Sozopol logo
Bulgaria

Sozopol Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
SozopolLokomotiv SofiaSaturday 10:00

Sozopol - Lokomotiv Sofia

Sozopol are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on December 5. The match will kick off 10:00 UTC.

Latest Results
Neftochimic0 - 1Sozopol2 days ago Full TimeFT

Neftochimic - Sozopol

Neftochimic played Sozopol at the B PFG of Bulgaria on November 28. The match kicked off 12:30 UTC. Sozopol won 0-1.

Sozopol3 - 3Lokomotiv G-O9 days ago Full TimeFT

Sozopol - Lokomotiv G-O

Sozopol played Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on November 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Sportist Svoge1 - 0Sozopol23 days ago Full TimeFT

Sportist Svoge - Sozopol

Sportist Svoge played Sozopol at the B PFG of Bulgaria on November 7. The match kicked off 12:30 UTC. Sportist Svoge won 1-0.

Sozopol3 - 2Ludogorets-2a month ago Full TimeFT

Sozopol - Ludogorets-2

Sozopol played Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on November 2. The match kicked off 14:00 UTC. Sozopol won 3-2.

Sozopol0 - 0Septemvri Sofiaa month ago Full TimeFT

Sozopol - Septemvri Sofia

Sozopol played Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on October 25. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sozopol0 - 0Etara month ago 2-4 On PenaltiesPen 2-4

Sozopol - Etar

Sozopol played Etar at the National Cup of Bulgaria on October 22. The match kicked off 12:00 UTC. Etar won on penalties as the score was 0-0.

Septemvri Simitli2 - 0Sozopola month ago Full TimeFT

Septemvri Simitli - Sozopol

Septemvri Simitli played Sozopol at the B PFG of Bulgaria on October 17. The match kicked off 13:00 UTC. Septemvri Simitli won 2-0.

Beroe5 - 2Sozopol2 months ago Full TimeFT

Beroe - Sozopol

Beroe played Sozopol at the Club Friendlies of International on October 9. The match kicked off 13:30 UTC. Beroe won 5-2.

Sozopol1 - 0Yantra 20192 months ago Full TimeFT

Sozopol - Yantra 2019

Sozopol played Yantra 2019 at the B PFG of Bulgaria on October 4. The match kicked off 14:00 UTC. Sozopol won 1-0.

Svetkavitsa1 - 4Sozopol2 months ago Full TimeFT

Svetkavitsa - Sozopol

Svetkavitsa played Sozopol at the National Cup of Bulgaria on September 30. The match kicked off 13:00 UTC. Sozopol won 1-4.

Hebar 19182 - 1Sozopol2 months ago Full TimeFT

Hebar 1918 - Sozopol

Hebar 1918 played Sozopol at the B PFG of Bulgaria on September 25. The match kicked off 14:00 UTC. Hebar 1918 won 2-1.

Strumska slava0 - 0Sozopol3 months ago Full TimeFT

Strumska slava - Sozopol

Strumska slava played Sozopol at the B PFG of Bulgaria on September 12. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sozopol0 - 0Vitosha Bistritsa3 months ago Full TimeFT

Sozopol - Vitosha Bistritsa

Sozopol played Vitosha Bistritsa at the B PFG of Bulgaria on August 29. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pirin4 - 1Sozopol3 months ago Full TimeFT

Pirin - Sozopol

Pirin played Sozopol at the B PFG of Bulgaria on August 23. The match kicked off 17:00 UTC. Pirin won 4-1.

Sozopol2 - 2Kariana Erden3 months ago Full TimeFT

Sozopol - Kariana Erden

Sozopol played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on August 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lovech3 - 2Sozopol3 months ago Full TimeFT

Lovech - Sozopol

Lovech played Sozopol at the B PFG of Bulgaria on August 15. The match kicked off 16:00 UTC. Lovech won 3-2.

Sozopol1 - 1Dobrudzha4 months ago Full TimeFT

Sozopol - Dobrudzha

Sozopol played Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on August 8. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cherno More2 - 0Sozopol4 months ago Full TimeFT

Cherno More - Sozopol

Cherno More played Sozopol at the Club Friendlies of International on July 29. The match kicked off 14:00 UTC. Cherno More won 2-0.

