Upcoming Fixtures
AlmansaCalvo SoteloSunday 17:00

Almansa - Calvo Sotelo

Almansa are playing Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 1. The match will kick off 17:00 UTC.

Calvo SoteloAlmagro FCNovember 7th 23:00

Calvo Sotelo - Almagro FC

Calvo Sotelo are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 7. The match will kick off 23:00 UTC.

Latest Results
Calvo Sotelo1 - 2UCAM Murciaa day ago After Extra TimeAET

Calvo Sotelo - UCAM Murcia

Calvo Sotelo played UCAM Murcia at the Copa Federacion of Spain on October 28. The match kicked off 18:00 UTC. UCAM Murcia won 1-2 in the extra time.

Calvo Sotelo5 - 2Ciudad de Torredonjimeno8 days ago Full TimeFT

Calvo Sotelo - Ciudad de Torredonjimeno

Calvo Sotelo played Ciudad de Torredonjimeno at the Copa Federacion of Spain on October 21. The match kicked off 18:00 UTC. Calvo Sotelo won 5-2.

Socuellamos3 - 0Calvo Sotelo8 months ago Full TimeFT

Socuellamos - Calvo Sotelo

Socuellamos played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 1. The match kicked off 11:00 UTC. Socuellamos won 3-0.

Calvo Sotelo3 - 1Illescas8 months ago Full TimeFT

Calvo Sotelo - Illescas

Calvo Sotelo played Illescas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 23. The match kicked off 16:00 UTC. Calvo Sotelo won 3-1.

Calvo Sotelo2 - 1Albacete-28 months ago Full TimeFT

Calvo Sotelo - Albacete-2

Calvo Sotelo played Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 16. The match kicked off 16:00 UTC. Calvo Sotelo won 2-1.

Almansa1 - 0Calvo Sotelo9 months ago Full TimeFT

Almansa - Calvo Sotelo

Almansa played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 9. The match kicked off 16:00 UTC. Almansa won 1-0.

Calvo Sotelo1 - 1FC Guadalajara9 months ago Full TimeFT

Calvo Sotelo - FC Guadalajara

Calvo Sotelo played FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 2. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Villacanas0 - 0Calvo Sotelo9 months ago Full TimeFT

Villacanas - Calvo Sotelo

Villacanas played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 25. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Calvo Sotelo3 - 0Manchego9 months ago Full TimeFT

Calvo Sotelo - Manchego

Calvo Sotelo played Manchego at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 19. The match kicked off 16:00 UTC. Calvo Sotelo won 3-0.

Torrijos2 - 0Calvo Sotelo10 months ago Full TimeFT

Torrijos - Calvo Sotelo

Torrijos played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 12. The match kicked off 15:30 UTC. Torrijos won 2-0.

La Roda1 - 2Calvo Sotelo10 months ago Full TimeFT

La Roda - Calvo Sotelo

La Roda played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on January 5. The match kicked off 11:00 UTC. Calvo Sotelo won 1-2.

Calvo Sotelo7 - 0Pedroneras10 months ago Full TimeFT

Calvo Sotelo - Pedroneras

Calvo Sotelo played Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 21. The match kicked off 17:00 UTC. Calvo Sotelo won 7-0.

Calvo Sotelo4 - 0Conquensea year ago Full TimeFT

Calvo Sotelo - Conquense

Calvo Sotelo played Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 1. The match kicked off 16:00 UTC. Calvo Sotelo won 4-0.

Calvo Sotelo4 - 0Almagro FCa year ago Full TimeFT

Calvo Sotelo - Almagro FC

Calvo Sotelo played Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 16. The match kicked off 16:00 UTC. Calvo Sotelo won 4-0.

Tarancon2 - 0Calvo Soteloa year ago Full TimeFT

Tarancon - Calvo Sotelo

Tarancon played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 10. The match kicked off 16:00 UTC. Tarancon won 2-0.

Calvo Sotelo0 - 0Atletico Ibanesa year ago Full TimeFT

Calvo Sotelo - Atletico Ibanes

Calvo Sotelo played Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on November 3. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Quintanar del Rey1 - 0Calvo Soteloa year ago Full TimeFT

Quintanar del Rey - Calvo Sotelo

Quintanar del Rey played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 13. The match kicked off 15:30 UTC. Quintanar del Rey won 1-0.

