MuSa vs HJS-2 Live Score and Live Stream

Kick-off at 12:00 on Saturday, July 14
Full Time
RantalaSami Rantala (goal)22'
DieterRudi Dieter (goal)29'
MokumaPrince Mokuma (goal)58'
VihlmanVille Vihlman (goal)63'
Finland Kakkonen, Group B
3 : 1
FT
Copy
All videos of MuSa - HJS-2 on your website!
Full Time
Match ends. MuSa 3, HJS-2 1.
63 '
3 - 1
Ville Vihlman scores for MuSa.
58 '
2 - 1
Prince Mokuma scores for HJS-2.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 2 : 0
First half ends.
29 '
2 - 0
Rudi Dieter scores for MuSa.
22 '
1 - 0
Sami Rantala scores for MuSa.
Kick-off
First half begins
View All
13
HJS-2 haven't played a draw in their previous 13 matches.
6
MuSa have gone 6 consecutive matches without a defeat.
4
MuSa haven't played a draw in their previous 4 home matches.
Live Match Report

MuSa played HJS-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on July 14. The match kicked off 12:00 UTC. MuSa won 3-1.

Sami Rantala scored the first goal on the 22nd minute of the game followed by goals from Rudi Dieter, Prince Mokuma and Ville Vihlman, who made the final score 3-1.

ScoreBat is covering MuSa vs HJS-2 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Finland Kakkonen, Group B's live standings are availble and updated in real time. You can watch MuSa vs HJS-2 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Finland Kakkonen, Group B in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/hjs2-vs-musa-live-stream/

MuSa have played a draw with KaPa in their previous match, while HJS-2 have lost to Jazz Pori in their previous match.

Previous Meetings
May 10th, 2018 - Kakkonen, Group B

MuSa and HJS-2 have met once in their recent history. MuSa won that match.

Goals and video highlights of the match between MuSa and HJS-2 are being added in real time. You can watch the goals by Sami Rantala, Rudi Dieter, Prince Mokuma and Ville Vihlman as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when MuSa or HJS-2 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between MuSa and HJS-2 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from MuSa vs HJS-2 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Finland Kakkonen, Group B are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Everton2 - 0West Ham UnitedFull TimeFT

Everton - West Ham United

Everton played West Ham United at the Premier League of England on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Everton won 2-0.

Aston Villa2 - 1BrightonFull TimeFT

Aston Villa - Brighton

Aston Villa played Brighton at the Premier League of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Aston Villa won 2-1.

Bournemouth0 - 0Norwich CityFull TimeFT

Bournemouth - Norwich City

Bournemouth played Norwich City at the Premier League of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chelsea1 - 0Newcastle UnitedFull TimeFT

Chelsea - Newcastle United

Chelsea played Newcastle United at the Premier League of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chelsea won 1-0.

Leicester City2 - 1BurnleyFull TimeFT

Leicester City - Burnley

Leicester City played Burnley at the Premier League of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Leicester City won 2-1.

Tottenham Hotspur1 - 1WatfordFull TimeFT

Tottenham Hotspur - Watford

Tottenham Hotspur played Watford at the Premier League of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wolves1 - 1SouthamptonFull TimeFT

Wolves - Southampton

Wolves played Southampton at the Premier League of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Crystal Palace0 - 2Manchester CityFull TimeFT

Crystal Palace - Manchester City

Crystal Palace played Manchester City at the Premier League of England on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Manchester City won 0-2.

Eibar0 - 3BarcelonaFull TimeFT

Eibar - Barcelona

Eibar played Barcelona at the La Liga of Spain on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Barcelona won 0-3.

Atletico Madrid1 - 1ValenciaFull TimeFT

Atletico Madrid - Valencia

Atletico Madrid played Valencia at the La Liga of Spain on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Getafe2 - 0LeganesFull TimeFT

Getafe - Leganes

Getafe played Leganes at the La Liga of Spain on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Getafe won 2-0.

Mallorca1 - 0Real Madrid66'

Mallorca - Real Madrid

Mallorca are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on October 19. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Mallorca is winning 1-0.

Augsburg2 - 2Bayern MunichFull TimeFT

Augsburg - Bayern Munich

Augsburg played Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fortuna Dusseldorf1 - 0MainzFull TimeFT

Fortuna Dusseldorf - Mainz

Fortuna Dusseldorf played Mainz at the Bundesliga of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Fortuna Dusseldorf won 1-0.

RB Leipzig1 - 1WolfsburgFull TimeFT

RB Leipzig - Wolfsburg

RB Leipzig played Wolfsburg at the Bundesliga of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Union Berlin2 - 0SC FreiburgFull TimeFT

Union Berlin - SC Freiburg

Union Berlin played SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Union Berlin won 2-0.

Werder Bremen1 - 1Hertha BerlinFull TimeFT

Werder Bremen - Hertha Berlin

Werder Bremen played Hertha Berlin at the Bundesliga of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Borussia Dortmund1 - 0Borussia MonchengladbachFull TimeFT

Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach

Borussia Dortmund played Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Borussia Dortmund won 1-0.

Lazio3 - 3AtalantaFull TimeFT

Lazio - Atalanta

Lazio played Atalanta at the Serie A of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Napoli2 - 0VeronaFull TimeFT

Napoli - Verona

Napoli played Verona at the Serie A of Italy on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Napoli won 2-0.

Juventus2 - 1Bologna81'

Juventus - Bologna

Juventus are playing Bologna at the Serie A of Italy on October 19. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Juventus is winning 2-1.

Lyon0 - 0DijonFull TimeFT

Lyon - Dijon

Lyon played Dijon at the Ligue 1 of France on October 19. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Angers0 - 1BrestFull TimeFT

Angers - Brest

Angers played Brest at the Ligue 1 of France on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Brest won 0-1.

Metz1 - 0NantesFull TimeFT

Metz - Nantes

Metz played Nantes at the Ligue 1 of France on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Metz won 1-0.

Nimes1 - 1AmiensFull TimeFT

Nimes - Amiens

Nimes played Amiens at the Ligue 1 of France on October 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Reims1 - 0MontpellierFull TimeFT

Reims - Montpellier

Reims played Montpellier at the Ligue 1 of France on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Reims won 1-0.

Toulouse2 - 1LilleFull TimeFT

Toulouse - Lille

Toulouse played Lille at the Ligue 1 of France on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Toulouse won 2-1.

Blackburn2 - 2HuddersfieldFull TimeFT

Blackburn - Huddersfield

Blackburn played Huddersfield at the Championship of England on October 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Barnsley1 - 1Swansea CityFull TimeFT

Barnsley - Swansea City

Barnsley played Swansea City at the Championship of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brentford3 - 2MillwallFull TimeFT

Brentford - Millwall

Brentford played Millwall at the Championship of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Brentford won 3-2.

Charlton Athletic3 - 0Derby CountyFull TimeFT

Charlton Athletic - Derby County

Charlton Athletic played Derby County at the Championship of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Charlton Athletic won 3-0.

Hull City2 - 3QPRFull TimeFT

Hull City - QPR

Hull City played QPR at the Championship of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. QPR won 2-3.

Leeds1 - 0BirminghamFull TimeFT

Leeds - Birmingham

Leeds played Birmingham at the Championship of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Leeds won 1-0.

Luton3 - 0Bristol CityFull TimeFT

Luton - Bristol City

Luton played Bristol City at the Championship of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Luton won 3-0.

Middlesbrough0 - 1West Bromwich AlbionFull TimeFT

Middlesbrough - West Bromwich Albion

Middlesbrough played West Bromwich Albion at the Championship of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. West Bromwich Albion won 0-1.

Reading1 - 0Preston NEFull TimeFT

Reading - Preston NE

Reading played Preston NE at the Championship of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Reading won 1-0.

Stoke City2 - 0FulhamFull TimeFT

Stoke City - Fulham

Stoke City played Fulham at the Championship of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stoke City won 2-0.

AZ2 - 4HeerenveenFull TimeFT

AZ - Heerenveen

AZ played Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Heerenveen won 2-4.

RKC1 - 2AjaxFull TimeFT

RKC - Ajax

RKC played Ajax at the Eredivisie of Netherlands on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Ajax won 1-2.

Twente0 - 1Willem IIFull TimeFT

Twente - Willem II

Twente played Willem II at the Eredivisie of Netherlands on October 19. The match kicked off 17:45 UTC. Willem II won 0-1.

Utrecht1 - 0PSV78'

Utrecht - PSV

Utrecht are playing PSV at the Eredivisie of Netherlands on October 19. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Utrecht is winning 1-0.

VV Venlo0 - 4Vitesse82'

VV Venlo - Vitesse

VV Venlo are playing Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on October 19. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Vitesse is winning 0-4.

Celtic6 - 0Ross CountyFull TimeFT

Celtic - Ross County

Celtic played Ross County at the Premier League of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Celtic won 6-0.

Hamilton1 - 1HibernianFull TimeFT

Hamilton - Hibernian

Hamilton played Hibernian at the Premier League of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kilmarnock2 - 1LivingstonFull TimeFT

Kilmarnock - Livingston

Kilmarnock played Livingston at the Premier League of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kilmarnock won 2-1.

Motherwell0 - 3AberdeenFull TimeFT

Motherwell - Aberdeen

Motherwell played Aberdeen at the Premier League of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Aberdeen won 0-3.

St. Mirren2 - 0St. JohnstoneFull TimeFT

St. Mirren - St. Johnstone

St. Mirren played St. Johnstone at the Premier League of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. St. Mirren won 2-0.

Tambov1 - 2UralFull TimeFT

Tambov - Ural

Tambov played Ural at the Premier League of Russia on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Ural won 1-2.

Spartak0 - 0RubinFull TimeFT

Spartak - Rubin

Spartak played Rubin at the Premier League of Russia on October 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zenit6 - 1RostovFull TimeFT

Zenit - Rostov

Zenit played Rostov at the Premier League of Russia on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Zenit won 6-1.

Shirak2 - 1AraratFull TimeFT

Shirak - Ararat

Shirak played Ararat at the Premier League of Armenia on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Shirak won 2-1.

Altach1 - 4AdmiraFull TimeFT

Altach - Admira

Altach played Admira at the Bundesliga of Austria on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Admira won 1-4.

LASK Linz7 - 2MattersburgFull TimeFT

LASK Linz - Mattersburg

LASK Linz played Mattersburg at the Bundesliga of Austria on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. LASK Linz won 7-2.

Sturm1 - 1SalzburgFull TimeFT

Sturm - Salzburg

Sturm played Salzburg at the Bundesliga of Austria on October 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Liefering0 - 1RiedFull TimeFT

Liefering - Ried

Liefering played Ried at the 2. Liga of Austria on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Ried won 0-1.

Dornbirn2 - 2Juniors OOFull TimeFT

Dornbirn - Juniors OO

Dornbirn played Juniors OO at the 2. Liga of Austria on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Slavia-Mozyr0 - 1NemanFull TimeFT

Slavia-Mozyr - Neman

Slavia-Mozyr played Neman at the Premier League of Belarus on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Neman won 0-1.

BATE1 - 1GomelFull TimeFT

BATE - Gomel

BATE played Gomel at the Premier League of Belarus on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dinamo Minsk0 - 2VitebskFull TimeFT

Dinamo Minsk - Vitebsk

Dinamo Minsk played Vitebsk at the Premier League of Belarus on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Vitebsk won 0-2.

Standard1 - 0GenkFull TimeFT

Standard - Genk

Standard played Genk at the First Division A of Belgium on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Standard won 1-0.

Kortrijk2 - 0Zulte-WaregemFull TimeFT

Kortrijk - Zulte-Waregem

Kortrijk played Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Kortrijk won 2-0.

Oostende2 - 3EupenFull TimeFT

Oostende - Eupen

Oostende played Eupen at the First Division A of Belgium on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Eupen won 2-3.

Gent2 - 0Waasland-BeverenFull TimeFT

Gent - Waasland-Beveren

Gent played Waasland-Beveren at the First Division A of Belgium on October 19. The match kicked off 18:30 UTC. Gent won 2-0.

Roeselare3 - 0St. GilloiseFull TimeFT

Roeselare - St. Gilloise

Roeselare played St. Gilloise at the First Division B, Opening of Belgium on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Roeselare won 3-0.

Beerschot-Wilrijk2 - 1Excelsior Virton90 +4'

Beerschot-Wilrijk - Excelsior Virton

Beerschot-Wilrijk are playing Excelsior Virton at the First Division B, Opening of Belgium on October 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Beerschot-Wilrijk is winning 2-1.

Botev0 - 1LudogoretsFull TimeFT

Botev - Ludogorets

Botev played Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Ludogorets won 0-1.

Levski2 - 1Arda KardzhaliFull TimeFT

Levski - Arda Kardzhali

Levski played Arda Kardzhali at the A PFG of Bulgaria on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Levski won 2-1.

Varteks1 - 0NK Istra 1961Full TimeFT

Varteks - NK Istra 1961

Varteks played NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Varteks won 1-0.

Slaven Koprivnica1 - 2RijekaFull TimeFT

Slaven Koprivnica - Rijeka

Slaven Koprivnica played Rijeka at the 1 HNL of Croatia on October 19. The match kicked off 15:30 UTC. Rijeka won 1-2.

APOEL2 - 0DoxaFull TimeFT

APOEL - Doxa

APOEL played Doxa at the 1. Division of Cyprus on October 19. The match kicked off 15:30 UTC. APOEL won 2-0.

Ethnikos Achnas1 - 0Apollon LimassolFull TimeFT

Ethnikos Achnas - Apollon Limassol

Ethnikos Achnas played Apollon Limassol at the 1. Division of Cyprus on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Ethnikos Achnas won 1-0.

Liberec2 - 2JablonecFull TimeFT

Liberec - Jablonec

Liberec played Jablonec at the First League of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Olomouc1 - 3BudejoviceFull TimeFT

Olomouc - Budejovice

Olomouc played Budejovice at the First League of Czech Republic on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Budejovice won 1-3.

Zlin0 - 2BoleslavFull TimeFT

Zlin - Boleslav

Zlin played Boleslav at the First League of Czech Republic on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Boleslav won 0-2.

Slavia Praha3 - 1PribramFull TimeFT

Slavia Praha - Pribram

Slavia Praha played Pribram at the First League of Czech Republic on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Slavia Praha won 3-1.

Pardubice1 - 0TrinecFull TimeFT

Pardubice - Trinec

Pardubice played Trinec at the FNL of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Pardubice won 1-0.

Slavoj Vysehrad1 - 1JihlavaFull TimeFT

Slavoj Vysehrad - Jihlava

Slavoj Vysehrad played Jihlava at the FNL of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sokolov1 - 2LisenFull TimeFT

Sokolov - Lisen

Sokolov played Lisen at the FNL of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Lisen won 1-2.

Prostejov2 - 1ZizkovFull TimeFT

Prostejov - Zizkov

Prostejov played Zizkov at the FNL of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Prostejov won 2-1.

Potters Bar Town1 - 1BarnetFull TimeFT

Potters Bar Town - Barnet

Potters Bar Town played Barnet at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Barrow0 - 1Solihull MoorsFull TimeFT

Barrow - Solihull Moors

Barrow played Solihull Moors at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Solihull Moors won 0-1.

Bowers Pitsea1 - 2ChichesterFull TimeFT

Bowers Pitsea - Chichester

Bowers Pitsea played Chichester at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chichester won 1-2.

Bromley4 - 3AldershotFull TimeFT

Bromley - Aldershot

Bromley played Aldershot at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Bromley won 4-3.

Carshalton Athletic2 - 1Dagenham and RedbridgeFull TimeFT

Carshalton Athletic - Dagenham and Redbridge

Carshalton Athletic played Dagenham and Redbridge at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Carshalton Athletic won 2-1.

Chesterfield1 - 1WrexhamFull TimeFT

Chesterfield - Wrexham

Chesterfield played Wrexham at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chorley2 - 0Spennymoor TownFull TimeFT

Chorley - Spennymoor Town

Chorley played Spennymoor Town at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chorley won 2-0.

Dartford2 - 3KingstonianFull TimeFT

Dartford - Kingstonian

Dartford played Kingstonian at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kingstonian won 2-3.

Ebbsfleet Utd1 - 1WokingFull TimeFT

Ebbsfleet Utd - Woking

Ebbsfleet Utd played Woking at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fylde6 - 1Peterborough SportsFull TimeFT

Fylde - Peterborough Sports

Fylde played Peterborough Sports at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Fylde won 6-1.

Gateshead5 - 0ColneFull TimeFT

Gateshead - Colne

Gateshead played Colne at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gateshead won 5-0.

Halifax1 - 2Harrogate TownFull TimeFT

Halifax - Harrogate Town

Halifax played Harrogate Town at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Harrogate Town won 1-2.

Haringey Borough0 - 1Yeovil TownFull TimeFT

Haringey Borough - Yeovil Town

Haringey Borough played Yeovil Town at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Yeovil Town won 0-1.

Hartlepool1 - 0BrackleyFull TimeFT

Hartlepool - Brackley

Hartlepool played Brackley at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hartlepool won 1-0.

Havant and Waterlooville1 - 2Dulwich HamletFull TimeFT

Havant and Waterlooville - Dulwich Hamlet

Havant and Waterlooville played Dulwich Hamlet at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dulwich Hamlet won 1-2.

Hayes and Yeading1 - 1Poole TownFull TimeFT

Hayes and Yeading - Poole Town

Hayes and Yeading played Poole Town at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hednesford Town0 - 1Boston UnitedFull TimeFT

Hednesford Town - Boston United

Hednesford Town played Boston United at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Boston United won 0-1.

Maidenhead Utd1 - 1WealdstoneFull TimeFT

Maidenhead Utd - Wealdstone

Maidenhead Utd played Wealdstone at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maidstone Utd4 - 1Kings LangleyFull TimeFT

Maidstone Utd - Kings Langley

Maidstone Utd played Kings Langley at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Maidstone Utd won 4-1.

Nantwich1 - 0Kings Lynn TownFull TimeFT

Nantwich - Kings Lynn Town

Nantwich played Kings Lynn Town at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Nantwich won 1-0.

Notts County2 - 1Belper TownFull TimeFT

Notts County - Belper Town

Notts County played Belper Town at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Notts County won 2-1.

Oxford City2 - 1MargateFull TimeFT

Oxford City - Margate

Oxford City played Margate at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Oxford City won 2-1.

Royston Town1 - 3Maldon and TiptreeFull TimeFT

Royston Town - Maldon and Tiptree

Royston Town played Maldon and Tiptree at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Maldon and Tiptree won 1-3.

Southport1 - 3AltrinchamFull TimeFT

Southport - Altrincham

Southport played Altrincham at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Altrincham won 1-3.

Sutton Utd1 - 1BillericayFull TimeFT

Sutton Utd - Billericay

Sutton Utd played Billericay at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tamworth0 - 3DarlingtonFull TimeFT

Tamworth - Darlington

Tamworth played Darlington at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Darlington won 0-3.

Torquay3 - 2BorehamFull TimeFT

Torquay - Boreham

Torquay played Boreham at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Torquay won 3-2.

Welling United0 - 0EastleighFull TimeFT

Welling United - Eastleigh

Welling United played Eastleigh at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Weymouth1 - 2DoverFull TimeFT

Weymouth - Dover

Weymouth played Dover at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dover won 1-2.

Whitby Town1 - 1StourbridgeFull TimeFT

Whitby Town - Stourbridge

Whitby Town played Stourbridge at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Whyteleafe0 - 3ChippenhamFull TimeFT

Whyteleafe - Chippenham

Whyteleafe played Chippenham at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chippenham won 0-3.

York City2 - 0StockportFull TimeFT

York City - Stockport

York City played Stockport at the FA Cup of England on October 19. The match kicked off 16:20 UTC. York City won 2-0.

Bolton1 - 3RochdaleFull TimeFT

Bolton - Rochdale

Bolton played Rochdale at the League One of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Rochdale won 1-3.

Doncaster Rovers2 - 0Bristol RoversFull TimeFT

Doncaster Rovers - Bristol Rovers

Doncaster Rovers played Bristol Rovers at the League One of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Doncaster Rovers won 2-0.

Fleetwood Town4 - 1Burton AlbionFull TimeFT

Fleetwood Town - Burton Albion

Fleetwood Town played Burton Albion at the League One of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Fleetwood Town won 4-1.

Gillingham1 - 2Peterborough UnitedFull TimeFT

Gillingham - Peterborough United

Gillingham played Peterborough United at the League One of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Peterborough United won 1-2.

