Wasilkow logo
Poland

Wasilkow Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Ruch Wysokie Mazowiecki1 - 0Wasilkow6 days ago Full TimeFT

Ruch Wysokie Mazowiecki - Wasilkow

Ruch Wysokie Mazowiecki played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 29. The match kicked off 12:00 UTC. Ruch Wysokie Mazowiecki won 1-0.

Wasilkow3 - 0Olimpia Zambrow14 days ago Full TimeFT

Wasilkow - Olimpia Zambrow

Wasilkow played Olimpia Zambrow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 21. The match kicked off 11:00 UTC. Wasilkow won 3-0.

Kutno1 - 4Wasilkow21 days ago Full TimeFT

Kutno - Wasilkow

Kutno played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 14. The match kicked off 12:00 UTC. Wasilkow won 1-4.

Wasilkow2 - 5Unia Skierniewice24 days ago Full TimeFT

Wasilkow - Unia Skierniewice

Wasilkow played Unia Skierniewice at the III Liga, Group 1 of Poland on November 11. The match kicked off 12:30 UTC. Unia Skierniewice won 2-5.

Huragan Morag0 - 0Wasilkowa month ago Full TimeFT

Huragan Morag - Wasilkow

Huragan Morag played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Wasilkow1 - 2Legia-2a month ago Full TimeFT

Wasilkow - Legia-2

Wasilkow played Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on October 31. The match kicked off 12:00 UTC. Legia-2 won 1-2.

Znicz Biala Piska5 - 1Wasilkowa month ago Full TimeFT

Znicz Biala Piska - Wasilkow

Znicz Biala Piska played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on October 24. The match kicked off 12:00 UTC. Znicz Biala Piska won 5-1.

Wasilkow1 - 8Sokol Aleksandrow2 months ago Full TimeFT

Wasilkow - Sokol Aleksandrow

Wasilkow played Sokol Aleksandrow at the III Liga, Group 1 of Poland on October 17. The match kicked off 12:00 UTC. Sokol Aleksandrow won 1-8.

Polonia Warszawa3 - 0Wasilkow2 months ago Full TimeFT

Polonia Warszawa - Wasilkow

Polonia Warszawa played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on October 10. The match kicked off 16:00 UTC. Polonia Warszawa won 3-0.

Bron Radom1 - 1Wasilkow2 months ago Full TimeFT

Bron Radom - Wasilkow

Bron Radom played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on October 3. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wasilkow0 - 2Ursus2 months ago Full TimeFT

Wasilkow - Ursus

Wasilkow played Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on September 26. The match kicked off 13:00 UTC. Ursus won 0-2.

Legionovia2 - 0Wasilkow3 months ago Full TimeFT

Legionovia - Wasilkow

Legionovia played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. Legionovia won 2-0.

Wasilkow0 - 3Concordia Elblag3 months ago Full TimeFT

Wasilkow - Concordia Elblag

Wasilkow played Concordia Elblag at the III Liga, Group 1 of Poland on September 12. The match kicked off 14:00 UTC. Concordia Elblag won 0-3.

Swit N D2 - 0Wasilkow3 months ago Full TimeFT

Swit N D - Wasilkow

Swit N D played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on September 5. The match kicked off 14:00 UTC. Swit N D won 2-0.

Wasilkow0 - 2Pogon Grod. Mazowiecki3 months ago Full TimeFT

Wasilkow - Pogon Grod. Mazowiecki

Wasilkow played Pogon Grod. Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on August 29. The match kicked off 14:00 UTC. Pogon Grod. Mazowiecki won 0-2.

Blonianka Blonie7 - 0Wasilkow3 months ago Full TimeFT

Blonianka Blonie - Wasilkow

Blonianka Blonie played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on August 22. The match kicked off 10:00 UTC. Blonianka Blonie won 7-0.

Wasilkow1 - 3Pelikan Lowicz4 months ago Full TimeFT

Wasilkow - Pelikan Lowicz

Wasilkow played Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1 of Poland on August 15. The match kicked off 15:00 UTC. Pelikan Lowicz won 1-3.

Wikielec5 - 1Wasilkow4 months ago Full TimeFT

Wikielec - Wasilkow

Wikielec played Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on August 8. The match kicked off 12:00 UTC. Wikielec won 5-1.

Wasilkow0 - 0Concordia Elblag9 months ago Full TimeFT

Wasilkow - Concordia Elblag

Wasilkow played Concordia Elblag at the III Liga, Group 1 of Poland on March 7. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Wasilkow0 - 0Sokol Aleksandrowa year ago Full TimeFT

Wasilkow - Sokol Aleksandrow

Wasilkow played Sokol Aleksandrow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 9. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Wasilkow is a football club from Poland competing in the III Liga, Group 1 of Poland. ScoreBat covers all matches of Wasilkow in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Wasilkow roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Wasilkow for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Wasilkow goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Wasilkow livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Wasilkow.

Matchday Live
BurnleyEverton12:30

Burnley - Everton

Burnley are playing Everton at the Premier League of England on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Manchester CityFulham15:00

Manchester City - Fulham

Manchester City are playing Fulham at the Premier League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

West Ham UnitedManchester United17:30

West Ham United - Manchester United

West Ham United are playing Manchester United at the Premier League of England on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

ChelseaLeeds20:00

Chelsea - Leeds

Chelsea are playing Leeds at the Premier League of England on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

LevanteGetafe13:00

Levante - Getafe

Levante are playing Getafe at the La Liga of Spain on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

SevillaReal Madrid15:15

Sevilla - Real Madrid

Sevilla are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on December 5. The match will kick off 15:15 UTC.

Atletico MadridReal Valladolid17:30

Atletico Madrid - Real Valladolid

Atletico Madrid are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

CadizBarcelona20:00

Cadiz - Barcelona

Cadiz are playing Barcelona at the La Liga of Spain on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

Arminia BielefeldMainz14:30

Arminia Bielefeld - Mainz

Arminia Bielefeld are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Eintracht FrankfurtBorussia Dortmund14:30

Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund

Eintracht Frankfurt are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

KolnWolfsburg14:30

Koln - Wolfsburg

Koln are playing Wolfsburg at the Bundesliga of Germany on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

SC FreiburgBorussia Monchengladbach14:30

SC Freiburg - Borussia Monchengladbach

SC Freiburg are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Bayern MunichRB Leipzig17:30

Bayern Munich - RB Leipzig

Bayern Munich are playing RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

SpeziaLazio14:00

Spezia - Lazio

Spezia are playing Lazio at the Serie A of Italy on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

JuventusTorino17:00

Juventus - Torino

Juventus are playing Torino at the Serie A of Italy on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Inter MilanBologna19:45

Inter Milan - Bologna

Inter Milan are playing Bologna at the Serie A of Italy on December 5. The match will kick off 19:45 UTC.

RennesLens16:00

Rennes - Lens

Rennes are playing Lens at the Ligue 1 of France on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

MontpellierPSG20:00

Montpellier - PSG

Montpellier are playing PSG at the Ligue 1 of France on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

ReadingNottingham Forest12:30

Reading - Nottingham Forest

Reading are playing Nottingham Forest at the Championship of England on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

BrentfordBlackburn15:00

Brentford - Blackburn

Brentford are playing Blackburn at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Bristol CityBirmingham15:00

Bristol City - Birmingham

Bristol City are playing Birmingham at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

CoventryRotherham15:00

Coventry - Rotherham

Coventry are playing Rotherham at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

HuddersfieldQPR15:00

Huddersfield - QPR

Huddersfield are playing QPR at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

MillwallDerby County15:00

Millwall - Derby County

Millwall are playing Derby County at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Norwich CitySheffield Wednesday15:00

Norwich City - Sheffield Wednesday

Norwich City are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Preston NEWycombe Wanderers15:00

Preston NE - Wycombe Wanderers

Preston NE are playing Wycombe Wanderers at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Stoke CityMiddlesbrough15:00

Stoke City - Middlesbrough

Stoke City are playing Middlesbrough at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Swansea CityLuton15:00

Swansea City - Luton

Swansea City are playing Luton at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

WatfordCardiff City15:00

Watford - Cardiff City

Watford are playing Cardiff City at the Championship of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

RKCVV Venlo15:30

RKC - VV Venlo

RKC are playing VV Venlo at the Eredivisie of Netherlands on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

Fortuna SittardWillem II17:45

Fortuna Sittard - Willem II

Fortuna Sittard are playing Willem II at the Eredivisie of Netherlands on December 5. The match will kick off 17:45 UTC.

AjaxTwente19:00

Ajax - Twente

Ajax are playing Twente at the Eredivisie of Netherlands on December 5. The match will kick off 19:00 UTC.

ZwolleVitesse20:00

Zwolle - Vitesse

Zwolle are playing Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

HamiltonKilmarnock15:00

Hamilton - Kilmarnock

Hamilton are playing Kilmarnock at the Premier League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

LivingstonDundee United15:00

Livingston - Dundee United

Livingston are playing Dundee United at the Premier League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

MotherwellHibernian15:00

Motherwell - Hibernian

Motherwell are playing Hibernian at the Premier League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

St. MirrenAberdeen15:00

St. Mirren - Aberdeen

St. Mirren are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

GuimaraesPortimonense15:30

Guimaraes - Portimonense

Guimaraes are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

MoreirenseGil Vicente15:30

Moreirense - Gil Vicente

Moreirense are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

FamalicaoSporting18:00

Famalicao - Sporting

Famalicao are playing Sporting at the Primeira Liga of Portugal on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

PortoTondela20:30

Porto - Tondela

Porto are playing Tondela at the Primeira Liga of Portugal on December 5. The match will kick off 20:30 UTC.

LokomotivRubin11:00

Lokomotiv - Rubin

Lokomotiv are playing Rubin at the Premier League of Russia on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

SpartakTambov13:30

Spartak - Tambov

Spartak are playing Tambov at the Premier League of Russia on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

FK KrasnodarRotor16:00

FK Krasnodar - Rotor

FK Krasnodar are playing Rotor at the Premier League of Russia on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

ZenitUral16:00

Zenit - Ural

Zenit are playing Ural at the Premier League of Russia on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

VanNoah10:00

Van - Noah

Van are playing Noah at the Premier League of Armenia on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

AdmiraSalzburg16:00

Admira - Salzburg

Admira are playing Salzburg at the Bundesliga of Austria on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

AltachSt. Polten16:00

Altach - St. Polten

Altach are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Austria VSturm16:00

Austria V - Sturm

Austria V are playing Sturm at the Bundesliga of Austria on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

DornbirnAustria W-213:30

Dornbirn - Austria W-2

Dornbirn are playing Austria W-2 at the 2. Liga of Austria on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

HornFloridsdorfer AC18:00

Horn - Floridsdorfer AC

Horn are playing Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

LieferingVorwarts Steyr19:25

Liefering - Vorwarts Steyr

Liefering are playing Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on December 5. The match will kick off 19:25 UTC.

BATEDinamo Brest15:45

BATE - Dinamo Brest

BATE are playing Dinamo Brest at the National Cup of Belarus on December 5. The match will kick off 15:45 UTC.

Waasland-BeverenMouscron15:15

Waasland-Beveren - Mouscron

Waasland-Beveren are playing Mouscron at the First Division A of Belgium on December 5. The match will kick off 15:15 UTC.

Oud-HeverleeCercle Brugge17:30

Oud-Heverlee - Cercle Brugge

Oud-Heverlee are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

Club BruggeSint-Truiden19:45

Club Brugge - Sint-Truiden

Club Brugge are playing Sint-Truiden at the First Division A of Belgium on December 5. The match will kick off 19:45 UTC.

St. GilloiseLierse Kempenzonen19:45

St. Gilloise - Lierse Kempenzonen

St. Gilloise are playing Lierse Kempenzonen at the First Division B of Belgium on December 5. The match will kick off 19:45 UTC.

CSKA 1948 SofiaBeroe12:15

CSKA 1948 Sofia - Beroe

CSKA 1948 Sofia are playing Beroe at the A PFG of Bulgaria on December 5. The match will kick off 12:15 UTC.

LevskiArda Kardzhali14:30

Levski - Arda Kardzhali

Levski are playing Arda Kardzhali at the A PFG of Bulgaria on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

OsijekVarteks14:00

Osijek - Varteks

Osijek are playing Varteks at the 1 HNL of Croatia on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

AELEthnikos Achnas14:00

AEL - Ethnikos Achnas

AEL are playing Ethnikos Achnas at the 1. Division of Cyprus on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

AEK LarnacaOlympiakos Nicosia16:30

AEK Larnaca - Olympiakos Nicosia

AEK Larnaca are playing Olympiakos Nicosia at the 1. Division of Cyprus on December 5. The match will kick off 16:30 UTC.

