Poland National cup Live Scores & Results, Live Stream & Video Highlights

Latest Results
December 6th
Wigry S0 - 3RakowFull TimeFT

Wigry S - Rakow

Wigry S played Rakow at the National cup of Poland on December 6. The match kicked off 19:30 UTC. Rakow won 0-3.

Rozwoj Katowice1 - 4Gornik ZabrzeAfter Extra TimeAET

Rozwoj Katowice - Gornik Zabrze

Rozwoj Katowice played Gornik Zabrze at the National cup of Poland on December 6. The match kicked off 11:15 UTC. Gornik Zabrze won 1-4 in the extra time.

December 5th
Chrobry Glogow0 - 3LegiaFull TimeFT

Chrobry Glogow - Legia

Chrobry Glogow played Legia at the National cup of Poland on December 5. The match kicked off 19:30 UTC. Legia won 0-3.

Nieciecza1 - 3Lechia GdanskFull TimeFT

Nieciecza - Lechia Gdansk

Nieciecza played Lechia Gdansk at the National cup of Poland on December 5. The match kicked off 16:00 UTC. Lechia Gdansk won 1-3.

Wisla Sandomierz0 - 1Odra OpoleFull TimeFT

Wisla Sandomierz - Odra Opole

Wisla Sandomierz played Odra Opole at the National cup of Poland on December 5. The match kicked off 11:15 UTC. Odra Opole won 0-1.

December 4th
Arka Gdynia0 - 2JagielloniaFull TimeFT

Arka Gdynia - Jagiellonia

Arka Gdynia played Jagiellonia at the National cup of Poland on December 4. The match kicked off 19:30 UTC. Jagiellonia won 0-2.

Slask0 - 1Miedz LegnicaFull TimeFT

Slask - Miedz Legnica

Slask played Miedz Legnica at the National cup of Poland on December 4. The match kicked off 16:00 UTC. Miedz Legnica won 0-1.

Puszcza N.3 - 1Wisla PlockFull TimeFT

Puszcza N. - Wisla Plock

Puszcza N. played Wisla Plock at the National cup of Poland on December 4. The match kicked off 12:30 UTC. Puszcza N. won 3-1.

November 7th
Wigry S3 - 2OlsztynFull TimeFT

Wigry S - Olsztyn

Wigry S played Olsztyn at the National cup of Poland on November 7. The match kicked off 17:00 UTC. Wigry S won 3-2.

Resovia Rzeszow1 - 3Lechia GdanskFull TimeFT

Resovia Rzeszow - Lechia Gdansk

Resovia Rzeszow played Lechia Gdansk at the National cup of Poland on November 7. The match kicked off 12:00 UTC. Lechia Gdansk won 1-3.

Starograd Gdanski1 - 3Puszcza N.Full TimeFT

Starograd Gdanski - Puszcza N.

Starograd Gdanski played Puszcza N. at the National cup of Poland on November 7. The match kicked off 12:00 UTC. Puszcza N. won 1-3.

October 31st
Katowice0 - 1JagielloniaAfter Extra TimeAET

Katowice - Jagiellonia

Katowice played Jagiellonia at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 19:30 UTC. Jagiellonia won 0-1 in the extra time.

Belchatow0 - 1Miedz LegnicaFull TimeFT

Belchatow - Miedz Legnica

Belchatow played Miedz Legnica at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 17:30 UTC. Miedz Legnica won 0-1.

Olimpia G2 - 7Wisla PlockFull TimeFT

Olimpia G - Wisla Plock

Olimpia G played Wisla Plock at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 17:00 UTC. Wisla Plock won 2-7.

Wisla Pulawy0 - 1Rozwoj KatowiceFull TimeFT

Wisla Pulawy - Rozwoj Katowice

Wisla Pulawy played Rozwoj Katowice at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 17:00 UTC. Rozwoj Katowice won 0-1.

Nieciecza2 - 0CracoviaFull TimeFT

Nieciecza - Cracovia

Nieciecza played Cracovia at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 14:30 UTC. Nieciecza won 2-0.

