Upcoming Fixtures
SepahanNaft Masjed SoleymanFriday 15:00

Sepahan - Naft Masjed Soleyman

Sepahan are playing Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on September 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Latest Results
Foolad0 - 0Sepahan4 days ago Full TimeFT

Foolad - Sepahan

Foolad played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on September 14. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sepahan1 - 0Machine Sazi20 days ago Full TimeFT

Sepahan - Machine Sazi

Sepahan played Machine Sazi at the Gulf Pro League of Iran on August 29. The match kicked off 15:30 UTC. Sepahan won 1-0.

Shahin Bushehr0 - 3Sepahan25 days ago Full TimeFT

Shahin Bushehr - Sepahan

Shahin Bushehr played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on August 24. The match kicked off 15:45 UTC. Sepahan won 0-3.

Sepahan0 - 1Persepolis4 months ago Full TimeFT

Sepahan - Persepolis

Sepahan played Persepolis at the National cup of Iran on May 29. The match kicked off 16:30 UTC. Persepolis won 0-1.

Sepahan2 - 0Esteghlal Khuzestan4 months ago Full TimeFT

Sepahan - Esteghlal Khuzestan

Sepahan played Esteghlal Khuzestan at the Gulf Pro League of Iran on May 16. The match kicked off 17:00 UTC. Sepahan won 2-0.

Padideh Khorasan1 - 1Sepahan4 months ago Full TimeFT

Padideh Khorasan - Sepahan

Padideh Khorasan played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on May 11. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sepahan2 - 0Machine Sazi4 months ago Full TimeFT

Sepahan - Machine Sazi

Sepahan played Machine Sazi at the Gulf Pro League of Iran on May 3. The match kicked off 14:45 UTC. Sepahan won 2-0.

Persepolis0 - 0Sepahan5 months ago Full TimeFT

Persepolis - Sepahan

Persepolis played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on April 26. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Saipa2 - 5Sepahan5 months ago Full TimeFT

Saipa - Sepahan

Saipa played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on April 18. The match kicked off 14:30 UTC. Sepahan won 2-5.

Sepahan0 - 1Esteghlal5 months ago Full TimeFT

Sepahan - Esteghlal

Sepahan played Esteghlal at the Gulf Pro League of Iran on April 12. The match kicked off 13:15 UTC. Esteghlal won 0-1.

Nassaji Mazandaran0 - 0Sepahan5 months ago Full TimeFT

Nassaji Mazandaran - Sepahan

Nassaji Mazandaran played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on April 5. The match kicked off 13:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sepahan1 - 0Naft Masjed Soleyman6 months ago Full TimeFT

Sepahan - Naft Masjed Soleyman

Sepahan played Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on March 31. The match kicked off 13:15 UTC. Sepahan won 1-0.

Sepahan1 - 1Zob Ahan6 months ago Full TimeFT

Sepahan - Zob Ahan

Sepahan played Zob Ahan at the Gulf Pro League of Iran on March 26. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Foolad1 - 1Sepahan6 months ago Full TimeFT

Foolad - Sepahan

Foolad played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on March 15. The match kicked off 16:20 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sepahan1 - 0Pars Jonoubi Jam6 months ago Full TimeFT

Sepahan - Pars Jonoubi Jam

Sepahan played Pars Jonoubi Jam at the Gulf Pro League of Iran on March 8. The match kicked off 14:00 UTC. Sepahan won 1-0.

Tractor Sazi2 - 0Sepahan7 months ago Full TimeFT

Tractor Sazi - Sepahan

Tractor Sazi played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on March 1. The match kicked off 12:30 UTC. Tractor Sazi won 2-0.

Paykan0 - 1Sepahan7 months ago Full TimeFT

Paykan - Sepahan

Paykan played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on February 15. The match kicked off 12:30 UTC. Sepahan won 0-1.

Sepahan3 - 0Sepidrood Rasht7 months ago Full TimeFT

Sepahan - Sepidrood Rasht

Sepahan played Sepidrood Rasht at the Gulf Pro League of Iran on February 10. The match kicked off 13:45 UTC. Sepahan won 3-0.

Sanat Naft0 - 0Sepahan7 months ago Full TimeFT

Sanat Naft - Sepahan

Sanat Naft played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on February 5. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sepahan1 - 0Padideh Khorasan10 months ago Full TimeFT

Sepahan - Padideh Khorasan

Sepahan played Padideh Khorasan at the Gulf Pro League of Iran on November 30. The match kicked off 11:45 UTC. Sepahan won 1-0.

Sepahan is a football club from Iran competing in the Gulf Pro League of Iran. ScoreBat covers all matches of Sepahan in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Sepahan roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Sepahan for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Sepahan goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Sepahan livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Sepahan, who will be playing Naft Masjed Soleyman on Friday in the Gulf Pro League of Iran. You can watch Sepahan vs Naft Masjed Soleyman live stream on ScoreBat. The match will kick off 15:00 UTC..

Matchday Live
Club Brugge0 - 0Galatasaray44'

Club Brugge - Galatasaray

Club Brugge are playing Galatasaray at the Group stage, Group A of Champions League on September 18. The match kicked off 16:55 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PSGReal Madrid19:00

PSG - Real Madrid

PSG are playing Real Madrid at the Group stage, Group A of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Olympiakos0 - 2Tottenham Hotspur43'

Olympiakos - Tottenham Hotspur

Olympiakos are playing Tottenham Hotspur at the Group stage, Group B of Champions League on September 18. The match kicked off 16:55 UTC. It's the first half and Tottenham Hotspur is winning 0-2.

Bayern MunichCrvena Zvezda19:00

Bayern Munich - Crvena Zvezda

Bayern Munich are playing Crvena Zvezda at the Group stage, Group B of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Dinamo ZagrebAtalanta19:00

Dinamo Zagreb - Atalanta

Dinamo Zagreb are playing Atalanta at the Group stage, Group C of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Shakhtar DManchester City19:00

Shakhtar D - Manchester City

Shakhtar D are playing Manchester City at the Group stage, Group C of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico MadridJuventus19:00

Atletico Madrid - Juventus

Atletico Madrid are playing Juventus at the Group stage, Group D of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Bayer LeverkusenLokomotiv19:00

Bayer Leverkusen - Lokomotiv

Bayer Leverkusen are playing Lokomotiv at the Group stage, Group D of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Noah0 - 0ShirakFull TimeFT

Noah - Shirak

Noah played Shirak at the Premier League of Armenia on September 18. The match kicked off 12:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ararat-Armenia1 - 0AraratFull TimeFT

Ararat-Armenia - Ararat

Ararat-Armenia played Ararat at the Premier League of Armenia on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Ararat-Armenia won 1-0.

Teplice2 - 0Boleslav78'

Teplice - Boleslav

Teplice are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Teplice is winning 2-0.

Maardu2 - 3Paide82'

Maardu - Paide

Maardu are playing Paide at the Meistriliiga of Estonia on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Paide is winning 2-3.

Trans Narva2 - 1Tammeka Tartu85'

Trans Narva - Tammeka Tartu

Trans Narva are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Trans Narva is winning 2-1.

Flora1 - 1Levadia T52'

Flora - Levadia T

Flora are playing Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on September 18. The match kicked off 16:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

FH Hafnarfjordur4 - 1IBV VestmannaeyjarHalf TimeHT

FH Hafnarfjordur - IBV Vestmannaeyjar

FH Hafnarfjordur are playing IBV Vestmannaeyjar at the Premier League of Iceland on September 18. The match kicked off 16:45 UTC. It's half time and FH Hafnarfjordur is winning 4-1.

FylkirVikingur R.19:15

Fylkir - Vikingur R.

Fylkir are playing Vikingur R. at the Premier League of Iceland on September 18. The match will kick off 19:15 UTC.

Riga0 - 0VentspilsFull TimeFT

Riga - Ventspils

Riga played Ventspils at the Virsliga of Latvia on September 18. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FK Kom Podgorica5 - 0Rudar PljevljaFull TimeFT

FK Kom Podgorica - Rudar Pljevlja

FK Kom Podgorica played Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. FK Kom Podgorica won 5-0.

Grbalj Radanovici0 - 2OFK TitogradFull TimeFT

Grbalj Radanovici - OFK Titograd

Grbalj Radanovici played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. OFK Titograd won 0-2.

OFK Petrovac0 - 1IskraFull TimeFT

OFK Petrovac - Iskra

OFK Petrovac played Iskra at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Iskra won 0-1.

Zeta1 - 0Mladost PodgoricaFull TimeFT

Zeta - Mladost Podgorica

Zeta played Mladost Podgorica at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Zeta won 1-0.

Buducnost1 - 4Sutjeska Niksic80'

Buducnost - Sutjeska Niksic

Buducnost are playing Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Sutjeska Niksic is winning 1-4.