Milton Keynes Dons0 - 0CoventryFull TimeFT

Milton Keynes Dons - Coventry

Milton Keynes Dons played Coventry at the League One of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rotherham1 - 2Oxford UnitedFull TimeFT

Rotherham - Oxford United

Rotherham played Oxford United at the League One of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Oxford United won 1-2.

Wimbledon1 - 0PortsmouthFull TimeFT

Wimbledon - Portsmouth

Wimbledon played Portsmouth at the League One of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wimbledon won 1-0.

Wycombe Wanderers1 - 0SunderlandFull TimeFT

Wycombe Wanderers - Sunderland

Wycombe Wanderers played Sunderland at the League One of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wycombe Wanderers won 1-0.

Bradford2 - 1Crawley TownFull TimeFT

Bradford - Crawley Town

Bradford played Crawley Town at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Bradford won 2-1.

Cambridge United4 - 0ExeterFull TimeFT

Cambridge United - Exeter

Cambridge United played Exeter at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cambridge United won 4-0.

Colchester0 - 1MorecambeFull TimeFT

Colchester - Morecambe

Colchester played Morecambe at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Morecambe won 0-1.

Crewe3 - 1Swindon TownFull TimeFT

Crewe - Swindon Town

Crewe played Swindon Town at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Crewe won 3-1.

Forest Green2 - 2Mansfield TownFull TimeFT

Forest Green - Mansfield Town

Forest Green played Mansfield Town at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Grimsby0 - 4Leyton OrientFull TimeFT

Grimsby - Leyton Orient

Grimsby played Leyton Orient at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Leyton Orient won 0-4.

Newport2 - 1Scunthorpe UnitedFull TimeFT

Newport - Scunthorpe United

Newport played Scunthorpe United at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Newport won 2-1.

Northampton2 - 0Salford CityFull TimeFT

Northampton - Salford City

Northampton played Salford City at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Northampton won 2-0.

Oldham Athletic0 - 1Macclesfield TownFull TimeFT

Oldham Athletic - Macclesfield Town

Oldham Athletic played Macclesfield Town at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Macclesfield Town won 0-1.

Plymouth2 - 0CarlisleFull TimeFT

Plymouth - Carlisle

Plymouth played Carlisle at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Plymouth won 2-0.

Port Vale1 - 1StevenageFull TimeFT

Port Vale - Stevenage

Port Vale played Stevenage at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Walsall1 - 2Cheltenham TownFull TimeFT

Walsall - Cheltenham Town

Walsall played Cheltenham Town at the League Two of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cheltenham Town won 1-2.

Levadia T2 - 1KuressaareFull TimeFT

Levadia T - Kuressaare

Levadia T played Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Levadia T won 2-1.

Paide2 - 1Tallinna KalevFull TimeFT

Paide - Tallinna Kalev

Paide played Tallinna Kalev at the Meistriliiga of Estonia on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Paide won 2-1.

Trans Narva5 - 2MaarduFull TimeFT

Trans Narva - Maardu

Trans Narva played Maardu at the Meistriliiga of Estonia on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Trans Narva won 5-2.

Honka3 - 0MariehamnFull TimeFT

Honka - Mariehamn

Honka played Mariehamn at the Veikkausliiga, Championship Round of Finland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Honka won 3-0.

Ilves2 - 1HJK HelsinkiFull TimeFT

Ilves - HJK Helsinki

Ilves played HJK Helsinki at the Veikkausliiga, Championship Round of Finland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ilves won 2-1.

Inter Turku0 - 2KuPSFull TimeFT

Inter Turku - KuPS

Inter Turku played KuPS at the Veikkausliiga, Championship Round of Finland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. KuPS won 0-2.

HIFK2 - 0RoPSFull TimeFT

HIFK - RoPS

HIFK played RoPS at the Veikkausliiga, Relegation Round of Finland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. HIFK won 2-0.

KPV2 - 3Vaasan PSFull TimeFT

KPV - Vaasan PS

KPV played Vaasan PS at the Veikkausliiga, Relegation Round of Finland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Vaasan PS won 2-3.

SJK0 - 0LahtiFull TimeFT

SJK - Lahti

SJK played Lahti at the Veikkausliiga, Relegation Round of Finland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Le Havre2 - 2LorientFull TimeFT

Le Havre - Lorient

Le Havre played Lorient at the Ligue 2 of France on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Torpedo K.0 - 2SaburtaloFull TimeFT

Torpedo K. - Saburtalo

Torpedo K. played Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Saburtalo won 0-2.

Dinamo Tb.0 - 1Lokomotiv TbilisiFull TimeFT

Dinamo Tb. - Lokomotiv Tbilisi

Dinamo Tb. played Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 0-1.

Regensburg1 - 0SandhausenFull TimeFT

Regensburg - Sandhausen

Regensburg played Sandhausen at the 2. Bundesliga of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Regensburg won 1-0.

St. Pauli0 - 1DarmstadtFull TimeFT

St. Pauli - Darmstadt

St. Pauli played Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Darmstadt won 0-1.

Wehen Wiesbaden0 - 0HeidenheimFull TimeFT

Wehen Wiesbaden - Heidenheim

Wehen Wiesbaden played Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

1860 Munchen0 - 1UerdingenFull TimeFT

1860 Munchen - Uerdingen

1860 Munchen played Uerdingen at the 3. Liga of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Uerdingen won 0-1.

Eintracht Braunschweig0 - 0UnterhachingFull TimeFT

Eintracht Braunschweig - Unterhaching

Eintracht Braunschweig played Unterhaching at the 3. Liga of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ingolstadt1 - 1ChemnitzerFull TimeFT

Ingolstadt - Chemnitzer

Ingolstadt played Chemnitzer at the 3. Liga of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Magdeburg0 - 1HansaFull TimeFT

Magdeburg - Hansa

Magdeburg played Hansa at the 3. Liga of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa won 0-1.

Preussen Munster1 - 1Sonnenhof GrosaspachFull TimeFT

Preussen Munster - Sonnenhof Grosaspach

Preussen Munster played Sonnenhof Grosaspach at the 3. Liga of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Waldhof Mannheim0 - 4Hallescher FCFull TimeFT

Waldhof Mannheim - Hallescher FC

Waldhof Mannheim played Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hallescher FC won 0-4.

Olympiakos2 - 1OFIFull TimeFT

Olympiakos - OFI

Olympiakos played OFI at the Super League 1 of Greece on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Olympiakos won 2-1.

Panaitolikos2 - 2LarissaFull TimeFT

Panaitolikos - Larissa

Panaitolikos played Larissa at the Super League 1 of Greece on October 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Debrecen2 - 1DiosgyorFull TimeFT

Debrecen - Diosgyor

Debrecen played Diosgyor at the NB I of Hungary on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Debrecen won 2-1.

Kaposvar0 - 2VardaFull TimeFT

Kaposvar - Varda

Kaposvar played Varda at the NB I of Hungary on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Varda won 0-2.

Mezokovesd0 - 0FehervarFull TimeFT

Mezokovesd - Fehervar

Mezokovesd played Fehervar at the NB I of Hungary on October 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Puskas4 - 2PaksFull TimeFT

Puskas - Paks

Puskas played Paks at the NB I of Hungary on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Puskas won 4-2.

Zalaegerszeg0 - 1HonvedFull TimeFT

Zalaegerszeg - Honved

Zalaegerszeg played Honved at the NB I of Hungary on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Honved won 0-1.

Ferencvaros1 - 0UjpestFull TimeFT

Ferencvaros - Ujpest

Ferencvaros played Ujpest at the NB I of Hungary on October 19. The match kicked off 17:30 UTC. Ferencvaros won 1-0.

Sligo Rovers1 - 2Derry City78'

Sligo Rovers - Derry City

Sligo Rovers are playing Derry City at the Premier Division of Ireland on October 19. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Derry City is winning 1-2.

Juve Stabia4 - 2PordenoneFull TimeFT

Juve Stabia - Pordenone

Juve Stabia played Pordenone at the Serie B of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Juve Stabia won 4-2.

Pescara1 - 2SpeziaFull TimeFT

Pescara - Spezia

Pescara played Spezia at the Serie B of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Spezia won 1-2.

Venezia1 - 0SalernitanaFull TimeFT

Venezia - Salernitana

Venezia played Salernitana at the Serie B of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Venezia won 1-0.

Virtus Entella1 - 1TrapaniFull TimeFT

Virtus Entella - Trapani

Virtus Entella played Trapani at the Serie B of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Benevento1 - 0PerugiaFull TimeFT

Benevento - Perugia

Benevento played Perugia at the Serie B of Italy on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Benevento won 1-0.

Ventspils2 - 1RigaFull TimeFT

Ventspils - Riga

Ventspils played Riga at the Virsliga of Latvia on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Ventspils won 2-1.

Rigas FS2 - 0Daugava DFull TimeFT

Rigas FS - Daugava D

Rigas FS played Daugava D at the Virsliga of Latvia on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Rigas FS won 2-0.

Riteriai0 - 0Kauno ZalgirisFull TimeFT

Riteriai - Kauno Zalgiris

Riteriai played Kauno Zalgiris at the A Lyga of Lithuania on October 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Panevezys1 - 1AtlantasFull TimeFT

Panevezys - Atlantas

Panevezys played Atlantas at the A Lyga of Lithuania on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

ZalgirisStumbrasPostponedPst

Zalgiris - Stumbras

Zalgiris are playing Stumbras at the A Lyga of Lithuania on October 19.

Sirens1 - 4Floriana FCFull TimeFT

Sirens - Floriana FC

Sirens played Floriana FC at the Premier Division of Malta on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Floriana FC won 1-4.

Birkirkara FC1 - 3Gzira UnitedFull TimeFT

Birkirkara FC - Gzira United

Birkirkara FC played Gzira United at the Premier Division of Malta on October 19. The match kicked off 15:15 UTC. Gzira United won 1-3.

FK Kom Podgorica2 - 3BuducnostFull TimeFT

FK Kom Podgorica - Buducnost

FK Kom Podgorica played Buducnost at the 1. Division of Montenegro on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Buducnost won 2-3.

Rudar Pljevlja3 - 1OFK TitogradFull TimeFT

Rudar Pljevlja - OFK Titograd

Rudar Pljevlja played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Rudar Pljevlja won 3-1.

Zeta1 - 1OFK PetrovacFull TimeFT

Zeta - OFK Petrovac

Zeta played OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on October 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Iskra2 - 0Sutjeska NiksicFull TimeFT

Iskra - Sutjeska Niksic

Iskra played Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Iskra won 2-0.

Mladost Podgorica1 - 1Grbalj RadanoviciFull TimeFT

Mladost Podgorica - Grbalj Radanovici

Mladost Podgorica played Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on October 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

s-Gravenzande1 - 3SteDoCoFull TimeFT

s-Gravenzande - SteDoCo

s-Gravenzande played SteDoCo at the National Cup of Netherlands on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. SteDoCo won 1-3.

Borec2 - 1ShkupiFull TimeFT

Borec - Shkupi

Borec played Shkupi at the Prva liga of North Macedonia on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Borec won 2-1.

Makedonija1 - 1VardarFull TimeFT

Makedonija - Vardar

Makedonija played Vardar at the Prva liga of North Macedonia on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rabotnicki1 - 2StrugaFull TimeFT

Rabotnicki - Struga

Rabotnicki played Struga at the Prva liga of North Macedonia on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Struga won 1-2.

Sileks3 - 0Renova DzepcisteFull TimeFT

Sileks - Renova Dzepciste

Sileks played Renova Dzepciste at the Prva liga of North Macedonia on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Sileks won 3-0.

Kongsvinger2 - 1Ham-KamFull TimeFT

Kongsvinger - Ham-Kam

Kongsvinger played Ham-Kam at the 1. Division of Norway on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Kongsvinger won 2-1.

Kristiansund2 - 2RosenborgFull TimeFT

Kristiansund - Rosenborg

Kristiansund played Rosenborg at the Eliteserien of Norway on October 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Valerenga0 - 2StabekFull TimeFT

Valerenga - Stabek

Valerenga played Stabek at the Eliteserien of Norway on October 19. The match kicked off 18:30 UTC. Stabek won 0-2.

Korona0 - 1Wisla PlockFull TimeFT

Korona - Wisla Plock

Korona played Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Wisla Plock won 0-1.

Legia2 - 1LechFull TimeFT

Legia - Lech

Legia played Lech at the Ekstraklasa of Poland on October 19. The match kicked off 15:30 UTC. Legia won 2-1.

Jagiellonia3 - 2CracoviaFull TimeFT

Jagiellonia - Cracovia

Jagiellonia played Cracovia at the Ekstraklasa of Poland on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Jagiellonia won 3-2.

Olimpia G2 - 2Radomiak RadomFull TimeFT

Olimpia G - Radomiak Radom

Olimpia G played Radomiak Radom at the I Liga of Poland on October 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Warta Poznan2 - 3Zaglebie SosnowiecFull TimeFT

Warta Poznan - Zaglebie Sosnowiec

Warta Poznan played Zaglebie Sosnowiec at the I Liga of Poland on October 19. The match kicked off 15:45 UTC. Zaglebie Sosnowiec won 2-3.

Podbeskidzie0 - 2JastrzebieFull TimeFT

Podbeskidzie - Jastrzebie

Podbeskidzie played Jastrzebie at the I Liga of Poland on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Jastrzebie won 0-2.

Nieciecza2 - 1BelchatowFull TimeFT

Nieciecza - Belchatow

Nieciecza played Belchatow at the I Liga of Poland on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Nieciecza won 2-1.

Condeixa0 - 1Rio AveFull TimeFT

Condeixa - Rio Ave

Condeixa played Rio Ave at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 10:15 UTC. Rio Ave won 0-1.

Sintra1 - 1Guimaraes4-3 On PenaltiesPen 4-3

Sintra - Guimaraes

Sintra played Guimaraes at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sintra won on penalties as the score was 1-1.

Academico Viseu3 - 1RealFull TimeFT

Academico Viseu - Real

Academico Viseu played Real at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Academico Viseu won 3-1.

Amora0 - 1SanjoanenseFull TimeFT

Amora - Sanjoanense

Amora played Sanjoanense at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Sanjoanense won 0-1.

Espinho2 - 1VilafranquenseFull TimeFT

Espinho - Vilafranquense

Espinho played Vilafranquense at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Espinho won 2-1.

Fabril Barreiro1 - 3MoreirenseFull TimeFT

Fabril Barreiro - Moreirense

Fabril Barreiro played Moreirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Moreirense won 1-3.

Louletano1 - 2Pacos de FerreiraAfter Extra TimeAET

Louletano - Pacos de Ferreira

Louletano played Pacos de Ferreira at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Pacos de Ferreira won 1-2 in the extra time.

Pevidem0 - 2BelenensesFull TimeFT

Pevidem - Belenenses

Pevidem played Belenenses at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Belenenses won 0-2.

Penafiel0 - 2Gil VicenteFull TimeFT

Penafiel - Gil Vicente

Penafiel played Gil Vicente at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Gil Vicente won 0-2.

Feirense3 - 0TondelaFull TimeFT

Feirense - Tondela

Feirense played Tondela at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Feirense won 3-0.

SC Farense5 - 2AvesFull TimeFT

SC Farense - Aves

SC Farense played Aves at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. SC Farense won 5-2.

Academica2 - 1PortimonenseFull TimeFT

Academica - Portimonense

Academica played Portimonense at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Academica won 2-1.

Coimbroes0 - 5PortoFull TimeFT

Coimbroes - Porto

Coimbroes played Porto at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 17:45 UTC. Porto won 0-5.

Leca0 - 1Braga37'

Leca - Braga

Leca are playing Braga at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match kicked off 19:45 UTC. It's the first half and Braga is winning 0-1.

Cluj2 - 0Universitatea CraiovaFull TimeFT

Cluj - Universitatea Craiova

Cluj played Universitatea Craiova at the Liga 1 of Romania on October 19. The match kicked off 17:30 UTC. Cluj won 2-0.

Luch-Energia0 - 1YeniseyFull TimeFT

Luch-Energia - Yenisey

Luch-Energia played Yenisey at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 06:00 UTC. Yenisey won 0-1.

SKA Khabarovsk1 - 1TomFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Tom

SKA Khabarovsk played Tom at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Avangard2 - 1TekstilshikFull TimeFT

Avangard - Tekstilshik

Avangard played Tekstilshik at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Avangard won 2-1.

Mordovia0 - 3FK Krasnodar-2Full TimeFT

Mordovia - FK Krasnodar-2

Mordovia played FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. FK Krasnodar-2 won 0-3.

Nizhnyi Novgorod1 - 0KhimkiFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - Khimki

Nizhnyi Novgorod played Khimki at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nizhnyi Novgorod won 1-0.

Armavir0 - 0RotorFull TimeFT

Armavir - Rotor

Armavir played Rotor at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FC Chayka2 - 1Spartak-2Full TimeFT

FC Chayka - Spartak-2

FC Chayka played Spartak-2 at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. FC Chayka won 2-1.

Fakel0 - 4ShinnikFull TimeFT

Fakel - Shinnik

Fakel played Shinnik at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Shinnik won 0-4.

Baltica1 - 0NeftekhimikFull TimeFT

Baltica - Neftekhimik

Baltica played Neftekhimik at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Baltica won 1-0.

Torpedo0 - 1ChertanovoFull TimeFT

Torpedo - Chertanovo

Torpedo played Chertanovo at the FNL of Russia on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Chertanovo won 0-1.

Arbroath1 - 0Greenock MortonFull TimeFT

Arbroath - Greenock Morton

Arbroath played Greenock Morton at the Championship of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Arbroath won 1-0.

Dundee1 - 3Partick ThistleFull TimeFT

Dundee - Partick Thistle

Dundee played Partick Thistle at the Championship of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Partick Thistle won 1-3.

Dunfermline3 - 2Ayr UnitedFull TimeFT

Dunfermline - Ayr United

Dunfermline played Ayr United at the Championship of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dunfermline won 3-2.

Inverness C.T2 - 2Alloa AthleticFull TimeFT

Inverness C.T - Alloa Athletic

Inverness C.T played Alloa Athletic at the Championship of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Queen of the South4 - 0Dundee UnitedFull TimeFT

Queen of the South - Dundee United

Queen of the South played Dundee United at the Championship of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Queen of the South won 4-0.

Airdrieonians1 - 3MontroseFull TimeFT

Airdrieonians - Montrose

Airdrieonians played Montrose at the Division 1 of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Montrose won 1-3.

Clyde2 - 2Raith RoversFull TimeFT

Clyde - Raith Rovers

Clyde played Raith Rovers at the Division 1 of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

East Fife1 - 0Forfar AthleticFull TimeFT

East Fife - Forfar Athletic

East Fife played Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. East Fife won 1-0.

Falkirk4 - 0PeterheadFull TimeFT

Falkirk - Peterhead

Falkirk played Peterhead at the Division 1 of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Falkirk won 4-0.

Stranraer0 - 0DumbartonFull TimeFT

Stranraer - Dumbarton

Stranraer played Dumbarton at the Division 1 of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Auchinleck Talbot1 - 0Cove RangersFull TimeFT

Auchinleck Talbot - Cove Rangers

Auchinleck Talbot played Cove Rangers at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Auchinleck Talbot won 1-0.

PenicuikStenhousemuirPostponedPst

Penicuik - Stenhousemuir

Penicuik are playing Stenhousemuir at the FA Cup of Scotland on October 19.

Albion Rovers1 - 1Fort WilliamFull TimeFT

Albion Rovers - Fort William

Albion Rovers played Fort William at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Annan Athletic2 - 2Brechin CityFull TimeFT

Annan Athletic - Brechin City

Annan Athletic played Brechin City at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Clachnacuddin0 - 7Brora RangersFull TimeFT

Clachnacuddin - Brora Rangers

Clachnacuddin played Brora Rangers at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Brora Rangers won 0-7.

Cowdenbeath1 - 1Broxburn AthleticFull TimeFT

Cowdenbeath - Broxburn Athletic

Cowdenbeath played Broxburn Athletic at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

East Kilbride3 - 1GretnaFull TimeFT

East Kilbride - Gretna

East Kilbride played Gretna at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. East Kilbride won 3-1.

Elgin City3 - 1Berwick RangersFull TimeFT

Elgin City - Berwick Rangers

Elgin City played Berwick Rangers at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Elgin City won 3-1.