Bohemians 1905Pardubice13:00

Bohemians 1905 - Pardubice

Bohemians 1905 are playing Pardubice at the First League of Czech Republic on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

OpavaOstrava13:00

Opava - Ostrava

Opava are playing Ostrava at the First League of Czech Republic on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

OlomoucPribram15:00

Olomouc - Pribram

Olomouc are playing Pribram at the First League of Czech Republic on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

PlzenKarvina17:30

Plzen - Karvina

Plzen are playing Karvina at the First League of Czech Republic on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

Usti nad LabemLisen10:00

Usti nad Labem - Lisen

Usti nad Labem are playing Lisen at the FNL of Czech Republic on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

ChrudimVlasim12:30

Chrudim - Vlasim

Chrudim are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Hradec KraloveVarnsdorf12:30

Hradec Kralove - Varnsdorf

Hradec Kralove are playing Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

ProstejovTrinec12:30

Prostejov - Trinec

Prostejov are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Slavoj VysehradBlansko12:30

Slavoj Vysehrad - Blansko

Slavoj Vysehrad are playing Blansko at the FNL of Czech Republic on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

ZizkovJihlava12:30

Zizkov - Jihlava

Zizkov are playing Jihlava at the FNL of Czech Republic on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

VejleMidtjylland15:00

Vejle - Midtjylland

Vejle are playing Midtjylland at the Superliga of Denmark on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

GillinghamSwindon Town13:00

Gillingham - Swindon Town

Gillingham are playing Swindon Town at the League One of England on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Accrington StanleyMilton Keynes Dons15:00

Accrington Stanley - Milton Keynes Dons

Accrington Stanley are playing Milton Keynes Dons at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Burton AlbionCrewe15:00

Burton Albion - Crewe

Burton Albion are playing Crewe at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Fleetwood TownBlackpool15:00

Fleetwood Town - Blackpool

Fleetwood Town are playing Blackpool at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

NorthamptonDoncaster Rovers15:00

Northampton - Doncaster Rovers

Northampton are playing Doncaster Rovers at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Oxford UnitedHull City15:00

Oxford United - Hull City

Oxford United are playing Hull City at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

PlymouthIpswich Town15:00

Plymouth - Ipswich Town

Plymouth are playing Ipswich Town at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

PortsmouthPeterborough United15:00

Portsmouth - Peterborough United

Portsmouth are playing Peterborough United at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

RochdaleLincoln City15:00

Rochdale - Lincoln City

Rochdale are playing Lincoln City at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

ShrewsburyCharlton Athletic15:00

Shrewsbury - Charlton Athletic

Shrewsbury are playing Charlton Athletic at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

SunderlandWigan15:00

Sunderland - Wigan

Sunderland are playing Wigan at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

WimbledonBristol Rovers15:00

Wimbledon - Bristol Rovers

Wimbledon are playing Bristol Rovers at the League One of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Scunthorpe UnitedLeyton Orient13:00

Scunthorpe United - Leyton Orient

Scunthorpe United are playing Leyton Orient at the League Two of England on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

BarrowSalford City15:00

Barrow - Salford City

Barrow are playing Salford City at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

BoltonPort Vale15:00

Bolton - Port Vale

Bolton are playing Port Vale at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

BradfordCarlisle15:00

Bradford - Carlisle

Bradford are playing Carlisle at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Cambridge UnitedOldham Athletic15:00

Cambridge United - Oldham Athletic

Cambridge United are playing Oldham Athletic at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Cheltenham TownExeter15:00

Cheltenham Town - Exeter

Cheltenham Town are playing Exeter at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Harrogate TownForest Green15:00

Harrogate Town - Forest Green

Harrogate Town are playing Forest Green at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Mansfield TownCrawley Town15:00

Mansfield Town - Crawley Town

Mansfield Town are playing Crawley Town at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

NewportMorecambe15:00

Newport - Morecambe

Newport are playing Morecambe at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

StevenageSouthend United15:00

Stevenage - Southend United

Stevenage are playing Southend United at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Tranmere RoversWalsall15:00

Tranmere Rovers - Walsall

Tranmere Rovers are playing Walsall at the League Two of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

ColchesterGrimsby17:30

Colchester - Grimsby

Colchester are playing Grimsby at the League Two of England on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

TroyesParis FC14:00

Troyes - Paris FC

Troyes are playing Paris FC at the Ligue 2 of France on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

AuxerreNiort18:00

Auxerre - Niort

Auxerre are playing Niort at the Ligue 2 of France on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

CaenGrenoble18:00

Caen - Grenoble

Caen are playing Grenoble at the Ligue 2 of France on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

ChamblyValenciennes18:00

Chambly - Valenciennes

Chambly are playing Valenciennes at the Ligue 2 of France on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

ClermontPau18:00

Clermont - Pau

Clermont are playing Pau at the Ligue 2 of France on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

DunkerqueChateauroux18:00

Dunkerque - Chateauroux

Dunkerque are playing Chateauroux at the Ligue 2 of France on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

Rodez AveyronAmiens18:00

Rodez Aveyron - Amiens

Rodez Aveyron are playing Amiens at the Ligue 2 of France on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

SochauxNancy18:00

Sochaux - Nancy

Sochaux are playing Nancy at the Ligue 2 of France on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

ToulouseGuingamp18:00

Toulouse - Guingamp

Toulouse are playing Guingamp at the Ligue 2 of France on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

Dinamo Tb.Samtredia10:00

Dinamo Tb. - Samtredia

Dinamo Tb. are playing Samtredia at the Erovnuli Liga of Georgia on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Torpedo K.Dinamo Batumi10:00

Torpedo K. - Dinamo Batumi

Torpedo K. are playing Dinamo Batumi at the Erovnuli Liga of Georgia on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Eintracht BraunschweigSt. Pauli12:00

Eintracht Braunschweig - St. Pauli

Eintracht Braunschweig are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Greuther FurthHeidenheim12:00

Greuther Furth - Heidenheim

Greuther Furth are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

HamburgHannover12:00

Hamburg - Hannover

Hamburg are playing Hannover at the 2. Bundesliga of Germany on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

OsnabruckKarlsruher12:00

Osnabruck - Karlsruher

Osnabruck are playing Karlsruher at the 2. Bundesliga of Germany on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Dynamo DresdenUerdingen13:00

Dynamo Dresden - Uerdingen

Dynamo Dresden are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

IngolstadtLubeck13:00

Ingolstadt - Lubeck

Ingolstadt are playing Lubeck at the 3. Liga of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

KaiserslauternDuisburg13:00

Kaiserslautern - Duisburg

Kaiserslautern are playing Duisburg at the 3. Liga of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Viktoria Koln1860 Munchen13:00

Viktoria Koln - 1860 Munchen

Viktoria Koln are playing 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Waldhof MannheimSaarbrucken13:00

Waldhof Mannheim - Saarbrucken

Waldhof Mannheim are playing Saarbrucken at the 3. Liga of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

AtromitosAris15:15

Atromitos - Aris

Atromitos are playing Aris at the Super League 1 of Greece on December 5. The match will kick off 15:15 UTC.

OlympiakosVolos NFC17:30

Olympiakos - Volos NFC

Olympiakos are playing Volos NFC at the Super League 1 of Greece on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

ZalaegerszegMezokovesd13:45

Zalaegerszeg - Mezokovesd

Zalaegerszeg are playing Mezokovesd at the NB I of Hungary on December 5. The match will kick off 13:45 UTC.

DiosgyorFerencvaros16:00

Diosgyor - Ferencvaros

Diosgyor are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

PuskasVarda18:30

Puskas - Varda

Puskas are playing Varda at the NB I of Hungary on December 5. The match will kick off 18:30 UTC.

CremoneseVirtus Entella13:00

Cremonese - Virtus Entella

Cremonese are playing Virtus Entella at the Serie B of Italy on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

FrosinoneChievo13:00

Frosinone - Chievo

Frosinone are playing Chievo at the Serie B of Italy on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

LecceVenezia13:00

Lecce - Venezia

Lecce are playing Venezia at the Serie B of Italy on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

SalernitanaCittadella13:00

Salernitana - Cittadella

Salernitana are playing Cittadella at the Serie B of Italy on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

SpalPisa13:00

Spal - Pisa

Spal are playing Pisa at the Serie B of Italy on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

RegginaBrescia14:30

Reggina - Brescia

Reggina are playing Brescia at the Serie B of Italy on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

MostaTarxien Rainbows13:00

Mosta - Tarxien Rainbows

Mosta are playing Tarxien Rainbows at the Premier Division of Malta on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Santa LuciaHibernians FC13:00

Santa Lucia - Hibernians FC

Santa Lucia are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

SirensGzira United17:15

Sirens - Gzira United

Sirens are playing Gzira United at the Premier Division of Malta on December 5. The match will kick off 17:15 UTC.

Zejtun CorinthiansSliema Wanderers FC17:15

Zejtun Corinthians - Sliema Wanderers FC

Zejtun Corinthians are playing Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on December 5. The match will kick off 17:15 UTC.

AZ-2FC Oss13:00

AZ-2 - FC Oss

AZ-2 are playing FC Oss at the Eerste Divisie of Netherlands on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

PSV-2Roda15:30

PSV-2 - Roda

PSV-2 are playing Roda at the Eerste Divisie of Netherlands on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

BorecShkendija12:00

Borec - Shkendija

Borec are playing Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

JagielloniaWarta Poznan14:00

Jagiellonia - Warta Poznan

Jagiellonia are playing Warta Poznan at the Ekstraklasa of Poland on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

SlaskRakow16:30

Slask - Rakow

Slask are playing Rakow at the Ekstraklasa of Poland on December 5. The match will kick off 16:30 UTC.

LegiaLechia Gdansk19:00

Legia - Lechia Gdansk

Legia are playing Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on December 5. The match will kick off 19:00 UTC.

JastrzebieBelchatow11:30

Jastrzebie - Belchatow

Jastrzebie are playing Belchatow at the I Liga of Poland on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

NiecieczaLKS Lodz11:40

Nieciecza - LKS Lodz

Nieciecza are playing LKS Lodz at the I Liga of Poland on December 5. The match will kick off 11:40 UTC.

Chrobry GlogowResovia Rzeszow14:00

Chrobry Glogow - Resovia Rzeszow

Chrobry Glogow are playing Resovia Rzeszow at the I Liga of Poland on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

FeirenseBenfica-211:00

Feirense - Benfica-2

Feirense are playing Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

OliveirenseArouca15:00

Oliveirense - Arouca

Oliveirense are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

VizelaAcademico Viseu17:00

Vizela - Academico Viseu

Vizela are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

SepsiFC Botosani12:30

Sepsi - FC Botosani

Sepsi are playing FC Botosani at the Liga 1 of Romania on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

SteauaUTA Arad19:30

Steaua - UTA Arad

Steaua are playing UTA Arad at the Liga 1 of Romania on December 5. The match will kick off 19:30 UTC.

FK Krasnodar-2Spartak-210:00

FK Krasnodar-2 - Spartak-2

FK Krasnodar-2 are playing Spartak-2 at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

NeftekhimikTom10:30

Neftekhimik - Tom

Neftekhimik are playing Tom at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 10:30 UTC.

Irtysh OmskDynamo Br11:00

Irtysh Omsk - Dynamo Br

Irtysh Omsk are playing Dynamo Br at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Kr. SovetovYenisey11:00

Kr. Sovetov - Yenisey

Kr. Sovetov are playing Yenisey at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

ShinnikSKA Khabarovsk11:00

Shinnik - SKA Khabarovsk

Shinnik are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Volgar-GazpromOrenburg11:00

Volgar-Gazprom - Orenburg

Volgar-Gazprom are playing Orenburg at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

AkronBaltica12:00

Akron - Baltica

Akron are playing Baltica at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

AlaniaChertanovo12:00

Alania - Chertanovo

Alania are playing Chertanovo at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

TekstilshikNizhnyi Novgorod12:00

Tekstilshik - Nizhnyi Novgorod

Tekstilshik are playing Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

FakelFC Chayka13:00

Fakel - FC Chayka

Fakel are playing FC Chayka at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

TorpedoVeles13:00

Torpedo - Veles

Torpedo are playing Veles at the FNL of Russia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Alloa AthleticAyr United15:00

Alloa Athletic - Ayr United

Alloa Athletic are playing Ayr United at the Championship of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

DundeeArbroath15:00

Dundee - Arbroath

Dundee are playing Arbroath at the Championship of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Greenock MortonHearts15:00

Greenock Morton - Hearts

Greenock Morton are playing Hearts at the Championship of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Raith RoversDunfermline15:00

Raith Rovers - Dunfermline

Raith Rovers are playing Dunfermline at the Championship of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

ClydeForfar AthleticPostponedPst

Clyde - Forfar Athletic

Clyde are playing Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on December 5.

Cove RangersMontrose15:00

Cove Rangers - Montrose

Cove Rangers are playing Montrose at the Division 1 of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

East FifeAirdrieonians15:00

East Fife - Airdrieonians

East Fife are playing Airdrieonians at the Division 1 of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

FalkirkPeterhead15:00

Falkirk - Peterhead

Falkirk are playing Peterhead at the Division 1 of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Partick ThistleDumbarton15:00

Partick Thistle - Dumbarton

Partick Thistle are playing Dumbarton at the Division 1 of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

CowdenbeathQueens Park15:00

Cowdenbeath - Queens Park

Cowdenbeath are playing Queens Park at the Division 2 of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh CityAlbion Rovers15:00

Edinburgh City - Albion Rovers

Edinburgh City are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Elgin CityAnnan Athletic15:00

Elgin City - Annan Athletic

Elgin City are playing Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

StenhousemuirBrechin City15:00

Stenhousemuir - Brechin City

Stenhousemuir are playing Brechin City at the Division 2 of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

StranraerStirling Albion15:00

Stranraer - Stirling Albion

Stranraer are playing Stirling Albion at the Division 2 of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

VojvodinaMacva Sabac13:00

Vojvodina - Macva Sabac

Vojvodina are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

PartizanCukaricki15:00

Partizan - Cukaricki

Partizan are playing Cukaricki at the Super Liga of Serbia on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

NitraSenica13:00

Nitra - Senica

Nitra are playing Senica at the Super Liga of Slovakia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

PohronieRuzomberok13:00

Pohronie - Ruzomberok

Pohronie are playing Ruzomberok at the Super Liga of Slovakia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

SeredSpartak Trnava13:00

Sered - Spartak Trnava

Sered are playing Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Zemplin MichalovceZilina13:00

Zemplin Michalovce - Zilina

Zemplin Michalovce are playing Zilina at the Super Liga of Slovakia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

SlovanTrencin16:00

Slovan - Trencin

Slovan are playing Trencin at the Super Liga of Slovakia on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

DomzaleKoper14:00

Domzale - Koper

Domzale are playing Koper at the 1. SNL of Slovenia on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

AluminijMura16:00

Aluminij - Mura

Aluminij are playing Mura at the 1. SNL of Slovenia on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Rayo VallecanoUD Logrones13:00

Rayo Vallecano - UD Logrones

Rayo Vallecano are playing UD Logrones at the Segunda Division of Spain on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

PonferradinaLas Palmas15:00

Ponferradina - Las Palmas

Ponferradina are playing Las Palmas at the Segunda Division of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

MirandesLugo17:15

Mirandes - Lugo

Mirandes are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on December 5. The match will kick off 17:15 UTC.

MalagaFC Cartagena19:30

Malaga - FC Cartagena

Malaga are playing FC Cartagena at the Segunda Division of Spain on December 5. The match will kick off 19:30 UTC.

AFC EskilstunaNorrby14:00

AFC Eskilstuna - Norrby

AFC Eskilstuna are playing Norrby at the Superettan of Sweden on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

AkropolisJonkoping S.14:00

Akropolis - Jonkoping S.

Akropolis are playing Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

DalkurdGAIS14:00

Dalkurd - GAIS

Dalkurd are playing GAIS at the Superettan of Sweden on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

LjungskileDegerfor14:00

Ljungskile - Degerfor

Ljungskile are playing Degerfor at the Superettan of Sweden on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

OrgryteUmea14:00

Orgryte - Umea

Orgryte are playing Umea at the Superettan of Sweden on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

SundsvallBrage14:00

Sundsvall - Brage

Sundsvall are playing Brage at the Superettan of Sweden on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

TrelleborgHalmstad14:00

Trelleborg - Halmstad

Trelleborg are playing Halmstad at the Superettan of Sweden on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

VasterasOster14:00

Vasteras - Oster

Vasteras are playing Oster at the Superettan of Sweden on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

St. GallenVaduzPostponedPst

St. Gallen - Vaduz

St. Gallen are playing Vaduz at the Super League of Switzerland on December 5.

