Notts County vs Harrogate Town Live Score and Live Stream

SmithWill Smith (goal)45 +5'
18:45, Tuesday, September 22, 2020
HomeHome
StatisticsStats
Embed Match
Embed Notts County - Harrogate Town
England FA Trophy
0 : 1
FT
Full Time
Match ends. Notts County 0, Harrogate Town 1.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 1
First half ends.
45 + 5'
0 - 1
Will Smith scores for Harrogate Town.
Kick-off
First half begins
View All
10
Notts County have gone 10 consecutive home matches without a defeat.
8
Notts County have gone 8 consecutive matches without a draw.
4
Harrogate Town's last 4 matches had 3 or more goals.
Live Match Report

Notts County played Harrogate Town at the FA Trophy of England on September 22. The match kicked off 18:45 UTC. Harrogate Town won 0-1.

Will Smith scored the first and only goal on the 45th minute of the game.

ScoreBat is covering Notts County vs Harrogate Town in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Notts County vs Harrogate Town live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of England FA Trophy, Notts County or Harrogate Town whenever available. We cover all matches of England FA Trophy in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/harrogate-town-vs-notts-county-live-stream/.

Notts County have lost to Harrogate Town in their previous match, while Harrogate Town have played a draw with Walsall in their previous match.

Previous Meetings
August 2nd, 2020 - National League, Playoff
April 7th, 2020 - National League
August 13th, 2019 - National League

Notts County and Harrogate Town have met 3 times in their recent history. Notts County won once, 1 match ended in a draw while Harrogate Town also won once.

Goals and video highlights of the match between Notts County and Harrogate Town are being added in real time. You can watch the goal by Will Smith as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Notts County or Harrogate Town score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Notts County and Harrogate Town include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Notts County vs Harrogate Town with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of England FA Trophy are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Chelsea - Real Madrid

Chelsea - Real Madrid

Chelsea played Real Madrid at the Semifinal of Champions League on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. Chelsea won 2-0.

Braga - Pacos de Ferreira

Braga - Pacos de Ferreira

Braga played Pacos de Ferreira at the Primeira Liga of Portugal on May 5. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maritimo - Gil Vicente

Maritimo - Gil Vicente

Maritimo played Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Gil Vicente won 0-1.

Rio Ave - Sporting

Rio Ave - Sporting

Rio Ave played Sporting at the Primeira Liga of Portugal on May 5. The match kicked off 20:15 UTC. Sporting won 0-2.

Van - Ararat

Van - Ararat

Van played Ararat at the Premier League of Armenia on May 5. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Isloch - Shakhtyor Soligorsk

Isloch - Shakhtyor Soligorsk

Isloch played Shakhtyor Soligorsk at the National Cup of Belarus on May 5. The match kicked off 14:30 UTC. Isloch won 2-0.

Torpedo-BelAZ - BATE

Torpedo-BelAZ - BATE

Torpedo-BelAZ played BATE at the National Cup of Belarus on May 5. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hajduk Split - Dinamo Zagreb

Hajduk Split - Dinamo Zagreb

Hajduk Split played Dinamo Zagreb at the 1 HNL of Croatia on May 5. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AEL - Anorthosis

AEL - Anorthosis

AEL played Anorthosis at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on May 5. The match kicked off 16:30 UTC. Anorthosis won 1-2.

APOEL - AEP Paphos

APOEL - AEP Paphos

APOEL played AEP Paphos at the 1. Division, Relegation Group of Cyprus on May 5. The match kicked off 14:00 UTC. AEP Paphos won 0-1.

Sparta Praha - Slavia Praha

Sparta Praha - Slavia Praha

Sparta Praha played Slavia Praha at the National cup of Czech Republic on May 5. The match kicked off 15:30 UTC. Slavia Praha won 0-3.

Dukla Praha - Zizkov

Dukla Praha - Zizkov

Dukla Praha played Zizkov at the FNL of Czech Republic on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Zizkov won 1-2.

Blansko - Chrudim

Blansko - Chrudim

Blansko played Chrudim at the FNL of Czech Republic on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Blansko won 4-1.

Lisen - Taborsko

Lisen - Taborsko

Lisen played Taborsko at the FNL of Czech Republic on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Trinec - Usti nad Labem

Trinec - Usti nad Labem

Trinec played Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Trinec won 1-0.

Varnsdorf - Jihlava

Varnsdorf - Jihlava

Varnsdorf played Jihlava at the FNL of Czech Republic on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vlasim - Slavoj Vysehrad

Vlasim - Slavoj Vysehrad

Vlasim played Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on May 5. The match kicked off 15:30 UTC. Vlasim won 3-1.

Hvidovre - Kolding

Hvidovre - Kolding

Hvidovre played Kolding at the Division 1, Relegation round of Denmark on May 5. The match kicked off 16:30 UTC. Kolding won 0-2.

Levadia T - Tulevik Viljandi

Levadia T - Tulevik Viljandi

Levadia T played Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on May 5. The match kicked off 14:30 UTC. Levadia T won 4-1.

Trans Narva - Tammeka Tartu

Trans Narva - Tammeka Tartu

Trans Narva played Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Trans Narva won 2-1.

Nomme Kalju - Flora

Nomme Kalju - Flora

Nomme Kalju played Flora at the Meistriliiga of Estonia on May 5. The match kicked off 16:30 UTC. Flora won 1-2.

TPS - Vaasan PS

TPS - Vaasan PS

TPS played Vaasan PS at the Ykkonen of Finland on May 5. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Duisburg - Bayern-2

Duisburg - Bayern-2

Duisburg played Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Saarbrucken - Magdeburg

Saarbrucken - Magdeburg

Saarbrucken played Magdeburg at the 3. Liga of Germany on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Magdeburg won 0-3.

Uerdingen - Viktoria Koln

Uerdingen - Viktoria Koln

Uerdingen played Viktoria Koln at the 3. Liga of Germany on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Unterhaching - Waldhof Mannheim

Unterhaching - Waldhof Mannheim

Unterhaching played Waldhof Mannheim at the 3. Liga of Germany on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Waldhof Mannheim won 0-2.

