Bohemians 1905 U-19 vs Hradec Kralove U-19 Live Score and Live Stream

Kick-off at 09:00 on Wednesday, May 16
1 : 2
FT
Full Time
Match ends. Bohemians 1905 U-19 1, Hradec Kralove U-19 2.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 1
First half ends.
Kick-off
First half begins
20
Bohemians 1905 U-19 have gone 20 consecutive matches without a draw.
18
Hradec Kralove U-19 have gone 18 consecutive matches without a clean sheet.
10
Bohemians 1905 U-19 have gone 10 consecutive home matches without a clean sheet.
Live Match Report

Bohemians 1905 U-19 played Hradec Kralove U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on May 16. The match kicked off 09:00 UTC. Hradec Kralove U-19 won 1-2.

ScoreBat was covering Bohemians 1905 U-19 vs Hradec Kralove U-19 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Czech republic 1. Liga U-19's live standings are availble and updated in real time. You can watch Bohemians 1905 U-19 vs Hradec Kralove U-19 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Czech republic 1. Liga U-19 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/bohemians-1905-u19-vs-hradec-kralove-u19-live/sc704575/

Bohemians 1905 U-19 have lost to Plzen U-19 in their previous match, while Hradec Kralove U-19 have won Slavia Praha U-19 in their previous match.

Previous Meetings
August 5th, 2017 - 1. Liga U-19
June 4th, 2016 - 1. Liga U-19
November 14th, 2015 - 1. Liga U-19

Bohemians 1905 U-19 and Hradec Kralove U-19 have met 3 times in their recent history. 1 match ended in a draw while Hradec Kralove U-19 won twice.

Bohemians 1905 U-19 Hradec Kralove U-19 Highlights & Goals

Goals and video highlights of the match between Bohemians 1905 U-19 and Hradec Kralove U-19 are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Bohemians 1905 U-19 or Hradec Kralove U-19 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Bohemians 1905 U-19 and Hradec Kralove U-19 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Bohemians 1905 U-19 vs Hradec Kralove U-19 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Czech republic 1. Liga U-19 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Boleslav U-190 - 4Slavia Praha U-19Full TimeFT

Boleslav U-19 - Slavia Praha U-19

Boleslav U-19 played Slavia Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Slavia Praha U-19 won 0-4.

Budejovice U-192 - 3Pribram U-19Full TimeFT

Budejovice U-19 - Pribram U-19

Budejovice U-19 played Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Pribram U-19 won 2-3.

Hradec Kralove U-193 - 1Dukla Praha U-19Full TimeFT

Hradec Kralove U-19 - Dukla Praha U-19

Hradec Kralove U-19 played Dukla Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Hradec Kralove U-19 won 3-1.

Plzen U-196 - 2Brno U-19Full TimeFT

Plzen U-19 - Brno U-19

Plzen U-19 played Brno U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 10:30 UTC. Plzen U-19 won 6-2.

Slovacko U-191 - 0Pardubice U-19Full TimeFT

Slovacko U-19 - Pardubice U-19

Slovacko U-19 played Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Slovacko U-19 won 1-0.

Chelsea2 - 2Manchester UnitedFull TimeFT

Chelsea - Manchester United

Chelsea played Manchester United at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bournemouth0 - 0SouthamptonFull TimeFT

Bournemouth - Southampton

Bournemouth played Southampton at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cardiff City4 - 2FulhamFull TimeFT

Cardiff City - Fulham

Cardiff City played Fulham at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Cardiff City won 4-2.

Manchester City5 - 0BurnleyFull TimeFT

Manchester City - Burnley

Manchester City played Burnley at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Manchester City won 5-0.

Newcastle United0 - 1BrightonFull TimeFT

Newcastle United - Brighton

Newcastle United played Brighton at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Brighton won 0-1.

West Ham United0 - 1Tottenham HotspurFull TimeFT

West Ham United - Tottenham Hotspur

West Ham United played Tottenham Hotspur at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Tottenham Hotspur won 0-1.

Wolves0 - 2WatfordFull TimeFT

Wolves - Watford

Wolves played Watford at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Watford won 0-2.

Huddersfield0 - 1LiverpoolFull TimeFT

Huddersfield - Liverpool

Huddersfield played Liverpool at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Liverpool won 0-1.

Real Madrid1 - 2LevanteFull TimeFT

Real Madrid - Levante

Real Madrid played Levante at the La Liga of Spain on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Levante won 1-2.

Valencia1 - 1LeganesFull TimeFT

Valencia - Leganes

Valencia played Leganes at the La Liga of Spain on October 20. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Villarreal1 - 1Atletico MadridFull TimeFT

Villarreal - Atletico Madrid

Villarreal played Atletico Madrid at the La Liga of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Barcelona4 - 2SevillaFull TimeFT

Barcelona - Sevilla

Barcelona played Sevilla at the La Liga of Spain on October 20. The match kicked off 18:45 UTC. Barcelona won 4-2.

Augsburg0 - 0RB LeipzigFull TimeFT

Augsburg - RB Leipzig

Augsburg played RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bayer Leverkusen2 - 2HannoverFull TimeFT

Bayer Leverkusen - Hannover

Bayer Leverkusen played Hannover at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Nurnberg1 - 3HoffenheimFull TimeFT

Nurnberg - Hoffenheim

Nurnberg played Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Hoffenheim won 1-3.

Stuttgart0 - 4Borussia DortmundFull TimeFT

Stuttgart - Borussia Dortmund

Stuttgart played Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Borussia Dortmund won 0-4.

Wolfsburg1 - 3Bayern MunichFull TimeFT

Wolfsburg - Bayern Munich

Wolfsburg played Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Bayern Munich won 1-3.

Schalke0 - 2Werder BremenFull TimeFT

Schalke - Werder Bremen

Schalke played Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Werder Bremen won 0-2.

Roma0 - 2SpalFull TimeFT

Roma - Spal

Roma played Spal at the Serie A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Spal won 0-2.

Juventus1 - 1GenoaFull TimeFT

Juventus - Genoa

Juventus played Genoa at the Serie A of Italy on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Udinese0 - 3NapoliFull TimeFT

Udinese - Napoli

Udinese played Napoli at the Serie A of Italy on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Napoli won 0-3.

PSG5 - 0AmiensFull TimeFT

PSG - Amiens

PSG played Amiens at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. PSG won 5-0.

Caen0 - 0GuingampFull TimeFT

Caen - Guingamp

Caen played Guingamp at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dijon1 - 2LilleFull TimeFT

Dijon - Lille

Dijon played Lille at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Lille won 1-2.

Nantes4 - 0ToulouseFull TimeFT

Nantes - Toulouse

Nantes played Toulouse at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Nantes won 4-0.

Reims1 - 1AngersFull TimeFT

Reims - Angers

Reims played Angers at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Strasbourg2 - 1MonacoFull TimeFT

Strasbourg - Monaco

Strasbourg played Monaco at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Strasbourg won 2-1.

Excelsior2 - 0VitesseFull TimeFT

Excelsior - Vitesse

Excelsior played Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Excelsior won 2-0.

PSV6 - 0EmmenFull TimeFT

PSV - Emmen

PSV played Emmen at the Eredivisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. PSV won 6-0.

Heerenveen0 - 4AjaxFull TimeFT

Heerenveen - Ajax

Heerenveen played Ajax at the Eredivisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 18:45 UTC. Ajax won 0-4.

Utrecht2 - 1AZFull TimeFT

Utrecht - AZ

Utrecht played AZ at the Eredivisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 18:45 UTC. Utrecht won 2-1.

Celtic4 - 2HibernianFull TimeFT

Celtic - Hibernian

Celtic played Hibernian at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Celtic won 4-2.

Hearts2 - 1AberdeenFull TimeFT

Hearts - Aberdeen

Hearts played Aberdeen at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hearts won 2-1.

Livingston4 - 0DundeeFull TimeFT

Livingston - Dundee

Livingston played Dundee at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Livingston won 4-0.

Motherwell0 - 1St. JohnstoneFull TimeFT

Motherwell - St. Johnstone

Motherwell played St. Johnstone at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. St. Johnstone won 0-1.

St. Mirren1 - 2KilmarnockFull TimeFT

St. Mirren - Kilmarnock

St. Mirren played Kilmarnock at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Kilmarnock won 1-2.

Orenburg0 - 0YeniseyFull TimeFT

Orenburg - Yenisey

Orenburg played Yenisey at the Premier League of Russia on October 20. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ural1 - 1Kr. SovetovFull TimeFT

Ural - Kr. Sovetov

Ural played Kr. Sovetov at the Premier League of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ufa0 - 0RubinFull TimeFT

Ufa - Rubin

Ufa played Rubin at the Premier League of Russia on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hartberg3 - 0RapidFull TimeFT

Hartberg - Rapid

Hartberg played Rapid at the Bundesliga of Austria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Hartberg won 3-0.

LASK Linz1 - 1AltachFull TimeFT

LASK Linz - Altach

LASK Linz played Altach at the Bundesliga of Austria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Salzburg1 - 1InnsbruckFull TimeFT

Salzburg - Innsbruck

Salzburg played Innsbruck at the Bundesliga of Austria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Innsbruck-23 - 0KapfenbergFull TimeFT

Innsbruck-2 - Kapfenberg

Innsbruck-2 played Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Innsbruck-2 won 3-0.

Mouscron0 - 0StandardFull TimeFT

Mouscron - Standard

Mouscron played Standard at the First Division A of Belgium on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Antwerp2 - 1LokerenFull TimeFT

Antwerp - Lokeren

Antwerp played Lokeren at the First Division A of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Antwerp won 2-1.

Kortrijk3 - 1Sint-TruidenFull TimeFT

Kortrijk - Sint-Truiden

Kortrijk played Sint-Truiden at the First Division A of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Kortrijk won 3-1.

Genk2 - 1EupenFull TimeFT

Genk - Eupen

Genk played Eupen at the First Division A of Belgium on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Genk won 2-1.

Slavia Sofia3 - 1Septemvri SofiaFull TimeFT

Slavia Sofia - Septemvri Sofia

Slavia Sofia played Septemvri Sofia at the A PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Slavia Sofia won 3-1.

Botev2 - 1Cherno MoreFull TimeFT

Botev - Cherno More

Botev played Cherno More at the A PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 14:15 UTC. Botev won 2-1.

Ludogorets2 - 1LevskiFull TimeFT

Ludogorets - Levski

Ludogorets played Levski at the A PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Ludogorets won 2-1.

Rudes1 - 4OsijekFull TimeFT

Rudes - Osijek

Rudes played Osijek at the 1 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Osijek won 1-4.

NK Istra 19611 - 4Dinamo ZagrebFull TimeFT

NK Istra 1961 - Dinamo Zagreb

NK Istra 1961 played Dinamo Zagreb at the 1 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 15:30 UTC. Dinamo Zagreb won 1-4.

Olomouc1 - 1ZlinFull TimeFT

Olomouc - Zlin

Olomouc played Zlin at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ostrava1 - 1KarvinaFull TimeFT

Ostrava - Karvina

Ostrava played Karvina at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pribram0 - 6JablonecFull TimeFT

Pribram - Jablonec

Pribram played Jablonec at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Jablonec won 0-6.

Slovacko0 - 2TepliceFull TimeFT

Slovacko - Teplice

Slovacko played Teplice at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Teplice won 0-2.

FC Nordsjaelland1 - 4MidtjyllandFull TimeFT

FC Nordsjaelland - Midtjylland

FC Nordsjaelland played Midtjylland at the Superliga of Denmark on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Midtjylland won 1-4.

Blackburn2 - 1LeedsFull TimeFT

Blackburn - Leeds

Blackburn played Leeds at the Championship of England on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Blackburn won 2-1.

Aston Villa1 - 0Swansea CityFull TimeFT

Aston Villa - Swansea City

Aston Villa played Swansea City at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Aston Villa won 1-0.

Brentford0 - 1Bristol CityFull TimeFT

Brentford - Bristol City

Brentford played Bristol City at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bristol City won 0-1.

Hull City1 - 1Preston NEFull TimeFT

Hull City - Preston NE

Hull City played Preston NE at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ipswich Town0 - 2QPRFull TimeFT

Ipswich Town - QPR

Ipswich Town played QPR at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. QPR won 0-2.

Nott. Forest1 - 2Norwich CityFull TimeFT

Nott. Forest - Norwich City

Nott. Forest played Norwich City at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Norwich City won 1-2.

Reading3 - 1MillwallFull TimeFT

Reading - Millwall

Reading played Millwall at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Reading won 3-1.

Rotherham1 - 1BoltonFull TimeFT

Rotherham - Bolton

Rotherham played Bolton at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stoke City0 - 1BirminghamFull TimeFT

Stoke City - Birmingham

Stoke City played Birmingham at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Birmingham won 0-1.

Wigan1 - 0West Bromwich AlbionFull TimeFT

Wigan - West Bromwich Albion

Wigan played West Bromwich Albion at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Wigan won 1-0.

Derby County2 - 1Sheffield UtdFull TimeFT

Derby County - Sheffield Utd

Derby County played Sheffield Utd at the Championship of England on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Derby County won 2-1.

Dunston UTS0 - 4GatesheadFull TimeFT

Dunston UTS - Gateshead

Dunston UTS played Gateshead at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Gateshead won 0-4.

Aldershot2 - 0KetteringFull TimeFT

Aldershot - Kettering

Aldershot played Kettering at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Aldershot won 2-0.

Alfreton Town4 - 0St Neots TownFull TimeFT

Alfreton Town - St Neots Town

Alfreton Town played St Neots Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Alfreton Town won 4-0.

Barnet4 - 2Braintree TownFull TimeFT

Barnet - Braintree Town

Barnet played Braintree Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Barnet won 4-2.

Billericay2 - 2Taunton TownFull TimeFT

Billericay - Taunton Town

Billericay played Taunton Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Blyth Spartans0 - 1York CityFull TimeFT

Blyth Spartans - York City

Blyth Spartans played York City at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. York City won 0-1.

Boreham2 - 2Dagenham and RedbridgeFull TimeFT

Boreham - Dagenham and Redbridge

Boreham played Dagenham and Redbridge at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chippenham1 - 1Maidenhead UtdFull TimeFT

Chippenham - Maidenhead Utd

Chippenham played Maidenhead Utd at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chorley3 - 2BarrowFull TimeFT

Chorley - Barrow

Chorley played Barrow at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Chorley won 3-2.

Concord Rangers0 - 1DoverFull TimeFT

Concord Rangers - Dover

Concord Rangers played Dover at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dover won 0-1.

Eastbourne Borough1 - 2Slough TownFull TimeFT

Eastbourne Borough - Slough Town

Eastbourne Borough played Slough Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Slough Town won 1-2.

Eastleigh0 - 1Hampton and RichmondFull TimeFT

Eastleigh - Hampton and Richmond

Eastleigh played Hampton and Richmond at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hampton and Richmond won 0-1.

Ebbsfleet Utd4 - 0WorthingFull TimeFT

Ebbsfleet Utd - Worthing

Ebbsfleet Utd played Worthing at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ebbsfleet Utd won 4-0.

Fylde1 - 3ChesterfieldFull TimeFT

Fylde - Chesterfield

Fylde played Chesterfield at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Chesterfield won 1-3.

Gloucester City0 - 1BromleyFull TimeFT

Gloucester City - Bromley

Gloucester City played Bromley at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bromley won 0-1.

Guiseley3 - 1StourbridgeFull TimeFT

Guiseley - Stourbridge

Guiseley played Stourbridge at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Guiseley won 3-1.

Haringey Borough2 - 1Poole TownFull TimeFT

Haringey Borough - Poole Town

Haringey Borough played Poole Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Haringey Borough won 2-1.

Harrogate Town0 - 0WrexhamFull TimeFT

Harrogate Town - Wrexham

Harrogate Town played Wrexham at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hartlepool1 - 0Kidsgrove AthleticFull TimeFT

Hartlepool - Kidsgrove Athletic

Hartlepool played Kidsgrove Athletic at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hartlepool won 1-0.

Hemel1 - 1Oxford CityFull TimeFT

Hemel - Oxford City

Hemel played Oxford City at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hitchin Town1 - 1LeatherheadFull TimeFT

Hitchin Town - Leatherhead

Hitchin Town played Leatherhead at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maidstone Utd2 - 0Leyton OrientFull TimeFT

Maidstone Utd - Leyton Orient

Maidstone Utd played Leyton Orient at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Maidstone Utd won 2-0.

Marine1 - 2Salford CityFull TimeFT

Marine - Salford City

Marine played Salford City at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Salford City won 1-2.

Metropolitan Police1 - 0Havant and WaterloovilleFull TimeFT

Metropolitan Police - Havant and Waterlooville

Metropolitan Police played Havant and Waterlooville at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Metropolitan Police won 1-0.

Southport2 - 1Ashton UnitedFull TimeFT

Southport - Ashton United

Southport played Ashton United at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Southport won 2-1.

Stockport2 - 0AltrinchamFull TimeFT

Stockport - Altrincham

Stockport played Altrincham at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Stockport won 2-0.

Torquay4 - 1Winchester CityFull TimeFT

Torquay - Winchester City

Torquay played Winchester City at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Torquay won 4-1.

Warrington Town2 - 2HalifaxFull TimeFT

Warrington Town - Halifax

Warrington Town played Halifax at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Wealdstone1 - 2Sutton UtdFull TimeFT

Wealdstone - Sutton Utd

Wealdstone played Sutton Utd at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Sutton Utd won 1-2.

Weston-super-Mare1 - 0BathFull TimeFT

Weston-super-Mare - Bath

Weston-super-Mare played Bath at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Weston-super-Mare won 1-0.

Witton Albion0 - 2Solihull MoorsFull TimeFT

Witton Albion - Solihull Moors

Witton Albion played Solihull Moors at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Solihull Moors won 0-2.

Woking1 - 0Welling UnitedFull TimeFT

Woking - Welling United

Woking played Welling United at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Woking won 1-0.

EIF3 - 2AC OuluFull TimeFT

EIF - AC Oulu

EIF played AC Oulu at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. EIF won 3-2.

HIFK2 - 1KPVFull TimeFT

HIFK - KPV

HIFK played KPV at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. HIFK won 2-1.

Haka5 - 0Klubi 04Full TimeFT

Haka - Klubi 04

Haka played Klubi 04 at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Haka won 5-0.

Jyvaskyla1 - 2KajaaniFull TimeFT

Jyvaskyla - Kajaani

Jyvaskyla played Kajaani at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kajaani won 1-2.

KTP0 - 0JaroFull TimeFT

KTP - Jaro

KTP played Jaro at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Brest3 - 2LorientFull TimeFT

Brest - Lorient

Brest played Lorient at the Ligue 2 of France on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Brest won 3-2.

Arminia Bielefeld2 - 3Greuther FurthFull TimeFT

Arminia Bielefeld - Greuther Furth

Arminia Bielefeld played Greuther Furth at the 2. Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Greuther Furth won 2-3.

Heidenheim3 - 0MagdeburgFull TimeFT

Heidenheim - Magdeburg

Heidenheim played Magdeburg at the 2. Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Heidenheim won 3-0.

Holstein Kiel1 - 1KolnFull TimeFT

Holstein Kiel - Koln

Holstein Kiel played Koln at the 2. Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

1860 Munchen2 - 0Eintracht BraunschweigFull TimeFT

1860 Munchen - Eintracht Braunschweig

1860 Munchen played Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. 1860 Munchen won 2-0.

Fortuna Koln3 - 1EnergieFull TimeFT

Fortuna Koln - Energie

Fortuna Koln played Energie at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Fortuna Koln won 3-1.

