Upcoming Fixtures
Eintracht FrankfurtArsenalTomorrow 16:55

Eintracht Frankfurt - Arsenal

Eintracht Frankfurt are playing Arsenal at the Group F of Europa League on September 19. The match will kick off 16:55 UTC.

ArsenalAston VillaSunday 15:30

Arsenal - Aston Villa

Arsenal are playing Aston Villa at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

ArsenalNott. ForestTuesday 18:45

Arsenal - Nott. Forest

Arsenal are playing Nott. Forest at the League Cup of England on September 24. The match will kick off 18:45 UTC.

Latest Results
Watford2 - 2Arsenal3 days ago Full TimeFT

Watford - Arsenal

Watford played Arsenal at the Premier League of England on September 15. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arsenal2 - 2Tottenham Hotspur17 days ago Full TimeFT

Arsenal - Tottenham Hotspur

Arsenal played Tottenham Hotspur at the Premier League of England on September 1. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Liverpool3 - 1Arsenal25 days ago Full TimeFT

Liverpool - Arsenal

Liverpool played Arsenal at the Premier League of England on August 24. The match kicked off 16:30 UTC. Liverpool won 3-1.

Arsenal2 - 1Burnleya month ago Full TimeFT

Arsenal - Burnley

Arsenal played Burnley at the Premier League of England on August 17. The match kicked off 11:30 UTC. Arsenal won 2-1.

Newcastle United0 - 1Arsenala month ago Full TimeFT

Newcastle United - Arsenal

Newcastle United played Arsenal at the Premier League of England on August 11. The match kicked off 13:00 UTC. Arsenal won 0-1.

Barcelona2 - 1Arsenala month ago Full TimeFT

Barcelona - Arsenal

Barcelona played Arsenal at the Club Friendlies of International on August 4. The match kicked off 18:00 UTC. Barcelona won 2-1.

Angers1 - 1Arsenal2 months ago Full TimeFT

Angers - Arsenal

Angers played Arsenal at the Club Friendlies of International on July 31. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arsenal1 - 2Lyon2 months ago Full TimeFT

Arsenal - Lyon

Arsenal played Lyon at the Club Friendlies of International on July 28. The match kicked off 14:15 UTC. Lyon won 1-2.

Real Madrid2 - 2Arsenal2 months ago Full TimeFT

Real Madrid - Arsenal

Real Madrid played Arsenal at the Club Friendlies of International on July 23. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arsenal3 - 0Fiorentina2 months ago Full TimeFT

Arsenal - Fiorentina

Arsenal played Fiorentina at the Club Friendlies of International on July 20. The match kicked off 22:00 UTC. Arsenal won 3-0.

Arsenal2 - 1Bayern Munich2 months ago Full TimeFT

Arsenal - Bayern Munich

Arsenal played Bayern Munich at the Club Friendlies of International on July 18. The match kicked off 03:00 UTC. Arsenal won 2-1.

Colorado Rapids0 - 3Arsenal2 months ago Full TimeFT

Colorado Rapids - Arsenal

Colorado Rapids played Arsenal at the Club Friendlies of International on July 16. The match kicked off 01:00 UTC. Arsenal won 0-3.

Chelsea4 - 1Arsenal4 months ago Full TimeFT

Chelsea - Arsenal

Chelsea played Arsenal at the Final of Europa League on May 29. The match kicked off 19:00 UTC. Chelsea won 4-1.

Burnley1 - 3Arsenal4 months ago Full TimeFT

Burnley - Arsenal

Burnley played Arsenal at the Premier League of England on May 12. The match kicked off 14:00 UTC. Arsenal won 1-3.

Valencia2 - 4Arsenal4 months ago Full TimeFT

Valencia - Arsenal

Valencia played Arsenal at the Semifinal of Europa League on May 9. The match kicked off 19:00 UTC. Arsenal won 2-4.

Arsenal1 - 1Brighton4 months ago Full TimeFT

Arsenal - Brighton

Arsenal played Brighton at the Premier League of England on May 5. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arsenal3 - 1Valencia5 months ago Full TimeFT

Arsenal - Valencia

Arsenal played Valencia at the Semifinal of Europa League on May 2. The match kicked off 19:00 UTC. Arsenal won 3-1.

Arsenal2 - 3Crystal Palace5 months ago Full TimeFT

Arsenal - Crystal Palace

Arsenal played Crystal Palace at the Premier League of England on April 21. The match kicked off 15:00 UTC. Crystal Palace won 2-3.

Arsenal2 - 0Napoli5 months ago Full TimeFT

Arsenal - Napoli

Arsenal played Napoli at the Quarterfinal of Europa League on April 11. The match kicked off 19:00 UTC. Arsenal won 2-0.

Arsenal2 - 0Newcastle United6 months ago Full TimeFT

Arsenal - Newcastle United

Arsenal played Newcastle United at the Premier League of England on April 1. The match kicked off 19:00 UTC. Arsenal won 2-0.

Arsenal (also known as Arsenal FC or Tottenham) is a football club from England competing in the Premier League of England. ScoreBat covers all matches of Arsenal in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as Arsenal roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of Arsenal for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the Arsenal goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow Arsenal livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of Arsenal, who will be playing Eintracht Frankfurt on Tomorrow in the Group F of Europa League. You can watch Eintracht Frankfurt vs Arsenal live stream on ScoreBat. The match will kick off 16:55 UTC. After that, Arsenal will play Aston Villa on Sunday and Nott. Forest on Tuesday.

Matchday Live
Club BruggeGalatasaray16:55

Club Brugge - Galatasaray

Club Brugge are playing Galatasaray at the Group stage, Group A of Champions League on September 18. The match will kick off 16:55 UTC.

PSGReal Madrid19:00

PSG - Real Madrid

PSG are playing Real Madrid at the Group stage, Group A of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

OlympiakosTottenham Hotspur16:55

Olympiakos - Tottenham Hotspur

Olympiakos are playing Tottenham Hotspur at the Group stage, Group B of Champions League on September 18. The match will kick off 16:55 UTC.

Bayern MunichCrvena Zvezda19:00

Bayern Munich - Crvena Zvezda

Bayern Munich are playing Crvena Zvezda at the Group stage, Group B of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Dinamo ZagrebAtalanta19:00

Dinamo Zagreb - Atalanta

Dinamo Zagreb are playing Atalanta at the Group stage, Group C of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Shakhtar DManchester City19:00

Shakhtar D - Manchester City

Shakhtar D are playing Manchester City at the Group stage, Group C of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico MadridJuventus19:00

Atletico Madrid - Juventus

Atletico Madrid are playing Juventus at the Group stage, Group D of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Bayer LeverkusenLokomotiv19:00

Bayer Leverkusen - Lokomotiv

Bayer Leverkusen are playing Lokomotiv at the Group stage, Group D of Champions League on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

NoahShirak12:15

Noah - Shirak

Noah are playing Shirak at the Premier League of Armenia on September 18. The match will kick off 12:15 UTC.

