Cracovia-2 vs Avia Swidnik Live Score and Live Stream

(goal)68'
15:00, Saturday, August 1
Copy
Embed Cracovia-2 - Avia Swidnik
Poland III Liga, Group 4
1 : 0
FT
Ball Possession
57% - 43%
Shots On Target
5 - 7
Total Attempts
11 - 18
Corners
6
5
Yellow Cards
3
2
Cracovia-2: 70', 74', 78'
Avia Swidnik: 78', 81'
Full Time
Match ends. Cracovia-2 1, Avia Swidnik 0.
81'
Avia Swidnik's player is shown the yellow card.
78'
Avia Swidnik's player is shown the yellow card.
78'
Cracovia-2's player is shown the yellow card.
74'
Cracovia-2's player is shown the yellow card.
70'
Cracovia-2's player is shown the yellow card.
68'
1 - 0
Goal for Cracovia-2.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
View All
Live Match Report

Cracovia-2 played Avia Swidnik at the III Liga, Group 4 of Poland on August 1. The match kicked off 15:00 UTC. Cracovia-2 won 1-0. Cracovia-2 are 7th in the table with 3 points after 1 match, while Avia Swidnik are 15th with 0 points in 1 match.

ScoreBat is covering Cracovia-2 vs Avia Swidnik in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Cracovia-2 vs Avia Swidnik live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Poland III Liga, Group 4, Cracovia-2 or Avia Swidnik whenever available. We cover all matches of Poland III Liga, Group 4 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/avia-swidnik-vs-cracovia2-live-stream/.

Poland III Liga, Group 4's live standings are availble and updated in real time.

, while Avia Swidnik have played a draw with Hetman Zamosc in their previous match.

Cracovia-2 have won 1 of their 1 match in III Liga, Group 4, drawing 0 and having 0 defeats this season. They have scored 1 goal - 1.00 per match, conceding 0 - 0.00 per match. Avia Swidnik have won 0 of their 1 match in III Liga, Group 4, drawing 0 and having 1 defeat this season. They have scored 0 goals - 0.00 per match, conceding 1 - 1.00 per match.

Referee showed the yellow card 5 times throughout the game. , , , and were the ones to receive it.

Goals and video highlights of the match between Cracovia-2 and Avia Swidnik are being added in real time. You can watch the goal by as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Cracovia-2 or Avia Swidnik score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Cracovia-2 and Avia Swidnik include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Cracovia-2 vs Avia Swidnik with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Poland III Liga, Group 4 are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Barcelona3 - 1Napoli60'

Barcelona - Napoli

Barcelona are playing Napoli at the 1/8 Final of Champions League on August 8. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Barcelona are winning 3-1.

Bayern Munich2 - 1Chelsea67'

Bayern Munich - Chelsea

Bayern Munich are playing Chelsea at the 1/8 Final of Champions League on August 8. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Bayern Munich are winning 2-1.

St. JohnstoneAberdeenPostponedPst

St. Johnstone - Aberdeen

St. Johnstone are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on August 8.

Hamilton0 - 1Ross CountyFull TimeFT

Hamilton - Ross County

Hamilton played Ross County at the Premier League of Scotland on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Ross County won 0-1.

Livingston1 - 4HibernianFull TimeFT

Livingston - Hibernian

Livingston played Hibernian at the Premier League of Scotland on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Hibernian won 1-4.

Motherwell0 - 1Dundee UnitedFull TimeFT

Motherwell - Dundee United

Motherwell played Dundee United at the Premier League of Scotland on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Dundee United won 0-1.

Khimki0 - 2CSKAFull TimeFT

Khimki - CSKA

Khimki played CSKA at the Premier League of Russia on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. CSKA won 0-2.

Tambov0 - 1RostovFull TimeFT

Tambov - Rostov

Tambov played Rostov at the Premier League of Russia on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Rostov won 0-1.

Energetik-BGU1 - 1NemanFull TimeFT

Energetik-BGU - Neman

Energetik-BGU played Neman at the Premier League of Belarus on August 8. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ruh Brest3 - 3Torpedo-BelAZFull TimeFT

Ruh Brest - Torpedo-BelAZ

Ruh Brest played Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

BATE1 - 0GorodeyaFull TimeFT

BATE - Gorodeya

BATE played Gorodeya at the Premier League of Belarus on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. BATE won 1-0.

Club Brugge0 - 1CharleroiFull TimeFT

Club Brugge - Charleroi

Club Brugge played Charleroi at the First Division A of Belgium on August 8. The match kicked off 14:30 UTC. Charleroi won 0-1.

Antwerp1 - 1MouscronFull TimeFT

Antwerp - Mouscron

Antwerp played Mouscron at the First Division A of Belgium on August 8. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Standard1 - 0Cercle BruggeFull TimeFT

Standard - Cercle Brugge

Standard played Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. Standard won 1-0.

Montana3 - 3Arda KardzhaliFull TimeFT

Montana - Arda Kardzhali

Montana played Arda Kardzhali at the A PFG of Bulgaria on August 8. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Botev Vratsa3 - 1LudogoretsFull TimeFT

Botev Vratsa - Ludogorets

Botev Vratsa played Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. Botev Vratsa won 3-1.

Tulevik Viljandi0 - 2LegionFull TimeFT

Tulevik Viljandi - Legion

Tulevik Viljandi played Legion at the Meistriliiga of Estonia on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Legion won 0-2.

AC Oulu0 - 0KTPFull TimeFT

AC Oulu - KTP

AC Oulu played KTP at the Ykkonen of Finland on August 8. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Waterford0 - 0Cork CityFull TimeFT

Waterford - Cork City

Waterford played Cork City at the Premier Division of Ireland on August 8. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sligo Rovers2 - 1ShelbourneFull TimeFT

Sligo Rovers - Shelbourne

Sligo Rovers played Shelbourne at the Premier Division of Ireland on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Sligo Rovers won 2-1.

Cobh Ramblers2 - 2GalwayFull TimeFT

Cobh Ramblers - Galway

Cobh Ramblers played Galway at the 1 division of Ireland on August 8. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Longford2 - 0Athlone Town90 +5'

Longford - Athlone Town

Longford are playing Athlone Town at the 1 division of Ireland on August 8. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Longford are winning 2-0.

Chievo2 - 0Spezia66'

Chievo - Spezia

Chievo are playing Spezia at the Serie B, Promotion Playoff of Italy on August 8. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Chievo are winning 2-0.

Ventspils1 - 1SpartaksFull TimeFT

Ventspils - Spartaks

Ventspils played Spartaks at the Virsliga of Latvia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rigas FS3 - 0LiepajaFull TimeFT

Rigas FS - Liepaja

Rigas FS played Liepaja at the Virsliga of Latvia on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. Rigas FS won 3-0.

Panevezys1 - 1RiteriaiFull TimeFT

Panevezys - Riteriai

Panevezys played Riteriai at the A Lyga of Lithuania on August 8. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vardar0 - 1BorecFull TimeFT

Vardar - Borec

Vardar played Borec at the Prva liga of North Macedonia on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Borec won 0-1.

Valerenga2 - 2Bodo-GlimtFull TimeFT

Valerenga - Bodo-Glimt

Valerenga played Bodo-Glimt at the Eliteserien of Norway on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Yenisey1 - 0Dynamo BrFull TimeFT

Yenisey - Dynamo Br

Yenisey played Dynamo Br at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 09:00 UTC. Yenisey won 1-0.

Akron2 - 1ShinnikFull TimeFT

Akron - Shinnik

Akron played Shinnik at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Akron won 2-1.

Spartak-21 - 1TorpedoFull TimeFT

Spartak-2 - Torpedo

Spartak-2 played Torpedo at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nizhnyi Novgorod2 - 0Irtysh OmskFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - Irtysh Omsk

Nizhnyi Novgorod played Irtysh Omsk at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Nizhnyi Novgorod won 2-0.

Orenburg1 - 0NeftekhimikFull TimeFT

Orenburg - Neftekhimik

Orenburg played Neftekhimik at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Orenburg won 1-0.

Chertanovo2 - 0TomFull TimeFT

Chertanovo - Tom

Chertanovo played Tom at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 13:30 UTC. Chertanovo won 2-0.

Tekstilshik1 - 0SKA KhabarovskFull TimeFT

Tekstilshik - SKA Khabarovsk

Tekstilshik played SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Tekstilshik won 1-0.

Veles3 - 1Kr. SovetovFull TimeFT

Veles - Kr. Sovetov

Veles played Kr. Sovetov at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Veles won 3-1.

FK Krasnodar-23 - 1FakelFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Fakel

FK Krasnodar-2 played Fakel at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. FK Krasnodar-2 won 3-1.

FC Chayka0 - 3AlaniaFull TimeFT

FC Chayka - Alania

FC Chayka played Alania at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Alania won 0-3.

Baltica2 - 0Volgar-GazpromFull TimeFT

Baltica - Volgar-Gazprom

Baltica played Volgar-Gazprom at the FNL of Russia on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. Baltica won 2-0.

Nitra0 - 5SlovanFull TimeFT

Nitra - Slovan

Nitra played Slovan at the Super Liga of Slovakia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Slovan won 0-5.

Ruzomberok2 - 2TrencinFull TimeFT

Ruzomberok - Trencin

Ruzomberok played Trencin at the Super Liga of Slovakia on August 8. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Senica0 - 4ZilinaFull TimeFT

Senica - Zilina

Senica played Zilina at the Super Liga of Slovakia on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. Zilina won 0-4.

Zemplin Michalovce0 - 2Spartak TrnavaFull TimeFT

Zemplin Michalovce - Spartak Trnava

Zemplin Michalovce played Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. Spartak Trnava won 0-2.

Zlate Moravce2 - 2PohronieFull TimeFT

Zlate Moravce - Pohronie

Zlate Moravce played Pohronie at the Super Liga of Slovakia on August 8. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Degerfor5 - 0AFC EskilstunaFull TimeFT

Degerfor - AFC Eskilstuna

Degerfor played AFC Eskilstuna at the Superettan of Sweden on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Degerfor won 5-0.

Dalkurd2 - 2NorrbyFull TimeFT

Dalkurd - Norrby

Dalkurd played Norrby at the Superettan of Sweden on August 8. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Halmstad0 - 0GAISFull TimeFT

Halmstad - GAIS

Halmstad played GAIS at the Superettan of Sweden on August 8. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Jonkoping S.1 - 0UmeaFull TimeFT

Jonkoping S. - Umea

Jonkoping S. played Umea at the Superettan of Sweden on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Jonkoping S. won 1-0.

Umm Salal SC1 - 1Al Ahli SCFull TimeFT

Umm Salal SC - Al Ahli SC

Umm Salal SC played Al Ahli SC at the Stars League of Qatar on August 8. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Sadd SC Doha1 - 0Al DuhailFull TimeFT

Al Sadd SC Doha - Al Duhail

Al Sadd SC Doha played Al Duhail at the Stars League of Qatar on August 8. The match kicked off 15:45 UTC. Al Sadd SC Doha won 1-0.

Nagoya Grampus Eight6 - 2Urawa Red DiamondsFull TimeFT

Nagoya Grampus Eight - Urawa Red Diamonds

Nagoya Grampus Eight played Urawa Red Diamonds at the J-League of Japan on August 8. The match kicked off 09:00 UTC. Nagoya Grampus Eight won 6-2.

Shimizu S-Pulse3 - 1Consadole SapporoFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo

Shimizu S-Pulse played Consadole Sapporo at the J-League of Japan on August 8. The match kicked off 09:00 UTC. Shimizu S-Pulse won 3-1.

Kashima Antlers2 - 0Sagan TosuFull TimeFT

Kashima Antlers - Sagan Tosu

Kashima Antlers played Sagan Tosu at the J-League of Japan on August 8. The match kicked off 09:30 UTC. Kashima Antlers won 2-0.

Gamba Osaka2 - 1Yokohama FCFull TimeFT

Gamba Osaka - Yokohama FC

Gamba Osaka played Yokohama FC at the J-League of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Gamba Osaka won 2-1.

Kawasaki Frontale2 - 0Oita TrinitaFull TimeFT

Kawasaki Frontale - Oita Trinita

Kawasaki Frontale played Oita Trinita at the J-League of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Kawasaki Frontale won 2-0.

