Upcoming Fixtures
Bohemians 1905BoleslavTuesday 18:00

Bohemians 1905 - Boleslav

Bohemians 1905 are playing Boleslav at the First League, Europa League Playoffs of Czech Republic on July 7. The match will kick off 18:00 UTC.

Latest Results
Bohemians 19052 - 1Slovacko6 days ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Slovacko

Bohemians 1905 played Slovacko at the First League, Europa League Playoffs of Czech Republic on June 27. The match kicked off 15:30 UTC. Bohemians 1905 won 2-1.

Slovacko1 - 2Bohemians 190513 days ago Full TimeFT

Slovacko - Bohemians 1905

Slovacko played Bohemians 1905 at the First League, Europa League Playoffs of Czech Republic on June 21. The match kicked off 13:00 UTC. Bohemians 1905 won 1-2.

Bohemians 19053 - 0Jablonec19 days ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Jablonec

Bohemians 1905 played Jablonec at the First League of Czech Republic on June 14. The match kicked off 15:00 UTC. Bohemians 1905 won 3-0.

Slovacko1 - 2Bohemians 190523 days ago Full TimeFT

Slovacko - Bohemians 1905

Slovacko played Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on June 10. The match kicked off 16:00 UTC. Bohemians 1905 won 1-2.

Bohemians 19050 - 1Sparta Prahaa month ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Sparta Praha

Bohemians 1905 played Sparta Praha at the First League of Czech Republic on June 6. The match kicked off 18:00 UTC. Sparta Praha won 0-1.

Opava0 - 1Bohemians 1905a month ago Full TimeFT

Opava - Bohemians 1905

Opava played Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on June 3. The match kicked off 16:00 UTC. Bohemians 1905 won 0-1.

Bohemians 19053 - 2Budejovicea month ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Budejovice

Bohemians 1905 played Budejovice at the First League of Czech Republic on May 31. The match kicked off 14:00 UTC. Bohemians 1905 won 3-2.

Bohemians 19054 - 0Teplicea month ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Teplice

Bohemians 1905 played Teplice at the First League of Czech Republic on May 27. The match kicked off 16:00 UTC. Bohemians 1905 won 4-0.

Boleslav1 - 1Bohemians 1905a month ago Full TimeFT

Boleslav - Bohemians 1905

Boleslav played Bohemians 1905 at the Club Friendlies of International on May 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bohemians 19054 - 1Jihlava2 months ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Jihlava

Bohemians 1905 played Jihlava at the Club Friendlies of International on May 15. The match kicked off 09:00 UTC. Bohemians 1905 won 4-1.

Bohemians 19051 - 1Liberec2 months ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Liberec

Bohemians 1905 played Liberec at the Club Friendlies of International on May 13. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zlin2 - 3Bohemians 19054 months ago Full TimeFT

Zlin - Bohemians 1905

Zlin played Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on March 7. The match kicked off 13:30 UTC. Bohemians 1905 won 2-3.

Bohemians 19050 - 0Karvina4 months ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Karvina

Bohemians 1905 played Karvina at the First League of Czech Republic on March 1. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Liberec3 - 1Bohemians 19054 months ago Full TimeFT

Liberec - Bohemians 1905

Liberec played Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on February 22. The match kicked off 13:30 UTC. Liberec won 3-1.

Bohemians 19051 - 0Slavia Praha5 months ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Slavia Praha

Bohemians 1905 played Slavia Praha at the First League of Czech Republic on February 16. The match kicked off 16:00 UTC. Bohemians 1905 won 1-0.

Bohemians 19052 - 1Boleslav5 months ago Full TimeFT

Bohemians 1905 - Boleslav

Bohemians 1905 played Boleslav at the Club Friendlies of International on February 8. The match kicked off 13:30 UTC. Bohemians 1905 won 2-1.

Sonderjylland2 - 0Bohemians 19055 months ago Full TimeFT

Sonderjylland - Bohemians 1905

Sonderjylland played Bohemians 1905 at the Club Friendlies of International on January 31. The match kicked off 12:00 UTC. Sonderjylland won 2-0.

Dnipro1 - 2Bohemians 19055 months ago Full TimeFT

Dnipro - Bohemians 1905

Dnipro played Bohemians 1905 at the Club Friendlies of International on January 28. The match kicked off 14:00 UTC. Bohemians 1905 won 1-2.

Kr. Sovetov4 - 3Bohemians 19055 months ago Full TimeFT

Kr. Sovetov - Bohemians 1905

Kr. Sovetov played Bohemians 1905 at the Club Friendlies of International on January 25. The match kicked off 14:00 UTC. Kr. Sovetov won 4-3.

Jablonec1 - 0Bohemians 19056 months ago Full TimeFT

Jablonec - Bohemians 1905

Jablonec played Bohemians 1905 at the Tipsport Liga of Czech Republic on January 15. The match kicked off 12:00 UTC. Jablonec won 1-0.

Bohemians 1905 is a football club from Czech Republic competing in the First League of Czech Republic. ScoreBat covers all matches of Bohemians 1905 in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Bohemians 1905 roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Bohemians 1905 for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Bohemians 1905 goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Bohemians 1905 livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Bohemians 1905, who will be playing Boleslav on Tuesday in the First League, Europa League Playoffs of Czech Republic. You can watch Bohemians 1905 vs Boleslav live stream on ScoreBat. The match will kick off 18:00 UTC..

Matchday Live
Norwich CityBrighton11:30

Norwich City - Brighton

Norwich City are playing Brighton at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 11:30 UTC.

Leicester CityCrystal Palace14:00

Leicester City - Crystal Palace

Leicester City are playing Crystal Palace at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester UnitedBournemouth14:00

Manchester United - Bournemouth

Manchester United are playing Bournemouth at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

WolvesArsenal16:30

Wolves - Arsenal

Wolves are playing Arsenal at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

ChelseaWatford19:00

Chelsea - Watford

Chelsea are playing Watford at the Premier League of England on July 4. The match will kick off 19:00 UTC.

Celta VigoReal Betis15:00

Celta Vigo - Real Betis

Celta Vigo are playing Real Betis at the La Liga of Spain on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Real ValladolidAlaves17:30

Real Valladolid - Alaves

Real Valladolid are playing Alaves at the La Liga of Spain on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

Granada CFValencia20:00

Granada CF - Valencia

Granada CF are playing Valencia at the La Liga of Spain on July 4. The match will kick off 20:00 UTC.

JuventusTorino15:15

Juventus - Torino

Juventus are playing Torino at the Serie A of Italy on July 4. The match will kick off 15:15 UTC.

SassuoloLecce17:30

Sassuolo - Lecce

Sassuolo are playing Lecce at the Serie A of Italy on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

LazioAC Milan19:45

Lazio - AC Milan

Lazio are playing AC Milan at the Serie A of Italy on July 4. The match will kick off 19:45 UTC.

