Germany logo
National Team

Germany Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
Netherlands2 - 3Germanya month ago Full TimeFT

Netherlands - Germany

Netherlands played Germany at the QR, Group C of European Championship on March 24. The match kicked off 19:45 UTC. Germany won 2-3.

Germany1 - 1Serbiaa month ago Full TimeFT

Germany - Serbia

Germany played Serbia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Germany2 - 2Netherlands5 months ago Full TimeFT

Germany - Netherlands

Germany played Netherlands at the Group Stage of Uefa Nations League A on November 19. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Germany3 - 0Russia5 months ago Full TimeFT

Germany - Russia

Germany played Russia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match kicked off 19:45 UTC. Germany won 3-0.

France2 - 1Germany6 months ago Full TimeFT

France - Germany

France played Germany at the Group Stage of Uefa Nations League A on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. France won 2-1.

Netherlands3 - 0Germany6 months ago Full TimeFT

Netherlands - Germany

Netherlands played Germany at the Group Stage of Uefa Nations League A on October 13. The match kicked off 18:45 UTC. Netherlands won 3-0.

Germany2 - 1Peru7 months ago Full TimeFT

Germany - Peru

Germany played Peru at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on September 9. The match kicked off 18:45 UTC. Germany won 2-1.

Germany0 - 0France7 months ago Full TimeFT

Germany - France

Germany played France at the Group Stage of Uefa Nations League A on September 6. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Korea Republic2 - 0Germany10 months ago Full TimeFT

Korea Republic - Germany

Korea Republic played Germany at the Group F of World Cup on June 27. The match kicked off 14:00 UTC. Korea Republic won 2-0.

Germany2 - 1Sweden10 months ago Full TimeFT

Germany - Sweden

Germany played Sweden at the Group F of World Cup on June 23. The match kicked off 18:00 UTC. Germany won 2-1.

Germany0 - 1Mexico10 months ago Full TimeFT

Germany - Mexico

Germany played Mexico at the Group F of World Cup on June 17. The match kicked off 15:00 UTC. Mexico won 0-1.

Germany2 - 1Saudi Arabia10 months ago Full TimeFT

Germany - Saudi Arabia

Germany played Saudi Arabia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 8. The match kicked off 17:30 UTC. Germany won 2-1.

Austria2 - 1Germanya year ago Full TimeFT

Austria - Germany

Austria played Germany at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on June 2. The match kicked off 17:40 UTC. Austria won 2-1.

Germany0 - 1Brazila year ago Full TimeFT

Germany - Brazil

Germany played Brazil at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 27. The match kicked off 18:45 UTC. Brazil won 0-1.

Germany1 - 1Spaina year ago Full TimeFT

Germany - Spain

Germany played Spain at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 23. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

England0 - 0Germanya year ago Full TimeFT

England - Germany

England played Germany at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 10. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Northern Ireland1 - 3Germany2 years ago Full TimeFT

Northern Ireland - Germany

Northern Ireland played Germany at the Europe, Qualification: Group C of World Cup on October 5. The match kicked off 18:45 UTC. Germany won 1-3.

Czech Republic1 - 2Germany2 years ago Full TimeFT

Czech Republic - Germany

Czech Republic played Germany at the Europe, Qualification: Group C of World Cup on September 1. The match kicked off 18:45 UTC. Germany won 1-2.

Chile0 - 1Germany2 years ago Full TimeFT

Chile - Germany

Chile played Germany at the Final of Fifa Confederations Cup on July 2. The match kicked off 18:00 UTC. Germany won 0-1.

Australia2 - 3Germany2 years ago Full TimeFT

Australia - Germany

Australia played Germany at the Group B of Fifa Confederations Cup on June 19. The match kicked off 15:00 UTC. Germany won 2-3.

Germany national football team represents Germany competing in the QR, Group C of European Championship. ScoreBat covers all matches of Germany national football team in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Germany roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Germany national football team for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Germany goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Germany livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Germany.

Matchday Live
Everton4 - 0Manchester UnitedFull TimeFT

Everton - Manchester United

Everton played Manchester United at the Premier League of England on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Everton won 4-0.

Arsenal2 - 3Crystal PalaceFull TimeFT

Arsenal - Crystal Palace

Arsenal played Crystal Palace at the Premier League of England on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Crystal Palace won 2-3.

Cardiff City0 - 2LiverpoolFull TimeFT

Cardiff City - Liverpool

Cardiff City played Liverpool at the Premier League of England on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Liverpool won 0-2.

Levante2 - 2EspanyolFull TimeFT

Levante - Espanyol

Levante played Espanyol at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Getafe3 - 0SevillaFull TimeFT

Getafe - Sevilla

Getafe played Sevilla at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Getafe won 3-0.

Real Madrid3 - 0Athletic BilbaoFull TimeFT

Real Madrid - Athletic Bilbao

Real Madrid played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 14:15 UTC. Real Madrid won 3-0.

Villarreal2 - 1LeganesFull TimeFT

Villarreal - Leganes

Villarreal played Leganes at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Villarreal won 2-1.

Real Betis1 - 2ValenciaFull TimeFT

Real Betis - Valencia

Real Betis played Valencia at the La Liga of Spain on April 21. The match kicked off 18:45 UTC. Valencia won 1-2.

SC Freiburg0 - 4Borussia DortmundFull TimeFT

SC Freiburg - Borussia Dortmund

SC Freiburg played Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 13:30 UTC. Borussia Dortmund won 0-4.

Hertha Berlin0 - 0HannoverFull TimeFT

Hertha Berlin - Hannover

Hertha Berlin played Hannover at the Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nantes3 - 2AmiensFull TimeFT

Nantes - Amiens

Nantes played Amiens at the Ligue 1 of France on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Nantes won 3-2.

Toulouse0 - 0LilleFull TimeFT

Toulouse - Lille

Toulouse played Lille at the Ligue 1 of France on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Reims0 - 2Saint-EtienneFull TimeFT

Reims - Saint-Etienne

Reims played Saint-Etienne at the Ligue 1 of France on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Saint-Etienne won 0-2.

PSG3 - 1MonacoFull TimeFT

PSG - Monaco

PSG played Monaco at the Ligue 1 of France on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. PSG won 3-1.

Excelsior1 - 1Willem IIFull TimeFT

Excelsior - Willem II

Excelsior played Willem II at the Eredivisie of Netherlands on April 21. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fortuna2 - 1NACFull TimeFT

Fortuna - NAC

Fortuna played NAC at the Eredivisie of Netherlands on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Fortuna won 2-1.

PSV3 - 1ADO Den HaagFull TimeFT

PSV - ADO Den Haag

PSV played ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on April 21. The match kicked off 14:45 UTC. PSV won 3-1.

Ural2 - 1RubinFull TimeFT

Ural - Rubin

Ural played Rubin at the Premier League of Russia on April 21. The match kicked off 13:30 UTC. Ural won 2-1.

Spartak2 - 0YeniseyFull TimeFT

Spartak - Yenisey

Spartak played Yenisey at the Premier League of Russia on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Spartak won 2-0.

Wattens2 - 0Vorwarts SteyrFull TimeFT

Wattens - Vorwarts Steyr

Wattens played Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on April 21. The match kicked off 08:30 UTC. Wattens won 2-0.

St. Polten1 - 1SalzburgFull TimeFT

St. Polten - Salzburg

St. Polten played Salzburg at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sturm1 - 2Wolfsberger ACFull TimeFT

Sturm - Wolfsberger AC

Sturm played Wolfsberger AC at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Wolfsberger AC won 1-2.

Austria V2 - 2LASK LinzFull TimeFT

Austria V - LASK Linz

Austria V played LASK Linz at the Bundesliga, Championship Round of Austria on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Slutsk1 - 3IslochFull TimeFT

Slutsk - Isloch

Slutsk played Isloch at the Premier League of Belarus on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Isloch won 1-3.

Energetik-BGU1 - 1Dinamo BrestFull TimeFT

Energetik-BGU - Dinamo Brest

Energetik-BGU played Dinamo Brest at the Premier League of Belarus on April 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gomel0 - 1Shakhtyor SoligorskFull TimeFT

Gomel - Shakhtyor Soligorsk

Gomel played Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on April 21. The match kicked off 16:45 UTC. Shakhtyor Soligorsk won 0-1.

Anderlecht0 - 0GentFull TimeFT

Anderlecht - Gent

Anderlecht played Gent at the First Division A, Championship Round of Belgium on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Waasland-Beveren2 - 1MouscronFull TimeFT

Waasland-Beveren - Mouscron

Waasland-Beveren played Mouscron at the First Division A, Europa League Playoff of Belgium on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Waasland-Beveren won 2-1.

Vereya0 - 3EtarFull TimeFT

Vereya - Etar

Vereya played Etar at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 21. The match kicked off 14:30 UTC. Etar won 0-3.

Beroe2 - 0Cherno MoreFull TimeFT

Beroe - Cherno More

Beroe played Cherno More at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Beroe won 2-0.

Bohemians 19051 - 0JablonecFull TimeFT

Bohemians 1905 - Jablonec

Bohemians 1905 played Jablonec at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Bohemians 1905 won 1-0.

Dukla Praha2 - 2BoleslavFull TimeFT

Dukla Praha - Boleslav

Dukla Praha played Boleslav at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Liberec3 - 2SlovackoFull TimeFT

Liberec - Slovacko

Liberec played Slovacko at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Liberec won 3-2.

Olomouc2 - 0TepliceFull TimeFT

Olomouc - Teplice

Olomouc played Teplice at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Olomouc won 2-0.

Ostrava2 - 0OpavaFull TimeFT

Ostrava - Opava

Ostrava played Opava at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Ostrava won 2-0.

Pribram1 - 1PlzenFull TimeFT

Pribram - Plzen

Pribram played Plzen at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sparta Praha1 - 3KarvinaFull TimeFT

Sparta Praha - Karvina

Sparta Praha played Karvina at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Karvina won 1-3.