Vissel Kobe1 - 2Vegalta SendaiFull TimeFT

Vissel Kobe - Vegalta Sendai

Vissel Kobe played Vegalta Sendai at the J-League of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Vegalta Sendai won 1-2.

Yokohama F. Marinos1 - 1Kashiwa ReysolFull TimeFT

Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol

Yokohama F. Marinos played Kashiwa Reysol at the J-League of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albirex Niigata1 - 1Omiya ArdijaFull TimeFT

Albirex Niigata - Omiya Ardija

Albirex Niigata played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on August 8. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tokyo Verdy0 - 1FC RyukyuFull TimeFT

Tokyo Verdy - FC Ryukyu

Tokyo Verdy played FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on August 8. The match kicked off 09:00 UTC. FC Ryukyu won 0-1.

Avispa Fukuoka2 - 2Ventforet KofuFull TimeFT

Avispa Fukuoka - Ventforet Kofu

Avispa Fukuoka played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fagiano Okayama3 - 1Mito HollyhockFull TimeFT

Fagiano Okayama - Mito Hollyhock

Fagiano Okayama played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Fagiano Okayama won 3-1.

Jubilo Iwata2 - 1Matsumoto Yamaga FCFull TimeFT

Jubilo Iwata - Matsumoto Yamaga FC

Jubilo Iwata played Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Jubilo Iwata won 2-1.

Montedio Yamagata3 - 4Kyoto Purple SangaFull TimeFT

Montedio Yamagata - Kyoto Purple Sanga

Montedio Yamagata played Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Kyoto Purple Sanga won 3-4.

Renofa Yamaguchi0 - 1Tochigi SCFull TimeFT

Renofa Yamaguchi - Tochigi SC

Renofa Yamaguchi played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Tochigi SC won 0-1.

Tokushima Vortis3 - 1V-Varen NagasakiFull TimeFT

Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki

Tokushima Vortis played V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Tokushima Vortis won 3-1.

Zweigen Kanazawa4 - 3Ehime FCFull TimeFT

Zweigen Kanazawa - Ehime FC

Zweigen Kanazawa played Ehime FC at the J-League 2 of Japan on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Zweigen Kanazawa won 4-3.

IrtishKaisarPostponedPst

Irtish - Kaisar

Irtish are playing Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on August 8.

Pohang Steelers1 - 1Gwangju SangmuFull TimeFT

Pohang Steelers - Gwangju Sangmu

Pohang Steelers played Gwangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on August 8. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ulsan0 - 0Suwon BluewingsFull TimeFT

Ulsan - Suwon Bluewings

Ulsan played Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on August 8. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Daegu FC0 - 2Jeonbuk MotorsFull TimeFT

Daegu FC - Jeonbuk Motors

Daegu FC played Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Jeonbuk Motors won 0-2.

Ansan Greeners0 - 1AnyangFull TimeFT

Ansan Greeners - Anyang

Ansan Greeners played Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Anyang won 0-1.

Daejeon Citizen2 - 3Gyeongnam FCFull TimeFT

Daejeon Citizen - Gyeongnam FC

Daejeon Citizen played Gyeongnam FC at the K-League 2 of Korea Republic on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Gyeongnam FC won 2-3.

Tanjong Pagar Utd FcAlbirex09:30

Tanjong Pagar Utd Fc - Albirex

Tanjong Pagar Utd Fc are playing Albirex at the Premier League of Singapore on August 8. The match will kick off 09:30 UTC.

Cruz AzulLeon00:00

Cruz Azul - Leon

Cruz Azul are playing Leon at the Apertura of Mexico on August 9. The match will kick off 00:00 UTC.

MonterreySantos Laguna00:06

Monterrey - Santos Laguna

Monterrey are playing Santos Laguna at the Apertura of Mexico on August 9. The match will kick off 00:06 UTC.

GuadalajaraPuebla02:00

Guadalajara - Puebla

Guadalajara are playing Puebla at the Apertura of Mexico on August 9. The match will kick off 02:00 UTC.

FortalezaAtletico-PR22:00

Fortaleza - Atletico-PR

Fortaleza are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on August 8. The match will kick off 22:00 UTC.

CoritibaInternacional22:30

Coritiba - Internacional

Coritiba are playing Internacional at the Serie A of Brasil on August 8. The match will kick off 22:30 UTC.

Sport RecifeCeara00:00

Sport Recife - Ceara

Sport Recife are playing Ceara at the Serie A of Brasil on August 9. The match will kick off 00:00 UTC.

Juventude2 - 1CRB MaceioFull TimeFT

Juventude - CRB Maceio

Juventude played CRB Maceio at the Serie B of Brasil on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Juventude won 2-1.

Operario PR3 - 0Figueirense67'

Operario PR - Figueirense

Operario PR are playing Figueirense at the Serie B of Brasil on August 8. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Operario PR are winning 3-0.

Avai FlorianopolisNautico22:00

Avai Florianopolis - Nautico

Avai Florianopolis are playing Nautico at the Serie B of Brasil on August 8. The match will kick off 22:00 UTC.

CruzeiroBotafogo SP22:00

Cruzeiro - Botafogo SP

Cruzeiro are playing Botafogo SP at the Serie B of Brasil on August 8. The match will kick off 22:00 UTC.

VitoriaSampaio Correa22:00

Vitoria - Sampaio Correa

Vitoria are playing Sampaio Correa at the Serie B of Brasil on August 8. The match will kick off 22:00 UTC.

CSAGuarani00:00

CSA - Guarani

CSA are playing Guarani at the Serie B of Brasil on August 9. The match will kick off 00:00 UTC.

Ponte PretaAmerica MG00:00

Ponte Preta - America MG

Ponte Preta are playing America MG at the Serie B of Brasil on August 9. The match will kick off 00:00 UTC.

Generali Diaz0 - 0Olimpia24'

Generali Diaz - Olimpia

Generali Diaz are playing Olimpia at the Apertura of Paraguay on August 8. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Libertad12 de Octubre22:30

Libertad - 12 de Octubre

Libertad are playing 12 de Octubre at the Apertura of Paraguay on August 8. The match will kick off 22:30 UTC.

Rentistas1 - 1Liverpool P.Full TimeFT

Rentistas - Liverpool P.

Rentistas played Liverpool P. at the Apertura of Uruguay on August 8. The match kicked off 12:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cerro M.1 - 0Plaza ColoniaFull TimeFT

Cerro M. - Plaza Colonia

Cerro M. played Plaza Colonia at the Apertura of Uruguay on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Cerro M. won 1-0.

Danubio1 - 3River Plate FCFull TimeFT

Danubio - River Plate FC

Danubio played River Plate FC at the Apertura of Uruguay on August 8. The match kicked off 17:30 UTC. River Plate FC won 1-3.

Defensor SportingTorque20:30

Defensor Sporting - Torque

Defensor Sporting are playing Torque at the Apertura of Uruguay on August 8. The match will kick off 20:30 UTC.

Dep. MaldonadoCerro Largo23:00

Dep. Maldonado - Cerro Largo

Dep. Maldonado are playing Cerro Largo at the Apertura of Uruguay on August 8. The match will kick off 23:00 UTC.

FenixAtletico Progreso23:00

Fenix - Atletico Progreso

Fenix are playing Atletico Progreso at the Apertura of Uruguay on August 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Perth Glory0 - 4Melbourne VictoryFull TimeFT

Perth Glory - Melbourne Victory

Perth Glory played Melbourne Victory at the A-League of Australia on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. Melbourne Victory won 0-4.

Benatky nad Jizerou1 - 3DobroviceFull TimeFT

Benatky nad Jizerou - Dobrovice

Benatky nad Jizerou played Dobrovice at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:00 UTC. Dobrovice won 1-3.

Bohemians 19050 - 0JablonecFull TimeFT

Bohemians 1905 - Jablonec

Bohemians 1905 played Jablonec at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fehervar1 - 0UjpestFull TimeFT

Fehervar - Ujpest

Fehervar played Ujpest at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:00 UTC. Fehervar won 1-0.

Poissy0 - 2GobelinsFull TimeFT

Poissy - Gobelins

Poissy played Gobelins at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:00 UTC. Gobelins won 0-2.

Hradec Kralove3 - 0Chlumec nad CidlinouFull TimeFT

Hradec Kralove - Chlumec nad Cidlinou

Hradec Kralove played Chlumec nad Cidlinou at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:15 UTC. Hradec Kralove won 3-0.

Ajax-22 - 3AZ-2Full TimeFT

Ajax-2 - AZ-2

Ajax-2 played AZ-2 at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:30 UTC. AZ-2 won 2-3.

Deinze2 - 0Lierse KempenzonenFull TimeFT

Deinze - Lierse Kempenzonen

Deinze played Lierse Kempenzonen at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:30 UTC. Deinze won 2-0.

Loko Vltavin2 - 2Bohemians 1905-2Full TimeFT

Loko Vltavin - Bohemians 1905-2

Loko Vltavin played Bohemians 1905-2 at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Teplice5 - 4Dukla PrahaFull TimeFT

Teplice - Dukla Praha

Teplice played Dukla Praha at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:30 UTC. Teplice won 5-4.

Trinec1 - 1OpavaFull TimeFT

Trinec - Opava

Trinec played Opava at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Den Bosch2 - 1RodaFull TimeFT

Den Bosch - Roda

Den Bosch played Roda at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 09:00 UTC. Den Bosch won 2-1.

AZ2 - 1LilleFull TimeFT

AZ - Lille

AZ played Lille at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 13:30 UTC. AZ won 2-1.

Salzburg4 - 1NiceFull TimeFT

Salzburg - Nice

Salzburg played Nice at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Salzburg won 4-1.

Verl0 - 3PSVFull TimeFT

Verl - PSV

Verl played PSV at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. PSV won 0-3.

Almere City FC1 - 2ADO Den HaagFull TimeFT

Almere City FC - ADO Den Haag

Almere City FC played ADO Den Haag at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. ADO Den Haag won 1-2.

Chambly2 - 2Red StarFull TimeFT

Chambly - Red Star

Chambly played Red Star at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Duisburg1 - 0Preussen MunsterFull TimeFT

Duisburg - Preussen Munster

Duisburg played Preussen Munster at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Duisburg won 1-0.

MTK4 - 3UjpestFull TimeFT

MTK - Ujpest

MTK played Ujpest at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. MTK won 4-3.

Pardubice1 - 1OlomoucFull TimeFT

Pardubice - Olomouc

Pardubice played Olomouc at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sturm0 - 1FerencvarosFull TimeFT

Sturm - Ferencvaros

Sturm played Ferencvaros at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Ferencvaros won 0-1.

Slavia Praha3 - 1FehervarFull TimeFT

Slavia Praha - Fehervar

Slavia Praha played Fehervar at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 15:45 UTC. Slavia Praha won 3-1.

Anorthosis2 - 0AELFull TimeFT

Anorthosis - AEL

Anorthosis played AEL at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Anorthosis won 2-0.

Apollon LimassolPafos16:00

Apollon Limassol - Pafos

Apollon Limassol are playing Pafos at the Club Friendlies of International on August 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Auxerre1 - 1OrleansFull TimeFT

Auxerre - Orleans

Auxerre played Orleans at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brest2 - 2RennesFull TimeFT

Brest - Rennes

Brest played Rennes at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Caen2 - 1AmiensFull TimeFT

Caen - Amiens

Caen played Amiens at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Caen won 2-1.

Dinamo Zagreb3 - 0CeljeFull TimeFT

Dinamo Zagreb - Celje

Dinamo Zagreb played Celje at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Dinamo Zagreb won 3-0.

Lorient0 - 0AngersFull TimeFT

Lorient - Angers

Lorient played Angers at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

NantesSaarbrucken16:00

Nantes - Saarbrucken

Nantes are playing Saarbrucken at the Club Friendlies of International on August 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Nea Salamis2 - 2Ethnikos AchnasFull TimeFT

Nea Salamis - Ethnikos Achnas

Nea Salamis played Ethnikos Achnas at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

PSGTroyes16:00

PSG - Troyes

PSG are playing Troyes at the Club Friendlies of International on August 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Pau0 - 0NiortFull TimeFT

Pau - Niort

Pau played Niort at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Primorje4 - 3Tabor SezanaFull TimeFT

Primorje - Tabor Sezana

Primorje played Tabor Sezana at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Primorje won 4-3.

