCO Oujda18:00

FUS Rabat - MCO Oujda

FUS Rabat are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Akwa StarletsKwara15:00

Akwa Starlets - Kwara

Akwa Starlets are playing Kwara at the NPFL of Nigeria on February 22. The match will kick off 15:00 UTC.

APRFC Police13:00

APR - FC Police

APR are playing FC Police at the National League of Rwanda on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

EspoirGicumbi13:00

Espoir - Gicumbi

Espoir are playing Gicumbi at the National League of Rwanda on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SunriseMusanze13:00

Sunrise - Musanze

Sunrise are playing Musanze at the National League of Rwanda on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

DSC FCPikine17:00

DSC FC - Pikine

DSC FC are playing Pikine at the Ligue 1 of Senegal on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

DiambarsNiarry Tally17:00

Diambars - Niarry Tally

Diambars are playing Niarry Tally at the Ligue 1 of Senegal on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

FC DouanesJaraaf17:00

FC Douanes - Jaraaf

FC Douanes are playing Jaraaf at the Ligue 1 of Senegal on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

TeunguethGeneration Foot17:00

Teungueth - Generation Foot

Teungueth are playing Generation Foot at the Ligue 1 of Senegal on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Happy WanderersTS Sporting13:00

Happy Wanderers - TS Sporting

Happy Wanderers are playing TS Sporting at the National cup of South Africa on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Highlands ParkKaiser Chiefs13:00

Highlands Park - Kaiser Chiefs

Highlands Park are playing Kaiser Chiefs at the National cup of South Africa on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Mbombela UnitedReal Kings13:00

Mbombela United - Real Kings

Mbombela United are playing Real Kings at the National cup of South Africa on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Bloemfontein CelticMaritzburg United18:15

Bloemfontein Celtic - Maritzburg United

Bloemfontein Celtic are playing Maritzburg United at the National cup of South Africa on February 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Ben GuerdaneTataouine13:00

Ben Guerdane - Tataouine

Ben Guerdane are playing Tataouine at the Ligue 1 of Tunisia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Club AfricainChebba13:00

Club Africain - Chebba

Club Africain are playing Chebba at the Ligue 1 of Tunisia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Etoile du SahelMetlaoui13:00

Etoile du Sahel - Metlaoui

Etoile du Sahel are playing Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

ArianaMedenine13:00

Ariana - Medenine

Ariana are playing Medenine at the Ligue 2 of Tunisie on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Esperance de ZarzisMsaken13:00

Esperance de Zarzis - Msaken

Esperance de Zarzis are playing Msaken at the Ligue 2 of Tunisie on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Menzel BourgubiaRades13:00

Menzel Bourgubia - Rades

Menzel Bourgubia are playing Rades at the Ligue 2 of Tunisie on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SbikhaOlympique Beja13:00

Sbikha - Olympique Beja

Sbikha are playing Olympique Beja at the Ligue 2 of Tunisie on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sfax RailwaysSidi Bouzid13:00

Sfax Railways - Sidi Bouzid

Sfax Railways are playing Sidi Bouzid at the Ligue 2 of Tunisie on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sporting Ben ArousGabes13:00

Sporting Ben Arous - Gabes

Sporting Ben Arous are playing Gabes at the Ligue 2 of Tunisie on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Bright StarsProline13:00

Bright Stars - Proline

Bright Stars are playing Proline at the Premier League of Uganda on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

KCCAExpress13:00

KCCA - Express

KCCA are playing Express at the Premier League of Uganda on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

OnduparakaMbarara City13:00

Onduparaka - Mbarara City

Onduparaka are playing Mbarara City at the Premier League of Uganda on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Tooro UnitedPolice Uganda13:00

Tooro United - Police Uganda

Tooro United are playing Police Uganda at the Premier League of Uganda on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Wakiso GiantsKyetume13:00

Wakiso Giants - Kyetume

Wakiso Giants are playing Kyetume at the Premier League of Uganda on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Green Buffaloes FCRed Arrows FC11:00

Green Buffaloes FC - Red Arrows FC

Green Buffaloes FC are playing Red Arrows FC at the Super League of Zambia on February 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Kabwe WarriorsForest Rangers13:00