Derby CountyNottingham Forest11:30

Derby County - Nottingham Forest

Derby County are playing Nottingham Forest at the Championship of England on July 4. The match will kick off 11:30 UTC.

BlackburnLeeds14:00

Blackburn - Leeds

Blackburn are playing Leeds at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

BrentfordWigan14:00

Brentford - Wigan

Brentford are playing Wigan at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Bristol CityCardiff City14:00

Bristol City - Cardiff City

Bristol City are playing Cardiff City at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

FulhamBirmingham14:00

Fulham - Birmingham

Fulham are playing Birmingham at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

HuddersfieldPreston NE14:00

Huddersfield - Preston NE

Huddersfield are playing Preston NE at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

LutonReading14:00

Luton - Reading

Luton are playing Reading at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Stoke CityBarnsley14:00

Stoke City - Barnsley

Stoke City are playing Barnsley at the Championship of England on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

SetubalPacos de Ferreira16:00

Setubal - Pacos de Ferreira

Setubal are playing Pacos de Ferreira at the Primeira Liga of Portugal on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

PortimonenseGuimaraes18:15

Portimonense - Guimaraes

Portimonense are playing Guimaraes at the Primeira Liga of Portugal on July 4. The match will kick off 18:15 UTC.

BenficaBoavista20:15

Benfica - Boavista

Benfica are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on July 4. The match will kick off 20:15 UTC.

BragaAves20:30

Braga - Aves

Braga are playing Aves at the Primeira Liga of Portugal on July 4. The match will kick off 20:30 UTC.

DinamoArsenal T13:30

Dinamo - Arsenal T

Dinamo are playing Arsenal T at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 13:30 UTC.

Kr. SovetovRostov15:30

Kr. Sovetov - Rostov

Kr. Sovetov are playing Rostov at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

SpartakTambov15:30

Spartak - Tambov

Spartak are playing Tambov at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Akhmat GroznyiCSKA17:30

Akhmat Groznyi - CSKA

Akhmat Groznyi are playing CSKA at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

LokomotivSochi17:30

Lokomotiv - Sochi

Lokomotiv are playing Sochi at the Premier League of Russia on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

KapfenbergInnsbruck12:00

Kapfenberg - Innsbruck

Kapfenberg are playing Innsbruck at the 2. Liga of Austria on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

DornbirnLafnitz13:00

Dornbirn - Lafnitz

Dornbirn are playing Lafnitz at the 2. Liga of Austria on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Austria KlagenfurtJuniors OO18:25

Austria Klagenfurt - Juniors OO

Austria Klagenfurt are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on July 4. The match will kick off 18:25 UTC.

Austria VMattersburg15:00

Austria V - Mattersburg

Austria V are playing Mattersburg at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

St. PoltenAltach15:00

St. Polten - Altach

St. Polten are playing Altach at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

TirolAdmira15:00

Tirol - Admira

Tirol are playing Admira at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

BATEEnergetik-BGU13:00

BATE - Energetik-BGU

BATE are playing Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

GorodeyaVitebsk15:00

Gorodeya - Vitebsk

Gorodeya are playing Vitebsk at the Premier League of Belarus on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

NemanIsloch17:00

Neman - Isloch

Neman are playing Isloch at the Premier League of Belarus on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

LevskiSlavia Sofia15:00

Levski - Slavia Sofia

Levski are playing Slavia Sofia at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

NK Istra 1961NK Gorica16:55

NK Istra 1961 - NK Gorica

NK Istra 1961 are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on July 4. The match will kick off 16:55 UTC.

Lokomotiva ZagrebInter-Zapresic19:05

Lokomotiva Zagreb - Inter-Zapresic

Lokomotiva Zagreb are playing Inter-Zapresic at the 1 HNL of Croatia on July 4. The match will kick off 19:05 UTC.

VarteksSlaven Koprivnica19:05

Varteks - Slaven Koprivnica

Varteks are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on July 4. The match will kick off 19:05 UTC.

Hradec KraloveUsti nad Labem15:00

Hradec Kralove - Usti nad Labem

Hradec Kralove are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

JihlavaProstejov15:00

Jihlava - Prostejov

Jihlava are playing Prostejov at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

LisenDukla Praha15:00

Lisen - Dukla Praha

Lisen are playing Dukla Praha at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Slavoj VysehradBrno15:00

Slavoj Vysehrad - Brno

Slavoj Vysehrad are playing Brno at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

ZizkovVlasim15:00

Zizkov - Vlasim

Zizkov are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

BoleslavBohemians 190518:00

Boleslav - Bohemians 1905

Boleslav are playing Bohemians 1905 at the First League, Europa League Playoffs of Czech Republic on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

SilkeborgLyngby12:30

Silkeborg - Lyngby

Silkeborg are playing Lyngby at the Superliga, Relegation Round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:30 UTC.

SonderjyllandOB Odense16:00

Sonderjylland - OB Odense

Sonderjylland are playing OB Odense at the Superliga, Relegation Round of Denmark on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

EIFVaasan PS13:00

EIF - Vaasan PS

EIF are playing Vaasan PS at the Ykkonen of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

MuSaKajaani14:00

MuSa - Kajaani

MuSa are playing Kajaani at the Ykkonen of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

MyPaAC Oulu14:00

MyPa - AC Oulu

MyPa are playing AC Oulu at the Ykkonen of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

SJK-2KTP14:00

SJK-2 - KTP

SJK-2 are playing KTP at the Ykkonen of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

ChikhuraDila Gori14:00

Chikhura - Dila Gori

Chikhura are playing Dila Gori at the Erovnuli Liga of Georgia on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

TelaviSamtredia17:00

Telavi - Samtredia

Telavi are playing Samtredia at the Erovnuli Liga of Georgia on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

Bayer LeverkusenBayern Munich18:00

Bayer Leverkusen - Bayern Munich

Bayer Leverkusen are playing Bayern Munich at the National cup of Germany on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

1860 MunchenIngolstadt12:00

1860 Munchen - Ingolstadt

1860 Munchen are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Carl Zeiss JenaSonnenhof Grosaspach12:00

Carl Zeiss Jena - Sonnenhof Grosaspach

Carl Zeiss Jena are playing Sonnenhof Grosaspach at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

ChemnitzerHansa12:00

Chemnitzer - Hansa

Chemnitzer are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

DuisburgUnterhaching12:00

Duisburg - Unterhaching

Duisburg are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

KaiserslauternBayern-212:00

Kaiserslautern - Bayern-2

Kaiserslautern are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

MagdeburgPreussen Munster12:00

Magdeburg - Preussen Munster

Magdeburg are playing Preussen Munster at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

MeppenEintracht Braunschweig12:00

Meppen - Eintracht Braunschweig

Meppen are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

UerdingenViktoria Koln12:00

Uerdingen - Viktoria Koln

Uerdingen are playing Viktoria Koln at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Waldhof MannheimZwickau12:00

Waldhof Mannheim - Zwickau

Waldhof Mannheim are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Wurzburger KickersHallescher FC12:00

Wurzburger Kickers - Hallescher FC

Wurzburger Kickers are playing Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

OFIPAOK18:30

OFI - PAOK

OFI are playing PAOK at the Super League, Championship round of Greece on July 4. The match will kick off 18:30 UTC.

