Fortaleza logo
Brasil

Fortaleza Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
FortalezaVascoSunday 22:00

Fortaleza - Vasco

Fortaleza are playing Vasco at the Serie A of Brasil on May 26. The match will kick off 22:00 UTC.

FlamengoFortalezaJune 1st 22:00

Flamengo - Fortaleza

Flamengo are playing Fortaleza at the Serie A of Brasil on June 1. The match will kick off 22:00 UTC.

Latest Results
Chapecoense1 - 3Fortaleza4 days ago Full TimeFT

Chapecoense - Fortaleza

Chapecoense played Fortaleza at the Serie A of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Fortaleza won 1-3.

Fortaleza0 - 0Atletico-PR7 days ago Full TimeFT

Fortaleza - Atletico-PR

Fortaleza played Atletico-PR at the National Cup of Brasil on May 16. The match kicked off 22:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fortaleza0 - 1Sao Paulo11 days ago Full TimeFT

Fortaleza - Sao Paulo

Fortaleza played Sao Paulo at the Serie A of Brasil on May 12. The match kicked off 22:00 UTC. Sao Paulo won 0-1.

Fortaleza1 - 0Santa Cruz13 days ago Full TimeFT

Fortaleza - Santa Cruz

Fortaleza played Santa Cruz at the Copa de Nordeste of Brasil on May 10. The match kicked off 00:30 UTC. Fortaleza won 1-0.

Botafogo1 - 0Fortaleza18 days ago Full TimeFT

Botafogo - Fortaleza

Botafogo played Fortaleza at the Serie A of Brasil on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. Botafogo won 1-0.

Fortaleza2 - 1Atletico-PR21 days ago Full TimeFT

Fortaleza - Atletico-PR

Fortaleza played Atletico-PR at the Serie A of Brasil on May 2. The match kicked off 00:30 UTC. Fortaleza won 2-1.

Palmeiras4 - 0Fortaleza25 days ago Full TimeFT

Palmeiras - Fortaleza

Palmeiras played Fortaleza at the Serie A of Brasil on April 28. The match kicked off 22:00 UTC. Palmeiras won 4-0.

Ceara0 - 1Fortalezaa month ago Full TimeFT

Ceara - Fortaleza

Ceara played Fortaleza at the Cearense 1, Final Stages of Brasil on April 21. The match kicked off 19:00 UTC. Fortaleza won 0-1.

Fortaleza2 - 0Cearaa month ago Full TimeFT

Fortaleza - Ceara

Fortaleza played Ceara at the Cearense 1, Final Stages of Brasil on April 14. The match kicked off 19:00 UTC. Fortaleza won 2-0.

Fortaleza4 - 0Vitoriaa month ago Full TimeFT

Fortaleza - Vitoria

Fortaleza played Vitoria at the Copa de Nordeste of Brasil on April 9. The match kicked off 00:30 UTC. Fortaleza won 4-0.

Fortaleza1 - 0Guarany de Sobral2 months ago Full TimeFT

Fortaleza - Guarany de Sobral

Fortaleza played Guarany de Sobral at the Cearense 1, Final Stages of Brasil on April 4. The match kicked off 00:30 UTC. Fortaleza won 1-0.

Fortaleza1 - 0ABC Natal2 months ago Full TimeFT

Fortaleza - ABC Natal

Fortaleza played ABC Natal at the Copa de Nordeste of Brasil on March 30. The match kicked off 19:00 UTC. Fortaleza won 1-0.

Guarany de Sobral0 - 1Fortaleza2 months ago Full TimeFT

Guarany de Sobral - Fortaleza

Guarany de Sobral played Fortaleza at the Cearense 1, Final Stages of Brasil on March 28. The match kicked off 00:30 UTC. Fortaleza won 0-1.

Moto Clube/MA1 - 1Fortaleza2 months ago Full TimeFT

Moto Clube/MA - Fortaleza

Moto Clube/MA played Fortaleza at the Copa de Nordeste of Brasil on March 23. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fortaleza2 - 1Floresta2 months ago Full TimeFT

Fortaleza - Floresta

Fortaleza played Floresta at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match kicked off 00:30 UTC. Fortaleza won 2-1.