Zwickau - Meppen

Zwickau - Meppen

Zwickau played Meppen at the 3. Liga of Germany on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Aris - Olympiakos

Aris - Olympiakos

Aris played Olympiakos at the Super League, Championship round of Greece on May 5. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Panathinaikos - Asteras Tripolis

Panathinaikos - Asteras Tripolis

Panathinaikos played Asteras Tripolis at the Super League, Championship round of Greece on May 5. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

AEK - PAOK

AEK - PAOK

AEK played PAOK at the Super League, Championship round of Greece on May 5. The match kicked off 18:30 UTC. PAOK won 1-2.

Riga - Ventspils

Riga - Ventspils

Riga played Ventspils at the Virsliga of Latvia on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Riga won 3-0.

Daugava D - Spartaks

Daugava D - Spartaks

Daugava D played Spartaks at the Virsliga of Latvia on May 5. The match kicked off 14:00 UTC. Daugava D won 3-0.

FS Metta LU - Liepaja

FS Metta LU - Liepaja

FS Metta LU played Liepaja at the Virsliga of Latvia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Liepaja won 0-3.

Suduva - Riteriai

Suduva - Riteriai

Suduva played Riteriai at the A Lyga of Lithuania on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Suduva won 2-0.

Stal Mielec - Rakow

Stal Mielec - Rakow

Stal Mielec played Rakow at the Ekstraklasa of Poland on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Rakow won 0-1.

Jastrzebie - Miedz Legnica

Jastrzebie - Miedz Legnica

Jastrzebie played Miedz Legnica at the I Liga of Poland on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Miedz Legnica won 1-2.

Nieciecza - Korona

Nieciecza - Korona

Nieciecza played Korona at the I Liga of Poland on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Nieciecza won 6-2.

Sepsi - Universitatea Craiova

Sepsi - Universitatea Craiova

Sepsi played Universitatea Craiova at the Liga 1, Championship round of Romania on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Sepsi won 2-0.

Astra - UTA Arad

Astra - UTA Arad

Astra played UTA Arad at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 5. The match kicked off 09:00 UTC. UTA Arad won 1-2.

Hermannstadt - Viitorul Constanta

Hermannstadt - Viitorul Constanta

Hermannstadt played Viitorul Constanta at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 5. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CSMS Iasi - Dinamo B

CSMS Iasi - Dinamo B

CSMS Iasi played Dinamo B at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 5. The match kicked off 13:30 UTC. Dinamo B won 1-2.

Spartak-2 - Kr. Sovetov

Spartak-2 - Kr. Sovetov

Spartak-2 played Kr. Sovetov at the FNL of Russia on May 5. The match kicked off 09:00 UTC. Kr. Sovetov won 0-2.

Indjija - Macva Sabac

Indjija - Macva Sabac

Indjija played Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Partizan - Backa Topola

Partizan - Backa Topola

Partizan played Backa Topola at the Super Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 14:00 UTC. Partizan won 3-1.

Vojvodina - Radnicki Nis

Vojvodina - Radnicki Nis

Vojvodina played Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zlatibor Cajetina - FK Metalac

Zlatibor Cajetina - FK Metalac

Zlatibor Cajetina played FK Metalac at the Super Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 14:00 UTC. Zlatibor Cajetina won 1-0.

Rad - Crvena Zvezda

Rad - Crvena Zvezda

Rad played Crvena Zvezda at the Super Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 16:05 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mura - Koper

Mura - Koper

Mura played Koper at the 1. SNL of Slovenia on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Mura won 2-1.

Domzale - Olimpija

Domzale - Olimpija

Domzale played Olimpija at the 1. SNL of Slovenia on May 5. The match kicked off 15:15 UTC. Domzale won 2-0.

Servette - St. Gallen

Servette - St. Gallen

Servette played St. Gallen at the National Cup of Switzerland on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. St. Gallen won 0-1.

Dynamo K. - Mariupol

Dynamo K. - Mariupol

Dynamo K. played Mariupol at the Premier League of Ukraine on May 5. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dnipro - Zorya

Dnipro - Zorya

Dnipro played Zorya at the Premier League of Ukraine on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Zorya won 0-1.

Oleksandria - Kolos Kovalivka

Oleksandria - Kolos Kovalivka

Oleksandria played Kolos Kovalivka at the Premier League of Ukraine on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Kolos Kovalivka won 0-2.

Vorskla - Desna

Vorskla - Desna

Vorskla played Desna at the Premier League of Ukraine on May 5. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tianjin Tigers - Hebei CFFC

Tianjin Tigers - Hebei CFFC

Tianjin Tigers played Hebei CFFC at the Super League of China on May 5. The match kicked off 10:00 UTC. Hebei CFFC won 0-1.

Shanghai Shenhua - Shanghai Port

Shanghai Shenhua - Shanghai Port

Shanghai Shenhua played Shanghai Port at the Super League of China on May 5. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ehime FC - Jubilo Iwata

Ehime FC - Jubilo Iwata

Ehime FC played Jubilo Iwata at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama played Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC. Machida Zelvia won 1-2.

Montedio Yamagata - Ventforet Kofu

Montedio Yamagata - Ventforet Kofu

Montedio Yamagata played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Omiya Ardija - Albirex Niigata

Omiya Ardija - Albirex Niigata

Omiya Ardija played Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC. Albirex Niigata won 2-3.

Renofa Yamaguchi - JEF United Ichihara

Renofa Yamaguchi - JEF United Ichihara

Renofa Yamaguchi played JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC. JEF United Ichihara won 0-1.

V-Varen Nagasaki - Blaublitz Akita

V-Varen Nagasaki - Blaublitz Akita

V-Varen Nagasaki played Blaublitz Akita at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC. Blaublitz Akita won 1-2.

Zweigen Kanazawa - Mito Hollyhock

Zweigen Kanazawa - Mito Hollyhock

Zweigen Kanazawa played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC. Mito Hollyhock won 2-3.

Matsumoto Yamaga FC - Sagamihara

Matsumoto Yamaga FC - Sagamihara

Matsumoto Yamaga FC played Sagamihara at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 06:00 UTC. Matsumoto Yamaga FC won 2-1.

Tokyo Verdy - Thespa Kusatsu

Tokyo Verdy - Thespa Kusatsu

Tokyo Verdy played Thespa Kusatsu at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 06:00 UTC. Tokyo Verdy won 3-1.