ZalaegerszegOsijekCanceledCanc

Zalaegerszeg - Osijek

Zalaegerszeg are playing Osijek at the Club Friendlies of International on August 8.

Zlin1 - 2ProstejovFull TimeFT

Zlin - Prostejov

Zlin played Prostejov at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Prostejov won 1-2.

MontpellierClermontCanceledCanc

Montpellier - Clermont

Montpellier are playing Clermont at the Club Friendlies of International on August 8.

Ajax6 - 1RKCFull TimeFT

Ajax - RKC

Ajax played RKC at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 16:45 UTC. Ajax won 6-1.

Rodez AveyronToulouse17:00

Rodez Aveyron - Toulouse

Rodez Aveyron are playing Toulouse at the Club Friendlies of International on August 8. The match will kick off 17:00 UTC.

MVV Maastricht1 - 0Eindhoven90 +2'

MVV Maastricht - Eindhoven

MVV Maastricht are playing Eindhoven at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and MVV Maastricht are winning 1-0.

Varteks1 - 0Slaven KoprivnicaFull TimeFT

Varteks - Slaven Koprivnica

Varteks played Slaven Koprivnica at the Club Friendlies of International on August 8. The match kicked off 18:00 UTC. Varteks won 1-0.

Anif-Salzburg-20 - 0SeekirchenFull TimeFT

Anif-Salzburg-2 - Seekirchen

Anif-Salzburg-2 played Seekirchen at the Regionalliga, Salzburg of Austria on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Austria Salzburg3 - 1GrodigFull TimeFT

Austria Salzburg - Grodig

Austria Salzburg played Grodig at the Regionalliga, Salzburg of Austria on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Austria Salzburg won 3-1.

Kuchl3 - 1Salzburger AKFull TimeFT

Kuchl - Salzburger AK

Kuchl played Salzburger AK at the Regionalliga, Salzburg of Austria on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. Kuchl won 3-1.

Wals-Grunau1 - 3Pinzgau SaalfeldenFull TimeFT

Wals-Grunau - Pinzgau Saalfelden

Wals-Grunau played Pinzgau Saalfelden at the Regionalliga, Salzburg of Austria on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. Pinzgau Saalfelden won 1-3.

Reichenau0 - 0KufsteinFull TimeFT

Reichenau - Kufstein

Reichenau played Kufstein at the Regionalliga, Tirol of Austria on August 8. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kitzbuhel4 - 1SchwazFull TimeFT

Kitzbuhel - Schwaz

Kitzbuhel played Schwaz at the Regionalliga, Tirol of Austria on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Kitzbuhel won 4-1.

Austria Lustenau-23 - 2WolfurtFull TimeFT

Austria Lustenau-2 - Wolfurt

Austria Lustenau-2 played Wolfurt at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Austria Lustenau-2 won 3-2.

Hohenems5 - 0LauterachFull TimeFT

Hohenems - Lauterach

Hohenems played Lauterach at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Hohenems won 5-0.

BOTSOR W1 - 4Dnepr Mogilev WFull TimeFT

BOTSOR W - Dnepr Mogilev W

BOTSOR W played Dnepr Mogilev W at the Premier League - Women of Belarus on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Dnepr Mogilev W won 1-4.

Dinamo Minsk W2 - 0Neman WFull TimeFT

Dinamo Minsk W - Neman W

Dinamo Minsk W played Neman W at the Premier League - Women of Belarus on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Minsk W won 2-0.

Ivatsevichi0 - 4BaranovichiFull TimeFT

Ivatsevichi - Baranovichi

Ivatsevichi played Baranovichi at the Division 2, Group A of Belarus on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Baranovichi won 0-4.

Meliorator0 - 2KrononFull TimeFT

Meliorator - Kronon

Meliorator played Kronon at the Division 2, Group A of Belarus on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Kronon won 0-2.

Ostrovets2 - 1BGUFull TimeFT

Ostrovets - BGU

Ostrovets played BGU at the Division 2, Group A of Belarus on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Ostrovets won 2-1.

Pershi Region2 - 1ChaikaFull TimeFT

Pershi Region - Chaika

Pershi Region played Chaika at the Division 2, Group A of Belarus on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Pershi Region won 2-1.

Stanles1 - 1MolodechnoFull TimeFT

Stanles - Molodechno

Stanles played Molodechno at the Division 2, Group A of Belarus on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dnepr Mogilev6 - 2SMIavtotransFull TimeFT

Dnepr Mogilev - SMIavtotrans

Dnepr Mogilev played SMIavtotrans at the Division 2, Group B of Belarus on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Dnepr Mogilev won 6-2.

Dnepr-Rogachev11 - 1PolotskFull TimeFT

Dnepr-Rogachev - Polotsk

Dnepr-Rogachev played Polotsk at the Division 2, Group B of Belarus on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Dnepr-Rogachev won 11-1.

Energosbyt-BSATU1 - 3Viktoriya Maryina HorkaFull TimeFT

Energosbyt-BSATU - Viktoriya Maryina Horka

Energosbyt-BSATU played Viktoriya Maryina Horka at the Division 2, Group B of Belarus on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Viktoriya Maryina Horka won 1-3.

Shakhter-Petrikov1 - 1GorkiFull TimeFT

Shakhter-Petrikov - Gorki

Shakhter-Petrikov played Gorki at the Division 2, Group B of Belarus on August 8. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zhlobin0 - 0BumpromFull TimeFT

Zhlobin - Bumprom

Zhlobin played Bumprom at the Division 2, Group B of Belarus on August 8. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mladost Doboj2 - 2SarajevoFull TimeFT

Mladost Doboj - Sarajevo

Mladost Doboj played Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Olimpik Sarajevo1 - 2Siroki BrijegFull TimeFT

Olimpik Sarajevo - Siroki Brijeg

Olimpik Sarajevo played Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Siroki Brijeg won 1-2.

Velez M.2 - 0ZrinjskiFull TimeFT

Velez M. - Zrinjski

Velez M. played Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. Velez M. won 2-0.

Tuzla City1 - 0Krupa na VrbasuFull TimeFT

Tuzla City - Krupa na Vrbasu

Tuzla City played Krupa na Vrbasu at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 8. The match kicked off 18:30 UTC. Tuzla City won 1-0.

Bratsvo Gracanica2 - 0GorazdeFull TimeFT

Bratsvo Gracanica - Gorazde

Bratsvo Gracanica played Gorazde at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Bratsvo Gracanica won 2-0.

Buducnost Banovici2 - 3Vis Simm-BauFull TimeFT

Buducnost Banovici - Vis Simm-Bau

Buducnost Banovici played Vis Simm-Bau at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Vis Simm-Bau won 2-3.

Jedinstvo Bihac2 - 1GabelaFull TimeFT

Jedinstvo Bihac - Gabela

Jedinstvo Bihac played Gabela at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Jedinstvo Bihac won 2-1.

Rudar Kakanj3 - 1CapljinaFull TimeFT

Rudar Kakanj - Capljina

Rudar Kakanj played Capljina at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Rudar Kakanj won 3-1.

Slaven Zivince1 - 1Igman KonjicFull TimeFT

Slaven Zivince - Igman Konjic

Slaven Zivince played Igman Konjic at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Travnik1 - 0Radnik HadziciFull TimeFT

Travnik - Radnik Hadzici

Travnik played Radnik Hadzici at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Travnik won 1-0.

Zvijezda Gradarac0 - 1OrasjeFull TimeFT

Zvijezda Gradarac - Orasje

Zvijezda Gradarac played Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Orasje won 0-1.

Drina Zvornik3 - 1Ljubic PrnjavorFull TimeFT

Drina Zvornik - Ljubic Prnjavor

Drina Zvornik played Ljubic Prnjavor at the RS of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Drina Zvornik won 3-1.

FK Zvijezda0 - 4Kozara GradiskaFull TimeFT

FK Zvijezda - Kozara Gradiska

FK Zvijezda played Kozara Gradiska at the RS of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Kozara Gradiska won 0-4.

Leotar1 - 1Kozarska DubicaFull TimeFT

Leotar - Kozarska Dubica

Leotar played Kozarska Dubica at the RS of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sloboda Novi Grad0 - 0SlavijaFull TimeFT

Sloboda Novi Grad - Slavija

Sloboda Novi Grad played Slavija at the RS of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sutjeska Foca0 - 0Sloga DobojFull TimeFT

Sutjeska Foca - Sloga Doboj

Sutjeska Foca played Sloga Doboj at the RS of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tekstilac Derventa2 - 1Jedinstvo BrckoFull TimeFT

Tekstilac Derventa - Jedinstvo Brcko

Tekstilac Derventa played Jedinstvo Brcko at the RS of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Tekstilac Derventa won 2-1.

Zeljeznicar Banja Luka0 - 0Rudar PrijedorFull TimeFT

Zeljeznicar Banja Luka - Rudar Prijedor

Zeljeznicar Banja Luka played Rudar Prijedor at the RS of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zvijezda0 - 4Kozara GradiskaFull TimeFT

Zvijezda - Kozara Gradiska

Zvijezda played Kozara Gradiska at the RS of Bosnia Herzegovina on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Kozara Gradiska won 0-4.

ModricaPodrinje Janja18:30

Modrica - Podrinje Janja

Modrica are playing Podrinje Janja at the RS of Bosnia Herzegovina on August 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Sportist Svoge0 - 2Lokomotiv SofiaFull TimeFT

Sportist Svoge - Lokomotiv Sofia

Sportist Svoge played Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Lokomotiv Sofia won 0-2.

Strumska slava1 - 1Septemvri SofiaFull TimeFT

Strumska slava - Septemvri Sofia

Strumska slava played Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yantra 20191 - 0Kariana ErdenFull TimeFT

Yantra 2019 - Kariana Erden

Yantra 2019 played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Yantra 2019 won 1-0.

Septemvri Simitli2 - 0LovechFull TimeFT

Septemvri Simitli - Lovech

Septemvri Simitli played Lovech at the B PFG of Bulgaria on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Septemvri Simitli won 2-0.

Sozopol1 - 1DobrudzhaFull TimeFT

Sozopol - Dobrudzha

Sozopol played Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lokomotiv G-O1 - 1NeftochimicFull TimeFT

Lokomotiv G-O - Neftochimic

Lokomotiv G-O played Neftochimic at the B PFG of Bulgaria on August 8. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olomouc-20 - 2Frydek MistekFull TimeFT

Olomouc-2 - Frydek Mistek

Olomouc-2 played Frydek Mistek at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 8. The match kicked off 08:15 UTC. Frydek Mistek won 0-2.

Odra Petrkovice0 - 3Viktoria OtrokoviceFull TimeFT

Odra Petrkovice - Viktoria Otrokovice

Odra Petrkovice played Viktoria Otrokovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Viktoria Otrokovice won 0-3.

Uhersky Brod0 - 0HanackaFull TimeFT

Uhersky Brod - Hanacka

Uhersky Brod played Hanacka at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vrchovina1 - 2VyskovFull TimeFT

Vrchovina - Vyskov

Vrchovina played Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Vyskov won 1-2.

Breclav1 - 1Zbrojovka Brno-2Full TimeFT

Breclav - Zbrojovka Brno-2

Breclav played Zbrojovka Brno-2 at the 4. liga, Group D of Czech Republic on August 8. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bystrice nad Pernstejnem2 - 1Stara RiseFull TimeFT

Bystrice nad Pernstejnem - Stara Rise

Bystrice nad Pernstejnem played Stara Rise at the 4. liga, Group D of Czech Republic on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Bystrice nad Pernstejnem won 2-1.

Start Brno2 - 2Zdar nad SazavouFull TimeFT

Start Brno - Zdar nad Sazavou

Start Brno played Zdar nad Sazavou at the 4. liga, Group D of Czech Republic on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Viktorie Prerov2 - 1KozloviceFull TimeFT

Viktorie Prerov - Kozlovice

Viktorie Prerov played Kozlovice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on August 8. The match kicked off 14:30 UTC. Viktorie Prerov won 2-1.

Hfk Olomouc0 - 2StraniFull TimeFT

Hfk Olomouc - Strani

Hfk Olomouc played Strani at the 4. liga, Group E of Czech Republic on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Strani won 0-2.

