Viktoria Berlin logo
Germany

Viktoria Berlin Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Viktoria Berlin
Latest Results
Viktoria Berlin0 - 0BFC Dynamo5 days ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - BFC Dynamo

Viktoria Berlin played BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on November 8. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Altglienicke3 - 2Viktoria Berlin11 days ago Full TimeFT

Altglienicke - Viktoria Berlin

Altglienicke played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on November 2. The match kicked off 12:30 UTC. Altglienicke won 3-2.

Lichtenberg1 - 1Viktoria Berlin25 days ago Full TimeFT

Lichtenberg - Viktoria Berlin

Lichtenberg played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on October 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Germania Halberstadt0 - 1Viktoria Berlina month ago Full TimeFT

Germania Halberstadt - Viktoria Berlin

Germania Halberstadt played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on September 29. The match kicked off 11:30 UTC. Viktoria Berlin won 0-1.

Viktoria Berlin0 - 0Optik Ratenow2 months ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - Optik Ratenow

Viktoria Berlin played Optik Ratenow at the Regionalliga Nordost of Germany on September 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union Furstenwalde2 - 2Viktoria Berlin2 months ago Full TimeFT

Union Furstenwalde - Viktoria Berlin

Union Furstenwalde played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on September 15. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Viktoria Berlin1 - 1Auerbach2 months ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - Auerbach

Viktoria Berlin played Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on August 31. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Viktoria Berlin0 - 0Energie3 months ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - Energie

Viktoria Berlin played Energie at the Regionalliga Nordost of Germany on August 28. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bischofswerdaer FV1 - 4Viktoria Berlin3 months ago Full TimeFT

Bischofswerdaer FV - Viktoria Berlin

Bischofswerdaer FV played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on August 24. The match kicked off 11:30 UTC. Viktoria Berlin won 1-4.

Babelsberg 030 - 0Viktoria Berlin3 months ago Full TimeFT

Babelsberg 03 - Viktoria Berlin

Babelsberg 03 played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on August 16. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Viktoria Berlin0 - 1Arminia Bielefeld3 months ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - Arminia Bielefeld

Viktoria Berlin played Arminia Bielefeld at the National cup of Germany on August 10. The match kicked off 13:30 UTC. Arminia Bielefeld won 0-1.

Viktoria Berlin0 - 2Lokomotive Leipzig3 months ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - Lokomotive Leipzig

Viktoria Berlin played Lokomotive Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on August 4. The match kicked off 11:30 UTC. Lokomotive Leipzig won 0-2.

Chemie Leipzig0 - 0Viktoria Berlin3 months ago Full TimeFT

Chemie Leipzig - Viktoria Berlin

Chemie Leipzig played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on July 31. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Viktoria Berlin2 - 0Erfurt4 months ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - Erfurt

Viktoria Berlin played Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on July 27. The match kicked off 11:30 UTC. Viktoria Berlin won 2-0.

Viktoria Berlin0 - 1CFC Hertha4 months ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - CFC Hertha

Viktoria Berlin played CFC Hertha at the Club Friendlies of International on July 23. The match kicked off 16:45 UTC. CFC Hertha won 0-1.

Viktoria Berlin1 - 3Erzgebirge Aue4 months ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - Erzgebirge Aue

Viktoria Berlin played Erzgebirge Aue at the Club Friendlies of International on July 9. The match kicked off 16:00 UTC. Erzgebirge Aue won 1-3.

Viktoria Berlin4 - 1Krieschow4 months ago Full TimeFT

Viktoria Berlin - Krieschow

Viktoria Berlin played Krieschow at the Club Friendlies of International on July 6. The match kicked off 14:15 UTC. Viktoria Berlin won 4-1.

Wolfsburg-20 - 1Viktoria Berlin5 months ago Full TimeFT

Wolfsburg-2 - Viktoria Berlin

Wolfsburg-2 played Viktoria Berlin at the Club Friendlies of International on June 23. The match kicked off 11:00 UTC. Viktoria Berlin won 0-1.

BAK 072 - 0Viktoria Berlin6 months ago Full TimeFT

BAK 07 - Viktoria Berlin

BAK 07 played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on May 18. The match kicked off 11:30 UTC. BAK 07 won 2-0.