Hallescher FC1 - 1UnterhachingFull TimeFT

Hallescher FC - Unterhaching

Hallescher FC played Unterhaching at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kaiserslautern2 - 0UerdingenFull TimeFT

Kaiserslautern - Uerdingen

Kaiserslautern played Uerdingen at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Kaiserslautern won 2-0.

Sonnenhof Grosaspach1 - 0MeppenFull TimeFT

Sonnenhof Grosaspach - Meppen

Sonnenhof Grosaspach played Meppen at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Sonnenhof Grosaspach won 1-0.

Sportfreunde Lotte0 - 0OsnabruckFull TimeFT

Sportfreunde Lotte - Osnabruck

Sportfreunde Lotte played Osnabruck at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Panathinaikos1 - 0PanioniosFull TimeFT

Panathinaikos - Panionios

Panathinaikos played Panionios at the Super League of Greece on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Panathinaikos won 1-0.

Giannina0 - 2PanaitolikosFull TimeFT

Giannina - Panaitolikos

Giannina played Panaitolikos at the Super League of Greece on October 20. The match kicked off 15:15 UTC. Panaitolikos won 0-2.

Apollon0 - 2AEKFull TimeFT

Apollon - AEK

Apollon played AEK at the Super League of Greece on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. AEK won 0-2.

Larisa1 - 2LamiaFull TimeFT

Larisa - Lamia

Larisa played Lamia at the Super League of Greece on October 20. The match kicked off 17:30 UTC. Lamia won 1-2.

Ascoli Picchio1 - 0CarpiFull TimeFT

Ascoli Picchio - Carpi

Ascoli Picchio played Carpi at the Serie B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Ascoli Picchio won 1-0.

Cittadella2 - 2BresciaFull TimeFT

Cittadella - Brescia

Cittadella played Brescia at the Serie B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cosenza2 - 0FoggiaFull TimeFT

Cosenza - Foggia

Cosenza played Foggia at the Serie B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Cosenza won 2-0.

Crotone2 - 1PadovaFull TimeFT

Crotone - Padova

Crotone played Padova at the Serie B of Italy on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Crotone won 2-1.

Molde2 - 2SarpsborgFull TimeFT

Molde - Sarpsborg

Molde played Sarpsborg at the Eliteserien of Norway on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sandefjord2 - 1StromsgodsetFull TimeFT

Sandefjord - Stromsgodset

Sandefjord played Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Sandefjord won 2-1.

Zaglebie Sosnowiec3 - 1Miedz LegnicaFull TimeFT

Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica

Zaglebie Sosnowiec played Miedz Legnica at the Ekstraklasa of Poland on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Zaglebie Sosnowiec won 3-1.

Slask1 - 2Arka GdyniaFull TimeFT

Slask - Arka Gdynia

Slask played Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Arka Gdynia won 1-2.

Lech2 - 1KoronaFull TimeFT

Lech - Korona

Lech played Korona at the Ekstraklasa of Poland on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Lech won 2-1.

Amora3 - 4BelenensesAfter Extra TimeAET

Amora - Belenenses

Amora played Belenenses at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Belenenses won 3-4 in the extra time.

Cova Piedade2 - 1PortimonenseFull TimeFT

Cova Piedade - Portimonense

Cova Piedade played Portimonense at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Cova Piedade won 2-1.

Valenciano0 - 7GuimaraesFull TimeFT

Valenciano - Guimaraes

Valenciano played Guimaraes at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Guimaraes won 0-7.

Espinho3 - 3Academico Viseu11-10 On PenaltiesPen 11-10

Espinho - Academico Viseu

Espinho played Academico Viseu at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Espinho won on penalties as the score was 3-3.

Loures1 - 2SportingFull TimeFT

Loures - Sporting

Loures played Sporting at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 19:45 UTC. Sporting won 1-2.

Hermannstadt0 - 2AstraFull TimeFT

Hermannstadt - Astra

Hermannstadt played Astra at the Liga 1 of Romania on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Astra won 0-2.

Viitorul Constanta2 - 3SepsiFull TimeFT

Viitorul Constanta - Sepsi

Viitorul Constanta played Sepsi at the Liga 1 of Romania on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Sepsi won 2-3.

Spartak-20 - 2ChertanovoFull TimeFT

Spartak-2 - Chertanovo

Spartak-2 played Chertanovo at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Chertanovo won 0-2.

Shinnik0 - 0Luch-EnergiaFull TimeFT

Shinnik - Luch-Energia

Shinnik played Luch-Energia at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Avangard0 - 0TomFull TimeFT

Avangard - Tom

Avangard played Tom at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fakel0 - 0TambovFull TimeFT

Fakel - Tambov

Fakel played Tambov at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Khimki2 - 1TyumenFull TimeFT

Khimki - Tyumen

Khimki played Tyumen at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Khimki won 2-1.

Nizhnyi Novgorod1 - 0ArmavirFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - Armavir

Nizhnyi Novgorod played Armavir at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Nizhnyi Novgorod won 1-0.

Rotor1 - 1MordoviaFull TimeFT

Rotor - Mordovia

Rotor played Mordovia at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Baltica1 - 4FK Krasnodar-2Full TimeFT

Baltica - FK Krasnodar-2

Baltica played FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. FK Krasnodar-2 won 1-4.

Sochi4 - 1SibirFull TimeFT

Sochi - Sibir

Sochi played Sibir at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Sochi won 4-1.

Zenit-20 - 1SKA KhabarovskFull TimeFT

Zenit-2 - SKA Khabarovsk

Zenit-2 played SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. SKA Khabarovsk won 0-1.

Vozdovac1 - 1Mladost LucaniFull TimeFT

Vozdovac - Mladost Lucani

Vozdovac played Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Crvena Zvezda3 - 1RadFull TimeFT

Crvena Zvezda - Rad

Crvena Zvezda played Rad at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Crvena Zvezda won 3-1.

Napredak1 - 1Radnik SurdulicaFull TimeFT

Napredak - Radnik Surdulica

Napredak played Radnik Surdulica at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Proleter Novi Sad1 - 0Macva SabacFull TimeFT

Proleter Novi Sad - Macva Sabac

Proleter Novi Sad played Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Proleter Novi Sad won 1-0.

Radnicki Nis2 - 0ZemunFull TimeFT

Radnicki Nis - Zemun

Radnicki Nis played Zemun at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Radnicki Nis won 2-0.

Spartak Trnava4 - 1SenicaFull TimeFT

Spartak Trnava - Senica

Spartak Trnava played Senica at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 11:45 UTC. Spartak Trnava won 4-1.

DAC3 - 2PodbrezovaFull TimeFT

DAC - Podbrezova

DAC played Podbrezova at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. DAC won 3-2.

Sered3 - 1RuzomberokFull TimeFT

Sered - Ruzomberok

Sered played Ruzomberok at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Sered won 3-1.

Slovan3 - 1Zlate MoravceFull TimeFT

Slovan - Zlate Moravce

Slovan played Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Slovan won 3-1.

Trencin0 - 1NitraFull TimeFT

Trencin - Nitra

Trencin played Nitra at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Nitra won 0-1.

Zilina2 - 2Zemplin MichalovceFull TimeFT

Zilina - Zemplin Michalovce

Zilina played Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mura2 - 1Rudar VelenjeFull TimeFT

Mura - Rudar Velenje

Mura played Rudar Velenje at the 1. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Mura won 2-1.

Gorica0 - 3MariborFull TimeFT

Gorica - Maribor

Gorica played Maribor at the 1. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Maribor won 0-3.

Aluminij0 - 0DomzaleFull TimeFT

Aluminij - Domzale

Aluminij played Domzale at the 1. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Oviedo2 - 1OsasunaFull TimeFT

Oviedo - Osasuna

Oviedo played Osasuna at the Segunda Division of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Oviedo won 2-1.

AD Alcorcon1 - 0GranadaFull TimeFT

AD Alcorcon - Granada

AD Alcorcon played Granada at the Segunda Division of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. AD Alcorcon won 1-0.

Las Palmas3 - 0NumanciaFull TimeFT

Las Palmas - Numancia

Las Palmas played Numancia at the Segunda Division of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Las Palmas won 3-0.

Cordoba1 - 1DeportivoFull TimeFT

Cordoba - Deportivo

Cordoba played Deportivo at the Segunda Division of Spain on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Degerfor1 - 3OsterFull TimeFT

Degerfor - Oster

Degerfor played Oster at the Superettan of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Oster won 1-3.

GAIS3 - 1LandskronaFull TimeFT

GAIS - Landskrona

GAIS played Landskrona at the Superettan of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. GAIS won 3-1.

Malmo FF2 - 1HammarbyFull TimeFT

Malmo FF - Hammarby

Malmo FF played Hammarby at the Allsvenskan of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Malmo FF won 2-1.

Dalkurd1 - 0OrebroFull TimeFT

Dalkurd - Orebro

Dalkurd played Orebro at the Allsvenskan of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dalkurd won 1-0.

Luzern0 - 2ThunFull TimeFT

Luzern - Thun

Luzern played Thun at the Super League of Switzerland on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Thun won 0-2.

Zurich3 - 3Young BoysFull TimeFT

Zurich - Young Boys

Zurich played Young Boys at the Super League of Switzerland on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Kasimpasa5 - 0Akhisar Bld genclikFull TimeFT

Kasimpasa - Akhisar Bld genclik

Kasimpasa played Akhisar Bld genclik at the Super Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 10:30 UTC. Kasimpasa won 5-0.

Istanbul Basaksehir1 - 0KayserisporFull TimeFT

Istanbul Basaksehir - Kayserispor

Istanbul Basaksehir played Kayserispor at the Super Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Istanbul Basaksehir won 1-0.

Demir Grup Sivasspor0 - 0FenerbahceFull TimeFT

Demir Grup Sivasspor - Fenerbahce

Demir Grup Sivasspor played Fenerbahce at the Super Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Genclerbirligi0 - 0AdanasporFull TimeFT

Genclerbirligi - Adanaspor

Genclerbirligi played Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

B.B. Gaziantep0 - 0UmraniyesporFull TimeFT

B.B. Gaziantep - Umraniyespor

B.B. Gaziantep played Umraniyespor at the 1. Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Balikesirspor0 - 1BolusporFull TimeFT

Balikesirspor - Boluspor

Balikesirspor played Boluspor at the 1. Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Boluspor won 0-1.

Mariupol3 - 2ZoryaFull TimeFT

Mariupol - Zorya

Mariupol played Zorya at the Premier League of Ukraine on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Mariupol won 3-2.

Vorskla0 - 1Dynamo K.Full TimeFT

Vorskla - Dynamo K.

Vorskla played Dynamo K. at the Premier League of Ukraine on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dynamo K. won 0-1.

Chongqing Dangdai Lifan4 - 4Hebei CFFCFull TimeFT

Chongqing Dangdai Lifan - Hebei CFFC

Chongqing Dangdai Lifan played Hebei CFFC at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Guangzhou Evergrande6 - 1Beijing RenheFull TimeFT

Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe

Guangzhou Evergrande played Beijing Renhe at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC. Guangzhou Evergrande won 6-1.

Guizhou Zhicheng3 - 0Dalian YifangFull TimeFT

Guizhou Zhicheng - Dalian Yifang

Guizhou Zhicheng played Dalian Yifang at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC. Guizhou Zhicheng won 3-0.

Shandong Luneng2 - 0Tianjin TedaFull TimeFT

Shandong Luneng - Tianjin Teda

Shandong Luneng played Tianjin Teda at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC. Shandong Luneng won 2-0.

Shanghai Shenhua1 - 1Tianjin QuanjianFull TimeFT

Shanghai Shenhua - Tianjin Quanjian

Shanghai Shenhua played Tianjin Quanjian at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shimizu S-Pulse2 - 0Sanfrecce HiroshimaFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima

Shimizu S-Pulse played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Shimizu S-Pulse won 2-0.

Vegalta Sendai2 - 3Sagan TosuFull TimeFT

Vegalta Sendai - Sagan Tosu

Vegalta Sendai played Sagan Tosu at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Sagan Tosu won 2-3.

Gamba Osaka2 - 1Yokohama F. MarinosFull TimeFT

Gamba Osaka - Yokohama F. Marinos

Gamba Osaka played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 06:00 UTC. Gamba Osaka won 2-1.

Shonan Bellmare2 - 2Consadole SapporoFull TimeFT

Shonan Bellmare - Consadole Sapporo

Shonan Bellmare played Consadole Sapporo at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Urawa Red Diamonds3 - 1Kashima AntlersFull TimeFT

Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers

Urawa Red Diamonds played Kashima Antlers at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 07:00 UTC. Urawa Red Diamonds won 3-1.

F.C.Tokyo0 - 1Cerezo OsakaFull TimeFT

F.C.Tokyo - Cerezo Osaka

F.C.Tokyo played Cerezo Osaka at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Cerezo Osaka won 0-1.

Kawasaki Frontale5 - 3Vissel KobeFull TimeFT

Kawasaki Frontale - Vissel Kobe

Kawasaki Frontale played Vissel Kobe at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Kawasaki Frontale won 5-3.

V-Varen Nagasaki-Jubilo Iwata07:00

V-Varen Nagasaki - Jubilo Iwata

V-Varen Nagasaki are playing Jubilo Iwata at the J-League of Japan on October 21. The match will kick off 07:00 UTC.

Queretaro0 - 0Cruz Azul5'

Queretaro - Cruz Azul

Queretaro are playing Cruz Azul at the Apertura of Mexico on October 20. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

America-Tijuana00:00

America - Tijuana

America are playing Tijuana at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Pachuca-Santos Laguna00:00

Pachuca - Santos Laguna

Pachuca are playing Santos Laguna at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Necaxa-Leon02:00

Necaxa - Leon

Necaxa are playing Leon at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 02:00 UTC.

Monterrey-Toluca02:06

Monterrey - Toluca

Monterrey are playing Toluca at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 02:06 UTC.

Godoy Cruz2 - 0AldosiviFull TimeFT

Godoy Cruz - Aldosivi

Godoy Cruz played Aldosivi at the Primera Division of Argentina on October 20. The match kicked off 16:15 UTC. Godoy Cruz won 2-0.

Lanus3 - 1Patronato de ParanaFull TimeFT

Lanus - Patronato de Parana

Lanus played Patronato de Parana at the Primera Division of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Lanus won 3-1.

Boca Juniors0 - 0Rosario Central60'

Boca Juniors - Rosario Central

Boca Juniors are playing Rosario Central at the Primera Division of Argentina on October 20. The match kicked off 20:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Newells Old Boys-Tigre23:00

Newells Old Boys - Tigre

Newells Old Boys are playing Tigre at the Primera Division of Argentina on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

America MG1 - 1GremioFull TimeFT

America MG - Gremio

America MG played Gremio at the Serie A of Brasil on October 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Botafogo0 - 1BahiaFull TimeFT

Botafogo - Bahia

Botafogo played Bahia at the Serie A of Brasil on October 20. The match kicked off 19:00 UTC. Bahia won 0-1.

Sao Paulo0 - 0Atletico-PR7'

Sao Paulo - Atletico-PR

Sao Paulo are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on October 20. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sport Recife0 - 0Vasco7'

Sport Recife - Vasco

Sport Recife are playing Vasco at the Serie A of Brasil on October 20. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

OHiggins1 - 1Colo ColoFull TimeFT

OHiggins - Colo Colo

OHiggins played Colo Colo at the Primera Division of Chile on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Curico Unido0 - 0PalestinoFull TimeFT

Curico Unido - Palestino

Curico Unido played Palestino at the Primera Division of Chile on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union La Calera0 - 1Huachipato79'

Union La Calera - Huachipato

Union La Calera are playing Huachipato at the Primera Division of Chile on October 20. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and Huachipato is winning 0-1.

Universidad Catolica-U. Concepcion23:00

Universidad Catolica - U. Concepcion

Universidad Catolica are playing U. Concepcion at the Primera Division of Chile on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

CD Jaguares0 - 1Indep. Medellin90 +2'

CD Jaguares - Indep. Medellin

CD Jaguares are playing Indep. Medellin at the Clausura of Colombia on October 20. The match kicked off 20:15 UTC. It's the second half and Indep. Medellin is winning 0-1.

Atletico Bucaramanga-Boyaco Chico22:30

Atletico Bucaramanga - Boyaco Chico

Atletico Bucaramanga are playing Boyaco Chico at the Clausura of Colombia on October 20. The match will kick off 22:30 UTC.

Santa Fe Bogota-Deportivo La Equidad23:00

Santa Fe Bogota - Deportivo La Equidad

Santa Fe Bogota are playing Deportivo La Equidad at the Clausura of Colombia on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Patriotas-Once Caldas00:45

Patriotas - Once Caldas

Patriotas are playing Once Caldas at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 00:45 UTC.

Guayaquil City1 - 1Barcelona GuayaquilHalf TimeHT

Guayaquil City - Barcelona Guayaquil

Guayaquil City are playing Barcelona Guayaquil at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 20. The match kicked off 21:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

LDU-Quito-Deportivo Cuenca23:10

LDU-Quito - Deportivo Cuenca

LDU-Quito are playing Deportivo Cuenca at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 20. The match will kick off 23:10 UTC.

Delfin-Aucas01:15

Delfin - Aucas

Delfin are playing Aucas at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 21. The match will kick off 01:15 UTC.

Generali Diaz1 - 0Deportivo Santani49'

Generali Diaz - Deportivo Santani

Generali Diaz are playing Deportivo Santani at the Clausura of Paraguay on October 20. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Generali Diaz is winning 1-0.

Nacional Asuncion-Guarani A23:00

Nacional Asuncion - Guarani A

Nacional Asuncion are playing Guarani A at the Clausura of Paraguay on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo Binacional0 - 1UniversitarioFull TimeFT

Deportivo Binacional - Universitario

Deportivo Binacional played Universitario at the Primera Division, Clausura of Peru on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Universitario won 0-1.

Atletico Garcilaso1 - 0Union Comercio76'

Atletico Garcilaso - Union Comercio

Atletico Garcilaso are playing Union Comercio at the Primera Division, Clausura of Peru on October 20. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and Atletico Garcilaso is winning 1-0.

Sport Rosario-Univ. San Martin22:45

Sport Rosario - Univ. San Martin

Sport Rosario are playing Univ. San Martin at the Primera Division, Clausura of Peru on October 20. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport Boys-Academia Cantolao01:00

Sport Boys - Academia Cantolao

Sport Boys are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Nacional M.1 - 1PenarolFull TimeFT

Nacional M. - Penarol

Nacional M. played Penarol at the Clausura of Uruguay on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kastrioti1 - 2KukesiFull TimeFT

Kastrioti - Kukesi

Kastrioti played Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Kukesi won 1-2.

Laci0 - 3TeutaFull TimeFT

Laci - Teuta

Laci played Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Teuta won 0-3.

Artsakh2 - 3LoriFull TimeFT

Artsakh - Lori

Artsakh played Lori at the Premier League of Armenia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Lori won 2-3.

Shirak1 - 0AraratFull TimeFT

Shirak - Ararat

Shirak played Ararat at the Premier League of Armenia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Shirak won 1-0.

Junior Sevan4 - 0Banants-3Full TimeFT

Junior Sevan - Banants-3

Junior Sevan played Banants-3 at the First division of Armenia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Junior Sevan won 4-0.