Rabotnicki1 - 0MakedonijaFull TimeFT

Rabotnicki - Makedonija

Rabotnicki played Makedonija at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Rabotnicki won 1-0.

Renova Dzepciste0 - 2ShkendijaFull TimeFT

Renova Dzepciste - Shkendija

Renova Dzepciste played Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Shkendija won 0-2.

Shkupi1 - 2VardarFull TimeFT

Shkupi - Vardar

Shkupi played Vardar at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Vardar won 1-2.

Sileks3 - 0BorecFull TimeFT

Sileks - Borec

Sileks played Borec at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Sileks won 3-0.

Struga0 - 0Academy PandevFull TimeFT

Struga - Academy Pandev

Struga played Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tromsdalen1 - 4Sandnes UlfFull TimeFT

Tromsdalen - Sandnes Ulf

Tromsdalen played Sandnes Ulf at the 1. Division of Norway on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Sandnes Ulf won 1-4.

Aalesund2 - 1KFUM Oslo81'

Aalesund - KFUM Oslo

Aalesund are playing KFUM Oslo at the 1. Division of Norway on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Aalesund is winning 2-1.

Notodden1 - 0Kongsvinger81'

Notodden - Kongsvinger

Notodden are playing Kongsvinger at the 1. Division of Norway on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Notodden is winning 1-0.

Sandefjord2 - 0Strommen83'

Sandefjord - Strommen

Sandefjord are playing Strommen at the 1. Division of Norway on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Sandefjord is winning 2-0.

Skeid2 - 2Sogndal82'

Skeid - Sogndal

Skeid are playing Sogndal at the 1. Division of Norway on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Start2 - 0Nest-Sotra82'

Start - Nest-Sotra

Start are playing Nest-Sotra at the 1. Division of Norway on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Start is winning 2-0.

Ullensaker Kisa1 - 0Jerv81'

Ullensaker Kisa - Jerv

Ullensaker Kisa are playing Jerv at the 1. Division of Norway on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Ullensaker Kisa is winning 1-0.

Raufoss0 - 0Ham-Kam37'

Raufoss - Ham-Kam

Raufoss are playing Ham-Kam at the 1. Division of Norway on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wisla Plock1 - 0Legia76'

Wisla Plock - Legia

Wisla Plock are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Wisla Plock is winning 1-0.

Olimpia G0 - 0Nieciecza38'

Olimpia G - Nieciecza

Olimpia G are playing Nieciecza at the I Liga of Poland on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Stal Mielec0 - 1Tychy 7138'

Stal Mielec - Tychy 71

Stal Mielec are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Tychy 71 is winning 0-1.

Podbeskidzie0 - 0Miedz Legnica8'

Podbeskidzie - Miedz Legnica

Podbeskidzie are playing Miedz Legnica at the I Liga of Poland on September 18. The match kicked off 17:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Warta PoznanOdra Opole18:00

Warta Poznan - Odra Opole

Warta Poznan are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Spartak Trnava0 - 0Senica80'

Spartak Trnava - Senica

Spartak Trnava are playing Senica at the Super Liga of Slovakia on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Novohrad Lucenec0 - 1KomarnoFull TimeFT

Novohrad Lucenec - Komarno

Novohrad Lucenec played Komarno at the National Cup of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Komarno won 0-1.

Trencianske Stankovce0 - 2AFC Nove MestoFull TimeFT

Trencianske Stankovce - AFC Nove Mesto

Trencianske Stankovce played AFC Nove Mesto at the National Cup of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. AFC Nove Mesto won 0-2.

Stara Lubovna2 - 3ZilinaFull TimeFT

Stara Lubovna - Zilina

Stara Lubovna played Zilina at the National Cup of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Zilina won 2-3.

Brda Dobrovo0 - 3DomzaleFull TimeFT

Brda Dobrovo - Domzale

Brda Dobrovo played Domzale at the National Cup of Slovenia on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Domzale won 0-3.

Triglav1 - 3MuraFull TimeFT

Triglav - Mura

Triglav played Mura at the National Cup of Slovenia on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Mura won 1-3.

Koper3 - 2MariborFull TimeFT

Koper - Maribor

Koper played Maribor at the National Cup of Slovenia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Koper won 3-2.

Aluminij1 - 0Tabor SezanaFull TimeFT

Aluminij - Tabor Sezana

Aluminij played Tabor Sezana at the National Cup of Slovenia on September 18. The match kicked off 15:00 UTC. Aluminij won 1-0.

FuenlabradaZaragozaPostponedPst

Fuenlabrada - Zaragoza

Fuenlabrada are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on September 18.

Huesca0 - 1Albacete39'

Huesca - Albacete

Huesca are playing Albacete at the Segunda Division of Spain on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Albacete is winning 0-1.

Lugo1 - 0Ponferradina38'

Lugo - Ponferradina

Lugo are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Lugo is winning 1-0.

DeportivoNumancia19:00

Deportivo - Numancia

Deportivo are playing Numancia at the Segunda Division of Spain on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Kashima Antlers1 - 1Guangzhou EvergrandeFull TimeFT

Kashima Antlers - Guangzhou Evergrande

Kashima Antlers played Guangzhou Evergrande at the 1/4 finals of Asian Champions League on September 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Anyang0 - 2Suwon CityFull TimeFT

Anyang - Suwon City

Anyang played Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on September 18. The match kicked off 10:30 UTC. Suwon City won 0-2.

Gwangju Sangmu1 - 0Bucheon 1995Full TimeFT

Gwangju Sangmu - Bucheon 1995

Gwangju Sangmu played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on September 18. The match kicked off 10:30 UTC. Gwangju Sangmu won 1-0.

Asan Mugunghwa1 - 1Ansan GreenersFull TimeFT

Asan Mugunghwa - Ansan Greeners

Asan Mugunghwa played Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on September 18. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albirex2 - 0Balestier KhalsaFull TimeFT

Albirex - Balestier Khalsa

Albirex played Balestier Khalsa at the Premier League of Singapore on September 18. The match kicked off 11:45 UTC. Albirex won 2-0.

Geylang4 - 3WarriorsFull TimeFT

Geylang - Warriors

Geylang played Warriors at the Premier League of Singapore on September 18. The match kicked off 11:45 UTC. Geylang won 4-3.

Home United0 - 3Young LionsFull TimeFT

Home United - Young Lions

Home United played Young Lions at the Premier League of Singapore on September 18. The match kicked off 11:45 UTC. Young Lions won 0-3.

Brunei DPMM0 - 1TampinesFull TimeFT

Brunei DPMM - Tampines

Brunei DPMM played Tampines at the Premier League of Singapore on September 18. The match kicked off 12:15 UTC. Tampines won 0-1.

FC CincinnatiAtlanta United23:30

FC Cincinnati - Atlanta United

FC Cincinnati are playing Atlanta United at the Major League Soccer of Usa on September 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Portland TimbersNew York Red Bulls02:30

Portland Timbers - New York Red Bulls

Portland Timbers are playing New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 02:30 UTC.

Seattle SoundersDallas02:30

Seattle Sounders - Dallas

Seattle Sounders are playing Dallas at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 02:30 UTC.

CorinthiansIndependiente Del Valle00:30

Corinthians - Independiente Del Valle

Corinthians are playing Independiente Del Valle at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 19. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudAtletico Progreso19:00

Juventud - Atletico Progreso

Juventud are playing Atletico Progreso at the Clausura of Uruguay on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Racing ClubRiver Plate FC19:00

Racing Club - River Plate FC

Racing Club are playing River Plate FC at the Clausura of Uruguay on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Cerro LargoDefensor Sporting22:00

Cerro Largo - Defensor Sporting

Cerro Largo are playing Defensor Sporting at the Clausura of Uruguay on September 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RamplaPenarol23:00

Rampla - Penarol

Rampla are playing Penarol at the Clausura of Uruguay on September 18. The match will kick off 23:00 UTC.

Terbuni Puke0 - 2TeutaFull TimeFT

Terbuni Puke - Teuta

Terbuni Puke played Teuta at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Teuta won 0-2.

Apolonia3 - 0KamzaForfeitFrf

Apolonia - Kamza

Apolonia played Kamza at the National cup of Albania on September 18. Kamza was forfeited with a 3-0 loss.. Apolonia won 3-0.

Burreli0 - 1VllazniaFull TimeFT

Burreli - Vllaznia

Burreli played Vllaznia at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Vllaznia won 0-1.

Devoli1 - 4SkenderbeuFull TimeFT

Devoli - Skenderbeu

Devoli played Skenderbeu at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Skenderbeu won 1-4.

Egnatia R0 - 1BesaFull TimeFT

Egnatia R - Besa

Egnatia R played Besa at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Besa won 0-1.