Nove Sady3 - 2HraniceFull TimeFT

Nove Sady - Hranice

Nove Sady played Hranice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Nove Sady won 3-2.

Skastice1 - 4BzenecFull TimeFT

Skastice - Bzenec

Skastice played Bzenec at the 4. liga, Group E of Czech Republic on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Bzenec won 1-4.

Jiskra Rymarov2 - 2HavirovFull TimeFT

Jiskra Rymarov - Havirov

Jiskra Rymarov played Havirov at the 4. liga, Group F of Czech Republic on August 8. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Detmarovice6 - 0Novy JicinFull TimeFT

Detmarovice - Novy Jicin

Detmarovice played Novy Jicin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Detmarovice won 6-0.

Farum W4 - 0VSK Aarhus WFull TimeFT

Farum W - VSK Aarhus W

Farum W played VSK Aarhus W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Farum W won 4-0.

Fortuna Hjorring W0 - 2Thisted WFull TimeFT

Fortuna Hjorring W - Thisted W

Fortuna Hjorring W played Thisted W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Thisted W won 0-2.

Kolding W1 - 2Brondby WFull TimeFT

Kolding W - Brondby W

Kolding W played Brondby W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Brondby W won 1-2.

Elva3 - 2VandraFull TimeFT

Elva - Vandra

Elva played Vandra at the Esiliiga A of Estonia on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Elva won 3-2.

K-Jarve JK Jarve2 - 1Flora-2Full TimeFT

K-Jarve JK Jarve - Flora-2

K-Jarve JK Jarve played Flora-2 at the Esiliiga A of Estonia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. K-Jarve JK Jarve won 2-1.

Levadia-22 - 1MaarduFull TimeFT

Levadia-2 - Maardu

Levadia-2 played Maardu at the Esiliiga A of Estonia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Levadia-2 won 2-1.

Lootus W1 - 3Vaprus WFull TimeFT

Lootus W - Vaprus W

Lootus W played Vaprus W at the Meistriliiga - Women of Estonia on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Vaprus W won 1-3.

Saku Sporting WTulevik WPostponedPst

Saku Sporting W - Tulevik W

Saku Sporting W are playing Tulevik W at the Meistriliiga - Women of Estonia on August 8.

Tammeka W0 - 4Tallinna Kalev WFull TimeFT

Tammeka W - Tallinna Kalev W

Tammeka W played Tallinna Kalev W at the Meistriliiga - Women of Estonia on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Tallinna Kalev W won 0-4.

Nomme Kalju W0 - 2Flora WFull TimeFT

Nomme Kalju W - Flora W

Nomme Kalju W played Flora W at the Meistriliiga - Women of Estonia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Flora W won 0-2.

Ilves W0 - 1PK-35 WFull TimeFT

Ilves W - PK-35 W

Ilves W played PK-35 W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. PK-35 W won 0-1.

JyPK W2 - 0HJK Helsinki WFull TimeFT

JyPK W - HJK Helsinki W

JyPK W played HJK Helsinki W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. JyPK W won 2-0.

TPS W1 - 1PK Vantaa WFull TimeFT

TPS W - PK Vantaa W

TPS W played PK Vantaa W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 8. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

TiPS W2 - 1KuPS WFull TimeFT

TiPS W - KuPS W

TiPS W played KuPS W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. TiPS W won 2-1.

Aland United W2 - 1Honka WFull TimeFT

Aland United W - Honka W

Aland United W played Honka W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Aland United W won 2-1.

JaPS3 - 0PKKUFull TimeFT

JaPS - PKKU

JaPS played PKKU at the Kakkonen, Group A of Finland on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. JaPS won 3-0.

EPS0 - 0Honka-2Full TimeFT

EPS - Honka-2

EPS played Honka-2 at the Kakkonen, Group A of Finland on August 8. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

P-Lirot2 - 3PIFFull TimeFT

P-Lirot - PIF

P-Lirot played PIF at the Kakkonen, Group B of Finland on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. PIF won 2-3.

JIPPO2 - 0JyvaskylaFull TimeFT

JIPPO - Jyvaskyla

JIPPO played Jyvaskyla at the Kakkonen, Group C of Finland on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. JIPPO won 2-0.

JBK1 - 0KiistoFull TimeFT

JBK - Kiisto

JBK played Kiisto at the Kakkonen, Group C of Finland on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. JBK won 1-0.

JS Hercules4 - 1PS KemiFull TimeFT

JS Hercules - PS Kemi

JS Hercules played PS Kemi at the Kakkonen, Group C of Finland on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. JS Hercules won 4-1.

Medyk Konin W1 - 1Katowice WFull TimeFT

Medyk Konin W - Katowice W

Medyk Konin W played Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 8. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sosnowiec W8 - 0Olimpia Szczecin WFull TimeFT

Sosnowiec W - Olimpia Szczecin W

Sosnowiec W played Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Sosnowiec W won 8-0.

UKS Lodz W2 - 0UJ Krakow WFull TimeFT

UKS Lodz W - UJ Krakow W

UKS Lodz W played UJ Krakow W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 8. The match kicked off 11:30 UTC. UKS Lodz W won 2-0.

Pecs2 - 2GyorFull TimeFT

Pecs - Gyor

Pecs played Gyor at the NB II of Hungary on August 8. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kari AkranesHaukarPostponedPst

Kari Akranes - Haukar

Kari Akranes are playing Haukar at the 2. Deild of Iceland on August 8.

KFKordrengirPostponedPst

KF - Kordrengir

KF are playing Kordrengir at the 2. Deild of Iceland on August 8.

NjardvikFjardabyggdPostponedPst

Njardvik - Fjardabyggd

Njardvik are playing Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on August 8.

Ashdod0 - 1Hapoel Tel AvivFull TimeFT

Ashdod - Hapoel Tel Aviv

Ashdod played Hapoel Tel Aviv at the Toto Cup Ligat Al, Group stage of Israel on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Hapoel Tel Aviv won 0-1.

Maccabi Netanya3 - 0Hapoel Kfar SabaFull TimeFT

Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba

Maccabi Netanya played Hapoel Kfar Saba at the Toto Cup Ligat Al, Group stage of Israel on August 8. The match kicked off 16:50 UTC. Maccabi Netanya won 3-0.

Maccabi Petah Tikva1 - 1Hapoel HaderaFull TimeFT

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Hadera

Maccabi Petah Tikva played Hapoel Hadera at the Toto Cup Ligat Al, Group stage of Israel on August 8. The match kicked off 16:50 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bnei Yehuda0 - 0Beitar JerusalemFull TimeFT

Bnei Yehuda - Beitar Jerusalem

Bnei Yehuda played Beitar Jerusalem at the Toto Cup Ligat Al, Group stage of Israel on August 8. The match kicked off 17:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hapoel Beer Sheva0 - 2Maccabi Tel AvivFull TimeFT

Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv

Hapoel Beer Sheva played Maccabi Tel Aviv at the Supercup of Israel on August 8. The match kicked off 17:15 UTC. Maccabi Tel Aviv won 0-2.

FK Rezekne3 - 1SmilteneFull TimeFT

FK Rezekne - Smiltene

FK Rezekne played Smiltene at the 1.Liga of Latvia on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. FK Rezekne won 3-1.

Dinamo Riga1 - 0SaldusFull TimeFT

Dinamo Riga - Saldus

Dinamo Riga played Saldus at the 1.Liga of Latvia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Dinamo Riga won 1-0.

Super Nova2 - 1GrobinaFull TimeFT

Super Nova - Grobina

Super Nova played Grobina at the 1.Liga of Latvia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Super Nova won 2-1.

Hegelmann Litauen2 - 0Kauno Zalgiris-2Full TimeFT

Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris-2

Hegelmann Litauen played Kauno Zalgiris-2 at the 1 Lyga of Lithuania on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Hegelmann Litauen won 2-0.

Jonava3 - 3Zalgiris-2Full TimeFT

Jonava - Zalgiris-2

Jonava played Zalgiris-2 at the 1 Lyga of Lithuania on August 8. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Minija2 - 0AtmosferaFull TimeFT

Minija - Atmosfera

Minija played Atmosfera at the 1 Lyga of Lithuania on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Minija won 2-0.

Iskra Stali Ribnita2 - 4CahulFull TimeFT

Iskra Stali Ribnita - Cahul

Iskra Stali Ribnita played Cahul at the Divizia A of Moldova on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Cahul won 2-4.

Sireti1 - 2Olimp ComratFull TimeFT

Sireti - Olimp Comrat

Sireti played Olimp Comrat at the Divizia A of Moldova on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Olimp Comrat won 1-2.

Speranta Drochia1 - 3TighinaFull TimeFT

Speranta Drochia - Tighina

Speranta Drochia played Tighina at the Divizia A of Moldova on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Tighina won 1-3.

Klepp W1 - 0Lyn WFull TimeFT

Klepp W - Lyn W

Klepp W played Lyn W at the Toppserien - Women of Norway on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Klepp W won 1-0.

Sandviken W1 - 3Rosenborg WFull TimeFT

Sandviken W - Rosenborg W

Sandviken W played Rosenborg W at the Toppserien - Women of Norway on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Rosenborg W won 1-3.

Floya0 - 6Kvik HaldenFull TimeFT

Floya - Kvik Halden

Floya played Kvik Halden at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Kvik Halden won 0-6.

Skeid2 - 0EidsvoldFull TimeFT

Skeid - Eidsvold

Skeid played Eidsvold at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Skeid won 2-0.

Floro1 - 2AltaFull TimeFT

Floro - Alta

Floro played Alta at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Alta won 1-2.

Fredrikstad3 - 2KjelsasFull TimeFT

Fredrikstad - Kjelsas

Fredrikstad played Kjelsas at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Fredrikstad won 3-2.

Senja1 - 0HoddFull TimeFT

Senja - Hodd

Senja played Hodd at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Senja won 1-0.

Bryne2 - 1EgersundFull TimeFT

Bryne - Egersund

Bryne played Egersund at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Bryne won 2-1.

Flekkeroy1 - 0ArendalFull TimeFT

Flekkeroy - Arendal

Flekkeroy played Arendal at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Flekkeroy won 1-0.

Fram Larvik0 - 1Vard-HaugesundFull TimeFT

Fram Larvik - Vard-Haugesund

Fram Larvik played Vard-Haugesund at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Vard-Haugesund won 0-1.

Levanger0 - 0NardoFull TimeFT

Levanger - Nardo

Levanger played Nardo at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 8. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

NotoddenFram LarvikCanceledCanc

Notodden - Fram Larvik

Notodden are playing Fram Larvik at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 8.

FunnefossElverumPostponedPst

Funnefoss - Elverum

Funnefoss are playing Elverum at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 8.

Grorud-2LorenskogPostponedPst

Grorud-2 - Lorenskog

Grorud-2 are playing Lorenskog at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 8.

Lillestrom-2BrumunddalPostponedPst

Lillestrom-2 - Brumunddal

Lillestrom-2 are playing Brumunddal at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 8.

NybergsundKongsvinger-2PostponedPst

Nybergsund - Kongsvinger-2

Nybergsund are playing Kongsvinger-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 8.

RommenTotenPostponedPst

Rommen - Toten

Rommen are playing Toten at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 8.

Ullensaker Kisa-2Gjovik-LynPostponedPst

Ullensaker Kisa-2 - Gjovik-Lyn

Ullensaker Kisa-2 are playing Gjovik-Lyn at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 8.

AssidenPors GrenlandPostponedPst

Assiden - Pors Grenland

Assiden are playing Pors Grenland at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 8.

FlintHonefossPostponedPst

Flint - Honefoss

Flint are playing Honefoss at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 8.

TonsbergHalsenPostponedPst

Tonsberg - Halsen

Tonsberg are playing Halsen at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 8.

OppsalFolloPostponedPst

Oppsal - Follo

Oppsal are playing Follo at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 8.

Sarpsborg-2Mjondalen-2PostponedPst

Sarpsborg-2 - Mjondalen-2

Sarpsborg-2 are playing Mjondalen-2 at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 8.

HinnaAkraPostponedPst

Hinna - Akra

Hinna are playing Akra at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 8.

MadlaVindbjartPostponedPst

Madla - Vindbjart

Madla are playing Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 8.