Illescas0 - 0Calvo Soteloa year ago Full TimeFT

Illescas - Calvo Sotelo

Illescas played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 29. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Albacete-21 - 2Calvo Soteloa year ago Full TimeFT

Albacete-2 - Calvo Sotelo

Albacete-2 played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. Calvo Sotelo won 1-2.

FC Guadalajara1 - 0Calvo Soteloa year ago Full TimeFT

FC Guadalajara - Calvo Sotelo

FC Guadalajara played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 14. The match kicked off 18:00 UTC. FC Guadalajara won 1-0.

Calvo Sotelo is a football club from Spain competing in the Tercera Division, Group 18 of Spain. ScoreBat covers all matches of Calvo Sotelo in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Calvo Sotelo roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Calvo Sotelo for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Calvo Sotelo goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Calvo Sotelo livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Calvo Sotelo, who will be playing Almansa on Sunday in the Tercera Division, Group 18 of Spain. You can watch Almansa vs Calvo Sotelo live stream on ScoreBat. The match will kick off 17:00 UTC. After that, Calvo Sotelo will play Almagro FC on November 7th.

Matchday Live
ClujYoung Boys20:00

Cluj - Young Boys

Cluj are playing Young Boys at the Group A of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

RomaCSKA Sofia20:00

Roma - CSKA Sofia

Roma are playing CSKA Sofia at the Group A of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

ArsenalDundalk20:00

Arsenal - Dundalk

Arsenal are playing Dundalk at the Group B of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

MoldeRapid20:00

Molde - Rapid

Molde are playing Rapid at the Group B of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

NiceHapoel Beer Sheva20:00

Nice - Hapoel Beer Sheva

Nice are playing Hapoel Beer Sheva at the Group C of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Slavia PrahaBayer Leverkusen20:00

Slavia Praha - Bayer Leverkusen

Slavia Praha are playing Bayer Leverkusen at the Group C of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

BenficaStandard20:00

Benfica - Standard

Benfica are playing Standard at the Group D of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

RangersLech20:00

Rangers - Lech

Rangers are playing Lech at the Group D of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Granada CFPAOK20:00

Granada CF - PAOK

Granada CF are playing PAOK at the Group E of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

OmoniaPSV20:00

Omonia - PSV

Omonia are playing PSV at the Group E of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

AZRijeka20:00

AZ - Rijeka

AZ are playing Rijeka at the Group F of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Real SociedadNapoli20:00

Real Sociedad - Napoli

Real Sociedad are playing Napoli at the Group F of Europa League on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

AEKLeicester City17:55

AEK - Leicester City

AEK are playing Leicester City at the Group G of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

ZoryaBraga17:55

Zorya - Braga

Zorya are playing Braga at the Group G of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

AC MilanSparta Praha17:55

AC Milan - Sparta Praha

AC Milan are playing Sparta Praha at the Group H of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

LilleCeltic17:55

Lille - Celtic

Lille are playing Celtic at the Group H of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

Demir Grup SivassporMaccabi Tel Aviv17:55

Demir Grup Sivasspor - Maccabi Tel Aviv

Demir Grup Sivasspor are playing Maccabi Tel Aviv at the Group I of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

QarabagVillarreal17:55

Qarabag - Villarreal

Qarabag are playing Villarreal at the Group I of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

AntwerpTottenham Hotspur17:55

Antwerp - Tottenham Hotspur

Antwerp are playing Tottenham Hotspur at the Group J of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

LASK LinzLudogorets17:55

LASK Linz - Ludogorets

LASK Linz are playing Ludogorets at the Group J of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

CSKADinamo Zagreb17:55

CSKA - Dinamo Zagreb

CSKA are playing Dinamo Zagreb at the Group K of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

FeyenoordWolfsberger AC17:55

Feyenoord - Wolfsberger AC

Feyenoord are playing Wolfsberger AC at the Group K of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

Crvena ZvezdaLiberec17:55

Crvena Zvezda - Liberec

Crvena Zvezda are playing Liberec at the Group L of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

GentHoffenheim17:55

Gent - Hoffenheim

Gent are playing Hoffenheim at the Group L of Europa League on October 29. The match will kick off 17:55 UTC.