Zlin1 - 0Slavia PrahaFull TimeFT

Zlin - Slavia Praha

Zlin played Slavia Praha at the First League of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Zlin won 1-0.

Horsens0 - 1SonderjyllandFull TimeFT

Horsens - Sonderjylland

Horsens played Sonderjylland at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Sonderjylland won 0-1.

Vejle2 - 4AGF AarhusFull TimeFT

Vejle - AGF Aarhus

Vejle played AGF Aarhus at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. AGF Aarhus won 2-4.

Flora5 - 0KuressaareFull TimeFT

Flora - Kuressaare

Flora played Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Flora won 5-0.

Paide0 - 2Levadia TFull TimeFT

Paide - Levadia T

Paide played Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Levadia T won 0-2.

Chikhura0 - 0Torpedo K.Full TimeFT

Chikhura - Torpedo K.

Chikhura played Torpedo K. at the Erovnuli Liga of Georgia on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

WIT Georgia1 - 0Dinamo Tb.Full TimeFT

WIT Georgia - Dinamo Tb.

WIT Georgia played Dinamo Tb. at the Erovnuli Liga of Georgia on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. WIT Georgia won 1-0.

Arminia Bielefeld1 - 3IngolstadtFull TimeFT

Arminia Bielefeld - Ingolstadt

Arminia Bielefeld played Ingolstadt at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Ingolstadt won 1-3.

Darmstadt0 - 0BochumFull TimeFT

Darmstadt - Bochum

Darmstadt played Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dynamo Dresden3 - 0KolnFull TimeFT

Dynamo Dresden - Koln

Dynamo Dresden played Koln at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Dynamo Dresden won 3-0.

Heidenheim3 - 0St. PauliFull TimeFT

Heidenheim - St. Pauli

Heidenheim played St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Heidenheim won 3-0.

Regensburg1 - 0MagdeburgFull TimeFT

Regensburg - Magdeburg

Regensburg played Magdeburg at the 2. Bundesliga of Germany on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Regensburg won 1-0.

Kaiserslautern0 - 2HansaFull TimeFT

Kaiserslautern - Hansa

Kaiserslautern played Hansa at the 3. Liga of Germany on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Hansa won 0-2.

Sportfreunde Lotte0 - 3EnergieFull TimeFT

Sportfreunde Lotte - Energie

Sportfreunde Lotte played Energie at the 3. Liga of Germany on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Energie won 0-3.

AEK0 - 1LarisaFull TimeFT

AEK - Larisa

AEK played Larisa at the Super League of Greece on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Larisa won 0-1.

Atromitos2 - 0PanathinaikosFull TimeFT

Atromitos - Panathinaikos

Atromitos played Panathinaikos at the Super League of Greece on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Atromitos won 2-0.

Lamia1 - 3OlympiakosFull TimeFT

Lamia - Olympiakos

Lamia played Olympiakos at the Super League of Greece on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Olympiakos won 1-3.

OFI1 - 1Asteras TripolisFull TimeFT

OFI - Asteras Tripolis

OFI played Asteras Tripolis at the Super League of Greece on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

PAOK5 - 0LevadiakosFull TimeFT

PAOK - Levadiakos

PAOK played Levadiakos at the Super League of Greece on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. PAOK won 5-0.

Panaitolikos1 - 2ArisFull TimeFT

Panaitolikos - Aris

Panaitolikos played Aris at the Super League of Greece on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Aris won 1-2.

Panionios2 - 1GianninaFull TimeFT

Panionios - Giannina

Panionios played Giannina at the Super League of Greece on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Panionios won 2-1.

Xanthi2 - 0ApollonFull TimeFT

Xanthi - Apollon

Xanthi played Apollon at the Super League of Greece on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Xanthi won 2-0.

Viitorul Constanta1 - 1SteauaFull TimeFT

Viitorul Constanta - Steaua

Viitorul Constanta played Steaua at the Liga 1, Championship round of Romania on April 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gaz Metan Medias0 - 0Dunarea CalarasiFull TimeFT

Gaz Metan Medias - Dunarea Calarasi

Gaz Metan Medias played Dunarea Calarasi at the Liga 1, Relegation round of Romania on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hibernian0 - 0CelticFull TimeFT

Hibernian - Celtic

Hibernian played Celtic at the Premier League, Championship Group of Scotland on April 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Proleter Novi Sad0 - 1Mladost LucaniFull TimeFT

Proleter Novi Sad - Mladost Lucani

Proleter Novi Sad played Mladost Lucani at the Super Liga, Championship round of Serbia on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Mladost Lucani won 0-1.

Radnicki Nis3 - 1PartizanFull TimeFT

Radnicki Nis - Partizan

Radnicki Nis played Partizan at the Super Liga, Championship round of Serbia on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Radnicki Nis won 3-1.

Slovan3 - 2RuzomberokFull TimeFT

Slovan - Ruzomberok

Slovan played Ruzomberok at the Super Liga, Championship round of Slovakia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Slovan won 3-2.

Cadiz2 - 1NumanciaFull TimeFT

Cadiz - Numancia

Cadiz played Numancia at the Segunda Division of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cadiz won 2-1.

Deportivo1 - 2ExtremaduraFull TimeFT

Deportivo - Extremadura

Deportivo played Extremadura at the Segunda Division of Spain on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Extremadura won 1-2.

Oviedo3 - 3CordobaFull TimeFT

Oviedo - Cordoba

Oviedo played Cordoba at the Segunda Division of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Tenerife1 - 3AlmeriaFull TimeFT

Tenerife - Almeria

Tenerife played Almeria at the Segunda Division of Spain on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Almeria won 1-3.

Norrby1 - 7Jonkoping S.Full TimeFT

Norrby - Jonkoping S.

Norrby played Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Jonkoping S. won 1-7.

Dalkurd2 - 1MjallbyFull TimeFT

Dalkurd - Mjallby

Dalkurd played Mjallby at the Superettan of Sweden on April 21. The match kicked off 15:30 UTC. Dalkurd won 2-1.

Hacken0 - 1DjurgardenFull TimeFT

Hacken - Djurgarden

Hacken played Djurgarden at the Allsvenskan of Sweden on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Djurgarden won 0-1.

Hammarby3 - 1AFC EskilstunaFull TimeFT

Hammarby - AFC Eskilstuna

Hammarby played AFC Eskilstuna at the Allsvenskan of Sweden on April 21. The match kicked off 15:30 UTC. Hammarby won 3-1.

Ankaragucu0 - 0KonyasporFull TimeFT

Ankaragucu - Konyaspor

Ankaragucu played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Istanbul Basaksehir1 - 1RizesporFull TimeFT

Istanbul Basaksehir - Rizespor

Istanbul Basaksehir played Rizespor at the Super Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alanyaspor1 - 0FenerbahceFull TimeFT

Alanyaspor - Fenerbahce

Alanyaspor played Fenerbahce at the Super Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Alanyaspor won 1-0.

Boluspor1 - 0B.B. GaziantepFull TimeFT

Boluspor - B.B. Gaziantep

Boluspor played B.B. Gaziantep at the 1. Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Boluspor won 1-0.

Afjet Afyonspor1 - 3AltinorduFull TimeFT

Afjet Afyonspor - Altinordu

Afjet Afyonspor played Altinordu at the 1. Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 13:30 UTC. Altinordu won 1-3.

Altay1 - 1HataysporFull TimeFT

Altay - Hatayspor

Altay played Hatayspor at the 1. Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Adanaspor0 - 0Demirspor AdanaFull TimeFT

Adanaspor - Demirspor Adana

Adanaspor played Demirspor Adana at the 1. Lig of Turkey on April 21. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dalian Yifang1 - 1Chongqing Dangdai LifanFull TimeFT

Dalian Yifang - Chongqing Dangdai Lifan

Dalian Yifang played Chongqing Dangdai Lifan at the Super League of China on April 21. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jiangsu Suning5 - 1Guangzou R FFull TimeFT

Jiangsu Suning - Guangzou R F

Jiangsu Suning played Guangzou R F at the Super League of China on April 21. The match kicked off 09:30 UTC. Jiangsu Suning won 5-1.

Wuhan Zall1 - 1Shanghai ShenhuaFull TimeFT

Wuhan Zall - Shanghai Shenhua

Wuhan Zall played Shanghai Shenhua at the Super League of China on April 21. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jeju United2 - 4Gangwon FCFull TimeFT

Jeju United - Gangwon FC

Jeju United played Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Republic on April 21. The match kicked off 05:00 UTC. Gangwon FC won 2-4.

FC Seoul0 - 0Incheon UnitedFull TimeFT

FC Seoul - Incheon United

FC Seoul played Incheon United at the K-League 1 of Korea Republic on April 21. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Toluca3 - 2AmericaFull TimeFT

Toluca - America

Toluca played America at the Clausura of Mexico on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Toluca won 3-2.

Santos LagunaQueretaro23:00

Santos Laguna - Queretaro

Santos Laguna are playing Queretaro at the Clausura of Mexico on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

D.C. United0 - 2New York CityFull TimeFT

D.C. United - New York City

D.C. United played New York City at the Major League Soccer of Usa on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. New York City won 0-2.

Los Angeles FCSeattle Sounders23:00

Los Angeles FC - Seattle Sounders

Los Angeles FC are playing Seattle Sounders at the Major League Soccer of Usa on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Universidad de Chile3 - 3Curico UnidoFull TimeFT

Universidad de Chile - Curico Unido

Universidad de Chile played Curico Unido at the Primera Division of Chile on April 21. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Antofagasta0 - 0Coquimbo Unido17'

Antofagasta - Coquimbo Unido

Antofagasta are playing Coquimbo Unido at the Primera Division of Chile on April 21. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Union EspanolaEverton CD00:30

Union Espanola - Everton CD

Union Espanola are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Patriotas1 - 0CucutaFull TimeFT

Patriotas - Cucuta

Patriotas played Cucuta at the Apertura of Colombia on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Patriotas won 1-0.