DjervStart-2PostponedPst

Djerv - Start-2

Djerv are playing Start-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 8.

DonnBroddPostponedPst

Donn - Brodd

Donn are playing Brodd at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 8.

MandalskamerateneIL ExpressPostponedPst

Mandalskameratene - IL Express

Mandalskameratene are playing IL Express at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 8.

SolaStaal JorpelandPostponedPst

Sola - Staal Jorpeland

Sola are playing Staal Jorpeland at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 8.

Viking-2VidarPostponedPst

Viking-2 - Vidar

Viking-2 are playing Vidar at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 8.

OsIF ReadyPostponedPst

Os - IF Ready

Os are playing IF Ready at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 8.

FjoraFanaCanceledCanc

Fjora - Fana

Fjora are playing Fana at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 8.

FriggFanaPostponedPst

Frigg - Fana

Frigg are playing Fana at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 8.

FyllingsdalenBjargPostponedPst

Fyllingsdalen - Bjarg

Fyllingsdalen are playing Bjarg at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 8.

LynArdalPostponedPst

Lyn - Ardal

Lyn are playing Ardal at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 8.

OsBjargCanceledCanc

Os - Bjarg

Os are playing Bjarg at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 8.

SK Brann-2Sandviken FCPostponedPst

SK Brann-2 - Sandviken FC

SK Brann-2 are playing Sandviken FC at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 8.

Sogndal-2LyseklosterPostponedPst

Sogndal-2 - Lysekloster

Sogndal-2 are playing Lysekloster at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 8.

StrindheimVoldaCanceledCanc

Strindheim - Volda

Strindheim are playing Volda at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

Aalesund-2TillerPostponedPst

Aalesund-2 - Tiller

Aalesund-2 are playing Tiller at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

Aalesund-2ByasenCanceledCanc

Aalesund-2 - Byasen

Aalesund-2 are playing Byasen at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

KolstadTynsetPostponedPst

Kolstad - Tynset

Kolstad are playing Tynset at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

Molde-2SpjelkavikPostponedPst

Molde-2 - Spjelkavik

Molde-2 are playing Spjelkavik at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

NTNUIStrindheimPostponedPst

NTNUI - Strindheim

NTNUI are playing Strindheim at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

Ranheim-2ByasenPostponedPst

Ranheim-2 - Byasen

Ranheim-2 are playing Byasen at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

TillerKolstadCanceledCanc

Tiller - Kolstad

Tiller are playing Kolstad at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

TraeffOrklaPostponedPst

Traeff - Orkla

Traeff are playing Orkla at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

TraeffRanheim-2CanceledCanc

Traeff - Ranheim-2

Traeff are playing Ranheim-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

VoldaMelhusPostponedPst

Volda - Melhus

Volda are playing Melhus at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 8.

Bodo-Glimt-2SkanlandPostponedPst

Bodo-Glimt-2 - Skanland

Bodo-Glimt-2 are playing Skanland at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 8.

FinnsnesSkeid-2CanceledCanc

Finnsnes - Skeid-2

Finnsnes are playing Skeid-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 8.

MjolnerFinnsnesPostponedPst

Mjolner - Finnsnes

Mjolner are playing Finnsnes at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 8.

NordstrandStabek-2PostponedPst

Nordstrand - Stabek-2

Nordstrand are playing Stabek-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 8.

RanaJunkerenPostponedPst

Rana - Junkeren

Rana are playing Junkeren at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 8.

SkjervoyTromso-2PostponedPst

Skjervoy - Tromso-2

Skjervoy are playing Tromso-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 8.

Real MadrizDiriangen23:00

Real Madriz - Diriangen

Real Madriz are playing Diriangen at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on August 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo Las SabanasJalapa FC02:00

Deportivo Las Sabanas - Jalapa FC

Deportivo Las Sabanas are playing Jalapa FC at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on August 9. The match will kick off 02:00 UTC.

Juventus ManaguaWalter Ferreti02:00

Juventus Managua - Walter Ferreti

Juventus Managua are playing Walter Ferreti at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on August 9. The match will kick off 02:00 UTC.

Lech-23 - 2Elana TorunFull TimeFT

Lech-2 - Elana Torun

Lech-2 played Elana Torun at the National cup of Poland on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Lech-2 won 3-2.

Stargard2 - 0LegionoviaFull TimeFT

Stargard - Legionovia

Stargard played Legionovia at the National cup of Poland on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Stargard won 2-0.

Jagiellonia-21 - 3Znicz Biala PiskaFull TimeFT

Jagiellonia-2 - Znicz Biala Piska

Jagiellonia-2 played Znicz Biala Piska at the III Liga, Group 1 of Poland on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Znicz Biala Piska won 1-3.

Wikielec5 - 1WasilkowFull TimeFT

Wikielec - Wasilkow

Wikielec played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Wikielec won 5-1.

Kutno2 - 1Polonia WarszawaFull TimeFT

Kutno - Polonia Warszawa

Kutno played Polonia Warszawa at the III Liga, Group 1 of Poland on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Kutno won 2-1.

Olimpia Zambrow2 - 0Unia SkierniewiceFull TimeFT

Olimpia Zambrow - Unia Skierniewice

Olimpia Zambrow played Unia Skierniewice at the III Liga, Group 1 of Poland on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Olimpia Zambrow won 2-0.

Swit N D5 - 1Concordia ElblagFull TimeFT

Swit N D - Concordia Elblag

Swit N D played Concordia Elblag at the III Liga, Group 1 of Poland on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Swit N D won 5-1.

Blonianka Blonie3 - 2UrsusFull TimeFT

Blonianka Blonie - Ursus

Blonianka Blonie played Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Blonianka Blonie won 3-2.

Przodkowo4 - 2Unia SwarzedzFull TimeFT

Przodkowo - Unia Swarzedz

Przodkowo played Unia Swarzedz at the III Liga, Group 2 of Poland on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Przodkowo won 4-2.

Baltyk Koszalin3 - 4Baltyk GdyniaFull TimeFT

Baltyk Koszalin - Baltyk Gdynia

Baltyk Koszalin played Baltyk Gdynia at the III Liga, Group 2 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Baltyk Gdynia won 3-4.

Flota Swinoujscie2 - 2Pogon Szczecin-2Full TimeFT

Flota Swinoujscie - Pogon Szczecin-2

Flota Swinoujscie played Pogon Szczecin-2 at the III Liga, Group 2 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gornik Konin1 - 2Gryf WFull TimeFT

Gornik Konin - Gryf W

Gornik Konin played Gryf W at the III Liga, Group 2 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Gryf W won 1-2.

Jarota Jarocin1 - 1Kotwica KolobrzegFull TimeFT

Jarota Jarocin - Kotwica Kolobrzeg

Jarota Jarocin played Kotwica Kolobrzeg at the III Liga, Group 2 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mieszko Gniezno0 - 6Nielba WagrowiecFull TimeFT

Mieszko Gniezno - Nielba Wagrowiec

Mieszko Gniezno played Nielba Wagrowiec at the III Liga, Group 2 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Nielba Wagrowiec won 0-6.

Sokol Kleczew1 - 1Pomorzanin TorunFull TimeFT

Sokol Kleczew - Pomorzanin Torun

Sokol Kleczew played Pomorzanin Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Elana TorunStarograd Gdanski16:00

Elana Torun - Starograd Gdanski

Elana Torun are playing Starograd Gdanski at the III Liga, Group 2 of Poland on August 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Zaglebie L-23 - 1Miedz Legnica-2Full TimeFT

Zaglebie L-2 - Miedz Legnica-2

Zaglebie L-2 played Miedz Legnica-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on August 8. The match kicked off 11:30 UTC. Zaglebie L-2 won 3-1.

SlezaPawlowice SlaskiePostponedPst

Sleza - Pawlowice Slaskie

Sleza are playing Pawlowice Slaskie at the III Liga, Group 3 of Poland on August 8.

Gac Olawa1 - 4Ruch ChorzowFull TimeFT

Gac Olawa - Ruch Chorzow

Gac Olawa played Ruch Chorzow at the III Liga, Group 3 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Ruch Chorzow won 1-4.

Piast Zmigrod0 - 3Goczalkowice ZdrojFull TimeFT

Piast Zmigrod - Goczalkowice Zdroj

Piast Zmigrod played Goczalkowice Zdroj at the III Liga, Group 3 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Goczalkowice Zdroj won 0-3.

Polonia Nysa0 - 5ROW RybnikFull TimeFT

Polonia Nysa - ROW Rybnik

Polonia Nysa played ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. ROW Rybnik won 0-5.

Rekord Bielsko Biala2 - 1Stal BrzegFull TimeFT

Rekord Bielsko Biala - Stal Brzeg

Rekord Bielsko Biala played Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Rekord Bielsko Biala won 2-1.

Warta Gorzow1 - 3Polonia Stal SwidnicaFull TimeFT

Warta Gorzow - Polonia Stal Swidnica

Warta Gorzow played Polonia Stal Swidnica at the III Liga, Group 3 of Poland on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Polonia Stal Swidnica won 1-3.

MKS Kluczbork2 - 0Gornik Zabrze-2Full TimeFT

MKS Kluczbork - Gornik Zabrze-2

MKS Kluczbork played Gornik Zabrze-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. MKS Kluczbork won 2-0.

Jutrzenka Giebultow1 - 3Wisla PulawyFull TimeFT

Jutrzenka Giebultow - Wisla Pulawy

Jutrzenka Giebultow played Wisla Pulawy at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 09:00 UTC. Wisla Pulawy won 1-3.

Korona-20 - 2LagowFull TimeFT

Korona-2 - Lagow

Korona-2 played Lagow at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Lagow won 0-2.

Chelmianka Chelm1 - 2WiazownicaFull TimeFT

Chelmianka Chelm - Wiazownica

Chelmianka Chelm played Wiazownica at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Wiazownica won 1-2.

Hetman Zamosc0 - 1Stal KrasnikFull TimeFT

Hetman Zamosc - Stal Krasnik

Hetman Zamosc played Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Stal Krasnik won 0-1.

KSZO Ostrowiec2 - 0Orleta Radzyn PodlaskiFull TimeFT

KSZO Ostrowiec - Orleta Radzyn Podlaski

KSZO Ostrowiec played Orleta Radzyn Podlaski at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. KSZO Ostrowiec won 2-0.

Lewart0 - 0Siarka TarnobrzegFull TimeFT

Lewart - Siarka Tarnobrzeg

Lewart played Siarka Tarnobrzeg at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Podlasie Biala Podlaska1 - 0Cracovia-2Full TimeFT

Podlasie Biala Podlaska - Cracovia-2

Podlasie Biala Podlaska played Cracovia-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Podlasie Biala Podlaska won 1-0.

Wolczanka W. Pelkiska2 - 3Sokol SieniawaFull TimeFT

Wolczanka W. Pelkiska - Sokol Sieniawa

Wolczanka W. Pelkiska played Sokol Sieniawa at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Sokol Sieniawa won 2-3.

Podhale Nowy Targ2 - 0Avia SwidnikFull TimeFT

Podhale Nowy Targ - Avia Swidnik

Podhale Nowy Targ played Avia Swidnik at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Podhale Nowy Targ won 2-0.

Wisloka Debica0 - 2Wisla SandomierzFull TimeFT

Wisloka Debica - Wisla Sandomierz

Wisloka Debica played Wisla Sandomierz at the III Liga, Group 4 of Poland on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Wisla Sandomierz won 0-2.

Dubnica0 - 1Banska BystricaFull TimeFT

Dubnica - Banska Bystrica

Dubnica played Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Banska Bystrica won 0-1.

Komarno2 - 0Zilina-2Full TimeFT

Komarno - Zilina-2

Komarno played Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Komarno won 2-0.

Kosice3 - 1PuchovFull TimeFT

Kosice - Puchov

Kosice played Puchov at the 2. liga of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Kosice won 3-1.

Partizan Bardejov1 - 0Liptovsky MikulasFull TimeFT

Partizan Bardejov - Liptovsky Mikulas

Partizan Bardejov played Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Partizan Bardejov won 1-0.

Cadca0 - 3Rimavska SobotaFull TimeFT

Cadca - Rimavska Sobota

Cadca played Rimavska Sobota at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Rimavska Sobota won 0-3.

