Club Sando vs Point Fortin Live Score and Live Stream

Kick-off at 22:00 on Tuesday, January 14
Trinidad And Togabo Pro League
0 : 3
FT
Copy
All videos of Club Sando - Point Fortin on your website!
Full Time
Match ends. Club Sando 0, Point Fortin 3.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 1
First half ends.
Kick-off
First half begins
4
Club Sando have failed to keep a clean sheet in their previous 4 matches.
Live Match Report

Club Sando played Point Fortin at the Pro League of Trinidad And Togabo on January 14. The match kicked off 22:00 UTC. Point Fortin won 0-3. Club Sando are 9th in the table with 6 points after 7 matches, while Point Fortin are 8th with 6 points in 5 matches.

ScoreBat is covering Club Sando vs Point Fortin in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Trinidad and togabo Pro League's live standings are availble and updated in real time. You can watch Club Sando vs Point Fortin live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Trinidad and togabo Pro League in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/club-sando-vs-point-fortin-live-stream/

Club Sando have lost to FC Central in their previous match, while Point Fortin have lost to Police FC and Club Sando in their previous 2 matches.

Previous Meetings
January 27th, 2017 - Pro League

Club Sando and Point Fortin have met once in their recent history. Club Sando won that match.

Club Sando have won 1 of their 7 matches in Pro League, drawing 3 and having 3 defeats this season. They have scored 5 goals - 0.71 per match, conceding 9 - 1.29 per match. Point Fortin have won 1 of their 5 matches in Pro League, drawing 3 and having 1 defeat this season. They have scored 6 goals - 1.20 per match, conceding 5 - 1.00 per match.

Goals and video highlights of the match between Club Sando and Point Fortin are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Club Sando or Point Fortin score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Club Sando and Point Fortin include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Club Sando vs Point Fortin with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Trinidad and togabo Pro League are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Leicester CityWest Ham United19:30

Leicester City - West Ham United

Leicester City are playing West Ham United at the Premier League of England on January 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Tottenham HotspurNorwich City19:30

Tottenham Hotspur - Norwich City

Tottenham Hotspur are playing Norwich City at the Premier League of England on January 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Manchester UnitedBurnley20:15

Manchester United - Burnley

Manchester United are playing Burnley at the Premier League of England on January 22. The match will kick off 20:15 UTC.

Charlton AthleticFulham19:45

Charlton Athletic - Fulham

Charlton Athletic are playing Fulham at the Championship of England on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Nottingham ForestReading19:45

Nottingham Forest - Reading

Nottingham Forest are playing Reading at the Championship of England on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

ElcheAthletic Bilbao18:00

Elche - Athletic Bilbao

Elche are playing Athletic Bilbao at the National cup of Spain on January 22. The match will kick off 18:00 UTC.

UD IbizaBarcelona18:00

UD Ibiza - Barcelona

UD Ibiza are playing Barcelona at the National cup of Spain on January 22. The match will kick off 18:00 UTC.

BadalonaGranada CF20:00

Badalona - Granada CF

Badalona are playing Granada CF at the National cup of Spain on January 22. The match will kick off 20:00 UTC.

GironaVillarreal20:00

Girona - Villarreal

Girona are playing Villarreal at the National cup of Spain on January 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Real SociedadEspanyol20:00

Real Sociedad - Espanyol

Real Sociedad are playing Espanyol at the National cup of Spain on January 22. The match will kick off 20:00 UTC.

TenerifeReal Valladolid20:00

Tenerife - Real Valladolid

Tenerife are playing Real Valladolid at the National cup of Spain on January 22. The match will kick off 20:00 UTC.

UD LogronesValencia20:00

UD Logrones - Valencia

UD Logrones are playing Valencia at the National cup of Spain on January 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Unionstas de SalamancaReal Madrid20:00

Unionstas de Salamanca - Real Madrid

Unionstas de Salamanca are playing Real Madrid at the National cup of Spain on January 22. The match will kick off 20:00 UTC.

JuventusRoma19:45

Juventus - Roma

Juventus are playing Roma at the National Cup of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

ReimsPSG20:00

Reims - PSG

Reims are playing PSG at the League Cup of France on January 22. The match will kick off 20:00 UTC.

AberdeenMotherwell19:45

Aberdeen - Motherwell

Aberdeen are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

HibernianHamilton19:45

Hibernian - Hamilton

Hibernian are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

KilmarnockCeltic19:45

Kilmarnock - Celtic

Kilmarnock are playing Celtic at the Premier League of Scotland on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

LivingstonSt. Johnstone19:45

Livingston - St. Johnstone

Livingston are playing St. Johnstone at the Premier League of Scotland on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

RangersSt. Mirren19:45

Rangers - St. Mirren

Rangers are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Ross CountyHearts19:45

Ross County - Hearts

Ross County are playing Hearts at the Premier League of Scotland on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Club BruggeZulte-Waregem19:45

Club Brugge - Zulte-Waregem

Club Brugge are playing Zulte-Waregem at the National cup of Belgium on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

LarissaPanaitolikos13:00

Larissa - Panaitolikos

Larissa are playing Panaitolikos at the Super League 1 of Greece on January 22. The match will kick off 13:00 UTC.