Ararat-ArmeniaArarat13:30

Ararat-Armenia - Ararat

Ararat-Armenia are playing Ararat at the Premier League of Armenia on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

TepliceBoleslav16:00

Teplice - Boleslav

Teplice are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

MaarduPaide16:00

Maardu - Paide

Maardu are playing Paide at the Meistriliiga of Estonia on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Trans NarvaTammeka Tartu16:00

Trans Narva - Tammeka Tartu

Trans Narva are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

FloraLevadia T16:30

Flora - Levadia T

Flora are playing Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

FH HafnarfjordurIBV Vestmannaeyjar16:45

FH Hafnarfjordur - IBV Vestmannaeyjar

FH Hafnarfjordur are playing IBV Vestmannaeyjar at the Premier League of Iceland on September 18. The match will kick off 16:45 UTC.

FylkirVikingur R.19:15

Fylkir - Vikingur R.

Fylkir are playing Vikingur R. at the Premier League of Iceland on September 18. The match will kick off 19:15 UTC.

RigaVentspils15:00

Riga - Ventspils

Riga are playing Ventspils at the Virsliga of Latvia on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

FK Kom PodgoricaRudar Pljevlja13:30

FK Kom Podgorica - Rudar Pljevlja

FK Kom Podgorica are playing Rudar Pljevlja at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Grbalj RadanoviciOFK Titograd13:30

Grbalj Radanovici - OFK Titograd

Grbalj Radanovici are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

OFK PetrovacIskra13:30

OFK Petrovac - Iskra

OFK Petrovac are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

ZetaMladost Podgorica13:30

Zeta - Mladost Podgorica

Zeta are playing Mladost Podgorica at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

BuducnostSutjeska Niksic16:00

Buducnost - Sutjeska Niksic

Buducnost are playing Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

RabotnickiMakedonija13:30

Rabotnicki - Makedonija

Rabotnicki are playing Makedonija at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Renova DzepcisteShkendija13:30

Renova Dzepciste - Shkendija

Renova Dzepciste are playing Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

ShkupiVardar13:30

Shkupi - Vardar

Shkupi are playing Vardar at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

SileksBorec13:30

Sileks - Borec

Sileks are playing Borec at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

StrugaAcademy Pandev13:30

Struga - Academy Pandev

Struga are playing Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

TromsdalenSandnes Ulf13:00

Tromsdalen - Sandnes Ulf

Tromsdalen are playing Sandnes Ulf at the 1. Division of Norway on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

AalesundKFUM Oslo16:00

Aalesund - KFUM Oslo

Aalesund are playing KFUM Oslo at the 1. Division of Norway on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

NotoddenKongsvinger16:00

Notodden - Kongsvinger

Notodden are playing Kongsvinger at the 1. Division of Norway on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

SandefjordStrommen16:00

Sandefjord - Strommen

Sandefjord are playing Strommen at the 1. Division of Norway on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

SkeidSogndal16:00

Skeid - Sogndal

Skeid are playing Sogndal at the 1. Division of Norway on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

StartNest-Sotra16:00

Start - Nest-Sotra

Start are playing Nest-Sotra at the 1. Division of Norway on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Ullensaker KisaJerv16:00

Ullensaker Kisa - Jerv

Ullensaker Kisa are playing Jerv at the 1. Division of Norway on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

RaufossHam-Kam17:00

Raufoss - Ham-Kam

Raufoss are playing Ham-Kam at the 1. Division of Norway on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Wisla PlockLegia16:00

Wisla Plock - Legia

Wisla Plock are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpia GNieciecza17:00

Olimpia G - Nieciecza

Olimpia G are playing Nieciecza at the I Liga of Poland on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Stal MielecTychy 7117:00

Stal Mielec - Tychy 71

Stal Mielec are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

PodbeskidzieMiedz Legnica17:30

Podbeskidzie - Miedz Legnica

Podbeskidzie are playing Miedz Legnica at the I Liga of Poland on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Warta PoznanOdra Opole18:00

Warta Poznan - Odra Opole

Warta Poznan are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Spartak TrnavaSenica16:00

Spartak Trnava - Senica

Spartak Trnava are playing Senica at the Super Liga of Slovakia on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Novohrad LucenecKomarno14:00

Novohrad Lucenec - Komarno

Novohrad Lucenec are playing Komarno at the National Cup of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Trencianske StankovceAFC Nove Mesto14:00

Trencianske Stankovce - AFC Nove Mesto

Trencianske Stankovce are playing AFC Nove Mesto at the National Cup of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Stara LubovnaZilina14:30

Stara Lubovna - Zilina

Stara Lubovna are playing Zilina at the National Cup of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Brda DobrovoDomzale13:30

Brda Dobrovo - Domzale

Brda Dobrovo are playing Domzale at the National Cup of Slovenia on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

TriglavMura13:30

Triglav - Mura

Triglav are playing Mura at the National Cup of Slovenia on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

KoperMaribor14:30

Koper - Maribor

Koper are playing Maribor at the National Cup of Slovenia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

AluminijTabor Sezana15:00

Aluminij - Tabor Sezana

Aluminij are playing Tabor Sezana at the National Cup of Slovenia on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

FuenlabradaZaragozaPostponedPst

Fuenlabrada - Zaragoza

Fuenlabrada are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on September 18.

HuescaAlbacete17:00

Huesca - Albacete

Huesca are playing Albacete at the Segunda Division of Spain on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

LugoPonferradina17:00

Lugo - Ponferradina

Lugo are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

DeportivoNumancia19:00

Deportivo - Numancia

Deportivo are playing Numancia at the Segunda Division of Spain on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Kashima AntlersGuangzhou Evergrande10:00

Kashima Antlers - Guangzhou Evergrande

Kashima Antlers are playing Guangzhou Evergrande at the 1/4 finals of Asian Champions League on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

AnyangSuwon City10:30

Anyang - Suwon City

Anyang are playing Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on September 18. The match will kick off 10:30 UTC.

Gwangju SangmuBucheon 199510:30

Gwangju Sangmu - Bucheon 1995

Gwangju Sangmu are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on September 18. The match will kick off 10:30 UTC.

Asan MugunghwaAnsan Greeners11:00

Asan Mugunghwa - Ansan Greeners

Asan Mugunghwa are playing Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

AlbirexBalestier Khalsa11:45

Albirex - Balestier Khalsa

Albirex are playing Balestier Khalsa at the Premier League of Singapore on September 18. The match will kick off 11:45 UTC.

GeylangWarriors11:45

Geylang - Warriors

Geylang are playing Warriors at the Premier League of Singapore on September 18. The match will kick off 11:45 UTC.

Home UnitedYoung Lions11:45

Home United - Young Lions

Home United are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on September 18. The match will kick off 11:45 UTC.

Brunei DPMMTampines12:15

Brunei DPMM - Tampines

Brunei DPMM are playing Tampines at the Premier League of Singapore on September 18. The match will kick off 12:15 UTC.

FC CincinnatiAtlanta United23:30

FC Cincinnati - Atlanta United

FC Cincinnati are playing Atlanta United at the Major League Soccer of Usa on September 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Portland TimbersNew York Red Bulls02:30

Portland Timbers - New York Red Bulls

Portland Timbers are playing New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 02:30 UTC.

Seattle SoundersDallas02:30

Seattle Sounders - Dallas

Seattle Sounders are playing Dallas at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 02:30 UTC.