Elbasani0 - 0LaciFull TimeFT

Elbasani - Laci

Elbasani played Laci at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Erzeni3 - 0Dinamo TiranaFull TimeFT

Erzeni - Dinamo Tirana

Erzeni played Dinamo Tirana at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Erzeni won 3-0.

Iliria Fushe Kruje2 - 1KastriotiFull TimeFT

Iliria Fushe Kruje - Kastrioti

Iliria Fushe Kruje played Kastrioti at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Iliria Fushe Kruje won 2-1.

Korabi Peshkopi2 - 1BeselidhjaFull TimeFT

Korabi Peshkopi - Beselidhja

Korabi Peshkopi played Beselidhja at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Korabi Peshkopi won 2-1.

Lushnja2 - 1OrikuFull TimeFT

Lushnja - Oriku

Lushnja played Oriku at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Lushnja won 2-1.

Pogradeci0 - 4BylisFull TimeFT

Pogradeci - Bylis

Pogradeci played Bylis at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Bylis won 0-4.

Shenkolli0 - 0KF TiranaFull TimeFT

Shenkolli - KF Tirana

Shenkolli played KF Tirana at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shkumbini1 - 3KukesiFull TimeFT

Shkumbini - Kukesi

Shkumbini played Kukesi at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Kukesi won 1-3.

Turbina Cerrik0 - 1Luftetari GjirokasterFull TimeFT

Turbina Cerrik - Luftetari Gjirokaster

Turbina Cerrik played Luftetari Gjirokaster at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Luftetari Gjirokaster won 0-1.

Veleciku Koplik3 - 2FlamurtariFull TimeFT

Veleciku Koplik - Flamurtari

Veleciku Koplik played Flamurtari at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Veleciku Koplik won 3-2.

Vora0 - 3PartizaniFull TimeFT

Vora - Partizani

Vora played Partizani at the National cup of Albania on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Partizani won 0-3.

UE EngordanySanta Coloma19:00

UE Engordany - Santa Coloma

UE Engordany are playing Santa Coloma at the Supercup of Andorra on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Schwaz0 - 1Reichenau36'

Schwaz - Reichenau

Schwaz are playing Reichenau at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Reichenau is winning 0-1.

Bratsvo Gracanica2 - 3Velez M.Full TimeFT

Bratsvo Gracanica - Velez M.

Bratsvo Gracanica played Velez M. at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Velez M. won 2-3.

Buducnost Banovici1 - 1Siroki BrijegFull TimeFT

Buducnost Banovici - Siroki Brijeg

Buducnost Banovici played Siroki Brijeg at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gabela1 - 1RadnikFull TimeFT

Gabela - Radnik

Gabela played Radnik at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jedinstvo Bihac1 - 2Mladost DobojFull TimeFT

Jedinstvo Bihac - Mladost Doboj

Jedinstvo Bihac played Mladost Doboj at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Mladost Doboj won 1-2.

Kozara Gradiska1 - 1Sloboda3-5 On PenaltiesPen 3-5

Kozara Gradiska - Sloboda

Kozara Gradiska played Sloboda at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Sloboda won on penalties as the score was 1-1.

Krupa na Vrbasu0 - 0Tuzla City6-7 On PenaltiesPen 6-7

Krupa na Vrbasu - Tuzla City

Krupa na Vrbasu played Tuzla City at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Tuzla City won on penalties as the score was 0-0.

Ljubic Prnjavor1 - 1Travnik5-4 On PenaltiesPen 5-4

Ljubic Prnjavor - Travnik

Ljubic Prnjavor played Travnik at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Ljubic Prnjavor won on penalties as the score was 1-1.

Ljubuski2 - 4SarajevoFull TimeFT

Ljubuski - Sarajevo

Ljubuski played Sarajevo at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Sarajevo won 2-4.

Modrica0 - 3ZvijezdaFull TimeFT

Modrica - Zvijezda

Modrica played Zvijezda at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Zvijezda won 0-3.

Olimpik Sarajevo2 - 1Radnik HadziciFull TimeFT

Olimpik Sarajevo - Radnik Hadzici

Olimpik Sarajevo played Radnik Hadzici at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Olimpik Sarajevo won 2-1.

Orasje0 - 4Borac BLFull TimeFT

Orasje - Borac BL

Orasje played Borac BL at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Borac BL won 0-4.

Rudar Kakanj3 - 0Celik ZenicaFull TimeFT

Rudar Kakanj - Celik Zenica

Rudar Kakanj played Celik Zenica at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Rudar Kakanj won 3-0.

Rudar Prijedor4 - 1SlavijaFull TimeFT

Rudar Prijedor - Slavija

Rudar Prijedor played Slavija at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Rudar Prijedor won 4-1.

Skugric0 - 10TesanjFull TimeFT

Skugric - Tesanj

Skugric played Tesanj at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Tesanj won 0-10.

Tekstilac Derventa0 - 3ZeljeznicarFull TimeFT

Tekstilac Derventa - Zeljeznicar

Tekstilac Derventa played Zeljeznicar at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Zeljeznicar won 0-3.

Zvijezda Gradarac0 - 4ZrinjskiFull TimeFT

Zvijezda Gradarac - Zrinjski

Zvijezda Gradarac played Zrinjski at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Zrinjski won 0-4.

Dubrava Zagreb2 - 2RudesFull TimeFT

Dubrava Zagreb - Rudes

Dubrava Zagreb played Rudes at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bijelo Brdo1 - 2SesveteFull TimeFT

Bijelo Brdo - Sesvete

Bijelo Brdo played Sesvete at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Sesvete won 1-2.

Croatia Zmijavci0 - 1Osijek-2Full TimeFT

Croatia Zmijavci - Osijek-2

Croatia Zmijavci played Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Osijek-2 won 0-1.

Dugopolje2 - 2Hajduk-2Full TimeFT

Dugopolje - Hajduk-2

Dugopolje played Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kustosija1 - 2Orijent 1919Full TimeFT

Kustosija - Orijent 1919

Kustosija played Orijent 1919 at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Orijent 1919 won 1-2.

Medjimurje3 - 0Cibalia82'

Medjimurje - Cibalia

Medjimurje are playing Cibalia at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Medjimurje is winning 3-0.

Sibenik2 - 0Hrvatski Dragovoljac84'

Sibenik - Hrvatski Dragovoljac

Sibenik are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Sibenik is winning 2-0.

Slovacko U-192 - 2Hradec Kralove U-19Full TimeFT

Slovacko U-19 - Hradec Kralove U-19

Slovacko U-19 played Hradec Kralove U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 18. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sparta Praha W2 - 0Liberec WHalf TimeHT

Sparta Praha W - Liberec W

Sparta Praha W are playing Liberec W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 18. The match kicked off 16:30 UTC. It's half time and Sparta Praha W is winning 2-0.

Start Brno0 - 4Zbrojovka Brno-2Full TimeFT

Start Brno - Zbrojovka Brno-2

Start Brno played Zbrojovka Brno-2 at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Zbrojovka Brno-2 won 0-4.

Tiverton TownMerthyr T18:45

Tiverton Town - Merthyr T

Tiverton Town are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

NSI RunavikKI Klaksvik18:00

NSI Runavik - KI Klaksvik

NSI Runavik are playing KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

FK Tskhinvali0 - 2GuriaFull TimeFT

FK Tskhinvali - Guria

FK Tskhinvali played Guria at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Guria won 0-2.

Shevardeni 19061 - 5ZugdidiFull TimeFT

Shevardeni 1906 - Zugdidi

Shevardeni 1906 played Zugdidi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Zugdidi won 1-5.

Telavi4 - 0ShukuraFull TimeFT

Telavi - Shukura

Telavi played Shukura at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Telavi won 4-0.

Freiburg-24 - 0FSV FrankfurtFull TimeFT

Freiburg-2 - FSV Frankfurt

Freiburg-2 played FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Freiburg-2 won 4-0.

Heimstetten1 - 0Eichstatt36'

Heimstetten - Eichstatt

Heimstetten are playing Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Heimstetten is winning 1-0.

Bekescsaba2 - 2HaladasFull TimeFT

Bekescsaba - Haladas

Bekescsaba played Haladas at the NB II of Hungary on September 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Budaors0 - 3SzegedFull TimeFT

Budaors - Szeged

Budaors played Szeged at the NB II of Hungary on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Szeged won 0-3.

Dorog0 - 2SiofokFull TimeFT

Dorog - Siofok

Dorog played Siofok at the NB II of Hungary on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Siofok won 0-2.

Kazincbarcikai2 - 1VacFull TimeFT

Kazincbarcikai - Vac

Kazincbarcikai played Vac at the NB II of Hungary on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Kazincbarcikai won 2-1.

Soroksar0 - 4GyirmotFull TimeFT

Soroksar - Gyirmot

Soroksar played Gyirmot at the NB II of Hungary on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Gyirmot won 0-4.