Polonia Sroda0 - 1OdraFull TimeFT

Polonia Sroda - Odra

Polonia Sroda played Odra at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Odra won 0-1.

Legionovia0 - 1Gornik ZabrzeFull TimeFT

Legionovia - Gornik Zabrze

Legionovia played Gornik Zabrze at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Gornik Zabrze won 0-1.

Wisla Sandomierz3 - 2PodbeskidzieAfter Extra TimeAET

Wisla Sandomierz - Podbeskidzie

Wisla Sandomierz played Podbeskidzie at the National cup of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Wisla Sandomierz won 3-2 in the extra time.

October 30th
Piast Gliwice1 - 1Legia2-4 On PenaltiesPen 2-4

Piast Gliwice - Legia

Piast Gliwice played Legia at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 19:30 UTC. Legia won on penalties as the score was 1-1.

Pogon Siedlce1 - 2Chrobry GlogowFull TimeFT

Pogon Siedlce - Chrobry Glogow

Pogon Siedlce played Chrobry Glogow at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 17:30 UTC. Chrobry Glogow won 1-2.

Rakow1 - 0LechFull TimeFT

Rakow - Lech

Rakow played Lech at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 16:45 UTC. Rakow won 1-0.

Bytovia Bytow0 - 3SlaskFull TimeFT

Bytovia Bytow - Slask

Bytovia Bytow played Slask at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 14:00 UTC. Slask won 0-3.

Huragan Morag0 - 1Arka GdyniaFull TimeFT

Huragan Morag - Arka Gdynia

Huragan Morag played Arka Gdynia at the National cup of Poland on October 30. The match kicked off 12:00 UTC. Arka Gdynia won 0-1.

October 3rd
Victoria Sulejowek0 - 4RakowFull TimeFT

Victoria Sulejowek - Rakow

Victoria Sulejowek played Rakow at the National cup of Poland on October 3. The match kicked off 17:00 UTC. Rakow won 0-4.

Wisla Sandomierz3 - 2KoronaFull TimeFT

Wisla Sandomierz - Korona

Wisla Sandomierz played Korona at the National cup of Poland on October 3. The match kicked off 13:00 UTC. Wisla Sandomierz won 3-2.

October 2nd
Unia Hrubieszow0 - 9Gornik ZabrzeFull TimeFT

Unia Hrubieszow - Gornik Zabrze

Unia Hrubieszow played Gornik Zabrze at the National cup of Poland on October 2. The match kicked off 13:00 UTC. Gornik Zabrze won 0-9.

September 27th
Olimpia G0 - 0Zaglebie Sosnowiec5-3 On PenaltiesPen 5-3

Olimpia G - Zaglebie Sosnowiec

Olimpia G played Zaglebie Sosnowiec at the National cup of Poland on September 27. The match kicked off 16:00 UTC. Olimpia G won on penalties as the score was 0-0.

September 26th
Katowice1 - 1Pogon Szczecin4-2 On PenaltiesPen 4-2

Katowice - Pogon Szczecin

Katowice played Pogon Szczecin at the National cup of Poland on September 26. The match kicked off 18:30 UTC. Katowice won on penalties as the score was 1-1.

Belchatow1 - 1Garbarnia6-5 On PenaltiesPen 6-5

Belchatow - Garbarnia

Belchatow played Garbarnia at the National cup of Poland on September 26. The match kicked off 16:30 UTC. Belchatow won on penalties as the score was 1-1.

Ever wondered how you can stream the matches of the National cup of Poland for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Poland's National cup in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Poland National cup's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the National cup's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Poland's National cup matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Poland National cup's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the National cup of Poland. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Poland National cup's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the National cup of Poland.

Matchday Live
Atletico MadridJuventus20:00

Atletico Madrid - Juventus

Atletico Madrid are playing Juventus at the 1/8 Final of Champions League on February 20. The match will kick off 20:00 UTC.

SchalkeManchester City20:00

Schalke - Manchester City

Schalke are playing Manchester City at the 1/8 Final of Champions League on February 20. The match will kick off 20:00 UTC.

