Turkey 3. Lig, Group 1 Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Saturday
YomrasporTepecik Belediye11:30

Yomraspor - Tepecik Belediye

Yomraspor are playing Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Hekimoglu TrabzonKorfez Spor11:30

Hekimoglu Trabzon - Korfez Spor

Hekimoglu Trabzon are playing Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Sunday
Batman PetrolsporErzin Belediyespor11:30

Batman Petrolspor - Erzin Belediyespor

Batman Petrolspor are playing Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 24. The match will kick off 11:30 UTC.

Sile YildizsporNazilli Belediyespor12:00

Sile Yildizspor - Nazilli Belediyespor

Sile Yildizspor are playing Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 24. The match will kick off 12:00 UTC.

ErbaasporArtvin Hopaspor12:00

Erbaaspor - Artvin Hopaspor

Erbaaspor are playing Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Ergene VelimesporKozan Belediyespor12:00

Ergene Velimespor - Kozan Belediyespor

Ergene Velimespor are playing Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 24. The match will kick off 12:00 UTC.

GebzesporTire 192212:00

Gebzespor - Tire 1922

Gebzespor are playing Tire 1922 at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 24. The match will kick off 12:00 UTC.

SilivrisporNevsehir Belediye12:00

Silivrispor - Nevsehir Belediye

Silivrispor are playing Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 24. The match will kick off 12:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
Nazilli Belediyespor3 - 1ErbaasporFull TimeFT

Nazilli Belediyespor - Erbaaspor

Nazilli Belediyespor played Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 17. The match kicked off 12:00 UTC. Nazilli Belediyespor won 3-1.

Korfez Spor0 - 2Sile YildizsporFull TimeFT

Korfez Spor - Sile Yildizspor

Korfez Spor played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 17. The match kicked off 12:00 UTC. Sile Yildizspor won 0-2.

Nevsehir Belediye1 - 1Karakopru BelediyesporFull TimeFT

Nevsehir Belediye - Karakopru Belediyespor

Nevsehir Belediye played Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kozan Belediyespor1 - 0GebzesporFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Gebzespor

Kozan Belediyespor played Gebzespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 17. The match kicked off 12:00 UTC. Kozan Belediyespor won 1-0.

Artvin Hopaspor0 - 2Ergene VelimesporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Ergene Velimespor

Artvin Hopaspor played Ergene Velimespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 17. The match kicked off 11:30 UTC. Ergene Velimespor won 0-2.

Erzin Belediyespor1 - 1Hekimoglu TrabzonFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Hekimoglu Trabzon

Erzin Belediyespor played Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 17. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

past Saturday
Tepecik Belediye2 - 0Batman PetrolsporFull TimeFT

Tepecik Belediye - Batman Petrolspor

Tepecik Belediye played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 16. The match kicked off 12:00 UTC. Tepecik Belediye won 2-0.

Tire 19222 - 0SilivrisporFull TimeFT

Tire 1922 - Silivrispor

Tire 1922 played Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 16. The match kicked off 12:00 UTC. Tire 1922 won 2-0.

March 10th
Sile Yildizspor3 - 3Erzin BelediyesporFull TimeFT

Sile Yildizspor - Erzin Belediyespor

Sile Yildizspor played Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 10. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Erbaaspor2 - 1Korfez SporFull TimeFT

Erbaaspor - Korfez Spor

Erbaaspor played Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 10. The match kicked off 12:00 UTC. Erbaaspor won 2-1.

Ergene Velimespor0 - 2Nazilli BelediyesporFull TimeFT

Ergene Velimespor - Nazilli Belediyespor

Ergene Velimespor played Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 10. The match kicked off 12:00 UTC. Nazilli Belediyespor won 0-2.

Gebzespor2 - 1Artvin HopasporFull TimeFT

Gebzespor - Artvin Hopaspor

Gebzespor played Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 10. The match kicked off 12:00 UTC. Gebzespor won 2-1.

Silivrispor1 - 1Kozan BelediyesporFull TimeFT

Silivrispor - Kozan Belediyespor

Silivrispor played Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 10. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Batman Petrolspor1 - 0YomrasporFull TimeFT

Batman Petrolspor - Yomraspor

Batman Petrolspor played Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 10. The match kicked off 11:30 UTC. Batman Petrolspor won 1-0.