CorinthiansIndependiente Del Valle00:30

Corinthians - Independiente Del Valle

Corinthians are playing Independiente Del Valle at the Copa Sudamericana of Conmebol on September 19. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudAtletico Progreso19:00

Juventud - Atletico Progreso

Juventud are playing Atletico Progreso at the Clausura of Uruguay on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Racing ClubRiver Plate FC19:00

Racing Club - River Plate FC

Racing Club are playing River Plate FC at the Clausura of Uruguay on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Cerro LargoDefensor Sporting22:00

Cerro Largo - Defensor Sporting

Cerro Largo are playing Defensor Sporting at the Clausura of Uruguay on September 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RamplaPenarol23:00

Rampla - Penarol

Rampla are playing Penarol at the Clausura of Uruguay on September 18. The match will kick off 23:00 UTC.

ApoloniaKamza14:00

Apolonia - Kamza

Apolonia are playing Kamza at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

BurreliVllaznia14:00

Burreli - Vllaznia

Burreli are playing Vllaznia at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

DevoliSkenderbeu14:00

Devoli - Skenderbeu

Devoli are playing Skenderbeu at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Egnatia RBesa14:00

Egnatia R - Besa

Egnatia R are playing Besa at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

ElbasaniLaci14:00

Elbasani - Laci

Elbasani are playing Laci at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

ErzeniDinamo Tirana14:00

Erzeni - Dinamo Tirana

Erzeni are playing Dinamo Tirana at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Iliria Fushe KrujeKastrioti14:00

Iliria Fushe Kruje - Kastrioti

Iliria Fushe Kruje are playing Kastrioti at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Korabi PeshkopiBeselidhja14:00

Korabi Peshkopi - Beselidhja

Korabi Peshkopi are playing Beselidhja at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

LushnjaOriku14:00

Lushnja - Oriku

Lushnja are playing Oriku at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

PogradeciBylis14:00

Pogradeci - Bylis

Pogradeci are playing Bylis at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

ShenkolliKF Tirana14:00

Shenkolli - KF Tirana

Shenkolli are playing KF Tirana at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

ShkumbiniKukesi14:00

Shkumbini - Kukesi

Shkumbini are playing Kukesi at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Terbuni PukeTeuta14:00

Terbuni Puke - Teuta

Terbuni Puke are playing Teuta at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Turbina CerrikLuftetari Gjirokaster14:00

Turbina Cerrik - Luftetari Gjirokaster

Turbina Cerrik are playing Luftetari Gjirokaster at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Veleciku KoplikFlamurtari14:00

Veleciku Koplik - Flamurtari

Veleciku Koplik are playing Flamurtari at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

VoraPartizani14:00

Vora - Partizani

Vora are playing Partizani at the National cup of Albania on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

UE EngordanySanta Coloma19:00

UE Engordany - Santa Coloma

UE Engordany are playing Santa Coloma at the Supercup of Andorra on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

SchwazReichenau17:00

Schwaz - Reichenau

Schwaz are playing Reichenau at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Bratsvo GracanicaVelez M.14:30

Bratsvo Gracanica - Velez M.

Bratsvo Gracanica are playing Velez M. at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Kozara GradiskaSloboda14:30

Kozara Gradiska - Sloboda

Kozara Gradiska are playing Sloboda at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Krupa na VrbasuTuzla City14:30

Krupa na Vrbasu - Tuzla City

Krupa na Vrbasu are playing Tuzla City at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Buducnost BanoviciSiroki Brijeg15:00

Buducnost Banovici - Siroki Brijeg

Buducnost Banovici are playing Siroki Brijeg at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

GabelaRadnik15:00

Gabela - Radnik

Gabela are playing Radnik at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Jedinstvo BihacMladost Doboj15:00

Jedinstvo Bihac - Mladost Doboj

Jedinstvo Bihac are playing Mladost Doboj at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Ljubic PrnjavorTravnik15:00

Ljubic Prnjavor - Travnik

Ljubic Prnjavor are playing Travnik at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

LjubuskiSarajevo15:00

Ljubuski - Sarajevo

Ljubuski are playing Sarajevo at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

ModricaZvijezda15:00

Modrica - Zvijezda

Modrica are playing Zvijezda at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpik SarajevoRadnik Hadzici15:00

Olimpik Sarajevo - Radnik Hadzici

Olimpik Sarajevo are playing Radnik Hadzici at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

OrasjeBorac BL15:00

Orasje - Borac BL

Orasje are playing Borac BL at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Rudar KakanjCelik Zenica15:00

Rudar Kakanj - Celik Zenica

Rudar Kakanj are playing Celik Zenica at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Rudar PrijedorSlavija15:00

Rudar Prijedor - Slavija

Rudar Prijedor are playing Slavija at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

SkugricTesanj15:00

Skugric - Tesanj

Skugric are playing Tesanj at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Tekstilac DerventaZeljeznicar15:00

Tekstilac Derventa - Zeljeznicar

Tekstilac Derventa are playing Zeljeznicar at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Zvijezda GradaracZrinjski15:00

Zvijezda Gradarac - Zrinjski

Zvijezda Gradarac are playing Zrinjski at the National Cup of Bosnia And Herzegovina on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Dubrava ZagrebRudes14:00

Dubrava Zagreb - Rudes

Dubrava Zagreb are playing Rudes at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Bijelo BrdoSesvete14:30

Bijelo Brdo - Sesvete

Bijelo Brdo are playing Sesvete at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Croatia ZmijavciOsijek-214:30

Croatia Zmijavci - Osijek-2

Croatia Zmijavci are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

DugopoljeHajduk-214:30

Dugopolje - Hajduk-2

Dugopolje are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

KustosijaOrijent 191914:30

Kustosija - Orijent 1919

Kustosija are playing Orijent 1919 at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

MedjimurjeCibalia16:00

Medjimurje - Cibalia

Medjimurje are playing Cibalia at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

SibenikHrvatski Dragovoljac16:00

Sibenik - Hrvatski Dragovoljac

Sibenik are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Slovacko U-19Hradec Kralove U-1911:00

Slovacko U-19 - Hradec Kralove U-19

Slovacko U-19 are playing Hradec Kralove U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Sparta Praha WLiberec W16:30

Sparta Praha W - Liberec W

Sparta Praha W are playing Liberec W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

Start BrnoZbrojovka Brno-214:30

Start Brno - Zbrojovka Brno-2

Start Brno are playing Zbrojovka Brno-2 at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Tiverton TownMerthyr T18:45

Tiverton Town - Merthyr T

Tiverton Town are playing Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

NSI RunavikKI Klaksvik18:00

NSI Runavik - KI Klaksvik

NSI Runavik are playing KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

FK TskhinvaliGuria12:00

FK Tskhinvali - Guria

FK Tskhinvali are playing Guria at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Shevardeni 1906Zugdidi12:00

Shevardeni 1906 - Zugdidi

Shevardeni 1906 are playing Zugdidi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

TelaviShukura12:00

Telavi - Shukura

Telavi are playing Shukura at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Freiburg-2FSV Frankfurt13:00

Freiburg-2 - FSV Frankfurt

Freiburg-2 are playing FSV Frankfurt at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

HeimstettenEichstatt17:00

Heimstetten - Eichstatt

Heimstetten are playing Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

BekescsabaHaladas14:00

Bekescsaba - Haladas

Bekescsaba are playing Haladas at the NB II of Hungary on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