Sozopol2 - 0Neftochimic4 months ago Full TimeFT

Sozopol - Neftochimic

Sozopol played Neftochimic at the Club Friendlies of International on July 25. The match kicked off 07:30 UTC. Sozopol won 2-0.

Sozopol3 - 0Rozova dolina10 months ago Full TimeFT

Sozopol - Rozova dolina

Sozopol played Rozova dolina at the Club Friendlies of International on February 4. The match kicked off 11:00 UTC. Sozopol won 3-0.

Sozopol is a football club from Bulgaria competing in the B PFG of Bulgaria. ScoreBat covers all matches of Sozopol in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Sozopol roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Sozopol for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Sozopol goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Sozopol livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Sozopol, who will be playing Lokomotiv Sofia on Saturday in the B PFG of Bulgaria. You can watch Sozopol vs Lokomotiv Sofia live stream on ScoreBat. The match will kick off 10:00 UTC..

Matchday Live
Leicester CityFulham17:30

Leicester City - Fulham

Leicester City are playing Fulham at the Premier League of England on November 30. The match will kick off 17:30 UTC.

West Ham UnitedAston Villa20:00

West Ham United - Aston Villa

West Ham United are playing Aston Villa at the Premier League of England on November 30. The match will kick off 20:00 UTC.

Real BetisEibar20:00

Real Betis - Eibar

Real Betis are playing Eibar at the La Liga of Spain on November 30. The match will kick off 20:00 UTC.

TorinoSampdoria17:30

Torino - Sampdoria

Torino are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on November 30. The match will kick off 17:30 UTC.

GenoaParma19:45

Genoa - Parma

Genoa are playing Parma at the Serie A of Italy on November 30. The match will kick off 19:45 UTC.

MaritimoBenfica19:00

Maritimo - Benfica

Maritimo are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

AlashkertVan10:00

Alashkert - Van

Alashkert are playing Van at the Premier League of Armenia on November 30. The match will kick off 10:00 UTC.

AntwerpOud-Heverlee19:45

Antwerp - Oud-Heverlee

Antwerp are playing Oud-Heverlee at the First Division A of Belgium on November 30. The match will kick off 19:45 UTC.

EtarTsarsko selo15:30

Etar - Tsarsko selo

Etar are playing Tsarsko selo at the A PFG of Bulgaria on November 30. The match will kick off 15:30 UTC.

OmoniaErmis Aradippou16:00

Omonia - Ermis Aradippou

Omonia are playing Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on November 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Ethnikos AchnasAEK Larnaca18:00

Ethnikos Achnas - AEK Larnaca

Ethnikos Achnas are playing AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on November 30. The match will kick off 18:00 UTC.

BrondbyLyngby18:00

Brondby - Lyngby

Brondby are playing Lyngby at the Superliga of Denmark on November 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Canvey IslandBoreham19:45

Canvey Island - Boreham

Canvey Island are playing Boreham at the FA Cup of England on November 30. The match will kick off 19:45 UTC.

Dila GoriSaburtaloPostponedPst

Dila Gori - Saburtalo

Dila Gori are playing Saburtalo at the Erovnuli Liga of Georgia on November 30.

MeraniTelaviPostponedPst

Merani - Telavi

Merani are playing Telavi at the Erovnuli Liga of Georgia on November 30.

SamtrediaDinamo Batumi10:00

Samtredia - Dinamo Batumi

Samtredia are playing Dinamo Batumi at the Erovnuli Liga of Georgia on November 30. The match will kick off 10:00 UTC.

ChikhuraDinamo Tb.14:30

Chikhura - Dinamo Tb.

Chikhura are playing Dinamo Tb. at the Erovnuli Liga of Georgia on November 30. The match will kick off 14:30 UTC.

BochumFortuna Dusseldorf19:30

Bochum - Fortuna Dusseldorf

Bochum are playing Fortuna Dusseldorf at the 2. Bundesliga of Germany on November 30. The match will kick off 19:30 UTC.