OFIOlympiakos15:15

OFI - Olympiakos

OFI are playing Olympiakos at the Super League 1 of Greece on January 22. The match will kick off 15:15 UTC.

Volos NFCAEK15:15

Volos NFC - AEK

Volos NFC are playing AEK at the Super League 1 of Greece on January 22. The match will kick off 15:15 UTC.

PanathinaikosAtromitos17:30

Panathinaikos - Atromitos

Panathinaikos are playing Atromitos at the Super League 1 of Greece on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Heracles AlmeloVitesse17:30

Heracles Almelo - Vitesse

Heracles Almelo are playing Vitesse at the National Cup of Netherlands on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

AjaxSpakenburg19:45

Ajax - Spakenburg

Ajax are playing Spakenburg at the National Cup of Netherlands on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

HeerenveenWillem II19:45

Heerenveen - Willem II

Heerenveen are playing Willem II at the National Cup of Netherlands on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

GuimaraesPorto19:45

Guimaraes - Porto

Guimaraes are playing Porto at the League cup, Final Stages of Portugal on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

KasimpasaAlanyaspor11:00

Kasimpasa - Alanyaspor

Kasimpasa are playing Alanyaspor at the National cup of Turkey on January 22. The match will kick off 11:00 UTC.

GoztepeAntalyaspor14:00

Goztepe - Antalyaspor

Goztepe are playing Antalyaspor at the National cup of Turkey on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

BesiktasErzurum BB17:30

Besiktas - Erzurum BB

Besiktas are playing Erzurum BB at the National cup of Turkey on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

AuroraReal Potosi19:00

Aurora - Real Potosi

Aurora are playing Real Potosi at the Apertura of Bolivia on January 22. The match will kick off 19:00 UTC.

GuabiraAlways Ready19:00

Guabira - Always Ready

Guabira are playing Always Ready at the Apertura of Bolivia on January 22. The match will kick off 19:00 UTC.

BolivarAtletico Palmaflor20:00

Bolivar - Atletico Palmaflor

Bolivar are playing Atletico Palmaflor at the Apertura of Bolivia on January 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Royal PariOriente Petrolero00:00

Royal Pari - Oriente Petrolero

Royal Pari are playing Oriente Petrolero at the Apertura of Bolivia on January 23. The match will kick off 00:00 UTC.

San JoseGuarani A22:15

San Jose - Guarani A

San Jose are playing Guarani A at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on January 22. The match will kick off 22:15 UTC.

Atletico ProgresoBarcelona Guayaquil00:30

Atletico Progreso - Barcelona Guayaquil

Atletico Progreso are playing Barcelona Guayaquil at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on January 23. The match will kick off 00:30 UTC.

Energetik-BGUIsloch08:00

Energetik-BGU - Isloch

Energetik-BGU are playing Isloch at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 08:00 UTC.

Para HillsSouth Adelaide08:00

Para Hills - South Adelaide

Para Hills are playing South Adelaide at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 08:00 UTC.

Bentleigh GreensBulleen Lions09:00

Bentleigh Greens - Bulleen Lions

Bentleigh Greens are playing Bulleen Lions at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 09:00 UTC.

ChertanovoAktobe09:00

Chertanovo - Aktobe

Chertanovo are playing Aktobe at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Customs UnitedBangkok FC09:00

Customs United - Bangkok FC

Customs United are playing Bangkok FC at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Universitatea ClujAriesul Turda09:00

Universitatea Cluj - Ariesul Turda

Universitatea Cluj are playing Ariesul Turda at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Adelaide Blue EaglesWestern Strikers09:45

Adelaide Blue Eagles - Western Strikers

Adelaide Blue Eagles are playing Western Strikers at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 09:45 UTC.