BudaorsSzeged14:00

Budaors - Szeged

Budaors are playing Szeged at the NB II of Hungary on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

DorogSiofok14:00

Dorog - Siofok

Dorog are playing Siofok at the NB II of Hungary on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

KazincbarcikaiVac14:00

Kazincbarcikai - Vac

Kazincbarcikai are playing Vac at the NB II of Hungary on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

SoroksarGyirmot14:00

Soroksar - Gyirmot

Soroksar are playing Gyirmot at the NB II of Hungary on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

TiszakecskeBudafoki14:00

Tiszakecske - Budafoki

Tiszakecske are playing Budafoki at the NB II of Hungary on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

VasasMTK16:00

Vasas - MTK

Vasas are playing MTK at the NB II of Hungary on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

CsakvarSzolnok17:00

Csakvar - Szolnok

Csakvar are playing Szolnok at the NB II of Hungary on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

GyorNyiregyhaza17:00

Gyor - Nyiregyhaza

Gyor are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Gyor U-19Puskas U-1908:00

Gyor U-19 - Puskas U-19

Gyor U-19 are playing Puskas U-19 at the U-19 League of Hungary on September 18. The match will kick off 08:00 UTC.

Ferencvaros U-19Debrecen U-1910:00

Ferencvaros U-19 - Debrecen U-19

Ferencvaros U-19 are playing Debrecen U-19 at the U-19 League of Hungary on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Honved U-19MTK U-1912:00

Honved U-19 - MTK U-19

Honved U-19 are playing MTK U-19 at the U-19 League of Hungary on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

ArezzoJuventus-218:30

Arezzo - Juventus-2

Arezzo are playing Juventus-2 at the Serie C, Group A of Italy on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

ArzachenaAprilia13:00

Arzachena - Aprilia

Arzachena are playing Aprilia at the Serie D, Group G of Italy on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Audace CerignolaCasarano13:00

Audace Cerignola - Casarano

Audace Cerignola are playing Casarano at the Serie D, Group H of Italy on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

GjilaniBallkani10:00

Gjilani - Ballkani

Gjilani are playing Ballkani at the Superliga of Kosovo on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

LlapiDrita FC14:00

Llapi - Drita FC

Llapi are playing Drita FC at the Superliga of Kosovo on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

TrepcaPrishtina14:00

Trepca - Prishtina

Trepca are playing Prishtina at the Superliga of Kosovo on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

BangaPalanga15:30

Banga - Palanga

Banga are playing Palanga at the National cup of Lithuania on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

SingereiFloresti14:00

Singerei - Floresti

Singerei are playing Floresti at the Divizia A of Moldova on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

DrezgaJedinstvo BP13:00

Drezga - Jedinstvo BP

Drezga are playing Jedinstvo BP at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Bokelj KotorOtrant13:30

Bokelj Kotor - Otrant

Bokelj Kotor are playing Otrant at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Decic TuziJezero13:30

Decic Tuzi - Jezero

Decic Tuzi are playing Jezero at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Lovcen CetinjeIbar13:30

Lovcen Cetinje - Ibar

Lovcen Cetinje are playing Ibar at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

MornarArsenal Tivat13:30

Mornar - Arsenal Tivat

Mornar are playing Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Lyn WAvaldsnes W15:15

Lyn W - Avaldsnes W

Lyn W are playing Avaldsnes W at the Toppserien - Women of Norway on September 18. The match will kick off 15:15 UTC.

Trondheims-Orn WLillestrom W15:30

Trondheims-Orn W - Lillestrom W

Trondheims-Orn W are playing Lillestrom W at the Toppserien - Women of Norway on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

Stabek WKolbotn W17:00

Stabek W - Kolbotn W

Stabek W are playing Kolbotn W at the Toppserien - Women of Norway on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

SunndalKrakeroy10:00

Sunndal - Krakeroy

Sunndal are playing Krakeroy at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

KayaCeres07:30

Kaya - Ceres

Kaya are playing Ceres at the PFL of Philippines on September 18. The match will kick off 07:30 UTC.

MendiolaStallions08:00

Mendiola - Stallions

Mendiola are playing Stallions at the PFL of Philippines on September 18. The match will kick off 08:00 UTC.

Lech-2Gornik Polkowice15:00

Lech-2 - Gornik Polkowice

Lech-2 are playing Gornik Polkowice at the II Liga of Poland on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Ruch ZdzieszowiceMKS Kluczbork14:00

Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork

Ruch Zdzieszowice are playing MKS Kluczbork at the III Liga, Group 3 of Poland on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Ruch ChorzowZaglebie L-215:00

Ruch Chorzow - Zaglebie L-2

Ruch Chorzow are playing Zaglebie L-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Ballymena UtdRangers U-2018:45

Ballymena Utd - Rangers U-20

Ballymena Utd are playing Rangers U-20 at the Challenge Cup of Scotland on September 18. The match will kick off 18:45 UTC.

Inter BratislavaMalacky14:30

Inter Bratislava - Malacky

Inter Bratislava are playing Malacky at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Lokomotiva DNVBernolakovo14:30

Lokomotiva DNV - Bernolakovo

Lokomotiva DNV are playing Bernolakovo at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

PezinokDunajska Luzna14:30

Pezinok - Dunajska Luzna

Pezinok are playing Dunajska Luzna at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

RovinkaRaca14:30

Rovinka - Raca

Rovinka are playing Raca at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

SenecFC Rohoznik14:30

Senec - FC Rohoznik

Senec are playing FC Rohoznik at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Sl. Ivanka pri DunajiBahon14:30

Sl. Ivanka pri Dunaji - Bahon

Sl. Ivanka pri Dunaji are playing Bahon at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Slovan MostKalinkovo14:30

Slovan Most - Kalinkovo

Slovan Most are playing Kalinkovo at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

TomasovRusovce14:30

Tomasov - Rusovce

Tomasov are playing Rusovce at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 18. The match will kick off 14:30 UTC.

Celta-2Melilla14:00

Celta-2 - Melilla

Celta-2 are playing Melilla at the Segunda B, Group 1 of Spain on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

BasconiaVitoria CD17:30

Basconia - Vitoria CD

Basconia are playing Vitoria CD at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

DurangoSomorrostro17:30

Durango - Somorrostro

Durango are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

TolosaAriznabarra17:30

Tolosa - Ariznabarra

Tolosa are playing Ariznabarra at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

GernikaReal Sociedad-317:45

Gernika - Real Sociedad-3

Gernika are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 17:45 UTC.

