Upcoming Fixtures
Asil LyssiAyia NapaTomorrow 15:00

Asil Lyssi - Ayia Napa

Asil Lyssi are playing Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on October 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Ayia NapaBarcelona FA WOctober 25th 15:00

Ayia Napa - Barcelona FA W

Ayia Napa are playing Barcelona FA W at the 2. Division of Cyprus on October 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ayia NapaAlki OrokliniOctober 26th 11:30

Ayia Napa - Alki Oroklini

Ayia Napa are playing Alki Oroklini at the 2. Division of Cyprus on October 26. The match will kick off 11:30 UTC.

Latest Results
Ayia Napa3 - 0Olympiakos Nicosia5 days ago Full TimeFT

Ayia Napa - Olympiakos Nicosia

Ayia Napa played Olympiakos Nicosia at the Club Friendlies of International on October 11. The match kicked off 14:00 UTC. Ayia Napa won 3-0.

Ayia Napa2 - 2Ypsonas12 days ago Full TimeFT

Ayia Napa - Ypsonas

Ayia Napa played Ypsonas at the 2. Division of Cyprus on October 5. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Omonia Aradippou1 - 2Ayia Napa25 days ago Full TimeFT

Omonia Aradippou - Ayia Napa

Omonia Aradippou played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match kicked off 13:30 UTC. Ayia Napa won 1-2.

Enosis Paralimni0 - 2Ayia Napaa month ago Full TimeFT

Enosis Paralimni - Ayia Napa

Enosis Paralimni played Ayia Napa at the Club Friendlies of International on September 5. The match kicked off 15:00 UTC. Ayia Napa won 0-2.

Ayia Napa0 - 1Anorthosis2 months ago Full TimeFT

Ayia Napa - Anorthosis

Ayia Napa played Anorthosis at the Club Friendlies of International on August 3. The match kicked off 15:00 UTC. Anorthosis won 0-1.

Aris Limassol3 - 2Ayia Napa5 months ago Full TimeFT

Aris Limassol - Ayia Napa

Aris Limassol played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on May 18. The match kicked off 13:00 UTC. Aris Limassol won 3-2.

Ayia Napa2 - 2Anagennisi Deryneia5 months ago Full TimeFT

Ayia Napa - Anagennisi Deryneia

Ayia Napa played Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on May 11. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Omonia Aradippou4 - 1Ayia Napa5 months ago Full TimeFT

Omonia Aradippou - Ayia Napa

Omonia Aradippou played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on May 3. The match kicked off 16:00 UTC. Omonia Aradippou won 4-1.

Ayia Napa1 - 3Ethnikos Achnas6 months ago Full TimeFT

Ayia Napa - Ethnikos Achnas

Ayia Napa played Ethnikos Achnas at the 2. Division of Cyprus on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Ethnikos Achnas won 1-3.

AE Zakakiou1 - 1Ayia Napa6 months ago Full TimeFT

AE Zakakiou - Ayia Napa

AE Zakakiou played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on April 6. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ayia Napa1 - 1MEAP7 months ago Full TimeFT

Ayia Napa - MEAP

Ayia Napa played MEAP at the 2. Division of Cyprus on March 30. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Onisillos1 - 0Ayia Napa7 months ago Full TimeFT

Onisillos - Ayia Napa

Onisillos played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on March 16. The match kicked off 13:30 UTC. Onisillos won 1-0.

Ayia Napa5 - 1Digenis7 months ago Full TimeFT

Ayia Napa - Digenis

Ayia Napa played Digenis at the 2. Division of Cyprus on March 9. The match kicked off 13:00 UTC. Ayia Napa won 5-1.

Ayia Napa3 - 2PAEEK7 months ago Full TimeFT

Ayia Napa - PAEEK

Ayia Napa played PAEEK at the 2. Division of Cyprus on March 2. The match kicked off 13:00 UTC. Ayia Napa won 3-2.