BochumUerdingen10:00

Bochum - Uerdingen

Bochum are playing Uerdingen at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Gornik LecznaMotor Lublin10:00

Gornik Leczna - Motor Lublin

Gornik Leczna are playing Motor Lublin at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

JastrzebieZaglebie Sosnowiec10:00

Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec

Jastrzebie are playing Zaglebie Sosnowiec at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

LiberecChrudim10:00

Liberec - Chrudim

Liberec are playing Chrudim at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Liptovsky MikulasTrinec10:00

Liptovsky Mikulas - Trinec

Liptovsky Mikulas are playing Trinec at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

OstravaRuzomberok10:00

Ostrava - Ruzomberok

Ostrava are playing Ruzomberok at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

PardubiceLiberec-210:00

Pardubice - Liberec-2

Pardubice are playing Liberec-2 at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

RadSindjelic Nis10:00

Rad - Sindjelic Nis

Rad are playing Sindjelic Nis at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Sparta PrahaJihlava10:00

Sparta Praha - Jihlava

Sparta Praha are playing Jihlava at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Chiangrai UnitedChainat11:00

Chiangrai United - Chainat

Chiangrai United are playing Chainat at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 11:00 UTC.

LegiaNyiregyhaza11:00

Legia - Nyiregyhaza

Legia are playing Nyiregyhaza at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 11:00 UTC.

RayongSisaket11:00

Rayong - Sisaket

Rayong are playing Sisaket at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Zlate MoravceBanska Bystrica11:00

Zlate Moravce - Banska Bystrica

Zlate Moravce are playing Banska Bystrica at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 11:00 UTC.

EtarGabala11:59

Etar - Gabala

Etar are playing Gabala at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 11:59 UTC.

Arda KardzhaliPrishtina12:00

Arda Kardzhali - Prishtina

Arda Kardzhali are playing Prishtina at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Dunav RuseProgresul Spartac12:00

Dunav Ruse - Progresul Spartac

Dunav Ruse are playing Progresul Spartac at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 12:00 UTC.

LKS LodzZorya12:00

LKS Lodz - Zorya

LKS Lodz are playing Zorya at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Randers FCVendsyssel12:00

Randers FC - Vendsyssel

Randers FC are playing Vendsyssel at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 12:00 UTC.

SenicaDubnica12:00

Senica - Dubnica

Senica are playing Dubnica at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Tuzla CityZvijezda12:00

Tuzla City - Zvijezda

Tuzla City are playing Zvijezda at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 12:00 UTC.

VojvodinaSpartak Subotica12:00

Vojvodina - Spartak Subotica

Vojvodina are playing Spartak Subotica at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 12:00 UTC.

BuducnostFK Kom Podgorica12:30

Buducnost - FK Kom Podgorica

Buducnost are playing FK Kom Podgorica at the Club Friendlies of International on January 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Luftetari GjirokasterKukesi13:00

Luftetari Gjirokaster - Kukesi

Luftetari Gjirokaster are playing Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on January 22. The match will kick off 13:00 UTC.

KF TiranaBylis16:00

KF Tirana - Bylis

KF Tirana are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on January 22. The match will kick off 16:00 UTC.

OmoniaErmis Aradippou14:00

Omonia - Ermis Aradippou

Omonia are playing Ermis Aradippou at the National Cup of Cyprus on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

DoxaEnosis Paralimni15:00

Doxa - Enosis Paralimni

Doxa are playing Enosis Paralimni at the National Cup of Cyprus on January 22. The match will kick off 15:00 UTC.

KarmiotissaAEK Larnaca16:00

Karmiotissa - AEK Larnaca

Karmiotissa are playing AEK Larnaca at the National Cup of Cyprus on January 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Apollon LimassolAPOEL17:00

Apollon Limassol - APOEL

Apollon Limassol are playing APOEL at the National Cup of Cyprus on January 22. The match will kick off 17:00 UTC.

DACNitra09:30

DAC - Nitra

DAC are playing Nitra at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Dukla PrahaPribram09:30

Dukla Praha - Pribram

Dukla Praha are playing Pribram at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 22. The match will kick off 09:30 UTC.

BrnoSkalica10:00

Brno - Skalica

Brno are playing Skalica at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Charlton U-23Crystal Palace U-2313:00

Charlton U-23 - Crystal Palace U-23

Charlton U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on January 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Glacis UnitedBoca Juniors Gibraltar19:30

Glacis United - Boca Juniors Gibraltar

Glacis United are playing Boca Juniors Gibraltar at the Premier Division, Relegation Round of Gibraltar on January 22. The match will kick off 19:30 UTC.

SudtirolVis Pesaro15:00

Sudtirol - Vis Pesaro

Sudtirol are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on January 22. The match will kick off 15:00 UTC.