BalmasedaPortugalete18:00

Balmaseda - Portugalete

Balmaseda are playing Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

BeasainPasaia KE18:00

Beasain - Pasaia KE

Beasain are playing Pasaia KE at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Lagun OnakSan Ignacio18:00

Lagun Onak - San Ignacio

Lagun Onak are playing San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

SanturtziSodupe18:00

Santurtzi - Sodupe

Santurtzi are playing Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

SestaoDeusto18:00

Sestao - Deusto

Sestao are playing Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

UrdulizSantutxu18:00

Urduliz - Santutxu

Urduliz are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Zaragoza-2Cuarte Industrial15:00

Zaragoza-2 - Cuarte Industrial

Zaragoza-2 are playing Cuarte Industrial at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

CalamochaBinefar16:00

Calamocha - Binefar

Calamocha are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

IlluecaTarazona17:00

Illueca - Tarazona

Illueca are playing Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

AlmudevarTeruel18:00

Almudevar - Teruel

Almudevar are playing Teruel at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

BarbastroBrea18:00

Barbastro - Brea

Barbastro are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

UteboBelchite18:00

Utebo - Belchite

Utebo are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ValdefierroBorja18:00

Valdefierro - Borja

Valdefierro are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Villanueva CFSarinena18:00

Villanueva CF - Sarinena

Villanueva CF are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

FragaRobres18:30

Fraga - Robres

Fraga are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

TamariteAtletico Monzon18:30

Tamarite - Atletico Monzon

Tamarite are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Atletico IbanesLa Roda15:30

Atletico Ibanes - La Roda

Atletico Ibanes are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del ReyVillacanas17:30

Quintanar del Rey - Villacanas

Quintanar del Rey are playing Villacanas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

AzuquecaConquense18:00

Azuqueca - Conquense

Azuqueca are playing Conquense at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Calvo SoteloAlmansa18:00

Calvo Sotelo - Almansa

Calvo Sotelo are playing Almansa at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

TaranconPedroneras18:00

Tarancon - Pedroneras

Tarancon are playing Pedroneras at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ToledoTorrijos18:30

Toledo - Torrijos

Toledo are playing Torrijos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Almagro FCMadridejos19:00

Almagro FC - Madridejos

Almagro FC are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

IllescasAlbacete-219:00

Illescas - Albacete-2

Illescas are playing Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Basel-2Bavois18:00

Basel-2 - Bavois

Basel-2 are playing Bavois at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Grasshoppers WZurich W18:00

Grasshoppers W - Zurich W

Grasshoppers W are playing Zurich W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

La Chaux-de-FondsOlympique Geneve18:00

La Chaux-de-Fonds - Olympique Geneve

La Chaux-de-Fonds are playing Olympique Geneve at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

LancyTerre Sainte18:00

Lancy - Terre Sainte

Lancy are playing Terre Sainte at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

BadenBassecourt18:00

Baden - Bassecourt

Baden are playing Bassecourt at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

WohlenMuttenz18:00

Wohlen - Muttenz

Wohlen are playing Muttenz at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Iceland U-17 WMalta U-17 W09:00

Iceland U-17 W - Malta U-17 W

Iceland U-17 W are playing Malta U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 18. The match will kick off 09:00 UTC.

France U-17 WBelarus U-17 W15:00

France U-17 W - Belarus U-17 W

France U-17 W are playing Belarus U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Shakhtar D U-19Manchester City U-1910:00

Shakhtar D U-19 - Manchester City U-19

Shakhtar D U-19 are playing Manchester City U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Atletico Madrid U-19Juventus U-1912:00

Atletico Madrid U-19 - Juventus U-19

Atletico Madrid U-19 are playing Juventus U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayer U-19Lokomotiv U-1912:00

Bayer U-19 - Lokomotiv U-19

Bayer U-19 are playing Lokomotiv U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Olympiakos U-19Tottenham U-1912:00

Olympiakos U-19 - Tottenham U-19

Olympiakos U-19 are playing Tottenham U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Club Brugge U-19Galatasaray U-1913:00

Club Brugge U-19 - Galatasaray U-19

Club Brugge U-19 are playing Galatasaray U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo Zagreb U-19Atalanta U-1913:00

Dinamo Zagreb U-19 - Atalanta U-19

Dinamo Zagreb U-19 are playing Atalanta U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Bayern U-19Crvena Zvezda U-1914:00

Bayern U-19 - Crvena Zvezda U-19

Bayern U-19 are playing Crvena Zvezda U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

PSG U-19Real Madrid U-1914:00

PSG U-19 - Real Madrid U-19

PSG U-19 are playing Real Madrid U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

BukovynaFK Chayka13:00

Bukovyna - FK Chayka

Bukovyna are playing FK Chayka at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinaz VyshhorodNiva V13:00

Dinaz Vyshhorod - Niva V

Dinaz Vyshhorod are playing Niva V at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

VPK AgroChornomorets-213:00

VPK Agro - Chornomorets-2

VPK Agro are playing Chornomorets-2 at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

KrystalNikopol13:30

Krystal - Nikopol

Krystal are playing Nikopol at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Real PharmAvanhard-213:30

Real Pharm - Avanhard-2

Real Pharm are playing Avanhard-2 at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

HirnykTavriya14:00

Hirnyk - Tavriya

Hirnyk are playing Tavriya at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

KalushPodillya K.14:00

Kalush - Podillya K.

Kalush are playing Podillya K. at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Mykolaiv-2Alians Lypova Dolyna14:00

Mykolaiv-2 - Alians Lypova Dolyna

Mykolaiv-2 are playing Alians Lypova Dolyna at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

PolessyaVeres14:00

Polessya - Veres

Polessya are playing Veres at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Nyva TernopilUzhhorod15:00

Nyva Ternopil - Uzhhorod

Nyva Ternopil are playing Uzhhorod at the 2 Liga of Ukraine on September 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Japan U-16Laos U-1608:00

Japan U-16 - Laos U-16

Japan U-16 are playing Laos U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 08:00 UTC.

China PR U-16Philippines U-1608:30

China PR U-16 - Philippines U-16

China PR U-16 are playing Philippines U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 08:30 UTC.

Korea Republic U-16Chinese Taipei U-1608:30

Korea Republic U-16 - Chinese Taipei U-16

Korea Republic U-16 are playing Chinese Taipei U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 08:30 UTC.

Australia U-16Macao U-1609:00

Australia U-16 - Macao U-16

Australia U-16 are playing Macao U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 09:00 UTC.

Iraq U-16United Arab Emirates U-1609:30

Iraq U-16 - United Arab Emirates U-16

Iraq U-16 are playing United Arab Emirates U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 09:30 UTC.

India U-16Turkmenistan U-1611:00

India U-16 - Turkmenistan U-16

India U-16 are playing Turkmenistan U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Uzbekistan U-16Bahrain U-1611:00

Uzbekistan U-16 - Bahrain U-16

Uzbekistan U-16 are playing Bahrain U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Vietnam U-16Mongolia U-1611:00

Vietnam U-16 - Mongolia U-16

Vietnam U-16 are playing Mongolia U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Malaysia U-16Cambodia U-1611:30

Malaysia U-16 - Cambodia U-16

Malaysia U-16 are playing Cambodia U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 11:30 UTC.

Myanmar U-16Thailand U-1611:30

Myanmar U-16 - Thailand U-16

Myanmar U-16 are playing Thailand U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 11:30 UTC.

Indonesia U-16Northern Mariana Islands U-1612:00

Indonesia U-16 - Northern Mariana Islands U-16

Indonesia U-16 are playing Northern Mariana Islands U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Afghanistan U-16Palestine U-1612:15

Afghanistan U-16 - Palestine U-16

Afghanistan U-16 are playing Palestine U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 12:15 UTC.

Yemen U-16Bhutan U-1613:00

Yemen U-16 - Bhutan U-16

Yemen U-16 are playing Bhutan U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Kyrgyzstan U-16Lebanon U-1614:00

Kyrgyzstan U-16 - Lebanon U-16

Kyrgyzstan U-16 are playing Lebanon U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Tajikistan U-16Kuwait U-1614:00

Tajikistan U-16 - Kuwait U-16

Tajikistan U-16 are playing Kuwait U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Iran U-16Maldives U-1615:15

Iran U-16 - Maldives U-16

Iran U-16 are playing Maldives U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 15:15 UTC.