Germania Halberstadt1 - 1Viktoria Berlin6 months ago Full TimeFT

Germania Halberstadt - Viktoria Berlin

Germania Halberstadt played Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on May 4. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Viktoria Berlin is a football club from Germany competing in the Regionalliga Nordost of Germany. ScoreBat covers all matches of Viktoria Berlin in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Viktoria Berlin roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Viktoria Berlin for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Viktoria Berlin goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Viktoria Berlin livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Viktoria Berlin.

Matchday Live
Andorra CFAndratx18:00

Andorra CF - Andratx

Andorra CF are playing Andratx at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

Becerril CamposUrraca18:00

Becerril Campos - Urraca

Becerril Campos are playing Urraca at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

TolosaPontellas18:00

Tolosa - Pontellas

Tolosa are playing Pontellas at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

ComillasBarquereno19:00

Comillas - Barquereno

Comillas are playing Barquereno at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

FragaPena Azagresa19:30

Fraga - Pena Azagresa

Fraga are playing Pena Azagresa at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 19:30 UTC.

Melilla CDLobon19:30

Melilla CD - Lobon

Melilla CD are playing Lobon at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 19:30 UTC.

AntonianoAtletico Porcuna20:00

Antoniano - Atletico Porcuna

Antoniano are playing Atletico Porcuna at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 20:00 UTC.

El AlamoPedroneras20:00

El Alamo - Pedroneras

El Alamo are playing Pedroneras at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 20:00 UTC.

IntercityGran Tarajal20:00

Intercity - Gran Tarajal

Intercity are playing Gran Tarajal at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 20:00 UTC.

Ramon y CajalEl Palmar20:00

Ramon y Cajal - El Palmar

Ramon y Cajal are playing El Palmar at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 20:00 UTC.

ExeterWest Ham U-2119:00

Exeter - West Ham U-21

Exeter are playing West Ham U-21 at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

ShrewsburyMacclesfield Town19:30

Shrewsbury - Macclesfield Town

Shrewsbury are playing Macclesfield Town at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:30 UTC.

Bristol RoversSwindon Town19:45

Bristol Rovers - Swindon Town

Bristol Rovers are playing Swindon Town at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:45 UTC.

Fleetwood TownOldham Athletic19:45

Fleetwood Town - Oldham Athletic

Fleetwood Town are playing Oldham Athletic at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:45 UTC.

Southend UnitedWimbledon19:45

Southend United - Wimbledon

Southend United are playing Wimbledon at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:45 UTC.

Spartak-2Armavir09:30

Spartak-2 - Armavir

Spartak-2 are playing Armavir at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 09:30 UTC.

NeftekhimikAvangard11:00

Neftekhimik - Avangard

Neftekhimik are playing Avangard at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

FK Krasnodar-2Yenisey12:00

FK Krasnodar-2 - Yenisey

FK Krasnodar-2 are playing Yenisey at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

FC ChaykaMordovia15:30

FC Chayka - Mordovia

FC Chayka are playing Mordovia at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

FakelSKA Khabarovsk15:30

Fakel - SKA Khabarovsk

Fakel are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

KhimkiRotor15:30

Khimki - Rotor

Khimki are playing Rotor at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

ShinnikLuch-Energia15:30

Shinnik - Luch-Energia

Shinnik are playing Luch-Energia at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

TekstilshikTom15:30

Tekstilshik - Tom

Tekstilshik are playing Tom at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

ChertanovoBaltica16:00

Chertanovo - Baltica

Chertanovo are playing Baltica at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

TorpedoNizhnyi Novgorod16:30

Torpedo - Nizhnyi Novgorod

Torpedo are playing Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 16:30 UTC.

Central-AfricaBurundi13:00

Central-Africa - Burundi

Central-Africa are playing Burundi at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

MalawiSouth Sudan13:00

Malawi - South Sudan

Malawi are playing South Sudan at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

CameroonCape Verde16:00

Cameroon - Cape Verde

Cameroon are playing Cape Verde at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

Guinea BissauEswatini16:00

Guinea Bissau - Eswatini

Guinea Bissau are playing Eswatini at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

NamibiaChad16:00

Namibia - Chad

Namibia are playing Chad at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

NigeriaBenin16:00

Nigeria - Benin

Nigeria are playing Benin at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

Sierra LeoneLesotho16:00

Sierra Leone - Lesotho

Sierra Leone are playing Lesotho at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

AngolaGambia19:00

Angola - Gambia

Angola are playing Gambia at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

Burkina FasoUganda19:00

Burkina Faso - Uganda

Burkina Faso are playing Uganda at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

SenegalCongo19:00

Senegal - Congo

Senegal are playing Congo at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

SudanSao Tome19:00

Sudan - Sao Tome

Sudan are playing Sao Tome at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

FlamengoVasco00:30

Flamengo - Vasco

Flamengo are playing Vasco at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 00:30 UTC.