Hekimoglu Trabzon0 - 0Tepecik BelediyeFull TimeFT

Hekimoglu Trabzon - Tepecik Belediye

Hekimoglu Trabzon played Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 10. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Karakopru Belediyespor0 - 1Tire 1922Full TimeFT

Karakopru Belediyespor - Tire 1922

Karakopru Belediyespor played Tire 1922 at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 10. The match kicked off 11:30 UTC. Tire 1922 won 0-1.

March 6th
Korfez Spor2 - 2Ergene VelimesporFull TimeFT

Korfez Spor - Ergene Velimespor

Korfez Spor played Ergene Velimespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 6. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tepecik Belediye2 - 0Sile YildizsporFull TimeFT

Tepecik Belediye - Sile Yildizspor

Tepecik Belediye played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 6. The match kicked off 11:30 UTC. Tepecik Belediye won 2-0.

Tire 19221 - 1Nevsehir BelediyeFull TimeFT

Tire 1922 - Nevsehir Belediye

Tire 1922 played Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 6. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kozan Belediyespor1 - 3Karakopru BelediyesporFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Karakopru Belediyespor

Kozan Belediyespor played Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 6. The match kicked off 11:30 UTC. Karakopru Belediyespor won 1-3.

Nazilli Belediyespor1 - 0GebzesporFull TimeFT

Nazilli Belediyespor - Gebzespor

Nazilli Belediyespor played Gebzespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 6. The match kicked off 11:30 UTC. Nazilli Belediyespor won 1-0.

Erzin Belediyespor3 - 1ErbaasporFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Erbaaspor

Erzin Belediyespor played Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 6. The match kicked off 11:00 UTC. Erzin Belediyespor won 3-1.

Yomraspor1 - 1Hekimoglu TrabzonFull TimeFT

Yomraspor - Hekimoglu Trabzon

Yomraspor played Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 6. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Artvin Hopaspor1 - 1SilivrisporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Silivrispor

Artvin Hopaspor played Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 6. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

March 3rd
Hekimoglu Trabzon1 - 0Batman PetrolsporFull TimeFT

Hekimoglu Trabzon - Batman Petrolspor

Hekimoglu Trabzon played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 3. The match kicked off 10:30 UTC. Hekimoglu Trabzon won 1-0.

March 2nd
Sile Yildizspor3 - 2YomrasporFull TimeFT

Sile Yildizspor - Yomraspor

Sile Yildizspor played Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 2. The match kicked off 11:30 UTC. Sile Yildizspor won 3-2.

Erbaaspor4 - 0Tepecik BelediyeFull TimeFT

Erbaaspor - Tepecik Belediye

Erbaaspor played Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 2. The match kicked off 11:30 UTC. Erbaaspor won 4-0.

Ergene Velimespor2 - 0Erzin BelediyesporFull TimeFT

Ergene Velimespor - Erzin Belediyespor

Ergene Velimespor played Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 2. The match kicked off 11:30 UTC. Ergene Velimespor won 2-0.

Gebzespor1 - 1Korfez SporFull TimeFT

Gebzespor - Korfez Spor

Gebzespor played Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 2. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Silivrispor0 - 0Nazilli BelediyesporFull TimeFT

Silivrispor - Nazilli Belediyespor

Silivrispor played Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on March 2. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ever wondered how you can stream the matches of the 3. Lig, Group 1 of Turkey for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Turkey's 3. Lig, Group 1 in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Turkey 3. Lig, Group 1's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the 3. Lig, Group 1's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Turkey's 3. Lig, Group 1 matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Turkey 3. Lig, Group 1's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the 3. Lig, Group 1 of Turkey. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Turkey 3. Lig, Group 1's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the 3. Lig, Group 1 of Turkey.