Tochigi SC - Giravanz Kitakyushu

Tochigi SC - Giravanz Kitakyushu

Tochigi SC played Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 07:00 UTC. Giravanz Kitakyushu won 1-2.

FC Ryukyu - Kyoto Purple Sanga

FC Ryukyu - Kyoto Purple Sanga

FC Ryukyu played Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on May 5. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Daejeon Citizen - Jeonnam Dragons

Daejeon Citizen - Jeonnam Dragons

Daejeon Citizen played Jeonnam Dragons at the K-League 2 of Korea Republic on May 5. The match kicked off 04:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gimcheon Sangmu - Busan I Park

Gimcheon Sangmu - Busan I Park

Gimcheon Sangmu played Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on May 5. The match kicked off 04:30 UTC. Gimcheon Sangmu won 1-0.

Seoul E-Land - Gyeongnam FC

Seoul E-Land - Gyeongnam FC

Seoul E-Land played Gyeongnam FC at the K-League 2 of Korea Republic on May 5. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Anyang - Bucheon 1995

Anyang - Bucheon 1995

Anyang played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on May 5. The match kicked off 09:30 UTC. Anyang won 2-0.

Al Nasr Riyadh - Al Faysaly Al Majmaah

Al Nasr Riyadh - Al Faysaly Al Majmaah

Al Nasr Riyadh played Al Faysaly Al Majmaah at the Pro League of Saudi Arabia on May 5. The match kicked off 18:40 UTC. Al Nasr Riyadh won 4-3.

Andijon FK - Kokand-1912

Andijon FK - Kokand-1912

Andijon FK played Kokand-1912 at the PFL of Uzbekistan on May 5. The match kicked off 12:00 UTC. Kokand-1912 won 1-2.

Mashal Muborak - Lokomotiv Tashkent

Mashal Muborak - Lokomotiv Tashkent

Mashal Muborak played Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on May 5. The match kicked off 12:00 UTC. Lokomotiv Tashkent won 1-4.

Metallurg Bekobod - Sogdiana

Metallurg Bekobod - Sogdiana

Metallurg Bekobod played Sogdiana at the PFL of Uzbekistan on May 5. The match kicked off 14:00 UTC. Sogdiana won 0-2.

Mamelodi Sundowns - Maritzburg United

Mamelodi Sundowns - Maritzburg United

Mamelodi Sundowns played Maritzburg United at the Premier League of South Africa on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Mamelodi Sundowns won 2-0.

Monterrey - Columbus Crew

Monterrey - Columbus Crew

Monterrey are playing Columbus Crew at the Playoffs of Concacaf Champions League on May 6. The match will kick off 00:00 UTC.

America - Portland Timbers

America - Portland Timbers

America are playing Portland Timbers at the Playoffs of Concacaf Champions League on May 6. The match will kick off 02:15 UTC.

Bolivar - Ceara

Bolivar - Ceara

Bolivar are playing Ceara at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on May 5. The match will kick off 22:15 UTC.

Huachipato - Rosario Central

Huachipato - Rosario Central

Huachipato are playing Rosario Central at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on May 5. The match will kick off 22:15 UTC.

Montevideo City - Guabira

Montevideo City - Guabira

Montevideo City are playing Guabira at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on May 5. The match will kick off 22:15 UTC.

Deportes Tolima - Emelec

Deportes Tolima - Emelec

Deportes Tolima are playing Emelec at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on May 6.

RB Bragantino - Talleres Cordoba

RB Bragantino - Talleres Cordoba

RB Bragantino are playing Talleres Cordoba at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on May 6. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente Del Valle - Universitario

Independiente Del Valle - Universitario

Independiente Del Valle are playing Universitario at the Group A of Copa Libertadores on May 5. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Internacional - Olimpia

Internacional - Olimpia

Internacional are playing Olimpia at the Group B of Copa Libertadores on May 6. The match will kick off 00:00 UTC.

Racing - Sao Paulo

Racing - Sao Paulo

Racing are playing Sao Paulo at the Group E of Copa Libertadores on May 5. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rentistas - Sporting Cristal

Rentistas - Sporting Cristal

Rentistas are playing Sporting Cristal at the Group E of Copa Libertadores on May 6. The match will kick off 00:00 UTC.

Universidad Catolica - Nacional M.

Universidad Catolica - Nacional M.

Universidad Catolica are playing Nacional M. at the Group F of Copa Libertadores on May 6. The match will kick off 02:00 UTC.

Brisbane Roar FC - Western United FC

Brisbane Roar FC - Western United FC

Brisbane Roar FC played Western United FC at the A-League of Australia on May 5. The match kicked off 09:05 UTC. Brisbane Roar FC won 2-1.

Perth Glory - Melbourne City

Perth Glory - Melbourne City

Perth Glory played Melbourne City at the A-League of Australia on May 5. The match kicked off 11:20 UTC. Melbourne City won 1-3.

Sevan - Urartu-2

Sevan - Urartu-2

Sevan played Urartu-2 at the First division of Armenia on May 5. The match kicked off 12:00 UTC. Sevan won 4-1.

Belshina - Slonim

Belshina - Slonim

Belshina played Slonim at the 1. Division of Belarus on May 5. The match kicked off 11:30 UTC. Belshina won 3-1.

Lida - Arsenal Dzyarzhynsk

Lida - Arsenal Dzyarzhynsk

Lida played Arsenal Dzyarzhynsk at the 1. Division of Belarus on May 5. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Krumkachy - Baranovichi

Krumkachy - Baranovichi

Krumkachy played Baranovichi at the 1. Division of Belarus on May 5. The match kicked off 15:30 UTC. Krumkachy won 4-3.

Cherno More - Botev

Cherno More - Botev

Cherno More played Botev at the A PFG, Europa League Group of Bulgaria on May 5. The match kicked off 14:30 UTC. Cherno More won 3-1.

Tsarsko selo - Levski

Tsarsko selo - Levski

Tsarsko selo played Levski at the A PFG, Europa League Group of Bulgaria on May 5. The match kicked off 16:45 UTC. Levski won 0-2.

Hrvatski Dragovoljac - Dinamo Zagreb-2

Hrvatski Dragovoljac - Dinamo Zagreb-2

Hrvatski Dragovoljac played Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Dinamo Zagreb-2 won 0-2.