MeppenIngolstadt18:00

Meppen - Ingolstadt

Meppen are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on November 30. The match will kick off 18:00 UTC.

ApollonVolos NFC17:30

Apollon - Volos NFC

Apollon are playing Volos NFC at the Super League 1 of Greece on November 30. The match will kick off 17:30 UTC.

Virtus EntellaSpal20:00

Virtus Entella - Spal

Virtus Entella are playing Spal at the Serie B of Italy on November 30. The match will kick off 20:00 UTC.

PSV-2Cambuur Leeuwarden15:30

PSV-2 - Cambuur Leeuwarden

PSV-2 are playing Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on November 30. The match will kick off 15:30 UTC.

Utrecht-2Telstar17:45

Utrecht-2 - Telstar

Utrecht-2 are playing Telstar at the Eerste Divisie of Netherlands on November 30. The match will kick off 17:45 UTC.

NECMVV Maastricht20:00

NEC - MVV Maastricht

NEC are playing MVV Maastricht at the Eerste Divisie of Netherlands on November 30. The match will kick off 20:00 UTC.

Lechia GdanskLech17:00

Lechia Gdansk - Lech

Lechia Gdansk are playing Lech at the Ekstraklasa of Poland on November 30. The match will kick off 17:00 UTC.

Benfica-2Varzim16:00

Benfica-2 - Varzim

Benfica-2 are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on November 30. The match will kick off 16:00 UTC.

CD MafraVilafranquense20:45

CD Mafra - Vilafranquense

CD Mafra are playing Vilafranquense at the Segunda Liga of Portugal on November 30. The match will kick off 20:45 UTC.

Proleter Novi SadJavor15:00

Proleter Novi Sad - Javor

Proleter Novi Sad are playing Javor at the Super Liga of Serbia on November 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Radnicki NisVojvodina15:00

Radnicki Nis - Vojvodina

Radnicki Nis are playing Vojvodina at the Super Liga of Serbia on November 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Spartak SuboticaRadnik Surdulica15:00

Spartak Subotica - Radnik Surdulica

Spartak Subotica are playing Radnik Surdulica at the Super Liga of Serbia on November 30. The match will kick off 15:00 UTC.

OviedoAlmeria20:00

Oviedo - Almeria

Oviedo are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on November 30. The match will kick off 20:00 UTC.

AIKKalmar18:00

AIK - Kalmar

AIK are playing Kalmar at the Allsvenskan of Sweden on November 30. The match will kick off 18:00 UTC.

HammarbyIFK Norrkoping18:00

Hammarby - IFK Norrkoping

Hammarby are playing IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on November 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Demir Grup SivassporGoztepe16:30

Demir Grup Sivasspor - Goztepe

Demir Grup Sivasspor are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on November 30. The match will kick off 16:30 UTC.

KayserisporKaragumruk16:30

Kayserispor - Karagumruk

Kayserispor are playing Karagumruk at the Super Lig of Turkey on November 30. The match will kick off 16:30 UTC.

AdanasporBoluspor15:00

Adanaspor - Boluspor

Adanaspor are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on November 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Beijing GuoanFC Seoul10:00

Beijing Guoan - FC Seoul

Beijing Guoan are playing FC Seoul at the Group Stage of Asian Champions League on November 30. The match will kick off 10:00 UTC.

F.C.TokyoUlsan10:00

F.C.Tokyo - Ulsan

F.C.Tokyo are playing Ulsan at the Group Stage of Asian Champions League on November 30. The match will kick off 10:00 UTC.

Chiangrai UnitedMelbourne Victory13:00

Chiangrai United - Melbourne Victory

Chiangrai United are playing Melbourne Victory at the Group Stage of Asian Champions League on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Shanghai ShenhuaPerth Glory13:00

Shanghai Shenhua - Perth Glory

Shanghai Shenhua are playing Perth Glory at the Group Stage of Asian Champions League on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Kyzyl-ZharAstana07:00

Kyzyl-Zhar - Astana

Kyzyl-Zhar are playing Astana at the Premier League of Kazakhstan on November 30. The match will kick off 07:00 UTC.

