Blaublitz Akita vs Kagoshima United Live Score and Live Stream

06:00, Tuesday, September 22
Copy
Embed Blaublitz Akita - Kagoshima United
Japan J-League 3
0 : 0
FT
Ball Possession
43% - 57%
Shots On Target
1 - 3
Total Attempts
9 - 6
Corners
2
0
Yellow Cards
0
2
Kagoshima United: 39', 77'
Full Time
Match ends. Blaublitz Akita 0, Kagoshima United 0.
77'
Kagoshima United's player is shown the yellow card.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
39'
Kagoshima United's player is shown the yellow card.
Kick-off
First half begins
View All
15
Blaublitz Akita are undefeated in their previous 15 matches.
6
Kagoshima United have gone 6 consecutive matches without a draw.
Live Match Report

Blaublitz Akita played Kagoshima United at the J-League 3 of Japan on September 22. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 0 - 0. Blaublitz Akita are the leaders in the table with 55 points after 23 matches, while Kagoshima United are 6th with 37 points in 23 matches.

ScoreBat is covering Blaublitz Akita vs Kagoshima United in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Blaublitz Akita vs Kagoshima United live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Japan J-League 3, Blaublitz Akita or Kagoshima United whenever available. We cover all matches of Japan J-League 3 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/blaublitz-akita-vs-kagoshima-united-live-stream/.

Japan J-League 3's live standings are availble and updated in real time.

Blaublitz Akita have won Gainare Tottori and Imabari in their previous 2 matches, while Kagoshima United have lost to YSCC in their previous match.

Blaublitz Akita have won 16 of their 23 matches in J-League 3, drawing 7 and having 0 defeats this season. They have scored 39 goals - 1.70 per match, conceding 7 - 0.30 per match. Kagoshima United have won 11 of their 23 matches in J-League 3, drawing 4 and having 8 defeats this season. They have scored 34 goals - 1.48 per match, conceding 28 - 1.22 per match.

Referee showed the yellow card twice throughout the game. and were the ones to receive it.

Goals and video highlights of the match between Blaublitz Akita and Kagoshima United are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Blaublitz Akita or Kagoshima United score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Blaublitz Akita and Kagoshima United include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Blaublitz Akita vs Kagoshima United with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Japan J-League 3 are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
WolvesCrystal Palace20:00

Wolves - Crystal Palace

Wolves are playing Crystal Palace at the Premier League of England on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

EibarCadiz20:00

Eibar - Cadiz

Eibar are playing Cadiz at the La Liga of Spain on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

SchalkeStuttgart19:30

Schalke - Stuttgart

Schalke are playing Stuttgart at the Bundesliga of Germany on October 30. The match will kick off 19:30 UTC.

MarseilleLensPostponedPst

Marseille - Lens

Marseille are playing Lens at the Ligue 1 of France on October 30.

CoventryReading19:45

Coventry - Reading

Coventry are playing Reading at the Championship of England on October 30. The match will kick off 19:45 UTC.

Pacos de FerreiraPorto20:30

Pacos de Ferreira - Porto

Pacos de Ferreira are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on October 30. The match will kick off 20:30 UTC.

Ararat-ArmeniaAlashkertPostponedPst

Ararat-Armenia - Alashkert

Ararat-Armenia are playing Alashkert at the Premier League of Armenia on October 30.

Shirak0 - 3NoahFull TimeFT

Shirak - Noah

Shirak played Noah at the Premier League of Armenia on October 30. The match kicked off 11:00 UTC. Noah won 0-3.

Austria W-20 - 2Liefering54'

Austria W-2 - Liefering

Austria W-2 are playing Liefering at the 2. Liga of Austria on October 30. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Liefering are winning 0-2.

Innsbruck2 - 1Horn55'

Innsbruck - Horn

Innsbruck are playing Horn at the 2. Liga of Austria on October 30. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Innsbruck are winning 2-1.

Juniors OO0 - 0Grazer AK55'

Juniors OO - Grazer AK

Juniors OO are playing Grazer AK at the 2. Liga of Austria on October 30. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Lafnitz1 - 0Kapfenberg54'

Lafnitz - Kapfenberg

Lafnitz are playing Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on October 30. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Lafnitz are winning 1-0.

Vorwarts Steyr1 - 2Floridsdorfer AC53'

Vorwarts Steyr - Floridsdorfer AC

Vorwarts Steyr are playing Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on October 30. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Floridsdorfer AC are winning 1-2.

GenkEupen19:45

Genk - Eupen

Genk are playing Eupen at the First Division A of Belgium on October 30. The match will kick off 19:45 UTC.

Lierse KempenzonenLommel United19:00

Lierse Kempenzonen - Lommel United

Lierse Kempenzonen are playing Lommel United at the First Division B of Belgium on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Cherno More1 - 2CSKA 1948 SofiaFull TimeFT

Cherno More - CSKA 1948 Sofia

Cherno More played CSKA 1948 Sofia at the A PFG of Bulgaria on October 30. The match kicked off 15:00 UTC. CSKA 1948 Sofia won 1-2.

Lokomotiv Plovdiv2 - 2Montana69'

Lokomotiv Plovdiv - Montana

Lokomotiv Plovdiv are playing Montana at the A PFG of Bulgaria on October 30. The match kicked off 17:15 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

NK GoricaVarteksPostponedPst

NK Gorica - Varteks

NK Gorica are playing Varteks at the 1 HNL of Croatia on October 30.

Enosis Paralimni0 - 0DoxaFull TimeFT

Enosis Paralimni - Doxa

Enosis Paralimni played Doxa at the 1. Division of Cyprus on October 30. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AEK LarnacaAEP PaphosPostponedPst

AEK Larnaca - AEP Paphos

AEK Larnaca are playing AEP Paphos at the 1. Division of Cyprus on October 30.