You can check Turkey 3. Lig, Group 1's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the 3. Lig, Group 1 you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Turkey 3. Lig, Group 1's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Hekimoglu Trabzon are the leaders in the table with 52 points after 25 matches: they have won 14 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 10 and having 1 defeat this season scoring 33 goals - 1.32 per match, conceding 14 - 0.56 per match. Nazilli Belediyespor are 2nd with 50 points in 25 matches: they have won 13 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 11 and having 1 defeat this season scoring 41 goals - 1.64 per match, conceding 21 - 0.84 per match. Nevsehir Belediye are 3rd with 49 points in 25 matches: they have won 14 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 7 and having 4 defeats this season scoring 43 goals - 1.72 per match, conceding 21 - 0.84 per match. Tire 1922 are 4th with 44 points in 25 matches: they have won 11 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 11 and having 3 defeats this season scoring 32 goals - 1.28 per match, conceding 21 - 0.84 per match. Ergene Velimespor are 5th with 43 points in 26 matches: they have won 11 of their 26 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 10 and having 5 defeats this season scoring 37 goals - 1.42 per match, conceding 24 - 0.92 per match. Sile Yildizspor are 6th with 38 points in 25 matches: they have won 11 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 5 and having 9 defeats this season scoring 42 goals - 1.68 per match, conceding 34 - 1.36 per match. Karakopru Belediyespor are 7th with 36 points in 26 matches: they have won 10 of their 26 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 6 and having 10 defeats this season scoring 39 goals - 1.50 per match, conceding 37 - 1.42 per match. Yomraspor are 8th with 33 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 9 and having 8 defeats this season scoring 30 goals - 1.20 per match, conceding 29 - 1.16 per match. Kozan Belediyespor are 9th with 31 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 10 and having 8 defeats this season scoring 21 goals - 0.84 per match, conceding 23 - 0.92 per match. Batman Petrolspor are 10th with 31 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 7 and having 10 defeats this season scoring 27 goals - 1.08 per match, conceding 32 - 1.28 per match. Erbaaspor are 11th with 28 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 10 and having 9 defeats this season scoring 27 goals - 1.08 per match, conceding 29 - 1.16 per match. Artvin Hopaspor are 12th with 28 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 10 and having 9 defeats this season scoring 21 goals - 0.84 per match, conceding 23 - 0.92 per match. Tepecik Belediye are 13th with 27 points in 26 matches: they have won 7 of their 26 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 6 and having 13 defeats this season scoring 24 goals - 0.92 per match, conceding 37 - 1.42 per match. Erzin Belediyespor are 14th with 26 points in 26 matches: they have won 4 of their 26 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 14 and having 8 defeats this season scoring 30 goals - 1.15 per match, conceding 35 - 1.35 per match. Gebzespor are 15th with 26 points in 26 matches: they have won 5 of their 26 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 11 and having 10 defeats this season scoring 25 goals - 0.96 per match, conceding 33 - 1.27 per match. Silivrispor are 16th with 23 points in 26 matches: they have won 5 of their 26 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 8 and having 13 defeats this season scoring 18 goals - 0.69 per match, conceding 28 - 1.08 per match. Korfez Spor are 17th with 8 points in 26 matches: they have won 1 of their 26 matches in 3. Lig, Group 1, drawing 5 and having 20 defeats this season scoring 14 goals - 0.54 per match, conceding 63 - 2.42 per match.

Matchday Live
Oman5 - 0AfghanistanFull TimeFT

Oman - Afghanistan

Oman played Afghanistan at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match kicked off 08:30 UTC. Oman won 5-0.

Malaysia0 - 1SingaporeFull TimeFT

Malaysia - Singapore

Malaysia played Singapore at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match kicked off 12:45 UTC. Singapore won 0-1.

Iraq0 - 0Syria21'

Iraq - Syria

Iraq are playing Syria at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GermanySerbia19:45

Germany - Serbia

Germany are playing Serbia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

WalesTrinidad and Tobago19:45

Wales - Trinidad and Tobago

Wales are playing Trinidad and Tobago at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

UnterhachingEnergie18:00

Unterhaching - Energie

Unterhaching are playing Energie at the 3. Liga of Germany on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Romania U-171 - 5Austria U-17Full TimeFT

Romania U-17 - Austria U-17

Romania U-17 played Austria U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match kicked off 09:00 UTC. Austria U-17 won 1-5.

Germany U-171 - 1Belarus U-17Full TimeFT

Germany U-17 - Belarus U-17

Germany U-17 played Belarus U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Italy U-172 - 0Turkey U-17Full TimeFT

Italy U-17 - Turkey U-17

Italy U-17 played Turkey U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match kicked off 12:00 UTC. Italy U-17 won 2-0.

Poland U-172 - 3Russia U-17Full TimeFT

Poland U-17 - Russia U-17

Poland U-17 played Russia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match kicked off 13:00 UTC. Russia U-17 won 2-3.