Kabwe Warriors - Forest Rangers

Kabwe Warriors are playing Forest Rangers at the Super League of Zambia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

KansanshiNkana13:00

Kansanshi - Nkana

Kansanshi are playing Nkana at the Super League of Zambia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lumwana RadiantsNkwazi13:00

Lumwana Radiants - Nkwazi

Lumwana Radiants are playing Nkwazi at the Super League of Zambia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

MufuliraLusaka Dynamos13:00

Mufulira - Lusaka Dynamos

Mufulira are playing Lusaka Dynamos at the Super League of Zambia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Nakambala LeopardsKabwe YSA13:00

Nakambala Leopards - Kabwe YSA

Nakambala Leopards are playing Kabwe YSA at the Super League of Zambia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Power DynamosGreen Eagles13:00

Power Dynamos - Green Eagles

Power Dynamos are playing Green Eagles at the Super League of Zambia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

ZanacoBuildcon13:00

Zanaco - Buildcon

Zanaco are playing Buildcon at the Super League of Zambia on February 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Jamaica U-20 WGuatemala U-20 W17:00

Jamaica U-20 W - Guatemala U-20 W

Jamaica U-20 W are playing Guatemala U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Canada U-20 WEl Salvador U-20 W20:00

Canada U-20 W - El Salvador U-20 W

Canada U-20 W are playing El Salvador U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

USA U-20 WCuba U-20 W20:00

USA U-20 W - Cuba U-20 W

USA U-20 W are playing Cuba U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Honduras U-20 WDomenican Republic U-20 W23:00

Honduras U-20 W - Domenican Republic U-20 W

Honduras U-20 W are playing Domenican Republic U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 22. The match will kick off 23:00 UTC.

GuadalupeCS Cartagines22:00

Guadalupe - CS Cartagines

Guadalupe are playing CS Cartagines at the Clausura of Costa Rica on February 22. The match will kick off 22:00 UTC.

LD AlajuelenseJicaral00:00

LD Alajuelense - Jicaral

LD Alajuelense are playing Jicaral at the Clausura of Costa Rica on February 23. The match will kick off 00:00 UTC.

San CarlosGreciaPostponedPst

San Carlos - Grecia

San Carlos are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on February 23.

Deportivo SaprissaUniversidad de Costa Rica02:00

Deportivo Saprissa - Universidad de Costa Rica

Deportivo Saprissa are playing Universidad de Costa Rica at the Clausura of Costa Rica on February 23. The match will kick off 02:00 UTC.

JocoroOnce Municipal21:15

Jocoro - Once Municipal

Jocoro are playing Once Municipal at the Clausura of El Salvador on February 22. The match will kick off 21:15 UTC.

ChalatenangoJuventud Independiente00:30

Chalatenango - Juventud Independiente

Chalatenango are playing Juventud Independiente at the Clausura of El Salvador on February 23. The match will kick off 00:30 UTC.

AlianzaAguila01:00

Alianza - Aguila

Alianza are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

SonsonateMunicipal Limeno01:00

Sonsonate - Municipal Limeno

Sonsonate are playing Municipal Limeno at the Clausura of El Salvador on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Isidro MetapanFAS01:15

Isidro Metapan - FAS

Isidro Metapan are playing FAS at the Clausura of El Salvador on February 23. The match will kick off 01:15 UTC.

MunicipalGuastatoya21:00

Municipal - Guastatoya

Municipal are playing Guastatoya at the Clausura of Guatemala on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

XelajuIztapa00:00

Xelaju - Iztapa

Xelaju are playing Iztapa at the Clausura of Guatemala on February 23. The match will kick off 00:00 UTC.

MixcoAntigua GFC01:00

Mixco - Antigua GFC

Mixco are playing Antigua GFC at the Clausura of Guatemala on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Real de MinasMotagua21:00

Real de Minas - Motagua

Real de Minas are playing Motagua at the Clausura, 1st phase of Honduras on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

Real EspanaUPNFM01:00

Real Espana - UPNFM

Real Espana are playing UPNFM at the Clausura, 1st phase of Honduras on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

CafetalerosCelaya01:00

Cafetaleros - Celaya

Cafetaleros are playing Celaya at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

VenadosDorados01:00

Venados - Dorados

Venados are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

CimarronesAtlante03:00

Cimarrones - Atlante

Cimarrones are playing Atlante at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 03:00 UTC.

