Upcoming Fixtures
Eintracht BambergEltersdorfSaturday 13:00

Eintracht Bamberg - Eltersdorf

Eintracht Bamberg are playing Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on November 16. The match will kick off 13:00 UTC.

EltersdorfWurzburger FVNovember 22nd 18:00

Eltersdorf - Wurzburger FV

Eltersdorf are playing Wurzburger FV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on November 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Latest Results
Eltersdorf3 - 2Ammerthal5 days ago Full TimeFT

Eltersdorf - Ammerthal

Eltersdorf played Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on November 8. The match kicked off 18:00 UTC. Eltersdorf won 3-2.

ATSV Erlangen0 - 3Eltersdorf11 days ago Full TimeFT

ATSV Erlangen - Eltersdorf

ATSV Erlangen played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on November 2. The match kicked off 13:00 UTC. Eltersdorf won 0-3.

Eltersdorf1 - 2Cham FC18 days ago Full TimeFT

Eltersdorf - Cham FC

Eltersdorf played Cham FC at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 26. The match kicked off 14:00 UTC. Cham FC won 1-2.

Eltersdorf4 - 0Gebenbacha month ago Full TimeFT

Eltersdorf - Gebenbach

Eltersdorf played Gebenbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 18. The match kicked off 17:00 UTC. Eltersdorf won 4-0.

Ansbach0 - 0Eltersdorfa month ago Full TimeFT

Ansbach - Eltersdorf

Ansbach played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 12. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Eltersdorf2 - 0Sanda month ago Full TimeFT

Eltersdorf - Sand

Eltersdorf played Sand at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 4. The match kicked off 17:00 UTC. Eltersdorf won 2-0.

Abtswind2 - 2Eltersdorf2 months ago Full TimeFT

Abtswind - Eltersdorf

Abtswind played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 28. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Eltersdorf4 - 1Grosbardorf2 months ago Full TimeFT

Eltersdorf - Grosbardorf

Eltersdorf played Grosbardorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 20. The match kicked off 17:00 UTC. Eltersdorf won 4-1.

Eltersdorf1 - 2Vilzing2 months ago Full TimeFT

Eltersdorf - Vilzing

Eltersdorf played Vilzing at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 6. The match kicked off 17:00 UTC. Vilzing won 1-2.

Eltersdorf8 - 3Viktoria Kahl2 months ago Full TimeFT

Eltersdorf - Viktoria Kahl

Eltersdorf played Viktoria Kahl at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 1. The match kicked off 14:10 UTC. Eltersdorf won 8-3.

Bayern Hof0 - 2Eltersdorf3 months ago Full TimeFT

Bayern Hof - Eltersdorf

Bayern Hof played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 23. The match kicked off 16:30 UTC. Eltersdorf won 0-2.

Eltersdorf2 - 0DJK Bamberg3 months ago Full TimeFT

Eltersdorf - DJK Bamberg

Eltersdorf played DJK Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 16. The match kicked off 17:00 UTC. Eltersdorf won 2-0.

Karlburg1 - 2Eltersdorf3 months ago Full TimeFT

Karlburg - Eltersdorf

Karlburg played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 11. The match kicked off 15:00 UTC. Eltersdorf won 1-2.

Eltersdorf1 - 2Seligenporten3 months ago Full TimeFT

Eltersdorf - Seligenporten

Eltersdorf played Seligenporten at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on August 2. The match kicked off 17:00 UTC. Seligenporten won 1-2.

Wurzburger FV0 - 4Eltersdorf3 months ago Full TimeFT

Wurzburger FV - Eltersdorf

Wurzburger FV played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on July 30. The match kicked off 16:30 UTC. Eltersdorf won 0-4.

Eltersdorf4 - 2Eintracht Bamberg4 months ago Full TimeFT

Eltersdorf - Eintracht Bamberg

Eltersdorf played Eintracht Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on July 26. The match kicked off 17:00 UTC. Eltersdorf won 4-2.

