Birmingham Legion logo
United States

Birmingham Legion Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Birmingham LegionMemphis 901August 22nd 23:30

Birmingham Legion - Memphis 901

Birmingham Legion are playing Memphis 901 at the USL Championship of Usa on August 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Latest Results
Charlotte Independence1 - 1Birmingham Legion2 days ago Full TimeFT

Charlotte Independence - Birmingham Legion

Charlotte Independence played Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on August 12. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Birmingham Legion1 - 0Atlanta United-26 days ago Full TimeFT

Birmingham Legion - Atlanta United-2

Birmingham Legion played Atlanta United-2 at the USL Championship of Usa on August 8. The match kicked off 23:30 UTC. Birmingham Legion won 1-0.

Birmingham Legion4 - 1Charlotte Independence9 days ago Full TimeFT

Birmingham Legion - Charlotte Independence

Birmingham Legion played Charlotte Independence at the USL Championship of Usa on August 6. The match kicked off 00:00 UTC. Birmingham Legion won 4-1.

North Carolina1 - 0Birmingham Legion13 days ago Full TimeFT

North Carolina - Birmingham Legion

North Carolina played Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on August 1. The match kicked off 23:00 UTC. North Carolina won 1-0.

Charleston Battery1 - 2Birmingham Legiona month ago Full TimeFT

Charleston Battery - Birmingham Legion

Charleston Battery played Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on July 20. The match kicked off 00:00 UTC. Birmingham Legion won 1-2.

Birmingham Legion3 - 0Memphis 901a month ago Full TimeFT

Birmingham Legion - Memphis 901

Birmingham Legion played Memphis 901 at the USL Championship of Usa on July 16. The match kicked off 00:00 UTC. Birmingham Legion won 3-0.

Antigua GFC1 - 1Birmingham Legion6 months ago Full TimeFT

Antigua GFC - Birmingham Legion

Antigua GFC played Birmingham Legion at the Club Friendlies of International on February 27. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Birmingham Legion2 - 3Atlanta United6 months ago Full TimeFT

Birmingham Legion - Atlanta United

Birmingham Legion played Atlanta United at the Club Friendlies of International on February 8. The match kicked off 21:30 UTC. Atlanta United won 2-3.

Pittsburgh Riverhounds7 - 0Birmingham Legion10 months ago Full TimeFT

Pittsburgh Riverhounds - Birmingham Legion

Pittsburgh Riverhounds played Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on October 26. The match kicked off 23:00 UTC. Pittsburgh Riverhounds won 7-0.

North Carolina2 - 3Birmingham Legion10 months ago Full TimeFT

North Carolina - Birmingham Legion

North Carolina played Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on October 23. The match kicked off 23:00 UTC. Birmingham Legion won 2-3.

Birmingham Legion0 - 1Pittsburgh Riverhounds10 months ago Full TimeFT

Birmingham Legion - Pittsburgh Riverhounds

Birmingham Legion played Pittsburgh Riverhounds at the USL Championship of Usa on October 20. The match kicked off 21:30 UTC. Pittsburgh Riverhounds won 0-1.

Birmingham Legion2 - 1New York Red Bulls-210 months ago Full TimeFT

Birmingham Legion - New York Red Bulls-2

Birmingham Legion played New York Red Bulls-2 at the USL Championship of Usa on October 17. The match kicked off 00:00 UTC. Birmingham Legion won 2-1.

Hartford Athletic4 - 0Birmingham Legion10 months ago Full TimeFT

Hartford Athletic - Birmingham Legion

Hartford Athletic played Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on October 10. The match kicked off 00:00 UTC. Hartford Athletic won 4-0.

Birmingham Legion0 - 0Charleston Battery10 months ago Full TimeFT

Birmingham Legion - Charleston Battery

Birmingham Legion played Charleston Battery at the USL Championship of Usa on October 6. The match kicked off 00:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Swope Park Rangers3 - 1Birmingham Legion10 months ago Full TimeFT

Swope Park Rangers - Birmingham Legion

Swope Park Rangers played Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on October 1. The match kicked off 00:00 UTC. Swope Park Rangers won 3-1.

Birmingham Legion1 - 0Indy Elevena year ago Full TimeFT

Birmingham Legion - Indy Eleven

Birmingham Legion played Indy Eleven at the USL Championship of Usa on September 21. The match kicked off 00:00 UTC. Birmingham Legion won 1-0.

Nashville1 - 0Birmingham Legiona year ago Full TimeFT

Nashville - Birmingham Legion

Nashville played Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on September 18. The match kicked off 00:00 UTC. Nashville won 1-0.

Birmingham Legion0 - 2St. Louisa year ago Full TimeFT

Birmingham Legion - St. Louis

Birmingham Legion played St. Louis at the USL Championship of Usa on September 14. The match kicked off 00:00 UTC. St. Louis won 0-2.

Atlanta United-20 - 5Birmingham Legiona year ago Full TimeFT

Atlanta United-2 - Birmingham Legion

Atlanta United-2 played Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on September 4. The match kicked off 23:30 UTC. Birmingham Legion won 0-5.

Birmingham Legion1 - 0Memphis 901a year ago Full TimeFT

Birmingham Legion - Memphis 901

Birmingham Legion played Memphis 901 at the USL Championship of Usa on August 18. The match kicked off 00:00 UTC. Birmingham Legion won 1-0.

Birmingham Legion is a football club from United States competing in the USL Championship of Usa. ScoreBat covers all matches of Birmingham Legion in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Birmingham Legion roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Birmingham Legion for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Birmingham Legion goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Birmingham Legion livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Birmingham Legion, who will be playing Memphis 901 on August 22nd in the USL Championship of Usa. You can watch Birmingham Legion vs Memphis 901 live stream on ScoreBat. The match will kick off 23:30 UTC..

Matchday Live
Manchester CityLyon19:00

Manchester City - Lyon

Manchester City are playing Lyon at the Quarterfinal of Champions League on August 15. The match will kick off 19:00 UTC.

CelticAberdeenPostponedPst

Celtic - Aberdeen

Celtic are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on August 15.

HamiltonSt. Mirren14:00

Hamilton - St. Mirren

Hamilton are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

KilmarnockSt. Johnstone14:00

Kilmarnock - St. Johnstone

Kilmarnock are playing St. Johnstone at the Premier League of Scotland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Ross CountyDundee United14:00

Ross County - Dundee United

Ross County are playing Dundee United at the Premier League of Scotland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

HibernianMotherwell16:30

Hibernian - Motherwell

Hibernian are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on August 15. The match will kick off 16:30 UTC.

DinamoRotor12:30

Dinamo - Rotor

Dinamo are playing Rotor at the Premier League of Russia on August 15. The match will kick off 12:30 UTC.

RubinUral12:30

Rubin - Ural

Rubin are playing Ural at the Premier League of Russia on August 15. The match will kick off 12:30 UTC.

CSKATambov15:00

CSKA - Tambov

CSKA are playing Tambov at the Premier League of Russia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

LokomotivFK Krasnodar16:00

Lokomotiv - FK Krasnodar

Lokomotiv are playing FK Krasnodar at the Premier League of Russia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

RostovZenit17:00

Rostov - Zenit

Rostov are playing Zenit at the Premier League of Russia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

VanGandzasar-Kapan13:30

Van - Gandzasar-Kapan

Van are playing Gandzasar-Kapan at the Premier League of Armenia on August 15. The match will kick off 13:30 UTC.

FC MinskNemanPostponedPst

FC Minsk - Neman

FC Minsk are playing Neman at the Premier League of Belarus on August 15.

NaftanGorodeya12:00

Naftan - Gorodeya

Naftan are playing Gorodeya at the National Cup of Belarus on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

GomelShakhtyor Soligorsk16:00

Gomel - Shakhtyor Soligorsk

Gomel are playing Shakhtyor Soligorsk at the National Cup of Belarus on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

GenkOud-Heverlee14:30

Genk - Oud-Heverlee

Genk are playing Oud-Heverlee at the First Division A of Belgium on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

CharleroiOostende17:00

Charleroi - Oostende

Charleroi are playing Oostende at the First Division A of Belgium on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

GentKortrijk17:00

Gent - Kortrijk

Gent are playing Kortrijk at the First Division A of Belgium on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Lokomotiv PlovdivBotev Vratsa14:45

Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa

Lokomotiv Plovdiv are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on August 15. The match will kick off 14:45 UTC.

Arda KardzhaliLevski17:00

Arda Kardzhali - Levski

Arda Kardzhali are playing Levski at the A PFG of Bulgaria on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

OsijekSlaven Koprivnica16:00

Osijek - Slaven Koprivnica

Osijek are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

RijekaSibenik16:00

Rijeka - Sibenik

Rijeka are playing Sibenik at the 1 HNL of Croatia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

LegionNomme Kalju13:00

Legion - Nomme Kalju

Legion are playing Nomme Kalju at the Meistriliiga of Estonia on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Tulevik ViljandiPaide16:00

Tulevik Viljandi - Paide

Tulevik Viljandi are playing Paide at the Meistriliiga of Estonia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

HJK HelsinkiHonka14:00

HJK Helsinki - Honka

HJK Helsinki are playing Honka at the Veikkausliiga of Finland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

IlvesSJK14:00

Ilves - SJK

Ilves are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

KTPVaasan PS13:00

KTP - Vaasan PS

KTP are playing Vaasan PS at the Ykkonen of Finland on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

MuSaAC Oulu14:00

MuSa - AC Oulu

MuSa are playing AC Oulu at the Ykkonen of Finland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

PaksUjpest14:30

Paks - Ujpest

Paks are playing Ujpest at the NB I of Hungary on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

ZalaegerszegFehervar16:35

Zalaegerszeg - Fehervar

Zalaegerszeg are playing Fehervar at the NB I of Hungary on August 15. The match will kick off 16:35 UTC.

IA AkranesFylkir16:00

IA Akranes - Fylkir

IA Akranes are playing Fylkir at the Premier League of Iceland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

ValurKA Akureyri16:00

Valur - KA Akureyri

Valur are playing KA Akureyri at the Premier League of Iceland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Finn HarpsBohemians13:00

Finn Harps - Bohemians

Finn Harps are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

ShelbourneDerry City16:00

Shelbourne - Derry City

Shelbourne are playing Derry City at the Premier Division of Ireland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Shamrock-2Wexford Youths14:00

Shamrock-2 - Wexford Youths

Shamrock-2 are playing Wexford Youths at the 1 division of Ireland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

FK PodgoricaOFK Titograd13:00

FK Podgorica - OFK Titograd

FK Podgorica are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

JezeroRudar Pljevlja13:00

Jezero - Rudar Pljevlja

Jezero are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Sutjeska NiksicOFK Petrovac13:00

Sutjeska Niksic - OFK Petrovac

Sutjeska Niksic are playing OFK Petrovac at the 1. Division of Montenegro on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

ZetaIskra13:00

Zeta - Iskra

Zeta are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Mladost PodgoricaOFK Titograd18:00

Mladost Podgorica - OFK Titograd

Mladost Podgorica are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on August 15. The match will kick off 18:00 UTC.

RabotnickiBelasica Strumica15:00

Rabotnicki - Belasica Strumica

Rabotnicki are playing Belasica Strumica at the Prva liga of North Macedonia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

SarpsborgMolde16:00

Sarpsborg - Molde

Sarpsborg are playing Molde at the Eliteserien of Norway on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

SKA KhabarovskVolgar-Gazprom07:00

SKA Khabarovsk - Volgar-Gazprom

SKA Khabarovsk are playing Volgar-Gazprom at the FNL of Russia on August 16. The match will kick off 07:00 UTC.