Ceara1 - 1Fortaleza2 months ago Full TimeFT

Ceara - Fortaleza

Ceara played Fortaleza at the Copa de Nordeste of Brasil on March 17. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fortaleza0 - 0Ceara2 months ago Full TimeFT

Fortaleza - Ceara

Fortaleza played Ceara at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 10. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Horizonte1 - 0Fortaleza3 months ago Full TimeFT

Horizonte - Fortaleza

Horizonte played Fortaleza at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 28. The match kicked off 00:30 UTC. Horizonte won 1-0.

Atletico Cearense2 - 1Fortaleza3 months ago Full TimeFT

Atletico Cearense - Fortaleza

Atletico Cearense played Fortaleza at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 17. The match kicked off 20:00 UTC. Atletico Cearense won 2-1.

Guarany de Sobral0 - 1Fortaleza3 months ago Full TimeFT

Guarany de Sobral - Fortaleza

Guarany de Sobral played Fortaleza at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 10. The match kicked off 19:00 UTC. Fortaleza won 0-1.

Fortaleza is a football club from Brasil competing in the Serie A of Brasil. ScoreBat covers all matches of Fortaleza in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Fortaleza roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Fortaleza for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Fortaleza goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Fortaleza livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Fortaleza, who will be playing Vasco on Sunday in the Serie A of Brasil. You can watch Fortaleza vs Vasco live stream on ScoreBat. The match will kick off 22:00 UTC. After that, Fortaleza will play Flamengo on June 1st.

Matchday Live
Mexico U-20Italy U-2016:00

Mexico U-20 - Italy U-20

Mexico U-20 are playing Italy U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Tahiti U-20Senegal U-2016:00

Tahiti U-20 - Senegal U-20

Tahiti U-20 are playing Senegal U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Japan U-20Ecuador U-2018:30

Japan U-20 - Ecuador U-20

Japan U-20 are playing Ecuador U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Poland U-20Colombia U-2018:30

Poland U-20 - Colombia U-20

Poland U-20 are playing Colombia U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 23. The match will kick off 18:30 UTC.

ChikhuraDinamo Batumi15:00

Chikhura - Dinamo Batumi

Chikhura are playing Dinamo Batumi at the Erovnuli Liga of Georgia on May 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WIT GeorgiaLokomotiv Tbilisi17:00

WIT Georgia - Lokomotiv Tbilisi

WIT Georgia are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

StuttgartUnion Berlin18:30

Stuttgart - Union Berlin

Stuttgart are playing Union Berlin at the Bundesliga, Relegation Playoff of Germany on May 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Gaz Metan MediasVoluntari17:30

Gaz Metan Medias - Voluntari

Gaz Metan Medias are playing Voluntari at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Crvena ZvezdaPartizan17:00

Crvena Zvezda - Partizan

Crvena Zvezda are playing Partizan at the National Cup of Serbia on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

CorinthiansDeportivo Lara22:15

Corinthians - Deportivo Lara

Corinthians are playing Deportivo Lara at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 23. The match will kick off 22:15 UTC.

WanderersCerro M.22:15

Wanderers - Cerro M.

Wanderers are playing Cerro M. at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 23. The match will kick off 22:15 UTC.

Argentinos JuniorsDeportes Tolima00:30

Argentinos Juniors - Deportes Tolima

Argentinos Juniors are playing Deportes Tolima at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 24. The match will kick off 00:30 UTC.

FluminenseAtletico Nacional00:30

Fluminense - Atletico Nacional

Fluminense are playing Atletico Nacional at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente Del ValleUniversidad Catolica00:30

Independiente Del Valle - Universidad Catolica

Independiente Del Valle are playing Universidad Catolica at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 24. The match will kick off 00:30 UTC.