BordeauxGuingamp18:00

Bordeaux - Guingamp

Bordeaux are playing Guingamp at the Ligue 1 of France on February 20. The match will kick off 18:00 UTC.

PSGMontpellier20:00

PSG - Montpellier

PSG are playing Montpellier at the Ligue 1 of France on February 20. The match will kick off 20:00 UTC.

MiddlesbroughBristol CityPostponedPst

Middlesbrough - Bristol City

Middlesbrough are playing Bristol City at the Championship of England on February 20.

Derby CountyMillwall19:45

Derby County - Millwall

Derby County are playing Millwall at the Championship of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

SevillaLazio17:00

Sevilla - Lazio

Sevilla are playing Lazio at the 1/16 Final of Europa League on February 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Dunav RuseVereya10:15

Dunav Ruse - Vereya

Dunav Ruse are playing Vereya at the A PFG of Bulgaria on February 20. The match will kick off 10:15 UTC.

Lokomotiv PlovdivSeptemvri Sofia12:30

Lokomotiv Plovdiv - Septemvri Sofia

Lokomotiv Plovdiv are playing Septemvri Sofia at the A PFG of Bulgaria on February 20. The match will kick off 12:30 UTC.

Vitosha BistritsaLevski15:00

Vitosha Bistritsa - Levski

Vitosha Bistritsa are playing Levski at the A PFG of Bulgaria on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

RangersKilmarnock19:45

Rangers - Kilmarnock

Rangers are playing Kilmarnock at the FA Cup of Scotland on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

SuperSport UnitedOrlando Pirates17:30

SuperSport United - Orlando Pirates

SuperSport United are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on February 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Boca JuniorsTucuman00:00

Boca Juniors - Tucuman

Boca Juniors are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on February 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Defensa y JusticiaBotafogo00:30

Defensa y Justicia - Botafogo

Defensa y Justicia are playing Botafogo at the Copa Sudamericana of Conmebol on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Talleres CordobaPalestino22:15

Talleres Cordoba - Palestino

Talleres Cordoba are playing Palestino at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 20. The match will kick off 22:15 UTC.

Defensor SportingAtletico-MG00:30

Defensor Sporting - Atletico-MG

Defensor Sporting are playing Atletico-MG at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

OleksandriaObolon-Brovar08:00

Oleksandria - Obolon-Brovar

Oleksandria are playing Obolon-Brovar at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 08:00 UTC.

Sydney OlympicGuangzou R F08:00

Sydney Olympic - Guangzou R F

Sydney Olympic are playing Guangzou R F at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 08:00 UTC.

APIA TigersSydney United08:30

APIA Tigers - Sydney United

APIA Tigers are playing Sydney United at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 08:30 UTC.

FC MinskSmolevichi-STI10:00

FC Minsk - Smolevichi-STI

FC Minsk are playing Smolevichi-STI at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 10:00 UTC.

Khimik NovomoskovskRyazan10:00

Khimik Novomoskovsk - Ryazan

Khimik Novomoskovsk are playing Ryazan at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 10:00 UTC.

GomelKrumkachy11:00

Gomel - Krumkachy

Gomel are playing Krumkachy at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 11:00 UTC.

JervStart12:00

Jerv - Start

Jerv are playing Start at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 12:00 UTC.

OrenburgSpartaks12:00

Orenburg - Spartaks

Orenburg are playing Spartaks at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 12:00 UTC.

KAMAZChernomorets12:30

KAMAZ - Chernomorets

KAMAZ are playing Chernomorets at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 12:30 UTC.

ArendalSandnes Ulf14:00

Arendal - Sandnes Ulf

Arendal are playing Sandnes Ulf at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

IslochZhetysu14:00

Isloch - Zhetysu

Isloch are playing Zhetysu at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

LKS LodzTorpedo-BelAZ14:00

LKS Lodz - Torpedo-BelAZ

LKS Lodz are playing Torpedo-BelAZ at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

SochiSokol14:00

Sochi - Sokol

Sochi are playing Sokol at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

YeniseyDinamo Batumi14:30

Yenisey - Dinamo Batumi

Yenisey are playing Dinamo Batumi at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:30 UTC.