CesenaCarpi17:30

Cesena - Carpi

Cesena are playing Carpi at the Serie C, Group B of Italy on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

ImoleseRimini17:30

Imolese - Rimini

Imolese are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

RavennaFermana17:30

Ravenna - Fermana

Ravenna are playing Fermana at the Serie C, Group B of Italy on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Calcio PadovaVirtus Verona19:45

Calcio Padova - Virtus Verona

Calcio Padova are playing Virtus Verona at the Serie C, Group B of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Feralpi SaloReggiana19:45

Feralpi Salo - Reggiana

Feralpi Salo are playing Reggiana at the Serie C, Group B of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

SambenedetteseFano19:45

Sambenedettese - Fano

Sambenedettese are playing Fano at the Serie C, Group B of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

VicenzaModena19:45

Vicenza - Modena

Vicenza are playing Modena at the Serie C, Group B of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

GozzanoAlessandria14:00

Gozzano - Alessandria

Gozzano are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Juventus-2Novara14:00

Juventus-2 - Novara

Juventus-2 are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

PianesePro Vercelli14:00

Pianese - Pro Vercelli

Pianese are playing Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

RenateGIANA Erminio14:00

Renate - GIANA Erminio

Renate are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

AlbinoLeffePistoiese15:00

AlbinoLeffe - Pistoiese

AlbinoLeffe are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 15:00 UTC.

OlbiaRobur Siena17:00

Olbia - Robur Siena

Olbia are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 17:00 UTC.

LeccoArezzo17:30

Lecco - Arezzo

Lecco are playing Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

PergoletteseComo17:30

Pergolettese - Como

Pergolettese are playing Como at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

CarraresePontedera19:45

Carrarese - Pontedera

Carrarese are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

MonzaPro Patria19:45

Monza - Pro Patria

Monza are playing Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

AZ PicernoCavese13:30

AZ Picerno - Cavese

AZ Picerno are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 13:30 UTC.

CataniaAvellino14:00

Catania - Avellino

Catania are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

PaganeseViterbese14:00

Paganese - Viterbese

Paganese are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

CasertanaPotenza14:30

Casertana - Potenza

Casertana are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 14:30 UTC.

TeramoCatanzaro17:00

Teramo - Catanzaro

Teramo are playing Catanzaro at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 17:00 UTC.

BisceglieRende17:30

Bisceglie - Rende

Bisceglie are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Vibonese CalcioMonopoli17:30

Vibonese Calcio - Monopoli

Vibonese Calcio are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 17:30 UTC.

BariSicula Leonzio19:45

Bari - Sicula Leonzio

Bari are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

RegginaVirtus Francavilla19:45

Reggina - Virtus Francavilla

Reggina are playing Virtus Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

TernanaRieti19:45

Ternana - Rieti

Ternana are playing Rieti at the Serie C, Group C of Italy on January 22. The match will kick off 19:45 UTC.

Sampdoria U-19Inter U-1913:30

Sampdoria U-19 - Inter U-19

Sampdoria U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on January 22. The match will kick off 13:30 UTC.

CaravaggioTritiumPostponedPst

Caravaggio - Tritium

Caravaggio are playing Tritium at the Serie D, Group B of Italy on January 22.

InverunoLegnanoPostponedPst

Inveruno - Legnano

Inveruno are playing Legnano at the Serie D, Group B of Italy on January 22.

LevicoFolgore CaratesePostponedPst

Levico - Folgore Caratese

Levico are playing Folgore Caratese at the Serie D, Group B of Italy on January 22.

Pro SestoVirtus BolzanoPostponedPst

Pro Sesto - Virtus Bolzano

Pro Sesto are playing Virtus Bolzano at the Serie D, Group B of Italy on January 22.

SeregnoDro Alto GardaPostponedPst

Seregno - Dro Alto Garda

Seregno are playing Dro Alto Garda at the Serie D, Group B of Italy on January 22.

SondrioArconatesePostponedPst

Sondrio - Arconatese

Sondrio are playing Arconatese at the Serie D, Group B of Italy on January 22.

Villa ValleNibionnoggionoPostponedPst

Villa Valle - Nibionnoggiono

Villa Valle are playing Nibionnoggiono at the Serie D, Group B of Italy on January 22.

AdrieseUnion FeltrePostponedPst

Adriese - Union Feltre

Adriese are playing Union Feltre at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

AmbrosianaCjarlins MuzanePostponedPst

Ambrosiana - Cjarlins Muzane

Ambrosiana are playing Cjarlins Muzane at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

BellunoDelta Porto TollePostponedPst

Belluno - Delta Porto Tolle

Belluno are playing Delta Porto Tolle at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

Caldiero TermeVigasioPostponedPst

Caldiero Terme - Vigasio

Caldiero Terme are playing Vigasio at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

CampodarsegoEstePostponedPst

Campodarsego - Este

Campodarsego are playing Este at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

CartiglianoMotebellunaPostponedPst

Cartigliano - Motebelluna

Cartigliano are playing Motebelluna at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

ChionsVillafrancaPostponedPst

Chions - Villafranca

Chions are playing Villafranca at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

ClodienseSan LuigiPostponedPst

Clodiense - San Luigi

Clodiense are playing San Luigi at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

Legnago SalusMestrePostponedPst

Legnago Salus - Mestre

Legnago Salus are playing Mestre at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

LuparenseTamaiPostponedPst

Luparense - Tamai

Luparense are playing Tamai at the Serie D, Group C of Italy on January 22.