Pumas WJuarez W18:00

Pumas W - Juarez W

Pumas W are playing Juarez W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

ChinandegaDiriangen21:00

Chinandega - Diriangen

Chinandega are playing Diriangen at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

Jalapa FCDeportivo Las Sabanas01:00

Jalapa FC - Deportivo Las Sabanas

Jalapa FC are playing Deportivo Las Sabanas at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Juventus ManaguaReal Esteli01:00

Juventus Managua - Real Esteli

Juventus Managua are playing Real Esteli at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Barracas CentralBelgrano Cordoba20:00

Barracas Central - Belgrano Cordoba

Barracas Central are playing Belgrano Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Independiente RivadaviaEstudiantes Rio Cuarto21:00

Independiente Rivadavia - Estudiantes Rio Cuarto

Independiente Rivadavia are playing Estudiantes Rio Cuarto at the Primera B Nacional of Argentina on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

AgropecuarioEstudiantes de Caseros22:00

Agropecuario - Estudiantes de Caseros

Agropecuario are playing Estudiantes de Caseros at the Primera B Nacional of Argentina on February 22. The match will kick off 22:00 UTC.

InstitutoDeportivo Riestra22:00

Instituto - Deportivo Riestra

Instituto are playing Deportivo Riestra at the Primera B Nacional of Argentina on February 22. The match will kick off 22:00 UTC.

All BoysTigre22:35

All Boys - Tigre

All Boys are playing Tigre at the Primera B Nacional of Argentina on February 22. The match will kick off 22:35 UTC.

Deportivo MoronAlvarado Mar del Plata00:00

Deportivo Moron - Alvarado Mar del Plata

Deportivo Moron are playing Alvarado Mar del Plata at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Atlanta CAFerro Carril Oeste00:35

Atlanta CA - Ferro Carril Oeste

Atlanta CA are playing Ferro Carril Oeste at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 00:35 UTC.

AcassusoComunicaciones20:00

Acassuso - Comunicaciones

Acassuso are playing Comunicaciones at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Argentino QulimesSan Miguel20:00

Argentino Qulimes - San Miguel

Argentino Qulimes are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Talleres RemediosLos Andes20:00

Talleres Remedios - Los Andes

Talleres Remedios are playing Los Andes at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

UrquizaFlandria20:00

Urquiza - Flandria

Urquiza are playing Flandria at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Villa San CarlosColegiales20:00

Villa San Carlos - Colegiales

Villa San Carlos are playing Colegiales at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Ferrocarril MidlandBerazategui20:00

Ferrocarril Midland - Berazategui

Ferrocarril Midland are playing Berazategui at the Primera C Metropolitana, Clausura of Argentina on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Agua SantaCorinthians18:00

Agua Santa - Corinthians

Agua Santa are playing Corinthians at the Paulista A1 of Brasil on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

ItuanoSantos19:30

Ituano - Santos

Ituano are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

OesteSao Paulo19:30

Oeste - Sao Paulo

Oeste are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Ponte PretaFerroviaria22:00

Ponte Preta - Ferroviaria

Ponte Preta are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on February 22. The match will kick off 22:00 UTC.

CaxiasGremio19:30

Caxias - Gremio

Caxias are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Uniao PROperario PR19:00

Uniao PR - Operario PR

Uniao PR are playing Operario PR at the Paranaense 1 of Brasil on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico PECascavel CR20:00

Atletico PE - Cascavel CR

Atletico PE are playing Cascavel CR at the Paranaense 1 of Brasil on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

PSTCParana20:00

PSTC - Parana

PSTC are playing Parana at the Paranaense 1 of Brasil on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

CascavelTCW21:00

Cascavel - TCW

Cascavel are playing TCW at the Paranaense 1 of Brasil on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

LondrinaRio Branco PR22:00

Londrina - Rio Branco PR

Londrina are playing Rio Branco PR at the Paranaense 1 of Brasil on February 22. The match will kick off 22:00 UTC.