Asteras TripolisVolos NFC16:15

Asteras Tripolis - Volos NFC

Asteras Tripolis are playing Volos NFC at the Super League, Relegation Group of Greece on July 4. The match will kick off 16:15 UTC.

LamiaXanthi16:30

Lamia - Xanthi

Lamia are playing Xanthi at the Super League, Relegation Group of Greece on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

FjolnirFylkir14:00

Fjolnir - Fylkir

Fjolnir are playing Fylkir at the Premier League of Iceland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Grotta SeltjarnarnesHK14:00

Grotta Seltjarnarnes - HK

Grotta Seltjarnarnes are playing HK at the Premier League of Iceland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

KR ReykjavikVikingur R.17:00

KR Reykjavik - Vikingur R.

KR Reykjavik are playing Vikingur R. at the Premier League of Iceland on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

VentspilsLiepaja13:00

Ventspils - Liepaja

Ventspils are playing Liepaja at the Virsliga of Latvia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

RigaDaugava D15:00

Riga - Daugava D

Riga are playing Daugava D at the Virsliga of Latvia on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Rigas FSFK Jelgava17:00

Rigas FS - FK Jelgava

Rigas FS are playing FK Jelgava at the Virsliga of Latvia on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

SuduvaRiteriai16:00

Suduva - Riteriai

Suduva are playing Riteriai at the A Lyga of Lithuania on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

OddMoldePostponedPst

Odd - Molde

Odd are playing Molde at the Eliteserien of Norway on July 4.

StromsgodsetMjondalenPostponedPst

Stromsgodset - Mjondalen

Stromsgodset are playing Mjondalen at the Eliteserien of Norway on July 4.

StartViking FK16:00

Start - Viking FK

Start are playing Viking FK at the Eliteserien of Norway on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

ValerengaAalesund18:30

Valerenga - Aalesund

Valerenga are playing Aalesund at the Eliteserien of Norway on July 4. The match will kick off 18:30 UTC.

Miedz LegnicaTychy 7110:40

Miedz Legnica - Tychy 71

Miedz Legnica are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on July 4. The match will kick off 10:40 UTC.

Stal MielecOdra Opole13:10

Stal Mielec - Odra Opole

Stal Mielec are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on July 4. The match will kick off 13:10 UTC.

Warta PoznanPuszcza N.15:40

Warta Poznan - Puszcza N.

Warta Poznan are playing Puszcza N. at the I Liga of Poland on July 4. The match will kick off 15:40 UTC.

LechLegia15:30

Lech - Legia

Lech are playing Legia at the Ekstraklasa, Championship Round of Poland on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Lechia GdanskCracovia18:00

Lechia Gdansk - Cracovia

Lechia Gdansk are playing Cracovia at the Ekstraklasa, Championship Round of Poland on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

RakowZaglebie L13:00

Rakow - Zaglebie L

Rakow are playing Zaglebie L at the Ekstraklasa, Relegation Round of Poland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

SteauaFC Botosani17:00

Steaua - FC Botosani

Steaua are playing FC Botosani at the Liga 1, Championship round of Romania on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

DACZilina16:00

DAC - Zilina

DAC are playing Zilina at the Super Liga, Championship round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

SlovanZemplin Michalovce16:00

Slovan - Zemplin Michalovce

Slovan are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga, Championship round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Spartak TrnavaRuzomberok16:00

Spartak Trnava - Ruzomberok

Spartak Trnava are playing Ruzomberok at the Super Liga, Championship round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

NitraPohronie16:00

Nitra - Pohronie

Nitra are playing Pohronie at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

SenicaZlate Moravce16:00

Senica - Zlate Moravce

Senica are playing Zlate Moravce at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

TrencinSered16:00

Trencin - Sered

Trencin are playing Sered at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Rudar VelenjeAluminij18:00

Rudar Velenje - Aluminij

Rudar Velenje are playing Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

NumanciaExtremadura15:00

Numancia - Extremadura

Numancia are playing Extremadura at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Racing SantanderElche15:00

Racing Santander - Elche

Racing Santander are playing Elche at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

AlmeriaTenerife17:30

Almeria - Tenerife

Almeria are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

CadizOviedo19:45

Cadiz - Oviedo

Cadiz are playing Oviedo at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 19:45 UTC.

FuenlabradaMirandes19:45

Fuenlabrada - Mirandes

Fuenlabrada are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on July 4. The match will kick off 19:45 UTC.

DalkurdDegerfor13:00

Dalkurd - Degerfor

Dalkurd are playing Degerfor at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

UmeaOster13:00

Umea - Oster

Umea are playing Oster at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

BrageHalmstad15:30

Brage - Halmstad

Brage are playing Halmstad at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

NorrbyLjungskile15:30

Norrby - Ljungskile

Norrby are playing Ljungskile at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

OrgryteAFC Eskilstuna15:30

Orgryte - AFC Eskilstuna

Orgryte are playing AFC Eskilstuna at the Superettan of Sweden on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

BaselXamax16:15

Basel - Xamax

Basel are playing Xamax at the Super League of Switzerland on July 4. The match will kick off 16:15 UTC.

ZurichServette18:30

Zurich - Servette

Zurich are playing Servette at the Super League of Switzerland on July 4. The match will kick off 18:30 UTC.

ChiassoSchaffhausen16:15

Chiasso - Schaffhausen

Chiasso are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on July 4. The match will kick off 16:15 UTC.

WilKriens18:30

Wil - Kriens

Wil are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on July 4. The match will kick off 18:30 UTC.

AnkaragucuAlanyaspor15:30

Ankaragucu - Alanyaspor

Ankaragucu are playing Alanyaspor at the Super Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Yeni MalatyasporGenclerbirligi15:30

Yeni Malatyaspor - Genclerbirligi

Yeni Malatyaspor are playing Genclerbirligi at the Super Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

AntalyasporIstanbul Basaksehir18:00

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

FenerbahceGoztepe18:00

Fenerbahce - Goztepe

Fenerbahce are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

BursasporAltinordu17:00

Bursaspor - Altinordu

Bursaspor are playing Altinordu at the 1. Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

Menemen BelediyesporAdanaspor17:00

Menemen Belediyespor - Adanaspor

Menemen Belediyespor are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

Dynamo K.Shakhtar D16:30

Dynamo K. - Shakhtar D

Dynamo K. are playing Shakhtar D at the Premier League, Championship Round of Ukraine on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

MariupolKarpaty14:00

Mariupol - Karpaty

Mariupol are playing Karpaty at the Premier League, Relegation Round of Ukraine on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Gamba OsakaCerezo Osaka09:00

Gamba Osaka - Cerezo Osaka

Gamba Osaka are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 09:00 UTC.