Estoril U-23Sporting U-2311:45

Estoril U-23 - Sporting U-23

Estoril U-23 are playing Sporting U-23 at the League U-23 of Portugal on January 22. The match will kick off 11:45 UTC.

EntreguCaudal19:30

Entregu - Caudal

Entregu are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on January 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Puente GenilCeuta16:45

Puente Genil - Ceuta

Puente Genil are playing Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on January 22. The match will kick off 16:45 UTC.

LalenokPSM Makassar08:30

Lalenok - PSM Makassar

Lalenok are playing PSM Makassar at the Preliminary Rounds of Afc Cup on January 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Svay RiengMaster 711:00

Svay Rieng - Master 7

Svay Rieng are playing Master 7 at the Preliminary Rounds of Afc Cup on January 22. The match will kick off 11:00 UTC.

InderaYangon United12:15

Indera - Yangon United

Indera are playing Yangon United at the Preliminary Rounds of Afc Cup on January 22. The match will kick off 12:15 UTC.

Defenders FCParo13:30

Defenders FC - Paro

Defenders FC are playing Paro at the Preliminary Rounds of Afc Cup on January 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Saudi Arabia U-23Uzbekistan U-2310:15

Saudi Arabia U-23 - Uzbekistan U-23

Saudi Arabia U-23 are playing Uzbekistan U-23 at the AFC U-23 Championship, Playoffs of Asia on January 22. The match will kick off 10:15 UTC.

Australia U-23Korea Republic U-2313:15

Australia U-23 - Korea Republic U-23

Australia U-23 are playing Korea Republic U-23 at the AFC U-23 Championship, Playoffs of Asia on January 22. The match will kick off 13:15 UTC.

PalestineSeychelles11:00

Palestine - Seychelles

Palestine are playing Seychelles at the Bangabandhu Gold Cup, Playoffs of Asia on January 22. The match will kick off 11:00 UTC.

BunyodkorAl Zawraa09:00

Bunyodkor - Al Zawraa

Bunyodkor are playing Al Zawraa at the Qualifying Round of Asian Champions League on January 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Bengaluru FCOdisha14:00

Bengaluru FC - Odisha

Bengaluru FC are playing Odisha at the ISL of India on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Al FehaiheelAl Sulaibikhat14:45

Al Fehaiheel - Al Sulaibikhat

Al Fehaiheel are playing Al Sulaibikhat at the Division 1 of Kuwait on January 22. The match will kick off 14:45 UTC.

Al JahraKhaitan14:45

Al Jahra - Khaitan

Al Jahra are playing Khaitan at the Division 1 of Kuwait on January 22. The match will kick off 14:45 UTC.

Al Khuraitiat SCMesaimeer SC15:00

Al Khuraitiat SC - Mesaimeer SC

Al Khuraitiat SC are playing Mesaimeer SC at the Second Division of Qatar on January 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Al MarkhiyaAl Bidda15:00

Al Markhiya - Al Bidda

Al Markhiya are playing Al Bidda at the Second Division of Qatar on January 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Al MuaidarAl Waab15:00

Al Muaidar - Al Waab

Al Muaidar are playing Al Waab at the Second Division of Qatar on January 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusial CityAl Shamal15:00

Lusial City - Al Shamal

Lusial City are playing Al Shamal at the Second Division of Qatar on January 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Al-KawkabAl Taee Hail12:30

Al-Kawkab - Al Taee Hail

Al-Kawkab are playing Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on January 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Al BukiryahAl Jeel12:40

Al Bukiryah - Al Jeel

Al Bukiryah are playing Al Jeel at the Division 1 of Saudi Arabia on January 22. The match will kick off 12:40 UTC.

Al Ain FCAl-Khaleej12:55

Al Ain FC - Al-Khaleej

Al Ain FC are playing Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on January 22. The match will kick off 12:55 UTC.

Al NahdhaAl Baten14:55

Al Nahdha - Al Baten

Al Nahdha are playing Al Baten at the Division 1 of Saudi Arabia on January 22. The match will kick off 14:55 UTC.

Al-AnsarOhod15:40

Al-Ansar - Ohod

Al-Ansar are playing Ohod at the Division 1 of Saudi Arabia on January 22. The match will kick off 15:40 UTC.

Universidad de ChileColo Colo21:30

Universidad de Chile - Colo Colo

Universidad de Chile are playing Colo Colo at the National cup of Chile on January 22. The match will kick off 21:30 UTC.