OkzhepesOrdabasy07:00

Okzhepes - Ordabasy

Okzhepes are playing Ordabasy at the Premier League of Kazakhstan on November 30. The match will kick off 07:00 UTC.

Shakhter KaragandaTobol07:00

Shakhter Karaganda - Tobol

Shakhter Karaganda are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on November 30. The match will kick off 07:00 UTC.

TarazKairat12:00

Taraz - Kairat

Taraz are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

ZhetysuKaspyi12:00

Zhetysu - Kaspyi

Zhetysu are playing Kaspyi at the Premier League of Kazakhstan on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

AjmanAl Wasl Dubai14:00

Ajman - Al Wasl Dubai

Ajman are playing Al Wasl Dubai at the Premier League of Uae on November 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Al FujairahAl Jazeera Abu Dhabi14:00

Al Fujairah - Al Jazeera Abu Dhabi

Al Fujairah are playing Al Jazeera Abu Dhabi at the Premier League of Uae on November 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Al SharjahAl Shabab Al Ahli17:00

Al Sharjah - Al Shabab Al Ahli

Al Sharjah are playing Al Shabab Al Ahli at the Premier League of Uae on November 30. The match will kick off 17:00 UTC.

Hatta DubaiAl Khaleej Khor Fakkan17:00

Hatta Dubai - Al Khaleej Khor Fakkan

Hatta Dubai are playing Al Khaleej Khor Fakkan at the Premier League of Uae on November 30. The match will kick off 17:00 UTC.

AldosiviArgentinos Juniors20:10

Aldosivi - Argentinos Juniors

Aldosivi are playing Argentinos Juniors at the Superliga of Argentina on November 30. The match will kick off 20:10 UTC.

TucumanArsenal S22:20

Tucuman - Arsenal S

Tucuman are playing Arsenal S at the Superliga of Argentina on November 30. The match will kick off 22:20 UTC.

Estudiantes de La PlataSan Lorenzo00:30

Estudiantes de La Plata - San Lorenzo

Estudiantes de La Plata are playing San Lorenzo at the Superliga of Argentina on December 1. The match will kick off 00:30 UTC.

WilstermannNacional Potosi19:00

Wilstermann - Nacional Potosi

Wilstermann are playing Nacional Potosi at the Apertura of Bolivia on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

San JoseThe Strongest21:15

San Jose - The Strongest

San Jose are playing The Strongest at the Apertura of Bolivia on November 30. The match will kick off 21:15 UTC.

Blooming Santa CruzBlooming23:30

Blooming Santa Cruz - Blooming

Blooming Santa Cruz are playing Blooming at the Apertura of Bolivia on November 30. The match will kick off 23:30 UTC.

GremioGoias21:00

Gremio - Goias

Gremio are playing Goias at the Serie A of Brasil on November 30. The match will kick off 21:00 UTC.

VascoCeara21:00

Vasco - Ceara

Vasco are playing Ceara at the Serie A of Brasil on November 30. The match will kick off 21:00 UTC.

FluminenseRB Bragantino23:00

Fluminense - RB Bragantino

Fluminense are playing RB Bragantino at the Serie A of Brasil on November 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Brasil de PelotasOperario PR20:00

Brasil de Pelotas - Operario PR

Brasil de Pelotas are playing Operario PR at the Serie B of Brasil on November 30. The match will kick off 20:00 UTC.

Avai FlorianopolisOeste23:00

Avai Florianopolis - Oeste

Avai Florianopolis are playing Oeste at the Serie B of Brasil on November 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Sol de AmericaNacional Asuncion23:30

Sol de America - Nacional Asuncion

Sol de America are playing Nacional Asuncion at the Clausura of Paraguay on November 30. The match will kick off 23:30 UTC.

Univ. San MartinCienciano16:00

Univ. San Martin - Cienciano

Univ. San Martin are playing Cienciano at the Primera Division, Clausura of Peru on November 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Deportivo BinacionalUniversitario18:15

Deportivo Binacional - Universitario

Deportivo Binacional are playing Universitario at the Primera Division, Clausura of Peru on November 30. The match will kick off 18:15 UTC.