Tiszakecske2 - 3BudafokiFull TimeFT

Tiszakecske - Budafoki

Tiszakecske played Budafoki at the NB II of Hungary on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Budafoki won 2-3.

Vasas1 - 1MTK83'

Vasas - MTK

Vasas are playing MTK at the NB II of Hungary on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Csakvar0 - 0Szolnok40'

Csakvar - Szolnok

Csakvar are playing Szolnok at the NB II of Hungary on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gyor2 - 1Nyiregyhaza38'

Gyor - Nyiregyhaza

Gyor are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Gyor is winning 2-1.

Gyor U-192 - 1Puskas U-19Full TimeFT

Gyor U-19 - Puskas U-19

Gyor U-19 played Puskas U-19 at the U-19 League of Hungary on September 18. The match kicked off 08:00 UTC. Gyor U-19 won 2-1.

Ferencvaros U-191 - 2Debrecen U-19Full TimeFT

Ferencvaros U-19 - Debrecen U-19

Ferencvaros U-19 played Debrecen U-19 at the U-19 League of Hungary on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Debrecen U-19 won 1-2.

Honved U-190 - 2MTK U-19Full TimeFT

Honved U-19 - MTK U-19

Honved U-19 played MTK U-19 at the U-19 League of Hungary on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. MTK U-19 won 0-2.

ArezzoJuventus-218:30

Arezzo - Juventus-2

Arezzo are playing Juventus-2 at the Serie C, Group A of Italy on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Arzachena0 - 1ApriliaFull TimeFT

Arzachena - Aprilia

Arzachena played Aprilia at the Serie D, Group G of Italy on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Aprilia won 0-1.

Audace Cerignola2 - 1CasaranoFull TimeFT

Audace Cerignola - Casarano

Audace Cerignola played Casarano at the Serie D, Group H of Italy on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Audace Cerignola won 2-1.

Gjilani1 - 0BallkaniFull TimeFT

Gjilani - Ballkani

Gjilani played Ballkani at the Superliga of Kosovo on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Gjilani won 1-0.

Llapi2 - 2Drita FCFull TimeFT

Llapi - Drita FC

Llapi played Drita FC at the Superliga of Kosovo on September 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Trepca0 - 1PrishtinaFull TimeFT

Trepca - Prishtina

Trepca played Prishtina at the Superliga of Kosovo on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Prishtina won 0-1.

Banga2 - 0PalangaFull TimeFT

Banga - Palanga

Banga played Palanga at the National cup of Lithuania on September 18. The match kicked off 15:30 UTC. Banga won 2-0.

Singerei1 - 3FlorestiFull TimeFT

Singerei - Floresti

Singerei played Floresti at the Divizia A of Moldova on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Floresti won 1-3.

Bokelj Kotor1 - 0OtrantFull TimeFT

Bokelj Kotor - Otrant

Bokelj Kotor played Otrant at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Bokelj Kotor won 1-0.

Decic Tuzi2 - 1JezeroFull TimeFT

Decic Tuzi - Jezero

Decic Tuzi played Jezero at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Decic Tuzi won 2-1.

Drezga2 - 2Jedinstvo BPFull TimeFT

Drezga - Jedinstvo BP

Drezga played Jedinstvo BP at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lovcen Cetinje0 - 1IbarFull TimeFT

Lovcen Cetinje - Ibar

Lovcen Cetinje played Ibar at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Ibar won 0-1.

Mornar2 - 1Arsenal TivatFull TimeFT

Mornar - Arsenal Tivat

Mornar played Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Mornar won 2-1.

Lyn W2 - 3Avaldsnes WFull TimeFT

Lyn W - Avaldsnes W

Lyn W played Avaldsnes W at the Toppserien - Women of Norway on September 18. The match kicked off 15:15 UTC. Avaldsnes W won 2-3.

Trondheims-Orn W0 - 3Lillestrom WFull TimeFT

Trondheims-Orn W - Lillestrom W

Trondheims-Orn W played Lillestrom W at the Toppserien - Women of Norway on September 18. The match kicked off 15:30 UTC. Lillestrom W won 0-3.

Stabek W1 - 0Kolbotn W38'

Stabek W - Kolbotn W

Stabek W are playing Kolbotn W at the Toppserien - Women of Norway on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Stabek W is winning 1-0.

Sunndal3 - 0KrakeroyFull TimeFT

Sunndal - Krakeroy

Sunndal played Krakeroy at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Sunndal won 3-0.

Kaya0 - 2CeresFull TimeFT

Kaya - Ceres

Kaya played Ceres at the PFL of Philippines on September 18. The match kicked off 07:30 UTC. Ceres won 0-2.

Mendiola0 - 0StallionsFull TimeFT

Mendiola - Stallions

Mendiola played Stallions at the PFL of Philippines on September 18. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lech-20 - 3Gornik PolkowiceFull TimeFT

Lech-2 - Gornik Polkowice

Lech-2 played Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on September 18. The match kicked off 15:00 UTC. Gornik Polkowice won 0-3.

Ruch Zdzieszowice3 - 2MKS KluczborkFull TimeFT

Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork

Ruch Zdzieszowice played MKS Kluczbork at the III Liga, Group 3 of Poland on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Ruch Zdzieszowice won 3-2.

Ruch Chorzow1 - 0Zaglebie L-2Full TimeFT

Ruch Chorzow - Zaglebie L-2

Ruch Chorzow played Zaglebie L-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on September 18. The match kicked off 15:00 UTC. Ruch Chorzow won 1-0.

Ballymena UtdRangers U-2018:45

Ballymena Utd - Rangers U-20

Ballymena Utd are playing Rangers U-20 at the Challenge Cup of Scotland on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

Inter Bratislava4 - 1MalackyFull TimeFT

Inter Bratislava - Malacky

Inter Bratislava played Malacky at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Inter Bratislava won 4-1.

Lokomotiva DNV2 - 2BernolakovoFull TimeFT

Lokomotiva DNV - Bernolakovo

Lokomotiva DNV played Bernolakovo at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

PezinokDunajska Luzna14:30

Pezinok - Dunajska Luzna

Pezinok are playing Dunajska Luzna at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Rovinka2 - 5RacaFull TimeFT

Rovinka - Raca

Rovinka played Raca at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Raca won 2-5.

Senec2 - 2FC RohoznikFull TimeFT

Senec - FC Rohoznik

Senec played FC Rohoznik at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sl. Ivanka pri Dunaji1 - 1BahonFull TimeFT

Sl. Ivanka pri Dunaji - Bahon

Sl. Ivanka pri Dunaji played Bahon at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Slovan Most3 - 0KalinkovoFull TimeFT

Slovan Most - Kalinkovo

Slovan Most played Kalinkovo at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Slovan Most won 3-0.

Tomasov1 - 2RusovceFull TimeFT

Tomasov - Rusovce

Tomasov played Rusovce at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match kicked off 14:30 UTC. Rusovce won 1-2.

Celta-24 - 2MelillaFull TimeFT

Celta-2 - Melilla

Celta-2 played Melilla at the Segunda B, Group 1 of Spain on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Celta-2 won 4-2.

Basconia0 - 0Vitoria CD8'

Basconia - Vitoria CD

Basconia are playing Vitoria CD at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match kicked off 17:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Durango0 - 0Somorrostro5'

Durango - Somorrostro

Durango are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match kicked off 17:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tolosa0 - 0Ariznabarra9'

Tolosa - Ariznabarra

Tolosa are playing Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match kicked off 17:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GernikaReal Sociedad-317:45

Gernika - Real Sociedad-3

Gernika are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 17:45 UTC.

BalmasedaPortugalete18:00

Balmaseda - Portugalete

Balmaseda are playing Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

BeasainPasaia KE18:00

Beasain - Pasaia KE

Beasain are playing Pasaia KE at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Lagun OnakSan Ignacio18:00

Lagun Onak - San Ignacio

Lagun Onak are playing San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

SanturtziSodupe18:00

Santurtzi - Sodupe

Santurtzi are playing Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

SestaoDeusto18:00

Sestao - Deusto

Sestao are playing Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

UrdulizSantutxu18:00

Urduliz - Santutxu

Urduliz are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Zaragoza-22 - 1Cuarte IndustrialFull TimeFT

Zaragoza-2 - Cuarte Industrial

Zaragoza-2 played Cuarte Industrial at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match kicked off 15:00 UTC. Zaragoza-2 won 2-1.