Envigado FC1 - 1Union Magdalena57'

Envigado FC - Union Magdalena

Envigado FC are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on April 21. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

America de CaliMillonarios22:00

America de Cali - Millonarios

America de Cali are playing Millonarios at the Apertura of Colombia on April 21. The match will kick off 22:00 UTC.

JuniorPasto23:00

Junior - Pasto

Junior are playing Pasto at the Apertura of Colombia on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Rionegro AguilasAtletico Nacional01:00

Rionegro Aguilas - Atletico Nacional

Rionegro Aguilas are playing Atletico Nacional at the Apertura of Colombia on April 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Fuerza Amarilla1 - 2Mushuc RunaFull TimeFT

Fuerza Amarilla - Mushuc Runa

Fuerza Amarilla played Mushuc Runa at the Serie A of Ecuador on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Mushuc Runa won 1-2.

Barcelona Guayaquil2 - 1DelfinHalf TimeHT

Barcelona Guayaquil - Delfin

Barcelona Guayaquil are playing Delfin at the Serie A of Ecuador on April 21. The match kicked off 21:15 UTC. It's half time and Barcelona Guayaquil is winning 2-1.

Dep. MacaraIndependiente Del Valle23:30

Dep. Macara - Independiente Del Valle

Dep. Macara are playing Independiente Del Valle at the Serie A of Ecuador on April 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Deportivo Santani0 - 0Sportivo San Lorenzo62'

Deportivo Santani - Sportivo San Lorenzo

Deportivo Santani are playing Sportivo San Lorenzo at the Apertura of Paraguay on April 21. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Sol de AmericaNacional Asuncion23:00

Sol de America - Nacional Asuncion

Sol de America are playing Nacional Asuncion at the Apertura of Paraguay on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Univ. San Martin2 - 1Sport HuancayoFull TimeFT

Univ. San Martin - Sport Huancayo

Univ. San Martin played Sport Huancayo at the Primera Division, Apertura of Peru on April 21. The match kicked off 16:15 UTC. Univ. San Martin won 2-1.

Dep. Municipal1 - 0Union ComercioFull TimeFT

Dep. Municipal - Union Comercio

Dep. Municipal played Union Comercio at the Primera Division, Apertura of Peru on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. Dep. Municipal won 1-0.

Universitario2 - 0Sport Boys56'

Universitario - Sport Boys

Universitario are playing Sport Boys at the Primera Division, Apertura of Peru on April 21. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Universitario is winning 2-0.

Juventud0 - 1Boston RiverFull TimeFT

Juventud - Boston River

Juventud played Boston River at the Apertura of Uruguay on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Boston River won 0-1.

Liverpool P.1 - 1Racing ClubFull TimeFT

Liverpool P. - Racing Club

Liverpool P. played Racing Club at the Apertura of Uruguay on April 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Defensor Sporting4 - 1Plaza ColoniaFull TimeFT

Defensor Sporting - Plaza Colonia

Defensor Sporting played Plaza Colonia at the Apertura of Uruguay on April 21. The match kicked off 19:15 UTC. Defensor Sporting won 4-1.

Wellington Phoenix3 - 2Melbourne CityFull TimeFT

Wellington Phoenix - Melbourne City

Wellington Phoenix played Melbourne City at the A-League of Australia on April 21. The match kicked off 07:00 UTC. Wellington Phoenix won 3-2.

Lommel United0 - 1RoeselareFull TimeFT

Lommel United - Roeselare

Lommel United played Roeselare at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Roeselare won 0-1.

Dobrudzha2 - 0PomorieFull TimeFT

Dobrudzha - Pomorie

Dobrudzha played Pomorie at the B PFG of Bulgaria on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Dobrudzha won 2-0.

Ludogorets-20 - 1Arda KardzhaliFull TimeFT

Ludogorets-2 - Arda Kardzhali

Ludogorets-2 played Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Arda Kardzhali won 0-1.

Lyon W2 - 1Chelsea WFull TimeFT

Lyon W - Chelsea W

Lyon W played Chelsea W at the Playoff - Women of Champions League on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Lyon W won 2-1.

Bayern W0 - 1Barcelona FA WFull TimeFT

Bayern W - Barcelona FA W

Bayern W played Barcelona FA W at the Playoff - Women of Champions League on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Barcelona FA W won 0-1.

Apollon Limassol1 - 1AELFull TimeFT

Apollon Limassol - AEL

Apollon Limassol played AEL at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on April 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AEK Larnaca1 - 0APOELFull TimeFT

AEK Larnaca - APOEL

AEK Larnaca played APOEL at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. AEK Larnaca won 1-0.

Enosis Paralimni2 - 2AnorthosisFull TimeFT

Enosis Paralimni - Anorthosis

Enosis Paralimni played Anorthosis at the 1. Division, Relegation Group of Cyprus on April 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hradec Kralove3 - 1ChrudimFull TimeFT

Hradec Kralove - Chrudim

Hradec Kralove played Chrudim at the FNL of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Hradec Kralove won 3-1.

Taborsko2 - 1ZizkovFull TimeFT

Taborsko - Zizkov

Taborsko played Zizkov at the FNL of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Taborsko won 2-1.

Varnsdorf2 - 0BrnoFull TimeFT

Varnsdorf - Brno

Varnsdorf played Brno at the FNL of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Varnsdorf won 2-0.

Znojmo2 - 5BudejoviceFull TimeFT

Znojmo - Budejovice

Znojmo played Budejovice at the FNL of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Budejovice won 2-5.

Ostrava U-211 - 7Brno U-21Full TimeFT

Ostrava U-21 - Brno U-21

Ostrava U-21 played Brno U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Brno U-21 won 1-7.

Sokol Zapy4 - 2BenesovFull TimeFT

Sokol Zapy - Benesov

Sokol Zapy played Benesov at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Sokol Zapy won 4-2.

Fredericia1 - 0KogeFull TimeFT

Fredericia - Koge

Fredericia played Koge at the Division 1 of Denmark on April 21. The match kicked off 11:45 UTC. Fredericia won 1-0.

Helsingor1 - 2ThistedFull TimeFT

Helsingor - Thisted

Helsingor played Thisted at the Division 1 of Denmark on April 21. The match kicked off 11:45 UTC. Thisted won 1-2.

Hvidovre0 - 2SilkeborgFull TimeFT

Hvidovre - Silkeborg

Hvidovre played Silkeborg at the Division 1 of Denmark on April 21. The match kicked off 11:45 UTC. Silkeborg won 0-2.

Lyngby3 - 0NykobingFull TimeFT

Lyngby - Nykobing

Lyngby played Nykobing at the Division 1 of Denmark on April 21. The match kicked off 11:45 UTC. Lyngby won 3-0.

Roskilde2 - 2Fremad AmagerFull TimeFT

Roskilde - Fremad Amager

Roskilde played Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on April 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Viborg1 - 1NaestvedFull TimeFT

Viborg - Naestved

Viborg played Naestved at the Division 1 of Denmark on April 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arsenal W2 - 1Everton WFull TimeFT

Arsenal W - Everton W

Arsenal W played Everton W at the Super League - Women of England on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Arsenal W won 2-1.

Liverpool W5 - 2Bristol Academy WFull TimeFT

Liverpool W - Bristol Academy W

Liverpool W played Bristol Academy W at the Super League - Women of England on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Liverpool W won 5-2.

West Ham W1 - 2Birmingham WFull TimeFT

West Ham W - Birmingham W

West Ham W played Birmingham W at the Super League - Women of England on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Birmingham W won 1-2.

Durham W1 - 0Millwall WFull TimeFT

Durham W - Millwall W

Durham W played Millwall W at the Super League 2 - Women of England on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Durham W won 1-0.

Charlton Athletic W2 - 3Tottenham WFull TimeFT

Charlton Athletic W - Tottenham W

Charlton Athletic W played Tottenham W at the Super League 2 - Women of England on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Tottenham W won 2-3.

Aston Villa W2 - 2Lewes WFull TimeFT

Aston Villa W - Lewes W

Aston Villa W played Lewes W at the Super League 2 - Women of England on April 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tallinna Kalev-23 - 4K-Jarve JK JarveFull TimeFT

Tallinna Kalev-2 - K-Jarve JK Jarve

Tallinna Kalev-2 played K-Jarve JK Jarve at the Esiliiga A of Estonia on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. K-Jarve JK Jarve won 3-4.

Borussia D-20 - 1SV LippstadtFull TimeFT

Borussia D-2 - SV Lippstadt

Borussia D-2 played SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. SV Lippstadt won 0-1.

Oberhausen1 - 6Koln-2Full TimeFT

Oberhausen - Koln-2

Oberhausen played Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Koln-2 won 1-6.

Viktoria Koln0 - 0EssenFull TimeFT

Viktoria Koln - Essen

Viktoria Koln played Essen at the Regionalliga West of Germany on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Buchbach1 - 0PipinsriedFull TimeFT

Buchbach - Pipinsried

Buchbach played Pipinsried at the Regionalliga Bayern of Germany on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Buchbach won 1-0.

Memmingen0 - 3Bayern-2Full TimeFT

Memmingen - Bayern-2

Memmingen played Bayern-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Bayern-2 won 0-3.

Potsdam W6 - 0Borussia M WFull TimeFT

Potsdam W - Borussia M W

Potsdam W played Borussia M W at the Bundesliga - Women of Germany on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Potsdam W won 6-0.

Meiendorfer SV0 - 4Altona 93Full TimeFT

Meiendorfer SV - Altona 93

Meiendorfer SV played Altona 93 at the Oberliga, Hamburg of Germany on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Altona 93 won 0-4.

Neustrelitz1 - 0StrausbergFull TimeFT

Neustrelitz - Strausberg

Neustrelitz played Strausberg at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Neustrelitz won 1-0.

Hansa-21 - 2Tennis BorussiaFull TimeFT

Hansa-2 - Tennis Borussia

Hansa-2 played Tennis Borussia at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Tennis Borussia won 1-2.