Pyunik-24 - 2Gandzasar-2Full TimeFT

Pyunik-2 - Gandzasar-2

Pyunik-2 played Gandzasar-2 at the First division of Armenia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Pyunik-2 won 4-2.

Hertha Wels2 - 2Stadl-PauraFull TimeFT

Hertha Wels - Stadl-Paura

Hertha Wels played Stadl-Paura at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Weiz3 - 1KalsdorfFull TimeFT

Weiz - Kalsdorf

Weiz played Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Weiz won 3-1.

Gurten1 - 1DeutschlandsbergerFull TimeFT

Gurten - Deutschlandsberger

Gurten played Deutschlandsberger at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Allerheiligen1 - 0Sturm-2Full TimeFT

Allerheiligen - Sturm-2

Allerheiligen played Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Allerheiligen won 1-0.

Reichenau3 - 2HohenemsFull TimeFT

Reichenau - Hohenems

Reichenau played Hohenems at the Regionalliga, West of Austria on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Reichenau won 3-2.

Langenegg2 - 3KitzbuhelFull TimeFT

Langenegg - Kitzbuhel

Langenegg played Kitzbuhel at the Regionalliga, West of Austria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Kitzbuhel won 2-3.

Dornbirn4 - 1WorglFull TimeFT

Dornbirn - Worgl

Dornbirn played Worgl at the Regionalliga, West of Austria on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dornbirn won 4-1.

Team Wiener Linien2 - 2Mattersburg-2Full TimeFT

Team Wiener Linien - Mattersburg-2

Team Wiener Linien played Mattersburg-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gabala3 - 1Neftci BakuFull TimeFT

Gabala - Neftci Baku

Gabala played Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Gabala won 3-1.

Qarabag1 - 0SabailFull TimeFT

Qarabag - Sabail

Qarabag played Sabail at the Premier League of Azerbaijan on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Qarabag won 1-0.

FC Minsk3 - 3Dinamo MinskFull TimeFT

FC Minsk - Dinamo Minsk

FC Minsk played Dinamo Minsk at the Premier League of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

BATE3 - 2GorodeyaFull TimeFT

BATE - Gorodeya

BATE played Gorodeya at the Premier League of Belarus on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. BATE won 3-2.

Shakhtyor Soligorsk1 - 0NemanFull TimeFT

Shakhtyor Soligorsk - Neman

Shakhtyor Soligorsk played Neman at the Premier League of Belarus on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Shakhtyor Soligorsk won 1-0.

Energetik-BGU2 - 1VolnaFull TimeFT

Energetik-BGU - Volna

Energetik-BGU played Volna at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Energetik-BGU won 2-1.

Naftan1 - 1Lokomotiv GomelFull TimeFT

Naftan - Lokomotiv Gomel

Naftan played Lokomotiv Gomel at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Belshina0 - 2Slavia-MozyrFull TimeFT

Belshina - Slavia-Mozyr

Belshina played Slavia-Mozyr at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Slavia-Mozyr won 0-2.

Granit1 - 2SlonimFull TimeFT

Granit - Slonim

Granit played Slonim at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Slonim won 1-2.

Lida4 - 0Khimik SvetlogorskFull TimeFT

Lida - Khimik Svetlogorsk

Lida played Khimik Svetlogorsk at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Lida won 4-0.

YuA-Stroy-DYuSSh1 - 0SmorgonFull TimeFT

YuA-Stroy-DYuSSh - Smorgon

YuA-Stroy-DYuSSh played Smorgon at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. YuA-Stroy-DYuSSh won 1-0.

Baranovichi2 - 1CistFull TimeFT

Baranovichi - Cist

Baranovichi played Cist at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Baranovichi won 2-1.

Roeselare1 - 1St. GilloiseFull TimeFT

Roeselare - St. Gilloise

Roeselare played St. Gilloise at the First Division B, Opening of Belgium on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tubize0 - 2Lommel UnitedFull TimeFT

Tubize - Lommel United

Tubize played Lommel United at the First Division B, Opening of Belgium on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Lommel United won 0-2.

Dessel Sport2 - 1Thes SportFull TimeFT

Dessel Sport - Thes Sport

Dessel Sport played Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 17:30 UTC. Dessel Sport won 2-1.

Dender0 - 1RWDMFull TimeFT

Dender - RWDM

Dender played RWDM at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. RWDM won 0-1.

Excelsior Virton0 - 0RFC SeraingFull TimeFT

Excelsior Virton - RFC Seraing

Excelsior Virton played RFC Seraing at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lierse Kempenzonen2 - 2DeinzeFull TimeFT

Lierse Kempenzonen - Deinze

Lierse Kempenzonen played Deinze at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sporting Chatalet2 - 0GeelFull TimeFT

Sporting Chatalet - Geel

Sporting Chatalet played Geel at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Sporting Chatalet won 2-0.

Heist W0 - 8Gent WFull TimeFT

Heist W - Gent W

Heist W played Gent W at the Super League - Women of Belgium on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Gent W won 0-8.

FK Zvijezda1 - 0GabelaFull TimeFT

FK Zvijezda - Gabela

FK Zvijezda played Gabela at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. FK Zvijezda won 1-0.

Sloga Doboj0 - 1Mladost DobojFull TimeFT

Sloga Doboj - Mladost Doboj

Sloga Doboj played Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Mladost Doboj won 0-1.

Zrinjski0 - 1ZeljeznicarFull TimeFT

Zrinjski - Zeljeznicar

Zrinjski played Zeljeznicar at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Zeljeznicar won 0-1.

Sarajevo1 - 0SlobodaFull TimeFT

Sarajevo - Sloboda

Sarajevo played Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Sarajevo won 1-0.

Chernomorets Burgas2 - 1Strumska slavaFull TimeFT

Chernomorets Burgas - Strumska slava

Chernomorets Burgas played Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Chernomorets Burgas won 2-1.

Lokomotiv G-O0 - 1PirinFull TimeFT

Lokomotiv G-O - Pirin

Lokomotiv G-O played Pirin at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Pirin won 0-1.

Lokomotiv Sofia1 - 1LovechFull TimeFT

Lokomotiv Sofia - Lovech

Lokomotiv Sofia played Lovech at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nesebr0 - 2CSKA 1948 SofiaFull TimeFT

Nesebr - CSKA 1948 Sofia

Nesebr played CSKA 1948 Sofia at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. CSKA 1948 Sofia won 0-2.

Tsarsko selo4 - 1PomorieFull TimeFT

Tsarsko selo - Pomorie

Tsarsko selo played Pomorie at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Tsarsko selo won 4-1.

Montana2 - 1Kariana ErdenFull TimeFT

Montana - Kariana Erden

Montana played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Montana won 2-1.

Kustosija2 - 1MedjimurjeFull TimeFT

Kustosija - Medjimurje

Kustosija played Medjimurje at the 2 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kustosija won 2-1.

Lucko0 - 0SesveteFull TimeFT

Lucko - Sesvete

Lucko played Sesvete at the 2 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Varteks2 - 2ZadarFull TimeFT

Varteks - Zadar

Varteks played Zadar at the 2 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Enosis Paralimni1 - 1AnorthosisFull TimeFT

Enosis Paralimni - Anorthosis

Enosis Paralimni played Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Apollon Limassol5 - 0Ermis AradippouFull TimeFT

Apollon Limassol - Ermis Aradippou

Apollon Limassol played Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Apollon Limassol won 5-0.

AEK Larnaca3 - 0DoxaFull TimeFT

AEK Larnaca - Doxa

AEK Larnaca played Doxa at the 1. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. AEK Larnaca won 3-0.

Akritas Chloraka3 - 0PAEEKFull TimeFT

Akritas Chloraka - PAEEK

Akritas Chloraka played PAEEK at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Akritas Chloraka won 3-0.

Anagennisi Deryneia2 - 2DigenisFull TimeFT

Anagennisi Deryneia - Digenis

Anagennisi Deryneia played Digenis at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Karmiotissa2 - 1OnisillosFull TimeFT

Karmiotissa - Onisillos

Karmiotissa played Onisillos at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Karmiotissa won 2-1.

Olympiakos Nicosia2 - 0MEAPFull TimeFT

Olympiakos Nicosia - MEAP

Olympiakos Nicosia played MEAP at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Olympiakos Nicosia won 2-0.

THOI Lakatamia1 - 2Ayia NapaFull TimeFT

THOI Lakatamia - Ayia Napa

THOI Lakatamia played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Ayia Napa won 1-2.

Trinec2 - 1ChrudimFull TimeFT

Trinec - Chrudim

Trinec played Chrudim at the FNL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:15 UTC. Trinec won 2-1.

Prostejov0 - 0VitkoviceFull TimeFT

Prostejov - Vitkovice

Prostejov played Vitkovice at the FNL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dukla Praha W0 - 5Slavia Praha WFull TimeFT

Dukla Praha W - Slavia Praha W

Dukla Praha W played Slavia Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:30 UTC. Slavia Praha W won 0-5.

Lokomotiva Brno W0 - 9Sparta Praha WFull TimeFT

Lokomotiva Brno W - Sparta Praha W

Lokomotiva Brno W played Sparta Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Sparta Praha W won 0-9.

Plzen W3 - 4Hradec Kralove WFull TimeFT

Plzen W - Hradec Kralove W

Plzen W played Hradec Kralove W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Hradec Kralove W won 3-4.

Liberec W2 - 0Slovacko WFull TimeFT

Liberec W - Slovacko W

Liberec W played Slovacko W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Liberec W won 2-0.

Frydek Mistek1 - 3Viktoria OtrokoviceFull TimeFT

Frydek Mistek - Viktoria Otrokovice

Frydek Mistek played Viktoria Otrokovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:15 UTC. Viktoria Otrokovice won 1-3.

Jiskra Rymarov1 - 1VyskovFull TimeFT

Jiskra Rymarov - Vyskov

Jiskra Rymarov played Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spartak Hulin2 - 3LisenFull TimeFT

Spartak Hulin - Lisen

Spartak Hulin played Lisen at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Lisen won 2-3.

Uhersky Brod2 - 3Odra PetrkoviceFull TimeFT

Uhersky Brod - Odra Petrkovice

Uhersky Brod played Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Odra Petrkovice won 2-3.

Valasske Mezirici2 - 2Hodonin-SardiceFull TimeFT

Valasske Mezirici - Hodonin-Sardice

Valasske Mezirici played Hodonin-Sardice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pisek2 - 1Slavoj VysehradFull TimeFT

Pisek - Slavoj Vysehrad

Pisek played Slavoj Vysehrad at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:15 UTC. Pisek won 2-1.

Prevysov0 - 3Sokol ZapyFull TimeFT

Prevysov - Sokol Zapy

Prevysov played Sokol Zapy at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:15 UTC. Sokol Zapy won 0-3.

Dobrovice0 - 2Loko VltavinFull TimeFT

Dobrovice - Loko Vltavin

Dobrovice played Loko Vltavin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Loko Vltavin won 0-2.

Slovan Velvary0 - 0Kraluv Dvur4-5 On PenaltiesPen 4-5

Slovan Velvary - Kraluv Dvur

Slovan Velvary played Kraluv Dvur at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Kraluv Dvur won on penalties as the score was 0-0.

Vejgaard B1 - 1JammerbugtFull TimeFT

Vejgaard B - Jammerbugt

Vejgaard B played Jammerbugt at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kjellerup2 - 2OdderFull TimeFT

Kjellerup - Odder

Kjellerup played Odder at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 20. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Aarhus Fremad2 - 0BrabrandFull TimeFT

Aarhus Fremad - Brabrand

Aarhus Fremad played Brabrand at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Aarhus Fremad won 2-0.

Sydvest2 - 3Skive IKFull TimeFT

Sydvest - Skive IK

Sydvest played Skive IK at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Skive IK won 2-3.

Brondby W4 - 0B 93 WFull TimeFT

Brondby W - B 93 W

Brondby W played B 93 W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Brondby W won 4-0.

Kolding W2 - 2BSF WFull TimeFT

Kolding W - BSF W

Kolding W played BSF W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fortuna Hjorring W2 - 0OB Odense WFull TimeFT

Fortuna Hjorring W - OB Odense W

Fortuna Hjorring W played OB Odense W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Fortuna Hjorring W won 2-0.

Thisted W2 - 3VSK Aarhus WFull TimeFT

Thisted W - VSK Aarhus W

Thisted W played VSK Aarhus W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. VSK Aarhus W won 2-3.

HIK1 - 1BronshojFull TimeFT

HIK - Bronshoj

HIK played Bronshoj at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hillerod3 - 2AB CopenhagenFull TimeFT

Hillerod - AB Copenhagen

Hillerod played AB Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Hillerod won 3-2.

Marienlyst0 - 3Vanlose IFFull TimeFT

Marienlyst - Vanlose IF

Marienlyst played Vanlose IF at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Vanlose IF won 0-3.

Middelfart1 - 2AvartaFull TimeFT

Middelfart - Avarta

Middelfart played Avarta at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Avarta won 1-2.

B 93 Copenhagen3 - 3SkovshovedFull TimeFT

B 93 Copenhagen - Skovshoved

B 93 Copenhagen played Skovshoved at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Blackpool2 - 0WimbledonFull TimeFT

Blackpool - Wimbledon

Blackpool played Wimbledon at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Blackpool won 2-0.

Bradford0 - 2RochdaleFull TimeFT

Bradford - Rochdale

Bradford played Rochdale at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Rochdale won 0-2.

Bristol Rovers0 - 0Oxford UnitedFull TimeFT

Bristol Rovers - Oxford United

Bristol Rovers played Oxford United at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Charlton Athletic2 - 0BarnsleyFull TimeFT

Charlton Athletic - Barnsley

Charlton Athletic played Barnsley at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Charlton Athletic won 2-0.

Doncaster Rovers3 - 3GillinghamFull TimeFT

Doncaster Rovers - Gillingham

Doncaster Rovers played Gillingham at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Luton2 - 0WalsallFull TimeFT

Luton - Walsall

Luton played Walsall at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Luton won 2-0.

Peterborough United0 - 1Accrington StanleyFull TimeFT

Peterborough United - Accrington Stanley

Peterborough United played Accrington Stanley at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Accrington Stanley won 0-1.

Plymouth2 - 3Burton AlbionFull TimeFT

Plymouth - Burton Albion

Plymouth played Burton Albion at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Burton Albion won 2-3.

Portsmouth1 - 0Fleetwood TownFull TimeFT

Portsmouth - Fleetwood Town

Portsmouth played Fleetwood Town at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Portsmouth won 1-0.

Shrewsbury0 - 2SunderlandFull TimeFT

Shrewsbury - Sunderland

Shrewsbury played Sunderland at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Sunderland won 0-2.

Southend United1 - 2CoventryFull TimeFT

Southend United - Coventry

Southend United played Coventry at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Coventry won 1-2.

Wycombe Wanderers3 - 2Scunthorpe UnitedFull TimeFT

Wycombe Wanderers - Scunthorpe United

Wycombe Wanderers played Scunthorpe United at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Wycombe Wanderers won 3-2.

Bury4 - 0Notts CountyFull TimeFT

Bury - Notts County

Bury played Notts County at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bury won 4-0.

Crawley Town4 - 1NewportFull TimeFT

Crawley Town - Newport

Crawley Town played Newport at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Crawley Town won 4-1.

Forest Green1 - 1Cheltenham TownFull TimeFT

Forest Green - Cheltenham Town

Forest Green played Cheltenham Town at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Grimsby0 - 0ExeterFull TimeFT

Grimsby - Exeter

Grimsby played Exeter at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lincoln City1 - 1Cambridge UnitedFull TimeFT

Lincoln City - Cambridge United

Lincoln City played Cambridge United at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Macclesfield Town2 - 1CarlisleFull TimeFT

Macclesfield Town - Carlisle

Macclesfield Town played Carlisle at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Macclesfield Town won 2-1.

Milton Keynes Dons1 - 0NorthamptonFull TimeFT

Milton Keynes Dons - Northampton

Milton Keynes Dons played Northampton at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Milton Keynes Dons won 1-0.

Morecambe0 - 1ColchesterFull TimeFT

Morecambe - Colchester

Morecambe played Colchester at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Colchester won 0-1.

Oldham Athletic0 - 1Port ValeFull TimeFT

Oldham Athletic - Port Vale

Oldham Athletic played Port Vale at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Port Vale won 0-1.

Stevenage0 - 1CreweFull TimeFT

Stevenage - Crewe

Stevenage played Crewe at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Crewe won 0-1.

Swindon Town0 - 0Mansfield TownFull TimeFT

Swindon Town - Mansfield Town

Swindon Town played Mansfield Town at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yeovil Town0 - 0Tranmere RoversFull TimeFT

Yeovil Town - Tranmere Rovers

Yeovil Town played Tranmere Rovers at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Manchester City U-231 - 4Chelsea U-23Full TimeFT

Manchester City U-23 - Chelsea U-23

Manchester City U-23 played Chelsea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Chelsea U-23 won 1-4.

Dartford2 - 1Dulwich HamletFull TimeFT

Dartford - Dulwich Hamlet

Dartford played Dulwich Hamlet at the National League South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dartford won 2-1.

East Thurrock2 - 1Hungerford TownFull TimeFT

East Thurrock - Hungerford Town

East Thurrock played Hungerford Town at the National League South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. East Thurrock won 2-1.

Brackley4 - 1Spennymoor TownFull TimeFT

Brackley - Spennymoor Town

Brackley played Spennymoor Town at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Brackley won 4-1.

Curzon Ashton2 - 1Telford UnitedFull TimeFT

Curzon Ashton - Telford United

Curzon Ashton played Telford United at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Curzon Ashton won 2-1.

Darlington1 - 0Boston UnitedFull TimeFT

Darlington - Boston United

Darlington played Boston United at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Darlington won 1-0.

Kidderminster1 - 2FC United of ManchesterFull TimeFT

Kidderminster - FC United of Manchester

Kidderminster played FC United of Manchester at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. FC United of Manchester won 1-2.

Nuneaton0 - 6Bradford PAFull TimeFT

Nuneaton - Bradford PA

Nuneaton played Bradford PA at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bradford PA won 0-6.

Chesham United1 - 1Tiverton TownFull TimeFT

Chesham United - Tiverton Town

Chesham United played Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Farnborough0 - 3SalisburyFull TimeFT

Farnborough - Salisbury

Farnborough played Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Salisbury won 0-3.

Frome Town2 - 0Gosport BoroughFull TimeFT

Frome Town - Gosport Borough

Frome Town played Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Frome Town won 2-0.

Harrow Borough4 - 1Dorchester TownFull TimeFT

Harrow Borough - Dorchester Town

Harrow Borough played Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Harrow Borough won 4-1.

Hartley Wintney0 - 0Kings LangleyFull TimeFT

Hartley Wintney - Kings Langley

Hartley Wintney played Kings Langley at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hendon3 - 2Wimborne TownFull TimeFT

Hendon - Wimborne Town

Hendon played Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hendon won 3-2.

Merthyr T0 - 1Beaconsfield TownFull TimeFT

Merthyr T - Beaconsfield Town

Merthyr T played Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Beaconsfield Town won 0-1.

Staines Town0 - 3Basingstoke TownFull TimeFT

Staines Town - Basingstoke Town

Staines Town played Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Basingstoke Town won 0-3.

