Huddersfield logo
England

Huddersfield Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
QPR - Huddersfield

QPR - Huddersfield

QPR are playing Huddersfield at the Championship of England on March 13. The match will kick off 15:00 UTC.

Sheffield Wednesday - Huddersfield

Sheffield Wednesday - Huddersfield

Sheffield Wednesday are playing Huddersfield at the Championship of England on March 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Latest Results
Huddersfield - Cardiff City

Huddersfield - Cardiff City

Huddersfield played Cardiff City at the Championship of England on March 5. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Huddersfield - Birmingham

Huddersfield - Birmingham

Huddersfield played Birmingham at the Championship of England on March 2. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Preston NE - Huddersfield

Preston NE - Huddersfield

Preston NE played Huddersfield at the Championship of England on February 27. The match kicked off 15:00 UTC. Preston NE won 3-0.

Derby County - Huddersfield

Derby County - Huddersfield

Derby County played Huddersfield at the Championship of England on February 23. The match kicked off 19:00 UTC. Derby County won 2-0.

Huddersfield - Swansea City

Huddersfield - Swansea City

Huddersfield played Swansea City at the Championship of England on February 20. The match kicked off 15:00 UTC. Huddersfield won 4-1.

Middlesbrough - Huddersfield

Middlesbrough - Huddersfield

Middlesbrough played Huddersfield at the Championship of England on February 16. The match kicked off 19:45 UTC. Middlesbrough won 2-1.

Huddersfield - Wycombe Wanderers

Huddersfield - Wycombe Wanderers

Huddersfield played Wycombe Wanderers at the Championship of England on February 13. The match kicked off 15:00 UTC. Wycombe Wanderers won 2-3.

Luton - Huddersfield

Luton - Huddersfield

Luton played Huddersfield at the Championship of England on February 6. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Huddersfield - Stoke City

Huddersfield - Stoke City

Huddersfield played Stoke City at the Championship of England on January 30. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bristol City - Huddersfield

Bristol City - Huddersfield

Bristol City played Huddersfield at the Championship of England on January 26. The match kicked off 19:00 UTC. Bristol City won 2-1.

Huddersfield - Millwall

Huddersfield - Millwall

Huddersfield played Millwall at the Championship of England on January 20. The match kicked off 19:00 UTC. Millwall won 0-1.

Watford - Huddersfield

Watford - Huddersfield

Watford played Huddersfield at the Championship of England on January 16. The match kicked off 15:00 UTC. Watford won 2-0.

Huddersfield - Plymouth

Huddersfield - Plymouth

Huddersfield played Plymouth at the FA Cup of England on January 9. The match kicked off 18:00 UTC. Plymouth won 2-3.

Huddersfield - Reading

Huddersfield - Reading

Huddersfield played Reading at the Championship of England on January 2. The match kicked off 15:00 UTC. Reading won 1-2.

Huddersfield - Blackburn

Huddersfield - Blackburn

Huddersfield played Blackburn at the Championship of England on December 29. The match kicked off 19:45 UTC. Huddersfield won 2-1.

Barnsley - Huddersfield

Barnsley - Huddersfield

Barnsley played Huddersfield at the Championship of England on December 26. The match kicked off 15:00 UTC. Barnsley won 2-1.

Huddersfield - Watford

Huddersfield - Watford

Huddersfield played Watford at the Championship of England on December 19. The match kicked off 15:00 UTC. Huddersfield won 2-0.

Coventry - Huddersfield

Coventry - Huddersfield

Coventry played Huddersfield at the Championship of England on December 16. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bournemouth - Huddersfield

Bournemouth - Huddersfield

Bournemouth played Huddersfield at the Championship of England on December 12. The match kicked off 15:00 UTC. Bournemouth won 5-0.

Cardiff City - Huddersfield

Cardiff City - Huddersfield

Cardiff City played Huddersfield at the Championship of England on December 1. The match kicked off 19:00 UTC. Cardiff City won 3-0.

Huddersfield (also known as Huddersfiel or Huddersfield Town) is a football club from England competing in the Championship of England. ScoreBat covers all matches of Huddersfield in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Huddersfield roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Huddersfield for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Huddersfield goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Huddersfield livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Huddersfield, who will be playing QPR on Saturday in the Championship of England. You can watch QPR vs Huddersfield live stream on ScoreBat. The match will kick off 15:00 UTC. After that, Huddersfield will play Sheffield Wednesday on March 17th.