Torgelower SV Greif4 - 1CFC HerthaFull TimeFT

Torgelower SV Greif - CFC Hertha

Torgelower SV Greif played CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Torgelower SV Greif won 4-1.

Arminia Ludwigshafen0 - 1TuS RW KoblenzFull TimeFT

Arminia Ludwigshafen - TuS RW Koblenz

Arminia Ludwigshafen played TuS RW Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 21. The match kicked off 13:30 UTC. TuS RW Koblenz won 0-1.

Apollon Larissa1 - 0PlataniasFull TimeFT

Apollon Larissa - Platanias

Apollon Larissa played Platanias at the Football League of Greece on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Apollon Larissa won 1-0.

Sparta S.0 - 3Apollon PontouForfeitFrf

Sparta S. - Apollon Pontou

Sparta S. played Apollon Pontou at the Football League of Greece on April 21. Sparta S. was forfeited with a 3-0 loss.. Apollon Pontou won 0-3.

Xanthi U-203 - 4Apollon U-20Full TimeFT

Xanthi U-20 - Apollon U-20

Xanthi U-20 played Apollon U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 21. The match kicked off 07:00 UTC. Apollon U-20 won 3-4.

Panionios U-201 - 3Giannina U-20Full TimeFT

Panionios U-20 - Giannina U-20

Panionios U-20 played Giannina U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 21. The match kicked off 08:00 UTC. Giannina U-20 won 1-3.

Balmazujvaros0 - 1BekescsabaFull TimeFT

Balmazujvaros - Bekescsaba

Balmazujvaros played Bekescsaba at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Bekescsaba won 0-1.

Budafoki0 - 1KaposvarFull TimeFT

Budafoki - Kaposvar

Budafoki played Kaposvar at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Kaposvar won 0-1.

Budaors1 - 0CegledFull TimeFT

Budaors - Cegled

Budaors played Cegled at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Budaors won 1-0.

Dorog1 - 0CsakvarFull TimeFT

Dorog - Csakvar

Dorog played Csakvar at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Dorog won 1-0.

Kazincbarcikai0 - 3MonoriFull TimeFT

Kazincbarcikai - Monori

Kazincbarcikai played Monori at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Monori won 0-3.

Mosonmagyarovar1 - 1ZalaegerszegFull TimeFT

Mosonmagyarovar - Zalaegerszeg

Mosonmagyarovar played Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Soroksar2 - 6SiofokFull TimeFT

Soroksar - Siofok

Soroksar played Siofok at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Siofok won 2-6.

Tiszakecske0 - 0NyiregyhazaFull TimeFT

Tiszakecske - Nyiregyhaza

Tiszakecske played Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vac3 - 1GyorFull TimeFT

Vac - Gyor

Vac played Gyor at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Vac won 3-1.

Gyirmot0 - 1VasasFull TimeFT

Gyirmot - Vasas

Gyirmot played Vasas at the NB II of Hungary on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Vasas won 0-1.

Glengad United1 - 1Home Farm5-4 On PenaltiesPen 5-4

Glengad United - Home Farm

Glengad United played Home Farm at the FAI Cup of Ireland on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Glengad United won on penalties as the score was 1-1.

Zimbru1 - 2Sfintul GheorgheFull TimeFT

Zimbru - Sfintul Gheorghe

Zimbru played Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Sfintul Gheorghe won 1-2.

Speranta1 - 1PetrocubFull TimeFT

Speranta - Petrocub

Speranta played Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on April 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dacia-Buiucani2 - 0Real SuccesFull TimeFT

Dacia-Buiucani - Real Succes

Dacia-Buiucani played Real Succes at the Divizia A of Moldova on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Dacia-Buiucani won 2-0.

Spartanii Selemet5 - 0GranicerulFull TimeFT

Spartanii Selemet - Granicerul

Spartanii Selemet played Granicerul at the Divizia A of Moldova on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Spartanii Selemet won 5-0.

Tighina3 - 1CahulFull TimeFT

Tighina - Cahul

Tighina played Cahul at the Divizia A of Moldova on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Tighina won 3-1.

Ungheni1 - 2SiretiFull TimeFT

Ungheni - Sireti

Ungheni played Sireti at the Divizia A of Moldova on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Sireti won 1-2.

Buducnost4 - 0OFK TitogradFull TimeFT

Buducnost - OFK Titograd

Buducnost played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on April 21. The match kicked off 14:30 UTC. Buducnost won 4-0.

OFK Petrovac0 - 1Sutjeska NiksicFull TimeFT

OFK Petrovac - Sutjeska Niksic

OFK Petrovac played Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on April 21. The match kicked off 14:30 UTC. Sutjeska Niksic won 0-1.

Braila0 - 8Universitatea ClujFull TimeFT

Braila - Universitatea Cluj

Braila played Universitatea Cluj at the Liga II of Romania on April 21. The match kicked off 08:30 UTC. Universitatea Cluj won 0-8.

Chertanovo-20 - 1LeningradetsFull TimeFT

Chertanovo-2 - Leningradets

Chertanovo-2 played Leningradets at the PFL, Zapad of Russia on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Leningradets won 0-1.

KAMAZ2 - 0Ufa-2Full TimeFT

KAMAZ - Ufa-2

KAMAZ played Ufa-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. KAMAZ won 2-0.

Zvezda Perm0 - 0NeftekhimikFull TimeFT

Zvezda Perm - Neftekhimik

Zvezda Perm played Neftekhimik at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Syzran2 - 1LadaFull TimeFT

Syzran - Lada

Syzran played Lada at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Syzran won 2-1.

Rotor-22 - 0Khimki-2Full TimeFT

Rotor-2 - Khimki-2

Rotor-2 played Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Rotor-2 won 2-0.

Urozhay1 - 1FC ChaykaFull TimeFT

Urozhay - FC Chayka

Urozhay played FC Chayka at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chernomorets1 - 0SKA RostovFull TimeFT

Chernomorets - SKA Rostov

Chernomorets played SKA Rostov at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Chernomorets won 1-0.

FK Krasnodar-33 - 1Druzhba MaykopFull TimeFT

FK Krasnodar-3 - Druzhba Maykop

FK Krasnodar-3 played Druzhba Maykop at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. FK Krasnodar-3 won 3-1.

Legion Dynamo0 - 0Spartak VladikavkazFull TimeFT

Legion Dynamo - Spartak Vladikavkaz

Legion Dynamo played Spartak Vladikavkaz at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Spartak Nalchik2 - 1AngushtFull TimeFT

Spartak Nalchik - Angusht

Spartak Nalchik played Angusht at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Spartak Nalchik won 2-1.

Volgar-Astrakhan3 - 0Biolog-Novokub.Full TimeFT

Volgar-Astrakhan - Biolog-Novokub.

Volgar-Astrakhan played Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Volgar-Astrakhan won 3-0.

Arbroath2 - 2Raith RoversFull TimeFT

Arbroath - Raith Rovers

Arbroath played Raith Rovers at the Division 1 of Scotland on April 21. The match kicked off 15:05 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Petrzalka akademia0 - 1Partizan BardejovFull TimeFT

Petrzalka akademia - Partizan Bardejov

Petrzalka akademia played Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on April 21. The match kicked off 08:30 UTC. Partizan Bardejov won 0-1.

Atletico Madrid-21 - 0SS ReyesFull TimeFT

Atletico Madrid-2 - SS Reyes

Atletico Madrid-2 played SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atletico Madrid-2 won 1-0.

Celta-24 - 2Union AdarveFull TimeFT

Celta-2 - Union Adarve

Celta-2 played Union Adarve at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Celta-2 won 4-2.

Internacional FC0 - 0FuenlabradaFull TimeFT

Internacional FC - Fuenlabrada

Internacional FC played Fuenlabrada at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Las Palmas-21 - 0CoruxoFull TimeFT

Las Palmas-2 - Coruxo

Las Palmas-2 played Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Las Palmas-2 won 1-0.

Navalcarnero1 - 1BurgosFull TimeFT

Navalcarnero - Burgos

Navalcarnero played Burgos at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cultural Leonesa1 - 1SalmantinoFull TimeFT

Cultural Leonesa - Salmantino

Cultural Leonesa played Salmantino at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Calahorra2 - 0Vitoria CDFull TimeFT

Calahorra - Vitoria CD

Calahorra played Vitoria CD at the Segunda B, Group 2 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Calahorra won 2-0.

Racing Santander1 - 1AmorebietaFull TimeFT

Racing Santander - Amorebieta

Racing Santander played Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ebro1 - 1Espanyol-2Full TimeFT

Ebro - Espanyol-2

Ebro played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valencia-21 - 0Barcelona-2Full TimeFT

Valencia-2 - Barcelona-2

Valencia-2 played Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Valencia-2 won 1-0.

Lleida Esportiu2 - 0PeraladaFull TimeFT

Lleida Esportiu - Peralada

Lleida Esportiu played Peralada at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Lleida Esportiu won 2-0.

Castellon1 - 0EjeaFull TimeFT

Castellon - Ejea

Castellon played Ejea at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 21. The match kicked off 17:30 UTC. Castellon won 1-0.

Sevilla-21 - 2Recreativo HuelvaFull TimeFT

Sevilla-2 - Recreativo Huelva

Sevilla-2 played Recreativo Huelva at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match kicked off 09:30 UTC. Recreativo Huelva won 1-2.

Melilla4 - 0Atletico SanluquenoFull TimeFT

Melilla - Atletico Sanluqueno

Melilla played Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Melilla won 4-0.

UCAM Murcia1 - 1UD IbizaFull TimeFT

UCAM Murcia - UD Ibiza

UCAM Murcia played UD Ibiza at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Linense0 - 1Talavera CFFull TimeFT

Linense - Talavera CF

Linense played Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Talavera CF won 0-1.

FC Cartagena3 - 0El EjidoFull TimeFT

FC Cartagena - El Ejido

FC Cartagena played El Ejido at the Segunda B, Group 4 of Spain on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. FC Cartagena won 3-0.