OddMjondalen15:00

Odd - Mjondalen

Odd are playing Mjondalen at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

KFUM OsloOppsal16:15

KFUM Oslo - Oppsal

KFUM Oslo are playing Oppsal at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 16:15 UTC.

MarbellaTromso17:00

Marbella - Tromso

Marbella are playing Tromso at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 17:00 UTC.

GorodeyaPetrocub18:00

Gorodeya - Petrocub

Gorodeya are playing Petrocub at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 18:00 UTC.

TijuanaVancouver Whitecaps21:00

Tijuana - Vancouver Whitecaps

Tijuana are playing Vancouver Whitecaps at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 21:00 UTC.

New York CityMinnesota United21:30

New York City - Minnesota United

New York City are playing Minnesota United at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 21:30 UTC.

D.C. UnitedPhiladelphia Union00:00

D.C. United - Philadelphia Union

D.C. United are playing Philadelphia Union at the Club Friendlies of International on February 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Orlando CityNew England Revolution00:30

Orlando City - New England Revolution

Orlando City are playing New England Revolution at the Club Friendlies of International on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

DarlingtonBrackley19:45

Darlington - Brackley

Darlington are playing Brackley at the National League North of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Manchester City WEverton W19:00

Manchester City W - Everton W

Manchester City W are playing Everton W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Arsenal WYeovil W19:30

Arsenal W - Yeovil W

Arsenal W are playing Yeovil W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Chelsea WBristol Academy W19:30

Chelsea W - Bristol Academy W

Chelsea W are playing Bristol Academy W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Reading WWest Ham W19:30

Reading W - West Ham W

Reading W are playing West Ham W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Brighton WBirmingham W19:45

Brighton W - Birmingham W

Brighton W are playing Birmingham W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield FC WManchester Utd W19:00

Sheffield FC W - Manchester Utd W

Sheffield FC W are playing Manchester Utd W at the Super League 2 - Women of England on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa WCharlton Athletic W19:30

Aston Villa W - Charlton Athletic W

Aston Villa W are playing Charlton Athletic W at the Super League 2 - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Millwall WLondon Bees W19:30

Millwall W - London Bees W

Millwall W are playing London Bees W at the Super League 2 - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Tottenham WLeicester City W19:45

Tottenham W - Leicester City W

Tottenham W are playing Leicester City W at the Super League 2 - Women of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

FarnboroughMetropolitan Police19:45

Farnborough - Metropolitan Police

Farnborough are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

ArrasLille-219:00

Arras - Lille-2

Arras are playing Lille-2 at the National 2, Group D of France on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Paris WLyon W17:30

Paris W - Lyon W

Paris W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on February 20. The match will kick off 17:30 UTC.

BudaorsKaposvari Rakoczi13:00

Budaors - Kaposvari Rakoczi

Budaors are playing Kaposvari Rakoczi at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 13:00 UTC.

SoroksarAndrashida13:00

Soroksar - Andrashida

Soroksar are playing Andrashida at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 13:00 UTC.

TaksonyVidi13:00

Taksony - Vidi

Taksony are playing Vidi at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 13:00 UTC.

TiszakecskeHonved13:00

Tiszakecske - Honved

Tiszakecske are playing Honved at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 13:00 UTC.

PuskasPaks14:00

Puskas - Paks

Puskas are playing Paks at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

MezokovesdHaladas16:00

Mezokovesd - Haladas

Mezokovesd are playing Haladas at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 16:00 UTC.

FerencvarosVarda17:00

Ferencvaros - Varda

Ferencvaros are playing Varda at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 17:00 UTC.

KeflavikFH Hafnarfjordur19:00

Keflavik - FH Hafnarfjordur

Keflavik are playing FH Hafnarfjordur at the League cup of Iceland on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

CuneoLucchese13:30

Cuneo - Lucchese

Cuneo are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

OlbiaRobur SienaPostponedPst

Olbia - Robur Siena

Olbia are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on February 20.