Matchday Live
Chelsea - Everton

Chelsea - Everton

Chelsea are playing Everton at the Premier League of England on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

West Ham United - Leeds

West Ham United - Leeds

West Ham United are playing Leeds at the Premier League of England on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Real Betis - Alaves

Real Betis - Alaves

Real Betis are playing Alaves at the La Liga of Spain on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Inter Milan - Atalanta

Inter Milan - Atalanta

Inter Milan are playing Atalanta at the Serie A of Italy on March 8. The match will kick off 19:45 UTC.

Belenenses - Benfica

Belenenses - Benfica

Belenenses are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 20:15 UTC.

Arsenal T - Lokomotiv

Arsenal T - Lokomotiv

Arsenal T are playing Lokomotiv at the Premier League of Russia on March 8. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Rubin - Zenit

Rubin - Zenit

Rubin are playing Zenit at the Premier League of Russia on March 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Noah - Lori

Noah - Lori

Noah are playing Lori at the Premier League of Armenia on March 8. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Noah are winning 3-0.

Gent - Oostende

Gent - Oostende

Gent are playing Oostende at the First Division A of Belgium on March 8. The match will kick off 19:45 UTC.

Tsarsko selo - Slavia Sofia

Tsarsko selo - Slavia Sofia

Tsarsko selo are playing Slavia Sofia at the A PFG of Bulgaria on March 8. The match will kick off 15:30 UTC.

Apollon Limassol - AEL

Apollon Limassol - AEL

Apollon Limassol are playing AEL at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Ethnikos Achnas - Doxa

Ethnikos Achnas - Doxa

Ethnikos Achnas are playing Doxa at the 1. Division, Relegation Group of Cyprus on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Dukla Praha - Usti nad Labem

Dukla Praha - Usti nad Labem

Dukla Praha are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on March 8. The match will kick off 13:30 UTC.

AaB Aalborg - Sonderjylland

AaB Aalborg - Sonderjylland

AaB Aalborg are playing Sonderjylland at the Superliga of Denmark on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Nice - Monaco

Nice - Monaco

Nice are playing Monaco at the National cup of France on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Hamburg - Holstein Kiel

Hamburg - Holstein Kiel

Hamburg are playing Holstein Kiel at the 2. Bundesliga of Germany on March 8. The match will kick off 19:30 UTC.

Ingolstadt - Turkgucu-Ataspor

Ingolstadt - Turkgucu-Ataspor

Ingolstadt are playing Turkgucu-Ataspor at the 3. Liga of Germany on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

AEK - Apollon

AEK - Apollon

AEK are playing Apollon at the Super League 1 of Greece on March 8. The match will kick off 17:30 UTC.

Chievo - Vicenza

Chievo - Vicenza

Chievo are playing Vicenza at the Serie B of Italy on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Ajax-2 - Den Bosch

Ajax-2 - Den Bosch

Ajax-2 are playing Den Bosch at the Eerste Divisie of Netherlands on March 8. The match will kick off 17:45 UTC.

AZ-2 - NAC

AZ-2 - NAC

AZ-2 are playing NAC at the Eerste Divisie of Netherlands on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Warta Poznan - Wisla Plock

Warta Poznan - Wisla Plock

Warta Poznan are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Cova Piedade - Academico Viseu

Cova Piedade - Academico Viseu

Cova Piedade are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Porto-2 - Casa Pia

Porto-2 - Casa Pia

Porto-2 are playing Casa Pia at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Benfica-2 - Arouca

Benfica-2 - Arouca

Benfica-2 are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Vilafranquense - Sp. Covilha

Vilafranquense - Sp. Covilha

Vilafranquense are playing Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Varzim - Leixoes

Varzim - Leixoes

Varzim are playing Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Arges - CSMS Iasi

Arges - CSMS Iasi

Arges are playing CSMS Iasi at the Liga 1 of Romania on March 8. The match will kick off 15:30 UTC.

Voluntari - Dinamo B

Voluntari - Dinamo B

Voluntari are playing Dinamo B at the Liga 1 of Romania on March 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Backa Palanka - Mladost Lucani

Backa Palanka - Mladost Lucani

Backa Palanka are playing Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Zlatibor Cajetina - Napredak

Zlatibor Cajetina - Napredak

Zlatibor Cajetina are playing Napredak at the Super Liga of Serbia on March 8. The match will kick off 17:05 UTC.