Sevilla W1 - 2Athletic WFull TimeFT

Sevilla W - Athletic W

Sevilla W played Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match kicked off 09:00 UTC. Athletic W won 1-2.

Logrono W3 - 0Rayo Vallecano WFull TimeFT

Logrono W - Rayo Vallecano W

Logrono W played Rayo Vallecano W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Logrono W won 3-0.

Malaga W1 - 1Sporting de Huelva WFull TimeFT

Malaga W - Sporting de Huelva W

Malaga W played Sporting de Huelva W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real Sociedad W1 - 0Betis WFull TimeFT

Real Sociedad W - Betis W

Real Sociedad W played Betis W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Real Sociedad W won 1-0.

Tenerife W1 - 0Albacete WFull TimeFT

Tenerife W - Albacete W

Tenerife W played Albacete W at the Primera Division - Women of Spain on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Tenerife W won 1-0.

Ferrol5 - 1BoiroFull TimeFT

Ferrol - Boiro

Ferrol played Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Ferrol won 5-1.

Universidad Oviedo0 - 1LlanesFull TimeFT

Universidad Oviedo - Llanes

Universidad Oviedo played Llanes at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Llanes won 0-1.

Siero2 - 2LlaneraFull TimeFT

Siero - Llanera

Siero played Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Caudal1 - 0PravianoFull TimeFT

Caudal - Praviano

Caudal played Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Caudal won 1-0.

Gijon Industrial0 - 5LealtadFull TimeFT

Gijon Industrial - Lealtad

Gijon Industrial played Lealtad at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Lealtad won 0-5.

San Claudio1 - 2Real AvilesFull TimeFT

San Claudio - Real Aviles

San Claudio played Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 21. The match kicked off 16:15 UTC. Real Aviles won 1-2.

Vimenor2 - 0Rinconeda PolancoFull TimeFT

Vimenor - Rinconeda Polanco

Vimenor played Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on April 21. The match kicked off 15:30 UTC. Vimenor won 2-0.

Grama0 - 0Reus Deportiu-2Full TimeFT

Grama - Reus Deportiu-2

Grama played Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 21. The match kicked off 09:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Orihuela CF1 - 0PaternaFull TimeFT

Orihuela CF - Paterna

Orihuela CF played Paterna at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Orihuela CF won 1-0.

Las Rozas2 - 1Trival ValderasFull TimeFT

Las Rozas - Trival Valderas

Las Rozas played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Las Rozas won 2-1.

Real Avila1 - 2ArandinaFull TimeFT

Real Avila - Arandina

Real Avila played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Arandina won 1-2.

Gimnastica Segoviana3 - 0Atletico TordesillasFull TimeFT

Gimnastica Segoviana - Atletico Tordesillas

Gimnastica Segoviana played Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Gimnastica Segoviana won 3-0.

Lorca Deportiva2 - 0UCAM Murcia-2Full TimeFT

Lorca Deportiva - UCAM Murcia-2

Lorca Deportiva played UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match kicked off 09:30 UTC. Lorca Deportiva won 2-0.

Cartagena-21 - 2MinervaFull TimeFT

Cartagena-2 - Minerva

Cartagena-2 played Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Minerva won 1-2.

Murcia-22 - 2Ciudad de MurciaFull TimeFT

Murcia-2 - Ciudad de Murcia

Murcia-2 played Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Algar0 - 2EspinardoFull TimeFT

Algar - Espinardo

Algar played Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Espinardo won 0-2.

Atletico Pulpileno1 - 1LorcaFull TimeFT

Atletico Pulpileno - Lorca

Atletico Pulpileno played Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Deportivo Minera1 - 0CiezaFull TimeFT

Deportivo Minera - Cieza

Deportivo Minera played Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Deportivo Minera won 1-0.

Olimpico Totana4 - 1Mar MenorFull TimeFT

Olimpico Totana - Mar Menor

Olimpico Totana played Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Olimpico Totana won 4-1.

CD Coria5 - 1AceuchalFull TimeFT

CD Coria - Aceuchal

CD Coria played Aceuchal at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. CD Coria won 5-1.

Goteborg W1 - 1Eskilstuna United WFull TimeFT

Goteborg W - Eskilstuna United W

Goteborg W played Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rosengard W5 - 1Kristianstads WFull TimeFT

Rosengard W - Kristianstads W

Rosengard W played Kristianstads W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Rosengard W won 5-1.

Ljungskile1 - 1EskilsminneFull TimeFT

Ljungskile - Eskilsminne

Ljungskile played Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on April 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Team Thoren1 - 3SylviaFull TimeFT

Team Thoren - Sylvia

Team Thoren played Sylvia at the Division 1, Norra of Sweden on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Sylvia won 1-3.

Gamla Upsala3 - 0GuteFull TimeFT

Gamla Upsala - Gute

Gamla Upsala played Gute at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Gamla Upsala won 3-0.

Aspudden-Tellus1 - 2HaningeFull TimeFT

Aspudden-Tellus - Haninge

Aspudden-Tellus played Haninge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Haninge won 1-2.

Assyriska2 - 3HuddingeFull TimeFT

Assyriska - Huddinge

Assyriska played Huddinge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Huddinge won 2-3.

Adiyamanspor0 - 3KarsiyakaFull TimeFT

Adiyamanspor - Karsiyaka

Adiyamanspor played Karsiyaka at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Karsiyaka won 0-3.

Bergama Belediye1 - 2EroksporFull TimeFT

Bergama Belediye - Erokspor

Bergama Belediye played Erokspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Erokspor won 1-2.

Catalcaspor1 - 1AlibeykoysporFull TimeFT

Catalcaspor - Alibeykoyspor

Catalcaspor played Alibeykoyspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Duzcespor3 - 1Elaziz BelediyesporFull TimeFT

Duzcespor - Elaziz Belediyespor

Duzcespor played Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Duzcespor won 3-1.

Kizilcabolukspor1 - 0OsmaniyesporFull TimeFT

Kizilcabolukspor - Osmaniyespor

Kizilcabolukspor played Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Kizilcabolukspor won 1-0.

Ofspor3 - 1Yeni AltindagFull TimeFT

Ofspor - Yeni Altindag

Ofspor played Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Ofspor won 3-1.

Pazarspor1 - 1KirsehirsporFull TimeFT

Pazarspor - Kirsehirspor

Pazarspor played Kirsehirspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sultanbeyli0 - 2Belediye VansporFull TimeFT

Sultanbeyli - Belediye Vanspor

Sultanbeyli played Belediye Vanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Belediye Vanspor won 0-2.

Yeni Orduspor1 - 1KemersporFull TimeFT

Yeni Orduspor - Kemerspor

Yeni Orduspor played Kemerspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Batman Petrolspor2 - 0Kozan BelediyesporFull TimeFT

Batman Petrolspor - Kozan Belediyespor

Batman Petrolspor played Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Batman Petrolspor won 2-0.

Erbaaspor1 - 1Karakopru BelediyesporFull TimeFT

Erbaaspor - Karakopru Belediyespor

Erbaaspor played Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ergene Velimespor0 - 1SilivrisporFull TimeFT

Ergene Velimespor - Silivrispor

Ergene Velimespor played Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Silivrispor won 0-1.

Erzin Belediyespor7 - 1Korfez SporFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Korfez Spor

Erzin Belediyespor played Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Erzin Belediyespor won 7-1.

Hekimoglu Trabzon1 - 0Tire 1922Full TimeFT

Hekimoglu Trabzon - Tire 1922

Hekimoglu Trabzon played Tire 1922 at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Hekimoglu Trabzon won 1-0.

Sile Yildizspor1 - 2Nevsehir BelediyeFull TimeFT

Sile Yildizspor - Nevsehir Belediye

Sile Yildizspor played Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Nevsehir Belediye won 1-2.

Tepecik Belediye1 - 1Nazilli BelediyesporFull TimeFT

Tepecik Belediye - Nazilli Belediyespor

Tepecik Belediye played Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Yomraspor1 - 2Artvin HopasporFull TimeFT

Yomraspor - Artvin Hopaspor

Yomraspor played Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Artvin Hopaspor won 1-2.

Bacilar Spor2 - 11461 TrabzonFull TimeFT

Bacilar Spor - 1461 Trabzon

Bacilar Spor played 1461 Trabzon at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Bacilar Spor won 2-1.

Bayburt IOI2 - 0Karacabey BirliksporFull TimeFT

Bayburt IOI - Karacabey Birlikspor

Bayburt IOI played Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Bayburt IOI won 2-0.

Bucaspor1 - 1GolcuksporFull TimeFT

Bucaspor - Golcukspor

Bucaspor played Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cizrespor2 - 1Corum BelediyesporFull TimeFT

Cizrespor - Corum Belediyespor

Cizrespor played Corum Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Cizrespor won 2-1.

Diyarbekirspor2 - 1MuglasporFull TimeFT

Diyarbekirspor - Muglaspor

Diyarbekirspor played Muglaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Diyarbekirspor won 2-1.

Halide Edip Adivar2 - 1Anagold 24 ErzincansporFull TimeFT

Halide Edip Adivar - Anagold 24 Erzincanspor

Halide Edip Adivar played Anagold 24 Erzincanspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Halide Edip Adivar won 2-1.

Kocaelispor0 - 0Ankara AdliyesporFull TimeFT

Kocaelispor - Ankara Adliyespor

Kocaelispor played Ankara Adliyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Payas2 - 0TurgutlusporFull TimeFT

Payas - Turgutluspor

Payas played Turgutluspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Payas won 2-0.

Serik Belediyespor2 - 3Fatsa BelediyesporFull TimeFT

Serik Belediyespor - Fatsa Belediyespor

Serik Belediyespor played Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Fatsa Belediyespor won 2-3.

Anadolu Selcuk3 - 1Darica GenclerbirligiFull TimeFT

Anadolu Selcuk - Darica Genclerbirligi

Anadolu Selcuk played Darica Genclerbirligi at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Anadolu Selcuk won 3-1.