Israel U-170 - 0Czech Republic U-1722'

Israel U-17 - Czech Republic U-17

Israel U-17 are playing Czech Republic U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Iceland U-17Slovenia U-1715:45

Iceland U-17 - Slovenia U-17

Iceland U-17 are playing Slovenia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:45 UTC.

Netherlands U-17Northern Ireland U-1718:00

Netherlands U-17 - Northern Ireland U-17

Netherlands U-17 are playing Northern Ireland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Portugal U-17Scotland U-1718:00

Portugal U-17 - Scotland U-17

Portugal U-17 are playing Scotland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Ireland U-195 - 0Romania U-19Full TimeFT

Ireland U-19 - Romania U-19

Ireland U-19 played Romania U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 09:00 UTC. Ireland U-19 won 5-0.

Ukraine U-192 - 2Serbia U-19Full TimeFT

Ukraine U-19 - Serbia U-19

Ukraine U-19 played Serbia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Norway U-190 - 0Hungary U-19Full TimeFT

Norway U-19 - Hungary U-19

Norway U-19 played Hungary U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Azerbaijan U-190 - 0Russia U-1966'

Azerbaijan U-19 - Russia U-19

Azerbaijan U-19 are playing Russia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

England U-193 - 1Czech Republic U-1961'

England U-19 - Czech Republic U-19

England U-19 are playing Czech Republic U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and England U-19 is winning 3-1.

France U-190 - 0Poland U-1966'

France U-19 - Poland U-19

France U-19 are playing Poland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Italy U-192 - 2Belgium U-1963'

Italy U-19 - Belgium U-19

Italy U-19 are playing Belgium U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Turkey U-191 - 2Scotland U-1961'

Turkey U-19 - Scotland U-19

Turkey U-19 are playing Scotland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Scotland U-19 is winning 1-2.

Germany U-191 - 0Croatia U-19Half TimeHT

Germany U-19 - Croatia U-19

Germany U-19 are playing Croatia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 14:30 UTC. It's half time and Germany U-19 is winning 1-0.

Spain U-19Slovenia U-1915:30

Spain U-19 - Slovenia U-19

Spain U-19 are playing Slovenia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Switzerland U-19Israel U-1916:00

Switzerland U-19 - Israel U-19

Switzerland U-19 are playing Israel U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Portugal U-19Cyprus U-1916:15

Portugal U-19 - Cyprus U-19

Portugal U-19 are playing Cyprus U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 16:15 UTC.

Greece U-19Denmark U-1916:30

Greece U-19 - Denmark U-19

Greece U-19 are playing Denmark U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Wales U-19Netherlands U-1918:00

Wales U-19 - Netherlands U-19

Wales U-19 are playing Netherlands U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Atletico NacionalDeportivo Cali00:30

Atletico Nacional - Deportivo Cali

Atletico Nacional are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente FBCDeportivo La Equidad00:30

Independiente FBC - Deportivo La Equidad

Independiente FBC are playing Deportivo La Equidad at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Union Santa FeIndependiente Del Valle00:30

Union Santa Fe - Independiente Del Valle

Union Santa Fe are playing Independiente Del Valle at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportivo CapiataLibertad21:15

Deportivo Capiata - Libertad

Deportivo Capiata are playing Libertad at the Apertura of Paraguay on March 20. The match will kick off 21:15 UTC.

OlimpiaDeportivo Santani23:15

Olimpia - Deportivo Santani

Olimpia are playing Deportivo Santani at the Apertura of Paraguay on March 20. The match will kick off 23:15 UTC.

MelgarUTC Cajamarca01:00

Melgar - UTC Cajamarca

Melgar are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Elche3 - 0LeningradetsFull TimeFT

Elche - Leningradets

Elche played Leningradets at the Club Friendlies of International on March 20. The match kicked off 10:30 UTC. Elche won 3-0.

IFK Norrkoping3 - 1SarpsborgFull TimeFT

IFK Norrkoping - Sarpsborg

IFK Norrkoping played Sarpsborg at the Club Friendlies of International on March 20. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Norrkoping won 3-1.

Slaven Koprivnica0 - 0Hask Zagreb24'

Slaven Koprivnica - Hask Zagreb

Slaven Koprivnica are playing Hask Zagreb at the Club Friendlies of International on March 20. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ErfurtUnion Berlin17:00

Erfurt - Union Berlin

Erfurt are playing Union Berlin at the Club Friendlies of International on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

TornsEslov18:30

Torns - Eslov

Torns are playing Eslov at the Club Friendlies of International on March 20. The match will kick off 18:30 UTC.