GoiasAnapolina19:30

Goias - Anapolina

Goias are playing Anapolina at the Goiano 1 of Brasil on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Jaragua ECGoianesia20:30

Jaragua EC - Goianesia

Jaragua EC are playing Goianesia at the Goiano 1 of Brasil on February 22. The match will kick off 20:30 UTC.

Atletico CearenseBarbalha19:00

Atletico Cearense - Barbalha

Atletico Cearense are playing Barbalha at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

CearaCaucaia19:30

Ceara - Caucaia

Ceara are playing Caucaia at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

CSPBotafogo PB19:00

CSP - Botafogo PB

CSP are playing Botafogo PB at the Paraibano of Brasil on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

JacyobaCRB20:00

Jacyoba - CRB

Jacyoba are playing CRB at the Alagoano of Brasil on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

MuriciCSA20:00

Murici - CSA

Murici are playing CSA at the Alagoano of Brasil on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

ConfiancaFortaleza19:00

Confianca - Fortaleza

Confianca are playing Fortaleza at the Copa de Nordeste of Brasil on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Imperatriz MARiver19:00

Imperatriz MA - River

Imperatriz MA are playing River at the Copa de Nordeste of Brasil on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

America RNSport Recife21:00

America RN - Sport Recife

America RN are playing Sport Recife at the Copa de Nordeste of Brasil on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

AraguaiaLuverdense EC19:30

Araguaia - Luverdense EC

Araguaia are playing Luverdense EC at the Matogrossense of Brasil on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Uniao RondonopolisSinop20:00

Uniao Rondonopolis - Sinop

Uniao Rondonopolis are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

ChapadaoCosta Rica EC19:00

Chapadao - Costa Rica EC

Chapadao are playing Costa Rica EC at the Sul-Matogrossense of Brasil on February 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Comercial MSOperario MS19:30

Comercial MS - Operario MS

Comercial MS are playing Operario MS at the Sul-Matogrossense of Brasil on February 22. The match will kick off 19:30 UTC.

MaracajuNova Andradina21:00

Maracaju - Nova Andradina

Maracaju are playing Nova Andradina at the Sul-Matogrossense of Brasil on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

AquidauanenseCorumbaense22:00

Aquidauanense - Corumbaense

Aquidauanense are playing Corumbaense at the Sul-Matogrossense of Brasil on February 22. The match will kick off 22:00 UTC.

PenapolensePortuguesa18:00

Penapolense - Portuguesa

Penapolense are playing Portuguesa at the Paulista A2 of Brasil on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao BernardoPortuguesa Santista18:00

Sao Bernardo - Portuguesa Santista

Sao Bernardo are playing Portuguesa Santista at the Paulista A2 of Brasil on February 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Boavista SCFlamengo21:00

Boavista SC - Flamengo

Boavista SC are playing Flamengo at the Taca Guanabara of Brasil on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

MagallanesPuerto M20:30

Magallanes - Puerto M

Magallanes are playing Puerto M at the Primera B of Chile on February 22. The match will kick off 20:30 UTC.

CopiapoMelipilla21:00

Copiapo - Melipilla

Copiapo are playing Melipilla at the Primera B of Chile on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

San Luis de QuillotaBarnachea23:00

San Luis de Quillota - Barnachea

San Luis de Quillota are playing Barnachea at the Primera B of Chile on February 22. The match will kick off 23:00 UTC.

MetropolitanosGran Valencia20:00

Metropolitanos - Gran Valencia

Metropolitanos are playing Gran Valencia at the Primera of Venezuela on February 22. The match will kick off 20:00 UTC.

AraguaDeportivo Lara21:00

Aragua - Deportivo Lara

Aragua are playing Deportivo Lara at the Primera of Venezuela on February 22. The match will kick off 21:00 UTC.

Logan LightningHolland Park Hawks08:15

Logan Lightning - Holland Park Hawks

Logan Lightning are playing Holland Park Hawks at the Queensland Premier League of Australia on February 22. The match will kick off 08:15 UTC.

