AEK logo
Greece

AEK Live Stream & Live Score, Roster & Fixtures, Results & Video Highlights

Latest Results
PAOK1 - 0AEK12 days ago Full TimeFT

PAOK - AEK

PAOK played AEK at the National Cup of Greece on May 11. The match kicked off 17:30 UTC. PAOK won 1-0.

Levadiakos0 - 3AEK18 days ago Full TimeFT

Levadiakos - AEK

Levadiakos played AEK at the Super League of Greece on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. AEK won 0-3.

Lamia0 - 4AEKa month ago Full TimeFT

Lamia - AEK

Lamia played AEK at the National Cup of Greece on April 25. The match kicked off 15:00 UTC. AEK won 0-4.

AEK0 - 1Larisaa month ago Full TimeFT

AEK - Larisa

AEK played Larisa at the Super League of Greece on April 21. The match kicked off 16:00 UTC. Larisa won 0-1.

Lamia2 - 2AEKa month ago Full TimeFT

Lamia - AEK

Lamia played AEK at the Super League of Greece on April 14. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Xanthi1 - 3AEK2 months ago Full TimeFT

Xanthi - AEK

Xanthi played AEK at the Super League of Greece on April 7. The match kicked off 13:00 UTC. AEK won 1-3.

AEK2 - 0Lamia2 months ago Full TimeFT

AEK - Lamia

AEK played Lamia at the National Cup of Greece on April 3. The match kicked off 18:30 UTC. AEK won 2-0.

AEK4 - 0Panaitolikos2 months ago Full TimeFT

AEK - Panaitolikos

AEK played Panaitolikos at the Super League of Greece on March 31. The match kicked off 14:15 UTC. AEK won 4-0.

Atromitos0 - 1AEK2 months ago Full TimeFT

Atromitos - AEK

Atromitos played AEK at the Super League of Greece on March 17. The match kicked off 14:00 UTC. AEK won 0-1.

AEK0 - 0Panathinaikos2 months ago Full TimeFT

AEK - Panathinaikos

AEK played Panathinaikos at the Super League of Greece on March 9. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Aris2 - 0AEK3 months ago Full TimeFT

Aris - AEK

Aris played AEK at the Super League of Greece on March 2. The match kicked off 17:00 UTC. Aris won 2-0.

AEK3 - 0Atromitos3 months ago Full TimeFT

AEK - Atromitos

AEK played Atromitos at the National Cup of Greece on February 26. The match kicked off 17:30 UTC. AEK won 3-0.

AEK2 - 1Apollon3 months ago Full TimeFT

AEK - Apollon

AEK played Apollon at the Super League of Greece on February 23. The match kicked off 17:30 UTC. AEK won 2-1.

Olympiakos4 - 1AEK3 months ago Full TimeFT

Olympiakos - AEK

Olympiakos played AEK at the Super League of Greece on February 17. The match kicked off 17:30 UTC. Olympiakos won 4-1.

AEK1 - 0OFI3 months ago Full TimeFT

AEK - OFI

AEK played OFI at the Super League of Greece on February 10. The match kicked off 13:00 UTC. AEK won 1-0.

Atromitos0 - 1AEK4 months ago Full TimeFT

Atromitos - AEK

Atromitos played AEK at the National Cup of Greece on February 7. The match kicked off 17:30 UTC. AEK won 0-1.

AEK1 - 1PAOK4 months ago Full TimeFT

AEK - PAOK

AEK played PAOK at the Super League of Greece on February 3. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AEK1 - 0Levadiakos4 months ago Full TimeFT

AEK - Levadiakos

AEK played Levadiakos at the Super League of Greece on January 30. The match kicked off 15:15 UTC. AEK won 1-0.

Panionios0 - 2AEK4 months ago Full TimeFT

Panionios - AEK

Panionios played AEK at the Super League of Greece on January 26. The match kicked off 17:30 UTC. AEK won 0-2.

AEK5 - 0Kissamikos4 months ago Full TimeFT

AEK - Kissamikos

AEK played Kissamikos at the National Cup of Greece on January 23. The match kicked off 15:15 UTC. AEK won 5-0.