Avedore - Husum

Avedore - Husum

Avedore are playing Husum at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on May 5. The match will kick off 17:00 UTC.

BK Union - Fremad Valby

BK Union - Fremad Valby

BK Union played Fremad Valby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. BK Union won 1-0.

BSF - KFUMs BK

BSF - KFUMs BK

BSF played KFUMs BK at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karlslunde - Ishoj

Karlslunde - Ishoj

Karlslunde played Ishoj at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tarnby - Koge Nord

Tarnby - Koge Nord

Tarnby played Koge Nord at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Koge Nord won 1-2.

Greve - RB 1906

Greve - RB 1906

Greve played RB 1906 at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Greve won 2-0.

Herlev - B 1908

Herlev - B 1908

Herlev played B 1908 at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. B 1908 won 0-1.

Otterup - Allerod

Otterup - Allerod

Otterup are playing Allerod at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Skjold Birkerod - GVI

Skjold Birkerod - GVI

Skjold Birkerod are playing GVI at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Vordingborg - Taastrup

Vordingborg - Taastrup

Vordingborg are playing Taastrup at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on May 5. The match will kick off 17:00 UTC.

B 1913 - Hedensted

B 1913 - Hedensted

B 1913 played Hedensted at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kolding B - Horsens-2

Kolding B - Horsens-2

Kolding B played Horsens-2 at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Kolding B won 1-0.

Odder - OKS

Odder - OKS

Odder are playing OKS at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on May 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Ringkobing - Varde

Ringkobing - Varde

Ringkobing played Varde at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Viby - Marienlyst

Viby - Marienlyst

Viby played Marienlyst at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Marienlyst won 2-3.

Aarhus Fremad-2 - KFUM Silkeborg

Aarhus Fremad-2 - KFUM Silkeborg

Aarhus Fremad-2 played KFUM Silkeborg at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Djursland - VRI

Djursland - VRI

Djursland are playing VRI at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on May 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Lyseng - Herning Fremad

Lyseng - Herning Fremad

Lyseng are playing Herning Fremad at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on May 5. The match will kick off 17:00 UTC.

Norresundby - Vejgaard

Norresundby - Vejgaard

Norresundby played Vejgaard at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Vejgaard won 1-2.

Tjorring - Kjellerup

Tjorring - Kjellerup

Tjorring played Kjellerup at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Kjellerup won 1-6.

Fulham U-23 - West Brom U-23

Fulham U-23 - West Brom U-23

Fulham U-23 played West Brom U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Fulham U-23 won 1-0.

Tottenham W - Chelsea W

Tottenham W - Chelsea W

Tottenham W played Chelsea W at the Super League - Women of England on May 5. The match kicked off 16:30 UTC. Chelsea W won 0-2.

Preussen Munster - SV Lippstadt

Preussen Munster - SV Lippstadt

Preussen Munster played SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on May 5. The match kicked off 16:30 UTC. Preussen Munster won 4-0.

Frankfurt W - Essen W

Frankfurt W - Essen W

Frankfurt W played Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on May 5. The match kicked off 17:15 UTC. Frankfurt W won 3-1.

Mons Calpe - Lions Gibraltar

Mons Calpe - Lions Gibraltar

Mons Calpe played Lions Gibraltar at the Premier Division, Championship Round of Gibraltar on May 5. The match kicked off 16:45 UTC. Mons Calpe won 1-0.

Lincoln - Lynx

Lincoln - Lynx

Lincoln played Lynx at the Premier Division, Championship Round of Gibraltar on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. Lincoln won 1-0.

Chania - Ionikos

Chania - Ionikos

Chania played Ionikos at the Super League 2, Promotion round of Greece on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. Chania won 1-0.

Diagoras - Xanthi

Diagoras - Xanthi

Diagoras played Xanthi at the Super League 2, Promotion round of Greece on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. Xanthi won 0-1.

Levadiakos - Ergotelis

Levadiakos - Ergotelis

Levadiakos played Ergotelis at the Super League 2, Promotion round of Greece on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. Ergotelis won 0-1.

Niki Volou - Episkopi

Niki Volou - Episkopi

Niki Volou played Episkopi at the Football League of Greece on May 5. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Apollon Pontou - Kozani

Apollon Pontou - Kozani

Apollon Pontou played Kozani at the Football League of Greece on May 5. The match kicked off 14:00 UTC. Apollon Pontou won 3-0.

Ialysos - Kalamata

Ialysos - Kalamata

Ialysos played Kalamata at the Football League of Greece on May 5. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kalithea - Egaleo

Kalithea - Egaleo

Kalithea are playing Egaleo at the Football League of Greece on May 5.

Kavala - Almopos

Kavala - Almopos

Kavala played Almopos at the Football League of Greece on May 5. The match kicked off 14:00 UTC. Kavala won 2-1.

Pierikos - Olympiakos V

Pierikos - Olympiakos V

Pierikos played Olympiakos V at the Football League of Greece on May 5. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Veria - Triglia

Veria - Triglia

Veria played Triglia at the Football League of Greece on May 5. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tindastoll W - Throttur Reykjavik W

Tindastoll W - Throttur Reykjavik W

Tindastoll W played Throttur Reykjavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 5. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Keflavik W - Selfoss W

Keflavik W - Selfoss W

Keflavik W played Selfoss W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 5. The match kicked off 19:15 UTC. Selfoss W won 0-3.

Valur W - Stjarnan W

Valur W - Stjarnan W

Valur W played Stjarnan W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 5. The match kicked off 19:15 UTC. Valur W won 2-1.

Juventus U-19 - Empoli U-19

Juventus U-19 - Empoli U-19

Juventus U-19 played Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 5. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Salernitana U-19 - Pescara U-19

Salernitana U-19 - Pescara U-19

Salernitana U-19 played Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Pescara U-19 won 1-3.

Arconatese - Citta di Varese

Arconatese - Citta di Varese

Arconatese played Citta di Varese at the Serie D, Group A of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Casale - SC Caronnese

Casale - SC Caronnese

Casale played SC Caronnese at the Serie D, Group A of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Casale won 1-0.

Castellanzese - Borgosesia

Castellanzese - Borgosesia

Castellanzese played Borgosesia at the Serie D, Group A of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Borgosesia won 3-7.