Formartine Utd2 - 2Gala FairydeanFull TimeFT

Formartine Utd - Gala Fairydean

Formartine Utd played Gala Fairydean at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lochee Utd1 - 1BSC GlasgowFull TimeFT

Lochee Utd - BSC Glasgow

Lochee Utd played BSC Glasgow at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rothes1 - 3Inverurie LocosFull TimeFT

Rothes - Inverurie Locos

Rothes played Inverurie Locos at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Inverurie Locos won 1-3.

Spartans0 - 2Queens ParkFull TimeFT

Spartans - Queens Park

Spartans played Queens Park at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Queens Park won 0-2.

Stirling Albion2 - 0Strathspey ThistleFull TimeFT

Stirling Albion - Strathspey Thistle

Stirling Albion played Strathspey Thistle at the FA Cup of Scotland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stirling Albion won 2-0.

Mladost Lucani1 - 0PartizanFull TimeFT

Mladost Lucani - Partizan

Mladost Lucani played Partizan at the Super Liga of Serbia on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Mladost Lucani won 1-0.

Javor3 - 2Backa TopolaFull TimeFT

Javor - Backa Topola

Javor played Backa Topola at the Super Liga of Serbia on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Javor won 3-2.

Proleter Novi Sad2 - 1Radnik SurdulicaFull TimeFT

Proleter Novi Sad - Radnik Surdulica

Proleter Novi Sad played Radnik Surdulica at the Super Liga of Serbia on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Proleter Novi Sad won 2-1.

Radnicki Nis4 - 1NapredakFull TimeFT

Radnicki Nis - Napredak

Radnicki Nis played Napredak at the Super Liga of Serbia on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Radnicki Nis won 4-1.

Spartak Subotica3 - 0IndjijaFull TimeFT

Spartak Subotica - Indjija

Spartak Subotica played Indjija at the Super Liga of Serbia on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Spartak Subotica won 3-0.

Vozdovac2 - 0Macva SabacFull TimeFT

Vozdovac - Macva Sabac

Vozdovac played Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Vozdovac won 2-0.

Nitra1 - 2RuzomberokFull TimeFT

Nitra - Ruzomberok

Nitra played Ruzomberok at the Super Liga of Slovakia on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Ruzomberok won 1-2.

Sered2 - 1Spartak TrnavaFull TimeFT

Sered - Spartak Trnava

Sered played Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Sered won 2-1.

Slovan2 - 1PohronieFull TimeFT

Slovan - Pohronie

Slovan played Pohronie at the Super Liga of Slovakia on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Slovan won 2-1.

Zilina1 - 1Zemplin MichalovceFull TimeFT

Zilina - Zemplin Michalovce

Zilina played Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on October 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mura2 - 2TriglavFull TimeFT

Mura - Triglav

Mura played Triglav at the 1. SNL of Slovenia on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Olimpija6 - 0Rudar VelenjeFull TimeFT

Olimpija - Rudar Velenje

Olimpija played Rudar Velenje at the 1. SNL of Slovenia on October 19. The match kicked off 14:45 UTC. Olimpija won 6-0.

Celje2 - 1DomzaleFull TimeFT

Celje - Domzale

Celje played Domzale at the 1. SNL of Slovenia on October 19. The match kicked off 16:45 UTC. Celje won 2-1.

AD Alcorcon2 - 2AlmeriaFull TimeFT

AD Alcorcon - Almeria

AD Alcorcon played Almeria at the Segunda Division of Spain on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ponferradina1 - 1NumanciaFull TimeFT

Ponferradina - Numancia

Ponferradina played Numancia at the Segunda Division of Spain on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Elche0 - 1Sporting GijonFull TimeFT

Elche - Sporting Gijon

Elche played Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Sporting Gijon won 0-1.

Lugo3 - 2HuescaFull TimeFT

Lugo - Huesca

Lugo played Huesca at the Segunda Division of Spain on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Lugo won 3-2.

Extremadura0 - 3Rayo VallecanoFull TimeFT

Extremadura - Rayo Vallecano

Extremadura played Rayo Vallecano at the Segunda Division of Spain on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Rayo Vallecano won 0-3.

GAIS0 - 1VarbergFull TimeFT

GAIS - Varberg

GAIS played Varberg at the Superettan of Sweden on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Varberg won 0-1.

Brommapojkarna2 - 1DalkurdFull TimeFT

Brommapojkarna - Dalkurd

Brommapojkarna played Dalkurd at the Superettan of Sweden on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Brommapojkarna won 2-1.

Vasteras2 - 2MjallbyFull TimeFT

Vasteras - Mjallby

Vasteras played Mjallby at the Superettan of Sweden on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Helsingborg0 - 2HackenFull TimeFT

Helsingborg - Hacken

Helsingborg played Hacken at the Allsvenskan of Sweden on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Hacken won 0-2.

Ostersunds FK2 - 0SiriusFull TimeFT

Ostersunds FK - Sirius

Ostersunds FK played Sirius at the Allsvenskan of Sweden on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ostersunds FK won 2-0.

Basel3 - 1ThunFull TimeFT

Basel - Thun

Basel played Thun at the Super League of Switzerland on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Basel won 3-1.

Young Boys4 - 1XamaxFull TimeFT

Young Boys - Xamax

Young Boys played Xamax at the Super League of Switzerland on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Young Boys won 4-1.

Chiasso0 - 1KriensFull TimeFT

Chiasso - Kriens

Chiasso played Kriens at the Challenge League of Switzerland on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Kriens won 0-1.

Stade Lausanne Ouchy0 - 3WilFull TimeFT

Stade Lausanne Ouchy - Wil

Stade Lausanne Ouchy played Wil at the Challenge League of Switzerland on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Wil won 0-3.

Winterthur1 - 0VaduzFull TimeFT

Winterthur - Vaduz

Winterthur played Vaduz at the Challenge League of Switzerland on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Winterthur won 1-0.

Schaffhausen1 - 1GrasshoppersFull TimeFT

Schaffhausen - Grasshoppers

Schaffhausen played Grasshoppers at the Challenge League of Switzerland on October 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Antalyaspor0 - 6GenclerbirligiFull TimeFT

Antalyaspor - Genclerbirligi

Antalyaspor played Genclerbirligi at the Super Lig of Turkey on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Genclerbirligi won 0-6.

Istanbul Basaksehir2 - 1GoztepeFull TimeFT

Istanbul Basaksehir - Goztepe

Istanbul Basaksehir played Goztepe at the Super Lig of Turkey on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Istanbul Basaksehir won 2-1.

Trabzonspor4 - 1B.B. GaziantepFull TimeFT

Trabzonspor - B.B. Gaziantep

Trabzonspor played B.B. Gaziantep at the Super Lig of Turkey on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Trabzonspor won 4-1.

Ankaragucu0 - 0BesiktasFull TimeFT

Ankaragucu - Besiktas

Ankaragucu played Besiktas at the Super Lig of Turkey on October 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hatayspor2 - 1Demirspor AdanaFull TimeFT

Hatayspor - Demirspor Adana

Hatayspor played Demirspor Adana at the 1. Lig of Turkey on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hatayspor won 2-1.

Bursaspor2 - 1UmraniyesporFull TimeFT

Bursaspor - Umraniyespor

Bursaspor played Umraniyespor at the 1. Lig of Turkey on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Bursaspor won 2-1.

Menemen Belediyespor0 - 0Erzurum BBFull TimeFT

Menemen Belediyespor - Erzurum BB

Menemen Belediyespor played Erzurum BB at the 1. Lig of Turkey on October 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Karpaty0 - 0LvivFull TimeFT

Karpaty - Lviv

Karpaty played Lviv at the Premier League of Ukraine on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zorya2 - 1DesnaFull TimeFT

Zorya - Desna

Zorya played Desna at the Premier League of Ukraine on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Zorya won 2-1.

Airbus2 - 0NewtownFull TimeFT

Airbus - Newtown

Airbus played Newtown at the Premier League of Wales on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Airbus won 2-0.

Bala Town1 - 1Barry TownFull TimeFT

Bala Town - Barry Town

Bala Town played Barry Town at the Premier League of Wales on October 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cardiff MU0 - 1Connahs QNFull TimeFT

Cardiff MU - Connahs QN

Cardiff MU played Connahs QN at the Premier League of Wales on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Connahs QN won 0-1.

Penybont2 - 3TNSFull TimeFT

Penybont - TNS

Penybont played TNS at the Premier League of Wales on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. TNS won 2-3.

Guangzou R F1 - 3Shandong LunengFull TimeFT

Guangzou R F - Shandong Luneng

Guangzou R F played Shandong Luneng at the Super League of China on October 19. The match kicked off 09:30 UTC. Shandong Luneng won 1-3.

Beijing Guoan0 - 2Shanghai SIPGFull TimeFT

Beijing Guoan - Shanghai SIPG

Beijing Guoan played Shanghai SIPG at the Super League of China on October 19. The match kicked off 11:35 UTC. Shanghai SIPG won 0-2.

Vissel Kobe1 - 3F.C.TokyoFull TimeFT

Vissel Kobe - F.C.Tokyo

Vissel Kobe played F.C.Tokyo at the J-League of Japan on October 19. The match kicked off 04:00 UTC. F.C.Tokyo won 1-3.

Gamba Osaka2 - 2Kawasaki FrontaleFull TimeFT

Gamba Osaka - Kawasaki Frontale

Gamba Osaka played Kawasaki Frontale at the J-League of Japan on October 19. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Nagoya Grampus Eight0 - 2Vegalta SendaiFull TimeFT

Nagoya Grampus Eight - Vegalta Sendai

Nagoya Grampus Eight played Vegalta Sendai at the J-League of Japan on October 19. The match kicked off 05:00 UTC. Vegalta Sendai won 0-2.

Shimizu S-Pulse1 - 2Sanfrecce HiroshimaFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima

Shimizu S-Pulse played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on October 19. The match kicked off 05:00 UTC. Sanfrecce Hiroshima won 1-2.

Yokohama F. Marinos3 - 1Shonan BellmareFull TimeFT

Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare

Yokohama F. Marinos played Shonan Bellmare at the J-League of Japan on October 19. The match kicked off 05:00 UTC. Yokohama F. Marinos won 3-1.

Jubilo Iwata2 - 2Sagan TosuFull TimeFT

Jubilo Iwata - Sagan Tosu

Jubilo Iwata played Sagan Tosu at the J-League of Japan on October 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Avispa Fukuoka2 - 1Albirex NiigataFull TimeFT

Avispa Fukuoka - Albirex Niigata

Avispa Fukuoka played Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on October 19. The match kicked off 05:00 UTC. Avispa Fukuoka won 2-1.

Kyoto Purple Sanga3 - 0Yokohama FCFull TimeFT

Kyoto Purple Sanga - Yokohama FC

Kyoto Purple Sanga played Yokohama FC at the J-League 2 of Japan on October 19. The match kicked off 05:00 UTC. Kyoto Purple Sanga won 3-0.

Tokyo Verdy2 - 1Ventforet KofuFull TimeFT

Tokyo Verdy - Ventforet Kofu

Tokyo Verdy played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 19. The match kicked off 06:00 UTC. Tokyo Verdy won 2-1.

Omiya Ardija2 - 3Tokushima VortisFull TimeFT

Omiya Ardija - Tokushima Vortis

Omiya Ardija played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on October 19. The match kicked off 07:00 UTC. Tokushima Vortis won 2-3.

Kagoshima UnitedRenofa Yamaguchi04:00

Kagoshima United - Renofa Yamaguchi

Kagoshima United are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on October 20. The match will kick off 04:00 UTC.

GifuEhime FC05:00

Gifu - Ehime FC

Gifu are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Mito HollyhockMachida Zelvia05:00

Mito Hollyhock - Machida Zelvia

Mito Hollyhock are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Tochigi SCFC Ryukyu05:00

Tochigi SC - FC Ryukyu

Tochigi SC are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Zweigen KanazawaMontedio Yamagata05:00

Zweigen Kanazawa - Montedio Yamagata

Zweigen Kanazawa are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United IchiharaKashiwa Reysol06:00

JEF United Ichihara - Kashiwa Reysol

JEF United Ichihara are playing Kashiwa Reysol at the J-League 2 of Japan on October 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Fagiano OkayamaV-Varen Nagasaki07:00

Fagiano Okayama - V-Varen Nagasaki

Fagiano Okayama are playing V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on October 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Atyrau0 - 3ZhetysuFull TimeFT

Atyrau - Zhetysu

Atyrau played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Zhetysu won 0-3.

Irtish2 - 1KaisarFull TimeFT

Irtish - Kaisar

Irtish played Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Irtish won 2-1.

Gangwon FCFC Seoul05:00

Gangwon FC - FC Seoul

Gangwon FC are playing FC Seoul at the K-League Championship round of Korea Rep. on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Jeonbuk MotorsPohang Steelers07:00

Jeonbuk Motors - Pohang Steelers

Jeonbuk Motors are playing Pohang Steelers at the K-League Championship round of Korea Rep. on October 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Suwon Bluewings2 - 1Gyeongnam FCFull TimeFT

Suwon Bluewings - Gyeongnam FC

Suwon Bluewings played Gyeongnam FC at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 19. The match kicked off 05:00 UTC. Suwon Bluewings won 2-1.

Seongnam0 - 1Incheon UnitedFull TimeFT

Seongnam - Incheon United

Seongnam played Incheon United at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 19. The match kicked off 07:00 UTC. Incheon United won 0-1.

Sangju Sangmu2 - 1Jeju UnitedFull TimeFT

Sangju Sangmu - Jeju United

Sangju Sangmu played Jeju United at the K-League: Relegation Round of Korea Rep. on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Sangju Sangmu won 2-1.

Gwangju Sangmu4 - 0AnyangFull TimeFT

Gwangju Sangmu - Anyang

Gwangju Sangmu played Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on October 19. The match kicked off 04:00 UTC. Gwangju Sangmu won 4-0.

Jeonnam Dragons0 - 1Bucheon 1995Full TimeFT

Jeonnam Dragons - Bucheon 1995

Jeonnam Dragons played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on October 19. The match kicked off 06:00 UTC. Bucheon 1995 won 0-1.

Asan Mugunghwa0 - 1Daejeon CitizenFull TimeFT

Asan Mugunghwa - Daejeon Citizen

Asan Mugunghwa played Daejeon Citizen at the K-League 2 of Korea Republic on October 19. The match kicked off 08:00 UTC. Daejeon Citizen won 0-1.

Busan I ParkAnsan Greeners04:00

Busan I Park - Ansan Greeners

Busan I Park are playing Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on October 20. The match will kick off 04:00 UTC.

Suwon CitySeoul E-Land06:00

Suwon City - Seoul E-Land

Suwon City are playing Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on October 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Rayyan SC5 - 0Qatar SCFull TimeFT

Al Rayyan SC - Qatar SC

Al Rayyan SC played Qatar SC at the Stars League of Qatar on October 19. The match kicked off 14:25 UTC. Al Rayyan SC won 5-0.

Al Sailiya SC3 - 1Al Wakra SCFull TimeFT

Al Sailiya SC - Al Wakra SC

Al Sailiya SC played Al Wakra SC at the Stars League of Qatar on October 19. The match kicked off 14:25 UTC. Al Sailiya SC won 3-1.

Al Ahli SC2 - 2Al ShahaniyaFull TimeFT

Al Ahli SC - Al Shahaniya

Al Ahli SC played Al Shahaniya at the Stars League of Qatar on October 19. The match kicked off 16:35 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Shabab Riyadh2 - 1Al Ittifaq DammamFull TimeFT

Al Shabab Riyadh - Al Ittifaq Dammam

Al Shabab Riyadh played Al Ittifaq Dammam at the Pro League of Saudi Arabia on October 19. The match kicked off 15:05 UTC. Al Shabab Riyadh won 2-1.

Al Raed Buraidah0 - 2Al Nasr RiyadhFull TimeFT

Al Raed Buraidah - Al Nasr Riyadh

Al Raed Buraidah played Al Nasr Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on October 19. The match kicked off 15:10 UTC. Al Nasr Riyadh won 0-2.

Al Wahda Mecca1 - 0Al Ittihad JeddahFull TimeFT

Al Wahda Mecca - Al Ittihad Jeddah

Al Wahda Mecca played Al Ittihad Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Al Wahda Mecca won 1-0.

Al Ain2 - 1Hatta DubaiFull TimeFT

Al Ain - Hatta Dubai

Al Ain played Hatta Dubai at the Premier League of Uae on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Al Ain won 2-1.

Al Shabab Al Ahli2 - 0Bani YasFull TimeFT

Al Shabab Al Ahli - Bani Yas

Al Shabab Al Ahli played Bani Yas at the Premier League of Uae on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Al Shabab Al Ahli won 2-0.

Al Wahda FC Abu Dhabi1 - 3Al NasrFull TimeFT

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Nasr

Al Wahda FC Abu Dhabi played Al Nasr at the Premier League of Uae on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Al Nasr won 1-3.

Al Khaleej Khor Fakkan1 - 3Al Jazeera Abu DhabiFull TimeFT

Al Khaleej Khor Fakkan - Al Jazeera Abu Dhabi

Al Khaleej Khor Fakkan played Al Jazeera Abu Dhabi at the Premier League of Uae on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Al Jazeera Abu Dhabi won 1-3.

Al Wasl Dubai1 - 5Al SharjahFull TimeFT

Al Wasl Dubai - Al Sharjah

Al Wasl Dubai played Al Sharjah at the Premier League of Uae on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Al Sharjah won 1-5.

Surkhon0 - 0Navbahor NamanganFull TimeFT

Surkhon - Navbahor Namangan

Surkhon played Navbahor Namangan at the PFL of Uzbekistan on October 19. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Samarkand1 - 4PakhtakorFull TimeFT

Dinamo Samarkand - Pakhtakor

Dinamo Samarkand played Pakhtakor at the PFL of Uzbekistan on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Pakhtakor won 1-4.

Lokomotiv Tashkent2 - 0BuxoroFull TimeFT

Lokomotiv Tashkent - Buxoro

Lokomotiv Tashkent played Buxoro at the PFL of Uzbekistan on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Lokomotiv Tashkent won 2-0.

Nasaf Qarshi3 - 0Andijon FKFull TimeFT

Nasaf Qarshi - Andijon FK

Nasaf Qarshi played Andijon FK at the PFL of Uzbekistan on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Nasaf Qarshi won 3-0.

Cruz AzulMorelia22:00

Cruz Azul - Morelia

Cruz Azul are playing Morelia at the Apertura of Mexico on October 19. The match will kick off 22:00 UTC.

PachucaJuarez00:00

Pachuca - Juarez

Pachuca are playing Juarez at the Apertura of Mexico on October 20. The match will kick off 00:00 UTC.

NecaxaAmerica02:00

Necaxa - America

Necaxa are playing America at the Apertura of Mexico on October 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Atlanta United1 - 0New England RevolutionFull TimeFT

Atlanta United - New England Revolution

Atlanta United played New England Revolution at the Major League Soccer, Playoff Round of Usa on October 19. The match kicked off 17:00 UTC. Atlanta United won 1-0.

Seattle Sounders2 - 0Dallas30'

Seattle Sounders - Dallas

Seattle Sounders are playing Dallas at the Major League Soccer, Playoff Round of Usa on October 19. The match kicked off 19:30 UTC. It's the first half and Seattle Sounders is winning 2-0.

Toronto FCD.C. United22:00

Toronto FC - D.C. United

Toronto FC are playing D.C. United at the Major League Soccer, Playoff Round of Usa on October 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Real Salt LakePortland Timbers02:00

Real Salt Lake - Portland Timbers

Real Salt Lake are playing Portland Timbers at the Major League Soccer, Playoff Round of Usa on October 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Banfield1 - 2TucumanFull TimeFT

Banfield - Tucuman

Banfield played Tucuman at the Primera Division of Argentina on October 19. The match kicked off 16:15 UTC. Tucuman won 1-2.

Independiente0 - 1Argentinos Juniors90'

Independiente - Argentinos Juniors

Independiente are playing Argentinos Juniors at the Primera Division of Argentina on October 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Argentinos Juniors is winning 0-1.

Patronato de ParanaNewells Old Boys20:45

Patronato de Parana - Newells Old Boys

Patronato de Parana are playing Newells Old Boys at the Primera Division of Argentina on October 19. The match will kick off 20:45 UTC.

Talleres CordobaLanus23:00

Talleres Cordoba - Lanus

Talleres Cordoba are playing Lanus at the Primera Division of Argentina on October 19. The match will kick off 23:00 UTC.

The Strongest1 - 1Aurora59'

The Strongest - Aurora

The Strongest are playing Aurora at the Clausura of Bolivia on October 19. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Sport Boys WarnesBlooming21:15

Sport Boys Warnes - Blooming

Sport Boys Warnes are playing Blooming at the Clausura of Bolivia on October 19. The match will kick off 21:15 UTC.