Lori1 - 1UrartuFull TimeFT

Lori - Urartu

Lori played Urartu at the Premier League of Armenia on October 29. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpija2 - 0BravoFull TimeFT

Olimpija - Bravo

Olimpija played Bravo at the 1. SNL of Slovenia on October 29. The match kicked off 14:45 UTC. Olimpija won 2-0.

Mura1 - 0Maribor47'

Mura - Maribor

Mura are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on October 29. The match kicked off 16:30 UTC. It's the second half and Mura are winning 1-0.

AluminijDomzalePostponedPst

Aluminij - Domzale

Aluminij are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on October 29.

AD Alcorcon1 - 2Sporting GijonFull TimeFT

AD Alcorcon - Sporting Gijon

AD Alcorcon played Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on October 29. The match kicked off 15:30 UTC. Sporting Gijon won 1-2.

MallorcaMalaga18:00

Mallorca - Malaga

Mallorca are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on October 29. The match will kick off 18:00 UTC.

MirandesZaragoza18:00

Mirandes - Zaragoza

Mirandes are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on October 29. The match will kick off 18:00 UTC.

TenerifeLugo18:00

Tenerife - Lugo

Tenerife are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on October 29. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayo VallecanoFuenlabrada20:30

Rayo Vallecano - Fuenlabrada

Rayo Vallecano are playing Fuenlabrada at the Segunda Division of Spain on October 29. The match will kick off 20:30 UTC.

SabadellLeganes20:30

Sabadell - Leganes

Sabadell are playing Leganes at the Segunda Division of Spain on October 29. The match will kick off 20:30 UTC.

SiriusAIK18:00

Sirius - AIK

Sirius are playing AIK at the Allsvenskan of Sweden on October 29. The match will kick off 18:00 UTC.

Stade Lausanne OuchyGrasshoppers19:00

Stade Lausanne Ouchy - Grasshoppers

Stade Lausanne Ouchy are playing Grasshoppers at the Challenge League of Switzerland on October 29. The match will kick off 19:00 UTC.

Johor Darul TVissel KobePostponedPst

Johor Darul T - Vissel Kobe

Johor Darul T are playing Vissel Kobe at the Group Stage of Asian Champions League on October 29.

Shanghai SIPGSydney FCPostponedPst

Shanghai SIPG - Sydney FC

Shanghai SIPG are playing Sydney FC at the Group Stage of Asian Champions League on October 29.

Jiangsu Suning1 - 1Shanghai SIPGFull TimeFT

Jiangsu Suning - Shanghai SIPG

Jiangsu Suning played Shanghai SIPG at the Super League, Playoffs of China on October 29. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wuhan Zall2 - 1Qingdao HuanghaiFull TimeFT

Wuhan Zall - Qingdao Huanghai

Wuhan Zall played Qingdao Huanghai at the Super League, 9-16 place of China on October 29. The match kicked off 07:30 UTC. Wuhan Zall won 2-1.

Al Baten2 - 1Al Raed BuraidahFull TimeFT

Al Baten - Al Raed Buraidah

Al Baten played Al Raed Buraidah at the Pro League of Saudi Arabia on October 29. The match kicked off 14:50 UTC. Al Baten won 2-1.

Al Quadisiya Khobar0 - 0Al Taawon45 +2'

Al Quadisiya Khobar - Al Taawon

Al Quadisiya Khobar are playing Al Taawon at the Pro League of Saudi Arabia on October 29. The match kicked off 16:50 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Dhafra3 - 1Al FujairahFull TimeFT

Al Dhafra - Al Fujairah

Al Dhafra played Al Fujairah at the Premier League of Uae on October 29. The match kicked off 14:15 UTC. Al Dhafra won 3-1.

Al Jazeera Abu Dhabi2 - 0Ittihad KalbaFull TimeFT

Al Jazeera Abu Dhabi - Ittihad Kalba

Al Jazeera Abu Dhabi played Ittihad Kalba at the Premier League of Uae on October 29. The match kicked off 14:15 UTC. Al Jazeera Abu Dhabi won 2-0.

Al Wasl Dubai0 - 0Al Nasr37'

Al Wasl Dubai - Al Nasr

Al Wasl Dubai are playing Al Nasr at the Premier League of Uae on October 29. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Buxoro2 - 5SodgianaFull TimeFT

Buxoro - Sodgiana

Buxoro played Sodgiana at the PFL of Uzbekistan on October 29. The match kicked off 10:00 UTC. Sodgiana won 2-5.