Inti Gas AyacuchoCarlos Manucci20:30

Inti Gas Ayacucho - Carlos Manucci

Inti Gas Ayacucho are playing Carlos Manucci at the Primera Division, Clausura of Peru on November 30. The match will kick off 20:30 UTC.

Univ. Cesar VallejoSport Boys20:30

Univ. Cesar Vallejo - Sport Boys

Univ. Cesar Vallejo are playing Sport Boys at the Primera Division, Clausura of Peru on November 30. The match will kick off 20:30 UTC.

MelgarDep. Municipal00:30

Melgar - Dep. Municipal

Melgar are playing Dep. Municipal at the Primera Division, Clausura of Peru on December 1. The match will kick off 00:30 UTC.

NoravankUrartu-210:00

Noravank - Urartu-2

Noravank are playing Urartu-2 at the First division of Armenia on November 30. The match will kick off 10:00 UTC.

CSKA FCArarat-210:30

CSKA FC - Ararat-2

CSKA FC are playing Ararat-2 at the First division of Armenia on November 30. The match will kick off 10:30 UTC.

SumgayitGabala12:00

Sumgayit - Gabala

Sumgayit are playing Gabala at the Premier League of Azerbaijan on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Eupen U-21Anderlecht U-2118:30

Eupen U-21 - Anderlecht U-21

Eupen U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve of Belgium on November 30. The match will kick off 18:30 UTC.

Genk U-21Gent U-2118:30

Genk U-21 - Gent U-21

Genk U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve of Belgium on November 30. The match will kick off 18:30 UTC.

Waasland U-21Standard U-2118:30

Waasland U-21 - Standard U-21

Waasland U-21 are playing Standard U-21 at the Pro League reserve of Belgium on November 30. The match will kick off 18:30 UTC.

Mechelen U-21Oud-Heverlee U-2119:00

Mechelen U-21 - Oud-Heverlee U-21

Mechelen U-21 are playing Oud-Heverlee U-21 at the Pro League reserve of Belgium on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Mouscron U-21Oostende U-2118:30

Mouscron U-21 - Oostende U-21

Mouscron U-21 are playing Oostende U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on November 30. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21Lommel United U-2119:00

Cercle Brugge U-21 - Lommel United U-21

Cercle Brugge U-21 are playing Lommel United U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Deinze U-21Westerlo U-2119:00

Deinze U-21 - Westerlo U-21

Deinze U-21 are playing Westerlo U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Kortrijk U-21Sint-Truiden U-2119:00

Kortrijk U-21 - Sint-Truiden U-21

Kortrijk U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Lierse Kempenzonen U-21RWDM U-2119:00

Lierse Kempenzonen U-21 - RWDM U-21

Lierse Kempenzonen U-21 are playing RWDM U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

RFC Seraing U-21Charleroi U-2119:00

RFC Seraing U-21 - Charleroi U-21

RFC Seraing U-21 are playing Charleroi U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

St. Gilloise U-21Beerschot-Wilrijk U-2119:00

St. Gilloise U-21 - Beerschot-Wilrijk U-21

St. Gilloise U-21 are playing Beerschot-Wilrijk U-21 at the Pro League reserve 2 of Belgium on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Lokomotiv G-OLudogorets-212:30

Lokomotiv G-O - Ludogorets-2

Lokomotiv G-O are playing Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on November 30. The match will kick off 12:30 UTC.

RudesOsijek-212:30

Rudes - Osijek-2

Rudes are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on November 30. The match will kick off 12:30 UTC.