Calamocha2 - 2Binefar82'

Calamocha - Binefar

Calamocha are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

IlluecaTarazona17:00

Illueca - Tarazona

Illueca are playing Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

AlmudevarTeruel18:00

Almudevar - Teruel

Almudevar are playing Teruel at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

BarbastroBrea18:00

Barbastro - Brea

Barbastro are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

UteboBelchite18:00

Utebo - Belchite

Utebo are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ValdefierroBorja18:00

Valdefierro - Borja

Valdefierro are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Villanueva CFSarinena18:00

Villanueva CF - Sarinena

Villanueva CF are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

FragaRobres18:30

Fraga - Robres

Fraga are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

TamariteAtletico Monzon18:30

Tamarite - Atletico Monzon

Tamarite are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Atletico Ibanes4 - 0La RodaFull TimeFT

Atletico Ibanes - La Roda

Atletico Ibanes played La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match kicked off 15:30 UTC. Atletico Ibanes won 4-0.

Quintanar del Rey0 - 0Villacanas8'

Quintanar del Rey - Villacanas

Quintanar del Rey are playing Villacanas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match kicked off 17:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AzuquecaConquense18:00

Azuqueca - Conquense

Azuqueca are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Calvo SoteloAlmansa18:00

Calvo Sotelo - Almansa

Calvo Sotelo are playing Almansa at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

TaranconPedroneras18:00

Tarancon - Pedroneras

Tarancon are playing Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ToledoTorrijos18:30

Toledo - Torrijos

Toledo are playing Torrijos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Almagro FCMadridejos19:00

Almagro FC - Madridejos

Almagro FC are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

IllescasAlbacete-219:00

Illescas - Albacete-2

Illescas are playing Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Basel-2Bavois18:00

Basel-2 - Bavois

Basel-2 are playing Bavois at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Grasshoppers WZurich W18:00

Grasshoppers W - Zurich W

Grasshoppers W are playing Zurich W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

La Chaux-de-FondsOlympique Geneve18:00

La Chaux-de-Fonds - Olympique Geneve

La Chaux-de-Fonds are playing Olympique Geneve at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

LancyTerre Sainte18:00

Lancy - Terre Sainte

Lancy are playing Terre Sainte at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

BadenBassecourt18:00

Baden - Bassecourt

Baden are playing Bassecourt at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

WohlenMuttenz18:00

Wohlen - Muttenz

Wohlen are playing Muttenz at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Iceland U-17 W1 - 0Malta U-17 WFull TimeFT

Iceland U-17 W - Malta U-17 W

Iceland U-17 W played Malta U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 18. The match kicked off 09:00 UTC. Iceland U-17 W won 1-0.

France U-17 W9 - 0Belarus U-17 WFull TimeFT

France U-17 W - Belarus U-17 W

France U-17 W played Belarus U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 18. The match kicked off 15:00 UTC. France U-17 W won 9-0.

Shakhtar D U-191 - 3Manchester City U-19Full TimeFT

Shakhtar D U-19 - Manchester City U-19

Shakhtar D U-19 played Manchester City U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Manchester City U-19 won 1-3.

Atletico Madrid U-190 - 4Juventus U-19Full TimeFT

Atletico Madrid U-19 - Juventus U-19

Atletico Madrid U-19 played Juventus U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Juventus U-19 won 0-4.

Bayer U-192 - 2Lokomotiv U-19Full TimeFT

Bayer U-19 - Lokomotiv U-19

Bayer U-19 played Lokomotiv U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Olympiakos U-191 - 1Tottenham U-19Full TimeFT

Olympiakos U-19 - Tottenham U-19

Olympiakos U-19 played Tottenham U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Club Brugge U-193 - 2Galatasaray U-19Full TimeFT

Club Brugge U-19 - Galatasaray U-19

Club Brugge U-19 played Galatasaray U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Club Brugge U-19 won 3-2.

Dinamo Zagreb U-191 - 0Atalanta U-19Full TimeFT

Dinamo Zagreb U-19 - Atalanta U-19

Dinamo Zagreb U-19 played Atalanta U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Zagreb U-19 won 1-0.

Bayern U-190 - 0Crvena Zvezda U-19Full TimeFT

Bayern U-19 - Crvena Zvezda U-19

Bayern U-19 played Crvena Zvezda U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

PSG U-191 - 2Real Madrid U-19Full TimeFT

PSG U-19 - Real Madrid U-19

PSG U-19 played Real Madrid U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Real Madrid U-19 won 1-2.

Bukovyna2 - 1FK ChaykaFull TimeFT

Bukovyna - FK Chayka

Bukovyna played FK Chayka at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Bukovyna won 2-1.

Dinaz Vyshhorod2 - 1Niva VFull TimeFT

Dinaz Vyshhorod - Niva V

Dinaz Vyshhorod played Niva V at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Dinaz Vyshhorod won 2-1.

VPK Agro4 - 0Chornomorets-2Full TimeFT

VPK Agro - Chornomorets-2

VPK Agro played Chornomorets-2 at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. VPK Agro won 4-0.

Krystal3 - 0NikopolFull TimeFT

Krystal - Nikopol

Krystal played Nikopol at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Krystal won 3-0.

Real Pharm2 - 1Avanhard-2Full TimeFT

Real Pharm - Avanhard-2

Real Pharm played Avanhard-2 at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 13:30 UTC. Real Pharm won 2-1.

Hirnyk3 - 0TavriyaFull TimeFT

Hirnyk - Tavriya

Hirnyk played Tavriya at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Hirnyk won 3-0.

Kalush5 - 2Podillya K.Full TimeFT

Kalush - Podillya K.

Kalush played Podillya K. at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Kalush won 5-2.

Mykolaiv-20 - 3Alians Lypova DolynaFull TimeFT

Mykolaiv-2 - Alians Lypova Dolyna

Mykolaiv-2 played Alians Lypova Dolyna at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Alians Lypova Dolyna won 0-3.

Polessya2 - 0VeresFull TimeFT

Polessya - Veres

Polessya played Veres at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Polessya won 2-0.

Nyva Ternopil0 - 0UzhhorodFull TimeFT

Nyva Ternopil - Uzhhorod

Nyva Ternopil played Uzhhorod at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Laos U-160 - 4Japan U-16Full TimeFT

Laos U-16 - Japan U-16

Laos U-16 played Japan U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 08:00 UTC. Japan U-16 won 0-4.

China PR U-166 - 0Philippines U-16Full TimeFT

China PR U-16 - Philippines U-16

China PR U-16 played Philippines U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 08:30 UTC. China PR U-16 won 6-0.

Korea Republic U-1610 - 0Chinese Taipei U-16Full TimeFT

Korea Republic U-16 - Chinese Taipei U-16

Korea Republic U-16 played Chinese Taipei U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 08:30 UTC. Korea Republic U-16 won 10-0.

Australia U-163 - 0Macao U-16Full TimeFT

Australia U-16 - Macao U-16

Australia U-16 played Macao U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 09:00 UTC. Australia U-16 won 3-0.

Iraq U-160 - 1United Arab Emirates U-16Full TimeFT

Iraq U-16 - United Arab Emirates U-16

Iraq U-16 played United Arab Emirates U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 09:30 UTC. United Arab Emirates U-16 won 0-1.

India U-165 - 0Turkmenistan U-16Full TimeFT

India U-16 - Turkmenistan U-16

India U-16 played Turkmenistan U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 11:00 UTC. India U-16 won 5-0.

Uzbekistan U-163 - 1Bahrain U-16Full TimeFT

Uzbekistan U-16 - Bahrain U-16

Uzbekistan U-16 played Bahrain U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 11:00 UTC. Uzbekistan U-16 won 3-1.

Vietnam U-167 - 0Mongolia U-16Full TimeFT

Vietnam U-16 - Mongolia U-16

Vietnam U-16 played Mongolia U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 11:00 UTC. Vietnam U-16 won 7-0.

Malaysia U-167 - 0Cambodia U-16Full TimeFT

Malaysia U-16 - Cambodia U-16

Malaysia U-16 played Cambodia U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 11:30 UTC. Malaysia U-16 won 7-0.

Myanmar U-160 - 4Thailand U-16Full TimeFT

Myanmar U-16 - Thailand U-16

Myanmar U-16 played Thailand U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 11:30 UTC. Thailand U-16 won 0-4.

Indonesia U-1615 - 1Northern Mariana Islands U-16Full TimeFT

Indonesia U-16 - Northern Mariana Islands U-16

Indonesia U-16 played Northern Mariana Islands U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Indonesia U-16 won 15-1.

Afghanistan U-162 - 2Palestine U-16Full TimeFT

Afghanistan U-16 - Palestine U-16

Afghanistan U-16 played Palestine U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 12:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Yemen U-1610 - 1Bhutan U-16Full TimeFT

Yemen U-16 - Bhutan U-16

Yemen U-16 played Bhutan U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Yemen U-16 won 10-1.

Kyrgyzstan U-163 - 2Lebanon U-16Full TimeFT

Kyrgyzstan U-16 - Lebanon U-16

Kyrgyzstan U-16 played Lebanon U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Kyrgyzstan U-16 won 3-2.