Bandirmaspor1 - 4Menemen BelediyesporFull TimeFT

Bandirmaspor - Menemen Belediyespor

Bandirmaspor played Menemen Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Menemen Belediyespor won 1-4.

Bugsas Spor0 - 3Sivas BelediyesporFull TimeFT

Bugsas Spor - Sivas Belediyespor

Bugsas Spor played Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Sivas Belediyespor won 0-3.

Etimesgut2 - 0KahramanmarassporFull TimeFT

Etimesgut - Kahramanmarasspor

Etimesgut played Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Etimesgut won 2-0.

Manisa BBSK1 - 2FethiyesporFull TimeFT

Manisa BBSK - Fethiyespor

Manisa BBSK played Fethiyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Fethiyespor won 1-2.

Pendikspor2 - 1TuzlasporFull TimeFT

Pendikspor - Tuzlaspor

Pendikspor played Tuzlaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Pendikspor won 2-1.

Sanliurfaspor1 - 2TokatsporFull TimeFT

Sanliurfaspor - Tokatspor

Sanliurfaspor played Tokatspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Tokatspor won 1-2.

Tarsus Idman Yurdu1 - 2KaragumrukFull TimeFT

Tarsus Idman Yurdu - Karagumruk

Tarsus Idman Yurdu played Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Karagumruk won 1-2.

Zonguldak Komurspor3 - 2KirklarelisporFull TimeFT

Zonguldak Komurspor - Kirklarelispor

Zonguldak Komurspor played Kirklarelispor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Zonguldak Komurspor won 3-2.

Bayrampasa3 - 1ManisasporFull TimeFT

Bayrampasa - Manisaspor

Bayrampasa played Manisaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Bayrampasa won 3-1.

Bodrumspor3 - 0AmedFull TimeFT

Bodrumspor - Amed

Bodrumspor played Amed at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Bodrumspor won 3-0.

Eyupspor0 - 3Ankara DemirsporFull TimeFT

Eyupspor - Ankara Demirspor

Eyupspor played Ankara Demirspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Ankara Demirspor won 0-3.

Inegolspor0 - 1Sancaktepe BelediyeFull TimeFT

Inegolspor - Sancaktepe Belediye

Inegolspor played Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Sancaktepe Belediye won 0-1.

Kastamonuspor1 - 1SakaryasporFull TimeFT

Kastamonuspor - Sakaryaspor

Kastamonuspor played Sakaryaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Keciorengucu2 - 0HacettepeFull TimeFT

Keciorengucu - Hacettepe

Keciorengucu played Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Keciorengucu won 2-0.

Nigde Belediyespor0 - 1SariyerFull TimeFT

Nigde Belediyespor - Sariyer

Nigde Belediyespor played Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Sariyer won 0-1.

Samsunspor4 - 0UsaksporFull TimeFT

Samsunspor - Usakspor

Samsunspor played Usakspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on April 21. The match kicked off 12:30 UTC. Samsunspor won 4-0.

Ankaragucu U-210 - 3Konyaspor U-21Full TimeFT

Ankaragucu U-21 - Konyaspor U-21

Ankaragucu U-21 played Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 21. The match kicked off 09:00 UTC. Konyaspor U-21 won 0-3.

Istanbul Basaksehir U-211 - 1Rizespor U-21Full TimeFT

Istanbul Basaksehir U-21 - Rizespor U-21

Istanbul Basaksehir U-21 played Rizespor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alanyaspor U-212 - 4Fenerbahce U-21Full TimeFT

Alanyaspor U-21 - Fenerbahce U-21

Alanyaspor U-21 played Fenerbahce U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Fenerbahce U-21 won 2-4.

Boluspor U-212 - 1Gaziantepspor U-21Full TimeFT

Boluspor U-21 - Gaziantepspor U-21

Boluspor U-21 played Gaziantepspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on April 21. The match kicked off 09:00 UTC. Boluspor U-21 won 2-1.

Adanaspor U-213 - 1Demirspor Adana U-21Full TimeFT

Adanaspor U-21 - Demirspor Adana U-21

Adanaspor U-21 played Demirspor Adana U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Adanaspor U-21 won 3-1.

Afyonspor U-213 - 0Altinordu U-21ForfeitFrf

Afyonspor U-21 - Altinordu U-21

Afyonspor U-21 played Altinordu U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on April 21. Altinordu U-21 was forfeited with a 3-0 loss.. Afyonspor U-21 won 3-0.

Altay U-212 - 2Hatayspor U-21Full TimeFT

Altay U-21 - Hatayspor U-21

Altay U-21 played Hatayspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Hidd2 - 3Al Shabbab ManamaFull TimeFT

Al Hidd - Al Shabbab Manama

Al Hidd played Al Shabbab Manama at the Premier League of Bahrain on April 21. The match kicked off 15:45 UTC. Al Shabbab Manama won 2-3.

East Riffa5 - 0BudaiyaFull TimeFT

East Riffa - Budaiya

East Riffa played Budaiya at the Premier League of Bahrain on April 21. The match kicked off 15:45 UTC. East Riffa won 5-0.

Malkiya0 - 2Al Hala MuharraqFull TimeFT

Malkiya - Al Hala Muharraq

Malkiya played Al Hala Muharraq at the Premier League of Bahrain on April 21. The match kicked off 15:45 UTC. Al Hala Muharraq won 0-2.

Sichuan1 - 1Beijing BSUFull TimeFT

Sichuan - Beijing BSU

Sichuan played Beijing BSU at the League 1 of China on April 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Xinjiang Tianshan1 - 1Heilongjiang Lava SpringFull TimeFT

Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Lava Spring

Xinjiang Tianshan played Heilongjiang Lava Spring at the League 1 of China on April 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shijiazhuang5 - 0Shaanxi ChanganFull TimeFT

Shijiazhuang - Shaanxi Changan

Shijiazhuang played Shaanxi Changan at the League 1 of China on April 21. The match kicked off 11:30 UTC. Shijiazhuang won 5-0.

Zhejiang Yiteng4 - 1Hubei Chufeng HeliFull TimeFT

Zhejiang Yiteng - Hubei Chufeng Heli

Zhejiang Yiteng played Hubei Chufeng Heli at the League 2 of China on April 21. The match kicked off 07:00 UTC. Zhejiang Yiteng won 4-1.

Wofoo Tai Po2 - 1Southern DistrictFull TimeFT

Wofoo Tai Po - Southern District

Wofoo Tai Po played Southern District at the Premier League of Hong Kong on April 21. The match kicked off 06:30 UTC. Wofoo Tai Po won 2-1.

Dreams2 - 2EasternFull TimeFT

Dreams - Eastern

Dreams played Eastern at the Premier League of Hong Kong on April 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kagoshima United1 - 0FC RyukyuFull TimeFT

Kagoshima United - FC Ryukyu

Kagoshima United played FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 04:00 UTC. Kagoshima United won 1-0.

Gifu0 - 1Mito HollyhockFull TimeFT

Gifu - Mito Hollyhock

Gifu played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 05:00 UTC. Mito Hollyhock won 0-1.

Montedio Yamagata0 - 1Renofa YamaguchiFull TimeFT

Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi

Montedio Yamagata played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 05:00 UTC. Renofa Yamaguchi won 0-1.

Yokohama FC3 - 1JEF United IchiharaFull TimeFT

Yokohama FC - JEF United Ichihara

Yokohama FC played JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 05:00 UTC. Yokohama FC won 3-1.

Zweigen Kanazawa0 - 0Kashiwa ReysolFull TimeFT

Zweigen Kanazawa - Kashiwa Reysol

Zweigen Kanazawa played Kashiwa Reysol at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Machida Zelvia0 - 1Omiya ArdijaFull TimeFT

Machida Zelvia - Omiya Ardija

Machida Zelvia played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on April 21. The match kicked off 06:00 UTC. Omiya Ardija won 0-1.

NTV Beleza W4 - 2Nojima Stella WFull TimeFT

NTV Beleza W - Nojima Stella W

NTV Beleza W played Nojima Stella W at the L1 League - Women of Japan on April 21. The match kicked off 05:00 UTC. NTV Beleza W won 4-2.

Urawa Red W2 - 0Albirex Niigata WFull TimeFT

Urawa Red W - Albirex Niigata W

Urawa Red W played Albirex Niigata W at the L1 League - Women of Japan on April 21. The match kicked off 05:00 UTC. Urawa Red W won 2-0.

Altay Semey2 - 1MaqtaaralFull TimeFT

Altay Semey - Maqtaaral

Altay Semey played Maqtaaral at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match kicked off 09:00 UTC. Altay Semey won 2-1.

Akademiya Ontustik3 - 1BulatFull TimeFT

Akademiya Ontustik - Bulat

Akademiya Ontustik played Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Akademiya Ontustik won 3-1.

Akzhayik2 - 0Aktobe JasFull TimeFT

Akzhayik - Aktobe Jas

Akzhayik played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Akzhayik won 2-0.

Baykonur2 - 1EkibastuzFull TimeFT

Baykonur - Ekibastuz

Baykonur played Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Baykonur won 2-1.

Kairat-22 - 2KyranFull TimeFT

Kairat-2 - Kyran

Kairat-2 played Kyran at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Astana-21 - 1Kyzyl-ZharFull TimeFT

Astana-2 - Kyzyl-Zhar

Astana-2 played Kyzyl-Zhar at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kaspyi1 - 0Zhetysu-2Full TimeFT

Kaspyi - Zhetysu-2

Kaspyi played Zhetysu-2 at the 1 Division of Kazakhstan on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Kaspyi won 1-0.

Busan I Park3 - 0Ansan GreenersFull TimeFT

Busan I Park - Ansan Greeners

Busan I Park played Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on April 21. The match kicked off 06:00 UTC. Busan I Park won 3-0.

Al Ahed Beirut2 - 1Al NejmehFull TimeFT

Al Ahed Beirut - Al Nejmeh

Al Ahed Beirut played Al Nejmeh at the Premier League of Lebanon on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Al Ahed Beirut won 2-1.