Vejle0 - 0Randers FC41'

Vejle - Randers FC

Vejle are playing Randers FC at the Superliga of Denmark on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fortuna Dusseldorf1 - 0Heidenheim53'

Fortuna Dusseldorf - Heidenheim

Fortuna Dusseldorf are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on October 30. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Fortuna Dusseldorf are winning 1-0.

Hamburg1 - 1St. Pauli53'

Hamburg - St. Pauli

Hamburg are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on October 30. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Viktoria Koln0 - 1Lubeck39'

Viktoria Koln - Lubeck

Viktoria Koln are playing Lubeck at the 3. Liga of Germany on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Lubeck are winning 0-1.

Mosta1 - 0Santa LuciaFull TimeFT

Mosta - Santa Lucia

Mosta played Santa Lucia at the Premier Division of Malta on October 30. The match kicked off 16:00 UTC. Mosta won 1-0.

Zejtun CorinthiansHibernians FC20:15

Zejtun Corinthians - Hibernians FC

Zejtun Corinthians are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on October 30. The match will kick off 20:15 UTC.

Ajax-20 - 3Almere City FCHalf TimeHT

Ajax-2 - Almere City FC

Ajax-2 are playing Almere City FC at the Eerste Divisie of Netherlands on October 30. The match kicked off 17:45 UTC. It's half time and Almere City FC are winning 0-3.

Helmond Sport0 - 0MVV MaastrichtHalf TimeHT

Helmond Sport - MVV Maastricht

Helmond Sport are playing MVV Maastricht at the Eerste Divisie of Netherlands on October 30. The match kicked off 17:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

FC OssDe Graafschap20:00

FC Oss - De Graafschap

FC Oss are playing De Graafschap at the Eerste Divisie of Netherlands on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

NACNEC20:00

NAC - NEC

NAC are playing NEC at the Eerste Divisie of Netherlands on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

Pogon Szczecin3 - 0Jagiellonia82'

Pogon Szczecin - Jagiellonia

Pogon Szczecin are playing Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Pogon Szczecin are winning 3-0.

Arges2 - 1VoluntariFull TimeFT

Arges - Voluntari

Arges played Voluntari at the Liga 1 of Romania on October 30. The match kicked off 16:00 UTC. Arges won 2-1.

Dinamo BAstraPostponedPst

Dinamo B - Astra

Dinamo B are playing Astra at the Liga 1 of Romania on October 30.

Vojvodina3 - 1Backa Palanka85'

Vojvodina - Backa Palanka

Vojvodina are playing Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Vojvodina are winning 3-1.

ThunAarau19:00

Thun - Aarau

Thun are playing Aarau at the Challenge League of Switzerland on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

XamaxWinterthurPostponedPst

Xamax - Winterthur

Xamax are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on October 30.

Karagumruk4 - 0Erzurum BB77'

Karagumruk - Erzurum BB

Karagumruk are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Karagumruk are winning 4-0.

Trabzonspor3 - 2Kasimpasa79'

Trabzonspor - Kasimpasa

Trabzonspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Trabzonspor are winning 3-2.

Balikesirspor0 - 3AdanasporFull TimeFT

Balikesirspor - Adanaspor

Balikesirspor played Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on October 30. The match kicked off 16:00 UTC. Adanaspor won 0-3.

TuzlasporAltayPostponedPst

Tuzlaspor - Altay

Tuzlaspor are playing Altay at the 1. Lig of Turkey on October 30.

Shakhtar D4 - 1Mariupol84'

Shakhtar D - Mariupol

Shakhtar D are playing Mariupol at the Premier League of Ukraine on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Shakhtar D are winning 4-1.

AberystwythPenybontPostponedPst

Aberystwyth - Penybont

Aberystwyth are playing Penybont at the Premier League of Wales on October 30.

Flint TownCaernarfonPostponedPst

Flint Town - Caernarfon

Flint Town are playing Caernarfon at the Premier League of Wales on October 30.

Vegalta SendaiSanfrecce Hiroshima04:00

Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima

Vegalta Sendai are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

Oita TrinitaUrawa Red Diamonds05:00

Oita Trinita - Urawa Red Diamonds

Oita Trinita are playing Urawa Red Diamonds at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 05:00 UTC.

Shonan BellmareYokohama FC06:00

Shonan Bellmare - Yokohama FC

Shonan Bellmare are playing Yokohama FC at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Kashiwa ReysolShimizu S-Pulse07:00

Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse

Kashiwa Reysol are playing Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Kashima AntlersNagoya Grampus Eight08:00

Kashima Antlers - Nagoya Grampus Eight

Kashima Antlers are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

Ordabasy0 - 3TobolFull TimeFT

Ordabasy - Tobol

Ordabasy played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on October 30. The match kicked off 08:00 UTC. Tobol won 0-3.

Astana0 - 1KairatFull TimeFT

Astana - Kairat

Astana played Kairat at the Premier League of Kazakhstan on October 30. The match kicked off 11:00 UTC. Kairat won 0-1.

Kaisar0 - 1KaspyiFull TimeFT

Kaisar - Kaspyi

Kaisar played Kaspyi at the Premier League of Kazakhstan on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Kaspyi won 0-1.

OkzhepesTaraz08:00

Okzhepes - Taraz

Okzhepes are playing Taraz at the Premier League of Kazakhstan on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

FC SeoulIncheon United06:00

FC Seoul - Incheon United

FC Seoul are playing Incheon United at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Gangwon FCSuwon Bluewings06:00

Gangwon FC - Suwon Bluewings

Gangwon FC are playing Suwon Bluewings at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

SeongnamBusan I Park06:00

Seongnam - Busan I Park

Seongnam are playing Busan I Park at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Suwon CityGyeongnam FC04:30

Suwon City - Gyeongnam FC

Suwon City are playing Gyeongnam FC at the K-League 2 of Korea Republic on October 31. The match will kick off 04:30 UTC.