AD Alcorcon - Mirandes

AD Alcorcon - Mirandes

AD Alcorcon are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Lugo - Fuenlabrada

Lugo - Fuenlabrada

Lugo are playing Fuenlabrada at the Segunda Division of Spain on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Antalyaspor - Kasimpasa

Antalyaspor - Kasimpasa

Antalyaspor are playing Kasimpasa at the Super Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Trabzonspor - Alanyaspor

Trabzonspor - Alanyaspor

Trabzonspor are playing Alanyaspor at the Super Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Goztepe - Erzurum BB

Goztepe - Erzurum BB

Goztepe are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Konyaspor - Fenerbahce

Konyaspor - Fenerbahce

Konyaspor are playing Fenerbahce at the Super Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Adanaspor - Balikesirspor

Adanaspor - Balikesirspor

Adanaspor are playing Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Dnipro - Oleksandria

Dnipro - Oleksandria

Dnipro are playing Oleksandria at the Premier League of Ukraine on March 8. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rukh Vynnyky - Desna

Rukh Vynnyky - Desna

Rukh Vynnyky are playing Desna at the Premier League of Ukraine on March 8. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Desna are winning 0-1.

Al Khor SC - Al Gharrafa Club Doha

Al Khor SC - Al Gharrafa Club Doha

Al Khor SC are playing Al Gharrafa Club Doha at the Stars League of Qatar on March 8. The match will kick off 16:15 UTC.

Pachuca - Tijuana

Pachuca - Tijuana

Pachuca are playing Tijuana at the Clausura of Mexico on March 9. The match will kick off 03:00 UTC.

Racing - Rosario Central

Racing - Rosario Central

Racing are playing Rosario Central at the Superliga of Argentina on March 8. The match will kick off 22:15 UTC.

River Plate - Argentinos Juniors

River Plate - Argentinos Juniors

River Plate are playing Argentinos Juniors at the Superliga of Argentina on March 9. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente Santa Fe - Pasto

Independiente Santa Fe - Pasto

Independiente Santa Fe are playing Pasto at the Apertura of Colombia on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Tecnico Universitario - Nueve de Octubre

Tecnico Universitario - Nueve de Octubre

Tecnico Universitario are playing Nueve de Octubre at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on March 9. The match will kick off 00:00 UTC.

Rentistas - Atletico Progreso

Rentistas - Atletico Progreso

Rentistas are playing Atletico Progreso at the Clausura of Uruguay on March 8. The match will kick off 19:30 UTC.

Dep. Maldonado - Fenix

Dep. Maldonado - Fenix

Dep. Maldonado are playing Fenix at the Clausura of Uruguay on March 8. The match will kick off 21:45 UTC.

Central Coast Mariners - Macarthur

Central Coast Mariners - Macarthur

Central Coast Mariners played Macarthur at the A-League of Australia on March 8. The match kicked off 08:05 UTC. Central Coast Mariners won 2-0.

Laci - Apolonia

Laci - Apolonia

Laci are playing Apolonia at the Kategoria Superiore of Albania on March 8. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vllaznia - Kukesi

Vllaznia - Kukesi

Vllaznia are playing Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Sabah FK - Sumgayit

Sabah FK - Sumgayit

Sabah FK are playing Sumgayit at the Premier League of Azerbaijan on March 8. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Neftci Baku - Kesla

Neftci Baku - Kesla

Neftci Baku are playing Kesla at the Premier League of Azerbaijan on March 8. The match will kick off 14:15 UTC.

Olimpik Sarajevo - Sloboda

Olimpik Sarajevo - Sloboda

Olimpik Sarajevo are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Blackburn U-23 - Southampton U-23

Blackburn U-23 - Southampton U-23

Blackburn U-23 are playing Southampton U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on March 8. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Blackburn U-23 are winning 2-0.

Manchester City U-23 - West Ham U-23

Manchester City U-23 - West Ham U-23

Manchester City U-23 are playing West Ham U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Sunderland U-23 - Newcastle U-23

Sunderland U-23 - Newcastle U-23

Sunderland U-23 are playing Newcastle U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

West Brom U-23 - Burnley U-23

West Brom U-23 - Burnley U-23

West Brom U-23 are playing Burnley U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Bristol Academy W - Reading W

Bristol Academy W - Reading W

Bristol Academy W are playing Reading W at the Super League - Women of England on March 8. The match will kick off 20:15 UTC.

Swansea U-23 - Ipswich Town U-23

Swansea U-23 - Ipswich Town U-23

Swansea U-23 are playing Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 8. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Swansea U-23 are winning 1-0.

Sheffield Utd U-23 - Coventry U-23

Sheffield Utd U-23 - Coventry U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Coventry U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Hull City U-23 - Barnsley U-23

Hull City U-23 - Barnsley U-23

Hull City U-23 are playing Barnsley U-23 at the Professional Depelopment League of England on March 8. The match will kick off 19:00 UTC.

