Boleslav logo
Czech Republic

Boleslav Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
OpavaBoleslavSaturday 13:30

Opava - Boleslav

Opava are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on November 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Latest Results
Boleslav2 - 1Bohemians 19059 days ago Full TimeFT

Boleslav - Bohemians 1905

Boleslav played Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on November 8. The match kicked off 17:00 UTC. Boleslav won 2-1.

Olomouc2 - 2Boleslav15 days ago Full TimeFT

Olomouc - Boleslav

Olomouc played Boleslav at the First League of Czech Republic on November 2. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Boleslav1 - 3Liberec21 days ago Full TimeFT

Boleslav - Liberec

Boleslav played Liberec at the First League of Czech Republic on October 27. The match kicked off 13:30 UTC. Liberec won 1-3.

Zlin0 - 2Boleslava month ago Full TimeFT

Zlin - Boleslav

Zlin played Boleslav at the First League of Czech Republic on October 19. The match kicked off 14:30 UTC. Boleslav won 0-2.

Boleslav2 - 1Plzena month ago Full TimeFT

Boleslav - Plzen

Boleslav played Plzen at the First League of Czech Republic on October 6. The match kicked off 13:30 UTC. Boleslav won 2-1.

Boleslav4 - 2Chrudim2 months ago Full TimeFT

Boleslav - Chrudim

Boleslav played Chrudim at the National cup of Czech Republic on October 1. The match kicked off 14:00 UTC. Boleslav won 4-2.

Slavia Praha1 - 0Boleslav2 months ago Full TimeFT

Slavia Praha - Boleslav

Slavia Praha played Boleslav at the First League of Czech Republic on September 28. The match kicked off 17:00 UTC. Slavia Praha won 1-0.

Boleslav2 - 0Ostrava2 months ago Full TimeFT

Boleslav - Ostrava

Boleslav played Ostrava at the First League of Czech Republic on September 22. The match kicked off 13:30 UTC. Boleslav won 2-0.

Teplice2 - 0Boleslav2 months ago Full TimeFT

Teplice - Boleslav

Teplice played Boleslav at the First League of Czech Republic on September 18. The match kicked off 16:00 UTC. Teplice won 2-0.

Boleslav6 - 0Pribram2 months ago Full TimeFT

Boleslav - Pribram

Boleslav played Pribram at the First League of Czech Republic on September 14. The match kicked off 14:30 UTC. Boleslav won 6-0.

Slovacko1 - 1Boleslav3 months ago Full TimeFT

Slovacko - Boleslav

Slovacko played Boleslav at the First League of Czech Republic on August 31. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Boleslav4 - 2Budejovice3 months ago Full TimeFT

Boleslav - Budejovice

Boleslav played Budejovice at the First League of Czech Republic on August 25. The match kicked off 14:30 UTC. Boleslav won 4-2.

Jablonec2 - 1Boleslav3 months ago Full TimeFT

Jablonec - Boleslav

Jablonec played Boleslav at the First League of Czech Republic on August 18. The match kicked off 15:00 UTC. Jablonec won 2-1.

Boleslav0 - 1Steaua3 months ago Full TimeFT

Boleslav - Steaua

Boleslav played Steaua at the Third qualifying round of Europa League on August 15. The match kicked off 17:00 UTC. Steaua won 0-1.

Boleslav4 - 3Sparta Praha3 months ago Full TimeFT

Boleslav - Sparta Praha

Boleslav played Sparta Praha at the First League of Czech Republic on August 11. The match kicked off 17:00 UTC. Boleslav won 4-3.

Steaua0 - 0Boleslav3 months ago Full TimeFT

Steaua - Boleslav

Steaua played Boleslav at the Third qualifying round of Europa League on August 8. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ordabasy2 - 3Boleslav4 months ago Full TimeFT

Ordabasy - Boleslav

Ordabasy played Boleslav at the Second qualifying round of Europa League on August 1. The match kicked off 14:00 UTC. Boleslav won 2-3.

Boleslav4 - 1Opava4 months ago Full TimeFT

Boleslav - Opava

Boleslav played Opava at the First League of Czech Republic on July 28. The match kicked off 14:30 UTC. Boleslav won 4-1.