Melaka Utd1 - 0KedahFull TimeFT

Melaka Utd - Kedah

Melaka Utd played Kedah at the Super League of Malaysia on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Melaka Utd won 1-0.

Sarawak0 - 2UiTMFull TimeFT

Sarawak - UiTM

Sarawak played UiTM at the Premier League of Malaysia on April 21. The match kicked off 08:15 UTC. UiTM won 0-2.

Al Khuraitiat SC3 - 5Al Mu'aidarFull TimeFT

Al Khuraitiat SC - Al Mu'aidar

Al Khuraitiat SC played Al Mu'aidar at the Emir Cup of Qatar on April 21. The match kicked off 14:15 UTC. Al Mu'aidar won 3-5.

Qatar SC1 - 0Al Mu'aidarFull TimeFT

Qatar SC - Al Mu'aidar

Qatar SC played Al Mu'aidar at the Emir Cup of Qatar on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. Qatar SC won 1-0.

Albirex2 - 1Young LionsFull TimeFT

Albirex - Young Lions

Albirex played Young Lions at the Premier League of Singapore on April 21. The match kicked off 09:30 UTC. Albirex won 2-1.

Balestier Khalsa1 - 1TampinesFull TimeFT

Balestier Khalsa - Tampines

Balestier Khalsa played Tampines at the Premier League of Singapore on April 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Prachuap1 - 1SukhothaiFull TimeFT

Prachuap - Sukhothai

Prachuap played Sukhothai at the League 1 of Thailand on April 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Suphanburi3 - 1Nakhon RatchasimaFull TimeFT

Suphanburi - Nakhon Ratchasima

Suphanburi played Nakhon Ratchasima at the League 1 of Thailand on April 21. The match kicked off 11:00 UTC. Suphanburi won 3-1.

Chonburi FC7 - 5ChiangmaiFull TimeFT

Chonburi FC - Chiangmai

Chonburi FC played Chiangmai at the League 1 of Thailand on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Chonburi FC won 7-5.

Navbahor Namangan3 - 0SurkhonFull TimeFT

Navbahor Namangan - Surkhon

Navbahor Namangan played Surkhon at the PFL of Uzbekistan on April 21. The match kicked off 12:15 UTC. Navbahor Namangan won 3-0.

Sodgiana2 - 1Metallurg BekobodFull TimeFT

Sodgiana - Metallurg Bekobod

Sodgiana played Metallurg Bekobod at the PFL of Uzbekistan on April 21. The match kicked off 14:20 UTC. Sodgiana won 2-1.

Nam Dinh1 - 0Binh DuongFull TimeFT

Nam Dinh - Binh Duong

Nam Dinh played Binh Duong at the V-League of Vietnam on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Nam Dinh won 1-0.

Quang Nam3 - 0Hoang Anh Gia LaiFull TimeFT

Quang Nam - Hoang Anh Gia Lai

Quang Nam played Hoang Anh Gia Lai at the V-League of Vietnam on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Quang Nam won 3-0.

TT Ha Noi3 - 1Hai PhongFull TimeFT

TT Ha Noi - Hai Phong

TT Ha Noi played Hai Phong at the V-League of Vietnam on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. TT Ha Noi won 3-1.

Ain Mlila2 - 1MO BejaiaFull TimeFT

Ain Mlila - MO Bejaia

Ain Mlila played MO Bejaia at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Ain Mlila won 2-1.

CR Belouizdad2 - 0Hussein DeyFull TimeFT

CR Belouizdad - Hussein Dey

CR Belouizdad played Hussein Dey at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. CR Belouizdad won 2-0.

ES Setif1 - 1USM AlgerFull TimeFT

ES Setif - USM Alger

ES Setif played USM Alger at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JS Kabylie4 - 2MC OranFull TimeFT

JS Kabylie - MC Oran

JS Kabylie played MC Oran at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. JS Kabylie won 4-2.

MC Alger0 - 0CABB ArreridjFull TimeFT

MC Alger - CABB Arreridj

MC Alger played CABB Arreridj at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Olimpique Medea1 - 0CS ConstantineFull TimeFT

Olimpique Medea - CS Constantine

Olimpique Medea played CS Constantine at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Olimpique Medea won 1-0.

Paradou2 - 0JS SaouraFull TimeFT

Paradou - JS Saoura

Paradou played JS Saoura at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Paradou won 2-0.

USM Bel Abbes1 - 0TadjenantFull TimeFT

USM Bel Abbes - Tadjenant

USM Bel Abbes played Tadjenant at the Ligue 1 of Algeria on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. USM Bel Abbes won 1-0.

Remo2 - 0Independente PAFull TimeFT

Remo - Independente PA

Remo played Independente PA at the Paraense of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Remo won 2-0.

Cameroon U-170 - 0Senegal U-17Full TimeFT

Cameroon U-17 - Senegal U-17

Cameroon U-17 played Senegal U-17 at the Group Stage of Caf U-17 Championship on April 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Guinea U-171 - 0Morocco U-17Full TimeFT

Guinea U-17 - Morocco U-17

Guinea U-17 played Morocco U-17 at the Group Stage of Caf U-17 Championship on April 21. The match kicked off 13:00 UTC. Guinea U-17 won 1-0.

WAC Casablanca2 - 2RCA CasablancaFull TimeFT

WAC Casablanca - RCA Casablanca

WAC Casablanca played RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ittihad Tanger0 - 0RSB BerkaneFull TimeFT

Ittihad Tanger - RSB Berkane

Ittihad Tanger played RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on April 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

OCS Safi1 - 0FAR RabatFull TimeFT

OCS Safi - FAR Rabat

OCS Safi played FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on April 21. The match kicked off 17:00 UTC. OCS Safi won 1-0.

FUS Rabat2 - 0HUSA AgadirFull TimeFT

FUS Rabat - HUSA Agadir

FUS Rabat played HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. FUS Rabat won 2-0.

Chabab Ben Guerir1 - 1KAC KenitraFull TimeFT

Chabab Ben Guerir - KAC Kenitra

Chabab Ben Guerir played KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

IZK Khemisset4 - 1Kasba TadlaFull TimeFT

IZK Khemisset - Kasba Tadla

IZK Khemisset played Kasba Tadla at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. IZK Khemisset won 4-1.

Ol. Dcheira1 - 0MAS FesFull TimeFT

Ol. Dcheira - MAS Fes

Ol. Dcheira played MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Ol. Dcheira won 1-0.

Racing Casablanca2 - 1Widad TemaraFull TimeFT

Racing Casablanca - Widad Temara

Racing Casablanca played Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Racing Casablanca won 2-1.

Raja Beni Mellal2 - 0Chabab AtlasFull TimeFT

Raja Beni Mellal - Chabab Atlas

Raja Beni Mellal played Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Raja Beni Mellal won 2-0.

Riadi Salmi5 - 1ASS SaleFull TimeFT

Riadi Salmi - ASS Sale

Riadi Salmi played ASS Sale at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Riadi Salmi won 5-1.

Sidi Kacem1 - 1CR Khemis ZemamraFull TimeFT

Sidi Kacem - CR Khemis Zemamra

Sidi Kacem played CR Khemis Zemamra at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

WAF Fes2 - 0JS El MassiraFull TimeFT

WAF Fes - JS El Massira

WAF Fes played JS El Massira at the Botola 2 of Morocco on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. WAF Fes won 2-0.

Hammam-Lif1 - 1MetlaouiFull TimeFT

Hammam-Lif - Metlaoui

Hammam-Lif played Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on April 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Monastir0 - 1EsperanceFull TimeFT

Monastir - Esperance

Monastir played Esperance at the Ligue 1 of Tunisia on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Esperance won 0-1.

Stade Gabesien1 - 3SfaxienFull TimeFT

Stade Gabesien - Sfaxien

Stade Gabesien played Sfaxien at the Ligue 1 of Tunisia on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Sfaxien won 1-3.

Stade Tunis3 - 1GabesFull TimeFT

Stade Tunis - Gabes

Stade Tunis played Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on April 21. The match kicked off 14:00 UTC. Stade Tunis won 3-1.

Pasaquina1 - 0Municipal Limeno61'

Pasaquina - Municipal Limeno

Pasaquina are playing Municipal Limeno at the Clausura of El Salvador on April 21. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Pasaquina is winning 1-0.

Santa Tecla1 - 0FAS58'

Santa Tecla - FAS

Santa Tecla are playing FAS at the Clausura of El Salvador on April 21. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Santa Tecla is winning 1-0.

Audaz0 - 0Aguila44'

Audaz - Aguila

Audaz are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on April 21. The match kicked off 21:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sonsonate0 - 0Firpo15'

Sonsonate - Firpo

Sonsonate are playing Firpo at the Clausura of El Salvador on April 21. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Juticalpa2 - 1Motagua54'

Juticalpa - Motagua

Juticalpa are playing Motagua at the Clausura of Honduras on April 21. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Juticalpa is winning 2-1.

Platense FC0 - 0Vida13'

Platense FC - Vida

Platense FC are playing Vida at the Clausura of Honduras on April 21. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zacatepec1 - 0Venados16'

Zacatepec - Venados

Zacatepec are playing Venados at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 21. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and Zacatepec is winning 1-0.

CimarronesDorados01:00

Cimarrones - Dorados

Cimarrones are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Seattle Reign WOrlando Pride W02:00

Seattle Reign W - Orlando Pride W

Seattle Reign W are playing Orlando Pride W at the NWSL - Women of Usa on April 22. The match will kick off 02:00 UTC.

Austin Bold0 - 0El Paso Locomotive51'

Austin Bold - El Paso Locomotive

Austin Bold are playing El Paso Locomotive at the USL Championship of Usa on April 21. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Brown de Adrogue2 - 1Nueva ChicagoFull TimeFT

Brown de Adrogue - Nueva Chicago

Brown de Adrogue played Nueva Chicago at the Primera B Nacional of Argentina on April 21. The match kicked off 18:10 UTC. Brown de Adrogue won 2-1.

