1 de Maio vs Ferroviario do Huambo Live Score and Live Stream

Kick-off at 13:00 on Friday, November 8
Live
Angola Girabola
0 : 0
Pst
Copy
All videos of 1 de Maio - Ferroviario do Huambo on your website!
The match is postponed.
5
Ferroviario do Huambo's last 5 matches had under 2.5 goals.
4
1 de Maio's last 4 home matches had under 2.5 goals.
3
Ferroviario do Huambo have gone 3 consecutive away matches without a draw.
Live Match Report

1 de Maio are playing Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on November 8.

ScoreBat is covering 1 de Maio vs Ferroviario do Huambo in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. You can watch 1 de Maio vs Ferroviario do Huambo live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Angola Girabola in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/1-de-maio-vs-ferroviario-do-huambo-live-stream/

1 de Maio have won Sagrada Esperanca in their previous match, while Ferroviario do Huambo have lost to Desportivo Huila in their previous match.

Goals and video highlights of the match between 1 de Maio and Ferroviario do Huambo are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when 1 de Maio or Ferroviario do Huambo score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between 1 de Maio and Ferroviario do Huambo include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from 1 de Maio vs Ferroviario do Huambo with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Angola Girabola are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Bulgaria1 - 0Czech RepublicFull TimeFT

Bulgaria - Czech Republic

Bulgaria played Czech Republic at the QR, Group A of European Championship on November 17. The match kicked off 17:00 UTC. Bulgaria won 1-0.

Kosovo0 - 4EnglandFull TimeFT

Kosovo - England

Kosovo played England at the QR, Group A of European Championship on November 17. The match kicked off 17:00 UTC. England won 0-4.

Luxembourg0 - 2PortugalFull TimeFT

Luxembourg - Portugal

Luxembourg played Portugal at the QR, Group B of European Championship on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Portugal won 0-2.

Serbia2 - 2UkraineFull TimeFT

Serbia - Ukraine

Serbia played Ukraine at the QR, Group B of European Championship on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Albania0 - 2FranceFull TimeFT

Albania - France

Albania played France at the QR, Group H of European Championship on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. France won 0-2.

Andorra0 - 2TurkeyFull TimeFT

Andorra - Turkey

Andorra played Turkey at the QR, Group H of European Championship on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. Turkey won 0-2.

Moldova1 - 2IcelandFull TimeFT

Moldova - Iceland

Moldova played Iceland at the QR, Group H of European Championship on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. Iceland won 1-2.

St. Gilloise2 - 0Excelsior VirtonFull TimeFT

St. Gilloise - Excelsior Virton

St. Gilloise played Excelsior Virton at the First Division B, Closing of Belgium on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. St. Gilloise won 2-0.

Roeselare3 - 5WesterloFull TimeFT

Roeselare - Westerlo

Roeselare played Westerlo at the First Division B, Closing of Belgium on November 17. The match kicked off 19:00 UTC. Westerlo won 3-5.

Tranmere Rovers0 - 2Wycombe WanderersFull TimeFT

Tranmere Rovers - Wycombe Wanderers

Tranmere Rovers played Wycombe Wanderers at the League One of England on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Wycombe Wanderers won 0-2.

Adamois2 - 3Saint QuentinAfter Extra TimeAET

Adamois - Saint Quentin

Adamois played Saint Quentin at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Saint Quentin won 2-3 in the extra time.

Annecy-le-Vieux0 - 4LimonestFull TimeFT

Annecy-le-Vieux - Limonest

Annecy-le-Vieux played Limonest at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Limonest won 0-4.

Belfort Sud1 - 2NancyFull TimeFT

Belfort Sud - Nancy

Belfort Sud played Nancy at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Nancy won 1-2.

Boulay2 - 1MeauxFull TimeFT

Boulay - Meaux

Boulay played Meaux at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Boulay won 2-1.

CEP Lorient1 - 3PlabennecFull TimeFT

CEP Lorient - Plabennec

CEP Lorient played Plabennec at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Plabennec won 1-3.

Evreux3 - 0MtsapereFull TimeFT

Evreux - Mtsapere

Evreux played Mtsapere at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Evreux won 3-0.

Gravelines2 - 3RouenAfter Extra TimeAET

Gravelines - Rouen

Gravelines played Rouen at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Rouen won 2-3 in the extra time.

Guichen0 - 1MilizacFull TimeFT

Guichen - Milizac

Guichen played Milizac at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Milizac won 0-1.

Hombourg-Haut1 - 0ForbachFull TimeFT

Hombourg-Haut - Forbach

Hombourg-Haut played Forbach at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Hombourg-Haut won 1-0.

Le Rheu4 - 3PaimpolAfter Extra TimeAET

Le Rheu - Paimpol

Le Rheu played Paimpol at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Le Rheu won 4-3 in the extra time.

Liguaire Niort1 - 3FontenayFull TimeFT

Liguaire Niort - Fontenay

Liguaire Niort played Fontenay at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Fontenay won 1-3.

MOS 3 Rivieres3 - 1Chassieu DecinesFull TimeFT

MOS 3 Rivieres - Chassieu Decines

MOS 3 Rivieres played Chassieu Decines at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. MOS 3 Rivieres won 3-1.

Mozac2 - 3CournonFull TimeFT

Mozac - Cournon

Mozac played Cournon at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Cournon won 2-3.

Nanterre2 - 0LavalFull TimeFT

Nanterre - Laval

Nanterre played Laval at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Nanterre won 2-0.

Olympique Lumbrois2 - 2Grande-Synthe2-4 On PenaltiesPen 2-4

Olympique Lumbrois - Grande-Synthe

Olympique Lumbrois played Grande-Synthe at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Grande-Synthe won on penalties as the score was 2-2.

Poitevin5 - 0NueillaubiersFull TimeFT

Poitevin - Nueillaubiers

Poitevin played Nueillaubiers at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Poitevin won 5-0.

Prix les Mezieres2 - 0WasquehalFull TimeFT

Prix les Mezieres - Wasquehal

Prix les Mezieres played Wasquehal at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Prix les Mezieres won 2-0.

Reims Ste Anne0 - 0Cormontreuil5-4 On PenaltiesPen 5-4

Reims Ste Anne - Cormontreuil

Reims Ste Anne played Cormontreuil at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Reims Ste Anne won on penalties as the score was 0-0.

Saint Omer0 - 1DieppeFull TimeFT

Saint Omer - Dieppe

Saint Omer played Dieppe at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Dieppe won 0-1.

Saint-Galmier0 - 0St-Etienne Cote Chaude2-3 On PenaltiesPen 2-3

Saint-Galmier - St-Etienne Cote Chaude

Saint-Galmier played St-Etienne Cote Chaude at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. St-Etienne Cote Chaude won on penalties as the score was 0-0.

Saint-Jean0 - 1BayonneFull TimeFT

Saint-Jean - Bayonne

Saint-Jean played Bayonne at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Bayonne won 0-1.

Sainte-Maxence1 - 2USM SenlisFull TimeFT

Sainte-Maxence - USM Senlis

Sainte-Maxence played USM Senlis at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. USM Senlis won 1-2.

St Maximin0 - 2ValenciennesFull TimeFT

St Maximin - Valenciennes

St Maximin played Valenciennes at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Valenciennes won 0-2.

Sundhoffen0 - 3MulhouseFull TimeFT

Sundhoffen - Mulhouse

Sundhoffen played Mulhouse at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Mulhouse won 0-3.

Tourcoing5 - 0CalaisFull TimeFT

Tourcoing - Calais

Tourcoing played Calais at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Tourcoing won 5-0.

Vandoeuvre2 - 0LunevilleFull TimeFT

Vandoeuvre - Luneville

Vandoeuvre played Luneville at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Vandoeuvre won 2-0.

Verton0 - 3Le PortelFull TimeFT

Verton - Le Portel

Verton played Le Portel at the National cup of France on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Le Portel won 0-3.

Erstein0 - 2ThaonFull TimeFT

Erstein - Thaon

Erstein played Thaon at the National cup of France on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Thaon won 0-2.

Marcq en Baroeul0 - 1Croix SavoieFull TimeFT

Marcq en Baroeul - Croix Savoie

Marcq en Baroeul played Croix Savoie at the National cup of France on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Croix Savoie won 0-1.

Oberschaeffolsheim1 - 3Raon L EtapeFull TimeFT

Oberschaeffolsheim - Raon L Etape

Oberschaeffolsheim played Raon L Etape at the National cup of France on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Raon L Etape won 1-3.

Sainte-Marienne2 - 3VersaillesFull TimeFT

Sainte-Marienne - Versailles

Sainte-Marienne played Versailles at the National cup of France on November 17. The match kicked off 14:30 UTC. Versailles won 2-3.

Telstar0 - 2Go Ahead EaglesFull TimeFT

Telstar - Go Ahead Eagles

Telstar played Go Ahead Eagles at the Eerste Divisie of Netherlands on November 17. The match kicked off 11:15 UTC. Go Ahead Eagles won 0-2.

Den Bosch3 - 3ExcelsiorFull TimeFT

Den Bosch - Excelsior

Den Bosch played Excelsior at the Eerste Divisie of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Cambuur Leeuwarden3 - 1Almere City FCFull TimeFT

Cambuur Leeuwarden - Almere City FC

Cambuur Leeuwarden played Almere City FC at the Eerste Divisie of Netherlands on November 17. The match kicked off 15:45 UTC. Cambuur Leeuwarden won 3-1.

Warta Poznan0 - 2Stal MielecFull TimeFT

Warta Poznan - Stal Mielec

Warta Poznan played Stal Mielec at the I Liga of Poland on November 17. The match kicked off 11:40 UTC. Stal Mielec won 0-2.

CD Mafra2 - 2Sp. CovilhaFull TimeFT

CD Mafra - Sp. Covilha

CD Mafra played Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on November 17. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Yenisey3 - 0TomFull TimeFT

Yenisey - Tom

Yenisey played Tom at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Yenisey won 3-0.

Tekstilshik1 - 2NeftekhimikFull TimeFT

Tekstilshik - Neftekhimik

Tekstilshik played Neftekhimik at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Neftekhimik won 1-2.

Spartak-20 - 2Luch-EnergiaFull TimeFT

Spartak-2 - Luch-Energia

Spartak-2 played Luch-Energia at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Luch-Energia won 0-2.

Avangard2 - 2ShinnikFull TimeFT

Avangard - Shinnik

Avangard played Shinnik at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mordovia1 - 1FakelFull TimeFT

Mordovia - Fakel

Mordovia played Fakel at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nizhnyi Novgorod1 - 2FC ChaykaFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - FC Chayka

Nizhnyi Novgorod played FC Chayka at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. FC Chayka won 1-2.

Rotor0 - 0FK Krasnodar-2Full TimeFT

Rotor - FK Krasnodar-2

Rotor played FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Armavir2 - 1TorpedoFull TimeFT

Armavir - Torpedo

Armavir played Torpedo at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Armavir won 2-1.

Baltica1 - 0SKA KhabarovskFull TimeFT

Baltica - SKA Khabarovsk

Baltica played SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Baltica won 1-0.

Khimki3 - 1ChertanovoFull TimeFT

Khimki - Chertanovo

Khimki played Chertanovo at the FNL of Russia on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Khimki won 3-1.

Ponferradina1 - 1GironaFull TimeFT

Ponferradina - Girona

Ponferradina played Girona at the Segunda Division of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AD Alcorcon1 - 0MalagaFull TimeFT

AD Alcorcon - Malaga

AD Alcorcon played Malaga at the Segunda Division of Spain on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. AD Alcorcon won 1-0.

Oviedo0 - 0Sporting GijonFull TimeFT

Oviedo - Sporting Gijon

Oviedo played Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lugo1 - 1Racing SantanderFull TimeFT

Lugo - Racing Santander

Lugo played Racing Santander at the Segunda Division of Spain on November 17. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mirandes2 - 1Las PalmasFull TimeFT

Mirandes - Las Palmas

Mirandes played Las Palmas at the Segunda Division of Spain on November 17. The match kicked off 17:30 UTC. Mirandes won 2-1.

Tenerife1 - 1CadizFull TimeFT

Tenerife - Cadiz

Tenerife played Cadiz at the Segunda Division of Spain on November 17. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Germany U-212 - 3Belgium U-21Full TimeFT

Germany U-21 - Belgium U-21

Germany U-21 played Belgium U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Belgium U-21 won 2-3.

Chad0 - 2MaliFull TimeFT

Chad - Mali

Chad played Mali at the qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Mali won 0-2.

Guinea2 - 0NamibiaFull TimeFT

Guinea - Namibia

Guinea played Namibia at the qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Guinea won 2-0.

South Sudan1 - 2Burkina FasoFull TimeFT

South Sudan - Burkina Faso

South Sudan played Burkina Faso at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Burkina Faso won 1-2.

Uganda2 - 0MalawiFull TimeFT

Uganda - Malawi

Uganda played Malawi at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Uganda won 2-0.

South Africa1 - 0SudanFull TimeFT

South Africa - Sudan

South Africa played Sudan at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. South Africa won 1-0.

Gabon2 - 1AngolaFull TimeFT

Gabon - Angola

Gabon played Angola at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 19:00 UTC. Gabon won 2-1.

Rwanda0 - 1CameroonFull TimeFT

Rwanda - Cameroon

Rwanda played Cameroon at the qualifying round, Group F of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Cameroon won 0-1.

Eswatini1 - 4SenegalFull TimeFT

Eswatini - Senegal

Eswatini played Senegal at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Senegal won 1-4.

Congo3 - 0Guinea BissauFull TimeFT

Congo - Guinea Bissau

Congo played Guinea Bissau at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Congo won 3-0.

Benin1 - 0Sierra LeoneFull TimeFT

Benin - Sierra Leone

Benin played Sierra Leone at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Benin won 1-0.

Lesotho2 - 4NigeriaFull TimeFT

Lesotho - Nigeria

Lesotho played Nigeria at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Nigeria won 2-4.

Bahia1 - 1PalmeirasFull TimeFT

Bahia - Palmeiras

Bahia played Palmeiras at the Serie A of Brasil on November 17. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gremio0 - 1FlamengoFull TimeFT

Gremio - Flamengo

Gremio played Flamengo at the Serie A of Brasil on November 17. The match kicked off 19:00 UTC. Flamengo won 0-1.

Atletico-PR0 - 0BotafogoHalf TimeHT

Atletico-PR - Botafogo

Atletico-PR are playing Botafogo at the Serie A of Brasil on November 17. The match kicked off 21:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Chapecoense0 - 0CearaHalf TimeHT

Chapecoense - Ceara

Chapecoense are playing Ceara at the Serie A of Brasil on November 17. The match kicked off 21:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Corinthians0 - 0InternacionalHalf TimeHT

Corinthians - Internacional

Corinthians are playing Internacional at the Serie A of Brasil on November 17. The match kicked off 21:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

FortalezaCSA22:00

Fortaleza - CSA

Fortaleza are playing CSA at the Serie A of Brasil on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Sao Bento3 - 1Brasil de PelotasFull TimeFT

Sao Bento - Brasil de Pelotas

Sao Bento played Brasil de Pelotas at the Serie B of Brasil on November 17. The match kicked off 19:00 UTC. Sao Bento won 3-1.

Sport Recife0 - 0Vila NovaFull TimeFT

Sport Recife - Vila Nova

Sport Recife played Vila Nova at the Serie B of Brasil on November 17. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Figueirense0 - 0Cuiaba28'

Figueirense - Cuiaba

Figueirense are playing Cuiaba at the Serie B of Brasil on November 17. The match kicked off 21:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sporting Cristal2 - 1Alianza UniversidadFull TimeFT

Sporting Cristal - Alianza Universidad

Sporting Cristal played Alianza Universidad at the Primera Division, Clausura of Peru on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Sporting Cristal won 2-1.

Dep. Municipal1 - 2Univ. San MartinFull TimeFT

Dep. Municipal - Univ. San Martin

Dep. Municipal played Univ. San Martin at the Primera Division, Clausura of Peru on November 17. The match kicked off 18:00 UTC. Univ. San Martin won 1-2.

UTC Cajamarca0 - 1Universitario73'

UTC Cajamarca - Universitario

UTC Cajamarca are playing Universitario at the Primera Division, Clausura of Peru on November 17. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and Universitario is winning 0-1.