Shimizu S-PulseNagoya Grampus Eight09:00

Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight

Shimizu S-Pulse are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 09:00 UTC.

Yokohama FCConsadole Sapporo09:00

Yokohama FC - Consadole Sapporo

Yokohama FC are playing Consadole Sapporo at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 09:00 UTC.

Oita TrinitaSagan Tosu09:30

Oita Trinita - Sagan Tosu

Oita Trinita are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 09:30 UTC.

Kashiwa ReysolF.C.Tokyo10:00

Kashiwa Reysol - F.C.Tokyo

Kashiwa Reysol are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Kawasaki FrontaleKashima Antlers10:00

Kawasaki Frontale - Kashima Antlers

Kawasaki Frontale are playing Kashima Antlers at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Shonan BellmareVegalta Sendai10:00

Shonan Bellmare - Vegalta Sendai

Shonan Bellmare are playing Vegalta Sendai at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Urawa Red DiamondsYokohama F. Marinos10:00

Urawa Red Diamonds - Yokohama F. Marinos

Urawa Red Diamonds are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Vissel KobeSanfrecce Hiroshima10:30

Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima

Vissel Kobe are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on July 4. The match will kick off 10:30 UTC.

Albirex NiigataZweigen Kanazawa09:00

Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa

Albirex Niigata are playing Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 09:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FCVentforet Kofu09:00

Matsumoto Yamaga FC - Ventforet Kofu

Matsumoto Yamaga FC are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 09:00 UTC.

Avispa FukuokaV-Varen Nagasaki10:00

Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki

Avispa Fukuoka are playing V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Giravanz KitakyushuFC Ryukyu10:00

Giravanz Kitakyushu - FC Ryukyu

Giravanz Kitakyushu are playing FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Machida ZelviaMontedio Yamagata10:00

Machida Zelvia - Montedio Yamagata

Machida Zelvia are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Mito HollyhockJEF United Ichihara10:00

Mito Hollyhock - JEF United Ichihara

Mito Hollyhock are playing JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Omiya ArdijaThespa Kusatsu10:00

Omiya Ardija - Thespa Kusatsu

Omiya Ardija are playing Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Tokushima VortisKyoto Purple Sanga10:00

Tokushima Vortis - Kyoto Purple Sanga

Tokushima Vortis are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

UlsanIncheon United09:00

Ulsan - Incheon United

Ulsan are playing Incheon United at the K-League 1 of Korea Republic on July 4. The match will kick off 09:00 UTC.

Gangwon FCBusan I ParkPostponedPst

Gangwon FC - Busan I Park

Gangwon FC are playing Busan I Park at the K-League 1 of Korea Republic on July 4.

Suwon BluewingsFC Seoul11:00

Suwon Bluewings - FC Seoul

Suwon Bluewings are playing FC Seoul at the K-League 1 of Korea Republic on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

Seoul E-LandSuwon City10:00

Seoul E-Land - Suwon City

Seoul E-Land are playing Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Suwon CitySeoul E-LandPostponedPst

Suwon City - Seoul E-Land

Suwon City are playing Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on July 4.

ErzeniBeselidhja15:30

Erzeni - Beselidhja

Erzeni are playing Beselidhja at the Division 1, Promotion Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

KastriotiKorabi Peshkopi15:30

Kastrioti - Korabi Peshkopi

Kastrioti are playing Korabi Peshkopi at the Division 1, Promotion Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo TiranaEgnatia R15:30

Dinamo Tirana - Egnatia R

Dinamo Tirana are playing Egnatia R at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

ElbasaniOriku15:30

Elbasani - Oriku

Elbasani are playing Oriku at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

ShenkolliIliria Fushe Kruje15:30

Shenkolli - Iliria Fushe Kruje

Shenkolli are playing Iliria Fushe Kruje at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Turbina CerrikDevoli15:30

Turbina Cerrik - Devoli

Turbina Cerrik are playing Devoli at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Veleciku KoplikTerbuni Puke15:30

Veleciku Koplik - Terbuni Puke

Veleciku Koplik are playing Terbuni Puke at the Division 1, Relegation Round of Albania on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Lernayin ArtsakhLokomotiv Yerevan14:00

Lernayin Artsakh - Lokomotiv Yerevan

Lernayin Artsakh are playing Lokomotiv Yerevan at the First division of Armenia on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo Minsk WDnepr Mogilev W15:00

Dinamo Minsk W - Dnepr Mogilev W

Dinamo Minsk W are playing Dnepr Mogilev W at the Premier League - Women of Belarus on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

SmorgonLokomotiv Gomel14:00

Smorgon - Lokomotiv Gomel

Smorgon are playing Lokomotiv Gomel at the 1. Division of Belarus on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

VolnaNaftan14:30

Volna - Naftan

Volna are playing Naftan at the 1. Division of Belarus on July 4. The match will kick off 14:30 UTC.

OshmyanyGomel15:00

Oshmyany - Gomel

Oshmyany are playing Gomel at the 1. Division of Belarus on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

OrshaSputnik16:00

Orsha - Sputnik

Orsha are playing Sputnik at the 1. Division of Belarus on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Torpedo-BelAZ-2Shakhtyor Soligorsk-215:30

Torpedo-BelAZ-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Torpedo-BelAZ-2 are playing Shakhtyor Soligorsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Dynamo-Brest-1960Pershi Region10:00

Dynamo-Brest-1960 - Pershi Region

Dynamo-Brest-1960 are playing Pershi Region at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

IvatsevichiStanles10:00

Ivatsevichi - Stanles

Ivatsevichi are playing Stanles at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

BGUChaika13:00

BGU - Chaika

BGU are playing Chaika at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

BaranovichiOstrovets14:00

Baranovichi - Ostrovets

Baranovichi are playing Ostrovets at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

KrononMolodechno15:00

Kronon - Molodechno

Kronon are playing Molodechno at the Division 2, Group A of Belarus on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

OsipovichiDnepr-Rogachev09:00

Osipovichi - Dnepr-Rogachev

Osipovichi are playing Dnepr-Rogachev at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match will kick off 09:00 UTC.