AEK (also known as AEK Athens or AEK Athens FC) is a football club from Greece competing in the Super League of Greece. ScoreBat covers all matches of AEK in real-time, providing free live streaming, livescore & results, as well as AEK roster, fixtures & live table.

You can watch the matches of AEK for free as our crawler finds all the publicly available livestreams. We are also adding all videos of the AEK goals as well as match highlights in real time so you can watch the videos if you missed them. We are not hosting any video content, so if you think that a video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream you can also follow AEK livescore, see all the results and upcoming fixtures as we have the complete season roster of AEK.

Matchday Live
Mexico U-20Italy U-2016:00

Mexico U-20 - Italy U-20

Mexico U-20 are playing Italy U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Tahiti U-20Senegal U-2016:00

Tahiti U-20 - Senegal U-20

Tahiti U-20 are playing Senegal U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Japan U-20Ecuador U-2018:30

Japan U-20 - Ecuador U-20

Japan U-20 are playing Ecuador U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Poland U-20Colombia U-2018:30

Poland U-20 - Colombia U-20

Poland U-20 are playing Colombia U-20 at the Group Stage of Fifa U-20 World Cup on May 23. The match will kick off 18:30 UTC.

ChikhuraDinamo Batumi15:00

Chikhura - Dinamo Batumi

Chikhura are playing Dinamo Batumi at the Erovnuli Liga of Georgia on May 23. The match will kick off 15:00 UTC.

WIT GeorgiaLokomotiv Tbilisi17:00

WIT Georgia - Lokomotiv Tbilisi

WIT Georgia are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

StuttgartUnion Berlin18:30

Stuttgart - Union Berlin

Stuttgart are playing Union Berlin at the Bundesliga, Relegation Playoff of Germany on May 23. The match will kick off 18:30 UTC.

Gaz Metan MediasVoluntari17:30

Gaz Metan Medias - Voluntari

Gaz Metan Medias are playing Voluntari at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 23. The match will kick off 17:30 UTC.

Crvena ZvezdaPartizan17:00

Crvena Zvezda - Partizan

Crvena Zvezda are playing Partizan at the National Cup of Serbia on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

CorinthiansDeportivo Lara22:15

Corinthians - Deportivo Lara

Corinthians are playing Deportivo Lara at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 23. The match will kick off 22:15 UTC.

WanderersCerro M.22:15

Wanderers - Cerro M.

Wanderers are playing Cerro M. at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 23. The match will kick off 22:15 UTC.

Argentinos JuniorsDeportes Tolima00:30

Argentinos Juniors - Deportes Tolima

Argentinos Juniors are playing Deportes Tolima at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 24. The match will kick off 00:30 UTC.

FluminenseAtletico Nacional00:30

Fluminense - Atletico Nacional

Fluminense are playing Atletico Nacional at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente Del ValleUniversidad Catolica00:30

Independiente Del Valle - Universidad Catolica

Independiente Del Valle are playing Universidad Catolica at the Copa Sudamericana of Conmebol on May 24. The match will kick off 00:30 UTC.

VllazniaBylis14:00

Vllaznia - Bylis

Vllaznia are playing Bylis at the Division 1, Playoffs of Albania on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Botev GalabovoArda Kardzhali14:00

Botev Galabovo - Arda Kardzhali

Botev Galabovo are playing Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

CSKA 1948 SofiaLokomotiv Sofia14:00

CSKA 1948 Sofia - Lokomotiv Sofia

CSKA 1948 Sofia are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Kariana ErdenPomorie14:00

Kariana Erden - Pomorie

Kariana Erden are playing Pomorie at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiv G-OChernomorets Balchik14:00

Lokomotiv G-O - Chernomorets Balchik

Lokomotiv G-O are playing Chernomorets Balchik at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

LovechDobrudzha14:00

Lovech - Dobrudzha

Lovech are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

NesebrMontana14:00

Nesebr - Montana

Nesebr are playing Montana at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

PirinLudogorets-214:00

Pirin - Ludogorets-2

Pirin are playing Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Strumska slavaTsarsko selo14:00