Viborg-2Randers-213:00

Viborg-2 - Randers-2

Viborg-2 are playing Randers-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Sonderjylland-2Esbjerg-212:00

Sonderjylland-2 - Esbjerg-2

Sonderjylland-2 are playing Esbjerg-2 at the Reserve League, Group 2 of Denmark on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Vejle-2AGF Aarhus-212:00

Vejle-2 - AGF Aarhus-2

Vejle-2 are playing AGF Aarhus-2 at the Reserve League, Group 2 of Denmark on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Tottenham U-23Leicester City U-2312:00

Tottenham U-23 - Leicester City U-23

Tottenham U-23 are playing Leicester City U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Southampton U-23Brighton U-2319:00

Southampton U-23 - Brighton U-23

Southampton U-23 are playing Brighton U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Newcastle U-23Wolves U-2312:00

Newcastle U-23 - Wolves U-23

Newcastle U-23 are playing Wolves U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

West Brom U-23Sunderland U-2313:00

West Brom U-23 - Sunderland U-23

West Brom U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Stoke City U-23Crystal Palace U-2318:00

Stoke City U-23 - Crystal Palace U-23

Stoke City U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on November 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Charlton U-23Bristol City U-2314:00

Charlton U-23 - Bristol City U-23

Charlton U-23 are playing Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 30. The match will kick off 14:00 UTC.

Hull City U-23Coventry U-2319:00

Hull City U-23 - Coventry U-23

Hull City U-23 are playing Coventry U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Nott. Forest U-23Sheffield Wed U-2319:00

Nott. Forest U-23 - Sheffield Wed U-23

Nott. Forest U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

AvranchesLe Mans17:45

Avranches - Le Mans

Avranches are playing Le Mans at the National 1 of France on November 30. The match will kick off 17:45 UTC.

FC Manchester UnitedCollege 197519:00

FC Manchester United - College 1975

FC Manchester United are playing College 1975 at the Premier Division of Gibraltar on November 30. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaHapoel Haifa18:00

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa

Hapoel Beer Sheva are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on November 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Maccabi HaifaBeitar Jerusalem18:45

Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem

Maccabi Haifa are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on November 30. The match will kick off 18:45 UTC.

Hapoel Bnei LodIroni Or Yehuda17:30

Hapoel Bnei Lod - Ironi Or Yehuda

Hapoel Bnei Lod are playing Ironi Or Yehuda at the Liga Alef, South of Israel on November 30. The match will kick off 17:30 UTC.

ComoPiacenza20:00

Como - Piacenza

Como are playing Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on November 30. The match will kick off 20:00 UTC.

BallkaniArberia12:00

Ballkani - Arberia

Ballkani are playing Arberia at the Superliga of Kosovo on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Drenica SkenderajLlapi12:00

Drenica Skenderaj - Llapi

Drenica Skenderaj are playing Llapi at the Superliga of Kosovo on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Pieta HotspursMarsaxlokk16:00

Pieta Hotspurs - Marsaxlokk

Pieta Hotspurs are playing Marsaxlokk at the Division 1 of Malta on November 30. The match will kick off 16:00 UTC.

MilsamiSperantaPostponedPst

Milsami - Speranta

Milsami are playing Speranta at the Divizia Nationala of Moldova on November 30.

SherifSfintul GheorghePostponedPst

Sherif - Sfintul Gheorghe

Sherif are playing Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on November 30.

Rio Ave-2Fafe15:00

Rio Ave-2 - Fafe

Rio Ave-2 are playing Fafe at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on November 30. The match will kick off 15:00 UTC.

Boavista U-23Academica U-2317:00

Boavista U-23 - Academica U-23

Boavista U-23 are playing Academica U-23 at the League U-23 of Portugal on November 30. The match will kick off 17:00 UTC.

Vitoria SernacheLeiria15:00

Vitoria Sernache - Leiria

Vitoria Sernache are playing Leiria at the Campeonato de Portugal Prio, Group E of Portugal on November 30. The match will kick off 15:00 UTC.

CsikszeredaUTA Arad12:00

Csikszereda - UTA Arad

Csikszereda are playing UTA Arad at the National Cup of Romania on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

Gloria BuzauSteaua18:45

Gloria Buzau - Steaua

Gloria Buzau are playing Steaua at the National Cup of Romania on November 30. The match will kick off 18:45 UTC.

Sloga KraljevoIMT Novi Beograd12:00

Sloga Kraljevo - IMT Novi Beograd

Sloga Kraljevo are playing IMT Novi Beograd at the Prva Liga of Serbia on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

KreminVolyn11:00

Kremin - Volyn

Kremin are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on November 30. The match will kick off 11:00 UTC.

