Sunshine Coast Wanderers logo
Australia

Sunshine Coast Wanderers Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
CapalabaSunshine Coast WanderersSaturday 08:45

Capalaba - Sunshine Coast Wanderers

Capalaba are playing Sunshine Coast Wanderers at the NPL Queensland of Australia on February 29. The match will kick off 08:45 UTC.

Latest Results
Wynnum Wolves0 - 3Sunshine Coast Wanderers7 months ago Full TimeFT

Wynnum Wolves - Sunshine Coast Wanderers

Wynnum Wolves played Sunshine Coast Wanderers at the Queensland Premier League of Australia on August 3. The match kicked off 08:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 0-3.

Sunshine Coast Wanderers0 - 1Capalaba7 months ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Capalaba

Sunshine Coast Wanderers played Capalaba at the Queensland Premier League of Australia on July 28. The match kicked off 06:00 UTC. Capalaba won 0-1.

Sunshine Coast Wanderers3 - 1Mitchelton7 months ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Mitchelton

Sunshine Coast Wanderers played Mitchelton at the Queensland Premier League of Australia on July 24. The match kicked off 10:30 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 3-1.

Sunshine Coast Wanderers1 - 1Southside Eagles7 months ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Southside Eagles

Sunshine Coast Wanderers played Southside Eagles at the Queensland Premier League of Australia on July 21. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Souths United4 - 6Sunshine Coast Wanderers7 months ago Full TimeFT

Souths United - Sunshine Coast Wanderers

Souths United played Sunshine Coast Wanderers at the Queensland Premier League of Australia on July 13. The match kicked off 08:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 4-6.

Sunshine Coast Wanderers2 - 0Logan Lightning8 months ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Logan Lightning

Sunshine Coast Wanderers played Logan Lightning at the Queensland Premier League of Australia on June 23. The match kicked off 06:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 2-0.

Holland Park Hawks1 - 6Sunshine Coast Wanderers8 months ago Full TimeFT

Holland Park Hawks - Sunshine Coast Wanderers

Holland Park Hawks played Sunshine Coast Wanderers at the Queensland Premier League of Australia on June 15. The match kicked off 08:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 1-6.

Sunshine Coast Wanderers6 - 0Souths United8 months ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Souths United

Sunshine Coast Wanderers played Souths United at the Queensland Premier League of Australia on June 9. The match kicked off 06:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 6-0.

Southside Eagles0 - 2Sunshine Coast Wanderers9 months ago Full TimeFT

Southside Eagles - Sunshine Coast Wanderers

Southside Eagles played Sunshine Coast Wanderers at the Queensland Premier League of Australia on June 2. The match kicked off 05:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 0-2.

Ipswich Knights1 - 2Sunshine Coast Wanderers9 months ago Full TimeFT

Ipswich Knights - Sunshine Coast Wanderers

Ipswich Knights played Sunshine Coast Wanderers at the Queensland Premier League of Australia on May 18. The match kicked off 08:30 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 1-2.

Sunshine Coast Wanderers1 - 2Ipswich Knights9 months ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Ipswich Knights

Sunshine Coast Wanderers played Ipswich Knights at the Queensland Premier League of Australia on May 12. The match kicked off 06:00 UTC. Ipswich Knights won 1-2.

Sunshine Coast Wanderers3 - 3Holland Park Hawks10 months ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Holland Park Hawks

Sunshine Coast Wanderers played Holland Park Hawks at the Queensland Premier League of Australia on April 28. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Peninsula Power8 - 0Sunshine Coast Wanderersa year ago Full TimeFT

Peninsula Power - Sunshine Coast Wanderers

Peninsula Power played Sunshine Coast Wanderers at the Club Friendlies of International on January 19. The match kicked off 08:00 UTC. Peninsula Power won 8-0.

Sunshine Coast Wanderers0 - 4Peninsula Powera year ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Peninsula Power

Sunshine Coast Wanderers played Peninsula Power at the Club Friendlies of International on January 12. The match kicked off 08:30 UTC. Peninsula Power won 0-4.

Peninsula Power4 - 0Sunshine Coast Wanderersa year ago Full TimeFT

Peninsula Power - Sunshine Coast Wanderers

Peninsula Power played Sunshine Coast Wanderers at the Queensland Premier League of Australia on August 25. The match kicked off 07:00 UTC. Peninsula Power won 4-0.

Sunshine Coast Wanderers2 - 0Logan Lightning2 years ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Logan Lightning

Sunshine Coast Wanderers played Logan Lightning at the Queensland Premier League of Australia on August 19. The match kicked off 06:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 2-0.

Capalaba1 - 1Sunshine Coast Wanderers2 years ago Full TimeFT

Capalaba - Sunshine Coast Wanderers

Capalaba played Sunshine Coast Wanderers at the Queensland Premier League of Australia on August 11. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sunshine Coast Wanderers2 - 0Souths United2 years ago Full TimeFT

Sunshine Coast Wanderers - Souths United

Sunshine Coast Wanderers played Souths United at the Queensland Premier League of Australia on August 5. The match kicked off 06:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 2-0.

Ipswich Knights0 - 3Sunshine Coast Wanderers2 years ago Full TimeFT

Ipswich Knights - Sunshine Coast Wanderers

Ipswich Knights played Sunshine Coast Wanderers at the Queensland Premier League of Australia on July 28. The match kicked off 08:00 UTC. Sunshine Coast Wanderers won 0-3.

Sunshine Coast Wanderers is a football club from Australia competing in the Queensland Premier League of Australia. ScoreBat covers all matches of Sunshine Coast Wanderers in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Sunshine Coast Wanderers roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Sunshine Coast Wanderers for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Sunshine Coast Wanderers goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Sunshine Coast Wanderers livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Sunshine Coast Wanderers, who will be playing Capalaba on Saturday in the NPL Queensland of Australia. You can watch Capalaba vs Sunshine Coast Wanderers live stream on ScoreBat. The match will kick off 08:45 UTC..

Matchday Live
Manchester UnitedWatford14:00

Manchester United - Watford

Manchester United are playing Watford at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

WolvesNorwich City14:00

Wolves - Norwich City

Wolves are playing Norwich City at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ArsenalEverton16:30

Arsenal - Everton

Arsenal are playing Everton at the Premier League of England on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

OsasunaGranada CF11:00

Osasuna - Granada CF

Osasuna are playing Granada CF at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

AlavesAthletic Bilbao13:00

Alaves - Athletic Bilbao

Alaves are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Real ValladolidEspanyol15:00

Real Valladolid - Espanyol

Real Valladolid are playing Espanyol at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

GetafeSevilla17:30

Getafe - Sevilla

Getafe are playing Sevilla at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Atletico MadridVillarreal20:00

Atletico Madrid - Villarreal

Atletico Madrid are playing Villarreal at the La Liga of Spain on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Bayer LeverkusenAugsburg14:30

Bayer Leverkusen - Augsburg

Bayer Leverkusen are playing Augsburg at the Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

WolfsburgMainz17:00

Wolfsburg - Mainz

Wolfsburg are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

GenoaLazio11:30

Genoa - Lazio

Genoa are playing Lazio at the Serie A of Italy on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

AtalantaSassuolo14:00

Atalanta - Sassuolo

Atalanta are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

TorinoParma14:00

Torino - Parma

Torino are playing Parma at the Serie A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

VeronaCagliari14:00

Verona - Cagliari

Verona are playing Cagliari at the Serie A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

RomaLecce17:00

Roma - Lecce

Roma are playing Lecce at the Serie A of Italy on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Inter MilanSampdoria19:45

Inter Milan - Sampdoria

Inter Milan are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on February 23. The match will kick off 19:45 UTC.

Saint-EtienneReims14:00

Saint-Etienne - Reims

Saint-Etienne are playing Reims at the Ligue 1 of France on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

RennesNimes16:00

Rennes - Nimes

Rennes are playing Nimes at the Ligue 1 of France on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

PSGBordeaux20:00

PSG - Bordeaux

PSG are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

UtrechtTwente11:15

Utrecht - Twente

Utrecht are playing Twente at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 11:15 UTC.

AZZwolle13:30

AZ - Zwolle

AZ are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

VitessePSV13:30

Vitesse - PSV

Vitesse are playing PSV at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Heracles AlmeloAjax15:45

Heracles Almelo - Ajax

Heracles Almelo are playing Ajax at the Eredivisie of Netherlands on February 23. The match will kick off 15:45 UTC.

St. JohnstoneRangers13:30

St. Johnstone - Rangers

St. Johnstone are playing Rangers at the Premier League of Scotland on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CelticKilmarnock15:00

Celtic - Kilmarnock

Celtic are playing Kilmarnock at the Premier League of Scotland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MoreirenseSanta Clara15:00

Moreirense - Santa Clara

Moreirense are playing Santa Clara at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Pacos de FerreiraFamalicao15:00

Pacos de Ferreira - Famalicao

Pacos de Ferreira are playing Famalicao at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SportingBoavista17:30

Sporting - Boavista

Sporting are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

BragaSetubal20:00

Braga - Setubal

Braga are playing Setubal at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

PortoPortimonense20:30

Porto - Portimonense

Porto are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

HartbergRapid13:30

Hartberg - Rapid

Hartberg are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LASK LinzSt. Polten13:30

LASK Linz - St. Polten

LASK Linz are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Austria VSalzburg16:00

Austria V - Salzburg

Austria V are playing Salzburg at the Bundesliga of Austria on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Grazer AKFloridsdorfer AC09:30

Grazer AK - Floridsdorfer AC

Grazer AK are playing Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on February 23. The match will kick off 09:30 UTC.

InnsbruckVorwarts Steyr11:30

Innsbruck - Vorwarts Steyr

Innsbruck are playing Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Club BruggeCharleroi13:30

Club Brugge - Charleroi

Club Brugge are playing Charleroi at the First Division A of Belgium on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

AnderlechtEupen17:00

Anderlecht - Eupen

Anderlecht are playing Eupen at the First Division A of Belgium on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

GentSint-Truiden19:00

Gent - Sint-Truiden

Gent are playing Sint-Truiden at the First Division A of Belgium on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Beerschot-WilrijkLommel United15:00

Beerschot-Wilrijk - Lommel United

Beerschot-Wilrijk are playing Lommel United at the First Division B, Closing of Belgium on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Vitosha BistritsaBeroe10:00

Vitosha Bistritsa - Beroe

Vitosha Bistritsa are playing Beroe at the A PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Lokomotiv PlovdivTsarsko selo12:15

Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko selo

Lokomotiv Plovdiv are playing Tsarsko selo at the A PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:15 UTC.

EtarLudogorets14:30

Etar - Ludogorets

Etar are playing Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Dinamo ZagrebInter-Zapresic14:00

Dinamo Zagreb - Inter-Zapresic

Dinamo Zagreb are playing Inter-Zapresic at the 1 HNL of Croatia on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

NK Istra 1961Slaven Koprivnica16:30

NK Istra 1961 - Slaven Koprivnica

NK Istra 1961 are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Ethnikos AchnasAnorthosis14:00

Ethnikos Achnas - Anorthosis

Ethnikos Achnas are playing Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PafosAPOEL14:00

Pafos - APOEL

Pafos are playing APOEL at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

AEK LarnacaNea Salamis16:00

AEK Larnaca - Nea Salamis

AEK Larnaca are playing Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Olympiakos NicosiaAEL16:00

Olympiakos Nicosia - AEL

Olympiakos Nicosia are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

KarvinaTeplice13:30

Karvina - Teplice

Karvina are playing Teplice at the First League of Czech Republic on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

ZlinBudejovice13:30

Zlin - Budejovice

Zlin are playing Budejovice at the First League of Czech Republic on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

OlomoucSparta Praha16:00

Olomouc - Sparta Praha

Olomouc are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

FC NordsjaellandSonderjylland11:00

FC Nordsjaelland - Sonderjylland

FC Nordsjaelland are playing Sonderjylland at the Superliga of Denmark on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

LyngbyEsbjerg13:00

Lyngby - Esbjerg

Lyngby are playing Esbjerg at the Superliga of Denmark on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Randers FCOB Odense13:00

Randers FC - OB Odense

Randers FC are playing OB Odense at the Superliga of Denmark on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SilkeborgFC Kobenhavn15:00

Silkeborg - FC Kobenhavn

Silkeborg are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AaB AalborgBrondby17:00

AaB Aalborg - Brondby

AaB Aalborg are playing Brondby at the Superliga of Denmark on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Arminia BielefeldHannover12:30

Arminia Bielefeld - Hannover

Arminia Bielefeld are playing Hannover at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

NurnbergDarmstadt12:30

Nurnberg - Darmstadt

Nurnberg are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

SandhausenKarlsruher12:30

Sandhausen - Karlsruher

Sandhausen are playing Karlsruher at the 2. Bundesliga of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

1860 MunchenMagdeburg12:00

1860 Munchen - Magdeburg

1860 Munchen are playing Magdeburg at the 3. Liga of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Hallescher FCUnterhaching13:00

Hallescher FC - Unterhaching

Hallescher FC are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

PanaitolikosPanionios13:00

Panaitolikos - Panionios

Panaitolikos are playing Panionios at the Super League 1 of Greece on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

AtromitosXanthi15:15

Atromitos - Xanthi

Atromitos are playing Xanthi at the Super League 1 of Greece on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

Volos NFCLarissa15:15

Volos NFC - Larissa

Volos NFC are playing Larissa at the Super League 1 of Greece on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

AEKOFI17:30

AEK - OFI

AEK are playing OFI at the Super League 1 of Greece on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

PAOKOlympiakos17:30

PAOK - Olympiakos

PAOK are playing Olympiakos at the Super League 1 of Greece on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

PordenoneChievo14:00

Pordenone - Chievo

Pordenone are playing Chievo at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

SalernitanaLivorno14:00

Salernitana - Livorno

Salernitana are playing Livorno at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

OFK TitogradRudar Pljevlja14:00

OFK Titograd - Rudar Pljevlja

OFK Titograd are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BuducnostFK Kom Podgorica16:00

Buducnost - FK Kom Podgorica

Buducnost are playing FK Kom Podgorica at the 1. Division of Montenegro on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MakedonijaAcademy Pandev12:00

Makedonija - Academy Pandev

Makedonija are playing Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

RabotnickiShkupi13:00

Rabotnicki - Shkupi

Rabotnicki are playing Shkupi at the Prva liga of North Macedonia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Renova DzepcisteStruga13:00

Renova Dzepciste - Struga

Renova Dzepciste are playing Struga at the Prva liga of North Macedonia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SileksShkendija13:00

Sileks - Shkendija

Sileks are playing Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Wisla PlockZaglebie L11:30

Wisla Plock - Zaglebie L

Wisla Plock are playing Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Wisla KrakowKorona14:00

Wisla Krakow - Korona

Wisla Krakow are playing Korona at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

LechLechia Gdansk16:30

Lech - Lechia Gdansk

Lech are playing Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Academico ViseuBenfica-211:15

Academico Viseu - Benfica-2

Academico Viseu are playing Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 11:15 UTC.