Bucheon 1995Asan Mugunghwa07:00

Bucheon 1995 - Asan Mugunghwa

Bucheon 1995 are playing Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on October 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Ain FC2 - 4Al FatehFull TimeFT

Al Ain FC - Al Fateh

Al Ain FC played Al Fateh at the Pro League of Saudi Arabia on October 30. The match kicked off 12:40 UTC. Al Fateh won 2-4.

Al Wahda Mecca1 - 2Al Faysaly Al Majmaah90'

Al Wahda Mecca - Al Faysaly Al Majmaah

Al Wahda Mecca are playing Al Faysaly Al Majmaah at the Pro League of Saudi Arabia on October 30. The match kicked off 16:50 UTC. It's the second half and Al Faysaly Al Majmaah are winning 1-2.

Ajman0 - 0Hatta DubaiFull TimeFT

Ajman - Hatta Dubai

Ajman played Hatta Dubai at the Premier League of Uae on October 30. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Wahda FC Abu Dhabi1 - 1Al Shabab Al AhliFull TimeFT

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Shabab Al Ahli

Al Wahda FC Abu Dhabi played Al Shabab Al Ahli at the Premier League of Uae on October 30. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Ain0 - 2Al Sharjah82'

Al Ain - Al Sharjah

Al Ain are playing Al Sharjah at the Premier League of Uae on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Al Sharjah are winning 0-2.

Bani Yas4 - 0Al Khaleej Khor Fakkan81'

Bani Yas - Al Khaleej Khor Fakkan

Bani Yas are playing Al Khaleej Khor Fakkan at the Premier League of Uae on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Bani Yas are winning 4-0.

NecaxaToluca01:30

Necaxa - Toluca

Necaxa are playing Toluca at the Apertura of Mexico on October 31. The match will kick off 01:30 UTC.

TijuanaPachuca03:06

Tijuana - Pachuca

Tijuana are playing Pachuca at the Apertura of Mexico on October 31. The match will kick off 03:06 UTC.

JuarezQueretaro03:30

Juarez - Queretaro

Juarez are playing Queretaro at the Apertura of Mexico on October 31. The match will kick off 03:30 UTC.

Gimnasia La PlataPatronato de Parana22:00

Gimnasia La Plata - Patronato de Parana

Gimnasia La Plata are playing Patronato de Parana at the Superliga of Argentina on October 30. The match will kick off 22:00 UTC.

Talleres CordobaNewells Old Boys00:15

Talleres Cordoba - Newells Old Boys

Talleres Cordoba are playing Newells Old Boys at the Superliga of Argentina on October 31. The match will kick off 00:15 UTC.

VitoriaBrasil de Pelotas22:15

Vitoria - Brasil de Pelotas

Vitoria are playing Brasil de Pelotas at the Serie B of Brasil on October 30. The match will kick off 22:15 UTC.

CruzeiroParana00:30

Cruzeiro - Parana

Cruzeiro are playing Parana at the Serie B of Brasil on October 31. The match will kick off 00:30 UTC.

Antofagasta3 - 1Union La CaleraFull TimeFT

Antofagasta - Union La Calera

Antofagasta played Union La Calera at the Primera Division of Chile on October 30. The match kicked off 14:00 UTC. Antofagasta won 3-1.

Deportivo CuencaEl Nacional00:00

Deportivo Cuenca - El Nacional

Deportivo Cuenca are playing El Nacional at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 31. The match will kick off 00:00 UTC.

Nacional Asuncion12 de Octubre23:00

Nacional Asuncion - 12 de Octubre

Nacional Asuncion are playing 12 de Octubre at the Clausura of Paraguay on October 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Academia Cantolao0 - 0GrauFull TimeFT

Academia Cantolao - Grau

Academia Cantolao played Grau at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sport Boys3 - 2Sport HuancayoFull TimeFT

Sport Boys - Sport Huancayo

Sport Boys played Sport Huancayo at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match kicked off 16:00 UTC. Sport Boys won 3-2.

Alianza Lima0 - 0Dep. Municipal29'

Alianza Lima - Dep. Municipal

Alianza Lima are playing Dep. Municipal at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match kicked off 18:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sporting CristalCarlos Stein20:30

Sporting Cristal - Carlos Stein

Sporting Cristal are playing Carlos Stein at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match will kick off 20:30 UTC.

Univ. Cesar VallejoDep. Llacuabamaba20:30

Univ. Cesar Vallejo - Dep. Llacuabamaba

Univ. Cesar Vallejo are playing Dep. Llacuabamaba at the Primera Division, Clausura of Peru on October 30. The match will kick off 20:30 UTC.

Deutschlandsberger3 - 1FC Wels39'

Deutschlandsberger - FC Wels

Deutschlandsberger are playing FC Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Deutschlandsberger are winning 3-1.

Gurten1 - 1SC Weiz40'

Gurten - SC Weiz

Gurten are playing SC Weiz at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Hertha Wels1 - 0Spittal38'

Hertha Wels - Spittal

Hertha Wels are playing Spittal at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Hertha Wels are winning 1-0.

Kalsdorf0 - 0Stadl-Paura39'

Kalsdorf - Stadl-Paura

Kalsdorf are playing Stadl-Paura at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Union Vocklamarkt0 - 2Gleisdorf39'

Union Vocklamarkt - Gleisdorf

Union Vocklamarkt are playing Gleisdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Gleisdorf are winning 0-2.