Royal PariClub Destroyers23:30

Royal Pari - Club Destroyers

Royal Pari are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on October 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Fortaleza0 - 1Gremio22'

Fortaleza - Gremio

Fortaleza are playing Gremio at the Serie A of Brasil on October 19. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and Gremio is winning 0-1.

CorinthiansCruzeiro22:00

Corinthians - Cruzeiro

Corinthians are playing Cruzeiro at the Serie A of Brasil on October 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Oeste0 - 0America MGHalf TimeHT

Oeste - America MG

Oeste are playing America MG at the Serie B of Brasil on October 19. The match kicked off 19:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Ponte Preta0 - 0BragantinoHalf TimeHT

Ponte Preta - Bragantino

Ponte Preta are playing Bragantino at the Serie B of Brasil on October 19. The match kicked off 19:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Vila Nova2 - 0CoritibaHalf TimeHT

Vila Nova - Coritiba

Vila Nova are playing Coritiba at the Serie B of Brasil on October 19. The match kicked off 19:30 UTC. It's half time and Vila Nova is winning 2-0.

Operario PRSao Bento22:00

Operario PR - Sao Bento

Operario PR are playing Sao Bento at the Serie B of Brasil on October 19. The match will kick off 22:00 UTC.

ParanaFigueirense22:00

Parana - Figueirense

Parana are playing Figueirense at the Serie B of Brasil on October 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Patriotas1 - 0Pasto65'

Patriotas - Pasto

Patriotas are playing Pasto at the Clausura of Colombia on October 19. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Patriotas is winning 1-0.

Once CaldasAtletico Huila21:00

Once Caldas - Atletico Huila

Once Caldas are playing Atletico Huila at the Clausura of Colombia on October 19. The match will kick off 21:00 UTC.

America de CaliAtletico Nacional22:00

America de Cali - Atletico Nacional

America de Cali are playing Atletico Nacional at the Clausura of Colombia on October 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportes TolimaCucuta23:00

Deportes Tolima - Cucuta

Deportes Tolima are playing Cucuta at the Clausura of Colombia on October 19. The match will kick off 23:00 UTC.

JuniorMillonarios01:00

Junior - Millonarios

Junior are playing Millonarios at the Clausura of Colombia on October 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Independiente Del Valle4 - 0AucasFull TimeFT

Independiente Del Valle - Aucas

Independiente Del Valle played Aucas at the Serie A of Ecuador on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Independiente Del Valle won 4-0.

Guayaquil City0 - 0El Nacional7'

Guayaquil City - El Nacional

Guayaquil City are playing El Nacional at the Serie A of Ecuador on October 19. The match kicked off 20:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dep. MacaraDeportivo Cuenca22:30

Dep. Macara - Deportivo Cuenca

Dep. Macara are playing Deportivo Cuenca at the Serie A of Ecuador on October 19. The match will kick off 22:30 UTC.

LibertadSol de America21:10

Libertad - Sol de America

Libertad are playing Sol de America at the Clausura of Paraguay on October 19. The match will kick off 21:10 UTC.

River Plate AsOlimpia23:15

River Plate As - Olimpia

River Plate As are playing Olimpia at the Clausura of Paraguay on October 19. The match will kick off 23:15 UTC.

Inti Gas AyacuchoUnion Comercio20:30

Inti Gas Ayacucho - Union Comercio

Inti Gas Ayacucho are playing Union Comercio at the Primera Division, Clausura of Peru on October 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Academia CantolaoReal Garcilaso22:45

Academia Cantolao - Real Garcilaso

Academia Cantolao are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Clausura of Peru on October 19. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport BoysUniv. San Martin01:00

Sport Boys - Univ. San Martin

Sport Boys are playing Univ. San Martin at the Primera Division, Clausura of Peru on October 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Atletico Progreso1 - 1Danubio63'

Atletico Progreso - Danubio

Atletico Progreso are playing Danubio at the Clausura of Uruguay on October 19. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Fenix0 - 0Plaza Colonia64'

Fenix - Plaza Colonia

Fenix are playing Plaza Colonia at the Clausura of Uruguay on October 19. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Nacional M.Cerro M.22:00

Nacional M. - Cerro M.

Nacional M. are playing Cerro M. at the Clausura of Uruguay on October 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Western United FC1 - 1Perth GloryFull TimeFT

Western United FC - Perth Glory

Western United FC played Perth Glory at the A-League of Australia on October 19. The match kicked off 06:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Central Coast Mariners1 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Central Coast Mariners - Newcastle Jets

Central Coast Mariners played Newcastle Jets at the A-League of Australia on October 19. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Melbourne CityAdelaide United05:00

Melbourne City - Adelaide United

Melbourne City are playing Adelaide United at the A-League of Australia on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Sydney FCWellington Phoenix07:00

Sydney FC - Wellington Phoenix

Sydney FC are playing Wellington Phoenix at the A-League of Australia on October 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Luftetari Gjirokaster1 - 1BylisFull TimeFT

Luftetari Gjirokaster - Bylis

Luftetari Gjirokaster played Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

KF Tirana2 - 1LaciFull TimeFT

KF Tirana - Laci

KF Tirana played Laci at the Kategoria Superiore of Albania on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. KF Tirana won 2-1.

Skenderbeu0 - 0KukesiFull TimeFT

Skenderbeu - Kukesi

Skenderbeu played Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on October 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vllaznia1 - 3PartizaniFull TimeFT

Vllaznia - Partizani

Vllaznia played Partizani at the Kategoria Superiore of Albania on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Partizani won 1-3.

Burreli0 - 0Korabi PeshkopiFull TimeFT

Burreli - Korabi Peshkopi

Burreli played Korabi Peshkopi at the Division 1 of Albania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Tirana0 - 2ErzeniFull TimeFT

Dinamo Tirana - Erzeni

Dinamo Tirana played Erzeni at the Division 1 of Albania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Erzeni won 0-2.

Iliria Fushe Kruje1 - 1BesaFull TimeFT

Iliria Fushe Kruje - Besa

Iliria Fushe Kruje played Besa at the Division 1 of Albania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shenkolli0 - 0ApoloniaFull TimeFT

Shenkolli - Apolonia

Shenkolli played Apolonia at the Division 1 of Albania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shkumbini2 - 2KastriotiFull TimeFT

Shkumbini - Kastrioti

Shkumbini played Kastrioti at the Division 1 of Albania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Terbuni Puke1 - 1BeselidhjaFull TimeFT

Terbuni Puke - Beselidhja

Terbuni Puke played Beselidhja at the Division 1 of Albania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Turbina Cerrik2 - 0DevoliFull TimeFT

Turbina Cerrik - Devoli

Turbina Cerrik played Devoli at the Division 1 of Albania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Turbina Cerrik won 2-0.

Veleciku Koplik1 - 0Egnatia RFull TimeFT

Veleciku Koplik - Egnatia R

Veleciku Koplik played Egnatia R at the Division 1 of Albania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Veleciku Koplik won 1-0.

Wolfsberger AC-22 - 1Ried-2Full TimeFT

Wolfsberger AC-2 - Ried-2

Wolfsberger AC-2 played Ried-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Wolfsberger AC-2 won 2-1.

Gurten0 - 1Hertha WelsFull TimeFT

Gurten - Hertha Wels

Gurten played Hertha Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hertha Wels won 0-1.

Allerheiligen4 - 3WolfsbergFull TimeFT

Allerheiligen - Wolfsberg

Allerheiligen played Wolfsberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 19. The match kicked off 15:30 UTC. Allerheiligen won 4-3.

St. Anna0 - 0DeutschlandsbergerFull TimeFT

St. Anna - Deutschlandsberger

St. Anna played Deutschlandsberger at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Anif-Salzburg-22 - 0BischofshofenFull TimeFT

Anif-Salzburg-2 - Bischofshofen

Anif-Salzburg-2 played Bischofshofen at the Regionalliga, Salzburg of Austria on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Anif-Salzburg-2 won 2-0.

Austria Salzburg1 - 1GrodigFull TimeFT

Austria Salzburg - Grodig

Austria Salzburg played Grodig at the Regionalliga, Salzburg of Austria on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wiener Viktoria3 - 2Wiener SKFull TimeFT

Wiener Viktoria - Wiener SK

Wiener Viktoria played Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wiener Viktoria won 3-2.

Leobendorf0 - 1Admira-2Full TimeFT

Leobendorf - Admira-2

Leobendorf played Admira-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Admira-2 won 0-1.

Innsbruck W0 - 0Bergheim WFull TimeFT

Innsbruck W - Bergheim W

Innsbruck W played Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kitzbuhel2 - 2KufsteinFull TimeFT

Kitzbuhel - Kufstein

Kitzbuhel played Kufstein at the Regionalliga, Tirol of Austria on October 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Dornbirner SV0 - 3RothisFull TimeFT

Dornbirner SV - Rothis

Dornbirner SV played Rothis at the Regionalliga, Voralberg of Austria on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Rothis won 0-3.

Hohenems1 - 1BregenzFull TimeFT

Hohenems - Bregenz

Hohenems played Bregenz at the Regionalliga, Voralberg of Austria on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Langenegg2 - 1Austria Lustenau-2Full TimeFT

Langenegg - Austria Lustenau-2

Langenegg played Austria Lustenau-2 at the Regionalliga, Voralberg of Austria on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Langenegg won 2-1.

Lauterach4 - 1RW RankweilFull TimeFT

Lauterach - RW Rankweil

Lauterach played RW Rankweil at the Regionalliga, Voralberg of Austria on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Lauterach won 4-1.

Gabala1 - 1QarabagFull TimeFT

Gabala - Qarabag

Gabala played Qarabag at the Premier League of Azerbaijan on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kesla1 - 1Sabah FKFull TimeFT

Kesla - Sabah FK

Kesla played Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on October 19. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MOIK0 - 2Sabah-2Full TimeFT

MOIK - Sabah-2

MOIK played Sabah-2 at the First Division of Azerbaijan on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Sabah-2 won 0-2.

Sumgayit-21 - 2Turan TovuzFull TimeFT

Sumgayit-2 - Turan Tovuz

Sumgayit-2 played Turan Tovuz at the First Division of Azerbaijan on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Turan Tovuz won 1-2.

Khimik Svetlogorsk0 - 2Ruh BrestFull TimeFT

Khimik Svetlogorsk - Ruh Brest

Khimik Svetlogorsk played Ruh Brest at the 1. Division of Belarus on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Ruh Brest won 0-2.

Slonim0 - 1KrumkachyFull TimeFT

Slonim - Krumkachy

Slonim played Krumkachy at the 1. Division of Belarus on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Krumkachy won 0-1.

Baranovichi0 - 0SmorgonFull TimeFT

Baranovichi - Smorgon

Baranovichi played Smorgon at the 1. Division of Belarus on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Granit3 - 1OrshaFull TimeFT

Granit - Orsha

Granit played Orsha at the 1. Division of Belarus on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Granit won 3-1.

Smolevichi-STI4 - 1LidaFull TimeFT

Smolevichi-STI - Lida

Smolevichi-STI played Lida at the 1. Division of Belarus on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Smolevichi-STI won 4-1.

Sputnik2 - 0NaftanFull TimeFT

Sputnik - Naftan

Sputnik played Naftan at the 1. Division of Belarus on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Sputnik won 2-0.

Volna2 - 3BelshinaFull TimeFT

Volna - Belshina

Volna played Belshina at the 1. Division of Belarus on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Belshina won 2-3.

Dessel Sport5 - 2La Louviere CentreFull TimeFT

Dessel Sport - La Louviere Centre

Dessel Sport played La Louviere Centre at the First Amateur Division of Belgium on October 19. The match kicked off 17:30 UTC. Dessel Sport won 5-2.

Thes Sport1 - 1FC LiegeFull TimeFT

Thes Sport - FC Liege

Thes Sport played FC Liege at the First Amateur Division of Belgium on October 19. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CS ViseDender18:00

CS Vise - Dender

CS Vise are playing Dender at the First Amateur Division of Belgium on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Heist0 - 3DeinzeFull TimeFT

Heist - Deinze

Heist played Deinze at the First Amateur Division of Belgium on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Deinze won 0-3.

Olympic CharleroiLierse Kempenzonen18:00

Olympic Charleroi - Lierse Kempenzonen

Olympic Charleroi are playing Lierse Kempenzonen at the First Amateur Division of Belgium on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

TubizeRFC Seraing18:00

Tubize - RFC Seraing

Tubize are playing RFC Seraing at the First Amateur Division of Belgium on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Couvin-Mariembourg3 - 0RES DurbuyFull TimeFT

Couvin-Mariembourg - RES Durbuy

Couvin-Mariembourg played RES Durbuy at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Couvin-Mariembourg won 3-0.

RAAL La LouviereStockay-Warfusee18:00

RAAL La Louviere - Stockay-Warfusee

RAAL La Louviere are playing Stockay-Warfusee at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

UR Namur1 - 2Francs BorainsFull TimeFT

UR Namur - Francs Borains

UR Namur played Francs Borains at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on October 19. The match kicked off 18:00 UTC. Francs Borains won 1-2.

Sparta PetegemToekomst Menen17:30

Sparta Petegem - Toekomst Menen

Sparta Petegem are playing Toekomst Menen at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

KRC GentTemse18:00

KRC Gent - Temse

KRC Gent are playing Temse at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

RonseDikkelvenne18:00

Ronse - Dikkelvenne

Ronse are playing Dikkelvenne at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Hades1 - 1DuffelFull TimeFT

Hades - Duffel

Hades played Duffel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on October 19. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

HoogstratenSporting Hasselt18:00

Hoogstraten - Sporting Hasselt

Hoogstraten are playing Sporting Hasselt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Tuzla City0 - 3RadnikFull TimeFT

Tuzla City - Radnik

Tuzla City played Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Radnik won 0-3.

Velez M.1 - 0ZrinjskiFull TimeFT

Velez M. - Zrinjski

Velez M. played Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Velez M. won 1-0.

Zvijezda0 - 2Borac BLFull TimeFT

Zvijezda - Borac BL

Zvijezda played Borac BL at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Borac BL won 0-2.

Zeljeznicar2 - 1Mladost DobojFull TimeFT

Zeljeznicar - Mladost Doboj

Zeljeznicar played Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Zeljeznicar won 2-1.

Bratsvo Gracanica2 - 3Olimpik SarajevoFull TimeFT

Bratsvo Gracanica - Olimpik Sarajevo

Bratsvo Gracanica played Olimpik Sarajevo at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Olimpik Sarajevo won 2-3.

Buducnost Banovici2 - 0OrasjeFull TimeFT

Buducnost Banovici - Orasje

Buducnost Banovici played Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Buducnost Banovici won 2-0.

Capljina1 - 0Rudar KakanjFull TimeFT

Capljina - Rudar Kakanj

Capljina played Rudar Kakanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Capljina won 1-0.

Gorazde2 - 0Igman KonjicFull TimeFT

Gorazde - Igman Konjic

Gorazde played Igman Konjic at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Gorazde won 2-0.

Jedinstvo Bihac3 - 1TravnikFull TimeFT

Jedinstvo Bihac - Travnik

Jedinstvo Bihac played Travnik at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Jedinstvo Bihac won 3-1.

Metalleghe-BSI1 - 0Radnik HadziciFull TimeFT

Metalleghe-BSI - Radnik Hadzici

Metalleghe-BSI played Radnik Hadzici at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Metalleghe-BSI won 1-0.

Zvijezda Gradarac0 - 1Slaven ZivinceFull TimeFT

Zvijezda Gradarac - Slaven Zivince

Zvijezda Gradarac played Slaven Zivince at the FBiH of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Slaven Zivince won 0-1.

Krupa na Vrbasu4 - 0Jedinstvo BrckoFull TimeFT

Krupa na Vrbasu - Jedinstvo Brcko

Krupa na Vrbasu played Jedinstvo Brcko at the RS of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Krupa na Vrbasu won 4-0.

Podrinje Janja2 - 0ModricaFull TimeFT

Podrinje Janja - Modrica

Podrinje Janja played Modrica at the RS of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Podrinje Janja won 2-0.

Rudar Prijedor2 - 1SlavijaFull TimeFT

Rudar Prijedor - Slavija

Rudar Prijedor played Slavija at the RS of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Rudar Prijedor won 2-1.

Tekstilac Derventa1 - 2Kozara GradiskaFull TimeFT

Tekstilac Derventa - Kozara Gradiska

Tekstilac Derventa played Kozara Gradiska at the RS of Bosnia Herzegovina on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Kozara Gradiska won 1-2.

Kariana Erden3 - 2CSKA 1948 SofiaFull TimeFT

Kariana Erden - CSKA 1948 Sofia

Kariana Erden played CSKA 1948 Sofia at the B PFG of Bulgaria on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kariana Erden won 3-2.

Lokomotiv G-O2 - 1MontanaFull TimeFT

Lokomotiv G-O - Montana

Lokomotiv G-O played Montana at the B PFG of Bulgaria on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Lokomotiv G-O won 2-1.

Strumska slava3 - 0Spartak VarnaFull TimeFT

Strumska slava - Spartak Varna

Strumska slava played Spartak Varna at the B PFG of Bulgaria on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Strumska slava won 3-0.

Lovech3 - 0Botev GalabovoFull TimeFT

Lovech - Botev Galabovo

Lovech played Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Lovech won 3-0.

Neftochimic2 - 1Hebar 1918Full TimeFT

Neftochimic - Hebar 1918

Neftochimic played Hebar 1918 at the B PFG of Bulgaria on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Neftochimic won 2-1.

Pirin3 - 1PomorieFull TimeFT

Pirin - Pomorie

Pirin played Pomorie at the B PFG of Bulgaria on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Pirin won 3-1.

Orijent 19192 - 0RudesFull TimeFT

Orijent 1919 - Rudes

Orijent 1919 played Rudes at the 2 HNL of Croatia on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Orijent 1919 won 2-0.

Cibalia0 - 2Osijek-2Full TimeFT

Cibalia - Osijek-2

Cibalia played Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Osijek-2 won 0-2.

Solin0 - 2Dubrava ZagrebFull TimeFT

Solin - Dubrava Zagreb

Solin played Dubrava Zagreb at the 2 HNL of Croatia on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dubrava Zagreb won 0-2.

AE Zakakiou1 - 1XylotympouFull TimeFT

AE Zakakiou - Xylotympou

AE Zakakiou played Xylotympou at the 2. Division of Cyprus on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Anagennisi Deryneia1 - 1DigenisFull TimeFT

Anagennisi Deryneia - Digenis

Anagennisi Deryneia played Digenis at the 2. Division of Cyprus on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aris Limassol6 - 0Omonoia PsevdaFull TimeFT

Aris Limassol - Omonoia Psevda

Aris Limassol played Omonoia Psevda at the 2. Division of Cyprus on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Aris Limassol won 6-0.

Chloraka2 - 2SotirasFull TimeFT

Chloraka - Sotiras

Chloraka played Sotiras at the 2. Division of Cyprus on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ermis Aradippou1 - 0OthellosFull TimeFT

Ermis Aradippou - Othellos

Ermis Aradippou played Othellos at the 2. Division of Cyprus on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Ermis Aradippou won 1-0.

Karmiotissa1 - 0Omonia AradippouFull TimeFT

Karmiotissa - Omonia Aradippou

Karmiotissa played Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Karmiotissa won 1-0.

Ypsonas0 - 0Alki OrokliniFull TimeFT

Ypsonas - Alki Oroklini

Ypsonas played Alki Oroklini at the 2. Division of Cyprus on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

YpsonasBarcelona FA WPostponedPst

Ypsonas - Barcelona FA W

Ypsonas are playing Barcelona FA W at the 2. Division of Cyprus on October 19.

Boleslav U-191 - 6Slavia Praha U-19Full TimeFT

Boleslav U-19 - Slavia Praha U-19

Boleslav U-19 played Slavia Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Slavia Praha U-19 won 1-6.

Budejovice U-191 - 4Pribram U-19Full TimeFT

Budejovice U-19 - Pribram U-19

Budejovice U-19 played Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Pribram U-19 won 1-4.

Opava U-190 - 0Hradec Kralove U-19Full TimeFT

Opava U-19 - Hradec Kralove U-19

Opava U-19 played Hradec Kralove U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Plzen U-193 - 0Brno U-19Full TimeFT

Plzen U-19 - Brno U-19

Plzen U-19 played Brno U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 19. The match kicked off 10:30 UTC. Plzen U-19 won 3-0.