BaselServette19:30

Basel - Servette

Basel are playing Servette at the Super League of Switzerland on December 5. The match will kick off 19:30 UTC.

ChiassoSchaffhausen17:15

Chiasso - Schaffhausen

Chiasso are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on December 5. The match will kick off 17:15 UTC.

ThunWinterthur17:15

Thun - Winterthur

Thun are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on December 5. The match will kick off 17:15 UTC.

WinterthurThunPostponedPst

Winterthur - Thun

Winterthur are playing Thun at the Challenge League of Switzerland on December 5.

GenclerbirligiAlanyaspor10:30

Genclerbirligi - Alanyaspor

Genclerbirligi are playing Alanyaspor at the Super Lig of Turkey on December 5. The match will kick off 10:30 UTC.

GoztepeKayserispor10:30

Goztepe - Kayserispor

Goztepe are playing Kayserispor at the Super Lig of Turkey on December 5. The match will kick off 10:30 UTC.

KonyasporErzurum BB13:00

Konyaspor - Erzurum BB

Konyaspor are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Yeni MalatyasporIstanbul Basaksehir13:00

Yeni Malatyaspor - Istanbul Basaksehir

Yeni Malatyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

GalatasarayHatayspor16:00

Galatasaray - Hatayspor

Galatasaray are playing Hatayspor at the Super Lig of Turkey on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

AnkarasporAdanasporPostponedPst

Ankaraspor - Adanaspor

Ankaraspor are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on December 5.

GiresunsporEskisehirspor10:30

Giresunspor - Eskisehirspor

Giresunspor are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on December 5. The match will kick off 10:30 UTC.

BolusporAltay13:00

Boluspor - Altay

Boluspor are playing Altay at the 1. Lig of Turkey on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Menemen BelediyesporBandirmaspor13:00

Menemen Belediyespor - Bandirmaspor

Menemen Belediyespor are playing Bandirmaspor at the 1. Lig of Turkey on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

LvivInhulets12:00

Lviv - Inhulets

Lviv are playing Inhulets at the Premier League of Ukraine on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Shakhtar DMinai15:00

Shakhtar D - Minai

Shakhtar D are playing Minai at the Premier League of Ukraine on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

MariupolDynamo K.17:30

Mariupol - Dynamo K.

Mariupol are playing Dynamo K. at the Premier League of Ukraine on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

PenybontCaernarfon14:15

Penybont - Caernarfon

Penybont are playing Caernarfon at the Premier League of Wales on December 5. The match will kick off 14:15 UTC.

Barry TownFlint Town14:30

Barry Town - Flint Town

Barry Town are playing Flint Town at the Premier League of Wales on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Cardiff MUBala Town14:30

Cardiff MU - Bala Town

Cardiff MU are playing Bala Town at the Premier League of Wales on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Haverfordwest CountyCefn Druids14:30

Haverfordwest County - Cefn Druids

Haverfordwest County are playing Cefn Druids at the Premier League of Wales on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Consadole Sapporo1 - 3Cerezo OsakaFull TimeFT

Consadole Sapporo - Cerezo Osaka

Consadole Sapporo played Cerezo Osaka at the J-League of Japan on December 5. The match kicked off 05:00 UTC. Cerezo Osaka won 1-3.

Kashiwa Reysol0 - 1Nagoya Grampus EightFull TimeFT

Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Eight

Kashiwa Reysol played Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on December 5. The match kicked off 05:00 UTC. Nagoya Grampus Eight won 0-1.

Shimizu S-Pulse2 - 2Kawasaki FrontaleFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale

Shimizu S-Pulse played Kawasaki Frontale at the J-League of Japan on December 5. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Yokohama FC1 - 1Sagan TosuFull TimeFT

Yokohama FC - Sagan Tosu

Yokohama FC played Sagan Tosu at the J-League of Japan on December 5. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oita TrinitaVegalta Sendai05:00

Oita Trinita - Vegalta Sendai

Oita Trinita are playing Vegalta Sendai at the J-League of Japan on December 6. The match will kick off 05:00 UTC.

Shonan BellmareGamba Osaka06:00

Shonan Bellmare - Gamba Osaka

Shonan Bellmare are playing Gamba Osaka at the J-League of Japan on December 6. The match will kick off 06:00 UTC.

Ehime FCKyoto Purple Sanga04:00

Ehime FC - Kyoto Purple Sanga

Ehime FC are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 04:00 UTC.

FC RyukyuFagiano Okayama04:00

FC Ryukyu - Fagiano Okayama

FC Ryukyu are playing Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 04:00 UTC.

Avispa FukuokaZweigen Kanazawa05:00

Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa

Avispa Fukuoka are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United IchiharaVentforet Kofu05:00

JEF United Ichihara - Ventforet Kofu

JEF United Ichihara are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida ZelviaTokyo Verdy05:00

Machida Zelvia - Tokyo Verdy

Machida Zelvia are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FCAlbirex Niigata05:00

Matsumoto Yamaga FC - Albirex Niigata

Matsumoto Yamaga FC are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 05:00 UTC.

Mito HollyhockTokushima Vortis05:00

Mito Hollyhock - Tokushima Vortis

Mito Hollyhock are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 05:00 UTC.

Renofa YamaguchiGiravanz Kitakyushu05:00

Renofa Yamaguchi - Giravanz Kitakyushu

Renofa Yamaguchi are playing Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 05:00 UTC.

Tochigi SCThespa Kusatsu05:00

Tochigi SC - Thespa Kusatsu

Tochigi SC are playing Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 05:00 UTC.

V-Varen NagasakiMontedio Yamagata05:00

V-Varen Nagasaki - Montedio Yamagata

V-Varen Nagasaki are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 05:00 UTC.

Jubilo IwataOmiya Ardija06:00

Jubilo Iwata - Omiya Ardija

Jubilo Iwata are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on December 6. The match will kick off 06:00 UTC.

DhamkAl Ahli Jeddah12:30

Dhamk - Al Ahli Jeddah

Dhamk are playing Al Ahli Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Al BatenAl Taawon14:35

Al Baten - Al Taawon

Al Baten are playing Al Taawon at the Pro League of Saudi Arabia on December 5. The match will kick off 14:35 UTC.

Al Faysaly Al MajmaahAl Ain FC14:45

Al Faysaly Al Majmaah - Al Ain FC

Al Faysaly Al Majmaah are playing Al Ain FC at the Pro League of Saudi Arabia on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

Home United0 - 0Balestier Khalsa3'

Home United - Balestier Khalsa

Home United are playing Balestier Khalsa at the Premier League of Singapore on December 5. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hougang United0 - 0Albirex2'

Hougang United - Albirex

Hougang United are playing Albirex at the Premier League of Singapore on December 5. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tampines0 - 0Geylang3'

Tampines - Geylang

Tampines are playing Geylang at the Premier League of Singapore on December 5. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tanjong Pagar Utd FcYoung Lions09:30

Tanjong Pagar Utd Fc - Young Lions

Tanjong Pagar Utd Fc are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on December 5. The match will kick off 09:30 UTC.

Gor MahiaAPR13:00

Gor Mahia - APR

Gor Mahia are playing APR at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

NkanaBantu13:00

Nkana - Bantu

Nkana are playing Bantu at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

PlatinumCosta do Sol13:00

Platinum - Costa do Sol

Platinum are playing Costa do Sol at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

SimbaPlateau United13:00

Simba - Plateau United

Simba are playing Plateau United at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Mogadishu CitySONIDEP14:00

Mogadishu City - SONIDEP

Mogadishu City are playing SONIDEP at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

SfaxienMlandege14:00

Sfaxien - Mlandege

Sfaxien are playing Mlandege at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

BouenguidiForest Rangers14:30

Bouenguidi - Forest Rangers

Bouenguidi are playing Forest Rangers at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Kaiser ChiefsPWD Bamenda16:00

Kaiser Chiefs - PWD Bamenda

Kaiser Chiefs are playing PWD Bamenda at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Petro de LuandaAkonangui16:00

Petro de Luanda - Akonangui

Petro de Luanda are playing Akonangui at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade MalienAshanti Golden Boys16:00

Stade Malien - Ashanti Golden Boys

Stade Malien are playing Ashanti Golden Boys at the Preliminary Round of Caf Champions League on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Cape Town CityOrlando Pirates13:30

Cape Town City - Orlando Pirates

Cape Town City are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

Golden Arrows DurbanMoroka Swallows13:30

Golden Arrows Durban - Moroka Swallows

Golden Arrows Durban are playing Moroka Swallows at the Premier League of South Africa on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

TTMAmaZulu Durban16:00

TTM - AmaZulu Durban

TTM are playing AmaZulu Durban at the Premier League of South Africa on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Maritzburg UnitedMamelodi Sundowns18:15

Maritzburg United - Mamelodi Sundowns

Maritzburg United are playing Mamelodi Sundowns at the Premier League of South Africa on December 5. The match will kick off 18:15 UTC.

Arsenal SRacing20:10

Arsenal S - Racing

Arsenal S are playing Racing at the Superliga of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Union Santa FeTucuman20:10

Union Santa Fe - Tucuman

Union Santa Fe are playing Tucuman at the Superliga of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Gimnasia La PlataHuracan22:20

Gimnasia La Plata - Huracan

Gimnasia La Plata are playing Huracan at the Superliga of Argentina on December 5. The match will kick off 22:20 UTC.

Patronato de ParanaVelez Sarsfield22:20

Patronato de Parana - Velez Sarsfield

Patronato de Parana are playing Velez Sarsfield at the Superliga of Argentina on December 5. The match will kick off 22:20 UTC.

River PlateGodoy Cruz00:30

River Plate - Godoy Cruz

River Plate are playing Godoy Cruz at the Superliga of Argentina on December 6. The match will kick off 00:30 UTC.

BotafogoFlamengo20:00

Botafogo - Flamengo

Botafogo are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

SantosPalmeiras20:00

Santos - Palmeiras

Santos are playing Palmeiras at the Serie A of Brasil on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

BahiaCeara22:00

Bahia - Ceara

Bahia are playing Ceara at the Serie A of Brasil on December 5. The match will kick off 22:00 UTC.

FluminenseAtletico-PR22:00

Fluminense - Atletico-PR

Fluminense are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on December 5. The match will kick off 22:00 UTC.

CoritibaRB Bragantino00:00

Coritiba - RB Bragantino

Coritiba are playing RB Bragantino at the Serie A of Brasil on December 6. The match will kick off 00:00 UTC.

JuventudeChapecoense19:00

Juventude - Chapecoense

Juventude are playing Chapecoense at the Serie B of Brasil on December 5. The match will kick off 19:00 UTC.

CSAAmerica MG21:30

CSA - America MG

CSA are playing America MG at the Serie B of Brasil on December 5. The match will kick off 21:30 UTC.

Sampaio CorreaCRB Maceio22:00

Sampaio Correa - CRB Maceio

Sampaio Correa are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on December 5. The match will kick off 22:00 UTC.

CruzeiroBrasil de Pelotas00:00

Cruzeiro - Brasil de Pelotas

Cruzeiro are playing Brasil de Pelotas at the Serie B of Brasil on December 6. The match will kick off 00:00 UTC.

CuiabaBotafogo SP01:00

Cuiaba - Botafogo SP

Cuiaba are playing Botafogo SP at the Serie B of Brasil on December 6. The match will kick off 01:00 UTC.

HuachipatoColo Colo20:00

Huachipato - Colo Colo

Huachipato are playing Colo Colo at the Primera Division of Chile on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

OrenseDelfin20:15

Orense - Delfin

Orense are playing Delfin at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on December 5. The match will kick off 20:15 UTC.

Dep. MacaraAucas22:30

Dep. Macara - Aucas

Dep. Macara are playing Aucas at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on December 5. The match will kick off 22:30 UTC.

Universidad Catolica QuitoLDU-Quito01:00

Universidad Catolica Quito - LDU-Quito

Universidad Catolica Quito are playing LDU-Quito at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on December 6. The match will kick off 01:00 UTC.

Generali DiazRiver Plate As21:30

Generali Diaz - River Plate As

Generali Diaz are playing River Plate As at the Clausura of Paraguay on December 5. The match will kick off 21:30 UTC.

Sportivo LuquenoLibertad23:45

Sportivo Luqueno - Libertad

Sportivo Luqueno are playing Libertad at the Clausura of Paraguay on December 5. The match will kick off 23:45 UTC.

SkenderbeuLaci12:45

Skenderbeu - Laci

Skenderbeu are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on December 5. The match will kick off 12:45 UTC.

VllazniaBylis12:45

Vllaznia - Bylis

Vllaznia are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on December 5. The match will kick off 12:45 UTC.

KukesiApolonia15:45

Kukesi - Apolonia

Kukesi are playing Apolonia at the Kategoria Superiore of Albania on December 5. The match will kick off 15:45 UTC.

TeutaKastrioti15:45

Teuta - Kastrioti

Teuta are playing Kastrioti at the Kategoria Superiore of Albania on December 5. The match will kick off 15:45 UTC.

Dinamo TiranaVora12:30

Dinamo Tirana - Vora

Dinamo Tirana are playing Vora at the Division 1 of Albania on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

ErzeniPartizani-212:30

Erzeni - Partizani-2

Erzeni are playing Partizani-2 at the Division 1 of Albania on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

FlamurtariTomori Berat12:30

Flamurtari - Tomori Berat

Flamurtari are playing Tomori Berat at the Division 1 of Albania on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Korabi PeshkopiBeselidhja12:30

Korabi Peshkopi - Beselidhja

Korabi Peshkopi are playing Beselidhja at the Division 1 of Albania on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

OrikuVeleciku Koplik12:30

Oriku - Veleciku Koplik

Oriku are playing Veleciku Koplik at the Division 1 of Albania on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

PogradeciElbasani12:30

Pogradeci - Elbasani

Pogradeci are playing Elbasani at the Division 1 of Albania on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Turbina CerrikEgnatia R12:30

Turbina Cerrik - Egnatia R

Turbina Cerrik are playing Egnatia R at the Division 1 of Albania on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Alashkert-2Lernayin Artsakh10:00

Alashkert-2 - Lernayin Artsakh

Alashkert-2 are playing Lernayin Artsakh at the First division of Armenia on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Ararat-2West Armenia10:00

Ararat-2 - West Armenia

Ararat-2 are playing West Armenia at the First division of Armenia on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Pyunik-2Noravank10:00

Pyunik-2 - Noravank

Pyunik-2 are playing Noravank at the First division of Armenia on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

KeslaSabailPostponedPst

Kesla - Sabail

Kesla are playing Sabail at the Premier League of Azerbaijan on December 5.