Univ. Cesar VallejoMelgar23:30

Univ. Cesar Vallejo - Melgar

Univ. Cesar Vallejo are playing Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on November 17. The match will kick off 23:30 UTC.

Nacional M.0 - 0PenarolFull TimeFT

Nacional M. - Penarol

Nacional M. played Penarol at the Clausura of Uruguay on November 17. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Brisbane Roar FC4 - 3Melbourne CityFull TimeFT

Brisbane Roar FC - Melbourne City

Brisbane Roar FC played Melbourne City at the A-League of Australia on November 17. The match kicked off 05:00 UTC. Brisbane Roar FC won 4-3.

Sydney FC2 - 1Melbourne VictoryFull TimeFT

Sydney FC - Melbourne Victory

Sydney FC played Melbourne Victory at the A-League of Australia on November 17. The match kicked off 07:30 UTC. Sydney FC won 2-1.

Isloch2 - 1VitebskFull TimeFT

Isloch - Vitebsk

Isloch played Vitebsk at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Isloch won 2-1.

Arsenal T1 - 1Khimik NovomoskovskFull TimeFT

Arsenal T - Khimik Novomoskovsk

Arsenal T played Khimik Novomoskovsk at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dnipro2 - 2ZoryaFull TimeFT

Dnipro - Zorya

Dnipro played Zorya at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alanyaspor2 - 1Demirspor AdanaFull TimeFT

Alanyaspor - Demirspor Adana

Alanyaspor played Demirspor Adana at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Alanyaspor won 2-1.

FK Krasnodar1 - 0RostovFull TimeFT

FK Krasnodar - Rostov

FK Krasnodar played Rostov at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. FK Krasnodar won 1-0.

Cluj2 - 0VardaFull TimeFT

Cluj - Varda

Cluj played Varda at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Cluj won 2-0.

Ural3 - 1Rodina MoskvaFull TimeFT

Ural - Rodina Moskva

Ural played Rodina Moskva at the Club Friendlies of International on November 17. The match kicked off 17:30 UTC. Ural won 3-1.

Lithuania1 - 0New ZealandFull TimeFT

Lithuania - New Zealand

Lithuania played New Zealand at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Lithuania won 1-0.

CS Vise4 - 1La Louviere CentreFull TimeFT

CS Vise - La Louviere Centre

CS Vise played La Louviere Centre at the First Amateur Division of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. CS Vise won 4-1.

FC Liege1 - 1RFC SeraingFull TimeFT

FC Liege - RFC Seraing

FC Liege played RFC Seraing at the First Amateur Division of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rupel Boom0 - 0RWDMFull TimeFT

Rupel Boom - RWDM

Rupel Boom played RWDM at the First Amateur Division of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sint-Eloois-Winkel4 - 1DenderFull TimeFT

Sint-Eloois-Winkel - Dender

Sint-Eloois-Winkel played Dender at the First Amateur Division of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Sint-Eloois-Winkel won 4-1.

Hamoir1 - 0Stockay-WarfuseeFull TimeFT

Hamoir - Stockay-Warfusee

Hamoir played Stockay-Warfusee at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Hamoir won 1-0.

Tilleur0 - 2Francs BorainsFull TimeFT

Tilleur - Francs Borains

Tilleur played Francs Borains at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Francs Borains won 0-2.

US Givry0 - 2RebecqFull TimeFT

US Givry - Rebecq

US Givry played Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Rebecq won 0-2.

Verlaine2 - 1RES DurbuyFull TimeFT

Verlaine - RES Durbuy

Verlaine played RES Durbuy at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Verlaine won 2-1.

Acren-Lessines1 - 2MeuxFull TimeFT

Acren-Lessines - Meux

Acren-Lessines played Meux at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Meux won 1-2.

SW Harelbeke0 - 2Mandel UnitedFull TimeFT

SW Harelbeke - Mandel United

SW Harelbeke played Mandel United at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Mandel United won 0-2.

Sparta Petegem2 - 2GullegemFull TimeFT

Sparta Petegem - Gullegem

Sparta Petegem played Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Westhoek1 - 3DikkelvenneFull TimeFT

Westhoek - Dikkelvenne

Westhoek played Dikkelvenne at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Dikkelvenne won 1-3.

Bocholt2 - 0CappellenFull TimeFT

Bocholt - Cappellen

Bocholt played Cappellen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Bocholt won 2-0.

Londerzeel2 - 2DuffelFull TimeFT

Londerzeel - Duffel

Londerzeel played Duffel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Olympia Wijgmaal0 - 0Pepingen-HalleFull TimeFT

Olympia Wijgmaal - Pepingen-Halle

Olympia Wijgmaal played Pepingen-Halle at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vosselaar0 - 2HoogstratenFull TimeFT

Vosselaar - Hoogstraten

Vosselaar played Hoogstraten at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Hoogstraten won 0-2.

Berchem0 - 1Eendracht AalstFull TimeFT

Berchem - Eendracht Aalst

Berchem played Eendracht Aalst at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Eendracht Aalst won 0-1.

Diegem2 - 1Sporting HasseltFull TimeFT

Diegem - Sporting Hasselt

Diegem played Sporting Hasselt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Diegem won 2-1.

Tienen0 - 1GeelFull TimeFT

Tienen - Geel

Tienen played Geel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Geel won 0-1.

Gabela3 - 3OrasjeFull TimeFT

Gabela - Orasje

Gabela played Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on November 17. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Tesanj2 - 0TravnikFull TimeFT

Tesanj - Travnik

Tesanj played Travnik at the FBiH of Bosnia Herzegovina on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. Tesanj won 2-0.

Slovacko W1 - 4Sparta Praha WFull TimeFT

Slovacko W - Sparta Praha W

Slovacko W played Sparta Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Sparta Praha W won 1-4.

Slavia Praha-24 - 2RakovnikFull TimeFT

Slavia Praha-2 - Rakovnik

Slavia Praha-2 played Rakovnik at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Slavia Praha-2 won 4-2.

Sparta Praha-24 - 1Loko VltavinFull TimeFT

Sparta Praha-2 - Loko Vltavin

Sparta Praha-2 played Loko Vltavin at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Sparta Praha-2 won 4-1.

Karlovy Vary2 - 3Plzen-2Full TimeFT

Karlovy Vary - Plzen-2

Karlovy Vary played Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:30 UTC. Plzen-2 won 2-3.

Meteor P0 - 1Cesky BrodFull TimeFT

Meteor P - Cesky Brod

Meteor P played Cesky Brod at the 4. liga, Group B of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Cesky Brod won 0-1.

Caslav4 - 2Velke HamryFull TimeFT

Caslav - Velke Hamry

Caslav played Velke Hamry at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Caslav won 4-2.

Polaban Nymburk2 - 5FK Dvur KraloveFull TimeFT

Polaban Nymburk - FK Dvur Kralove

Polaban Nymburk played FK Dvur Kralove at the 4. liga, Group C of Czech Republic on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. FK Dvur Kralove won 2-5.

Bohemians 1905-21 - 0Pardubice-2Full TimeFT

Bohemians 1905-2 - Pardubice-2

Bohemians 1905-2 played Pardubice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Bohemians 1905-2 won 1-0.

Dukla Praha-21 - 2Sokol ZivaniceFull TimeFT

Dukla Praha-2 - Sokol Zivanice

Dukla Praha-2 played Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC. Sokol Zivanice won 1-2.

Liberec-23 - 3Usti nad OrliciFull TimeFT

Liberec-2 - Usti nad Orlici

Liberec-2 played Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 17. The match kicked off 09:15 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Naestved0 - 1Fremad AmagerFull TimeFT

Naestved - Fremad Amager

Naestved played Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on November 17. The match kicked off 12:45 UTC. Fremad Amager won 0-1.

Skive IK0 - 2KoldingFull TimeFT

Skive IK - Kolding

Skive IK played Kolding at the Division 1 of Denmark on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Kolding won 0-2.

Manchester City W5 - 0West Ham WFull TimeFT

Manchester City W - West Ham W

Manchester City W played West Ham W at the Super League - Women of England on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. Manchester City W won 5-0.

Brighton W3 - 0Birmingham WFull TimeFT

Brighton W - Birmingham W

Brighton W played Birmingham W at the Super League - Women of England on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Brighton W won 3-0.

Chelsea W1 - 0Manchester Utd WFull TimeFT

Chelsea W - Manchester Utd W

Chelsea W played Manchester Utd W at the Super League - Women of England on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Chelsea W won 1-0.

Reading W3 - 3Bristol Academy WFull TimeFT

Reading W - Bristol Academy W

Reading W played Bristol Academy W at the Super League - Women of England on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Liverpool W0 - 1Everton WFull TimeFT

Liverpool W - Everton W

Liverpool W played Everton W at the Super League - Women of England on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Everton W won 0-1.

Tottenham W0 - 2Arsenal WFull TimeFT

Tottenham W - Arsenal W

Tottenham W played Arsenal W at the Super League - Women of England on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Arsenal W won 0-2.

Durham W3 - 1London Bees WFull TimeFT

Durham W - London Bees W

Durham W played London Bees W at the Championship - Women of England on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Durham W won 3-1.

Lewes W1 - 2Sheffield United WFull TimeFT

Lewes W - Sheffield United W

Lewes W played Sheffield United W at the Championship - Women of England on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Sheffield United W won 1-2.

Charlton Athletic W1 - 1Leicester City WFull TimeFT

Charlton Athletic W - Leicester City W

Charlton Athletic W played Leicester City W at the Championship - Women of England on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Coventry W2 - 3Aston Villa WFull TimeFT

Coventry W - Aston Villa W

Coventry W played Aston Villa W at the Championship - Women of England on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Aston Villa W won 2-3.

Crystal Palace W1 - 2Millwall WFull TimeFT

Crystal Palace W - Millwall W

Crystal Palace W played Millwall W at the Championship - Women of England on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Millwall W won 1-2.

Cheltenham W0 - 1Leyton Orient WFull TimeFT

Cheltenham W - Leyton Orient W

Cheltenham W played Leyton Orient W at the WSL Cup - Women of England on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Leyton Orient W won 0-1.

Woodlands W0 - 13Billericay WFull TimeFT

Woodlands W - Billericay W

Woodlands W played Billericay W at the WSL Cup - Women of England on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Billericay W won 0-13.

Guingamp W2 - 0Paris WFull TimeFT

Guingamp W - Paris W

Guingamp W played Paris W at the Division 1 - Women of France on November 17. The match kicked off 13:45 UTC. Guingamp W won 2-0.

Boulogne U-192 - 1Valenciennes U-19Full TimeFT

Boulogne U-19 - Valenciennes U-19

Boulogne U-19 played Valenciennes U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Boulogne U-19 won 2-1.

Caen U-195 - 1Evreux U-19Full TimeFT

Caen U-19 - Evreux U-19

Caen U-19 played Evreux U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Caen U-19 won 5-1.

Feignies U-19Lille U-19PostponedPst

Feignies U-19 - Lille U-19

Feignies U-19 are playing Lille U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17.

Le Havre U-192 - 2Amiens U-19Full TimeFT

Le Havre U-19 - Amiens U-19

Le Havre U-19 played Amiens U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lens U-198 - 2Chartres U-19Full TimeFT

Lens U-19 - Chartres U-19

Lens U-19 played Chartres U-19 at the National U-19, Group A of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Lens U-19 won 8-2.

Bourg en Bresse U-192 - 3Sochaux U-19Full TimeFT

Bourg en Bresse U-19 - Sochaux U-19

Bourg en Bresse U-19 played Sochaux U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Sochaux U-19 won 2-3.

Dijon U-191 - 1ASPTT Dijon U-19Full TimeFT

Dijon U-19 - ASPTT Dijon U-19

Dijon U-19 played ASPTT Dijon U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Epinal U-193 - 2Paris U-19Full TimeFT

Epinal U-19 - Paris U-19

Epinal U-19 played Paris U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Epinal U-19 won 3-2.

Lyon U-194 - 1Le Puy Foot U-19Full TimeFT

Lyon U-19 - Le Puy Foot U-19

Lyon U-19 played Le Puy Foot U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Lyon U-19 won 4-1.

Metz U-191 - 2Strasbourg U-19Full TimeFT

Metz U-19 - Strasbourg U-19

Metz U-19 played Strasbourg U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Strasbourg U-19 won 1-2.

Torcy U-190 - 2Auxerre U-19Full TimeFT

Torcy U-19 - Auxerre U-19

Torcy U-19 played Auxerre U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Auxerre U-19 won 0-2.

Troyes U-195 - 0Montceau U-19Full TimeFT

Troyes U-19 - Montceau U-19

Troyes U-19 played Montceau U-19 at the National U-19, Group B of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Troyes U-19 won 5-0.

Aviron U-192 - 3Stade Rennes U-19Full TimeFT

Aviron U-19 - Stade Rennes U-19

Aviron U-19 played Stade Rennes U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Stade Rennes U-19 won 2-3.

Chateauroux U-193 - 1Concarneau U-19Full TimeFT

Chateauroux U-19 - Concarneau U-19

Chateauroux U-19 played Concarneau U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Chateauroux U-19 won 3-1.

Laval U-19Trelissac U-19PostponedPst

Laval U-19 - Trelissac U-19

Laval U-19 are playing Trelissac U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17.

Le Mans U-192 - 3Guingamp U-19Full TimeFT

Le Mans U-19 - Guingamp U-19

Le Mans U-19 played Guingamp U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Guingamp U-19 won 2-3.

Vannes U-191 - 2Tours U-19Full TimeFT

Vannes U-19 - Tours U-19

Vannes U-19 played Tours U-19 at the National U-19, Group C of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Tours U-19 won 1-2.

Colomiers U-192 - 1Cannes U-19Full TimeFT

Colomiers U-19 - Cannes U-19

Colomiers U-19 played Cannes U-19 at the National U-19, Group D of France on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Colomiers U-19 won 2-1.

Ajaccio U-194 - 2Bastia U-19Full TimeFT

Ajaccio U-19 - Bastia U-19

Ajaccio U-19 played Bastia U-19 at the National U-19, Group D of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Ajaccio U-19 won 4-2.

Nimes U-191 - 1Toulouse U-19Full TimeFT

Nimes U-19 - Toulouse U-19

Nimes U-19 played Toulouse U-19 at the National U-19, Group D of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Toulon U-193 - 0Porto Vecchio U-19Full TimeFT

Toulon U-19 - Porto Vecchio U-19

Toulon U-19 played Porto Vecchio U-19 at the National U-19, Group D of France on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Toulon U-19 won 3-0.

Eintracht Norderstedt1 - 0LSK HansaFull TimeFT

Eintracht Norderstedt - LSK Hansa

Eintracht Norderstedt played LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Eintracht Norderstedt won 1-0.

Havelse1 - 2DrochtersenFull TimeFT

Havelse - Drochtersen

Havelse played Drochtersen at the Regionalliga Nord of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Drochtersen won 1-2.

Vfb Oldenburg2 - 1Holstein Kiel-2Full TimeFT

Vfb Oldenburg - Holstein Kiel-2

Vfb Oldenburg played Holstein Kiel-2 at the Regionalliga Nord of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Vfb Oldenburg won 2-1.

Fortuna Koln0 - 2Borussia D-2Full TimeFT

Fortuna Koln - Borussia D-2

Fortuna Koln played Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Borussia D-2 won 0-2.

Ammerthal1 - 3VilzingFull TimeFT

Ammerthal - Vilzing

Ammerthal played Vilzing at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Vilzing won 1-3.

Jahn Regensburg-23 - 3Hankofen-HailingFull TimeFT

Jahn Regensburg-2 - Hankofen-Hailing

Jahn Regensburg-2 played Hankofen-Hailing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Neuhof1 - 1EddersheimFull TimeFT

Neuhof - Eddersheim

Neuhof played Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on November 17. The match kicked off 13:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

RW Walldorf3 - 0SV SteinbachFull TimeFT

RW Walldorf - SV Steinbach

RW Walldorf played SV Steinbach at the Oberliga, Hessen of Germany on November 17. The match kicked off 13:45 UTC. RW Walldorf won 3-0.

Union Tornesch1 - 1NiendorferFull TimeFT

Union Tornesch - Niendorfer

Union Tornesch played Niendorfer at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sasel1 - 2Victoria HamburgFull TimeFT

Sasel - Victoria Hamburg

Sasel played Victoria Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Victoria Hamburg won 1-2.