Taunton TownWalton CasualsPostponedPst

Taunton Town - Walton Casuals

Taunton Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on October 20.

Weymouth3 - 2Walton CasualsFull TimeFT

Weymouth - Walton Casuals

Weymouth played Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Weymouth won 3-2.

Bishops Stortford3 - 0Corinthian-CasualsFull TimeFT

Bishops Stortford - Corinthian-Casuals

Bishops Stortford played Corinthian-Casuals at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bishops Stortford won 3-0.

Bognor Regis Town0 - 0MargateFull TimeFT

Bognor Regis Town - Margate

Bognor Regis Town played Margate at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Brightlingsea RegentWorthingPostponedPst

Brightlingsea Regent - Worthing

Brightlingsea Regent are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on October 20.

Carshalton Athletic1 - 0Potters Bar TownFull TimeFT

Carshalton Athletic - Potters Bar Town

Carshalton Athletic played Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Carshalton Athletic won 1-0.

Dorking Wanderers3 - 0Wingate and FinchleyFull TimeFT

Dorking Wanderers - Wingate and Finchley

Dorking Wanderers played Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dorking Wanderers won 3-0.

Enfield Town6 - 0WhitehawkFull TimeFT

Enfield Town - Whitehawk

Enfield Town played Whitehawk at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Enfield Town won 6-0.

Hornchurch0 - 2Tonbridge AngelsFull TimeFT

Hornchurch - Tonbridge Angels

Hornchurch played Tonbridge Angels at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Tonbridge Angels won 0-2.

Kingstonian7 - 0Harlow TownFull TimeFT

Kingstonian - Harlow Town

Kingstonian played Harlow Town at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Kingstonian won 7-0.

Lewes2 - 0Folkestone InvictaFull TimeFT

Lewes - Folkestone Invicta

Lewes played Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Lewes won 2-0.

Bamber Bridge0 - 4Basford UnitedFull TimeFT

Bamber Bridge - Basford United

Bamber Bridge played Basford United at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Basford United won 0-4.

Buxton2 - 2North FerribyFull TimeFT

Buxton - North Ferriby

Buxton played North Ferriby at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lancaster0 - 6Scarborough AthleticFull TimeFT

Lancaster - Scarborough Athletic

Lancaster played Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Scarborough Athletic won 0-6.

Matlock Town3 - 3Hednesford TownFull TimeFT

Matlock Town - Hednesford Town

Matlock Town played Hednesford Town at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Nantwich0 - 0WorkingtonFull TimeFT

Nantwich - Workington

Nantwich played Workington at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Stafford Rangers1 - 3HydeFull TimeFT

Stafford Rangers - Hyde

Stafford Rangers played Hyde at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hyde won 1-3.

Stalybridge2 - 2FarsleyFull TimeFT

Stalybridge - Farsley

Stalybridge played Farsley at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Whitby Town4 - 0Mickleover SportsFull TimeFT

Whitby Town - Mickleover Sports

Whitby Town played Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Whitby Town won 4-0.

Birmingham U-231 - 2Bolton U-23Full TimeFT

Birmingham U-23 - Bolton U-23

Birmingham U-23 played Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Bolton U-23 won 1-2.

Hull City U-230 - 1Sheffield Wed U-23Full TimeFT

Hull City U-23 - Sheffield Wed U-23

Hull City U-23 played Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Sheffield Wed U-23 won 0-1.

Banbury United0 - 1Royston TownFull TimeFT

Banbury United - Royston Town

Banbury United played Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Royston Town won 0-1.

Bedworth United0 - 2AlvechurchFull TimeFT

Bedworth United - Alvechurch

Bedworth United played Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Alvechurch won 0-2.

Biggleswade Town3 - 0Coalville TownFull TimeFT

Biggleswade Town - Coalville Town

Biggleswade Town played Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Biggleswade Town won 3-0.

Halesowen Town1 - 1Needham MarketFull TimeFT

Halesowen Town - Needham Market

Halesowen Town played Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kings Lynn Town1 - 1Rushden-DiamondsFull TimeFT

Kings Lynn Town - Rushden-Diamonds

Kings Lynn Town played Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lowestoft Town0 - 0BarwellFull TimeFT

Lowestoft Town - Barwell

Lowestoft Town played Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rushall Olympic4 - 1St Ives TownFull TimeFT

Rushall Olympic - St Ives Town

Rushall Olympic played St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Rushall Olympic won 4-1.

Stratford Town3 - 2LeistonFull TimeFT

Stratford Town - Leiston

Stratford Town played Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Stratford Town won 3-2.

Kuressaare3 - 3Tallinna KalevFull TimeFT

Kuressaare - Tallinna Kalev

Kuressaare played Tallinna Kalev at the Meistriliiga of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Paide2 - 1Vaprus ParnuFull TimeFT

Paide - Vaprus Parnu

Paide played Vaprus Parnu at the Meistriliiga of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Paide won 2-1.

Trans Narva1 - 2FloraFull TimeFT

Trans Narva - Flora

Trans Narva played Flora at the Meistriliiga of Estonia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Flora won 1-2.

Elva1 - 0Santos TartuFull TimeFT

Elva - Santos Tartu

Elva played Santos Tartu at the Esiliiga A of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Elva won 1-0.

Maardu9 - 0KeilaFull TimeFT

Maardu - Keila

Maardu played Keila at the Esiliiga A of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Maardu won 9-0.

Tarvas Rakvere1 - 1Welco TartuFull TimeFT

Tarvas Rakvere - Welco Tartu

Tarvas Rakvere played Welco Tartu at the Esiliiga A of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aland United W2 - 0Honka WFull TimeFT

Aland United W - Honka W

Aland United W played Honka W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Aland United W won 2-0.

HJK Helsinki W1 - 2PK-35 WFull TimeFT

HJK Helsinki W - PK-35 W

HJK Helsinki W played PK-35 W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. PK-35 W won 1-2.

JyPK W5 - 1TPS WFull TimeFT

JyPK W - TPS W

JyPK W played TPS W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. JyPK W won 5-1.

Ilves W3 - 0ONS WFull TimeFT

Ilves W - ONS W

Ilves W played ONS W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Ilves W won 3-0.

TiPS W4 - 1Pallokissat WFull TimeFT

TiPS W - Pallokissat W

TiPS W played Pallokissat W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. TiPS W won 4-1.

Pontarlier0 - 3HyeresFull TimeFT

Pontarlier - Hyeres

Pontarlier played Hyeres at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Hyeres won 0-3.

Chasselay1 - 1Jura SudFull TimeFT

Chasselay - Jura Sud

Chasselay played Jura Sud at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Consolat Marseille2 - 2MartiguesFull TimeFT

Consolat Marseille - Martigues

Consolat Marseille played Martigues at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Frejus1 - 3Nice-2Full TimeFT

Frejus - Nice-2

Frejus played Nice-2 at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Nice-2 won 1-3.

Marseille Endoume1 - 1AnnecyFull TimeFT

Marseille Endoume - Annecy

Marseille Endoume played Annecy at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Monaco-22 - 1Marseille-2Full TimeFT

Monaco-2 - Marseille-2

Monaco-2 played Marseille-2 at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Monaco-2 won 2-1.

Saint-Priest1 - 0Lyon-2Full TimeFT

Saint-Priest - Lyon-2

Saint-Priest played Lyon-2 at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Saint-Priest won 1-0.

Toulon1 - 1GrasseFull TimeFT

Toulon - Grasse

Toulon played Grasse at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nimes-21 - 1Le Puy AuvergneFull TimeFT

Nimes-2 - Le Puy Auvergne

Nimes-2 played Le Puy Auvergne at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Andrezieux Boutheon4 - 1TrelissacFull TimeFT

Andrezieux Boutheon - Trelissac

Andrezieux Boutheon played Trelissac at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Andrezieux Boutheon won 4-1.

Colomiers1 - 0BloisFull TimeFT

Colomiers - Blois

Colomiers played Blois at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Colomiers won 1-0.

Les Herbiers0 - 0Bordeaux-2Full TimeFT

Les Herbiers - Bordeaux-2

Les Herbiers played Bordeaux-2 at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Romorantin0 - 1MoulinsFull TimeFT

Romorantin - Moulins

Romorantin played Moulins at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Moulins won 0-1.

Sete1 - 1Saint-Etienne-2Full TimeFT

Sete - Saint-Etienne-2

Sete played Saint-Etienne-2 at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stade Bordelais2 - 1Stade MontoisFull TimeFT

Stade Bordelais - Stade Montois

Stade Bordelais played Stade Montois at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Stade Bordelais won 2-1.

Bergerac0 - 0St PryveFull TimeFT

Bergerac - St Pryve

Bergerac played St Pryve at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bastia-Borgo3 - 2Boulogne-BillancourtFull TimeFT

Bastia-Borgo - Boulogne-Billancourt

Bastia-Borgo played Boulogne-Billancourt at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Bastia-Borgo won 3-2.

Le Havre-22 - 0VitreFull TimeFT

Le Havre-2 - Vitre

Le Havre-2 played Vitre at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Le Havre-2 won 2-0.

Poissy0 - 0Nantes-2Full TimeFT

Poissy - Nantes-2

Poissy played Nantes-2 at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Saint-Malo1 - 0OisselFull TimeFT

Saint-Malo - Oissel

Saint-Malo played Oissel at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Saint-Malo won 1-0.

Stade Briochin0 - 0ChartresFull TimeFT

Stade Briochin - Chartres

Stade Briochin played Chartres at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vannes0 - 2Furiani-AglianiFull TimeFT

Vannes - Furiani-Agliani

Vannes played Furiani-Agliani at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Furiani-Agliani won 0-2.

Lorient-20 - 1GranvilleFull TimeFT

Lorient-2 - Granville

Lorient-2 played Granville at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Granville won 0-1.

PSG-20 - 0MantesFull TimeFT

PSG-2 - Mantes

PSG-2 played Mantes at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Schiltigheim1 - 0CreteilFull TimeFT

Schiltigheim - Creteil

Schiltigheim played Creteil at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Schiltigheim won 1-0.

Belfort0 - 0ArrasFull TimeFT

Belfort - Arras

Belfort played Arras at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Epinal1 - 2Iris CroixFull TimeFT

Epinal - Iris Croix

Epinal played Iris Croix at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Iris Croix won 1-2.

Feignies1 - 1HaguenauFull TimeFT

Feignies - Haguenau

Feignies played Haguenau at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lens-22 - 2Fleury-MerogisFull TimeFT

Lens-2 - Fleury-Merogis

Lens-2 played Fleury-Merogis at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sainte Genevieve3 - 0BobignyFull TimeFT

Sainte Genevieve - Bobigny

Sainte Genevieve played Bobigny at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Sainte Genevieve won 3-0.

Sedan1 - 0Reims-2Full TimeFT

Sedan - Reims-2

Sedan played Reims-2 at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Sedan won 1-0.

St. Maur Lusi2 - 4Lille-2Full TimeFT

St. Maur Lusi - Lille-2

St. Maur Lusi played Lille-2 at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Lille-2 won 2-4.

Guingamp W3 - 0Lille WFull TimeFT

Guingamp W - Lille W

Guingamp W played Lille W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Guingamp W won 3-0.

Montpellier W11 - 0Metz WFull TimeFT

Montpellier W - Metz W

Montpellier W played Metz W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Montpellier W won 11-0.

PSG W2 - 0Dijon WFull TimeFT

PSG W - Dijon W

PSG W played Dijon W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. PSG W won 2-0.

Rodez W0 - 0Fleury WFull TimeFT

Rodez W - Fleury W

Rodez W played Fleury W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Soyaux W0 - 2Paris WFull TimeFT

Soyaux W - Paris W

Soyaux W played Paris W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Paris W won 0-2.

Sioni4 - 2SamtrediaFull TimeFT

Sioni - Samtredia

Sioni played Samtredia at the Erovnuli Liga of Georgia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Sioni won 4-2.

Wolfsburg-21 - 0Hannover-2Full TimeFT

Wolfsburg-2 - Hannover-2

Wolfsburg-2 played Hannover-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Wolfsburg-2 won 1-0.

Hamburger-21 - 1Lupo-MartiniFull TimeFT

Hamburger-2 - Lupo-Martini

Hamburger-2 played Lupo-Martini at the Regionalliga Nord of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Balingen2 - 0Wormatia WormsFull TimeFT

Balingen - Wormatia Worms

Balingen played Wormatia Worms at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Balingen won 2-0.

Eintracht Stadtallendorf1 - 4Astoria WalldorfFull TimeFT

Eintracht Stadtallendorf - Astoria Walldorf

Eintracht Stadtallendorf played Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Astoria Walldorf won 1-4.

Hessen Dreieich2 - 1Stuttgart-2Full TimeFT

Hessen Dreieich - Stuttgart-2

Hessen Dreieich played Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Hessen Dreieich won 2-1.

Saarbrucken3 - 2Mainz-2Full TimeFT

Saarbrucken - Mainz-2

Saarbrucken played Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Saarbrucken won 3-2.

Steinbach3 - 0ElversbergFull TimeFT

Steinbach - Elversberg

Steinbach played Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Steinbach won 3-0.

Waldhof Mannheim5 - 1HomburgFull TimeFT

Waldhof Mannheim - Homburg

Waldhof Mannheim played Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Waldhof Mannheim won 5-1.

Alemannia Aachen4 - 0StraelenFull TimeFT

Alemannia Aachen - Straelen

Alemannia Aachen played Straelen at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Alemannia Aachen won 4-0.

Borussia D-21 - 2VerlFull TimeFT

Borussia D-2 - Verl

Borussia D-2 played Verl at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Verl won 1-2.

Fortuna Dusseldorf-21 - 1Kaan-MarienbornFull TimeFT

Fortuna Dusseldorf-2 - Kaan-Marienborn

Fortuna Dusseldorf-2 played Kaan-Marienborn at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oberhausen4 - 0HerkenrathFull TimeFT

Oberhausen - Herkenrath

Oberhausen played Herkenrath at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Oberhausen won 4-0.

Wiedenbruck0 - 3Koln-2Full TimeFT

Wiedenbruck - Koln-2

Wiedenbruck played Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Koln-2 won 0-3.

Nurnberg-21 - 2Viktoria AschaffenburgFull TimeFT

Nurnberg-2 - Viktoria Aschaffenburg

Nurnberg-2 played Viktoria Aschaffenburg at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Viktoria Aschaffenburg won 1-2.

1860 Rosenheim0 - 1Schalding-HeiningFull TimeFT

1860 Rosenheim - Schalding-Heining

1860 Rosenheim played Schalding-Heining at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Schalding-Heining won 0-1.

Burghausen2 - 2EichstattFull TimeFT

Burghausen - Eichstatt

Burghausen played Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Heimstetten2 - 2PipinsriedFull TimeFT

Heimstetten - Pipinsried

Heimstetten played Pipinsried at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Schweinfurt4 - 1Ingolstadt-2Full TimeFT

Schweinfurt - Ingolstadt-2

Schweinfurt played Ingolstadt-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Schweinfurt won 4-1.

Hertha-21 - 3ChemnitzerFull TimeFT

Hertha-2 - Chemnitzer

Hertha-2 played Chemnitzer at the Regionalliga Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Chemnitzer won 1-3.

Oberlausitz0 - 0Germania HalberstadtFull TimeFT

Oberlausitz - Germania Halberstadt

Oberlausitz played Germania Halberstadt at the Regionalliga Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Optik Ratenow4 - 1Budissa BautzenFull TimeFT

Optik Ratenow - Budissa Bautzen

Optik Ratenow played Budissa Bautzen at the Regionalliga Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Optik Ratenow won 4-1.

Bischofswerdaer FV0 - 6BFC DynamoFull TimeFT

Bischofswerdaer FV - BFC Dynamo

Bischofswerdaer FV played BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. BFC Dynamo won 0-6.

RB Leipzig U-192 - 0Hannover U-19Full TimeFT

RB Leipzig U-19 - Hannover U-19

RB Leipzig U-19 played Hannover U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. RB Leipzig U-19 won 2-0.

Dynamo Dresden U-193 - 2Union Berlin U-19Full TimeFT

Dynamo Dresden U-19 - Union Berlin U-19

Dynamo Dresden U-19 played Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Dynamo Dresden U-19 won 3-2.

Magdeburg U-192 - 1Carl Zeiss Jena U-19Full TimeFT

Magdeburg U-19 - Carl Zeiss Jena U-19

Magdeburg U-19 played Carl Zeiss Jena U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Magdeburg U-19 won 2-1.

St. Pauli U-191 - 4Wolfsburg U-19Full TimeFT

St. Pauli U-19 - Wolfsburg U-19

St. Pauli U-19 played Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Wolfsburg U-19 won 1-4.

Niendorfer U-196 - 2Osnabruck U-19Full TimeFT

Niendorfer U-19 - Osnabruck U-19

Niendorfer U-19 played Osnabruck U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Niendorfer U-19 won 6-2.

Eintracht Frankfurt U-192 - 0Heidenheim U-19Full TimeFT

Eintracht Frankfurt U-19 - Heidenheim U-19

Eintracht Frankfurt U-19 played Heidenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Eintracht Frankfurt U-19 won 2-0.

Bayern U-191 - 1Stuttgarter Kickers U-19Full TimeFT

Bayern U-19 - Stuttgarter Kickers U-19

Bayern U-19 played Stuttgarter Kickers U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ingolstadt U-190 - 1Stuttgart U-19Full TimeFT

Ingolstadt U-19 - Stuttgart U-19

Ingolstadt U-19 played Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Stuttgart U-19 won 0-1.

Koln U-190 - 1Borussia M U-19Full TimeFT

Koln U-19 - Borussia M U-19

Koln U-19 played Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Borussia M U-19 won 0-1.

Bochum U-193 - 0Alemannia Aachen U-19Full TimeFT

Bochum U-19 - Alemannia Aachen U-19

Bochum U-19 played Alemannia Aachen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Bochum U-19 won 3-0.

Munster U-190 - 2Essen U-19Full TimeFT

Munster U-19 - Essen U-19

Munster U-19 played Essen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Essen U-19 won 0-2.

Ansbach5 - 1Neumarkt ASVFull TimeFT

Ansbach - Neumarkt ASV

Ansbach played Neumarkt ASV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Ansbach won 5-1.

Erlangen-Bruck1 - 4SeligenportenFull TimeFT

Erlangen-Bruck - Seligenporten

Erlangen-Bruck played Seligenporten at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Seligenporten won 1-4.

Jahn Forchheim1 - 2Wurzburger Kickers-2Full TimeFT

Jahn Forchheim - Wurzburger Kickers-2

Jahn Forchheim played Wurzburger Kickers-2 at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Wurzburger Kickers-2 won 1-2.

Gebenbach1 - 5Wurzburger FVFull TimeFT

Gebenbach - Wurzburger FV

Gebenbach played Wurzburger FV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Wurzburger FV won 1-5.

Grosbardorf2 - 1AbtswindFull TimeFT

Grosbardorf - Abtswind

Grosbardorf played Abtswind at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Grosbardorf won 2-1.

Sand0 - 3AubstadtFull TimeFT

Sand - Aubstadt

Sand played Aubstadt at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Aubstadt won 0-3.

Kirchanschoring1 - 1NordlingenFull TimeFT

Kirchanschoring - Nordlingen

Kirchanschoring played Nordlingen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rain Lech1 - 11860 Munchen-2Full TimeFT

Rain Lech - 1860 Munchen-2

Rain Lech played 1860 Munchen-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jahn Regensburg-24 - 2PullachFull TimeFT

Jahn Regensburg-2 - Pullach

Jahn Regensburg-2 played Pullach at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Jahn Regensburg-2 won 4-2.

