Upcoming Fixtures
Latest Results
Atlanta United-20 - 1Louisville City3 days ago Full TimeFT

Atlanta United-2 - Louisville City

Atlanta United-2 played Louisville City at the USL Championship of Usa on March 15. The match kicked off 23:30 UTC. Louisville City won 0-1.

Atlanta United-22 - 0Hartford Athletic9 days ago Full TimeFT

Atlanta United-2 - Hartford Athletic

Atlanta United-2 played Hartford Athletic at the USL Championship of Usa on March 10. The match kicked off 00:30 UTC. Atlanta United-2 won 2-0.

Atlanta United-2 is a football club from United States competing in the USL Championship of Usa. ScoreBat covers all matches of Atlanta United-2 in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Atlanta United-2 roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Atlanta United-2 for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Atlanta United-2 goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Atlanta United-2 livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Atlanta United-2, who will be playing Charlotte Independence on Saturday in the USL Championship of Usa. You can watch Charlotte Independence vs Atlanta United-2 live stream on ScoreBat. The match will kick off 23:00 UTC..

Matchday Live
Gazelec Ajaccio1 - 0LensFull TimeFT

Gazelec Ajaccio - Lens

Gazelec Ajaccio played Lens at the Ligue 2 of France on March 18. The match kicked off 19:45 UTC. Gazelec Ajaccio won 1-0.

Regensburg0 - 2Greuther FurthFull TimeFT

Regensburg - Greuther Furth

Regensburg played Greuther Furth at the 2. Bundesliga of Germany on March 18. The match kicked off 19:30 UTC. Greuther Furth won 0-2.

Hansa1 - 1Hallescher FCFull TimeFT

Hansa - Hallescher FC

Hansa played Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on March 18. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aris5 - 0ApollonFull TimeFT

Aris - Apollon

Aris played Apollon at the Super League of Greece on March 18. The match kicked off 17:00 UTC. Aris won 5-0.

Concordia Chiajna2 - 2HermannstadtFull TimeFT

Concordia Chiajna - Hermannstadt

Concordia Chiajna played Hermannstadt at the Liga 1, Relegation round of Romania on March 18. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Voluntari2 - 1FC BotosaniFull TimeFT

Voluntari - FC Botosani

Voluntari played FC Botosani at the Liga 1, Relegation round of Romania on March 18. The match kicked off 18:30 UTC. Voluntari won 2-1.

Numancia1 - 1MalagaFull TimeFT

Numancia - Malaga

Numancia played Malaga at the Segunda Division of Spain on March 18. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arsenal Kyiv2 - 2VorsklaFull TimeFT

Arsenal Kyiv - Vorskla

Arsenal Kyiv played Vorskla at the Premier League of Ukraine on March 18. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Banfield1 - 1Godoy Cruz24'

Banfield - Godoy Cruz

Banfield are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on March 18. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

HuracanEstudiantes de La Plata00:10

Huracan - Estudiantes de La Plata

Huracan are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on March 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Generali Diaz3 - 3Sportivo San LorenzoFull TimeFT

Generali Diaz - Sportivo San Lorenzo

Generali Diaz played Sportivo San Lorenzo at the Apertura of Paraguay on March 18. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Cerro Porteno0 - 0Sol de America11'

Cerro Porteno - Sol de America

Cerro Porteno are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on March 18. The match kicked off 22:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eskilsminne3 - 0VarbergFull TimeFT

Eskilsminne - Varberg

Eskilsminne played Varberg at the Club Friendlies of International on March 18. The match kicked off 17:00 UTC. Eskilsminne won 3-0.

Ranheim2 - 1LevangerFull TimeFT

Ranheim - Levanger

Ranheim played Levanger at the Club Friendlies of International on March 18. The match kicked off 17:00 UTC. Ranheim won 2-1.

Soloman Islands3 - 1VanuatuFull TimeFT

Soloman Islands - Vanuatu

Soloman Islands played Vanuatu at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 18. The match kicked off 07:30 UTC. Soloman Islands won 3-1.

Anderlecht U-211 - 4Gent U-21Full TimeFT

Anderlecht U-21 - Gent U-21

Anderlecht U-21 played Gent U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on March 18. The match kicked off 18:30 UTC. Gent U-21 won 1-4.

Standard U-212 - 1Cercle Brugge U-21Full TimeFT

Standard U-21 - Cercle Brugge U-21

Standard U-21 played Cercle Brugge U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on March 18. The match kicked off 18:30 UTC. Standard U-21 won 2-1.