Akritas Chloraka0 - 5Ayia Napa8 months ago Full TimeFT

Akritas Chloraka - Ayia Napa

Akritas Chloraka played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on February 23. The match kicked off 13:00 UTC. Ayia Napa won 0-5.

Ayia Napa2 - 1THOI Lakatamia8 months ago Full TimeFT

Ayia Napa - THOI Lakatamia

Ayia Napa played THOI Lakatamia at the 2. Division of Cyprus on February 16. The match kicked off 13:00 UTC. Ayia Napa won 2-1.

Karmiotissa2 - 1Ayia Napa8 months ago Full TimeFT

Karmiotissa - Ayia Napa

Karmiotissa played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on February 9. The match kicked off 13:00 UTC. Karmiotissa won 2-1.

Ayia Napa1 - 2Olympiakos Nicosia8 months ago Full TimeFT

Ayia Napa - Olympiakos Nicosia

Ayia Napa played Olympiakos Nicosia at the 2. Division of Cyprus on February 2. The match kicked off 13:00 UTC. Olympiakos Nicosia won 1-2.

Asil Lyssi1 - 1Ayia Napa9 months ago Full TimeFT

Asil Lyssi - Ayia Napa

Asil Lyssi played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on January 26. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Anagennisi Deryneia1 - 0Ayia Napa9 months ago Full TimeFT

Anagennisi Deryneia - Ayia Napa

Anagennisi Deryneia played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on January 5. The match kicked off 12:30 UTC. Anagennisi Deryneia won 1-0.

Ayia Napa is a football club from Cyprus competing in the 2. Division of Cyprus. ScoreBat covers all matches of Ayia Napa in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Ayia Napa roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Ayia Napa for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Ayia Napa goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Ayia Napa livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Ayia Napa, who will be playing Asil Lyssi on Tomorrow in the 2. Division of Cyprus. You can watch Asil Lyssi vs Ayia Napa live stream on ScoreBat. The match will kick off 15:00 UTC. After that, Ayia Napa will play Barcelona FA W on October 25th and Alki Oroklini on October 26th.

Matchday Live
AlvercaSporting19:45

Alverca - Sporting

Alverca are playing Sporting at the Taca de Portugal of Portugal on October 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Avai FlorianopolisInternacional22:15

Avai Florianopolis - Internacional

Avai Florianopolis are playing Internacional at the Serie A of Brasil on October 17. The match will kick off 22:15 UTC.

SantosCeara22:15

Santos - Ceara

Santos are playing Ceara at the Serie A of Brasil on October 17. The match will kick off 22:15 UTC.

FluminenseAtletico-PR00:00

Fluminense - Atletico-PR

Fluminense are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on October 18. The match will kick off 00:00 UTC.

Botafogo SPAtletico GO22:15

Botafogo SP - Atletico GO

Botafogo SP are playing Atletico GO at the Serie B of Brasil on October 17. The match will kick off 22:15 UTC.

CuiabaGuarani00:30

Cuiaba - Guarani

Cuiaba are playing Guarani at the Serie B of Brasil on October 18. The match will kick off 00:30 UTC.

Everton CDCurico Unido21:30

Everton CD - Curico Unido

Everton CD are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on October 17. The match will kick off 21:30 UTC.

Universidad de ChileDeportivo Iquiue00:00

Universidad de Chile - Deportivo Iquiue

Universidad de Chile are playing Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on October 18. The match will kick off 00:00 UTC.

Liverpool P.Rampla19:00

Liverpool P. - Rampla

Liverpool P. are playing Rampla at the Clausura of Uruguay on October 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Racing ClubPenarol19:00

Racing Club - Penarol

Racing Club are playing Penarol at the Clausura of Uruguay on October 17. The match will kick off 19:00 UTC.

WanderersDefensor Sporting22:30

Wanderers - Defensor Sporting

Wanderers are playing Defensor Sporting at the Clausura of Uruguay on October 17. The match will kick off 22:30 UTC.