Oman U-16Pakistan U-1615:25

Oman U-16 - Pakistan U-16

Oman U-16 are playing Pakistan U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 15:25 UTC.

Qatar U-16Bangladesh U-1616:00

Qatar U-16 - Bangladesh U-16

Qatar U-16 are playing Bangladesh U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Jordan U-16Sri Lanka U-1617:00

Jordan U-16 - Sri Lanka U-16

Jordan U-16 are playing Sri Lanka U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Saudi Arabia U-16Syria U-1618:20

Saudi Arabia U-16 - Syria U-16

Saudi Arabia U-16 are playing Syria U-16 at the AFC U-16 Championship, Qualification of Asia on September 18. The match will kick off 18:20 UTC.

Bangladesh U-16 WJapan U-16 W09:00

Bangladesh U-16 W - Japan U-16 W

Bangladesh U-16 W are playing Japan U-16 W at the AFC U-16 Championship, Group Stage - Women of Asia on September 18. The match will kick off 09:00 UTC.

Thailand U-16 WAustralia U-16 W12:00

Thailand U-16 W - Australia U-16 W

Thailand U-16 W are playing Australia U-16 W at the AFC U-16 Championship, Group Stage - Women of Asia on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Guangzou R-F U-19Southern District12:00

Guangzou R-F U-19 - Southern District

Guangzou R-F U-19 are playing Southern District at the Sapling cup of Hong Kong on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

BSS SportingGeorge Telegrapher09:00

BSS Sporting - George Telegrapher

BSS Sporting are playing George Telegrapher at the Calcutta Premier Division A of India on September 18. The match will kick off 09:00 UTC.

Barito PuteraBhayangkara08:30

Barito Putera - Bhayangkara

Barito Putera are playing Bhayangkara at the Liga 1 of Indonesia on September 18. The match will kick off 08:30 UTC.

BorneoMadura United08:30

Borneo - Madura United

Borneo are playing Madura United at the Liga 1 of Indonesia on September 18. The match will kick off 08:30 UTC.

PersibSemen Padang11:30

Persib - Semen Padang

Persib are playing Semen Padang at the Liga 1 of Indonesia on September 18. The match will kick off 11:30 UTC.

PSBS Biak Numfor1 - 0Persewar Waropen12'

PSBS Biak Numfor - Persewar Waropen

PSBS Biak Numfor are playing Persewar Waropen at the Liga 2 of Indonesia on September 18. The match kicked off 06:15 UTC. It's the first half and PSBS Biak Numfor is winning 1-0.

PSGC CiamisPerserang08:30

PSGC Ciamis - Perserang

PSGC Ciamis are playing Perserang at the Liga 2 of Indonesia on September 18. The match will kick off 08:30 UTC.

Persis SoloMadura08:30

Persis Solo - Madura

Persis Solo are playing Madura at the Liga 2 of Indonesia on September 18. The match will kick off 08:30 UTC.

PersitaPersiraja08:30

Persita - Persiraja

Persita are playing Persiraja at the Liga 2 of Indonesia on September 18. The match will kick off 08:30 UTC.

Al KarkhAlisinaat Alkahrabaiya11:00

Al Karkh - Alisinaat Alkahrabaiya

Al Karkh are playing Alisinaat Alkahrabaiya at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Al Minaa BasraZakho11:00

Al Minaa Basra - Zakho

Al Minaa Basra are playing Zakho at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Al SimawaAl Zawraa11:00

Al Simawa - Al Zawraa

Al Simawa are playing Al Zawraa at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Al-QasimNaft11:00

Al-Qasim - Naft

Al-Qasim are playing Naft at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Al-ShortaAl Hudod11:00

Al-Shorta - Al Hudod

Al-Shorta are playing Al Hudod at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

BaghdadAl Quwa Jawiya11:00

Baghdad - Al Quwa Jawiya

Baghdad are playing Al Quwa Jawiya at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

ErbilNaft Al-Janoob11:00

Erbil - Naft Al-Janoob

Erbil are playing Naft Al-Janoob at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Naft Al-WasatAl Diwanya11:00

Naft Al-Wasat - Al Diwanya

Naft Al-Wasat are playing Al Diwanya at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Naft MaysanAl Kahrabaa11:00

Naft Maysan - Al Kahrabaa

Naft Maysan are playing Al Kahrabaa at the Super League of Iraq on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Jubilo IwataShimizu S-Pulse10:00

Jubilo Iwata - Shimizu S-Pulse

Jubilo Iwata are playing Shimizu S-Pulse at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Sagan TosuCerezo Osaka10:00

Sagan Tosu - Cerezo Osaka

Sagan Tosu are playing Cerezo Osaka at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Sanfrecce HiroshimaOita Trinita10:00

Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita

Sanfrecce Hiroshima are playing Oita Trinita at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

V-Varen NagasakiVegalta Sendai10:00

V-Varen Nagasaki - Vegalta Sendai

V-Varen Nagasaki are playing Vegalta Sendai at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Ventforet KofuHosei University10:00

Ventforet Kofu - Hosei University

Ventforet Kofu are playing Hosei University at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Vissel KobeKawasaki Frontale10:00

Vissel Kobe - Kawasaki Frontale

Vissel Kobe are playing Kawasaki Frontale at the Emperor Cup of Japan on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Daejeon KorailSangju Sangmu10:00

Daejeon Korail - Sangju Sangmu

Daejeon Korail are playing Sangju Sangmu at the FA Cup of Korea Rep. on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Hwaseong FCSuwon Bluewings10:00

Hwaseong FC - Suwon Bluewings

Hwaseong FC are playing Suwon Bluewings at the FA Cup of Korea Rep. on September 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Al FehaiheelAl Sulaibikhat15:25

Al Fehaiheel - Al Sulaibikhat

Al Fehaiheel are playing Al Sulaibikhat at the Division 1 of Kuwait on September 18. The match will kick off 15:25 UTC.

Al JahraKhaitan15:25

Al Jahra - Khaitan

Al Jahra are playing Khaitan at the Division 1 of Kuwait on September 18. The match will kick off 15:25 UTC.

SabahPerak12:15

Sabah - Perak

Sabah are playing Perak at the National cup of Malaysia on September 18. The match will kick off 12:15 UTC.

Felda UnitedSelangor FC13:00

Felda United - Selangor FC

Felda United are playing Selangor FC at the National cup of Malaysia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

PDRMMelaka Utd13:00

PDRM - Melaka Utd

PDRM are playing Melaka Utd at the National cup of Malaysia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

PenangPahang13:00

Penang - Pahang

Penang are playing Pahang at the National cup of Malaysia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

EaglesUnited Victory11:00

Eagles - United Victory

Eagles are playing United Victory at the Premier League of Maldives on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

MaziyaDa Grande16:00

Maziya - Da Grande

Maziya are playing Da Grande at the Premier League of Maldives on September 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Khuraitiat SCAl Bidda15:15

Al Khuraitiat SC - Al Bidda

Al Khuraitiat SC are playing Al Bidda at the Second Division of Qatar on September 18. The match will kick off 15:15 UTC.

