EUROPA LEAGUE Group H Results, Standings, Live Scores, Live Stream & Video Highlights

Latest Results
December 7th
Crvena Zvezda1 - 0KolnFull TimeFT

Crvena Zvezda - Koln

Crvena Zvezda played Koln at the Group H of Europa League on December 7. The match kicked off 20:05 UTC. Crvena Zvezda won 1-0.

Arsenal6 - 0BATEFull TimeFT

Arsenal - BATE

Arsenal played BATE at the Group H of Europa League on December 7. The match kicked off 20:05 UTC. Arsenal won 6-0.

November 23rd
BATE0 - 0Crvena ZvezdaFull TimeFT

BATE - Crvena Zvezda

BATE played Crvena Zvezda at the Group H of Europa League on November 23. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Koln1 - 0ArsenalFull TimeFT

Koln - Arsenal

Koln played Arsenal at the Group H of Europa League on November 23. The match kicked off 18:00 UTC. Koln won 1-0.

November 2nd
Koln5 - 2BATEFull TimeFT

Koln - BATE

Koln played BATE at the Group H of Europa League on November 2. The match kicked off 20:05 UTC. Koln won 5-2.

Arsenal0 - 0Crvena ZvezdaFull TimeFT

Arsenal - Crvena Zvezda

Arsenal played Crvena Zvezda at the Group H of Europa League on November 2. The match kicked off 20:05 UTC and ended in a draw 0 - 0.

October 19th
BATE1 - 0KolnFull TimeFT

BATE - Koln

BATE played Koln at the Group H of Europa League on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. BATE won 1-0.

Crvena Zvezda0 - 1ArsenalFull TimeFT

Crvena Zvezda - Arsenal

Crvena Zvezda played Arsenal at the Group H of Europa League on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Arsenal won 0-1.

September 28th
Koln0 - 1Crvena ZvezdaFull TimeFT

Koln - Crvena Zvezda

Koln played Crvena Zvezda at the Group H of Europa League on September 28. The match kicked off 17:00 UTC. Crvena Zvezda won 0-1.

BATE2 - 4ArsenalFull TimeFT

BATE - Arsenal

BATE played Arsenal at the Group H of Europa League on September 28. The match kicked off 17:00 UTC. Arsenal won 2-4.

September 14th
Arsenal3 - 1KolnFull TimeFT

Arsenal - Koln

Arsenal played Koln at the Group H of Europa League on September 14. The match kicked off 20:05 UTC. Arsenal won 3-1.

Crvena Zvezda1 - 1BATEFull TimeFT

Crvena Zvezda - BATE

Crvena Zvezda played BATE at the Group H of Europa League on September 14. The match kicked off 19:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Matchday Live
Uruguay1 - 0Saudi Arabia27'

Uruguay - Saudi Arabia

Uruguay are playing Saudi Arabia at the Group A of World Cup on June 20. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Uruguay is winning 1-0.

Portugal1 - 0MoroccoFull TimeFT

Portugal - Morocco

Portugal played Morocco at the Group B of World Cup on June 20. The match kicked off 12:00 UTC. Portugal won 1-0.

Iran-Spain18:00

Iran - Spain

Iran are playing Spain at the Group B of World Cup on June 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Honka-SJK15:30

Honka - SJK

Honka are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Ilves-Lahti15:30

Ilves - Lahti

Ilves are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

KuPS-HJK Helsinki15:30

KuPS - HJK Helsinki

KuPS are playing HJK Helsinki at the Veikkausliiga of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

TPS-Inter Turku15:30

TPS - Inter Turku

TPS are playing Inter Turku at the Veikkausliiga of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Vaasan PS-Mariehamn15:30

Vaasan PS - Mariehamn

Vaasan PS are playing Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Malmo FF2 - 0MoldeFull TimeFT

Malmo FF - Molde

Malmo FF played Molde at the Club Friendlies of International on June 20. The match kicked off 09:00 UTC. Malmo FF won 2-0.

Jihlava1 - 1Spartak Trnava79'

Jihlava - Spartak Trnava

Jihlava are playing Spartak Trnava at the Club Friendlies of International on June 20. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Zemplin Michalovce0 - 2Liptovsky Mikulas69'

Zemplin Michalovce - Liptovsky Mikulas

Zemplin Michalovce are playing Liptovsky Mikulas at the Club Friendlies of International on June 20. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Liptovsky Mikulas is winning 0-2.

Zlin0 - 0Znojmo76'

Zlin - Znojmo

Zlin are playing Znojmo at the Club Friendlies of International on June 20. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Brno1 - 0SlovanHalf TimeHT

Brno - Slovan

Brno are playing Slovan at the Club Friendlies of International on June 20. The match kicked off 14:30 UTC. It's half time and Brno is winning 1-0.

Smolevichi-STI0 - 0Baltica22'

Smolevichi-STI - Baltica

Smolevichi-STI are playing Baltica at the Club Friendlies of International on June 20. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Teplice1 - 0Taborsko26'

Teplice - Taborsko

Teplice are playing Taborsko at the Club Friendlies of International on June 20. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Teplice is winning 1-0.