Tajikistan U-169 - 0Kuwait U-16Full TimeFT

Tajikistan U-16 - Kuwait U-16

Tajikistan U-16 played Kuwait U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Tajikistan U-16 won 9-0.

Iran U-16Maldives U-16No Info YetNIY

Iran U-16 - Maldives U-16

Iran U-16 are playing Maldives U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18.

Oman U-162 - 0Pakistan U-16Full TimeFT

Oman U-16 - Pakistan U-16

Oman U-16 played Pakistan U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 15:25 UTC. Oman U-16 won 2-0.

Qatar U-161 - 0Bangladesh U-1680'

Qatar U-16 - Bangladesh U-16

Qatar U-16 are playing Bangladesh U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Qatar U-16 is winning 1-0.

Jordan U-16Sri Lanka U-1617:00

Jordan U-16 - Sri Lanka U-16

Jordan U-16 are playing Sri Lanka U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Saudi Arabia U-16Syria U-1618:20

Saudi Arabia U-16 - Syria U-16

Saudi Arabia U-16 are playing Syria U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 18:20 UTC.

Bangladesh U-16 W0 - 9Japan U-16 WFull TimeFT

Bangladesh U-16 W - Japan U-16 W

Bangladesh U-16 W played Japan U-16 W at the AFC U-16 Championship, Group Stage - Women of Asia on September 18. The match kicked off 09:00 UTC. Japan U-16 W won 0-9.

Thailand U-16 W1 - 6Australia U-16 WFull TimeFT

Thailand U-16 W - Australia U-16 W

Thailand U-16 W played Australia U-16 W at the AFC U-16 Championship, Group Stage - Women of Asia on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Australia U-16 W won 1-6.

Guangzou R-F U-190 - 1Southern DistrictFull TimeFT

Guangzou R-F U-19 - Southern District

Guangzou R-F U-19 played Southern District at the Sapling cup of Hong Kong on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Southern District won 0-1.

BSS Sporting2 - 0George TelegrapherFull TimeFT

BSS Sporting - George Telegrapher

BSS Sporting played George Telegrapher at the Calcutta Premier Division A of India on September 18. The match kicked off 09:00 UTC. BSS Sporting won 2-0.

Barito Putera1 - 4BhayangkaraFull TimeFT

Barito Putera - Bhayangkara

Barito Putera played Bhayangkara at the Liga 1 of Indonesia on September 18. The match kicked off 08:30 UTC. Bhayangkara won 1-4.

Borneo2 - 1Madura UnitedFull TimeFT

Borneo - Madura United

Borneo played Madura United at the Liga 1 of Indonesia on September 18. The match kicked off 08:30 UTC. Borneo won 2-1.

Persib1 - 1Semen PadangFull TimeFT

Persib - Semen Padang

Persib played Semen Padang at the Liga 1 of Indonesia on September 18. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

PSBS Biak Numfor1 - 0Persewar WaropenFull TimeFT

PSBS Biak Numfor - Persewar Waropen

PSBS Biak Numfor played Persewar Waropen at the Liga 2 of Indonesia on September 18. The match kicked off 06:15 UTC. PSBS Biak Numfor won 1-0.

PSGC Ciamis2 - 0PerserangFull TimeFT

PSGC Ciamis - Perserang

PSGC Ciamis played Perserang at the Liga 2 of Indonesia on September 18. The match kicked off 08:30 UTC. PSGC Ciamis won 2-0.

Persis Solo1 - 0MaduraFull TimeFT

Persis Solo - Madura

Persis Solo played Madura at the Liga 2 of Indonesia on September 18. The match kicked off 08:30 UTC. Persis Solo won 1-0.

Persita2 - 1PersirajaFull TimeFT

Persita - Persiraja

Persita played Persiraja at the Liga 2 of Indonesia on September 18. The match kicked off 08:30 UTC. Persita won 2-1.

Al Minaa BasraZakho11:00

Al Minaa Basra - Zakho

Al Minaa Basra are playing Zakho at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Al SimawaAl Zawraa11:00

Al Simawa - Al Zawraa

Al Simawa are playing Al Zawraa at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Al-Qasim1 - 0NaftFull TimeFT

Al-Qasim - Naft

Al-Qasim played Naft at the Super League of Iraq on September 18. The match kicked off 11:00 UTC. Al-Qasim won 1-0.

Al-Shorta2 - 1Al HudodFull TimeFT

Al-Shorta - Al Hudod

Al-Shorta played Al Hudod at the Super League of Iraq on September 18. The match kicked off 11:00 UTC. Al-Shorta won 2-1.

ErbilNaft Al-Janoob11:00

Erbil - Naft Al-Janoob

Erbil are playing Naft Al-Janoob at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Naft Al-Wasat3 - 1Al DiwanyaFull TimeFT

Naft Al-Wasat - Al Diwanya

Naft Al-Wasat played Al Diwanya at the Super League of Iraq on September 18. The match kicked off 11:00 UTC. Naft Al-Wasat won 3-1.

Naft Maysan2 - 2Al KahrabaaFull TimeFT

Naft Maysan - Al Kahrabaa

Naft Maysan played Al Kahrabaa at the Super League of Iraq on September 18. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Karkh3 - 2Alisinaat AlkahrabaiyaFull TimeFT

Al Karkh - Alisinaat Alkahrabaiya

Al Karkh played Alisinaat Alkahrabaiya at the Super League of Iraq on September 18. The match kicked off 12:45 UTC. Al Karkh won 3-2.

Baghdad0 - 2Al Quwa JawiyaFull TimeFT

Baghdad - Al Quwa Jawiya

Baghdad played Al Quwa Jawiya at the Super League of Iraq on September 18. The match kicked off 12:45 UTC. Al Quwa Jawiya won 0-2.

Jubilo Iwata1 - 1Shimizu S-Pulse3-4 On PenaltiesPen 3-4

Jubilo Iwata - Shimizu S-Pulse

Jubilo Iwata played Shimizu S-Pulse at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Shimizu S-Pulse won on penalties as the score was 1-1.

Sagan Tosu4 - 2Cerezo OsakaFull TimeFT

Sagan Tosu - Cerezo Osaka

Sagan Tosu played Cerezo Osaka at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Sagan Tosu won 4-2.

Sanfrecce Hiroshima1 - 1Oita Trinita9-10 On PenaltiesPen 9-10

Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita

Sanfrecce Hiroshima played Oita Trinita at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Oita Trinita won on penalties as the score was 1-1.

V-Varen Nagasaki2 - 1Vegalta SendaiFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Vegalta Sendai

V-Varen Nagasaki played Vegalta Sendai at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. V-Varen Nagasaki won 2-1.

Ventforet Kofu2 - 1Hosei UniversityAfter Extra TimeAET

Ventforet Kofu - Hosei University

Ventforet Kofu played Hosei University at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Ventforet Kofu won 2-1 in the extra time.

Vissel Kobe3 - 2Kawasaki FrontaleFull TimeFT

Vissel Kobe - Kawasaki Frontale

Vissel Kobe played Kawasaki Frontale at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Vissel Kobe won 3-2.

Daejeon Korail1 - 1Sangju SangmuFull TimeFT

Daejeon Korail - Sangju Sangmu

Daejeon Korail played Sangju Sangmu at the FA Cup of Korea Rep. on September 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hwaseong FC1 - 0Suwon BluewingsFull TimeFT

Hwaseong FC - Suwon Bluewings

Hwaseong FC played Suwon Bluewings at the FA Cup of Korea Rep. on September 18. The match kicked off 10:00 UTC. Hwaseong FC won 1-0.

Al Fehaiheel0 - 2Al SulaibikhatFull TimeFT

Al Fehaiheel - Al Sulaibikhat

Al Fehaiheel played Al Sulaibikhat at the Division 1 of Kuwait on September 18. The match kicked off 15:25 UTC. Al Sulaibikhat won 0-2.

Al Jahra1 - 2KhaitanFull TimeFT

Al Jahra - Khaitan

Al Jahra played Khaitan at the Division 1 of Kuwait on September 18. The match kicked off 15:25 UTC. Khaitan won 1-2.

Felda United0 - 2Selangor FCFull TimeFT

Felda United - Selangor FC

Felda United played Selangor FC at the National cup of Malaysia on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Selangor FC won 0-2.

PDRM2 - 2Melaka UtdFull TimeFT

PDRM - Melaka Utd

PDRM played Melaka Utd at the National cup of Malaysia on September 18. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Penang0 - 2PahangFull TimeFT

Penang - Pahang

Penang played Pahang at the National cup of Malaysia on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Pahang won 0-2.

