Upcoming Fixtures
Latest Results
Universitatea Galati W4 - 0Universitatea Alexandria W13 days ago Full TimeFT

Universitatea Galati W - Universitatea Alexandria W

Universitatea Galati W played Universitatea Alexandria W at the Superliga - Women of Romania on November 2. The match kicked off 09:00 UTC. Universitatea Galati W won 4-0.

Universitatea Alexandria W1 - 6Olimpia Cluj Wa month ago Full TimeFT

Universitatea Alexandria W - Olimpia Cluj W

Universitatea Alexandria W played Olimpia Cluj W at the Superliga - Women of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Olimpia Cluj W won 1-6.

Vasas Odorhei W7 - 0Universitatea Alexandria Wa month ago Full TimeFT

Vasas Odorhei W - Universitatea Alexandria W

Vasas Odorhei W played Universitatea Alexandria W at the Superliga - Women of Romania on October 13. The match kicked off 08:00 UTC. Vasas Odorhei W won 7-0.

Fortuna Becicherecu Mic W6 - 0Universitatea Alexandria W2 months ago Full TimeFT

Fortuna Becicherecu Mic W - Universitatea Alexandria W

Fortuna Becicherecu Mic W played Universitatea Alexandria W at the Superliga - Women of Romania on September 8. The match kicked off 08:00 UTC. Fortuna Becicherecu Mic W won 6-0.

Universitatea Alexandria W2 - 0Heniu Prundu Bargaului W2 months ago Full TimeFT

Universitatea Alexandria W - Heniu Prundu Bargaului W

Universitatea Alexandria W played Heniu Prundu Bargaului W at the Superliga - Women of Romania on September 3. The match kicked off 08:00 UTC. Universitatea Alexandria W won 2-0.

Universitatea Alexandria W is a football club from Romania competing in the Superliga - Women of Romania. ScoreBat covers all matches of Universitatea Alexandria W in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Universitatea Alexandria W roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Universitatea Alexandria W for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Universitatea Alexandria W goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Universitatea Alexandria W livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Universitatea Alexandria W, who will be playing CSS Targoviste W on Sunday in the Superliga - Women of Romania. You can watch Universitatea Alexandria W vs CSS Targoviste W live stream on ScoreBat. The match will kick off 09:00 UTC..

Matchday Live
DenmarkGibraltar19:45

Denmark - Gibraltar

Denmark are playing Gibraltar at the QR, Group D of European Championship on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

SwitzerlandGeorgia19:45

Switzerland - Georgia

Switzerland are playing Georgia at the QR, Group D of European Championship on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

NorwayFaroe Islandes17:00

Norway - Faroe Islandes

Norway are playing Faroe Islandes at the QR, Group F of European Championship on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

RomaniaSweden19:45

Romania - Sweden

Romania are playing Sweden at the QR, Group F of European Championship on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

SpainMalta19:45

Spain - Malta

Spain are playing Malta at the QR, Group F of European Championship on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

ArmeniaGreece17:00

Armenia - Greece

Armenia are playing Greece at the QR, Group J of European Championship on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

FinlandLiechtenstein17:00

Finland - Liechtenstein

Finland are playing Liechtenstein at the QR, Group J of European Championship on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Bosnia and HerzegovinaItaly19:45

Bosnia and Herzegovina - Italy

Bosnia and Herzegovina are playing Italy at the QR, Group J of European Championship on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

Oud-HeverleeBeerschot-Wilrijk19:30

Oud-Heverlee - Beerschot-Wilrijk

Oud-Heverlee are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Closing of Belgium on November 15. The match will kick off 19:30 UTC.

Netherlands U-20Czech Republic U-2017:30

Netherlands U-20 - Czech Republic U-20

Netherlands U-20 are playing Czech Republic U-20 at the U-20 Elite League of Europe on November 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Dordrecht 90Roda19:00

Dordrecht 90 - Roda

Dordrecht 90 are playing Roda at the Eerste Divisie of Netherlands on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

EindhovenMVV Maastricht19:00

Eindhoven - MVV Maastricht

Eindhoven are playing MVV Maastricht at the Eerste Divisie of Netherlands on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

FC OssVolendam19:00

FC Oss - Volendam

FC Oss are playing Volendam at the Eerste Divisie of Netherlands on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

France U-21Georgia U-2120:00

France U-21 - Georgia U-21

France U-21 are playing Georgia U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on November 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Austria U-21Kosovo U-2117:00