Eckernforder SVWeiche Flensburg-2PostponedPst

Eckernforder SV - Weiche Flensburg-2

Eckernforder SV are playing Weiche Flensburg-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 17.

Eichede1 - 1Phonix LubeckFull TimeFT

Eichede - Phonix Lubeck

Eichede played Phonix Lubeck at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Todesfelde2 - 1BordesholmFull TimeFT

Todesfelde - Bordesholm

Todesfelde played Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Todesfelde won 2-1.

Rielasingen-Arlen2 - 3NottingenFull TimeFT

Rielasingen-Arlen - Nottingen

Rielasingen-Arlen played Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Nottingen won 2-3.

Geestemunde0 - 2Bremer SVFull TimeFT

Geestemunde - Bremer SV

Geestemunde played Bremer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Bremer SV won 0-2.

Hemelingen5 - 2Leher TSFull TimeFT

Hemelingen - Leher TS

Hemelingen played Leher TS at the Oberliga, Bremen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Hemelingen won 5-2.

Union Bremen1 - 1BTS NeustadtFull TimeFT

Union Bremen - BTS Neustadt

Union Bremen played BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Borgfeld1 - 1Blumenthaler SVFull TimeFT

Borgfeld - Blumenthaler SV

Borgfeld played Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arminia Hannover0 - 1Spelle-VenhausFull TimeFT

Arminia Hannover - Spelle-Venhaus

Arminia Hannover played Spelle-Venhaus at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Spelle-Venhaus won 0-1.

Bersenbruck0 - 5Borussia HildesheimFull TimeFT

Bersenbruck - Borussia Hildesheim

Bersenbruck played Borussia Hildesheim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Borussia Hildesheim won 0-5.

FT Braunschweig0 - 0Atlas DelmenhorstFull TimeFT

FT Braunschweig - Atlas Delmenhorst

FT Braunschweig played Atlas Delmenhorst at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Germania Egestorf3 - 2Eintracht NortheimFull TimeFT

Germania Egestorf - Eintracht Northeim

Germania Egestorf played Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Germania Egestorf won 3-2.

Hagen-Uthlede2 - 5Heeslinger SCFull TimeFT

Hagen-Uthlede - Heeslinger SC

Hagen-Uthlede played Heeslinger SC at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Heeslinger SC won 2-5.

Lupo-Martini2 - 1Kickers EmdenFull TimeFT

Lupo-Martini - Kickers Emden

Lupo-Martini played Kickers Emden at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Lupo-Martini won 2-1.

Uphusen1 - 1WolfenbuttelFull TimeFT

Uphusen - Wolfenbuttel

Uphusen played Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

VfL Oldenburg4 - 1GifhornFull TimeFT

VfL Oldenburg - Gifhorn

VfL Oldenburg played Gifhorn at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. VfL Oldenburg won 4-1.

Eintracht Rheine2 - 1SprockhovelFull TimeFT

Eintracht Rheine - Sprockhovel

Eintracht Rheine played Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Eintracht Rheine won 2-1.

Ennepetal2 - 2GuterslohFull TimeFT

Ennepetal - Gutersloh

Ennepetal played Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Holzwickeder SC7 - 1ErndtebruckFull TimeFT

Holzwickeder SC - Erndtebruck

Holzwickeder SC played Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Holzwickeder SC won 7-1.

Kaan-Marienborn1 - 2WiedenbruckFull TimeFT

Kaan-Marienborn - Wiedenbruck

Kaan-Marienborn played Wiedenbruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Wiedenbruck won 1-2.

Paderborn-21 - 1SiegenFull TimeFT

Paderborn-2 - Siegen

Paderborn-2 played Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Preussen Munster-21 - 1MeinerzhagenFull TimeFT

Preussen Munster-2 - Meinerzhagen

Preussen Munster-2 played Meinerzhagen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Schermbeck2 - 2Hammer SpVgFull TimeFT

Schermbeck - Hammer SpVg

Schermbeck played Hammer SpVg at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Westfalia Rhynern1 - 1ASC DortmundFull TimeFT

Westfalia Rhynern - ASC Dortmund

Westfalia Rhynern played ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Westfalia Herne0 - 1AhlenFull TimeFT

Westfalia Herne - Ahlen

Westfalia Herne played Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 17. The match kicked off 14:15 UTC. Ahlen won 0-1.

Kleve1 - 1FC BocholtFull TimeFT

Kleve - FC Bocholt

Kleve played FC Bocholt at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SSVg Velbert3 - 0MeerbuschFull TimeFT

SSVg Velbert - Meerbusch

SSVg Velbert played Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. SSVg Velbert won 3-0.

Germania Ratingen2 - 2KrayFull TimeFT

Germania Ratingen - Kray

Germania Ratingen played Kray at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hilden0 - 3SW EssenFull TimeFT

Hilden - SW Essen

Hilden played SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. SW Essen won 0-3.

Union Nettetal1 - 1SC VelbertFull TimeFT

Union Nettetal - SC Velbert

Union Nettetal played SC Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

SF Niederwenigern0 - 1Cronenberger SCFull TimeFT

SF Niederwenigern - Cronenberger SC

SF Niederwenigern played Cronenberger SC at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 17. The match kicked off 14:30 UTC. Cronenberger SC won 0-1.

Duren Merzenich4 - 1DeutzFull TimeFT

Duren Merzenich - Deutz

Duren Merzenich played Deutz at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Duren Merzenich won 4-1.

Wegberg-Beeck2 - 0VichttalFull TimeFT

Wegberg-Beeck - Vichttal

Wegberg-Beeck played Vichttal at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Wegberg-Beeck won 2-0.

BW Friesdorf3 - 2Siegburger SVFull TimeFT

BW Friesdorf - Siegburger SV

BW Friesdorf played Siegburger SV at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:45 UTC. BW Friesdorf won 3-2.

Breinig1 - 1Borussia FreialdenhovenFull TimeFT

Breinig - Borussia Freialdenhoven

Breinig played Borussia Freialdenhoven at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wesseling-Urfeld1 - 1PeschFull TimeFT

Wesseling-Urfeld - Pesch

Wesseling-Urfeld played Pesch at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match kicked off 13:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Eilendorf2 - 3Viktoria ArnoldsweilerFull TimeFT

Eilendorf - Viktoria Arnoldsweiler

Eilendorf played Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Viktoria Arnoldsweiler won 2-3.

Hennef 051 - 1FrechenFull TimeFT

Hennef 05 - Frechen

Hennef 05 played Frechen at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fortuna Koln-2HurthPostponedPst

Fortuna Koln-2 - Hurth

Fortuna Koln-2 are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 17.

Nurnberg W1 - 2Arminia Bielefeld WFull TimeFT

Nurnberg W - Arminia Bielefeld W

Nurnberg W played Arminia Bielefeld W at the National cup - Women of Germany on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Arminia Bielefeld W won 1-2.

Koln W1 - 3Essen WFull TimeFT

Koln W - Essen W

Koln W played Essen W at the National cup - Women of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Essen W won 1-3.

Saarbrucken W3 - 4Gutersloh WAfter Extra TimeAET

Saarbrucken W - Gutersloh W

Saarbrucken W played Gutersloh W at the National cup - Women of Germany on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Gutersloh W won 3-4 in the extra time.

Platanias0 - 1ApollonFull TimeFT

Platanias - Apollon

Platanias played Apollon at the Super League 2 of Greece on November 17. The match kicked off 12:45 UTC. Apollon won 0-1.

Ergotelis4 - 2KaraiskakisFull TimeFT

Ergotelis - Karaiskakis

Ergotelis played Karaiskakis at the Super League 2 of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Ergotelis won 4-2.

Kerkyra0 - 2ChaniaFull TimeFT

Kerkyra - Chania

Kerkyra played Chania at the Super League 2 of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Chania won 0-2.

Levadiakos2 - 0Apollon LarissaFull TimeFT

Levadiakos - Apollon Larissa

Levadiakos played Apollon Larissa at the Super League 2 of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Levadiakos won 2-0.

Aspropyrgos Enosis3 - 0OF IerapetraFull TimeFT

Aspropyrgos Enosis - OF Ierapetra

Aspropyrgos Enosis played OF Ierapetra at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Aspropyrgos Enosis won 3-0.

Ialysos1 - 2TrigliaFull TimeFT

Ialysos - Triglia

Ialysos played Triglia at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Triglia won 1-2.

Ionikos3 - 2DiagorasFull TimeFT

Ionikos - Diagoras

Ionikos played Diagoras at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Ionikos won 3-2.

Kavala2 - 1KalamataFull TimeFT

Kavala - Kalamata

Kavala played Kalamata at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Kavala won 2-1.

Trikala2 - 1EgaleoFull TimeFT

Trikala - Egaleo

Trikala played Egaleo at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Trikala won 2-1.

Veria1 - 1ThesprotosFull TimeFT

Veria - Thesprotos

Veria played Thesprotos at the Football League of Greece on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

GyorBalmazujvarosCanceledCanc

Gyor - Balmazujvaros

Gyor are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on November 17.

Astra Hungary W0 - 4MTK WFull TimeFT

Astra Hungary W - MTK W

Astra Hungary W played MTK W at the NB I - Women of Hungary on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. MTK W won 0-4.

Fano2 - 4PiacenzaFull TimeFT

Fano - Piacenza

Fano played Piacenza at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Piacenza won 2-4.

ImoleseTriestinaPostponedPst

Imolese - Triestina

Imolese are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on November 17.

Sudtirol3 - 0SambenedetteseFull TimeFT

Sudtirol - Sambenedettese

Sudtirol played Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Sudtirol won 3-0.

Vicenza1 - 0RavennaFull TimeFT

Vicenza - Ravenna

Vicenza played Ravenna at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Vicenza won 1-0.

Carpi4 - 0FermanaFull TimeFT

Carpi - Fermana

Carpi played Fermana at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Carpi won 4-0.

Gubbio0 - 2CesenaFull TimeFT

Gubbio - Cesena

Gubbio played Cesena at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Cesena won 0-2.

Modena1 - 0Virtus VeronaFull TimeFT

Modena - Virtus Verona

Modena played Virtus Verona at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Modena won 1-0.

Reggiana2 - 1Vis PesaroFull TimeFT

Reggiana - Vis Pesaro

Reggiana played Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Reggiana won 2-1.

Rimini0 - 2Arzignano ValchiampoFull TimeFT

Rimini - Arzignano Valchiampo

Rimini played Arzignano Valchiampo at the Serie C, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Arzignano Valchiampo won 0-2.

Como1 - 3Pro VercelliFull TimeFT

Como - Pro Vercelli

Como played Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Pro Vercelli won 1-3.

Olbia1 - 2NovaraFull TimeFT

Olbia - Novara

Olbia played Novara at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Novara won 1-2.

Pistoiese0 - 1MonzaFull TimeFT

Pistoiese - Monza

Pistoiese played Monza at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Monza won 0-1.

Renate1 - 1PianeseFull TimeFT

Renate - Pianese

Renate played Pianese at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Carrarese2 - 2ArezzoFull TimeFT

Carrarese - Arezzo

Carrarese played Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

GIANA Erminio1 - 2Robur SienaFull TimeFT

GIANA Erminio - Robur Siena

GIANA Erminio played Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Robur Siena won 1-2.

Gozzano2 - 2Pro PatriaFull TimeFT

Gozzano - Pro Patria

Gozzano played Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

PontederaLeccoPostponedPst

Pontedera - Lecco

Pontedera are playing Lecco at the Serie C, Group A of Italy on November 17.

Casertana2 - 0AvellinoFull TimeFT

Casertana - Avellino

Casertana played Avellino at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Casertana won 2-0.

Paganese0 - 1BariFull TimeFT

Paganese - Bari

Paganese played Bari at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Bari won 0-1.

Rende1 - 0AZ PicernoFull TimeFT

Rende - AZ Picerno

Rende played AZ Picerno at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Rende won 1-0.

Rieti0 - 3RegginaForfeitFrf

Rieti - Reggina

Rieti played Reggina at the Serie C, Group C of Italy on November 17. Rieti was forfeited with a 3-0 loss.. Reggina won 0-3.

Sicula Leonzio1 - 1Virtus FrancavillaFull TimeFT

Sicula Leonzio - Virtus Francavilla

Sicula Leonzio played Virtus Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Teramo1 - 1TernanaFull TimeFT

Teramo - Ternana

Teramo played Ternana at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Potenza1 - 0Vibonese CalcioFull TimeFT

Potenza - Vibonese Calcio

Potenza played Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Potenza won 1-0.

Viterbese0 - 1CaveseFull TimeFT

Viterbese - Cavese

Viterbese played Cavese at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Cavese won 0-1.

Catanzaro3 - 0CataniaFull TimeFT

Catanzaro - Catania

Catanzaro played Catania at the Serie C, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. Catanzaro won 3-0.

Florentina W2 - 1Roma WFull TimeFT

Florentina W - Roma W

Florentina W played Roma W at the Serie A - Women of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Florentina W won 2-1.

Milan W2 - 2Juventus WFull TimeFT

Milan W - Juventus W

Milan W played Juventus W at the Serie A - Women of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fossano2 - 1BorgosesiaFull TimeFT

Fossano - Borgosesia

Fossano played Borgosesia at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Fossano won 2-1.

Ligorna1 - 1CasaleFull TimeFT

Ligorna - Casale

Ligorna played Casale at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Prato1 - 0Real Forte QuercetaFull TimeFT

Prato - Real Forte Querceta

Prato played Real Forte Querceta at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Prato won 1-0.

SC Caronnese4 - 1VadoFull TimeFT

SC Caronnese - Vado

SC Caronnese played Vado at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. SC Caronnese won 4-1.

Savona3 - 0Ghivizzano Borgo a MozzanoFull TimeFT

Savona - Ghivizzano Borgo a Mozzano

Savona played Ghivizzano Borgo a Mozzano at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Savona won 3-0.

Seravezza2 - 2LuccheseFull TimeFT

Seravezza - Lucchese

Seravezza played Lucchese at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

VerbaniaBraPostponedPst

Verbania - Bra

Verbania are playing Bra at the Serie D, Group A of Italy on November 17.

Chieri2 - 3SanremeseFull TimeFT

Chieri - Sanremese

Chieri played Sanremese at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Sanremese won 2-3.

Fezzanese2 - 0LavagneseFull TimeFT

Fezzanese - Lavagnese

Fezzanese played Lavagnese at the Serie D, Group A of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Fezzanese won 2-0.

Bustese Milano CitySeregnoPostponedPst

Bustese Milano City - Seregno

Bustese Milano City are playing Seregno at the Serie D, Group B of Italy on November 17.

Caravaggio2 - 3Pro SestoFull TimeFT

Caravaggio - Pro Sesto

Caravaggio played Pro Sesto at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Pro Sesto won 2-3.

Castellanzese1 - 2ArconateseFull TimeFT

Castellanzese - Arconatese

Castellanzese played Arconatese at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Arconatese won 1-2.

Folgore Caratese0 - 0Dro Alto GardaFull TimeFT

Folgore Caratese - Dro Alto Garda

Folgore Caratese played Dro Alto Garda at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Inveruno0 - 1SondrioFull TimeFT

Inveruno - Sondrio

Inveruno played Sondrio at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Sondrio won 0-1.

Legnano3 - 1Virtus BolzanoFull TimeFT

Legnano - Virtus Bolzano

Legnano played Virtus Bolzano at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Legnano won 3-1.

Levico1 - 1Villa ValleFull TimeFT

Levico - Villa Valle

Levico played Villa Valle at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nibionnoggiono0 - 2Virtus Ciserano BergamoFull TimeFT

Nibionnoggiono - Virtus Ciserano Bergamo

Nibionnoggiono played Virtus Ciserano Bergamo at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Virtus Ciserano Bergamo won 0-2.

Scanzorosciate2 - 1Ponte San PietroFull TimeFT

Scanzorosciate - Ponte San Pietro

Scanzorosciate played Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Scanzorosciate won 2-1.

Tritium1 - 1BrusaportoFull TimeFT

Tritium - Brusaporto

Tritium played Brusaporto at the Serie D, Group B of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ambrosiana1 - 1Caldiero TermeFull TimeFT

Ambrosiana - Caldiero Terme

Ambrosiana played Caldiero Terme at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Campodarsego2 - 1AdrieseFull TimeFT

Campodarsego - Adriese

Campodarsego played Adriese at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Campodarsego won 2-1.