Atletico San LuisMazatlan03:00

Atletico San Luis - Mazatlan

Atletico San Luis are playing Mazatlan at the Apertura of Mexico on October 30. The match will kick off 03:00 UTC.

Cobresal1 - 0Santiago WanderersHalf TimeHT

Cobresal - Santiago Wanderers

Cobresal are playing Santiago Wanderers at the Primera Division of Chile on October 29. The match kicked off 16:30 UTC. It's half time and Cobresal are winning 1-0.

U. ConcepcionUniversidad de Chile19:00

U. Concepcion - Universidad de Chile

U. Concepcion are playing Universidad de Chile at the Primera Division of Chile on October 29. The match will kick off 19:00 UTC.

Coquimbo UnidoEstudiantes de Merida22:15

Coquimbo Unido - Estudiantes de Merida

Coquimbo Unido are playing Estudiantes de Merida at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 29. The match will kick off 22:15 UTC.

Sol de AmericaUniversidad Catolica Quito22:15

Sol de America - Universidad Catolica Quito

Sol de America are playing Universidad Catolica Quito at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 29. The match will kick off 22:15 UTC.

Union Santa FeEmelec22:15

Union Santa Fe - Emelec

Union Santa Fe are playing Emelec at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 29. The match will kick off 22:15 UTC.

IndependienteTucuman00:30

Independiente - Tucuman

Independiente are playing Tucuman at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 30. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarBahia00:30

Melgar - Bahia

Melgar are playing Bahia at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 30. The match will kick off 00:30 UTC.

Plaza ColoniaJunior00:30

Plaza Colonia - Junior

Plaza Colonia are playing Junior at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 30. The match will kick off 00:30 UTC.

Carlos ManucciCusco20:30

Carlos Manucci - Cusco

Carlos Manucci are playing Cusco at the Primera Division, Clausura of Peru on October 29. The match will kick off 20:30 UTC.

Ararat-20 - 2NoravankFull TimeFT

Ararat-2 - Noravank

Ararat-2 played Noravank at the First division of Armenia on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Noravank won 0-2.

CSKA FC3 - 0Ararat-Armenia-2Full TimeFT

CSKA FC - Ararat-Armenia-2

CSKA FC played Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. CSKA FC won 3-0.

Flora-22 - 0Nomme United36'

Flora-2 - Nomme United

Flora-2 are playing Nomme United at the Esiliiga A of Estonia on October 29. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and Flora-2 are winning 2-0.

Bastia1 - 0Laval17'

Bastia - Laval

Bastia are playing Laval at the National 1 of France on October 29. The match kicked off 17:15 UTC. It's the first half and Bastia are winning 1-0.

EnnepetalHolzwickeder SCPostponedPst

Ennepetal - Holzwickeder SC

Ennepetal are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 29.

GuterslohVictoria ClarholzPostponedPst

Gutersloh - Victoria Clarholz

Gutersloh are playing Victoria Clarholz at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 29.

Preussen Munster-2SiegenPostponedPst

Preussen Munster-2 - Siegen

Preussen Munster-2 are playing Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 29.

Westfalia HerneSprockhovelPostponedPst

Westfalia Herne - Sprockhovel

Westfalia Herne are playing Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 29.

ASC DortmundPaderborn-2PostponedPst

ASC Dortmund - Paderborn-2

ASC Dortmund are playing Paderborn-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 29.

Nyiregyhaza1 - 2PaksAfter Extra TimeAET

Nyiregyhaza - Paks

Nyiregyhaza played Paks at the National cup of Hungary on October 29. The match kicked off 11:30 UTC. Paks won 1-2 in the extra time.

Bekescsaba0 - 3DiosgyorFull TimeFT

Bekescsaba - Diosgyor

Bekescsaba played Diosgyor at the National cup of Hungary on October 29. The match kicked off 15:00 UTC. Diosgyor won 0-3.

PalermoPotenzaPostponedPst

Palermo - Potenza

Palermo are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on October 29.

Fgura United1 - 1Pembroke Athleta78'

Fgura United - Pembroke Athleta

Fgura United are playing Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on October 29. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Swieqi UnitedFC MarsaPostponedPst

Swieqi United - FC Marsa

Swieqi United are playing FC Marsa at the Division 1 of Malta on October 29.