Austria U-21 - Kosovo U-21

Austria U-21 are playing Kosovo U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Albania U-21England U-2118:00

Albania U-21 - England U-21

Albania U-21 are playing England U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on November 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Scotland U-21Greece U-2119:00

Scotland U-21 - Greece U-21

Scotland U-21 are playing Greece U-21 at the Qualifying round, Group 4 of Uefa Under-21 on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Russia U-21Latvia U-2115:00

Russia U-21 - Latvia U-21

Russia U-21 are playing Latvia U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Bulgaria U-21Poland U-2116:00

Bulgaria U-21 - Poland U-21

Bulgaria U-21 are playing Poland U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on November 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Serbia U-21Estonia U-2118:00

Serbia U-21 - Estonia U-21

Serbia U-21 are playing Estonia U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on November 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Cyprus U-211 - 0Norway U-21Half TimeHT

Cyprus U-21 - Norway U-21

Cyprus U-21 are playing Norway U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on November 15. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Cyprus U-21 is winning 1-0.

Ukraine U-21Denmark U-2116:30

Ukraine U-21 - Denmark U-21

Ukraine U-21 are playing Denmark U-21 at the Qualifying round, Group 8 of Uefa Under-21 on November 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Connahs QNNewtown19:45

Connahs QN - Newtown

Connahs QN are playing Newtown at the Premier League of Wales on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

TNSAberystwyth19:45

TNS - Aberystwyth

TNS are playing Aberystwyth at the Premier League of Wales on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

Bala TownAirbus20:00

Bala Town - Airbus

Bala Town are playing Airbus at the Premier League of Wales on November 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Avispa FukuokaZweigen Kanazawa04:00

Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa

Avispa Fukuoka are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 04:00 UTC.

Renofa YamaguchiMontedio Yamagata04:00

Renofa Yamaguchi - Montedio Yamagata

Renofa Yamaguchi are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 04:00 UTC.

Ehime FCFC Ryukyu05:00

Ehime FC - FC Ryukyu

Ehime FC are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Fagiano OkayamaYokohama FC05:00

Fagiano Okayama - Yokohama FC

Fagiano Okayama are playing Yokohama FC at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 05:00 UTC.

GifuVentforet Kofu05:00

Gifu - Ventforet Kofu

Gifu are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Kyoto Purple SangaJEF United Ichihara05:00

Kyoto Purple Sanga - JEF United Ichihara

Kyoto Purple Sanga are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida ZelviaKashiwa Reysol05:00

Machida Zelvia - Kashiwa Reysol

Machida Zelvia are playing Kashiwa Reysol at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Omiya ArdijaAlbirex Niigata05:00

Omiya Ardija - Albirex Niigata

Omiya Ardija are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 05:00 UTC.

V-Varen NagasakiTochigi SC05:00

V-Varen Nagasaki - Tochigi SC

V-Varen Nagasaki are playing Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Kagoshima UnitedMito Hollyhock06:00

Kagoshima United - Mito Hollyhock

Kagoshima United are playing Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Tokyo VerdyTokushima Vortis06:00

Tokyo Verdy - Tokushima Vortis

Tokyo Verdy are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on November 16. The match will kick off 06:00 UTC.

TanzaniaEquatorial Guinea16:00

Tanzania - Equatorial Guinea

Tanzania are playing Equatorial Guinea at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 15. The match will kick off 16:00 UTC.

ZimbabweBotswana16:00

Zimbabwe - Botswana

Zimbabwe are playing Botswana at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 15. The match will kick off 16:00 UTC.

MoroccoMauritania19:00

Morocco - Mauritania

Morocco are playing Mauritania at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

TunisiaLibya19:00

Tunisia - Libya

Tunisia are playing Libya at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

America MGVitoria20:00

America MG - Vitoria

America MG are playing Vitoria at the Serie B of Brasil on November 15. The match will kick off 20:00 UTC.

BragantinoCriciuma22:15

Bragantino - Criciuma

Bragantino are playing Criciuma at the Serie B of Brasil on November 15. The match will kick off 22:15 UTC.

Atletico GOParana00:30

Atletico GO - Parana

Atletico GO are playing Parana at the Serie B of Brasil on November 16. The match will kick off 00:30 UTC.

PalestinoUnion EspanolaPostponedPst

Palestino - Union Espanola

Palestino are playing Union Espanola at the Primera Division of Chile on November 15.