Cjarlins Muzane4 - 3VillafrancaFull TimeFT

Cjarlins Muzane - Villafranca

Cjarlins Muzane played Villafranca at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Cjarlins Muzane won 4-3.

Clodiense3 - 2ChionsFull TimeFT

Clodiense - Chions

Clodiense played Chions at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Clodiense won 3-2.

Delta Porto Tolle1 - 1Union FeltreFull TimeFT

Delta Porto Tolle - Union Feltre

Delta Porto Tolle played Union Feltre at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Luparense2 - 3Legnago SalusFull TimeFT

Luparense - Legnago Salus

Luparense played Legnago Salus at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Legnago Salus won 2-3.

San Luigi1 - 2MestreFull TimeFT

San Luigi - Mestre

San Luigi played Mestre at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Mestre won 1-2.

Tamai0 - 2MotebellunaFull TimeFT

Tamai - Motebelluna

Tamai played Motebelluna at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Motebelluna won 0-2.

Vigasio1 - 4EsteFull TimeFT

Vigasio - Este

Vigasio played Este at the Serie D, Group C of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Este won 1-4.

Calvina2 - 1CilivergheFull TimeFT

Calvina - Ciliverghe

Calvina played Ciliverghe at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Calvina won 2-1.

Fanfulla2 - 1ProgressoFull TimeFT

Fanfulla - Progresso

Fanfulla played Progresso at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Fanfulla won 2-1.

Forli1 - 0SavignaneseFull TimeFT

Forli - Savignanese

Forli played Savignanese at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Forli won 1-0.

Franciacorta1 - 1SammaureseFull TimeFT

Franciacorta - Sammaurese

Franciacorta played Sammaurese at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lentigione3 - 0AlfonsineFull TimeFT

Lentigione - Alfonsine

Lentigione played Alfonsine at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Lentigione won 3-0.

Mantova3 - 3FiorenzuolaFull TimeFT

Mantova - Fiorenzuola

Mantova played Fiorenzuola at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Mezzolara1 - 1CremaFull TimeFT

Mezzolara - Crema

Mezzolara played Crema at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sasso Marconi2 - 2CorreggeseFull TimeFT

Sasso Marconi - Correggese

Sasso Marconi played Correggese at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Vigor Carpaneto0 - 3BrenoFull TimeFT

Vigor Carpaneto - Breno

Vigor Carpaneto played Breno at the Serie D, Group D of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Breno won 0-3.

Bastia Calcio1 - 1AlbalongaFull TimeFT

Bastia Calcio - Albalonga

Bastia Calcio played Albalonga at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Foligno1 - 1ScandicciFull TimeFT

Foligno - Scandicci

Foligno played Scandicci at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

GrossetoGavorranoPostponedPst

Grosseto - Gavorrano

Grosseto are playing Gavorrano at the Serie D, Group E of Italy on November 17.

Montevarchi Calcio2 - 2FlaminiaFull TimeFT

Montevarchi Calcio - Flaminia

Montevarchi Calcio played Flaminia at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pomezia2 - 1GrassinaFull TimeFT

Pomezia - Grassina

Pomezia played Grassina at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Pomezia won 2-1.

Ponsacco1 - 4Nuova MonterosiFull TimeFT

Ponsacco - Nuova Monterosi

Ponsacco played Nuova Monterosi at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Nuova Monterosi won 1-4.

San Donato Tavarnelle0 - 0AglianeseFull TimeFT

San Donato Tavarnelle - Aglianese

San Donato Tavarnelle played Aglianese at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sporting Trestina2 - 1CannaraFull TimeFT

Sporting Trestina - Cannara

Sporting Trestina played Cannara at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Sporting Trestina won 2-1.

Tuttocuoio1 - 1SangiovanneseFull TimeFT

Tuttocuoio - Sangiovannese

Tuttocuoio played Sangiovannese at the Serie D, Group E of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Avezzano1 - 1MontegiorgioFull TimeFT

Avezzano - Montegiorgio

Avezzano played Montegiorgio at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Campobasso4 - 4Atletico Terme FiuggiFull TimeFT

Campobasso - Atletico Terme Fiuggi

Campobasso played Atletico Terme Fiuggi at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Jesina1 - 0GiulianovaFull TimeFT

Jesina - Giulianova

Jesina played Giulianova at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Jesina won 1-0.

Pineto1 - 1MatelicaFull TimeFT

Pineto - Matelica

Pineto played Matelica at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Nicolo2 - 0CattolicaFull TimeFT

San Nicolo - Cattolica

San Nicolo played Cattolica at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. San Nicolo won 2-0.

Sangiustese1 - 1RecanateseFull TimeFT

Sangiustese - Recanatese

Sangiustese played Recanatese at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tolentino1 - 2Olympia AgnoneseFull TimeFT

Tolentino - Olympia Agnonese

Tolentino played Olympia Agnonese at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Olympia Agnonese won 1-2.

Vastese1 - 1Porto SantelpidioFull TimeFT

Vastese - Porto Santelpidio

Vastese played Porto Santelpidio at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vastogirardi2 - 0ChietiFull TimeFT

Vastogirardi - Chieti

Vastogirardi played Chieti at the Serie D, Group F of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Vastogirardi won 2-0.

Aprilia0 - 0CassinoFull TimeFT

Aprilia - Cassino

Aprilia played Cassino at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arzachena0 - 3LatinaFull TimeFT

Arzachena - Latina

Arzachena played Latina at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Latina won 0-3.

Ladispoli4 - 1Tor SapienzaFull TimeFT

Ladispoli - Tor Sapienza

Ladispoli played Tor Sapienza at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Ladispoli won 4-1.

Nuova Florida0 - 0MuraveraFull TimeFT

Nuova Florida - Muravera

Nuova Florida played Muravera at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Trastevere2 - 0PorticiFull TimeFT

Trastevere - Portici

Trastevere played Portici at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Trastevere won 2-0.

Turris Neapolis3 - 2Sassari TorresFull TimeFT

Turris Neapolis - Sassari Torres

Turris Neapolis played Sassari Torres at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Turris Neapolis won 3-2.

Vis Artena2 - 1Citta di AnagniFull TimeFT

Vis Artena - Citta di Anagni

Vis Artena played Citta di Anagni at the Serie D, Group G of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Vis Artena won 2-1.

Agropoli4 - 2NocerinaFull TimeFT

Agropoli - Nocerina

Agropoli played Nocerina at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Agropoli won 4-2.

Altamura4 - 0BrindisiFull TimeFT

Altamura - Brindisi

Altamura played Brindisi at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Altamura won 4-0.

BrindisiGelbisonPostponedPst

Brindisi - Gelbison

Brindisi are playing Gelbison at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

CasaranoGladiatorPostponedPst

Casarano - Gladiator

Casarano are playing Gladiator at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

Fidelis Andria1 - 2FoggiaFull TimeFT

Fidelis Andria - Foggia

Fidelis Andria played Foggia at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Foggia won 1-2.

FoggiaSorrentoPostponedPst

Foggia - Sorrento

Foggia are playing Sorrento at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

Francavilla0 - 4TarantoFull TimeFT

Francavilla - Taranto

Francavilla played Taranto at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Taranto won 0-4.

Gelbison0 - 0CasaranoFull TimeFT

Gelbison - Casarano

Gelbison played Casarano at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gladiator0 - 3Audace CerignolaFull TimeFT

Gladiator - Audace Cerignola

Gladiator played Audace Cerignola at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Audace Cerignola won 0-3.

GravinaFidelis AndriaPostponedPst

Gravina - Fidelis Andria

Gravina are playing Fidelis Andria at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

GrumentumAltamuraPostponedPst

Grumentum - Altamura

Grumentum are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

Nardo CalcioBitontoPostponedPst

Nardo Calcio - Bitonto

Nardo Calcio are playing Bitonto at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

NocerinaCitta di FasanoPostponedPst

Nocerina - Citta di Fasano

Nocerina are playing Citta di Fasano at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

Sorrento1 - 0Nardo CalcioFull TimeFT

Sorrento - Nardo Calcio

Sorrento played Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Sorrento won 1-0.

TarantoAgropoliPostponedPst

Taranto - Agropoli

Taranto are playing Agropoli at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

BitontoGrumentumPostponedPst

Bitonto - Grumentum

Bitonto are playing Grumentum at the Serie D, Group H of Italy on November 17.

Citta di Fasano1 - 0GravinaFull TimeFT

Citta di Fasano - Gravina

Citta di Fasano played Gravina at the Serie D, Group H of Italy on November 17. The match kicked off 14:30 UTC. Citta di Fasano won 1-0.

Acireale0 - 1LicataFull TimeFT

Acireale - Licata

Acireale played Licata at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Licata won 0-1.

Castrovillari2 - 0CittanoveseFull TimeFT

Castrovillari - Cittanovese

Castrovillari played Cittanovese at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Castrovillari won 2-0.

Giugliano5 - 1Corigliano CalabroFull TimeFT

Giugliano - Corigliano Calabro

Giugliano played Corigliano Calabro at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Giugliano won 5-1.

Marsala0 - 0Marina di RagusaFull TimeFT

Marsala - Marina di Ragusa

Marsala played Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Messina2 - 0BiancavillaFull TimeFT

Messina - Biancavilla

Messina played Biancavilla at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Messina won 2-0.

Palmese0 - 0PalermoFull TimeFT

Palmese - Palermo

Palmese played Palermo at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

San Tommaso0 - 2RoccellaFull TimeFT

San Tommaso - Roccella

San Tommaso played Roccella at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Roccella won 0-2.

Troina0 - 3FC MessinaFull TimeFT

Troina - FC Messina

Troina played FC Messina at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. FC Messina won 0-3.

Savoia2 - 0Nola 1925Full TimeFT

Savoia - Nola 1925

Savoia played Nola 1925 at the Serie D, Group I of Italy on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Savoia won 2-0.

Arsenal Tivat1 - 1MornarFull TimeFT

Arsenal Tivat - Mornar

Arsenal Tivat played Mornar at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ibar1 - 1Lovcen CetinjeFull TimeFT

Ibar - Lovcen Cetinje

Ibar played Lovcen Cetinje at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jedinstvo BP1 - 0DrezgaFull TimeFT

Jedinstvo BP - Drezga

Jedinstvo BP played Drezga at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Jedinstvo BP won 1-0.

Jezero1 - 2Decic TuziFull TimeFT

Jezero - Decic Tuzi

Jezero played Decic Tuzi at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Decic Tuzi won 1-2.

Otrant0 - 4Bokelj KotorFull TimeFT

Otrant - Bokelj Kotor

Otrant played Bokelj Kotor at the Division 2 of Montenegro on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Bokelj Kotor won 0-4.

PSV W1 - 1Heerenveen WFull TimeFT

PSV W - Heerenveen W

PSV W played Heerenveen W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AFC2 - 1Sparta Rotterdam-2Full TimeFT

AFC - Sparta Rotterdam-2

AFC played Sparta Rotterdam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. AFC won 2-1.

DEM1 - 1EVVFull TimeFT

DEM - EVV

DEM played EVV at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

HV-CV Quick1 - 2OSS 20Full TimeFT

HV-CV Quick - OSS 20

HV-CV Quick played OSS 20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. OSS 20 won 1-2.

VV Hoogland3 - 3GemertFull TimeFT

VV Hoogland - Gemert

VV Hoogland played Gemert at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Westlandia2 - 0USV HerculesFull TimeFT

Westlandia - USV Hercules

Westlandia played USV Hercules at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Westlandia won 2-0.

Dongen3 - 2ADO-20Full TimeFT

Dongen - ADO-20

Dongen played ADO-20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Dongen won 3-2.

Groene Ster3 - 2ADO Den Haag-2Full TimeFT

Groene Ster - ADO Den Haag-2

Groene Ster played ADO Den Haag-2 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Groene Ster won 3-2.

HSC 211 - 1LiendenFull TimeFT

HSC 21 - Lienden

HSC 21 played Lienden at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oostzaan2 - 1UNAFull TimeFT

Oostzaan - UNA

Oostzaan played UNA at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Oostzaan won 2-1.

Pogon Siedlce2 - 1Stal RzeszowFull TimeFT

Pogon Siedlce - Stal Rzeszow

Pogon Siedlce played Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Pogon Siedlce won 2-1.

Znicz Pruszkow2 - 1KatowiceFull TimeFT

Znicz Pruszkow - Katowice

Znicz Pruszkow played Katowice at the II Liga of Poland on November 17. The match kicked off 12:05 UTC. Znicz Pruszkow won 2-1.

Bydgoszcz W3 - 4Olimpia Szczecin WFull TimeFT

Bydgoszcz W - Olimpia Szczecin W

Bydgoszcz W played Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Olimpia Szczecin W won 3-4.

Sosnowiec W4 - 0Mitech Zywiec WFull TimeFT

Sosnowiec W - Mitech Zywiec W

Sosnowiec W played Mitech Zywiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Sosnowiec W won 4-0.

Wroclaw W5 - 0Rolnik Biedrzychowice WFull TimeFT

Wroclaw W - Rolnik Biedrzychowice W

Wroclaw W played Rolnik Biedrzychowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Wroclaw W won 5-0.

UKS Lodz W1 - 0Katowice WFull TimeFT

UKS Lodz W - Katowice W

UKS Lodz W played Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. UKS Lodz W won 1-0.

Cracovia U-183 - 2SMS Lodz U-18Full TimeFT

Cracovia U-18 - SMS Lodz U-18

Cracovia U-18 played SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Cracovia U-18 won 3-2.

Gornik Zabrze U-182 - 2Zaglebie L U-18Full TimeFT

Gornik Zabrze U-18 - Zaglebie L U-18

Gornik Zabrze U-18 played Zaglebie L U-18 at the Central Youth League of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Slask U-182 - 2Gwarek Zabrze U-18Full TimeFT

Slask U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Slask U-18 played Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pelikan Lowicz1 - 0Lechia Tomaszow MazowieckiFull TimeFT

Pelikan Lowicz - Lechia Tomaszow Mazowiecki

Pelikan Lowicz played Lechia Tomaszow Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on November 17. The match kicked off 10:15 UTC. Pelikan Lowicz won 1-0.

Radomsko0 - 1UrsusFull TimeFT

Radomsko - Ursus

Radomsko played Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Ursus won 0-1.

Swit N D7 - 1WasilkowFull TimeFT

Swit N D - Wasilkow

Swit N D played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Swit N D won 7-1.

Jarota Jarocin1 - 1Grom Nowy StawFull TimeFT

Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw

Jarota Jarocin played Grom Nowy Staw at the III Liga, Group 2 of Poland on November 17. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mieszko Gniezno1 - 1Radunia StezycaFull TimeFT

Mieszko Gniezno - Radunia Stezyca

Mieszko Gniezno played Radunia Stezyca at the III Liga, Group 2 of Poland on November 17. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stal Krasnik0 - 0Chelmianka ChelmFull TimeFT

Stal Krasnik - Chelmianka Chelm

Stal Krasnik played Chelmianka Chelm at the III Liga, Group 4 of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Wisla Sandomierz0 - 1Wisla PulawyFull TimeFT

Wisla Sandomierz - Wisla Pulawy

Wisla Sandomierz played Wisla Pulawy at the III Liga, Group 4 of Poland on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Wisla Pulawy won 0-1.

Braga-21 - 0MirandelaFull TimeFT

Braga-2 - Mirandela

Braga-2 played Mirandela at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Braga-2 won 1-0.

Chaves-20 - 0BragancaFull TimeFT

Chaves-2 - Braganca

Chaves-2 played Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fafe2 - 1CerveiraFull TimeFT

Fafe - Cerveira

Fafe played Cerveira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Fafe won 2-1.

Maria da Fonte7 - 0Camara de LobosFull TimeFT

Maria da Fonte - Camara de Lobos

Maria da Fonte played Camara de Lobos at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Maria da Fonte won 7-0.

Maritimo-21 - 1MerelinenseFull TimeFT

Maritimo-2 - Merelinense

Maritimo-2 played Merelinense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pedras Salgadas1 - 0MontalegreFull TimeFT

Pedras Salgadas - Montalegre

Pedras Salgadas played Montalegre at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Pedras Salgadas won 1-0.