Slovacko U-190 - 0Pardubice U-19Full TimeFT

Slovacko U-19 - Pardubice U-19

Slovacko U-19 played Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lokomotiva Brno W1 - 1Slovacko WFull TimeFT

Lokomotiva Brno W - Slovacko W

Lokomotiva Brno W played Slovacko W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 19. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Plzen W0 - 8Slavia Praha WFull TimeFT

Plzen W - Slavia Praha W

Plzen W played Slavia Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Slavia Praha W won 0-8.

Frydek Mistek1 - 0VyskovFull TimeFT

Frydek Mistek - Vyskov

Frydek Mistek played Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Frydek Mistek won 1-0.

Odra Petrkovice0 - 1Ostrava-2Full TimeFT

Odra Petrkovice - Ostrava-2

Odra Petrkovice played Ostrava-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Ostrava-2 won 0-1.

Hlucin3 - 0Zlin-2Full TimeFT

Hlucin - Zlin-2

Hlucin played Zlin-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Hlucin won 3-0.

Rosice1 - 0Dolni BenesovFull TimeFT

Rosice - Dolni Benesov

Rosice played Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Rosice won 1-0.

Uhersky Brod2 - 2UnichovFull TimeFT

Uhersky Brod - Unichov

Uhersky Brod played Unichov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pribram-20 - 1Loko VltavinFull TimeFT

Pribram-2 - Loko Vltavin

Pribram-2 played Loko Vltavin at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:00 UTC. Loko Vltavin won 0-1.

Benesov3 - 2Plzen-2Full TimeFT

Benesov - Plzen-2

Benesov played Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Benesov won 3-2.

Motorlet Praha1 - 0Admira PrahaFull TimeFT

Motorlet Praha - Admira Praha

Motorlet Praha played Admira Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Motorlet Praha won 1-0.

Stechovice1 - 3Slavia Praha-2Full TimeFT

Stechovice - Slavia Praha-2

Stechovice played Slavia Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Slavia Praha-2 won 1-3.

Petrin Plzen3 - 1RokycanyFull TimeFT

Petrin Plzen - Rokycany

Petrin Plzen played Rokycany at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Petrin Plzen won 3-1.

Jindrichuv Hradec0 - 5Otava KatoviceFull TimeFT

Jindrichuv Hradec - Otava Katovice

Jindrichuv Hradec played Otava Katovice at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:30 UTC. Otava Katovice won 0-5.

Sokol Cizova0 - 0PresticeFull TimeFT

Sokol Cizova - Prestice

Sokol Cizova played Prestice at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Doubravka1 - 1Slavoj Myto4-5 On PenaltiesPen 4-5

Doubravka - Slavoj Myto

Doubravka played Slavoj Myto at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Slavoj Myto won on penalties as the score was 1-1.

FK Horovicko1 - 1Cesky Lev2-3 On PenaltiesPen 2-3

FK Horovicko - Cesky Lev

FK Horovicko played Cesky Lev at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Cesky Lev won on penalties as the score was 1-1.

Spartak Sobeslav2 - 2Budejovice-23-5 On PenaltiesPen 3-5

Spartak Sobeslav - Budejovice-2

Spartak Sobeslav played Budejovice-2 at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Budejovice-2 won on penalties as the score was 2-2.

Hvezda Cheb0 - 3Marianske LazneFull TimeFT

Hvezda Cheb - Marianske Lazne

Hvezda Cheb played Marianske Lazne at the 4. liga, Group A of Czech Republic on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Marianske Lazne won 0-3.

Steti0 - 0Aritma Praha5-3 On PenaltiesPen 5-3

Steti - Aritma Praha

Steti played Aritma Praha at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Steti won on penalties as the score was 0-0.

Tatran Rakovnik1 - 2ChomutovFull TimeFT

Tatran Rakovnik - Chomutov

Tatran Rakovnik played Chomutov at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Chomutov won 1-2.

Olympie Brezova1 - 1Neratovice Byskovice3-4 On PenaltiesPen 3-4

Olympie Brezova - Neratovice Byskovice

Olympie Brezova played Neratovice Byskovice at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Neratovice Byskovice won on penalties as the score was 1-1.

Cesky Brod0 - 0Banik Sous4-2 On PenaltiesPen 4-2

Cesky Brod - Banik Sous

Cesky Brod played Banik Sous at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Cesky Brod won on penalties as the score was 0-0.

Ostrov2 - 1KladnoFull TimeFT

Ostrov - Kladno

Ostrov played Kladno at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Ostrov won 2-1.

Slany1 - 1Brandys nad Labem4-2 On PenaltiesPen 4-2

Slany - Brandys nad Labem

Slany played Brandys nad Labem at the 4. liga, Group B of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Slany won on penalties as the score was 1-1.

Kutna Hora2 - 1HlinskoFull TimeFT

Kutna Hora - Hlinsko

Kutna Hora played Hlinsko at the 4. liga, Group C of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Kutna Hora won 2-1.

Horky nad Jizerou2 - 0CaslavFull TimeFT

Horky nad Jizerou - Caslav

Horky nad Jizerou played Caslav at the 4. liga, Group C of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Horky nad Jizerou won 2-0.

Nachod Destne2 - 1FK Dvur KraloveFull TimeFT

Nachod Destne - FK Dvur Kralove

Nachod Destne played FK Dvur Kralove at the 4. liga, Group C of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Nachod Destne won 2-1.

Ostra1 - 0KolinFull TimeFT

Ostra - Kolin

Ostra played Kolin at the 4. liga, Group C of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Ostra won 1-0.

Trutnov3 - 2LetohradFull TimeFT

Trutnov - Letohrad

Trutnov played Letohrad at the 4. liga, Group C of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Trutnov won 3-2.

Vysoke Myto3 - 1Sokol LibisFull TimeFT

Vysoke Myto - Sokol Libis

Vysoke Myto played Sokol Libis at the 4. liga, Group C of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Vysoke Myto won 3-1.

Havlickuv Brod1 - 4Zbrojovka Brno-2Full TimeFT

Havlickuv Brod - Zbrojovka Brno-2

Havlickuv Brod played Zbrojovka Brno-2 at the 4. liga, Group D of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Zbrojovka Brno-2 won 1-4.

Breclav0 - 3Sokol TasoviceFull TimeFT

Breclav - Sokol Tasovice

Breclav played Sokol Tasovice at the 4. liga, Group D of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Sokol Tasovice won 0-3.

Bystrice nad Pernstejnem5 - 2Stara RiseFull TimeFT

Bystrice nad Pernstejnem - Stara Rise

Bystrice nad Pernstejnem played Stara Rise at the 4. liga, Group D of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Bystrice nad Pernstejnem won 5-2.

Bzenec2 - 2BrumovFull TimeFT

Bzenec - Brumov

Bzenec played Brumov at the 4. liga, Group E of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hranice0 - 1SumperkFull TimeFT

Hranice - Sumperk

Hranice played Sumperk at the 4. liga, Group E of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Sumperk won 0-1.

Nove Sady4 - 1Viktorie PrerovFull TimeFT

Nove Sady - Viktorie Prerov

Nove Sady played Viktorie Prerov at the 4. liga, Group E of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Nove Sady won 4-1.

Skastice1 - 1VsetinFull TimeFT

Skastice - Vsetin

Skastice played Vsetin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hermanice Slezska2 - 3Novy JicinFull TimeFT

Hermanice Slezska - Novy Jicin

Hermanice Slezska played Novy Jicin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Novy Jicin won 2-3.

Jablonec-23 - 2Sokol ZivaniceFull TimeFT

Jablonec-2 - Sokol Zivanice

Jablonec-2 played Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on October 19. The match kicked off 08:15 UTC. Jablonec-2 won 3-2.

Slovan Velvary1 - 0Sokol BrozanyFull TimeFT

Slovan Velvary - Sokol Brozany

Slovan Velvary played Sokol Brozany at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Slovan Velvary won 1-0.

Usti nad Orlici1 - 0Hradec Kralove-2Full TimeFT

Usti nad Orlici - Hradec Kralove-2

Usti nad Orlici played Hradec Kralove-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Usti nad Orlici won 1-0.

Vejle3 - 0KoldingFull TimeFT

Vejle - Kolding

Vejle played Kolding at the Division 1 of Denmark on October 19. The match kicked off 14:15 UTC. Vejle won 3-0.

Vanlose IF2 - 1B 73 SlagelseFull TimeFT

Vanlose IF - B 73 Slagelse

Vanlose IF played B 73 Slagelse at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vanlose IF won 2-1.

Frederiksberg A. 20001 - 0AvartaFull TimeFT

Frederiksberg A. 2000 - Avarta

Frederiksberg A. 2000 played Avarta at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:45 UTC. Frederiksberg A. 2000 won 1-0.

Hillerod1 - 1BronshojFull TimeFT

Hillerod - Bronshoj

Hillerod played Bronshoj at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SkovshovedHellerupPostponedPst

Skovshoved - Hellerup

Skovshoved are playing Hellerup at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 19.

Kolding W1 - 0Farum WFull TimeFT

Kolding W - Farum W

Kolding W played Farum W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Kolding W won 1-0.

OB Odense W1 - 7Thisted WFull TimeFT

OB Odense W - Thisted W

OB Odense W played Thisted W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Thisted W won 1-7.

Aarhus Fremad3 - 0VejgaardFull TimeFT

Aarhus Fremad - Vejgaard

Aarhus Fremad played Vejgaard at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Aarhus Fremad won 3-0.

Brabrand2 - 0MiddelfartFull TimeFT

Brabrand - Middelfart

Brabrand played Middelfart at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Brabrand won 2-0.

Jammerbugt4 - 0SydvestFull TimeFT

Jammerbugt - Sydvest

Jammerbugt played Sydvest at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Jammerbugt won 4-0.

Nasby1 - 0VSK ArhusFull TimeFT

Nasby - VSK Arhus

Nasby played VSK Arhus at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nasby won 1-0.

BSF2 - 1HerlevFull TimeFT

BSF - Herlev

BSF played Herlev at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. BSF won 2-1.

Tarnby3 - 2Fremad ValbyFull TimeFT

Tarnby - Fremad Valby

Tarnby played Fremad Valby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Tarnby won 3-2.

KFUM Roskilde3 - 1LSFFull TimeFT

KFUM Roskilde - LSF

KFUM Roskilde played LSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. KFUM Roskilde won 3-1.

Koge Nord1 - 1AllerodFull TimeFT

Koge Nord - Allerod

Koge Nord played Allerod at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Taastrup1 - 2Skjold BirkerodFull TimeFT

Taastrup - Skjold Birkerod

Taastrup played Skjold Birkerod at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Skjold Birkerod won 1-2.

B 19080 - 3KarlslundeFull TimeFT

B 1908 - Karlslunde

B 1908 played Karlslunde at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Karlslunde won 0-3.

GVI0 - 1AvedoreFull TimeFT

GVI - Avedore

GVI played Avedore at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Avedore won 0-1.

KFUMs BK3 - 1FrederikssundFull TimeFT

KFUMs BK - Frederikssund

KFUMs BK played Frederikssund at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. KFUMs BK won 3-1.

Ishoj2 - 1GreveFull TimeFT

Ishoj - Greve

Ishoj played Greve at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ishoj won 2-1.

AB Tarnby3 - 2BK UnionFull TimeFT

AB Tarnby - BK Union

AB Tarnby played BK Union at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. AB Tarnby won 3-2.

Kolding B1 - 4OtterupFull TimeFT

Kolding B - Otterup

Kolding B played Otterup at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Otterup won 1-4.

Odder2 - 2SfB-OureFull TimeFT

Odder - SfB-Oure

Odder played SfB-Oure at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

OKS0 - 3Tarup-Paarup IFFull TimeFT

OKS - Tarup-Paarup IF

OKS played Tarup-Paarup IF at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Tarup-Paarup IF won 0-3.

Marienlyst2 - 2VardeFull TimeFT

Marienlyst - Varde

Marienlyst played Varde at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on October 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Viby2 - 2KjellerupFull TimeFT

Viby - Kjellerup

Viby played Kjellerup at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Norresundby2 - 4LysengFull TimeFT

Norresundby - Lyseng

Norresundby played Lyseng at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Lyseng won 2-4.

VRI1 - 2HolstebroFull TimeFT

VRI - Holstebro

VRI played Holstebro at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Holstebro won 1-2.

Djursland3 - 1Saeby IF SkjoldFull TimeFT

Djursland - Saeby IF Skjold

Djursland played Saeby IF Skjold at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Djursland won 3-1.

Manchester City U-230 - 1Brighton U-23Full TimeFT

Manchester City U-23 - Brighton U-23

Manchester City U-23 played Brighton U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Brighton U-23 won 0-1.

BillericayWealdstonePostponedPst

Billericay - Wealdstone

Billericay are playing Wealdstone at the National League South of England on October 19.

ChippenhamHemelPostponedPst

Chippenham - Hemel

Chippenham are playing Hemel at the National League South of England on October 19.

Concord Rangers0 - 2Hungerford TownFull TimeFT

Concord Rangers - Hungerford Town

Concord Rangers played Hungerford Town at the National League South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hungerford Town won 0-2.

St Albans0 - 1BathFull TimeFT

St Albans - Bath

St Albans played Bath at the National League South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Bath won 0-1.

Tonbridge Angels1 - 2ChelmsfordFull TimeFT

Tonbridge Angels - Chelmsford

Tonbridge Angels played Chelmsford at the National League South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chelmsford won 1-2.

Alfreton Town2 - 4FarsleyFull TimeFT

Alfreton Town - Farsley

Alfreton Town played Farsley at the National League North of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Farsley won 2-4.

Blyth Spartans2 - 2ChesterFull TimeFT

Blyth Spartans - Chester

Blyth Spartans played Chester at the National League North of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

BrackleySpennymoor TownPostponedPst

Brackley - Spennymoor Town

Brackley are playing Spennymoor Town at the National League North of England on October 19.

Gloucester City1 - 0Bradford PAFull TimeFT

Gloucester City - Bradford PA

Gloucester City played Bradford PA at the National League North of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gloucester City won 1-0.

KetteringAltrinchamPostponedPst

Kettering - Altrincham

Kettering are playing Altrincham at the National League North of England on October 19.

Kings Lynn TownLeamingtonPostponedPst

Kings Lynn Town - Leamington

Kings Lynn Town are playing Leamington at the National League North of England on October 19.

Telford United4 - 1GuiseleyFull TimeFT

Telford United - Guiseley

Telford United played Guiseley at the National League North of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Telford United won 4-1.

Aston Villa W3 - 1Sheffield United W90 +4'

Aston Villa W - Sheffield United W

Aston Villa W are playing Sheffield United W at the WSL Cup - Women of England on October 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Aston Villa W is winning 3-1.

Beaconsfield Town0 - 0Merthyr TFull TimeFT

Beaconsfield Town - Merthyr T

Beaconsfield Town played Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Blackfield-Langley0 - 0Hartley WintneyFull TimeFT

Blackfield-Langley - Hartley Wintney

Blackfield-Langley played Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chesham United1 - 0Wimborne TownFull TimeFT

Chesham United - Wimborne Town

Chesham United played Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chesham United won 1-0.

Dorchester Town2 - 0Yate TownFull TimeFT

Dorchester Town - Yate Town

Dorchester Town played Yate Town at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dorchester Town won 2-0.

Farnborough0 - 1Gosport BoroughFull TimeFT

Farnborough - Gosport Borough

Farnborough played Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gosport Borough won 0-1.

Hayes and YeadingPoole TownPostponedPst

Hayes and Yeading - Poole Town

Hayes and Yeading are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on October 19.

Metropolitan Police2 - 1Weston-super-MareFull TimeFT

Metropolitan Police - Weston-super-Mare

Metropolitan Police played Weston-super-Mare at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Metropolitan Police won 2-1.

Salisbury3 - 1Harrow BoroughFull TimeFT

Salisbury - Harrow Borough

Salisbury played Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Salisbury won 3-1.

Tiverton Town2 - 0Swindon SupermarineFull TimeFT

Tiverton Town - Swindon Supermarine

Tiverton Town played Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Tiverton Town won 2-0.

Truro City2 - 1HendonFull TimeFT

Truro City - Hendon

Truro City played Hendon at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Truro City won 2-1.

Walton Casuals1 - 5Taunton TownFull TimeFT

Walton Casuals - Taunton Town

Walton Casuals played Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Taunton Town won 1-5.

Enfield Town2 - 1CheshuntFull TimeFT

Enfield Town - Cheshunt

Enfield Town played Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Enfield Town won 2-1.

Folkestone Invicta1 - 2Bognor Regis TownFull TimeFT

Folkestone Invicta - Bognor Regis Town

Folkestone Invicta played Bognor Regis Town at the NL Premier, Isthmian of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Bognor Regis Town won 1-2.

Horsham4 - 0MersthamFull TimeFT

Horsham - Merstham

Horsham played Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Horsham won 4-0.

Leatherhead2 - 1HornchurchFull TimeFT

Leatherhead - Hornchurch

Leatherhead played Hornchurch at the NL Premier, Isthmian of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Leatherhead won 2-1.

Lewes2 - 3Cray WanderersFull TimeFT

Lewes - Cray Wanderers

Lewes played Cray Wanderers at the NL Premier, Isthmian of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cray Wanderers won 2-3.

MargateBishops StortfordPostponedPst

Margate - Bishops Stortford

Margate are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on October 19.

Worthing3 - 0Brightlingsea RegentFull TimeFT

Worthing - Brightlingsea Regent

Worthing played Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Worthing won 3-0.

Ashton United3 - 1GainsboroughFull TimeFT

Ashton United - Gainsborough

Ashton United played Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ashton United won 3-1.

Atherton Collieries2 - 3FC United of ManchesterFull TimeFT

Atherton Collieries - FC United of Manchester

Atherton Collieries played FC United of Manchester at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. FC United of Manchester won 2-3.

Bamber Bridge1 - 2Scarborough AthleticFull TimeFT

Bamber Bridge - Scarborough Athletic

Bamber Bridge played Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Scarborough Athletic won 1-2.

Basford United3 - 1Stafford RangersFull TimeFT

Basford United - Stafford Rangers

Basford United played Stafford Rangers at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Basford United won 3-1.

Basford UnitedNantwichPostponedPst

Basford United - Nantwich

Basford United are playing Nantwich at the NL Premier, Northern of England on October 19.

Buxton2 - 0Witton AlbionFull TimeFT

Buxton - Witton Albion

Buxton played Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Buxton won 2-0.

Hyde1 - 1Morpeth TownFull TimeFT

Hyde - Morpeth Town

Hyde played Morpeth Town at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mickleover Sports1 - 3LancasterFull TimeFT

Mickleover Sports - Lancaster

Mickleover Sports played Lancaster at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Lancaster won 1-3.

Radcliffe Boro1 - 0Matlock TownFull TimeFT

Radcliffe Boro - Matlock Town

Radcliffe Boro played Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Radcliffe Boro won 1-0.

South Shields1 - 1Grantham TownFull TimeFT

South Shields - Grantham Town

South Shields played Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stafford RangersWhitby TownPostponedPst

Stafford Rangers - Whitby Town

Stafford Rangers are playing Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on October 19.

Warrington Town1 - 2StalybridgeFull TimeFT

Warrington Town - Stalybridge

Warrington Town played Stalybridge at the NL Premier, Northern of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stalybridge won 1-2.

Alvechurch1 - 0St Ives TownFull TimeFT

Alvechurch - St Ives Town

Alvechurch played St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Alvechurch won 1-0.

Banbury United3 - 2Biggleswade TownFull TimeFT

Banbury United - Biggleswade Town

Banbury United played Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Banbury United won 3-2.

Bromsgrove1 - 3NuneatonFull TimeFT

Bromsgrove - Nuneaton

Bromsgrove played Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Nuneaton won 1-3.

Coalville TownKings LangleyPostponedPst

Coalville Town - Kings Langley

Coalville Town are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on October 19.

Leiston3 - 1Hitchin TownFull TimeFT

Leiston - Hitchin Town

Leiston played Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Leiston won 3-1.

LeistonHednesford TownPostponedPst

Leiston - Hednesford Town

Leiston are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 19.

Lowestoft Town0 - 2Needham MarketFull TimeFT

Lowestoft Town - Needham Market

Lowestoft Town played Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Needham Market won 0-2.

Lowestoft TownStourbridgePostponedPst

Lowestoft Town - Stourbridge

Lowestoft Town are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on October 19.

Peterborough SportsHitchin TownPostponedPst

Peterborough Sports - Hitchin Town

Peterborough Sports are playing Hitchin Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 19.