Audax ItalianoCobresalPostponedPst

Audax Italiano - Cobresal

Audax Italiano are playing Cobresal at the Primera Division of Chile on November 15.

Inti Gas AyacuchoMolinos El Pirata20:30

Inti Gas Ayacucho - Molinos El Pirata

Inti Gas Ayacucho are playing Molinos El Pirata at the Primera Division, Clausura of Peru on November 15. The match will kick off 20:30 UTC.

Central Coast MarinersAdelaide United06:00

Central Coast Mariners - Adelaide United

Central Coast Mariners are playing Adelaide United at the A-League of Australia on November 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Athletic Bilbao4 - 1EibarFull TimeFT

Athletic Bilbao - Eibar

Athletic Bilbao played Eibar at the Club Friendlies of International on November 15. The match kicked off 10:00 UTC. Athletic Bilbao won 4-1.

Neftochimic2 - 5Cherno MoreFull TimeFT

Neftochimic - Cherno More

Neftochimic played Cherno More at the Club Friendlies of International on November 15. The match kicked off 10:30 UTC. Cherno More won 2-5.

Dinamo BatumiSamtredia12:00

Dinamo Batumi - Samtredia

Dinamo Batumi are playing Samtredia at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 12:00 UTC.

DiosgyorBacka Topola12:00

Diosgyor - Backa Topola

Diosgyor are playing Backa Topola at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Osijek4 - 1Tuzla City54'

Osijek - Tuzla City

Osijek are playing Tuzla City at the Club Friendlies of International on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Osijek is winning 4-1.

Rapid2 - 1Blau-Weis Linz72'

Rapid - Blau-Weis Linz

Rapid are playing Blau-Weis Linz at the Club Friendlies of International on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Rapid is winning 2-1.

Dukla Praha1 - 2Bohemians 1905Half TimeHT

Dukla Praha - Bohemians 1905

Dukla Praha are playing Bohemians 1905 at the Club Friendlies of International on November 15. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Bohemians 1905 is winning 1-2.

Anorthosis2 - 0Xylotympou18'

Anorthosis - Xylotympou

Anorthosis are playing Xylotympou at the Club Friendlies of International on November 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Anorthosis is winning 2-0.

Kaposvar0 - 0Szolnok18'

Kaposvar - Szolnok

Kaposvar are playing Szolnok at the Club Friendlies of International on November 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

SesveteNK Gorica13:00

Sesvete - NK Gorica

Sesvete are playing NK Gorica at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Utrecht-20 - 1Preussen Munster18'

Utrecht-2 - Preussen Munster

Utrecht-2 are playing Preussen Munster at the Club Friendlies of International on November 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Preussen Munster is winning 0-1.

HackenHalmstad14:00

Hacken - Halmstad

Hacken are playing Halmstad at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 14:00 UTC.

PafosUral14:00

Pafos - Ural

Pafos are playing Ural at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 14:00 UTC.

MainzDarmstadt15:00

Mainz - Darmstadt

Mainz are playing Darmstadt at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

MetzSedan15:00

Metz - Sedan

Metz are playing Sedan at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Ahli JeddahAl Feiha15:30

Al Ahli Jeddah - Al Feiha

Al Ahli Jeddah are playing Al Feiha at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 15:30 UTC.

MonacoGenoa15:30

Monaco - Genoa

Monaco are playing Genoa at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 15:30 UTC.

HornAustria V17:00

Horn - Austria V

Horn are playing Austria V at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

KaiserslauternAstoria Walldorf17:00

Kaiserslautern - Astoria Walldorf

Kaiserslautern are playing Astoria Walldorf at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

RigaRodina Moskva17:30

Riga - Rodina Moskva

Riga are playing Rodina Moskva at the Club Friendlies of International on November 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Chinese Taipei W1 - 1Thailand WFull TimeFT

Chinese Taipei W - Thailand W

Chinese Taipei W played Thailand W at the Friendlies - Woman of International on November 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

BrazilArgentina17:00

Brazil - Argentina

Brazil are playing Argentina at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

HungaryUruguay18:00

Hungary - Uruguay

Hungary are playing Uruguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 18:00 UTC.