Amarante0 - 1CoimbroesFull TimeFT

Amarante - Coimbroes

Amarante played Coimbroes at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Coimbroes won 0-1.

Arouca1 - 0Vila RealFull TimeFT

Arouca - Vila Real

Arouca played Vila Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Arouca won 1-0.

Canelas2 - 2EspinhoFull TimeFT

Canelas - Espinho

Canelas played Espinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Felgueiras4 - 0Lusitano FCVFull TimeFT

Felgueiras - Lusitano FCV

Felgueiras played Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Felgueiras won 4-0.

Gondomar3 - 0SanjoanenseFull TimeFT

Gondomar - Sanjoanense

Gondomar played Sanjoanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Gondomar won 3-0.

Lusitano Lourosa5 - 0Valadares GaiaFull TimeFT

Lusitano Lourosa - Valadares Gaia

Lusitano Lourosa played Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Lusitano Lourosa won 5-0.

Paredes2 - 2LecaFull TimeFT

Paredes - Leca

Paredes played Leca at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pedras Rubras2 - 0Ginasio FigueirenseFull TimeFT

Pedras Rubras - Ginasio Figueirense

Pedras Rubras played Ginasio Figueirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Pedras Rubras won 2-0.

Trofense0 - 0Castro DaireFull TimeFT

Trofense - Castro Daire

Trofense played Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Anadia1 - 1FontinhasFull TimeFT

Anadia - Fontinhas

Anadia played Fontinhas at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Condeixa2 - 2Caldas SCFull TimeFT

Condeixa - Caldas SC

Condeixa played Caldas SC at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Oleiros1 - 0AguedaFull TimeFT

Oleiros - Agueda

Oleiros played Agueda at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Oleiros won 1-0.

Oliv. Hospital2 - 2Beira MarFull TimeFT

Oliv. Hospital - Beira Mar

Oliv. Hospital played Beira Mar at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sertanense1 - 0Benfica e Castelo BrancoFull TimeFT

Sertanense - Benfica e Castelo Branco

Sertanense played Benfica e Castelo Branco at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Sertanense won 1-0.

Torreense1 - 1Uniao SantaremFull TimeFT

Torreense - Uniao Santarem

Torreense played Uniao Santarem at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vitoria Sernache1 - 1LeiriaFull TimeFT

Vitoria Sernache - Leiria

Vitoria Sernache played Leiria at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ideal1 - 3PraienseFull TimeFT

Ideal - Praiense

Ideal played Praiense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Praiense won 1-3.

Aljustrelense1 - 0SintraFull TimeFT

Aljustrelense - Sintra

Aljustrelense played Sintra at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Aljustrelense won 1-0.

Armacenenses1 - 3AlvercaFull TimeFT

Armacenenses - Alverca

Armacenenses played Alverca at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Alverca won 1-3.

LouletanoLagosPostponedPst

Louletano - Lagos

Louletano are playing Lagos at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17.

Olhanense1 - 0SacavenenseFull TimeFT

Olhanense - Sacavenense

Olhanense played Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Olhanense won 1-0.

Oriental2 - 01 DezembroFull TimeFT

Oriental - 1 Dezembro

Oriental played 1 Dezembro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Oriental won 2-0.

Real4 - 1Olimpico MontijoFull TimeFT

Real - Olimpico Montijo

Real played Olimpico Montijo at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Real won 4-1.

Sintrense1 - 0Lusitano EvoraFull TimeFT

Sintrense - Lusitano Evora

Sintrense played Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Sintrense won 1-0.

CF Benfica W1 - 2SL Benfica WFull TimeFT

CF Benfica W - SL Benfica W

CF Benfica W played SL Benfica W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. SL Benfica W won 1-2.

Albergaria W1 - 1Ovarense WFull TimeFT

Albergaria W - Ovarense W

Albergaria W played Ovarense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cadima W0 - 8Sporting WFull TimeFT

Cadima W - Sporting W

Cadima W played Sporting W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Sporting W won 0-8.

Estoril W2 - 0Maritimo WFull TimeFT

Estoril W - Maritimo W

Estoril W played Maritimo W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Estoril W won 2-0.

Ouriense W0 - 4Braga WFull TimeFT

Ouriense W - Braga W

Ouriense W played Braga W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Braga W won 0-4.

Valadares Gaia W4 - 0A-dos-Francos WFull TimeFT

Valadares Gaia W - A-dos-Francos W

Valadares Gaia W played A-dos-Francos W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Valadares Gaia W won 4-0.

Concordia Chiajna1 - 1MioveniFull TimeFT

Concordia Chiajna - Mioveni

Concordia Chiajna played Mioveni at the Liga 2 of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arges1 - 1Petrolul 52Full TimeFT

Arges - Petrolul 52

Arges played Petrolul 52 at the Liga 2 of Romania on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Metaloglobus1 - 1UTA AradFull TimeFT

Metaloglobus - UTA Arad

Metaloglobus played UTA Arad at the Liga 2 of Romania on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Turris-Oltul1 - 1Universitatea ClujFull TimeFT

Turris-Oltul - Universitatea Cluj

Turris-Oltul played Universitatea Cluj at the Liga 2 of Romania on November 17. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Baia Mare W3 - 1Luceafarul Filiasi WFull TimeFT

Baia Mare W - Luceafarul Filiasi W

Baia Mare W played Luceafarul Filiasi W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Baia Mare W won 3-1.

Fortuna Becicherecu Mic W0 - 1Universitatea Galati WFull TimeFT

Fortuna Becicherecu Mic W - Universitatea Galati W

Fortuna Becicherecu Mic W played Universitatea Galati W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Universitatea Galati W won 0-1.

Olimpia Cluj W12 - 0Fairplay Bucuresti WFull TimeFT

Olimpia Cluj W - Fairplay Bucuresti W

Olimpia Cluj W played Fairplay Bucuresti W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Olimpia Cluj W won 12-0.

SN Constanta W2 - 2Heniu Prundu Bargaului WFull TimeFT

SN Constanta W - Heniu Prundu Bargaului W

SN Constanta W played Heniu Prundu Bargaului W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Universitatea Alexandria W1 - 2CSS Targoviste WFull TimeFT

Universitatea Alexandria W - CSS Targoviste W

Universitatea Alexandria W played CSS Targoviste W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. CSS Targoviste W won 1-2.

Vasas Odorhei W3 - 1Piros Security WFull TimeFT

Vasas Odorhei W - Piros Security W

Vasas Odorhei W played Piros Security W at the Superliga - Women of Romania on November 17. The match kicked off 09:00 UTC. Vasas Odorhei W won 3-1.

FK Krasnodar-30 - 1Spartak NalchikFull TimeFT

FK Krasnodar-3 - Spartak Nalchik

FK Krasnodar-3 played Spartak Nalchik at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Spartak Nalchik won 0-1.

Dinamo Stavropol1 - 2UrozhayFull TimeFT

Dinamo Stavropol - Urozhay

Dinamo Stavropol played Urozhay at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Urozhay won 1-2.

Inter Cherkessk0 - 1Druzhba MaykopFull TimeFT

Inter Cherkessk - Druzhba Maykop

Inter Cherkessk played Druzhba Maykop at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Druzhba Maykop won 0-1.

Makhachkala2 - 1Biolog-Novokub.Full TimeFT

Makhachkala - Biolog-Novokub.

Makhachkala played Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Makhachkala won 2-1.

Spartak Vladikavkaz1 - 0AnzhiFull TimeFT

Spartak Vladikavkaz - Anzhi

Spartak Vladikavkaz played Anzhi at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Spartak Vladikavkaz won 1-0.

Volgar-Astrakhan1 - 1Legion DynamoFull TimeFT

Volgar-Astrakhan - Legion Dynamo

Volgar-Astrakhan played Legion Dynamo at the PFL, Yug of Russia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stirling University1 - 3East StirlingshireFull TimeFT

Stirling University - East Stirlingshire

Stirling University played East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. East Stirlingshire won 1-3.

Druzstevnik Plavnica4 - 2Velke RevistiaFull TimeFT

Druzstevnik Plavnica - Velke Revistia

Druzstevnik Plavnica played Velke Revistia at the 3. Liga, East of Slovakia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Druzstevnik Plavnica won 4-2.

Sarisske Michalany0 - 2LipanyFull TimeFT

Sarisske Michalany - Lipany

Sarisske Michalany played Lipany at the 3. Liga, East of Slovakia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Lipany won 0-2.

Snina1 - 0MileniumFull TimeFT

Snina - Milenium

Snina played Milenium at the 3. Liga, East of Slovakia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Snina won 1-0.

Tesla Stropkov2 - 3SvidnikFull TimeFT

Tesla Stropkov - Svidnik

Tesla Stropkov played Svidnik at the 3. Liga, East of Slovakia on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Svidnik won 2-3.

Beltinci1 - 1BreziceFull TimeFT

Beltinci - Brezice

Beltinci played Brezice at the 2. SNL of Slovenia on November 17. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atletico Baleares1 - 1Real Madrid-2Full TimeFT

Atletico Baleares - Real Madrid-2

Atletico Baleares played Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ferrol3 - 3MelillaFull TimeFT

Ferrol - Melilla

Ferrol played Melilla at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Internacional FC6 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Internacional FC - Las Palmas-2

Internacional FC played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Internacional FC won 6-0.

Rayo Majadahonda0 - 2LangreoFull TimeFT

Rayo Majadahonda - Langreo

Rayo Majadahonda played Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Langreo won 0-2.

SS Reyes1 - 2Pena DeportivoFull TimeFT

SS Reyes - Pena Deportivo

SS Reyes played Pena Deportivo at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Pena Deportivo won 1-2.

UD Ibiza1 - 0Getafe-2Full TimeFT

UD Ibiza - Getafe-2

UD Ibiza played Getafe-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. UD Ibiza won 1-0.

Pontevedra3 - 0Marino de LuancoFull TimeFT

Pontevedra - Marino de Luanco

Pontevedra played Marino de Luanco at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Pontevedra won 3-0.

Tudelano0 - 0Real Sociedad-2Full TimeFT

Tudelano - Real Sociedad-2

Tudelano played Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Valladolid-21 - 1CalahorraFull TimeFT

Valladolid-2 - Calahorra

Valladolid-2 played Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cultural Leonesa2 - 0Haro DeportivoFull TimeFT

Cultural Leonesa - Haro Deportivo

Cultural Leonesa played Haro Deportivo at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Cultural Leonesa won 2-0.

Salamanca1 - 0Alaves-2Full TimeFT

Salamanca - Alaves-2

Salamanca played Alaves-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Salamanca won 1-0.

UD Logrones3 - 0BurgosFull TimeFT

UD Logrones - Burgos

UD Logrones played Burgos at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. UD Logrones won 3-0.

Real Union2 - 1GuijueloFull TimeFT

Real Union - Guijuelo

Real Union played Guijuelo at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 17:00 UTC. Real Union won 2-1.

Andorra CF2 - 1EbroFull TimeFT

Andorra CF - Ebro

Andorra CF played Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Andorra CF won 2-1.

Levante-23 - 1La NuciaFull TimeFT

Levante-2 - La Nucia

Levante-2 played La Nucia at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Levante-2 won 3-1.

Llagostera1 - 0Lleida EsportiuFull TimeFT

Llagostera - Lleida Esportiu

Llagostera played Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Llagostera won 1-0.

Prat0 - 2Espanyol-2Full TimeFT

Prat - Espanyol-2

Prat played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Espanyol-2 won 0-2.

Orihuela CF2 - 2CastellonFull TimeFT

Orihuela CF - Castellon

Orihuela CF played Castellon at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sabadell2 - 0GimnasticFull TimeFT

Sabadell - Gimnastic

Sabadell played Gimnastic at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Sabadell won 2-0.

Barcelona-23 - 3CornellaFull TimeFT

Barcelona-2 - Cornella

Barcelona-2 played Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Hercules1 - 1Valencia-2Full TimeFT

Hercules - Valencia-2

Hercules played Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Granada-20 - 0VillarrubiaFull TimeFT

Granada-2 - Villarrubia

Granada-2 played Villarrubia at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Recreativo Huelva0 - 0MurciaFull TimeFT

Recreativo Huelva - Murcia

Recreativo Huelva played Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Atletico Sanluqueno1 - 2Sevilla-2Full TimeFT

Atletico Sanluqueno - Sevilla-2

Atletico Sanluqueno played Sevilla-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Sevilla-2 won 1-2.

Marbella2 - 1YeclanoFull TimeFT

Marbella - Yeclano

Marbella played Yeclano at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Marbella won 2-1.

Don Benito1 - 1Cadiz-2Full TimeFT

Don Benito - Cadiz-2

Don Benito played Cadiz-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Cartagena2 - 2Talavera CFFull TimeFT

FC Cartagena - Talavera CF

FC Cartagena played Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Linense1 - 0BadajozFull TimeFT

Linense - Badajoz

Linense played Badajoz at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Linense won 1-0.

Merida AD4 - 2AlgecirasFull TimeFT

Merida AD - Algeciras

Merida AD played Algeciras at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Merida AD won 4-2.

UCAM Murcia1 - 1CordobaFull TimeFT

UCAM Murcia - Cordoba

UCAM Murcia played Cordoba at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Athletic WTacuense WPostponedPst

Athletic W - Tacuense W

Athletic W are playing Tacuense W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Betis WSevilla WPostponedPst

Betis W - Sevilla W

Betis W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Real Sociedad WBarcelona WPostponedPst

Real Sociedad W - Barcelona W

Real Sociedad W are playing Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Valencia WAtletico Madrid WPostponedPst

Valencia W - Atletico Madrid W

Valencia W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Deportivo La Coruna WLogrono WPostponedPst

Deportivo La Coruna W - Logrono W

Deportivo La Coruna W are playing Logrono W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Madrid WRayo Vallecano WPostponedPst

Madrid W - Rayo Vallecano W

Madrid W are playing Rayo Vallecano W at the Primera Division - Women of Spain on November 17.

Polvorin5 - 0UD OurenseFull TimeFT

Polvorin - UD Ourense

Polvorin played UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 15:15 UTC. Polvorin won 5-0.

Alondras0 - 0PaiosacoFull TimeFT

Alondras - Paiosaco

Alondras played Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ourense CF3 - 1PontellasFull TimeFT

Ourense CF - Pontellas

Ourense CF played Pontellas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Ourense CF won 3-1.

Arenteiro1 - 1ArosaFull TimeFT

Arenteiro - Arosa

Arenteiro played Arosa at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Barco2 - 1Villalbes RCFull TimeFT

Barco - Villalbes RC

Barco played Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Barco won 2-1.

Bergantinos0 - 1Silva SDFull TimeFT

Bergantinos - Silva SD

Bergantinos played Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Silva SD won 0-1.

Bouzas2 - 2EstradenseFull TimeFT

Bouzas - Estradense

Bouzas played Estradense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Compostela3 - 0ArzuaFull TimeFT

Compostela - Arzua

Compostela played Arzua at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Compostela won 3-0.

Somozas1 - 0ChocoFull TimeFT

Somozas - Choco

Somozas played Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Somozas won 1-0.

Deportivo-22 - 1PontesFull TimeFT

Deportivo-2 - Pontes

Deportivo-2 played Pontes at the Tercera Division, Group 1 of Spain on November 17. The match kicked off 17:30 UTC. Deportivo-2 won 2-1.

Colunga1 - 1LlaneraFull TimeFT

Colunga - Llanera

Colunga played Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Condal4 - 1PravianoFull TimeFT

Condal - Praviano

Condal played Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Condal won 4-1.

Covadonga3 - 1UrracaFull TimeFT

Covadonga - Urraca

Covadonga played Urraca at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Covadonga won 3-1.

Entregu3 - 1SieroFull TimeFT

Entregu - Siero

Entregu played Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Entregu won 3-1.

Real Aviles2 - 2MosconiaFull TimeFT

Real Aviles - Mosconia

Real Aviles played Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

San Martin EI1 - 2LenenseFull TimeFT

San Martin EI - Lenense

San Martin EI played Lenense at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Lenense won 1-2.

Tuilla1 - 0NavarroFull TimeFT

Tuilla - Navarro

Tuilla played Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Tuilla won 1-0.