Charleroi U-214 - 1Oostende U-21Full TimeFT

Charleroi U-21 - Oostende U-21

Charleroi U-21 played Oostende U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on March 18. The match kicked off 18:30 UTC. Charleroi U-21 won 4-1.

Mouscron U-212 - 2Eupen U-21Full TimeFT

Mouscron U-21 - Eupen U-21

Mouscron U-21 played Eupen U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on March 18. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sint-Truiden U-212 - 1Zulte-Waregem U-21Full TimeFT

Sint-Truiden U-21 - Zulte-Waregem U-21

Sint-Truiden U-21 played Zulte-Waregem U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on March 18. The match kicked off 18:30 UTC. Sint-Truiden U-21 won 2-1.

Waasland U-210 - 2Kortrijk U-21Full TimeFT

Waasland U-21 - Kortrijk U-21

Waasland U-21 played Kortrijk U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on March 18. The match kicked off 18:30 UTC. Kortrijk U-21 won 0-2.

Lokomotiv G-O2 - 0Arda KardzhaliFull TimeFT

Lokomotiv G-O - Arda Kardzhali

Lokomotiv G-O played Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on March 18. The match kicked off 15:30 UTC. Lokomotiv G-O won 2-0.

Liberec U-215 - 2Jablonec U-21Full TimeFT

Liberec U-21 - Jablonec U-21

Liberec U-21 played Jablonec U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on March 18. The match kicked off 12:00 UTC. Liberec U-21 won 5-2.

Pribram U-212 - 1Teplice U-21Full TimeFT

Pribram U-21 - Teplice U-21

Pribram U-21 played Teplice U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on March 18. The match kicked off 12:00 UTC. Pribram U-21 won 2-1.

Sparta Prague U-211 - 2Slavia Praha U-21Full TimeFT

Sparta Prague U-21 - Slavia Praha U-21

Sparta Prague U-21 played Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on March 18. The match kicked off 12:00 UTC. Slavia Praha U-21 won 1-2.

Budejovice U-212 - 2Hradec Kralove U-21Full TimeFT

Budejovice U-21 - Hradec Kralove U-21

Budejovice U-21 played Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on March 18. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Plzen U-212 - 1Bohemians 1905 U-21Full TimeFT

Plzen U-21 - Bohemians 1905 U-21

Plzen U-21 played Bohemians 1905 U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on March 18. The match kicked off 13:00 UTC. Plzen U-21 won 2-1.

Jihlava U-212 - 3Slovacko U-21Full TimeFT

Jihlava U-21 - Slovacko U-21

Jihlava U-21 played Slovacko U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on March 18. The match kicked off 10:00 UTC. Slovacko U-21 won 2-3.

Zlin U-211 - 1Brno U-21Full TimeFT

Zlin U-21 - Brno U-21

Zlin U-21 played Brno U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on March 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sonderjylland-22 - 1OB Odense-2Full TimeFT

Sonderjylland-2 - OB Odense-2

Sonderjylland-2 played OB Odense-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on March 18. The match kicked off 12:00 UTC. Sonderjylland-2 won 2-1.

Brondby-25 - 1AGF Aarhus-2Full TimeFT

Brondby-2 - AGF Aarhus-2

Brondby-2 played AGF Aarhus-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on March 18. The match kicked off 13:00 UTC. Brondby-2 won 5-1.

Vejle-23 - 1Esbjerg-2Full TimeFT

Vejle-2 - Esbjerg-2

Vejle-2 played Esbjerg-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on March 18. The match kicked off 13:00 UTC. Vejle-2 won 3-1.

Mansfield Town1 - 1Lincoln CityFull TimeFT

Mansfield Town - Lincoln City

Mansfield Town played Lincoln City at the League Two of England on March 18. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Waldhof Mannheim3 - 2SteinbachFull TimeFT

Waldhof Mannheim - Steinbach

Waldhof Mannheim played Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on March 18. The match kicked off 19:15 UTC. Waldhof Mannheim won 3-2.

Cobh Ramblers3 - 1LimerickFull TimeFT

Cobh Ramblers - Limerick

Cobh Ramblers played Limerick at the League Cup of Ireland on March 18. The match kicked off 15:00 UTC. Cobh Ramblers won 3-1.

Hapoel Bnei Lod1 - 2Hapoel Nazareth IllitFull TimeFT

Hapoel Bnei Lod - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Bnei Lod played Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on March 18. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Nazareth Illit won 1-2.

Hapoel Kfar Saba0 - 2Hapoel AcreFull TimeFT

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Acre

Hapoel Kfar Saba played Hapoel Acre at the Liga Leumit of Israel on March 18. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Acre won 0-2.