ColombiaPeru01:00

Colombia - Peru

Colombia are playing Peru at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Bruck-LeithaEbreichsdorf18:00

Bruck-Leitha - Ebreichsdorf

Bruck-Leitha are playing Ebreichsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on November 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Mattersburg-2Mannsdorf18:00

Mattersburg-2 - Mannsdorf

Mattersburg-2 are playing Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on November 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Admira-2Rapid-218:30

Admira-2 - Rapid-2

Admira-2 are playing Rapid-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Wiener SKMauerwerk18:30

Wiener SK - Mauerwerk

Wiener SK are playing Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Ludogorets-21 - 1Kariana Erden45 +6'

Ludogorets-2 - Kariana Erden

Ludogorets-2 are playing Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on November 15. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Teplice-2Chlumec nad Cidlinou16:00

Teplice-2 - Chlumec nad Cidlinou

Teplice-2 are playing Chlumec nad Cidlinou at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on November 15. The match will kick off 16:00 UTC.

HvidovreFredericia17:30

Hvidovre - Fredericia

Hvidovre are playing Fredericia at the Division 1 of Denmark on November 15. The match will kick off 17:30 UTC.

KogeNykobing17:30

Koge - Nykobing

Koge are playing Nykobing at the Division 1 of Denmark on November 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Hull City U-23Nott. Forest U-23PostponedPst

Hull City U-23 - Nott. Forest U-23

Hull City U-23 are playing Nott. Forest U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 15.

QPR U-23Coventry U-2314:00

QPR U-23 - Coventry U-23

QPR U-23 are playing Coventry U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Blackburn U-23Hertha U-2319:00

Blackburn U-23 - Hertha U-23

Blackburn U-23 are playing Hertha U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Werder-2Heider SV18:30

Werder-2 - Heider SV

Werder-2 are playing Heider SV at the Regionalliga Nord of Germany on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

VerlKoln-218:00

Verl - Koln-2

Verl are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on November 15. The match will kick off 18:00 UTC.

1880 WasserburgKirchanschoring18:30

1880 Wasserburg - Kirchanschoring

1880 Wasserburg are playing Kirchanschoring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Bad VilbelHanau 9319:00

Bad Vilbel - Hanau 93

Bad Vilbel are playing Hanau 93 at the Oberliga, Hessen of Germany on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Hessen DreieichGinsheim19:00

Hessen Dreieich - Ginsheim

Hessen Dreieich are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Bramfelder SVPaloma18:00

Bramfelder SV - Paloma

Bramfelder SV are playing Paloma at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Hamm UnitedBuchholz18:30

Hamm United - Buchholz

Hamm United are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

OsdorfMeiendorfer SV18:30

Osdorf - Meiendorfer SV

Osdorf are playing Meiendorfer SV at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Hamburger-3Teutonia Hamburg19:00

Hamburger-3 - Teutonia Hamburg

Hamburger-3 are playing Teutonia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

SuderelbeConcordia Hamburg19:00

Suderelbe - Concordia Hamburg

Suderelbe are playing Concordia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Victoria SeelowStrausberg18:30

Victoria Seelow - Strausberg

Victoria Seelow are playing Strausberg at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Carl Zeiss Jena-2Union Sandersdorf18:30

Carl Zeiss Jena-2 - Union Sandersdorf

Carl Zeiss Jena-2 are playing Union Sandersdorf at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

HurthFortuna Koln-219:00

Hurth - Fortuna Koln-2

Hurth are playing Fortuna Koln-2 at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Doxa DramasPanachaiki15:30

Doxa Dramas - Panachaiki

Doxa Dramas are playing Panachaiki at the Super League 2 of Greece on November 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Hapoel Asi Gilboa4 - 0Ironi Baka El GarbiyaFull TimeFT

Hapoel Asi Gilboa - Ironi Baka El Garbiya

Hapoel Asi Gilboa played Ironi Baka El Garbiya at the Liga Alef, North of Israel on November 15. The match kicked off 11:00 UTC. Hapoel Asi Gilboa won 4-0.

ADO Den Haag WZwolle W18:30

ADO Den Haag W - Zwolle W

ADO Den Haag W are playing Zwolle W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Ajax WVV Alkmaar W18:30

Ajax W - VV Alkmaar W

Ajax W are playing VV Alkmaar W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Barendrecht WTwente W18:30

Barendrecht W - Twente W

Barendrecht W are playing Twente W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Carrick RangersCrusaders FC19:45

Carrick Rangers - Crusaders FC

Carrick Rangers are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

Ballyclare ComradesPortadown19:45

Ballyclare Comrades - Portadown

Ballyclare Comrades are playing Portadown at the Championship 1 of Northern Ireland on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

Newry CityH-W Welders19:45

Newry City - H-W Welders

Newry City are playing H-W Welders at the Championship 1 of Northern Ireland on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

WidzewGryf W18:10

Widzew - Gryf W

Widzew are playing Gryf W at the II Liga of Poland on November 15. The match will kick off 18:10 UTC.