IndjijaNapredak15:00

Indjija - Napredak

Indjija are playing Napredak at the Super Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Novi PazarJavor17:00

Novi Pazar - Javor

Novi Pazar are playing Javor at the Super Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Radnicki NisMacva Sabac17:00

Radnicki Nis - Macva Sabac

Radnicki Nis are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Radnik SurdulicaPartizan17:00

Radnik Surdulica - Partizan

Radnik Surdulica are playing Partizan at the Super Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Zlatibor CajetinaCukaricki17:00

Zlatibor Cajetina - Cukaricki

Zlatibor Cajetina are playing Cukaricki at the Super Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

TrencinZilina16:00

Trencin - Zilina

Trencin are playing Zilina at the Super Liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

DACNitra17:00

DAC - Nitra

DAC are playing Nitra at the Super Liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

RuzomberokSered17:00

Ruzomberok - Sered

Ruzomberok are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

SenicaZemplin Michalovce17:00

Senica - Zemplin Michalovce

Senica are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Spartak TrnavaPohronie17:00

Spartak Trnava - Pohronie

Spartak Trnava are playing Pohronie at the Super Liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Zlate MoravceSlovan17:00

Zlate Moravce - Slovan

Zlate Moravce are playing Slovan at the Super Liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

AluminijCelje17:00

Aluminij - Celje

Aluminij are playing Celje at the 1. SNL of Slovenia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

DalkurdHalmstad15:30

Dalkurd - Halmstad

Dalkurd are playing Halmstad at the Superettan of Sweden on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

OsterBrage15:30

Oster - Brage

Oster are playing Brage at the Superettan of Sweden on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

SundsvallGAIS15:30

Sundsvall - GAIS

Sundsvall are playing GAIS at the Superettan of Sweden on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

OrebroDjurgarden13:00

Orebro - Djurgarden

Orebro are playing Djurgarden at the Allsvenskan of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Shandong LunengShenzhen FC10:00

Shandong Luneng - Shenzhen FC

Shandong Luneng are playing Shenzhen FC at the Super League of China on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Dalian YifangGuangzou R F12:00

Dalian Yifang - Guangzou R F

Dalian Yifang are playing Guangzou R F at the Super League of China on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Consadole SapporoKawasaki Frontale05:00

Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale

Consadole Sapporo are playing Kawasaki Frontale at the J-League of Japan on August 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Vegalta SendaiShimizu S-Pulse09:00

Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse

Vegalta Sendai are playing Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Yokohama FCShonan Bellmare09:00

Yokohama FC - Shonan Bellmare

Yokohama FC are playing Shonan Bellmare at the J-League of Japan on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Oita TrinitaYokohama F. Marinos09:30

Oita Trinita - Yokohama F. Marinos

Oita Trinita are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on August 15. The match will kick off 09:30 UTC.

F.C.TokyoNagoya Grampus Eight10:00

F.C.Tokyo - Nagoya Grampus Eight

F.C.Tokyo are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Kashiwa ReysolCerezo Osaka10:00

Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka

Kashiwa Reysol are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Sagan TosuGamba OsakaPostponedPst

Sagan Tosu - Gamba Osaka

Sagan Tosu are playing Gamba Osaka at the J-League of Japan on August 15.

Urawa Red DiamondsSanfrecce Hiroshima10:00

Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima

Urawa Red Diamonds are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FCAvispa Fukuoka09:00

Matsumoto Yamaga FC - Avispa Fukuoka

Matsumoto Yamaga FC are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Fagiano OkayamaAlbirex Niigata10:00

Fagiano Okayama - Albirex Niigata

Fagiano Okayama are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Giravanz KitakyushuMachida Zelvia10:00

Giravanz Kitakyushu - Machida Zelvia

Giravanz Kitakyushu are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

FC SeoulSangju Sangmu10:00

FC Seoul - Sangju Sangmu

FC Seoul are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Suwon BluewingsJeonbuk Motors10:00

Suwon Bluewings - Jeonbuk Motors

Suwon Bluewings are playing Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

UlsanPohang Steelers10:00

Ulsan - Pohang Steelers

Ulsan are playing Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Republic on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Ansan GreenersJeonnam Dragons10:00

Ansan Greeners - Jeonnam Dragons

Ansan Greeners are playing Jeonnam Dragons at the K-League 2 of Korea Republic on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

AnyangBucheon 199511:00

Anyang - Bucheon 1995

Anyang are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

Al AdalhAl Hilal Riyadh15:55

Al Adalh - Al Hilal Riyadh

Al Adalh are playing Al Hilal Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on August 15. The match will kick off 15:55 UTC.

Al Faysaly Al MajmaahAl Ahli Jeddah16:10

Al Faysaly Al Majmaah - Al Ahli Jeddah

Al Faysaly Al Majmaah are playing Al Ahli Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on August 15. The match will kick off 16:10 UTC.

Al TaawonDhamk16:15

Al Taawon - Dhamk

Al Taawon are playing Dhamk at the Pro League of Saudi Arabia on August 15. The match will kick off 16:15 UTC.

Al Nasr RiyadhAl Wahda Mecca17:50

Al Nasr Riyadh - Al Wahda Mecca

Al Nasr Riyadh are playing Al Wahda Mecca at the Pro League of Saudi Arabia on August 15. The match will kick off 17:50 UTC.

AmaZulu DurbanBaroka16:00

AmaZulu Durban - Baroka

AmaZulu Durban are playing Baroka at the Premier League of South Africa on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Orlando PiratesBidvest Wits16:00

Orlando Pirates - Bidvest Wits

Orlando Pirates are playing Bidvest Wits at the Premier League of South Africa on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Polokwane CityKaiser Chiefs16:00

Polokwane City - Kaiser Chiefs

Polokwane City are playing Kaiser Chiefs at the Premier League of South Africa on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

StellenboschGolden Arrows Durban16:00

Stellenbosch - Golden Arrows Durban

Stellenbosch are playing Golden Arrows Durban at the Premier League of South Africa on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

GuadalajaraAtletico San Luis22:00

Guadalajara - Atletico San Luis

Guadalajara are playing Atletico San Luis at the Apertura of Mexico on August 15. The match will kick off 22:00 UTC.

Cruz AzulJuarez00:00

Cruz Azul - Juarez

Cruz Azul are playing Juarez at the Apertura of Mexico on August 16. The match will kick off 00:00 UTC.

MazatlanPumas02:00

Mazatlan - Pumas

Mazatlan are playing Pumas at the Apertura of Mexico on August 16. The match will kick off 02:00 UTC.

MonterreyNecaxa02:06

Monterrey - Necaxa

Monterrey are playing Necaxa at the Apertura of Mexico on August 16. The match will kick off 02:06 UTC.

GremioCorinthians22:00

Gremio - Corinthians

Gremio are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on August 15. The match will kick off 22:00 UTC.

CoritibaFlamengo22:30

Coritiba - Flamengo

Coritiba are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on August 15. The match will kick off 22:30 UTC.

PalmeirasGoias00:30

Palmeiras - Goias

Palmeiras are playing Goias at the Serie A of Brasil on August 16. The match will kick off 00:30 UTC.

Botafogo SPGuarani14:00

Botafogo SP - Guarani

Botafogo SP are playing Guarani at the Serie B of Brasil on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Brasil de PelotasOeste19:30

Brasil de Pelotas - Oeste

Brasil de Pelotas are playing Oeste at the Serie B of Brasil on August 15. The match will kick off 19:30 UTC.

ConfiancaAvai Florianopolis19:30

Confianca - Avai Florianopolis

Confianca are playing Avai Florianopolis at the Serie B of Brasil on August 15. The match will kick off 19:30 UTC.

NauticoCRB Maceio22:00

Nautico - CRB Maceio

Nautico are playing CRB Maceio at the Serie B of Brasil on August 15. The match will kick off 22:00 UTC.

CSACuiaba00:00

CSA - Cuiaba

CSA are playing Cuiaba at the Serie B of Brasil on August 16. The match will kick off 00:00 UTC.

El NacionalIndependiente Del Valle21:00

El Nacional - Independiente Del Valle

El Nacional are playing Independiente Del Valle at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on August 15. The match will kick off 21:00 UTC.

DelfinEmelec23:15

Delfin - Emelec

Delfin are playing Emelec at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on August 15. The match will kick off 23:15 UTC.

Liverpool P.Fenix18:00

Liverpool P. - Fenix

Liverpool P. are playing Fenix at the Apertura of Uruguay on August 15. The match will kick off 18:00 UTC.

River Plate FCNacional M.18:00

River Plate FC - Nacional M.

River Plate FC are playing Nacional M. at the Apertura of Uruguay on August 15. The match will kick off 18:00 UTC.

WanderersDep. Maldonado18:00

Wanderers - Dep. Maldonado

Wanderers are playing Dep. Maldonado at the Apertura of Uruguay on August 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Sydney FCWestern United FC07:00

Sydney FC - Western United FC

Sydney FC are playing Western United FC at the A-League of Australia on August 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Ararat-Armenia-2West Armenia13:00

Ararat-Armenia-2 - West Armenia

Ararat-Armenia-2 are playing West Armenia at the First division of Armenia on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Alashkert-2Ararat-213:30

Alashkert-2 - Ararat-2

Alashkert-2 are playing Ararat-2 at the First division of Armenia on August 15. The match will kick off 13:30 UTC.

Stadl-PauraRied-216:00

Stadl-Paura - Ried-2

Stadl-Paura are playing Ried-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

WeizKalsdorf16:00

Weiz - Kalsdorf

Weiz are playing Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Pinzgau SaalfeldenAustria Salzburg15:00

Pinzgau Saalfelden - Austria Salzburg

Pinzgau Saalfelden are playing Austria Salzburg at the Regionalliga, Salzburg of Austria on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Innsbruck-2Kitzbuhel14:00

Innsbruck-2 - Kitzbuhel

Innsbruck-2 are playing Kitzbuhel at the Regionalliga, Tirol of Austria on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

KufsteinTelfs 190014:30

Kufstein - Telfs 1900

Kufstein are playing Telfs 1900 at the Regionalliga, Tirol of Austria on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

ImstWorgl16:00

Imst - Worgl

Imst are playing Worgl at the Regionalliga, Tirol of Austria on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Austria Lustenau-2RW Rankweil15:00

Austria Lustenau-2 - RW Rankweil

Austria Lustenau-2 are playing RW Rankweil at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

WolfurtBregenz15:00

Wolfurt - Bregenz

Wolfurt are playing Bregenz at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

RotenbergLauterach16:00

Rotenberg - Lauterach

Rotenberg are playing Lauterach at the Regionalliga, Voralberg of Austria on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

SmorgonSputnik13:00

Smorgon - Sputnik

Smorgon are playing Sputnik at the 1. Division of Belarus on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

LidaOrsha15:00

Lida - Orsha

Lida are playing Orsha at the 1. Division of Belarus on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo Minsk-2Smolevichi-213:00

Dinamo Minsk-2 - Smolevichi-2

Dinamo Minsk-2 are playing Smolevichi-2 at the Premier League Reserve of Belarus on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

IvatsevichiDynamo-Brest-196009:00

Ivatsevichi - Dynamo-Brest-1960

Ivatsevichi are playing Dynamo-Brest-1960 at the Division 2, Group A of Belarus on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

ChaikaOstrovets10:00

Chaika - Ostrovets

Chaika are playing Ostrovets at the Division 2, Group A of Belarus on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

MolodechnoPershi Region13:00

Molodechno - Pershi Region

Molodechno are playing Pershi Region at the Division 2, Group A of Belarus on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

BGUMeliorator14:00

BGU - Meliorator

BGU are playing Meliorator at the Division 2, Group A of Belarus on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

KrononBaranovichi14:00

Kronon - Baranovichi

Kronon are playing Baranovichi at the Division 2, Group A of Belarus on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

GorkiEnergosbyt-BSATU12:00

Gorki - Energosbyt-BSATU

Gorki are playing Energosbyt-BSATU at the Division 2, Group B of Belarus on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Viktoriya Maryina HorkaDnepr Mogilev12:00

Viktoriya Maryina Horka - Dnepr Mogilev

Viktoriya Maryina Horka are playing Dnepr Mogilev at the Division 2, Group B of Belarus on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

PolotskShakhter-Petrikov14:00

Polotsk - Shakhter-Petrikov

Polotsk are playing Shakhter-Petrikov at the Division 2, Group B of Belarus on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

SMIavtotransOsipovichi14:00

SMIavtotrans - Osipovichi

SMIavtotrans are playing Osipovichi at the Division 2, Group B of Belarus on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

BumpromDnepr-Rogachev15:00

Bumprom - Dnepr-Rogachev

Bumprom are playing Dnepr-Rogachev at the Division 2, Group B of Belarus on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Mladost DobojTuzla City15:00

Mladost Doboj - Tuzla City

Mladost Doboj are playing Tuzla City at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