Ammerthal1 - 6Eltersdorf4 months ago Full TimeFT

Ammerthal - Eltersdorf

Ammerthal played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on July 21. The match kicked off 13:00 UTC. Eltersdorf won 1-6.

Cham FC0 - 2Eltersdorf4 months ago Full TimeFT

Cham FC - Eltersdorf

Cham FC played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on July 13. The match kicked off 14:00 UTC. Eltersdorf won 0-2.

Bayern Hof1 - 1Eltersdorf6 months ago Full TimeFT

Bayern Hof - Eltersdorf

Bayern Hof played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on May 17. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gebenbach0 - 0Eltersdorf6 months ago Full TimeFT

Gebenbach - Eltersdorf

Gebenbach played Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on May 4. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Eltersdorf is a football club from Germany competing in the Oberliga, Bayern Nord of Germany. ScoreBat covers all matches of Eltersdorf in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Eltersdorf roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Eltersdorf for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Eltersdorf goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Eltersdorf livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Eltersdorf, who will be playing Eintracht Bamberg on Saturday in the Oberliga, Bayern Nord of Germany. You can watch Eintracht Bamberg vs Eltersdorf live stream on ScoreBat. The match will kick off 13:00 UTC. After that, Eltersdorf will play Wurzburger FV on November 22nd.

Matchday Live
Andorra CFAndratx18:00

Andorra CF - Andratx

Andorra CF are playing Andratx at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

Becerril CamposUrraca18:00

Becerril Campos - Urraca

Becerril Campos are playing Urraca at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

TolosaPontellas18:00

Tolosa - Pontellas

Tolosa are playing Pontellas at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

ComillasBarquereno19:00

Comillas - Barquereno

Comillas are playing Barquereno at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

FragaPena Azagresa19:30

Fraga - Pena Azagresa

Fraga are playing Pena Azagresa at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 19:30 UTC.

Melilla CDLobon19:30

Melilla CD - Lobon

Melilla CD are playing Lobon at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 19:30 UTC.

AntonianoAtletico Porcuna20:00

Antoniano - Atletico Porcuna

Antoniano are playing Atletico Porcuna at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 20:00 UTC.

El AlamoPedroneras20:00

El Alamo - Pedroneras

El Alamo are playing Pedroneras at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 20:00 UTC.

IntercityGran Tarajal20:00

Intercity - Gran Tarajal

Intercity are playing Gran Tarajal at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 20:00 UTC.

Ramon y CajalEl Palmar20:00

Ramon y Cajal - El Palmar

Ramon y Cajal are playing El Palmar at the National cup of Spain on November 13. The match will kick off 20:00 UTC.

ExeterWest Ham U-2119:00

Exeter - West Ham U-21

Exeter are playing West Ham U-21 at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

ShrewsburyMacclesfield Town19:30

Shrewsbury - Macclesfield Town

Shrewsbury are playing Macclesfield Town at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:30 UTC.

Bristol RoversSwindon Town19:45

Bristol Rovers - Swindon Town

Bristol Rovers are playing Swindon Town at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:45 UTC.

Fleetwood TownOldham Athletic19:45

Fleetwood Town - Oldham Athletic

Fleetwood Town are playing Oldham Athletic at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:45 UTC.

Southend UnitedWimbledon19:45

Southend United - Wimbledon

Southend United are playing Wimbledon at the EFL Trophy of England on November 13. The match will kick off 19:45 UTC.

Spartak-2Armavir09:30

Spartak-2 - Armavir

Spartak-2 are playing Armavir at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 09:30 UTC.