Wolfsberger AC-20 - 2Sturm-242'

Wolfsberger AC-2 - Sturm-2

Wolfsberger AC-2 are playing Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Sturm-2 are winning 0-2.

GrodigSt. JohannPostponedPst

Grodig - St. Johann

Grodig are playing St. Johann at the Regionalliga, Salzburg of Austria on October 30.

Salzburger AKSeekirchenPostponedPst

Salzburger AK - Seekirchen

Salzburger AK are playing Seekirchen at the Regionalliga, Salzburg of Austria on October 30.

Mattersburg-2MannsdorfPostponedPst

Mattersburg-2 - Mannsdorf

Mattersburg-2 are playing Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

NeusiedlWiener SKPostponedPst

Neusiedl - Wiener SK

Neusiedl are playing Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

Rapid-2Bruck-LeithaPostponedPst

Rapid-2 - Bruck-Leitha

Rapid-2 are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

NeusiedlTraiskirchenPostponedPst

Neusiedl - Traiskirchen

Neusiedl are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

DrassburgWiener SKPostponedPst

Drassburg - Wiener SK

Drassburg are playing Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30.

Mannsdorf0 - 0Admira-212'

Mannsdorf - Admira-2

Mannsdorf are playing Admira-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on October 30. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Worgl0 - 0Reichenau10'

Worgl - Reichenau

Worgl are playing Reichenau at the Regionalliga, Tirol of Austria on October 30. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

MOIK1 - 4Sabah-2Full TimeFT

MOIK - Sabah-2

MOIK played Sabah-2 at the First Division of Azerbaijan on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. Sabah-2 won 1-4.

Belshina-20 - 1Shakhtyor Soligorsk-2Full TimeFT

Belshina-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Belshina-2 played Shakhtyor Soligorsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Shakhtyor Soligorsk-2 won 0-1.

Neman-25 - 2Torpedo-BelAZ-2Full TimeFT

Neman-2 - Torpedo-BelAZ-2

Neman-2 played Torpedo-BelAZ-2 at the Premier League Reserve of Belarus on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Neman-2 won 5-2.

Sarajevo5 - 1Mladost DobojFull TimeFT

Sarajevo - Mladost Doboj

Sarajevo played Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 30. The match kicked off 16:00 UTC. Sarajevo won 5-1.

Dubrava Zagreb0 - 0RudesFull TimeFT

Dubrava Zagreb - Rudes

Dubrava Zagreb played Rudes at the 2 HNL of Croatia on October 30. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hrvatski Dragovoljac3 - 2SesveteFull TimeFT

Hrvatski Dragovoljac - Sesvete

Hrvatski Dragovoljac played Sesvete at the 2 HNL of Croatia on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Hrvatski Dragovoljac won 3-2.

Inter-Zapresic2 - 2KustosijaFull TimeFT

Inter-Zapresic - Kustosija

Inter-Zapresic played Kustosija at the 2 HNL of Croatia on October 30. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Medjimurje3 - 0Opatija85'

Medjimurje - Opatija

Medjimurje are playing Opatija at the 2 HNL of Croatia on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Medjimurje are winning 3-0.

Aris Limassol4 - 1Alki OrokliniFull TimeFT

Aris Limassol - Alki Oroklini

Aris Limassol played Alki Oroklini at the 2. Division of Cyprus on October 30. The match kicked off 16:00 UTC. Aris Limassol won 4-1.

Viborg2 - 0Helsingor80'

Viborg - Helsingor

Viborg are playing Helsingor at the Division 1 of Denmark on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Viborg are winning 2-0.

Kolding0 - 0Hvidovre38'

Kolding - Hvidovre

Kolding are playing Hvidovre at the Division 1 of Denmark on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

KFUM SilkeborgSaeby IF Skjold18:00

KFUM Silkeborg - Saeby IF Skjold

KFUM Silkeborg are playing Saeby IF Skjold at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on October 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Arsenal U-23Liverpool U-2319:00

Arsenal U-23 - Liverpool U-23

Arsenal U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Norwich U-231 - 3Middlesbrough U-23Full TimeFT

Norwich U-23 - Middlesbrough U-23

Norwich U-23 played Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Middlesbrough U-23 won 1-3.

Reading U-233 - 2Newcastle U-23Full TimeFT

Reading U-23 - Newcastle U-23

Reading U-23 played Newcastle U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Reading U-23 won 3-2.

Aston Villa U-23Sunderland U-2319:00

Aston Villa U-23 - Sunderland U-23

Aston Villa U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Birmingham U-232 - 3Watford U-23Full TimeFT

Birmingham U-23 - Watford U-23

Birmingham U-23 played Watford U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 30. The match kicked off 14:00 UTC. Watford U-23 won 2-3.

Vaprus Parnu3 - 0Tammeka Tartu-284'

Vaprus Parnu - Tammeka Tartu-2

Vaprus Parnu are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Vaprus Parnu are winning 3-0.

TiPS W3 - 0HJK Helsinki WFull TimeFT

TiPS W - HJK Helsinki W

TiPS W played HJK Helsinki W at the Naisten Liiga - Women of Finland on October 30. The match kicked off 16:00 UTC. TiPS W won 3-0.

RoPS-22 - 1OLSFull TimeFT

RoPS-2 - OLS

RoPS-2 played OLS at the Kakkonen, Group C of Finland on October 30. The match kicked off 16:30 UTC. RoPS-2 won 2-1.

Hoffenheim-20 - 0Stuttgart-281'

Hoffenheim-2 - Stuttgart-2

Hoffenheim-2 are playing Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Balingen0 - 1Giesen54'

Balingen - Giesen

Balingen are playing Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 30. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Giesen are winning 0-1.