Bron RadomPolonia Warszawa17:00

Bron Radom - Polonia Warszawa

Bron Radom are playing Polonia Warszawa at the III Liga, Group 1 of Poland on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

MarinhenseFatima20:15

Marinhense - Fatima

Marinhense are playing Fatima at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 15. The match will kick off 20:15 UTC.

Belenenses U-23Leixoes U-2315:00

Belenenses U-23 - Leixoes U-23

Belenenses U-23 are playing Leixoes U-23 at the League U-23 of Portugal on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

CSM Bacau0 - 0Foresta Suceava65'

CSM Bacau - Foresta Suceava

CSM Bacau are playing Foresta Suceava at the Liga 3, Serie 1 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Inainte Modelu3 - 3Tunari65'

Inainte Modelu - Tunari

Inainte Modelu are playing Tunari at the Liga 3, Serie 2 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Astra-2Alexandria12:00

Astra-2 - Alexandria

Astra-2 are playing Alexandria at the Liga 3, Serie 3 of Romania on November 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Balotesti0 - 1Slatina67'

Balotesti - Slatina

Balotesti are playing Slatina at the Liga 3, Serie 3 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Slatina is winning 0-1.

CS U Craiova-22 - 0Flacra Moreni59'

CS U Craiova-2 - Flacra Moreni

CS U Craiova-2 are playing Flacra Moreni at the Liga 3, Serie 3 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and CS U Craiova-2 is winning 2-0.

Unirea Bascov0 - 2Vedita Colonesti59'

Unirea Bascov - Vedita Colonesti

Unirea Bascov are playing Vedita Colonesti at the Liga 3, Serie 3 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Vedita Colonesti is winning 0-2.

Voluntari-20 - 2Progresul Spartac63'

Voluntari-2 - Progresul Spartac

Voluntari-2 are playing Progresul Spartac at the Liga 3, Serie 3 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Progresul Spartac is winning 0-2.

Cetate Deva0 - 0Crisul Chisineu Cris54'

Cetate Deva - Crisul Chisineu Cris

Cetate Deva are playing Crisul Chisineu Cris at the Liga 3, Serie 4 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Flacara HorezuDumbravita12:00

Flacara Horezu - Dumbravita

Flacara Horezu are playing Dumbravita at the Liga 3, Serie 4 of Romania on November 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Soimii Lipova2 - 0ACS Poli Timisoara65'

Soimii Lipova - ACS Poli Timisoara

Soimii Lipova are playing ACS Poli Timisoara at the Liga 3, Serie 4 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Soimii Lipova is winning 2-0.

U Craiova 1948Ghiroda14:00

U Craiova 1948 - Ghiroda

U Craiova 1948 are playing Ghiroda at the Liga 3, Serie 4 of Romania on November 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Ariesul Turda0 - 0Unirea Dej63'

Ariesul Turda - Unirea Dej

Ariesul Turda are playing Unirea Dej at the Liga 3, Serie 5 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Odorheiu Secuiesc0 - 1SCM Zalau65'

Odorheiu Secuiesc - SCM Zalau

Odorheiu Secuiesc are playing SCM Zalau at the Liga 3, Serie 5 of Romania on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and SCM Zalau is winning 0-1.

Sanatatea ClujUnirea Alba Iulia12:00

Sanatatea Cluj - Unirea Alba Iulia

Sanatatea Cluj are playing Unirea Alba Iulia at the Liga 3, Serie 5 of Romania on November 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Raith RoversElgin City19:45

Raith Rovers - Elgin City

Raith Rovers are playing Elgin City at the Challenge Cup of Scotland on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

SpartansBonnyrigg Rose19:45

Spartans - Bonnyrigg Rose

Spartans are playing Bonnyrigg Rose at the Lowland League of Scotland on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

BuzanadaAtletico Tacoronte21:00

Buzanada - Atletico Tacoronte

Buzanada are playing Atletico Tacoronte at the Tercera Division, Group 12 of Spain on November 15. The match will kick off 21:00 UTC.