Lokomotiv Zvolen1 - 4NamestovoFull TimeFT

Lokomotiv Zvolen - Namestovo

Lokomotiv Zvolen played Namestovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Namestovo won 1-4.

Humenne5 - 2Mladost KalsaFull TimeFT

Humenne - Mladost Kalsa

Humenne played Mladost Kalsa at the 3. Liga, East of Slovakia on August 8. The match kicked off 14:30 UTC. Humenne won 5-2.

Slovan Giraltovce2 - 0Velke RevistiaFull TimeFT

Slovan Giraltovce - Velke Revistia

Slovan Giraltovce played Velke Revistia at the 3. Liga, East of Slovakia on August 8. The match kicked off 14:30 UTC. Slovan Giraltovce won 2-0.

Spisska Nova Ves0 - 2LipanyFull TimeFT

Spisska Nova Ves - Lipany

Spisska Nova Ves played Lipany at the 3. Liga, East of Slovakia on August 8. The match kicked off 14:30 UTC. Lipany won 0-2.

Vranov nad Toplou1 - 2Tatran PresovFull TimeFT

Vranov nad Toplou - Tatran Presov

Vranov nad Toplou played Tatran Presov at the 3. Liga, East of Slovakia on August 8. The match kicked off 14:30 UTC. Tatran Presov won 1-2.

Castkovce1 - 2Nove ZamkyFull TimeFT

Castkovce - Nove Zamky

Castkovce played Nove Zamky at the 3. Liga, West of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Nove Zamky won 1-2.

Kalna nad Hronom2 - 2Povazska BystricaFull TimeFT

Kalna nad Hronom - Povazska Bystrica

Kalna nad Hronom played Povazska Bystrica at the 3. Liga, West of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bahon2 - 2FC RohoznikFull TimeFT

Bahon - FC Rohoznik

Bahon played FC Rohoznik at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Inter Bratislava5 - 0Lokomotiva DNVFull TimeFT

Inter Bratislava - Lokomotiva DNV

Inter Bratislava played Lokomotiva DNV at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Inter Bratislava won 5-0.

Tomasov3 - 2RacaFull TimeFT

Tomasov - Raca

Tomasov played Raca at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Tomasov won 3-2.

Portugalete1 - 0SestaoFull TimeFT

Portugalete - Sestao

Portugalete played Sestao at the Tercera Division, Playoff of Spain on August 8. The match kicked off 17:30 UTC. Portugalete won 1-0.

Pitea W1 - 5Goteborg WFull TimeFT

Pitea W - Goteborg W

Pitea W played Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Goteborg W won 1-5.

Umea W3 - 0Vittsjo WFull TimeFT

Umea W - Vittsjo W

Umea W played Vittsjo W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Umea W won 3-0.

Djurgarden W0 - 1Orebro WFull TimeFT

Djurgarden W - Orebro W

Djurgarden W played Orebro W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Orebro W won 0-1.

Eskilstuna United W3 - 0Vaxjo WFull TimeFT

Eskilstuna United W - Vaxjo W

Eskilstuna United W played Vaxjo W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Eskilstuna United W won 3-0.

Linkoping W0 - 3Kristianstads WFull TimeFT

Linkoping W - Kristianstads W

Linkoping W played Kristianstads W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Kristianstads W won 0-3.

Karlskrona2 - 2EskilsminneFull TimeFT

Karlskrona - Eskilsminne

Karlskrona played Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on August 8. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Motala2 - 2TornsFull TimeFT

Motala - Torns

Motala played Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on August 8. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Trollhattan2 - 1LundFull TimeFT

Trollhattan - Lund

Trollhattan played Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Trollhattan won 2-1.

Varnamo5 - 0Qviding FIFFull TimeFT

Varnamo - Qviding FIF

Varnamo played Qviding FIF at the Division 1, Sodra of Sweden on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Varnamo won 5-0.

Tvaaker1 - 0Oskarshamns AIKFull TimeFT

Tvaaker - Oskarshamns AIK

Tvaaker played Oskarshamns AIK at the Division 1, Sodra of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Tvaaker won 1-0.

Frej4 - 0Orebro SyrianskaFull TimeFT

Frej - Orebro Syrianska

Frej played Orebro Syrianska at the Division 1, Norra of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Frej won 4-0.

Taby0 - 1BrommapojkarnaFull TimeFT

Taby - Brommapojkarna

Taby played Brommapojkarna at the Division 1, Norra of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Brommapojkarna won 0-1.

Berga3 - 2KarlslundsFull TimeFT

Berga - Karlslunds

Berga played Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Berga won 3-2.

Karlstad1 - 2GefleFull TimeFT

Karlstad - Gefle

Karlstad played Gefle at the Division 1, Norra of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Gefle won 1-2.

Sylvia1 - 2HaningeFull TimeFT

Sylvia - Haninge

Sylvia played Haninge at the Division 1, Norra of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Haninge won 1-2.

Sollentuna1 - 0NykopingFull TimeFT

Sollentuna - Nykoping

Sollentuna played Nykoping at the Division 1, Norra of Sweden on August 8. The match kicked off 15:00 UTC. Sollentuna won 1-0.

AhlaforsStenungsundPostponedPst

Ahlafors - Stenungsund

Ahlafors are playing Stenungsund at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 8.

Savedalen3 - 2IFK TidaholmFull TimeFT

Savedalen - IFK Tidaholm

Savedalen played IFK Tidaholm at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 11:30 UTC. Savedalen won 3-2.

Nordvarmland1 - 1GauthiodFull TimeFT

Nordvarmland - Gauthiod

Nordvarmland played Gauthiod at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Amal1 - 4OddevoldFull TimeFT

Amal - Oddevold

Amal played Oddevold at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Oddevold won 1-4.

Enskede2 - 0KvarnsvedenFull TimeFT

Enskede - Kvarnsveden

Enskede played Kvarnsveden at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Enskede won 2-0.

Stocksund1 - 2HudiksvallFull TimeFT

Stocksund - Hudiksvall

Stocksund played Hudiksvall at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 8. The match kicked off 12:30 UTC. Hudiksvall won 1-2.

Fagersta0 - 3Stockholm InternazionaleFull TimeFT

Fagersta - Stockholm Internazionale

Fagersta played Stockholm Internazionale at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Stockholm Internazionale won 0-3.

Fanna1 - 3IFK OsterakerFull TimeFT

Fanna - IFK Osteraker

Fanna played IFK Osteraker at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. IFK Osteraker won 1-3.

Lidingo3 - 4Gamla UpsalaFull TimeFT

Lidingo - Gamla Upsala

Lidingo played Gamla Upsala at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Gamla Upsala won 3-4.

Stode IF2 - 0SkellefteaFull TimeFT

Stode IF - Skelleftea

Stode IF played Skelleftea at the Division 2, Norrland of Sweden on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Stode IF won 2-0.

Umea Akademi3 - 3PiteaFull TimeFT

Umea Akademi - Pitea

Umea Akademi played Pitea at the Division 2, Norrland of Sweden on August 8. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Gottne0 - 0SandviksFull TimeFT

Gottne - Sandviks

Gottne played Sandviks at the Division 2, Norrland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

IFK Umea2 - 1MoronFull TimeFT

IFK Umea - Moron

IFK Umea played Moron at the Division 2, Norrland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Umea won 2-1.

Taftea1 - 2Friska ViljorFull TimeFT

Taftea - Friska Viljor

Taftea played Friska Viljor at the Division 2, Norrland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Friska Viljor won 1-2.

Arameiska-Syrianska4 - 1TyresoFull TimeFT

Arameiska-Syrianska - Tyreso

Arameiska-Syrianska played Tyreso at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Arameiska-Syrianska won 4-1.

Huddinge1 - 0Assyriska IFFull TimeFT

Huddinge - Assyriska IF

Huddinge played Assyriska IF at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Huddinge won 1-0.

Kumla2 - 3AssyriskaFull TimeFT

Kumla - Assyriska

Kumla played Assyriska at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Assyriska won 2-3.

Newroz1 - 2VarmbolsFull TimeFT

Newroz - Varmbols

Newroz played Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Varmbols won 1-2.

Rynninge2 - 0Eskilstuna CityFull TimeFT

Rynninge - Eskilstuna City

Rynninge played Eskilstuna City at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Rynninge won 2-0.

Atvidaberg0 - 4ForwardFull TimeFT

Atvidaberg - Forward

Atvidaberg played Forward at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 8. The match kicked off 13:00 UTC. Forward won 0-4.

Gute1 - 1Trosa-Vagnharad SKFull TimeFT

Gute - Trosa-Vagnharad SK

Gute played Trosa-Vagnharad SK at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 8. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Onsala4 - 2HalmiaFull TimeFT

Onsala - Halmia

Onsala played Halmia at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Onsala won 4-2.

Assyriska BK2 - 1BunkefloFull TimeFT

Assyriska BK - Bunkeflo

Assyriska BK played Bunkeflo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 11:30 UTC. Assyriska BK won 2-1.

IFK Malmo1 - 0Prespa BirlikFull TimeFT

IFK Malmo - Prespa Birlik

IFK Malmo played Prespa Birlik at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Malmo won 1-0.

Olympic BK1 - 3VinbergsFull TimeFT

Olympic BK - Vinbergs

Olympic BK played Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Vinbergs won 1-3.

Angelholm3 - 0Vastra FrolundaFull TimeFT

Angelholm - Vastra Frolunda

Angelholm played Vastra Frolunda at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC. Angelholm won 3-0.

Bromolla0 - 2DalstorpsFull TimeFT

Bromolla - Dalstorps

Bromolla played Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Dalstorps won 0-2.

Hassleholms IF3 - 2Almeboda LinnerydFull TimeFT

Hassleholms IF - Almeboda Linneryd

Hassleholms IF played Almeboda Linneryd at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Hassleholms IF won 3-2.

Nosaby4 - 0KarlshamnFull TimeFT

Nosaby - Karlshamn

Nosaby played Karlshamn at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Nosaby won 4-0.

Tord3 - 3RappeFull TimeFT

Tord - Rappe

Tord played Rappe at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Asarum1 - 1HusqvarnaFull TimeFT

Asarum - Husqvarna

Asarum played Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Syrianska1 - 0IFK HassleholmFull TimeFT

Syrianska - IFK Hassleholm

Syrianska played IFK Hassleholm at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Syrianska won 1-0.

Al Najma Manama4 - 1Al Shabbab ManamaFull TimeFT

Al Najma Manama - Al Shabbab Manama

Al Najma Manama played Al Shabbab Manama at the Premier League of Bahrain on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Al Najma Manama won 4-1.

Busaiteen2 - 2East RiffaFull TimeFT

Busaiteen - East Riffa

Busaiteen played East Riffa at the Premier League of Bahrain on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ben Guerdane0 - 0EsperanceFull TimeFT

Ben Guerdane - Esperance

Ben Guerdane played Esperance at the Ligue 1 of Tunisia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chebba2 - 3MonastirFull TimeFT

Chebba - Monastir

Chebba played Monastir at the Ligue 1 of Tunisia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Monastir won 2-3.

Hammam-Lif1 - 1AS SlimaneFull TimeFT

Hammam-Lif - AS Slimane

Hammam-Lif played AS Slimane at the Ligue 1 of Tunisia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stade Tunis0 - 1KairouanaiseFull TimeFT

Stade Tunis - Kairouanaise

Stade Tunis played Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Kairouanaise won 0-1.

Kirivong Sok Sen Chey0 - 6Phnom Penh CrownFull TimeFT

Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown

Kirivong Sok Sen Chey played Phnom Penh Crown at the C-League of Cambodia on August 8. The match kicked off 08:30 UTC. Phnom Penh Crown won 0-6.

NagaWorld0 - 2Svay RiengFull TimeFT

NagaWorld - Svay Rieng

NagaWorld played Svay Rieng at the C-League of Cambodia on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Svay Rieng won 0-2.

Visakha3 - 1Angkor Tiger FCFull TimeFT

Visakha - Angkor Tiger FC

Visakha played Angkor Tiger FC at the C-League of Cambodia on August 8. The match kicked off 11:00 UTC. Visakha won 3-1.