Defensores Belgrano0 - 1Arsenal SFull TimeFT

Defensores Belgrano - Arsenal S

Defensores Belgrano played Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on April 21. The match kicked off 18:10 UTC. Arsenal S won 0-1.

Sarmiento3 - 1Guilermo BrownFull TimeFT

Sarmiento - Guilermo Brown

Sarmiento played Guilermo Brown at the Primera B Nacional of Argentina on April 21. The match kicked off 18:10 UTC. Sarmiento won 3-1.

CA MitreAlmagro00:30

CA Mitre - Almagro

CA Mitre are playing Almagro at the Primera B Nacional of Argentina on April 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Flandria0 - 0All BoysFull TimeFT

Flandria - All Boys

Flandria played All Boys at the Primera B Metropolitana of Argentina on April 21. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tigre3 - 2ColonFull TimeFT

Tigre - Colon

Tigre played Colon at the Copa de la Superliga of Argentina on April 21. The match kicked off 16:15 UTC. Tigre won 3-2.

Newells Old Boys1 - 3Gimnasia La PlataFull TimeFT

Newells Old Boys - Gimnasia La Plata

Newells Old Boys played Gimnasia La Plata at the Copa de la Superliga of Argentina on April 21. The match kicked off 18:30 UTC. Gimnasia La Plata won 1-3.

Union Santa Fe2 - 0Tucuman73'

Union Santa Fe - Tucuman

Union Santa Fe are playing Tucuman at the Copa de la Superliga of Argentina on April 21. The match kicked off 20:45 UTC. It's the second half and Union Santa Fe is winning 2-0.

IndependienteArgentinos Juniors23:00

Independiente - Argentinos Juniors

Independiente are playing Argentinos Juniors at the Copa de la Superliga of Argentina on April 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Nacional Potosi0 - 1AuroraFull TimeFT

Nacional Potosi - Aurora

Nacional Potosi played Aurora at the Apertura of Bolivia on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Aurora won 0-1.

San Jose2 - 1Royal PariFull TimeFT

San Jose - Royal Pari

San Jose played Royal Pari at the Apertura of Bolivia on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. San Jose won 2-1.

Bolivar3 - 0GuabiraFull TimeFT

Bolivar - Guabira

Bolivar played Guabira at the Apertura of Bolivia on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. Bolivar won 3-0.

Wilstermann0 - 0Oriente PetroleroHalf TimeHT

Wilstermann - Oriente Petrolero

Wilstermann are playing Oriente Petrolero at the Apertura of Bolivia on April 21. The match kicked off 21:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

BloomingAlways Ready23:30

Blooming - Always Ready

Blooming are playing Always Ready at the Apertura of Bolivia on April 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Corinthians2 - 1Sao PauloFull TimeFT

Corinthians - Sao Paulo

Corinthians played Sao Paulo at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Corinthians won 2-1.

Flamengo2 - 0VascoFull TimeFT

Flamengo - Vasco

Flamengo played Vasco at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Flamengo won 2-0.

Bahia1 - 0Bahia de FeiraFull TimeFT

Bahia - Bahia de Feira

Bahia played Bahia de Feira at the Baiano 1: Final Stages of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Bahia won 1-0.

Sport Recife1 - 2NauticoFull TimeFT

Sport Recife - Nautico

Sport Recife played Nautico at the Pernambucano 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Nautico won 1-2.

Avai Florianopolis1 - 1ChapecoenseFull TimeFT

Avai Florianopolis - Chapecoense

Avai Florianopolis played Chapecoense at the Catarinense 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Goias0 - 1Atletico GOFull TimeFT

Goias - Atletico GO

Goias played Atletico GO at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Atletico GO won 0-1.

Ceara0 - 1FortalezaFull TimeFT

Ceara - Fortaleza

Ceara played Fortaleza at the Cearense 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Fortaleza won 0-1.

Atletico-PR1 - 0Toledo CWFull TimeFT

Atletico-PR - Toledo CW

Atletico-PR played Toledo CW at the Paranaense 1, Playoffs of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Atletico-PR won 1-0.

CRB Maceio1 - 0CSAFull TimeFT

CRB Maceio - CSA

CRB Maceio played CSA at the Alagoano of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. CRB Maceio won 1-0.

Cuiaba2 - 2Operario MTFull TimeFT

Cuiaba - Operario MT

Cuiaba played Operario MT at the Matogrossense of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Aguia Negra0 - 1AquidauanenseFull TimeFT

Aguia Negra - Aquidauanense

Aguia Negra played Aquidauanense at the Sul-Matogrossense of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Aquidauanense won 0-1.

Minas W0 - 2Internacional WFull TimeFT

Minas W - Internacional W

Minas W played Internacional W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Internacional W won 0-2.

Sao Jose W0 - 1Iranduba de Amazonia WFull TimeFT

Sao Jose W - Iranduba de Amazonia W

Sao Jose W played Iranduba de Amazonia W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 21. The match kicked off 18:00 UTC. Iranduba de Amazonia W won 0-1.

Barnachea2 - 1Santiago WanderersFull TimeFT

Barnachea - Santiago Wanderers

Barnachea played Santiago Wanderers at the Primera B of Chile on April 21. The match kicked off 16:30 UTC. Barnachea won 2-1.

La Serena3 - 2Deportes TemucoFull TimeFT

La Serena - Deportes Temuco

La Serena played Deportes Temuco at the Primera B of Chile on April 21. The match kicked off 19:30 UTC. La Serena won 3-2.

Nublense2 - 0MelipillaFull TimeFT

Nublense - Melipilla

Nublense played Melipilla at the Primera B of Chile on April 21. The match kicked off 19:30 UTC. Nublense won 2-0.

Deportes Valdivia2 - 3CobreloaFull TimeFT

Deportes Valdivia - Cobreloa

Deportes Valdivia played Cobreloa at the Primera B of Chile on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. Cobreloa won 2-3.

Real Santander2 - 2Cortulua87'

Real Santander - Cortulua

Real Santander are playing Cortulua at the Primera B, Apertura of Colombia on April 21. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Aragua2 - 0Llaneros de GuanareFull TimeFT

Aragua - Llaneros de Guanare

Aragua played Llaneros de Guanare at the Apertura of Venezuela on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. Aragua won 2-0.

Estudiantes de Merida4 - 0Estudiantes CaracasFull TimeFT

Estudiantes de Merida - Estudiantes Caracas

Estudiantes de Merida played Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. Estudiantes de Merida won 4-0.

Mineros3 - 2AnzoateguiFull TimeFT

Mineros - Anzoategui

Mineros played Anzoategui at the Apertura of Venezuela on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. Mineros won 3-2.

Monagas SC2 - 1Atletico VenezuelaFull TimeFT

Monagas SC - Atletico Venezuela

Monagas SC played Atletico Venezuela at the Apertura of Venezuela on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. Monagas SC won 2-1.

Trujillanos1 - 2LALAFull TimeFT

Trujillanos - LALA

Trujillanos played LALA at the Apertura of Venezuela on April 21. The match kicked off 20:00 UTC. LALA won 1-2.

Zulia1 - 1Portuguesa FCFull TimeFT

Zulia - Portuguesa FC

Zulia played Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on April 21. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Caracas0 - 0Carabobo47'

Caracas - Carabobo

Caracas are playing Carabobo at the Apertura of Venezuela on April 21. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Deportivo Tachira3 - 0Deportivo Lara51'

Deportivo Tachira - Deportivo Lara

Deportivo Tachira are playing Deportivo Lara at the Apertura of Venezuela on April 21. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Deportivo Tachira is winning 3-0.

Brisbane CityOlympic FC06:00

Brisbane City - Olympic FC

Brisbane City are playing Olympic FC at the NPL Queensland of Australia on April 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Magpies CrusadersEastern Suburbs07:00

Magpies Crusaders - Eastern Suburbs

Magpies Crusaders are playing Eastern Suburbs at the NPL Queensland of Australia on April 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Moreton Bay UnitedSWQ Thunder07:00

Moreton Bay United - SWQ Thunder

Moreton Bay United are playing SWQ Thunder at the NPL Queensland of Australia on April 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Western PrideQueensland Lions07:00

Western Pride - Queensland Lions

Western Pride are playing Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on April 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Rockdale City Suns2 - 1Sydney-2Full TimeFT

Rockdale City Suns - Sydney-2

Rockdale City Suns played Sydney-2 at the NPL New South Wales of Australia on April 21. The match kicked off 06:30 UTC. Rockdale City Suns won 2-1.

Hakoah Sydney City0 - 2Wolves FCFull TimeFT

Hakoah Sydney City - Wolves FC

Hakoah Sydney City played Wolves FC at the NPL New South Wales of Australia on April 21. The match kicked off 07:00 UTC. Wolves FC won 0-2.

Sydney UnitedMt Druitt Town05:00

Sydney United - Mt Druitt Town

Sydney United are playing Mt Druitt Town at the NPL New South Wales of Australia on April 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Clarence UnitedRiverside Olympic03:00

Clarence United - Riverside Olympic

Clarence United are playing Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on April 22. The match will kick off 03:00 UTC.

Hobart ZebrasDevonport City04:30

Hobart Zebras - Devonport City

Hobart Zebras are playing Devonport City at the NPL Tasmania of Australia on April 22. The match will kick off 04:30 UTC.

Kingborough LionsLaunceston City04:30

Kingborough Lions - Launceston City

Kingborough Lions are playing Launceston City at the NPL Tasmania of Australia on April 22. The match will kick off 04:30 UTC.

France U-182 - 0Mexico U-18Full TimeFT

France U-18 - Mexico U-18

France U-18 played Mexico U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. France U-18 won 2-0.

Portugal U-182 - 1Denmark U-18Full TimeFT

Portugal U-18 - Denmark U-18

Portugal U-18 played Denmark U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 21. The match kicked off 10:00 UTC. Portugal U-18 won 2-1.