Virtus EntellaPistoiese13:30

Virtus Entella - Pistoiese

Virtus Entella are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

SiracusaViterbese13:30

Siracusa - Viterbese

Siracusa are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

MordoviaKhimki08:00

Mordovia - Khimki

Mordovia are playing Khimki at the FNL cup of Russia on February 20. The match will kick off 08:00 UTC.

TyumenSpartak-210:45

Tyumen - Spartak-2

Tyumen are playing Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 20. The match will kick off 10:45 UTC.

ShinnikTambov13:30

Shinnik - Tambov

Shinnik are playing Tambov at the FNL cup of Russia on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

RotorAvangard16:15

Rotor - Avangard

Rotor are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 20. The match will kick off 16:15 UTC.

ChertanovoLevadia T08:00

Chertanovo - Levadia T

Chertanovo are playing Levadia T at the FNL cup of Russia on February 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Cultural Leonesa-2Numancia-214:30

Cultural Leonesa-2 - Numancia-2

Cultural Leonesa-2 are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 20. The match will kick off 14:30 UTC.

WinterthurRapperswil18:30

Winterthur - Rapperswil

Winterthur are playing Rapperswil at the Challenge League of Switzerland on February 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Dynamo K U-19Juventus U-1912:00

Dynamo K U-19 - Juventus U-19

Dynamo K U-19 are playing Juventus U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Midtjylland U-19Roma U-1913:00

Midtjylland U-19 - Roma U-19

Midtjylland U-19 are playing Roma U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Montpellier U-19Benfica U-1915:00

Montpellier U-19 - Benfica U-19

Montpellier U-19 are playing Benfica U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Olomouc U-19Lyon U-1915:00

Olomouc U-19 - Lyon U-19

Olomouc U-19 are playing Lyon U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Shabbab ManamaMalkiya15:00

Al Shabbab Manama - Malkiya

Al Shabbab Manama are playing Malkiya at the Premier League of Bahrain on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

NorthEast UnitedPune City14:00

NorthEast United - Pune City

NorthEast United are playing Pune City at the ISL of India on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

EsteghlalPars Jonoubi Jam15:00

Esteghlal - Pars Jonoubi Jam

Esteghlal are playing Pars Jonoubi Jam at the Gulf Pro League of Iran on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Salam ZghartaAl Nejmeh14:00

Salam Zgharta - Al Nejmeh

Salam Zgharta are playing Al Nejmeh at the Premier League of Lebanon on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

RustaqAl-Oruba13:20

Rustaq - Al-Oruba

Rustaq are playing Al-Oruba at the Premier League of Oman on February 20. The match will kick off 13:20 UTC.

SahamSohar13:30

Saham - Sohar

Saham are playing Sohar at the Premier League of Oman on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

SurAl Nasr Salalah14:30

Sur - Al Nasr Salalah

Sur are playing Al Nasr Salalah at the Premier League of Oman on February 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Mirbat SCDhufar15:45

Mirbat SC - Dhufar

Mirbat SC are playing Dhufar at the Premier League of Oman on February 20. The match will kick off 15:45 UTC.

Al FatehAl Ahli Jeddah15:20

Al Fateh - Al Ahli Jeddah

Al Fateh are playing Al Ahli Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on February 20. The match will kick off 15:20 UTC.

Al ShoalahDhamk12:45

Al Shoalah - Dhamk

Al Shoalah are playing Dhamk at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match will kick off 12:45 UTC.

Al QaisomaJeddah12:50

Al Qaisoma - Jeddah

Al Qaisoma are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match will kick off 12:50 UTC.

Al JabalainAl-Khaleej12:55

Al Jabalain - Al-Khaleej

Al Jabalain are playing Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match will kick off 12:55 UTC.

AbhaAl Adalh13:05

Abha - Al Adalh

Abha are playing Al Adalh at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match will kick off 13:05 UTC.

Al NajoomAl-Ansar15:15

Al Najoom - Al-Ansar

Al Najoom are playing Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match will kick off 15:15 UTC.