BadajozBelenenses19:00

Badajoz - Belenenses

Badajoz are playing Belenenses at the Club Friendlies of International on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Slavia Praha WBayern W17:30

Slavia Praha W - Bayern W

Slavia Praha W are playing Bayern W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Barcelona FA WLillestrom W18:00

Barcelona FA W - Lillestrom W

Barcelona FA W are playing Lillestrom W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Lyon WWolfsburg W19:45

Lyon W - Wolfsburg W

Lyon W are playing Wolfsburg W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

LyngbySilkeborg18:00

Lyngby - Silkeborg

Lyngby are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Hitchin TownCoalville Town19:45

Hitchin Town - Coalville Town

Hitchin Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Francavilla0 - 0Viterbese90 +3'

Francavilla - Viterbese

Francavilla are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Potenza2 - 2Sicula Leonzio90 +3'

Potenza - Sicula Leonzio

Potenza are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Feyenoord-2Heracles Almelo-213:00

Feyenoord-2 - Heracles Almelo-2

Feyenoord-2 are playing Heracles Almelo-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

CE EuropaAsco19:30

CE Europa - Asco

CE Europa are playing Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

CastelldefelsReus Deportiu-219:30

Castelldefels - Reus Deportiu-2

Castelldefels are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Cerdanyola del VallesHospitalet19:30

Cerdanyola del Valles - Hospitalet

Cerdanyola del Valles are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

FigueresGranollers19:30

Figueres - Granollers

Figueres are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

HortaPobla Mafumet19:30

Horta - Pobla Mafumet

Horta are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

MartinencGrama19:30

Martinenc - Grama

Martinenc are playing Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

PratLlagostera19:30

Prat - Llagostera

Prat are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

San CristobalTerrassa19:30

San Cristobal - Terrassa

San Cristobal are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

VilafrancaSantfeliuenc19:30

Vilafranca - Santfeliuenc

Vilafranca are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

EDMF ChurraLorca Deportiva20:00

EDMF Churra - Lorca Deportiva

EDMF Churra are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico IbanesFC Guadalajara15:30

Atletico Ibanes - FC Guadalajara

Atletico Ibanes are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Cyprus U-211 - 0Gibraltar U-21Full TimeFT

Cyprus U-21 - Gibraltar U-21

Cyprus U-21 played Gibraltar U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on March 20. The match kicked off 13:30 UTC. Cyprus U-21 won 1-0.

Germany U-17 W5 - 0Scotland U-17 WFull TimeFT

Germany U-17 W - Scotland U-17 W

Germany U-17 W played Scotland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match kicked off 13:00 UTC. Germany U-17 W won 5-0.

Ireland U-17 WNorway U-17 W17:30

Ireland U-17 W - Norway U-17 W

Ireland U-17 W are playing Norway U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Al QuadsiaAl Fehaiheel15:30

Al Quadsia - Al Fehaiheel

Al Quadsia are playing Al Fehaiheel at the Federation Cup of Kuwait on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al Shoalah1 - 2Al Ain FCFull TimeFT

Al Shoalah - Al Ain FC

Al Shoalah played Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match kicked off 12:50 UTC. Al Ain FC won 1-2.

Al Mojzel0 - 2Al JeelFull TimeFT

Al Mojzel - Al Jeel

Al Mojzel played Al Jeel at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match kicked off 12:55 UTC. Al Jeel won 0-2.

Al Qaisoma0 - 2Al-AnsarFull TimeFT

Al Qaisoma - Al-Ansar

Al Qaisoma played Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match kicked off 12:55 UTC. Al-Ansar won 0-2.

Al-Washm2 - 3AbhaFull TimeFT

Al-Washm - Abha

Al-Washm played Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match kicked off 12:55 UTC. Abha won 2-3.

Al NahdhaHajer15:30

Al Nahdha - Hajer

Al Nahdha are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al MokawloonZamalek17:00

Al Mokawloon - Zamalek

Al Mokawloon are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Deportivo SaprissaPerez Zeledon02:00

Deportivo Saprissa - Perez Zeledon

Deportivo Saprissa are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

San CarlosGrecia02:00

San Carlos - Grecia

San Carlos are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

LD AlajuelenseLimon02:05

LD Alajuelense - Limon

LD Alajuelense are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:05 UTC.