Llanes2 - 1VallobinFull TimeFT

Llanes - Vallobin

Llanes played Vallobin at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 17. The match kicked off 11:15 UTC. Llanes won 2-1.

Racing Santander-22 - 1TorrelavegaFull TimeFT

Racing Santander-2 - Torrelavega

Racing Santander-2 played Torrelavega at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Racing Santander-2 won 2-1.

Barquereno1 - 0Textil EscudoFull TimeFT

Barquereno - Textil Escudo

Barquereno played Textil Escudo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Barquereno won 1-0.

Tropezon3 - 1Cultural GuarnizoFull TimeFT

Tropezon - Cultural Guarnizo

Tropezon played Cultural Guarnizo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Tropezon won 3-1.

Santutxu0 - 0SomorrostroFull TimeFT

Santutxu - Somorrostro

Santutxu played Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Basconia1 - 0DurangoFull TimeFT

Basconia - Durango

Basconia played Durango at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Basconia won 1-0.

Portugalete0 - 1SodupeFull TimeFT

Portugalete - Sodupe

Portugalete played Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Sodupe won 0-1.

Balmaseda1 - 1SestaoFull TimeFT

Balmaseda - Sestao

Balmaseda played Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vitoria CD2 - 0AriznabarraFull TimeFT

Vitoria CD - Ariznabarra

Vitoria CD played Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Vitoria CD won 2-0.

Real Sociedad-31 - 1Lagun OnakFull TimeFT

Real Sociedad-3 - Lagun Onak

Real Sociedad-3 played Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 17. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Castelldefels0 - 2Vilassar de MarFull TimeFT

Castelldefels - Vilassar de Mar

Castelldefels played Vilassar de Mar at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Vilassar de Mar won 0-2.

Horta1 - 3FigueresFull TimeFT

Horta - Figueres

Horta played Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Figueres won 1-3.

Manresa0 - 1HospitaletFull TimeFT

Manresa - Hospitalet

Manresa played Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Hospitalet won 0-1.

Pobla Mafumet2 - 2TerrassaFull TimeFT

Pobla Mafumet - Terrassa

Pobla Mafumet played Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

San Cristobal2 - 0Sant AndreuFull TimeFT

San Cristobal - Sant Andreu

San Cristobal played Sant Andreu at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. San Cristobal won 2-0.

Vilafranca4 - 1SantsFull TimeFT

Vilafranca - Sants

Vilafranca played Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Vilafranca won 4-1.

Peralada1 - 0BanyolesFull TimeFT

Peralada - Banyoles

Peralada played Banyoles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Peralada won 1-0.

Reus Deportiu-2GranollersPostponedPst

Reus Deportiu-2 - Granollers

Reus Deportiu-2 are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on November 17.

Catarroja1 - 0AlziraFull TimeFT

Catarroja - Alzira

Catarroja played Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Catarroja won 1-0.

Intercity3 - 0EldenseFull TimeFT

Intercity - Eldense

Intercity played Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Intercity won 3-0.

Paterna2 - 2NoveldaFull TimeFT

Paterna - Novelda

Paterna played Novelda at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Elche-21 - 2SillaFull TimeFT

Elche-2 - Silla

Elche-2 played Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Silla won 1-2.

Alcoyano0 - 0CrevillenteFull TimeFT

Alcoyano - Crevillente

Alcoyano played Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Saguntino0 - 0Olimpic de XativaFull TimeFT

Saguntino - Olimpic de Xativa

Saguntino played Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vilamarxant3 - 2AceroFull TimeFT

Vilamarxant - Acero

Vilamarxant played Acero at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 17. The match kicked off 17:00 UTC. Vilamarxant won 3-2.

Alcorcon-21 - 1NavalcarneroFull TimeFT

Alcorcon-2 - Navalcarnero

Alcorcon-2 played Navalcarnero at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Carabanchel1 - 1Rayo Vallecano-2Full TimeFT

Carabanchel - Rayo Vallecano-2

Carabanchel played Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Leganes-22 - 3Alcobendas SportFull TimeFT

Leganes-2 - Alcobendas Sport

Leganes-2 played Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Alcobendas Sport won 2-3.

Moratalaz0 - 1TorrejonFull TimeFT

Moratalaz - Torrejon

Moratalaz played Torrejon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Torrejon won 0-1.

Parla2 - 3El AlamoFull TimeFT

Parla - El Alamo

Parla played El Alamo at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. El Alamo won 2-3.

Atletico de Pinto0 - 0San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Atletico de Pinto - San Fernardo de Henares

Atletico de Pinto played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mostoles2 - 0Santa AnaFull TimeFT

Mostoles - Santa Ana

Mostoles played Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Mostoles won 2-0.

Pozuelo Alarcon2 - 1AlcalaFull TimeFT

Pozuelo Alarcon - Alcala

Pozuelo Alarcon played Alcala at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Pozuelo Alarcon won 2-1.

Union Adarve2 - 1Trival ValderasFull TimeFT

Union Adarve - Trival Valderas

Union Adarve played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Union Adarve won 2-1.

Flat Earth2 - 2Villaverde BoetticherFull TimeFT

Flat Earth - Villaverde Boetticher

Flat Earth played Villaverde Boetticher at the Tercera Division, Group 7 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bupolsa3 - 0La Virgen del CaminoFull TimeFT

Bupolsa - La Virgen del Camino

Bupolsa played La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Bupolsa won 3-0.

La Baneza0 - 3ZamoraFull TimeFT

La Baneza - Zamora

La Baneza played Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match kicked off 15:15 UTC. Zamora won 0-3.

Almazan0 - 2Real BurgosFull TimeFT

Almazan - Real Burgos

Almazan played Real Burgos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Real Burgos won 0-2.

Bembibre1 - 2Real AvilaFull TimeFT

Bembibre - Real Avila

Bembibre played Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Real Avila won 1-2.

Arandina1 - 0Atletico AstorgaFull TimeFT

Arandina - Atletico Astorga

Arandina played Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 1-0.

Cristo Atletico0 - 1Numancia-2Full TimeFT

Cristo Atletico - Numancia-2

Cristo Atletico played Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Numancia-2 won 0-1.

Gimnastica Segoviana1 - 2Burgos PromesasFull TimeFT

Gimnastica Segoviana - Burgos Promesas

Gimnastica Segoviana played Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Burgos Promesas won 1-2.

Malaga-22 - 1El PaloFull TimeFT

Malaga-2 - El Palo

Malaga-2 played El Palo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Malaga-2 won 2-1.

Alhaurin1 - 3Almeria-2Full TimeFT

Alhaurin - Almeria-2

Alhaurin played Almeria-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Almeria-2 won 1-3.

Mancha Real3 - 1Huetor VegaFull TimeFT

Mancha Real - Huetor Vega

Mancha Real played Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Mancha Real won 3-1.

Velez CF1 - 2Linares DeportivoFull TimeFT

Velez CF - Linares Deportivo

Velez CF played Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Linares Deportivo won 1-2.

El Ejido2 - 1Real JaenFull TimeFT

El Ejido - Real Jaen

El Ejido played Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. El Ejido won 2-1.

Atletico Porcuna0 - 2MotrilFull TimeFT

Atletico Porcuna - Motril

Atletico Porcuna played Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Motril won 0-2.

Ciudad de Torredonjimeno4 - 2LojaFull TimeFT

Ciudad de Torredonjimeno - Loja

Ciudad de Torredonjimeno played Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Ciudad de Torredonjimeno won 4-2.

Huetor Tajar3 - 2TorreperogilFull TimeFT

Huetor Tajar - Torreperogil

Huetor Tajar played Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Huetor Tajar won 3-2.

Antequera1 - 1MaracenaFull TimeFT

Antequera - Maracena

Antequera played Maracena at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 17. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ceuta0 - 1Xerez DeportivoFull TimeFT

Ceuta - Xerez Deportivo

Ceuta played Xerez Deportivo at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Xerez Deportivo won 0-1.

Conil3 - 0Coria CFFull TimeFT

Conil - Coria CF

Conil played Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Conil won 3-0.

Cordoba-21 - 2RotaFull TimeFT

Cordoba-2 - Rota

Cordoba-2 played Rota at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Rota won 1-2.

Sevilla-31 - 0Ciudad de LucenaFull TimeFT

Sevilla-3 - Ciudad de Lucena

Sevilla-3 played Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Sevilla-3 won 1-0.

Utrera3 - 0GerenaFull TimeFT

Utrera - Gerena

Utrera played Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Utrera won 3-0.

Betis-21 - 2AntonianoFull TimeFT

Betis-2 - Antoniano

Betis-2 played Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Antoniano won 1-2.

Los Barrios0 - 3Puente GenilFull TimeFT

Los Barrios - Puente Genil

Los Barrios played Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Puente Genil won 0-3.

Xerez2 - 1PozoblancoFull TimeFT

Xerez - Pozoblanco

Xerez played Pozoblanco at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Xerez won 2-1.

LebrijanaEcijaPostponedPst

Lebrijana - Ecija

Lebrijana are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 17.

Portmany2 - 2EsporlesFull TimeFT

Portmany - Esporles

Portmany played Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Formentera0 - 2AlcudiaFull TimeFT

Formentera - Alcudia

Formentera played Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 17. The match kicked off 11:30 UTC. Alcudia won 0-2.

Soller2 - 3PoblenseFull TimeFT

Soller - Poblense

Soller played Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Poblense won 2-3.

Andratx3 - 2LlosetenseFull TimeFT

Andratx - Llosetense

Andratx played Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Andratx won 3-2.

Atletico Paso2 - 0TamaraceiteFull TimeFT

Atletico Paso - Tamaraceite

Atletico Paso played Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Paso won 2-0.

CD Marino2 - 0VeraFull TimeFT

CD Marino - Vera

CD Marino played Vera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. CD Marino won 2-0.

La Cuadra1 - 1Villa de Santa BrigidaFull TimeFT

La Cuadra - Villa de Santa Brigida

La Cuadra played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lanzarote3 - 1Panaderia PulidoFull TimeFT

Lanzarote - Panaderia Pulido

Lanzarote played Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Lanzarote won 3-1.

Tenisca1 - 0UD San FernandoFull TimeFT

Tenisca - UD San Fernando

Tenisca played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Tenisca won 1-0.

Las Palmas-32 - 1Gran TarajalFull TimeFT

Las Palmas-3 - Gran Tarajal

Las Palmas-3 played Gran Tarajal at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Las Palmas-3 won 2-1.

Minerva0 - 2Los GarresFull TimeFT

Minerva - Los Garres

Minerva played Los Garres at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Los Garres won 0-2.

UCAM Murcia-21 - 0LorcaFull TimeFT

UCAM Murcia-2 - Lorca

UCAM Murcia-2 played Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. UCAM Murcia-2 won 1-0.

El Palmar3 - 0EDMF ChurraFull TimeFT

El Palmar - EDMF Churra

El Palmar played EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 11:15 UTC. El Palmar won 3-0.

Plus Ultra1 - 1Cartagena-2Full TimeFT

Plus Ultra - Cartagena-2

Plus Ultra played Cartagena-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lorca Deportiva5 - 0CartagenaFull TimeFT

Lorca Deportiva - Cartagena

Lorca Deportiva played Cartagena at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Lorca Deportiva won 5-0.

Mar Menor5 - 1Murcia-2Full TimeFT

Mar Menor - Murcia-2

Mar Menor played Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Mar Menor won 5-1.

Muleno1 - 2Ciudad de MurciaFull TimeFT

Muleno - Ciudad de Murcia

Muleno played Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Ciudad de Murcia won 1-2.

Atletico Pulpileno3 - 1Deportivo MineraFull TimeFT

Atletico Pulpileno - Deportivo Minera

Atletico Pulpileno played Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Pulpileno won 3-1.

Olimpico Totana3 - 2MazarronFull TimeFT

Olimpico Totana - Mazarron

Olimpico Totana played Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Olimpico Totana won 3-2.

Extremadura-22 - 1MontijoFull TimeFT

Extremadura-2 - Montijo

Extremadura-2 played Montijo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Extremadura-2 won 2-1.

Azuaga1 - 2PlasenciaFull TimeFT

Azuaga - Plasencia

Azuaga played Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Plasencia won 1-2.

Cacereno4 - 0CalamonteFull TimeFT

Cacereno - Calamonte

Cacereno played Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Cacereno won 4-0.

Miajadas2 - 0RCP ValverdenoFull TimeFT

Miajadas - RCP Valverdeno

Miajadas played RCP Valverdeno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Miajadas won 2-0.

Olivenza0 - 1Fuente de CantosFull TimeFT

Olivenza - Fuente de Cantos

Olivenza played Fuente de Cantos at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Fuente de Cantos won 0-1.

Trujillo3 - 0ValdiviaFull TimeFT

Trujillo - Valdivia

Trujillo played Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Trujillo won 3-0.

Diocesano2 - 1AceuchalFull TimeFT

Diocesano - Aceuchal

Diocesano played Aceuchal at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Diocesano won 2-1.

Llerenense1 - 0ArroyoFull TimeFT

Llerenense - Arroyo

Llerenense played Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Llerenense won 1-0.

Moralo2 - 0CD CoriaFull TimeFT

Moralo - CD Coria

Moralo played CD Coria at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Moralo won 2-0.

Villanovense0 - 0JerezFull TimeFT

Villanovense - Jerez

Villanovense played Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Murchante3 - 2CorellanoFull TimeFT

Murchante - Corellano

Murchante played Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 17. The match kicked off 14:45 UTC. Murchante won 3-2.

Pena Sport2 - 1LourdesFull TimeFT

Pena Sport - Lourdes

Pena Sport played Lourdes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Pena Sport won 2-1.

BaztanFontellasPostponedPst

Baztan - Fontellas

Baztan are playing Fontellas at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 17.

Berceo3 - 1ComillasFull TimeFT

Berceo - Comillas

Berceo played Comillas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match kicked off 14:30 UTC. Berceo won 3-1.

Calasancio0 - 3SD LogronesFull TimeFT

Calasancio - SD Logrones

Calasancio played SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. SD Logrones won 0-3.

Callahorra-20 - 4VareaFull TimeFT

Callahorra-2 - Varea

Callahorra-2 played Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Varea won 0-4.

River Ebro2 - 1AnguianoFull TimeFT

River Ebro - Anguiano

River Ebro played Anguiano at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. River Ebro won 2-1.

Pradejon1 - 1VillegasFull TimeFT

Pradejon - Villegas

Pradejon played Villegas at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Calzada0 - 2AlberiteFull TimeFT

La Calzada - Alberite

La Calzada played Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Alberite won 0-2.

Vianes1 - 1NaxaraFull TimeFT

Vianes - Naxara

Vianes played Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Juan de Mozarrifar3 - 2CalamochaFull TimeFT

San Juan de Mozarrifar - Calamocha

San Juan de Mozarrifar played Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. San Juan de Mozarrifar won 3-2.

Sarinena0 - 1TeruelFull TimeFT

Sarinena - Teruel

Sarinena played Teruel at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 14:15 UTC. Teruel won 0-1.

Robres2 - 2BorjaFull TimeFT

Robres - Borja

Robres played Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Belchite1 - 1Cuarte IndustrialFull TimeFT

Belchite - Cuarte Industrial

Belchite played Cuarte Industrial at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Barbastro1 - 1Zaragoza-2Full TimeFT

Barbastro - Zaragoza-2

Barbastro played Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brea4 - 2TarazonaFull TimeFT

Brea - Tarazona

Brea played Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Brea won 4-2.

Villanueva CF3 - 0ValdefierroFull TimeFT

Villanueva CF - Valdefierro

Villanueva CF played Valdefierro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Villanueva CF won 3-0.

Tamarite2 - 0AlmudevarFull TimeFT

Tamarite - Almudevar

Tamarite played Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 15:15 UTC. Tamarite won 2-0.

Atletico Monzon0 - 2BinefarFull TimeFT

Atletico Monzon - Binefar

Atletico Monzon played Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Binefar won 0-2.

Fraga0 - 0IlluecaFull TimeFT

Fraga - Illueca

Fraga played Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Socuellamos3 - 1TaranconFull TimeFT

Socuellamos - Tarancon

Socuellamos played Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 11:00 UTC. Socuellamos won 3-1.

La Solana0 - 1ToledoFull TimeFT

La Solana - Toledo

La Solana played Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Toledo won 0-1.

Quintanar del Rey2 - 1Atletico IbanesFull TimeFT

Quintanar del Rey - Atletico Ibanes

Quintanar del Rey played Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Quintanar del Rey won 2-1.