Al Mu'aidarAl Shamal15:15

Al Mu'aidar - Al Shamal

Al Mu'aidar are playing Al Shamal at the Second Division of Qatar on September 18. The match will kick off 15:15 UTC.

Al MarkhiyaMesaimeer SC17:30

Al Markhiya - Mesaimeer SC

Al Markhiya are playing Mesaimeer SC at the Second Division of Qatar on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Lusial CityAl Nasr FC17:30

Lusial City - Al Nasr FC

Lusial City are playing Al Nasr FC at the Second Division of Qatar on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Al ThuqbahAl-Khaleej15:20

Al Thuqbah - Al-Khaleej

Al Thuqbah are playing Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match will kick off 15:20 UTC.

Al-KawkabAl Taqdom15:30

Al-Kawkab - Al Taqdom

Al-Kawkab are playing Al Taqdom at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match will kick off 15:30 UTC.

Al Ain FCAl Taee Hail15:55

Al Ain FC - Al Taee Hail

Al Ain FC are playing Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match will kick off 15:55 UTC.

Al-AnsarAl Bukiryah16:05

Al-Ansar - Al Bukiryah

Al-Ansar are playing Al Bukiryah at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match will kick off 16:05 UTC.

JeddahNajran SC16:05

Jeddah - Najran SC

Jeddah are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on September 18. The match will kick off 16:05 UTC.

Bangkok UnitedThai Port12:00

Bangkok United - Thai Port

Bangkok United are playing Thai Port at the FA Cup of Thailand on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

RatchaburiBuriram United12:00

Ratchaburi - Buriram United

Ratchaburi are playing Buriram United at the FA Cup of Thailand on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

IftixorMashal Muborak11:00

Iftixor - Mashal Muborak

Iftixor are playing Mashal Muborak at the Pro League A of Uzbekistan on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Oq-tepaIstiklol Fergana11:00

Oq-tepa - Istiklol Fergana

Oq-tepa are playing Istiklol Fergana at the Pro League A of Uzbekistan on September 18. The match will kick off 11:00 UTC.

Neftchi FerganaSherdor11:15

Neftchi Fergana - Sherdor

Neftchi Fergana are playing Sherdor at the Pro League A of Uzbekistan on September 18. The match will kick off 11:15 UTC.

Shortan GuzorXorazm Urganch12:00

Shortan Guzor - Xorazm Urganch

Shortan Guzor are playing Xorazm Urganch at the Pro League A of Uzbekistan on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Academica LobitoProgresso Lunda14:00

Academica Lobito - Progresso Lunda

Academica Lobito are playing Progresso Lunda at the Girabola of Angola on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Cuando Cubango1 de Maio14:00

Cuando Cubango - 1 de Maio

Cuando Cubango are playing 1 de Maio at the Girabola of Angola on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

InterclubeRecreativo da Caala14:00

Interclube - Recreativo da Caala

Interclube are playing Recreativo da Caala at the Girabola of Angola on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Onze BravosSanta Rita FC14:00

Onze Bravos - Santa Rita FC

Onze Bravos are playing Santa Rita FC at the Girabola of Angola on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Petro de LuandaSagrada Esperanca14:00

Petro de Luanda - Sagrada Esperanca

Petro de Luanda are playing Sagrada Esperanca at the Girabola of Angola on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Primeiro de AgostoFerroviario do Huambo14:00

Primeiro de Agosto - Ferroviario do Huambo

Primeiro de Agosto are playing Ferroviario do Huambo at the Girabola of Angola on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Recreativo LiboloDesportivo Huila14:00

Recreativo Libolo - Desportivo Huila

Recreativo Libolo are playing Desportivo Huila at the Girabola of Angola on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Sporting CabindaWiliete14:00

Sporting Cabinda - Wiliete

Sporting Cabinda are playing Wiliete at the Girabola of Angola on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Extension GunnersMiscellaneous17:00

Extension Gunners - Miscellaneous

Extension Gunners are playing Miscellaneous at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Gaborone UtdBDF XI17:00

Gaborone Utd - BDF XI

Gaborone Utd are playing BDF XI at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Jwaneng GalaxyPolice XI17:00

Jwaneng Galaxy - Police XI

Jwaneng Galaxy are playing Police XI at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MorupuleNotwane17:00

Morupule - Notwane

Morupule are playing Notwane at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Orapa UnitedGilport Lions17:00

Orapa United - Gilport Lions

Orapa United are playing Gilport Lions at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

TaficPrisons XI Gaborone17:00

Tafic - Prisons XI Gaborone

Tafic are playing Prisons XI Gaborone at the Premier League of Botswana on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Maniema UnionRacing Kinshasa13:30

Maniema Union - Racing Kinshasa

Maniema Union are playing Racing Kinshasa at the Super Ligue of Dr Congo on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

NyukiLubumbashi Sport13:30

Nyuki - Lubumbashi Sport

Nyuki are playing Lubumbashi Sport at the Super Ligue of Dr Congo on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

FC SimbaSaint Eloi LupopoPostponedPst

FC Simba - Saint Eloi Lupopo

FC Simba are playing Saint Eloi Lupopo at the Super Ligue of Dr Congo on September 18.

Young BuffaloesMhlume Peacemakers16:30

Young Buffaloes - Mhlume Peacemakers

Young Buffaloes are playing Mhlume Peacemakers at the Premier League of Eswatini on September 18. The match will kick off 16:30 UTC.

BandariZoo Kericho12:00

Bandari - Zoo Kericho

Bandari are playing Zoo Kericho at the Premier League of Kenya on September 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Ferroviario NampulaSongo13:00

Ferroviario Nampula - Songo

Ferroviario Nampula are playing Songo at the Mocambola of Mozambique on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Mamelodi SundownsSuperSport United17:30

Mamelodi Sundowns - SuperSport United

Mamelodi Sundowns are playing SuperSport United at the 8 Cup of South Africa on September 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Mbeya CityYoung Africans13:00

Mbeya City - Young Africans

Mbeya City are playing Young Africans at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Polisi TanzaniaAzam13:00

Polisi Tanzania - Azam

Polisi Tanzania are playing Azam at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

KCCAURA13:00

KCCA - URA

KCCA are playing URA at the Premier League of Uganda on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

KyetumeProline13:30

Kyetume - Proline

Kyetume are playing Proline at the Premier League of Uganda on September 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Nakambala LeopardsZESCO United13:00

Nakambala Leopards - ZESCO United

Nakambala Leopards are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Harare CityCAPS United13:00

Harare City - CAPS United

Harare City are playing CAPS United at the Premier League of Zimbabwe on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

YadahBulawayo Chiefs13:00

Yadah - Bulawayo Chiefs

Yadah are playing Bulawayo Chiefs at the Premier League of Zimbabwe on September 18. The match will kick off 13:00 UTC.

HFX WanderersForge21:30

HFX Wanderers - Forge

HFX Wanderers are playing Forge at the Premier League, Fall Season of Canada on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

GreciaCS Herediano19:00

Grecia - CS Herediano

Grecia are playing CS Herediano at the Apertura of Costa Rica on September 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Universidad de Costa RicaSan Carlos21:00

Universidad de Costa Rica - San Carlos

Universidad de Costa Rica are playing San Carlos at the Apertura of Costa Rica on September 18. The match will kick off 21:00 UTC.