RadnikSiroki Brijeg17:00

Radnik - Siroki Brijeg

Radnik are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

SlobodaZeljeznicar17:00

Sloboda - Zeljeznicar

Sloboda are playing Zeljeznicar at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Velez M.Krupa na Vrbasu17:00

Velez M. - Krupa na Vrbasu

Velez M. are playing Krupa na Vrbasu at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

GabelaCapljina15:30

Gabela - Capljina

Gabela are playing Capljina at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

GorazdeBuducnost Banovici15:30

Gorazde - Buducnost Banovici

Gorazde are playing Buducnost Banovici at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Igman KonjicTravnik15:30

Igman Konjic - Travnik

Igman Konjic are playing Travnik at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Jedinstvo BihacZvijezda Gradarac15:30

Jedinstvo Bihac - Zvijezda Gradarac

Jedinstvo Bihac are playing Zvijezda Gradarac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

PosusjeSlaven Zivince15:30

Posusje - Slaven Zivince

Posusje are playing Slaven Zivince at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Radnik HadziciRudar Kakanj15:30

Radnik Hadzici - Rudar Kakanj

Radnik Hadzici are playing Rudar Kakanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Vis Simm-BauTesanj15:30

Vis Simm-Bau - Tesanj

Vis Simm-Bau are playing Tesanj at the FBiH of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Jedinstvo BrckoLeotar15:00

Jedinstvo Brcko - Leotar

Jedinstvo Brcko are playing Leotar at the RS of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Kozara GradiskaModrica15:00

Kozara Gradiska - Modrica

Kozara Gradiska are playing Modrica at the RS of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Ljubic PrnjavorTekstilac Derventa15:00

Ljubic Prnjavor - Tekstilac Derventa

Ljubic Prnjavor are playing Tekstilac Derventa at the RS of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Podrinje JanjaDrina Zvornik15:00

Podrinje Janja - Drina Zvornik

Podrinje Janja are playing Drina Zvornik at the RS of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Rudar PrijedorSutjeska Foca15:00

Rudar Prijedor - Sutjeska Foca

Rudar Prijedor are playing Sutjeska Foca at the RS of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

SlavijaKozarska Dubica15:00

Slavija - Kozarska Dubica

Slavija are playing Kozarska Dubica at the RS of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sloboda Novi GradZeljeznicar Banja Luka15:00

Sloboda Novi Grad - Zeljeznicar Banja Luka

Sloboda Novi Grad are playing Zeljeznicar Banja Luka at the RS of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sloga DobojFK Zvijezda15:00

Sloga Doboj - FK Zvijezda

Sloga Doboj are playing FK Zvijezda at the RS of Bosnia Herzegovina on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

DobrudzhaLudogorets-215:00

Dobrudzha - Ludogorets-2

Dobrudzha are playing Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Kariana ErdenSeptemvri Simitli15:00

Kariana Erden - Septemvri Simitli

Kariana Erden are playing Septemvri Simitli at the B PFG of Bulgaria on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Lokomotiv SofiaLokomotiv G-O15:00

Lokomotiv Sofia - Lokomotiv G-O

Lokomotiv Sofia are playing Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Septemvri SofiaNeftochimic15:00

Septemvri Sofia - Neftochimic

Septemvri Sofia are playing Neftochimic at the B PFG of Bulgaria on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

LovechSozopol16:00

Lovech - Sozopol

Lovech are playing Sozopol at the B PFG of Bulgaria on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Vitosha BistritsaHebar 191816:00

Vitosha Bistritsa - Hebar 1918

Vitosha Bistritsa are playing Hebar 1918 at the B PFG of Bulgaria on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

PirinYantra 201917:00

Pirin - Yantra 2019

Pirin are playing Yantra 2019 at the B PFG of Bulgaria on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

DugopoljeCibalia16:00

Dugopolje - Cibalia

Dugopolje are playing Cibalia at the 2 HNL of Croatia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Brandys nad LabemDomazlice08:15

Brandys nad Labem - Domazlice

Brandys nad Labem are playing Domazlice at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:15 UTC.

FK Dvur KraloveUsti nad Orlici08:15

FK Dvur Kralove - Usti nad Orlici

FK Dvur Kralove are playing Usti nad Orlici at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:15 UTC.

KladnoBenesov08:15

Kladno - Benesov

Kladno are playing Benesov at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:15 UTC.

KolinPardubice08:15

Kolin - Pardubice

Kolin are playing Pardubice at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:15 UTC.

LibcanyChlumec nad Cidlinou08:15

Libcany - Chlumec nad Cidlinou

Libcany are playing Chlumec nad Cidlinou at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:15 UTC.

Motorlet PrahaMeteor P08:15

Motorlet Praha - Meteor P

Motorlet Praha are playing Meteor P at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:15 UTC.

SlanySokol Hostoun08:15

Slany - Sokol Hostoun

Slany are playing Sokol Hostoun at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:15 UTC.

Sokol LibisLoko Vltavin08:15

Sokol Libis - Loko Vltavin

Sokol Libis are playing Loko Vltavin at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:15 UTC.

KosmonosyAritma PrahaPostponedPst

Kosmonosy - Aritma Praha

Kosmonosy are playing Aritma Praha at the National cup of Czech Republic on August 15.

Marianske LazneKarlovy Vary08:30

Marianske Lazne - Karlovy Vary

Marianske Lazne are playing Karlovy Vary at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:30 UTC.

ChomutovPovltavska FA12:30

Chomutov - Povltavska FA

Chomutov are playing Povltavska FA at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 12:30 UTC.

Olympie BrezovaZbuzany14:00

Olympie Brezova - Zbuzany

Olympie Brezova are playing Zbuzany at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

CLU BerounZizkov15:00

CLU Beroun - Zizkov

CLU Beroun are playing Zizkov at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Cesky BrodPisek15:00

Cesky Brod - Pisek

Cesky Brod are playing Pisek at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

LetohradChrudimPostponedPst

Letohrad - Chrudim

Letohrad are playing Chrudim at the National cup of Czech Republic on August 15.

MostKraluv Dvur15:00

Most - Kraluv Dvur

Most are playing Kraluv Dvur at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Nachod DestneHradec Kralove15:00

Nachod Destne - Hradec Kralove

Nachod Destne are playing Hradec Kralove at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovan VelvaryDobris15:00

Slovan Velvary - Dobris

Slovan Velvary are playing Dobris at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

SrbiceSokolov15:00

Srbice - Sokolov

Srbice are playing Sokolov at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Velke HamryVlasim15:00

Velke Hamry - Vlasim

Velke Hamry are playing Vlasim at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Vysoke MytoSokol Zapy15:00

Vysoke Myto - Sokol Zapy

Vysoke Myto are playing Sokol Zapy at the National cup of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Olomouc U-19Zlin U-1908:00

Olomouc U-19 - Zlin U-19

Olomouc U-19 are playing Zlin U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:00 UTC.

Slovacko U-19Hradec Kralove U-1908:00

Slovacko U-19 - Hradec Kralove U-19

Slovacko U-19 are playing Hradec Kralove U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:00 UTC.

Dolni BenesovVrchovina15:00

Dolni Benesov - Vrchovina

Dolni Benesov are playing Vrchovina at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

HanackaRosice15:00

Hanacka - Rosice

Hanacka are playing Rosice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Havlickuv BrodVelka Bites08:30

Havlickuv Brod - Velka Bites

Havlickuv Brod are playing Velka Bites at the 4. liga, Group D of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:30 UTC.

HodoninStart Brno14:30

Hodonin - Start Brno

Hodonin are playing Start Brno at the 4. liga, Group D of Czech Republic on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

VsetinTatran Vsechovice12:00

Vsetin - Tatran Vsechovice

Vsetin are playing Tatran Vsechovice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

HraniceKozlovice14:30

Hranice - Kozlovice

Hranice are playing Kozlovice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Nove SadySumperk14:30

Nove Sady - Sumperk

Nove Sady are playing Sumperk at the 4. liga, Group E of Czech Republic on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Valasske MeziriciSkastice14:30

Valasske Mezirici - Skastice

Valasske Mezirici are playing Skastice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Novy JicinTrinec-208:15

Novy Jicin - Trinec-2

Novy Jicin are playing Trinec-2 at the 4. liga, Group F of Czech Republic on August 15. The match will kick off 08:15 UTC.

FrydlantHermanice Slezska14:30

Frydlant - Hermanice Slezska

Frydlant are playing Hermanice Slezska at the 4. liga, Group F of Czech Republic on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

VitkoviceDetmarovice14:30

Vitkovice - Detmarovice

Vitkovice are playing Detmarovice at the 4. liga, Group F of Czech Republic on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Aalborg WFarum W12:00

Aalborg W - Farum W

Aalborg W are playing Farum W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Brondby WKoge W12:00

Brondby W - Koge W

Brondby W are playing Koge W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

VSK Aarhus WFortuna Hjorring W12:00

VSK Aarhus W - Fortuna Hjorring W

VSK Aarhus W are playing Fortuna Hjorring W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Thisted WKolding W13:00

Thisted W - Kolding W

Thisted W are playing Kolding W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

AvedoreKFUMs BK16:00

Avedore - KFUMs BK

Avedore are playing KFUMs BK at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

BK UnionIshoj16:00

BK Union - Ishoj

BK Union are playing Ishoj at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Fremad ValbyHusum16:00

Fremad Valby - Husum

Fremad Valby are playing Husum at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

KarlslundeTarnby16:00

Karlslunde - Tarnby

Karlslunde are playing Tarnby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

HerlevLSF16:00

Herlev - LSF

Herlev are playing LSF at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

OtterupRB 190616:00

Otterup - RB 1906

Otterup are playing RB 1906 at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Skjold BirkerodAllerod16:00

Skjold Birkerod - Allerod

Skjold Birkerod are playing Allerod at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Tarup-Paarup IFHorsens-216:00

Tarup-Paarup IF - Horsens-2

Tarup-Paarup IF are playing Horsens-2 at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

VibyVarde16:00

Viby - Varde

Viby are playing Varde at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

NorresundbyVRI16:00

Norresundby - VRI

Norresundby are playing VRI at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Saeby IF SkjoldKFUM Silkeborg16:00

Saeby IF Skjold - KFUM Silkeborg

Saeby IF Skjold are playing KFUM Silkeborg at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Flora-2Elva10:00

Flora-2 - Elva

Flora-2 are playing Elva at the Esiliiga A of Estonia on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Nomme UnitedLevadia-210:00

Nomme United - Levadia-2

Nomme United are playing Levadia-2 at the Esiliiga A of Estonia on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

VandraVaprus Parnu10:00

Vandra - Vaprus Parnu

Vandra are playing Vaprus Parnu at the Esiliiga A of Estonia on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Tallinna Kalev WSaku Sporting W11:00

Tallinna Kalev W - Saku Sporting W

Tallinna Kalev W are playing Saku Sporting W at the Meistriliiga - Women of Estonia on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

Tulevik WLootus W11:00

Tulevik W - Lootus W

Tulevik W are playing Lootus W at the Meistriliiga - Women of Estonia on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

Vaprus WNomme Kalju W11:00

Vaprus W - Nomme Kalju W

Vaprus W are playing Nomme Kalju W at the Meistriliiga - Women of Estonia on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

Flora WTammeka W15:00

Flora W - Tammeka W

Flora W are playing Tammeka W at the Meistriliiga - Women of Estonia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Honka WTPS W12:00

Honka W - TPS W

Honka W are playing TPS W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

JyPK WPK-35 W13:00

JyPK W - PK-35 W

JyPK W are playing PK-35 W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

KuPS WAland United W15:30

KuPS W - Aland United W

KuPS W are playing Aland United W at the Naisten Liiga - Women of Finland on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

JaPSPK-3512:00

JaPS - PK-35

JaPS are playing PK-35 at the Kakkonen, Group A of Finland on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

PKKUNJS12:00

PKKU - NJS

PKKU are playing NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

EPSKiffen13:00

EPS - Kiffen

EPS are playing Kiffen at the Kakkonen, Group A of Finland on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

FC EspooGrIFK12:00

FC Espoo - GrIFK

FC Espoo are playing GrIFK at the Kakkonen, Group B of Finland on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

P-LirotKaaPo12:00

P-Lirot - KaaPo

P-Lirot are playing KaaPo at the Kakkonen, Group B of Finland on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

JS HerculesRoPS-214:00

JS Hercules - RoPS-2

JS Hercules are playing RoPS-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

PS KemiOLS14:00

PS Kemi - OLS

PS Kemi are playing OLS at the Kakkonen, Group C of Finland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

BAK 07Union Furstenwalde11:30

BAK 07 - Union Furstenwalde

BAK 07 are playing Union Furstenwalde at the Regionalliga Nordost of Germany on August 15. The match will kick off 11:30 UTC.