Bohemians 19053 - 0Boleslav4 months ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Boleslav

Bohemians 1905 played Boleslav at the First League of Czech Republic on July 21. The match kicked off 14:30 UTC. Bohemians 1905 won 3-0.

Cluj1 - 0Boleslav5 months ago Full TimeFT

Cluj - Boleslav

Cluj played Boleslav at the Club Friendlies of International on June 28. The match kicked off 13:45 UTC. Cluj won 1-0.

Boleslav (also known as Mlada Boleslav) is a football club from Czech Republic competing in the First League of Czech Republic. ScoreBat covers all matches of Boleslav in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Boleslav roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Boleslav for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Boleslav goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Boleslav livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Boleslav, who will be playing Opava on Saturday in the First League of Czech Republic. You can watch Opava vs Boleslav live stream on ScoreBat. The match will kick off 13:30 UTC..

Matchday Live
GibraltarSwitzerland19:45

Gibraltar - Switzerland

Gibraltar are playing Switzerland at the QR, Group D of European Championship on November 18. The match will kick off 19:45 UTC.

IrelandDenmark19:45

Ireland - Denmark

Ireland are playing Denmark at the QR, Group D of European Championship on November 18. The match will kick off 19:45 UTC.

MaltaNorway19:45

Malta - Norway

Malta are playing Norway at the QR, Group F of European Championship on November 18. The match will kick off 19:45 UTC.

SpainRomania19:45

Spain - Romania

Spain are playing Romania at the QR, Group F of European Championship on November 18. The match will kick off 19:45 UTC.

SwedenFaroe Islandes19:45

Sweden - Faroe Islandes

Sweden are playing Faroe Islandes at the QR, Group F of European Championship on November 18. The match will kick off 19:45 UTC.

GreeceFinland19:45

Greece - Finland

Greece are playing Finland at the QR, Group J of European Championship on November 18. The match will kick off 19:45 UTC.

ItalyArmenia19:45

Italy - Armenia

Italy are playing Armenia at the QR, Group J of European Championship on November 18. The match will kick off 19:45 UTC.

LiechtensteinBosnia and Herzegovina19:45

Liechtenstein - Bosnia and Herzegovina

Liechtenstein are playing Bosnia and Herzegovina at the QR, Group J of European Championship on November 18. The match will kick off 19:45 UTC.

Italy U-20Switzerland U-2014:00

Italy U-20 - Switzerland U-20

Italy U-20 are playing Switzerland U-20 at the U-20 Elite League of Europe on November 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Portugal U-20Germany U-2018:30

Portugal U-20 - Germany U-20

Portugal U-20 are playing Germany U-20 at the U-20 Elite League of Europe on November 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Slovakia U-21Georgia U-2117:00

Slovakia U-21 - Georgia U-21

Slovakia U-21 are playing Georgia U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on November 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Croatia U-21Czech Republic U-2117:00

Croatia U-21 - Czech Republic U-21

Croatia U-21 are playing Czech Republic U-21 at the Qualifying round, Group 4 of Uefa Under-21 on November 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Sao TomeGhana16:00

Sao Tome - Ghana

Sao Tome are playing Ghana at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on November 18. The match will kick off 16:00 UTC.

GambiaDR Congo16:00

Gambia - DR Congo

Gambia are playing DR Congo at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on November 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Cape VerdeMozambique16:00

Cape Verde - Mozambique

Cape Verde are playing Mozambique at the qualifying round, Group F of Africa Nations Cup on November 18. The match will kick off 16:00 UTC.

CommoresEgypt13:00

Commores - Egypt

Commores are playing Egypt at the qualifying round, Group G of Africa Nations Cup on November 18. The match will kick off 13:00 UTC.

KenyaTogo16:00

Kenya - Togo

Kenya are playing Togo at the qualifying round, Group G of Africa Nations Cup on November 18. The match will kick off 16:00 UTC.

BotswanaAlgeria19:00

Botswana - Algeria

Botswana are playing Algeria at the qualifying round, Group H of Africa Nations Cup on November 18. The match will kick off 19:00 UTC.

VascoGoias22:30

Vasco - Goias

Vasco are playing Goias at the Serie A of Brasil on November 18. The match will kick off 22:30 UTC.