Israel U-17Andorra U-1715:00

Israel U-17 - Andorra U-17

Israel U-17 are playing Andorra U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Ireland U-17Montenegro U-1719:30

Ireland U-17 - Montenegro U-17

Ireland U-17 are playing Montenegro U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 15. The match will kick off 19:30 UTC.

Rukh Vynnyky0 - 0Metallist45 +1'

Rukh Vynnyky - Metallist

Rukh Vynnyky are playing Metallist at the Persha Liga of Ukraine on November 15. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tavriya0 - 1Hirnyk65'

Tavriya - Hirnyk

Tavriya are playing Hirnyk at the 2 Liga of Ukraine on November 15. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Hirnyk is winning 0-1.

Briton FerryPontypridd Town19:30

Briton Ferry - Pontypridd Town

Briton Ferry are playing Pontypridd Town at the FAW Championship, South of Wales on November 15. The match will kick off 19:30 UTC.

Goytre UnitedCaerau19:30

Goytre United - Caerau

Goytre United are playing Caerau at the FAW Championship, South of Wales on November 15. The match will kick off 19:30 UTC.

LlanelliUndy Athletic19:30

Llanelli - Undy Athletic

Llanelli are playing Undy Athletic at the FAW Championship, South of Wales on November 15. The match will kick off 19:30 UTC.

Persija4 - 3Persela LamonganFull TimeFT

Persija - Persela Lamongan

Persija played Persela Lamongan at the Liga 1 of Indonesia on November 15. The match kicked off 08:30 UTC. Persija won 4-3.

PSIS1 - 0Bali United90 +2'

PSIS - Bali United

PSIS are playing Bali United at the Liga 1 of Indonesia on November 15. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and PSIS is winning 1-0.

Padideh Khorasan0 - 0Gol GoharHalf TimeHT

Padideh Khorasan - Gol Gohar

Padideh Khorasan are playing Gol Gohar at the Gulf Pro League of Iran on November 15. The match kicked off 12:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Arman Gohar0 - 0Aluminium Arak90 +1'

Arman Gohar - Aluminium Arak

Arman Gohar are playing Aluminium Arak at the Azadegan league of Iran on November 15. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Damash Guilan2 - 1Sepidrood RashtFull TimeFT

Damash Guilan - Sepidrood Rasht

Damash Guilan played Sepidrood Rasht at the Azadegan league of Iran on November 15. The match kicked off 11:00 UTC. Damash Guilan won 2-1.

Fajr Sepasi1 - 1Baderan TehranFull TimeFT

Fajr Sepasi - Baderan Tehran

Fajr Sepasi played Baderan Tehran at the Azadegan league of Iran on November 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Khooneh be Khooneh3 - 2QashqaiFull TimeFT

Khooneh be Khooneh - Qashqai

Khooneh be Khooneh played Qashqai at the Azadegan league of Iran on November 15. The match kicked off 11:00 UTC. Khooneh be Khooneh won 3-2.

Khooshe Talaee Saveh0 - 1Navad UrmiaFull TimeFT

Khooshe Talaee Saveh - Navad Urmia

Khooshe Talaee Saveh played Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on November 15. The match kicked off 11:00 UTC. Navad Urmia won 0-1.

Mes Kerman1 - 0Esteghlal KhuzestanFull TimeFT

Mes Kerman - Esteghlal Khuzestan

Mes Kerman played Esteghlal Khuzestan at the Azadegan league of Iran on November 15. The match kicked off 11:00 UTC. Mes Kerman won 1-0.

Oxin Alborz1 - 1Mes RafsanjanFull TimeFT

Oxin Alborz - Mes Rafsanjan

Oxin Alborz played Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on November 15. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sorkhpooshan Pakdasht2 - 0Shahrdari TabrizFull TimeFT

Sorkhpooshan Pakdasht - Shahrdari Tabriz

Sorkhpooshan Pakdasht played Shahrdari Tabriz at the Azadegan league of Iran on November 15. The match kicked off 11:00 UTC. Sorkhpooshan Pakdasht won 2-0.

Akzhayik0 - 0TarazFull TimeFT

Akzhayik - Taraz

Akzhayik played Taraz at the Premier League, Playoff of Kazakhstan on November 15. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Wakra SC0 - 0Umm Salal SC22'

Al Wakra SC - Umm Salal SC

Al Wakra SC are playing Umm Salal SC at the National cup of Qatar on November 15. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Rayyan SCAl Ahli SC15:10

Al Rayyan SC - Al Ahli SC

Al Rayyan SC are playing Al Ahli SC at the National cup of Qatar on November 15. The match will kick off 15:10 UTC.