Strumska slava - Tsarsko selo

Strumska slava are playing Tsarsko selo at the B PFG of Bulgaria on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

EtarSlavia Sofia17:00

Etar - Slavia Sofia

Etar are playing Slavia Sofia at the A PFG, Playoffs of Bulgaria on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

ElvaK-Jarve JK Jarve16:00

Elva - K-Jarve JK Jarve

Elva are playing K-Jarve JK Jarve at the Esiliiga A of Estonia on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Flora-2Tammeka Tartu-216:00

Flora-2 - Tammeka Tartu-2

Flora-2 are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Levadia-2Vaprus Parnu16:00

Levadia-2 - Vaprus Parnu

Levadia-2 are playing Vaprus Parnu at the Esiliiga A of Estonia on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

LIF VikingurSkala IF17:00

LIF Vikingur - Skala IF

LIF Vikingur are playing Skala IF at the National cup of Faroe Islands on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

AftureldingFjolnir19:15

Afturelding - Fjolnir

Afturelding are playing Fjolnir at the 1. Deild of Iceland on May 23. The match will kick off 19:15 UTC.

HaukarThrottur Reykjavik19:15

Haukar - Throttur Reykjavik

Haukar are playing Throttur Reykjavik at the 1. Deild of Iceland on May 23. The match will kick off 19:15 UTC.

NjardvikKeflavik19:15

Njardvik - Keflavik

Njardvik are playing Keflavik at the 1. Deild of Iceland on May 23. The match will kick off 19:15 UTC.

SelfossVidir Gardur18:00

Selfoss - Vidir Gardur

Selfoss are playing Vidir Gardur at the 2. Deild of Iceland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

AsaneSK Brann16:00

Asane - SK Brann

Asane are playing SK Brann at the National cup of Norway on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

HinnaViking FK16:00

Hinna - Viking FK

Hinna are playing Viking FK at the National cup of Norway on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

SunndalMolde16:00

Sunndal - Molde

Sunndal are playing Molde at the National cup of Norway on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

UllernStromsgodset16:00

Ullern - Stromsgodset

Ullern are playing Stromsgodset at the National cup of Norway on May 23. The match will kick off 16:00 UTC.

VardenesetStaal Jorpeland17:00

Vardeneset - Staal Jorpeland

Vardeneset are playing Staal Jorpeland at the 3. Division, Group 3 of Norway on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

LadaUfa-213:00

Lada - Ufa-2

Lada are playing Ufa-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 13:00 UTC.

ChelyabinskUral-213:30

Chelyabinsk - Ural-2

Chelyabinsk are playing Ural-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Volga UlyanovskZvezda Perm14:00

Volga Ulyanovsk - Zvezda Perm

Volga Ulyanovsk are playing Zvezda Perm at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

NeftekhimikNosta15:00

Neftekhimik - Nosta

Neftekhimik are playing Nosta at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 15:00 UTC.

KAMAZSyzran15:30

KAMAZ - Syzran

KAMAZ are playing Syzran at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on May 23. The match will kick off 15:30 UTC.

Dundee UnitedSt. Mirren18:45

Dundee United - St. Mirren

Dundee United are playing St. Mirren at the Championship, Promotion Playoff of Scotland on May 23. The match will kick off 18:45 UTC.

Pitea WLimhamn W17:00

Pitea W - Limhamn W

Pitea W are playing Limhamn W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

SkovdeTrollhattan17:30

Skovde - Trollhattan

Skovde are playing Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on May 23. The match will kick off 17:30 UTC.

LidkopingGauthiod17:00

Lidkoping - Gauthiod

Lidkoping are playing Gauthiod at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

ChiassoAarau18:00

Chiasso - Aarau

Chiasso are playing Aarau at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

KriensLausanne18:00

Kriens - Lausanne

Kriens are playing Lausanne at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

RapperswilWinterthur18:00

Rapperswil - Winterthur

Rapperswil are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

SchaffhausenWil18:00

Schaffhausen - Wil

Schaffhausen are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

VaduzServette18:00

Vaduz - Servette

Vaduz are playing Servette at the Challenge League of Switzerland on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

Ergene VelimesporNevsehir Belediye13:00

Ergene Velimespor - Nevsehir Belediye

Ergene Velimespor are playing Nevsehir Belediye at the 3. Lig, Promotion Playoff of Turkey on May 23. The match will kick off 13:00 UTC.