CD MafraPenafiel15:00

CD Mafra - Penafiel

CD Mafra are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Cova PiedadeVarzim15:00

Cova Piedade - Varzim

Cova Piedade are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NacionalAcademica16:00

Nacional - Academica

Nacional are playing Academica at the Segunda Liga of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

AstraSepsi14:30

Astra - Sepsi

Astra are playing Sepsi at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Gaz Metan MediasDinamo B14:30

Gaz Metan Medias - Dinamo B

Gaz Metan Medias are playing Dinamo B at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Viitorul ConstantaAcademica Clinceni14:30

Viitorul Constanta - Academica Clinceni

Viitorul Constanta are playing Academica Clinceni at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Universitatea CraiovaCluj18:00

Universitatea Craiova - Cluj

Universitatea Craiova are playing Cluj at the Liga 1 of Romania on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

SenicaSpartak Trnava14:00

Senica - Spartak Trnava

Senica are playing Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BravoTabor Sezana13:00

Bravo - Tabor Sezana

Bravo are playing Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

DomzaleMura15:00

Domzale - Mura

Domzale are playing Mura at the 1. SNL of Slovenia on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LugoOviedo11:00

Lugo - Oviedo

Lugo are playing Oviedo at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

ZaragozaDeportivo15:00

Zaragoza - Deportivo

Zaragoza are playing Deportivo at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ExtremaduraMirandes17:15

Extremadura - Mirandes

Extremadura are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 17:15 UTC.

MalagaRacing Santander17:15

Malaga - Racing Santander

Malaga are playing Racing Santander at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 17:15 UTC.

Rayo VallecanoHuesca20:00

Rayo Vallecano - Huesca

Rayo Vallecano are playing Huesca at the Segunda Division of Spain on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

BaselServette15:00

Basel - Servette

Basel are playing Servette at the Super League of Switzerland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LuganoSion15:00

Lugano - Sion

Lugano are playing Sion at the Super League of Switzerland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

St. GallenYoung Boys15:00

St. Gallen - Young Boys

St. Gallen are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AarauKriens14:00

Aarau - Kriens

Aarau are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Yeni MalatyasporAntalyaspor10:30

Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

Yeni Malatyaspor are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

GenclerbirligiAnkaragucu13:00

Genclerbirligi - Ankaragucu

Genclerbirligi are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

FenerbahceGalatasaray16:00

Fenerbahce - Galatasaray

Fenerbahce are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

GiresunsporBalikesirspor11:00

Giresunspor - Balikesirspor

Giresunspor are playing Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

AltayAdanaspor13:30

Altay - Adanaspor

Altay are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

IstanbulsporBoluspor16:00

Istanbulspor - Boluspor

Istanbulspor are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

KarpatyDnipro12:00

Karpaty - Dnipro

Karpaty are playing Dnipro at the Premier League of Ukraine on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

OleksandriaKolos Kovalivka12:00

Oleksandria - Kolos Kovalivka

Oleksandria are playing Kolos Kovalivka at the Premier League of Ukraine on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Shakhtar DDesna15:00

Shakhtar D - Desna

Shakhtar D are playing Desna at the Premier League of Ukraine on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpik DonetskLviv17:30

Olimpik Donetsk - Lviv

Olimpik Donetsk are playing Lviv at the Premier League of Ukraine on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Shimizu S-PulseF.C.Tokyo04:00

Shimizu S-Pulse - F.C.Tokyo

Shimizu S-Pulse are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on February 23. The match will kick off 04:00 UTC.

Sanfrecce HiroshimaKashima Antlers05:00

Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers

Sanfrecce Hiroshima are playing Kashima Antlers at the J-League of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Yokohama F. MarinosGamba Osaka05:00

Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka

Yokohama F. Marinos are playing Gamba Osaka at the J-League of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Vissel KobeYokohama FC07:00

Vissel Kobe - Yokohama FC

Vissel Kobe are playing Yokohama FC at the J-League of Japan on February 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Giravanz KitakyushuAvispa Fukuoka04:30

Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka

Giravanz Kitakyushu are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 04:30 UTC.

Fagiano OkayamaZweigen Kanazawa05:00

Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa

Fagiano Okayama are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United IchiharaFC Ryukyu05:00

JEF United Ichihara - FC Ryukyu

JEF United Ichihara are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Jubilo IwataMontedio Yamagata05:00

Jubilo Iwata - Montedio Yamagata

Jubilo Iwata are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Machida ZelviaVentforet Kofu05:00

Machida Zelvia - Ventforet Kofu

Machida Zelvia are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Mito HollyhockOmiya Ardija05:00

Mito Hollyhock - Omiya Ardija

Mito Hollyhock are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Renofa YamaguchiKyoto Purple Sanga05:00

Renofa Yamaguchi - Kyoto Purple Sanga

Renofa Yamaguchi are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Thespa KusatsuAlbirex Niigata05:00

Thespa Kusatsu - Albirex Niigata

Thespa Kusatsu are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Tokushima VortisTokyo Verdy05:00

Tokushima Vortis - Tokyo Verdy

Tokushima Vortis are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

V-Varen NagasakiTochigi SC05:00

V-Varen Nagasaki - Tochigi SC

V-Varen Nagasaki are playing Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Ehime FCMatsumoto Yamaga FC07:00

Ehime FC - Matsumoto Yamaga FC

Ehime FC are playing Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on February 23. The match will kick off 07:00 UTC.

PumasMorelia18:00

Pumas - Morelia

Pumas are playing Morelia at the Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

QueretaroAtletico San Luis23:00

Queretaro - Atletico San Luis

Queretaro are playing Atletico San Luis at the Clausura of Mexico on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

JuarezSantos Laguna01:00

Juarez - Santos Laguna

Juarez are playing Santos Laguna at the Clausura of Mexico on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Arsenal SVelez Sarsfield20:35

Arsenal S - Velez Sarsfield

Arsenal S are playing Velez Sarsfield at the Primera Division of Argentina on February 23. The match will kick off 20:35 UTC.

Boca JuniorsGodoy Cruz22:40

Boca Juniors - Godoy Cruz

Boca Juniors are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 23. The match will kick off 22:40 UTC.

Estudiantes de La PlataRiver Plate00:45

Estudiantes de La Plata - River Plate

Estudiantes de La Plata are playing River Plate at the Primera Division of Argentina on February 24. The match will kick off 00:45 UTC.

Nacional PotosiAurora19:00

Nacional Potosi - Aurora

Nacional Potosi are playing Aurora at the Apertura of Bolivia on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Royal PariBlooming19:00

Royal Pari - Blooming

Royal Pari are playing Blooming at the Apertura of Bolivia on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

WilstermannAlways Ready21:15

Wilstermann - Always Ready

Wilstermann are playing Always Ready at the Apertura of Bolivia on February 23. The match will kick off 21:15 UTC.

La SerenaSantiago Wanderers15:00

La Serena - Santiago Wanderers

La Serena are playing Santiago Wanderers at the Primera Division of Chile on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Universidad de ChileCoquimbo Unido20:30

Universidad de Chile - Coquimbo Unido

Universidad de Chile are playing Coquimbo Unido at the Primera Division of Chile on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Audax ItalianoPalestino23:00

Audax Italiano - Palestino

Audax Italiano are playing Palestino at the Primera Division of Chile on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo La EquidadCucuta20:15

Deportivo La Equidad - Cucuta

Deportivo La Equidad are playing Cucuta at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:15 UTC.

Atletico BucaramangaRionegro Aguilas22:20

Atletico Bucaramanga - Rionegro Aguilas

Atletico Bucaramanga are playing Rionegro Aguilas at the Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 22:20 UTC.

Once CaldasPatriotas00:30

Once Caldas - Patriotas

Once Caldas are playing Patriotas at the Apertura of Colombia on February 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Mushuc RunaEl Nacional18:30

Mushuc Runa - El Nacional

Mushuc Runa are playing El Nacional at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

EmelecGuayaquil City21:00

Emelec - Guayaquil City

Emelec are playing Guayaquil City at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Guarani ARiver Plate AsPostponedPst

Guarani A - River Plate As

Guarani A are playing River Plate As at the Apertura of Paraguay on February 23.

OlimpiaCerro Porteno20:45

Olimpia - Cerro Porteno

Olimpia are playing Cerro Porteno at the Apertura of Paraguay on February 23. The match will kick off 20:45 UTC.

Carlos ManucciAcademia Cantolao18:00

Carlos Manucci - Academia Cantolao

Carlos Manucci are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Inti Gas AyacuchoAlianza Lima20:30

Inti Gas Ayacucho - Alianza Lima

Inti Gas Ayacucho are playing Alianza Lima at the Primera Division, Apertura of Peru on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Atletico ProgresoPlaza Colonia20:00

Atletico Progreso - Plaza Colonia

Atletico Progreso are playing Plaza Colonia at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

DanubioWanderers20:00

Danubio - Wanderers

Danubio are playing Wanderers at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Defensor SportingPenarol22:30

Defensor Sporting - Penarol

Defensor Sporting are playing Penarol at the Apertura of Uruguay on February 23. The match will kick off 22:30 UTC.

Central Coast MarinersSydney FC07:00

Central Coast Mariners - Sydney FC

Central Coast Mariners are playing Sydney FC at the A-League of Australia on February 23. The match will kick off 07:00 UTC.

FC MinskMinai11:59

FC Minsk - Minai

FC Minsk are playing Minai at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:59 UTC.

MiddelfartSfB-Oure11:59

Middelfart - SfB-Oure

Middelfart are playing SfB-Oure at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:59 UTC.

UfaDalian Yifang11:59

Ufa - Dalian Yifang

Ufa are playing Dalian Yifang at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:59 UTC.

ZhetysuBATE11:59

Zhetysu - BATE

Zhetysu are playing BATE at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 11:59 UTC.

Nomme KaljuFS Metta LU12:00

Nomme Kalju - FS Metta LU

Nomme Kalju are playing FS Metta LU at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

SchwabmunchenRain Lech12:00

Schwabmunchen - Rain Lech

Schwabmunchen are playing Rain Lech at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

UmeaTeam Thoren12:00

Umea - Team Thoren

Umea are playing Team Thoren at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

VendsysselBrabrand12:00

Vendsyssel - Brabrand

Vendsyssel are playing Brabrand at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Fram LarvikFollo13:00

Fram Larvik - Follo

Fram Larvik are playing Follo at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

OsterLinkoping City13:30

Oster - Linkoping City

Oster are playing Linkoping City at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Arsenal TAstana14:00

Arsenal T - Astana

Arsenal T are playing Astana at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ValerengaKrasnodar-214:00

Valerenga - Krasnodar-2

Valerenga are playing Krasnodar-2 at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Viking FKStabek17:00

Viking FK - Stabek

Viking FK are playing Stabek at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

OKC EnergyNew Mexico United20:00

OKC Energy - New Mexico United

OKC Energy are playing New Mexico United at the Club Friendlies of International on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

ApoloniaDevoli13:00

Apolonia - Devoli

Apolonia are playing Devoli at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BesaPogradeci13:00

Besa - Pogradeci

Besa are playing Pogradeci at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Iliria Fushe KrujeElbasani13:00

Iliria Fushe Kruje - Elbasani

Iliria Fushe Kruje are playing Elbasani at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ShenkolliOriku13:00

Shenkolli - Oriku

Shenkolli are playing Oriku at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Turbina CerrikLushnja13:00

Turbina Cerrik - Lushnja

Turbina Cerrik are playing Lushnja at the Division 1 of Albania on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

UE Santa JuliaInter Escaldes11:00

UE Santa Julia - Inter Escaldes

UE Santa Julia are playing Inter Escaldes at the Primera Divisio of Andorra on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

UE Santa ColomaSanta Coloma13:00

UE Santa Coloma - Santa Coloma

UE Santa Coloma are playing Santa Coloma at the Primera Divisio of Andorra on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

CarroiOrdino15:00

Carroi - Ordino

Carroi are playing Ordino at the Primera Divisio of Andorra on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletic EscaldesUE Engordany17:00

Atletic Escaldes - UE Engordany

Atletic Escaldes are playing UE Engordany at the Primera Divisio of Andorra on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Sabah FKSabail12:00

Sabah FK - Sabail

Sabah FK are playing Sabail at the Premier League of Azerbaijan on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

QarabagSumgayit14:00

Qarabag - Sumgayit

Qarabag are playing Sumgayit at the Premier League of Azerbaijan on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Couvin-MariembourgWaremme14:00

Couvin-Mariembourg - Waremme

Couvin-Mariembourg are playing Waremme at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Solieres SportRebecq14:00

Solieres Sport - Rebecq

Solieres Sport are playing Rebecq at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

TilleurHamoir14:00

Tilleur - Hamoir

Tilleur are playing Hamoir at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Acren-LessinesUS Givry15:00

Acren-Lessines - US Givry

Acren-Lessines are playing US Givry at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DikkelvenneRonse14:00

Dikkelvenne - Ronse

Dikkelvenne are playing Ronse at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

MerelbekeSW Harelbeke14:00

Merelbeke - SW Harelbeke

Merelbeke are playing SW Harelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Toekomst MenenSparta Petegem14:00

Toekomst Menen - Sparta Petegem

Toekomst Menen are playing Sparta Petegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BocholtLonderzeel14:00

Bocholt - Londerzeel

Bocholt are playing Londerzeel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

DuffelHadesPostponedPst

Duffel - Hades

Duffel are playing Hades at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 23.