Al Sadd SC DohaAl Shahaniya15:10

Al Sadd SC Doha - Al Shahaniya

Al Sadd SC Doha are playing Al Shahaniya at the National cup of Qatar on November 15. The match will kick off 15:10 UTC.

AjmanAl Wahda FC Abu Dhabi14:00

Ajman - Al Wahda FC Abu Dhabi

Ajman are playing Al Wahda FC Abu Dhabi at the League Cup, Group stage of Uae on November 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Ittihad KalbaAl Shabab Al Ahli14:15

Ittihad Kalba - Al Shabab Al Ahli

Ittihad Kalba are playing Al Shabab Al Ahli at the League Cup, Group stage of Uae on November 15. The match will kick off 14:15 UTC.

Al NasrAl Jazeera Abu Dhabi16:30

Al Nasr - Al Jazeera Abu Dhabi

Al Nasr are playing Al Jazeera Abu Dhabi at the League Cup, Group stage of Uae on November 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Al Arabi Al Quwain0 - 0Emirates41'

Al Arabi Al Quwain - Emirates

Al Arabi Al Quwain are playing Emirates at the Division 1 of Uae on November 15. The match kicked off 12:40 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Thaid2 - 1Al Urooba42'

Al Thaid - Al Urooba

Al Thaid are playing Al Urooba at the Division 1 of Uae on November 15. The match kicked off 12:40 UTC. It's the first half and Al Thaid is winning 2-1.

Cote d'Ivoire U-23Zambia U-2318:00

Cote d'Ivoire U-23 - Zambia U-23

Cote d'Ivoire U-23 are playing Zambia U-23 at the Africa Cup of Nations U-23, Qualifying Rounds of Africa on November 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Nigeria U-23South Africa U-2318:00

Nigeria U-23 - South Africa U-23

Nigeria U-23 are playing South Africa U-23 at the Africa Cup of Nations U-23, Qualifying Rounds of Africa on November 15. The match will kick off 18:00 UTC.

TP MazembeSanga BalendePostponedPst

TP Mazembe - Sanga Balende

TP Mazembe are playing Sanga Balende at the Super Ligue of Dr Congo on November 15.

DR Congo RangersMotema Pembe14:30

DR Congo Rangers - Motema Pembe

DR Congo Rangers are playing Motema Pembe at the Super Ligue of Dr Congo on November 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Bright Stars0 - 1Police UgandaFull TimeFT

Bright Stars - Police Uganda

Bright Stars played Police Uganda at the Premier League of Uganda on November 15. The match kicked off 10:00 UTC. Police Uganda won 0-1.

MaroonsWakiso Giants13:00

Maroons - Wakiso Giants

Maroons are playing Wakiso Giants at the Premier League of Uganda on November 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Mbarara CityKyetume13:30

Mbarara City - Kyetume

Mbarara City are playing Kyetume at the Premier League of Uganda on November 15. The match will kick off 13:30 UTC.

URABusonga United13:30

URA - Busonga United

URA are playing Busonga United at the Premier League of Uganda on November 15. The match will kick off 13:30 UTC.

USACanada00:00

USA - Canada

USA are playing Canada at the Nations League, League A of Concacaf on November 16. The match will kick off 00:00 UTC.

PanamaMexico02:00

Panama - Mexico

Panama are playing Mexico at the Nations League, League A of Concacaf on November 16. The match will kick off 02:00 UTC.

St.Vincent and the G...Nicaragua19:00

St.Vincent and the G... - Nicaragua

St.Vincent and the G... are playing Nicaragua at the Nations League, League B of Concacaf on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Antiqua and BarbudaJamaica00:00

Antiqua and Barbuda - Jamaica

Antiqua and Barbuda are playing Jamaica at the Nations League, League B of Concacaf on November 16. The match will kick off 00:00 UTC.

SurinameDominica00:30

Suriname - Dominica

Suriname are playing Dominica at the Nations League, League B of Concacaf on November 16. The match will kick off 00:30 UTC.

GuyanaAruba01:00

Guyana - Aruba

Guyana are playing Aruba at the Nations League, League B of Concacaf on November 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Toluca WPachuca W23:00

Toluca W - Pachuca W

Toluca W are playing Pachuca W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on November 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Guadalajara WAmerica W03:06

Guadalajara W - America W

Guadalajara W are playing America W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on November 16. The match will kick off 03:06 UTC.