Schwaben Augsburg1 - 1KotternFull TimeFT

Schwaben Augsburg - Kottern

Schwaben Augsburg played Kottern at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hankofen-Hailing2 - 2DachauFull TimeFT

Hankofen-Hailing - Dachau

Hankofen-Hailing played Dachau at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sonthofen0 - 3VilzingFull TimeFT

Sonthofen - Vilzing

Sonthofen played Vilzing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Vilzing won 0-3.

Bayern Alzenau5 - 1Hunfelder SVFull TimeFT

Bayern Alzenau - Hunfelder SV

Bayern Alzenau played Hunfelder SV at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Bayern Alzenau won 5-1.

Lehnerz4 - 2Buchonia FliedenFull TimeFT

Lehnerz - Buchonia Flieden

Lehnerz played Buchonia Flieden at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Lehnerz won 4-2.

RW Hadamar9 - 0Neu-IsenburgFull TimeFT

RW Hadamar - Neu-Isenburg

RW Hadamar played Neu-Isenburg at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. RW Hadamar won 9-0.

Turk Gucu Friedberg2 - 2GiesenFull TimeFT

Turk Gucu Friedberg - Giesen

Turk Gucu Friedberg played Giesen at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Waldgirmes1 - 1Hessen KasselFull TimeFT

Waldgirmes - Hessen Kassel

Waldgirmes played Hessen Kassel at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dassendorf0 - 0Meiendorfer SVFull TimeFT

Dassendorf - Meiendorfer SV

Dassendorf played Meiendorfer SV at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Weiche Flensburg-20 - 5Union NeumunsterFull TimeFT

Weiche Flensburg-2 - Union Neumunster

Weiche Flensburg-2 played Union Neumunster at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Union Neumunster won 0-5.

Eutiner SV4 - 0Inter Turkspor KielFull TimeFT

Eutiner SV - Inter Turkspor Kiel

Eutiner SV played Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Eutiner SV won 4-0.

Kropp1 - 2Heider SVFull TimeFT

Kropp - Heider SV

Kropp played Heider SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Heider SV won 1-2.

TSB Flensburg3 - 3TodesfeldeFull TimeFT

TSB Flensburg - Todesfelde

TSB Flensburg played Todesfelde at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Goppinger SV2 - 0ReutlingenFull TimeFT

Goppinger SV - Reutlingen

Goppinger SV played Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Goppinger SV won 2-0.

Normannia Gmund1 - 2VillingenFull TimeFT

Normannia Gmund - Villingen

Normannia Gmund played Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Villingen won 1-2.

Pforzheim1 - 0BacknangFull TimeFT

Pforzheim - Backnang

Pforzheim played Backnang at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Pforzheim won 1-0.

Stuttgarter Kickers-22 - 4SGV FreibergFull TimeFT

Stuttgarter Kickers-2 - SGV Freiberg

Stuttgarter Kickers-2 played SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. SGV Freiberg won 2-4.

Bahlinger SC2 - 0SpielbergFull TimeFT

Bahlinger SC - Spielberg

Bahlinger SC played Spielberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Bahlinger SC won 2-0.

Ilshofen2 - 0LinxFull TimeFT

Ilshofen - Linx

Ilshofen played Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Ilshofen won 2-0.

Neckarsulmer SU1 - 1RavensburgFull TimeFT

Neckarsulmer SU - Ravensburg

Neckarsulmer SU played Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oberachern3 - 0BissingenFull TimeFT

Oberachern - Bissingen

Oberachern played Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Oberachern won 3-0.

Bremer SV7 - 1GeestemundeFull TimeFT

Bremer SV - Geestemunde

Bremer SV played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Bremer SV won 7-1.

Aumund-Vegesack2 - 1BTS NeustadtFull TimeFT

Aumund-Vegesack - BTS Neustadt

Aumund-Vegesack played BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Aumund-Vegesack won 2-1.

Braunschweig-24 - 1Atlas DelmenhorstFull TimeFT

Braunschweig-2 - Atlas Delmenhorst

Braunschweig-2 played Atlas Delmenhorst at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Braunschweig-2 won 4-1.

Uphusen0 - 1OytheFull TimeFT

Uphusen - Oythe

Uphusen played Oythe at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Oythe won 0-1.

Anker Wismar2 - 0Malchower SVFull TimeFT

Anker Wismar - Malchower SV

Anker Wismar played Malchower SV at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Anker Wismar won 2-0.

BSC Sud1 - 2Tennis BorussiaFull TimeFT

BSC Sud - Tennis Borussia

BSC Sud played Tennis Borussia at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Tennis Borussia won 1-2.

Hansa-24 - 1StrausbergFull TimeFT

Hansa-2 - Strausberg

Hansa-2 played Strausberg at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa-2 won 4-1.

Torgelower SV Greif1 - 0Greifswalder FCFull TimeFT

Torgelower SV Greif - Greifswalder FC

Torgelower SV Greif played Greifswalder FC at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Torgelower SV Greif won 1-0.

Hohenstein-Ernstthal1 - 4VfL HalleFull TimeFT

Hohenstein-Ernstthal - VfL Halle

Hohenstein-Ernstthal played VfL Halle at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 11:15 UTC. VfL Halle won 1-4.

BW Zorbau1 - 2Einheit RudolstadtFull TimeFT

BW Zorbau - Einheit Rudolstadt

BW Zorbau played Einheit Rudolstadt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Einheit Rudolstadt won 1-2.

Chemie Leipzig2 - 1KrieschowFull TimeFT

Chemie Leipzig - Krieschow

Chemie Leipzig played Krieschow at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Chemie Leipzig won 2-1.

Internacional Leipzig2 - 0Askania BernburgFull TimeFT

Internacional Leipzig - Askania Bernburg

Internacional Leipzig played Askania Bernburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Internacional Leipzig won 2-0.

Wismut Gera0 - 2Wacker Nordhausen-2Full TimeFT

Wismut Gera - Wacker Nordhausen-2

Wismut Gera played Wacker Nordhausen-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Wacker Nordhausen-2 won 0-2.

Diefflen2 - 1Hassia BingenFull TimeFT

Diefflen - Hassia Bingen

Diefflen played Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Diefflen won 2-1.

Idar-Oberstein4 - 1DillingenFull TimeFT

Idar-Oberstein - Dillingen

Idar-Oberstein played Dillingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Idar-Oberstein won 4-1.

Jagersburg1 - 1Engers 07Full TimeFT

Jagersburg - Engers 07

Jagersburg played Engers 07 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karbach1 - 1Kaiserslautern-2Full TimeFT

Karbach - Kaiserslautern-2

Karbach played Kaiserslautern-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mechtersheim1 - 2EmmelshausenFull TimeFT

Mechtersheim - Emmelshausen

Mechtersheim played Emmelshausen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Emmelshausen won 1-2.

Pfeddersheim2 - 2TuS KoblenzFull TimeFT

Pfeddersheim - TuS Koblenz

Pfeddersheim played TuS Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Schott Mainz1 - 1Arminia LudwigshafenFull TimeFT

Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen

Schott Mainz played Arminia Ludwigshafen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Eintracht Trier1 - 1Rochling WolklingenFull TimeFT

Eintracht Trier - Rochling Wolklingen

Eintracht Trier played Rochling Wolklingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Koblenz0 - 0Hertha WiesbachFull TimeFT

Koblenz - Hertha Wiesbach

Koblenz played Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Homberg3 - 3HildenFull TimeFT

Homberg - Hilden

Homberg played Hilden at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

SC Velbert0 - 3FC BocholtFull TimeFT

SC Velbert - FC Bocholt

SC Velbert played FC Bocholt at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. FC Bocholt won 0-3.

Apollon U-201 - 2AEK U-20Full TimeFT

Apollon U-20 - AEK U-20

Apollon U-20 played AEK U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 07:00 UTC. AEK U-20 won 1-2.

Levadiakos U-200 - 2Xanthi U-20Full TimeFT

Levadiakos U-20 - Xanthi U-20

Levadiakos U-20 played Xanthi U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Xanthi U-20 won 0-2.

Panathinaikos U-202 - 1Panionios U-20Full TimeFT

Panathinaikos U-20 - Panionios U-20

Panathinaikos U-20 played Panionios U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Panathinaikos U-20 won 2-1.

Aris U-200 - 0PAOK U-20Full TimeFT

Aris U-20 - PAOK U-20

Aris U-20 played PAOK U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Giannina U-201 - 0Panaitolikos U-20Full TimeFT

Giannina U-20 - Panaitolikos U-20

Giannina U-20 played Panaitolikos U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Giannina U-20 won 1-0.

Debrecen2 - 1PaksFull TimeFT

Debrecen - Paks

Debrecen played Paks at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Debrecen won 2-1.

Diosgyor1 - 2UjpestFull TimeFT

Diosgyor - Ujpest

Diosgyor played Ujpest at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Ujpest won 1-2.

Haladas0 - 2VidiFull TimeFT

Haladas - Vidi

Haladas played Vidi at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Vidi won 0-2.

MTK1 - 1HonvedFull TimeFT

MTK - Honved

MTK played Honved at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Varda1 - 2MezokovesdFull TimeFT

Varda - Mezokovesd

Varda played Mezokovesd at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Mezokovesd won 1-2.

Puskas1 - 0FerencvarosFull TimeFT

Puskas - Ferencvaros

Puskas played Ferencvaros at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 17:30 UTC. Puskas won 1-0.

Maccabi Tel Aviv4 - 0Hapoel HaderaFull TimeFT

Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera

Maccabi Tel Aviv played Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Maccabi Tel Aviv won 4-0.

Ironi Kiryat Shmona1 - 1Hapoel HaifaFull TimeFT

Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa

Ironi Kiryat Shmona played Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bnei Yehuda0 - 0Hapoel Tel AvivFull TimeFT

Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv

Bnei Yehuda played Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on October 20. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hapoel Beer Sheva2 - 0Hapoel RaananaFull TimeFT

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana

Hapoel Beer Sheva played Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on October 20. The match kicked off 17:30 UTC. Hapoel Beer Sheva won 2-0.

Triestina1 - 1TernanaFull TimeFT

Triestina - Ternana

Triestina played Ternana at the Serie C, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Paganese2 - 4CataniaFull TimeFT

Paganese - Catania

Paganese played Catania at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Catania won 2-4.

Trapani3 - 0RietiFull TimeFT

Trapani - Rieti

Trapani played Rieti at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Trapani won 3-0.

Vibonese Calcio1 - 0Sicula LeonzioFull TimeFT

Vibonese Calcio - Sicula Leonzio

Vibonese Calcio played Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Vibonese Calcio won 1-0.

Matera2 - 2CasertanaFull TimeFT

Matera - Casertana

Matera played Casertana at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Juve Stabia2 - 1MonopoliFull TimeFT

Juve Stabia - Monopoli

Juve Stabia played Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Juve Stabia won 2-1.

Udinese U-192 - 3Napoli U-19Full TimeFT

Udinese U-19 - Napoli U-19

Udinese U-19 played Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Napoli U-19 won 2-3.

Fiorentina U-192 - 1Inter U-19Full TimeFT

Fiorentina U-19 - Inter U-19

Fiorentina U-19 played Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Fiorentina U-19 won 2-1.

Cagliari U-190 - 2Atalanta U-19Full TimeFT

Cagliari U-19 - Atalanta U-19

Cagliari U-19 played Atalanta U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Atalanta U-19 won 0-2.

Empoli U-193 - 3Sassuolo U-19Full TimeFT

Empoli U-19 - Sassuolo U-19

Empoli U-19 played Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Milan U-192 - 1Torino U-19Full TimeFT

Milan U-19 - Torino U-19

Milan U-19 played Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Milan U-19 won 2-1.

Cittadella U-192 - 1Salernitana U-19Full TimeFT

Cittadella U-19 - Salernitana U-19

Cittadella U-19 played Salernitana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 08:45 UTC. Cittadella U-19 won 2-1.

Bologna U-192 - 1Verona U-19Full TimeFT

Bologna U-19 - Verona U-19

Bologna U-19 played Verona U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Bologna U-19 won 2-1.

Brescia U-190 - 0Venezia U-19Full TimeFT

Brescia U-19 - Venezia U-19

Brescia U-19 played Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Carpi U-192 - 2Spezia U-19Full TimeFT

Carpi U-19 - Spezia U-19

Carpi U-19 played Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Parma U-191 - 2Padova U-19Full TimeFT

Parma U-19 - Padova U-19

Parma U-19 played Padova U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Padova U-19 won 1-2.

Spal U-192 - 1Cremonese U-19Full TimeFT

Spal U-19 - Cremonese U-19

Spal U-19 played Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Spal U-19 won 2-1.

Livorno U-192 - 0Frosinone U-19Full TimeFT

Livorno U-19 - Frosinone U-19

Livorno U-19 played Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Livorno U-19 won 2-0.

Foggia U-195 - 2Cosenza U-19Full TimeFT

Foggia U-19 - Cosenza U-19

Foggia U-19 played Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Foggia U-19 won 5-2.

Lazio U-192 - 1Ascoli U-19Full TimeFT

Lazio U-19 - Ascoli U-19

Lazio U-19 played Ascoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Lazio U-19 won 2-1.

Perugia U-193 - 0Crotone U-19Full TimeFT

Perugia U-19 - Crotone U-19

Perugia U-19 played Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Perugia U-19 won 3-0.

Pescara U-193 - 1Benevento U-19Full TimeFT

Pescara U-19 - Benevento U-19

Pescara U-19 played Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Pescara U-19 won 3-1.

Riga2 - 0FK JelgavaFull TimeFT

Riga - FK Jelgava

Riga played FK Jelgava at the Virsliga of Latvia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Riga won 2-0.

Ventspils1 - 1SpartaksFull TimeFT

Ventspils - Spartaks

Ventspils played Spartaks at the Virsliga of Latvia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Liepaja0 - 1FS Metta LUFull TimeFT

Liepaja - FS Metta LU

Liepaja played FS Metta LU at the Virsliga of Latvia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. FS Metta LU won 0-1.

Banga2 - 0Stumbras-2Full TimeFT

Banga - Stumbras-2

Banga played Stumbras-2 at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Banga won 2-0.

Dainava6 - 0KupiskisFull TimeFT

Dainava - Kupiskis

Dainava played Kupiskis at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Dainava won 6-0.

Dziugas Telsiai1 - 0Utenis UtenaFull TimeFT

Dziugas Telsiai - Utenis Utena

Dziugas Telsiai played Utenis Utena at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Dziugas Telsiai won 1-0.

NFA Kaunas3 - 0KoralasForfeitFrf

NFA Kaunas - Koralas

NFA Kaunas played Koralas at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. Koralas was forfeited with a 3-0 loss.. NFA Kaunas won 3-0.

Nevezis1 - 2PanevezysFull TimeFT

Nevezis - Panevezys

Nevezis played Panevezys at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Panevezys won 1-2.

Pakruojis2 - 0Zalgiris-2Full TimeFT

Pakruojis - Zalgiris-2

Pakruojis played Zalgiris-2 at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Pakruojis won 2-0.

Trakai-23 - 2Vilniaus VytisFull TimeFT

Trakai-2 - Vilniaus Vytis

Trakai-2 played Vilniaus Vytis at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Trakai-2 won 3-2.

Dudelange4 - 1Progres NiedercornFull TimeFT

Dudelange - Progres Niedercorn

Dudelange played Progres Niedercorn at the Fortis League of Luxembourg on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Dudelange won 4-1.

Pieta Hotspurs0 - 4Valletta FCFull TimeFT

Pieta Hotspurs - Valletta FC

Pieta Hotspurs played Valletta FC at the Premier Division of Malta on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Valletta FC won 0-4.

Birkirkara FC2 - 0Tarxien RainbowsFull TimeFT

Birkirkara FC - Tarxien Rainbows

Birkirkara FC played Tarxien Rainbows at the Premier Division of Malta on October 20. The match kicked off 15:15 UTC. Birkirkara FC won 2-0.

Zejtun Corinthians0 - 1Mqabba FCFull TimeFT

Zejtun Corinthians - Mqabba FC

Zejtun Corinthians played Mqabba FC at the Division 1 of Malta on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Mqabba FC won 0-1.

Lija Athletic4 - 1Gudja UnitedFull TimeFT

Lija Athletic - Gudja United

Lija Athletic played Gudja United at the Division 1 of Malta on October 20. The match kicked off 15:15 UTC. Lija Athletic won 4-1.

Dinamo-Auto0 - 1SperantaFull TimeFT

Dinamo-Auto - Speranta

Dinamo-Auto played Speranta at the Divizia Nationala of Moldova on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Speranta won 0-1.

Zimbru3 - 1Olimpia BaltiFull TimeFT

Zimbru - Olimpia Balti

Zimbru played Olimpia Balti at the Divizia Nationala of Moldova on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Zimbru won 3-1.

Buducnost2 - 1OFK TitogradFull TimeFT

Buducnost - OFK Titograd

Buducnost played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Buducnost won 2-1.

Iskra1 - 2ZetaFull TimeFT

Iskra - Zeta

Iskra played Zeta at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Zeta won 1-2.

Lovcen Cetinje0 - 1MornarFull TimeFT

Lovcen Cetinje - Mornar

Lovcen Cetinje played Mornar at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Mornar won 0-1.

OFK Petrovac1 - 0Sutjeska NiksicFull TimeFT

OFK Petrovac - Sutjeska Niksic

OFK Petrovac played Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. OFK Petrovac won 1-0.

Rudar Pljevlja0 - 0Grbalj RadanoviciFull TimeFT

Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovici

Rudar Pljevlja played Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Excelsior M.0 - 1Kozakken BoysFull TimeFT

Excelsior M. - Kozakken Boys

Excelsior M. played Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Kozakken Boys won 0-1.

GVVV Veenendaal3 - 2SpakenburgFull TimeFT

GVVV Veenendaal - Spakenburg

GVVV Veenendaal played Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. GVVV Veenendaal won 3-2.

Scheveningen0 - 3Almere City-2Full TimeFT

Scheveningen - Almere City-2

Scheveningen played Almere City-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Almere City-2 won 0-3.

IJsselmeervogels1 - 0Koninklijke HFCFull TimeFT

IJsselmeervogels - Koninklijke HFC

IJsselmeervogels played Koninklijke HFC at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. IJsselmeervogels won 1-0.

HHC1 - 1LiendenFull TimeFT

HHC - Lienden

HHC played Lienden at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rijnsburgse Boys1 - 2KatwijkFull TimeFT

Rijnsburgse Boys - Katwijk

Rijnsburgse Boys played Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Katwijk won 1-2.

Sparta Rotterdam-23 - 2AFCFull TimeFT

Sparta Rotterdam-2 - AFC

Sparta Rotterdam-2 played AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Sparta Rotterdam-2 won 3-2.

VVSB1 - 3De Treffers/KegroFull TimeFT

VVSB - De Treffers/Kegro

VVSB played De Treffers/Kegro at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. De Treffers/Kegro won 1-3.

Vitesse-20 - 1BarendrechtFull TimeFT

Vitesse-2 - Barendrecht

Vitesse-2 played Barendrecht at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Barendrecht won 0-1.

Ards2 - 1Linfield FCFull TimeFT

Ards - Linfield FC

Ards played Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ards won 2-1.