NeftekhimikAvangard11:00

Neftekhimik - Avangard

Neftekhimik are playing Avangard at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

FK Krasnodar-2Yenisey12:00

FK Krasnodar-2 - Yenisey

FK Krasnodar-2 are playing Yenisey at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

FC ChaykaMordovia15:30

FC Chayka - Mordovia

FC Chayka are playing Mordovia at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

FakelSKA Khabarovsk15:30

Fakel - SKA Khabarovsk

Fakel are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

KhimkiRotor15:30

Khimki - Rotor

Khimki are playing Rotor at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

ShinnikLuch-Energia15:30

Shinnik - Luch-Energia

Shinnik are playing Luch-Energia at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

TekstilshikTom15:30

Tekstilshik - Tom

Tekstilshik are playing Tom at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

ChertanovoBaltica16:00

Chertanovo - Baltica

Chertanovo are playing Baltica at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

TorpedoNizhnyi Novgorod16:30

Torpedo - Nizhnyi Novgorod

Torpedo are playing Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 13. The match will kick off 16:30 UTC.

Central-AfricaBurundi13:00

Central-Africa - Burundi

Central-Africa are playing Burundi at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

MalawiSouth Sudan13:00

Malawi - South Sudan

Malawi are playing South Sudan at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

CameroonCape Verde16:00

Cameroon - Cape Verde

Cameroon are playing Cape Verde at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

Guinea BissauEswatini16:00

Guinea Bissau - Eswatini

Guinea Bissau are playing Eswatini at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

NamibiaChad16:00

Namibia - Chad

Namibia are playing Chad at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

NigeriaBenin16:00

Nigeria - Benin

Nigeria are playing Benin at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

Sierra LeoneLesotho16:00

Sierra Leone - Lesotho

Sierra Leone are playing Lesotho at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

AngolaGambia19:00

Angola - Gambia

Angola are playing Gambia at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

Burkina FasoUganda19:00

Burkina Faso - Uganda

Burkina Faso are playing Uganda at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

SenegalCongo19:00

Senegal - Congo

Senegal are playing Congo at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

SudanSao Tome19:00

Sudan - Sao Tome

Sudan are playing Sao Tome at the Qualifying round, Group Stage of Africa Nations Cup on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

FlamengoVasco00:30

Flamengo - Vasco

Flamengo are playing Vasco at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 00:30 UTC.

Vila NovaGuarani22:15

Vila Nova - Guarani

Vila Nova are playing Guarani at the Serie B of Brasil on November 13. The match will kick off 22:15 UTC.

Botafogo SPSport Recife00:30

Botafogo SP - Sport Recife

Botafogo SP are playing Sport Recife at the Serie B of Brasil on November 14. The match will kick off 00:30 UTC.

KingstonianCheshuntPostponedPst

Kingstonian - Cheshunt

Kingstonian are playing Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on November 13.

Derby County U-23Leeds U-2319:00

Derby County U-23 - Leeds U-23

Derby County U-23 are playing Leeds U-23 at the U-23 Premier League cup of England on November 13. The match will kick off 19:00 UTC.

NottingenVillingen18:00

Nottingen - Villingen

Nottingen are playing Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

Debrecen U-19Ferencvaros U-1911:00

Debrecen U-19 - Ferencvaros U-19

Debrecen U-19 are playing Ferencvaros U-19 at the U-19 League of Hungary on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

TriestinaVirtus Verona16:00

Triestina - Virtus Verona

Triestina are playing Virtus Verona at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 13. The match will kick off 16:00 UTC.

SavoiaCitta di Fasano13:30

Savoia - Citta di Fasano

Savoia are playing Citta di Fasano at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

AcirealeFoggia14:00

Acireale - Foggia

Acireale are playing Foggia at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

Folgore CarateseSeregno14:00

Folgore Caratese - Seregno

Folgore Caratese are playing Seregno at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

InverunoSanremese14:00

Inveruno - Sanremese

Inveruno are playing Sanremese at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

San Donato TavarnelleSeravezza14:00

San Donato Tavarnelle - Seravezza

San Donato Tavarnelle are playing Seravezza at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

TolentinoMezzolara14:00

Tolentino - Mezzolara

Tolentino are playing Mezzolara at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

Union FeltreCampodarsego14:00

Union Feltre - Campodarsego

Union Feltre are playing Campodarsego at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

Sassari TorresPineto19:30

Sassari Torres - Pineto

Sassari Torres are playing Pineto at the National cup Serie D of Italy on November 13. The match will kick off 19:30 UTC.