GorkiPolotsk10:00

Gorki - Polotsk

Gorki are playing Polotsk at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Viktoriya Maryina HorkaBumprom12:00

Viktoriya Maryina Horka - Bumprom

Viktoriya Maryina Horka are playing Bumprom at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

SMIavtotransZhlobin13:00

SMIavtotrans - Zhlobin

SMIavtotrans are playing Zhlobin at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Dnepr MogilevShakhter-Petrikov14:00

Dnepr Mogilev - Shakhter-Petrikov

Dnepr Mogilev are playing Shakhter-Petrikov at the Division 2, Group B of Belarus on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

VendsysselFremad Amager13:00

Vendsyssel - Fremad Amager

Vendsyssel are playing Fremad Amager at the Division 1 of Denmark on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

MiddelfartBronshoj11:00

Middelfart - Bronshoj

Middelfart are playing Bronshoj at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

AB CopenhagenHellerup12:00

AB Copenhagen - Hellerup

AB Copenhagen are playing Hellerup at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Aarhus FremadFrem12:00

Aarhus Fremad - Frem

Aarhus Fremad are playing Frem at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

BrabrandVanlose IF12:00

Brabrand - Vanlose IF

Brabrand are playing Vanlose IF at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

JammerbugtHelsingor12:00

Jammerbugt - Helsingor

Jammerbugt are playing Helsingor at the Division 2, Promiotion round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

VSK ArhusB 93 Copenhagen11:00

VSK Arhus - B 93 Copenhagen

VSK Arhus are playing B 93 Copenhagen at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

DalumB 73 Slagelse12:00

Dalum - B 73 Slagelse

Dalum are playing B 73 Slagelse at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

NasbySkovshoved12:00

Nasby - Skovshoved

Nasby are playing Skovshoved at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

RingkobingHolbaek12:00

Ringkobing - Holbaek

Ringkobing are playing Holbaek at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

SydvestHillerod12:00

Sydvest - Hillerod

Sydvest are playing Hillerod at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

VejgaardFrederiksberg A. 200012:00

Vejgaard - Frederiksberg A. 2000

Vejgaard are playing Frederiksberg A. 2000 at the Division 2, Relegation round of Denmark on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

FloraTrans Narva13:00

Flora - Trans Narva

Flora are playing Trans Narva at the National Cup of Estonia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

AB ArgirB36 Torshavn16:00

AB Argir - B36 Torshavn

AB Argir are playing B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

HB TorshavnIF Fuglafjordur16:00

HB Torshavn - IF Fuglafjordur

HB Torshavn are playing IF Fuglafjordur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

KI KlaksvikTB16:00

KI Klaksvik - TB

KI Klaksvik are playing TB at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

NSI RunavikStreymur16:00

NSI Runavik - Streymur

NSI Runavik are playing Streymur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Skala IFLIF Vikingur16:00

Skala IF - LIF Vikingur

Skala IF are playing LIF Vikingur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

TiPS WPK-35 W10:00

TiPS W - PK-35 W

TiPS W are playing PK-35 W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

KuPS WHonka W13:00

KuPS W - Honka W

KuPS W are playing Honka W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

TPS WJyPK W13:00

TPS W - JyPK W

TPS W are playing JyPK W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Aland United WIlves W14:00

Aland United W - Ilves W

Aland United W are playing Ilves W at the Naisten Liiga - Women of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

PK-35NJS11:00

PK-35 - NJS

PK-35 are playing NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

JaPSHonka-212:00

JaPS - Honka-2

JaPS are playing Honka-2 at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

PKKUReipas12:00

PKKU - Reipas

PKKU are playing Reipas at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

EPSViikingit13:00

EPS - Viikingit

EPS are playing Viikingit at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

KiffenKultsu14:00

Kiffen - Kultsu

Kiffen are playing Kultsu at the Kakkonen, Group A of Finland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Ilves-2HJS-212:00

Ilves-2 - HJS-2

Ilves-2 are playing HJS-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

P-LirotSalPa12:00

P-Lirot - SalPa

P-Lirot are playing SalPa at the Kakkonen, Group B of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

JS HerculesJIPPO12:00

JS Hercules - JIPPO

JS Hercules are playing JIPPO at the Kakkonen, Group C of Finland on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

JBKRoPS-213:00

JBK - RoPS-2

JBK are playing RoPS-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

PS KemiVIFK13:00

PS Kemi - VIFK

PS Kemi are playing VIFK at the Kakkonen, Group C of Finland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Wolfsburg WEssen W14:45

Wolfsburg W - Essen W

Wolfsburg W are playing Essen W at the National cup - Women of Germany on July 4. The match will kick off 14:45 UTC.

Doxa DramasChania11:45

Doxa Dramas - Chania

Doxa Dramas are playing Chania at the Super League 2 of Greece on July 4. The match will kick off 11:45 UTC.

ErgotelisApollon Pontou11:45

Ergotelis - Apollon Pontou

Ergotelis are playing Apollon Pontou at the Super League 2 of Greece on July 4. The match will kick off 11:45 UTC.

GianninaApollon Larissa11:45

Giannina - Apollon Larissa

Giannina are playing Apollon Larissa at the Super League 2 of Greece on July 4. The match will kick off 11:45 UTC.

KerkyraKaraiskakis11:45

Kerkyra - Karaiskakis

Kerkyra are playing Karaiskakis at the Super League 2 of Greece on July 4. The match will kick off 11:45 UTC.

LevadiakosApollon11:45

Levadiakos - Apollon

Levadiakos are playing Apollon at the Super League 2 of Greece on July 4. The match will kick off 11:45 UTC.

PlataniasPanachaiki11:45

Platanias - Panachaiki

Platanias are playing Panachaiki at the Super League 2 of Greece on July 4. The match will kick off 11:45 UTC.

VestriGrindavik14:00

Vestri - Grindavik

Vestri are playing Grindavik at the 1. Deild of Iceland on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

FjardabyggdVidir Gardur13:00

Fjardabyggd - Vidir Gardur

Fjardabyggd are playing Vidir Gardur at the 2. Deild of Iceland on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Beitar JerusalemHapoel Tel Aviv17:45

Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv

Beitar Jerusalem are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al, Championship Group of Israel on July 4. The match will kick off 17:45 UTC.

Hapoel Beer ShevaHapoel Haifa17:45

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa

Hapoel Beer Sheva are playing Hapoel Haifa at the Ligat Al, Championship Group of Israel on July 4. The match will kick off 17:45 UTC.

Maccabi HaifaMaccabi Tel Aviv18:00

Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv

Maccabi Haifa are playing Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al, Championship Group of Israel on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

DukagjiniBallkani15:00

Dukagjini - Ballkani

Dukagjini are playing Ballkani at the Superliga of Kosovo on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

FeronikeliGjilani15:00

Feronikeli - Gjilani

Feronikeli are playing Gjilani at the Superliga of Kosovo on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Vilniaus VytisBFA13:00

Vilniaus Vytis - BFA

Vilniaus Vytis are playing BFA at the 1 Lyga of Lithuania on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Kauno Zalgiris-2Zalgiris-214:00

Kauno Zalgiris-2 - Zalgiris-2

Kauno Zalgiris-2 are playing Zalgiris-2 at the 1 Lyga of Lithuania on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Panevezys-2Atmosfera14:00

Panevezys-2 - Atmosfera

Panevezys-2 are playing Atmosfera at the 1 Lyga of Lithuania on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Sfintul GheorgheCodru Lozova15:00

Sfintul Gheorghe - Codru Lozova

Sfintul Gheorghe are playing Codru Lozova at the Divizia Nationala of Moldova on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

MilsamiPetrocub17:30

Milsami - Petrocub

Milsami are playing Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on July 4. The match will kick off 17:30 UTC.