VllazniaBylis14:00

Vllaznia - Bylis

Vllaznia are playing Bylis at the Division 1, Playoffs of Albania on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Botev GalabovoArda Kardzhali14:00

Botev Galabovo - Arda Kardzhali

Botev Galabovo are playing Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CSKA 1948 SofiaLokomotiv Sofia14:00

CSKA 1948 Sofia - Lokomotiv Sofia

CSKA 1948 Sofia are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Kariana ErdenPomorie14:00

Kariana Erden - Pomorie

Kariana Erden are playing Pomorie at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiv G-OChernomorets Balchik14:00

Lokomotiv G-O - Chernomorets Balchik

Lokomotiv G-O are playing Chernomorets Balchik at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

LovechDobrudzha14:00

Lovech - Dobrudzha

Lovech are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

NesebrMontana14:00

Nesebr - Montana

Nesebr are playing Montana at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PirinLudogorets-214:00

Pirin - Ludogorets-2

Pirin are playing Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Strumska slavaTsarsko selo14:00

Strumska slava - Tsarsko selo

Strumska slava are playing Tsarsko selo at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

EtarSlavia Sofia17:00

Etar - Slavia Sofia

Etar are playing Slavia Sofia at the A PFG, Playoffs of Bulgaria on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

ElvaK-Jarve JK Jarve16:00

Elva - K-Jarve JK Jarve

Elva are playing K-Jarve JK Jarve at the Esiliiga A of Estonia on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Flora-2Tammeka Tartu-216:00

Flora-2 - Tammeka Tartu-2

Flora-2 are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Levadia-2Vaprus Parnu16:00

Levadia-2 - Vaprus Parnu

Levadia-2 are playing Vaprus Parnu at the Esiliiga A of Estonia on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

LIF VikingurSkala IF17:00

LIF Vikingur - Skala IF

LIF Vikingur are playing Skala IF at the National cup of Faroe Islands on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

AftureldingFjolnir19:15

Afturelding - Fjolnir

Afturelding are playing Fjolnir at the 1. Deild of Iceland on May 23. The match will kick off 19:15 UTC.

HaukarThrottur Reykjavik19:15

Haukar - Throttur Reykjavik

Haukar are playing Throttur Reykjavik at the 1. Deild of Iceland on May 23. The match will kick off 19:15 UTC.

NjardvikKeflavik19:15

Njardvik - Keflavik

Njardvik are playing Keflavik at the 1. Deild of Iceland on May 23. The match will kick off 19:15 UTC.

SelfossVidir Gardur18:00

Selfoss - Vidir Gardur

Selfoss are playing Vidir Gardur at the 2. Deild of Iceland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

AsaneSK Brann16:00

Asane - SK Brann

Asane are playing SK Brann at the National cup of Norway on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

HinnaViking FK16:00

Hinna - Viking FK

Hinna are playing Viking FK at the National cup of Norway on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

SunndalMolde16:00

Sunndal - Molde

Sunndal are playing Molde at the National cup of Norway on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UllernStromsgodset16:00

Ullern - Stromsgodset

Ullern are playing Stromsgodset at the National cup of Norway on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

VardenesetStaal Jorpeland17:00

Vardeneset - Staal Jorpeland

Vardeneset are playing Staal Jorpeland at the 3. Division, Group 3 of Norway on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

LadaUfa-213:00

Lada - Ufa-2

Lada are playing Ufa-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ChelyabinskUral-213:30

Chelyabinsk - Ural-2

Chelyabinsk are playing Ural-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Volga UlyanovskZvezda Perm14:00

Volga Ulyanovsk - Zvezda Perm

Volga Ulyanovsk are playing Zvezda Perm at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

NeftekhimikNosta15:00

Neftekhimik - Nosta

Neftekhimik are playing Nosta at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 15:00 UTC.

KAMAZSyzran15:30

KAMAZ - Syzran

KAMAZ are playing Syzran at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Dundee UnitedSt. Mirren18:45

Dundee United - St. Mirren

Dundee United are playing St. Mirren at the Championship, Promotion Playoff of Scotland on May 23. The match will kick off 18:45 UTC.

Pitea WLimhamn W17:00

Pitea W - Limhamn W

Pitea W are playing Limhamn W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

SkovdeTrollhattan17:30

Skovde - Trollhattan

Skovde are playing Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on May 23. The match will kick off 17:30 UTC.