CruzeiroAvai Florianopolis23:00

Cruzeiro - Avai Florianopolis

Cruzeiro are playing Avai Florianopolis at the Serie A of Brasil on November 18. The match will kick off 23:00 UTC.

Real GarcilasoUnion Comercio20:00

Real Garcilaso - Union Comercio

Real Garcilaso are playing Union Comercio at the Primera Division, Clausura of Peru on November 18. The match will kick off 20:00 UTC.

ArgentinaUruguay19:15

Argentina - Uruguay

Argentina are playing Uruguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 18. The match will kick off 19:15 UTC.

PanamaBolivia01:00

Panama - Bolivia

Panama are playing Bolivia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Carshalton AthleticBrightlingsea Regent19:45

Carshalton Athletic - Brightlingsea Regent

Carshalton Athletic are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on November 18. The match will kick off 19:45 UTC.

Haringey BoroughHornchurchPostponedPst

Haringey Borough - Hornchurch

Haringey Borough are playing Hornchurch at the NL Premier, Isthmian of England on November 18.

Leeds U-23Barnsley U-2312:00

Leeds U-23 - Barnsley U-23

Leeds U-23 are playing Barnsley U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Charlton U-23Watford U-2313:00

Charlton U-23 - Watford U-23

Charlton U-23 are playing Watford U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Crewe U-23Birmingham U-2313:00

Crewe U-23 - Birmingham U-23

Crewe U-23 are playing Birmingham U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Crystal Palace U-23Bristol City U-2313:00

Crystal Palace U-23 - Bristol City U-23

Crystal Palace U-23 are playing Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Bolton U-23Sheffield Utd U-2319:00

Bolton U-23 - Sheffield Utd U-23

Bolton U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 18. The match will kick off 19:00 UTC.

GianninaApollon Pontou15:00

Giannina - Apollon Pontou

Giannina are playing Apollon Pontou at the Super League 2 of Greece on November 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Backa PalankaFK Metalac12:00

Backa Palanka - FK Metalac

Backa Palanka are playing FK Metalac at the Prva Liga of Serbia on November 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Dinamo VranjeSindelic12:00

Dinamo Vranje - Sindelic

Dinamo Vranje are playing Sindelic at the Prva Liga of Serbia on November 18. The match will kick off 12:00 UTC.

GraficarBuducnost Dobanovci12:00

Graficar - Buducnost Dobanovci

Graficar are playing Buducnost Dobanovci at the Prva Liga of Serbia on November 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Kabel Novi SadZlatibor Cajetina12:00

Kabel Novi Sad - Zlatibor Cajetina

Kabel Novi Sad are playing Zlatibor Cajetina at the Prva Liga of Serbia on November 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Novi PazarKolubara12:00

Novi Pazar - Kolubara

Novi Pazar are playing Kolubara at the Prva Liga of Serbia on November 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Radnicki PirotZarkovo12:00

Radnicki Pirot - Zarkovo

Radnicki Pirot are playing Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on November 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Semendrija 1924Radnicki Kragujevac12:00

Semendrija 1924 - Radnicki Kragujevac

Semendrija 1924 are playing Radnicki Kragujevac at the Prva Liga of Serbia on November 18. The match will kick off 12:00 UTC.

ZemunTrajal Krusevac12:00

Zemun - Trajal Krusevac

Zemun are playing Trajal Krusevac at the Prva Liga of Serbia on November 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Andorra U-17Montenegro U-1714:00

Andorra U-17 - Montenegro U-17

Andorra U-17 are playing Montenegro U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Israel U-17Ireland U-1714:00

Israel U-17 - Ireland U-17

Israel U-17 are playing Ireland U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on November 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Ittifaq MaqabaMuharraq15:00

Al Ittifaq Maqaba - Muharraq

Al Ittifaq Maqaba are playing Muharraq at the National cup of Bahrain on November 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Ittihad HAl Shabbab Manama15:00

Al Ittihad H - Al Shabbab Manama

Al Ittihad H are playing Al Shabbab Manama at the National cup of Bahrain on November 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Isa TownEast Riffa15:00

Isa Town - East Riffa

Isa Town are playing East Riffa at the National cup of Bahrain on November 18. The match will kick off 15:00 UTC.