Baroka0 - 3Bloemfontein CelticFull TimeFT

Baroka - Bloemfontein Celtic

Baroka played Bloemfontein Celtic at the National cup of South Africa on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Bloemfontein Celtic won 0-3.

Mamelodi Sundowns3 - 2Bidvest WitsFull TimeFT

Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits

Mamelodi Sundowns played Bidvest Wits at the National cup of South Africa on August 8. The match kicked off 17:15 UTC. Mamelodi Sundowns won 3-2.

Arman Gohar0 - 0Sorkhpooshan PakdashtFull TimeFT

Arman Gohar - Sorkhpooshan Pakdasht

Arman Gohar played Sorkhpooshan Pakdasht at the Azadegan league of Iran on August 8. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Baderan Tehran1 - 0Sepidrood RashtFull TimeFT

Baderan Tehran - Sepidrood Rasht

Baderan Tehran played Sepidrood Rasht at the Azadegan league of Iran on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Baderan Tehran won 1-0.

Damash Guilan2 - 1QashqaiFull TimeFT

Damash Guilan - Qashqai

Damash Guilan played Qashqai at the Azadegan league of Iran on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Damash Guilan won 2-1.

Fajr Sepasi4 - 1Niroye ZaminiFull TimeFT

Fajr Sepasi - Niroye Zamini

Fajr Sepasi played Niroye Zamini at the Azadegan league of Iran on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Fajr Sepasi won 4-1.

Khooshe Talaee Saveh2 - 0Esteghlal KhuzestanFull TimeFT

Khooshe Talaee Saveh - Esteghlal Khuzestan

Khooshe Talaee Saveh played Esteghlal Khuzestan at the Azadegan league of Iran on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Khooshe Talaee Saveh won 2-0.

Malavan0 - 1Khooneh be KhoonehFull TimeFT

Malavan - Khooneh be Khooneh

Malavan played Khooneh be Khooneh at the Azadegan league of Iran on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Khooneh be Khooneh won 0-1.

Mes Kerman0 - 1Aluminium ArakFull TimeFT

Mes Kerman - Aluminium Arak

Mes Kerman played Aluminium Arak at the Azadegan league of Iran on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Aluminium Arak won 0-1.

Navad Urmia0 - 1Mes RafsanjanFull TimeFT

Navad Urmia - Mes Rafsanjan

Navad Urmia played Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Mes Rafsanjan won 0-1.

Oxin Alborz5 - 0Shahrdari TabrizFull TimeFT

Oxin Alborz - Shahrdari Tabriz

Oxin Alborz played Shahrdari Tabriz at the Azadegan league of Iran on August 8. The match kicked off 15:30 UTC. Oxin Alborz won 5-0.

Cerezo Osaka-20 - 0YSCCFull TimeFT

Cerezo Osaka-2 - YSCC

Cerezo Osaka-2 played YSCC at the J-League 3 of Japan on August 8. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gifu1 - 1Grulla MoriokaFull TimeFT

Gifu - Grulla Morioka

Gifu played Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on August 8. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vanraure HachinoheGainare Tottori04:00

Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori

Vanraure Hachinohe are playing Gainare Tottori at the J-League 3 of Japan on August 9. The match will kick off 04:00 UTC.

Fukushima UtdKamatamare Sanuki06:00

Fukushima Utd - Kamatamare Sanuki

Fukushima Utd are playing Kamatamare Sanuki at the J-League 3 of Japan on August 9. The match will kick off 06:00 UTC.

ImabariFujieda MYFC07:00

Imabari - Fujieda MYFC

Imabari are playing Fujieda MYFC at the J-League 3 of Japan on August 9. The match will kick off 07:00 UTC.

Iga Kunoichi W3 - 1Nojima Stella WFull TimeFT

Iga Kunoichi W - Nojima Stella W

Iga Kunoichi W played Nojima Stella W at the L1 League - Women of Japan on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. Iga Kunoichi W won 3-1.

Vegalta Sendai WKobe Leonessa W06:00

Vegalta Sendai W - Kobe Leonessa W

Vegalta Sendai W are playing Kobe Leonessa W at the L1 League - Women of Japan on August 9. The match will kick off 06:00 UTC.

Al-HusseinAl SaltPostponedPst

Al-Hussein - Al Salt

Al-Hussein are playing Al Salt at the Premier League of Jordan on August 8.

Al Jazeera J.Al-FaysaliPostponedPst

Al Jazeera J. - Al-Faysali

Al Jazeera J. are playing Al-Faysali at the Premier League of Jordan on August 8.

Al Salt1 - 0Al-RamthaFull TimeFT

Al Salt - Al-Ramtha

Al Salt played Al-Ramtha at the Premier League of Jordan on August 8. The match kicked off 17:30 UTC. Al Salt won 1-0.

Hwaseong FC2 - 2GimhaeFull TimeFT

Hwaseong FC - Gimhae

Hwaseong FC played Gimhae at the K3 League of Korea Republic on August 8. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pyeongtaek Citizen0 - 4Gimpo CitizenFull TimeFT

Pyeongtaek Citizen - Gimpo Citizen

Pyeongtaek Citizen played Gimpo Citizen at the K3 League of Korea Republic on August 8. The match kicked off 08:00 UTC. Gimpo Citizen won 0-4.

Yangju1 - 0GangneungFull TimeFT

Yangju - Gangneung

Yangju played Gangneung at the K3 League of Korea Republic on August 8. The match kicked off 08:00 UTC. Yangju won 1-0.

Cheonan City1 - 0Jeonju CitizenFull TimeFT

Cheonan City - Jeonju Citizen

Cheonan City played Jeonju Citizen at the K3 League of Korea Republic on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Cheonan City won 1-0.

Cheongju1 - 1Gyeongju KHNPFull TimeFT

Cheongju - Gyeongju KHNP

Cheongju played Gyeongju KHNP at the K3 League of Korea Republic on August 8. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Daejeon Korail3 - 1Gyeongju CitizenFull TimeFT

Daejeon Korail - Gyeongju Citizen

Daejeon Korail played Gyeongju Citizen at the K3 League of Korea Republic on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Daejeon Korail won 3-1.

Mokpo City5 - 1ChuncheonFull TimeFT

Mokpo City - Chuncheon

Mokpo City played Chuncheon at the K3 League of Korea Republic on August 8. The match kicked off 10:00 UTC. Mokpo City won 5-1.

Sumida Gepro1 - 3Anduud CityFull TimeFT

Sumida Gepro - Anduud City

Sumida Gepro played Anduud City at the Premier League of Mongolia on August 8. The match kicked off 05:00 UTC. Anduud City won 1-3.

Ulaanbaatar City1 - 1FC UlaanbaatarFull TimeFT

Ulaanbaatar City - FC Ulaanbaatar

Ulaanbaatar City played FC Ulaanbaatar at the Premier League of Mongolia on August 8. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rakhine UnitedYadanarbonPostponedPst

Rakhine United - Yadanarbon

Rakhine United are playing Yadanarbon at the National League of Myanmar on August 8.

SagaingHantharwady UnitedPostponedPst

Sagaing - Hantharwady United

Sagaing are playing Hantharwady United at the National League of Myanmar on August 8.

Shan UnitedMagwePostponedPst

Shan United - Magwe

Shan United are playing Magwe at the National League of Myanmar on August 8.

Al Quadisiya Khobar5 - 1OhodFull TimeFT

Al Quadisiya Khobar - Ohod

Al Quadisiya Khobar played Ohod at the Division 1 of Saudi Arabia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Al Quadisiya Khobar won 5-1.

Al-Khaleej1 - 3HottainFull TimeFT

Al-Khaleej - Hottain

Al-Khaleej played Hottain at the Division 1 of Saudi Arabia on August 8. The match kicked off 16:00 UTC. Hottain won 1-3.

Dushanbe 831 - 2KhujandFull TimeFT

Dushanbe 83 - Khujand

Dushanbe 83 played Khujand at the Visshaya Liga of Tajikistan on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Khujand won 1-2.

Faizkand0 - 0KuktoshFull TimeFT

Faizkand - Kuktosh

Faizkand played Kuktosh at the Visshaya Liga of Tajikistan on August 8. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lokomotiv Pamir0 - 3IstiqlolFull TimeFT

Lokomotiv Pamir - Istiqlol

Lokomotiv Pamir played Istiqlol at the Visshaya Liga of Tajikistan on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Istiqlol won 0-3.

PrachuapRatchaburiPostponedPst

Prachuap - Ratchaburi

Prachuap are playing Ratchaburi at the League 1 of Thailand on August 8.

RayongBG Pathum UnitedPostponedPst

Rayong - BG Pathum United

Rayong are playing BG Pathum United at the League 1 of Thailand on August 8.

TratSuphanburiPostponedPst

Trat - Suphanburi

Trat are playing Suphanburi at the League 1 of Thailand on August 8.

NavyKasetsartPostponedPst

Navy - Kasetsart

Navy are playing Kasetsart at the League 2 of Thailand on August 8.

ChainatChiangmaiPostponedPst

Chainat - Chiangmai

Chainat are playing Chiangmai at the League 2 of Thailand on August 8.

AyutthayaSisaketPostponedPst

Ayutthaya - Sisaket

Ayutthaya are playing Sisaket at the League 2 of Thailand on August 8.

Khonkaen FCLampangPostponedPst

Khonkaen FC - Lampang

Khonkaen FC are playing Lampang at the League 2 of Thailand on August 8.

RCA Casablanca2 - 0OCS SafiFull TimeFT

RCA Casablanca - OCS Safi

RCA Casablanca played OCS Safi at the Botola Pro of Morocco on August 8. The match kicked off 17:00 UTC. RCA Casablanca won 2-0.

KansanshiKabwe YSACanceledCanc

Kansanshi - Kabwe YSA

Kansanshi are playing Kabwe YSA at the Super League of Zambia on August 8.

Lusaka DynamosNkwaziCanceledCanc

Lusaka Dynamos - Nkwazi

Lusaka Dynamos are playing Nkwazi at the Super League of Zambia on August 8.

MufuliraBuildconCanceledCanc

Mufulira - Buildcon

Mufulira are playing Buildcon at the Super League of Zambia on August 8.

Power DynamosZanacoCanceledCanc

Power Dynamos - Zanaco

Power Dynamos are playing Zanaco at the Super League of Zambia on August 8.

ZESCO UnitedNkanaCanceledCanc

ZESCO United - Nkana

ZESCO United are playing Nkana at the Super League of Zambia on August 8.

Memphis 901North Carolina21:00

Memphis 901 - North Carolina

Memphis 901 are playing North Carolina at the USL Championship of Usa on August 8. The match will kick off 21:00 UTC.

Charlotte IndependenceCharleston Battery23:00

Charlotte Independence - Charleston Battery

Charlotte Independence are playing Charleston Battery at the USL Championship of Usa on August 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Pittsburgh RiverhoundsNew York Red Bulls-223:00

Pittsburgh Riverhounds - New York Red Bulls-2

Pittsburgh Riverhounds are playing New York Red Bulls-2 at the USL Championship of Usa on August 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Birmingham LegionAtlanta United-223:30

Birmingham Legion - Atlanta United-2

Birmingham Legion are playing Atlanta United-2 at the USL Championship of Usa on August 8. The match will kick off 23:30 UTC.

Louisville CityIndy Eleven00:00

Louisville City - Indy Eleven

Louisville City are playing Indy Eleven at the USL Championship of Usa on August 9. The match will kick off 00:00 UTC.

OKC EnergySan Antonio FC00:00

OKC Energy - San Antonio FC

OKC Energy are playing San Antonio FC at the USL Championship of Usa on August 9. The match will kick off 00:00 UTC.

St. LouisTulsa Roughnecks00:00

St. Louis - Tulsa Roughnecks

St. Louis are playing Tulsa Roughnecks at the USL Championship of Usa on August 9. The match will kick off 00:00 UTC.

Austin BoldRio Grande Valley01:00

Austin Bold - Rio Grande Valley

Austin Bold are playing Rio Grande Valley at the USL Championship of Usa on August 9. The match will kick off 01:00 UTC.

El Paso LocomotiveColorado Springs01:30

El Paso Locomotive - Colorado Springs

El Paso Locomotive are playing Colorado Springs at the USL Championship of Usa on August 9. The match will kick off 01:30 UTC.