Ballymena Utd1 - 1Dungannon SwiftsFull TimeFT

Ballymena Utd - Dungannon Swifts

Ballymena Utd played Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cliftonville3 - 1Warrenpoint TownFull TimeFT

Cliftonville - Warrenpoint Town

Cliftonville played Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Cliftonville won 3-1.

Coleraine FC1 - 0Crusaders FCFull TimeFT

Coleraine FC - Crusaders FC

Coleraine FC played Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Coleraine FC won 1-0.

Glentoran FC1 - 2GlenavonFull TimeFT

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC played Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Glenavon won 1-2.

Larne FC4 - 0Carrick RangerFull TimeFT

Larne FC - Carrick Ranger

Larne FC played Carrick Ranger at the Championship 1 of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Larne FC won 4-0.

PortadownDundela FCPostponedPst

Portadown - Dundela FC

Portadown are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on October 20.

Arna-Bjornar W2 - 0Roa WFull TimeFT

Arna-Bjornar W - Roa W

Arna-Bjornar W played Roa W at the Toppserien - Women of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Arna-Bjornar W won 2-0.

Avaldsnes W0 - 0Sandviken WFull TimeFT

Avaldsnes W - Sandviken W

Avaldsnes W played Sandviken W at the Toppserien - Women of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lyn W2 - 3Stabek WFull TimeFT

Lyn W - Stabek W

Lyn W played Stabek W at the Toppserien - Women of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Stabek W won 2-3.

Trondheims-Orn W1 - 3Valerenga WFull TimeFT

Trondheims-Orn W - Valerenga W

Trondheims-Orn W played Valerenga W at the Toppserien - Women of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Valerenga W won 1-3.

Alta3 - 0MossFull TimeFT

Alta - Moss

Alta played Moss at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Alta won 3-0.

Asker4 - 2BaerumFull TimeFT

Asker - Baerum

Asker played Baerum at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Asker won 4-2.

Elverum3 - 2Odd Grenland-2Full TimeFT

Elverum - Odd Grenland-2

Elverum played Odd Grenland-2 at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Elverum won 3-2.

Grorud0 - 0FredrikstadFull TimeFT

Grorud - Fredrikstad

Grorud played Fredrikstad at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nybergsund1 - 2HonefossFull TimeFT

Nybergsund - Honefoss

Nybergsund played Honefoss at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Honefoss won 1-2.

Raufoss3 - 2Fram LarvikFull TimeFT

Raufoss - Fram Larvik

Raufoss played Fram Larvik at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Raufoss won 3-2.

Stabek-21 - 4MjolnerFull TimeFT

Stabek-2 - Mjolner

Stabek-2 played Mjolner at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Mjolner won 1-4.

Arendal3 - 4FlekkeroyFull TimeFT

Arendal - Flekkeroy

Arendal played Flekkeroy at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Flekkeroy won 3-4.

Brattvag1 - 4NardoFull TimeFT

Brattvag - Nardo

Brattvag played Nardo at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Nardo won 1-4.

Egersund1 - 1Vard-HaugesundFull TimeFT

Egersund - Vard-Haugesund

Egersund played Vard-Haugesund at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hodd2 - 1KjelsasFull TimeFT

Hodd - Kjelsas

Hodd played Kjelsas at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Hodd won 2-1.

Skeid2 - 0BryneFull TimeFT

Skeid - Bryne

Skeid played Bryne at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Skeid won 2-0.

Valerenga-21 - 3KFUM OsloFull TimeFT

Valerenga-2 - KFUM Oslo

Valerenga-2 played KFUM Oslo at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. KFUM Oslo won 1-3.

Vidar4 - 2Stjordals-BlinkFull TimeFT

Vidar - Stjordals-Blink

Vidar played Stjordals-Blink at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Vidar won 4-2.

LKS Lodz2 - 0JastrzebieFull TimeFT

LKS Lodz - Jastrzebie

LKS Lodz played Jastrzebie at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. LKS Lodz won 2-0.

Olsztyn2 - 2Puszcza N.Full TimeFT

Olsztyn - Puszcza N.

Olsztyn played Puszcza N. at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bytovia Bytow1 - 1Odra OpoleFull TimeFT

Bytovia Bytow - Odra Opole

Bytovia Bytow played Odra Opole at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tychy 710 - 0RakowFull TimeFT

Tychy 71 - Rakow

Tychy 71 played Rakow at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Podbeskidzie2 - 1ChojniczankaFull TimeFT

Podbeskidzie - Chojniczanka

Podbeskidzie played Chojniczanka at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Podbeskidzie won 2-1.

Radomiak Radom3 - 2Pogon SiedlceFull TimeFT

Radomiak Radom - Pogon Siedlce

Radomiak Radom played Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Radomiak Radom won 3-2.

Rozwoj Katowice2 - 1Gryf WFull TimeFT

Rozwoj Katowice - Gryf W

Rozwoj Katowice played Gryf W at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Rozwoj Katowice won 2-1.

Siarka Tarnobrzeg0 - 3Gornik LecznaFull TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Gornik Leczna

Siarka Tarnobrzeg played Gornik Leczna at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Gornik Leczna won 0-3.

Skra Czestochowa1 - 0StargardFull TimeFT

Skra Czestochowa - Stargard

Skra Czestochowa played Stargard at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Skra Czestochowa won 1-0.

Belchatow0 - 0Elana TorunFull TimeFT

Belchatow - Elana Torun

Belchatow played Elana Torun at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Olimpia G3 - 4Resovia RzeszowFull TimeFT

Olimpia G - Resovia Rzeszow

Olimpia G played Resovia Rzeszow at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Resovia Rzeszow won 3-4.

Ruch Chorzow1 - 3WidzewFull TimeFT

Ruch Chorzow - Widzew

Ruch Chorzow played Widzew at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Widzew won 1-3.

Olimpia Elblag0 - 0EnergetykFull TimeFT

Olimpia Elblag - Energetyk

Olimpia Elblag played Energetyk at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 17:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Biala Podlaska W0 - 1UKS Lodz WFull TimeFT

Biala Podlaska W - UKS Lodz W

Biala Podlaska W played UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. UKS Lodz W won 0-1.

Medyk Konin W3 - 3Walbrzych WFull TimeFT

Medyk Konin W - Walbrzych W

Medyk Konin W played Walbrzych W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Mitech Zywiec W1 - 2Wroclaw WFull TimeFT

Mitech Zywiec W - Wroclaw W

Mitech Zywiec W played Wroclaw W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Wroclaw W won 1-2.

Sosnowiec W4 - 1Katowice WFull TimeFT

Sosnowiec W - Katowice W

Sosnowiec W played Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Sosnowiec W won 4-1.

UJ Krakow W1 - 1Olimpia Szczecin WFull TimeFT

UJ Krakow W - Olimpia Szczecin W

UJ Krakow W played Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Polonia Poznan W0 - 8Gornik Leczna WFull TimeFT

Polonia Poznan W - Gornik Leczna W

Polonia Poznan W played Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Gornik Leczna W won 0-8.

Elana Torun U-190 - 2Zaglebie L U-19Full TimeFT

Elana Torun U-19 - Zaglebie L U-19

Elana Torun U-19 played Zaglebie L U-19 at the Central Youth League of Poland on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Zaglebie L U-19 won 0-2.

Pogon Szczecin U-191 - 1Arka Gdynia U-19Full TimeFT

Pogon Szczecin U-19 - Arka Gdynia U-19

Pogon Szczecin U-19 played Arka Gdynia U-19 at the Central Youth League of Poland on October 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Slask U-191 - 4Korona U-19Full TimeFT

Slask U-19 - Korona U-19

Slask U-19 played Korona U-19 at the Central Youth League of Poland on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Korona U-19 won 1-4.

Wisla Krakow U-190 - 0Belchatow U-19Full TimeFT

Wisla Krakow U-19 - Belchatow U-19

Wisla Krakow U-19 played Belchatow U-19 at the Central Youth League of Poland on October 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

ACS Poli Timisoara1 - 2ASU Poli TimisoaraFull TimeFT

ACS Poli Timisoara - ASU Poli Timisoara

ACS Poli Timisoara played ASU Poli Timisoara at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. ASU Poli Timisoara won 1-2.

Balotesti2 - 1PanduriiFull TimeFT

Balotesti - Pandurii

Balotesti played Pandurii at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Balotesti won 2-1.

Braila3 - 3Aerostar BacauFull TimeFT

Braila - Aerostar Bacau

Braila played Aerostar Bacau at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Mioveni2 - 1Luceafarul OradeaFull TimeFT

Mioveni - Luceafarul Oradea

Mioveni played Luceafarul Oradea at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Mioveni won 2-1.

Sportul Snagov3 - 0MetaloglobusFull TimeFT

Sportul Snagov - Metaloglobus

Sportul Snagov played Metaloglobus at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Sportul Snagov won 3-0.

UTA Arad1 - 1EnergeticianulFull TimeFT

UTA Arad - Energeticianul

UTA Arad played Energeticianul at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Academica Clinceni0 - 1Chindia TargovisteFull TimeFT

Academica Clinceni - Chindia Targoviste

Academica Clinceni played Chindia Targoviste at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Chindia Targoviste won 0-1.

Ural-D2 - 1Kr. Sovetov-DFull TimeFT

Ural-D - Kr. Sovetov-D

Ural-D played Kr. Sovetov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Ural-D won 2-1.

Dinamo-D1 - 2Zenit-DFull TimeFT

Dinamo-D - Zenit-D

Dinamo-D played Zenit-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Zenit-D won 1-2.

FK Krasnodar-D2 - 1Akhmat-DFull TimeFT

FK Krasnodar-D - Akhmat-D

FK Krasnodar-D played Akhmat-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. FK Krasnodar-D won 2-1.

Znamia Truda0 - 1VelesFull TimeFT

Znamia Truda - Veles

Znamia Truda played Veles at the PFL, Zapad of Russia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Veles won 0-1.

Kolomna2 - 1Torpedo VlFull TimeFT

Kolomna - Torpedo Vl

Kolomna played Torpedo Vl at the PFL, Zapad of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kolomna won 2-1.

Pskov-7471 - 2KazankaFull TimeFT

Pskov-747 - Kazanka

Pskov-747 played Kazanka at the PFL, Zapad of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kazanka won 1-2.

Leningradets4 - 1Dnepr SmolenskFull TimeFT

Leningradets - Dnepr Smolensk

Leningradets played Dnepr Smolensk at the PFL, Zapad of Russia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Leningradets won 4-1.

Kaluga2 - 0Metallurg L.Full TimeFT

Kaluga - Metallurg L.

Kaluga played Metallurg L. at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kaluga won 2-0.

Kvant Obninsk0 - 1Dynamo BrFull TimeFT

Kvant Obninsk - Dynamo Br

Kvant Obninsk played Dynamo Br at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Dynamo Br won 0-1.

Sokol4 - 0Rotor-2Full TimeFT

Sokol - Rotor-2

Sokol played Rotor-2 at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Sokol won 4-0.

Ryazan2 - 1ZorkiyFull TimeFT

Ryazan - Zorkiy

Ryazan played Zorkiy at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Ryazan won 2-1.

Salyut1 - 0SaturnFull TimeFT

Salyut - Saturn

Salyut played Saturn at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Salyut won 1-0.

FK Strogino0 - 1TorpedoFull TimeFT

FK Strogino - Torpedo

FK Strogino played Torpedo at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Torpedo won 0-1.

Alloa Athletic1 - 0Partick ThistleFull TimeFT

Alloa Athletic - Partick Thistle

Alloa Athletic played Partick Thistle at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Alloa Athletic won 1-0.

Dundee United1 - 1Inverness C.TFull TimeFT

Dundee United - Inverness C.T

Dundee United played Inverness C.T at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dunfermline0 - 1Queen of the SouthFull TimeFT

Dunfermline - Queen of the South

Dunfermline played Queen of the South at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Queen of the South won 0-1.

Greenock Morton1 - 0FalkirkFull TimeFT

Greenock Morton - Falkirk

Greenock Morton played Falkirk at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Greenock Morton won 1-0.

Ross County2 - 1Ayr UnitedFull TimeFT

Ross County - Ayr United

Ross County played Ayr United at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ross County won 2-1.

Arbroath3 - 1DumbartonFull TimeFT

Arbroath - Dumbarton

Arbroath played Dumbarton at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Arbroath won 3-1.

East Fife3 - 1Brechin CityFull TimeFT

East Fife - Brechin City

East Fife played Brechin City at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. East Fife won 3-1.

Montrose0 - 3AirdrieoniansFull TimeFT

Montrose - Airdrieonians

Montrose played Airdrieonians at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Airdrieonians won 0-3.

Raith Rovers2 - 1StranraerFull TimeFT

Raith Rovers - Stranraer

Raith Rovers played Stranraer at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Raith Rovers won 2-1.

Stenhousemuir1 - 2Forfar AthleticFull TimeFT

Stenhousemuir - Forfar Athletic

Stenhousemuir played Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Forfar Athletic won 1-2.

Albion Rovers0 - 2Formartine UtdFull TimeFT

Albion Rovers - Formartine Utd

Albion Rovers played Formartine Utd at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Formartine Utd won 0-2.

Beith Juniors4 - 0LinlithgowFull TimeFT

Beith Juniors - Linlithgow

Beith Juniors played Linlithgow at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Beith Juniors won 4-0.

Berwick Rangers3 - 1GretnaFull TimeFT

Berwick Rangers - Gretna

Berwick Rangers played Gretna at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Berwick Rangers won 3-1.

Brora Rangers6 - 0ColdstreamFull TimeFT

Brora Rangers - Coldstream

Brora Rangers played Coldstream at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Brora Rangers won 6-0.

Cove Rangers1 - 1Auchinleck TalbotFull TimeFT

Cove Rangers - Auchinleck Talbot

Cove Rangers played Auchinleck Talbot at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cowdenbeath2 - 1ClydeFull TimeFT

Cowdenbeath - Clyde

Cowdenbeath played Clyde at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Cowdenbeath won 2-1.

Cumbernauld Colts1 - 4BSC GlasgowFull TimeFT

Cumbernauld Colts - BSC Glasgow

Cumbernauld Colts played BSC Glasgow at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. BSC Glasgow won 1-4.

Deveronvale1 - 2Stirling UniversityFull TimeFT

Deveronvale - Stirling University

Deveronvale played Stirling University at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Stirling University won 1-2.

East Kilbride3 - 1SpartansFull TimeFT

East Kilbride - Spartans

East Kilbride played Spartans at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. East Kilbride won 3-1.

Edinburgh City1 - 0Civil Service StrollFull TimeFT

Edinburgh City - Civil Service Stroll

Edinburgh City played Civil Service Stroll at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Edinburgh City won 1-0.

Edusport Academy1 - 2FraserburghFull TimeFT

Edusport Academy - Fraserburgh

Edusport Academy played Fraserburgh at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Fraserburgh won 1-2.

Elgin City2 - 0Whitehill WelfareFull TimeFT

Elgin City - Whitehill Welfare

Elgin City played Whitehill Welfare at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Elgin City won 2-0.

Gala Fairydean2 - 0East StirlingshireFull TimeFT

Gala Fairydean - East Stirlingshire

Gala Fairydean played East Stirlingshire at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Gala Fairydean won 2-0.

Peterhead3 - 2Kelty HeartsFull TimeFT

Peterhead - Kelty Hearts

Peterhead played Kelty Hearts at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Peterhead won 3-2.

Rothes0 - 1Annan AthleticFull TimeFT

Rothes - Annan Athletic

Rothes played Annan Athletic at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Annan Athletic won 0-1.

Stirling Albion1 - 2Queen's ParkFull TimeFT

Stirling Albion - Queen's Park

Stirling Albion played Queen's Park at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Queen's Park won 1-2.

Komarno1 - 1PohronieFull TimeFT

Komarno - Pohronie

Komarno played Pohronie at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lipany0 - 0Banska BystricaFull TimeFT

Lipany - Banska Bystrica

Lipany played Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tatran Presov1 - 0DubnicaFull TimeFT

Tatran Presov - Dubnica

Tatran Presov played Dubnica at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Tatran Presov won 1-0.

Poprad5 - 2Partizan BardejovFull TimeFT

Poprad - Partizan Bardejov

Poprad played Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Poprad won 5-2.

Skalica2 - 0Petrzalka akademiaFull TimeFT

Skalica - Petrzalka akademia

Skalica played Petrzalka akademia at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Skalica won 2-0.

Ankaran Hrvatini2 - 0BeltinciFull TimeFT

Ankaran Hrvatini - Beltinci

Ankaran Hrvatini played Beltinci at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Ankaran Hrvatini won 2-0.

Bilje1 - 2Ilirija LjubljanaFull TimeFT

Bilje - Ilirija Ljubljana

Bilje played Ilirija Ljubljana at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Ilirija Ljubljana won 1-2.

Bravo3 - 1NK BrdaFull TimeFT

Bravo - NK Brda

Bravo played NK Brda at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Bravo won 3-1.

Brezice1 - 4RadomljeFull TimeFT

Brezice - Radomlje

Brezice played Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Radomlje won 1-4.

Dob2 - 0NaftaFull TimeFT

Dob - Nafta

Dob played Nafta at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Dob won 2-0.

NK Fuzinar1 - 1DekaniFull TimeFT

NK Fuzinar - Dekani

NK Fuzinar played Dekani at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rogaska1 - 3NK KrkaFull TimeFT

Rogaska - NK Krka

Rogaska played NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. NK Krka won 1-3.

Valladolid-20 - 0Cultural LeonesaFull TimeFT

Valladolid-2 - Cultural Leonesa

Valladolid-2 played Cultural Leonesa at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vitoria CD0 - 1BarakaldoFull TimeFT

Vitoria CD - Barakaldo

Vitoria CD played Barakaldo at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Barakaldo won 0-1.

Amorebieta1 - 2Oviedo-2Full TimeFT

Amorebieta - Oviedo-2

Amorebieta played Oviedo-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Oviedo-2 won 1-2.

Athletic-21 - 3MirandesFull TimeFT

Athletic-2 - Mirandes

Athletic-2 played Mirandes at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Mirandes won 1-3.

Leioa1 - 1GernikaFull TimeFT

Leioa - Gernika

Leioa played Gernika at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Barcelona-21 - 1Villarreal-2Full TimeFT

Barcelona-2 - Villarreal-2

Barcelona-2 played Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valencia WSevilla WPostponedPst

Valencia W - Sevilla W

Valencia W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on October 20.

Rayo Vallecano W2 - 0Albacete WFull TimeFT

Rayo Vallecano W - Albacete W

Rayo Vallecano W played Albacete W at the Primera Division - Women of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Rayo Vallecano W won 2-0.

Ceares0 - 1Marino de LuancoFull TimeFT

Ceares - Marino de Luanco

Ceares played Marino de Luanco at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Marino de Luanco won 0-1.

Lealtad2 - 1San Martin EIFull TimeFT

Lealtad - San Martin EI

Lealtad played San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 14:45 UTC. Lealtad won 2-1.

Cayon4 - 0CD NavalFull TimeFT

Cayon - CD Naval

Cayon played CD Naval at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Cayon won 4-0.

Ribamontan al Mar2 - 2TropezonFull TimeFT

Ribamontan al Mar - Tropezon

Ribamontan al Mar played Tropezon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cultural Guarnizo1 - 2BezanaFull TimeFT

Cultural Guarnizo - Bezana

Cultural Guarnizo played Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Bezana won 1-2.