Vila NovaGuarani22:15

Vila Nova - Guarani

Vila Nova are playing Guarani at the Serie B of Brasil on November 13. The match will kick off 22:15 UTC.

Botafogo SPSport Recife00:30

Botafogo SP - Sport Recife

Botafogo SP are playing Sport Recife at the Serie B of Brasil on November 14. The match will kick off 00:30 UTC.

KingstonianCheshuntPostponedPst

Kingstonian - Cheshunt

Kingstonian are playing Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on November 13.

Derby County U-23Leeds U-2319:00

Derby County U-23 - Leeds U-23

Derby County U-23 are playing Leeds U-23 at the U-23 Premier League cup of England on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

NottingenVillingen18:00

Nottingen - Villingen

Nottingen are playing Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

Debrecen U-19Ferencvaros U-1911:00

Debrecen U-19 - Ferencvaros U-19

Debrecen U-19 are playing Ferencvaros U-19 at the U-19 League of Hungary on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

TriestinaVirtus Verona16:00

Triestina - Virtus Verona

Triestina are playing Virtus Verona at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

SavoiaCitta di Fasano13:30

Savoia - Citta di Fasano

Savoia are playing Citta di Fasano at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

AcirealeFoggia14:00

Acireale - Foggia

Acireale are playing Foggia at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

Folgore CarateseSeregno14:00

Folgore Caratese - Seregno

Folgore Caratese are playing Seregno at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

InverunoSanremese14:00

Inveruno - Sanremese

Inveruno are playing Sanremese at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

San Donato TavarnelleSeravezza14:00

San Donato Tavarnelle - Seravezza

San Donato Tavarnelle are playing Seravezza at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

TolentinoMezzolara14:00

Tolentino - Mezzolara

Tolentino are playing Mezzolara at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

Union FeltreCampodarsego14:00

Union Feltre - Campodarsego

Union Feltre are playing Campodarsego at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

Sassari TorresPineto19:30

Sassari Torres - Pineto

Sassari Torres are playing Pineto at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 19:30 UTC.

AsaneNotodden17:00

Asane - Notodden

Asane are playing Notodden at the 1. Division, Relegation of Norway on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

IdealAnadia12:00

Ideal - Anadia

Ideal are playing Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

PanduriiDaco-GeticaPostponedPst

Pandurii - Daco-Getica

Pandurii are playing Daco-Getica at the Liga 2 of Romania on November 13.

CsikszeredaScolar Resita12:00

Csikszereda - Scolar Resita

Csikszereda are playing Scolar Resita at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Dunarea CalarasiArges12:00

Dunarea Calarasi - Arges

Dunarea Calarasi are playing Arges at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

MetaloglobusFarul Constanta12:00

Metaloglobus - Farul Constanta

Metaloglobus are playing Farul Constanta at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Ripensia TimisoaraASU Poli Timisoara12:00

Ripensia Timisoara - ASU Poli Timisoara

Ripensia Timisoara are playing ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Sportul SnagovTurris-Oltul12:00

Sportul Snagov - Turris-Oltul

Sportul Snagov are playing Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

UTA AradGloria Buzau12:00

UTA Arad - Gloria Buzau

UTA Arad are playing Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Universitatea ClujConcordia Chiajna15:30

Universitatea Cluj - Concordia Chiajna

Universitatea Cluj are playing Concordia Chiajna at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

MioveniRapid B17:30

Mioveni - Rapid B

Mioveni are playing Rapid B at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 17:30 UTC.