MauerwerkWiener Neustadt17:30

Mauerwerk - Wiener Neustadt

Mauerwerk are playing Wiener Neustadt at the Regionalliga, Ost of Austria on October 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Barcelona WMinsk W17:00

Barcelona W - Minsk W

Barcelona W are playing Minsk W at the Playoffs - Women of Champions League on October 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Crystal Palace U-23Blackburn U-2312:00

Crystal Palace U-23 - Blackburn U-23

Crystal Palace U-23 are playing Blackburn U-23 at the U-23 Premier League cup of England on October 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Wigan U-23Coventry U-2313:00

Wigan U-23 - Coventry U-23

Wigan U-23 are playing Coventry U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Tammeka Tartu-2Elva16:00

Tammeka Tartu-2 - Elva

Tammeka Tartu-2 are playing Elva at the Esiliiga A of Estonia on October 17. The match will kick off 16:00 UTC.

GuriaKolkheti11:00

Guria - Kolkheti

Guria are playing Kolkheti at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on October 17. The match will kick off 11:00 UTC.

ZugdidiGagra11:00

Zugdidi - Gagra

Zugdidi are playing Gagra at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on October 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Hapoel AshkelonHapoel Katamon16:00

Hapoel Ashkelon - Hapoel Katamon

Hapoel Ashkelon are playing Hapoel Katamon at the Liga Leumit of Israel on October 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZionBeitar Tel Aviv16:00

Hapoel Rishon LeZion - Beitar Tel Aviv

Hapoel Rishon LeZion are playing Beitar Tel Aviv at the Liga Leumit of Israel on October 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Maccabi Petah TikvaHapoel Ramat HaSharon16:00

Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ramat HaSharon

Maccabi Petah Tikva are playing Hapoel Ramat HaSharon at the Liga Leumit of Israel on October 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Vasas Odorhei WOlimpia Cluj W13:00

Vasas Odorhei W - Olimpia Cluj W

Vasas Odorhei W are playing Olimpia Cluj W at the Superliga - Women of Romania on October 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Akhmat-DLokomotiv-D12:00

Akhmat-D - Lokomotiv-D

Akhmat-D are playing Lokomotiv-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 17. The match will kick off 12:00 UTC.

AlcoyanoJove Espanol15:00

Alcoyano - Jove Espanol

Alcoyano are playing Jove Espanol at the Copa Federacion of Spain on October 17. The match will kick off 15:00 UTC.

CastellonJove Espanol18:00

Castellon - Jove Espanol

Castellon are playing Jove Espanol at the Copa Federacion of Spain on October 17. The match will kick off 18:00 UTC.

San FernandoLinense18:30

San Fernando - Linense

San Fernando are playing Linense at the Copa Federacion of Spain on October 17. The match will kick off 18:30 UTC.

Austria U-17Malta U-1711:00

Austria U-17 - Malta U-17

Austria U-17 are playing Malta U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 11:00 UTC.

Bulgaria U-17Norway U-1715:30

Bulgaria U-17 - Norway U-17

Bulgaria U-17 are playing Norway U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Italy U-17 WNorth Macedonia U-17 WPostponedPst

Italy U-17 W - North Macedonia U-17 W

Italy U-17 W are playing North Macedonia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17.

Italy U-17 WNorthern Ireland U-17 WPostponedPst

Italy U-17 W - Northern Ireland U-17 W

Italy U-17 W are playing Northern Ireland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17.

Azerbaijan U-17 WSlovenia U-17 W12:00

Azerbaijan U-17 W - Slovenia U-17 W

Azerbaijan U-17 W are playing Slovenia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Norway U-17 WFaroe Islandes U-17 W16:30

Norway U-17 W - Faroe Islandes U-17 W

Norway U-17 W are playing Faroe Islandes U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Scotland U-17 WMontenegro U-17 W16:30

Scotland U-17 W - Montenegro U-17 W

Scotland U-17 W are playing Montenegro U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Persewar WaropenPersatu Tuban06:30

Persewar Waropen - Persatu Tuban

Persewar Waropen are playing Persatu Tuban at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match will kick off 06:30 UTC.