Sabah1 - 1PerakFull TimeFT

Sabah - Perak

Sabah played Perak at the National cup of Malaysia on September 18. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Eagles0 - 0United Victory45 +1'

Eagles - United Victory

Eagles are playing United Victory at the Premier League of Maldives on September 18. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

MaziyaDa Grande16:00

Maziya - Da Grande

Maziya are playing Da Grande at the Premier League of Maldives on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Khuraitiat SC4 - 1Al BiddaFull TimeFT

Al Khuraitiat SC - Al Bidda

Al Khuraitiat SC played Al Bidda at the Second Division of Qatar on September 18. The match kicked off 15:15 UTC. Al Khuraitiat SC won 4-1.

Al Markhiya2 - 4Mesaimeer SCFull TimeFT

Al Markhiya - Mesaimeer SC

Al Markhiya played Mesaimeer SC at the Second Division of Qatar on September 18. The match kicked off 15:15 UTC. Mesaimeer SC won 2-4.

Al Mu'aidar2 - 2Al ShamalFull TimeFT

Al Mu'aidar - Al Shamal

Al Mu'aidar played Al Shamal at the Second Division of Qatar on September 18. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lusial CityAl Nasr FC17:30

Lusial City - Al Nasr FC

Lusial City are playing Al Nasr FC at the Second Division of Qatar on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Al Thuqbah1 - 1Al-KhaleejFull TimeFT

Al Thuqbah - Al-Khaleej

Al Thuqbah played Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match kicked off 15:20 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al-Kawkab2 - 1Al TaqdomFull TimeFT

Al-Kawkab - Al Taqdom

Al-Kawkab played Al Taqdom at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match kicked off 15:30 UTC. Al-Kawkab won 2-1.

Al Ain FC1 - 0Al Taee Hail84'

Al Ain FC - Al Taee Hail

Al Ain FC are playing Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match kicked off 15:55 UTC. It's the second half and Al Ain FC is winning 1-0.

Al-Ansar0 - 1Al Bukiryah77'

Al-Ansar - Al Bukiryah

Al-Ansar are playing Al Bukiryah at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match kicked off 16:05 UTC. It's the second half and Al Bukiryah is winning 0-1.

Jeddah1 - 2Najran SC72'

Jeddah - Najran SC

Jeddah are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match kicked off 16:05 UTC. It's the second half and Najran SC is winning 1-2.

Bangkok United0 - 0Thai Port4-5 On PenaltiesPen 4-5

Bangkok United - Thai Port

Bangkok United played Thai Port at the FA Cup of Thailand on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Thai Port won on penalties as the score was 0-0.

Ratchaburi2 - 1Buriram UnitedFull TimeFT

Ratchaburi - Buriram United

Ratchaburi played Buriram United at the FA Cup of Thailand on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Ratchaburi won 2-1.

Neftchi Fergana3 - 0SherdorFull TimeFT

Neftchi Fergana - Sherdor

Neftchi Fergana played Sherdor at the Pro League A of Uzbekistan on September 18. The match kicked off 11:00 UTC. Neftchi Fergana won 3-0.

Oq-tepa2 - 0Istiklol FerganaFull TimeFT

Oq-tepa - Istiklol Fergana

Oq-tepa played Istiklol Fergana at the Pro League A of Uzbekistan on September 18. The match kicked off 11:00 UTC. Oq-tepa won 2-0.

Iftixor2 - 3Mashal MuborakFull TimeFT

Iftixor - Mashal Muborak

Iftixor played Mashal Muborak at the Pro League A of Uzbekistan on September 18. The match kicked off 11:15 UTC. Mashal Muborak won 2-3.

Shortan Guzor2 - 1Xorazm UrganchFull TimeFT

Shortan Guzor - Xorazm Urganch

Shortan Guzor played Xorazm Urganch at the Pro League A of Uzbekistan on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Shortan Guzor won 2-1.

Academica Lobito2 - 1Progresso LundaFull TimeFT

Academica Lobito - Progresso Lunda

Academica Lobito played Progresso Lunda at the Girabola of Angola on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Academica Lobito won 2-1.

Cuando Cubango3 - 11 de MaioFull TimeFT

Cuando Cubango - 1 de Maio

Cuando Cubango played 1 de Maio at the Girabola of Angola on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Cuando Cubango won 3-1.

Interclube2 - 0Recreativo da CaalaFull TimeFT

Interclube - Recreativo da Caala

Interclube played Recreativo da Caala at the Girabola of Angola on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Interclube won 2-0.

Onze Bravos3 - 1Santa Rita FCFull TimeFT

Onze Bravos - Santa Rita FC

Onze Bravos played Santa Rita FC at the Girabola of Angola on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Onze Bravos won 3-1.

Petro de Luanda1 - 0Sagrada EsperancaFull TimeFT

Petro de Luanda - Sagrada Esperanca

Petro de Luanda played Sagrada Esperanca at the Girabola of Angola on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Petro de Luanda won 1-0.

Recreativo Libolo2 - 1Desportivo HuilaFull TimeFT

Recreativo Libolo - Desportivo Huila

Recreativo Libolo played Desportivo Huila at the Girabola of Angola on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Recreativo Libolo won 2-1.

Sporting Cabinda2 - 0WilieteFull TimeFT

Sporting Cabinda - Wiliete

Sporting Cabinda played Wiliete at the Girabola of Angola on September 18. The match kicked off 14:00 UTC. Sporting Cabinda won 2-0.

Extension Gunners1 - 0Miscellaneous39'

Extension Gunners - Miscellaneous

Extension Gunners are playing Miscellaneous at the Premier League of Botswana on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Extension Gunners is winning 1-0.

Gaborone UtdBDF XI17:00

Gaborone Utd - BDF XI

Gaborone Utd are playing BDF XI at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Jwaneng GalaxyPolice XI17:00

Jwaneng Galaxy - Police XI

Jwaneng Galaxy are playing Police XI at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MorupuleNotwane17:00

Morupule - Notwane

Morupule are playing Notwane at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Orapa UnitedGilport Lions17:00

Orapa United - Gilport Lions

Orapa United are playing Gilport Lions at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

TaficPrisons XI Gaborone17:00

Tafic - Prisons XI Gaborone

Tafic are playing Prisons XI Gaborone at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Maniema UnionRacing Kinshasa13:30

Maniema Union - Racing Kinshasa

Maniema Union are playing Racing Kinshasa at the Super Ligue of Dr Congo on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

NyukiLubumbashi Sport13:30

Nyuki - Lubumbashi Sport

Nyuki are playing Lubumbashi Sport at the Super Ligue of Dr Congo on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Groupe BazanoSanga Balende14:30

Groupe Bazano - Sanga Balende

Groupe Bazano are playing Sanga Balende at the Super Ligue of Dr Congo on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Young BuffaloesMhlume Peacemakers16:30

Young Buffaloes - Mhlume Peacemakers

Young Buffaloes are playing Mhlume Peacemakers at the Premier League of Eswatini on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

Bandari3 - 2Zoo KerichoFull TimeFT

Bandari - Zoo Kericho

Bandari played Zoo Kericho at the Premier League of Kenya on September 18. The match kicked off 12:00 UTC. Bandari won 3-2.

NiananLC Ba15:45

Nianan - LC Ba

Nianan are playing LC Ba at the Premier League of Mali on September 18. The match will kick off 15:45 UTC.

Black Stars0 - 0USC Kita80'

Black Stars - USC Kita

Black Stars are playing USC Kita at the Premier League of Mali on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

COBUSFAS Bamako16:00

COB - USFAS Bamako

COB are playing USFAS Bamako at the Premier League of Mali on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Onze Creauteurs0 - 0Stade Malien79'

Onze Creauteurs - Stade Malien

Onze Creauteurs are playing Stade Malien at the Premier League of Mali on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

ASOMBougouni18:00

ASOM - Bougouni

ASOM are playing Bougouni at the Premier League of Mali on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

CSKYeelen Olympique18:00

CSK - Yeelen Olympique

CSK are playing Yeelen Olympique at the Premier League of Mali on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Police BamakoReal Bamako18:00

Police Bamako - Real Bamako

Police Bamako are playing Real Bamako at the Premier League of Mali on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Ferroviario Nampula3 - 4SongoFull TimeFT

Ferroviario Nampula - Songo

Ferroviario Nampula played Songo at the Mocambola of Mozambique on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Songo won 3-4.

Mamelodi Sundowns0 - 0SuperSport United8'

Mamelodi Sundowns - SuperSport United

Mamelodi Sundowns are playing SuperSport United at the 8 Cup of South Africa on September 18. The match kicked off 17:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mbeya CityYoung AfricansPostponedPst

Mbeya City - Young Africans

Mbeya City are playing Young Africans at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 18.

Polisi TanzaniaAzam13:00

Polisi Tanzania - Azam

Polisi Tanzania are playing Azam at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

KCCAURAPostponedPst

KCCA - URA

KCCA are playing URA at the Premier League of Uganda on September 18.