Buducnost DobanovciSemendrija 192412:30

Buducnost Dobanovci - Semendrija 1924

Buducnost Dobanovci are playing Semendrija 1924 at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

Radnicki KragujevacBacka Palanka12:30

Radnicki Kragujevac - Backa Palanka

Radnicki Kragujevac are playing Backa Palanka at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

SindelicKabel Novi Sad12:30

Sindelic - Kabel Novi Sad

Sindelic are playing Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

ZarkovoZemun12:30

Zarkovo - Zemun

Zarkovo are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

Zlatibor CajetinaRadnicki Pirot12:30

Zlatibor Cajetina - Radnicki Pirot

Zlatibor Cajetina are playing Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

FK MetalacDinamo Vranje14:30

FK Metalac - Dinamo Vranje

FK Metalac are playing Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 14:30 UTC.

KolubaraGraficar15:00

Kolubara - Graficar

Kolubara are playing Graficar at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 15:00 UTC.

Trajal KrusevacNovi Pazar17:00

Trajal Krusevac - Novi Pazar

Trajal Krusevac are playing Novi Pazar at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

TorrijosSocuellamosPostponedPst

Torrijos - Socuellamos

Torrijos are playing Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 13.

Germany U-17Kazakhstan U-1712:00

Germany U-17 - Kazakhstan U-17

Germany U-17 are playing Kazakhstan U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Azerbaijan U-17Greece U-1713:00

Azerbaijan U-17 - Greece U-17

Azerbaijan U-17 are playing Greece U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Georgia U-17Ukraine U-1715:00

Georgia U-17 - Ukraine U-17

Georgia U-17 are playing Ukraine U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 13. The match will kick off 15:00 UTC.

Portugal U-17Albania U-1715:00

Portugal U-17 - Albania U-17

Portugal U-17 are playing Albania U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 13. The match will kick off 15:00 UTC.

Montenegro U-19Bulgaria U-1910:00

Montenegro U-19 - Bulgaria U-19

Montenegro U-19 are playing Bulgaria U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 10:00 UTC.

Switzerland U-19Ireland U-1910:00

Switzerland U-19 - Ireland U-19

Switzerland U-19 are playing Ireland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 10:00 UTC.

Cyprus U-19Slovakia U-1911:00

Cyprus U-19 - Slovakia U-19

Cyprus U-19 are playing Slovakia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

England U-19Luxembourg U-1912:00

England U-19 - Luxembourg U-19

England U-19 are playing Luxembourg U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

North Macedonia U-19Bosnia Herzegovina U-1912:00

North Macedonia U-19 - Bosnia Herzegovina U-19

North Macedonia U-19 are playing Bosnia Herzegovina U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Ukraine U-19Estonia U-1912:00

Ukraine U-19 - Estonia U-19

Ukraine U-19 are playing Estonia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Russia U-19Kosovo U-1913:00

Russia U-19 - Kosovo U-19

Russia U-19 are playing Kosovo U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Turkey U-19Armenia U-1913:00

Turkey U-19 - Armenia U-19

Turkey U-19 are playing Armenia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Wales U-19Poland U-1913:00

Wales U-19 - Poland U-19

Wales U-19 are playing Poland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Austria U-19Gibraltar U-1913:30

Austria U-19 - Gibraltar U-19

Austria U-19 are playing Gibraltar U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

France U-19Faroe Islandes U-1913:30

France U-19 - Faroe Islandes U-19

France U-19 are playing Faroe Islandes U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

Iceland U-19Belgium U-1913:30

Iceland U-19 - Belgium U-19

Iceland U-19 are playing Belgium U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

Italy U-19Malta U-1914:00

Italy U-19 - Malta U-19

Italy U-19 are playing Malta U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

Slovenia U-19Sweden U-1917:00

Slovenia U-19 - Sweden U-19

Slovenia U-19 are playing Sweden U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

Finland U-19Denmark U-1918:00

Finland U-19 - Denmark U-19

Finland U-19 are playing Denmark U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

Greece U-19Albania U-1918:30

Greece U-19 - Albania U-19

Greece U-19 are playing Albania U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 18:30 UTC.

VPK AgroEnerhiya11:00

VPK Agro - Enerhiya

VPK Agro are playing Enerhiya at the 2 Liga of Ukraine on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

Al-KawkabAl Najoom12:05

Al-Kawkab - Al Najoom

Al-Kawkab are playing Al Najoom at the Division 1 of Saudi Arabia on November 13. The match will kick off 12:05 UTC.

Al TaqdomOhod12:15

Al Taqdom - Ohod

Al Taqdom are playing Ohod at the Division 1 of Saudi Arabia on November 13. The match will kick off 12:15 UTC.