AsaneNotodden17:00

Asane - Notodden

Asane are playing Notodden at the 1. Division, Relegation of Norway on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

IdealAnadia12:00

Ideal - Anadia

Ideal are playing Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

PanduriiDaco-GeticaPostponedPst

Pandurii - Daco-Getica

Pandurii are playing Daco-Getica at the Liga 2 of Romania on November 13.

CsikszeredaScolar Resita12:00

Csikszereda - Scolar Resita

Csikszereda are playing Scolar Resita at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Dunarea CalarasiArges12:00

Dunarea Calarasi - Arges

Dunarea Calarasi are playing Arges at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

MetaloglobusFarul Constanta12:00

Metaloglobus - Farul Constanta

Metaloglobus are playing Farul Constanta at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Ripensia TimisoaraASU Poli Timisoara12:00

Ripensia Timisoara - ASU Poli Timisoara

Ripensia Timisoara are playing ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Sportul SnagovTurris-Oltul12:00

Sportul Snagov - Turris-Oltul

Sportul Snagov are playing Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

UTA AradGloria Buzau12:00

UTA Arad - Gloria Buzau

UTA Arad are playing Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Universitatea ClujConcordia Chiajna15:30

Universitatea Cluj - Concordia Chiajna

Universitatea Cluj are playing Concordia Chiajna at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 15:30 UTC.

MioveniRapid B17:30

Mioveni - Rapid B

Mioveni are playing Rapid B at the Liga 2 of Romania on November 13. The match will kick off 17:30 UTC.

Buducnost DobanovciSemendrija 192412:30

Buducnost Dobanovci - Semendrija 1924

Buducnost Dobanovci are playing Semendrija 1924 at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

Radnicki KragujevacBacka Palanka12:30

Radnicki Kragujevac - Backa Palanka

Radnicki Kragujevac are playing Backa Palanka at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

SindelicKabel Novi Sad12:30

Sindelic - Kabel Novi Sad

Sindelic are playing Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

ZarkovoZemun12:30

Zarkovo - Zemun

Zarkovo are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

Zlatibor CajetinaRadnicki Pirot12:30

Zlatibor Cajetina - Radnicki Pirot

Zlatibor Cajetina are playing Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 12:30 UTC.

FK MetalacDinamo Vranje14:30

FK Metalac - Dinamo Vranje

FK Metalac are playing Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 14:30 UTC.

KolubaraGraficar15:00

Kolubara - Graficar

Kolubara are playing Graficar at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 15:00 UTC.

Trajal KrusevacNovi Pazar17:00

Trajal Krusevac - Novi Pazar

Trajal Krusevac are playing Novi Pazar at the Prva Liga of Serbia on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

TorrijosSocuellamosPostponedPst

Torrijos - Socuellamos

Torrijos are playing Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 13.

Germany U-17Kazakhstan U-1712:00

Germany U-17 - Kazakhstan U-17

Germany U-17 are playing Kazakhstan U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Azerbaijan U-17Greece U-1713:00

Azerbaijan U-17 - Greece U-17

Azerbaijan U-17 are playing Greece U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Georgia U-17Ukraine U-1715:00

Georgia U-17 - Ukraine U-17

Georgia U-17 are playing Ukraine U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 13. The match will kick off 15:00 UTC.

Portugal U-17Albania U-1715:00

Portugal U-17 - Albania U-17

Portugal U-17 are playing Albania U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 13. The match will kick off 15:00 UTC.

Montenegro U-19Bulgaria U-1910:00

Montenegro U-19 - Bulgaria U-19

Montenegro U-19 are playing Bulgaria U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 10:00 UTC.

Switzerland U-19Ireland U-1910:00

Switzerland U-19 - Ireland U-19

Switzerland U-19 are playing Ireland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 10:00 UTC.