Olympia WijgmaalTienen14:00

Olympia Wijgmaal - Tienen

Olympia Wijgmaal are playing Tienen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Pepingen-HalleBerchem14:00

Pepingen-Halle - Berchem

Pepingen-Halle are playing Berchem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Celik ZenicaZrinjski13:30

Celik Zenica - Zrinjski

Celik Zenica are playing Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

SlobodaMladost Doboj13:30

Sloboda - Mladost Doboj

Sloboda are playing Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Siroki BrijegBorac BL16:30

Siroki Brijeg - Borac BL

Siroki Brijeg are playing Borac BL at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Bijelo BrdoOsijek-214:00

Bijelo Brdo - Osijek-2

Bijelo Brdo are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Croatia ZmijavciDugopolje14:00

Croatia Zmijavci - Dugopolje

Croatia Zmijavci are playing Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Boleslav U-19Hradec Kralove U-1910:00

Boleslav U-19 - Hradec Kralove U-19

Boleslav U-19 are playing Hradec Kralove U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Sparta Praha WLokomotiva Brno W10:00

Sparta Praha W - Lokomotiva Brno W

Sparta Praha W are playing Lokomotiva Brno W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Plzen WDukla Praha W12:30

Plzen W - Dukla Praha W

Plzen W are playing Dukla Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Slavia Praha WSlovacko W13:00

Slavia Praha W - Slovacko W

Slavia Praha W are playing Slovacko W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Everton WManchester Utd W12:30

Everton W - Manchester Utd W

Everton W are playing Manchester Utd W at the Super League - Women of England on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Arsenal WReading WPostponedPst

Arsenal W - Reading W

Arsenal W are playing Reading W at the Super League - Women of England on February 23.

Birmingham WBristol Academy W14:00

Birmingham W - Bristol Academy W

Birmingham W are playing Bristol Academy W at the Super League - Women of England on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Brighton WTottenham W14:00

Brighton W - Tottenham W

Brighton W are playing Tottenham W at the Super League - Women of England on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester City WChelsea W14:00

Manchester City W - Chelsea W

Manchester City W are playing Chelsea W at the Super League - Women of England on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

West Ham WLiverpool W15:00

West Ham W - Liverpool W

West Ham W are playing Liverpool W at the Super League - Women of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

London Bees WDurham W12:00

London Bees W - Durham W

London Bees W are playing Durham W at the Championship - Women of England on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Sheffield United WLewes WPostponedPst

Sheffield United W - Lewes W

Sheffield United W are playing Lewes W at the Championship - Women of England on February 23.

Sheffield United WBlackburn W13:00

Sheffield United W - Blackburn W

Sheffield United W are playing Blackburn W at the Championship - Women of England on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Leicester City WCharlton Athletic W14:00

Leicester City W - Charlton Athletic W

Leicester City W are playing Charlton Athletic W at the Championship - Women of England on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Millwall WCrystal Palace W14:00

Millwall W - Crystal Palace W

Millwall W are playing Crystal Palace W at the Championship - Women of England on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Aston Villa WCoventry W15:00

Aston Villa W - Coventry W

Aston Villa W are playing Coventry W at the Championship - Women of England on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Arsenal WLewes W13:00

Arsenal W - Lewes W

Arsenal W are playing Lewes W at the FA Cup - Women of England on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo Tb.Saburtalo13:00

Dinamo Tb. - Saburtalo

Dinamo Tb. are playing Saburtalo at the Supercup of Georgia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Lyon WMontpellier W13:15

Lyon W - Montpellier W

Lyon W are playing Montpellier W at the Division 1 - Women of France on February 23. The match will kick off 13:15 UTC.

Hamburger-2Weiche FlensburgPostponedPst

Hamburger-2 - Weiche Flensburg

Hamburger-2 are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on February 23.

Hannover-2St. Pauli-212:30

Hannover-2 - St. Pauli-2

Hannover-2 are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Eintracht NorderstedtWolfsburg-213:00

Eintracht Norderstedt - Wolfsburg-2

Eintracht Norderstedt are playing Wolfsburg-2 at the Regionalliga Nord of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Vfb OldenburgSchwarz-Weiss Rehden13:00

Vfb Oldenburg - Schwarz-Weiss Rehden

Vfb Oldenburg are playing Schwarz-Weiss Rehden at the Regionalliga Nord of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

TuS RW KoblenzBayern Alzenau13:00

TuS RW Koblenz - Bayern Alzenau

TuS RW Koblenz are playing Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

RodinghausenAlemannia Aachen14:00

Rodinghausen - Alemannia Aachen

Rodinghausen are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BAK 07Hertha-212:30

BAK 07 - Hertha-2

BAK 07 are playing Hertha-2 at the Regionalliga Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Viktoria BerlinBischofswerdaer FV12:30

Viktoria Berlin - Bischofswerdaer FV

Viktoria Berlin are playing Bischofswerdaer FV at the Regionalliga Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

ZFC MeuselwitzErfurtPostponedPst

ZFC Meuselwitz - Erfurt

ZFC Meuselwitz are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 23.

Bayern WSC Sand W13:00

Bayern W - SC Sand W

Bayern W are playing SC Sand W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Frankfurt WBayer W13:00

Frankfurt W - Bayer W

Frankfurt W are playing Bayer W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Freiburg WDuisburg W13:00

Freiburg W - Duisburg W

Freiburg W are playing Duisburg W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Koln WUSV Jena W13:00

Koln W - USV Jena W

Koln W are playing USV Jena W at the Bundesliga - Women of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Hertha U-19Holstein Kiel U-1910:00

Hertha U-19 - Holstein Kiel U-19

Hertha U-19 are playing Holstein Kiel U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Chemnitzer U-19St. Pauli U-1911:00

Chemnitzer U-19 - St. Pauli U-19

Chemnitzer U-19 are playing St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Union Berlin U-19Hamburger U-1913:00

Union Berlin U-19 - Hamburger U-19

Union Berlin U-19 are playing Hamburger U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Augsburg U-19Kickers Offenbach U-1910:00

Augsburg U-19 - Kickers Offenbach U-19

Augsburg U-19 are playing Kickers Offenbach U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Kaiserslautern U-19Ingolstadt U-1910:00

Kaiserslautern U-19 - Ingolstadt U-19

Kaiserslautern U-19 are playing Ingolstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Mainz U-19Freiburg U-1910:00

Mainz U-19 - Freiburg U-19

Mainz U-19 are playing Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Borussia D. U-19Viktoria Koln U-1910:00

Borussia D. U-19 - Viktoria Koln U-19

Borussia D. U-19 are playing Viktoria Koln U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Schalke U-19Oberhausen U-1910:00

Schalke U-19 - Oberhausen U-19

Schalke U-19 are playing Oberhausen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Wuppertaler U-19Duisburg U-1910:00

Wuppertaler U-19 - Duisburg U-19

Wuppertaler U-19 are playing Duisburg U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Teutonia HamburgSasel10:30

Teutonia Hamburg - Sasel

Teutonia Hamburg are playing Sasel at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Curslack NeuengammeHamm United11:00

Curslack Neuengamme - Hamm United

Curslack Neuengamme are playing Hamm United at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Barmbek-UhlenhorstBramfelder SV13:00

Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder SV

Barmbek-Uhlenhorst are playing Bramfelder SV at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BuchholzConcordia Hamburg13:00

Buchholz - Concordia Hamburg

Buchholz are playing Concordia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

NiendorferOsdorf13:00

Niendorfer - Osdorf

Niendorfer are playing Osdorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

RugenbergenPalomaPostponedPst

Rugenbergen - Paloma

Rugenbergen are playing Paloma at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23.

Union TorneschSuderelbe14:00

Union Tornesch - Suderelbe

Union Tornesch are playing Suderelbe at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Bremer SVSchwachhausen13:00

Bremer SV - Schwachhausen

Bremer SV are playing Schwachhausen at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

HemelingenHastedt13:30

Hemelingen - Hastedt

Hemelingen are playing Hastedt at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Leher TSBrinkumer SV14:00

Leher TS - Brinkumer SV

Leher TS are playing Brinkumer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Union BremenSFL Bremerhaven14:00

Union Bremen - SFL Bremerhaven

Union Bremen are playing SFL Bremerhaven at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Habenhauser FVWerder-314:30

Habenhauser FV - Werder-3

Habenhauser FV are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Atlas DelmenhorstUphusen14:00

Atlas Delmenhorst - Uphusen

Atlas Delmenhorst are playing Uphusen at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BersenbruckArminia Hannover14:00

Bersenbruck - Arminia Hannover

Bersenbruck are playing Arminia Hannover at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Borussia HildesheimKickers Emden14:00

Borussia Hildesheim - Kickers Emden

Borussia Hildesheim are playing Kickers Emden at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Eintracht CelleGermania Egestorf14:00

Eintracht Celle - Germania Egestorf

Eintracht Celle are playing Germania Egestorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GifhornWolfenbuttel14:00

Gifhorn - Wolfenbuttel

Gifhorn are playing Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Heeslinger SCEintracht Northeim14:00

Heeslinger SC - Eintracht Northeim

Heeslinger SC are playing Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

VfL OldenburgLupo-Martini14:00

VfL Oldenburg - Lupo-Martini

VfL Oldenburg are playing Lupo-Martini at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Hansa-2Victoria Seelow12:00

Hansa-2 - Victoria Seelow

Hansa-2 are playing Victoria Seelow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

PampowGreifswalder FC12:00

Pampow - Greifswalder FC

Pampow are playing Greifswalder FC at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Tasmania BerlinHertha Zehlendorf12:00

Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf

Tasmania Berlin are playing Hertha Zehlendorf at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

FC BocholtSF Niederwenigern14:00

FC Bocholt - SF Niederwenigern

FC Bocholt are playing SF Niederwenigern at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

StraelenMeerbuschPostponedPst

Straelen - Meerbusch

Straelen are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 23.

PanachaikiErgotelisPostponedPst

Panachaiki - Ergotelis

Panachaiki are playing Ergotelis at the Super League 2 of Greece on February 23.

Apollon LarissaChania12:00

Apollon Larissa - Chania

Apollon Larissa are playing Chania at the Super League 2 of Greece on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

ApollonKerkyraPostponedPst

Apollon - Kerkyra

Apollon are playing Kerkyra at the Super League 2 of Greece on February 23.

PAOK U-19Olympiakos U-1910:00

PAOK U-19 - Olympiakos U-19

PAOK U-19 are playing Olympiakos U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Asteras Tripolis U-19Panathinaikos U-1912:00

Asteras Tripolis U-19 - Panathinaikos U-19

Asteras Tripolis U-19 are playing Panathinaikos U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Lamia U-19Aris U-1913:00

Lamia U-19 - Aris U-19

Lamia U-19 are playing Aris U-19 at the U-19 Super League of Greece on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

EgaleoTrikala13:00

Egaleo - Trikala

Egaleo are playing Trikala at the Football League of Greece on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KalamataKavala13:00

Kalamata - Kavala

Kalamata are playing Kavala at the Football League of Greece on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ThesprotosVeria13:00

Thesprotos - Veria

Thesprotos are playing Veria at the Football League of Greece on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

GyorSzeged11:30

Gyor - Szeged

Gyor are playing Szeged at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

BekescsabaVac13:00

Bekescsaba - Vac

Bekescsaba are playing Vac at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BudaorsHaladas13:00

Budaors - Haladas

Budaors are playing Haladas at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KazincbarcikaiVasas13:00

Kazincbarcikai - Vasas

Kazincbarcikai are playing Vasas at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SoroksarBudafoki13:00

Soroksar - Budafoki

Soroksar are playing Budafoki at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SzolnokSiofok13:00

Szolnok - Siofok

Szolnok are playing Siofok at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

TiszakecskeNyiregyhaza13:00

Tiszakecske - Nyiregyhaza

Tiszakecske are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

AjkaMTK16:00

Ajka - MTK

Ajka are playing MTK at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CsakvarGyirmot16:00

Csakvar - Gyirmot

Csakvar are playing Gyirmot at the NB II of Hungary on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

DorogBalmazujvarosPostponedPst

Dorog - Balmazujvaros

Dorog are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on February 23.

IA AkranesLeiknir F12:00

IA Akranes - Leiknir F

IA Akranes are playing Leiknir F at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

KeflavikVikingur R.13:00

Keflavik - Vikingur R.

Keflavik are playing Vikingur R. at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

VestriVikingur O.14:00

Vestri - Vikingur O.

Vestri are playing Vikingur O. at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FylkirMagni15:15

Fylkir - Magni

Fylkir are playing Magni at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

GrindavikThor Akureyri16:00

Grindavik - Thor Akureyri

Grindavik are playing Thor Akureyri at the League cup of Iceland on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel RaananaBnei Yehuda17:00

Hapoel Raanana - Bnei Yehuda

Hapoel Raanana are playing Bnei Yehuda at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaHapoel Kfar Saba18:15

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Beer Sheva are playing Hapoel Kfar Saba at the Ligat Al of Israel on February 23. The match will kick off 18:15 UTC.