Sabah FKNeftci BakuPostponedPst

Sabah FK - Neftci Baku

Sabah FK are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on December 5.

GabalaQarabagPostponedPst

Gabala - Qarabag

Gabala are playing Qarabag at the Premier League of Azerbaijan on December 5.

MolodechnoKhimik Svetlogorsk10:00

Molodechno - Khimik Svetlogorsk

Molodechno are playing Khimik Svetlogorsk at the 1. Division, Relegation of Belarus on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

RadnikTuzla City14:00

Radnik - Tuzla City

Radnik are playing Tuzla City at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

Velez M.Olimpik Sarajevo16:00

Velez M. - Olimpik Sarajevo

Velez M. are playing Olimpik Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

SozopolLokomotiv Sofia10:00

Sozopol - Lokomotiv Sofia

Sozopol are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Hebar 1918Lovech12:00

Hebar 1918 - Lovech

Hebar 1918 are playing Lovech at the B PFG of Bulgaria on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Sportist SvogeLokomotiv G-O12:00

Sportist Svoge - Lokomotiv G-O

Sportist Svoge are playing Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Yantra 2019Dobrudzha12:00

Yantra 2019 - Dobrudzha

Yantra 2019 are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Croatia ZmijavciOrijent 191912:30

Croatia Zmijavci - Orijent 1919

Croatia Zmijavci are playing Orijent 1919 at the 2 HNL of Croatia on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Hrvatski DragovoljacDubrava Zagreb12:30

Hrvatski Dragovoljac - Dubrava Zagreb

Hrvatski Dragovoljac are playing Dubrava Zagreb at the 2 HNL of Croatia on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

JunakRudes12:30

Junak - Rudes

Junak are playing Rudes at the 2 HNL of Croatia on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

KustosijaBijelo Brdo12:30

Kustosija - Bijelo Brdo

Kustosija are playing Bijelo Brdo at the 2 HNL of Croatia on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

OpatijaDinamo Zagreb-212:30

Opatija - Dinamo Zagreb-2

Opatija are playing Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

MedjimurjeSesvetePostponedPst

Medjimurje - Sesvete

Medjimurje are playing Sesvete at the 2 HNL of Croatia on December 5.

Fremad AmagerViborg13:00

Fremad Amager - Viborg

Fremad Amager are playing Viborg at the Division 1 of Denmark on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

AldershotDagenham and Redbridge15:00

Aldershot - Dagenham and Redbridge

Aldershot are playing Dagenham and Redbridge at the National League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

AltrinchamKings Lynn Town15:00

Altrincham - Kings Lynn Town

Altrincham are playing Kings Lynn Town at the National League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

BarnetWealdstone15:00

Barnet - Wealdstone

Barnet are playing Wealdstone at the National League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

BromleyStockport15:00

Bromley - Stockport

Bromley are playing Stockport at the National League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

DoverChesterfieldPostponedPst

Dover - Chesterfield

Dover are playing Chesterfield at the National League of England on December 5.

EastleighMaidenhead Utd15:00

Eastleigh - Maidenhead Utd

Eastleigh are playing Maidenhead Utd at the National League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

HartlepoolBoreham15:00

Hartlepool - Boreham

Hartlepool are playing Boreham at the National League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Notts CountyWoking15:00

Notts County - Woking

Notts County are playing Woking at the National League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Sutton UtdSolihull Moors15:00

Sutton Utd - Solihull Moors

Sutton Utd are playing Solihull Moors at the National League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

TorquayWrexham15:00

Torquay - Wrexham

Torquay are playing Wrexham at the National League of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

WeymouthHalifax17:20

Weymouth - Halifax

Weymouth are playing Halifax at the National League of England on December 5. The match will kick off 17:20 UTC.

Braintree TownOxford City15:00

Braintree Town - Oxford City

Braintree Town are playing Oxford City at the National League South of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

ChippenhamSlough Town15:00

Chippenham - Slough Town

Chippenham are playing Slough Town at the National League South of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Dorking WanderersBath15:00

Dorking Wanderers - Bath

Dorking Wanderers are playing Bath at the National League South of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Eastbourne BoroughDartford15:00

Eastbourne Borough - Dartford

Eastbourne Borough are playing Dartford at the National League South of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Hampton and RichmondSt Albans15:00

Hampton and Richmond - St Albans

Hampton and Richmond are playing St Albans at the National League South of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Havant and WaterloovilleChelmsford15:00

Havant and Waterlooville - Chelmsford

Havant and Waterlooville are playing Chelmsford at the National League South of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Hungerford TownDulwich Hamlet15:00

Hungerford Town - Dulwich Hamlet

Hungerford Town are playing Dulwich Hamlet at the National League South of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Boston UnitedChorley15:00

Boston United - Chorley

Boston United are playing Chorley at the National League North of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

DarlingtonHerefordPostponedPst

Darlington - Hereford

Darlington are playing Hereford at the National League North of England on December 5.

FarsleyTelford United15:00

Farsley - Telford United

Farsley are playing Telford United at the National League North of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

GuiseleyBrackley15:00

Guiseley - Brackley

Guiseley are playing Brackley at the National League North of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

KetteringBlyth Spartans15:00

Kettering - Blyth Spartans

Kettering are playing Blyth Spartans at the National League North of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

LeamingtonGateshead15:00

Leamington - Gateshead

Leamington are playing Gateshead at the National League North of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

SouthportAlfreton Town15:00

Southport - Alfreton Town

Southport are playing Alfreton Town at the National League North of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Spennymoor TownCurzon Ashton15:00

Spennymoor Town - Curzon Ashton

Spennymoor Town are playing Curzon Ashton at the National League North of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

York CityChester15:00

York City - Chester

York City are playing Chester at the National League North of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Aston Villa WManchester Utd W12:30

Aston Villa W - Manchester Utd W

Aston Villa W are playing Manchester Utd W at the Super League - Women of England on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Evesham UnitedBideford15:00

Evesham United - Bideford

Evesham United are playing Bideford at the FA Trophy of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

MoneyfieldsTruro City15:00

Moneyfields - Truro City

Moneyfields are playing Truro City at the FA Trophy of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Poole TownWilland Rovers15:00

Poole Town - Willand Rovers

Poole Town are playing Willand Rovers at the FA Trophy of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Swindon SupermarineDorchester15:00

Swindon Supermarine - Dorchester

Swindon Supermarine are playing Dorchester at the FA Trophy of England on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Beaconsfield TownTaunton TownPostponedPst

Beaconsfield Town - Taunton Town

Beaconsfield Town are playing Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on December 5.

FarnboroughWeston-super-MarePostponedPst

Farnborough - Weston-super-Mare

Farnborough are playing Weston-super-Mare at the NL Premier, Southern South of England on December 5.

Merthyr THendonPostponedPst

Merthyr T - Hendon

Merthyr T are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on December 5.

Poole TownChesham UnitedPostponedPst

Poole Town - Chesham United

Poole Town are playing Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on December 5.

Tiverton TownHarrow BoroughPostponedPst

Tiverton Town - Harrow Borough

Tiverton Town are playing Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on December 5.

Walton CasualsTruro CityPostponedPst

Walton Casuals - Truro City

Walton Casuals are playing Truro City at the NL Premier, Southern South of England on December 5.

Yate TownGosport BoroughPostponedPst

Yate Town - Gosport Borough

Yate Town are playing Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on December 5.

Carshalton AthleticCheshuntPostponedPst

Carshalton Athletic - Cheshunt

Carshalton Athletic are playing Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on December 5.

Corinthian-CasualsHornchurchPostponedPst

Corinthian-Casuals - Hornchurch

Corinthian-Casuals are playing Hornchurch at the NL Premier, Isthmian of England on December 5.

HorshamPotters Bar TownPostponedPst

Horsham - Potters Bar Town

Horsham are playing Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on December 5.

LeatherheadEast ThurrockPostponedPst

Leatherhead - East Thurrock

Leatherhead are playing East Thurrock at the NL Premier, Isthmian of England on December 5.

LewesKingstonianPostponedPst

Lewes - Kingstonian

Lewes are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on December 5.

MargateBowers PitseaPostponedPst

Margate - Bowers Pitsea

Margate are playing Bowers Pitsea at the NL Premier, Isthmian of England on December 5.

MersthamBognor Regis TownPostponedPst

Merstham - Bognor Regis Town

Merstham are playing Bognor Regis Town at the NL Premier, Isthmian of England on December 5.

Ashton UnitedWitton AlbionPostponedPst

Ashton United - Witton Albion

Ashton United are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on December 5.

Bamber BridgeGrantham TownPostponedPst

Bamber Bridge - Grantham Town

Bamber Bridge are playing Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on December 5.

BuxtonGainsboroughPostponedPst

Buxton - Gainsborough

Buxton are playing Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on December 5.

HydeRadcliffe BoroPostponedPst

Hyde - Radcliffe Boro

Hyde are playing Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on December 5.

HydeScarborough AthleticPostponedPst

Hyde - Scarborough Athletic

Hyde are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on December 5.

Mickleover SportsWhitby TownPostponedPst

Mickleover Sports - Whitby Town

Mickleover Sports are playing Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on December 5.

South ShieldsNantwichPostponedPst

South Shields - Nantwich

South Shields are playing Nantwich at the NL Premier, Northern of England on December 5.

Warrington TownMatlock TownPostponedPst

Warrington Town - Matlock Town

Warrington Town are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on December 5.

AlvechurchLowestoft TownPostponedPst

Alvechurch - Lowestoft Town

Alvechurch are playing Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

Biggleswade TownNeedham MarketPostponedPst

Biggleswade Town - Needham Market

Biggleswade Town are playing Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

BromsgroveStratford TownPostponedPst

Bromsgrove - Stratford Town

Bromsgrove are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

Coalville TownStourbridgePostponedPst

Coalville Town - Stourbridge

Coalville Town are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

Hitchin TownHednesford TownPostponedPst

Hitchin Town - Hednesford Town

Hitchin Town are playing Hednesford Town at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

LeistonRedditch UnitedPostponedPst

Leiston - Redditch United

Leiston are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

Peterborough SportsRoyston TownPostponedPst

Peterborough Sports - Royston Town

Peterborough Sports are playing Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

Rushall OlympicNuneatonPostponedPst

Rushall Olympic - Nuneaton

Rushall Olympic are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

Rushden-DiamondsKings LangleyPostponedPst

Rushden-Diamonds - Kings Langley

Rushden-Diamonds are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

St Ives TownBarwellPostponedPst

St Ives Town - Barwell

St Ives Town are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

St Ives TownNuneatonPostponedPst

St Ives Town - Nuneaton

St Ives Town are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

TamworthBanbury UnitedPostponedPst

Tamworth - Banbury United

Tamworth are playing Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on December 5.

Crystal Palace U-18Tottenham U-1811:00

Crystal Palace U-18 - Tottenham U-18

Crystal Palace U-18 are playing Tottenham U-18 at the U-18 Premier League of England on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Reading U-18Norwich U-1811:00

Reading U-18 - Norwich U-18

Reading U-18 are playing Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Arsenal U-18Leicester City U-1811:30

Arsenal U-18 - Leicester City U-18

Arsenal U-18 are playing Leicester City U-18 at the U-18 Premier League of England on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

Manchester Utd U-18Liverpool U-1811:30

Manchester Utd U-18 - Liverpool U-18

Manchester Utd U-18 are playing Liverpool U-18 at the U-18 Premier League of England on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

Everton U-18Wolves U-1812:00

Everton U-18 - Wolves U-18

Everton U-18 are playing Wolves U-18 at the U-18 Premier League of England on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Manchester City U-18Derby County U-1814:00

Manchester City U-18 - Derby County U-18

Manchester City U-18 are playing Derby County U-18 at the U-18 Premier League of England on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

ParnuTabasalu Charma11:00

Parnu - Tabasalu Charma

Parnu are playing Tabasalu Charma at the Esiliiga A, Relegation of Estonia on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

LIF VikingurHB Torshavn16:00

LIF Vikingur - HB Torshavn

LIF Vikingur are playing HB Torshavn at the National cup of Faroe Islands on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Bordeaux WSoyaux W13:30

Bordeaux W - Soyaux W

Bordeaux W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

Dijon WReims W13:30

Dijon W - Reims W

Dijon W are playing Reims W at the Division 1 - Women of France on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

Guingamp WFleury W13:30

Guingamp W - Fleury W

Guingamp W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

Le Havre WLyon W13:30

Le Havre W - Lyon W

Le Havre W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

Montpellier WIssy W13:30

Montpellier W - Issy W

Montpellier W are playing Issy W at the Division 1 - Women of France on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

AhlenBergisch Gladbach13:00

Ahlen - Bergisch Gladbach

Ahlen are playing Bergisch Gladbach at the Regionalliga West of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Bonner SCWuppertaler13:00

Bonner SC - Wuppertaler

Bonner SC are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Borussia D-2Straelen13:00

Borussia D-2 - Straelen

Borussia D-2 are playing Straelen at the Regionalliga West of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Preussen MunsterBorussia M-213:00

Preussen Munster - Borussia M-2

Preussen Munster are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

RW EssenKoln-213:00

RW Essen - Koln-2

RW Essen are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

SV LippstadtRodinghausen13:00

SV Lippstadt - Rodinghausen

SV Lippstadt are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

WiedenbruckAlemannia Aachen13:00

Wiedenbruck - Alemannia Aachen

Wiedenbruck are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Weinberg WFreiburg W13:00

Weinberg W - Freiburg W

Weinberg W are playing Freiburg W at the National cup - Women of Germany on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Werder WMeppen WPostponedPst

Werder W - Meppen W

Werder W are playing Meppen W at the National cup - Women of Germany on December 5.