Fossano - Folgore Caratese

Fossano - Folgore Caratese

Fossano played Folgore Caratese at the Serie D, Group A of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Fossano won 1-0.

Legnano - P.D.H.A.E.

Legnano - P.D.H.A.E.

Legnano played P.D.H.A.E. at the Serie D, Group A of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Legnano won 2-1.

Vado - Imperia

Vado - Imperia

Vado played Imperia at the Serie D, Group A of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ambrosiana - Cartigliano

Ambrosiana - Cartigliano

Ambrosiana played Cartigliano at the Serie D, Group C of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Ambrosiana won 3-1.

Arzignano Valchiampo - Mestre

Arzignano Valchiampo - Mestre

Arzignano Valchiampo played Mestre at the Serie D, Group C of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Arzignano Valchiampo won 2-1.

Belluno - Adriese

Belluno - Adriese

Belluno played Adriese at the Serie D, Group C of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cjarlins Muzane - Chions

Cjarlins Muzane - Chions

Cjarlins Muzane played Chions at the Serie D, Group C of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Cjarlins Muzane won 2-0.

Clodiense - Luparense

Clodiense - Luparense

Clodiense played Luparense at the Serie D, Group C of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Clodiense won 1-0.

Delta Porto Tolle - Campodarsego

Delta Porto Tolle - Campodarsego

Delta Porto Tolle played Campodarsego at the Serie D, Group C of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Delta Porto Tolle won 1-0.

Este - Virtus Bolzano

Este - Virtus Bolzano

Este played Virtus Bolzano at the Serie D, Group C of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Virtus Bolzano won 0-1.

San Giorgio-Sedico - Montebelluna

San Giorgio-Sedico - Montebelluna

San Giorgio-Sedico played Montebelluna at the Serie D, Group C of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union Feltre - Manzanese

Union Feltre - Manzanese

Union Feltre played Manzanese at the Serie D, Group C of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Union Feltre won 1-0.

Sasso Marconi - G.S. Bagnolese

Sasso Marconi - G.S. Bagnolese

Sasso Marconi played G.S. Bagnolese at the Serie D, Group D of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Sasso Marconi won 3-2.

Castelfidardo - Vastogirardi

Castelfidardo - Vastogirardi

Castelfidardo played Vastogirardi at the Serie D, Group F of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Castelfidardo won 3-2.

Porto Santelpidio - Olympia Agnonese

Porto Santelpidio - Olympia Agnonese

Porto Santelpidio played Olympia Agnonese at the Serie D, Group F of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Porto Santelpidio won 3-1.

San Nicolo - Pineto

San Nicolo - Pineto

San Nicolo played Pineto at the Serie D, Group F of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Pineto won 0-1.

Tolentino - Atletico Terme Fiuggi

Tolentino - Atletico Terme Fiuggi

Tolentino played Atletico Terme Fiuggi at the Serie D, Group F of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Atletico Terme Fiuggi won 1-3.

Altamura - Puteolana

Altamura - Puteolana

Altamura played Puteolana at the Serie D, Group H of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gravina - Nardo Calcio

Gravina - Nardo Calcio

Gravina played Nardo Calcio at the Serie D, Group H of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Molfetta Calcio - Real Aversa

Molfetta Calcio - Real Aversa

Molfetta Calcio played Real Aversa at the Serie D, Group H of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Molfetta Calcio won 5-2.

San Luca - Licata

San Luca - Licata

San Luca played Licata at the Serie D, Group I of Italy on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. San Luca won 2-1.

Besa Peje - Prishtina

Besa Peje - Prishtina

Besa Peje played Prishtina at the Superliga of Kosovo on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Prishtina won 0-3.

Feronikeli - Trepca

Feronikeli - Trepca

Feronikeli played Trepca at the Superliga of Kosovo on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Feronikeli won 3-0.

Gjilani - Drita FC

Gjilani - Drita FC

Gjilani played Drita FC at the Superliga of Kosovo on May 5. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mondorf-les-Bains - Hamm Benfica

Mondorf-les-Bains - Hamm Benfica

Mondorf-les-Bains played Hamm Benfica at the Fortis League of Luxembourg on May 5. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Petange - Wiltz 71

Petange - Wiltz 71

Petange played Wiltz 71 at the Fortis League of Luxembourg on May 5. The match kicked off 17:30 UTC. Petange won 5-1.

Falesti - Real Succes

Falesti - Real Succes

Falesti played Real Succes at the Divizia A of Moldova on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Real Succes won 0-3.

Olimp Comrat - Granicerul

Olimp Comrat - Granicerul

Olimp Comrat are playing Granicerul at the Divizia A of Moldova on May 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartanii Selemet - CSF Balti

Spartanii Selemet - CSF Balti

Spartanii Selemet played CSF Balti at the Divizia A of Moldova on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Spartanii Selemet won 4-2.

Tighina - Iskra Stali Ribnita

Tighina - Iskra Stali Ribnita

Tighina are playing Iskra Stali Ribnita at the Divizia A of Moldova on May 5. The match will kick off 13:00 UTC.

Buducnost - Zeta

Buducnost - Zeta

Buducnost played Zeta at the National cup of Montenegro on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Buducnost won 3-0.

Decic Tuzi - Iskra

Decic Tuzi - Iskra

Decic Tuzi played Iskra at the National cup of Montenegro on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Decic Tuzi won 1-0.

Katowice - Olimpia Elblag

Katowice - Olimpia Elblag

Katowice played Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Katowice won 1-0.

Miedz Legnica-2 - Gwarek Tarnowskie Gory

Miedz Legnica-2 - Gwarek Tarnowskie Gory

Miedz Legnica-2 played Gwarek Tarnowskie Gory at the III Liga, Group 3 of Poland on May 5. The match kicked off 14:00 UTC. Miedz Legnica-2 won 3-2.

MKS Kluczbork - Polonia Bytom

MKS Kluczbork - Polonia Bytom

MKS Kluczbork played Polonia Bytom at the III Liga, Group 3 of Poland on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Polonia Bytom won 2-4.

Goczalkowice Zdroj - Stal Brzeg

Goczalkowice Zdroj - Stal Brzeg

Goczalkowice Zdroj played Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on May 5. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gornik Zabrze-2 - ROW Rybnik

Gornik Zabrze-2 - ROW Rybnik

Gornik Zabrze-2 played ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Gornik Zabrze-2 won 4-2.