Bischofswerdaer FVAuerbach11:30

Bischofswerdaer FV - Auerbach

Bischofswerdaer FV are playing Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on August 15. The match will kick off 11:30 UTC.

EnergieLichtenberg11:30

Energie - Lichtenberg

Energie are playing Lichtenberg at the Regionalliga Nordost of Germany on August 15. The match will kick off 11:30 UTC.

LuckenwaldeGermania Halberstadt11:30

Luckenwalde - Germania Halberstadt

Luckenwalde are playing Germania Halberstadt at the Regionalliga Nordost of Germany on August 15. The match will kick off 11:30 UTC.

Optik RatenowZFC Meuselwitz11:30

Optik Ratenow - ZFC Meuselwitz

Optik Ratenow are playing ZFC Meuselwitz at the Regionalliga Nordost of Germany on August 15. The match will kick off 11:30 UTC.

Carl Zeiss JenaBabelsberg 0312:00

Carl Zeiss Jena - Babelsberg 03

Carl Zeiss Jena are playing Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Hertha-2Lokomotive Leipzig12:00

Hertha-2 - Lokomotive Leipzig

Hertha-2 are playing Lokomotive Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Chemie LeipzigBFC Dynamo14:00

Chemie Leipzig - BFC Dynamo

Chemie Leipzig are playing BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

ChemnitzerViktoria Berlin14:00

Chemnitzer - Viktoria Berlin

Chemnitzer are playing Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

RSV EintrachtLok Stendal12:00

RSV Eintracht - Lok Stendal

RSV Eintracht are playing Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Rostocker FCBSC Sud12:00

Rostocker FC - BSC Sud

Rostocker FC are playing BSC Sud at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Greifswalder FCStaaken13:00

Greifswalder FC - Staaken

Greifswalder FC are playing Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

An der Fahner HoheEilenburg16:00

An der Fahner Hohe - Eilenburg

An der Fahner Hohe are playing Eilenburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Einheit RudolstadtErfurt16:00

Einheit Rudolstadt - Erfurt

Einheit Rudolstadt are playing Erfurt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

GrimmaMerseburg16:00

Grimma - Merseburg

Grimma are playing Merseburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Internacional LeipzigCarl Zeiss Jena-216:00

Internacional Leipzig - Carl Zeiss Jena-2

Internacional Leipzig are playing Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

OberlausitzMartinroda16:00

Oberlausitz - Martinroda

Oberlausitz are playing Martinroda at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

PlauenLudwigsfelde16:00

Plauen - Ludwigsfelde

Plauen are playing Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Ferencvaros WSzent Mihaly W16:00

Ferencvaros W - Szent Mihaly W

Ferencvaros W are playing Szent Mihaly W at the NB I - Women of Hungary on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Gyor WAstra Hungary W16:00

Gyor W - Astra Hungary W

Gyor W are playing Astra Hungary W at the NB I - Women of Hungary on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Viktoria WKelen W16:00

Viktoria W - Kelen W

Viktoria W are playing Kelen W at the NB I - Women of Hungary on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

AftureldingVestri14:00

Afturelding - Vestri

Afturelding are playing Vestri at the 1. Deild of Iceland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Leiknir FGrindavik14:00

Leiknir F - Grindavik

Leiknir F are playing Grindavik at the 1. Deild of Iceland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Leiknir R.Thor Akureyri16:00

Leiknir R. - Thor Akureyri

Leiknir R. are playing Thor Akureyri at the 1. Deild of Iceland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

MagniKeflavik16:00

Magni - Keflavik

Magni are playing Keflavik at the 1. Deild of Iceland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

KordrengirIR Reykjavik14:00

Kordrengir - IR Reykjavik

Kordrengir are playing IR Reykjavik at the 2. Deild of Iceland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

SelfossDalvik Reynir16:00

Selfoss - Dalvik Reynir

Selfoss are playing Dalvik Reynir at the 2. Deild of Iceland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

VolsungurKari Akranes16:00

Volsungur - Kari Akranes

Volsungur are playing Kari Akranes at the 2. Deild of Iceland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel HaderaMaccabi Netanya16:30

Hapoel Hadera - Maccabi Netanya

Hapoel Hadera are playing Maccabi Netanya at the Toto Cup Ligat Al, Group stage of Israel on August 15. The match will kick off 16:30 UTC.

Maccabi Petah TikvaHapoel Kfar Saba16:30

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba

Maccabi Petah Tikva are playing Hapoel Kfar Saba at the Toto Cup Ligat Al, Group stage of Israel on August 15. The match will kick off 16:30 UTC.

SaldusFK Rezekne11:00

Saldus - FK Rezekne

Saldus are playing FK Rezekne at the 1.Liga of Latvia on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

SmilteneAuda11:00

Smiltene - Auda

Smiltene are playing Auda at the 1.Liga of Latvia on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

GrobinaDinamo Riga12:00

Grobina - Dinamo Riga

Grobina are playing Dinamo Riga at the 1.Liga of Latvia on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Zalgiris-2Minija10:00

Zalgiris-2 - Minija

Zalgiris-2 are playing Minija at the 1 Lyga of Lithuania on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

AtmosferaHegelmann Litauen13:00

Atmosfera - Hegelmann Litauen

Atmosfera are playing Hegelmann Litauen at the 1 Lyga of Lithuania on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Panevezys-2BFA15:00

Panevezys-2 - BFA

Panevezys-2 are playing BFA at the 1 Lyga of Lithuania on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Vilniaus VytisDainava15:00

Vilniaus Vytis - Dainava

Vilniaus Vytis are playing Dainava at the 1 Lyga of Lithuania on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo-AutoCodru Lozova15:00

Dinamo-Auto - Codru Lozova

Dinamo-Auto are playing Codru Lozova at the Divizia Nationala of Moldova on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

PetrocubZimbru17:30

Petrocub - Zimbru

Petrocub are playing Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on August 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Arna-Bjornar WLyn W11:00

Arna-Bjornar W - Lyn W

Arna-Bjornar W are playing Lyn W at the Toppserien - Women of Norway on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

Klepp WRoa W13:00

Klepp W - Roa W

Klepp W are playing Roa W at the Toppserien - Women of Norway on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Avaldsnes WLillestrom W15:00

Avaldsnes W - Lillestrom W

Avaldsnes W are playing Lillestrom W at the Toppserien - Women of Norway on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

MossFloro11:00

Moss - Floro

Moss are playing Floro at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

AltaSenja12:00

Alta - Senja

Alta are playing Senja at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

FloyaTromsdalenPostponedPst

Floya - Tromsdalen

Floya are playing Tromsdalen at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 15.

Kvik HaldenFredrikstad14:00

Kvik Halden - Fredrikstad

Kvik Halden are playing Fredrikstad at the 2. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

NardoFram Larvik12:00

Nardo - Fram Larvik

Nardo are playing Fram Larvik at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

ArendalBryne14:00

Arendal - Bryne

Arendal are playing Bryne at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

FlekkeroyNardoPostponedPst

Flekkeroy - Nardo

Flekkeroy are playing Nardo at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 15.

NotoddenFlekkeroy14:00

Notodden - Flekkeroy

Notodden are playing Flekkeroy at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Vard-HaugesundAsker14:30

Vard-Haugesund - Asker

Vard-Haugesund are playing Asker at the 2. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

GjellerasenNybergsundPostponedPst

Gjellerasen - Nybergsund

Gjellerasen are playing Nybergsund at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 15.

BrumunddalGrorud-214:00

Brumunddal - Grorud-2

Brumunddal are playing Grorud-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

ElverumRaufoss-214:00

Elverum - Raufoss-2

Elverum are playing Raufoss-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

GjellerasenFunnefoss14:00

Gjellerasen - Funnefoss

Gjellerasen are playing Funnefoss at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Gjovik-LynLillestrom-214:00

Gjovik-Lyn - Lillestrom-2

Gjovik-Lyn are playing Lillestrom-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Kongsvinger-2Rommen14:00

Kongsvinger-2 - Rommen

Kongsvinger-2 are playing Rommen at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

LorenskogUllensaker Kisa-214:00

Lorenskog - Ullensaker Kisa-2

Lorenskog are playing Ullensaker Kisa-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

TotenNybergsund14:00

Toten - Nybergsund

Toten are playing Nybergsund at the 3. Division, Group 1 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Orn HortenFlint12:00

Orn Horten - Flint

Orn Horten are playing Flint at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Pors GrenlandTonsberg12:00

Pors Grenland - Tonsberg

Pors Grenland are playing Tonsberg at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Pors GrenlandFlintPostponedPst

Pors Grenland - Flint

Pors Grenland are playing Flint at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 15.

FolloStromsgodset-214:00

Follo - Stromsgodset-2

Follo are playing Stromsgodset-2 at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

HalsenAssiden14:00

Halsen - Assiden

Halsen are playing Assiden at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

KrakeroySarpsborg-214:00

Krakeroy - Sarpsborg-2

Krakeroy are playing Sarpsborg-2 at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Mjondalen-2Oppsal14:00

Mjondalen-2 - Oppsal

Mjondalen-2 are playing Oppsal at the 3. Division, Group 2 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

BroddMandalskameratene11:00

Brodd - Mandalskameratene

Brodd are playing Mandalskameratene at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

IL ExpressDjerv11:00

IL Express - Djerv

IL Express are playing Djerv at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

BroddVindbjartPostponedPst

Brodd - Vindbjart

Brodd are playing Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 15.

IL ExpressHinnaPostponedPst

IL Express - Hinna

IL Express are playing Hinna at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 15.

Staal JorpelandHinna13:00

Staal Jorpeland - Hinna

Staal Jorpeland are playing Hinna at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

VindbjartViking-213:00

Vindbjart - Viking-2

Vindbjart are playing Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

AkraSola14:00

Akra - Sola

Akra are playing Sola at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Start-2Donn14:00

Start-2 - Donn

Start-2 are playing Donn at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

VidarMadla14:00

Vidar - Madla

Vidar are playing Madla at the 3. Division, Group 3 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

LyseklosterFriggPostponedPst

Lysekloster - Frigg

Lysekloster are playing Frigg at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 15.

IF ReadyFrigg12:00

IF Ready - Frigg

IF Ready are playing Frigg at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

ArdalSogndal-214:00

Ardal - Sogndal-2

Ardal are playing Sogndal-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

BjargStord14:00

Bjarg - Stord

Bjarg are playing Stord at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

FanaOs14:00

Fana - Os

Fana are playing Os at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

FjoraSK Brann-214:00

Fjora - SK Brann-2

Fjora are playing SK Brann-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

FyllingsdalenArdalPostponedPst

Fyllingsdalen - Ardal

Fyllingsdalen are playing Ardal at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 15.

LyseklosterLyn14:00

Lysekloster - Lyn

Lysekloster are playing Lyn at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Sandviken FCFyllingsdalen14:00

Sandviken FC - Fyllingsdalen

Sandviken FC are playing Fyllingsdalen at the 3. Division, Group 4 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

OrklaVolda12:00

Orkla - Volda

Orkla are playing Volda at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

ByasenKolstad14:00

Byasen - Kolstad

Byasen are playing Kolstad at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

MelhusTraeff14:00

Melhus - Traeff

Melhus are playing Traeff at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

SpjelkavikNTNUI14:00

Spjelkavik - NTNUI

Spjelkavik are playing NTNUI at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

StrindheimMolde-214:00

Strindheim - Molde-2

Strindheim are playing Molde-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

TillerRanheim-214:00

Tiller - Ranheim-2

Tiller are playing Ranheim-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

JunkerenMjolner12:00

Junkeren - Mjolner

Junkeren are playing Mjolner at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Lokomotiv OsloNordstrand12:00

Lokomotiv Oslo - Nordstrand

Lokomotiv Oslo are playing Nordstrand at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

FinnsnesRana14:00

Finnsnes - Rana

Finnsnes are playing Rana at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

RanaSkanlandPostponedPst

Rana - Skanland

Rana are playing Skanland at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 15.