Kickers Offenbach0 - 0Schott Mainz10'

Kickers Offenbach - Schott Mainz

Kickers Offenbach are playing Schott Mainz at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 30. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Augsburg-22 - 2Burghausen39'

Augsburg-2 - Burghausen

Augsburg-2 are playing Burghausen at the Regionalliga Bayern of Germany on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 2 - 2.

Buchbach0 - 0Rain Lech39'

Buchbach - Rain Lech

Buchbach are playing Rain Lech at the Regionalliga Bayern of Germany on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bramfelder SVSuderelbePostponedPst

Bramfelder SV - Suderelbe

Bramfelder SV are playing Suderelbe at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Concordia HamburgBuchholzPostponedPst

Concordia Hamburg - Buchholz

Concordia Hamburg are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Hamm UnitedUnion TorneschPostponedPst

Hamm United - Union Tornesch

Hamm United are playing Union Tornesch at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

OsdorfDassendorfPostponedPst

Osdorf - Dassendorf

Osdorf are playing Dassendorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Victoria HamburgLohbruggePostponedPst

Victoria Hamburg - Lohbrugge

Victoria Hamburg are playing Lohbrugge at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Hamburger-3HEBCPostponedPst

Hamburger-3 - HEBC

Hamburger-3 are playing HEBC at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 30.

Victoria Seelow0 - 0Torgelower SV Greif11'

Victoria Seelow - Torgelower SV Greif

Victoria Seelow are playing Torgelower SV Greif at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 30. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

St Joseph'sLions Gibraltar19:30

St Joseph's - Lions Gibraltar

St Joseph's are playing Lions Gibraltar at the Premier Division of Gibraltar on October 30. The match will kick off 19:30 UTC.

Szent Mihaly W2 - 5Ferencvaros WFull TimeFT

Szent Mihaly W - Ferencvaros W

Szent Mihaly W played Ferencvaros W at the NB I - Women of Hungary on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Ferencvaros W won 2-5.

MTK WDiosgyor W19:00

MTK W - Diosgyor W

MTK W are playing Diosgyor W at the NB I - Women of Hungary on October 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Fehervar U-19Nyiregyhaza U-1912:00

Fehervar U-19 - Nyiregyhaza U-19

Fehervar U-19 are playing Nyiregyhaza U-19 at the U-19 League of Hungary on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Fiorentina U-191 - 3Lazio U-19Full TimeFT

Fiorentina U-19 - Lazio U-19

Fiorentina U-19 played Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 30. The match kicked off 13:30 UTC. Lazio U-19 won 1-3.

CahulSherif-212:00

Cahul - Sherif-2

Cahul are playing Sherif-2 at the Divizia A of Moldova on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

FalestiSireti12:00

Falesti - Sireti

Falesti are playing Sireti at the Divizia A of Moldova on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Spartanii SelemetTighina12:00

Spartanii Selemet - Tighina

Spartanii Selemet are playing Tighina at the Divizia A of Moldova on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

SucleiaOlimp Comrat12:00

Sucleia - Olimp Comrat

Sucleia are playing Olimp Comrat at the Divizia A of Moldova on October 30. The match will kick off 12:00 UTC.

ADO Den Haag W0 - 1VV Alkmaar W11'

ADO Den Haag W - VV Alkmaar W

ADO Den Haag W are playing VV Alkmaar W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 30. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and VV Alkmaar W are winning 0-1.

Twente W0 - 0Heerenveen W10'

Twente W - Heerenveen W

Twente W are playing Heerenveen W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 30. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zwolle W0 - 0Ajax W8'

Zwolle W - Ajax W

Zwolle W are playing Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 30. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Linfield FCCrusaders FC19:45

Linfield FC - Crusaders FC

Linfield FC are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on October 30. The match will kick off 19:45 UTC.

StallionsMaharlika01:00

Stallions - Maharlika

Stallions are playing Maharlika at the PFL of Philippines on October 31. The match will kick off 01:00 UTC.

Garbarnia1 - 3ChojniczankaAfter Extra TimeAET

Garbarnia - Chojniczanka

Garbarnia played Chojniczanka at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 11:30 UTC. Chojniczanka won 1-3 in the extra time.

Nieciecza0 - 2Rakow81'

Nieciecza - Rakow

Nieciecza are playing Rakow at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Rakow are winning 0-2.

Ostrowiec S2 - 1Gornik Zabrze85'

Ostrowiec S - Gornik Zabrze

Ostrowiec S are playing Gornik Zabrze at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Ostrowiec S are winning 2-1.

Sokol Ostroda0 - 0Warta Poznan83'

Sokol Ostroda - Warta Poznan

Sokol Ostroda are playing Warta Poznan at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

WidzewLegiaPostponedPst

Widzew - Legia

Widzew are playing Legia at the National cup of Poland on October 30.

Katowice5 - 0StargardFull TimeFT

Katowice - Stargard

Katowice played Stargard at the II Liga of Poland on October 30. The match kicked off 16:00 UTC. Katowice won 5-0.

Kotwica Kolobrzeg3 - 1Nielba Wagrowiec84'

Kotwica Kolobrzeg - Nielba Wagrowiec

Kotwica Kolobrzeg are playing Nielba Wagrowiec at the III Liga, Group 2 of Poland on October 30. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Kotwica Kolobrzeg are winning 3-1.