BaBel UnitedSriwijaya Palembang08:30

BaBel United - Sriwijaya Palembang

BaBel United are playing Sriwijaya Palembang at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match will kick off 08:30 UTC.

Blitar UnitedPersita08:30

Blitar United - Persita

Blitar United are playing Persita at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match will kick off 08:30 UTC.

PSMSPersiraja08:30

PSMS - Persiraja

PSMS are playing Persiraja at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match will kick off 08:30 UTC.

PSPS PekanbaruPersibat Batang08:30

PSPS Pekanbaru - Persibat Batang

PSPS Pekanbaru are playing Persibat Batang at the Liga 2 of Indonesia on October 17. The match will kick off 08:30 UTC.

BurganKhaitan14:45

Burgan - Khaitan

Burgan are playing Khaitan at the Division 1 of Kuwait on October 17. The match will kick off 14:45 UTC.

Al JahraAl FehaiheelPostponedPst

Al Jahra - Al Fehaiheel

Al Jahra are playing Al Fehaiheel at the Division 1 of Kuwait on October 17.

Najran SCAl Bukiryah15:20

Najran SC - Al Bukiryah

Najran SC are playing Al Bukiryah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 17. The match will kick off 15:20 UTC.

MC SaidaUSM El Harrach14:00

MC Saida - USM El Harrach

MC Saida are playing USM El Harrach at the Ligue 2 of Algeria on October 17. The match will kick off 14:00 UTC.

JSM BejaiaAS Khroub17:00

JSM Bejaia - AS Khroub

JSM Bejaia are playing AS Khroub at the Ligue 2 of Algeria on October 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Police XIMiscellaneous13:30

Police XI - Miscellaneous

Police XI are playing Miscellaneous at the Premier League of Botswana on October 17. The match will kick off 13:30 UTC.

FC MasrEl Gounah13:00

FC Masr - El Gounah

FC Masr are playing El Gounah at the Premier League of Egypt on October 17. The match will kick off 13:00 UTC.

ENPPI CairoEl Entag El Harby15:30

ENPPI Cairo - El Entag El Harby

ENPPI Cairo are playing El Entag El Harby at the Premier League of Egypt on October 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Misr El-MaqashaAl Masry Port Said15:30

Misr El-Maqasha - Al Masry Port Said

Misr El-Maqasha are playing Al Masry Port Said at the Premier League of Egypt on October 17. The match will kick off 15:30 UTC.

PyramidsSmouha18:00

Pyramids - Smouha

Pyramids are playing Smouha at the Premier League of Egypt on October 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Ferroviario NacalaSongo13:00

Ferroviario Nacala - Songo

Ferroviario Nacala are playing Songo at the Mocambola of Mozambique on October 17. The match will kick off 13:00 UTC.

SongoIncomati XinavanePostponedPst

Songo - Incomati Xinavane

Songo are playing Incomati Xinavane at the Mocambola of Mozambique on October 17.

Rabita KostiAlamal Atbara14:00

Rabita Kosti - Alamal Atbara

Rabita Kosti are playing Alamal Atbara at the Premier League of Sudan on October 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Real EspanaCD Real Sociedad01:00

Real Espana - CD Real Sociedad

Real Espana are playing CD Real Sociedad at the Apertura of Honduras on October 18. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosAtlante02:00

Dorados - Atlante

Dorados are playing Atlante at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 18. The match will kick off 02:00 UTC.

Real EsteliDeportivo Ocotal01:00

Real Esteli - Deportivo Ocotal

Real Esteli are playing Deportivo Ocotal at the Primera Division, Apertura of Nicaragua on October 18. The match will kick off 01:00 UTC.

GrauDeportivo Coopsol18:30

Grau - Deportivo Coopsol

Grau are playing Deportivo Coopsol at the National cup of Peru on October 17. The match will kick off 18:30 UTC.

CaracasYaracuyanos21:00

Caracas - Yaracuyanos

Caracas are playing Yaracuyanos at the National Cup of Venezuela on October 17. The match will kick off 21:00 UTC.