Independiente ChorreraSanta Gema01:00

Independiente Chorrera - Santa Gema

Independiente Chorrera are playing Santa Gema at the LFP, Clausura of Panama on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

New Mexico UnitedTulsa Roughnecks01:00

New Mexico United - Tulsa Roughnecks

New Mexico United are playing Tulsa Roughnecks at the USL Championship of Usa on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

San Martin SJVilla Dalmine21:10

San Martin SJ - Villa Dalmine

San Martin SJ are playing Villa Dalmine at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 21:10 UTC.

TucumanPlatense23:10

Tucuman - Platense

Tucuman are playing Platense at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 23:10 UTC.

Botafogo SPSantos00:30

Botafogo SP - Santos

Botafogo SP are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GuaraniRB Brasil00:30

Guarani - RB Brasil

Guarani are playing RB Brasil at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ItuanoCorinthians00:30

Ituano - Corinthians

Ituano are playing Corinthians at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

NovorizontinoFerroviaria00:30

Novorizontino - Ferroviaria

Novorizontino are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

OesteMirassol00:30

Oeste - Mirassol

Oeste are playing Mirassol at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PalmeirasPonte Preta00:30

Palmeiras - Ponte Preta

Palmeiras are playing Ponte Preta at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao BentoBragantino00:30

Sao Bento - Bragantino

Sao Bento are playing Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao CaetanoSao Paulo00:30

Sao Caetano - Sao Paulo

Sao Caetano are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BanguAmericano19:30

Bangu - Americano

Bangu are playing Americano at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

ResendeVasco00:30

Resende - Vasco

Resende are playing Vasco at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AimoreSao Luiz00:30

Aimore - Sao Luiz

Aimore are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

EC Sao JoseCaxias00:30

EC Sao Jose - Caxias

EC Sao Jose are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

InternacionalNovo Hamburgo00:30

Internacional - Novo Hamburgo

Internacional are playing Novo Hamburgo at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudeAvenida SC00:30

Juventude - Avenida SC

Juventude are playing Avenida SC at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PelotasGremio00:30

Pelotas - Gremio

Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

VeranopolisBrasil de Pelotas00:30

Veranopolis - Brasil de Pelotas

Veranopolis are playing Brasil de Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

America MGGuarani MG00:30

America MG - Guarani MG

America MG are playing Guarani MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BoaVilla Nova MG00:30

Boa - Villa Nova MG

Boa are playing Villa Nova MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

CruzeiroCaldense00:30

Cruzeiro - Caldense

Cruzeiro are playing Caldense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TombenseCAP Patrocinense00:30

Tombense - CAP Patrocinense

Tombense are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TupynambasAtletico-MG00:30

Tupynambas - Atletico-MG

Tupynambas are playing Atletico-MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

URTTupi00:30

URT - Tupi

URT are playing Tupi at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Vitoria da ConquistaBahia de Feira00:30

Vitoria da Conquista - Bahia de Feira

Vitoria da Conquista are playing Bahia de Feira at the Baiano 1: Final Stages of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

SalgueiroCentral SC22:00

Salgueiro - Central SC

Salgueiro are playing Central SC at the Pernambucano 1, Final Stages of Brasil on March 20. The match will kick off 22:00 UTC.

NauticoAcademica Vitoria00:30

Nautico - Academica Vitoria

Nautico are playing Academica Vitoria at the Pernambucano 1, Final Stages of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseAtletico Tubarao23:00

Chapecoense - Atletico Tubarao

Chapecoense are playing Atletico Tubarao at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

MetropolitanoFigueirense23:30

Metropolitano - Figueirense

Metropolitano are playing Figueirense at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Avai FlorianopolisMarcilio Dias00:30

Avai Florianopolis - Marcilio Dias

Avai Florianopolis are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Cascavel CRCoritiba23:00

Cascavel CR - Coritiba

Cascavel CR are playing Coritiba at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Foz do IguacuToledo CW23:00

Foz do Iguacu - Toledo CW

Foz do Iguacu are playing Toledo CW at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

MaringaLondrina23:00

Maringa - Londrina

Maringa are playing Londrina at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico-PROperario PR00:30

Atletico-PR - Operario PR

Atletico-PR are playing Operario PR at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AnapolinaGoiania00:30

Anapolina - Goiania

Anapolina are playing Goiania at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AparecidenseNovo Horizonte GO00:30