Naxxar LionsZebbug Rangers20:15

Naxxar Lions - Zebbug Rangers

Naxxar Lions are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on October 29. The match will kick off 20:15 UTC.

Qormi FCSan Gwann20:15

Qormi FC - San Gwann

Qormi FC are playing San Gwann at the Division 1 of Malta on October 29. The match will kick off 20:15 UTC.

St. AndrewsPieta Hotspurs20:15

St. Andrews - Pieta Hotspurs

St. Andrews are playing Pieta Hotspurs at the Division 1 of Malta on October 29. The match will kick off 20:15 UTC.

Lech-22 - 3Olimpia ElblagFull TimeFT

Lech-2 - Olimpia Elblag

Lech-2 played Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on October 29. The match kicked off 12:00 UTC. Olimpia Elblag won 2-3.

Lechia Gdansk U-188 - 2Gwarek Zabrze U-18Full TimeFT

Lechia Gdansk U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Lechia Gdansk U-18 played Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on October 29. The match kicked off 10:00 UTC. Lechia Gdansk U-18 won 8-2.

Sporting U-233 - 2Maritimo U-23Full TimeFT

Sporting U-23 - Maritimo U-23

Sporting U-23 played Maritimo U-23 at the League U-23 of Portugal on October 29. The match kicked off 14:00 UTC. Sporting U-23 won 3-2.

Rapid B0 - 1Mioveni50'

Rapid B - Mioveni

Rapid B are playing Mioveni at the Liga 2 of Romania on October 29. The match kicked off 16:30 UTC. It's the second half and Mioveni are winning 0-1.

Ufa U-207 - 6Khimki U-20Full TimeFT

Ufa U-20 - Khimki U-20

Ufa U-20 played Khimki U-20 at the Youth League of Russia on October 29. The match kicked off 06:00 UTC. Ufa U-20 won 7-6.

Torpedo VlChitaPostponedPst

Torpedo Vl - Chita

Torpedo Vl are playing Chita at the PFL, Group 2 of Russia on October 29.

FC Sakhalin1 - 0RyazanFull TimeFT

FC Sakhalin - Ryazan

FC Sakhalin played Ryazan at the PFL, Group 3 of Russia on October 29. The match kicked off 08:00 UTC. FC Sakhalin won 1-0.

Kaluga2 - 3SalyutFull TimeFT

Kaluga - Salyut

Kaluga played Salyut at the PFL, Group 3 of Russia on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Salyut won 2-3.

Khimki-21 - 1Khimik NovomoskovskFull TimeFT

Khimki-2 - Khimik Novomoskovsk

Khimki-2 played Khimik Novomoskovsk at the PFL, Group 3 of Russia on October 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kvant Obninsk1 - 5SaturnFull TimeFT

Kvant Obninsk - Saturn

Kvant Obninsk played Saturn at the PFL, Group 3 of Russia on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Saturn won 1-5.

Avangard1 - 0FK StroginoFull TimeFT

Avangard - FK Strogino

Avangard played FK Strogino at the PFL, Group 3 of Russia on October 29. The match kicked off 12:00 UTC. Avangard won 1-0.

Fakel-20 - 1Znamya NoginskFull TimeFT

Fakel-2 - Znamya Noginsk

Fakel-2 played Znamya Noginsk at the PFL, Group 3 of Russia on October 29. The match kicked off 14:00 UTC. Znamya Noginsk won 0-1.

Metalurg Vidnoe1 - 4Krasnyi-SGAFKSTFull TimeFT

Metalurg Vidnoe - Krasnyi-SGAFKST

Metalurg Vidnoe played Krasnyi-SGAFKST at the PFL, Group 3 of Russia on October 29. The match kicked off 15:00 UTC. Krasnyi-SGAFKST won 1-4.

Sokol1 - 3Metallurg L.Full TimeFT

Sokol - Metallurg L.

Sokol played Metallurg L. at the PFL, Group 3 of Russia on October 29. The match kicked off 15:00 UTC. Metallurg L. won 1-3.

LlagosteraPlatges de Calvia17:00

Llagostera - Platges de Calvia

Llagostera are playing Platges de Calvia at the Copa Federacion of Spain on October 29. The match will kick off 17:00 UTC.