InhuletsAhrobiznes Volochysk14:00

Inhulets - Ahrobiznes Volochysk

Inhulets are playing Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on May 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Gyeongju KHNP0 - 1GangneungFull TimeFT

Gyeongju KHNP - Gangneung

Gyeongju KHNP played Gangneung at the National League cup of Korea Republic on May 23. The match kicked off 06:00 UTC. Gangneung won 0-1.

Changwon0 - 0Mokpo CityFull TimeFT

Changwon - Mokpo City

Changwon played Mokpo City at the National League cup of Korea Republic on May 23. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Muktijoddha SKC1 - 2Abahani41'

Muktijoddha SKC - Abahani

Muktijoddha SKC are playing Abahani at the Premier League of Bangladesh on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Abahani is winning 1-2.

Nofel SC0 - 0Bashundhara Kings40'

Nofel SC - Bashundhara Kings

Nofel SC are playing Bashundhara Kings at the Premier League of Bangladesh on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PersibTIRA Persikabo13:30

Persib - TIRA Persikabo

Persib are playing TIRA Persikabo at the Liga 1 of Indonesia on May 23. The match will kick off 13:30 UTC.

Cheng FungPolicia11:05

Cheng Fung - Policia

Cheng Fung are playing Policia at the Elite League of Macao on May 23. The match will kick off 11:05 UTC.

Hang SaiCasa Benfica13:00

Hang Sai - Casa Benfica

Hang Sai are playing Casa Benfica at the Elite League of Macao on May 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Al-OrubaSaham18:00

Al-Oruba - Saham

Al-Oruba are playing Saham at the Premier League of Oman on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

MjeesDhufar18:00

Mjees - Dhufar

Mjees are playing Dhufar at the Premier League of Oman on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

MuscatSohar18:00

Muscat - Sohar

Muscat are playing Sohar at the Premier League of Oman on May 23. The match will kick off 18:00 UTC.

ASPACTonnerre Abomey15:00

ASPAC - Tonnerre Abomey

ASPAC are playing Tonnerre Abomey at the Championat National of Benin on May 23. The match will kick off 15:00 UTC.

MalacatecoAntigua GFC17:00

Malacateco - Antigua GFC

Malacateco are playing Antigua GFC at the Liga Nacional, Final Stages of Guatemala on May 23. The match will kick off 17:00 UTC.

TigresLeon01:45

Tigres - Leon

Tigres are playing Leon at the Primera Division, Playoff of Mexico on May 24. The match will kick off 01:45 UTC.

Sport Boys WarnesBolivar19:00

Sport Boys Warnes - Bolivar

Sport Boys Warnes are playing Bolivar at the Apertura of Bolivia on May 23. The match will kick off 19:00 UTC.

InternacionalPaysandu23:00

Internacional - Paysandu

Internacional are playing Paysandu at the National Cup of Brasil on May 23. The match will kick off 23:00 UTC.

FortalezaBotafogo PB00:30

Fortaleza - Botafogo PB

Fortaleza are playing Botafogo PB at the Copa de Nordeste of Brasil on May 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportes QuindioLlaneros00:00

Deportes Quindio - Llaneros

Deportes Quindio are playing Llaneros at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 24. The match will kick off 00:00 UTC.

Mexico U-180 - 2England U-1839'

Mexico U-18 - England U-18

Mexico U-18 are playing England U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and England U-18 is winning 0-2.

Russia U-182 - 1Slovakia U-1841'

Russia U-18 - Slovakia U-18

Russia U-18 are playing Slovakia U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Russia U-18 is winning 2-1.

Spain U-180 - 1Czech Republic U-1840'

Spain U-18 - Czech Republic U-18

Spain U-18 are playing Czech Republic U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Czech Republic U-18 is winning 0-1.

Ukraine U-180 - 0Croatia U-1841'

Ukraine U-18 - Croatia U-18

Ukraine U-18 are playing Croatia U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on May 23. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.