Bokelj KotorDrezga15:30

Bokelj Kotor - Drezga

Bokelj Kotor are playing Drezga at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

IbarArsenal Tivat15:30

Ibar - Arsenal Tivat

Ibar are playing Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Jedinstvo BPJezero15:30

Jedinstvo BP - Jezero

Jedinstvo BP are playing Jezero at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Lovcen CetinjeDecic Tuzi15:30

Lovcen Cetinje - Decic Tuzi

Lovcen Cetinje are playing Decic Tuzi at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

OtrantMornar15:30

Otrant - Mornar

Otrant are playing Mornar at the Division 2 of Montenegro on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

Roa WArna-Bjornar W09:30

Roa W - Arna-Bjornar W

Roa W are playing Arna-Bjornar W at the Toppserien - Women of Norway on July 4. The match will kick off 09:30 UTC.

Avaldsnes WLyn W11:00

Avaldsnes W - Lyn W

Avaldsnes W are playing Lyn W at the Toppserien - Women of Norway on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

Sandviken WValerenga W12:00

Sandviken W - Valerenga W

Sandviken W are playing Valerenga W at the Toppserien - Women of Norway on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

ElverumFunnefoss14:00

Elverum - Funnefoss

Elverum are playing Funnefoss at the 3. Division, Group 1 of Norway on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

TotenBrumunddal14:00

Toten - Brumunddal

Toten are playing Brumunddal at the 3. Division, Group 1 of Norway on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

FlintFollo14:00

Flint - Follo

Flint are playing Follo at the 3. Division, Group 2 of Norway on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

KrakeroyOrn Horten14:00

Krakeroy - Orn Horten

Krakeroy are playing Orn Horten at the 3. Division, Group 2 of Norway on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Start-2Madla12:00

Start-2 - Madla

Start-2 are playing Madla at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

VindbjartViking-213:00

Vindbjart - Viking-2

Vindbjart are playing Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

AkraIL Express14:00

Akra - IL Express

Akra are playing IL Express at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

DjervMandalskameratene14:00

Djerv - Mandalskameratene

Djerv are playing Mandalskameratene at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

HinnaBrodd14:00

Hinna - Brodd

Hinna are playing Brodd at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Staal JorpelandVidar14:00

Staal Jorpeland - Vidar

Staal Jorpeland are playing Vidar at the 3. Division, Group 3 of Norway on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

LegionoviaGryf W10:00

Legionovia - Gryf W

Legionovia are playing Gryf W at the II Liga of Poland on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

Stal Stalowa WolaGornik Polkowice15:00

Stal Stalowa Wola - Gornik Polkowice

Stal Stalowa Wola are playing Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

Elana TorunKatowice18:08

Elana Torun - Katowice

Elana Torun are playing Katowice at the II Liga of Poland on July 4. The match will kick off 18:08 UTC.

SkalicaDubnica17:00

Skalica - Dubnica

Skalica are playing Dubnica at the 2. liga, Promotion Group of Slovakia on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

Eskilstuna United WGoteborg W13:00

Eskilstuna United W - Goteborg W

Eskilstuna United W are playing Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Vaxjo WUppsala W13:00

Vaxjo W - Uppsala W

Vaxjo W are playing Uppsala W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Djurgarden WUmea W14:00

Djurgarden W - Umea W

Djurgarden W are playing Umea W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

Kristianstads WRosengard W14:00

Kristianstads W - Rosengard W

Kristianstads W are playing Rosengard W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on July 4. The match will kick off 14:00 UTC.

SavedalenAhlafors11:00

Savedalen - Ahlafors

Savedalen are playing Ahlafors at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

BalkanyMinai13:00

Balkany - Minai

Balkany are playing Minai at the Persha Liga of Ukraine on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Rukh VynnykyMetallurg Z.15:00

Rukh Vynnyky - Metallurg Z.

Rukh Vynnyky are playing Metallurg Z. at the Persha Liga of Ukraine on July 4. The match will kick off 15:00 UTC.

InhuletsAvanhard15:30

Inhulets - Avanhard

Inhulets are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on July 4. The match will kick off 15:30 UTC.

KreminVolyn16:00

Kremin - Volyn

Kremin are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

MetallistHirnyk-Sport16:25

Metallist - Hirnyk-Sport

Metallist are playing Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on July 4. The match will kick off 16:25 UTC.

Boueng Ket FCSoltilo Angkor08:30

Boueng Ket FC - Soltilo Angkor

Boueng Ket FC are playing Soltilo Angkor at the C-League of Cambodia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

Police CommissaryKirivong Sok Sen Chey08:30

Police Commissary - Kirivong Sok Sen Chey

Police Commissary are playing Kirivong Sok Sen Chey at the C-League of Cambodia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

Sports AcademySvay Rieng08:30

Sports Academy - Svay Rieng

Sports Academy are playing Svay Rieng at the C-League of Cambodia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

AbadiPSMS08:30

Abadi - PSMS

Abadi are playing PSMS at the Liga 2 of Indonesia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

PSIM YogyakartaSriwijaya Palembang08:30

PSIM Yogyakarta - Sriwijaya Palembang

PSIM Yogyakarta are playing Sriwijaya Palembang at the Liga 2 of Indonesia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

PSKC CimahiBadak Lampung08:30

PSKC Cimahi - Badak Lampung

PSKC Cimahi are playing Badak Lampung at the Liga 2 of Indonesia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

PersekatBaBel United08:30

Persekat - BaBel United

Persekat are playing BaBel United at the Liga 2 of Indonesia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

PerserangCilegon United08:30

Perserang - Cilegon United

Perserang are playing Cilegon United at the Liga 2 of Indonesia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

Semen PadangPSPS Pekanbaru08:30

Semen Padang - PSPS Pekanbaru

Semen Padang are playing PSPS Pekanbaru at the Liga 2 of Indonesia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

Tractor SaziSanat Naft15:45

Tractor Sazi - Sanat Naft

Tractor Sazi are playing Sanat Naft at the Gulf Pro League of Iran on July 4. The match will kick off 15:45 UTC.

Zob AhanPaykan16:15

Zob Ahan - Paykan

Zob Ahan are playing Paykan at the Gulf Pro League of Iran on July 4. The match will kick off 16:15 UTC.