APEJES AcademyFeutcheu14:00

APEJES Academy - Feutcheu

APEJES Academy are playing Feutcheu at the Elite One of Cameroon on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

CanonStade Renard14:00

Canon - Stade Renard

Canon are playing Stade Renard at the Elite One of Cameroon on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

ColombeAvion Academy14:00

Colombe - Avion Academy

Colombe are playing Avion Academy at the Elite One of Cameroon on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Fortuna MfouBamboutos14:00

Fortuna Mfou - Bamboutos

Fortuna Mfou are playing Bamboutos at the Elite One of Cameroon on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Fovu ClubEding Sport14:00

Fovu Club - Eding Sport

Fovu Club are playing Eding Sport at the Elite One of Cameroon on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

PantherePWD Bamenda14:00

Panthere - PWD Bamenda

Panthere are playing PWD Bamenda at the Elite One of Cameroon on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

UMS de LoumDragon de Yaounde14:00

UMS de Loum - Dragon de Yaounde

UMS de Loum are playing Dragon de Yaounde at the Elite One of Cameroon on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Union DoualaTonnerre14:00

Union Douala - Tonnerre

Union Douala are playing Tonnerre at the Elite One of Cameroon on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Young Sport AcademyCotonsport14:00

Young Sport Academy - Cotonsport

Young Sport Academy are playing Cotonsport at the Elite One of Cameroon on January 22. The match will kick off 14:00 UTC.

RCA CasablancaMCO Oujda18:00

RCA Casablanca - MCO Oujda

RCA Casablanca are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on January 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Real KingsAjax Cape Town13:30

Real Kings - Ajax Cape Town

Real Kings are playing Ajax Cape Town at the Division 1 of South Africa on January 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Ruvu ShootingKinondoni MC13:00

Ruvu Shooting - Kinondoni MC

Ruvu Shooting are playing Kinondoni MC at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Singida UnitedYoung Africans13:00

Singida United - Young Africans

Singida United are playing Young Africans at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on January 22. The match will kick off 13:00 UTC.

BuildconZESCO United13:00

Buildcon - ZESCO United

Buildcon are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on January 22. The match will kick off 13:00 UTC.

ZanacoNakambala Leopards13:00

Zanaco - Nakambala Leopards

Zanaco are playing Nakambala Leopards at the Super League of Zambia on January 22. The match will kick off 13:00 UTC.

LimonCS Herediano21:00

Limon - CS Herediano

Limon are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on January 22. The match will kick off 21:00 UTC.

Universidad de Costa RicaLD Alajuelense21:00

Universidad de Costa Rica - LD Alajuelense

Universidad de Costa Rica are playing LD Alajuelense at the Clausura of Costa Rica on January 22. The match will kick off 21:00 UTC.

GuadalupeSan Carlos00:00

Guadalupe - San Carlos

Guadalupe are playing San Carlos at the Clausura of Costa Rica on January 23. The match will kick off 00:00 UTC.

CS CartaginesGrecia02:00

CS Cartagines - Grecia

CS Cartagines are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on January 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Deportivo SaprissaPerez Zeledon02:00

Deportivo Saprissa - Perez Zeledon

Deportivo Saprissa are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on January 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Once MunicipalMunicipal Limeno21:00

Once Municipal - Municipal Limeno

Once Municipal are playing Municipal Limeno at the Clausura of El Salvador on January 22. The match will kick off 21:00 UTC.

JocoroIsidro Metapan21:15

Jocoro - Isidro Metapan

Jocoro are playing Isidro Metapan at the Clausura of El Salvador on January 22. The match will kick off 21:15 UTC.

El VencedorChalatenango21:30

El Vencedor - Chalatenango

El Vencedor are playing Chalatenango at the Clausura of El Salvador on January 22. The match will kick off 21:30 UTC.

AlianzaSonsonate01:30

Alianza - Sonsonate

Alianza are playing Sonsonate at the Clausura of El Salvador on January 23. The match will kick off 01:30 UTC.

CafetalerosMorelia01:00

Cafetaleros - Morelia

Cafetaleros are playing Morelia at the Copa MX, Final Stages of Mexico on January 23. The match will kick off 01:00 UTC.

CelayaMonterrey01:00

Celaya - Monterrey

Celaya are playing Monterrey at the Copa MX, Final Stages of Mexico on January 23. The match will kick off 01:00 UTC.

AtlasToluca03:00

Atlas - Toluca

Atlas are playing Toluca at the Copa MX, Final Stages of Mexico on January 23. The match will kick off 03:00 UTC.

Santos LagunaPumas03:00

Santos Laguna - Pumas

Santos Laguna are playing Pumas at the Copa MX, Final Stages of Mexico on January 23. The match will kick off 03:00 UTC.