SkanlandMelbo IL14:00

Skanland - Melbo IL

Skanland are playing Melbo IL at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Stabek-2Bodo-Glimt-214:00

Stabek-2 - Bodo-Glimt-2

Stabek-2 are playing Bodo-Glimt-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Tromso-2Skeid-214:00

Tromso-2 - Skeid-2

Tromso-2 are playing Skeid-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

PniowekSokol Ostroda12:00

Pniowek - Sokol Ostroda

Pniowek are playing Sokol Ostroda at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

KaliszKorona14:00

Kalisz - Korona

Kalisz are playing Korona at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Karpaty KrosnoStal Mielec14:00

Karpaty Krosno - Stal Mielec

Karpaty Krosno are playing Stal Mielec at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Polonia NysaGornik Leczna14:00

Polonia Nysa - Gornik Leczna

Polonia Nysa are playing Gornik Leczna at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Stal RzeszowPodbeskidzie14:00

Stal Rzeszow - Podbeskidzie

Stal Rzeszow are playing Podbeskidzie at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Unia JanikowoZaglebie Sosnowiec14:00

Unia Janikowo - Zaglebie Sosnowiec

Unia Janikowo are playing Zaglebie Sosnowiec at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Unia SkierniewiceWidzew14:00

Unia Skierniewice - Widzew

Unia Skierniewice are playing Widzew at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Resovia RzeszowPiast Gliwice14:30

Resovia Rzeszow - Piast Gliwice

Resovia Rzeszow are playing Piast Gliwice at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Tychy 71Wisla Plock17:00

Tychy 71 - Wisla Plock

Tychy 71 are playing Wisla Plock at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

KSZO OstrowiecWisla Krakow17:29

KSZO Ostrowiec - Wisla Krakow

KSZO Ostrowiec are playing Wisla Krakow at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 17:29 UTC.

Odra OpoleLech18:30

Odra Opole - Lech

Odra Opole are playing Lech at the National cup of Poland on August 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Gornik Leczna WUJ Krakow W09:00

Gornik Leczna W - UJ Krakow W

Gornik Leczna W are playing UJ Krakow W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Slask WUKS Lodz W10:00

Slask W - UKS Lodz W

Slask W are playing UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Olimpia Szczecin WLechia Gdansk W15:00

Olimpia Szczecin W - Lechia Gdansk W

Olimpia Szczecin W are playing Lechia Gdansk W at the Ekstraklasa - Women of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Cracovia U-18Lech U-1810:00

Cracovia U-18 - Lech U-18

Cracovia U-18 are playing Lech U-18 at the Central Youth League of Poland on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Escola Varsovia U-18Hutnik Krakow U-1810:00

Escola Varsovia U-18 - Hutnik Krakow U-18

Escola Varsovia U-18 are playing Hutnik Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Jagiellonia U-18Arka Gdynia U-1810:00

Jagiellonia U-18 - Arka Gdynia U-18

Jagiellonia U-18 are playing Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Legia U-18Gornik Zabrze U-1810:00

Legia U-18 - Gornik Zabrze U-18

Legia U-18 are playing Gornik Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Pogon Szczecin U-18Wisla Krakow U-1810:00

Pogon Szczecin U-18 - Wisla Krakow U-18

Pogon Szczecin U-18 are playing Wisla Krakow U-18 at the Central Youth League of Poland on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

SMS Lodz U-18Zaglebie L U-1810:00

SMS Lodz U-18 - Zaglebie L U-18

SMS Lodz U-18 are playing Zaglebie L U-18 at the Central Youth League of Poland on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

KutnoOlimpia Zambrow14:00

Kutno - Olimpia Zambrow

Kutno are playing Olimpia Zambrow at the III Liga, Group 1 of Poland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Bron RadomBlonianka Blonie15:00

Bron Radom - Blonianka Blonie

Bron Radom are playing Blonianka Blonie at the III Liga, Group 1 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Huragan MoragRadomsko15:00

Huragan Morag - Radomsko

Huragan Morag are playing Radomsko at the III Liga, Group 1 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Sokol AleksandrowWikielec15:00

Sokol Aleksandrow - Wikielec

Sokol Aleksandrow are playing Wikielec at the III Liga, Group 1 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

UrsusPogon Grod. Mazowiecki15:00

Ursus - Pogon Grod. Mazowiecki

Ursus are playing Pogon Grod. Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

WasilkowPelikan Lowicz15:00

Wasilkow - Pelikan Lowicz

Wasilkow are playing Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Znicz Biala PiskaLechia Tomaszow Mazowiecki15:00

Znicz Biala Piska - Lechia Tomaszow Mazowiecki

Znicz Biala Piska are playing Lechia Tomaszow Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Polonia WarszawaConcordia Elblag17:00

Polonia Warszawa - Concordia Elblag

Polonia Warszawa are playing Concordia Elblag at the III Liga, Group 1 of Poland on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Unia SwarzedzBaltyk Koszalin11:00

Unia Swarzedz - Baltyk Koszalin

Unia Swarzedz are playing Baltyk Koszalin at the III Liga, Group 2 of Poland on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

Flota SwinoujscieMieszko Gniezno15:00

Flota Swinoujscie - Mieszko Gniezno

Flota Swinoujscie are playing Mieszko Gniezno at the III Liga, Group 2 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Gryf WRadunia Stezyca15:00

Gryf W - Radunia Stezyca

Gryf W are playing Radunia Stezyca at the III Liga, Group 2 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Gwardia KoszalinPrzodkowo15:00

Gwardia Koszalin - Przodkowo

Gwardia Koszalin are playing Przodkowo at the III Liga, Group 2 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Kotwica KolobrzegElana Torun15:00

Kotwica Kolobrzeg - Elana Torun

Kotwica Kolobrzeg are playing Elana Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Nielba WagrowiecJarota Jarocin15:00

Nielba Wagrowiec - Jarota Jarocin

Nielba Wagrowiec are playing Jarota Jarocin at the III Liga, Group 2 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Starograd GdanskiGornik Konin15:00

Starograd Gdanski - Gornik Konin

Starograd Gdanski are playing Gornik Konin at the III Liga, Group 2 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Baltyk GdyniaSokol Kleczew17:30

Baltyk Gdynia - Sokol Kleczew

Baltyk Gdynia are playing Sokol Kleczew at the III Liga, Group 2 of Poland on August 15. The match will kick off 17:30 UTC.

Zaglebie L-2Goczalkowice Zdroj11:00

Zaglebie L-2 - Goczalkowice Zdroj

Zaglebie L-2 are playing Goczalkowice Zdroj at the III Liga, Group 3 of Poland on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

Gac OlawaWarta Gorzow15:00

Gac Olawa - Warta Gorzow

Gac Olawa are playing Warta Gorzow at the III Liga, Group 3 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Piast ZmigrodPolonia Stal Swidnica15:00

Piast Zmigrod - Polonia Stal Swidnica

Piast Zmigrod are playing Polonia Stal Swidnica at the III Liga, Group 3 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

ROW RybnikStal Brzeg15:00

ROW Rybnik - Stal Brzeg

ROW Rybnik are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

MKS KluczborkRuch Chorzow16:00

MKS Kluczbork - Ruch Chorzow

MKS Kluczbork are playing Ruch Chorzow at the III Liga, Group 3 of Poland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Hetman ZamoscWisla Pulawy15:00

Hetman Zamosc - Wisla Pulawy

Hetman Zamosc are playing Wisla Pulawy at the III Liga, Group 4 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Siarka TarnobrzegWisla Sandomierz15:00

Siarka Tarnobrzeg - Wisla Sandomierz

Siarka Tarnobrzeg are playing Wisla Sandomierz at the III Liga, Group 4 of Poland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Wisloka DebicaStal Krasnik15:30

Wisloka Debica - Stal Krasnik

Wisloka Debica are playing Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Ural-2FK VolnaPostponedPst

Ural-2 - FK Volna

Ural-2 are playing FK Volna at the PFL, Group 4 of Russia on August 15.

TyumenLadaPostponedPst

Tyumen - Lada

Tyumen are playing Lada at the PFL, Group 4 of Russia on August 15.

Znamia TrudaKazanka10:00

Znamia Truda - Kazanka

Znamia Truda are playing Kazanka at the PFL, Group 2 of Russia on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Rodina MoskvaDinamo M-212:00

Rodina Moskva - Dinamo M-2

Rodina Moskva are playing Dinamo M-2 at the PFL, Group 2 of Russia on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Luki-EnergiaZenit-213:00

Luki-Energia - Zenit-2

Luki-Energia are playing Zenit-2 at the PFL, Group 2 of Russia on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Torpedo VlLeningradets13:00

Torpedo Vl - Leningradets

Torpedo Vl are playing Leningradets at the PFL, Group 2 of Russia on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

KolomnaFK Murom14:00

Kolomna - FK Murom

Kolomna are playing FK Murom at the PFL, Group 2 of Russia on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

SmolenskZvezda S-P15:00

Smolensk - Zvezda S-P

Smolensk are playing Zvezda S-P at the PFL, Group 2 of Russia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

MakhachkalaForte13:00

Makhachkala - Forte

Makhachkala are playing Forte at the PFL, Group 1 of Russia on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

AnzhiSKA Rostov13:30

Anzhi - SKA Rostov

Anzhi are playing SKA Rostov at the PFL, Group 1 of Russia on August 15. The match will kick off 13:30 UTC.

Biolog-Novokub.Kuban Holding14:00

Biolog-Novokub. - Kuban Holding

Biolog-Novokub. are playing Kuban Holding at the PFL, Group 1 of Russia on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Spartak NalchikLegion Dynamo14:00

Spartak Nalchik - Legion Dynamo

Spartak Nalchik are playing Legion Dynamo at the PFL, Group 1 of Russia on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Dinamo StavropolDruzhba Maykop15:00

Dinamo Stavropol - Druzhba Maykop

Dinamo Stavropol are playing Druzhba Maykop at the PFL, Group 1 of Russia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Inter CherkesskTuapse15:00

Inter Cherkessk - Tuapse

Inter Cherkessk are playing Tuapse at the PFL, Group 1 of Russia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

ChernomoretsFK Krasnodar-315:30

Chernomorets - FK Krasnodar-3

Chernomorets are playing FK Krasnodar-3 at the PFL, Group 1 of Russia on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

KubanMashuk-KMV15:30

Kuban - Mashuk-KMV

Kuban are playing Mashuk-KMV at the PFL, Group 1 of Russia on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

KalugaRyazan11:00

Kaluga - Ryazan

Kaluga are playing Ryazan at the PFL, Group 3 of Russia on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

SokolKvant Obninsk13:00

Sokol - Kvant Obninsk

Sokol are playing Kvant Obninsk at the PFL, Group 3 of Russia on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

AvangardKhimik Novomoskovsk14:00

Avangard - Khimik Novomoskovsk

Avangard are playing Khimik Novomoskovsk at the PFL, Group 3 of Russia on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

SalyutFK Strogino14:00

Salyut - FK Strogino

Salyut are playing FK Strogino at the PFL, Group 3 of Russia on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

SaturnFC Sakhalin14:00

Saturn - FC Sakhalin

Saturn are playing FC Sakhalin at the PFL, Group 3 of Russia on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Znamya NoginskMetallurg L.14:00

Znamya Noginsk - Metallurg L.