Piast Zmigrod - Zaglebie L-2

Piast Zmigrod - Zaglebie L-2

Piast Zmigrod played Zaglebie L-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Zaglebie L-2 won 0-2.

Polonia Stal Swidnica - Polonia Nysa

Polonia Stal Swidnica - Polonia Nysa

Polonia Stal Swidnica played Polonia Nysa at the III Liga, Group 3 of Poland on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Polonia Nysa won 0-1.

Ruch Chorzow - Rekord Bielsko Biala

Ruch Chorzow - Rekord Bielsko Biala

Ruch Chorzow played Rekord Bielsko Biala at the III Liga, Group 3 of Poland on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Ruch Chorzow won 3-2.

Sleza - Gac Olawa

Sleza - Gac Olawa

Sleza played Gac Olawa at the III Liga, Group 3 of Poland on May 5. The match kicked off 16:00 UTC. Sleza won 5-1.

Warta Gorzow - Zielona Gora

Warta Gorzow - Zielona Gora

Warta Gorzow played Zielona Gora at the III Liga, Group 3 of Poland on May 5. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wisla Pulawy - Wisloka Debica

Wisla Pulawy - Wisloka Debica

Wisla Pulawy played Wisloka Debica at the III Liga, Group 4 of Poland on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Wisla Pulawy won 4-0.

Maritimo W - Sporting W

Maritimo W - Sporting W

Maritimo W played Sporting W at the Divisiao 1, Championship round - Women of Portugal on May 5. The match kicked off 10:00 UTC. Sporting W won 0-2.

Heniu Prundu Bargaului W - Fortuna Becicherecu Mic W

Heniu Prundu Bargaului W - Fortuna Becicherecu Mic W

Heniu Prundu Bargaului W played Fortuna Becicherecu Mic W at the Superliga, Championship round - Women of Romania on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Heniu Prundu Bargaului W won 1-0.

Olimpia Cluj W - Piros Security W

Olimpia Cluj W - Piros Security W

Olimpia Cluj W played Piros Security W at the Superliga, Championship round - Women of Romania on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Olimpia Cluj W won 3-1.

Universitatea Galati W - Vasas Odorhei W

Universitatea Galati W - Vasas Odorhei W

Universitatea Galati W played Vasas Odorhei W at the Superliga, Championship round - Women of Romania on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Vasas Odorhei W won 1-3.

Banat W - Fairplay Bucuresti W

Banat W - Fairplay Bucuresti W

Banat W played Fairplay Bucuresti W at the Superliga, Relegation round - Women of Romania on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Banat W won 5-3.

Carmen Bucuresti W - Baia Mare W

Carmen Bucuresti W - Baia Mare W

Carmen Bucuresti W played Baia Mare W at the Superliga, Relegation round - Women of Romania on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Baia Mare W won 1-2.

SN Constanta W - Universitatea Alexandria W

SN Constanta W - Universitatea Alexandria W

SN Constanta W played Universitatea Alexandria W at the Superliga, Relegation round - Women of Romania on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Universitatea Alexandria W won 1-5.

Kolomna - Torpedo Vl

Kolomna - Torpedo Vl

Kolomna played Torpedo Vl at the PFL, Group 2 of Russia on May 5. The match kicked off 10:00 UTC. Torpedo Vl won 0-1.

Rostov U-20 - CSKA U-20

Rostov U-20 - CSKA U-20

Rostov U-20 played CSKA U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on May 5. The match kicked off 09:00 UTC. Rostov U-20 won 3-1.

Sochi U-20 - Rubin U-20

Sochi U-20 - Rubin U-20

Sochi U-20 played Rubin U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on May 5. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FK Krasnodar U-20 - FK Strogino U-20

FK Krasnodar U-20 - FK Strogino U-20

FK Krasnodar U-20 played FK Strogino U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. FK Krasnodar U-20 won 2-0.

Akhmat U-20 - Zenit U-20

Akhmat U-20 - Zenit U-20

Akhmat U-20 played Zenit U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Akhmat U-20 won 4-3.

Spartak U-20 - Lokomotiv U-20

Spartak U-20 - Lokomotiv U-20

Spartak U-20 played Lokomotiv U-20 at the Premier-Liga Reserves, Championship round of Russia on May 5. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ural U-20 - Chertanovo U-20

Ural U-20 - Chertanovo U-20

Ural U-20 played Chertanovo U-20 at the Premier-Liga Reserves, Relegation round of Russia on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Ural U-20 won 3-2.

Akademiya Konopleva U-20 - Dinamo U-20

Akademiya Konopleva U-20 - Dinamo U-20

Akademiya Konopleva U-20 played Dinamo U-20 at the Premier-Liga Reserves, Relegation round of Russia on May 5. The match kicked off 09:00 UTC. Dinamo U-20 won 2-4.

Khimki U-20 - Arsenal U-20

Khimki U-20 - Arsenal U-20

Khimki U-20 played Arsenal U-20 at the Premier-Liga Reserves, Relegation round of Russia on May 5. The match kicked off 10:00 UTC. Arsenal U-20 won 0-2.

UOR-5 U-20 - Tambov U-20

UOR-5 U-20 - Tambov U-20

UOR-5 U-20 played Tambov U-20 at the Premier-Liga Reserves, Relegation round of Russia on May 5. The match kicked off 10:00 UTC. Tambov U-20 won 2-4.

Rotor U-20 - Ufa U-20

Rotor U-20 - Ufa U-20

Rotor U-20 played Ufa U-20 at the Premier-Liga Reserves, Relegation round of Russia on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Rotor U-20 won 2-0.

Pennarossa - Tre Penne

Pennarossa - Tre Penne

Pennarossa played Tre Penne at the Campionato, Playoffs of San Marino on May 5. The match kicked off 18:45 UTC. Tre Penne won 1-2.

Virtus - Libertas

Virtus - Libertas

Virtus played Libertas at the Campionato, Playoffs of San Marino on May 5. The match kicked off 18:45 UTC. Libertas won 2-3.

Buducnost Dobanovci - Radnicki Pirot

Buducnost Dobanovci - Radnicki Pirot

Buducnost Dobanovci played Radnicki Pirot at the Prva Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Buducnost Dobanovci won 3-1.