Redditch United0 - 1BarwellFull TimeFT

Redditch United - Barwell

Redditch United played Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Barwell won 0-1.

Royston TownStratford TownPostponedPst

Royston Town - Stratford Town

Royston Town are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 19.

Rushall Olympic1 - 1Rushden-DiamondsFull TimeFT

Rushall Olympic - Rushden-Diamonds

Rushall Olympic played Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

TamworthNeedham MarketPostponedPst

Tamworth - Needham Market

Tamworth are playing Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on October 19.

Arsenal U-182 - 2Tottenham U-18Full TimeFT

Arsenal U-18 - Tottenham U-18

Arsenal U-18 played Tottenham U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Swansea U-181 - 5Fulham U-18Full TimeFT

Swansea U-18 - Fulham U-18

Swansea U-18 played Fulham U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Fulham U-18 won 1-5.

West Ham U-181 - 1Brighton U-18Full TimeFT

West Ham U-18 - Brighton U-18

West Ham U-18 played Brighton U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aston Villa U-181 - 2Reading U-18Full TimeFT

Aston Villa U-18 - Reading U-18

Aston Villa U-18 played Reading U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Reading U-18 won 1-2.

Blackburn U-182 - 2West Brom U-18Full TimeFT

Blackburn U-18 - West Brom U-18

Blackburn U-18 played West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chelsea U-183 - 2Norwich U-18Full TimeFT

Chelsea U-18 - Norwich U-18

Chelsea U-18 played Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Chelsea U-18 won 3-2.

Southampton U-182 - 3Leicester City U-18Full TimeFT

Southampton U-18 - Leicester City U-18

Southampton U-18 played Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Leicester City U-18 won 2-3.

Wolves U-180 - 3Everton U-18Full TimeFT

Wolves U-18 - Everton U-18

Wolves U-18 played Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Everton U-18 won 0-3.

Manchester Utd U-181 - 1Middlesbrough U-18Full TimeFT

Manchester Utd U-18 - Middlesbrough U-18

Manchester Utd U-18 played Middlesbrough U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Liverpool U-183 - 0Newcastle U-18Full TimeFT

Liverpool U-18 - Newcastle U-18

Liverpool U-18 played Newcastle U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Liverpool U-18 won 3-0.

Sunderland U-180 - 3Derby County U-18Full TimeFT

Sunderland U-18 - Derby County U-18

Sunderland U-18 played Derby County U-18 at the U-18 Premier League of England on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Derby County U-18 won 0-3.

Tarvas Rakvere0 - 4LegionFull TimeFT

Tarvas Rakvere - Legion

Tarvas Rakvere played Legion at the Esiliiga A of Estonia on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Legion won 0-4.

Vaprus Parnu3 - 0Welco TartuFull TimeFT

Vaprus Parnu - Welco Tartu

Vaprus Parnu played Welco Tartu at the Esiliiga A of Estonia on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Vaprus Parnu won 3-0.

JIPPO1 - 1ViikingitFull TimeFT

JIPPO - Viikingit

JIPPO played Viikingit at the Kakkonen, Group A, Winners roundkonen, Playoffs of Finland on October 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JaPS1 - 1MPFull TimeFT

JaPS - MP

JaPS played MP at the Kakkonen, Group A, Winners roundkonen, Playoffs of Finland on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

ONS W1 - 2Myran WFull TimeFT

ONS W - Myran W

ONS W played Myran W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Myran W won 1-2.

TPS W0 - 1Ilves WFull TimeFT

TPS W - Ilves W

TPS W played Ilves W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Ilves W won 0-1.

FC Espoo3 - 1GnistanFull TimeFT

FC Espoo - Gnistan

FC Espoo played Gnistan at the Kakkonen, Group B, Winners round of Finland on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. FC Espoo won 3-1.

JBK1 - 3SJK-2Full TimeFT

JBK - SJK-2

JBK played SJK-2 at the Kakkonen, Group C, Winners round of Finland on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. SJK-2 won 1-3.

Schiltigheim3 - 0HaguenauFull TimeFT

Schiltigheim - Haguenau

Schiltigheim played Haguenau at the National 2, Group A of France on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Schiltigheim won 3-0.

St. Maur Lusi2 - 1BastiaFull TimeFT

St. Maur Lusi - Bastia

St. Maur Lusi played Bastia at the National 2, Group A of France on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. St. Maur Lusi won 2-1.

Lens-22 - 2Lille-2Full TimeFT

Lens-2 - Lille-2

Lens-2 played Lille-2 at the National 2, Group A of France on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bobigny0 - 1SedanFull TimeFT

Bobigny - Sedan

Bobigny played Sedan at the National 2, Group A of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Sedan won 0-1.

Epinal3 - 1BelfortFull TimeFT

Epinal - Belfort

Epinal played Belfort at the National 2, Group A of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Epinal won 3-1.

Iris Croix1 - 4Reims-2Full TimeFT

Iris Croix - Reims-2

Iris Croix played Reims-2 at the National 2, Group A of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Reims-2 won 1-4.

Saint Quentin1 - 1MulhouseFull TimeFT

Saint Quentin - Mulhouse

Saint Quentin played Mulhouse at the National 2, Group A of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sainte Genevieve1 - 1DrancyFull TimeFT

Sainte Genevieve - Drancy

Sainte Genevieve played Drancy at the National 2, Group A of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mantes0 - 2Stade BriochinFull TimeFT

Mantes - Stade Briochin

Mantes played Stade Briochin at the National 2, Group B of France on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Stade Briochin won 0-2.

Lorient-22 - 2VitreFull TimeFT

Lorient-2 - Vitre

Lorient-2 played Vitre at the National 2, Group B of France on October 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Angers-21 - 1ChartresFull TimeFT

Angers-2 - Chartres

Angers-2 played Chartres at the National 2, Group B of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Granville2 - 1PoissyFull TimeFT

Granville - Poissy

Granville played Poissy at the National 2, Group B of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Granville won 2-1.

Rouen2 - 0Fleury-MerogisFull TimeFT

Rouen - Fleury-Merogis

Rouen played Fleury-Merogis at the National 2, Group B of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Rouen won 2-0.

Saint-Malo1 - 1Guingamp-2Full TimeFT

Saint-Malo - Guingamp-2

Saint-Malo played Guingamp-2 at the National 2, Group B of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gobelins2 - 1OisselFull TimeFT

Gobelins - Oissel

Gobelins played Oissel at the National 2, Group B of France on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Gobelins won 2-1.

Vannes1 - 0LEntente SSGFull TimeFT

Vannes - LEntente SSG

Vannes played LEntente SSG at the National 2, Group B of France on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Vannes won 1-0.

Bourges0 - 1BergeracFull TimeFT

Bourges - Bergerac

Bourges played Bergerac at the National 2, Group C of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Bergerac won 0-1.

Chamalieres0 - 2BloisFull TimeFT

Chamalieres - Blois

Chamalieres played Blois at the National 2, Group C of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Blois won 0-2.

Colomiers3 - 1Saint-Etienne-2Full TimeFT

Colomiers - Saint-Etienne-2

Colomiers played Saint-Etienne-2 at the National 2, Group C of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Colomiers won 3-1.

Romorantin1 - 1Nantes-2Full TimeFT

Romorantin - Nantes-2

Romorantin played Nantes-2 at the National 2, Group C of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sete1 - 1Les HerbiersFull TimeFT

Sete - Les Herbiers

Sete played Les Herbiers at the National 2, Group C of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

St Pryve2 - 3Stade BordelaisFull TimeFT

St Pryve - Stade Bordelais

St Pryve played Stade Bordelais at the National 2, Group C of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Stade Bordelais won 2-3.

Trelissac1 - 2Montpellier-2Full TimeFT

Trelissac - Montpellier-2

Trelissac played Montpellier-2 at the National 2, Group C of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Montpellier-2 won 1-2.

Chasselay1 - 2AnnecyFull TimeFT

Chasselay - Annecy

Chasselay played Annecy at the National 2, Group D of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Annecy won 1-2.

Frejus1 - 0HyeresFull TimeFT

Frejus - Hyeres

Frejus played Hyeres at the National 2, Group D of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Frejus won 1-0.

Grasse2 - 0Lyon-2Full TimeFT

Grasse - Lyon-2

Grasse played Lyon-2 at the National 2, Group D of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Grasse won 2-0.

Jura Sud1 - 0Monaco-2Full TimeFT

Jura Sud - Monaco-2

Jura Sud played Monaco-2 at the National 2, Group D of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Jura Sud won 1-0.

Marseille Endoume1 - 2Marignane GignacFull TimeFT

Marseille Endoume - Marignane Gignac

Marseille Endoume played Marignane Gignac at the National 2, Group D of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Marignane Gignac won 1-2.

Martigues2 - 1Marseille-2Full TimeFT

Martigues - Marseille-2

Martigues played Marseille-2 at the National 2, Group D of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Martigues won 2-1.

Moulins2 - 0Nimes-2Full TimeFT

Moulins - Nimes-2

Moulins played Nimes-2 at the National 2, Group D of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Moulins won 2-0.

Saint-Priest1 - 1LouhansFull TimeFT

Saint-Priest - Louhans

Saint-Priest played Louhans at the National 2, Group D of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bordeaux W3 - 0Marseille WFull TimeFT

Bordeaux W - Marseille W

Bordeaux W played Marseille W at the Division 1 - Women of France on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Bordeaux W won 3-0.

Fleury W1 - 1Soyaux WFull TimeFT

Fleury W - Soyaux W

Fleury W played Soyaux W at the Division 1 - Women of France on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Montpellier W3 - 0Metz WFull TimeFT

Montpellier W - Metz W

Montpellier W played Metz W at the Division 1 - Women of France on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Montpellier W won 3-0.

Reims W0 - 1Guingamp WFull TimeFT

Reims W - Guingamp W

Reims W played Guingamp W at the Division 1 - Women of France on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Guingamp W won 0-1.

PSG W2 - 0Paris W83'

PSG W - Paris W

PSG W are playing Paris W at the Division 1 - Women of France on October 19. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and PSG W is winning 2-0.

Caen U-192 - 2Lille U-19Full TimeFT

Caen U-19 - Lille U-19

Caen U-19 played Lille U-19 at the National U-19, Group A of France on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lens U-192 - 1PSG U-19Full TimeFT

Lens U-19 - PSG U-19

Lens U-19 played PSG U-19 at the National U-19, Group A of France on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Lens U-19 won 2-1.

Drancy U-191 - 0Valenciennes U-19Full TimeFT

Drancy U-19 - Valenciennes U-19

Drancy U-19 played Valenciennes U-19 at the National U-19, Group A of France on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Drancy U-19 won 1-0.

Guingamp U-194 - 3Bordeaux U-19Full TimeFT

Guingamp U-19 - Bordeaux U-19

Guingamp U-19 played Bordeaux U-19 at the National U-19, Group C of France on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Guingamp U-19 won 4-3.

Le Mans U-192 - 4Nantes U-19Full TimeFT

Le Mans U-19 - Nantes U-19

Le Mans U-19 played Nantes U-19 at the National U-19, Group C of France on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Nantes U-19 won 2-4.

Vannes U-190 - 1Stade Rennes U-19Full TimeFT

Vannes U-19 - Stade Rennes U-19

Vannes U-19 played Stade Rennes U-19 at the National U-19, Group C of France on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Stade Rennes U-19 won 0-1.

Aviron U-196 - 0Trelissac U-19Full TimeFT

Aviron U-19 - Trelissac U-19

Aviron U-19 played Trelissac U-19 at the National U-19, Group C of France on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Aviron U-19 won 6-0.

Ajaccio U-192 - 0Colomiers U-19Full TimeFT

Ajaccio U-19 - Colomiers U-19

Ajaccio U-19 played Colomiers U-19 at the National U-19, Group D of France on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Ajaccio U-19 won 2-0.

Montpellier U-192 - 0Bastia U-19Full TimeFT

Montpellier U-19 - Bastia U-19

Montpellier U-19 played Bastia U-19 at the National U-19, Group D of France on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Montpellier U-19 won 2-0.

Hannover-20 - 1Eintracht NorderstedtFull TimeFT

Hannover-2 - Eintracht Norderstedt

Hannover-2 played Eintracht Norderstedt at the Regionalliga Nord of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Eintracht Norderstedt won 0-1.

Heider SVWeiche FlensburgPostponedPst

Heider SV - Weiche Flensburg

Heider SV are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 19.

Jeddeloh1 - 3Hamburger-2Full TimeFT

Jeddeloh - Hamburger-2

Jeddeloh played Hamburger-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hamburger-2 won 1-3.

Aalen1 - 0Bayern AlzenauFull TimeFT

Aalen - Bayern Alzenau

Aalen played Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Aalen won 1-0.

Bahlinger SC3 - 4SaarbruckenFull TimeFT

Bahlinger SC - Saarbrucken

Bahlinger SC played Saarbrucken at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Saarbrucken won 3-4.

Elversberg3 - 1Astoria WalldorfFull TimeFT

Elversberg - Astoria Walldorf

Elversberg played Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Elversberg won 3-1.

Freiburg-23 - 1GiesenFull TimeFT

Freiburg-2 - Giesen

Freiburg-2 played Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Freiburg-2 won 3-1.

Homburg4 - 2BalingenFull TimeFT

Homburg - Balingen

Homburg played Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Homburg won 4-2.

Kickers Offenbach1 - 3Mainz-2Full TimeFT

Kickers Offenbach - Mainz-2

Kickers Offenbach played Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Mainz-2 won 1-3.

Pirmasens0 - 0FSV FrankfurtFull TimeFT

Pirmasens - FSV Frankfurt

Pirmasens played FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Steinbach1 - 1TuS RW KoblenzFull TimeFT

Steinbach - TuS RW Koblenz

Steinbach played TuS RW Koblenz at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ulm3 - 1Hoffenheim-2Full TimeFT

Ulm - Hoffenheim-2

Ulm played Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ulm won 3-1.

Bergisch Gladbach1 - 2RW EssenFull TimeFT

Bergisch Gladbach - RW Essen

Bergisch Gladbach played RW Essen at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. RW Essen won 1-2.

Fortuna Koln2 - 0Sportfreunde LotteFull TimeFT

Fortuna Koln - Sportfreunde Lotte

Fortuna Koln played Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Fortuna Koln won 2-0.

Oberhausen1 - 0RodinghausenFull TimeFT

Oberhausen - Rodinghausen

Oberhausen played Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Oberhausen won 1-0.

SV Lippstadt2 - 2HombergFull TimeFT

SV Lippstadt - Homberg

SV Lippstadt played Homberg at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Schalke-21 - 2TuS HalternFull TimeFT

Schalke-2 - TuS Haltern

Schalke-2 played TuS Haltern at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. TuS Haltern won 1-2.

Wattenscheid3 - 0Fortuna Dusseldorf-2Full TimeFT

Wattenscheid - Fortuna Dusseldorf-2

Wattenscheid played Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Wattenscheid won 3-0.

Bonner SC1 - 1Borussia D-2Full TimeFT

Bonner SC - Borussia D-2

Bonner SC played Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Borussia M-24 - 1WuppertalerFull TimeFT

Borussia M-2 - Wuppertaler

Borussia M-2 played Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Borussia M-2 won 4-1.

1860 Rosenheim0 - 2Greuther Furth-2Full TimeFT

1860 Rosenheim - Greuther Furth-2

1860 Rosenheim played Greuther Furth-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Greuther Furth-2 won 0-2.

Burghausen0 - 2AubstadtFull TimeFT

Burghausen - Aubstadt

Burghausen played Aubstadt at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Aubstadt won 0-2.

Garching0 - 2Augsburg-2Full TimeFT

Garching - Augsburg-2

Garching played Augsburg-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Augsburg-2 won 0-2.

Heimstetten0 - 3BayreuthFull TimeFT

Heimstetten - Bayreuth

Heimstetten played Bayreuth at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Bayreuth won 0-3.

Rain Lech0 - 3EichstattFull TimeFT

Rain Lech - Eichstatt

Rain Lech played Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Eichstatt won 0-3.

Schalding-Heining0 - 3Nurnberg-2Full TimeFT

Schalding-Heining - Nurnberg-2

Schalding-Heining played Nurnberg-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nurnberg-2 won 0-3.

Viktoria Aschaffenburg3 - 0IllertissenFull TimeFT

Viktoria Aschaffenburg - Illertissen

Viktoria Aschaffenburg played Illertissen at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Viktoria Aschaffenburg won 3-0.

Altglienicke4 - 1Germania HalberstadtFull TimeFT

Altglienicke - Germania Halberstadt

Altglienicke played Germania Halberstadt at the Regionalliga Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Altglienicke won 4-1.

Auerbach5 - 2Wacker NordhausenFull TimeFT

Auerbach - Wacker Nordhausen

Auerbach played Wacker Nordhausen at the Regionalliga Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Auerbach won 5-2.

Lichtenberg1 - 1Viktoria BerlinFull TimeFT

Lichtenberg - Viktoria Berlin

Lichtenberg played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Optik Ratenow2 - 1BFC DynamoFull TimeFT

Optik Ratenow - BFC Dynamo

Optik Ratenow played BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Optik Ratenow won 2-1.

ZFC Meuselwitz1 - 4BAK 07Full TimeFT

ZFC Meuselwitz - BAK 07

ZFC Meuselwitz played BAK 07 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. BAK 07 won 1-4.

Hamburger U-192 - 0RB Leipzig U-19Full TimeFT

Hamburger U-19 - RB Leipzig U-19

Hamburger U-19 played RB Leipzig U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Hamburger U-19 won 2-0.

Holstein Kiel U-193 - 1Dynamo Dresden U-19Full TimeFT

Holstein Kiel U-19 - Dynamo Dresden U-19

Holstein Kiel U-19 played Dynamo Dresden U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Holstein Kiel U-19 won 3-1.

Niendorfer U-190 - 4St. Pauli U-19Full TimeFT

Niendorfer U-19 - St. Pauli U-19

Niendorfer U-19 played St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. St. Pauli U-19 won 0-4.

Union Berlin U-192 - 3Wolfsburg U-19Full TimeFT

Union Berlin U-19 - Wolfsburg U-19

Union Berlin U-19 played Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Wolfsburg U-19 won 2-3.

Chemnitzer U-190 - 6Hertha U-19Full TimeFT

Chemnitzer U-19 - Hertha U-19

Chemnitzer U-19 played Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Hertha U-19 won 0-6.

Mainz U-193 - 1Eintracht Frankfurt U-19Full TimeFT

Mainz U-19 - Eintracht Frankfurt U-19

Mainz U-19 played Eintracht Frankfurt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Mainz U-19 won 3-1.

Augsburg U-190 - 3Stuttgart U-19Full TimeFT

Augsburg U-19 - Stuttgart U-19

Augsburg U-19 played Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Stuttgart U-19 won 0-3.

Bayern U-194 - 0Greuther Furth U-19Full TimeFT

Bayern U-19 - Greuther Furth U-19

Bayern U-19 played Greuther Furth U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Bayern U-19 won 4-0.

Heidenheim U-191 - 1Ingolstadt U-19Full TimeFT

Heidenheim U-19 - Ingolstadt U-19

Heidenheim U-19 played Ingolstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hoffenheim U-193 - 1Kickers Offenbach U-19Full TimeFT

Hoffenheim U-19 - Kickers Offenbach U-19

Hoffenheim U-19 played Kickers Offenbach U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Hoffenheim U-19 won 3-1.

Koln U-191 - 1Borussia M U-19Full TimeFT

Koln U-19 - Borussia M U-19

Koln U-19 played Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 19. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alemannia Aachen U-192 - 5Bayer U-19Full TimeFT

Alemannia Aachen U-19 - Bayer U-19

Alemannia Aachen U-19 played Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Bayer U-19 won 2-5.

Bochum U-193 - 1Viktoria Koln U-19Full TimeFT

Bochum U-19 - Viktoria Koln U-19

Bochum U-19 played Viktoria Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Bochum U-19 won 3-1.

Seligenporten4 - 0Eintracht BambergFull TimeFT

Seligenporten - Eintracht Bamberg

Seligenporten played Eintracht Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Seligenporten won 4-0.

Bayern Hof1 - 0Cham FCFull TimeFT

Bayern Hof - Cham FC

Bayern Hof played Cham FC at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bayern Hof won 1-0.

Vilzing2 - 0AnsbachFull TimeFT

Vilzing - Ansbach

Vilzing played Ansbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Vilzing won 2-0.

Wurzburger FV7 - 0Viktoria KahlFull TimeFT

Wurzburger FV - Viktoria Kahl

Wurzburger FV played Viktoria Kahl at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Wurzburger FV won 7-0.