Escobedo1 - 1SamanoFull TimeFT

Escobedo - Samano

Escobedo played Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Amurrio0 - 0San IgnacioFull TimeFT

Amurrio - San Ignacio

Amurrio played San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Beasain4 - 1Lagun OnakFull TimeFT

Beasain - Lagun Onak

Beasain played Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Beasain won 4-1.

Club Bermeo2 - 0Pasaia KEFull TimeFT

Club Bermeo - Pasaia KE

Club Bermeo played Pasaia KE at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Club Bermeo won 2-0.

Zamudio0 - 4PortugaleteFull TimeFT

Zamudio - Portugalete

Zamudio played Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Portugalete won 0-4.

Real Sociedad-33 - 3SomorrostroFull TimeFT

Real Sociedad-3 - Somorrostro

Real Sociedad-3 played Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

SD San Pedro0 - 1SantutxuFull TimeFT

SD San Pedro - Santutxu

SD San Pedro played Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Santutxu won 0-1.

Balmaseda3 - 0SestaoFull TimeFT

Balmaseda - Sestao

Balmaseda played Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Balmaseda won 3-0.

Jove EspanolVillarreal-3PostponedPst

Jove Espanol - Villarreal-3

Jove Espanol are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 20.

AtzenetaPaiportaPostponedPst

Atzeneta - Paiporta

Atzeneta are playing Paiporta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 20.

AceroElche-2PostponedPst

Acero - Elche-2

Acero are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 20.

VilamarxantAlziraPostponedPst

Vilamarxant - Alzira

Vilamarxant are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 20.

Numancia-23 - 0Burgos PromesasFull TimeFT

Numancia-2 - Burgos Promesas

Numancia-2 played Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Numancia-2 won 3-0.

Bembibre1 - 1Real AvilaFull TimeFT

Bembibre - Real Avila

Bembibre played Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Virgen del Camino1 - 0UD Santa MartaFull TimeFT

La Virgen del Camino - UD Santa Marta

La Virgen del Camino played UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. La Virgen del Camino won 1-0.

Atarfe Industrial2 - 1River MelillaFull TimeFT

Atarfe Industrial - River Melilla

Atarfe Industrial played River Melilla at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 20. The match kicked off 10:30 UTC. Atarfe Industrial won 2-1.

Ibiza Islas Pitiusas4 - 0SollerFull TimeFT

Ibiza Islas Pitiusas - Soller

Ibiza Islas Pitiusas played Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ibiza Islas Pitiusas won 4-0.

Santanyi0 - 1FerriolenseFull TimeFT

Santanyi - Ferriolense

Santanyi played Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ferriolense won 0-1.

Esporles1 - 1Platges de CalviaFull TimeFT

Esporles - Platges de Calvia

Esporles played Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alcudia2 - 1Mallorca-2Full TimeFT

Alcudia - Mallorca-2

Alcudia played Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 15:30 UTC. Alcudia won 2-1.

Felanitx1 - 1ManacorFull TimeFT

Felanitx - Manacor

Felanitx played Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Poblense5 - 0Son CladeraFull TimeFT

Poblense - Son Cladera

Poblense played Son Cladera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Poblense won 5-0.

Murense0 - 0LlosetenseFull TimeFT

Murense - Llosetense

Murense played Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Las Palmas-31 - 0TeniscaFull TimeFT

Las Palmas-3 - Tenisca

Las Palmas-3 played Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Las Palmas-3 won 1-0.

Union Viera1 - 0IbarraFull TimeFT

Union Viera - Ibarra

Union Viera played Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Union Viera won 1-0.

Panaderia Pulido2 - 2Tenerife-2Full TimeFT

Panaderia Pulido - Tenerife-2

Panaderia Pulido played Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Guimar2 - 0TamaraceiteFull TimeFT

Guimar - Tamaraceite

Guimar played Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Guimar won 2-0.

Cortes0 - 1HuarteFull TimeFT

Cortes - Huarte

Cortes played Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Huarte won 0-1.

Baztan1 - 1BurladesFull TimeFT

Baztan - Burlades

Baztan played Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beti Onak0 - 3Pena SportFull TimeFT

Beti Onak - Pena Sport

Beti Onak played Pena Sport at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Pena Sport won 0-3.

San Juan2 - 0Valle EguesFull TimeFT

San Juan - Valle Egues

San Juan played Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. San Juan won 2-0.

Txantrea2 - 2SubizaFull TimeFT

Txantrea - Subiza

Txantrea played Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alesves3 - 2PamplonaFull TimeFT

Alesves - Pamplona

Alesves played Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:45 UTC. Alesves won 3-2.

Rapid de Murillo4 - 2AlberiteFull TimeFT

Rapid de Murillo - Alberite

Rapid de Murillo played Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Rapid de Murillo won 4-2.

Yague1 - 1AgoncilloFull TimeFT

Yague - Agoncillo

Yague played Agoncillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Manchego1 - 0Albacete-2Full TimeFT

Manchego - Albacete-2

Manchego played Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Manchego won 1-0.

Villacanas0 - 3SocuellamosFull TimeFT

Villacanas - Socuellamos

Villacanas played Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Socuellamos won 0-3.

Vaxjo W5 - 1Hammarby WFull TimeFT

Vaxjo W - Hammarby W

Vaxjo W played Hammarby W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 20. The match kicked off 11:45 UTC. Vaxjo W won 5-1.

Kalmar W0 - 3Limhamn WFull TimeFT

Kalmar W - Limhamn W

Kalmar W played Limhamn W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Limhamn W won 0-3.

Kristianstads W1 - 5Goteborg WFull TimeFT

Kristianstads W - Goteborg W

Kristianstads W played Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Goteborg W won 1-5.

Lund2 - 0HusqvarnaFull TimeFT

Lund - Husqvarna

Lund played Husqvarna at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Lund won 2-0.

Mjallby2 - 1KarlskronaFull TimeFT

Mjallby - Karlskrona

Mjallby played Karlskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Mjallby won 2-1.

Oddevold1 - 0LjungskileFull TimeFT

Oddevold - Ljungskile

Oddevold played Ljungskile at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Oddevold won 1-0.

Atvidaberg2 - 2AngelholmFull TimeFT

Atvidaberg - Angelholm

Atvidaberg played Angelholm at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Oskarshamns AIK2 - 2GrebbestadsFull TimeFT

Oskarshamns AIK - Grebbestads

Oskarshamns AIK played Grebbestads at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Skovde1 - 1TornsFull TimeFT

Skovde - Torns

Skovde played Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Utsiktens0 - 0TvaakerFull TimeFT

Utsiktens - Tvaaker

Utsiktens played Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nykoping2 - 2Carlstad UnitedFull TimeFT

Nykoping - Carlstad United

Nykoping played Carlstad United at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sandviken0 - 2UmeaFull TimeFT

Sandviken - Umea

Sandviken played Umea at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Umea won 0-2.

Sollentuna1 - 0RynningeFull TimeFT

Sollentuna - Rynninge

Sollentuna played Rynninge at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Sollentuna won 1-0.

Arameiska-Syrianska1 - 1ForwardFull TimeFT

Arameiska-Syrianska - Forward

Arameiska-Syrianska played Forward at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Linkoping City2 - 1AssyriskaFull TimeFT

Linkoping City - Assyriska

Linkoping City played Assyriska at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Linkoping City won 2-1.

Team Thoren0 - 1VasterasFull TimeFT

Team Thoren - Vasteras

Team Thoren played Vasteras at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Vasteras won 0-1.

FBK Karlstad1 - 1SkoftebynFull TimeFT

FBK Karlstad - Skoftebyn

FBK Karlstad played Skoftebyn at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gauthiod7 - 4HisingsbackaFull TimeFT

Gauthiod - Hisingsbacka

Gauthiod played Hisingsbacka at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Gauthiod won 7-4.

Orebro Syrianska6 - 1Vanersborgs FKFull TimeFT

Orebro Syrianska - Vanersborgs FK

Orebro Syrianska played Vanersborgs FK at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Orebro Syrianska won 6-1.

Stenungsund3 - 2VargardaFull TimeFT

Stenungsund - Vargarda

Stenungsund played Vargarda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Stenungsund won 3-2.

Trollhattan1 - 3KarlstadFull TimeFT

Trollhattan - Karlstad

Trollhattan played Karlstad at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Karlstad won 1-3.

Uddevalla3 - 1TorslandaFull TimeFT

Uddevalla - Torslanda

Uddevalla played Torslanda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Uddevalla won 3-1.

Vanersborgs IF0 - 1NordvarmlandFull TimeFT

Vanersborgs IF - Nordvarmland

Vanersborgs IF played Nordvarmland at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Nordvarmland won 0-1.

Gute3 - 1Gamla UpsalaFull TimeFT

Gute - Gamla Upsala

Gute played Gamla Upsala at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Gute won 3-1.

Karlberg1 - 0NorrtaljeFull TimeFT

Karlberg - Norrtalje

Karlberg played Norrtalje at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Karlberg won 1-0.

Mora FC0 - 4BollnasFull TimeFT

Mora FC - Bollnas

Mora FC played Bollnas at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Bollnas won 0-4.

Skiljebo2 - 0ValboFull TimeFT

Skiljebo - Valbo

Skiljebo played Valbo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Skiljebo won 2-0.

Sundbyberg2 - 2LidingoFull TimeFT

Sundbyberg - Lidingo

Sundbyberg played Lidingo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Taby3 - 3StromsbergFull TimeFT

Taby - Stromsberg

Taby played Stromsberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Vasalund2 - 0StocksundFull TimeFT

Vasalund - Stocksund

Vasalund played Stocksund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Vasalund won 2-0.

Gallivare Malmbergets0 - 5Friska ViljorFull TimeFT

Gallivare Malmbergets - Friska Viljor

Gallivare Malmbergets played Friska Viljor at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Friska Viljor won 0-5.

Harnosand2 - 5Kramfors-AlliansenFull TimeFT

Harnosand - Kramfors-Alliansen

Harnosand played Kramfors-Alliansen at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Kramfors-Alliansen won 2-5.

Hudiksvall5 - 2LuleaFull TimeFT

Hudiksvall - Lulea

Hudiksvall played Lulea at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Hudiksvall won 5-2.

IFK Ostersund1 - 0GottneFull TimeFT

IFK Ostersund - Gottne

IFK Ostersund played Gottne at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Ostersund won 1-0.

IFK Umea2 - 2Ytterhogdals IKFull TimeFT

IFK Umea - Ytterhogdals IK

IFK Umea played Ytterhogdals IK at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pitea1 - 2BodenFull TimeFT

Pitea - Boden

Pitea played Boden at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Boden won 1-2.

Taftea2 - 3IFK TimraFull TimeFT

Taftea - IFK Timra

Taftea played IFK Timra at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Timra won 2-3.

Lausanne2 - 0SchaffhausenFull TimeFT

Lausanne - Schaffhausen

Lausanne played Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Lausanne won 2-0.

Rapperswil1 - 2KriensFull TimeFT

Rapperswil - Kriens

Rapperswil played Kriens at the Challenge League of Switzerland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Kriens won 1-2.

Servette3 - 1AarauFull TimeFT

Servette - Aarau

Servette played Aarau at the Challenge League of Switzerland on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Servette won 3-1.

Basel-22 - 2ChamFull TimeFT

Basel-2 - Cham

Basel-2 played Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Stade Nyonnais1 - 4Stade Lausanne OuchyFull TimeFT

Stade Nyonnais - Stade Lausanne Ouchy

Stade Nyonnais played Stade Lausanne Ouchy at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Stade Lausanne Ouchy won 1-4.

Bavois2 - 0YF JuventusFull TimeFT

Bavois - YF Juventus

Bavois played YF Juventus at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bavois won 2-0.

Breitenrain6 - 2BruhlFull TimeFT

Breitenrain - Bruhl

Breitenrain played Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Breitenrain won 6-2.

Zurich-20 - 2Sion-2Full TimeFT

Zurich-2 - Sion-2

Zurich-2 played Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Sion-2 won 0-2.

Bellinzona3 - 2WohlenFull TimeFT

Bellinzona - Wohlen

Bellinzona played Wohlen at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 15:30 UTC. Bellinzona won 3-2.

Yverdon8 - 1La Chaux-de-FondsFull TimeFT

Yverdon - La Chaux-de-Fonds

Yverdon played La Chaux-de-Fonds at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 15:30 UTC. Yverdon won 8-1.

Grasshoppers W0 - 4Young Boys WFull TimeFT

Grasshoppers W - Young Boys W

Grasshoppers W played Young Boys W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Young Boys W won 0-4.

Lugano W1 - 2Zurich WFull TimeFT

Lugano W - Zurich W

Lugano W played Zurich W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Zurich W won 1-2.

Luzern W7 - 0Servette Chenois WFull TimeFT

Luzern W - Servette Chenois W

Luzern W played Servette Chenois W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Luzern W won 7-0.

Yverdon W0 - 0Basel WFull TimeFT

Yverdon W - Basel W

Yverdon W played Basel W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Istanbul Basaksehir U-211 - 0Kayserispor U-21Full TimeFT

Istanbul Basaksehir U-21 - Kayserispor U-21

Istanbul Basaksehir U-21 played Kayserispor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Istanbul Basaksehir U-21 won 1-0.

Kasimpasa U-215 - 1Akhisar Bld U-21Full TimeFT

Kasimpasa U-21 - Akhisar Bld U-21

Kasimpasa U-21 played Akhisar Bld U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Kasimpasa U-21 won 5-1.

Sivasspor U-210 - 1Fenerbahce U-21Full TimeFT

Sivasspor U-21 - Fenerbahce U-21

Sivasspor U-21 played Fenerbahce U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Fenerbahce U-21 won 0-1.

Genclerbirligi U-211 - 2Adanaspor U-21Full TimeFT

Genclerbirligi U-21 - Adanaspor U-21

Genclerbirligi U-21 played Adanaspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Adanaspor U-21 won 1-2.

Balikesirspor U-212 - 1Boluspor U-21Full TimeFT

Balikesirspor U-21 - Boluspor U-21

Balikesirspor U-21 played Boluspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Balikesirspor U-21 won 2-1.

Gaziantepspor U-212 - 0Umraniyespor U-21Full TimeFT

Gaziantepspor U-21 - Umraniyespor U-21

Gaziantepspor U-21 played Umraniyespor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Gaziantepspor U-21 won 2-0.

Faroe Islandes U-170 - 6Israel U-17Full TimeFT

Faroe Islandes U-17 - Israel U-17

Faroe Islandes U-17 played Israel U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Israel U-17 won 0-6.

Spain U-171 - 0FYR Macedonia U-17Full TimeFT

Spain U-17 - FYR Macedonia U-17

Spain U-17 played FYR Macedonia U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Spain U-17 won 1-0.

Sweden U-17 W1 - 1Georgia U-17 WFull TimeFT

Sweden U-17 W - Georgia U-17 W

Sweden U-17 W played Georgia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Netherlands U-17 W9 - 0Latvia U-17 WFull TimeFT

Netherlands U-17 W - Latvia U-17 W

Netherlands U-17 W played Latvia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Netherlands U-17 W won 9-0.

Avanhard1 - 2BalkanyFull TimeFT

Avanhard - Balkany

Avanhard played Balkany at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Balkany won 1-2.

Hirnyk-Sport1 - 1Ahrobiznes VolochyskFull TimeFT

Hirnyk-Sport - Ahrobiznes Volochysk

Hirnyk-Sport played Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kolos Kovalivka1 - 1Dnipro-1Full TimeFT

Kolos Kovalivka - Dnipro-1

Kolos Kovalivka played Dnipro-1 at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rukh Vynnyky1 - 3VolynFull TimeFT

Rukh Vynnyky - Volyn

Rukh Vynnyky played Volyn at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Volyn won 1-3.

Zirka0 - 3MetallistFull TimeFT

Zirka - Metallist

Zirka played Metallist at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Metallist won 0-3.

Lviv U-212 - 0Arsenal Kyiv U-21Full TimeFT

Lviv U-21 - Arsenal Kyiv U-21

Lviv U-21 played Arsenal Kyiv U-21 at the Youth League of Ukraine on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Lviv U-21 won 2-0.

Olimpik U-211 - 0Chornomorets U-21Full TimeFT

Olimpik U-21 - Chornomorets U-21

Olimpik U-21 played Chornomorets U-21 at the Youth League of Ukraine on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Olimpik U-21 won 1-0.

Oleksandria U-211 - 2Karpaty U-21Full TimeFT

Oleksandria U-21 - Karpaty U-21

Oleksandria U-21 played Karpaty U-21 at the Youth League of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Karpaty U-21 won 1-2.

Carmarthen1 - 2Bala TownFull TimeFT

Carmarthen - Bala Town

Carmarthen played Bala Town at the Premier League of Wales on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Bala Town won 1-2.

Cefn Druids1 - 1Cardiff MUFull TimeFT

Cefn Druids - Cardiff MU

Cefn Druids played Cardiff MU at the Premier League of Wales on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Llandudno0 - 1AberystwythFull TimeFT

Llandudno - Aberystwyth

Llandudno played Aberystwyth at the Premier League of Wales on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Aberystwyth won 0-1.

TNS3 - 0Connah's QNFull TimeFT

TNS - Connah's QN

TNS played Connah's QN at the Premier League of Wales on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. TNS won 3-0.

Kerala Blasters1 - 1Delhi DynamosFull TimeFT

Kerala Blasters - Delhi Dynamos

Kerala Blasters played Delhi Dynamos at the ISL of India on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MalkiyaAl Hala MuharraqPostponedPst

Malkiya - Al Hala Muharraq

Malkiya are playing Al Hala Muharraq at the National cup of Bahrain on October 20.

BudaiyaMuharraqPostponedPst

Budaiya - Muharraq

Budaiya are playing Muharraq at the National cup of Bahrain on October 20.

BusaiteenAl-RiffaPostponedPst

Busaiteen - Al-Riffa

Busaiteen are playing Al-Riffa at the National cup of Bahrain on October 20.

Beijing BG1 - 0Nei MongolFull TimeFT

Beijing BG - Nei Mongol

Beijing BG played Nei Mongol at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 07:30 UTC. Beijing BG won 1-0.

Heilongjiang Lava Spring1 - 1Zhejiang YitengFull TimeFT

Heilongjiang Lava Spring - Zhejiang Yiteng

Heilongjiang Lava Spring played Zhejiang Yiteng at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Meizhou Meixian Techand1 - 3Qingdao HuanghaiFull TimeFT

Meizhou Meixian Techand - Qingdao Huanghai

Meizhou Meixian Techand played Qingdao Huanghai at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 07:30 UTC. Qingdao Huanghai won 1-3.

Zhejiang Greentown2 - 1Yanbian FundeFull TimeFT

Zhejiang Greentown - Yanbian Funde

Zhejiang Greentown played Yanbian Funde at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 07:30 UTC. Zhejiang Greentown won 2-1.

Xinjiang Tianshan1 - 3ShijiazhuangFull TimeFT

Xinjiang Tianshan - Shijiazhuang

Xinjiang Tianshan played Shijiazhuang at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Shijiazhuang won 1-3.

Liaoning Kaixin1 - 0Shanghai ShenxinFull TimeFT

Liaoning Kaixin - Shanghai Shenxin

Liaoning Kaixin played Shanghai Shenxin at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Liaoning Kaixin won 1-0.

Wuhan Zall3 - 1Meizhou HakkaFull TimeFT

Wuhan Zall - Meizhou Hakka

Wuhan Zall played Meizhou Hakka at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Wuhan Zall won 3-1.