Sektzia Nes Tziona0 - 1Hapoel Petah TikvaFull TimeFT

Sektzia Nes Tziona - Hapoel Petah Tikva

Sektzia Nes Tziona played Hapoel Petah Tikva at the Liga Leumit of Israel on March 18. The match kicked off 17:00 UTC. Hapoel Petah Tikva won 0-1.

Pordenone1 - 1MonzaFull TimeFT

Pordenone - Monza

Pordenone played Monza at the Serie C, Group B of Italy on March 18. The match kicked off 19:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

NEC-20 - 0Willem II-2Full TimeFT

NEC-2 - Willem II-2

NEC-2 played Willem II-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on March 18. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Eindhoven-21 - 3Helmond Sport-2Full TimeFT

Eindhoven-2 - Helmond Sport-2

Eindhoven-2 played Helmond Sport-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on March 18. The match kicked off 17:30 UTC. Helmond Sport-2 won 1-3.

Go Ahead Eagles-21 - 2Excelsior-2Full TimeFT

Go Ahead Eagles-2 - Excelsior-2

Go Ahead Eagles-2 played Excelsior-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on March 18. The match kicked off 17:30 UTC. Excelsior-2 won 1-2.

Hearts U-20Ross County U-20PostponedPst

Hearts U-20 - Ross County U-20

Hearts U-20 are playing Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 18.

Hamilton U-201 - 3Hibernian U-20Full TimeFT

Hamilton U-20 - Hibernian U-20

Hamilton U-20 played Hibernian U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 18. The match kicked off 14:00 UTC. Hibernian U-20 won 1-3.

Motherwell U-202 - 1Kilmarnock U-20Full TimeFT

Motherwell U-20 - Kilmarnock U-20

Motherwell U-20 played Kilmarnock U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 18. The match kicked off 14:00 UTC. Motherwell U-20 won 2-1.

Queen of the South U-201 - 3Aberdeen U-20Full TimeFT

Queen of the South U-20 - Aberdeen U-20

Queen of the South U-20 played Aberdeen U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 18. The match kicked off 14:00 UTC. Aberdeen U-20 won 1-3.

St. Johnstone U-200 - 1Partick Th. U-20Full TimeFT

St. Johnstone U-20 - Partick Th. U-20

St. Johnstone U-20 played Partick Th. U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 18. The match kicked off 14:00 UTC. Partick Th. U-20 won 0-1.

St. Mirren U-20Celtic U-20PostponedPst

St. Mirren U-20 - Celtic U-20

St. Mirren U-20 are playing Celtic U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on March 18.

Independiente ChorreraCosta del Este23:00

Independiente Chorrera - Costa del Este

Independiente Chorrera are playing Costa del Este at the LFP, Clausura of Panama on March 18. The match will kick off 23:00 UTC.

SarmientoQuilmes00:05

Sarmiento - Quilmes

Sarmiento are playing Quilmes at the Primera B Nacional of Argentina on March 19. The match will kick off 00:05 UTC.

All Boys1 - 1Tristan SuarezFull TimeFT

All Boys - Tristan Suarez

All Boys played Tristan Suarez at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 18. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fenix A0 - 0Talleres RemediosFull TimeFT

Fenix A - Talleres Remedios

Fenix A played Talleres Remedios at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 18. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sacachispas1 - 0ComunicacionesFull TimeFT

Sacachispas - Comunicaciones

Sacachispas played Comunicaciones at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 18. The match kicked off 19:00 UTC. Sacachispas won 1-0.

San Miguel0 - 0FlandriaFull TimeFT

San Miguel - Flandria

San Miguel played Flandria at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 18. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

San Telmo1 - 1Atlanta CAFull TimeFT

San Telmo - Atlanta CA

San Telmo played Atlanta CA at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 18. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Urquiza1 - 0CA AcassusoFull TimeFT

Urquiza - CA Acassuso

Urquiza played CA Acassuso at the Primera B Metropolitana of Argentina on March 18. The match kicked off 19:00 UTC. Urquiza won 1-0.

Kingston City1 - 0South MelbourneFull TimeFT

Kingston City - South Melbourne

Kingston City played South Melbourne at the NPL Victoria of Australia on March 18. The match kicked off 09:30 UTC. Kingston City won 1-0.

Adelaide Blue Eagles3 - 1Para HillsFull TimeFT

Adelaide Blue Eagles - Para Hills

Adelaide Blue Eagles played Para Hills at the NPL South Australia of Australia on March 18. The match kicked off 09:45 UTC. Adelaide Blue Eagles won 3-1.