LidkopingGauthiod17:00

Lidkoping - Gauthiod

Lidkoping are playing Gauthiod at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

ChiassoAarau18:00

Chiasso - Aarau

Chiasso are playing Aarau at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

KriensLausanne18:00

Kriens - Lausanne

Kriens are playing Lausanne at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

RapperswilWinterthur18:00

Rapperswil - Winterthur

Rapperswil are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

SchaffhausenWil18:00

Schaffhausen - Wil

Schaffhausen are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

VaduzServette18:00

Vaduz - Servette

Vaduz are playing Servette at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Ergene VelimesporNevsehir Belediye13:00

Ergene Velimespor - Nevsehir Belediye

Ergene Velimespor are playing Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Promotion Playoff of Turkey on May 23. The match will kick off 13:00 UTC.

InhuletsAhrobiznes Volochysk14:00

Inhulets - Ahrobiznes Volochysk

Inhulets are playing Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Gyeongju KHNP0 - 1GangneungFull TimeFT

Gyeongju KHNP - Gangneung

Gyeongju KHNP played Gangneung at the National League cup of Korea Republic on May 23. The match kicked off 06:00 UTC. Gangneung won 0-1.

Changwon0 - 0Mokpo CityFull TimeFT

Changwon - Mokpo City

Changwon played Mokpo City at the National League cup of Korea Republic on May 23. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Muktijoddha SKC1 - 2Abahani40'

Muktijoddha SKC - Abahani

Muktijoddha SKC are playing Abahani at the Premier League of Bangladesh on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Abahani is winning 1-2.

Nofel SC0 - 0Bashundhara Kings39'

Nofel SC - Bashundhara Kings

Nofel SC are playing Bashundhara Kings at the Premier League of Bangladesh on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PersibTIRA Persikabo13:30

Persib - TIRA Persikabo

Persib are playing TIRA Persikabo at the Liga 1 of Indonesia on May 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Cheng FungPolicia11:05

Cheng Fung - Policia

Cheng Fung are playing Policia at the Elite League of Macao on May 23. The match will kick off 11:05 UTC.

Hang SaiCasa Benfica13:00

Hang Sai - Casa Benfica

Hang Sai are playing Casa Benfica at the Elite League of Macao on May 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Al-OrubaSaham18:00

Al-Oruba - Saham

Al-Oruba are playing Saham at the Premier League of Oman on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

MjeesDhufar18:00

Mjees - Dhufar

Mjees are playing Dhufar at the Premier League of Oman on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

MuscatSohar18:00

Muscat - Sohar

Muscat are playing Sohar at the Premier League of Oman on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

ASPACTonnerre Abomey15:00

ASPAC - Tonnerre Abomey

ASPAC are playing Tonnerre Abomey at the Championat National of Benin on May 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MalacatecoAntigua GFC17:00

Malacateco - Antigua GFC

Malacateco are playing Antigua GFC at the Liga Nacional, Final Stages of Guatemala on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

TigresLeon01:45

Tigres - Leon

Tigres are playing Leon at the Primera Division, Playoff of Mexico on May 24. The match will kick off 01:45 UTC.

Sport Boys WarnesBolivar19:00

Sport Boys Warnes - Bolivar

Sport Boys Warnes are playing Bolivar at the Apertura of Bolivia on May 23. The match will kick off 19:00 UTC.

InternacionalPaysandu23:00

Internacional - Paysandu

Internacional are playing Paysandu at the National Cup of Brasil on May 23. The match will kick off 23:00 UTC.

FortalezaBotafogo PB00:30

Fortaleza - Botafogo PB

Fortaleza are playing Botafogo PB at the Copa de Nordeste of Brasil on May 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportes QuindioLlaneros00:00

Deportes Quindio - Llaneros

Deportes Quindio are playing Llaneros at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 24. The match will kick off 00:00 UTC.

Mexico U-180 - 2England U-1838'

Mexico U-18 - England U-18

Mexico U-18 are playing England U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and England U-18 is winning 0-2.

Russia U-182 - 1Slovakia U-1840'

Russia U-18 - Slovakia U-18

Russia U-18 are playing Slovakia U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Russia U-18 is winning 2-1.

Spain U-180 - 1Czech Republic U-1839'

Spain U-18 - Czech Republic U-18

Spain U-18 are playing Czech Republic U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Czech Republic U-18 is winning 0-1.

Ukraine U-180 - 0Croatia U-1840'

Ukraine U-18 - Croatia U-18

Ukraine U-18 are playing Croatia U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.