Guangzou R-F U-192 - 1HK WarriorsFull TimeFT

Guangzou R-F U-19 - HK Warriors

Guangzou R-F U-19 played HK Warriors at the Premier League of Hong Kong on October 20. The match kicked off 06:30 UTC. Guangzou R-F U-19 won 2-1.

Southern District0 - 2EasternFull TimeFT

Southern District - Eastern

Southern District played Eastern at the Premier League of Hong Kong on October 20. The match kicked off 06:30 UTC. Eastern won 0-2.

Yuen Long5 - 1DreamsFull TimeFT

Yuen Long - Dreams

Yuen Long played Dreams at the Premier League of Hong Kong on October 20. The match kicked off 09:30 UTC. Yuen Long won 5-1.

Hoi King-Pegasus06:30

Hoi King - Pegasus

Hoi King are playing Pegasus at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match will kick off 06:30 UTC.

Madura United2 - 2Persipura JayapuraFull TimeFT

Madura United - Persipura Jayapura

Madura United played Persipura Jayapura at the Liga 1 of Indonesia on October 20. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arema3 - 1Bali UnitedFull TimeFT

Arema - Bali United

Arema played Bali United at the Liga 1 of Indonesia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Arema won 3-1.

Persib2 - 4Persebaya SurabayaFull TimeFT

Persib - Persebaya Surabaya

Persib played Persebaya Surabaya at the Liga 1 of Indonesia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Persebaya Surabaya won 2-4.

Sanat Naft2 - 1Tractor SaziFull TimeFT

Sanat Naft - Tractor Sazi

Sanat Naft played Tractor Sazi at the Gulf Pro League of Iran on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Sanat Naft won 2-1.

Kyoto Purple Sanga0 - 2Albirex NiigataFull TimeFT

Kyoto Purple Sanga - Albirex Niigata

Kyoto Purple Sanga played Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on October 20. The match kicked off 06:00 UTC. Albirex Niigata won 0-2.

Montedio Yamagata-Avispa Fukuoka04:00

Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka

Montedio Yamagata are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 04:00 UTC.

Kamatamare Sanuki-Renofa Yamaguchi05:00

Kamatamare Sanuki - Renofa Yamaguchi

Kamatamare Sanuki are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FC-Gifu05:00

Matsumoto Yamaga FC - Gifu

Matsumoto Yamaga FC are playing Gifu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Mito Hollyhock-Roasso Kumamoto05:00

Mito Hollyhock - Roasso Kumamoto

Mito Hollyhock are playing Roasso Kumamoto at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Tochigi SC-Ventforet Kofu05:00

Tochigi SC - Ventforet Kofu

Tochigi SC are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Tokyo Verdy-Tokushima Vortis05:00

Tokyo Verdy - Tokushima Vortis

Tokyo Verdy are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Yokohama FC-Omiya Ardija05:00

Yokohama FC - Omiya Ardija

Yokohama FC are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United Ichihara-Oita Trinita06:00

JEF United Ichihara - Oita Trinita

JEF United Ichihara are playing Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Fagiano Okayama-Machida Zelvia07:00

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 07:00 UTC.

Astana1 - 1OrdabasyFull TimeFT

Astana - Ordabasy

Astana played Ordabasy at the Premier League of Kazakhstan on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Daegu FC2 - 1Jeonnam DragonsFull TimeFT

Daegu FC - Jeonnam Dragons

Daegu FC played Jeonnam Dragons at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Daegu FC won 2-1.

Gyeongnam FC2 - 1Sangju SangmuFull TimeFT

Gyeongnam FC - Sangju Sangmu

Gyeongnam FC played Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Gyeongnam FC won 2-1.

Jeju United1 - 0FC SeoulFull TimeFT

Jeju United - FC Seoul

Jeju United played FC Seoul at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Jeju United won 1-0.

Jeonbuk Motors3 - 2Incheon UnitedFull TimeFT

Jeonbuk Motors - Incheon United

Jeonbuk Motors played Incheon United at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Jeonbuk Motors won 3-2.

Suwon Bluewings2 - 0Pohang SteelersFull TimeFT

Suwon Bluewings - Pohang Steelers

Suwon Bluewings played Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Suwon Bluewings won 2-0.

Ulsan3 - 0Gangwon FCFull TimeFT

Ulsan - Gangwon FC

Ulsan played Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Ulsan won 3-0.

Ansan Greeners-Bucheon 199506:00

Ansan Greeners - Bucheon 1995

Ansan Greeners are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Daejeon Citizen-Busan I Park06:00

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen are playing Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Gwangju Sangmu-Suwon City06:00

Gwangju Sangmu - Suwon City

Gwangju Sangmu are playing Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Seoul E-Land-Anyang06:00

Seoul E-Land - Anyang

Seoul E-Land are playing Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Salmiyah1 - 1KazmaFull TimeFT

Al Salmiyah - Kazma

Al Salmiyah played Kazma at the Premier League of Kuwait on October 20. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Shabab0 - 4Al TadhamonFull TimeFT

Al Shabab - Al Tadhamon

Al Shabab played Al Tadhamon at the Premier League of Kuwait on October 20. The match kicked off 14:45 UTC. Al Tadhamon won 0-4.

Al Kuwait4 - 0Al NasarFull TimeFT

Al Kuwait - Al Nasar

Al Kuwait played Al Nasar at the Premier League of Kuwait on October 20. The match kicked off 17:05 UTC. Al Kuwait won 4-0.

Safa Beirut0 - 0Tripoli SCFull TimeFT

Safa Beirut - Tripoli SC

Safa Beirut played Tripoli SC at the Premier League of Lebanon on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Ahed Beirut2 - 0Shabab Al GhaziehFull TimeFT

Al Ahed Beirut - Shabab Al Ghazieh

Al Ahed Beirut played Shabab Al Ghazieh at the Premier League of Lebanon on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Al Ahed Beirut won 2-0.

Johor Darul T2 - 2TerengganuFull TimeFT

Johor Darul T - Terengganu

Johor Darul T played Terengganu at the National cup of Malaysia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Arabi SC Doha0 - 3Al Ahli SCFull TimeFT

Al Arabi SC Doha - Al Ahli SC

Al Arabi SC Doha played Al Ahli SC at the Stars League of Qatar on October 20. The match kicked off 14:25 UTC. Al Ahli SC won 0-3.

Umm Salal SC1 - 1Qatar SCFull TimeFT

Umm Salal SC - Qatar SC

Umm Salal SC played Qatar SC at the Stars League of Qatar on October 20. The match kicked off 14:25 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Rayyan SC1 - 1Al Gharrafa Club DohaFull TimeFT

Al Rayyan SC - Al Gharrafa Club Doha

Al Rayyan SC played Al Gharrafa Club Doha at the Stars League of Qatar on October 20. The match kicked off 16:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Ittifaq Dammam6 - 2Al Ahli JeddahFull TimeFT

Al Ittifaq Dammam - Al Ahli Jeddah

Al Ittifaq Dammam played Al Ahli Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on October 20. The match kicked off 14:50 UTC. Al Ittifaq Dammam won 6-2.

Al Shabab Riyadh0 - 1Al Hilal RiyadhFull TimeFT

Al Shabab Riyadh - Al Hilal Riyadh

Al Shabab Riyadh played Al Hilal Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on October 20. The match kicked off 16:45 UTC. Al Hilal Riyadh won 0-1.

Jaish0 - 1WahdaFull TimeFT

Jaish - Wahda

Jaish played Wahda at the Premier League of Syria on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Wahda won 0-1.

Chiangrai United1 - 0Bangkok GlassFull TimeFT

Chiangrai United - Bangkok Glass

Chiangrai United played Bangkok Glass at the League Cup of Thailand on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Chiangrai United won 1-0.

Al Sharjah1 - 1AjmanFull TimeFT

Al Sharjah - Ajman

Al Sharjah played Ajman at the Premier League of Uae on October 20. The match kicked off 13:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Wahda FC Abu Dhabi2 - 4Al DhafraFull TimeFT

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Dhafra

Al Wahda FC Abu Dhabi played Al Dhafra at the Premier League of Uae on October 20. The match kicked off 13:05 UTC. Al Dhafra won 2-4.

Al Ain1 - 2Al Jazeera Abu DhabiFull TimeFT

Al Ain - Al Jazeera Abu Dhabi

Al Ain played Al Jazeera Abu Dhabi at the Premier League of Uae on October 20. The match kicked off 15:45 UTC. Al Jazeera Abu Dhabi won 1-2.

Al Fujairah U-210 - 2Ittihad Kalba U-21Full TimeFT

Al Fujairah U-21 - Ittihad Kalba U-21

Al Fujairah U-21 played Ittihad Kalba U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Ittihad Kalba U-21 won 0-2.

Al Nasr U-210 - 2Al Wasl Dubai U-21Full TimeFT

Al Nasr U-21 - Al Wasl Dubai U-21

Al Nasr U-21 played Al Wasl Dubai U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Al Wasl Dubai U-21 won 0-2.

Al Shabab U-210 - 2Dibba Al Fujairah U-21Full TimeFT

Al Shabab U-21 - Dibba Al Fujairah U-21

Al Shabab U-21 played Dibba Al Fujairah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Dibba Al Fujairah U-21 won 0-2.

Emirates U-215 - 1Banni Yas U-21Full TimeFT

Emirates U-21 - Banni Yas U-21

Emirates U-21 played Banni Yas U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Emirates U-21 won 5-1.

Metallurg Bekobod1 - 0BunyodkorFull TimeFT

Metallurg Bekobod - Bunyodkor

Metallurg Bekobod played Bunyodkor at the PFL, Championship Round of Uzbekistan on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Metallurg Bekobod won 1-0.

Navbahor Namangan1 - 0BuxoroFull TimeFT

Navbahor Namangan - Buxoro

Navbahor Namangan played Buxoro at the PFL, Championship Round of Uzbekistan on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Navbahor Namangan won 1-0.

Pakhtakor1 - 3Lokomotiv TashkentFull TimeFT

Pakhtakor - Lokomotiv Tashkent

Pakhtakor played Lokomotiv Tashkent at the PFL, Championship Round of Uzbekistan on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Lokomotiv Tashkent won 1-3.

CS Constantine0 - 0Olimpique MedeaFull TimeFT

CS Constantine - Olimpique Medea

CS Constantine played Olimpique Medea at the Ligue 1 of Algeria on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CABB Arreridj0 - 1MC AlgerFull TimeFT

CABB Arreridj - MC Alger

CABB Arreridj played MC Alger at the Ligue 1 of Algeria on October 20. The match kicked off 16:45 UTC. MC Alger won 0-1.

MO Bejaia0 - 0Ain MlilaFull TimeFT

MO Bejaia - Ain Mlila

MO Bejaia played Ain Mlila at the Ligue 1 of Algeria on October 20. The match kicked off 16:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

NC Magra2 - 0ASM OranFull TimeFT

NC Magra - ASM Oran

NC Magra played ASM Oran at the Ligue 2 of Algeria on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. NC Magra won 2-0.

ES Mostaganem2 - 2US BiskraFull TimeFT

ES Mostaganem - US Biskra

ES Mostaganem played US Biskra at the Ligue 2 of Algeria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

MC Saida2 - 1JSM BejaiaFull TimeFT

MC Saida - JSM Bejaia

MC Saida played JSM Bejaia at the Ligue 2 of Algeria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. MC Saida won 2-1.

WA Tlemcen2 - 1USM AnnabaFull TimeFT

WA Tlemcen - USM Annaba

WA Tlemcen played USM Annaba at the Ligue 2 of Algeria on October 20. The match kicked off 16:45 UTC. WA Tlemcen won 2-1.

El Ittihad Al Sakandary1 - 1Petrojet CairoFull TimeFT

El Ittihad Al Sakandary - Petrojet Cairo

El Ittihad Al Sakandary played Petrojet Cairo at the Premier League of Egypt on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

OCK Khouribga1 - 1RCA CasablancaFull TimeFT

OCK Khouribga - RCA Casablanca

OCK Khouribga played RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

KACM Marrakech2 - 1DHJ El JadidaFull TimeFT

KACM Marrakech - DHJ El Jadida

KACM Marrakech played DHJ El Jadida at the Botola Pro of Morocco on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. KACM Marrakech won 2-1.

Ittihad Tanger1 - 1Chabab Rif HoceimaFull TimeFT

Ittihad Tanger - Chabab Rif Hoceima

Ittihad Tanger played Chabab Rif Hoceima at the Botola Pro of Morocco on October 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JS El Massira1 - 0Kasba TadlaFull TimeFT

JS El Massira - Kasba Tadla

JS El Massira played Kasba Tadla at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. JS El Massira won 1-0.

ASS Sale1 - 1KAC KenitraFull TimeFT

ASS Sale - KAC Kenitra

ASS Sale played KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chabab Atlas2 - 2CR Khemis ZemamraFull TimeFT

Chabab Atlas - CR Khemis Zemamra

Chabab Atlas played CR Khemis Zemamra at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Racing Casablanca1 - 1MAS FesFull TimeFT

Racing Casablanca - MAS Fes

Racing Casablanca played MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Riadi Salmi2 - 0Sidi KacemFull TimeFT

Riadi Salmi - Sidi Kacem

Riadi Salmi played Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Riadi Salmi won 2-0.

WAF Fes1 - 1Ol. DcheiraFull TimeFT

WAF Fes - Ol. Dcheira

WAF Fes played Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Monastir1 - 2Hammam-LifFull TimeFT

Monastir - Hammam-Lif

Monastir played Hammam-Lif at the Ligue 1 of Tunisia on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Hammam-Lif won 1-2.

Stade Gabesien2 - 2Etoile du SahelFull TimeFT

Stade Gabesien - Etoile du Sahel

Stade Gabesien played Etoile du Sahel at the Ligue 1 of Tunisia on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tataouine1 - 1BizertinFull TimeFT

Tataouine - Bizertin

Tataouine played Bizertin at the Ligue 1 of Tunisia on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Santos Dg-Limon00:00

Santos Dg - Limon

Santos Dg are playing Limon at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

CS Herediano-Perez Zeledon01:55

CS Herediano - Perez Zeledon

CS Herediano are playing Perez Zeledon at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 01:55 UTC.

Isidro Metapan-Firpo01:00

Isidro Metapan - Firpo

Isidro Metapan are playing Firpo at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Siquinala1 - 0IztapaFull TimeFT

Siquinala - Iztapa

Siquinala played Iztapa at the Apertura of Guatemala on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Siquinala won 1-0.

Coban Imperial-Guastatoya01:00

Coban Imperial - Guastatoya

Coban Imperial are playing Guastatoya at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 01:00 UTC.

UPNFM-Motagua00:00

UPNFM - Motagua

UPNFM are playing Motagua at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Real Espana-Platense FC01:00

Real Espana - Platense FC

Real Espana are playing Platense FC at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Mineros Zacatecas0 - 2Dorados49'

Mineros Zacatecas - Dorados

Mineros Zacatecas are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 20. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Dorados is winning 0-2.

Celaya-Atlante00:00

Celaya - Atlante

Celaya are playing Atlante at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Juarez-Cimarrones02:00

Juarez - Cimarrones

Juarez are playing Cimarrones at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 02:00 UTC.

Alianza FC-Sporting San Miguelito23:00

Alianza FC - Sporting San Miguelito

Alianza FC are playing Sporting San Miguelito at the LFP, Apertura of Panama on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

CD Universitario-Independiente Chorrera23:00

CD Universitario - Independiente Chorrera

CD Universitario are playing Independiente Chorrera at the LFP, Apertura of Panama on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Santa Gema-Plaza Amador23:00

Santa Gema - Plaza Amador

Santa Gema are playing Plaza Amador at the LFP, Apertura of Panama on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Los Andes0 - 0Guilermo BrownFull TimeFT

Los Andes - Guilermo Brown

Los Andes played Guilermo Brown at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Agropecuario0 - 0Independiente Rivadavia49'

Agropecuario - Independiente Rivadavia

Agropecuario are playing Independiente Rivadavia at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Santamarina-Temperley23:00

Santamarina - Temperley

Santamarina are playing Temperley at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Platense-Brown de Adrogue23:05

Platense - Brown de Adrogue

Platense are playing Brown de Adrogue at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match will kick off 23:05 UTC.

Villa Dalmine-Quilmes23:05

Villa Dalmine - Quilmes

Villa Dalmine are playing Quilmes at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match will kick off 23:05 UTC.

Atlanta CA2 - 0Fenix AFull TimeFT

Atlanta CA - Fenix A

Atlanta CA played Fenix A at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 16:05 UTC. Atlanta CA won 2-0.

CA Acassuso0 - 0Barracas CentralFull TimeFT

CA Acassuso - Barracas Central

CA Acassuso played Barracas Central at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Comunicaciones0 - 1Defensores UnidosFull TimeFT

Comunicaciones - Defensores Unidos

Comunicaciones played Defensores Unidos at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Defensores Unidos won 0-1.

Deportivo Espanol1 - 1All BoysFull TimeFT

Deportivo Espanol - All Boys

Deportivo Espanol played All Boys at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Flandria1 - 1Estudiantes de CaserosFull TimeFT

Flandria - Estudiantes de Caseros

Flandria played Estudiantes de Caseros at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Urquiza2 - 1San MiguelFull TimeFT

Urquiza - San Miguel

Urquiza played San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Urquiza won 2-1.

Universitario Sucre0 - 1Royal PariFull TimeFT

Universitario Sucre - Royal Pari

Universitario Sucre played Royal Pari at the Clausura of Bolivia on October 20. The match kicked off 19:00 UTC. Royal Pari won 0-1.

The Strongest4 - 0Guabira45 +2'

The Strongest - Guabira

The Strongest are playing Guabira at the Clausura of Bolivia on October 20. The match kicked off 21:15 UTC. It's the first half and The Strongest is winning 4-0.

Avai Florianopolis1 - 1OesteFull TimeFT

Avai Florianopolis - Oeste

Avai Florianopolis played Oeste at the Serie B of Brasil on October 20. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Boa2 - 1GuaraniFull TimeFT

Boa - Guarani

Boa played Guarani at the Serie B of Brasil on October 20. The match kicked off 19:30 UTC. Boa won 2-1.

Vila Nova1 - 0JuventudeFull TimeFT

Vila Nova - Juventude

Vila Nova played Juventude at the Serie B of Brasil on October 20. The match kicked off 19:30 UTC. Vila Nova won 1-0.

Fortaleza0 - 0Paysandu6'

Fortaleza - Paysandu

Fortaleza are playing Paysandu at the Serie B of Brasil on October 20. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sampaio Correa-Londrina00:00

Sampaio Correa - Londrina

Sampaio Correa are playing Londrina at the Serie B of Brasil on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Melbourne Victory1 - 2Melbourne CityFull TimeFT

Melbourne Victory - Melbourne City

Melbourne Victory played Melbourne City at the A-League of Australia on October 20. The match kicked off 08:50 UTC. Melbourne City won 1-2.

Wellington Phoenix-Newcastle Jets04:00

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

Wellington Phoenix are playing Newcastle Jets at the A-League of Australia on October 21. The match will kick off 04:00 UTC.

Brisbane Roar FC-Central Coast Mariners06:00

Brisbane Roar FC - Central Coast Mariners

Brisbane Roar FC are playing Central Coast Mariners at the A-League of Australia on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.