Upcoming Fixtures
Godoy CruzBoca JuniorsSunday 23:00

Godoy Cruz - Boca Juniors

Godoy Cruz are playing Boca Juniors at the Copa de la Superliga of Argentina on April 28. The match will kick off 23:00 UTC.

Latest Results
Godoy Cruz2 - 0Sporting Cristala day ago Full TimeFT

Godoy Cruz - Sporting Cristal

Godoy Cruz played Sporting Cristal at the Group C of Copa Libertadores on April 24. The match kicked off 00:30 UTC. Godoy Cruz won 2-0.

Godoy Cruz1 - 1Patronato de Parana4 days ago Full TimeFT

Godoy Cruz - Patronato de Parana

Godoy Cruz played Patronato de Parana at the Copa de la Superliga of Argentina on April 20. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Patronato de Parana1 - 1Godoy Cruz9 days ago Full TimeFT

Patronato de Parana - Godoy Cruz

Patronato de Parana played Godoy Cruz at the Copa de la Superliga of Argentina on April 15. The match kicked off 22:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpia2 - 1Godoy Cruz15 days ago Full TimeFT

Olimpia - Godoy Cruz

Olimpia played Godoy Cruz at the Group C of Copa Libertadores on April 9. The match kicked off 22:15 UTC. Olimpia won 2-1.

Belgrano de Cordoba1 - 0Godoy Cruz18 days ago Full TimeFT

Belgrano de Cordoba - Godoy Cruz

Belgrano de Cordoba played Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on April 7. The match kicked off 18:15 UTC. Belgrano de Cordoba won 1-0.

U. Concepcion0 - 0Godoy Cruz21 days ago Full TimeFT

U. Concepcion - Godoy Cruz

U. Concepcion played Godoy Cruz at the Group C of Copa Libertadores on April 3. The match kicked off 22:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Godoy Cruz2 - 1Patronato de Paranaa month ago Full TimeFT

Godoy Cruz - Patronato de Parana

Godoy Cruz played Patronato de Parana at the Primera Division of Argentina on March 30. The match kicked off 18:30 UTC. Godoy Cruz won 2-1.

Godoy Cruz2 - 1Deportivo Armenioa month ago Full TimeFT

Godoy Cruz - Deportivo Armenio

Godoy Cruz played Deportivo Armenio at the National cup of Argentina on March 23. The match kicked off 20:10 UTC. Godoy Cruz won 2-1.

Banfield2 - 2Godoy Cruza month ago Full TimeFT

Banfield - Godoy Cruz

Banfield played Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on March 18. The match kicked off 22:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sporting Cristal1 - 1Godoy Cruza month ago Full TimeFT

Sporting Cristal - Godoy Cruz

Sporting Cristal played Godoy Cruz at the Group C of Copa Libertadores on March 13. The match kicked off 00:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Godoy Cruz0 - 0Rosario Central2 months ago Full TimeFT

Godoy Cruz - Rosario Central

Godoy Cruz played Rosario Central at the Primera Division of Argentina on March 9. The match kicked off 20:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Godoy Cruz0 - 0Olimpia2 months ago Full TimeFT

Godoy Cruz - Olimpia

Godoy Cruz played Olimpia at the Group C of Copa Libertadores on March 5. The match kicked off 22:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

San Martin SJ0 - 0Godoy Cruz2 months ago Full TimeFT

San Martin SJ - Godoy Cruz

San Martin SJ played Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on March 2. The match kicked off 22:20 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Godoy Cruz0 - 2Velez Sarsfield2 months ago Full TimeFT

Godoy Cruz - Velez Sarsfield

Godoy Cruz played Velez Sarsfield at the Primera Division of Argentina on February 23. The match kicked off 20:10 UTC. Velez Sarsfield won 0-2.

Racing3 - 0Godoy Cruz2 months ago Full TimeFT

Racing - Godoy Cruz

Racing played Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 19. The match kicked off 00:10 UTC. Racing won 3-0.

Godoy Cruz3 - 2San Martin Tucuman2 months ago Full TimeFT

Godoy Cruz - San Martin Tucuman

Godoy Cruz played San Martin Tucuman at the Primera Division of Argentina on February 10. The match kicked off 20:10 UTC. Godoy Cruz won 3-2.