Cyprus U-19Slovakia U-1911:00

Cyprus U-19 - Slovakia U-19

Cyprus U-19 are playing Slovakia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

England U-19Luxembourg U-1912:00

England U-19 - Luxembourg U-19

England U-19 are playing Luxembourg U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

North Macedonia U-19Bosnia Herzegovina U-1912:00

North Macedonia U-19 - Bosnia Herzegovina U-19

North Macedonia U-19 are playing Bosnia Herzegovina U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Ukraine U-19Estonia U-1912:00

Ukraine U-19 - Estonia U-19

Ukraine U-19 are playing Estonia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 12:00 UTC.

Russia U-19Kosovo U-1913:00

Russia U-19 - Kosovo U-19

Russia U-19 are playing Kosovo U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Turkey U-19Armenia U-1913:00

Turkey U-19 - Armenia U-19

Turkey U-19 are playing Armenia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Wales U-19Poland U-1913:00

Wales U-19 - Poland U-19

Wales U-19 are playing Poland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Austria U-19Gibraltar U-1913:30

Austria U-19 - Gibraltar U-19

Austria U-19 are playing Gibraltar U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

France U-19Faroe Islandes U-1913:30

France U-19 - Faroe Islandes U-19

France U-19 are playing Faroe Islandes U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

Iceland U-19Belgium U-1913:30

Iceland U-19 - Belgium U-19

Iceland U-19 are playing Belgium U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

Italy U-19Malta U-1914:00

Italy U-19 - Malta U-19

Italy U-19 are playing Malta U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 14:00 UTC.

Slovenia U-19Sweden U-1917:00

Slovenia U-19 - Sweden U-19

Slovenia U-19 are playing Sweden U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

Finland U-19Denmark U-1918:00

Finland U-19 - Denmark U-19

Finland U-19 are playing Denmark U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 18:00 UTC.

Greece U-19Albania U-1918:30

Greece U-19 - Albania U-19

Greece U-19 are playing Albania U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 13. The match will kick off 18:30 UTC.

VPK AgroEnerhiya11:00

VPK Agro - Enerhiya

VPK Agro are playing Enerhiya at the 2 Liga of Ukraine on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

Al-KawkabAl Najoom12:05

Al-Kawkab - Al Najoom

Al-Kawkab are playing Al Najoom at the Division 1 of Saudi Arabia on November 13. The match will kick off 12:05 UTC.

Al TaqdomOhod12:15

Al Taqdom - Ohod

Al Taqdom are playing Ohod at the Division 1 of Saudi Arabia on November 13. The match will kick off 12:15 UTC.

Al JabalainAl Nahdha12:20

Al Jabalain - Al Nahdha

Al Jabalain are playing Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 13. The match will kick off 12:20 UTC.

Al-AnsarHottain15:15

Al-Ansar - Hottain

Al-Ansar are playing Hottain at the Division 1 of Saudi Arabia on November 13. The match will kick off 15:15 UTC.

Shortan GuzorIstiklol Fergana09:00

Shortan Guzor - Istiklol Fergana

Shortan Guzor are playing Istiklol Fergana at the Pro League A of Uzbekistan on November 13. The match will kick off 09:00 UTC.

Oq-tepaSherdor11:00

Oq-tepa - Sherdor

Oq-tepa are playing Sherdor at the Pro League A of Uzbekistan on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

IftixorXorazm UrganchPostponedPst

Iftixor - Xorazm Urganch

Iftixor are playing Xorazm Urganch at the Pro League A of Uzbekistan on November 13.

Neftchi FerganaMashal Muborak17:00

Neftchi Fergana - Mashal Muborak

Neftchi Fergana are playing Mashal Muborak at the Pro League A of Uzbekistan on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

MC AlgerJS Kabylie17:45

MC Alger - JS Kabylie

MC Alger are playing JS Kabylie at the Ligue 1 of Algeria on November 13. The match will kick off 17:45 UTC.