Arzignano ValchiampoCalcio Padova14:00

Arzignano Valchiampo - Calcio Padova

Arzignano Valchiampo are playing Calcio Padova at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CesenaVicenza14:00

Cesena - Vicenza

Cesena are playing Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Feralpi SaloCarpi14:00

Feralpi Salo - Carpi

Feralpi Salo are playing Carpi at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GubbioReggiana14:00

Gubbio - Reggiana

Gubbio are playing Reggiana at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PiacenzaSambenedettese14:00

Piacenza - Sambenedettese

Piacenza are playing Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

RavennaTriestina14:00

Ravenna - Triestina

Ravenna are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Juventus-2Pianese14:00

Juventus-2 - Pianese

Juventus-2 are playing Pianese at the Serie C, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

OlbiaPistoiese14:00

Olbia - Pistoiese

Olbia are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PontederaAlessandria14:00

Pontedera - Alessandria

Pontedera are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GIANA ErminioComo16:30

GIANA Erminio - Como

GIANA Erminio are playing Como at the Serie C, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

LeccoPro Patria16:30

Lecco - Pro Patria

Lecco are playing Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

CataniaTernana14:00

Catania - Ternana

Catania are playing Ternana at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CaveseBari14:00

Cavese - Bari

Cavese are playing Bari at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

MonopoliSicula Leonzio14:00

Monopoli - Sicula Leonzio

Monopoli are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

RegginaPaganese14:00

Reggina - Paganese

Reggina are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ViterbesePotenza14:00

Viterbese - Potenza

Viterbese are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

AZ PicernoBisceglie16:30

AZ Picerno - Bisceglie

AZ Picerno are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

CasertanaVibonese Calcio16:30

Casertana - Vibonese Calcio

Casertana are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

RendeAvellino16:30

Rende - Avellino

Rende are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Juventus U-19Pescara U-1909:00

Juventus U-19 - Pescara U-19

Juventus U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 23. The match will kick off 09:00 UTC.

Atalanta U-19Lazio U-1911:00

Atalanta U-19 - Lazio U-19

Atalanta U-19 are playing Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Chievo U-19Fiorentina U-1913:30

Chievo U-19 - Fiorentina U-19

Chievo U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Milan WFiorentina W11:30

Milan W - Fiorentina W

Milan W are playing Fiorentina W at the Serie A - Women of Italy on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Sassuolo WRoma W11:30

Sassuolo W - Roma W

Sassuolo W are playing Roma W at the Serie A - Women of Italy on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Empoli WTavagnacco W13:30

Empoli W - Tavagnacco W

Empoli W are playing Tavagnacco W at the Serie A - Women of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Florentina WOrobica W13:30

Florentina W - Orobica W

Florentina W are playing Orobica W at the Serie A - Women of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

BraSavona13:30

Bra - Savona

Bra are playing Savona at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

FezzaneseSeravezza13:30

Fezzanese - Seravezza

Fezzanese are playing Seravezza at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Ghivizzano Borgo a MozzanoChieri13:30

Ghivizzano Borgo a Mozzano - Chieri

Ghivizzano Borgo a Mozzano are playing Chieri at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LuccheseLigorna13:30

Lucchese - Ligorna

Lucchese are playing Ligorna at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Real Forte QuercetaCasale13:30

Real Forte Querceta - Casale

Real Forte Querceta are playing Casale at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

SC CaronneseVerbania13:30

SC Caronnese - Verbania

SC Caronnese are playing Verbania at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

VadoPrato13:30

Vado - Prato

Vado are playing Prato at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LavagneseFossano14:00

Lavagnese - Fossano

Lavagnese are playing Fossano at the Serie D, Group A of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BrusaportoVirtus Bolzano13:30

Brusaporto - Virtus Bolzano

Brusaporto are playing Virtus Bolzano at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Bustese Milano CityPonte San Pietro13:30

Bustese Milano City - Ponte San Pietro

Bustese Milano City are playing Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CastellanzeseSeregno13:30

Castellanzese - Seregno

Castellanzese are playing Seregno at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Folgore CarateseSondrio13:30

Folgore Caratese - Sondrio

Folgore Caratese are playing Sondrio at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

InverunoScanzorosciate13:30

Inveruno - Scanzorosciate

Inveruno are playing Scanzorosciate at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LegnanoVilla Valle13:30

Legnano - Villa Valle

Legnano are playing Villa Valle at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LevicoPro Sesto13:30

Levico - Pro Sesto

Levico are playing Pro Sesto at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

NibionnoggionoCaravaggio13:30

Nibionnoggiono - Caravaggio

Nibionnoggiono are playing Caravaggio at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

TritiumDro Alto Garda13:30

Tritium - Dro Alto Garda

Tritium are playing Dro Alto Garda at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Virtus Ciserano BergamoArconatese13:30

Virtus Ciserano Bergamo - Arconatese

Virtus Ciserano Bergamo are playing Arconatese at the Serie D, Group B of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Cjarlins MuzaneLegnago Salus13:30

Cjarlins Muzane - Legnago Salus

Cjarlins Muzane are playing Legnago Salus at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

ClodienseAdriese13:30

Clodiense - Adriese

Clodiense are playing Adriese at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Delta Porto TolleVillafranca13:30

Delta Porto Tolle - Villafranca

Delta Porto Tolle are playing Villafranca at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

EsteMestre13:30

Este - Mestre

Este are playing Mestre at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

LuparenseCampodarsego13:30

Luparense - Campodarsego

Luparense are playing Campodarsego at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

San LuigiChions13:30

San Luigi - Chions

San Luigi are playing Chions at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

TamaiCaldiero Terme13:30

Tamai - Caldiero Terme

Tamai are playing Caldiero Terme at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Union FeltreMotebelluna13:30

Union Feltre - Motebelluna

Union Feltre are playing Motebelluna at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

VigasioBelluno13:30

Vigasio - Belluno

Vigasio are playing Belluno at the Serie D, Group C of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

AlfonsineCiliverghe13:30

Alfonsine - Ciliverghe

Alfonsine are playing Ciliverghe at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

BrenoFranciacorta13:30

Breno - Franciacorta

Breno are playing Franciacorta at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CorreggeseCalvina13:30

Correggese - Calvina

Correggese are playing Calvina at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CremaForli13:30

Crema - Forli

Crema are playing Forli at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

FiorenzuolaLentigione13:30

Fiorenzuola - Lentigione

Fiorenzuola are playing Lentigione at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

MantovaFanfulla13:30

Mantova - Fanfulla

Mantova are playing Fanfulla at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

MezzolaraSasso Marconi13:30

Mezzolara - Sasso Marconi

Mezzolara are playing Sasso Marconi at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

ProgressoVigor Carpaneto13:30

Progresso - Vigor Carpaneto

Progresso are playing Vigor Carpaneto at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

SavignaneseSammaurese13:30

Savignanese - Sammaurese

Savignanese are playing Sammaurese at the Serie D, Group D of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

AlbalongaFoligno13:30

Albalonga - Foligno

Albalonga are playing Foligno at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CannaraPomezia13:30

Cannara - Pomezia

Cannara are playing Pomezia at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

GavorranoGrassina13:30

Gavorrano - Grassina

Gavorrano are playing Grassina at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Nuova MonterosiMontevarchi Calcio13:30

Nuova Monterosi - Montevarchi Calcio

Nuova Monterosi are playing Montevarchi Calcio at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

SangiovanneseGrosseto13:30

Sangiovannese - Grosseto

Sangiovannese are playing Grosseto at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

ScandicciAglianese13:30

Scandicci - Aglianese

Scandicci are playing Aglianese at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

TuttocuoioPonsacco13:30

Tuttocuoio - Ponsacco

Tuttocuoio are playing Ponsacco at the Serie D, Group E of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CattolicaSangiustese13:30

Cattolica - Sangiustese

Cattolica are playing Sangiustese at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

GiulianovaAtletico Terme Fiuggi13:30

Giulianova - Atletico Terme Fiuggi

Giulianova are playing Atletico Terme Fiuggi at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

MatelicaJesina13:30

Matelica - Jesina

Matelica are playing Jesina at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

MontegiorgioCampobasso13:30

Montegiorgio - Campobasso

Montegiorgio are playing Campobasso at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

PinetoTolentino13:30

Pineto - Tolentino

Pineto are playing Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Porto SantelpidioSan Nicolo13:30

Porto Santelpidio - San Nicolo

Porto Santelpidio are playing San Nicolo at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

RecanateseChieti13:30

Recanatese - Chieti

Recanatese are playing Chieti at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

VasteseAvezzano13:30

Vastese - Avezzano

Vastese are playing Avezzano at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Olympia AgnoneseVastogirardi14:00

Olympia Agnonese - Vastogirardi

Olympia Agnonese are playing Vastogirardi at the Serie D, Group F of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BudoniAprilia12:45

Budoni - Aprilia

Budoni are playing Aprilia at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 12:45 UTC.

CassinoNuova Florida13:30

Cassino - Nuova Florida

Cassino are playing Nuova Florida at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Citta di AnagniSassari Torres13:30

Citta di Anagni - Sassari Torres

Citta di Anagni are playing Sassari Torres at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Lanusei CalcioTrastevere13:30

Lanusei Calcio - Trastevere

Lanusei Calcio are playing Trastevere at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Latte DolceLadispoli13:30

Latte Dolce - Ladispoli

Latte Dolce are playing Ladispoli at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

MuraveraTurris Neapolis13:30

Muravera - Turris Neapolis

Muravera are playing Turris Neapolis at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Ostia MareVis Artena13:30

Ostia Mare - Vis Artena

Ostia Mare are playing Vis Artena at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

PorticiLatina13:30

Portici - Latina

Portici are playing Latina at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Tor SapienzaArzachena13:30

Tor Sapienza - Arzachena

Tor Sapienza are playing Arzachena at the Serie D, Group G of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CasaranoFoggia13:30

Casarano - Foggia

Casarano are playing Foggia at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

GrumentumFidelis Andria13:30

Grumentum - Fidelis Andria

Grumentum are playing Fidelis Andria at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

NocerinaAltamura13:30

Nocerina - Altamura

Nocerina are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Audace CerignolaSorrento14:00

Audace Cerignola - Sorrento

Audace Cerignola are playing Sorrento at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BrindisiNardo Calcio14:00

Brindisi - Nardo Calcio

Brindisi are playing Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Citta di FasanoGladiator14:00

Citta di Fasano - Gladiator

Citta di Fasano are playing Gladiator at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

GravinaGelbison14:00

Gravina - Gelbison

Gravina are playing Gelbison at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

TarantoBitonto14:00

Taranto - Bitonto

Taranto are playing Bitonto at the Serie D, Group H of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BiancavillaNola 192513:30

Biancavilla - Nola 1925

Biancavilla are playing Nola 1925 at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

CittanoveseGiugliano13:30

Cittanovese - Giugliano

Cittanovese are playing Giugliano at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Corigliano CalabroPalmese13:30

Corigliano Calabro - Palmese

Corigliano Calabro are playing Palmese at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Marina di RagusaAcireale13:30

Marina di Ragusa - Acireale

Marina di Ragusa are playing Acireale at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

MarsalaTroina13:30

Marsala - Troina

Marsala are playing Troina at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

RoccellaMessina13:30

Roccella - Messina

Roccella are playing Messina at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

San TommasoCastrovillari13:30

San Tommaso - Castrovillari

San Tommaso are playing Castrovillari at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

FC MessinaSavoia14:00

FC Messina - Savoia

FC Messina are playing Savoia at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

LicataPalermo14:00

Licata - Palermo

Licata are playing Palermo at the Serie D, Group I of Italy on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

BallkaniFerizaj12:00

Ballkani - Ferizaj

Ballkani are playing Ferizaj at the Superliga of Kosovo on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

GjilaniFlamurtari FC12:00

Gjilani - Flamurtari FC

Gjilani are playing Flamurtari FC at the Superliga of Kosovo on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

TrepcaDukagjini12:00

Trepca - Dukagjini

Trepca are playing Dukagjini at the Superliga of Kosovo on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

DudelangePetange15:00

Dudelange - Petange

Dudelange are playing Petange at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

FC Racing UnionJeunesse Esch15:00

FC Racing Union - Jeunesse Esch

FC Racing Union are playing Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Fola EschUNA Strassen15:00

Fola Esch - UNA Strassen

Fola Esch are playing UNA Strassen at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Mondorf-les-BainsDifferdange15:00

Mondorf-les-Bains - Differdange

Mondorf-les-Bains are playing Differdange at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

RodangeEtzella15:00

Rodange - Etzella

Rodange are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

RosportBlue Boys Muhlenbach15:00

Rosport - Blue Boys Muhlenbach

Rosport are playing Blue Boys Muhlenbach at the Fortis League of Luxembourg on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DEMLiendenPostponedPst

DEM - Lienden

DEM are playing Lienden at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on February 23.