PersepolisShahin Bushehr16:30

Persepolis - Shahin Bushehr

Persepolis are playing Shahin Bushehr at the Gulf Pro League of Iran on July 4. The match will kick off 16:30 UTC.

Blaublitz AkitaFukushima Utd06:00

Blaublitz Akita - Fukushima Utd

Blaublitz Akita are playing Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on July 4. The match will kick off 06:00 UTC.

ImabariRoasso Kumamoto07:00

Imabari - Roasso Kumamoto

Imabari are playing Roasso Kumamoto at the J-League 3 of Japan on July 4. The match will kick off 07:00 UTC.

Fujieda MYFCSagamihara08:00

Fujieda MYFC - Sagamihara

Fujieda MYFC are playing Sagamihara at the J-League 3 of Japan on July 4. The match will kick off 08:00 UTC.

Vanraure HachinoheGrulla Morioka04:00

Vanraure Hachinohe - Grulla Morioka

Vanraure Hachinohe are playing Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on July 5. The match will kick off 04:00 UTC.

ChuncheonCheonan City08:00

Chuncheon - Cheonan City

Chuncheon are playing Cheonan City at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 08:00 UTC.

Gyeongju KHNPYangju08:00

Gyeongju KHNP - Yangju

Gyeongju KHNP are playing Yangju at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 08:00 UTC.

Pyeongtaek CitizenGyeongju Citizen08:00

Pyeongtaek Citizen - Gyeongju Citizen

Pyeongtaek Citizen are playing Gyeongju Citizen at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 08:00 UTC.

Busan KyotongHwaseong FC10:00

Busan Kyotong - Hwaseong FC

Busan Kyotong are playing Hwaseong FC at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

ChangwonGimpo Citizen10:00

Changwon - Gimpo Citizen

Changwon are playing Gimpo Citizen at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

CheongjuJeonju Citizen10:00

Cheongju - Jeonju Citizen

Cheongju are playing Jeonju Citizen at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

GimhaeMokpo City10:00

Gimhae - Mokpo City

Gimhae are playing Mokpo City at the K3 League of Korea Republic on July 4. The match will kick off 10:00 UTC.

FoutouaTeshrin13:00

Foutoua - Teshrin

Foutoua are playing Teshrin at the Premier League of Syria on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

HottinAl Sahel13:00

Hottin - Al Sahel

Hottin are playing Al Sahel at the Premier League of Syria on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

IttihadJaish13:00

Ittihad - Jaish

Ittihad are playing Jaish at the Premier League of Syria on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

JabalaAl-Jazira13:00

Jabala - Al-Jazira

Jabala are playing Al-Jazira at the Premier League of Syria on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

KaramaWahda13:00

Karama - Wahda

Karama are playing Wahda at the Premier League of Syria on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

ShortaNawaeir13:00

Shorta - Nawaeir

Shorta are playing Nawaeir at the Premier League of Syria on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

TaliyaWathbah13:00

Taliya - Wathbah

Taliya are playing Wathbah at the Premier League of Syria on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Dushanbe 83Istaravshan12:30

Dushanbe 83 - Istaravshan

Dushanbe 83 are playing Istaravshan at the Visshaya Liga of Tajikistan on July 4. The match will kick off 12:30 UTC.

FaizkandIstiqlol12:30

Faizkand - Istiqlol

Faizkand are playing Istiqlol at the Visshaya Liga of Tajikistan on July 4. The match will kick off 12:30 UTC.

Lokomotiv PamirKhujand12:30

Lokomotiv Pamir - Khujand

Lokomotiv Pamir are playing Khujand at the Visshaya Liga of Tajikistan on July 4. The match will kick off 12:30 UTC.

Samut PrakanPolice Tero10:45

Samut Prakan - Police Tero

Samut Prakan are playing Police Tero at the League 1 of Thailand on July 4. The match will kick off 10:45 UTC.

BG Pathum UnitedTrat11:00

BG Pathum United - Trat

BG Pathum United are playing Trat at the League 1 of Thailand on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

Chonburi FCMuang Thong United12:00

Chonburi FC - Muang Thong United

Chonburi FC are playing Muang Thong United at the League 1 of Thailand on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

SukhothaiPrachuap13:00

Sukhothai - Prachuap

Sukhothai are playing Prachuap at the League 1 of Thailand on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

LampangNavy10:45

Lampang - Navy

Lampang are playing Navy at the League 2 of Thailand on July 4. The match will kick off 10:45 UTC.

Udon ThaniPhrae United11:00

Udon Thani - Phrae United

Udon Thani are playing Phrae United at the League 2 of Thailand on July 4. The match will kick off 11:00 UTC.

Chiangmai UnitedKhonkaen FC12:00

Chiangmai United - Khonkaen FC

Chiangmai United are playing Khonkaen FC at the League 2 of Thailand on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Khonkaen UnitedChiangmai12:00

Khonkaen United - Chiangmai

Khonkaen United are playing Chiangmai at the League 2 of Thailand on July 4. The match will kick off 12:00 UTC.

Nakhon PathomNong Bua Pitchaya13:00

Nakhon Pathom - Nong Bua Pitchaya

Nakhon Pathom are playing Nong Bua Pitchaya at the League 2 of Thailand on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Aduana StarsBechem United16:00

Aduana Stars - Bechem United

Aduana Stars are playing Bechem United at the Premier League of Ghana on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Asante KotokoInter Allies16:00

Asante Kotoko - Inter Allies

Asante Kotoko are playing Inter Allies at the Premier League of Ghana on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Ashanti GoldKarela16:00

Ashanti Gold - Karela

Ashanti Gold are playing Karela at the Premier League of Ghana on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Ebusua DwarfsEleven Wonders16:00

Ebusua Dwarfs - Eleven Wonders

Ebusua Dwarfs are playing Eleven Wonders at the Premier League of Ghana on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

FC DreamsElmina Sharks16:00

FC Dreams - Elmina Sharks

FC Dreams are playing Elmina Sharks at the Premier League of Ghana on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Hearts of OakKing Faisal16:00

Hearts of Oak - King Faisal

Hearts of Oak are playing King Faisal at the Premier League of Ghana on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Liberty ProfessionalsGreat Olympics16:00

Liberty Professionals - Great Olympics

Liberty Professionals are playing Great Olympics at the Premier League of Ghana on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Medeama SCLegon Cities16:00

Medeama SC - Legon Cities

Medeama SC are playing Legon Cities at the Premier League of Ghana on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

WAFABerekum Chelsea16:00

WAFA - Berekum Chelsea

WAFA are playing Berekum Chelsea at the Premier League of Ghana on July 4. The match will kick off 16:00 UTC.