Znamya Noginsk are playing Metallurg L. at the PFL, Group 3 of Russia on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Fakel-2Krasnyi-SGAFKST15:00

Fakel-2 - Krasnyi-SGAFKST

Fakel-2 are playing Krasnyi-SGAFKST at the PFL, Group 3 of Russia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

GraficarDinamo Vranje16:00

Graficar - Dinamo Vranje

Graficar are playing Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Kabel Novi SadDubocica16:00

Kabel Novi Sad - Dubocica

Kabel Novi Sad are playing Dubocica at the Prva Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

LoznicaKolubara16:00

Loznica - Kolubara

Loznica are playing Kolubara at the Prva Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Radnicki KragujevacZeleznicar Pancevo16:00

Radnicki Kragujevac - Zeleznicar Pancevo

Radnicki Kragujevac are playing Zeleznicar Pancevo at the Prva Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

ZemunTrajal Krusevac16:00

Zemun - Trajal Krusevac

Zemun are playing Trajal Krusevac at the Prva Liga of Serbia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Banska BystricaSlavoj Trebisov15:00

Banska Bystrica - Slavoj Trebisov

Banska Bystrica are playing Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Liptovsky MikulasSamorin15:00

Liptovsky Mikulas - Samorin

Liptovsky Mikulas are playing Samorin at the 2. liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

PuchovPartizan Bardejov15:00

Puchov - Partizan Bardejov

Puchov are playing Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

PodbrezovaSlovan-216:00

Podbrezova - Slovan-2

Podbrezova are playing Slovan-2 at the 2. liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

SkalicaDubnica17:00

Skalica - Dubnica

Skalica are playing Dubnica at the 2. liga of Slovakia on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Fomat MartinZarnovica15:00

Fomat Martin - Zarnovica

Fomat Martin are playing Zarnovica at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

NamestovoKovacova15:00

Namestovo - Kovacova

Namestovo are playing Kovacova at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Rimavska SobotaLiptovsky Hradok15:00

Rimavska Sobota - Liptovsky Hradok

Rimavska Sobota are playing Liptovsky Hradok at the 3. Liga, Center of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

LipanyTesla Stropkov14:30

Lipany - Tesla Stropkov

Lipany are playing Tesla Stropkov at the 3. Liga, East of Slovakia on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Tatran PresovVelke Revistia14:30

Tatran Presov - Velke Revistia

Tatran Presov are playing Velke Revistia at the 3. Liga, East of Slovakia on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

Vranov nad ToplouHumenne14:30

Vranov nad Toplou - Humenne

Vranov nad Toplou are playing Humenne at the 3. Liga, East of Slovakia on August 15. The match will kick off 14:30 UTC.

MalzeniceCastkovce15:00

Malzenice - Castkovce

Malzenice are playing Castkovce at the 3. Liga, West of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Nove Mesto na VahomPovazska Bystrica15:00

Nove Mesto na Vahom - Povazska Bystrica

Nove Mesto na Vahom are playing Povazska Bystrica at the 3. Liga, West of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Slovan Duslo SalaGalanta15:00

Slovan Duslo Sala - Galanta

Slovan Duslo Sala are playing Galanta at the 3. Liga, West of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Spartak MyjavaBelusa17:30

Spartak Myjava - Belusa

Spartak Myjava are playing Belusa at the 3. Liga, West of Slovakia on August 15. The match will kick off 17:30 UTC.

BernolakovoDunajska Luzna15:30

Bernolakovo - Dunajska Luzna

Bernolakovo are playing Dunajska Luzna at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

PezinokSlovan Ivanka15:30

Pezinok - Slovan Ivanka

Pezinok are playing Slovan Ivanka at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Spartak Myjava WTrencin W12:30

Spartak Myjava W - Trencin W

Spartak Myjava W are playing Trencin W at the Liga 1 - Women of Slovakia on August 15. The match will kick off 12:30 UTC.

Nitra WSpartak Trnava W13:00

Nitra W - Spartak Trnava W

Nitra W are playing Spartak Trnava W at the Liga 1 - Women of Slovakia on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Partizan Bardejov WPoprad W15:00

Partizan Bardejov W - Poprad W

Partizan Bardejov W are playing Poprad W at the Liga 1 - Women of Slovakia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

DekaniBrezice15:00

Dekani - Brezice

Dekani are playing Brezice at the 2. SNL of Slovenia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

DravaNK Fuzinar15:00

Drava - NK Fuzinar

Drava are playing NK Fuzinar at the 2. SNL of Slovenia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

NaftaPrimorje15:00

Nafta - Primorje

Nafta are playing Primorje at the 2. SNL of Slovenia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

RadomljeEra Smartno15:00

Radomlje - Era Smartno

Radomlje are playing Era Smartno at the 2. SNL of Slovenia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Rudar VelenjeBilje15:00

Rudar Velenje - Bilje

Rudar Velenje are playing Bilje at the 2. SNL of Slovenia on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

NK KrkaTriglav16:30

NK Krka - Triglav

NK Krka are playing Triglav at the 2. SNL of Slovenia on August 15. The match will kick off 16:30 UTC.

KarlskronaTrollhattan13:00

Karlskrona - Trollhattan

Karlskrona are playing Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

TornsOskarshamns AIK13:00

Torns - Oskarshamns AIK

Torns are playing Oskarshamns AIK at the Division 1, Sodra of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

GauthiodLidkoping12:00

Gauthiod - Lidkoping

Gauthiod are playing Lidkoping at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

OddevoldVargarda13:00

Oddevold - Vargarda

Oddevold are playing Vargarda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

StenungsundNordvarmland13:00

Stenungsund - Nordvarmland

Stenungsund are playing Nordvarmland at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Karlstad-2Savedalen14:00

Karlstad-2 - Savedalen

Karlstad-2 are playing Savedalen at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

HudiksvallKungsangen12:00

Hudiksvall - Kungsangen

Hudiksvall are playing Kungsangen at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Stockholm InternazionaleFanna12:00

Stockholm Internazionale - Fanna

Stockholm Internazionale are playing Fanna at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

KvarnsvedenKarlberg13:00

Kvarnsveden - Karlberg

Kvarnsveden are playing Karlberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

SkiljeboEnskede13:00

Skiljebo - Enskede

Skiljebo are playing Enskede at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

EnkopingFagersta14:00

Enkoping - Fagersta

Enkoping are playing Fagersta at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Gamla UpsalaStocksund14:00

Gamla Upsala - Stocksund

Gamla Upsala are playing Stocksund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

IFK OsterakerLidingo14:00

IFK Osteraker - Lidingo

IFK Osteraker are playing Lidingo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

BodenTaftea12:00

Boden - Taftea

Boden are playing Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Friska ViljorStode IF12:00

Friska Viljor - Stode IF

Friska Viljor are playing Stode IF at the Division 2, Norrland of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

IFK OstersundGottne13:00

IFK Ostersund - Gottne

IFK Ostersund are playing Gottne at the Division 2, Norrland of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

SandviksUmea Akademi13:00

Sandviks - Umea Akademi

Sandviks are playing Umea Akademi at the Division 2, Norrland of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Eskilstuna CityHuddinge12:00

Eskilstuna City - Huddinge

Eskilstuna City are playing Huddinge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

TyresoNewroz12:00

Tyreso - Newroz

Tyreso are playing Newroz at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

AssyriskaGute13:00

Assyriska - Gute

Assyriska are playing Gute at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Assyriska IFArameiska-Syrianska14:00

Assyriska IF - Arameiska-Syrianska

Assyriska IF are playing Arameiska-Syrianska at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Trosa-Vagnharad SKRynninge14:00

Trosa-Vagnharad SK - Rynninge

Trosa-Vagnharad SK are playing Rynninge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

VinbergsRosengard11:30

Vinbergs - Rosengard

Vinbergs are playing Rosengard at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 11:30 UTC.

UllaredOlympic BK12:00

Ullared - Olympic BK

Ullared are playing Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

HalmiaAssyriska BK14:00

Halmia - Assyriska BK

Halmia are playing Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Vastra FrolundaOnsala14:00

Vastra Frolunda - Onsala

Vastra Frolunda are playing Onsala at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

HusqvarnaTord12:00

Husqvarna - Tord

Husqvarna are playing Tord at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

IFK HassleholmAsarum12:00

IFK Hassleholm - Asarum

IFK Hassleholm are playing Asarum at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

RappeBromolla12:00

Rappe - Bromolla

Rappe are playing Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

DalstorpsNosaby13:00

Dalstorps - Nosaby

Dalstorps are playing Nosaby at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

BavoisCham16:00

Bavois - Cham

Bavois are playing Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

BellinzonaRapperswil16:00

Bellinzona - Rapperswil

Bellinzona are playing Rapperswil at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

BreitenrainBasel-216:00

Breitenrain - Basel-2

Breitenrain are playing Basel-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Etoile CarougeBruhl16:00

Etoile Carouge - Bruhl

Etoile Carouge are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

YF JuventusStade Nyonnais16:00

YF Juventus - Stade Nyonnais

YF Juventus are playing Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

YverdonSion-216:00

Yverdon - Sion-2

Yverdon are playing Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Zurich-2Koniz16:00

Zurich-2 - Koniz

Zurich-2 are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Luzern WBasel W14:00

Luzern W - Basel W

Luzern W are playing Basel W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Servette Chenois WLugano W18:00

Servette Chenois W - Lugano W

Servette Chenois W are playing Lugano W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on August 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Young Boys-2Lausanne-214:00

Young Boys-2 - Lausanne-2

Young Boys-2 are playing Lausanne-2 at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

BulleAzzurri 90 Lausanne15:00

Bulle - Azzurri 90 Lausanne

Bulle are playing Azzurri 90 Lausanne at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

EchallensLa Chaux-de-Fonds15:00

Echallens - La Chaux-de-Fonds

Echallens are playing La Chaux-de-Fonds at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

LancyOlympique Geneve15:00

Lancy - Olympique Geneve

Lancy are playing Olympique Geneve at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

NatersTerre Sainte15:00

Naters - Terre Sainte

Naters are playing Terre Sainte at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Vevey SportsMartigny Sports15:30

Vevey Sports - Martigny Sports

Vevey Sports are playing Martigny Sports at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

BadenSchotz14:00

Baden - Schotz

Baden are playing Schotz at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

WohlenBuochs14:00

Wohlen - Buochs

Wohlen are playing Buochs at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

GoldauSolothurn15:00

Goldau - Solothurn

Goldau are playing Solothurn at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

BassecourtLuzern-218:00

Bassecourt - Luzern-2

Bassecourt are playing Luzern-2 at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Biel-BienneDelemont18:00

Biel-Bienne - Delemont

Biel-Bienne are playing Delemont at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on August 15. The match will kick off 18:00 UTC.

Eschen MaurenLinth14:00

Eschen Mauren - Linth

Eschen Mauren are playing Linth at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

GossauKosova FC14:00

Gossau - Kosova FC

Gossau are playing Kosova FC at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Red Star ZurichBalzers14:00

Red Star Zurich - Balzers

Red Star Zurich are playing Balzers at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 15. The match will kick off 14:00 UTC.

TuggenWettswil16:00

Tuggen - Wettswil

Tuggen are playing Wettswil at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Angkor Tiger FCNagaWorld08:30

Angkor Tiger FC - NagaWorld

Angkor Tiger FC are playing NagaWorld at the C-League of Cambodia on August 15. The match will kick off 08:30 UTC.

Phnom Penh CrownNational Defense11:00

Phnom Penh Crown - National Defense

Phnom Penh Crown are playing National Defense at the C-League of Cambodia on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

EsteghlalPaykan16:15

Esteghlal - Paykan

Esteghlal are playing Paykan at the Gulf Pro League of Iran on August 15. The match will kick off 16:15 UTC.

Gol GoharPersepolis16:15

Gol Gohar - Persepolis

Gol Gohar are playing Persepolis at the Gulf Pro League of Iran on August 15. The match will kick off 16:15 UTC.

Nassaji MazandaranZob Ahan16:15

Nassaji Mazandaran - Zob Ahan

Nassaji Mazandaran are playing Zob Ahan at the Gulf Pro League of Iran on August 15. The match will kick off 16:15 UTC.

Pars Jam BushehrFoolad16:15

Pars Jam Bushehr - Foolad

Pars Jam Bushehr are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on August 15. The match will kick off 16:15 UTC.

SaipaNaft Masjed Soleyman16:15

Saipa - Naft Masjed Soleyman

Saipa are playing Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on August 15. The match will kick off 16:15 UTC.

Sanat NaftShahin Bushehr16:15

Sanat Naft - Shahin Bushehr

Sanat Naft are playing Shahin Bushehr at the Gulf Pro League of Iran on August 15. The match will kick off 16:15 UTC.