Boca Juniors2 - 0Godoy Cruz3 months ago Full TimeFT

Boca Juniors - Godoy Cruz

Boca Juniors played Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 3. The match kicked off 20:10 UTC. Boca Juniors won 2-0.

Godoy Cruz0 - 4River Plate3 months ago Full TimeFT

Godoy Cruz - River Plate

Godoy Cruz played River Plate at the Primera Division of Argentina on January 31. The match kicked off 00:00 UTC. River Plate won 0-4.

Godoy Cruz0 - 2Lanus3 months ago Full TimeFT

Godoy Cruz - Lanus

Godoy Cruz played Lanus at the Primera Division of Argentina on January 25. The match kicked off 22:00 UTC. Lanus won 0-2.

Tigre1 - 3Godoy Cruz5 months ago Full TimeFT

Tigre - Godoy Cruz

Tigre played Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on December 3. The match kicked off 20:10 UTC. Godoy Cruz won 1-3.

Godoy Cruz is a football club from Argentina competing in the Primera Division of Argentina. ScoreBat covers all matches of Godoy Cruz in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Godoy Cruz roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Godoy Cruz for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Godoy Cruz goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Godoy Cruz livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Godoy Cruz, who will be playing Boca Juniors on Sunday in the Copa de la Superliga of Argentina. You can watch Godoy Cruz vs Boca Juniors live stream on ScoreBat. The match will kick off 23:00 UTC..

Matchday Live
SevillaRayo Vallecano17:30

Sevilla - Rayo Vallecano

Sevilla are playing Rayo Vallecano at the La Liga of Spain on April 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Real SociedadVillarreal18:30

Real Sociedad - Villarreal

Real Sociedad are playing Villarreal at the La Liga of Spain on April 25. The match will kick off 18:30 UTC.

GetafeReal Madrid19:30

Getafe - Real Madrid

Getafe are playing Real Madrid at the La Liga of Spain on April 25. The match will kick off 19:30 UTC.

AtalantaFiorentina18:45

Atalanta - Fiorentina

Atalanta are playing Fiorentina at the National Cup of Italy on April 25. The match will kick off 18:45 UTC.

ADO Den HaagExcelsior16:30

ADO Den Haag - Excelsior

ADO Den Haag are playing Excelsior at the Eredivisie of Netherlands on April 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Willem IIPSV18:45

Willem II - PSV

Willem II are playing PSV at the Eredivisie of Netherlands on April 25. The match will kick off 18:45 UTC.

YeniseyOrenburg13:00

Yenisey - Orenburg

Yenisey are playing Orenburg at the Premier League of Russia on April 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Kr. SovetovUral15:30

Kr. Sovetov - Ural

Kr. Sovetov are playing Ural at the Premier League of Russia on April 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Arsenal TSpartak17:30

Arsenal T - Spartak

Arsenal T are playing Spartak at the Premier League of Russia on April 25. The match will kick off 17:30 UTC.

Torpedo-BelAZTorpedo Minsk15:45

Torpedo-BelAZ - Torpedo Minsk

Torpedo-BelAZ are playing Torpedo Minsk at the Premier League of Belarus on April 25. The match will kick off 15:45 UTC.

Dinamo BrestSlavia-Mozyr17:45

Dinamo Brest - Slavia-Mozyr

Dinamo Brest are playing Slavia-Mozyr at the Premier League of Belarus on April 25. The match will kick off 17:45 UTC.

Vitosha BistritsaVereya14:30

Vitosha Bistritsa - Vereya

Vitosha Bistritsa are playing Vereya at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Botev VratsaEtar17:00

Botev Vratsa - Etar

Botev Vratsa are playing Etar at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 25. The match will kick off 17:00 UTC.

HonkaInter Turku15:30

Honka - Inter Turku

Honka are playing Inter Turku at the Veikkausliiga of Finland on April 25. The match will kick off 15:30 UTC.

KPVMariehamn15:30

KPV - Mariehamn

KPV are playing Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on April 25. The match will kick off 15:30 UTC.

SioniTorpedo K.12:00

Sioni - Torpedo K.

Sioni are playing Torpedo K. at the Erovnuli Liga of Georgia on April 25. The match will kick off 12:00 UTC.

ChikhuraDinamo Tb.14:00

Chikhura - Dinamo Tb.