Akhmat U-20FK Krasnodar U-2011:00

Akhmat U-20 - FK Krasnodar U-20

Akhmat U-20 are playing FK Krasnodar U-20 at the Youth League of Russia on October 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Ural-2Lada Dimitrovgrad08:00

Ural-2 - Lada Dimitrovgrad

Ural-2 are playing Lada Dimitrovgrad at the PFL, Group 4 of Russia on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

FK Krasnodar-30 - 3SKA RostovFull TimeFT

FK Krasnodar-3 - SKA Rostov

FK Krasnodar-3 played SKA Rostov at the PFL, Group 1 of Russia on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. SKA Rostov won 0-3.

Yessentuki2 - 1ForteFull TimeFT

Yessentuki - Forte

Yessentuki played Forte at the PFL, Group 1 of Russia on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Yessentuki won 2-1.

CSKA W1 - 1Chertanovo WFull TimeFT

CSKA W - Chertanovo W

CSKA W played Chertanovo W at the Supreme Divison - Women of Russia on October 30. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zvezda WFK Krasnodar W08:00

Zvezda W - FK Krasnodar W

Zvezda W are playing FK Krasnodar W at the Supreme Divison - Women of Russia on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

FC FaetanoLibertas20:15

FC Faetano - Libertas

FC Faetano are playing Libertas at the Campionato, First Stage of San Marino on October 30. The match will kick off 20:15 UTC.

SenecSlovan Ivanka17:30

Senec - Slovan Ivanka

Senec are playing Slovan Ivanka at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on October 30. The match will kick off 17:30 UTC.

BuzanadaAtletico Tacoronte21:00

Buzanada - Atletico Tacoronte

Buzanada are playing Atletico Tacoronte at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 30. The match will kick off 21:00 UTC.

GuiaUnion Viera21:00

Guia - Union Viera

Guia are playing Union Viera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 30. The match will kick off 21:00 UTC.

Landskrona1 - 0Karlskrona10'

Landskrona - Karlskrona

Landskrona are playing Karlskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on October 30. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and Landskrona are winning 1-0.

Kolos Kovalivka U-216 - 0Olimpik U-21Full TimeFT

Kolos Kovalivka U-21 - Olimpik U-21

Kolos Kovalivka U-21 played Olimpik U-21 at the Youth League of Ukraine on October 30. The match kicked off 09:00 UTC. Kolos Kovalivka U-21 won 6-0.

Dnipro U-210 - 1Dynamo K U-21Full TimeFT

Dnipro U-21 - Dynamo K U-21

Dnipro U-21 played Dynamo K U-21 at the Youth League of Ukraine on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. Dynamo K U-21 won 0-1.

Oleksandria U-214 - 0Desna U-21Full TimeFT

Oleksandria U-21 - Desna U-21

Oleksandria U-21 played Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on October 30. The match kicked off 11:00 UTC. Oleksandria U-21 won 4-0.

Balkany1 - 3Metal KharkivFull TimeFT

Balkany - Metal Kharkiv

Balkany played Metal Kharkiv at the 2 Liga of Ukraine on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Metal Kharkiv won 1-3.

Nikopol0 - 1Mykolaiv-2Full TimeFT

Nikopol - Mykolaiv-2

Nikopol played Mykolaiv-2 at the 2 Liga of Ukraine on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Mykolaiv-2 won 0-1.

Tavriya1 - 0Real PharmFull TimeFT

Tavriya - Real Pharm

Tavriya played Real Pharm at the 2 Liga of Ukraine on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Tavriya won 1-0.

Uzhhorod0 - 3Karpaty HalychFull TimeFT

Uzhhorod - Karpaty Halych

Uzhhorod played Karpaty Halych at the 2 Liga of Ukraine on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Karpaty Halych won 0-3.

Suphanburi5 - 0Police TeroFull TimeFT

Suphanburi - Police Tero

Suphanburi played Police Tero at the League 1 of Thailand on October 30. The match kicked off 11:30 UTC. Suphanburi won 5-0.

Muharraq4 - 1BusaiteenFull TimeFT

Muharraq - Busaiteen

Muharraq played Busaiteen at the National cup of Bahrain on October 30. The match kicked off 14:45 UTC. Muharraq won 4-1.

Taizhou YuandaKunshan07:00

Taizhou Yuanda - Kunshan

Taizhou Yuanda are playing Kunshan at the League 1, Promotion Round of China on October 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Kahrabaa2 - 2Al HudodFull TimeFT

Al Kahrabaa - Al Hudod

Al Kahrabaa played Al Hudod at the Super League of Iraq on October 30. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Simawa1 - 0Al Minaa BasraFull TimeFT

Al Simawa - Al Minaa Basra

Al Simawa played Al Minaa Basra at the Super League of Iraq on October 30. The match kicked off 11:30 UTC. Al Simawa won 1-0.

Al Zawraa1 - 1NaftFull TimeFT

Al Zawraa - Naft

Al Zawraa played Naft at the Super League of Iraq on October 30. The match kicked off 13:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al-Shorta2 - 0BaghdadFull TimeFT

Al-Shorta - Baghdad

Al-Shorta played Baghdad at the Super League of Iraq on October 30. The match kicked off 16:30 UTC. Al-Shorta won 2-0.

Kamatamare Sanuki1 - 0Fujieda MYFCFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Fujieda MYFC

Kamatamare Sanuki played Fujieda MYFC at the J-League 3 of Japan on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. Kamatamare Sanuki won 1-0.

Blaublitz AkitaVanraure Hachinohe04:00

Blaublitz Akita - Vanraure Hachinohe

Blaublitz Akita are playing Vanraure Hachinohe at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

Gainare TottoriCerezo Osaka-204:00

Gainare Tottori - Cerezo Osaka-2

Gainare Tottori are playing Cerezo Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

YSCCGrulla Morioka04:00

YSCC - Grulla Morioka

YSCC are playing Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

GifuSagamihara06:00

Gifu - Sagamihara

Gifu are playing Sagamihara at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Kagoshima UnitedImabari06:00

Kagoshima United - Imabari

Kagoshima United are playing Imabari at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Parceiro NaganoKataller Toyama06:00

Parceiro Nagano - Kataller Toyama

Parceiro Nagano are playing Kataller Toyama at the J-League 3 of Japan on October 31. The match will kick off 06:00 UTC.