Souths UnitedIpswich Knights09:00

Souths United - Ipswich Knights

Souths United are playing Ipswich Knights at the Queensland Premier League of Australia on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

SWQ ThunderRochedale Rovers05:00

SWQ Thunder - Rochedale Rovers

SWQ Thunder are playing Rochedale Rovers at the Queensland Premier League of Australia on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Sunshine CoastWestern Pride06:00

Sunshine Coast - Western Pride

Sunshine Coast are playing Western Pride at the Queensland Premier League of Australia on February 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Altona MagicAvondale Heights07:00

Altona Magic - Avondale Heights

Altona Magic are playing Avondale Heights at the NPL Victoria of Australia on February 22. The match will kick off 07:00 UTC.

South MelbourneEastern Lions06:00

South Melbourne - Eastern Lions

South Melbourne are playing Eastern Lions at the NPL Victoria of Australia on February 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Adelaide CityCumberland United04:30

Adelaide City - Cumberland United

Adelaide City are playing Cumberland United at the NPL South Australia of Australia on February 22. The match will kick off 04:30 UTC.

Adelaide United U-21Adelaide Raiders04:30

Adelaide United U-21 - Adelaide Raiders

Adelaide United U-21 are playing Adelaide Raiders at the NPL South Australia of Australia on February 22. The match will kick off 04:30 UTC.

Modbury JetsAdelaide Comets04:30

Modbury Jets - Adelaide Comets

Modbury Jets are playing Adelaide Comets at the NPL South Australia of Australia on February 22. The match will kick off 04:30 UTC.

Para HillsCroydon Kings04:30

Para Hills - Croydon Kings

Para Hills are playing Croydon Kings at the NPL South Australia of Australia on February 22. The match will kick off 04:30 UTC.

MetroStarsAdelaide Olympic09:00

MetroStars - Adelaide Olympic

MetroStars are playing Adelaide Olympic at the NPL South Australia of Australia on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Brisbane StrikersBrisbane City08:30

Brisbane Strikers - Brisbane City

Brisbane Strikers are playing Brisbane City at the NPL Queensland of Australia on February 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Gold Coast KnightsOlympic FC08:30

Gold Coast Knights - Olympic FC

Gold Coast Knights are playing Olympic FC at the NPL Queensland of Australia on February 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Moreton Bay UnitedMagpies Crusaders08:30

Moreton Bay United - Magpies Crusaders

Moreton Bay United are playing Magpies Crusaders at the NPL Queensland of Australia on February 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Eastern SuburbsGold Coast United FC09:00

Eastern Suburbs - Gold Coast United FC

Eastern Suburbs are playing Gold Coast United FC at the NPL Queensland of Australia on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Redlands UnitedCapalaba09:00

Redlands United - Capalaba

Redlands United are playing Capalaba at the NPL Queensland of Australia on February 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Brisbane Roar U-21Queensland Lions04:00

Brisbane Roar U-21 - Queensland Lions

Brisbane Roar U-21 are playing Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match will kick off 04:00 UTC.

Peninsula PowerSunshine Coast Wanderers06:30

Peninsula Power - Sunshine Coast Wanderers

Peninsula Power are playing Sunshine Coast Wanderers at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match will kick off 06:30 UTC.

Sydney FC WPerth Glory W05:00

Sydney FC W - Perth Glory W

Sydney FC W are playing Perth Glory W at the W-League - Women of Australia on February 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Newcastle Jets WMelbourne Victory W05:00

Newcastle Jets W - Melbourne Victory W

Newcastle Jets W are playing Melbourne Victory W at the W-League - Women of Australia on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Brisbane Roar WCanberra United W06:30

Brisbane Roar W - Canberra United W

Brisbane Roar W are playing Canberra United W at the W-League - Women of Australia on February 23. The match will kick off 06:30 UTC.

Tasman UnitedAuckland City01:00

Tasman United - Auckland City

Tasman United are playing Auckland City at the Premiership of New Zealand on February 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Canterbury UnitedTeam Wellington03:00

Canterbury United - Team Wellington

Canterbury United are playing Team Wellington at the Premiership of New Zealand on February 23. The match will kick off 03:00 UTC.