Aparecidense - Novo Horizonte GO

Aparecidense are playing Novo Horizonte GO at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

CRACAtletico GO00:30

CRAC - Atletico GO

CRAC are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GoianesiaVila Nova00:30

Goianesia - Vila Nova

Goianesia are playing Vila Nova at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GoiasIpora00:30

Goias - Ipora

Goias are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ItumbiaraGremio Anapolis00:30

Itumbiara - Gremio Anapolis

Itumbiara are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico CearenseGuarany de Sobral00:30

Atletico Cearense - Guarany de Sobral

Atletico Cearense are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BarbalhaHorizonte00:30

Barbalha - Horizonte

Barbalha are playing Horizonte at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FerroviarioCeara00:30

Ferroviario - Ceara

Ferroviario are playing Ceara at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FortalezaFloresta00:30

Fortaleza - Floresta

Fortaleza are playing Floresta at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AraguaiaJuara17:00

Araguaia - Juara

Araguaia are playing Juara at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Operario LTDaMixto17:00

Operario LTDa - Mixto

Operario LTDa are playing Mixto at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

SinopDom Bosco17:00

Sinop - Dom Bosco

Sinop are playing Dom Bosco at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Uniao RondonopolisCuiaba17:00

Uniao Rondonopolis - Cuiaba

Uniao Rondonopolis are playing Cuiaba at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Luverdense ECOperario MT00:30

Luverdense EC - Operario MT

Luverdense EC are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Universitario PopayanPasto16:30

Universitario Popayan - Pasto

Universitario Popayan are playing Pasto at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 16:30 UTC.

FC BogotaPatriotas19:00

FC Bogota - Patriotas

FC Bogota are playing Patriotas at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

BarranquillaUnion Magdalena20:00

Barranquilla - Union Magdalena

Barranquilla are playing Union Magdalena at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

LlanerosMillonarios20:00

Llaneros - Millonarios

Llaneros are playing Millonarios at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

CD JaguaresLeones20:30

CD Jaguares - Leones

CD Jaguares are playing Leones at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:30 UTC.

Real CartagenaReal Santander20:30

Real Cartagena - Real Santander

Real Cartagena are playing Real Santander at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza PetroleraCucuta00:00

Alianza Petrolera - Cucuta

Alianza Petrolera are playing Cucuta at the National cup of Colombia on March 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico BucaramangaValledupar00:30

Atletico Bucaramanga - Valledupar

Atletico Bucaramanga are playing Valledupar at the National cup of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Boyaco ChicoSanta Fe Bogota00:30

Boyaco Chico - Santa Fe Bogota

Boyaco Chico are playing Santa Fe Bogota at the National cup of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Llaneros de GuanareLALA19:00

Llaneros de Guanare - LALA

Llaneros de Guanare are playing LALA at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

TrujillanosMineros20:00

Trujillanos - Mineros

Trujillanos are playing Mineros at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Zamora FCCarabobo20:00

Zamora FC - Carabobo

Zamora FC are playing Carabobo at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Academia P-CAnzoategui20:30

Academia P-C - Anzoategui

Academia P-C are playing Anzoategui at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:30 UTC.

AraguaAtletico Venezuela21:00

Aragua - Atletico Venezuela

Aragua are playing Atletico Venezuela at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

CaracasEstudiantes de Merida21:00

Caracas - Estudiantes de Merida

Caracas are playing Estudiantes de Merida at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo LaraPortuguesa FC23:00

Deportivo Lara - Portuguesa FC

Deportivo Lara are playing Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo TachiraEstudiantes Caracas23:00

Deportivo Tachira - Estudiantes Caracas

Deportivo Tachira are playing Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Launceston City1 - 2Riverside OlympicFull TimeFT

Launceston City - Riverside Olympic

Launceston City played Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match kicked off 07:30 UTC. Riverside Olympic won 1-2.

Clarence United0 - 5Glenorchy KnightsFull TimeFT

Clarence United - Glenorchy Knights

Clarence United played Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match kicked off 09:00 UTC. Glenorchy Knights won 0-5.

Denmark U-21Belgium U-2117:30

Denmark U-21 - Belgium U-21

Denmark U-21 are playing Belgium U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

France U-20Argentina U-2017:00

France U-20 - Argentina U-20

France U-20 are playing Argentina U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.