Nojima Stella WAlbirex Niigata W04:00

Nojima Stella W - Albirex Niigata W

Nojima Stella W are playing Albirex Niigata W at the L1 League - Women of Japan on October 31. The match will kick off 04:00 UTC.

JEF United WNTV Beleza W05:00

JEF United W - NTV Beleza W

JEF United W are playing NTV Beleza W at the L1 League - Women of Japan on October 31. The match will kick off 05:00 UTC.

Maan2 - 2Al AhlyFull TimeFT

Maan - Al Ahly

Maan played Al Ahly at the Premier League of Jordan on October 30. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

AkzhayikAtyrau05:00

Akzhayik - Atyrau

Akzhayik are playing Atyrau at the 1 Division of Kazakhstan on October 31. The match will kick off 05:00 UTC.

Altay SemeyAktobe05:00

Altay Semey - Aktobe

Altay Semey are playing Aktobe at the 1 Division of Kazakhstan on October 31. The match will kick off 05:00 UTC.

BaykonurEkibastuz08:00

Baykonur - Ekibastuz

Baykonur are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

Cheng Fung0 - 4Chao Pak KeiFull TimeFT

Cheng Fung - Chao Pak Kei

Cheng Fung played Chao Pak Kei at the Elite League of Macao on October 30. The match kicked off 14:00 UTC. Chao Pak Kei won 0-4.

Al-OrubaIbriPostponedPst

Al-Oruba - Ibri

Al-Oruba are playing Ibri at the Sultan Cup of Oman on October 30.

Shabab Al Amari2 - 1Thaqafi TulkaremFull TimeFT

Shabab Al Amari - Thaqafi Tulkarem

Shabab Al Amari played Thaqafi Tulkarem at the West Bank League of Palestine on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Shabab Al Amari won 2-1.

Jabal Al Mukaber3 - 2Shabab Al KhaleelFull TimeFT

Jabal Al Mukaber - Shabab Al Khaleel

Jabal Al Mukaber played Shabab Al Khaleel at the West Bank League of Palestine on October 30. The match kicked off 16:00 UTC. Jabal Al Mukaber won 3-2.

Al Markhiya0 - 2Al Arabi SC DohaFull TimeFT

Al Markhiya - Al Arabi SC Doha

Al Markhiya played Al Arabi SC Doha at the Emir Cup of Qatar on October 30. The match kicked off 15:00 UTC. Al Arabi SC Doha won 0-2.

Al-Horgelah0 - 3HottinFull TimeFT

Al-Horgelah - Hottin

Al-Horgelah played Hottin at the Premier League of Syria on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Hottin won 0-3.

Ittihad1 - 2KaramaFull TimeFT

Ittihad - Karama

Ittihad played Karama at the Premier League of Syria on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Karama won 1-2.

Jabala1 - 0FoutouaFull TimeFT

Jabala - Foutoua

Jabala played Foutoua at the Premier League of Syria on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Jabala won 1-0.

Teshrin3 - 0Al SahelFull TimeFT

Teshrin - Al Sahel

Teshrin played Al Sahel at the Premier League of Syria on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Teshrin won 3-0.

Wathbah1 - 1HorriyaFull TimeFT

Wathbah - Horriya

Wathbah played Horriya at the Premier League of Syria on October 30. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Thaid2 - 2MasafiFull TimeFT

Al Thaid - Masafi

Al Thaid played Masafi at the Presidents Cup of Uae on October 30. The match kicked off 12:50 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Dibba Al Fujairah1 - 1Al UroobaFull TimeFT

Dibba Al Fujairah - Al Urooba

Dibba Al Fujairah played Al Urooba at the Presidents Cup of Uae on October 30. The match kicked off 12:50 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Binh Duong1 - 1Hong Linh Ha TinhFull TimeFT

Binh Duong - Hong Linh Ha Tinh

Binh Duong played Hong Linh Ha Tinh at the V-League, Championship Group of Vietnam on October 30. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ho Chi Minh City2 - 1Hoang Anh Gia LaiFull TimeFT

Ho Chi Minh City - Hoang Anh Gia Lai

Ho Chi Minh City played Hoang Anh Gia Lai at the V-League, Championship Group of Vietnam on October 30. The match kicked off 12:15 UTC. Ho Chi Minh City won 2-1.

Bong Da Hue2 - 2Tay NinhFull TimeFT

Bong Da Hue - Tay Ninh

Bong Da Hue played Tay Ninh at the V League 2, Relegation Group of Vietnam on October 30. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Dak Lak0 - 1Can ThoFull TimeFT

Dak Lak - Can Tho

Dak Lak played Can Tho at the V League 2, Relegation Group of Vietnam on October 30. The match kicked off 08:30 UTC. Can Tho won 0-1.

Long An Tan An1 - 0Dong Thap Cao LanhFull TimeFT

Long An Tan An - Dong Thap Cao Lanh

Long An Tan An played Dong Thap Cao Lanh at the V League 2, Relegation Group of Vietnam on October 30. The match kicked off 08:30 UTC. Long An Tan An won 1-0.

RC Bobo-Dioulasso0 - 1ASEC-KFull TimeFT

RC Bobo-Dioulasso - ASEC-K

RC Bobo-Dioulasso played ASEC-K at the Premier League of Burkina Faso on October 30. The match kicked off 15:30 UTC. ASEC-K won 0-1.