Boca Juniors GibraltarMons Calpe15:00

Boca Juniors Gibraltar - Mons Calpe

Boca Juniors Gibraltar are playing Mons Calpe at the Premier Division of Gibraltar on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

College 1975Glacis United17:30

College 1975 - Glacis United

College 1975 are playing Glacis United at the Premier Division of Gibraltar on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

Gyor WDiosgyor W12:00

Gyor W - Diosgyor W

Gyor W are playing Diosgyor W at the NB I - Women of Hungary on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Kelen WMTK W12:30

Kelen W - MTK W

Kelen W are playing MTK W at the NB I - Women of Hungary on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Viktoria WFerencvaros W13:00

Viktoria W - Ferencvaros W

Viktoria W are playing Ferencvaros W at the NB I - Women of Hungary on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Ironi Kiryat ShmonaMaccabi Haifa13:00

Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa

Ironi Kiryat Shmona are playing Maccabi Haifa at the Ligat Al of Israel on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Maccabi Petah TikvaBnei Yehuda15:20

Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda

Maccabi Petah Tikva are playing Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on December 5. The match will kick off 15:20 UTC.

Hapoel HaifaBnei Sakhnin16:45

Hapoel Haifa - Bnei Sakhnin

Hapoel Haifa are playing Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on December 5. The match will kick off 16:45 UTC.

Hapoel Tel AvivMaccabi Netanya17:50

Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya

Hapoel Tel Aviv are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on December 5. The match will kick off 17:50 UTC.

Legnago SalusCesena14:00

Legnago Salus - Cesena

Legnago Salus are playing Cesena at the Serie C, Group B of Italy on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

LegnanoCesenaPostponedPst

Legnano - Cesena

Legnano are playing Cesena at the Serie C, Group B of Italy on December 5.

MatelicaGubbio14:00

Matelica - Gubbio

Matelica are playing Gubbio at the Serie C, Group B of Italy on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

ModenaFermana14:00

Modena - Fermana

Modena are playing Fermana at the Serie C, Group B of Italy on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

RenateGIANA Erminio13:30

Renate - GIANA Erminio

Renate are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group A of Italy on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

Pro VercelliLivornoPostponedPst

Pro Vercelli - Livorno

Pro Vercelli are playing Livorno at the Serie C, Group A of Italy on December 5.

PaganeseBari14:00

Paganese - Bari

Paganese are playing Bari at the Serie C, Group C of Italy on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

TrapaniJuve StabiaPostponedPst

Trapani - Juve Stabia

Trapani are playing Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on December 5.

Fiorentina WMilan W11:30

Fiorentina W - Milan W

Fiorentina W are playing Milan W at the Serie A - Women of Italy on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

Napoli WJuventus W13:30

Napoli W - Juventus W

Napoli W are playing Juventus W at the Serie A - Women of Italy on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

ArberiaDrenica Skenderaj12:00

Arberia - Drenica Skenderaj

Arberia are playing Drenica Skenderaj at the Superliga of Kosovo on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

TrepcaGjilani12:00

Trepca - Gjilani

Trepca are playing Gjilani at the Superliga of Kosovo on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

MarsaxlokkQormi FC13:00

Marsaxlokk - Qormi FC

Marsaxlokk are playing Qormi FC at the Division 1 of Malta on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Mqabba FCPieta Hotspurs17:15

Mqabba FC - Pieta Hotspurs

Mqabba FC are playing Pieta Hotspurs at the Division 1 of Malta on December 5. The match will kick off 17:15 UTC.

BregalnicaPehchevo12:00

Bregalnica - Pehchevo

Bregalnica are playing Pehchevo at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

DritaVeleshta12:00

Drita - Veleshta

Drita are playing Veleshta at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

FK SkopjeKF Gostivar12:00

FK Skopje - KF Gostivar

FK Skopje are playing KF Gostivar at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

KadinoKorab Debar12:00

Kadino - Korab Debar

Kadino are playing Korab Debar at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Kozuv GevgelijaRosoman12:00

Kozuv Gevgelija - Rosoman

Kozuv Gevgelija are playing Rosoman at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

OsogovoPobeda12:00

Osogovo - Pobeda

Osogovo are playing Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

PlackovicaSasa12:00

Plackovica - Sasa

Plackovica are playing Sasa at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

TikvesSloga Vinica12:00

Tikves - Sloga Vinica

Tikves are playing Sloga Vinica at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Vardar ForinoOhrid12:00

Vardar Forino - Ohrid

Vardar Forino are playing Ohrid at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Velazerimi 77Labunishta12:00

Velazerimi 77 - Labunishta

Velazerimi 77 are playing Labunishta at the Liga 2 of North Macedonia on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Carrick RangersWarrenpoint Town15:00

Carrick Rangers - Warrenpoint Town

Carrick Rangers are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Crusaders FCGlentoran FC15:00

Crusaders FC - Glentoran FC

Crusaders FC are playing Glentoran FC at the Premiership of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Larne FCGlenavon15:00

Larne FC - Glenavon

Larne FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

PortadownBallymena Utd15:00

Portadown - Ballymena Utd

Portadown are playing Ballymena Utd at the Premiership of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Linfield FCCliftonville17:30

Linfield FC - Cliftonville

Linfield FC are playing Cliftonville at the Premiership of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

ArdsBallyclare Comrades17:00

Ards - Ballyclare Comrades

Ards are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1 of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

DergviewQueens University17:00

Dergview - Queens University

Dergview are playing Queens University at the Championship 1 of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

H-W WeldersAnnagh United17:00

H-W Welders - Annagh United

H-W Welders are playing Annagh United at the Championship 1 of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Institute FCBallinamallard United17:00

Institute FC - Ballinamallard United

Institute FC are playing Ballinamallard United at the Championship 1 of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

KnockbredaNewry City17:00

Knockbreda - Newry City

Knockbreda are playing Newry City at the Championship 1 of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

LoughgallDundela FC17:00

Loughgall - Dundela FC

Loughgall are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Olimpia ElblagGarbarnia11:00

Olimpia Elblag - Garbarnia

Olimpia Elblag are playing Garbarnia at the II Liga of Poland on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Znicz PruszkowSlask-211:00

Znicz Pruszkow - Slask-2

Znicz Pruszkow are playing Slask-2 at the II Liga of Poland on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Pogon SiedlceWigry S12:00

Pogon Siedlce - Wigry S

Pogon Siedlce are playing Wigry S at the II Liga of Poland on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

StargardSkra Czestochowa12:00

Stargard - Skra Czestochowa

Stargard are playing Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Gornik PolkowiceMotor Lublin13:00

Gornik Polkowice - Motor Lublin

Gornik Polkowice are playing Motor Lublin at the II Liga of Poland on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Rolnik Biedrzychowice WSlask W12:00

Rolnik Biedrzychowice W - Slask W

Rolnik Biedrzychowice W are playing Slask W at the Ekstraklasa - Women of Poland on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Gwarek Zabrze U-18Arka Gdynia U-1810:00

Gwarek Zabrze U-18 - Arka Gdynia U-18

Gwarek Zabrze U-18 are playing Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Cracovia U-18Korona U-1811:00

Cracovia U-18 - Korona U-18

Cracovia U-18 are playing Korona U-18 at the Central Youth League of Poland on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Lechia Gdansk U-18Zaglebie L U-1811:00

Lechia Gdansk U-18 - Zaglebie L U-18

Lechia Gdansk U-18 are playing Zaglebie L U-18 at the Central Youth League of Poland on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Slask U-18Gornik Zabrze U-1811:00

Slask U-18 - Gornik Zabrze U-18

Slask U-18 are playing Gornik Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Escola Varsovia U-18Legia U-1811:15

Escola Varsovia U-18 - Legia U-18

Escola Varsovia U-18 are playing Legia U-18 at the Central Youth League of Poland on December 5. The match will kick off 11:15 UTC.

Pogon Szczecin U-18Hutnik Krakow U-1814:00

Pogon Szczecin U-18 - Hutnik Krakow U-18

Pogon Szczecin U-18 are playing Hutnik Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

Jagiellonia-2Ursus12:00

Jagiellonia-2 - Ursus

Jagiellonia-2 are playing Ursus at the III Liga, Group 1 of Poland on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Znicz Biala PiskaLegia-212:00

Znicz Biala Piska - Legia-2

Znicz Biala Piska are playing Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Flota SwinoujscieGwardia Koszalin11:00

Flota Swinoujscie - Gwardia Koszalin

Flota Swinoujscie are playing Gwardia Koszalin at the III Liga, Group 2 of Poland on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Podlasie Biala PodlaskaWiazownica11:00

Podlasie Biala Podlaska - Wiazownica

Podlasie Biala Podlaska are playing Wiazownica at the III Liga, Group 4 of Poland on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

VilaverdenseAguia FC Vimioso12:00

Vilaverdense - Aguia FC Vimioso

Vilaverdense are playing Aguia FC Vimioso at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

TrofenseVila Real11:00

Trofense - Vila Real

Trofense are playing Vila Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

AguedaValadares Gaia11:00

Agueda - Valadares Gaia

Agueda are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Academica U-23Familcao U-2311:00

Academica U-23 - Familcao U-23

Academica U-23 are playing Familcao U-23 at the League U-23 of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Benfica U-23Maritimo U-2311:00

Benfica U-23 - Maritimo U-23

Benfica U-23 are playing Maritimo U-23 at the League U-23 of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Braga U-23Leixoes U-2311:00

Braga U-23 - Leixoes U-23

Braga U-23 are playing Leixoes U-23 at the League U-23 of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Guimaraes U-23Rio Ave U-2311:00

Guimaraes U-23 - Rio Ave U-23

Guimaraes U-23 are playing Rio Ave U-23 at the League U-23 of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

AlcainsMortagua11:00

Alcains - Mortagua

Alcains are playing Mortagua at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

LeiriaSertanense11:00

Leiria - Sertanense

Leiria are playing Sertanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

1 DezembroTorreense11:00

1 Dezembro - Torreense

1 Dezembro are playing Torreense at the Campeonato de Portugal Prio, Group F of Portugal on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Rabo PeixeSporting-216:00

Rabo Peixe - Sporting-2

Rabo Peixe are playing Sporting-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Juventude EvoraLusitano Evora10:00

Juventude Evora - Lusitano Evora

Juventude Evora are playing Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group H of Portugal on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Concordia Chiajna0 - 2Slatina34'

Concordia Chiajna - Slatina

Concordia Chiajna are playing Slatina at the Liga 2 of Romania on December 5. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and Slatina are winning 0-2.

Farul Constanta0 - 0Csikszereda31'

Farul Constanta - Csikszereda

Farul Constanta are playing Csikszereda at the Liga 2 of Romania on December 5. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gloria Buzau0 - 0Aerostar Bacau33'

Gloria Buzau - Aerostar Bacau

Gloria Buzau are playing Aerostar Bacau at the Liga 2 of Romania on December 5. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pandurii0 - 1U Craiova 194834'

Pandurii - U Craiova 1948

Pandurii are playing U Craiova 1948 at the Liga 2 of Romania on December 5. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and U Craiova 1948 are winning 0-1.

Scolar Resita1 - 0Ripensia Timisoara33'

Scolar Resita - Ripensia Timisoara

Scolar Resita are playing Ripensia Timisoara at the Liga 2 of Romania on December 5. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and Scolar Resita are winning 1-0.

Turris-Oltul0 - 0Comuna Recea33'

Turris-Oltul - Comuna Recea

Turris-Oltul are playing Comuna Recea at the Liga 2 of Romania on December 5. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Unirea SloboziaPetrolul 5210:00

Unirea Slobozia - Petrolul 52

Unirea Slobozia are playing Petrolul 52 at the Liga 2 of Romania on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

DomagnanoFiorentino14:00

Domagnano - Fiorentino

Domagnano are playing Fiorentino at the Campionato, First Stage of San Marino on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

Juvenes/DoganaFC Faetano14:00

Juvenes/Dogana - FC Faetano

Juvenes/Dogana are playing FC Faetano at the Campionato, First Stage of San Marino on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

MurataLa Fiorita14:00

Murata - La Fiorita

Murata are playing La Fiorita at the Campionato, First Stage of San Marino on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

SP Tre FioriLibertas14:00

SP Tre Fiori - Libertas

SP Tre Fiori are playing Libertas at the Campionato, First Stage of San Marino on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

KeithNairn CountyPostponedPst

Keith - Nairn County

Keith are playing Nairn County at the Highland League of Scotland on December 5.

Brora RangersWick Academy15:00

Brora Rangers - Wick Academy

Brora Rangers are playing Wick Academy at the Highland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Buckie ThistleInverurie Locos15:00

Buckie Thistle - Inverurie Locos

Buckie Thistle are playing Inverurie Locos at the Highland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

ClachnacuddinTurriff UtdPostponedPst

Clachnacuddin - Turriff Utd

Clachnacuddin are playing Turriff Utd at the Highland League of Scotland on December 5.

FC HuntlyDeveronvale15:00

FC Huntly - Deveronvale

FC Huntly are playing Deveronvale at the Highland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Formartine UtdLossiemouth15:00

Formartine Utd - Lossiemouth

Formartine Utd are playing Lossiemouth at the Highland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

FraserburghFort William15:00

Fraserburgh - Fort William

Fraserburgh are playing Fort William at the Highland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Strathspey ThistleRothesPostponedPst

Strathspey Thistle - Rothes

Strathspey Thistle are playing Rothes at the Highland League of Scotland on December 5.

Berwick RangersKelty Hearts15:00

Berwick Rangers - Kelty Hearts

Berwick Rangers are playing Kelty Hearts at the Lowland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Dalbeattie StarBonnyrigg Rose15:00

Dalbeattie Star - Bonnyrigg Rose

Dalbeattie Star are playing Bonnyrigg Rose at the Lowland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

East KilbrideCivil Service Stroll15:00

East Kilbride - Civil Service Stroll

East Kilbride are playing Civil Service Stroll at the Lowland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Edinburgh UnivVale of Leithen15:00

Edinburgh Univ - Vale of Leithen

Edinburgh Univ are playing Vale of Leithen at the Lowland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

GretnaBoness United15:00

Gretna - Boness United

Gretna are playing Boness United at the Lowland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Stirling UniversityGala Fairydean15:00

Stirling University - Gala Fairydean

Stirling University are playing Gala Fairydean at the Lowland League of Scotland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

KomarnoSkalica11:30

Komarno - Skalica

Komarno are playing Skalica at the 2. liga of Slovakia on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

KosicePoprad11:30

Kosice - Poprad

Kosice are playing Poprad at the 2. liga of Slovakia on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

PuchovSlavoj Trebisov11:30

Puchov - Slavoj Trebisov

Puchov are playing Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

Sporting Gijon-2Oviedo-211:00

Sporting Gijon-2 - Oviedo-2

Sporting Gijon-2 are playing Oviedo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

CovadongaMarino de Luanco16:00

Covadonga - Marino de Luanco

Covadonga are playing Marino de Luanco at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

PontevedraDeportivo16:00

Pontevedra - Deportivo

Pontevedra are playing Deportivo at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

BurgosNumancia17:00

Burgos - Numancia

Burgos are playing Numancia at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Real UnionArenas de Getxo14:45

Real Union - Arenas de Getxo

Real Union are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

MutilveraHaro Deportivo16:00

Mutilvera - Haro Deportivo

Mutilvera are playing Haro Deportivo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

LaredoAthletic-217:30

Laredo - Athletic-2

Laredo are playing Athletic-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

AtzenetaLa Nucia15:15

Atzeneta - La Nucia

Atzeneta are playing La Nucia at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 15:15 UTC.