SepahanPadideh Khorasan16:15

Sepahan - Padideh Khorasan

Sepahan are playing Padideh Khorasan at the Gulf Pro League of Iran on August 15. The match will kick off 16:15 UTC.

Tractor SaziMachine Sazi16:15

Tractor Sazi - Machine Sazi

Tractor Sazi are playing Machine Sazi at the Gulf Pro League of Iran on August 15. The match will kick off 16:15 UTC.

Fujieda MYFCCerezo Osaka-208:00

Fujieda MYFC - Cerezo Osaka-2

Fujieda MYFC are playing Cerezo Osaka-2 at the J-League 3 of Japan on August 15. The match will kick off 08:00 UTC.

SagamiharaGifu08:00

Sagamihara - Gifu

Sagamihara are playing Gifu at the J-League 3 of Japan on August 15. The match will kick off 08:00 UTC.

Kamatamare SanukiBlaublitz Akita09:00

Kamatamare Sanuki - Blaublitz Akita

Kamatamare Sanuki are playing Blaublitz Akita at the J-League 3 of Japan on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Gainare TottoriFukushima Utd10:00

Gainare Tottori - Fukushima Utd

Gainare Tottori are playing Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Kagoshima UnitedKataller Toyama10:00

Kagoshima United - Kataller Toyama

Kagoshima United are playing Kataller Toyama at the J-League 3 of Japan on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Roasso KumamotoVanraure Hachinohe10:00

Roasso Kumamoto - Vanraure Hachinohe

Roasso Kumamoto are playing Vanraure Hachinohe at the J-League 3 of Japan on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Grulla MoriokaParceiro Nagano06:00

Grulla Morioka - Parceiro Nagano

Grulla Morioka are playing Parceiro Nagano at the J-League 3 of Japan on August 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Azul Claro NumazuImabari07:00

Azul Claro Numazu - Imabari

Azul Claro Numazu are playing Imabari at the J-League 3 of Japan on August 16. The match will kick off 07:00 UTC.

Nojima Stella WKobe Leonessa W07:00

Nojima Stella W - Kobe Leonessa W

Nojima Stella W are playing Kobe Leonessa W at the L1 League - Women of Japan on August 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Cerezo Osaka WNTV Beleza W08:30

Cerezo Osaka W - NTV Beleza W

Cerezo Osaka W are playing NTV Beleza W at the L1 League - Women of Japan on August 15. The match will kick off 08:30 UTC.

Albirex Niigata WIga Kunoichi W09:00

Albirex Niigata W - Iga Kunoichi W

Albirex Niigata W are playing Iga Kunoichi W at the L1 League - Women of Japan on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Ehime WUrawa Red W09:00

Ehime W - Urawa Red W

Ehime W are playing Urawa Red W at the L1 League - Women of Japan on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Vegalta Sendai WJEF United W06:30

Vegalta Sendai W - JEF United W

Vegalta Sendai W are playing JEF United W at the L1 League - Women of Japan on August 16. The match will kick off 06:30 UTC.

Al-HusseinAl AhlyPostponedPst

Al-Hussein - Al Ahly

Al-Hussein are playing Al Ahly at the Premier League of Jordan on August 15.

SahabAl-Faysali15:00

Sahab - Al-Faysali

Sahab are playing Al-Faysali at the Premier League of Jordan on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Al AqabaAl-Weehdat17:30

Al Aqaba - Al-Weehdat

Al Aqaba are playing Al-Weehdat at the Premier League of Jordan on August 15. The match will kick off 17:30 UTC.

ChuncheonCheongju08:00

Chuncheon - Cheongju

Chuncheon are playing Cheongju at the K3 League of Korea Republic on August 15. The match will kick off 08:00 UTC.

Gyeongju CitizenChangwon08:00

Gyeongju Citizen - Changwon

Gyeongju Citizen are playing Changwon at the K3 League of Korea Republic on August 15. The match will kick off 08:00 UTC.

Hwaseong FCGimpo Citizen08:00

Hwaseong FC - Gimpo Citizen

Hwaseong FC are playing Gimpo Citizen at the K3 League of Korea Republic on August 15. The match will kick off 08:00 UTC.

Pyeongtaek CitizenGangneung08:00

Pyeongtaek Citizen - Gangneung

Pyeongtaek Citizen are playing Gangneung at the K3 League of Korea Republic on August 15. The match will kick off 08:00 UTC.

YangjuJeonju Citizen08:00

Yangju - Jeonju Citizen

Yangju are playing Jeonju Citizen at the K3 League of Korea Republic on August 15. The match will kick off 08:00 UTC.

Busan KyotongGimhae10:00

Busan Kyotong - Gimhae

Busan Kyotong are playing Gimhae at the K3 League of Korea Republic on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Cheonan CityMokpo City10:00

Cheonan City - Mokpo City

Cheonan City are playing Mokpo City at the K3 League of Korea Republic on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Daejeon KorailGyeongju KHNP10:00

Daejeon Korail - Gyeongju KHNP

Daejeon Korail are playing Gyeongju KHNP at the K3 League of Korea Republic on August 15. The match will kick off 10:00 UTC.

Al KuwaitAl Nasar17:15

Al Kuwait - Al Nasar

Al Kuwait are playing Al Nasar at the Premier League of Kuwait on August 15. The match will kick off 17:15 UTC.

KaganatAlay Osh05:00

Kaganat - Alay Osh

Kaganat are playing Alay Osh at the Top Liga of Kyrgyzstan on August 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Neftchi Kochkor-AtaFK Kara Balta05:00

Neftchi Kochkor-Ata - FK Kara Balta

Neftchi Kochkor-Ata are playing FK Kara Balta at the Top Liga of Kyrgyzstan on August 16. The match will kick off 05:00 UTC.

AyeyawadySagaing09:00

Ayeyawady - Sagaing

Ayeyawady are playing Sagaing at the National League of Myanmar on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Rakhine UnitedHantharwady United09:00

Rakhine United - Hantharwady United

Rakhine United are playing Hantharwady United at the National League of Myanmar on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Southern MyanmarYadanarbon09:00

Southern Myanmar - Yadanarbon

Southern Myanmar are playing Yadanarbon at the National League of Myanmar on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

IstiqlolKhujand12:00

Istiqlol - Khujand

Istiqlol are playing Khujand at the Visshaya Liga of Tajikistan on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

SuphanburiSamut Prakan10:45

Suphanburi - Samut Prakan

Suphanburi are playing Samut Prakan at the League 1 of Thailand on August 15. The match will kick off 10:45 UTC.

Thai PortRayongPostponedPst

Thai Port - Rayong

Thai Port are playing Rayong at the League 1 of Thailand on August 15.

Bangkok UnitedNakhon Ratchasima11:00

Bangkok United - Nakhon Ratchasima

Bangkok United are playing Nakhon Ratchasima at the League 1 of Thailand on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

TratMuang Thong UnitedPostponedPst

Trat - Muang Thong United

Trat are playing Muang Thong United at the League 1 of Thailand on August 15.

Chiangrai UnitedChonburi FC12:00

Chiangrai United - Chonburi FC

Chiangrai United are playing Chonburi FC at the League 1 of Thailand on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Muang Thong UnitedPolice Tero13:00

Muang Thong United - Police Tero

Muang Thong United are playing Police Tero at the League 1 of Thailand on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

Udon ThaniChiangmai United10:45

Udon Thani - Chiangmai United

Udon Thani are playing Chiangmai United at the League 2 of Thailand on August 15. The match will kick off 10:45 UTC.

Samut SongkhramAyutthaya11:00

Samut Songkhram - Ayutthaya

Samut Songkhram are playing Ayutthaya at the League 2 of Thailand on August 15. The match will kick off 11:00 UTC.

Khonkaen UnitedKhonkaen FC12:00

Khonkaen United - Khonkaen FC

Khonkaen United are playing Khonkaen FC at the League 2 of Thailand on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Phrae UnitedRanong United12:00

Phrae United - Ranong United

Phrae United are playing Ranong United at the League 2 of Thailand on August 15. The match will kick off 12:00 UTC.

LampangChainat13:00

Lampang - Chainat

Lampang are playing Chainat at the League 2 of Thailand on August 15. The match will kick off 13:00 UTC.

ZamalekMisr El-Maqasha18:00

Zamalek - Misr El-Maqasha

Zamalek are playing Misr El-Maqasha at the Premier League of Egypt on August 15. The match will kick off 18:00 UTC.

RCA CasablancaRapide Oued Zem17:00

RCA Casablanca - Rapide Oued Zem

RCA Casablanca are playing Rapide Oued Zem at the Botola Pro of Morocco on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

MAT TetouanHUSA Agadir19:00

MAT Tetouan - HUSA Agadir

MAT Tetouan are playing HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on August 15. The match will kick off 19:00 UTC.

OCS SafiYoussoufia19:00

OCS Safi - Youssoufia

OCS Safi are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on August 15. The match will kick off 19:00 UTC.

RSB BerkaneMCO Oujda21:00

RSB Berkane - MCO Oujda

RSB Berkane are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on August 15. The match will kick off 21:00 UTC.

JDR StarsTS SportingPostponedPst

JDR Stars - TS Sporting

JDR Stars are playing TS Sporting at the Division 1 of South Africa on August 15.

JDR StarsTS Galaxy16:00

JDR Stars - TS Galaxy

JDR Stars are playing TS Galaxy at the Division 1 of South Africa on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Moroka SwallowsReal Kings16:00

Moroka Swallows - Real Kings

Moroka Swallows are playing Real Kings at the Division 1 of South Africa on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Richards BayMbombela United16:00

Richards Bay - Mbombela United

Richards Bay are playing Mbombela United at the Division 1 of South Africa on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Steenberg UnitedPretoria Univ.16:00

Steenberg United - Pretoria Univ.

Steenberg United are playing Pretoria Univ. at the Division 1 of South Africa on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Tshakhuma TMAjax Cape Town16:00

Tshakhuma TM - Ajax Cape Town

Tshakhuma TM are playing Ajax Cape Town at the Division 1 of South Africa on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Etoile du SahelEsperance15:30

Etoile du Sahel - Esperance

Etoile du Sahel are playing Esperance at the Ligue 1 of Tunisia on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

Hammam-LifBen Guerdane15:30

Hammam-Lif - Ben Guerdane

Hammam-Lif are playing Ben Guerdane at the Ligue 1 of Tunisia on August 15. The match will kick off 15:30 UTC.

HFX WanderersPacific16:00

HFX Wanderers - Pacific

HFX Wanderers are playing Pacific at the Premier League of Canada on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

York9Atletico Ottawa16:00

York9 - Atletico Ottawa

York9 are playing Atletico Ottawa at the Premier League of Canada on August 15. The match will kick off 16:00 UTC.

Atlas WMazatlan W15:00

Atlas W - Mazatlan W

Atlas W are playing Mazatlan W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 15. The match will kick off 15:00 UTC.

Pumas WSantos Laguna W17:00

Pumas W - Santos Laguna W

Pumas W are playing Santos Laguna W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on August 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Real MadrizManagua23:00

Real Madriz - Managua

Real Madriz are playing Managua at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on August 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Chicago Red Stars WWashington Spirit W00:00

Chicago Red Stars W - Washington Spirit W

Chicago Red Stars W are playing Washington Spirit W at the NWSL - Women of Usa on August 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Portland Thorns WOrlando Pride W02:30

Portland Thorns W - Orlando Pride W

Portland Thorns W are playing Orlando Pride W at the NWSL - Women of Usa on August 16. The match will kick off 02:30 UTC.

Colorado SpringsNew Mexico United21:00

Colorado Springs - New Mexico United

Colorado Springs are playing New Mexico United at the USL Championship of Usa on August 15. The match will kick off 21:00 UTC.

Loudoun UnitedSt. LouisPostponedPst

Loudoun United - St. Louis

Loudoun United are playing St. Louis at the USL Championship of Usa on August 15.

Charlotte IndependenceMemphis 90123:00

Charlotte Independence - Memphis 901

Charlotte Independence are playing Memphis 901 at the USL Championship of Usa on August 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Hartford AthleticNew York Red Bulls-223:00

Hartford Athletic - New York Red Bulls-2

Hartford Athletic are playing New York Red Bulls-2 at the USL Championship of Usa on August 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Indy ElevenPittsburgh Riverhounds23:00

Indy Eleven - Pittsburgh Riverhounds

Indy Eleven are playing Pittsburgh Riverhounds at the USL Championship of Usa on August 15. The match will kick off 23:00 UTC.