Grosbardorf0 - 2AbtswindFull TimeFT

Grosbardorf - Abtswind

Grosbardorf played Abtswind at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Abtswind won 0-2.

Karlburg0 - 1AmmerthalFull TimeFT

Karlburg - Ammerthal

Karlburg played Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ammerthal won 0-1.

Dachau0 - 1LandsbergFull TimeFT

Dachau - Landsberg

Dachau played Landsberg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Landsberg won 0-1.

Kottern4 - 1PullachFull TimeFT

Kottern - Pullach

Kottern played Pullach at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kottern won 4-1.

Deisenhofen2 - 11880 WasserburgFull TimeFT

Deisenhofen - 1880 Wasserburg

Deisenhofen played 1880 Wasserburg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Deisenhofen won 2-1.

Hankofen-Hailing0 - 0KirchanschoringFull TimeFT

Hankofen-Hailing - Kirchanschoring

Hankofen-Hailing played Kirchanschoring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pipinsried4 - 3DonaustaufFull TimeFT

Pipinsried - Donaustauf

Pipinsried played Donaustauf at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Pipinsried won 4-3.

Hessen Kassel6 - 0Viktoria GriesheimFull TimeFT

Hessen Kassel - Viktoria Griesheim

Hessen Kassel played Viktoria Griesheim at the Oberliga, Hessen of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hessen Kassel won 6-0.

Dietkirchen2 - 1SV SteinbachFull TimeFT

Dietkirchen - SV Steinbach

Dietkirchen played SV Steinbach at the Oberliga, Hessen of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dietkirchen won 2-1.

Fernwald0 - 1EddersheimFull TimeFT

Fernwald - Eddersheim

Fernwald played Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Eddersheim won 0-1.

Hessen Dreieich3 - 0NeuhofFull TimeFT

Hessen Dreieich - Neuhof

Hessen Dreieich played Neuhof at the Oberliga, Hessen of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Hessen Dreieich won 3-0.

Turk Gucu Friedberg1 - 1GinsheimFull TimeFT

Turk Gucu Friedberg - Ginsheim

Turk Gucu Friedberg played Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Waldgirmes1 - 1Eintracht StadtallendorfFull TimeFT

Waldgirmes - Eintracht Stadtallendorf

Waldgirmes played Eintracht Stadtallendorf at the Oberliga, Hessen of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Curslack Neuengamme4 - 2BuchholzFull TimeFT

Curslack Neuengamme - Buchholz

Curslack Neuengamme played Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Curslack Neuengamme won 4-2.

Eutiner SV1 - 1Oldenburger SVFull TimeFT

Eutiner SV - Oldenburger SV

Eutiner SV played Oldenburger SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kropp3 - 4Lubeck-2Full TimeFT

Kropp - Lubeck-2

Kropp played Lubeck-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Lubeck-2 won 3-4.

NeumunsterBordesholmPostponedPst

Neumunster - Bordesholm

Neumunster are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 19.

Inter Turkspor Kiel2 - 0EichedeFull TimeFT

Inter Turkspor Kiel - Eichede

Inter Turkspor Kiel played Eichede at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Inter Turkspor Kiel won 2-0.

Weiche Flensburg-2TSB FlensburgPostponedPst

Weiche Flensburg-2 - TSB Flensburg

Weiche Flensburg-2 are playing TSB Flensburg at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 19.

Ilshofen0 - 3Sportfreunde DorfmerkingenFull TimeFT

Ilshofen - Sportfreunde Dorfmerkingen

Ilshofen played Sportfreunde Dorfmerkingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Sportfreunde Dorfmerkingen won 0-3.

Reutlingen3 - 1Sandhausen-2Full TimeFT

Reutlingen - Sandhausen-2

Reutlingen played Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Reutlingen won 3-1.

Linx1 - 2Freiburger FCFull TimeFT

Linx - Freiburger FC

Linx played Freiburger FC at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Freiburger FC won 1-2.

Neckarsulmer SU1 - 2RavensburgFull TimeFT

Neckarsulmer SU - Ravensburg

Neckarsulmer SU played Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Ravensburg won 1-2.

Nottingen0 - 1Goppinger SVFull TimeFT

Nottingen - Goppinger SV

Nottingen played Goppinger SV at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Goppinger SV won 0-1.

Oberachern0 - 1SGV FreibergFull TimeFT

Oberachern - SGV Freiberg

Oberachern played SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. SGV Freiberg won 0-1.

Stuttgart-22 - 2BissingenFull TimeFT

Stuttgart-2 - Bissingen

Stuttgart-2 played Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Villingen2 - 1Stuttgarter KickersFull TimeFT

Villingen - Stuttgarter Kickers

Villingen played Stuttgarter Kickers at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Villingen won 2-1.

BTS Neustadt3 - 3Aumund-VegesackFull TimeFT

BTS Neustadt - Aumund-Vegesack

BTS Neustadt played Aumund-Vegesack at the Oberliga, Bremen of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Werder-31 - 2BorgfeldFull TimeFT

Werder-3 - Borgfeld

Werder-3 played Borgfeld at the Oberliga, Bremen of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Borgfeld won 1-2.

Arminia Hannover0 - 1Lupo-MartiniFull TimeFT

Arminia Hannover - Lupo-Martini

Arminia Hannover played Lupo-Martini at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Lupo-Martini won 0-1.

Atlas Delmenhorst4 - 2Heeslinger SCFull TimeFT

Atlas Delmenhorst - Heeslinger SC

Atlas Delmenhorst played Heeslinger SC at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Atlas Delmenhorst won 4-2.

Eintracht Celle1 - 3Kickers EmdenFull TimeFT

Eintracht Celle - Kickers Emden

Eintracht Celle played Kickers Emden at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kickers Emden won 1-3.

Blau-Weiss 90 Berlin2 - 0PampowFull TimeFT

Blau-Weiss 90 Berlin - Pampow

Blau-Weiss 90 Berlin played Pampow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Blau-Weiss 90 Berlin won 2-0.

Ludwigsfelde0 - 3Hertha ZehlendorfFull TimeFT

Ludwigsfelde - Hertha Zehlendorf

Ludwigsfelde played Hertha Zehlendorf at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hertha Zehlendorf won 0-3.

Torgelower SV Greif2 - 4Hansa-2Full TimeFT

Torgelower SV Greif - Hansa-2

Torgelower SV Greif played Hansa-2 at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa-2 won 2-4.

Krieschow5 - 0MartinrodaFull TimeFT

Krieschow - Martinroda

Krieschow played Martinroda at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Krieschow won 5-0.

Grimma1 - 2PlauenFull TimeFT

Grimma - Plauen

Grimma played Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Plauen won 1-2.

VfL Halle2 - 2Union SandersdorfFull TimeFT

VfL Halle - Union Sandersdorf

VfL Halle played Union Sandersdorf at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Schott Mainz4 - 1Arminia LudwigshafenFull TimeFT

Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen

Schott Mainz played Arminia Ludwigshafen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Schott Mainz won 4-1.

Diefflen2 - 0Eintracht TrierFull TimeFT

Diefflen - Eintracht Trier

Diefflen played Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Diefflen won 2-0.

Mechtersheim3 - 2Hassia BingenFull TimeFT

Mechtersheim - Hassia Bingen

Mechtersheim played Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Mechtersheim won 3-2.

Pfeddersheim2 - 3KarbachFull TimeFT

Pfeddersheim - Karbach

Pfeddersheim played Karbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. Karbach won 2-3.

TuS Koblenz1 - 5DudenhofenFull TimeFT

TuS Koblenz - Dudenhofen

TuS Koblenz played Dudenhofen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Dudenhofen won 1-5.

Eintracht Rheine2 - 0Kaan-MarienbornFull TimeFT

Eintracht Rheine - Kaan-Marienborn

Eintracht Rheine played Kaan-Marienborn at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Eintracht Rheine won 2-0.

TVD Velbert1 - 2SchonnebeckFull TimeFT

TVD Velbert - Schonnebeck

TVD Velbert played Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Schonnebeck won 1-2.

Boca Juniors Gibraltar1 - 1Europa PointFull TimeFT

Boca Juniors Gibraltar - Europa Point

Boca Juniors Gibraltar played Europa Point at the Premier Division of Gibraltar on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Magpies1 - 3Mons CalpeFull TimeFT

Magpies - Mons Calpe

Magpies played Mons Calpe at the Premier Division of Gibraltar on October 19. The match kicked off 16:15 UTC. Mons Calpe won 1-3.

Atromitos U-190 - 2Panathinaikos U-19Full TimeFT

Atromitos U-19 - Panathinaikos U-19

Atromitos U-19 played Panathinaikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 19. The match kicked off 08:30 UTC. Panathinaikos U-19 won 0-2.

AEK U-193 - 1Volos U-19Full TimeFT

AEK U-19 - Volos U-19

AEK U-19 played Volos U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. AEK U-19 won 3-1.

Olympiakos U-194 - 4OFI U-19Full TimeFT

Olympiakos U-19 - OFI U-19

Olympiakos U-19 played OFI U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Panaitolikos U-190 - 2Larisa U-19Full TimeFT

Panaitolikos U-19 - Larisa U-19

Panaitolikos U-19 played Larisa U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 19. The match kicked off 11:30 UTC. Larisa U-19 won 0-2.

PAOK U-192 - 0Lamia U-19Full TimeFT

PAOK U-19 - Lamia U-19

PAOK U-19 played Lamia U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. PAOK U-19 won 2-0.

Panionios U-192 - 1Asteras Tripolis U-19Full TimeFT

Panionios U-19 - Asteras Tripolis U-19

Panionios U-19 played Asteras Tripolis U-19 at the U-19 Super League of Greece on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Panionios U-19 won 2-1.

Kalamata1 - 0IonikosFull TimeFT

Kalamata - Ionikos

Kalamata played Ionikos at the Football League of Greece on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kalamata won 1-0.

Olympiakos V1 - 1ThesprotosFull TimeFT

Olympiakos V - Thesprotos

Olympiakos V played Thesprotos at the Football League of Greece on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ferencvaros W9 - 1Szent Mihaly WFull TimeFT

Ferencvaros W - Szent Mihaly W

Ferencvaros W played Szent Mihaly W at the NB I - Women of Hungary on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Ferencvaros W won 9-1.

Vasas U-192 - 2Illes Akademia U-19Full TimeFT

Vasas U-19 - Illes Akademia U-19

Vasas U-19 played Illes Akademia U-19 at the U-19 League of Hungary on October 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hapoel Tel Aviv2 - 1Hapoel Kfar SabaFull TimeFT

Hapoel Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Tel Aviv played Hapoel Kfar Saba at the Ligat Al of Israel on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. Hapoel Tel Aviv won 2-1.

Hapoel Beer Sheva2 - 1Ironi Kiryat ShmonaFull TimeFT

Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmona

Hapoel Beer Sheva played Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Hapoel Beer Sheva won 2-1.

Hapoel Hadera1 - 0Maccabi NetanyaFull TimeFT

Hapoel Hadera - Maccabi Netanya

Hapoel Hadera played Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Hapoel Hadera won 1-0.

Sektzia Nes Tziona0 - 4Beitar JerusalemFull TimeFT

Sektzia Nes Tziona - Beitar Jerusalem

Sektzia Nes Tziona played Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on October 19. The match kicked off 17:30 UTC. Beitar Jerusalem won 0-4.

Beitar Nes Tubruk U-191 - 6Maccabi Petah Tikva U-19Full TimeFT

Beitar Nes Tubruk U-19 - Maccabi Petah Tikva U-19

Beitar Nes Tubruk U-19 played Maccabi Petah Tikva U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on October 19. The match kicked off 07:30 UTC. Maccabi Petah Tikva U-19 won 1-6.

Maccabi Netanya U-192 - 0Hapoel Nof HaGalil U-19Full TimeFT

Maccabi Netanya U-19 - Hapoel Nof HaGalil U-19

Maccabi Netanya U-19 played Hapoel Nof HaGalil U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on October 19. The match kicked off 07:30 UTC. Maccabi Netanya U-19 won 2-0.

Hapoel Ramat Gan U-192 - 0Hapoel Rishon Lezion U-19Full TimeFT

Hapoel Ramat Gan U-19 - Hapoel Rishon Lezion U-19

Hapoel Ramat Gan U-19 played Hapoel Rishon Lezion U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on October 19. The match kicked off 07:45 UTC. Hapoel Ramat Gan U-19 won 2-0.

Hapoel Beer Sheva U-193 - 1Hapoel Ramat HaSharon U-19Full TimeFT

Hapoel Beer Sheva U-19 - Hapoel Ramat HaSharon U-19

Hapoel Beer Sheva U-19 played Hapoel Ramat HaSharon U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on October 19. The match kicked off 08:00 UTC. Hapoel Beer Sheva U-19 won 3-1.

Hapoel Hadera U-190 - 1Hapoel Raanana U-19Full TimeFT

Hapoel Hadera U-19 - Hapoel Raanana U-19

Hapoel Hadera U-19 played Hapoel Raanana U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Hapoel Raanana U-19 won 0-1.

Hapoel Tel Aviv U-191 - 1Maccabi Haifa U-19Full TimeFT

Hapoel Tel Aviv U-19 - Maccabi Haifa U-19

Hapoel Tel Aviv U-19 played Maccabi Haifa U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on October 19. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maccabi T-A U-191 - 0Beitar Jerusalem U-19Full TimeFT

Maccabi T-A U-19 - Beitar Jerusalem U-19

Maccabi T-A U-19 played Beitar Jerusalem U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Maccabi T-A U-19 won 1-0.

Hapoel Kiryat Shmona U-19Bnei Sakhnin U-1913:00

Hapoel Kiryat Shmona U-19 - Bnei Sakhnin U-19

Hapoel Kiryat Shmona U-19 are playing Bnei Sakhnin U-19 at the U-19 Elite Division of Israel on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Bnei Arara1 - 1Daburiyya OsamaFull TimeFT

Hapoel Bnei Arara - Daburiyya Osama

Hapoel Bnei Arara played Daburiyya Osama at the Liga Alef, North of Israel on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maccabi Ashdod3 - 2Maccabi HerzeliyaFull TimeFT

Maccabi Ashdod - Maccabi Herzeliya

Maccabi Ashdod played Maccabi Herzeliya at the Liga Alef, South of Israel on October 19. The match kicked off 17:45 UTC. Maccabi Ashdod won 3-2.

Sudtirol3 - 0GubbioFull TimeFT

Sudtirol - Gubbio

Sudtirol played Gubbio at the Serie C, Group B of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sudtirol won 3-0.

Ravenna1 - 2Arzignano ValchiampoFull TimeFT

Ravenna - Arzignano Valchiampo

Ravenna played Arzignano Valchiampo at the Serie C, Group B of Italy on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Arzignano Valchiampo won 1-2.

Sambenedettese1 - 2Virtus Verona73'

Sambenedettese - Virtus Verona

Sambenedettese are playing Virtus Verona at the Serie C, Group B of Italy on October 19. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and Virtus Verona is winning 1-2.

Pianese1 - 1MonzaFull TimeFT

Pianese - Monza

Pianese played Monza at the Serie C, Group A of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pro Patria1 - 1Pro VercelliFull TimeFT

Pro Patria - Pro Vercelli

Pro Patria played Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arezzo1 - 1Alessandria78'

Arezzo - Alessandria

Arezzo are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on October 19. The match kicked off 18:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

AZ Picerno0 - 0Virtus FrancavillaFull TimeFT

AZ Picerno - Virtus Francavilla

AZ Picerno played Virtus Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Viterbese6 - 1RendeFull TimeFT

Viterbese - Rende

Viterbese played Rende at the Serie C, Group C of Italy on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Viterbese won 6-1.

Genoa U-194 - 3Inter U-19Full TimeFT

Genoa U-19 - Inter U-19

Genoa U-19 played Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Genoa U-19 won 4-3.

Napoli U-191 - 2Roma U-19Full TimeFT

Napoli U-19 - Roma U-19

Napoli U-19 played Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Roma U-19 won 1-2.

Bologna U-192 - 0Sampdoria U-19Full TimeFT

Bologna U-19 - Sampdoria U-19

Bologna U-19 played Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bologna U-19 won 2-0.

Virtus Entella U-192 - 1Udinese U-19Full TimeFT

Virtus Entella U-19 - Udinese U-19

Virtus Entella U-19 played Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 19. The match kicked off 09:30 UTC. Virtus Entella U-19 won 2-1.

Brescia U-192 - 3Spezia U-19Full TimeFT

Brescia U-19 - Spezia U-19

Brescia U-19 played Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Spezia U-19 won 2-3.

Milan U-192 - 1Cremonese U-19Full TimeFT

Milan U-19 - Cremonese U-19

Milan U-19 played Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Milan U-19 won 2-1.

Pordenone U-190 - 0Cittadella U-19Full TimeFT

Pordenone U-19 - Cittadella U-19

Pordenone U-19 played Cittadella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Spal U-196 - 3Venezia U-19Full TimeFT

Spal U-19 - Venezia U-19

Spal U-19 played Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Spal U-19 won 6-3.

Verona U-193 - 1Parma U-19Full TimeFT

Verona U-19 - Parma U-19

Verona U-19 played Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Verona U-19 won 3-1.

Ascoli U-192 - 1Benevento U-19Full TimeFT

Ascoli U-19 - Benevento U-19

Ascoli U-19 played Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Ascoli U-19 won 2-1.

Livorno U-190 - 1Pisa U-19Full TimeFT

Livorno U-19 - Pisa U-19

Livorno U-19 played Pisa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Pisa U-19 won 0-1.

Trapani U-190 - 0Crotone U-19Full TimeFT

Trapani U-19 - Crotone U-19

Trapani U-19 played Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 19. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lecce U-195 - 0Salernitana U-19Full TimeFT

Lecce U-19 - Salernitana U-19

Lecce U-19 played Salernitana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Lecce U-19 won 5-0.

Perugia U-190 - 0Frosinone U-19Full TimeFT

Perugia U-19 - Frosinone U-19

Perugia U-19 played Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Empoli W4 - 1Orobica WFull TimeFT

Empoli W - Orobica W

Empoli W played Orobica W at the Serie A - Women of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Empoli W won 4-1.

Florentina W3 - 2Bari WFull TimeFT

Florentina W - Bari W

Florentina W played Bari W at the Serie A - Women of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Florentina W won 3-2.

Milan W2 - 0Tavagnacco WFull TimeFT

Milan W - Tavagnacco W

Milan W played Tavagnacco W at the Serie A - Women of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Milan W won 2-0.

Sassuolo W1 - 2Fiorentina WFull TimeFT

Sassuolo W - Fiorentina W

Sassuolo W played Fiorentina W at the Serie A - Women of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Fiorentina W won 1-2.

Verona W0 - 4Roma WFull TimeFT

Verona W - Roma W

Verona W played Roma W at the Serie A - Women of Italy on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Roma W won 0-4.

Flamurtari FC0 - 0Drenica SkenderajFull TimeFT

Flamurtari FC - Drenica Skenderaj

Flamurtari FC played Drenica Skenderaj at the Superliga of Kosovo on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Auda2 - 1New ProjectFull TimeFT

Auda - New Project

Auda played New Project at the 1.Liga of Latvia on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Auda won 2-1.

Smiltene5 - 0GrobinaFull TimeFT

Smiltene - Grobina

Smiltene played Grobina at the 1.Liga of Latvia on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Smiltene won 5-0.

Super Nova3 - 2TukumsFull TimeFT

Super Nova - Tukums

Super Nova played Tukums at the 1.Liga of Latvia on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Super Nova won 3-2.

FK Rezekne5 - 2BalvuFull TimeFT

FK Rezekne - Balvu

FK Rezekne played Balvu at the 1.Liga of Latvia on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. FK Rezekne won 5-2.

Dinamo Riga0 - 2JDFS AlbertsFull TimeFT

Dinamo Riga - JDFS Alberts

Dinamo Riga played JDFS Alberts at the 1.Liga of Latvia on October 19. The match kicked off 15:00 UTC. JDFS Alberts won 0-2.

Banga5 - 1KupiskisFull TimeFT

Banga - Kupiskis

Banga played Kupiskis at the 1 Lyga of Lithuania on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Banga won 5-1.

Differdange1 - 5Progres NiedercornFull TimeFT

Differdange - Progres Niedercorn

Differdange played Progres Niedercorn at the Fortis League of Luxembourg on October 19. The match kicked off 16:30 UTC. Progres Niedercorn won 1-5.