QalaliManama15:00

Qalali - Manama

Qalali are playing Manama at the National cup of Bahrain on November 18. The match will kick off 15:00 UTC.

PSM MakassarPersipura Jayapura11:30

PSM Makassar - Persipura Jayapura

PSM Makassar are playing Persipura Jayapura at the Liga 1 of Indonesia on November 18. The match will kick off 11:30 UTC.

Tihad CasablancaHUSA Agadir16:00

Tihad Casablanca - HUSA Agadir

Tihad Casablanca are playing HUSA Agadir at the National Cup of Morocco on November 18. The match will kick off 16:00 UTC.

OnduparakaSC Villa13:00

Onduparaka - SC Villa

Onduparaka are playing SC Villa at the Premier League of Uganda on November 18. The match will kick off 13:00 UTC.

DominicaSt.Vincent and the G...20:00

Dominica - St.Vincent and the G...

Dominica are playing St.Vincent and the G... at the Nations League, League B of Concacaf on November 18. The match will kick off 20:00 UTC.

ArubaAntiqua and Barbuda23:00

Aruba - Antiqua and Barbuda

Aruba are playing Antiqua and Barbuda at the Nations League, League B of Concacaf on November 18. The match will kick off 23:00 UTC.

JamaicaGuyana01:00

Jamaica - Guyana

Jamaica are playing Guyana at the Nations League, League B of Concacaf on November 19. The match will kick off 01:00 UTC.

NicaraguaSuriname03:00

Nicaragua - Suriname

Nicaragua are playing Suriname at the Nations League, League B of Concacaf on November 19. The match will kick off 03:00 UTC.

America WGuadalajara W21:45

America W - Guadalajara W

America W are playing Guadalajara W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on November 18. The match will kick off 21:45 UTC.

Monterrey WAtlas W01:00

Monterrey W - Atlas W

Monterrey W are playing Atlas W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on November 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Pachuca WToluca W03:00

Pachuca W - Toluca W

Pachuca W are playing Toluca W at the Liga Femenil, Playoffs - Women of Mexico on November 19. The match will kick off 03:00 UTC.

SantamarinaSan Martin Tucuman23:30

Santamarina - San Martin Tucuman

Santamarina are playing San Martin Tucuman at the Primera B Nacional of Argentina on November 18. The match will kick off 23:30 UTC.

CA MitrePlatense01:00

CA Mitre - Platense

CA Mitre are playing Platense at the Primera B Nacional of Argentina on November 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Sportivo Las ParejasBoca Unidos23:30

Sportivo Las Parejas - Boca Unidos

Sportivo Las Parejas are playing Boca Unidos at the Torneo Federal A of Argentina on November 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Argentino MerloEl Porvenir20:00

Argentino Merlo - El Porvenir

Argentino Merlo are playing El Porvenir at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 18. The match will kick off 20:00 UTC.

CanuelasDock Sud20:00

Canuelas - Dock Sud

Canuelas are playing Dock Sud at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Sportivo ItalianoGeneral Lamadrid20:00

Sportivo Italiano - General Lamadrid

Sportivo Italiano are playing General Lamadrid at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Victoriano ArenasCentral Cordoba20:00

Victoriano Arenas - Central Cordoba

Victoriano Arenas are playing Central Cordoba at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on November 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Centro EspanolLiniers Bahia20:00

Centro Espanol - Liniers Bahia

Centro Espanol are playing Liniers Bahia at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on November 18. The match will kick off 20:00 UTC.

ClaypoleDeportivo Muniz20:00

Claypole - Deportivo Muniz

Claypole are playing Deportivo Muniz at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on November 18. The match will kick off 20:00 UTC.

La SerenaMelipillaPostponedPst

La Serena - Melipilla

La Serena are playing Melipilla at the Primera B of Chile on November 18.

CopiapoPuerto MPostponedPst

Copiapo - Puerto M

Copiapo are playing Puerto M at the Primera B of Chile on November 18.

AraguaCaracas20:00

Aragua - Caracas

Aragua are playing Caracas at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 18. The match will kick off 20:00 UTC.