LeioaTropezon18:00

Leioa - Tropezon

Leioa are playing Tropezon at the Copa Federacion of Spain on October 29. The match will kick off 18:00 UTC.

Agri 19701 - 0TokatsporFull TimeFT

Agri 1970 - Tokatspor

Agri 1970 played Tokatspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Agri 1970 won 1-0.

Cengelkoyspor2 - 2Halide Edip AdivarFull TimeFT

Cengelkoyspor - Halide Edip Adivar

Cengelkoyspor played Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Darica Genclerbirligi0 - 2Yeni IskenderunsporFull TimeFT

Darica Genclerbirligi - Yeni Iskenderunspor

Darica Genclerbirligi played Yeni Iskenderunspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Yeni Iskenderunspor won 0-2.

Karaman Belediyespor5 - 1CeyhansporFull TimeFT

Karaman Belediyespor - Ceyhanspor

Karaman Belediyespor played Ceyhanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Karaman Belediyespor won 5-1.

Nazilli Belediyespor1 - 1KutahyasporFull TimeFT

Nazilli Belediyespor - Kutahyaspor

Nazilli Belediyespor played Kutahyaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tekirdagspor0 - 1Kahta 02Full TimeFT

Tekirdagspor - Kahta 02

Tekirdagspor played Kahta 02 at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Kahta 02 won 0-1.

Tepecik Belediye0 - 0FethiyesporFull TimeFT

Tepecik Belediye - Fethiyespor

Tepecik Belediye played Fethiyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yozgatspor2 - 1Mardin BBFull TimeFT

Yozgatspor - Mardin BB

Yozgatspor played Mardin BB at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Yozgatspor won 2-1.

Arnavutkoy3 - 2Artvin HopasporFull TimeFT

Arnavutkoy - Artvin Hopaspor

Arnavutkoy played Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 29. The match kicked off 10:00 UTC. Arnavutkoy won 3-2.

Derincespor0 - 0Nevsehir BelediyeFull TimeFT

Derincespor - Nevsehir Belediye

Derincespor played Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Edirnespor Genclik2 - 1Fatsa BelediyesporFull TimeFT

Edirnespor Genclik - Fatsa Belediyespor

Edirnespor Genclik played Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 29. The match kicked off 10:00 UTC. Edirnespor Genclik won 2-1.

Kemerspor1 - 0Cankaya FKFull TimeFT

Kemerspor - Cankaya FK

Kemerspor played Cankaya FK at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 29. The match kicked off 10:00 UTC. Kemerspor won 1-0.

Manisaspor1 - 2AlemdagsporFull TimeFT

Manisaspor - Alemdagspor

Manisaspor played Alemdagspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 29. The match kicked off 10:00 UTC. Alemdagspor won 1-2.

OfsporYesilyurt BelediyePostponedPst

Ofspor - Yesilyurt Belediye

Ofspor are playing Yesilyurt Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 29.

Yeni Diyarbakirspor2 - 1Kizilcabolukspor81'

Yeni Diyarbakirspor - Kizilcabolukspor

Yeni Diyarbakirspor are playing Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 29. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and Yeni Diyarbakirspor are winning 2-1.

Batman Petrolspor1 - 0YalovasporFull TimeFT

Batman Petrolspor - Yalovaspor

Batman Petrolspor played Yalovaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Batman Petrolspor won 1-0.

Carsambaspor5 - 0ArhavisporFull TimeFT

Carsambaspor - Arhavispor

Carsambaspor played Arhavispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Carsambaspor won 5-0.

Karsiyaka5 - 1CizresporFull TimeFT

Karsiyaka - Cizrespor

Karsiyaka played Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Karsiyaka won 5-1.

Sile Yildizspor0 - 0GolcuksporFull TimeFT

Sile Yildizspor - Golcukspor

Sile Yildizspor played Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Somaspor3 - 0CatalcasporFull TimeFT

Somaspor - Catalcaspor

Somaspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 29. The match kicked off 11:00 UTC. Somaspor won 3-0.

Icel Idmanyurdu Spor0 - 0Elaziz Belediyespor81'

Icel Idmanyurdu Spor - Elaziz Belediyespor

Icel Idmanyurdu Spor are playing Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 29. The match kicked off 16:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Meizhou Hakka4 - 2Zhejiang GreentownFull TimeFT

Meizhou Hakka - Zhejiang Greentown

Meizhou Hakka played Zhejiang Greentown at the League 1, Promotion Round of China on October 29. The match kicked off 07:00 UTC. Meizhou Hakka won 4-2.