North CarolinaBirmingham Legion23:00

North Carolina - Birmingham Legion

North Carolina are playing Birmingham Legion at the USL Championship of Usa on August 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Tampa BayIndy ElevenPostponedPst

Tampa Bay - Indy Eleven

Tampa Bay are playing Indy Eleven at the USL Championship of Usa on August 15.

Charleston BatteryAtlanta United-200:00

Charleston Battery - Atlanta United-2

Charleston Battery are playing Atlanta United-2 at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Louisville CityLoudoun United00:00

Louisville City - Loudoun United

Louisville City are playing Loudoun United at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 00:00 UTC.

OKC EnergyRio Grande Valley00:00

OKC Energy - Rio Grande Valley

OKC Energy are playing Rio Grande Valley at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 00:00 UTC.

St. LouisSporting KC-200:00

St. Louis - Sporting KC-2

St. Louis are playing Sporting KC-2 at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 00:00 UTC.

San Antonio FCAustin Bold01:00

San Antonio FC - Austin Bold

San Antonio FC are playing Austin Bold at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Orange CountyLas Vegas Lights02:00

Orange County - Las Vegas Lights

Orange County are playing Las Vegas Lights at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 02:00 UTC.

Real MonarchsEl Paso Locomotive02:00

Real Monarchs - El Paso Locomotive

Real Monarchs are playing El Paso Locomotive at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 02:00 UTC.

Phoenix RisingSan Diego Loyal02:30

Phoenix Rising - San Diego Loyal

Phoenix Rising are playing San Diego Loyal at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 02:30 UTC.

Reno 1868Portland Timbers-202:30

Reno 1868 - Portland Timbers-2

Reno 1868 are playing Portland Timbers-2 at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 02:30 UTC.

Reno 1868Orange CountyPostponedPst

Reno 1868 - Orange County

Reno 1868 are playing Orange County at the USL Championship of Usa on August 16.

Sacramento RepublicTacoma Defiance03:00

Sacramento Republic - Tacoma Defiance

Sacramento Republic are playing Tacoma Defiance at the USL Championship of Usa on August 16. The match will kick off 03:00 UTC.

Richmond KickersTucson22:30

Richmond Kickers - Tucson

Richmond Kickers are playing Tucson at the USL League One of Usa on August 15. The match will kick off 22:30 UTC.

GreenvilleChattanooga23:00

Greenville - Chattanooga

Greenville are playing Chattanooga at the USL League One of Usa on August 15. The match will kick off 23:00 UTC.

Inter Miami-2TormentaPostponedPst

Inter Miami-2 - Tormenta

Inter Miami-2 are playing Tormenta at the USL League One of Usa on August 15.

North TexasNew England-201:00

North Texas - New England-2

North Texas are playing New England-2 at the USL League One of Usa on August 16. The match will kick off 01:00 UTC.

TombenseEC Sao Jose19:00

Tombense - EC Sao Jose

Tombense are playing EC Sao Jose at the Serie C of Brasil on August 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Imperatriz MAJacuipense20:00

Imperatriz MA - Jacuipense

Imperatriz MA are playing Jacuipense at the Serie C of Brasil on August 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Vila NovaPaysandu20:00

Vila Nova - Paysandu

Vila Nova are playing Paysandu at the Serie C of Brasil on August 15. The match will kick off 20:00 UTC.

CriciumaBoa22:00

Criciuma - Boa

Criciuma are playing Boa at the Serie C of Brasil on August 15. The match will kick off 22:00 UTC.

PalmeiraSanta Cruz Natal18:30

Palmeira - Santa Cruz Natal

Palmeira are playing Santa Cruz Natal at the Potiguar, 2nd phase of Brasil on August 15. The match will kick off 18:30 UTC.

Albany CreekBrisbane Knights06:00

Albany Creek - Brisbane Knights

Albany Creek are playing Brisbane Knights at the Brisbane Premier League of Australia on August 15. The match will kick off 06:00 UTC.

CabooltureBayside United06:00

Caboolture - Bayside United

Caboolture are playing Bayside United at the Brisbane Premier League of Australia on August 15. The match will kick off 06:00 UTC.

The GapTaringa Rovers06:00

The Gap - Taringa Rovers

The Gap are playing Taringa Rovers at the Brisbane Premier League of Australia on August 15. The match will kick off 06:00 UTC.

Grange ThistleToowong06:00

Grange Thistle - Toowong

Grange Thistle are playing Toowong at the Brisbane Premier League of Australia on August 16. The match will kick off 06:00 UTC.

St George WillawongNorth Star06:00

St George Willawong - North Star

St George Willawong are playing North Star at the Brisbane Premier League of Australia on August 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Logan LightningRochedale RoversPostponedPst

Logan Lightning - Rochedale Rovers

Logan Lightning are playing Rochedale Rovers at the Queensland Premier League of Australia on August 15.

Ipswich KnightsMitcheltonPostponedPst

Ipswich Knights - Mitchelton

Ipswich Knights are playing Mitchelton at the Queensland Premier League of Australia on August 16.

Sunshine CoastSouths UnitedPostponedPst

Sunshine Coast - Souths United

Sunshine Coast are playing Souths United at the Queensland Premier League of Australia on August 16.

Wynnum WolvesSWQ ThunderPostponedPst

Wynnum Wolves - SWQ Thunder

Wynnum Wolves are playing SWQ Thunder at the Queensland Premier League of Australia on August 16.

Avondale HeightsDandenong Thunder05:00

Avondale Heights - Dandenong Thunder

Avondale Heights are playing Dandenong Thunder at the NPL Victoria of Australia on August 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Heidelberg UnitedPort Melbourne05:00

Heidelberg United - Port Melbourne

Heidelberg United are playing Port Melbourne at the NPL Victoria of Australia on August 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Oakleigh CannonsEastern Lions05:15

Oakleigh Cannons - Eastern Lions

Oakleigh Cannons are playing Eastern Lions at the NPL Victoria of Australia on August 15. The match will kick off 05:15 UTC.

Dandenong CitySouth Melbourne07:00

Dandenong City - South Melbourne

Dandenong City are playing South Melbourne at the NPL Victoria of Australia on August 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Hume CitySt. Albans Saints07:30

Hume City - St. Albans Saints

Hume City are playing St. Albans Saints at the NPL Victoria of Australia on August 15. The match will kick off 07:30 UTC.

Adelaide CityAdelaide Olympic05:30

Adelaide City - Adelaide Olympic

Adelaide City are playing Adelaide Olympic at the NPL South Australia of Australia on August 15. The match will kick off 05:30 UTC.

Adelaide CometsCroydon Kings05:30

Adelaide Comets - Croydon Kings

Adelaide Comets are playing Croydon Kings at the NPL South Australia of Australia on August 15. The match will kick off 05:30 UTC.

Adelaide United U-21Campbelltown City05:30

Adelaide United U-21 - Campbelltown City

Adelaide United U-21 are playing Campbelltown City at the NPL South Australia of Australia on August 15. The match will kick off 05:30 UTC.

Cumberland UnitedAdelaide Blue Eagles05:30

Cumberland United - Adelaide Blue Eagles

Cumberland United are playing Adelaide Blue Eagles at the NPL South Australia of Australia on August 15. The match will kick off 05:30 UTC.

Para HillsAdelaide Raiders05:30

Para Hills - Adelaide Raiders

Para Hills are playing Adelaide Raiders at the NPL South Australia of Australia on August 15. The match will kick off 05:30 UTC.

Brisbane StrikersQueensland Lions08:30

Brisbane Strikers - Queensland Lions

Brisbane Strikers are playing Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on August 15. The match will kick off 08:30 UTC.

Eastern SuburbsSunshine Coast Wanderers08:45

Eastern Suburbs - Sunshine Coast Wanderers

Eastern Suburbs are playing Sunshine Coast Wanderers at the NPL Queensland of Australia on August 15. The match will kick off 08:45 UTC.

Redlands UnitedOlympic FC09:00

Redlands United - Olympic FC

Redlands United are playing Olympic FC at the NPL Queensland of Australia on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Brisbane Roar U-21Brisbane City04:00

Brisbane Roar U-21 - Brisbane City

Brisbane Roar U-21 are playing Brisbane City at the NPL Queensland of Australia on August 16. The match will kick off 04:00 UTC.

Moreton Bay UnitedPeninsula Power05:00

Moreton Bay United - Peninsula Power

Moreton Bay United are playing Peninsula Power at the NPL Queensland of Australia on August 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Gold Coast United FCCapalaba06:30

Gold Coast United FC - Capalaba

Gold Coast United FC are playing Capalaba at the NPL Queensland of Australia on August 16. The match will kick off 06:30 UTC.

ArmadaleInglewood United07:00

Armadale - Inglewood United

Armadale are playing Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on August 15. The match will kick off 07:00 UTC.

BalcattaBayswater City07:00

Balcatta - Bayswater City

Balcatta are playing Bayswater City at the NPL Western Australia of Australia on August 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Floreat AthenaCockburn City07:00

Floreat Athena - Cockburn City

Floreat Athena are playing Cockburn City at the NPL Western Australia of Australia on August 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Gwelup Croatia SCPerth07:00

Gwelup Croatia SC - Perth

Gwelup Croatia SC are playing Perth at the NPL Western Australia of Australia on August 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Inglewood UnitedPerth Glory-2PostponedPst

Inglewood United - Perth Glory-2

Inglewood United are playing Perth Glory-2 at the NPL Western Australia of Australia on August 15.

Perth Glory-2Sorrento FC07:00

Perth Glory-2 - Sorrento FC

Perth Glory-2 are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on August 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Rockingham CityECU Joondalup07:00

Rockingham City - ECU Joondalup

Rockingham City are playing ECU Joondalup at the NPL Western Australia of Australia on August 15. The match will kick off 07:00 UTC.

Sorrento FCFloreat AthenaPostponedPst

Sorrento FC - Floreat Athena

Sorrento FC are playing Floreat Athena at the NPL Western Australia of Australia on August 15.

Mt Druitt TownRockdale City Suns09:00

Mt Druitt Town - Rockdale City Suns

Mt Druitt Town are playing Rockdale City Suns at the NPL New South Wales of Australia on August 15. The match will kick off 09:00 UTC.

Wolves FCMarconi Stallions04:30

Wolves FC - Marconi Stallions

Wolves FC are playing Marconi Stallions at the NPL New South Wales of Australia on August 16. The match will kick off 04:30 UTC.

Sydney UnitedManly United FC05:00

Sydney United - Manly United FC

Sydney United are playing Manly United FC at the NPL New South Wales of Australia on August 16. The match will kick off 05:00 UTC.

Riverside OlympicGlenorchy Knights04:15

Riverside Olympic - Glenorchy Knights

Riverside Olympic are playing Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on August 15. The match will kick off 04:15 UTC.

Clarence ZebrasDevonport City04:30

Clarence Zebras - Devonport City

Clarence Zebras are playing Devonport City at the NPL Tasmania of Australia on August 15. The match will kick off 04:30 UTC.

Olympia WarriorsLaunceston City06:30

Olympia Warriors - Launceston City

Olympia Warriors are playing Launceston City at the NPL Tasmania of Australia on August 15. The match will kick off 06:30 UTC.

South HobartKingborough Lions04:00

South Hobart - Kingborough Lions

South Hobart are playing Kingborough Lions at the NPL Tasmania of Australia on August 16. The match will kick off 04:00 UTC.

Belconnen UnitedMonaro Panthers05:00

Belconnen United - Monaro Panthers

Belconnen United are playing Monaro Panthers at the NPL Capital Territory of Australia on August 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Canberra OlympicCooma Tigers05:00

Canberra Olympic - Cooma Tigers

Canberra Olympic are playing Cooma Tigers at the NPL Capital Territory of Australia on August 15. The match will kick off 05:00 UTC.

Woden WestonCanberra05:45

Woden Weston - Canberra

Woden Weston are playing Canberra at the NPL Capital Territory of Australia on August 15. The match will kick off 05:45 UTC.