Chikhura - Gagra

Chikhura - Gagra

Chikhura played Gagra at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on March 8. The match kicked off 09:00 UTC. Gagra won 0-4.

WIT Georgia - Shevardeni 1906

WIT Georgia - Shevardeni 1906

WIT Georgia are playing Shevardeni 1906 at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on March 8. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Ashdod - Hapoel Hadera

Ashdod - Hapoel Hadera

Ashdod are playing Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem

Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem

Maccabi Tel Aviv are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on March 8. The match will kick off 18:45 UTC.

Hapoel Raanana - Hapoel Iksal

Hapoel Raanana - Hapoel Iksal

Hapoel Raanana are playing Hapoel Iksal at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Acre

Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Acre

Hapoel Ramat HaSharon are playing Hapoel Acre at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Jerusalem FC

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Jerusalem FC

Hapoel Rishon LeZion are playing Hapoel Jerusalem FC at the Liga Leumit of Israel on March 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Migdal Haemek - Tzeirey Taibe

Hapoel Migdal Haemek - Tzeirey Taibe

Hapoel Migdal Haemek are playing Tzeirey Taibe at the Liga Alef, North of Israel on March 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Mantova - Sudtirol

Mantova - Sudtirol

Mantova are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Sfintul Gheorghe - Floresti

Sfintul Gheorghe - Floresti

Sfintul Gheorghe played Floresti at the Divizia Nationala of Moldova on March 8. The match kicked off 10:30 UTC. Sfintul Gheorghe won 3-2.

Comuna Recea - Universitatea Cluj

Comuna Recea - Universitatea Cluj

Comuna Recea are playing Universitatea Cluj at the Liga 2 of Romania on March 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Graficar - Radnicki Pirot

Graficar - Radnicki Pirot

Graficar are playing Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Jonkoping S. U-21 - Hacken U-21

Jonkoping S. U-21 - Hacken U-21

Jonkoping S. U-21 are playing Hacken U-21 at the U-21 League, Mellersta of Sweden on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Malmo U-21 - Mjallby U-21

Malmo U-21 - Mjallby U-21

Malmo U-21 are playing Mjallby U-21 at the U-21 League, Sodra of Sweden on March 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Mumbai City - Goa

Mumbai City - Goa

Mumbai City are playing Goa at the ISL, Playoffs of India on March 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-Riffa - East Riffa

Al-Riffa - East Riffa

Al-Riffa are playing East Riffa at the Premier League of Bahrain on March 8. The match will kick off 13:55 UTC.

Al Ahli Manama - Al Hidd

Al Ahli Manama - Al Hidd

Al Ahli Manama are playing Al Hidd at the Premier League of Bahrain on March 8. The match will kick off 16:30 UTC.

Al Najma Manama - Manama

Al Najma Manama - Manama

Al Najma Manama are playing Manama at the Premier League of Bahrain on March 8. The match will kick off 16:30 UTC.

Chooka Talesh - Arman Gohar

Chooka Talesh - Arman Gohar

Chooka Talesh are playing Arman Gohar at the Azadegan league of Iran on March 8. The match kicked off 11:15 UTC. It's the second half and Chooka Talesh are winning 1-0.

Fajr Sepasi - Oxin Alborz

Fajr Sepasi - Oxin Alborz

Fajr Sepasi are playing Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on March 8. The match kicked off 11:15 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al Quadsia - Al Kuwait

Al Quadsia - Al Kuwait

Al Quadsia are playing Al Kuwait at the Premier League of Kuwait on March 8. The match will kick off 14:10 UTC.

Al Quadsia - Al Kuwait

Al Quadsia - Al Kuwait

Al Quadsia are playing Al Kuwait at the Premier League, Championship round of Kuwait on March 8. The match will kick off 15:20 UTC.

Markez Balata - Shabab Al Dhahiriya

Markez Balata - Shabab Al Dhahiriya

Markez Balata are playing Shabab Al Dhahiriya at the West Bank League of Palestine on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Shabab Alsamu - Thaqafi Tulkarem

Shabab Alsamu - Thaqafi Tulkarem

Shabab Alsamu are playing Thaqafi Tulkarem at the West Bank League of Palestine on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Shabab Al Khaleel - Al-Birah Institution

Shabab Al Khaleel - Al-Birah Institution

Shabab Al Khaleel are playing Al-Birah Institution at the West Bank League of Palestine on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