Chikhura are playing Dinamo Tb. at the Erovnuli Liga of Georgia on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

WIT GeorgiaDila Gori17:00

WIT Georgia - Dila Gori

WIT Georgia are playing Dila Gori at the Erovnuli Liga of Georgia on April 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Asteras TripolisPAOK13:00

Asteras Tripolis - PAOK

Asteras Tripolis are playing PAOK at the National Cup of Greece on April 25. The match will kick off 13:00 UTC.

LamiaAEK15:00

Lamia - AEK

Lamia are playing AEK at the National Cup of Greece on April 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Arka GdyniaMiedz Legnica16:00

Arka Gdynia - Miedz Legnica

Arka Gdynia are playing Miedz Legnica at the Orange Ekstraklasa, Relegation Round of Poland on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Wisla PlockKorona16:00

Wisla Plock - Korona

Wisla Plock are playing Korona at the Orange Ekstraklasa, Relegation Round of Poland on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SlaskGornik Zabrze18:30

Slask - Gornik Zabrze

Slask are playing Gornik Zabrze at the Orange Ekstraklasa, Relegation Round of Poland on April 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Zaglebie SosnowiecWisla Krakow18:30

Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakow

Zaglebie Sosnowiec are playing Wisla Krakow at the Orange Ekstraklasa, Relegation Round of Poland on April 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Radnicki NisCukaricki13:30

Radnicki Nis - Cukaricki

Radnicki Nis are playing Cukaricki at the Super Liga, Championship round of Serbia on April 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Mladost LucaniVojvodina16:00

Mladost Lucani - Vojvodina

Mladost Lucani are playing Vojvodina at the Super Liga, Championship round of Serbia on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

NapredakProleter Novi Sad16:00

Napredak - Proleter Novi Sad

Napredak are playing Proleter Novi Sad at the Super Liga, Championship round of Serbia on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Crvena ZvezdaPartizan17:00

Crvena Zvezda - Partizan

Crvena Zvezda are playing Partizan at the Super Liga, Championship round of Serbia on April 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Macva SabacZemun16:00

Macva Sabac - Zemun

Macva Sabac are playing Zemun at the Super Liga, Relegation round of Serbia on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Radnik SurdulicaDinamo Vranje16:00

Radnik Surdulica - Dinamo Vranje

Radnik Surdulica are playing Dinamo Vranje at the Super Liga, Relegation round of Serbia on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Spartak SuboticaBacka Palanka16:00

Spartak Subotica - Backa Palanka

Spartak Subotica are playing Backa Palanka at the Super Liga, Relegation round of Serbia on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

VozdovacRad16:00

Vozdovac - Rad

Vozdovac are playing Rad at the Super Liga, Relegation round of Serbia on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

DjurgardenIFK Norrkoping16:45

Djurgarden - IFK Norrkoping

Djurgarden are playing IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on April 25. The match will kick off 16:45 UTC.

HelsingborgSundsvall17:00

Helsingborg - Sundsvall

Helsingborg are playing Sundsvall at the Allsvenskan of Sweden on April 25. The match will kick off 17:00 UTC.

KalmarGoteborg17:00

Kalmar - Goteborg

Kalmar are playing Goteborg at the Allsvenskan of Sweden on April 25. The match will kick off 17:00 UTC.

ZurichBasel18:15

Zurich - Basel

Zurich are playing Basel at the National Cup of Switzerland on April 25. The match will kick off 18:15 UTC.

Yeni MalatyasporGalatasaray17:00

Yeni Malatyaspor - Galatasaray

Yeni Malatyaspor are playing Galatasaray at the National cup of Turkey on April 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Zamora FCCerro Porteno20:00

Zamora FC - Cerro Porteno

Zamora FC are playing Cerro Porteno at the Group E of Copa Libertadores on April 25. The match will kick off 20:00 UTC.

JuniorSan Lorenzo00:00

Junior - San Lorenzo

Junior are playing San Lorenzo at the Group F of Copa Libertadores on April 26. The match will kick off 00:00 UTC.

MelgarPalmeiras02:00

Melgar - Palmeiras

Melgar are playing Palmeiras at the Group F of Copa Libertadores on April 26. The match will kick off 02:00 UTC.