Innsbruck-Ludogorets15:30

Innsbruck - Ludogorets

Innsbruck are playing Ludogorets at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Domzale-Vardar16:00

Domzale - Vardar

Domzale are playing Vardar at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Kapfenberg-Videoton16:00

Kapfenberg - Videoton

Kapfenberg are playing Videoton at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Sered-Zlate Moravce16:00

Sered - Zlate Moravce

Sered are playing Zlate Moravce at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Sandviken-Djurgarden17:00

Sandviken - Djurgarden

Sandviken are playing Djurgarden at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Viitorul Constanta-Zimbru17:00

Viitorul Constanta - Zimbru

Viitorul Constanta are playing Zimbru at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Heist-Mechelen17:30

Heist - Mechelen

Heist are playing Mechelen at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 17:30 UTC.

TNS-Newi Cefn Druids18:30

TNS - Newi Cefn Druids

TNS are playing Newi Cefn Druids at the Club Friendlies of International on June 20. The match will kick off 18:30 UTC.

AC Oulu-Jyvaskyla15:30

AC Oulu - Jyvaskyla

AC Oulu are playing Jyvaskyla at the Ykkonen of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Jaro-Haka15:30

Jaro - Haka

Jaro are playing Haka at the Ykkonen of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

KPV-KTP15:30

KPV - KTP

KPV are playing KTP at the Ykkonen of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Kajaani-HIFK15:30

Kajaani - HIFK

Kajaani are playing HIFK at the Ykkonen of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Klubi 04-EIF15:30

Klubi 04 - EIF

Klubi 04 are playing EIF at the Ykkonen of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Gnistan-FCV15:30

Gnistan - FCV

Gnistan are playing FCV at the Kakkonen, Group A of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

MiPK-JaPS15:30

MiPK - JaPS

MiPK are playing JaPS at the Kakkonen, Group A of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

MyPa-MP15:30

MyPa - MP

MyPa are playing MP at the Kakkonen, Group A of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

NJS-PKKU15:30

NJS - PKKU

NJS are playing PKKU at the Kakkonen, Group A of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Viikingit-JIPPO15:30

Viikingit - JIPPO

Viikingit are playing JIPPO at the Kakkonen, Group A of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

LPS-PEPO16:00

LPS - PEPO

LPS are playing PEPO at the Kakkonen, Group A of Finland on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

BK-46-HJS-215:30

BK-46 - HJS-2

BK-46 are playing HJS-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

GrIFK-KaaPo15:30

GrIFK - KaaPo

GrIFK are playing KaaPo at the Kakkonen, Group B of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

MuSa-HIFK-215:30

MuSa - HIFK-2

MuSa are playing HIFK-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

SalPa-Jazz Pori15:30

SalPa - Jazz Pori

SalPa are playing Jazz Pori at the Kakkonen, Group B of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Kiffen-Honka-216:00

Kiffen - Honka-2

Kiffen are playing Honka-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

PK-37-Kraft15:30

PK-37 - Kraft

PK-37 are playing Kraft at the Kakkonen, Group C of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

TP-47-VIFK15:30

TP-47 - VIFK

TP-47 are playing VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on June 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Valur-FH Hafnarfjordur20:00

Valur - FH Hafnarfjordur

Valur are playing FH Hafnarfjordur at the Premier League of Iceland on June 20. The match will kick off 20:00 UTC.

IA Akranes-Magni18:00

IA Akranes - Magni

IA Akranes are playing Magni at the 1. Deild of Iceland on June 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Thor-Vikingur O.18:00

Thor - Vikingur O.

Thor are playing Vikingur O. at the 1. Deild of Iceland on June 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Fram-IR Reykjavik19:15

Fram - IR Reykjavik

Fram are playing IR Reykjavik at the 1. Deild of Iceland on June 20. The match will kick off 19:15 UTC.

Njardvik-HK19:15

Njardvik - HK

Njardvik are playing HK at the 1. Deild of Iceland on June 20. The match will kick off 19:15 UTC.

Stjarnan W-IBV Vestmannaeyjar W18:00

Stjarnan W - IBV Vestmannaeyjar W

Stjarnan W are playing IBV Vestmannaeyjar W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on June 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Zalgiris1 - 0Palanga26'

Zalgiris - Palanga

Zalgiris are playing Palanga at the A Lyga of Lithuania on June 20. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Zalgiris is winning 1-0.