KyetumeProlinePostponedPst

Kyetume - Proline

Kyetume are playing Proline at the Premier League of Uganda on September 18.

ZESCO United3 - 0Nakambala LeopardsFull TimeFT

ZESCO United - Nakambala Leopards

ZESCO United played Nakambala Leopards at the Super League of Zambia on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. ZESCO United won 3-0.

Harare City0 - 1CAPS UnitedFull TimeFT

Harare City - CAPS United

Harare City played CAPS United at the Premier League of Zimbabwe on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. CAPS United won 0-1.

Yadah0 - 2Bulawayo ChiefsFull TimeFT

Yadah - Bulawayo Chiefs

Yadah played Bulawayo Chiefs at the Premier League of Zimbabwe on September 18. The match kicked off 13:00 UTC. Bulawayo Chiefs won 0-2.

HFX WanderersForge21:30

HFX Wanderers - Forge

HFX Wanderers are playing Forge at the Premier League, Fall Season of Canada on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

Montreal ImpactToronto FC23:30

Montreal Impact - Toronto FC

Montreal Impact are playing Toronto FC at the Canadian Championship of Canada on September 18. The match will kick off 23:30 UTC.

GreciaCS Herediano19:00

Grecia - CS Herediano

Grecia are playing CS Herediano at the Apertura of Costa Rica on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Universidad de Costa RicaSan Carlos21:00

Universidad de Costa Rica - San Carlos

Universidad de Costa Rica are playing San Carlos at the Apertura of Costa Rica on September 18. The match will kick off 21:00 UTC.

GuadalupeSantos Dg00:00

Guadalupe - Santos Dg

Guadalupe are playing Santos Dg at the Apertura of Costa Rica on September 19. The match will kick off 00:00 UTC.

CS CartaginesJicaral02:00

CS Cartagines - Jicaral

CS Cartagines are playing Jicaral at the Apertura of Costa Rica on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

AguilaJuventud Independiente21:30

Aguila - Juventud Independiente

Aguila are playing Juventud Independiente at the Apertura of El Salvador on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

El VencedorMunicipal Limeno21:30

El Vencedor - Municipal Limeno

El Vencedor are playing Municipal Limeno at the Apertura of El Salvador on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

JocoroOnce Municipal21:30

Jocoro - Once Municipal

Jocoro are playing Once Municipal at the Apertura of El Salvador on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

SonsonateChalatenango01:00

Sonsonate - Chalatenango

Sonsonate are playing Chalatenango at the Apertura of El Salvador on September 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Santa TeclaFAS01:15

Santa Tecla - FAS

Santa Tecla are playing FAS at the Apertura of El Salvador on September 19. The match will kick off 01:15 UTC.

Isidro MetapanAlianza01:30

Isidro Metapan - Alianza

Isidro Metapan are playing Alianza at the Apertura of El Salvador on September 19. The match will kick off 01:30 UTC.

Siquinala0 - 1Xelaju34'

Siquinala - Xelaju

Siquinala are playing Xelaju at the Apertura of Guatemala on September 18. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Xelaju is winning 0-1.

Santa Lucia FCMunicipal18:00

Santa Lucia FC - Municipal

Santa Lucia FC are playing Municipal at the Apertura of Guatemala on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

GuastatoyaAntigua GFC20:30

Guastatoya - Antigua GFC

Guastatoya are playing Antigua GFC at the Apertura of Guatemala on September 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Deportivo SanarateIztapa21:30

Deportivo Sanarate - Iztapa

Deportivo Sanarate are playing Iztapa at the Apertura of Guatemala on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

Coban ImperialMalacateco00:00

Coban Imperial - Malacateco

Coban Imperial are playing Malacateco at the Apertura of Guatemala on September 19. The match will kick off 00:00 UTC.

CSD ComunicacionesMixco02:00

CSD Comunicaciones - Mixco

CSD Comunicaciones are playing Mixco at the Apertura of Guatemala on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

MarathonCD Real Sociedad21:30

Marathon - CD Real Sociedad

Marathon are playing CD Real Sociedad at the Apertura of Honduras on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

Real de MinasVida21:30

Real de Minas - Vida

Real de Minas are playing Vida at the Apertura of Honduras on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

MotaguaHonduras Progreso01:00

Motagua - Honduras Progreso

Motagua are playing Honduras Progreso at the Apertura of Honduras on September 19. The match will kick off 01:00 UTC.

UPNFMReal Espana01:00

UPNFM - Real Espana

UPNFM are playing Real Espana at the Apertura of Honduras on September 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Tijuana WMorelia W02:00

Tijuana W - Morelia W

Tijuana W are playing Morelia W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

Cruz AzulTigres02:30

Cruz Azul - Tigres

Cruz Azul are playing Tigres at the Leagues Cup of North And Central America on September 19. The match will kick off 02:30 UTC.

Seattle Reign WUtah Royals W02:00

Seattle Reign W - Utah Royals W

Seattle Reign W are playing Utah Royals W at the NWSL - Women of Usa on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

Ottawa Fury FCTampa Bay23:00

Ottawa Fury FC - Tampa Bay

Ottawa Fury FC are playing Tampa Bay at the USL Championship of Usa on September 18. The match will kick off 23:00 UTC.

Bethlehem SteelLoudoun United23:30

Bethlehem Steel - Loudoun United

Bethlehem Steel are playing Loudoun United at the USL Championship of Usa on September 18. The match will kick off 23:30 UTC.

St. LouisNew York Red Bulls-200:00

St. Louis - New York Red Bulls-2

St. Louis are playing New York Red Bulls-2 at the USL Championship of Usa on September 19. The match will kick off 00:00 UTC.

FresnoRio Grande Valley02:30

Fresno - Rio Grande Valley

Fresno are playing Rio Grande Valley at the USL Championship of Usa on September 19. The match will kick off 02:30 UTC.

Talleres CordobaBanfield21:10

Talleres Cordoba - Banfield

Talleres Cordoba are playing Banfield at the National cup of Argentina on September 18. The match will kick off 21:10 UTC.

Godoy CruzRiver Plate00:10

Godoy Cruz - River Plate

Godoy Cruz are playing River Plate at the National cup of Argentina on September 19. The match will kick off 00:10 UTC.

InternacionalAtletico-PR00:30

Internacional - Atletico-PR

Internacional are playing Atletico-PR at the National Cup of Brasil on September 19. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico-MG U-20Vitoria U-2018:00

Atletico-MG U-20 - Vitoria U-20

Atletico-MG U-20 are playing Vitoria U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Botafogo U-20Chapecoense U-2018:00

Botafogo U-20 - Chapecoense U-20

Botafogo U-20 are playing Chapecoense U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Corinthians U-20Atletico-PR U-2018:00

Corinthians U-20 - Atletico-PR U-20

Corinthians U-20 are playing Atletico-PR U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Coritiba U-20Vasco U-2018:00

Coritiba U-20 - Vasco U-20

Coritiba U-20 are playing Vasco U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Cruzeiro U-20Internacional U-2018:00

Cruzeiro U-20 - Internacional U-20

Cruzeiro U-20 are playing Internacional U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Santos U-20Gremio U-2018:00

Santos U-20 - Gremio U-20

Santos U-20 are playing Gremio U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Fortaleza JSValledupar19:30

Fortaleza JS - Valledupar

Fortaleza JS are playing Valledupar at the Primera B, Clausura of Colombia on September 18. The match will kick off 19:30 UTC.

BarranquillaTigres Expreso Rojo20:00

Barranquilla - Tigres Expreso Rojo

Barranquilla are playing Tigres Expreso Rojo at the Primera B, Clausura of Colombia on September 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Boyaco ChicoReal Santander00:30

Boyaco Chico - Real Santander

Boyaco Chico are playing Real Santander at the Primera B, Clausura of Colombia on September 19. The match will kick off 00:30 UTC.

LDU-QuitoAucas00:15

LDU-Quito - Aucas

LDU-Quito are playing Aucas at the National cup of Ecuador on September 19. The match will kick off 00:15 UTC.

Guarani APastoreo22:45

Guarani A - Pastoreo

Guarani A are playing Pastoreo at the National cup of Paraguay on September 18. The match will kick off 22:45 UTC.

Brisbane Strikers3 - 2MorelandFull TimeFT

Brisbane Strikers - Moreland

Brisbane Strikers played Moreland at the FFA Cup of Australia on September 18. The match kicked off 09:30 UTC. Brisbane Strikers won 3-2.

Melbourne City3 - 0Western SydneyFull TimeFT

Melbourne City - Western Sydney

Melbourne City played Western Sydney at the FFA Cup of Australia on September 18. The match kicked off 09:30 UTC. Melbourne City won 3-0.