Sportivo San LorenzoSol de America22:00

Sportivo San Lorenzo - Sol de America

Sportivo San Lorenzo are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on April 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Sportivo LuquenoDeportivo Santani00:00

Sportivo Luqueno - Deportivo Santani

Sportivo Luqueno are playing Deportivo Santani at the Apertura of Paraguay on April 26. The match will kick off 00:00 UTC.

Brisbane Roar FC3 - 5Adelaide UnitedFull TimeFT

Brisbane Roar FC - Adelaide United

Brisbane Roar FC played Adelaide United at the A-League of Australia on April 25. The match kicked off 04:08 UTC. Adelaide United won 3-5.

Mongolia U-19 WLaos U-19 W12:00

Mongolia U-19 W - Laos U-19 W

Mongolia U-19 W are playing Laos U-19 W at the Friendlies - Woman of International on April 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Ararat-2Banants-212:00

Ararat-2 - Banants-2

Ararat-2 are playing Banants-2 at the First division of Armenia on April 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Pyunik-2Alashkert-212:00

Pyunik-2 - Alashkert-2

Pyunik-2 are playing Alashkert-2 at the First division of Armenia on April 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Anderlecht U-21Antwerp U-2117:30

Anderlecht U-21 - Antwerp U-21

Anderlecht U-21 are playing Antwerp U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on April 25. The match will kick off 17:30 UTC.

PomorieTsarsko selo14:00

Pomorie - Tsarsko selo

Pomorie are playing Tsarsko selo at the B PFG of Bulgaria on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Strumska slavaChernomorets Balchik14:00

Strumska slava - Chernomorets Balchik

Strumska slava are playing Chernomorets Balchik at the B PFG of Bulgaria on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

PirinLokomotiv G-O16:00

Pirin - Lokomotiv G-O

Pirin are playing Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

TrinecHradec Kralove15:00

Trinec - Hradec Kralove

Trinec are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on April 25. The match will kick off 15:00 UTC.

VitkoviceUsti nad Labem15:00

Vitkovice - Usti nad Labem

Vitkovice are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on April 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Tammeka Tartu-2Welco Tartu16:00

Tammeka Tartu-2 - Welco Tartu

Tammeka Tartu-2 are playing Welco Tartu at the Esiliiga A of Estonia on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

LIF VikingurB36 Torshavn16:00

LIF Vikingur - B36 Torshavn

LIF Vikingur are playing B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on April 25. The match will kick off 16:00 UTC.

FrejusToulon15:00

Frejus - Toulon

Frejus are playing Toulon at the National 2, Group A of France on April 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Panionios U-201 - 1Xanthi U-20Full TimeFT

Panionios U-20 - Xanthi U-20

Panionios U-20 played Xanthi U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 25. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chindia TargovisteAcademica Clinceni14:00

Chindia Targoviste - Academica Clinceni

Chindia Targoviste are playing Academica Clinceni at the Liga II of Romania on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Chita0 - 0FC SakhalinHalf TimeHT

Chita - FC Sakhalin

Chita are playing FC Sakhalin at the PFL, Vostok of Russia on April 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Zenit Irkutsk1 - 0Sibir-228'

Zenit Irkutsk - Sibir-2

Zenit Irkutsk are playing Sibir-2 at the PFL, Vostok of Russia on April 25. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and Zenit Irkutsk is winning 1-0.

FC SumyBalkany10:00

FC Sumy - Balkany

FC Sumy are playing Balkany at the Persha Liga of Ukraine on April 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Ahrobiznes VolochyskPrykarpattya14:00

Ahrobiznes Volochysk - Prykarpattya

Ahrobiznes Volochysk are playing Prykarpattya at the Persha Liga of Ukraine on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

VolynInhulets15:00

Volyn - Inhulets

Volyn are playing Inhulets at the Persha Liga of Ukraine on April 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Al HiddAl Najma Manama15:45

Al Hidd - Al Najma Manama

Al Hidd are playing Al Najma Manama at the Premier League of Bahrain on April 25. The match will kick off 15:45 UTC.

MalkiyaAl-Riffa15:45

Malkiya - Al-Riffa

Malkiya are playing Al-Riffa at the Premier League of Bahrain on April 25. The match will kick off 15:45 UTC.

MuharraqAl Hala Muharraq15:45

Muharraq - Al Hala Muharraq

Muharraq are playing Al Hala Muharraq at the Premier League of Bahrain on April 25. The match will kick off 15:45 UTC.