Villa MitreSansinena00:00

Villa Mitre - Sansinena

Villa Mitre are playing Sansinena at the National cup of Argentina on January 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo MaipuHuracan Las Heras00:40

Deportivo Maipu - Huracan Las Heras

Deportivo Maipu are playing Huracan Las Heras at the National cup of Argentina on January 23. The match will kick off 00:40 UTC.

NovorizontinoOeste20:00

Novorizontino - Oeste

Novorizontino are playing Oeste at the Paulista A1 of Brasil on January 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Inter de LimeiraGuarani22:15

Inter de Limeira - Guarani

Inter de Limeira are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on January 22. The match will kick off 22:15 UTC.

ItuanoPalmeiras22:15

Ituano - Palmeiras

Ituano are playing Palmeiras at the Paulista A1 of Brasil on January 22. The match will kick off 22:15 UTC.

Sao PauloAgua Santa00:30

Sao Paulo - Agua Santa

Sao Paulo are playing Agua Santa at the Paulista A1 of Brasil on January 23. The match will kick off 00:30 UTC.

GremioCaxias23:00

Gremio - Caxias

Gremio are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

PelotasNovo Hamburgo23:00

Pelotas - Novo Hamburgo

Pelotas are playing Novo Hamburgo at the Gaucho 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Ypiranga ErechimSao Luiz23:00

Ypiranga Erechim - Sao Luiz

Ypiranga Erechim are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

TupynambasTombense23:00

Tupynambas - Tombense

Tupynambas are playing Tombense at the Mineiro 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

America MGCaldense23:30

America MG - Caldense

America MG are playing Caldense at the Mineiro 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:30 UTC.

CAP PatrocinenseVilla Nova MG00:00

CAP Patrocinense - Villa Nova MG

CAP Patrocinense are playing Villa Nova MG at the Mineiro 1 of Brasil on January 23. The match will kick off 00:00 UTC.

CruzeiroBoa00:30

Cruzeiro - Boa

Cruzeiro are playing Boa at the Mineiro 1 of Brasil on January 23. The match will kick off 00:30 UTC.

VitoriaJacobina22:30

Vitoria - Jacobina

Vitoria are playing Jacobina at the Baiano 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 22:30 UTC.

AlagoinhasFluminense de Feira23:30

Alagoinhas - Fluminense de Feira

Alagoinhas are playing Fluminense de Feira at the Baiano 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Bahia de FeiraAD Atlanta23:30

Bahia de Feira - AD Atlanta

Bahia de Feira are playing AD Atlanta at the Baiano 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Vitoria da ConquistaJacuipense23:30

Vitoria da Conquista - Jacuipense

Vitoria da Conquista are playing Jacuipense at the Baiano 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:30 UTC.

JuazeirenseBahia00:30

Juazeirense - Bahia

Juazeirense are playing Bahia at the Baiano 1 of Brasil on January 23. The match will kick off 00:30 UTC.

LondrinaCianorte PR22:30

Londrina - Cianorte PR

Londrina are playing Cianorte PR at the Paranaense 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 22:30 UTC.

Atletico PEPSTC23:00

Atletico PE - PSTC

Atletico PE are playing PSTC at the Paranaense 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

CascavelOperario PR23:00

Cascavel - Operario PR

Cascavel are playing Operario PR at the Paranaense 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

TCWUniao PR23:00

TCW - Uniao PR

TCW are playing Uniao PR at the Paranaense 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Sport RecifeAcademica Vitoria00:30

Sport Recife - Academica Vitoria

Sport Recife are playing Academica Vitoria at the Pernambucano 1 of Brasil on January 23. The match will kick off 00:30 UTC.

CriciumaConcordia AC22:00

Criciuma - Concordia AC

Criciuma are playing Concordia AC at the Catarinense 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 22:00 UTC.

Marcilio DiasBrusque00:00

Marcilio Dias - Brusque

Marcilio Dias are playing Brusque at the Catarinense 1 of Brasil on January 23. The match will kick off 00:00 UTC.

ChapecoenseAvai Florianopolis00:30

Chapecoense - Avai Florianopolis

Chapecoense are playing Avai Florianopolis at the Catarinense 1 of Brasil on January 23. The match will kick off 00:30 UTC.

AnapolisVila Nova23:30

Anapolis - Vila Nova

Anapolis are playing Vila Nova at the Goiano 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:30 UTC.

CRACGoianesia23:30

CRAC - Goianesia

CRAC are playing Goianesia at the Goiano 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:30 UTC.

GoianiaIpora23:30

Goiania - Ipora

Goiania are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Jaragua ECAnapolina23:30

Jaragua EC - Anapolina

Jaragua EC are playing Anapolina at the Goiano 1 of Brasil on January 22. The match will kick off 23:30 UTC.