Nei Mongol1 - 1Shaanxi ChanganFull TimeFT

Nei Mongol - Shaanxi Changan

Nei Mongol played Shaanxi Changan at the League 1, Relegation Round of China on October 29. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beijing Renhe2 - 3Liaoning ShenyangFull TimeFT

Beijing Renhe - Liaoning Shenyang

Beijing Renhe played Liaoning Shenyang at the League 1, Relegation Round of China on October 29. The match kicked off 11:35 UTC. Liaoning Shenyang won 2-3.

PSISPSM MakassarPostponedPst

PSIS - PSM Makassar

PSIS are playing PSM Makassar at the Liga 1 of Indonesia on October 29.

PersibTIRA PersikaboPostponedPst

Persib - TIRA Persikabo

Persib are playing TIRA Persikabo at the Liga 1 of Indonesia on October 29.

Shabab Alordon0 - 4Al Jazeera J.Full TimeFT

Shabab Alordon - Al Jazeera J.

Shabab Alordon played Al Jazeera J. at the Premier League of Jordan on October 29. The match kicked off 15:00 UTC. Al Jazeera J. won 0-4.

Al Kuwait0 - 0Al NasarFull TimeFT

Al Kuwait - Al Nasar

Al Kuwait played Al Nasar at the Premier League of Kuwait on October 29. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Khaitan1 - 0Al FehaiheelFull TimeFT

Khaitan - Al Fehaiheel

Khaitan played Al Fehaiheel at the Premier League of Kuwait on October 29. The match kicked off 14:30 UTC. Khaitan won 1-0.

Al Arabi0 - 0Al QuadsiaHalf TimeHT

Al Arabi - Al Quadsia

Al Arabi are playing Al Quadsia at the Premier League of Kuwait on October 29. The match kicked off 16:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Al Sahil0 - 0Kazma45 +6'

Al Sahil - Kazma

Al Sahil are playing Kazma at the Premier League of Kuwait on October 29. The match kicked off 16:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al BiddaAl Waab15:30

Al Bidda - Al Waab

Al Bidda are playing Al Waab at the Second Division of Qatar on October 29. The match will kick off 15:30 UTC.

Al Muaidar2 - 2Al ShahaniyaFull TimeFT

Al Muaidar - Al Shahaniya

Al Muaidar played Al Shahaniya at the Second Division of Qatar on October 29. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lusial City1 - 5Al ShamalFull TimeFT

Lusial City - Al Shamal

Lusial City played Al Shamal at the Second Division of Qatar on October 29. The match kicked off 15:30 UTC. Al Shamal won 1-5.

Jaish1 - 0TaliyaFull TimeFT

Jaish - Taliya

Jaish played Taliya at the Premier League of Syria on October 29. The match kicked off 12:00 UTC. Jaish won 1-0.

Saigon2 - 1Than Quang NinhFull TimeFT

Saigon - Than Quang Ninh

Saigon played Than Quang Ninh at the V-League, Championship Group of Vietnam on October 29. The match kicked off 12:15 UTC. Saigon won 2-1.

Viettel0 - 0FC Ha NoiFull TimeFT

Viettel - FC Ha Noi

Viettel played FC Ha Noi at the V-League, Championship Group of Vietnam on October 29. The match kicked off 12:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

TP MazembeManiema Union13:00

TP Mazembe - Maniema Union

TP Mazembe are playing Maniema Union at the Super Ligue of Dr Congo on October 29. The match will kick off 13:00 UTC.

Saint Eloi LupopoFC Renaissance14:30

Saint Eloi Lupopo - FC Renaissance

Saint Eloi Lupopo are playing FC Renaissance at the Super Ligue of Dr Congo on October 29. The match will kick off 14:30 UTC.

Aswan FC1 - 3El Ittihad Al SakandaryFull TimeFT

Aswan FC - El Ittihad Al Sakandary

Aswan FC played El Ittihad Al Sakandary at the Premier League of Egypt on October 29. The match kicked off 15:30 UTC. El Ittihad Al Sakandary won 1-3.