Torrijos2 - 1IllescasFull TimeFT

Torrijos - Illescas

Torrijos played Illescas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Torrijos won 2-1.

Villacanas0 - 1PedronerasFull TimeFT

Villacanas - Pedroneras

Villacanas played Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Pedroneras won 0-1.

Albacete-26 - 2AzuquecaFull TimeFT

Albacete-2 - Azuqueca

Albacete-2 played Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Albacete-2 won 6-2.

Almansa0 - 1ConquenseFull TimeFT

Almansa - Conquense

Almansa played Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Conquense won 0-1.

FC Guadalajara1 - 0MadridejosFull TimeFT

FC Guadalajara - Madridejos

FC Guadalajara played Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. FC Guadalajara won 1-0.

Manchego0 - 0La RodaFull TimeFT

Manchego - La Roda

Manchego played La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bellinzona6 - 2KonizFull TimeFT

Bellinzona - Koniz

Bellinzona played Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on November 17. The match kicked off 13:30 UTC. Bellinzona won 6-2.

Alemdagspor1 - 0Elaziz BelediyesporFull TimeFT

Alemdagspor - Elaziz Belediyespor

Alemdagspor played Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Alemdagspor won 1-0.

Fatsa Belediyespor2 - 2Agri 1970Full TimeFT

Fatsa Belediyespor - Agri 1970

Fatsa Belediyespor played Agri 1970 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Erbaaspor1 - 0PayasFull TimeFT

Erbaaspor - Payas

Erbaaspor played Payas at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Erbaaspor won 1-0.

Karsiyaka2 - 0FethiyesporFull TimeFT

Karsiyaka - Fethiyespor

Karsiyaka played Fethiyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Karsiyaka won 2-0.

Kemerspor1 - 2KocaelisporFull TimeFT

Kemerspor - Kocaelispor

Kemerspor played Kocaelispor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kocaelispor won 1-2.

Kozan Belediyespor1 - 1CizresporFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Cizrespor

Kozan Belediyespor played Cizrespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Anagold 24 Erzincanspor2 - 1KizilcaboluksporFull TimeFT

Anagold 24 Erzincanspor - Kizilcabolukspor

Anagold 24 Erzincanspor played Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Anagold 24 Erzincanspor won 2-1.

Aksarayspor3 - 2YomrasporFull TimeFT

Aksarayspor - Yomraspor

Aksarayspor played Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Aksarayspor won 3-2.

Duzcespor1 - 0Karakopru BelediyesporFull TimeFT

Duzcespor - Karakopru Belediyespor

Duzcespor played Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Duzcespor won 1-0.

Erzin Belediyespor3 - 0TokatsporFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Tokatspor

Erzin Belediyespor played Tokatspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Erzin Belediyespor won 3-0.

Manisaspor1 - 7CatalcasporFull TimeFT

Manisaspor - Catalcaspor

Manisaspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Catalcaspor won 1-7.

Sile Yildizspor0 - 0Artvin HopasporFull TimeFT

Sile Yildizspor - Artvin Hopaspor

Sile Yildizspor played Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tire 19221 - 1Yeni OrdusporFull TimeFT

Tire 1922 - Yeni Orduspor

Tire 1922 played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Batman Petrolspor2 - 2Halide Edip AdivarFull TimeFT

Batman Petrolspor - Halide Edip Adivar

Batman Petrolspor played Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kelkit Belediye1 - 2ModafenFull TimeFT

Kelkit Belediye - Modafen

Kelkit Belediye played Modafen at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Modafen won 1-2.

Darica Genclerbirligi1 - 0DiyarbekirsporFull TimeFT

Darica Genclerbirligi - Diyarbekirspor

Darica Genclerbirligi played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Darica Genclerbirligi won 1-0.

Muglaspor1 - 0Yesilyurt BelediyeFull TimeFT

Muglaspor - Yesilyurt Belediye

Muglaspor played Yesilyurt Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Muglaspor won 1-0.

Nazilli Belediyespor4 - 0Nevsehir BelediyeFull TimeFT

Nazilli Belediyespor - Nevsehir Belediye

Nazilli Belediyespor played Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Nazilli Belediyespor won 4-0.

Somaspor2 - 3PazarsporFull TimeFT

Somaspor - Pazarspor

Somaspor played Pazarspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Pazarspor won 2-3.

Yeni Altindag1 - 0Karacabey BirliksporFull TimeFT

Yeni Altindag - Karacabey Birlikspor

Yeni Altindag played Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Yeni Altindag won 1-0.

Yozgatspor4 - 2GolcuksporFull TimeFT

Yozgatspor - Golcukspor

Yozgatspor played Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Yozgatspor won 4-2.

Bayburt IOI1 - 1EtimesgutFull TimeFT

Bayburt IOI - Etimesgut

Bayburt IOI played Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Elazigspor2 - 1Sivas BelediyesporFull TimeFT

Elazigspor - Sivas Belediyespor

Elazigspor played Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Elazigspor won 2-1.

Kardemir D.C. Karabukspor2 - 3BodrumsporFull TimeFT

Kardemir D.C. Karabukspor - Bodrumspor

Kardemir D.C. Karabukspor played Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Bodrumspor won 2-3.

Bandirmaspor2 - 1Ergene VelimesporFull TimeFT

Bandirmaspor - Ergene Velimespor

Bandirmaspor played Ergene Velimespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Bandirmaspor won 2-1.

Kastamonuspor0 - 3Belediye VansporFull TimeFT

Kastamonuspor - Belediye Vanspor

Kastamonuspor played Belediye Vanspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Belediye Vanspor won 0-3.

Kirsehirspor1 - 0UsaksporFull TimeFT

Kirsehirspor - Usakspor

Kirsehirspor played Usakspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kirsehirspor won 1-0.

Nigde Belediyespor0 - 1KahramanmarassporFull TimeFT

Nigde Belediyespor - Kahramanmarasspor

Nigde Belediyespor played Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kahramanmarasspor won 0-1.

Sakaryaspor1 - 0EyupsporFull TimeFT

Sakaryaspor - Eyupspor

Sakaryaspor played Eyupspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on November 17. The match kicked off 11:30 UTC. Sakaryaspor won 1-0.

Amed1 - 0Afjet AfyonsporFull TimeFT

Amed - Afjet Afyonspor

Amed played Afjet Afyonspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Amed won 1-0.

Hekimoglu Trabzon0 - 5SamsunsporFull TimeFT

Hekimoglu Trabzon - Samsunspor

Hekimoglu Trabzon played Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Samsunspor won 0-5.

Sanliurfaspor0 - 4SariyerFull TimeFT

Sanliurfaspor - Sariyer

Sanliurfaspor played Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. Sariyer won 0-4.

Corumspor0 - 2Manisa BBSKFull TimeFT

Corumspor - Manisa BBSK

Corumspor played Manisa BBSK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Manisa BBSK won 0-2.

Inegolspor1 - 1Bugsas SporFull TimeFT

Inegolspor - Bugsas Spor

Inegolspor played Bugsas Spor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kirklarelispor1 - 0Tarsus Idman YurduFull TimeFT

Kirklarelispor - Tarsus Idman Yurdu

Kirklarelispor played Tarsus Idman Yurdu at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kirklarelispor won 1-0.

Zonguldak Komurspor0 - 1GumushanesporFull TimeFT

Zonguldak Komurspor - Gumushanespor

Zonguldak Komurspor played Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on November 17. The match kicked off 10:30 UTC. Gumushanespor won 0-1.

Chornomorets-21 - 2VPK AgroFull TimeFT

Chornomorets-2 - VPK Agro

Chornomorets-2 played VPK Agro at the 2 Liga of Ukraine on November 17. The match kicked off 10:00 UTC. VPK Agro won 1-2.

MajesticRCK15:30

Majestic - RCK

Majestic are playing RCK at the Premier League of Burkina Faso on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Ouagadougou0 - 2USFAFull TimeFT

Ouagadougou - USFA

Ouagadougou played USFA at the Premier League of Burkina Faso on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. USFA won 0-2.

SONABELRC Bobo-Dioulasso15:30

SONABEL - RC Bobo-Dioulasso

SONABEL are playing RC Bobo-Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on November 17. The match will kick off 15:30 UTC.

ASFA-Yennenga1 - 0SalitasFull TimeFT

ASFA-Yennenga - Salitas

ASFA-Yennenga played Salitas at the Premier League of Burkina Faso on November 17. The match kicked off 17:45 UTC. ASFA-Yennenga won 1-0.

Al Najma Manama0 - 1BusaiteenFull TimeFT

Al Najma Manama - Busaiteen

Al Najma Manama played Busaiteen at the National cup of Bahrain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Busaiteen won 0-1.

Al Tadamun Buri0 - 3Al-RiffaFull TimeFT

Al Tadamun Buri - Al-Riffa

Al Tadamun Buri played Al-Riffa at the National cup of Bahrain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Al-Riffa won 0-3.

Bahrain SC1 - 0Al Hala MuharraqFull TimeFT

Bahrain SC - Al Hala Muharraq

Bahrain SC played Al Hala Muharraq at the National cup of Bahrain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Bahrain SC won 1-0.

Sitra0 - 5Al HiddFull TimeFT

Sitra - Al Hidd

Sitra played Al Hidd at the National cup of Bahrain on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Al Hidd won 0-5.

Al Nasar1 - 0Al FehaiheelFull TimeFT

Al Nasar - Al Fehaiheel

Al Nasar played Al Fehaiheel at the Federation Cup of Kuwait on November 17. The match kicked off 14:25 UTC. Al Nasar won 1-0.

Yarmouk2 - 5Al JahraFull TimeFT

Yarmouk - Al Jahra

Yarmouk played Al Jahra at the Federation Cup of Kuwait on November 17. The match kicked off 14:25 UTC. Al Jahra won 2-5.

Kazma3 - 2Al QuadsiaFull TimeFT

Kazma - Al Quadsia

Kazma played Al Quadsia at the Federation Cup of Kuwait on November 17. The match kicked off 16:30 UTC. Kazma won 3-2.

MC Alger1 - 0CABB ArreridjFull TimeFT

MC Alger - CABB Arreridj

MC Alger played CABB Arreridj at the Ligue 1 of Algeria on November 17. The match kicked off 17:45 UTC. MC Alger won 1-0.

Progresso Lunda1 - 1Desportivo HuilaFull TimeFT

Progresso Lunda - Desportivo Huila

Progresso Lunda played Desportivo Huila at the Girabola of Angola on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fortuna Mfou0 - 2FeutcheuFull TimeFT

Fortuna Mfou - Feutcheu

Fortuna Mfou played Feutcheu at the Elite One of Cameroon on November 17. The match kicked off 12:00 UTC. Feutcheu won 0-2.

APEJES Academy1 - 1BamboutosFull TimeFT

APEJES Academy - Bamboutos

APEJES Academy played Bamboutos at the Elite One of Cameroon on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Avion Academy3 - 2Young Sport AcademyFull TimeFT

Avion Academy - Young Sport Academy

Avion Academy played Young Sport Academy at the Elite One of Cameroon on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Avion Academy won 3-2.

Dragon de Yaounde0 - 1PanthereFull TimeFT

Dragon de Yaounde - Panthere

Dragon de Yaounde played Panthere at the Elite One of Cameroon on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Panthere won 0-1.

Fovu Club1 - 2CanonFull TimeFT

Fovu Club - Canon

Fovu Club played Canon at the Elite One of Cameroon on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Canon won 1-2.

PWD Bamenda1 - 1TonnerreFull TimeFT

PWD Bamenda - Tonnerre

PWD Bamenda played Tonnerre at the Elite One of Cameroon on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stade Renard2 - 0Eding SportFull TimeFT

Stade Renard - Eding Sport

Stade Renard played Eding Sport at the Elite One of Cameroon on November 17. The match kicked off 14:00 UTC. Stade Renard won 2-0.

UMS de Loum0 - 0ColombeFull TimeFT

UMS de Loum - Colombe

UMS de Loum played Colombe at the Elite One of Cameroon on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union DoualaCotonsportPostponedPst

Union Douala - Cotonsport

Union Douala are playing Cotonsport at the Elite One of Cameroon on November 17.

FC SimbaSanga Balende13:30

FC Simba - Sanga Balende

FC Simba are playing Sanga Balende at the Super Ligue of Dr Congo on November 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Azam Tigers1 - 0TN StarsFull TimeFT

Azam Tigers - TN Stars

Azam Tigers played TN Stars at the Super League of Malawi on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. Azam Tigers won 1-0.

Mlatho Mponela2 - 3Blue EaglesFull TimeFT

Mlatho Mponela - Blue Eagles

Mlatho Mponela played Blue Eagles at the Super League of Malawi on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. Blue Eagles won 2-3.

Silver5 - 1NtopwaFull TimeFT

Silver - Ntopwa

Silver played Ntopwa at the Super League of Malawi on November 17. The match kicked off 12:30 UTC. Silver won 5-1.

Avenir de Tombouctou0 - 1MamahiraFull TimeFT

Avenir de Tombouctou - Mamahira

Avenir de Tombouctou played Mamahira at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Mamahira won 0-1.

Soni1 - 2DjolibaFull TimeFT

Soni - Djoliba

Soni played Djoliba at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 15:30 UTC. Djoliba won 1-2.

Bakaridjan1 - 1Police BamakoFull TimeFT

Bakaridjan - Police Bamako

Bakaridjan played Police Bamako at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bougouni0 - 2Yeelen OlympiqueFull TimeFT

Bougouni - Yeelen Olympique

Bougouni played Yeelen Olympique at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 15:45 UTC. Yeelen Olympique won 0-2.

Performance1 - 1NiananFull TimeFT

Performance - Nianan

Performance played Nianan at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sabana Mopti0 - 1ASOMFull TimeFT

Sabana Mopti - ASOM

Sabana Mopti played ASOM at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 15:45 UTC. ASOM won 0-1.

AS Bamako0 - 2Real BamakoFull TimeFT

AS Bamako - Real Bamako

AS Bamako played Real Bamako at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Real Bamako won 0-2.

Stade Malien3 - 0USFAS BamakoFull TimeFT

Stade Malien - USFAS Bamako

Stade Malien played USFAS Bamako at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 16:00 UTC. Stade Malien won 3-0.

CSK0 - 1COBFull TimeFT

CSK - COB

CSK played COB at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 18:00 UTC. COB won 0-1.

Onze Creauteurs1 - 0Black StarsFull TimeFT

Onze Creauteurs - Black Stars

Onze Creauteurs played Black Stars at the Premier League of Mali on November 17. The match kicked off 18:00 UTC. Onze Creauteurs won 1-0.

Abia Warriors1 - 1Sunshine StarsFull TimeFT

Abia Warriors - Sunshine Stars

Abia Warriors played Sunshine Stars at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Delta Force4 - 1Jigawa Golden StarsFull TimeFT

Delta Force - Jigawa Golden Stars

Delta Force played Jigawa Golden Stars at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Delta Force won 4-1.

Enugu Rangers0 - 1MFM FCFull TimeFT

Enugu Rangers - MFM FC

Enugu Rangers played MFM FC at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. MFM FC won 0-1.

Enyimba3 - 1Akwa UnitedFull TimeFT

Enyimba - Akwa United

Enyimba played Akwa United at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Enyimba won 3-1.

Heartland1 - 1Akwa StarletsFull TimeFT

Heartland - Akwa Starlets

Heartland played Akwa Starlets at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ifeanyi Ubah1 - 0Rivers UnitedFull TimeFT

Ifeanyi Ubah - Rivers United

Ifeanyi Ubah played Rivers United at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Ifeanyi Ubah won 1-0.

Kano Pillars0 - 1Lobi StarsFull TimeFT

Kano Pillars - Lobi Stars

Kano Pillars played Lobi Stars at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Lobi Stars won 0-1.

Katsina United1 - 0NasarawaFull TimeFT

Katsina United - Nasarawa

Katsina United played Nasarawa at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Katsina United won 1-0.

Plateau United2 - 1Wikki TouristFull TimeFT

Plateau United - Wikki Tourist

Plateau United played Wikki Tourist at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Plateau United won 2-1.

Warri Wolves2 - 0Adamawa UnitedFull TimeFT

Warri Wolves - Adamawa United

Warri Wolves played Adamawa United at the NPFL of Nigeria on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Warri Wolves won 2-0.