OostzaanADO Den Haag-213:30

Oostzaan - ADO Den Haag-2

Oostzaan are playing ADO Den Haag-2 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Mjondalen U-19Kristiansund U-1911:00

Mjondalen U-19 - Kristiansund U-19

Mjondalen U-19 are playing Kristiansund U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Viking U-19Molde U-1915:00

Viking U-19 - Molde U-19

Viking U-19 are playing Molde U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Bodo-Glimt U-19Tromso U-1915:30

Bodo-Glimt U-19 - Tromso U-19

Bodo-Glimt U-19 are playing Tromso U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Goteborg WLinkoping W14:00

Goteborg W - Linkoping W

Goteborg W are playing Linkoping W at the National cup - Women of Sweden on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Mallbacken WOrebro W15:00

Mallbacken W - Orebro W

Mallbacken W are playing Orebro W at the National cup - Women of Sweden on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Pitea WUppsala W15:30

Pitea W - Uppsala W

Pitea W are playing Uppsala W at the National cup - Women of Sweden on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Vaxjo WVittsjo W16:00

Vaxjo W - Vittsjo W

Vaxjo W are playing Vittsjo W at the National cup - Women of Sweden on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

FafeChaves-215:00

Fafe - Chaves-2

Fafe are playing Chaves-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Maria da FonteBraganca15:00

Maria da Fonte - Braganca

Maria da Fonte are playing Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MerelinenseSao Martinho15:00

Merelinense - Sao Martinho

Merelinense are playing Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MirandelaCerveira15:00

Mirandela - Cerveira

Mirandela are playing Cerveira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MontalegreCamara de Lobos15:00

Montalegre - Camara de Lobos

Montalegre are playing Camara de Lobos at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritimo-2Uniao Madeira16:00

Maritimo-2 - Uniao Madeira

Maritimo-2 are playing Uniao Madeira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

AmaranteSanjoanense14:00

Amarante - Sanjoanense

Amarante are playing Sanjoanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

AroucaPedras Rubras15:00

Arouca - Pedras Rubras

Arouca are playing Pedras Rubras at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CanelasLeca15:00

Canelas - Leca

Canelas are playing Leca at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CoimbroesCastro Daire15:00

Coimbroes - Castro Daire

Coimbroes are playing Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

EspinhoLusitano FCV15:00

Espinho - Lusitano FCV

Espinho are playing Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano LourosaGondomar15:00

Lusitano Lourosa - Gondomar

Lusitano Lourosa are playing Gondomar at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

TrofenseGinasio Figueirense15:00

Trofense - Ginasio Figueirense

Trofense are playing Ginasio Figueirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Valadares GaiaVila Real15:00

Valadares Gaia - Vila Real

Valadares Gaia are playing Vila Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CondeixaFontinhas11:00

Condeixa - Fontinhas

Condeixa are playing Fontinhas at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Benfica e Castelo BrancoUniao Santarem15:00

Benfica e Castelo Branco - Uniao Santarem

Benfica e Castelo Branco are playing Uniao Santarem at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

LeiriaCaldas SC15:00

Leiria - Caldas SC

Leiria are playing Caldas SC at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SertanenseFatima15:00

Sertanense - Fatima

Sertanense are playing Fatima at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Vitoria SernacheBeira Mar15:00

Vitoria Sernache - Beira Mar

Vitoria Sernache are playing Beira Mar at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

IdealOliv. Hospital16:00

Ideal - Oliv. Hospital

Ideal are playing Oliv. Hospital at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

OleirosAnadia16:00

Oleiros - Anadia

Oleiros are playing Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

PraienseAgueda16:00

Praiense - Agueda

Praiense are playing Agueda at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

SintrenseReal11:30

Sintrense - Real

Sintrense are playing Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

1 DezembroAlverca15:00

1 Dezembro - Alverca

1 Dezembro are playing Alverca at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AmoraLusitano Evora15:00

Amora - Lusitano Evora

Amora are playing Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

ArmacenensesAljustrelense15:00

Armacenenses - Aljustrelense

Armacenenses are playing Aljustrelense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

OlhanenseSintra15:00

Olhanense - Sintra

Olhanense are playing Sintra at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

OrientalLouletano15:00

Oriental - Louletano

Oriental are playing Louletano at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

PinhalnovenseLagos15:00

Pinhalnovense - Lagos

Pinhalnovense are playing Lagos at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Albergaria WOuriense W15:00

Albergaria W - Ouriense W

Albergaria W are playing Ouriense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CF Benfica WBraga W15:00

CF Benfica W - Braga W

CF Benfica W are playing Braga W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Cadima WA-dos-Francos W15:00

Cadima W - A-dos-Francos W

Cadima W are playing A-dos-Francos W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril WValadares Gaia W15:00

Estoril W - Valadares Gaia W

Estoril W are playing Valadares Gaia W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Sporting WSL Benfica W16:00

Sporting W - SL Benfica W

Sporting W are playing SL Benfica W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

RotorRodina Moskva08:00

Rotor - Rodina Moskva

Rotor are playing Rodina Moskva at the FNL cup of Russia on February 23. The match will kick off 08:00 UTC.

YeniseyFakel10:45

Yenisey - Fakel

Yenisey are playing Fakel at the FNL cup of Russia on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

Russia U-20Ural-213:30

Russia U-20 - Ural-2

Russia U-20 are playing Ural-2 at the FNL cup of Russia on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

KAMAZKhimki16:15

KAMAZ - Khimki

KAMAZ are playing Khimki at the FNL cup of Russia on February 23. The match will kick off 16:15 UTC.

TomMordovia08:00

Tom - Mordovia

Tom are playing Mordovia at the FNL cup of Russia on February 24. The match will kick off 08:00 UTC.

DomagnanoSan Giovanni14:00

Domagnano - San Giovanni

Domagnano are playing San Giovanni at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FC FaetanoJuvenes/Dogana14:00

FC Faetano - Juvenes/Dogana

FC Faetano are playing Juvenes/Dogana at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PennarossaSportivo di Fiorentino14:00

Pennarossa - Sportivo di Fiorentino

Pennarossa are playing Sportivo di Fiorentino at the Campionato, Second Stage of San Marino on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Getafe-2Rayo Majadahonda10:30

Getafe-2 - Rayo Majadahonda

Getafe-2 are playing Rayo Majadahonda at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

MelillaLangreo10:30

Melilla - Langreo

Melilla are playing Langreo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Atletico BalearesFerrol11:00

Atletico Baleares - Ferrol

Atletico Baleares are playing Ferrol at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Atletico Madrid-2Pontevedra11:00

Atletico Madrid-2 - Pontevedra

Atletico Madrid-2 are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Celta-2Las Palmas-211:00

Celta-2 - Las Palmas-2

Celta-2 are playing Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Las RozasPena Deportivo11:00

Las Rozas - Pena Deportivo

Las Rozas are playing Pena Deportivo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Marino de LuancoInternacional FC16:00

Marino de Luanco - Internacional FC

Marino de Luanco are playing Internacional FC at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Madrid-2SS Reyes16:00

Real Madrid-2 - SS Reyes

Real Madrid-2 are playing SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UD IbizaSporting Gijon-217:00

UD Ibiza - Sporting Gijon-2

UD Ibiza are playing Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

BurgosTudelano11:00

Burgos - Tudelano

Burgos are playing Tudelano at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

BarakaldoAlaves-216:00

Barakaldo - Alaves-2

Barakaldo are playing Alaves-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

GuijueloCultural Leonesa16:00

Guijuelo - Cultural Leonesa

Guijuelo are playing Cultural Leonesa at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

IzarraCalahorra16:00

Izarra - Calahorra

Izarra are playing Calahorra at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real UnionAmorebieta16:00

Real Union - Amorebieta

Real Union are playing Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UD LogronesOsasuna-216:00

UD Logrones - Osasuna-2

UD Logrones are playing Osasuna-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Unionstas de SalamancaSalamanca16:00

Unionstas de Salamanca - Salamanca

Unionstas de Salamanca are playing Salamanca at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Sociedad-2Valladolid-217:00

Real Sociedad-2 - Valladolid-2

Real Sociedad-2 are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Andorra CFLevante-211:00

Andorra CF - Levante-2

Andorra CF are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

EbroVillarreal-211:00

Ebro - Villarreal-2

Ebro are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

LlagosteraOrihuela CF11:00

Llagostera - Orihuela CF

Llagostera are playing Orihuela CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Valencia-2Badalona11:00

Valencia-2 - Badalona

Valencia-2 are playing Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

CastellonGimnastic16:00

Castellon - Gimnastic

Castellon are playing Gimnastic at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Lleida EsportiuEjea16:00

Lleida Esportiu - Ejea

Lleida Esportiu are playing Ejea at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

OlotSabadell16:00

Olot - Sabadell

Olot are playing Sabadell at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CornellaPrat17:00

Cornella - Prat

Cornella are playing Prat at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

La NuciaEspanyol-217:00

La Nucia - Espanyol-2

La Nucia are playing Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Cadiz-2Cordoba10:30

Cadiz-2 - Cordoba

Cadiz-2 are playing Cordoba at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Sevilla-2San Fernando10:30

Sevilla-2 - San Fernando

Sevilla-2 are playing San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

AlgecirasFC Cartagena16:00

Algeciras - FC Cartagena

Algeciras are playing FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MarbellaLinense16:00

Marbella - Linense

Marbella are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MurciaUCAM Murcia16:00

Murcia - UCAM Murcia

Murcia are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Recreativo HuelvaAtletico Sanluqueno16:00

Recreativo Huelva - Atletico Sanluqueno

Recreativo Huelva are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

YeclanoVillarrobledo16:30

Yeclano - Villarrobledo

Yeclano are playing Villarrobledo at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Granada-2Don Benito17:00

Granada-2 - Don Benito

Granada-2 are playing Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Real Sociedad WTenerife W10:00

Real Sociedad W - Tenerife W

Real Sociedad W are playing Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Levante WTacuense W11:00

Levante W - Tacuense W

Levante W are playing Tacuense W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Madrid WAtletico Madrid W11:00

Madrid W - Atletico Madrid W

Madrid W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Valencia WRayo Vallecano W17:30

Valencia W - Rayo Vallecano W

Valencia W are playing Rayo Vallecano W at the Primera Division - Women of Spain on February 23. The match will kick off 17:30 UTC.

CompostelaBouzas16:00

Compostela - Bouzas

Compostela are playing Bouzas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

LealtadColunga11:00

Lealtad - Colunga

Lealtad are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

LenenseGijon Industrial11:00

Lenense - Gijon Industrial

Lenense are playing Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

San Martin EILlanes11:00

San Martin EI - Llanes

San Martin EI are playing Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

VallobinMosconia11:00

Vallobin - Mosconia

Vallobin are playing Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

NavarroReal Aviles15:45

Navarro - Real Aviles

Navarro are playing Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 15:45 UTC.

TuillaCovadonga16:00

Tuilla - Covadonga

Tuilla are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UrracaSiero16:00

Urraca - Siero

Urraca are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CaudalCondal16:30

Caudal - Condal

Caudal are playing Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Racing Santander-2Bezana11:00

Racing Santander-2 - Bezana

Racing Santander-2 are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

CayonCultural Guarnizo15:30

Cayon - Cultural Guarnizo

Cayon are playing Cultural Guarnizo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Textil EscudoEscobedo16:00

Textil Escudo - Escobedo

Textil Escudo are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

TorrelavegaBarreda16:00

Torrelavega - Barreda

Torrelavega are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

SantutxuSestao10:15

Santutxu - Sestao

Santutxu are playing Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 10:15 UTC.

PortugaleteSanturtzi10:30

Portugalete - Santurtzi

Portugalete are playing Santurtzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Vitoria CDBalmaseda16:00

Vitoria CD - Balmaseda

Vitoria CD are playing Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

CastelldefelsManresa11:00

Castelldefels - Manresa

Castelldefels are playing Manresa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Cerdanyola del VallesCE Europa11:00

Cerdanyola del Valles - CE Europa

Cerdanyola del Valles are playing CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

FigueresTerrassa11:00

Figueres - Terrassa

Figueres are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

HortaHospitalet11:00

Horta - Hospitalet

Horta are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Pobla MafumetPeralada11:00

Pobla Mafumet - Peralada

Pobla Mafumet are playing Peralada at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

VilafrancaIgualada11:00

Vilafranca - Igualada

Vilafranca are playing Igualada at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

SantsBanyoles11:15

Sants - Banyoles

Sants are playing Banyoles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 11:15 UTC.

Vilassar de MarGranollers16:00

Vilassar de Mar - Granollers

Vilassar de Mar are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

SantfeliuencSant Andreu17:00

Santfeliuenc - Sant Andreu

Santfeliuenc are playing Sant Andreu at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

PaternaAlcoyano11:00

Paterna - Alcoyano

Paterna are playing Alcoyano at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Roda FCAtzeneta11:00

Roda FC - Atzeneta

Roda FC are playing Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Hercules-2Elche-215:00

Hercules-2 - Elche-2

Hercules-2 are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

CrevillenteEldense16:00

Crevillente - Eldense

Crevillente are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

NoveldaBeniganim16:00

Novelda - Beniganim

Novelda are playing Beniganim at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpic de XativaSilla16:00

Olimpic de Xativa - Silla

Olimpic de Xativa are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

VilamarxantSaguntino16:30

Vilamarxant - Saguntino

Vilamarxant are playing Saguntino at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Alcorcon-2Flat Earth10:30

Alcorcon-2 - Flat Earth

Alcorcon-2 are playing Flat Earth at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

El AlamoLeganes-210:30

El Alamo - Leganes-2

El Alamo are playing Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

ParlaMoratalaz10:30

Parla - Moratalaz

Parla are playing Moratalaz at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

San Fernardo de HenaresUnion Adarve10:30

San Fernardo de Henares - Union Adarve

San Fernardo de Henares are playing Union Adarve at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

TorrejonSanta Ana10:30

Torrejon - Santa Ana

Torrejon are playing Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Trival ValderasMostoles10:30

Trival Valderas - Mostoles

Trival Valderas are playing Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Villaverde BoetticherAlcobendas Sport10:30

Villaverde Boetticher - Alcobendas Sport

Villaverde Boetticher are playing Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Atletico de PintoPozuelo Alarcon11:00

Atletico de Pinto - Pozuelo Alarcon

Atletico de Pinto are playing Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

AlcalaRayo Vallecano-215:00

Alcala - Rayo Vallecano-2

Alcala are playing Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NavalcarneroCarabanchel15:30

Navalcarnero - Carabanchel

Navalcarnero are playing Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico TordesillasArandina11:00

Atletico Tordesillas - Arandina

Atletico Tordesillas are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Becerril CamposLa Virgen del Camino16:00

Becerril Campos - La Virgen del Camino

Becerril Campos are playing La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Gimnastica SegovianaLa Baneza16:00

Gimnastica Segoviana - La Baneza

Gimnastica Segoviana are playing La Baneza at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real AvilaZamora16:00

Real Avila - Zamora

Real Avila are playing Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Real BurgosBupolsa16:00

Real Burgos - Bupolsa

Real Burgos are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Huetor VegaAlmeria-211:00

Huetor Vega - Almeria-2

Huetor Vega are playing Almeria-2 at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Malaga-2Maracena11:00

Malaga-2 - Maracena

Malaga-2 are playing Maracena at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Mancha RealAntequera11:00

Mancha Real - Antequera

Mancha Real are playing Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Velez CFReal Jaen11:00

Velez CF - Real Jaen

Velez CF are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

AlhaurinCiudad de Torredonjimeno11:15

Alhaurin - Ciudad de Torredonjimeno

Alhaurin are playing Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 11:15 UTC.