HorizonteFloresta18:30

Horizonte - Floresta

Horizonte are playing Floresta at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 22. The match will kick off 18:30 UTC.

PacajusFerroviario18:30

Pacajus - Ferroviario

Pacajus are playing Ferroviario at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 22. The match will kick off 18:30 UTC.

BarbalhaAtletico Cearense23:00

Barbalha - Atletico Cearense

Barbalha are playing Atletico Cearense at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Guarany de SobralCaucaia00:30

Guarany de Sobral - Caucaia

Guarany de Sobral are playing Caucaia at the Cearense 1, First Round of Brasil on January 23. The match will kick off 00:30 UTC.

DorenseFrei Paulistano18:30

Dorense - Frei Paulistano

Dorense are playing Frei Paulistano at the Sergipano of Brasil on January 22. The match will kick off 18:30 UTC.

ASSUForca e Luz23:00

ASSU - Forca e Luz

ASSU are playing Forca e Luz at the Potiguar of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

America RNABC Natal23:00

America RN - ABC Natal

America RN are playing ABC Natal at the Potiguar of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Potiguar MossoroPalmeira23:00

Potiguar Mossoro - Palmeira

Potiguar Mossoro are playing Palmeira at the Potiguar of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico CajazeirenseNacional de Patos23:15

Atletico Cajazeirense - Nacional de Patos

Atletico Cajazeirense are playing Nacional de Patos at the Paraibano of Brasil on January 22. The match will kick off 23:15 UTC.

TrezeCSP23:15

Treze - CSP

Treze are playing CSP at the Paraibano of Brasil on January 22. The match will kick off 23:15 UTC.

Oeste U-20Gremio U-2020:30

Oeste U-20 - Gremio U-20

Oeste U-20 are playing Gremio U-20 at the Sao Paulo Youth Cup of Brasil on January 22. The match will kick off 20:30 UTC.

Gremio U-20Oeste U-2022:15

Gremio U-20 - Oeste U-20

Gremio U-20 are playing Oeste U-20 at the Sao Paulo Youth Cup of Brasil on January 22. The match will kick off 22:15 UTC.

CEOCSA23:00

CEO - CSA

CEO are playing CSA at the Alagoano of Brasil on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

CuiabaNova Mutum EC23:10

Cuiaba - Nova Mutum EC

Cuiaba are playing Nova Mutum EC at the Matogrossense of Brasil on January 22. The match will kick off 23:10 UTC.

SinopAraguaia23:10

Sinop - Araguaia

Sinop are playing Araguaia at the Matogrossense of Brasil on January 22. The match will kick off 23:10 UTC.

ChapadaoOperario MS18:00

Chapadao - Operario MS

Chapadao are playing Operario MS at the Sul-Matogrossense of Brasil on January 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Nova AndradinaCorumbaense18:00

Nova Andradina - Corumbaense

Nova Andradina are playing Corumbaense at the Sul-Matogrossense of Brasil on January 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Ponta PoraCosta Rica EC18:00

Ponta Pora - Costa Rica EC

Ponta Pora are playing Costa Rica EC at the Sul-Matogrossense of Brasil on January 22. The match will kick off 18:00 UTC.

MaracajuComercial MSPostponedPst

Maracaju - Comercial MS

Maracaju are playing Comercial MS at the Sul-Matogrossense of Brasil on January 22.

Aguia NegraAquidauanense23:30

Aguia Negra - Aquidauanense

Aguia Negra are playing Aquidauanense at the Sul-Matogrossense of Brasil on January 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Aguia NegraPonta PoraPostponedPst

Aguia Negra - Ponta Pora

Aguia Negra are playing Ponta Pora at the Sul-Matogrossense of Brasil on January 22.

MacaeBoavista SC19:00

Macae - Boavista SC

Macae are playing Boavista SC at the Taca Guanabara of Brasil on January 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Volta RedondaCabofriense19:00

Volta Redonda - Cabofriense

Volta Redonda are playing Cabofriense at the Taca Guanabara of Brasil on January 22. The match will kick off 19:00 UTC.

VascoFlamengo00:00

Vasco - Flamengo

Vasco are playing Flamengo at the Taca Guanabara of Brasil on January 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Zambia WCameroon W16:00

Zambia W - Cameroon W

Zambia W are playing Cameroon W at the Africa Qualification - Women of Olympic Games on January 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Paraguay U-23Bolivia U-2323:00

Paraguay U-23 - Bolivia U-23

Paraguay U-23 are playing Bolivia U-23 at the South America Qualification of Olympic Games on January 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Brazil U-23Uruguay U-2301:30

Brazil U-23 - Uruguay U-23

Brazil U-23 are playing Uruguay U-23 at the South America Qualification of Olympic Games on January 23. The match will kick off 01:30 UTC.