Al Shorta1 - 1Al Ahli KhartoumFull TimeFT

Al Shorta - Al Ahli Khartoum

Al Shorta played Al Ahli Khartoum at the Premier League of Sudan on November 17. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

ASKO de Kara0 - 0OTRFull TimeFT

ASKO de Kara - OTR

ASKO de Kara played OTR at the Championnat National of Togo on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gbohloe-su Des Lacs2 - 1KaraFull TimeFT

Gbohloe-su Des Lacs - Kara

Gbohloe-su Des Lacs played Kara at the Championnat National of Togo on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Gbohloe-su Des Lacs won 2-1.

KorokiSemassi15:00

Koroki - Semassi

Koroki are playing Semassi at the Championnat National of Togo on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Maranatha FiokpoDynamic Togolais15:00

Maranatha Fiokpo - Dynamic Togolais

Maranatha Fiokpo are playing Dynamic Togolais at the Championnat National of Togo on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Sara Sport0 - 0IfodjeFull TimeFT

Sara Sport - Ifodje

Sara Sport played Ifodje at the Championnat National of Togo on November 17. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Togo Port3 - 1GomidoFull TimeFT

Togo Port - Gomido

Togo Port played Gomido at the Championnat National of Togo on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Togo Port won 3-1.

UnisportAnges Notse15:00

Unisport - Anges Notse

Unisport are playing Anges Notse at the Championnat National of Togo on November 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Esperance de Zarzis0 - 0Sporting Ben ArousFull TimeFT

Esperance de Zarzis - Sporting Ben Arous

Esperance de Zarzis played Sporting Ben Arous at the Ligue 2 of Tunisie on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Menzel Bourgubia0 - 0ArianaFull TimeFT

Menzel Bourgubia - Ariana

Menzel Bourgubia played Ariana at the Ligue 2 of Tunisie on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sidi Bouzid0 - 0Olympique BejaFull TimeFT

Sidi Bouzid - Olympique Beja

Sidi Bouzid played Olympique Beja at the Ligue 2 of Tunisie on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dynamos0 - 0Black RhinosFull TimeFT

Dynamos - Black Rhinos

Dynamos played Black Rhinos at the Premier League of Zimbabwe on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Manica1 - 0Bulawayo ChiefsFull TimeFT

Manica - Bulawayo Chiefs

Manica played Bulawayo Chiefs at the Premier League of Zimbabwe on November 17. The match kicked off 13:00 UTC. Manica won 1-0.

Yadah2 - 2CAPS UnitedFull TimeFT

Yadah - CAPS United

Yadah played CAPS United at the Premier League of Zimbabwe on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

ZPC Kariba2 - 2Harare CityFull TimeFT

ZPC Kariba - Harare City

ZPC Kariba played Harare City at the Premier League of Zimbabwe on November 17. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Costa RicaHaiti23:00

Costa Rica - Haiti

Costa Rica are playing Haiti at the Nations League, League A of Concacaf on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

HondurasTrinidad and Tobago01:00

Honduras - Trinidad and Tobago

Honduras are playing Trinidad and Tobago at the Nations League, League A of Concacaf on November 18. The match will kick off 01:00 UTC.

French GuyanaSt.Kitts and Nevis22:00

French Guyana - St.Kitts and Nevis

French Guyana are playing St.Kitts and Nevis at the Nations League, League B of Concacaf on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

GrenadaBelize00:00

Grenada - Belize

Grenada are playing Belize at the Nations League, League B of Concacaf on November 18. The match will kick off 00:00 UTC.

Bonaire1 - 1BahamasFull TimeFT

Bonaire - Bahamas

Bonaire played Bahamas at the Nations League, League C of Concacaf on November 17. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

GuadalopeTurks and Caicos23:00

Guadalope - Turks and Caicos

Guadalope are playing Turks and Caicos at the Nations League, League C of Concacaf on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

El Vencedor0 - 1JocoroHalf TimeHT

El Vencedor - Jocoro

El Vencedor are playing Jocoro at the Apertura of El Salvador on November 17. The match kicked off 21:00 UTC. It's half time and Jocoro is winning 0-1.

Juventud Independiente0 - 1Municipal Limeno43'

Juventud Independiente - Municipal Limeno

Juventud Independiente are playing Municipal Limeno at the Apertura of El Salvador on November 17. The match kicked off 21:15 UTC. It's the first half and Municipal Limeno is winning 0-1.

SonsonateOnce Municipal22:00

Sonsonate - Once Municipal

Sonsonate are playing Once Municipal at the Apertura of El Salvador on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Dunbeholden2 - 1Vere UnitedFull TimeFT

Dunbeholden - Vere United

Dunbeholden played Vere United at the Premier League of Jamaica on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Dunbeholden won 2-1.

Molynes United1 - 2UWIFull TimeFT

Molynes United - UWI

Molynes United played UWI at the Premier League of Jamaica on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. UWI won 1-2.

Mount Pleasant Academy2 - 1Humble LionsFull TimeFT

Mount Pleasant Academy - Humble Lions

Mount Pleasant Academy played Humble Lions at the Premier League of Jamaica on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Mount Pleasant Academy won 2-1.

Tivoli Gardens0 - 1Portmore UnitedFull TimeFT

Tivoli Gardens - Portmore United

Tivoli Gardens played Portmore United at the Premier League of Jamaica on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Portmore United won 0-1.

WaterhouseHarbour View00:00

Waterhouse - Harbour View

Waterhouse are playing Harbour View at the Premier League of Jamaica on November 18. The match will kick off 00:00 UTC.

CavalierArnett Gardens01:00

Cavalier - Arnett Gardens

Cavalier are playing Arnett Gardens at the Premier League of Jamaica on November 18. The match will kick off 01:00 UTC.

Universidad G0 - 1ZacatepecFull TimeFT

Universidad G - Zacatepec

Universidad G played Zacatepec at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 17. The match kicked off 18:00 UTC. Zacatepec won 0-1.

Tigres WTijuana W22:00

Tigres W - Tijuana W

Tigres W are playing Tijuana W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Louisville CityReal Monarchs00:30

Louisville City - Real Monarchs

Louisville City are playing Real Monarchs at the USL Championship of Usa on November 18. The match will kick off 00:30 UTC.

Gimnasia Mendoza1 - 0Instituto66'

Gimnasia Mendoza - Instituto

Gimnasia Mendoza are playing Instituto at the Primera B Nacional of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. It's the second half and Gimnasia Mendoza is winning 1-0.

TigreBrown de Adrogue22:15

Tigre - Brown de Adrogue

Tigre are playing Brown de Adrogue at the Primera B Nacional of Argentina on November 17. The match will kick off 22:15 UTC.

TemperleyIndependiente Rivadavia00:15

Temperley - Independiente Rivadavia

Temperley are playing Independiente Rivadavia at the Primera B Nacional of Argentina on November 18. The match will kick off 00:15 UTC.

Deportivo Armenio2 - 1ComunicacionesFull TimeFT

Deportivo Armenio - Comunicaciones

Deportivo Armenio played Comunicaciones at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Deportivo Armenio won 2-1.

Sacachispas0 - 0CA AcassusoFull TimeFT

Sacachispas - CA Acassuso

Sacachispas played CA Acassuso at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

San Telmo1 - 2San MiguelFull TimeFT

San Telmo - San Miguel

San Telmo played San Miguel at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. San Miguel won 1-2.

Urquiza0 - 1Talleres RemediosFull TimeFT

Urquiza - Talleres Remedios

Urquiza played Talleres Remedios at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Talleres Remedios won 0-1.

Almirante Brown0 - 0Argentino Qulimes90 +4'

Almirante Brown - Argentino Qulimes

Almirante Brown are playing Argentino Qulimes at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:10 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

CDJU Gualeguaychu1 - 1Union SunchalesFull TimeFT

CDJU Gualeguaychu - Union Sunchales

CDJU Gualeguaychu played Union Sunchales at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpo0 - 1Sansinena90 +2'

Olimpo - Sansinena

Olimpo are playing Sansinena at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. It's the second half and Sansinena is winning 0-1.

San Martin Formosa1 - 0Chaco For EverFull TimeFT

San Martin Formosa - Chaco For Ever

San Martin Formosa played Chaco For Ever at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. San Martin Formosa won 1-0.

Sportivo Penarol1 - 0Juventud Unida90 +3'

Sportivo Penarol - Juventud Unida

Sportivo Penarol are playing Juventud Unida at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. It's the second half and Sportivo Penarol is winning 1-0.

CF Defensor Belgrano0 - 0Gimnasia ConcepcionHalf TimeHT

CF Defensor Belgrano - Gimnasia Concepcion

CF Defensor Belgrano are playing Gimnasia Concepcion at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match kicked off 21:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Cipolletti0 - 1Deportivo CamionerosHalf TimeHT

Cipolletti - Deportivo Camioneros

Cipolletti are playing Deportivo Camioneros at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match kicked off 21:00 UTC. It's half time and Deportivo Camioneros is winning 0-1.

Deportivo MaipuVilla MitrePostponedPst

Deportivo Maipu - Villa Mitre

Deportivo Maipu are playing Villa Mitre at the Torneo Federal A of Argentina on November 17.

Atletico GuemesDouglas Haig22:00

Atletico Guemes - Douglas Haig

Atletico Guemes are playing Douglas Haig at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Sarmiento ResistenciaCrucero del Norte22:30

Sarmiento Resistencia - Crucero del Norte

Sarmiento Resistencia are playing Crucero del Norte at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 22:30 UTC.

Central NorteSportivo Belgrano23:00

Central Norte - Sportivo Belgrano

Central Norte are playing Sportivo Belgrano at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

Estudiantes San LuisSportivo Des.23:00

Estudiantes San Luis - Sportivo Des.

Estudiantes San Luis are playing Sportivo Des. at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

Ferro Carril OesteCirculo Deportivo23:00

Ferro Carril Oeste - Circulo Deportivo

Ferro Carril Oeste are playing Circulo Deportivo at the Torneo Federal A of Argentina on November 17. The match will kick off 23:00 UTC.

Excursionistas1 - 2Deportivo LaferrereFull TimeFT

Excursionistas - Deportivo Laferrere

Excursionistas played Deportivo Laferrere at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Deportivo Laferrere won 1-2.

Real Pilar2 - 0Dep. MerloFull TimeFT

Real Pilar - Dep. Merlo

Real Pilar played Dep. Merlo at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Real Pilar won 2-0.

San Martin Burzaco3 - 1Club LujanFull TimeFT

San Martin Burzaco - Club Lujan

San Martin Burzaco played Club Lujan at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. San Martin Burzaco won 3-1.

Defensores de Cambaceres0 - 1Sportivo BarracasFull TimeFT

Defensores de Cambaceres - Sportivo Barracas

Defensores de Cambaceres played Sportivo Barracas at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Sportivo Barracas won 0-1.

Yupanqui1 - 2CA AtlasFull TimeFT

Yupanqui - CA Atlas

Yupanqui played CA Atlas at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. CA Atlas won 1-2.

Flamengo U-200 - 0Corinthians U-20Full TimeFT

Flamengo U-20 - Corinthians U-20

Flamengo U-20 played Corinthians U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 17. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Santa Fe Bogota1 - 0Alianza PetroleraFull TimeFT

Santa Fe Bogota - Alianza Petrolera

Santa Fe Bogota played Alianza Petrolera at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 17. The match kicked off 19:30 UTC. Santa Fe Bogota won 1-0.

America de Cali0 - 0Deportivo Cali27'

America de Cali - Deportivo Cali

America de Cali are playing Deportivo Cali at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 17. The match kicked off 21:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atletico NacionalJunior23:30

Atletico Nacional - Junior

Atletico Nacional are playing Junior at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 17. The match will kick off 23:30 UTC.

CucutaDeportes Tolima01:30

Cucuta - Deportes Tolima

Cucuta are playing Deportes Tolima at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 18. The match will kick off 01:30 UTC.

Real Cartagena1 - 0FC BogotaFull TimeFT

Real Cartagena - FC Bogota

Real Cartagena played FC Bogota at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Real Cartagena won 1-0.

12 de Octubre3 - 1RI 3 CorralesFull TimeFT

12 de Octubre - RI 3 Corrales

12 de Octubre played RI 3 Corrales at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. 12 de Octubre won 3-1.

3 de Febrero4 - 2Sportivo TrinidenseFull TimeFT

3 de Febrero - Sportivo Trinidense

3 de Febrero played Sportivo Trinidense at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. 3 de Febrero won 4-2.

Atyra0 - 0GuairenaFull TimeFT

Atyra - Guairena

Atyra played Guairena at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fernando de la Mora4 - 2OvetenseFull TimeFT

Fernando de la Mora - Ovetense

Fernando de la Mora played Ovetense at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. Fernando de la Mora won 4-2.

Resistencia1 - 22 de MayoFull TimeFT

Resistencia - 2 de Mayo

Resistencia played 2 de Mayo at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. 2 de Mayo won 1-2.

Sportivo Iteno3 - 0Rubio NuFull TimeFT

Sportivo Iteno - Rubio Nu

Sportivo Iteno played Rubio Nu at the Division Intermedia of Paraguay on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. Sportivo Iteno won 3-0.

Deportivo Lara2 - 0Llaneros de GuanareFull TimeFT

Deportivo Lara - Llaneros de Guanare

Deportivo Lara played Llaneros de Guanare at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 17. The match kicked off 20:00 UTC. Deportivo Lara won 2-0.

Canberra United W2 - 0Perth Glory WFull TimeFT

Canberra United W - Perth Glory W

Canberra United W played Perth Glory W at the W-League - Women of Australia on November 17. The match kicked off 05:00 UTC. Canberra United W won 2-0.

Sydney FC W3 - 0Melbourne Victory WFull TimeFT

Sydney FC W - Melbourne Victory W

Sydney FC W played Melbourne Victory W at the W-League - Women of Australia on November 17. The match kicked off 05:00 UTC. Sydney FC W won 3-0.

Newcastle Jets W1 - 1Melbourne City WFull TimeFT

Newcastle Jets W - Melbourne City W

Newcastle Jets W played Melbourne City W at the W-League - Women of Australia on November 17. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Netherlands U-171 - 3France U-17Full TimeFT

Netherlands U-17 - France U-17

Netherlands U-17 played France U-17 at the Playoffs of Fifa U-17 World Cup on November 17. The match kicked off 18:00 UTC. France U-17 won 1-3.

Brazil U-17Mexico U-1722:00

Brazil U-17 - Mexico U-17

Brazil U-17 are playing Mexico U-17 at the Playoffs of Fifa U-17 World Cup on November 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Australia U-234 - 0Korea DPR U-22Full TimeFT

Australia U-23 - Korea DPR U-22

Australia U-23 played Korea DPR U-22 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 08:00 UTC. Australia U-23 won 4-0.

China PR U-221 - 0Lithuania U-22Full TimeFT

China PR U-22 - Lithuania U-22

China PR U-22 played Lithuania U-22 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 11:35 UTC. China PR U-22 won 1-0.

Jordan U-230 - 1Syria U-23Full TimeFT

Jordan U-23 - Syria U-23

Jordan U-23 played Syria U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 11:45 UTC. Syria U-23 won 0-1.

Korea Republic U-233 - 3Iraq U-23Full TimeFT

Korea Republic U-23 - Iraq U-23

Korea Republic U-23 played Iraq U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Saudi Arabia U-232 - 1Bahrain U-23Full TimeFT

Saudi Arabia U-23 - Bahrain U-23

Saudi Arabia U-23 played Bahrain U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 15:10 UTC. Saudi Arabia U-23 won 2-1.

United Arab Emirates U-232 - 1Uzbekistan U-23Full TimeFT

United Arab Emirates U-23 - Uzbekistan U-23

United Arab Emirates U-23 played Uzbekistan U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 15:20 UTC. United Arab Emirates U-23 won 2-1.

Brazil U-230 - 1Argentina U-23Full TimeFT

Brazil U-23 - Argentina U-23

Brazil U-23 played Argentina U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match kicked off 19:45 UTC. Argentina U-23 won 0-1.

Paraguay U-23Venezuela U-2321:00

Paraguay U-23 - Venezuela U-23

Paraguay U-23 are playing Venezuela U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 17. The match will kick off 21:00 UTC.