El Entag El HarbyMisr El-Maqasha18:00

El Entag El Harby - Misr El-Maqasha

El Entag El Harby are playing Misr El-Maqasha at the Premier League of Egypt on October 29. The match will kick off 18:00 UTC.

GuadalupeCS Cartagines02:00

Guadalupe - CS Cartagines

Guadalupe are playing CS Cartagines at the Apertura of Costa Rica on October 30. The match will kick off 02:00 UTC.

Xelaju0 - 0Antigua GFC36'

Xelaju - Antigua GFC

Xelaju are playing Antigua GFC at the Apertura of Guatemala on October 29. The match kicked off 17:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AtlanteDorados01:00

Atlante - Dorados

Atlante are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 30. The match will kick off 01:00 UTC.

Leon WQueretaro W21:45

Leon W - Queretaro W

Leon W are playing Queretaro W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on October 29. The match will kick off 21:45 UTC.

Real MadrizDeportivo Ocotal01:00

Real Madriz - Deportivo Ocotal

Real Madriz are playing Deportivo Ocotal at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on October 30. The match will kick off 01:00 UTC.

Arabe UnidoSporting San Miguelito21:00

Arabe Unido - Sporting San Miguelito

Arabe Unido are playing Sporting San Miguelito at the LFP, Clausura of Panama on October 29. The match will kick off 21:00 UTC.

Alianza FCTauro FC23:00

Alianza FC - Tauro FC

Alianza FC are playing Tauro FC at the LFP, Clausura of Panama on October 29. The match will kick off 23:00 UTC.

RB BragantinoPalmeiras22:00

RB Bragantino - Palmeiras

RB Bragantino are playing Palmeiras at the National Cup of Brasil on October 29. The match will kick off 22:00 UTC.

GremioJuventude00:30

Gremio - Juventude

Gremio are playing Juventude at the National Cup of Brasil on October 30. The match will kick off 00:30 UTC.

ItuanoBrusque23:00

Ituano - Brusque

Ituano are playing Brusque at the Serie C of Brasil on October 29. The match will kick off 23:00 UTC.

Sport Recife U-20Avai U-2018:00

Sport Recife U-20 - Avai U-20

Sport Recife U-20 are playing Avai U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on October 29. The match will kick off 18:00 UTC.

Goias U-20Flamengo U-2018:30

Goias U-20 - Flamengo U-20

Goias U-20 are playing Flamengo U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on October 29. The match will kick off 18:30 UTC.

Palmeiras U-20Londrina U-2023:00

Palmeiras U-20 - Londrina U-20

Palmeiras U-20 are playing Londrina U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on October 29. The match will kick off 23:00 UTC.

Tigres Expreso RojoDeportes Pereira19:00

Tigres Expreso Rojo - Deportes Pereira

Tigres Expreso Rojo are playing Deportes Pereira at the National cup of Colombia on October 29. The match will kick off 19:00 UTC.

LeonesAguilas Doradas20:00

Leones - Aguilas Doradas

Leones are playing Aguilas Doradas at the National cup of Colombia on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Real San AndresBoyaco Chico20:00

Real San Andres - Boyaco Chico

Real San Andres are playing Boyaco Chico at the National cup of Colombia on October 29. The match will kick off 20:00 UTC.

Independiente Santa FePatriotas20:30

Independiente Santa Fe - Patriotas

Independiente Santa Fe are playing Patriotas at the National cup of Colombia on October 29. The match will kick off 20:30 UTC.

CucutaDeportivo La Equidad22:45

Cucuta - Deportivo La Equidad

Cucuta are playing Deportivo La Equidad at the National cup of Colombia on October 29. The match will kick off 22:45 UTC.

Alianza PetroleraAtletico Bucaramanga01:10

Alianza Petrolera - Atletico Bucaramanga

Alianza Petrolera are playing Atletico Bucaramanga at the National cup of Colombia on October 30. The match will kick off 01:10 UTC.

Zamora FCMonagas SC21:00

Zamora FC - Monagas SC

Zamora FC are playing Monagas SC at the Primera of Venezuela on October 29. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo TachiraMetropolitanos00:00

Deportivo Tachira - Metropolitanos

Deportivo Tachira are playing Metropolitanos at the Primera of Venezuela on October 30. The match will kick off 00:00 UTC.