Dubocica - Radnicki Sremska Mitrovica

Dubocica - Radnicki Sremska Mitrovica

Dubocica played Radnicki Sremska Mitrovica at the Prva Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Radnicki Sremska Mitrovica won 0-1.

Jagodina - IMT Novi Beograd

Jagodina - IMT Novi Beograd

Jagodina played IMT Novi Beograd at the Prva Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. IMT Novi Beograd won 0-3.

Loznica - Zarkovo

Loznica - Zarkovo

Loznica played Zarkovo at the Prva Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Zarkovo won 1-2.

Sloga Kraljevo - Dinamo Vranje

Sloga Kraljevo - Dinamo Vranje

Sloga Kraljevo played Dinamo Vranje at the Prva Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Sloga Kraljevo won 2-0.

Trajal Krusevac - Kabel Novi Sad

Trajal Krusevac - Kabel Novi Sad

Trajal Krusevac played Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Kabel Novi Sad won 0-1.

Zeleznicar Pancevo - Graficar

Zeleznicar Pancevo - Graficar

Zeleznicar Pancevo played Graficar at the Prva Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zemun - Borac

Zemun - Borac

Zemun played Borac at the Prva Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kolubara - Radnicki Kragujevac

Kolubara - Radnicki Kragujevac

Kolubara played Radnicki Kragujevac at the Prva Liga of Serbia on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Kolubara won 3-1.

Banska Bystrica - Slovan

Banska Bystrica - Slovan

Banska Bystrica played Slovan at the National Cup of Slovakia on May 5. The match kicked off 13:30 UTC. Slovan won 1-3.

Dob - Nafta

Dob - Nafta

Dob played Nafta at the 2. SNL, Promotion Round of Slovenia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

NK Krka - Brezice

NK Krka - Brezice

NK Krka played Brezice at the 2. SNL, Promotion Round of Slovenia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Radomlje - Bilje

Radomlje - Bilje

Radomlje played Bilje at the 2. SNL, Promotion Round of Slovenia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Radomlje won 5-2.

Rudar Velenje - Triglav

Rudar Velenje - Triglav

Rudar Velenje played Triglav at the 2. SNL, Promotion Round of Slovenia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Triglav won 0-1.

Beltinci - Dekani

Beltinci - Dekani

Beltinci played Dekani at the 2. SNL, Relegation Round of Slovenia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Era Smartno - Primorje

Era Smartno - Primorje

Era Smartno played Primorje at the 2. SNL, Relegation Round of Slovenia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Krsko - NK Brda

Krsko - NK Brda

Krsko played NK Brda at the 2. SNL, Relegation Round of Slovenia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. NK Brda won 3-4.

NK Fuzinar - Drava

NK Fuzinar - Drava

NK Fuzinar played Drava at the 2. SNL, Relegation Round of Slovenia on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Drava won 1-3.

Levante W - Tenerife W

Levante W - Tenerife W

Levante W played Tenerife W at the National cup - Women of Spain on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Levante W won 2-1.

Sevilla W - Barcelona W

Sevilla W - Barcelona W

Sevilla W played Barcelona W at the National cup - Women of Spain on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Barcelona W won 1-4.

Almudevar - Fraga

Almudevar - Fraga

Almudevar played Fraga at the Tercera Division, Group 17, Relegation Group of Spain on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Fraga won 1-2.

Valdefierro - Sarinena

Valdefierro - Sarinena

Valdefierro played Sarinena at the Tercera Division, Group 17, Relegation Group of Spain on May 5. The match kicked off 17:45 UTC. Valdefierro won 2-1.

Bouzas - Silva SD

Bouzas - Silva SD

Bouzas played Silva SD at the Tercera Division, Group 1, Second Stage of Spain on May 5. The match kicked off 18:15 UTC. Bouzas won 4-0.

San Martin EI - Real Aviles

San Martin EI - Real Aviles

San Martin EI played Real Aviles at the Tercera Division, Group 2, Promotion Group of Spain on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Urraca - Caudal

Urraca - Caudal

Urraca played Caudal at the Tercera Division, Group 2, Second Stage of Spain on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vimenor - Samano

Vimenor - Samano

Vimenor played Samano at the Tercera Division, Group 3, Second Stage of Spain on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Vimenor won 2-0.

Paracuellos Antamira - Villaverde Boetticher

Paracuellos Antamira - Villaverde Boetticher

Paracuellos Antamira played Villaverde Boetticher at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Paracuellos Antamira won 4-1.

Real Aranjuez - RSD Alcala

Real Aranjuez - RSD Alcala

Real Aranjuez played RSD Alcala at the Tercera Division, Group 7, Relegation Group of Spain on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. RSD Alcala won 1-2.

Trival Valderas - Flat Earth

Trival Valderas - Flat Earth

Trival Valderas played Flat Earth at the Tercera Division, Group 7, Second Stage of Spain on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Trival Valderas won 3-0.

La Granja - UD Santa Marta

La Granja - UD Santa Marta

La Granja played UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8, Relegation Group of Spain on May 5. The match kicked off 16:45 UTC. La Granja won 2-0.

Loja - Estepona

Loja - Estepona

Loja played Estepona at the Tercera Division, Group 9, Relegation Group of Spain on May 5. The match kicked off 15:30 UTC. Loja won 2-1.

Xerez Deportivo - San Roque De Lepe

Xerez Deportivo - San Roque De Lepe

Xerez Deportivo played San Roque De Lepe at the Tercera Division, Group 10, Promotion Group of Spain on May 5. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gerena - Conil

Gerena - Conil

Gerena played Conil at the Tercera Division, Group 10, Relegation Group of Spain on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. Gerena won 3-0.

Pradejon - Villegas

Pradejon - Villegas

Pradejon played Villegas at the Tercera Division, Group 16, Relegation Group of Spain on May 5. The match kicked off 18:30 UTC. Pradejon won 4-1.

Mutilvera - Portugalete

Mutilvera - Portugalete

Mutilvera played Portugalete at the Segunda B, Group 2, Relegation round of Spain on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Mutilvera won 1-0.

Hercules - Llagostera

Hercules - Llagostera

Hercules played Llagostera at the Segunda B, Group 3, Second round of Spain on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Hercules won 2-0.