Polideportivo AlmeriaLinares Deportivo11:30

Polideportivo Almeria - Linares Deportivo

Polideportivo Almeria are playing Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

El PaloMotril16:30

El Palo - Motril

El Palo are playing Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Atletico PorcunaEl Ejido17:00

Atletico Porcuna - El Ejido

Atletico Porcuna are playing El Ejido at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Huetor TajarLoja17:00

Huetor Tajar - Loja

Huetor Tajar are playing Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

San Roque De LepeXerez Deportivo11:00

San Roque De Lepe - Xerez Deportivo

San Roque De Lepe are playing Xerez Deportivo at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

LebrijanaConil11:30

Lebrijana - Conil

Lebrijana are playing Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

GerenaRota15:30

Gerena - Rota

Gerena are playing Rota at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

XerezSevilla-316:00

Xerez - Sevilla-3

Xerez are playing Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Los BarriosCoria CF16:30

Los Barrios - Coria CF

Los Barrios are playing Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Puente GenilAntoniano16:30

Puente Genil - Antoniano

Puente Genil are playing Antoniano at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

PozoblancoEcijaPostponedPst

Pozoblanco - Ecija

Pozoblanco are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 23.

PoblenseLlosetense10:30

Poblense - Llosetense

Poblense are playing Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

ConstanciaEsporles11:00

Constancia - Esporles

Constancia are playing Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

SollerPortmany15:00

Soller - Portmany

Soller are playing Portmany at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

La CuadraBuzanada11:30

La Cuadra - Buzanada

La Cuadra are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Atletico PasoTenerife-212:00

Atletico Paso - Tenerife-2

Atletico Paso are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Atletico TacoronteMensajero12:00

Atletico Tacoronte - Mensajero

Atletico Tacoronte are playing Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

UD San FernandoLanzarote12:00

UD San Fernando - Lanzarote

UD San Fernando are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Villa de Santa BrigidaCD Marino12:30

Villa de Santa Brigida - CD Marino

Villa de Santa Brigida are playing CD Marino at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

EDMF ChurraMinerva09:00

EDMF Churra - Minerva

EDMF Churra are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 09:00 UTC.

CartagenaLorca10:30

Cartagena - Lorca

Cartagena are playing Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Cartagena-2Olimpico Totana11:00

Cartagena-2 - Olimpico Totana

Cartagena-2 are playing Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

El PalmarLorca Deportiva11:00

El Palmar - Lorca Deportiva

El Palmar are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Los GarresAguilas11:00

Los Garres - Aguilas

Los Garres are playing Aguilas at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Plus UltraAtletico Pulpileno11:15

Plus Ultra - Atletico Pulpileno

Plus Ultra are playing Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 11:15 UTC.

Murcia-2UCAM Murcia-211:30

Murcia-2 - UCAM Murcia-2

Murcia-2 are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Deportivo MineraHuercal-Overa15:15

Deportivo Minera - Huercal-Overa

Deportivo Minera are playing Huercal-Overa at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 15:15 UTC.

Ciudad de MurciaMazarron15:30

Ciudad de Murcia - Mazarron

Ciudad de Murcia are playing Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Mar MenorMuleno15:30

Mar Menor - Muleno

Mar Menor are playing Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

OlivenzaCacereno10:00

Olivenza - Cacereno

Olivenza are playing Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Extremadura-2Miajadas10:30

Extremadura-2 - Miajadas

Extremadura-2 are playing Miajadas at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

AzuagaValdivia11:00

Azuaga - Valdivia

Azuaga are playing Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

LlerenenseCalamonte11:00

Llerenense - Calamonte

Llerenense are playing Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

TrujilloRCP Valverdeno11:00

Trujillo - RCP Valverdeno

Trujillo are playing RCP Valverdeno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

VillanovenseMoralo11:00

Villanovense - Moralo

Villanovense are playing Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

DiocesanoCD Coria16:00

Diocesano - CD Coria

Diocesano are playing CD Coria at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

ArroyoPlasencia16:30

Arroyo - Plasencia

Arroyo are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

CirboneroHuarte15:45

Cirbonero - Huarte

Cirbonero are playing Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 23. The match will kick off 15:45 UTC.

Callahorra-2Pradejon10:30

Callahorra-2 - Pradejon

Callahorra-2 are playing Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

VareaRiver Ebro11:00

Varea - River Ebro

Varea are playing River Ebro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

AlberiteBerceo15:30

Alberite - Berceo

Alberite are playing Berceo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

CD AlfaroSD Logrones16:00

CD Alfaro - SD Logrones

CD Alfaro are playing SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

La CalzadaCasalarreina16:00

La Calzada - Casalarreina

La Calzada are playing Casalarreina at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

San Juan de MozarrifarBrea10:30

San Juan de Mozarrifar - Brea

San Juan de Mozarrifar are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

AlmudevarCuarte Industrial15:30

Almudevar - Cuarte Industrial

Almudevar are playing Cuarte Industrial at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

BarbastroAtletico Monzon15:30

Barbastro - Atletico Monzon

Barbastro are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

BelchiteRobres15:30

Belchite - Robres

Belchite are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

CalamochaTarazona15:30

Calamocha - Tarazona

Calamocha are playing Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

IlluecaZaragoza-215:30

Illueca - Zaragoza-2

Illueca are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

TamariteBorja15:30

Tamarite - Borja

Tamarite are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

UteboSarinena15:30

Utebo - Sarinena

Utebo are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Villanueva CFTeruel15:30

Villanueva CF - Teruel

Villanueva CF are playing Teruel at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

FragaBinefar16:00

Fraga - Binefar

Fraga are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Albacete-2Socuellamos11:00

Albacete-2 - Socuellamos

Albacete-2 are playing Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

AlmansaQuintanar del Rey16:00

Almansa - Quintanar del Rey

Almansa are playing Quintanar del Rey at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Calvo SoteloIllescas16:00

Calvo Sotelo - Illescas

Calvo Sotelo are playing Illescas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

FC GuadalajaraLa Solana16:00

FC Guadalajara - La Solana

FC Guadalajara are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

La RodaAlmagro FC16:00

La Roda - Almagro FC

La Roda are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

MadridejosConquense16:00

Madridejos - Conquense

Madridejos are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

ManchegoAtletico Ibanes16:00

Manchego - Atletico Ibanes

Manchego are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

VillacanasToledo16:00

Villacanas - Toledo

Villacanas are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

AIKJonkoping S.11:30

AIK - Jonkoping S.

AIK are playing Jonkoping S. at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

KalmarOrgryte11:30

Kalmar - Orgryte

Kalmar are playing Orgryte at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

IFK NorrkopingHalmstad13:30

IFK Norrkoping - Halmstad

IFK Norrkoping are playing Halmstad at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

KarlskronaAFC Eskilstuna13:30

Karlskrona - AFC Eskilstuna

Karlskrona are playing AFC Eskilstuna at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

TvaakerFalkenberg13:30

Tvaaker - Falkenberg

Tvaaker are playing Falkenberg at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

EskilsminneOstersunds FK15:30

Eskilsminne - Ostersunds FK

Eskilsminne are playing Ostersunds FK at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

HackenGAIS15:30

Hacken - GAIS

Hacken are playing GAIS at the National cup of Sweden on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Basel WGrasshoppers W13:00

Basel W - Grasshoppers W

Basel W are playing Grasshoppers W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

OfsporElaziz Belediyespor10:00

Ofspor - Elaziz Belediyespor

Ofspor are playing Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

AlemdagsporFatsa Belediyespor10:30

Alemdagspor - Fatsa Belediyespor

Alemdagspor are playing Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

DerincesporPayas10:30

Derincespor - Payas

Derincespor are playing Payas at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

ErbaasporKemerspor10:30

Erbaaspor - Kemerspor

Erbaaspor are playing Kemerspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

KarsiyakaErokspor10:30

Karsiyaka - Erokspor

Karsiyaka are playing Erokspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Kozan BelediyesporKocaelispor10:30

Kozan Belediyespor - Kocaelispor

Kozan Belediyespor are playing Kocaelispor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Tepecik BelediyeAgri 197010:30

Tepecik Belediye - Agri 1970

Tepecik Belediye are playing Agri 1970 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

TurgutlusporFethiyespor10:30

Turgutluspor - Fethiyespor

Turgutluspor are playing Fethiyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Karakopru BelediyesporArtvin Hopaspor10:00

Karakopru Belediyespor - Artvin Hopaspor

Karakopru Belediyespor are playing Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Yeni OrdusporSultanbeyli10:00

Yeni Orduspor - Sultanbeyli

Yeni Orduspor are playing Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

DuzcesporAnagold 24 Erzincanspor10:30

Duzcespor - Anagold 24 Erzincanspor

Duzcespor are playing Anagold 24 Erzincanspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Erzin BelediyesporManisaspor10:30

Erzin Belediyespor - Manisaspor

Erzin Belediyespor are playing Manisaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Serik BelediyesporTokatspor10:30

Serik Belediyespor - Tokatspor

Serik Belediyespor are playing Tokatspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Sile YildizsporAksarayspor10:30

Sile Yildizspor - Aksarayspor

Sile Yildizspor are playing Aksarayspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

SilivrisporKizilcabolukspor10:30

Silivrispor - Kizilcabolukspor

Silivrispor are playing Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Tire 1922Yomraspor10:30

Tire 1922 - Yomraspor

Tire 1922 are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Batman PetrolsporPazarspor10:00

Batman Petrolspor - Pazarspor

Batman Petrolspor are playing Pazarspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Kelkit BelediyeDiyarbekirspor10:00

Kelkit Belediye - Diyarbekirspor

Kelkit Belediye are playing Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Yesilyurt BelediyeNevsehir Belediye10:00

Yesilyurt Belediye - Nevsehir Belediye

Yesilyurt Belediye are playing Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

GolcuksporKaracabey Birlikspor10:30

Golcukspor - Karacabey Birlikspor

Golcukspor are playing Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Halide Edip AdivarModafen10:30

Halide Edip Adivar - Modafen

Halide Edip Adivar are playing Modafen at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

MuglasporOsmaniyespor10:30

Muglaspor - Osmaniyespor

Muglaspor are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Nazilli BelediyesporDarica Genclerbirligi10:30

Nazilli Belediyespor - Darica Genclerbirligi

Nazilli Belediyespor are playing Darica Genclerbirligi at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Yeni AltindagSomaspor10:30

Yeni Altindag - Somaspor

Yeni Altindag are playing Somaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

YozgatsporBayrampasa10:30

Yozgatspor - Bayrampasa

Yozgatspor are playing Bayrampasa at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Bayburt IOIKahramanmarasspor10:00

Bayburt IOI - Kahramanmarasspor

Bayburt IOI are playing Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Belediye VansporAnkara Demirspor10:00

Belediye Vanspor - Ankara Demirspor

Belediye Vanspor are playing Ankara Demirspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

ElazigsporBodrumsporPostponedPst

Elazigspor - Bodrumspor

Elazigspor are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23.

EtimesgutSivas Belediyespor10:30

Etimesgut - Sivas Belediyespor

Etimesgut are playing Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

EyupsporUsakspor10:30

Eyupspor - Usakspor

Eyupspor are playing Usakspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

KastamonusporErgene Velimespor10:30

Kastamonuspor - Ergene Velimespor

Kastamonuspor are playing Ergene Velimespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

KirsehirsporNigde Belediyespor10:30

Kirsehirspor - Nigde Belediyespor

Kirsehirspor are playing Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

SakaryasporBandirmaspor10:30

Sakaryaspor - Bandirmaspor

Sakaryaspor are playing Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

TuzlasporKardemir D.C. Karabukspor10:30

Tuzlaspor - Kardemir D.C. Karabukspor

Tuzlaspor are playing Kardemir D.C. Karabukspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

AmedKonya Seker SK10:00

Amed - Konya Seker SK

Amed are playing Konya Seker SK at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:00 UTC.

Afjet AfyonsporPendikspor10:30

Afjet Afyonspor - Pendikspor

Afjet Afyonspor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

CorumsporHacettepe10:30

Corumspor - Hacettepe

Corumspor are playing Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

InegolsporSariyer10:30

Inegolspor - Sariyer

Inegolspor are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

KirklarelisporSamsunspor10:30

Kirklarelispor - Samsunspor

Kirklarelispor are playing Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Manisa BBSKGumushanespor10:30

Manisa BBSK - Gumushanespor

Manisa BBSK are playing Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Sancaktepe BelediyeSanliurfaspor10:30

Sancaktepe Belediye - Sanliurfaspor

Sancaktepe Belediye are playing Sanliurfaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Tarsus Idman YurduBugsas Spor10:30

Tarsus Idman Yurdu - Bugsas Spor

Tarsus Idman Yurdu are playing Bugsas Spor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Zonguldak KomursporHekimoglu Trabzon10:30

Zonguldak Komurspor - Hekimoglu Trabzon

Zonguldak Komurspor are playing Hekimoglu Trabzon at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 23. The match will kick off 10:30 UTC.