Valencia-2Levante-215:30

Valencia-2 - Levante-2

Valencia-2 are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

Espanyol-2Cornella16:00

Espanyol-2 - Cornella

Espanyol-2 are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Andorra CFBadalonaPostponedPst

Andorra CF - Badalona

Andorra CF are playing Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 5.

Recreativo HuelvaCD Marino11:00

Recreativo Huelva - CD Marino

Recreativo Huelva are playing CD Marino at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

San FernandoLinense17:00

San Fernando - Linense

San Fernando are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Athletic WAtletico Madrid W11:00

Athletic W - Atletico Madrid W

Athletic W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Barcelona WSanta Teresa W11:00

Barcelona W - Santa Teresa W

Barcelona W are playing Santa Teresa W at the Primera Division - Women of Spain on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Eibar WDeportivo La Coruna W11:00

Eibar W - Deportivo La Coruna W

Eibar W are playing Deportivo La Coruna W at the Primera Division - Women of Spain on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Logrono WSporting de Huelva W11:00

Logrono W - Sporting de Huelva W

Logrono W are playing Sporting de Huelva W at the Primera Division - Women of Spain on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Real Madrid WSevilla W11:00

Real Madrid W - Sevilla W

Real Madrid W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Madrid WValencia W12:00

Madrid W - Valencia W

Madrid W are playing Valencia W at the Primera Division - Women of Spain on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Levante WRayo Vallecano W16:30

Levante W - Rayo Vallecano W

Levante W are playing Rayo Vallecano W at the Primera Division - Women of Spain on December 5. The match will kick off 16:30 UTC.

ArenteiroBarco15:30

Arenteiro - Barco

Arenteiro are playing Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

BouzasArosa15:30

Bouzas - Arosa

Bouzas are playing Arosa at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

Deportivo-2Polvorin15:30

Deportivo-2 - Polvorin

Deportivo-2 are playing Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

FisterraPontes15:30

Fisterra - Pontes

Fisterra are playing Pontes at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

ViveiroVillalbes RC15:30

Viveiro - Villalbes RC

Viveiro are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

AtiosEstradense15:45

Atios - Estradense

Atios are playing Estradense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 15:45 UTC.

Agrupacion EstudiantilBergantinos16:00

Agrupacion Estudiantil - Bergantinos

Agrupacion Estudiantil are playing Bergantinos at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

ChocoAlondras16:00

Choco - Alondras

Choco are playing Alondras at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Ourense CFUD Ourense16:00

Ourense CF - UD Ourense

Ourense CF are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

RibadumiaPontellas16:00

Ribadumia - Pontellas

Ribadumia are playing Pontellas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

SomozasArzua16:00

Somozas - Arzua

Somozas are playing Arzua at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

PaiosacoSilva SD17:00

Paiosaco - Silva SD

Paiosaco are playing Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

CearesVallobin14:30

Ceares - Vallobin

Ceares are playing Vallobin at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Aviles StadiumLlanera14:45

Aviles Stadium - Llanera

Aviles Stadium are playing Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

LlanesTuilla14:45

Llanes - Tuilla

Llanes are playing Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

MosconiaCaudal14:45

Mosconia - Caudal

Mosconia are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

NavarroGijon Industrial14:45

Navarro - Gijon Industrial

Navarro are playing Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

Real AvilesLenense14:45

Real Aviles - Lenense

Real Aviles are playing Lenense at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

San Martin EIReal Titanico14:45

San Martin EI - Real Titanico

San Martin EI are playing Real Titanico at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

SieroCondal14:45

Siero - Condal

Siero are playing Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

ValdesotoEntregu14:45

Valdesoto - Entregu

Valdesoto are playing Entregu at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

Racing Santander-2Siete Villas11:30

Racing Santander-2 - Siete Villas

Racing Santander-2 are playing Siete Villas at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

CartesCastro14:30

Cartes - Castro

Cartes are playing Castro at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

SamanoBezana14:30

Samano - Bezana

Samano are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

TorinaBarreda14:30

Torina - Barreda

Torina are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

SelayaTropezon15:30

Selaya - Tropezon

Selaya are playing Tropezon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

BarquerenoCayon16:00

Barquereno - Cayon

Barquereno are playing Cayon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

RevillaAtletico Albericia16:00

Revilla - Atletico Albericia

Revilla are playing Atletico Albericia at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Textil EscudoRinconeda Polanco16:00

Textil Escudo - Rinconeda Polanco

Textil Escudo are playing Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

VimenorCultural Guarnizo16:00

Vimenor - Cultural Guarnizo

Vimenor are playing Cultural Guarnizo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Aurrera de OndarroaTolosa15:30

Aurrera de Ondarroa - Tolosa

Aurrera de Ondarroa are playing Tolosa at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

Lagun OnakDurango15:30

Lagun Onak - Durango

Lagun Onak are playing Durango at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

SanturtziSodupe15:30

Santurtzi - Sodupe

Santurtzi are playing Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

UrgatziSantutxu15:30

Urgatzi - Santutxu

Urgatzi are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

BalmasedaReal Sociedad-316:00

Balmaseda - Real Sociedad-3

Balmaseda are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

BeasainGernika16:00

Beasain - Gernika

Beasain are playing Gernika at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

UrdulizAriznabarra17:00

Urduliz - Ariznabarra

Urduliz are playing Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

DeustoSestao18:30

Deusto - Sestao

Deusto are playing Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 5. The match will kick off 18:30 UTC.

VilafrancaTerrassa16:00

Vilafranca - Terrassa

Vilafranca are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

SantfeliuencIgualada17:00

Santfeliuenc - Igualada

Santfeliuenc are playing Igualada at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

PaternaBenicarlo15:00

Paterna - Benicarlo

Paterna are playing Benicarlo at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Villarreal-3Catarroja15:00

Villarreal-3 - Catarroja

Villarreal-3 are playing Catarroja at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

SaguntinoVilamarxant16:00

Saguntino - Vilamarxant

Saguntino are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

AceroTorrent17:00

Acero - Torrent

Acero are playing Torrent at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

BeniganimEldense17:00

Beniganim - Eldense

Beniganim are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

CrevillenteIntercity17:00

Crevillente - Intercity

Crevillente are playing Intercity at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Roda FCAlzira17:00

Roda FC - Alzira

Roda FC are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Real BurgosBurgos Promesas14:30

Real Burgos - Burgos Promesas

Real Burgos are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Numancia-2Gimnastica Segoviana14:45

Numancia-2 - Gimnastica Segoviana

Numancia-2 are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

Salamanca-2Cultural Leonesa-214:45

Salamanca-2 - Cultural Leonesa-2

Salamanca-2 are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

Atletico TordesillasUD Santa Marta15:00

Atletico Tordesillas - UD Santa Marta

Atletico Tordesillas are playing UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Colegios DiocesanosReal Avila15:00

Colegios Diocesanos - Real Avila

Colegios Diocesanos are playing Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Cultural CebrerenaMirandes-215:00

Cultural Cebrerena - Mirandes-2

Cultural Cebrerena are playing Mirandes-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

La GranjaBupolsa15:00

La Granja - Bupolsa

La Granja are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

La Virgen del CaminoBembibre15:00

La Virgen del Camino - Bembibre

La Virgen del Camino are playing Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

PenarandaBecerril Campos15:00

Penaranda - Becerril Campos

Penaranda are playing Becerril Campos at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

ArandinaAlmazan16:00

Arandina - Almazan

Arandina are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Melilla CDAntequera11:30

Melilla CD - Antequera

Melilla CD are playing Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

Huetor TajarLoja16:00

Huetor Tajar - Loja

Huetor Tajar are playing Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Almeria-2Atletico Porcuna17:00

Almeria-2 - Atletico Porcuna

Almeria-2 are playing Atletico Porcuna at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Mancha RealHuetor Vega17:00

Mancha Real - Huetor Vega

Mancha Real are playing Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

CastillejaLa Palma16:00

Castilleja - La Palma

Castilleja are playing La Palma at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

GerenaPuente Genil16:00

Gerena - Puente Genil

Gerena are playing Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

PozoblancoCiudad de Lucena16:00

Pozoblanco - Ciudad de Lucena

Pozoblanco are playing Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

UtreraSevilla-316:00

Utrera - Sevilla-3

Utrera are playing Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez DeportivoAntoniano16:00

Xerez Deportivo - Antoniano

Xerez Deportivo are playing Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

LebrijanaXerez18:00

Lebrijana - Xerez

Lebrijana are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

FelanitxPortmany14:30

Felanitx - Portmany

Felanitx are playing Portmany at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Panaderia PulidoLanzarote15:00

Panaderia Pulido - Lanzarote

Panaderia Pulido are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Santa UrsulaVera16:30

Santa Ursula - Vera

Santa Ursula are playing Vera at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 5. The match will kick off 16:30 UTC.

TrujilloDiocesano15:15

Trujillo - Diocesano

Trujillo are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 15:15 UTC.

CalamonteCD Coria15:30

Calamonte - CD Coria

Calamonte are playing CD Coria at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

AceuchalMontijo16:00

Aceuchal - Montijo

Aceuchal are playing Montijo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

ArroyoFuente de Cantos16:00

Arroyo - Fuente de Cantos

Arroyo are playing Fuente de Cantos at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

AzuagaCacereno16:00

Azuaga - Cacereno

Azuaga are playing Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

ChinatoValdivia16:00

Chinato - Valdivia

Chinato are playing Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

LobonPlasencia16:00

Lobon - Plasencia

Lobon are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

CampanarioMoralo17:30

Campanario - Moralo

Campanario are playing Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

JerezRCP Valverdeno17:30

Jerez - RCP Valverdeno

Jerez are playing RCP Valverdeno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

OlivenzaLlerenense17:30

Olivenza - Llerenense

Olivenza are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 5. The match will kick off 17:30 UTC.

BaztanCortes15:00

Baztan - Cortes

Baztan are playing Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

FontellasMurchante15:00

Fontellas - Murchante

Fontellas are playing Murchante at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

ArdoiPena Azagresa15:30

Ardoi - Pena Azagresa

Ardoi are playing Pena Azagresa at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

BurladesPamplona15:30

Burlades - Pamplona

Burlades are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

San JuanTxantrea16:00

San Juan - Txantrea

San Juan are playing Txantrea at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

SubizaRiver Ega16:00

Subiza - River Ega

Subiza are playing River Ega at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Valle EguesCorellano16:00

Valle Egues - Corellano

Valle Egues are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Racing RiojaYague15:30

Racing Rioja - Yague

Racing Rioja are playing Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

La CalzadaArnedo16:00

La Calzada - Arnedo

La Calzada are playing Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

VareaBerceoPostponedPst

Varea - Berceo

Varea are playing Berceo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 5.

CalamochaAlmudevar10:30

Calamocha - Almudevar

Calamocha are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 10:30 UTC.

BelchiteZaragoza-211:00

Belchite - Zaragoza-2

Belchite are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Cuarte IndustrialSarinena11:00

Cuarte Industrial - Sarinena

Cuarte Industrial are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

BreaEpila14:30

Brea - Epila

Brea are playing Epila at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

SabinanigoBarbastro14:45

Sabinanigo - Barbastro

Sabinanigo are playing Barbastro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

Atletico MonzonFraga15:00

Atletico Monzon - Fraga

Atletico Monzon are playing Fraga at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Huesca-2Illueca15:00

Huesca-2 - Illueca

Huesca-2 are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

RobresVillanueva CF15:00

Robres - Villanueva CF

Robres are playing Villanueva CF at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

BinefarTamarite15:30

Binefar - Tamarite

Binefar are playing Tamarite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

UteboBorja15:30

Utebo - Borja

Utebo are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

TeruelValdefierro16:00

Teruel - Valdefierro

Teruel are playing Valdefierro at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

ConquenseFC Guadalajara14:30

Conquense - FC Guadalajara

Conquense are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Albacete-2Manzanares15:00

Albacete-2 - Manzanares

Albacete-2 are playing Manzanares at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico IbanesHuracan Balazote15:00

Atletico Ibanes - Huracan Balazote

Atletico Ibanes are playing Huracan Balazote at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

AzuquecaTorrijos16:00

Azuqueca - Torrijos

Azuqueca are playing Torrijos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

PedronerasIllescas16:00

Pedroneras - Illescas

Pedroneras are playing Illescas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Quintanar del ReyCalvo SoteloPostponedPst

Quintanar del Rey - Calvo Sotelo

Quintanar del Rey are playing Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 5.

TaranconMarchamalo16:00

Tarancon - Marchamalo

Tarancon are playing Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

VillarrubiaSocuellamos17:00

Villarrubia - Socuellamos

Villarrubia are playing Socuellamos at the Segunda B, Group 5 of Spain on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Real Madrid-2Internacional FC18:00

Real Madrid-2 - Internacional FC

Real Madrid-2 are playing Internacional FC at the Segunda B, Group 5 of Spain on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

Servette Chenois WZurich W14:45

Servette Chenois W - Zurich W

Servette Chenois W are playing Zurich W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on December 5. The match will kick off 14:45 UTC.

Luzern WYoung Boys W15:00

Luzern W - Young Boys W

Luzern W are playing Young Boys W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Grasshoppers WBasel W17:00

Grasshoppers W - Basel W

Grasshoppers W are playing Basel W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Alians Lypova DolynaKrystal11:00

Alians Lypova Dolyna - Krystal

Alians Lypova Dolyna are playing Krystal at the Persha Liga of Ukraine on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Desna U-21Vorskla U-2110:00

Desna U-21 - Vorskla U-21

Desna U-21 are playing Vorskla U-21 at the Youth League of Ukraine on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Zorya U-21Dnipro U-2110:00

Zorya U-21 - Dnipro U-21

Zorya U-21 are playing Dnipro U-21 at the Youth League of Ukraine on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Kolos Kovalivka U-21Oleksandria U-2111:00

Kolos Kovalivka U-21 - Oleksandria U-21

Kolos Kovalivka U-21 are playing Oleksandria U-21 at the Youth League of Ukraine on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Olimpik U-21Rukh Vynnyky U-2116:00

Olimpik U-21 - Rukh Vynnyky U-21

Olimpik U-21 are playing Rukh Vynnyky U-21 at the Youth League of Ukraine on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

Be Forward WanderersSilver12:30

Be Forward Wanderers - Silver

Be Forward Wanderers are playing Silver at the Super League of Malawi on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Ekwendeni HammersTN Stars12:30

Ekwendeni Hammers - TN Stars

Ekwendeni Hammers are playing TN Stars at the Super League of Malawi on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Karonga UnitedNyasa Big Bullets12:30

Karonga United - Nyasa Big Bullets

Karonga United are playing Nyasa Big Bullets at the Super League of Malawi on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

MAFCOCIVO United12:30

MAFCO - CIVO United

MAFCO are playing CIVO United at the Super League of Malawi on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Mighty TigersRed Lions12:30

Mighty Tigers - Red Lions

Mighty Tigers are playing Red Lions at the Super League of Malawi on December 5. The match will kick off 12:30 UTC.