CS Don BoscoVita Club11:30

CS Don Bosco - Vita Club

CS Don Bosco are playing Vita Club at the Super Ligue of Dr Congo on November 13. The match will kick off 11:30 UTC.

DR Congo RangersMotema Pembe13:30

DR Congo Rangers - Motema Pembe

DR Congo Rangers are playing Motema Pembe at the Super Ligue of Dr Congo on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

TP MazembeSanga Balende13:30

TP Mazembe - Sanga Balende

TP Mazembe are playing Sanga Balende at the Super Ligue of Dr Congo on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

ExpressKCCA13:00

Express - KCCA

Express are playing KCCA at the Premier League of Uganda on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.

Police UgandaTooro United13:30

Police Uganda - Tooro United

Police Uganda are playing Tooro United at the Premier League of Uganda on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

SC VillaBUL13:30

SC Villa - BUL

SC Villa are playing BUL at the Premier League of Uganda on November 13. The match will kick off 13:30 UTC.

Real MadrizManaguaPostponedPst

Real Madriz - Managua

Real Madriz are playing Managua at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on November 14.

Deportes TolimaAtletico Nacional00:00

Deportes Tolima - Atletico Nacional

Deportes Tolima are playing Atletico Nacional at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 14. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo CaliSanta Fe Bogota01:30

Deportivo Cali - Santa Fe Bogota

Deportivo Cali are playing Santa Fe Bogota at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 14. The match will kick off 01:30 UTC.

CortuluaTigres Expreso Rojo23:15

Cortulua - Tigres Expreso Rojo

Cortulua are playing Tigres Expreso Rojo at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 13. The match will kick off 23:15 UTC.

Deportes PereiraDeportes Quindio23:15

Deportes Pereira - Deportes Quindio

Deportes Pereira are playing Deportes Quindio at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 13. The match will kick off 23:15 UTC.

RentistasSud America21:00

Rentistas - Sud America

Rentistas are playing Sud America at the Segunda Division of Uruguay on November 13. The match will kick off 21:00 UTC.

Villa EspanolaCerrito21:00

Villa Espanola - Cerrito

Villa Espanola are playing Cerrito at the Segunda Division of Uruguay on November 13. The match will kick off 21:00 UTC.

MetropolitanosMonagas SC20:00

Metropolitanos - Monagas SC

Metropolitanos are playing Monagas SC at the National Cup of Venezuela on November 13. The match will kick off 20:00 UTC.

Zamora FCPuerto Cabello23:00

Zamora FC - Puerto Cabello

Zamora FC are playing Puerto Cabello at the National Cup of Venezuela on November 13. The match will kick off 23:00 UTC.

Thailand U-23Myanmar U-2311:00

Thailand U-23 - Myanmar U-23

Thailand U-23 are playing Myanmar U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 13. The match will kick off 11:00 UTC.

Korea Republic U-23Saudi Arabia U-2311:45

Korea Republic U-23 - Saudi Arabia U-23

Korea Republic U-23 are playing Saudi Arabia U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 13. The match will kick off 11:45 UTC.

Jordan U-23Bahrain U-2315:00

Jordan U-23 - Bahrain U-23

Jordan U-23 are playing Bahrain U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 13. The match will kick off 15:00 UTC.

United Arab Emirates U-23Syria U-2315:00

United Arab Emirates U-23 - Syria U-23

United Arab Emirates U-23 are playing Syria U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 13. The match will kick off 15:00 UTC.

Brazil U-23USA U-2317:00

Brazil U-23 - USA U-23

Brazil U-23 are playing USA U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 13. The match will kick off 17:00 UTC.

Argentina U-23Chile U-2319:15

Argentina U-23 - Chile U-23

Argentina U-23 are playing Chile U-23 at the FRIENDLIES U-23 of International on November 13. The match will kick off 19:15 UTC.

Portugal U-19Germany U-1913:00

Portugal U-19 - Germany U-19

Portugal U-19 are playing Germany U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 13. The match will kick off 13:00 UTC.