Saif SCAbahani Chittagong09:15

Saif SC - Abahani Chittagong

Saif SC are playing Abahani Chittagong at the Premier League of Bangladesh on February 23. The match will kick off 09:15 UTC.

ArambaghMuktijoddha SKC12:30

Arambagh - Muktijoddha SKC

Arambagh are playing Muktijoddha SKC at the Premier League of Bangladesh on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

National DefenseAsia Euro United08:30

National Defense - Asia Euro United

National Defense are playing Asia Euro United at the C-League of Cambodia on February 23. The match will kick off 08:30 UTC.

Soltilo AngkorAngkor Tiger FC08:30

Soltilo Angkor - Angkor Tiger FC

Soltilo Angkor are playing Angkor Tiger FC at the C-League of Cambodia on February 23. The match will kick off 08:30 UTC.

Sports AcademyPhnom Penh Crown08:30

Sports Academy - Phnom Penh Crown

Sports Academy are playing Phnom Penh Crown at the C-League of Cambodia on February 23. The match will kick off 08:30 UTC.

KitcheePegasus05:00

Kitchee - Pegasus

Kitchee are playing Pegasus at the Sapling cup of Hong Kong on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

TRAU FCEast Bengal Club11:30

TRAU FC - East Bengal Club

TRAU FC are playing East Bengal Club at the I League of India on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Chennai CityAizawl13:30

Chennai City - Aizawl

Chennai City are playing Aizawl at the I League of India on February 23. The match will kick off 13:30 UTC.

OdishaKerala Blasters14:00

Odisha - Kerala Blasters

Odisha are playing Kerala Blasters at the ISL of India on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Padideh KhorasanNaft Masjed Soleyman12:00

Padideh Khorasan - Naft Masjed Soleyman

Padideh Khorasan are playing Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

SepahanPersepolis12:45

Sepahan - Persepolis

Sepahan are playing Persepolis at the Gulf Pro League of Iran on February 23. The match will kick off 12:45 UTC.

EsteghlalZob Ahan15:00

Esteghlal - Zob Ahan

Esteghlal are playing Zob Ahan at the Gulf Pro League of Iran on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Aluminium ArakBaderan Tehran10:45

Aluminium Arak - Baderan Tehran

Aluminium Arak are playing Baderan Tehran at the Azadegan league of Iran on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

Arman GoharKhooshe Talaee Saveh10:45

Arman Gohar - Khooshe Talaee Saveh

Arman Gohar are playing Khooshe Talaee Saveh at the Azadegan league of Iran on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

Damash GuilanMes Rafsanjan10:45

Damash Guilan - Mes Rafsanjan

Damash Guilan are playing Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

Khooneh be KhoonehSepidrood Rasht10:45

Khooneh be Khooneh - Sepidrood Rasht

Khooneh be Khooneh are playing Sepidrood Rasht at the Azadegan league of Iran on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

MalavanNavad Urmia10:45

Malavan - Navad Urmia

Malavan are playing Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

Mes KermanOxin Alborz10:45

Mes Kerman - Oxin Alborz

Mes Kerman are playing Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

QashqaiEsteghlal Khuzestan10:45

Qashqai - Esteghlal Khuzestan

Qashqai are playing Esteghlal Khuzestan at the Azadegan league of Iran on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

Shahrdari TabrizNiroye Zamini10:45

Shahrdari Tabriz - Niroye Zamini

Shahrdari Tabriz are playing Niroye Zamini at the Azadegan league of Iran on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

Sorkhpooshan PakdashtFajr Sepasi10:45

Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi

Sorkhpooshan Pakdasht are playing Fajr Sepasi at the Azadegan league of Iran on February 23. The match will kick off 10:45 UTC.

Al HudodNaft Al-Janoob11:30

Al Hudod - Naft Al-Janoob

Al Hudod are playing Naft Al-Janoob at the Super League of Iraq on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

Naft MaysanErbil11:30

Naft Maysan - Erbil

Naft Maysan are playing Erbil at the Super League of Iraq on February 23. The match will kick off 11:30 UTC.

YarmoukAl Shabab15:10

Yarmouk - Al Shabab

Yarmouk are playing Al Shabab at the Emire cup of Kuwait on February 23. The match will kick off 15:10 UTC.

AyeyawadyYadanarbon09:00

Ayeyawady - Yadanarbon

Ayeyawady are playing Yadanarbon at the National League of Myanmar on February 23. The match will kick off 09:00 UTC.

Hantharwady UnitedSagaing09:00

Hantharwady United - Sagaing

Hantharwady United are playing Sagaing at the National League of Myanmar on February 23. The match will kick off 09:00 UTC.

SukhothaiRatchaburi11:00

Sukhothai - Ratchaburi

Sukhothai are playing Ratchaburi at the League 1 of Thailand on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

TratPolice Tero11:00

Trat - Police Tero

Trat are playing Police Tero at the League 1 of Thailand on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Muang Thong UnitedBangkok United12:00

Muang Thong United - Bangkok United

Muang Thong United are playing Bangkok United at the League 1 of Thailand on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Nakhon PathomChiangmai11:00

Nakhon Pathom - Chiangmai

Nakhon Pathom are playing Chiangmai at the League 2 of Thailand on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

Uthai ThaniSisaket11:00

Uthai Thani - Sisaket

Uthai Thani are playing Sisaket at the League 2 of Thailand on February 23. The match will kick off 11:00 UTC.

KasetsartSamut Sakhon12:00

Kasetsart - Samut Sakhon

Kasetsart are playing Samut Sakhon at the League 2 of Thailand on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Phrae UnitedKhonkaen FC12:00

Phrae United - Khonkaen FC

Phrae United are playing Khonkaen FC at the League 2 of Thailand on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

FC EsaeEnergie Sports15:00

FC Esae - Energie Sports

FC Esae are playing Energie Sports at the Championat National of Benin on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

JS PobJAC15:00

JS Pob - JAC

JS Pob are playing JAC at the Championat National of Benin on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Real SportPantheres15:00

Real Sport - Pantheres

Real Sport are playing Pantheres at the Championat National of Benin on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

USS KrakeUpi Onm15:00

USS Krake - Upi Onm

USS Krake are playing Upi Onm at the Championat National of Benin on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

SalitasASFB15:30

Salitas - ASFB

Salitas are playing ASFB at the Premier League of Burkina Faso on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

RCKPolice BF17:45

RCK - Police BF

RCK are playing Police BF at the Premier League of Burkina Faso on February 23. The match will kick off 17:45 UTC.

USFAKOZAF17:45

USFA - KOZAF

USFA are playing KOZAF at the Premier League of Burkina Faso on February 23. The match will kick off 17:45 UTC.

CanonFovu Club12:00

Canon - Fovu Club

Canon are playing Fovu Club at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Eding SportStade Renard12:00

Eding Sport - Stade Renard

Eding Sport are playing Stade Renard at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

PanthereDragon de Yaounde12:00

Panthere - Dragon de Yaounde

Panthere are playing Dragon de Yaounde at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BamboutosAPEJES Academy14:00

Bamboutos - APEJES Academy

Bamboutos are playing APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

ColombeUMS de Loum14:00

Colombe - UMS de Loum

Colombe are playing UMS de Loum at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CotonsportUnion Douala14:00

Cotonsport - Union Douala

Cotonsport are playing Union Douala at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

FeutcheuFortuna Mfou14:00

Feutcheu - Fortuna Mfou

Feutcheu are playing Fortuna Mfou at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

TonnerrePWD Bamenda14:00

Tonnerre - PWD Bamenda

Tonnerre are playing PWD Bamenda at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Young Sport AcademyAvion Academy14:00

Young Sport Academy - Avion Academy

Young Sport Academy are playing Avion Academy at the Elite One of Cameroon on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

SOAIssia Wazi15:30

SOA - Issia Wazi

SOA are playing Issia Wazi at the Ligue 1 of Cote Divore on February 23. The match will kick off 15:30 UTC.

ASEC MimosasSOL FC18:00

ASEC Mimosas - SOL FC

ASEC Mimosas are playing SOL FC at the Ligue 1 of Cote Divore on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Bukavu DawaSanga BalendePostponedPst

Bukavu Dawa - Sanga Balende

Bukavu Dawa are playing Sanga Balende at the Super Ligue of Dr Congo on February 23.

DR Congo RangersBukavu Dawa14:30

DR Congo Rangers - Bukavu Dawa

DR Congo Rangers are playing Bukavu Dawa at the Super Ligue of Dr Congo on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Lubumbashi SportTP Mazembe14:30

Lubumbashi Sport - TP Mazembe

Lubumbashi Sport are playing TP Mazembe at the Super Ligue of Dr Congo on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

Maniema UnionCS Don Bosco14:30

Maniema Union - CS Don Bosco

Maniema Union are playing CS Don Bosco at the Super Ligue of Dr Congo on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

NyukiFC Renaissance14:30

Nyuki - FC Renaissance

Nyuki are playing FC Renaissance at the Super Ligue of Dr Congo on February 23. The match will kick off 14:30 UTC.

TP MazembeVita ClubPostponedPst

TP Mazembe - Vita Club

TP Mazembe are playing Vita Club at the Super Ligue of Dr Congo on February 23.

Vita ClubMotema PembePostponedPst

Vita Club - Motema Pembe

Vita Club are playing Motema Pembe at the Super Ligue of Dr Congo on February 23.

Awassa KenemaFasil Ketema12:00

Awassa Kenema - Fasil Ketema

Awassa Kenema are playing Fasil Ketema at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

BahardarSuhul Shire12:00

Bahardar - Suhul Shire

Bahardar are playing Suhul Shire at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Dire Dawa KenemaMekelle 70 Enderta12:00

Dire Dawa Kenema - Mekelle 70 Enderta

Dire Dawa Kenema are playing Mekelle 70 Enderta at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Etheopia BunnaWelayta Dicha12:00

Etheopia Bunna - Welayta Dicha

Etheopia Bunna are playing Welayta Dicha at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Welwalo AdigratWolkite Ketema12:00

Welwalo Adigrat - Wolkite Ketema

Welwalo Adigrat are playing Wolkite Ketema at the Premier League of Ethiopia on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Real BanjulHawks16:30

Real Banjul - Hawks

Real Banjul are playing Hawks at the GFA League of Gambia on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

Zoo KerichoGor Mahia11:15

Zoo Kericho - Gor Mahia

Zoo Kericho are playing Gor Mahia at the Premier League of Kenya on February 23. The match will kick off 11:15 UTC.

HomeboyzChemelil12:00

Homeboyz - Chemelil

Homeboyz are playing Chemelil at the Premier League of Kenya on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

TuskerWazito12:00

Tusker - Wazito

Tusker are playing Wazito at the Premier League of Kenya on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Ulinzi StarsKisumu All Stars12:00

Ulinzi Stars - Kisumu All Stars

Ulinzi Stars are playing Kisumu All Stars at the Premier League of Kenya on February 23. The match will kick off 12:00 UTC.

Rapide Oued ZemRSB Berkane16:00

Rapide Oued Zem - RSB Berkane

Rapide Oued Zem are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

HUSA AgadirOCK Khouribga18:00

HUSA Agadir - OCK Khouribga

HUSA Agadir are playing OCK Khouribga at the Botola Pro of Morocco on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

ASS SaleTihad Casablanca14:00

ASS Sale - Tihad Casablanca

ASS Sale are playing Tihad Casablanca at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab Ben GuerirChabab Atlas14:00

Chabab Ben Guerir - Chabab Atlas

Chabab Ben Guerir are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab Rif HoceimaWidad Temara14:00

Chabab Rif Hoceima - Widad Temara

Chabab Rif Hoceima are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

IZK KhemissetOl. Dcheira14:00

IZK Khemisset - Ol. Dcheira

IZK Khemisset are playing Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

KAC KenitraSidi Kacem14:00

KAC Kenitra - Sidi Kacem

KAC Kenitra are playing Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Racing CasablancaMAS Fes14:00

Racing Casablanca - MAS Fes

Racing Casablanca are playing MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi SalmiKawkab Marrakech14:00

Riadi Salmi - Kawkab Marrakech

Riadi Salmi are playing Kawkab Marrakech at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

WAF FesChabab Mohammedia14:00

WAF Fes - Chabab Mohammedia

WAF Fes are playing Chabab Mohammedia at the Botola 2 of Morocco on February 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Adamawa UnitedIfeanyi Ubah15:00

Adamawa United - Ifeanyi Ubah

Adamawa United are playing Ifeanyi Ubah at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Akwa UnitedWarri Wolves15:00

Akwa United - Warri Wolves

Akwa United are playing Warri Wolves at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Jigawa Golden StarsWikki Tourist15:00

Jigawa Golden Stars - Wikki Tourist

Jigawa Golden Stars are playing Wikki Tourist at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Katsina UnitedAbia Warriors15:00

Katsina United - Abia Warriors

Katsina United are playing Abia Warriors at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Lobi StarsPlateau United15:00

Lobi Stars - Plateau United

Lobi Stars are playing Plateau United at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MFM FCHeartland15:00

MFM FC - Heartland

MFM FC are playing Heartland at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

NasarawaEnyimbaPostponedPst

Nasarawa - Enyimba

Nasarawa are playing Enyimba at the NPFL of Nigeria on February 23.