Al JabalainAl Nahdha12:20

Al Jabalain - Al Nahdha

Al Jabalain are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 13. The match will kick off 12:20 UTC.

Al-AnsarHottain15:15

Al-Ansar - Hottain

Al-Ansar are playing Hottain at the Division 1 of Saudi Arabia on November 13. The match will kick off 15:15 UTC.

IftixorXorazm UrganchPostponedPst

Iftixor - Xorazm Urganch

Iftixor are playing Xorazm Urganch at the Pro League A of Uzbekistan on November 13.

Neftchi FerganaMashal Muborak17:00

Neftchi Fergana - Mashal Muborak

Neftchi Fergana are playing Mashal Muborak at the Pro League A of Uzbekistan on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

Oq-tepaSherdor17:00

Oq-tepa - Sherdor

Oq-tepa are playing Sherdor at the Pro League A of Uzbekistan on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

Shortan GuzorIstiklol Fergana17:00

Shortan Guzor - Istiklol Fergana

Shortan Guzor are playing Istiklol Fergana at the Pro League A of Uzbekistan on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

MC AlgerJS Kabylie17:45

MC Alger - JS Kabylie

MC Alger are playing JS Kabylie at the Ligue 1 of Algeria on November 13. The match will kick off 17:45 UTC.

CS Don BoscoVita Club11:30

CS Don Bosco - Vita Club

CS Don Bosco are playing Vita Club at the Super Ligue of Dr Congo on November 13. The match will kick off 11:30 UTC.

DR Congo RangersMotema Pembe13:30

DR Congo Rangers - Motema Pembe

DR Congo Rangers are playing Motema Pembe at the Super Ligue of Dr Congo on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

TP MazembeSanga Balende13:30

TP Mazembe - Sanga Balende

TP Mazembe are playing Sanga Balende at the Super Ligue of Dr Congo on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

ExpressKCCA13:00

Express - KCCA

Express are playing KCCA at the Premier League of Uganda on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Police UgandaTooro United13:30

Police Uganda - Tooro United

Police Uganda are playing Tooro United at the Premier League of Uganda on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

SC VillaBUL13:30

SC Villa - BUL

SC Villa are playing BUL at the Premier League of Uganda on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

Real MadrizManaguaPostponedPst

Real Madriz - Managua

Real Madriz are playing Managua at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on November 14.

MelipillaCopiapo15:30

Melipilla - Copiapo

Melipilla are playing Copiapo at the Primera B of Chile on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

San Luis de QuillotaSantiago Morning15:30

San Luis de Quillota - Santiago Morning

San Luis de Quillota are playing Santiago Morning at the Primera B of Chile on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

Deportes TolimaAtletico Nacional00:00

Deportes Tolima - Atletico Nacional

Deportes Tolima are playing Atletico Nacional at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 14. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo CaliSanta Fe Bogota01:30

Deportivo Cali - Santa Fe Bogota

Deportivo Cali are playing Santa Fe Bogota at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 14. The match will kick off 01:30 UTC.

CortuluaTigres Expreso Rojo23:15

Cortulua - Tigres Expreso Rojo

Cortulua are playing Tigres Expreso Rojo at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 13. The match will kick off 23:15 UTC.

Deportes PereiraDeportes Quindio23:15

Deportes Pereira - Deportes Quindio

Deportes Pereira are playing Deportes Quindio at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 13. The match will kick off 23:15 UTC.

RentistasSud America21:00

Rentistas - Sud America

Rentistas are playing Sud America at the Segunda Division of Uruguay on November 13. The match will kick off 21:00 UTC.

Villa EspanolaCerrito21:00

Villa Espanola - Cerrito

Villa Espanola are playing Cerrito at the Segunda Division of Uruguay on November 13. The match will kick off 21:00 UTC.

MetropolitanosMonagas SC21:00

Metropolitanos - Monagas SC

Metropolitanos are playing Monagas SC at the National Cup of Venezuela on November 13. The match will kick off 21:00 UTC.

Zamora FCPuerto Cabello21:00

Zamora FC - Puerto Cabello

Zamora FC are playing Puerto Cabello at the National Cup of Venezuela on November 13. The match will kick off 21:00 UTC.

Portugal U-19Germany U-1913:00

Portugal U-19 - Germany U-19

Portugal U-19 are playing Germany U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.