SmouhaAl Mokawloon13:00

Smouha - Al Mokawloon

Smouha are playing Al Mokawloon at the Premier League of Egypt on February 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Talaea El GeishZamalek15:30

Talaea El Geish - Zamalek

Talaea El Geish are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on February 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al Ahly CairoDakhlia18:00

Al Ahly Cairo - Dakhlia

Al Ahly Cairo are playing Dakhlia at the Premier League of Egypt on February 20. The match will kick off 18:00 UTC.

MCO OujdaRSB Berkane14:00

MCO Oujda - RSB Berkane

MCO Oujda are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

YoussoufiaWAC Casablanca14:00

Youssoufia - WAC Casablanca

Youssoufia are playing WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

OCS SafiRCA Casablanca16:00

OCS Safi - RCA Casablanca

OCS Safi are playing RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on February 20. The match will kick off 16:00 UTC.

CafetalerosGuadalajara01:00

Cafetaleros - Guadalajara

Cafetaleros are playing Guadalajara at the Copa Mexico, Clausura, Group Stage of Mexico on February 21. The match will kick off 01:00 UTC.

JuarezPuebla01:00

Juarez - Puebla

Juarez are playing Puebla at the Copa Mexico, Clausura, Group Stage of Mexico on February 21. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosQueretaro03:00

Dorados - Queretaro

Dorados are playing Queretaro at the Copa Mexico, Clausura, Group Stage of Mexico on February 21. The match will kick off 03:00 UTC.

PumasUniversidad G03:00

Pumas - Universidad G

Pumas are playing Universidad G at the Copa Mexico, Clausura, Group Stage of Mexico on February 21. The match will kick off 03:00 UTC.

GuabiraAlways Ready19:00

Guabira - Always Ready

Guabira are playing Always Ready at the Apertura of Bolivia on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Real PotosiNacional Potosi22:30

Real Potosi - Nacional Potosi

Real Potosi are playing Nacional Potosi at the Apertura of Bolivia on February 20. The match will kick off 22:30 UTC.

AuroraBolivar00:45

Aurora - Bolivar

Aurora are playing Bolivar at the Apertura of Bolivia on February 21. The match will kick off 00:45 UTC.

Royal PariBlooming00:45

Royal Pari - Blooming

Royal Pari are playing Blooming at the Apertura of Bolivia on February 21. The match will kick off 00:45 UTC.

Luverdense ECFigueirense22:15

Luverdense EC - Figueirense

Luverdense EC are playing Figueirense at the National Cup of Brasil on February 20. The match will kick off 22:15 UTC.

CorinthiansAvenida SC00:30

Corinthians - Avenida SC

Corinthians are playing Avenida SC at the National Cup of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Santa CruzNautico00:30

Santa Cruz - Nautico

Santa Cruz are playing Nautico at the National Cup of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

SerraVasco00:30

Serra - Vasco

Serra are playing Vasco at the National Cup of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

JuazeirenseFluminense de Feira23:30

Juazeirense - Fluminense de Feira

Juazeirense are playing Fluminense de Feira at the Baiano 1 of Brasil on February 20. The match will kick off 23:30 UTC.

SalgueiroSanta Cruz00:30

Salgueiro - Santa Cruz

Salgueiro are playing Santa Cruz at the Pernambucano 1 of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico TubaraoJoinville23:00

Atletico Tubarao - Joinville

Atletico Tubarao are playing Joinville at the Catarinense 1 of Brasil on February 20. The match will kick off 23:00 UTC.

BrusqueMetropolitano23:00

Brusque - Metropolitano

Brusque are playing Metropolitano at the Catarinense 1 of Brasil on February 20. The match will kick off 23:00 UTC.

CearaGuarany de Sobral23:00

Ceara - Guarany de Sobral

Ceara are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 20. The match will kick off 23:00 UTC.

FlorestaHorizonte00:30

Floresta - Horizonte

Floresta are playing Horizonte at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Dimensao SaudeJacyoba17:00

Dimensao Saude - Jacyoba

Dimensao Saude are playing Jacyoba at the Alagoano of Brasil on February 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Cyprus U-19Hungary U-1909:00

Cyprus U-19 - Hungary U-19

Cyprus U-19 are playing Hungary U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on February 20. The match will kick off 09:00 UTC.