Suduva-Lietava17:00

Suduva - Lietava

Suduva are playing Lietava at the A Lyga of Lithuania on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Kupiskis-Dainava16:00

Kupiskis - Dainava

Kupiskis are playing Dainava at the 1 Lyga of Lithuania on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Viking FK-Floro16:00

Viking FK - Floro

Viking FK are playing Floro at the 1. Division of Norway on June 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Karlskrona-Torns17:00

Karlskrona - Torns

Karlskrona are playing Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Lund-Mjallby17:00

Lund - Mjallby

Lund are playing Mjallby at the Division 1, Sodra of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

FBK Karlstad-Nordvarmland17:00

FBK Karlstad - Nordvarmland

FBK Karlstad are playing Nordvarmland at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Trollhattan-Vargarda17:00

Trollhattan - Vargarda

Trollhattan are playing Vargarda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Vanersborgs IF-Torslanda17:00

Vanersborgs IF - Torslanda

Vanersborgs IF are playing Torslanda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Stenungsund-Hisingsbacka17:30

Stenungsund - Hisingsbacka

Stenungsund are playing Hisingsbacka at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Karlberg-Lidingo17:00

Karlberg - Lidingo

Karlberg are playing Lidingo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Sundbyberg-Bollnas18:00

Sundbyberg - Bollnas

Sundbyberg are playing Bollnas at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Taby-Norrtalje18:00

Taby - Norrtalje

Taby are playing Norrtalje at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on June 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Taftea-Friska Viljor17:00

Taftea - Friska Viljor

Taftea are playing Friska Viljor at the Division 2, Norrland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

AFC Linkoping-Varmbols17:30

AFC Linkoping - Varmbols

AFC Linkoping are playing Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Huddinge-Aspudden-Tellus17:30

Huddinge - Aspudden-Tellus

Huddinge are playing Aspudden-Tellus at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Lindome-Olympic BK17:30

Lindome - Olympic BK

Lindome are playing Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Hassleholms IF-Osterlen17:00

Hassleholms IF - Osterlen

Hassleholms IF are playing Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Nosaby-IFK Hassleholm17:00

Nosaby - IFK Hassleholm

Nosaby are playing IFK Hassleholm at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on June 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Albirex Niigata1 - 5Ventforet KofuFull TimeFT

Albirex Niigata - Ventforet Kofu

Albirex Niigata played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on June 20. The match kicked off 10:00 UTC. Ventforet Kofu won 1-5.

Bulat1 - 2BaykonurFull TimeFT

Bulat - Baykonur

Bulat played Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on June 20. The match kicked off 11:00 UTC. Baykonur won 1-2.

Ekibastuz2 - 2TarazFull TimeFT

Ekibastuz - Taraz

Ekibastuz played Taraz at the 1 Division of Kazakhstan on June 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Aktobe Jas0 - 1Zhetysu-2Full TimeFT

Aktobe Jas - Zhetysu-2

Aktobe Jas played Zhetysu-2 at the 1 Division of Kazakhstan on June 20. The match kicked off 12:00 UTC. Zhetysu-2 won 0-1.

Altay Semey3 - 0MaqtaaralFull TimeFT

Altay Semey - Maqtaaral

Altay Semey played Maqtaaral at the 1 Division of Kazakhstan on June 20. The match kicked off 12:00 UTC. Altay Semey won 3-0.

Kyran3 - 3Kairat-2Full TimeFT

Kyran - Kairat-2

Kyran played Kairat-2 at the 1 Division of Kazakhstan on June 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Okzhepes2 - 0KaspyiFull TimeFT

Okzhepes - Kaspyi

Okzhepes played Kaspyi at the 1 Division of Kazakhstan on June 20. The match kicked off 12:00 UTC. Okzhepes won 2-0.

Johor Darul T2 - 0TerengganuFull TimeFT

Johor Darul T - Terengganu

Johor Darul T played Terengganu at the Super League of Malaysia on June 20. The match kicked off 13:00 UTC. Johor Darul T won 2-0.

Kedah3 - 2Kuala LumpurFull TimeFT

Kedah - Kuala Lumpur

Kedah played Kuala Lumpur at the Super League of Malaysia on June 20. The match kicked off 13:00 UTC. Kedah won 3-2.

Sabah3 - 2MISCFull TimeFT

Sabah - MISC

Sabah played MISC at the Premier League of Malaysia on June 20. The match kicked off 12:15 UTC. Sabah won 3-2.

Terengganu-21 - 0UKMFull TimeFT

Terengganu-2 - UKM

Terengganu-2 played UKM at the Premier League of Malaysia on June 20. The match kicked off 13:00 UTC. Terengganu-2 won 1-0.

OHiggins-Colchagua22:30

OHiggins - Colchagua

OHiggins are playing Colchagua at the National cup of Chile on June 20. The match will kick off 22:30 UTC.

Union La Calera-Magallanes00:00

Union La Calera - Magallanes

Union La Calera are playing Magallanes at the National cup of Chile on June 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Bosnia Herzegovina U-19 W1 - 0Slovenia U-19 WFull TimeFT

Bosnia Herzegovina U-19 W - Slovenia U-19 W

Bosnia Herzegovina U-19 W played Slovenia U-19 W at the Friendlies - Woman of International on June 20. The match kicked off 09:00 UTC. Bosnia Herzegovina U-19 W won 1-0.

Singapore U-230 - 2Myanmar U-23Full TimeFT

Singapore U-23 - Myanmar U-23

Singapore U-23 played Myanmar U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on June 20. The match kicked off 12:00 UTC. Myanmar U-23 won 0-2.