CR Belouizdad - CS Constantine

CR Belouizdad - CS Constantine

CR Belouizdad are playing CS Constantine at the Ligue 1 of Algeria on March 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Petrojet Cairo - FC Coca Cola

Petrojet Cairo - FC Coca Cola

Petrojet Cairo are playing FC Coca Cola at the National Cup of Egypt on March 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Gamtel - Elite United

Gamtel - Elite United

Gamtel are playing Elite United at the GFA League of Gambia on March 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Warri Wolves - Akwa United

Warri Wolves - Akwa United

Warri Wolves are playing Akwa United at the NPFL of Nigeria on March 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Alamal Atbara - Al-Khartoum

Alamal Atbara - Al-Khartoum

Alamal Atbara are playing Al-Khartoum at the Premier League of Sudan on March 8. The match will kick off 13:45 UTC.

Tuti - Al Hilal Port Sudan

Tuti - Al Hilal Port Sudan

Tuti are playing Al Hilal Port Sudan at the Premier League of Sudan on March 8. The match will kick off 16:45 UTC.

Mbeya City - Dodoma Jiji

Mbeya City - Dodoma Jiji

Mbeya City are playing Dodoma Jiji at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Ihefu - Biashara Mara United

Ihefu - Biashara Mara United

Ihefu are playing Biashara Mara United at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Medenine - Djerba

Medenine - Djerba

Medenine are playing Djerba at the Ligue 2 of Tunisie on March 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Santos Dg - CS Cartagines

Santos Dg - CS Cartagines

Santos Dg are playing CS Cartagines at the Clausura of Costa Rica on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Toluca W - Juarez W

Toluca W - Juarez W

Toluca W are playing Juarez W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 8. The match will kick off 21:45 UTC.

Monterrey W - Santos Laguna W

Monterrey W - Santos Laguna W

Monterrey W are playing Santos Laguna W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Leon W - Mazatlan W

Leon W - Mazatlan W

Leon W are playing Mazatlan W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Tijuana W - Guadalajara W

Tijuana W - Guadalajara W

Tijuana W are playing Guadalajara W at the Liga Femenil, Clausura - Women of Mexico on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Argentino Merlo - Claypole

Argentino Merlo - Claypole

Argentino Merlo are playing Claypole at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 8. The match will kick off 20:10 UTC.

Berazategui - General Lamadrid

Berazategui - General Lamadrid

Berazategui are playing General Lamadrid at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on March 8. The match will kick off 20:10 UTC.

Ferroviaria - Botafogo SP

Ferroviaria - Botafogo SP

Ferroviaria are playing Botafogo SP at the Paulista A1 of Brasil on March 8. The match will kick off 22:00 UTC.

Santo Andre - Sao Caetano

Santo Andre - Sao Caetano

Santo Andre are playing Sao Caetano at the Paulista A1 of Brasil on March 8. The match will kick off 22:00 UTC.

Internacional - Sao Luiz

Internacional - Sao Luiz

Internacional are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on March 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Pelotas - Ypiranga Erechim

Pelotas - Ypiranga Erechim

Pelotas are playing Ypiranga Erechim at the Gaucho 1 of Brasil on March 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Caxias - Aimore

Caxias - Aimore

Caxias are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Novo Hamburgo - Juventude

Novo Hamburgo - Juventude

Novo Hamburgo are playing Juventude at the Gaucho 1 of Brasil on March 9. The match will kick off 01:00 UTC.

Academica Vitoria - Vera Cruz

Academica Vitoria - Vera Cruz

Academica Vitoria are playing Vera Cruz at the Pernambucano 1 of Brasil on March 8. The match will kick off 19:00 UTC.

Santa Cruz Natal - Forca e Luz

Santa Cruz Natal - Forca e Luz

Santa Cruz Natal are playing Forca e Luz at the Potiguar of Brasil on March 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao Jose MA - IAPE

Sao Jose MA - IAPE

Sao Jose MA are playing IAPE at the Maranhense of Brasil on March 8. The match will kick off 18:30 UTC.

Pocone - Gremio Sorriso

Pocone - Gremio Sorriso

Pocone are playing Gremio Sorriso at the Matogrossense of Brasil on March 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Union Magdalena - Leones

Union Magdalena - Leones

Union Magdalena are playing Leones at the Primera B, Apertura of Colombia on March 8. The match will kick off 23:00 UTC.

Perth Glory W - Newcastle Jets W

Perth Glory W - Newcastle Jets W

Perth Glory W played Newcastle Jets W at the W-League - Women of Australia on March 8. The match kicked off 10:35 UTC. Newcastle Jets W won 0-4.