MykolaivKrystal11:00

Mykolaiv - Krystal

Mykolaiv are playing Krystal at the Persha Liga of Ukraine on November 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Nyva TernopilMetallist11:00

Nyva Ternopil - Metallist

Nyva Ternopil are playing Metallist at the Persha Liga of Ukraine on November 30. The match will kick off 11:00 UTC.

PrykarpattyaHirnyk-Sport12:00

Prykarpattya - Hirnyk-Sport

Prykarpattya are playing Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on November 30. The match will kick off 12:00 UTC.

ChornomoretsAvanhard14:00

Chornomorets - Avanhard

Chornomorets are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on November 30. The match will kick off 14:00 UTC.

GoaNorthEast United14:00

Goa - NorthEast United

Goa are playing NorthEast United at the ISL of India on November 30. The match will kick off 14:00 UTC.

PersepolisPadideh Khorasan12:45

Persepolis - Padideh Khorasan

Persepolis are playing Padideh Khorasan at the Gulf Pro League of Iran on November 30. The match will kick off 12:45 UTC.

Machine SaziGol Gohar13:00

Machine Sazi - Gol Gohar

Machine Sazi are playing Gol Gohar at the Gulf Pro League of Iran on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

FooladAluminium Arak13:05

Foolad - Aluminium Arak

Foolad are playing Aluminium Arak at the Gulf Pro League of Iran on November 30. The match will kick off 13:05 UTC.

Shahrdari AstaraFajr Sepasi11:15

Shahrdari Astara - Fajr Sepasi

Shahrdari Astara are playing Fajr Sepasi at the Azadegan league of Iran on November 30. The match will kick off 11:15 UTC.

Ahli Al-KhalilHilal Al-Quds13:00

Ahli Al-Khalil - Hilal Al-Quds

Ahli Al-Khalil are playing Hilal Al-Quds at the West Bank League of Palestine on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Shabab Al AmariTaraji Wadi Al-Nes13:00

Shabab Al Amari - Taraji Wadi Al-Nes

Shabab Al Amari are playing Taraji Wadi Al-Nes at the West Bank League of Palestine on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

TubasJabal Al Mukaber13:00

Tubas - Jabal Al Mukaber

Tubas are playing Jabal Al Mukaber at the West Bank League of Palestine on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Al WaabAl Shahaniya14:30

Al Waab - Al Shahaniya

Al Waab are playing Al Shahaniya at the Second Division of Qatar on November 30. The match will kick off 14:30 UTC.

Mesaimeer SCAl Shamal14:30

Mesaimeer SC - Al Shamal

Mesaimeer SC are playing Al Shamal at the Second Division of Qatar on November 30. The match will kick off 14:30 UTC.

Al-KawkabAl-Sahel12:05

Al-Kawkab - Al-Sahel

Al-Kawkab are playing Al-Sahel at the Division 1 of Saudi Arabia on November 30. The match will kick off 12:05 UTC.

Al BukiryahArar12:10

Al Bukiryah - Arar

Al Bukiryah are playing Arar at the Division 1 of Saudi Arabia on November 30. The match will kick off 12:10 UTC.

Al JabalainHajer12:20

Al Jabalain - Hajer

Al Jabalain are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on November 30. The match will kick off 12:20 UTC.

Najran SCAl Nahdha12:25

Najran SC - Al Nahdha

Najran SC are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 30. The match will kick off 12:25 UTC.

Al AdalhAl Feiha14:25

Al Adalh - Al Feiha

Al Adalh are playing Al Feiha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 30. The match will kick off 14:25 UTC.

Biashara Mara UnitedAzam13:00

Biashara Mara United - Azam

Biashara Mara United are playing Azam at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

NamungoGwambinaPostponedPst

Namungo - Gwambina

Namungo are playing Gwambina at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 30.

Atlas WQueretaro W16:00

Atlas W - Queretaro W

Atlas W are playing Queretaro W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on November 30. The match will kick off 16:00 UTC.