USFA2 - 0KadiogoFull TimeFT

USFA - Kadiogo

USFA played Kadiogo at the Premier League of Burkina Faso on October 30. The match kicked off 15:30 UTC. USFA won 2-0.

ENPPI Cairo1 - 2TantaFull TimeFT

ENPPI Cairo - Tanta

ENPPI Cairo played Tanta at the Premier League of Egypt on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Tanta won 1-2.

El Gounah1 - 2Haras El HedoodFull TimeFT

El Gounah - Haras El Hedood

El Gounah played Haras El Hedood at the Premier League of Egypt on October 30. The match kicked off 15:30 UTC. Haras El Hedood won 1-2.

Al Masry Port Said2 - 0Wadi Degla40'

Al Masry Port Said - Wadi Degla

Al Masry Port Said are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on October 30. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Al Masry Port Said are winning 2-0.

Gwambina0 - 3Kinondoni MCFull TimeFT

Gwambina - Kinondoni MC

Gwambina played Kinondoni MC at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Kinondoni MC won 0-3.

Azam1 - 1JKT TanzaniaFull TimeFT

Azam - JKT Tanzania

Azam played JKT Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on October 30. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kitwe United0 - 3Prison LeopardsFull TimeFT

Kitwe United - Prison Leopards

Kitwe United played Prison Leopards at the Super League of Zambia on October 30. The match kicked off 13:00 UTC. Prison Leopards won 0-3.

FC SacachispasMunicipal21:00

FC Sacachispas - Municipal

FC Sacachispas are playing Municipal at the Apertura of Guatemala on October 30. The match will kick off 21:00 UTC.

Independiente ChorreraCosta del Este20:00

Independiente Chorrera - Costa del Este

Independiente Chorrera are playing Costa del Este at the LFP, Clausura of Panama on October 30. The match will kick off 20:00 UTC.

Plaza AmadorSan Francisco FC23:00

Plaza Amador - San Francisco FC

Plaza Amador are playing San Francisco FC at the LFP, Clausura of Panama on October 30. The match will kick off 23:00 UTC.

GreenvilleUnion Omaha00:00

Greenville - Union Omaha

Greenville are playing Union Omaha at the USL League One, Playoffs of Usa on October 31. The match will kick off 00:00 UTC.

FC BogotaFortaleza JS23:00

FC Bogota - Fortaleza JS

FC Bogota are playing Fortaleza JS at the Primera B, Apertura of Colombia on October 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Union MagdalenaValledupar01:00

Union Magdalena - Valledupar

Union Magdalena are playing Valledupar at the Primera B, Apertura of Colombia on October 31. The match will kick off 01:00 UTC.

Villa Espanola1 - 1CentralFull TimeFT

Villa Espanola - Central

Villa Espanola played Central at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albion0 - 2Villa TeresaFull TimeFT

Albion - Villa Teresa

Albion played Villa Teresa at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match kicked off 15:00 UTC. Villa Teresa won 0-2.

Atenas0 - 2Sud America61'

Atenas - Sud America

Atenas are playing Sud America at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match kicked off 17:15 UTC. It's the second half and Sud America are winning 0-2.

CerritoRacing Club19:30

Cerrito - Racing Club

Cerrito are playing Racing Club at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match will kick off 19:30 UTC.

TacuaremboJuventud21:45

Tacuarembo - Juventud

Tacuarembo are playing Juventud at the Segunda Division of Uruguay on October 30. The match will kick off 21:45 UTC.

Gran ValenciaCaracas21:00

Gran Valencia - Caracas

Gran Valencia are playing Caracas at the Primera of Venezuela on October 30. The match will kick off 21:00 UTC.

AraguaPortuguesa FC00:00

Aragua - Portuguesa FC

Aragua are playing Portuguesa FC at the Primera of Venezuela on October 31. The match will kick off 00:00 UTC.

Rochedale Rovers4 - 1Southside EaglesFull TimeFT

Rochedale Rovers - Southside Eagles

Rochedale Rovers played Southside Eagles at the Queensland Premier League of Australia on October 30. The match kicked off 09:15 UTC. Rochedale Rovers won 4-1.

Ipswich Knights4 - 1Western PrideFull TimeFT

Ipswich Knights - Western Pride

Ipswich Knights played Western Pride at the Queensland Premier League of Australia on October 30. The match kicked off 09:30 UTC. Ipswich Knights won 4-1.

Brisbane Roar U-210 - 3Gold Coast KnightsFull TimeFT

Brisbane Roar U-21 - Gold Coast Knights

Brisbane Roar U-21 played Gold Coast Knights at the NPL Queensland of Australia on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. Gold Coast Knights won 0-3.

Sunshine Coast Wanderers0 - 2Queensland LionsFull TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions

Sunshine Coast Wanderers played Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on October 30. The match kicked off 10:00 UTC. Queensland Lions won 0-2.

Brisbane CityCapalaba07:30

Brisbane City - Capalaba

Brisbane City are playing Capalaba at the NPL Queensland of Australia on October 31. The match will kick off 07:30 UTC.

Grange ThistleTaringa Rovers07:00

Grange Thistle - Taringa Rovers

Grange Thistle are playing Taringa Rovers at the Brisbane Premier League, Championship Group of Australia on October 31. The match will kick off 07:00 UTC.

Acacia RidgeCaboolture08:00

Acacia Ridge - Caboolture

Acacia Ridge are playing Caboolture at the Brisbane Premier League, Relegation Group of Australia on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.

North StarBayside United08:00

North Star - Bayside United

North Star are playing Bayside United at the Brisbane Premier League, Relegation Group of Australia on October 31. The match will kick off 08:00 UTC.