Rivers UnitedKano Pillars15:00

Rivers United - Kano Pillars

Rivers United are playing Kano Pillars at the NPFL of Nigeria on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

AS KigaliMuhanga13:00

AS Kigali - Muhanga

AS Kigali are playing Muhanga at the National League of Rwanda on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BugeseraMarines13:00

Bugesera - Marines

Bugesera are playing Marines at the National League of Rwanda on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

EtincellesRayon Sports13:00

Etincelles - Rayon Sports

Etincelles are playing Rayon Sports at the National League of Rwanda on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ASEC NdiambourMbour Petite Cote17:00

ASEC Ndiambour - Mbour Petite Cote

ASEC Ndiambour are playing Mbour Petite Cote at the Ligue 1 of Senegal on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

GoreeCasa Sport17:00

Goree - Casa Sport

Goree are playing Casa Sport at the Ligue 1 of Senegal on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Stade de MbourCNEPS Excellence17:00

Stade de Mbour - CNEPS Excellence

Stade de Mbour are playing CNEPS Excellence at the Ligue 1 of Senegal on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

BarokaHungry Lions13:00

Baroka - Hungry Lions

Baroka are playing Hungry Lions at the National cup of South Africa on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Mamelodi SundownsVaal University13:00

Mamelodi Sundowns - Vaal University

Mamelodi Sundowns are playing Vaal University at the National cup of South Africa on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

AS SlimaneBizertin13:00

AS Slimane - Bizertin

AS Slimane are playing Bizertin at the Ligue 1 of Tunisia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Hammam-LifEsperance13:00

Hammam-Lif - Esperance

Hammam-Lif are playing Esperance at the Ligue 1 of Tunisia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Stade TunisMonastir13:00

Stade Tunis - Monastir

Stade Tunis are playing Monastir at the Ligue 1 of Tunisia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

SfaxienKairouanaise15:00

Sfaxien - Kairouanaise

Sfaxien are playing Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

DjerbaSS Sfaxien13:00

Djerba - SS Sfaxien

Djerba are playing SS Sfaxien at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Hammam SousseRejiche13:00

Hammam Sousse - Rejiche

Hammam Sousse are playing Rejiche at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Jendouba SportEGS Gafsa13:00

Jendouba Sport - EGS Gafsa

Jendouba Sport are playing EGS Gafsa at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

KasserineAS Oued Ellil13:00

Kasserine - AS Oued Ellil

Kasserine are playing AS Oued Ellil at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

MarsaJerba13:00

Marsa - Jerba

Marsa are playing Jerba at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Stade GabesienMenzel Bouzelfa13:00

Stade Gabesien - Menzel Bouzelfa

Stade Gabesien are playing Menzel Bouzelfa at the Ligue 2 of Tunisie on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

BULSC Villa13:00

BUL - SC Villa

BUL are playing SC Villa at the Premier League of Uganda on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

NAPSA StarsZESCO United13:00

NAPSA Stars - ZESCO United

NAPSA Stars are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on February 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Trinidad and Tobago U-20 WSt.Kitts and Nevis U-20 W17:00

Trinidad and Tobago U-20 W - St.Kitts and Nevis U-20 W

Trinidad and Tobago U-20 W are playing St.Kitts and Nevis U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Haiti U-20 WCayman Islands U-20 W20:00

Haiti U-20 W - Cayman Islands U-20 W

Haiti U-20 W are playing Cayman Islands U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Mexico U-20 WPuerto Rico U-20 W20:00

Mexico U-20 W - Puerto Rico U-20 W

Mexico U-20 W are playing Puerto Rico U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Guyana U-20 WNicaragua U-20 W23:00

Guyana U-20 W - Nicaragua U-20 W

Guyana U-20 W are playing Nicaragua U-20 W at the CONCACAF CHAMPIONSHIP U-20 - Women of on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Domenica U-20Anquilla U-2018:00

Domenica U-20 - Anquilla U-20

Domenica U-20 are playing Anquilla U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Domenican Republic U-20Grenada U-2020:00

Domenican Republic U-20 - Grenada U-20

Domenican Republic U-20 are playing Grenada U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Barbados U-20Cayman Islands U-2020:30

Barbados U-20 - Cayman Islands U-20

Barbados U-20 are playing Cayman Islands U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

St.Vincent and the G... U-20US Virgin Islands U-2022:30

St.Vincent and the G... U-20 - US Virgin Islands U-20

St.Vincent and the G... U-20 are playing US Virgin Islands U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 22:30 UTC.

Puerto Rico U-20Bermuda U-2023:30

Puerto Rico U-20 - Bermuda U-20

Puerto Rico U-20 are playing Bermuda U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 23. The match will kick off 23:30 UTC.

Nicaragua U-20Guyana U-2001:30

Nicaragua U-20 - Guyana U-20

Nicaragua U-20 are playing Guyana U-20 at the Qualifying round of Concacaf Championship U-20 on February 24. The match will kick off 01:30 UTC.

LimonSantos Dg21:00

Limon - Santos Dg

Limon are playing Santos Dg at the Clausura of Costa Rica on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

Perez ZeledonCS Herediano22:00

Perez Zeledon - CS Herediano

Perez Zeledon are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

El VencedorSanta Tecla21:30

El Vencedor - Santa Tecla

El Vencedor are playing Santa Tecla at the Clausura of El Salvador on February 23. The match will kick off 21:30 UTC.

Deportivo SanarateCoban Imperial17:00

Deportivo Sanarate - Coban Imperial

Deportivo Sanarate are playing Coban Imperial at the Clausura of Guatemala on February 23. The match will kick off 17:00 UTC.

Santa Lucia FCMalacateco18:00

Santa Lucia FC - Malacateco

Santa Lucia FC are playing Malacateco at the Clausura of Guatemala on February 23. The match will kick off 18:00 UTC.

SiquinalaCSD Comunicaciones19:00

Siquinala - CSD Comunicaciones

Siquinala are playing CSD Comunicaciones at the Clausura of Guatemala on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

CD Real SociedadVida20:00

CD Real Sociedad - Vida

CD Real Sociedad are playing Vida at the Clausura, 1st phase of Honduras on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

CD OlimpiaMarathon22:00

CD Olimpia - Marathon

CD Olimpia are playing Marathon at the Clausura, 1st phase of Honduras on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Molynes UnitedDunbeholden20:30

Molynes United - Dunbeholden

Molynes United are playing Dunbeholden at the Premier League of Jamaica on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Tivoli GardensWaterhouse20:30

Tivoli Gardens - Waterhouse

Tivoli Gardens are playing Waterhouse at the Premier League of Jamaica on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

UWICavalier20:30

UWI - Cavalier

UWI are playing Cavalier at the Premier League of Jamaica on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Arnett GardensMount Pleasant Academy01:00

Arnett Gardens - Mount Pleasant Academy

Arnett Gardens are playing Mount Pleasant Academy at the Premier League of Jamaica on February 24. The match will kick off 01:00 UTC.

Monterrey WPuebla W16:30

Monterrey W - Puebla W

Monterrey W are playing Puebla W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on February 23. The match will kick off 16:30 UTC.

AlmagroVilla Dalmine20:00

Almagro - Villa Dalmine

Almagro are playing Villa Dalmine at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

QuilmesGimnasia Mendoza21:30

Quilmes - Gimnasia Mendoza

Quilmes are playing Gimnasia Mendoza at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 21:30 UTC.

San Martin SJCA Mitre22:00

San Martin SJ - CA Mitre

San Martin SJ are playing CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo CamionerosSol de Mayo20:00

Deportivo Camioneros - Sol de Mayo

Deportivo Camioneros are playing Sol de Mayo at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo MaipuHuracan Las Heras20:00

Deportivo Maipu - Huracan Las Heras

Deportivo Maipu are playing Huracan Las Heras at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Gimnasia ConcepcionDouglas Haig20:00

Gimnasia Concepcion - Douglas Haig

Gimnasia Concepcion are playing Douglas Haig at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

CDJU GualeguaychuSportivo Las Parejas20:30

CDJU Gualeguaychu - Sportivo Las Parejas

CDJU Gualeguaychu are playing Sportivo Las Parejas at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Central NorteAtletico GuemesPostponedPst

Central Norte - Atletico Guemes

Central Norte are playing Atletico Guemes at the Torneo Federal A of Argentina on February 23.

Sportivo BelgranoBoca UnidosPostponedPst

Sportivo Belgrano - Boca Unidos

Sportivo Belgrano are playing Boca Unidos at the Torneo Federal A of Argentina on February 23.

Union SunchalesChaco For Ever21:30

Union Sunchales - Chaco For Ever

Union Sunchales are playing Chaco For Ever at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 21:30 UTC.

Sarmiento ResistenciaSan Martin Formosa22:30

Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa

Sarmiento Resistencia are playing San Martin Formosa at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 22:30 UTC.

CF Defensor BelgranoDef. de Pronunciamiento23:00

CF Defensor Belgrano - Def. de Pronunciamiento

CF Defensor Belgrano are playing Def. de Pronunciamiento at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

CipollettiOlimpo23:00

Cipolletti - Olimpo

Cipolletti are playing Olimpo at the Torneo Federal A of Argentina on February 23. The match will kick off 23:00 UTC.

Defensores UnidosJJ Urquiza20:00

Defensores Unidos - JJ Urquiza

Defensores Unidos are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Fenix ASan Telmo20:00

Fenix A - San Telmo

Fenix A are playing San Telmo at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasTristan Suarez20:00

Sacachispas - Tristan Suarez

Sacachispas are playing Tristan Suarez at the Primera B Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

General LamadridDeportivo Laferrere20:00

General Lamadrid - Deportivo Laferrere

General Lamadrid are playing Deportivo Laferrere at the Primera C Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Leandro Niceforo AlemClub Lujan20:00

Leandro Niceforo Alem - Club Lujan

Leandro Niceforo Alem are playing Club Lujan at the Primera C Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico LuganoLiniers Bahia20:00

Atletico Lugano - Liniers Bahia

Atletico Lugano are playing Liniers Bahia at the Primera D Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Puerto NuevoCentro Espanol20:00

Puerto Nuevo - Centro Espanol

Puerto Nuevo are playing Centro Espanol at the Primera D Metropolitana, Clausura of Argentina on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Santo AndreRB Bragantino19:00

Santo Andre - RB Bragantino

Santo Andre are playing RB Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

AnapolisAtletico GO19:00

Anapolis - Atletico GO

Anapolis are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

GoianiaAparecidense19:00

Goiania - Aparecidense

Goiania are playing Aparecidense at the Goiano 1 of Brasil on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

LagartoFrei Paulistano18:30

Lagarto - Frei Paulistano

Lagarto are playing Frei Paulistano at the Sergipano of Brasil on February 23. The match will kick off 18:30 UTC.

XV de PiracicabaRB Brasil21:30

XV de Piracicaba - RB Brasil

XV de Piracicaba are playing RB Brasil at the Paulista A2 of Brasil on February 23. The match will kick off 21:30 UTC.

Deportes ValdiviaDeportes Santa Cruz22:00

Deportes Valdivia - Deportes Santa Cruz

Deportes Valdivia are playing Deportes Santa Cruz at the Primera B of Chile on February 23. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportes TemucoNublense00:30

Deportes Temuco - Nublense

Deportes Temuco are playing Nublense at the Primera B of Chile on February 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Fortaleza JSCortulua20:00

Fortaleza JS - Cortulua

Fortaleza JS are playing Cortulua at the Primera B, Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

Boca Juniors CaliLlaneros20:30

Boca Juniors Cali - Llaneros

Boca Juniors Cali are playing Llaneros at the Primera B, Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Real CartagenaValledupar20:30

Real Cartagena - Valledupar

Real Cartagena are playing Valledupar at the Primera B, Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Real SantanderBarranquilla20:30

Real Santander - Barranquilla

Real Santander are playing Barranquilla at the Primera B, Apertura of Colombia on February 23. The match will kick off 20:30 UTC.

Deportivo La GuairaPortuguesa FC15:00

Deportivo La Guaira - Portuguesa FC

Deportivo La Guaira are playing Portuguesa FC at the Primera of Venezuela on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

TrujillanosCaracas20:00

Trujillanos - Caracas

Trujillanos are playing Caracas at the Primera of Venezuela on February 23. The match will kick off 20:00 UTC.

CaracasPortuguesa FCPostponedPst

Caracas - Portuguesa FC

Caracas are playing Portuguesa FC at the Primera of Venezuela on February 23.

MinerosAtletico Venezuela21:00

Mineros - Atletico Venezuela

Mineros are playing Atletico Venezuela at the Primera of Venezuela on February 23. The match will kick off 21:00 UTC.

SWQ ThunderRochedale Rovers05:00

SWQ Thunder - Rochedale Rovers

SWQ Thunder are playing Rochedale Rovers at the Queensland Premier League of Australia on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Sunshine CoastWestern Pride06:00

Sunshine Coast - Western Pride

Sunshine Coast are playing Western Pride at the Queensland Premier League of Australia on February 23. The match will kick off 06:00 UTC.

South MelbourneEastern Lions06:00

South Melbourne - Eastern Lions

South Melbourne are playing Eastern Lions at the NPL Victoria of Australia on February 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Brisbane Roar U-21Queensland Lions04:00

Brisbane Roar U-21 - Queensland Lions

Brisbane Roar U-21 are playing Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match will kick off 04:00 UTC.

Peninsula PowerSunshine Coast Wanderers06:30

Peninsula Power - Sunshine Coast Wanderers

Peninsula Power are playing Sunshine Coast Wanderers at the NPL Queensland of Australia on February 23. The match will kick off 06:30 UTC.

Newcastle Jets WMelbourne Victory W05:00

Newcastle Jets W - Melbourne Victory W

Newcastle Jets W are playing Melbourne Victory W at the W-League - Women of Australia on February 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Brisbane Roar WCanberra United W06:30

Brisbane Roar W - Canberra United W

Brisbane Roar W are playing Canberra United W at the W-League - Women of Australia on February 23. The match will kick off 06:30 UTC.