Belgrano CordobaAlvarado Mar del Plata23:00

Belgrano Cordoba - Alvarado Mar del Plata

Belgrano Cordoba are playing Alvarado Mar del Plata at the Primera B Nacional of Argentina on November 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Gimnasia JujuyAlmagro00:30

Gimnasia Jujuy - Almagro

Gimnasia Jujuy are playing Almagro at the Primera B Nacional of Argentina on November 16. The match will kick off 00:30 UTC.

San Martin SJNueva Chicago00:30

San Martin SJ - Nueva Chicago

San Martin SJ are playing Nueva Chicago at the Primera B Nacional of Argentina on November 16. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportivo ParaguayoAtletico Lugano20:00

Deportivo Paraguayo - Atletico Lugano

Deportivo Paraguayo are playing Atletico Lugano at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on November 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo CaaguazuGeneral Caballero12:00

Deportivo Caaguazu - General Caballero

Deportivo Caaguazu are playing General Caballero at the Division Intermedia of Paraguay on November 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Independiente FBCFulgencio Yegros22:00

Independiente FBC - Fulgencio Yegros

Independiente FBC are playing Fulgencio Yegros at the Division Intermedia of Paraguay on November 15. The match will kick off 22:00 UTC.

TrujillanosDeportivo La Guaira20:00

Trujillanos - Deportivo La Guaira

Trujillanos are playing Deportivo La Guaira at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Brisbane Roar U-20Melbourne Victory U-2100:30

Brisbane Roar U-20 - Melbourne Victory U-21

Brisbane Roar U-20 are playing Melbourne Victory U-21 at the National Youth League of Australia on November 16. The match will kick off 00:30 UTC.

Sydney U-21Newcastle Jets U-2105:00

Sydney U-21 - Newcastle Jets U-21

Sydney U-21 are playing Newcastle Jets U-21 at the National Youth League of Australia on November 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Hamilton WanderersAuckland City01:00

Hamilton Wanderers - Auckland City

Hamilton Wanderers are playing Auckland City at the Premiership of New Zealand on November 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Waitakere UnitedCanterbury United02:00

Waitakere United - Canterbury United

Waitakere United are playing Canterbury United at the Premiership of New Zealand on November 16. The match will kick off 02:00 UTC.

Hawke's Bay UnitedTasman United03:00

Hawke's Bay United - Tasman United

Hawke's Bay United are playing Tasman United at the Premiership of New Zealand on November 16. The match will kick off 03:00 UTC.

Southern UnitedEastern Suburbs FC03:00

Southern United - Eastern Suburbs FC

Southern United are playing Eastern Suburbs FC at the Premiership of New Zealand on November 16. The match will kick off 03:00 UTC.

China PR U-221 - 5Australia U-2388'

China PR U-22 - Australia U-23

China PR U-22 are playing Australia U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 15. The match kicked off 11:35 UTC. It's the second half and Australia U-23 is winning 1-5.

Korea Republic U-232 - 0Bahrain U-2374'

Korea Republic U-23 - Bahrain U-23

Korea Republic U-23 are playing Bahrain U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 15. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Korea Republic U-23 is winning 2-0.

Uzbekistan U-231 - 1Jordan U-2375'

Uzbekistan U-23 - Jordan U-23

Uzbekistan U-23 are playing Jordan U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 15. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Syria U-23Iraq U-2315:00

Syria U-23 - Iraq U-23

Syria U-23 are playing Iraq U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

United Arab Emirates U-23Saudi Arabia U-2315:00

United Arab Emirates U-23 - Saudi Arabia U-23

United Arab Emirates U-23 are playing Saudi Arabia U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Paraguay U-23Venezuela U-2322:00

Paraguay U-23 - Venezuela U-23

Paraguay U-23 are playing Venezuela U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 15. The match will kick off 22:00 UTC.

Germany U-19Norway U-1814:00

Germany U-19 - Norway U-18

Germany U-19 are playing Norway U-18 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Belgium U-18Czech Republic U-1814:00

Belgium U-18 - Czech Republic U-18

Belgium U-18 are playing Czech Republic U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on November 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Korea DPR U-221 - 1Lithuania U-22Full TimeFT

Korea DPR U-22 - Lithuania U-22

Korea DPR U-22 played Lithuania U-22 at the FRIENDLIES U-22 of International on November 15. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.