Portland Timbers-2Sacramento Republic02:00

Portland Timbers-2 - Sacramento Republic

Portland Timbers-2 are playing Sacramento Republic at the USL Championship of Usa on August 9. The match will kick off 02:00 UTC.

Las Vegas LightsSan Diego Loyal02:30

Las Vegas Lights - San Diego Loyal

Las Vegas Lights are playing San Diego Loyal at the USL Championship of Usa on August 9. The match will kick off 02:30 UTC.

Phoenix RisingNew Mexico United02:30

Phoenix Rising - New Mexico United

Phoenix Rising are playing New Mexico United at the USL Championship of Usa on August 9. The match will kick off 02:30 UTC.

Reno 1868Tacoma Defiance02:30

Reno 1868 - Tacoma Defiance

Reno 1868 are playing Tacoma Defiance at the USL Championship of Usa on August 9. The match will kick off 02:30 UTC.

Richmond KickersForward Madison22:30

Richmond Kickers - Forward Madison

Richmond Kickers are playing Forward Madison at the USL League One of Usa on August 8. The match will kick off 22:30 UTC.

TormentaFort Lauderdale Strikers00:00

Tormenta - Fort Lauderdale Strikers

Tormenta are playing Fort Lauderdale Strikers at the USL League One of Usa on August 9. The match will kick off 00:00 UTC.

North TexasChattanooga01:00

North Texas - Chattanooga

North Texas are playing Chattanooga at the USL League One of Usa on August 9. The match will kick off 01:00 UTC.

TucsonUnion Omaha02:30

Tucson - Union Omaha

Tucson are playing Union Omaha at the USL League One of Usa on August 9. The match will kick off 02:30 UTC.

Palmeiras0 - 0CorinthiansHalf TimeHT

Palmeiras - Corinthians

Palmeiras are playing Corinthians at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on August 8. The match kicked off 19:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Bahia0 - 0AlagoinhasHalf TimeHT

Bahia - Alagoinhas

Bahia are playing Alagoinhas at the Baiano 1: Final Stages of Brasil on August 8. The match kicked off 19:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

EC Sao Jose1 - 0Sao BentoFull TimeFT

EC Sao Jose - Sao Bento

EC Sao Jose played Sao Bento at the Serie C of Brasil on August 8. The match kicked off 18:00 UTC. EC Sao Jose won 1-0.

Ituano2 - 0Tombense65'

Ituano - Tombense

Ituano are playing Tombense at the Serie C of Brasil on August 8. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Ituano are winning 2-0.

Brusque0 - 0Ypiranga Erechim26'

Brusque - Ypiranga Erechim

Brusque are playing Ypiranga Erechim at the Serie C of Brasil on August 8. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Paysandu0 - 0Santa Cruz24'

Paysandu - Santa Cruz

Paysandu are playing Santa Cruz at the Serie C of Brasil on August 8. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ManausVila Nova22:00

Manaus - Vila Nova

Manaus are playing Vila Nova at the Serie C of Brasil on August 8. The match will kick off 22:00 UTC.

Itabaiana1 - 0Frei Paulistano61'

Itabaiana - Frei Paulistano

Itabaiana are playing Frei Paulistano at the Sergipano of Brasil on August 8. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Itabaiana are winning 1-0.

Acacia Ridge1 - 2St George WillawongFull TimeFT

Acacia Ridge - St George Willawong

Acacia Ridge played St George Willawong at the Brisbane Premier League of Australia on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. St George Willawong won 1-2.

Bayside United4 - 0Albany CreekFull TimeFT

Bayside United - Albany Creek

Bayside United played Albany Creek at the Brisbane Premier League of Australia on August 8. The match kicked off 08:00 UTC. Bayside United won 4-0.

Brisbane KnightsNorth StarPostponedPst

Brisbane Knights - North Star

Brisbane Knights are playing North Star at the Brisbane Premier League of Australia on August 8.

North Star1 - 3Brisbane KnightsFull TimeFT

North Star - Brisbane Knights

North Star played Brisbane Knights at the Brisbane Premier League of Australia on August 8. The match kicked off 09:00 UTC. Brisbane Knights won 1-3.

Taringa RoversCaboolture06:00

Taringa Rovers - Caboolture

Taringa Rovers are playing Caboolture at the Brisbane Premier League of Australia on August 9. The match will kick off 06:00 UTC.

Mitchelton1 - 1Holland Park HawksFull TimeFT

Mitchelton - Holland Park Hawks

Mitchelton played Holland Park Hawks at the Queensland Premier League of Australia on August 8. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SWQ Thunder3 - 2Sunshine CoastFull TimeFT

SWQ Thunder - Sunshine Coast

SWQ Thunder played Sunshine Coast at the Queensland Premier League of Australia on August 8. The match kicked off 08:00 UTC. SWQ Thunder won 3-2.

Southside Eagles1 - 2Western PrideFull TimeFT

Southside Eagles - Western Pride

Southside Eagles played Western Pride at the Queensland Premier League of Australia on August 8. The match kicked off 09:00 UTC. Western Pride won 1-2.

Ipswich KnightsRochedale Rovers05:00

Ipswich Knights - Rochedale Rovers

Ipswich Knights are playing Rochedale Rovers at the Queensland Premier League of Australia on August 9. The match will kick off 05:00 UTC.

Croydon Kings2 - 1MetroStarsFull TimeFT

Croydon Kings - MetroStars

Croydon Kings played MetroStars at the NPL South Australia of Australia on August 8. The match kicked off 05:00 UTC. Croydon Kings won 2-1.

Adelaide Blue Eagles1 - 1Adelaide United U-21Full TimeFT

Adelaide Blue Eagles - Adelaide United U-21

Adelaide Blue Eagles played Adelaide United U-21 at the NPL South Australia of Australia on August 8. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Campbelltown City3 - 1Para HillsFull TimeFT

Campbelltown City - Para Hills

Campbelltown City played Para Hills at the NPL South Australia of Australia on August 8. The match kicked off 05:30 UTC. Campbelltown City won 3-1.

Modbury Jets0 - 0Adelaide CityFull TimeFT

Modbury Jets - Adelaide City

Modbury Jets played Adelaide City at the NPL South Australia of Australia on August 8. The match kicked off 05:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Adelaide Olympic0 - 0Cumberland UnitedFull TimeFT

Adelaide Olympic - Cumberland United

Adelaide Olympic played Cumberland United at the NPL South Australia of Australia on August 8. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Capalaba3 - 2Moreton Bay UnitedFull TimeFT

Capalaba - Moreton Bay United

Capalaba played Moreton Bay United at the NPL Queensland of Australia on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. Capalaba won 3-2.

Brisbane City0 - 1Gold Coast KnightsFull TimeFT

Brisbane City - Gold Coast Knights

Brisbane City played Gold Coast Knights at the NPL Queensland of Australia on August 8. The match kicked off 08:00 UTC. Gold Coast Knights won 0-1.

Queensland Lions5 - 1Eastern SuburbsFull TimeFT

Queensland Lions - Eastern Suburbs

Queensland Lions played Eastern Suburbs at the NPL Queensland of Australia on August 8. The match kicked off 08:00 UTC. Queensland Lions won 5-1.

Redlands United1 - 2Peninsula PowerFull TimeFT

Redlands United - Peninsula Power

Redlands United played Peninsula Power at the NPL Queensland of Australia on August 8. The match kicked off 09:00 UTC. Peninsula Power won 1-2.

Gold Coast United FCBrisbane Roar U-2106:30

Gold Coast United FC - Brisbane Roar U-21

Gold Coast United FC are playing Brisbane Roar U-21 at the NPL Queensland of Australia on August 9. The match will kick off 06:30 UTC.

Armadale1 - 2Bayswater CityFull TimeFT

Armadale - Bayswater City

Armadale played Bayswater City at the NPL Western Australia of Australia on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. Bayswater City won 1-2.

Balcatta2 - 3Gwelup Croatia SCFull TimeFT

Balcatta - Gwelup Croatia SC

Balcatta played Gwelup Croatia SC at the NPL Western Australia of Australia on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. Gwelup Croatia SC won 2-3.

Floreat Athena2 - 1ECU JoondalupFull TimeFT

Floreat Athena - ECU Joondalup

Floreat Athena played ECU Joondalup at the NPL Western Australia of Australia on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. Floreat Athena won 2-1.

PerthInglewood UnitedPostponedPst

Perth - Inglewood United

Perth are playing Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on August 8.

Perth Glory-21 - 0Cockburn CityFull TimeFT

Perth Glory-2 - Cockburn City

Perth Glory-2 played Cockburn City at the NPL Western Australia of Australia on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. Perth Glory-2 won 1-0.

Rockingham City2 - 4PerthFull TimeFT

Rockingham City - Perth

Rockingham City played Perth at the NPL Western Australia of Australia on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. Perth won 2-4.

Sorrento FC4 - 2Inglewood UnitedFull TimeFT

Sorrento FC - Inglewood United

Sorrento FC played Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on August 8. The match kicked off 07:00 UTC. Sorrento FC won 4-2.

Mt Druitt Town2 - 2Blacktown CityFull TimeFT

Mt Druitt Town - Blacktown City

Mt Druitt Town played Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on August 8. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sydney UnitedNorth Shore Mariners05:00

Sydney United - North Shore Mariners

Sydney United are playing North Shore Mariners at the NPL New South Wales of Australia on August 9. The match will kick off 05:00 UTC.

Sydney OlympicSydney-207:00

Sydney Olympic - Sydney-2

Sydney Olympic are playing Sydney-2 at the NPL New South Wales of Australia on August 9. The match will kick off 07:00 UTC.

Devonport City1 - 0South HobartFull TimeFT

Devonport City - South Hobart

Devonport City played South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on August 8. The match kicked off 04:00 UTC. Devonport City won 1-0.

Kingborough Lions2 - 0Launceston CityFull TimeFT

Kingborough Lions - Launceston City

Kingborough Lions played Launceston City at the NPL Tasmania of Australia on August 8. The match kicked off 04:15 UTC. Kingborough Lions won 2-0.

Olympia Warriors5 - 1Riverside OlympicFull TimeFT

Olympia Warriors - Riverside Olympic

Olympia Warriors played Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on August 8. The match kicked off 04:15 UTC. Olympia Warriors won 5-1.

Glenorchy Knights5 - 2Clarence ZebrasFull TimeFT

Glenorchy Knights - Clarence Zebras

Glenorchy Knights played Clarence Zebras at the NPL Tasmania of Australia on August 8. The match kicked off 06:30 UTC. Glenorchy Knights won 5-2.

Hamilton OlympicMaitlandPostponedPst

Hamilton Olympic - Maitland

Hamilton Olympic are playing Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on August 8.

Lambton Jaffas2 - 3Broadmeadow MagicFull TimeFT

Lambton Jaffas - Broadmeadow Magic

Lambton Jaffas played Broadmeadow Magic at the NPL Northern NSW of Australia on August 8. The match kicked off 04:30 UTC. Broadmeadow Magic won 2-3.

Lake MacquarieEdgeworth Eagles03:45

Lake Macquarie - Edgeworth Eagles

Lake Macquarie are playing Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on August 9. The match will kick off 03:45 UTC.

Weston WorkersCharlestown City04:30

Weston Workers - Charlestown City

Weston Workers are playing Charlestown City at the NPL Northern NSW of Australia on August 9. The match will kick off 04:30 UTC.

Woden Weston0 - 3Monaro PanthersFull TimeFT

Woden Weston - Monaro Panthers

Woden Weston played Monaro Panthers at the NPL Capital Territory of Australia on August 8. The match kicked off 05:45 UTC. Monaro Panthers won 0-3.

GungahlinCooma Tigers05:00

Gungahlin - Cooma Tigers

Gungahlin are playing Cooma Tigers at the NPL Capital Territory of Australia on August 9. The match will kick off 05:00 UTC.

CanberraCanberra Olympic05:15

Canberra - Canberra Olympic

Canberra are playing Canberra Olympic at the NPL Capital Territory of Australia on August 9. The match will kick off 05:15 UTC.

Tuggeranong UnitedBelconnen United07:00

Tuggeranong United - Belconnen United

Tuggeranong United are playing Belconnen United at the NPL Capital Territory of Australia on August 9. The match will kick off 07:00 UTC.