GuadalupeSantos Dg00:00

Guadalupe - Santos Dg

Guadalupe are playing Santos Dg at the Apertura of Costa Rica on September 19. The match will kick off 00:00 UTC.

CS CartaginesJicaral02:00

CS Cartagines - Jicaral

CS Cartagines are playing Jicaral at the Apertura of Costa Rica on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

AlianzaIsidro Metapan17:00

Alianza - Isidro Metapan

Alianza are playing Isidro Metapan at the Apertura of El Salvador on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Municipal LimenoEl Vencedor17:00

Municipal Limeno - El Vencedor

Municipal Limeno are playing El Vencedor at the Apertura of El Salvador on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

AguilaJuventud Independiente21:30

Aguila - Juventud Independiente

Aguila are playing Juventud Independiente at the Apertura of El Salvador on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

JocoroOnce Municipal21:30

Jocoro - Once Municipal

Jocoro are playing Once Municipal at the Apertura of El Salvador on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

SonsonateChalatenango01:00

Sonsonate - Chalatenango

Sonsonate are playing Chalatenango at the Apertura of El Salvador on September 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Santa TeclaFAS01:15

Santa Tecla - FAS

Santa Tecla are playing FAS at the Apertura of El Salvador on September 19. The match will kick off 01:15 UTC.

SiquinalaXelaju17:00

Siquinala - Xelaju

Siquinala are playing Xelaju at the Apertura of Guatemala on September 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Santa Lucia FCMunicipal18:00

Santa Lucia FC - Municipal

Santa Lucia FC are playing Municipal at the Apertura of Guatemala on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

GuastatoyaAntigua GFC20:30

Guastatoya - Antigua GFC

Guastatoya are playing Antigua GFC at the Apertura of Guatemala on September 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Deportivo SanarateIztapa21:30

Deportivo Sanarate - Iztapa

Deportivo Sanarate are playing Iztapa at the Apertura of Guatemala on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

Coban ImperialMalacateco00:00

Coban Imperial - Malacateco

Coban Imperial are playing Malacateco at the Apertura of Guatemala on September 19. The match will kick off 00:00 UTC.

CSD ComunicacionesMixco02:00

CSD Comunicaciones - Mixco

CSD Comunicaciones are playing Mixco at the Apertura of Guatemala on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

MarathonCD Real Sociedad21:30

Marathon - CD Real Sociedad

Marathon are playing CD Real Sociedad at the Apertura of Honduras on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

Real de MinasVida21:30

Real de Minas - Vida

Real de Minas are playing Vida at the Apertura of Honduras on September 18. The match will kick off 21:30 UTC.

MotaguaHonduras Progreso01:00

Motagua - Honduras Progreso

Motagua are playing Honduras Progreso at the Apertura of Honduras on September 19. The match will kick off 01:00 UTC.

UPNFMReal Espana01:00

UPNFM - Real Espana

UPNFM are playing Real Espana at the Apertura of Honduras on September 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Tijuana WMorelia W02:00

Tijuana W - Morelia W

Tijuana W are playing Morelia W at the Liga Femenil, Apertura - Women of Mexico on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

Cruz AzulTigres02:30

Cruz Azul - Tigres

Cruz Azul are playing Tigres at the Leagues Cup of North And Central America on September 19. The match will kick off 02:30 UTC.

Seattle Reign WUtah Royals W02:00

Seattle Reign W - Utah Royals W

Seattle Reign W are playing Utah Royals W at the NWSL - Women of Usa on September 19. The match will kick off 02:00 UTC.

Ottawa Fury FCTampa Bay23:00

Ottawa Fury FC - Tampa Bay

Ottawa Fury FC are playing Tampa Bay at the USL Championship of Usa on September 18. The match will kick off 23:00 UTC.

Bethlehem SteelLoudoun United23:30

Bethlehem Steel - Loudoun United

Bethlehem Steel are playing Loudoun United at the USL Championship of Usa on September 18. The match will kick off 23:30 UTC.

St. LouisNew York Red Bulls-200:00

St. Louis - New York Red Bulls-2

St. Louis are playing New York Red Bulls-2 at the USL Championship of Usa on September 19. The match will kick off 00:00 UTC.

FresnoRio Grande Valley02:30

Fresno - Rio Grande Valley

Fresno are playing Rio Grande Valley at the USL Championship of Usa on September 19. The match will kick off 02:30 UTC.

Talleres CordobaBanfield21:10

Talleres Cordoba - Banfield

Talleres Cordoba are playing Banfield at the National cup of Argentina on September 18. The match will kick off 21:10 UTC.

Godoy CruzRiver Plate00:10

Godoy Cruz - River Plate

Godoy Cruz are playing River Plate at the National cup of Argentina on September 19. The match will kick off 00:10 UTC.

InternacionalAtletico-PR00:30

Internacional - Atletico-PR

Internacional are playing Atletico-PR at the National Cup of Brasil on September 19. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico-MG U-20Vitoria U-2014:00

Atletico-MG U-20 - Vitoria U-20

Atletico-MG U-20 are playing Vitoria U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Botafogo U-20Chapecoense U-2018:00

Botafogo U-20 - Chapecoense U-20

Botafogo U-20 are playing Chapecoense U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Corinthians U-20Atletico-PR U-2018:00

Corinthians U-20 - Atletico-PR U-20

Corinthians U-20 are playing Atletico-PR U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Coritiba U-20Vasco U-2018:00

Coritiba U-20 - Vasco U-20

Coritiba U-20 are playing Vasco U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Cruzeiro U-20Internacional U-2018:00

Cruzeiro U-20 - Internacional U-20

Cruzeiro U-20 are playing Internacional U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Santos U-20Gremio U-2018:00

Santos U-20 - Gremio U-20

Santos U-20 are playing Gremio U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on September 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Fortaleza JSValledupar19:30

Fortaleza JS - Valledupar

Fortaleza JS are playing Valledupar at the Primera B, Clausura of Colombia on September 18. The match will kick off 19:30 UTC.

BarranquillaTigres Expreso Rojo20:00

Barranquilla - Tigres Expreso Rojo

Barranquilla are playing Tigres Expreso Rojo at the Primera B, Clausura of Colombia on September 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Boyaco ChicoReal Santander00:30

Boyaco Chico - Real Santander

Boyaco Chico are playing Real Santander at the Primera B, Clausura of Colombia on September 19. The match will kick off 00:30 UTC.

LDU-QuitoAucas00:15

LDU-Quito - Aucas

LDU-Quito are playing Aucas at the National cup of Ecuador on September 19. The match will kick off 00:15 UTC.

Guarani APastoreo22:45

Guarani A - Pastoreo

Guarani A are playing Pastoreo at the National cup of Paraguay on September 18. The match will kick off 22:45 UTC.

Brisbane StrikersMoreland09:30

Brisbane Strikers - Moreland

Brisbane Strikers are playing Moreland at the FFA Cup of Australia on September 18. The match will kick off 09:30 UTC.

Melbourne CityWestern Sydney09:30

Melbourne City - Western Sydney

Melbourne City are playing Western Sydney at the FFA Cup of Australia on September 18. The match will kick off 09:30 UTC.