Jiangsu SuningTianjin Teda11:35

Jiangsu Suning - Tianjin Teda

Jiangsu Suning are playing Tianjin Teda at the FA Cup of China on December 5. The match will kick off 11:35 UTC.

Central-WesternWong Tai Sin05:30

Central-Western - Wong Tai Sin

Central-Western are playing Wong Tai Sin at the Division 1 of Hong Kong on December 6. The match will kick off 05:30 UTC.

Hong Kong SaplingIcanfield05:30

Hong Kong Sapling - Icanfield

Hong Kong Sapling are playing Icanfield at the Division 1 of Hong Kong on December 6. The match will kick off 05:30 UTC.

Sham Shui PoHong Kong FC05:30

Sham Shui Po - Hong Kong FC

Sham Shui Po are playing Hong Kong FC at the Division 1 of Hong Kong on December 6. The match will kick off 05:30 UTC.

Eastern DistrictYuen Long07:30

Eastern District - Yuen Long

Eastern District are playing Yuen Long at the Division 1 of Hong Kong on December 6. The match will kick off 07:30 UTC.

North DistrictHoi King07:30

North District - Hoi King

North District are playing Hoi King at the Division 1 of Hong Kong on December 6. The match will kick off 07:30 UTC.

ShatinWofoo Tai Po07:30

Shatin - Wofoo Tai Po

Shatin are playing Wofoo Tai Po at the Division 1 of Hong Kong on December 6. The match will kick off 07:30 UTC.

South China AACitizen AA07:30

South China AA - Citizen AA

South China AA are playing Citizen AA at the Division 1 of Hong Kong on December 6. The match will kick off 07:30 UTC.

NorthEast UnitedEast Bengal Club14:00

NorthEast United - East Bengal Club

NorthEast United are playing East Bengal Club at the ISL of India on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

Arman GoharBaderan Tehran10:45

Arman Gohar - Baderan Tehran

Arman Gohar are playing Baderan Tehran at the Azadegan league of Iran on December 5. The match will kick off 10:45 UTC.

Fajr SepasiNavad Urmia10:45

Fajr Sepasi - Navad Urmia

Fajr Sepasi are playing Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on December 5. The match will kick off 10:45 UTC.

Rayka BabolMalavan10:45

Rayka Babol - Malavan

Rayka Babol are playing Malavan at the Azadegan league of Iran on December 5. The match will kick off 10:45 UTC.

Shahrdari AstaraMes Kerman10:45

Shahrdari Astara - Mes Kerman

Shahrdari Astara are playing Mes Kerman at the Azadegan league of Iran on December 5. The match will kick off 10:45 UTC.

HavadarQashqai11:00

Havadar - Qashqai

Havadar are playing Qashqai at the Azadegan league of Iran on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Oxin AlborzPars Jonoubi Jam11:00

Oxin Alborz - Pars Jonoubi Jam

Oxin Alborz are playing Pars Jonoubi Jam at the Azadegan league of Iran on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Esteghlal KhuzestanChooka Talesh11:30

Esteghlal Khuzestan - Chooka Talesh

Esteghlal Khuzestan are playing Chooka Talesh at the Azadegan league of Iran on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

Shahin BushehrKhooshe Talaee Saveh11:30

Shahin Bushehr - Khooshe Talaee Saveh

Shahin Bushehr are playing Khooshe Talaee Saveh at the Azadegan league of Iran on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

Sorkhpooshan PakdashtEsteghlal Mollasani11:30

Sorkhpooshan Pakdasht - Esteghlal Mollasani

Sorkhpooshan Pakdasht are playing Esteghlal Mollasani at the Azadegan league of Iran on December 5. The match will kick off 11:30 UTC.

Blaublitz Akita1 - 3ImabariFull TimeFT

Blaublitz Akita - Imabari

Blaublitz Akita played Imabari at the J-League 3 of Japan on December 5. The match kicked off 04:00 UTC. Imabari won 1-3.

Grulla Morioka2 - 2Roasso KumamotoFull TimeFT

Grulla Morioka - Roasso Kumamoto

Grulla Morioka played Roasso Kumamoto at the J-League 3 of Japan on December 5. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cerezo Osaka-21 - 0Fujieda MYFCFull TimeFT

Cerezo Osaka-2 - Fujieda MYFC

Cerezo Osaka-2 played Fujieda MYFC at the J-League 3 of Japan on December 5. The match kicked off 05:00 UTC. Cerezo Osaka-2 won 1-0.

Kagoshima United3 - 2Fukushima UtdFull TimeFT

Kagoshima United - Fukushima Utd

Kagoshima United played Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on December 5. The match kicked off 05:00 UTC. Kagoshima United won 3-2.

Kataller Toyama2 - 0Kamatamare SanukiFull TimeFT

Kataller Toyama - Kamatamare Sanuki

Kataller Toyama played Kamatamare Sanuki at the J-League 3 of Japan on December 5. The match kicked off 05:00 UTC. Kataller Toyama won 2-0.

Gifu0 - 2Gainare TottoriFull TimeFT

Gifu - Gainare Tottori

Gifu played Gainare Tottori at the J-League 3 of Japan on December 5. The match kicked off 06:00 UTC. Gainare Tottori won 0-2.

Azul Claro NumazuGamba Osaka-204:00

Azul Claro Numazu - Gamba Osaka-2

Azul Claro Numazu are playing Gamba Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on December 6. The match will kick off 04:00 UTC.

Vanraure HachinoheSagamihara04:00

Vanraure Hachinohe - Sagamihara

Vanraure Hachinohe are playing Sagamihara at the J-League 3 of Japan on December 6. The match will kick off 04:00 UTC.

YSCCParceiro Nagano04:00

YSCC - Parceiro Nagano

YSCC are playing Parceiro Nagano at the J-League 3 of Japan on December 6. The match will kick off 04:00 UTC.

Al-WeehdatAl Aqaba14:00

Al-Weehdat - Al Aqaba

Al-Weehdat are playing Al Aqaba at the Premier League of Jordan on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

MaanAl-Ramtha16:30

Maan - Al-Ramtha

Maan are playing Al-Ramtha at the Premier League of Jordan on December 5. The match will kick off 16:30 UTC.

Defensores de CambaceresCA Atlas20:10

Defensores de Cambaceres - CA Atlas

Defensores de Cambaceres are playing CA Atlas at the Primera D Metropolitana, Promotion round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Sportivo BarracasClaypole20:10

Sportivo Barracas - Claypole

Sportivo Barracas are playing Claypole at the Primera D Metropolitana, Promotion round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Deportivo MunizArgentino Rosario20:10

Deportivo Muniz - Argentino Rosario

Deportivo Muniz are playing Argentino Rosario at the Primera D Metropolitana, Relegation round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Taraji Wadi Al-NesThaqafi Tulkarem13:00

Taraji Wadi Al-Nes - Thaqafi Tulkarem

Taraji Wadi Al-Nes are playing Thaqafi Tulkarem at the West Bank League of Palestine on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

OhodAl Feiha12:15

Ohod - Al Feiha

Ohod are playing Al Feiha at the Division 1 of Saudi Arabia on December 5. The match will kick off 12:15 UTC.

Al NahdhaAl Taee Hail14:25

Al Nahdha - Al Taee Hail

Al Nahdha are playing Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on December 5. The match will kick off 14:25 UTC.

Al-SahelAl Thuqbah14:25

Al-Sahel - Al Thuqbah

Al-Sahel are playing Al Thuqbah at the Division 1 of Saudi Arabia on December 5. The match will kick off 14:25 UTC.

HajerAl Najoom14:30

Hajer - Al Najoom

Hajer are playing Al Najoom at the Division 1 of Saudi Arabia on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

JeddahArar15:15

Jeddah - Arar

Jeddah are playing Arar at the Division 1 of Saudi Arabia on December 5. The match will kick off 15:15 UTC.

Al-HorgelahHorriya12:00

Al-Horgelah - Horriya

Al-Horgelah are playing Horriya at the Premier League of Syria on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Muangkan United3 - 0Don Mueang79'

Muangkan United - Don Mueang

Muangkan United are playing Don Mueang at the FA Cup of Thailand on December 5. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and Muangkan United are winning 3-0.

Udon United2 - 0Navy74'

Udon United - Navy

Udon United are playing Navy at the FA Cup of Thailand on December 5. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and Udon United are winning 2-0.

Bangkok UnitedChiangrai11:00

Bangkok United - Chiangrai

Bangkok United are playing Chiangrai at the FA Cup of Thailand on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Lamphun WarriorChonburi FC11:00

Lamphun Warrior - Chonburi FC

Lamphun Warrior are playing Chonburi FC at the FA Cup of Thailand on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Nong Bua PitchayaPrachuap11:00

Nong Bua Pitchaya - Prachuap

Nong Bua Pitchaya are playing Prachuap at the FA Cup of Thailand on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

Samut PrakanMaejo United11:00

Samut Prakan - Maejo United

Samut Prakan are playing Maejo United at the FA Cup of Thailand on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

RayongRatchaburi12:00

Rayong - Ratchaburi

Rayong are playing Ratchaburi at the FA Cup of Thailand on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Al Khaleej Khor FakkanAl Sharjah12:35

Al Khaleej Khor Fakkan - Al Sharjah

Al Khaleej Khor Fakkan are playing Al Sharjah at the Presidents Cup of Uae on December 5. The match will kick off 12:35 UTC.

Al AinAjman12:45

Al Ain - Ajman

Al Ain are playing Ajman at the Presidents Cup of Uae on December 5. The match will kick off 12:45 UTC.

Al FujairahAl Wasl Dubai15:45

Al Fujairah - Al Wasl Dubai

Al Fujairah are playing Al Wasl Dubai at the Presidents Cup of Uae on December 5. The match will kick off 15:45 UTC.

Al Wahda FC Abu DhabiAl Nasr15:45

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Nasr

Al Wahda FC Abu Dhabi are playing Al Nasr at the Presidents Cup of Uae on December 5. The match will kick off 15:45 UTC.

JS SaouraUSM Alger13:00

JS Saoura - USM Alger

JS Saoura are playing USM Alger at the Ligue 1 of Algeria on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

US BiskraHussein Dey13:00

US Biskra - Hussein Dey

US Biskra are playing Hussein Dey at the Ligue 1 of Algeria on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

ES SetifRC Relizane14:00

ES Setif - RC Relizane

ES Setif are playing RC Relizane at the Ligue 1 of Algeria on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

ASO ChlefWA Tlemcen15:00

ASO Chlef - WA Tlemcen

ASO Chlef are playing WA Tlemcen at the Ligue 1 of Algeria on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

ASEC-KKOZAF15:30

ASEC-K - KOZAF

ASEC-K are playing KOZAF at the Premier League of Burkina Faso on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

RoyalUSFA15:30

Royal - USFA

Royal are playing USFA at the Premier League of Burkina Faso on December 5. The match will kick off 15:30 UTC.

ASFA-YennengaRahimoPostponedPst

ASFA-Yennenga - Rahimo

ASFA-Yennenga are playing Rahimo at the Premier League of Burkina Faso on December 5.

RukinzoLes ElephantsPostponedPst

Rukinzo - Les Elephants

Rukinzo are playing Les Elephants at the Primus League of Burundi on December 5.

Aigle NoirKayanzaPostponedPst

Aigle Noir - Kayanza

Aigle Noir are playing Kayanza at the Primus League of Burundi on December 5.

Royal de MuramvyaVitalO13:00

Royal de Muramvya - VitalO

Royal de Muramvya are playing VitalO at the Primus League of Burundi on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Bujumbura CityMusongatiPostponedPst

Bujumbura City - Musongati

Bujumbura City are playing Musongati at the Primus League of Burundi on December 5.

NAPSA StarsNgazi Sport13:00

NAPSA Stars - Ngazi Sport

NAPSA Stars are playing Ngazi Sport at the Preliminary round of Caf Confederation Cup on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Bloemfontein CelticManiema Union13:30

Bloemfontein Celtic - Maniema Union

Bloemfontein Celtic are playing Maniema Union at the Preliminary round of Caf Confederation Cup on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

US GendarmerieYeelen Olympique14:30

US Gendarmerie - Yeelen Olympique

US Gendarmerie are playing Yeelen Olympique at the Preliminary round of Caf Confederation Cup on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Kano PillarsJaraaf15:00

Kano Pillars - Jaraaf

Kano Pillars are playing Jaraaf at the Preliminary round of Caf Confederation Cup on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

KVZAlamal Atbara16:00

KVZ - Alamal Atbara

KVZ are playing Alamal Atbara at the Preliminary round of Caf Confederation Cup on December 5. The match will kick off 16:00 UTC.

SalitasAshanti Gold18:00

Salitas - Ashanti Gold

Salitas are playing Ashanti Gold at the Preliminary round of Caf Confederation Cup on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

Tihad Casablanca3 - 0GamtelForfeitFrf

Tihad Casablanca - Gamtel

Tihad Casablanca played Gamtel at the Preliminary round of Caf Confederation Cup on December 5. Gamtel was forfeited with a 3-0 loss.. Tihad Casablanca won 3-0.