Kagera SugarRuvu Shooting13:00

Kagera Sugar - Ruvu Shooting

Kagera Sugar are playing Ruvu Shooting at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Kinondoni MCMwadui13:00

Kinondoni MC - Mwadui

Kinondoni MC are playing Mwadui at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

MbaoLipuli13:00

Mbao - Lipuli

Mbao are playing Lipuli at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

NamungoJKT Tanzania13:00

Namungo - JKT Tanzania

Namungo are playing JKT Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Tanzania PrisonsPolisi Tanzania13:00

Tanzania Prisons - Polisi Tanzania

Tanzania Prisons are playing Polisi Tanzania at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on July 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Loudoun UnitedAtlanta United-217:00

Loudoun United - Atlanta United-2

Loudoun United are playing Atlanta United-2 at the USL Championship of Usa on July 4. The match will kick off 17:00 UTC.

Tampa BaySt. Louis22:00

Tampa Bay - St. Louis

Tampa Bay are playing St. Louis at the USL Championship of Usa on July 4. The match will kick off 22:00 UTC.

Pittsburgh RiverhoundsNorth Carolina22:30

Pittsburgh Riverhounds - North Carolina

Pittsburgh Riverhounds are playing North Carolina at the USL Championship of Usa on July 4. The match will kick off 22:30 UTC.

Charlotte IndependenceMemphis 90123:00

Charlotte Independence - Memphis 901

Charlotte Independence are playing Memphis 901 at the USL Championship of Usa on July 4. The match will kick off 23:00 UTC.

Colorado SpringsReal Monarchs00:00

Colorado Springs - Real Monarchs

Colorado Springs are playing Real Monarchs at the USL Championship of Usa on July 5. The match will kick off 00:00 UTC.

Las Vegas LightsAustin Bold02:30

Las Vegas Lights - Austin Bold

Las Vegas Lights are playing Austin Bold at the USL Championship of Usa on July 5. The match will kick off 02:30 UTC.

America RJNova Iguacu18:00

America RJ - Nova Iguacu

America RJ are playing Nova Iguacu at the Carioca 1, Relegation round of Brasil on July 4. The match will kick off 18:00 UTC.

Bayside UnitedToowong07:00

Bayside United - Toowong

Bayside United are playing Toowong at the Brisbane Premier League of Australia on July 5. The match will kick off 07:00 UTC.

St George WillawongTaringa Rovers07:00

St George Willawong - Taringa Rovers

St George Willawong are playing Taringa Rovers at the Brisbane Premier League of Australia on July 5. The match will kick off 07:00 UTC.

Logan LightningSWQ Thunder08:15

Logan Lightning - SWQ Thunder

Logan Lightning are playing SWQ Thunder at the Queensland Premier League of Australia on July 4. The match will kick off 08:15 UTC.

Souths UnitedMitchelton08:30

Souths United - Mitchelton

Souths United are playing Mitchelton at the Queensland Premier League of Australia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

Western PrideWynnum Wolves09:00

Western Pride - Wynnum Wolves

Western Pride are playing Wynnum Wolves at the Queensland Premier League of Australia on July 4. The match will kick off 09:00 UTC.

Ipswich KnightsHolland Park Hawks05:00

Ipswich Knights - Holland Park Hawks

Ipswich Knights are playing Holland Park Hawks at the Queensland Premier League of Australia on July 5. The match will kick off 05:00 UTC.

Adelaide CityPara Hills05:30

Adelaide City - Para Hills

Adelaide City are playing Para Hills at the NPL South Australia of Australia on July 4. The match will kick off 05:30 UTC.

Cumberland UnitedAdelaide United U-2105:30

Cumberland United - Adelaide United U-21

Cumberland United are playing Adelaide United U-21 at the NPL South Australia of Australia on July 4. The match will kick off 05:30 UTC.

Adelaide OlympicCampbelltown City08:30

Adelaide Olympic - Campbelltown City

Adelaide Olympic are playing Campbelltown City at the NPL South Australia of Australia on July 4. The match will kick off 08:30 UTC.

BalcattaPerth Glory-207:00

Balcatta - Perth Glory-2

Balcatta are playing Perth Glory-2 at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match will kick off 07:00 UTC.

ECU JoondalupCockburn City07:00

ECU Joondalup - Cockburn City

ECU Joondalup are playing Cockburn City at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match will kick off 07:00 UTC.

Floreat AthenaArmadale07:00

Floreat Athena - Armadale

Floreat Athena are playing Armadale at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match will kick off 07:00 UTC.

Gwelup Croatia SCInglewood United07:00

Gwelup Croatia SC - Inglewood United

Gwelup Croatia SC are playing Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match will kick off 07:00 UTC.

Rockingham CitySorrento FC07:00

Rockingham City - Sorrento FC

Rockingham City are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on July 4. The match will kick off 07:00 UTC.

Sydney OlympicSutherland Sharks07:00

Sydney Olympic - Sutherland Sharks

Sydney Olympic are playing Sutherland Sharks at the NPL New South Wales of Australia on July 4. The match will kick off 07:00 UTC.

Marconi StallionsNorth Shore Mariners09:00

Marconi Stallions - North Shore Mariners

Marconi Stallions are playing North Shore Mariners at the NPL New South Wales of Australia on July 4. The match will kick off 09:00 UTC.

Mt Druitt TownManly United FC04:00

Mt Druitt Town - Manly United FC

Mt Druitt Town are playing Manly United FC at the NPL New South Wales of Australia on July 5. The match will kick off 04:00 UTC.

Sydney UnitedSydney-205:00

Sydney United - Sydney-2

Sydney United are playing Sydney-2 at the NPL New South Wales of Australia on July 5. The match will kick off 05:00 UTC.

Wolves FCAPIA Tigers05:00

Wolves FC - APIA Tigers

Wolves FC are playing APIA Tigers at the NPL New South Wales of Australia on July 5. The match will kick off 05:00 UTC.

Rockdale City SunsBlacktown City06:30

Rockdale City Suns - Blacktown City

Rockdale City Suns are playing Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on July 5. The match will kick off 06:30 UTC.

Devonport CityLaunceston City04:15

Devonport City - Launceston City

Devonport City are playing Launceston City at the NPL Tasmania of Australia on July 4. The match will kick off 04:15 UTC.

Riverside OlympicKingborough Lions04:15

Riverside Olympic - Kingborough Lions

Riverside Olympic are playing Kingborough Lions at the NPL Tasmania of Australia on July 4. The match will kick off 04:15 UTC.

Olympia WarriorsGlenorchy Knights06:30

Olympia Warriors - Glenorchy Knights

Olympia Warriors are playing Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on July 4. The match will kick off 06:30 UTC.

South HobartClarence Zebras04:00

South Hobart - Clarence Zebras

South Hobart are playing Clarence Zebras at the NPL Tasmania of Australia on July 5. The match will kick off 04:00 UTC.