Guadalajara WAmerica W01:00

Guadalajara W - America W

Guadalajara W are playing America W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on December 1. The match will kick off 01:00 UTC.

Tigres WPachuca W01:00

Tigres W - Pachuca W

Tigres W are playing Pachuca W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on December 1. The match will kick off 01:00 UTC.

Monterrey WPumas W03:00

Monterrey W - Pumas W

Monterrey W are playing Pumas W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on December 1. The match will kick off 03:00 UTC.

Deportivo RiestraAtletico Rafaela20:10

Deportivo Riestra - Atletico Rafaela

Deportivo Riestra are playing Atletico Rafaela at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 30. The match will kick off 20:10 UTC.

TemperleyFerro Carril Oeste20:10

Temperley - Ferro Carril Oeste

Temperley are playing Ferro Carril Oeste at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 30. The match will kick off 20:10 UTC.

Estudiantes Rio CuartoDeportivo Moron21:00

Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Moron

Estudiantes Rio Cuarto are playing Deportivo Moron at the Primera Nacional, Promotion round of Argentina on November 30. The match will kick off 21:00 UTC.

JacuipenseSanta Cruz23:00

Jacuipense - Santa Cruz

Jacuipense are playing Santa Cruz at the Serie C of Brasil on November 30. The match will kick off 23:00 UTC.

Flamengo U-20Botafogo U-2018:00

Flamengo U-20 - Botafogo U-20

Flamengo U-20 are playing Botafogo U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Vitoria U-20Fluminense U-2018:00

Vitoria U-20 - Fluminense U-20

Vitoria U-20 are playing Fluminense U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 30. The match will kick off 18:00 UTC.

Atletico-MG U-20Goias U-2020:00

Atletico-MG U-20 - Goias U-20

Atletico-MG U-20 are playing Goias U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 30. The match will kick off 20:00 UTC.

CopiapoDeportes Santa Cruz13:30

Copiapo - Deportes Santa Cruz

Copiapo are playing Deportes Santa Cruz at the Primera B of Chile on November 30. The match will kick off 13:30 UTC.

U. San FelipeDeportes Valdivia21:00

U. San Felipe - Deportes Valdivia

U. San Felipe are playing Deportes Valdivia at the Primera B of Chile on November 30. The match will kick off 21:00 UTC.

Boyaco ChicoPatriotas21:00

Boyaco Chico - Patriotas

Boyaco Chico are playing Patriotas at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 30. The match will kick off 21:00 UTC.

Plaza ColoniaMontevideo City13:00

Plaza Colonia - Montevideo City

Plaza Colonia are playing Montevideo City at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on November 30. The match will kick off 13:00 UTC.

Liverpool P.Wanderers20:00

Liverpool P. - Wanderers

Liverpool P. are playing Wanderers at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on November 30. The match will kick off 20:00 UTC.

Cerro M.Rentistas22:15

Cerro M. - Rentistas

Cerro M. are playing Rentistas at the Primera Division, Intermediate Round of Uruguay on November 30. The match will kick off 22:15 UTC.

AraguaMonagas SC21:00

Aragua - Monagas SC

Aragua are playing Monagas SC at the Primera of Venezuela on November 30. The match will kick off 21:00 UTC.

MetropolitanosGran Valencia00:00

Metropolitanos - Gran Valencia

Metropolitanos are playing Gran Valencia at the Primera of Venezuela on December 1. The match will kick off 00:00 UTC.

Mt Druitt TownManly United FC05:00

Mt Druitt Town - Manly United FC

Mt Druitt Town are playing Manly United FC at the NPL New South Wales of Australia on December 1. The match will kick off 05:00 UTC.

Wolves FCAPIA Tigers06:00

Wolves FC - APIA Tigers

Wolves FC are playing APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on December 1. The match will kick off 06:00 UTC.

Sydney OlympicSutherland Sharks08:00

Sydney Olympic - Sutherland Sharks

Sydney Olympic are playing Sutherland Sharks at the NPL New South Wales of Australia on December 1. The match will kick off 08:00 UTC.