Racing KinshasaTP Mazembe14:30

Racing Kinshasa - TP Mazembe

Racing Kinshasa are playing TP Mazembe at the Super Ligue of Dr Congo on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Sanga BalendeLubumbashi Sport14:30

Sanga Balende - Lubumbashi Sport

Sanga Balende are playing Lubumbashi Sport at the Super Ligue of Dr Congo on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Talaea El GeishAl Ahly Cairo18:00

Talaea El Geish - Al Ahly Cairo

Talaea El Geish are playing Al Ahly Cairo at the National Cup of Egypt on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

Berekum ChelseaLiberty Professionals15:00

Berekum Chelsea - Liberty Professionals

Berekum Chelsea are playing Liberty Professionals at the Premier League of Ghana on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Eleven WondersWAFA15:00

Eleven Wonders - WAFA

Eleven Wonders are playing WAFA at the Premier League of Ghana on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

FC DreamsLegon Cities15:00

FC Dreams - Legon Cities

FC Dreams are playing Legon Cities at the Premier League of Ghana on December 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Medeama SCAsante KotokoPostponedPst

Medeama SC - Asante Kotoko

Medeama SC are playing Asante Kotoko at the Premier League of Ghana on December 5.

Posta RangersBandariPostponedPst

Posta Rangers - Bandari

Posta Rangers are playing Bandari at the Premier League of Kenya on December 5.

Nzoia SugarKariobangi Sharks12:00

Nzoia Sugar - Kariobangi Sharks

Nzoia Sugar are playing Kariobangi Sharks at the Premier League of Kenya on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

Nzoia SugarUlinzi StarsPostponedPst

Nzoia Sugar - Ulinzi Stars

Nzoia Sugar are playing Ulinzi Stars at the Premier League of Kenya on December 5.

TuskerBandariPostponedPst

Tusker - Bandari

Tusker are playing Bandari at the Premier League of Kenya on December 5.

TuskerWestern StimaPostponedPst

Tusker - Western Stima

Tusker are playing Western Stima at the Premier League of Kenya on December 5.

Mathare UnitedGor MahiaPostponedPst

Mathare United - Gor Mahia

Mathare United are playing Gor Mahia at the Premier League of Kenya on December 5.

CR Khemis ZemamraRSB Berkane14:30

CR Khemis Zemamra - RSB Berkane

CR Khemis Zemamra are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on December 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Rapide Oued ZemMCO Oujda16:30

Rapide Oued Zem - MCO Oujda

Rapide Oued Zem are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on December 5. The match will kick off 16:30 UTC.

OCS SafiDHJ El Jadida18:30

OCS Safi - DHJ El Jadida

OCS Safi are playing DHJ El Jadida at the Botola Pro of Morocco on December 5. The match will kick off 18:30 UTC.

Chabab AtlasKawkab Marrakech14:00

Chabab Atlas - Kawkab Marrakech

Chabab Atlas are playing Kawkab Marrakech at the Botola 2 of Morocco on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi SalmiStade Marocain14:00

Riadi Salmi - Stade Marocain

Riadi Salmi are playing Stade Marocain at the Botola 2 of Morocco on December 5. The match will kick off 14:00 UTC.

Cape Umoya UnitedSteenberg United13:30

Cape Umoya United - Steenberg United

Cape Umoya United are playing Steenberg United at the Division 1 of South Africa on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

Pretoria Univ.Bizana Pondo Chiefs13:30

Pretoria Univ. - Bizana Pondo Chiefs

Pretoria Univ. are playing Bizana Pondo Chiefs at the Division 1 of South Africa on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

TS SportingJDR Stars13:30

TS Sporting - JDR Stars

TS Sporting are playing JDR Stars at the Division 1 of South Africa on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

UthongathiCape Town All Stars13:30

Uthongathi - Cape Town All Stars

Uthongathi are playing Cape Town All Stars at the Division 1 of South Africa on December 5. The match will kick off 13:30 UTC.

Coastal UnionMbeya City13:00

Coastal Union - Mbeya City

Coastal Union are playing Mbeya City at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Tanzania PrisonsKagera Sugar13:00

Tanzania Prisons - Kagera Sugar

Tanzania Prisons are playing Kagera Sugar at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

OnduparakaExpress12:00

Onduparaka - Express

Onduparaka are playing Express at the Premier League of Uganda on December 5. The match will kick off 12:00 UTC.

KyetumeAirtel Kitara13:00

Kyetume - Airtel Kitara

Kyetume are playing Airtel Kitara at the Premier League of Uganda on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

UPDFBusonga United13:00

UPDF - Busonga United

UPDF are playing Busonga United at the Premier League of Uganda on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

ZESCO UnitedPrison Leopards11:00

ZESCO United - Prison Leopards

ZESCO United are playing Prison Leopards at the Super League of Zambia on December 5. The match will kick off 11:00 UTC.

BuildconZanaco13:00

Buildcon - Zanaco

Buildcon are playing Zanaco at the Super League of Zambia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

NkwaziIndeni13:00

Nkwazi - Indeni

Nkwazi are playing Indeni at the Super League of Zambia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Young Green EaglesGreen Buffaloes FC13:00

Young Green Eagles - Green Buffaloes FC

Young Green Eagles are playing Green Buffaloes FC at the Super League of Zambia on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

JicaralCS Herediano20:00

Jicaral - CS Herediano

Jicaral are playing CS Herediano at the Apertura of Costa Rica on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

Sporting San JoseSantos Dg20:00

Sporting San Jose - Santos Dg

Sporting San Jose are playing Santos Dg at the Apertura of Costa Rica on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

LD AlajuelenseLimon00:00

LD Alajuelense - Limon

LD Alajuelense are playing Limon at the Apertura of Costa Rica on December 6. The match will kick off 00:00 UTC.

ChalatenangoMunicipal Limeno00:00

Chalatenango - Municipal Limeno

Chalatenango are playing Municipal Limeno at the Apertura of El Salvador on December 6. The match will kick off 00:00 UTC.

SonsonateAguila01:00

Sonsonate - Aguila

Sonsonate are playing Aguila at the Apertura of El Salvador on December 6. The match will kick off 01:00 UTC.

Isidro MetapanAlianza01:15

Isidro Metapan - Alianza

Isidro Metapan are playing Alianza at the Apertura of El Salvador on December 6. The match will kick off 01:15 UTC.

MalacatecoFC Sacachispas17:00

Malacateco - FC Sacachispas

Malacateco are playing FC Sacachispas at the Apertura of Guatemala on December 5. The match will kick off 17:00 UTC.

IztapaAchuapa19:05

Iztapa - Achuapa

Iztapa are playing Achuapa at the Apertura of Guatemala on December 5. The match will kick off 19:05 UTC.

MarathonHonduras Progreso21:00

Marathon - Honduras Progreso

Marathon are playing Honduras Progreso at the Apertura of Honduras on December 5. The match will kick off 21:00 UTC.

Real de MinasCD Real Sociedad21:00

Real de Minas - CD Real Sociedad

Real de Minas are playing CD Real Sociedad at the Apertura of Honduras on December 5. The match will kick off 21:00 UTC.

LeonGuadalajara03:00

Leon - Guadalajara

Leon are playing Guadalajara at the Primera Division, Playoff of Mexico on December 6. The match will kick off 03:00 UTC.

MoreliaTlaxcala23:00

Morelia - Tlaxcala

Morelia are playing Tlaxcala at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on December 5. The match will kick off 23:00 UTC.

Tampico MaderoZacatepec01:00

Tampico Madero - Zacatepec

Tampico Madero are playing Zacatepec at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on December 6. The match will kick off 01:00 UTC.

ComunicacionesJJ Urquiza20:10

Comunicaciones - JJ Urquiza

Comunicaciones are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana, Promotion Playoffs of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Estudiantes de CaserosEstudiantes Rio Cuarto20:10

Estudiantes de Caseros - Estudiantes Rio Cuarto

Estudiantes de Caseros are playing Estudiantes Rio Cuarto at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Gimnasia MendozaSarmiento20:10

Gimnasia Mendoza - Sarmiento

Gimnasia Mendoza are playing Sarmiento at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Villa DalmineDeportivo Riestra20:10

Villa Dalmine - Deportivo Riestra

Villa Dalmine are playing Deportivo Riestra at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

PlatenseDeportivo Moron22:10

Platense - Deportivo Moron

Platense are playing Deportivo Moron at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on December 5. The match will kick off 22:10 UTC.

All BoysSantamarina20:10

All Boys - Santamarina

All Boys are playing Santamarina at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Nueva ChicagoAlvarado Mar del Plata20:10

Nueva Chicago - Alvarado Mar del Plata

Nueva Chicago are playing Alvarado Mar del Plata at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

QuilmesGimnasia Jujuy20:10

Quilmes - Gimnasia Jujuy

Quilmes are playing Gimnasia Jujuy at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

San Martin SJBarracas Central21:00

San Martin SJ - Barracas Central

San Martin SJ are playing Barracas Central at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on December 5. The match will kick off 21:00 UTC.

Belgrano CordobaIndependiente Rivadavia22:10

Belgrano Cordoba - Independiente Rivadavia

Belgrano Cordoba are playing Independiente Rivadavia at the Primera Nacional, Relegation round of Argentina on December 5. The match will kick off 22:10 UTC.

Atletico GuemesDouglas Haig00:00

Atletico Guemes - Douglas Haig

Atletico Guemes are playing Douglas Haig at the Torneo Federal A, Promotion round of Argentina on December 6. The match will kick off 00:00 UTC.

Boca UnidosSportivo Belgrano20:00

Boca Unidos - Sportivo Belgrano

Boca Unidos are playing Sportivo Belgrano at the Torneo Federal A, Relegation round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

Argentino MerloReal Pilar20:10

Argentino Merlo - Real Pilar

Argentino Merlo are playing Real Pilar at the Primera C, Promotion round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

CanuelasDep. Merlo20:10

Canuelas - Dep. Merlo

Canuelas are playing Dep. Merlo at the Primera C, Promotion round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

San MiguelTalleres Remedios20:10

San Miguel - Talleres Remedios

San Miguel are playing Talleres Remedios at the Primera B Metropolitana, Relegation round of Argentina on December 5. The match will kick off 20:10 UTC.

Botafogo PBTreze20:00

Botafogo PB - Treze

Botafogo PB are playing Treze at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

Imperatriz MAManaus20:00

Imperatriz MA - Manaus

Imperatriz MA are playing Manaus at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

RemoPaysandu20:00

Remo - Paysandu

Remo are playing Paysandu at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

Santa CruzFerroviario20:00

Santa Cruz - Ferroviario

Santa Cruz are playing Ferroviario at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

Vila NovaJacuipense20:00

Vila Nova - Jacuipense

Vila Nova are playing Jacuipense at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

CriciumaBrusque22:00

Criciuma - Brusque

Criciuma are playing Brusque at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 22:00 UTC.

Sao BentoItuano22:00

Sao Bento - Ituano

Sao Bento are playing Ituano at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 22:00 UTC.

TombenseBoa22:00

Tombense - Boa

Tombense are playing Boa at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 22:00 UTC.

Volta RedondaLondrina22:00

Volta Redonda - Londrina

Volta Redonda are playing Londrina at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 22:00 UTC.

Ypiranga ErechimEC Sao Jose22:00

Ypiranga Erechim - EC Sao Jose

Ypiranga Erechim are playing EC Sao Jose at the Serie C of Brasil on December 5. The match will kick off 22:00 UTC.

AlagoinhasGoiania18:00

Alagoinhas - Goiania

Alagoinhas are playing Goiania at the Serie D, Playoffs of Brasil on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

FlorestaItabaiana18:00

Floresta - Itabaiana

Floresta are playing Itabaiana at the Serie D, Playoffs of Brasil on December 5. The match will kick off 18:00 UTC.

Juventude MABragantino PA18:30

Juventude MA - Bragantino PA

Juventude MA are playing Bragantino PA at the Serie D, Playoffs of Brasil on December 5. The match will kick off 18:30 UTC.

CascavelNovorizontino19:00

Cascavel - Novorizontino

Cascavel are playing Novorizontino at the Serie D, Playoffs of Brasil on December 5. The match will kick off 19:00 UTC.

CaxiasMirassol19:00

Caxias - Mirassol

Caxias are playing Mirassol at the Serie D, Playoffs of Brasil on December 5. The match will kick off 19:00 UTC.

Marcilio DiasFerroviaria19:00

Marcilio Dias - Ferroviaria

Marcilio Dias are playing Ferroviaria at the Serie D, Playoffs of Brasil on December 5. The match will kick off 19:00 UTC.

Puerto MSan Luis de Quillota13:00

Puerto M - San Luis de Quillota

Puerto M are playing San Luis de Quillota at the Primera B of Chile on December 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Rangers TalcaCopiapo22:15

Rangers Talca - Copiapo

Rangers Talca are playing Copiapo at the Primera B of Chile on December 5. The match will kick off 22:15 UTC.

Once CaldasBoyaco ChicoPostponedPst

Once Caldas - Boyaco Chico

Once Caldas are playing Boyaco Chico at the Primera Division, Final Stages of Colombia on December 5.

Deportivo La EquidadIndependiente Santa Fe01:00

Deportivo La Equidad - Independiente Santa Fe

Deportivo La Equidad are playing Independiente Santa Fe at the Primera Division, Final Stages of Colombia on December 6. The match will kick off 01:00 UTC.

Sporting CristalInti Gas Ayacucho19:00

Sporting Cristal - Inti Gas Ayacucho

Sporting Cristal are playing Inti Gas Ayacucho at the Primera Division, Final Stages of Peru on December 5. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico ProgresoLiverpool P.20:00

Atletico Progreso - Liverpool P.

Atletico Progreso are playing Liverpool P. at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on December 5. The match will kick off 20:00 UTC.

Cerro LargoCerro M.22:15

Cerro Largo - Cerro M.

Cerro Largo are playing Cerro M. at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on December 5. The match will kick off 22:15 UTC.

WanderersPlaza Colonia00:30

Wanderers - Plaza Colonia

Wanderers are playing Plaza Colonia at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on December 6. The match will kick off 00:30 UTC.

Hamilton WanderersWellington Phoenix-200:00

Hamilton Wanderers - Wellington Phoenix-2

Hamilton Wanderers are playing Wellington Phoenix-2 at the Premiership of New Zealand on December 6. The match will kick off 00:00 UTC.

Hawke's Bay UnitedCanterbury United00:30

Hawke's Bay United - Canterbury United

Hawke's Bay United are playing Canterbury United at the Premiership of New Zealand on December 6. The match will kick off 00:30 UTC.

Eastern Suburbs FCWaitakere United03:00

Eastern Suburbs FC - Waitakere United

Eastern Suburbs FC are playing Waitakere United at the Premiership of New Zealand on December 6. The match will kick off 03:00 UTC.

Team WellingtonAuckland City03:00

Team Wellington - Auckland City

Team Wellington are playing Auckland City at the Premiership of New Zealand on December 6. The match will kick off 03:00 UTC.