Gostaresh FoladSaipa11:30

Gostaresh Folad - Saipa

Gostaresh Folad are playing Saipa at the Gulf Pro League of Iran on April 25. The match will kick off 11:30 UTC.

PaykanPars Jonoubi Jam13:30

Paykan - Pars Jonoubi Jam

Paykan are playing Pars Jonoubi Jam at the Gulf Pro League of Iran on April 25. The match will kick off 13:30 UTC.

Esteghlal KhuzestanNassaji Mazandaran14:45

Esteghlal Khuzestan - Nassaji Mazandaran

Esteghlal Khuzestan are playing Nassaji Mazandaran at the Gulf Pro League of Iran on April 25. The match will kick off 14:45 UTC.

Al Jazeera J.Al Sareeh14:00

Al Jazeera J. - Al Sareeh

Al Jazeera J. are playing Al Sareeh at the Premier League of Jordan on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-BuqaaShabab Alordon16:30

Al-Buqaa - Shabab Alordon

Al-Buqaa are playing Shabab Alordon at the Premier League of Jordan on April 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Boeun Sangmu WIncheon Red Angels W10:00

Boeun Sangmu W - Incheon Red Angels W

Boeun Sangmu W are playing Incheon Red Angels W at the WK League - Women of Korea Republic on April 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Gumi WGyeongju W10:00

Gumi W - Gyeongju W

Gumi W are playing Gyeongju W at the WK League - Women of Korea Republic on April 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Hwacheon KSPO WSuwon W10:00

Hwacheon KSPO W - Suwon W

Hwacheon KSPO W are playing Suwon W at the WK League - Women of Korea Republic on April 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Seoul Amazones WChangnyeong W10:00

Seoul Amazones W - Changnyeong W

Seoul Amazones W are playing Changnyeong W at the WK League - Women of Korea Republic on April 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Tak Chun Ka IPolicia11:05

Tak Chun Ka I - Policia

Tak Chun Ka I are playing Policia at the Elite League of Macao on April 25. The match will kick off 11:05 UTC.

Monte CarloCheng Fung13:00

Monte Carlo - Cheng Fung

Monte Carlo are playing Cheng Fung at the Elite League of Macao on April 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Nasr SalalahMuscat14:00

Al Nasr Salalah - Muscat

Al Nasr Salalah are playing Muscat at the Premier League of Oman on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

MjeesAl-Oruba14:00

Mjees - Al-Oruba

Mjees are playing Al-Oruba at the Premier League of Oman on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

AlshababSohar16:15

Alshabab - Sohar

Alshabab are playing Sohar at the Premier League of Oman on April 25. The match will kick off 16:15 UTC.

Al SuwaiqSaham16:45

Al Suwaiq - Saham

Al Suwaiq are playing Saham at the Premier League of Oman on April 25. The match will kick off 16:45 UTC.

JaishTeshrin13:00

Jaish - Teshrin

Jaish are playing Teshrin at the Premier League of Syria on April 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Nasr U-21Al Dhafra U-2114:00

Al Nasr U-21 - Al Dhafra U-21

Al Nasr U-21 are playing Al Dhafra U-21 at the Premier League U-21 of Uae on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Shabab U-21Emirates U-2114:00

Al Shabab U-21 - Emirates U-21

Al Shabab U-21 are playing Emirates U-21 at the Premier League U-21 of Uae on April 25. The match will kick off 14:00 UTC.

JSM BejaiaES Setif15:00

JSM Bejaia - ES Setif

JSM Bejaia are playing ES Setif at the National cup of Algeria on April 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Wadi DeglaIsmaily SC15:00

Wadi Degla - Ismaily SC

Wadi Degla are playing Ismaily SC at the Premier League of Egypt on April 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Ahly CairoAl Masry Port Said18:00

Al Ahly Cairo - Al Masry Port Said

Al Ahly Cairo are playing Al Masry Port Said at the Premier League of Egypt on April 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Union Santa FeBarracas Central23:10

Union Santa Fe - Barracas Central

Union Santa Fe are playing Barracas Central at the National cup of Argentina on April 25. The match will kick off 23:10 UTC.