Mqabba FC2 - 3Zejtun CorinthiansFull TimeFT

Mqabba FC - Zejtun Corinthians

Mqabba FC played Zejtun Corinthians at the Division 1 of Malta on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Zejtun Corinthians won 2-3.

Qormi FCZebbug Rangers15:15

Qormi FC - Zebbug Rangers

Qormi FC are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on October 19. The match will kick off 15:15 UTC.

Dinamo-Auto4 - 0ZimbruFull TimeFT

Dinamo-Auto - Zimbru

Dinamo-Auto played Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo-Auto won 4-0.

Milsami1 - 1SherifFull TimeFT

Milsami - Sherif

Milsami played Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

GranicerulZariaPostponedPst

Granicerul - Zaria

Granicerul are playing Zaria at the Divizia A of Moldova on October 19.

Iskra Stali Ribnita1 - 1CahulFull TimeFT

Iskra Stali Ribnita - Cahul

Iskra Stali Ribnita played Cahul at the Divizia A of Moldova on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SingereiSiretiPostponedPst

Singerei - Sireti

Singerei are playing Sireti at the Divizia A of Moldova on October 19.

Sparta SCDacia-BuiucaniPostponedPst

Sparta SC - Dacia-Buiucani

Sparta SC are playing Dacia-Buiucani at the Divizia A of Moldova on October 19.

Victoria Bardar4 - 3Real SuccesFull TimeFT

Victoria Bardar - Real Succes

Victoria Bardar played Real Succes at the Divizia A of Moldova on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Victoria Bardar won 4-3.

GVVV Veenendaal1 - 3AFCFull TimeFT

GVVV Veenendaal - AFC

GVVV Veenendaal played AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on October 19. The match kicked off 13:30 UTC. AFC won 1-3.

Excelsior 312 - 3HoekFull TimeFT

Excelsior 31 - Hoek

Excelsior 31 played Hoek at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on October 19. The match kicked off 12:30 UTC. Hoek won 2-3.

PSV U-19Twente U-1912:00

PSV U-19 - Twente U-19

PSV U-19 are playing Twente U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Ajax U-19ADO Den Haag U-1912:30

Ajax U-19 - ADO Den Haag U-19

Ajax U-19 are playing ADO Den Haag U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on October 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Heerenveen U-19Utrecht U-1912:30

Heerenveen U-19 - Utrecht U-19

Heerenveen U-19 are playing Utrecht U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on October 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Vitesse U-19Feyenoord U-1912:30

Vitesse U-19 - Feyenoord U-19

Vitesse U-19 are playing Feyenoord U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on October 19. The match will kick off 12:30 UTC.

NEC U-19Groningen U-1912:45

NEC U-19 - Groningen U-19

NEC U-19 are playing Groningen U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on October 19. The match will kick off 12:45 UTC.

AZ U-19Almere City U-1913:00

AZ U-19 - Almere City U-19

AZ U-19 are playing Almere City U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Sparta Rotterdam U-19NAC U-1914:00

Sparta Rotterdam U-19 - NAC U-19

Sparta Rotterdam U-19 are playing NAC U-19 at the Eredivisie U-19 of Netherlands on October 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Carrick Rangers1 - 0Dungannon SwiftsFull TimeFT

Carrick Rangers - Dungannon Swifts

Carrick Rangers played Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Carrick Rangers won 1-0.

Crusaders FC0 - 2Coleraine FCFull TimeFT

Crusaders FC - Coleraine FC

Crusaders FC played Coleraine FC at the Premiership of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Coleraine FC won 0-2.

Institute FC0 - 3CliftonvilleFull TimeFT

Institute FC - Cliftonville

Institute FC played Cliftonville at the Premiership of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Cliftonville won 0-3.

Linfield FC2 - 1Ballymena UtdFull TimeFT

Linfield FC - Ballymena Utd

Linfield FC played Ballymena Utd at the Premiership of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Linfield FC won 2-1.

Warrenpoint Town1 - 3GlenavonFull TimeFT

Warrenpoint Town - Glenavon

Warrenpoint Town played Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Glenavon won 1-3.

Ballinamallard United4 - 2H-W WeldersFull TimeFT

Ballinamallard United - H-W Welders

Ballinamallard United played H-W Welders at the Championship 1 of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Ballinamallard United won 4-2.

Ballyclare Comrades1 - 1ArdsFull TimeFT

Ballyclare Comrades - Ards

Ballyclare Comrades played Ards at the Championship 1 of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dundela FC1 - 3LoughgallFull TimeFT

Dundela FC - Loughgall

Dundela FC played Loughgall at the Championship 1 of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Loughgall won 1-3.

Knockbreda1 - 1Queens UniversityFull TimeFT

Knockbreda - Queens University

Knockbreda played Queens University at the Championship 1 of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

PSNI1 - 6Newry CityFull TimeFT

PSNI - Newry City

PSNI played Newry City at the Championship 1 of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Newry City won 1-6.

Portadown2 - 0DergviewFull TimeFT

Portadown - Dergview

Portadown played Dergview at the Championship 1 of Northern Ireland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC. Portadown won 2-0.

Avaldsnes W3 - 2Sandviken WFull TimeFT

Avaldsnes W - Sandviken W

Avaldsnes W played Sandviken W at the Toppserien - Women of Norway on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Avaldsnes W won 3-2.

Fart W0 - 1Valerenga WFull TimeFT

Fart W - Valerenga W

Fart W played Valerenga W at the Toppserien - Women of Norway on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Valerenga W won 0-1.

Roa W1 - 4Klepp WFull TimeFT

Roa W - Klepp W

Roa W played Klepp W at the Toppserien - Women of Norway on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Klepp W won 1-4.

Stabek W1 - 0Lyn WFull TimeFT

Stabek W - Lyn W

Stabek W played Lyn W at the Toppserien - Women of Norway on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Stabek W won 1-0.

Arendal1 - 0VidarFull TimeFT

Arendal - Vidar

Arendal played Vidar at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Arendal won 1-0.

Byasen1 - 1HoddFull TimeFT

Byasen - Hodd

Byasen played Hodd at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Egersund2 - 3Stjordals-BlinkFull TimeFT

Egersund - Stjordals-Blink

Egersund played Stjordals-Blink at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Stjordals-Blink won 2-3.

Fredrikstad2 - 0Kvik HaldenFull TimeFT

Fredrikstad - Kvik Halden

Fredrikstad played Kvik Halden at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Fredrikstad won 2-0.

Levanger1 - 1BryneFull TimeFT

Levanger - Bryne

Levanger played Bryne at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nardo0 - 0BrattvagFull TimeFT

Nardo - Brattvag

Nardo played Brattvag at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sola3 - 0MossFull TimeFT

Sola - Moss

Sola played Moss at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Sola won 3-0.

Alta2 - 3GrorudFull TimeFT

Alta - Grorud

Alta played Grorud at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Grorud won 2-3.

Asane3 - 0MjolnerFull TimeFT

Asane - Mjolner

Asane played Mjolner at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Asane won 3-0.

Asker2 - 0FloroFull TimeFT

Asker - Floro

Asker played Floro at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Asker won 2-0.

Baerum1 - 3SenjaFull TimeFT

Baerum - Senja

Baerum played Senja at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Senja won 1-3.

Fram Larvik1 - 1KjelsasFull TimeFT

Fram Larvik - Kjelsas

Fram Larvik played Kjelsas at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oppsal4 - 1ElverumFull TimeFT

Oppsal - Elverum

Oppsal played Elverum at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Oppsal won 4-1.

Sotra1 - 2Odd Grenland-2Full TimeFT

Sotra - Odd Grenland-2

Sotra played Odd Grenland-2 at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Odd Grenland-2 won 1-2.

Aalesund-22 - 0TraeffFull TimeFT

Aalesund-2 - Traeff

Aalesund-2 played Traeff at the 3. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Aalesund-2 won 2-0.

Arvoll1 - 1Stabek-2Full TimeFT

Arvoll - Stabek-2

Arvoll played Stabek-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Herd0 - 0LorenskogFull TimeFT

Herd - Lorenskog

Herd played Lorenskog at the 3. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nordstrand0 - 1KrakeroyFull TimeFT

Nordstrand - Krakeroy

Nordstrand played Krakeroy at the 3. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Krakeroy won 0-1.

Rommen1 - 2EidsvoldFull TimeFT

Rommen - Eidsvold

Rommen played Eidsvold at the 3. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Eidsvold won 1-2.

Sarpsborg-22 - 1SpjelkavikFull TimeFT

Sarpsborg-2 - Spjelkavik

Sarpsborg-2 played Spjelkavik at the 3. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Sarpsborg-2 won 2-1.

Sunndal0 - 2Molde-2Full TimeFT

Sunndal - Molde-2

Sunndal played Molde-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Molde-2 won 0-2.

Drobak Frogn0 - 1LynFull TimeFT

Drobak Frogn - Lyn

Drobak Frogn played Lyn at the 3. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Lyn won 0-1.

Frigg1 - 4IF ReadyFull TimeFT

Frigg - IF Ready

Frigg played IF Ready at the 3. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. IF Ready won 1-4.

Mjondalen-25 - 0HalsenFull TimeFT

Mjondalen-2 - Halsen

Mjondalen-2 played Halsen at the 3. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Mjondalen-2 won 5-0.

SF Grei1 - 0Lokomotiv OsloFull TimeFT

SF Grei - Lokomotiv Oslo

SF Grei played Lokomotiv Oslo at the 3. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. SF Grei won 1-0.

Tonsberg6 - 0NorildFull TimeFT

Tonsberg - Norild

Tonsberg played Norild at the 3. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Tonsberg won 6-0.

Ullern0 - 2FolloFull TimeFT

Ullern - Follo

Ullern played Follo at the 3. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Follo won 0-2.

Valerenga-21 - 1Orn HortenFull TimeFT

Valerenga-2 - Orn Horten

Valerenga-2 played Orn Horten at the 3. Division, Group 2 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bryne-22 - 7Viking-2Full TimeFT

Bryne-2 - Viking-2

Bryne-2 played Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Viking-2 won 2-7.

Donn3 - 0StormFull TimeFT

Donn - Storm

Donn played Storm at the 3. Division, Group 3 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Donn won 3-0.

Flekkeroy7 - 0MandalskamerateneFull TimeFT

Flekkeroy - Mandalskameratene

Flekkeroy played Mandalskameratene at the 3. Division, Group 3 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Flekkeroy won 7-0.

Flint0 - 3VindbjartFull TimeFT

Flint - Vindbjart

Flint played Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vindbjart won 0-3.

Madla4 - 1Staal JorpelandFull TimeFT

Madla - Staal Jorpeland

Madla played Staal Jorpeland at the 3. Division, Group 3 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Madla won 4-1.

Pors Grenland1 - 2Start-2Full TimeFT

Pors Grenland - Start-2

Pors Grenland played Start-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Start-2 won 1-2.

Vardeneset1 - 1BroddFull TimeFT

Vardeneset - Brodd

Vardeneset played Brodd at the 3. Division, Group 3 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Djerv3 - 4FjoraFull TimeFT

Djerv - Fjora

Djerv played Fjora at the 3. Division, Group 4 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Fjora won 3-4.

Fana3 - 0FyllingsdalenFull TimeFT

Fana - Fyllingsdalen

Fana played Fyllingsdalen at the 3. Division, Group 4 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Fana won 3-0.

Os1 - 3Vard-HaugesundFull TimeFT

Os - Vard-Haugesund

Os played Vard-Haugesund at the 3. Division, Group 4 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vard-Haugesund won 1-3.

SK Brann-25 - 1VestfossenFull TimeFT

SK Brann-2 - Vestfossen

SK Brann-2 played Vestfossen at the 3. Division, Group 4 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. SK Brann-2 won 5-1.

Sogndal-24 - 0Bergen NordFull TimeFT

Sogndal-2 - Bergen Nord

Sogndal-2 played Bergen Nord at the 3. Division, Group 4 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Sogndal-2 won 4-0.

Stromsgodset-21 - 1LyseklosterFull TimeFT

Stromsgodset-2 - Lysekloster

Stromsgodset-2 played Lysekloster at the 3. Division, Group 4 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valdres FK0 - 6StordFull TimeFT

Valdres FK - Stord

Valdres FK played Stord at the 3. Division, Group 4 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Stord won 0-6.

Kongsvinger-25 - 1Ranheim-2Full TimeFT

Kongsvinger-2 - Ranheim-2

Kongsvinger-2 played Ranheim-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Kongsvinger-2 won 5-1.

Raufoss-26 - 0OrklaFull TimeFT

Raufoss-2 - Orkla

Raufoss-2 played Orkla at the 3. Division, Group 5 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Raufoss-2 won 6-0.

Rosenborg-23 - 1MelhusFull TimeFT

Rosenborg-2 - Melhus

Rosenborg-2 played Melhus at the 3. Division, Group 5 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Rosenborg-2 won 3-1.

Steinkjer1 - 3NybergsundFull TimeFT

Steinkjer - Nybergsund

Steinkjer played Nybergsund at the 3. Division, Group 5 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Nybergsund won 1-3.

Strindheim5 - 4Gjovik-LynFull TimeFT

Strindheim - Gjovik-Lyn

Strindheim played Gjovik-Lyn at the 3. Division, Group 5 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Strindheim won 5-4.

Tiller2 - 3BrumunddalFull TimeFT

Tiller - Brumunddal

Tiller played Brumunddal at the 3. Division, Group 5 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Brumunddal won 2-3.

Verdal4 - 0KolstadFull TimeFT

Verdal - Kolstad

Verdal played Kolstad at the 3. Division, Group 5 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Verdal won 4-0.

Finnsnes2 - 1SkjervoyFull TimeFT

Finnsnes - Skjervoy

Finnsnes played Skjervoy at the 3. Division, Group 6 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Finnsnes won 2-1.

Floya4 - 1HarstadFull TimeFT

Floya - Harstad

Floya played Harstad at the 3. Division, Group 6 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Floya won 4-1.

Honefoss4 - 2Tromso-2Full TimeFT

Honefoss - Tromso-2

Honefoss played Tromso-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Honefoss won 4-2.

Junkeren2 - 3Bodo-Glimt-2Full TimeFT

Junkeren - Bodo-Glimt-2

Junkeren played Bodo-Glimt-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Bodo-Glimt-2 won 2-3.

Lillestrom-20 - 2GjellerasenFull TimeFT

Lillestrom-2 - Gjellerasen

Lillestrom-2 played Gjellerasen at the 3. Division, Group 6 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Gjellerasen won 0-2.

Melbo IL3 - 0LeknesFull TimeFT

Melbo IL - Leknes

Melbo IL played Leknes at the 3. Division, Group 6 of Norway on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Melbo IL won 3-0.

SkjettenUllensaker Kisa-211:00

Skjetten - Ullensaker Kisa-2

Skjetten are playing Ullensaker Kisa-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Global MakatiStallionsPostponedPst

Global Makati - Stallions

Global Makati are playing Stallions at the PFL of Philippines on October 19.

Kaya0 - 3CeresFull TimeFT

Kaya - Ceres

Kaya played Ceres at the PFL of Philippines on October 19. The match kicked off 08:00 UTC. Ceres won 0-3.

Green Archers1 - 0Philippine Air ForceFull TimeFT

Green Archers - Philippine Air Force

Green Archers played Philippine Air Force at the PFL of Philippines on October 19. The match kicked off 11:00 UTC. Green Archers won 1-0.

Garbarnia1 - 1Gryf WFull TimeFT

Garbarnia - Gryf W

Garbarnia played Gryf W at the II Liga of Poland on October 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Elana Torun1 - 1Stal Stalowa WolaFull TimeFT

Elana Torun - Stal Stalowa Wola

Elana Torun played Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Skra Czestochowa0 - 2Olimpia ElblagFull TimeFT

Skra Czestochowa - Olimpia Elblag

Skra Czestochowa played Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Olimpia Elblag won 0-2.

Stal Rzeszow3 - 1StargardFull TimeFT

Stal Rzeszow - Stargard

Stal Rzeszow played Stargard at the II Liga of Poland on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Stal Rzeszow won 3-1.

Legionovia1 - 1Bytovia BytowFull TimeFT

Legionovia - Bytovia Bytow

Legionovia played Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on October 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gornik Polkowice2 - 2Resovia RzeszowFull TimeFT

Gornik Polkowice - Resovia Rzeszow

Gornik Polkowice played Resovia Rzeszow at the II Liga of Poland on October 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Widzew1 - 1KatowiceFull TimeFT

Widzew - Katowice

Widzew played Katowice at the II Liga of Poland on October 19. The match kicked off 17:10 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Medyk Konin W12 - 0Mitech Zywiec WFull TimeFT

Medyk Konin W - Mitech Zywiec W

Medyk Konin W played Mitech Zywiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 19. The match kicked off 09:30 UTC. Medyk Konin W won 12-0.

Bydgoszcz W1 - 1Walbrzych WFull TimeFT

Bydgoszcz W - Walbrzych W

Bydgoszcz W played Walbrzych W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

UJ Krakow W2 - 0Katowice WFull TimeFT

UJ Krakow W - Katowice W

UJ Krakow W played Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. UJ Krakow W won 2-0.

Wroclaw W0 - 4Gornik Leczna WFull TimeFT

Wroclaw W - Gornik Leczna W

Wroclaw W played Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Gornik Leczna W won 0-4.

Rolnik Biedrzychowice W2 - 5Olimpia Szczecin WFull TimeFT

Rolnik Biedrzychowice W - Olimpia Szczecin W

Rolnik Biedrzychowice W played Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Olimpia Szczecin W won 2-5.

UKS Lodz W0 - 1Sosnowiec WFull TimeFT

UKS Lodz W - Sosnowiec W

UKS Lodz W played Sosnowiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sosnowiec W won 0-1.

Pogon Szczecin U-181 - 3Slask U-18Full TimeFT

Pogon Szczecin U-18 - Slask U-18

Pogon Szczecin U-18 played Slask U-18 at the Central Youth League of Poland on October 19. The match kicked off 09:00 UTC. Slask U-18 won 1-3.

Legia U-184 - 0Jagiellonia U-18Full TimeFT

Legia U-18 - Jagiellonia U-18

Legia U-18 played Jagiellonia U-18 at the Central Youth League of Poland on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Legia U-18 won 4-0.

SMS Lodz U-183 - 2Lech U-18Full TimeFT

SMS Lodz U-18 - Lech U-18

SMS Lodz U-18 played Lech U-18 at the Central Youth League of Poland on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. SMS Lodz U-18 won 3-2.

Zaglebie L U-183 - 1Arka Gdynia U-18Full TimeFT

Zaglebie L U-18 - Arka Gdynia U-18

Zaglebie L U-18 played Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on October 19. The match kicked off 10:00 UTC. Zaglebie L U-18 won 3-1.

Korona U-182 - 0Hutnik Krakow U-18Full TimeFT

Korona U-18 - Hutnik Krakow U-18

Korona U-18 played Hutnik Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Korona U-18 won 2-0.

Olimpia Zambrow2 - 4Unia SkierniewiceFull TimeFT

Olimpia Zambrow - Unia Skierniewice

Olimpia Zambrow played Unia Skierniewice at the III Liga, Group 1 of Poland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Unia Skierniewice won 2-4.

Pogon Grod. Mazowiecki1 - 1WasilkowFull TimeFT

Pogon Grod. Mazowiecki - Wasilkow

Pogon Grod. Mazowiecki played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ursus1 - 1Swit N DFull TimeFT

Ursus - Swit N D

Ursus played Swit N D at the III Liga, Group 1 of Poland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Znicz Biala Piska2 - 0Lechia Tomaszow MazowieckiFull TimeFT

Znicz Biala Piska - Lechia Tomaszow Mazowiecki

Znicz Biala Piska played Lechia Tomaszow Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on October 19. The match kicked off 12:00 UTC. Znicz Biala Piska won 2-0.

Concordia Elblag2 - 3Bron RadomFull TimeFT

Concordia Elblag - Bron Radom

Concordia Elblag played Bron Radom at the III Liga, Group 1 of Poland on October 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bron Radom won 2-3.

Sokol Aleksandrow1 - 1Legia-2Full TimeFT

Sokol Aleksandrow - Legia-2

Sokol Aleksandrow played Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on October 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sokol Ostroda1 - 2RadomskoFull TimeFT

Sokol Ostroda - Radomsko

Sokol Ostroda played Radomsko at the III Liga, Group 1 of Poland on October 19. The match kicked off 16:00 UTC. Radomsko won 1-2.

Swit N DUrsusPostponedPst

Swit N D - Ursus

Swit N D are playing Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on October 19.