Oriente PetroleroSport Boys Warnes00:00

Oriente Petrolero - Sport Boys Warnes

Oriente Petrolero are playing Sport Boys Warnes at the Apertura of Bolivia on April 26. The match will kick off 00:00 UTC.

LondrinaBahia22:15

Londrina - Bahia

Londrina are playing Bahia at the National Cup of Brasil on April 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Santa CruzFluminense00:30

Santa Cruz - Fluminense

Santa Cruz are playing Fluminense at the National Cup of Brasil on April 26. The match will kick off 00:30 UTC.

Corinthians WSao Jose W18:00

Corinthians W - Sao Jose W

Corinthians W are playing Sao Jose W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Flamengo WFerroviaria W18:00

Flamengo W - Ferroviaria W

Flamengo W are playing Ferroviaria W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Vitoria das Tabocas WSao Francisco W18:00

Vitoria das Tabocas W - Sao Francisco W

Vitoria das Tabocas W are playing Sao Francisco W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Foz Cataratas WOsasco Audax W19:00

Foz Cataratas W - Osasco Audax W

Foz Cataratas W are playing Osasco Audax W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Vasco U-20Palmeiras U-2019:30

Vasco U-20 - Palmeiras U-20

Vasco U-20 are playing Palmeiras U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on April 25. The match will kick off 19:30 UTC.

Depor FCUniversitario Popayan20:00

Depor FC - Universitario Popayan

Depor FC are playing Universitario Popayan at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportes QuindioCortulua20:00

Deportes Quindio - Cortulua

Deportes Quindio are playing Cortulua at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico HuilaOrsomarso20:30

Atletico Huila - Orsomarso

Atletico Huila are playing Orsomarso at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Real SantanderBarranquilla20:30

Real Santander - Barranquilla

Real Santander are playing Barranquilla at the National cup of Colombia on April 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Atletico BucaramangaCucuta00:30

Atletico Bucaramanga - Cucuta

Atletico Bucaramanga are playing Cucuta at the National cup of Colombia on April 26. The match will kick off 00:30 UTC.

Tigres Expreso RojoMillonarios00:30

Tigres Expreso Rojo - Millonarios

Tigres Expreso Rojo are playing Millonarios at the National cup of Colombia on April 26. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportivo LaraEstudiantes Caracas20:00

Deportivo Lara - Estudiantes Caracas

Deportivo Lara are playing Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on April 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Altona Magic1 - 0Port MelbourneHalf TimeHT

Altona Magic - Port Melbourne

Altona Magic are playing Port Melbourne at the NPL Victoria of Australia on April 25. The match kicked off 09:00 UTC. It's half time and Altona Magic is winning 1-0.

Adelaide City1 - 2Para HillsFull TimeFT

Adelaide City - Para Hills

Adelaide City played Para Hills at the NPL South Australia of Australia on April 25. The match kicked off 05:35 UTC. Para Hills won 1-2.

Sydney Olympic3 - 1APIA TigersFull TimeFT

Sydney Olympic - APIA Tigers

Sydney Olympic played APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on April 25. The match kicked off 06:45 UTC. Sydney Olympic won 3-1.

Glenorchy Knights1 - 3Olympia WarriorsFull TimeFT

Glenorchy Knights - Olympia Warriors

Glenorchy Knights played Olympia Warriors at the NPL Tasmania of Australia on April 25. The match kicked off 03:00 UTC. Olympia Warriors won 1-3.

Hobart Zebras4 - 5South HobartFull TimeFT

Hobart Zebras - South Hobart

Hobart Zebras played South Hobart at the NPL Tasmania of Australia on April 25. The match kicked off 05:25 UTC. South Hobart won 4-5.

Adamstown Rosebuds2 - 1Hamilton OlympicFull TimeFT

Adamstown Rosebuds - Hamilton Olympic

Adamstown Rosebuds played Hamilton Olympic at the NPL Northern NSW of Australia on April 25. The match kicked off 04:40 UTC. Adamstown Rosebuds won 2-1.

Slovenia U-19Montenegro U-1909:00

Slovenia U-19 - Montenegro U-19

Slovenia U-19 are playing Montenegro U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on April 25. The match will kick off 09:00 UTC.

Albania U-18North Macedonia U-1811:00

Albania U-18 - North Macedonia U-18

Albania U-18 are playing North Macedonia U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 25. The match will kick off 11:00 UTC.