Atletico Madrid-2 - Melilla

Atletico Madrid-2 - Melilla

Atletico Madrid-2 played Melilla at the Segunda B, Group 5, Relegation round of Spain on May 5. The match kicked off 09:30 UTC. Melilla won 0-2.

Inhulets U-21 - Lviv U-21

Inhulets U-21 - Lviv U-21

Inhulets U-21 played Lviv U-21 at the Youth League of Ukraine on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Lviv U-21 won 1-3.

Minai U-21 - Shakhtar U-21

Minai U-21 - Shakhtar U-21

Minai U-21 played Shakhtar U-21 at the Youth League of Ukraine on May 5. The match kicked off 12:00 UTC. Shakhtar U-21 won 0-1.

Rukh Vynnyky U-21 - Olimpik U-21

Rukh Vynnyky U-21 - Olimpik U-21

Rukh Vynnyky U-21 played Olimpik U-21 at the Youth League of Ukraine on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Rukh Vynnyky U-21 won 4-1.

Saif SC - Mohammedan Dhaka

Saif SC - Mohammedan Dhaka

Saif SC played Mohammedan Dhaka at the Premier League of Bangladesh on May 5. The match kicked off 10:00 UTC. Mohammedan Dhaka won 1-2.

Arambagh - Abahani Chittagong

Arambagh - Abahani Chittagong

Arambagh played Abahani Chittagong at the Premier League of Bangladesh on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Abahani Chittagong won 0-1.

Sheikh Jamal - Muktijoddha SKC

Sheikh Jamal - Muktijoddha SKC

Sheikh Jamal played Muktijoddha SKC at the Premier League of Bangladesh on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Sheikh Jamal won 2-1.

Kunshan - Chengdu Rongcheng

Kunshan - Chengdu Rongcheng

Kunshan played Chengdu Rongcheng at the League 1 of China on May 5. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

BIT - Heilongjiang Lava Spring

BIT - Heilongjiang Lava Spring

BIT played Heilongjiang Lava Spring at the League 1 of China on May 5. The match kicked off 11:35 UTC. Heilongjiang Lava Spring won 0-4.

Jiangxi Beidamen - Nanjing City

Jiangxi Beidamen - Nanjing City

Jiangxi Beidamen played Nanjing City at the League 1 of China on May 5. The match kicked off 11:35 UTC. Nanjing City won 0-1.

Shaanxi Changan - Xinjiang Tianshan

Shaanxi Changan - Xinjiang Tianshan

Shaanxi Changan played Xinjiang Tianshan at the League 1 of China on May 5. The match kicked off 11:35 UTC. Shaanxi Changan won 4-1.

Taiwan CPC - Taichung Futuro

Taiwan CPC - Taichung Futuro

Taiwan CPC played Taichung Futuro at the Premier League of Chinese Taipei on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Taichung Futuro won 1-2.

Zhanyi Skywalkers - Tatung

Zhanyi Skywalkers - Tatung

Zhanyi Skywalkers played Tatung at the Premier League of Chinese Taipei on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Tatung won 0-1.

Taipower - NTUPES

Taipower - NTUPES

Taipower played NTUPES at the Premier League of Chinese Taipei on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Taipower won 4-0.

Southern District - Resources Capital

Southern District - Resources Capital

Southern District played Resources Capital at the Premier League of Hong Kong on May 5. The match kicked off 07:00 UTC. Southern District won 4-1.

Al-Shorta - Naft Maysan

Al-Shorta - Naft Maysan

Al-Shorta played Naft Maysan at the Super League of Iraq on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. Al-Shorta won 3-1.

Consadole Sapporo - Sagan Tosu

Consadole Sapporo - Sagan Tosu

Consadole Sapporo played Sagan Tosu at the J-League Cup of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC. Consadole Sapporo won 2-1.

Oita Trinita - Tokushima Vortis

Oita Trinita - Tokushima Vortis

Oita Trinita played Tokushima Vortis at the J-League Cup of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos

Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos

Sanfrecce Hiroshima played Yokohama F. Marinos at the J-League Cup of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai

Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai

Shimizu S-Pulse played Vegalta Sendai at the J-League Cup of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC. Shimizu S-Pulse won 4-1.

Yokohama FC - Shonan Bellmare

Yokohama FC - Shonan Bellmare

Yokohama FC played Shonan Bellmare at the J-League Cup of Japan on May 5. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kashima Antlers - Avispa Fukuoka

Kashima Antlers - Avispa Fukuoka

Kashima Antlers played Avispa Fukuoka at the J-League Cup of Japan on May 5. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vissel Kobe - F.C.Tokyo

Vissel Kobe - F.C.Tokyo

Vissel Kobe played F.C.Tokyo at the J-League Cup of Japan on May 5. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds

Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds

Kashiwa Reysol played Urawa Red Diamonds at the J-League Cup of Japan on May 5. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Gifu - Azul Claro Numazu

Gifu - Azul Claro Numazu

Gifu played Azul Claro Numazu at the J-League 3 of Japan on May 5. The match kicked off 07:00 UTC. Gifu won 3-1.

Kyzyl-Zhar-2 - Kyran

Kyzyl-Zhar-2 - Kyran

Kyzyl-Zhar-2 played Kyran at the 1 Division of Kazakhstan on May 5. The match kicked off 08:00 UTC. Kyran won 1-2.

Ekibastuz - Okzhepes

Ekibastuz - Okzhepes

Ekibastuz played Okzhepes at the 1 Division of Kazakhstan on May 5. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Akademiya Ontustik - Taraz Karatau

Akademiya Ontustik - Taraz Karatau

Akademiya Ontustik played Taraz Karatau at the 1 Division of Kazakhstan on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Akademiya Ontustik won 2-1.

Baykonur - Maqtaaral

Baykonur - Maqtaaral

Baykonur played Maqtaaral at the 1 Division of Kazakhstan on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Maqtaaral won 0-1.

Kairat-2 - Igilik

Kairat-2 - Igilik

Kairat-2 played Igilik at the 1 Division of Kazakhstan on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Kairat-2 won 5-1.

Shakhtar Bulat - Aksu

Shakhtar Bulat - Aksu

Shakhtar Bulat played Aksu at the 1 Division of Kazakhstan on May 5. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Goyang Citizen - Jeonju Citizen

Goyang Citizen - Jeonju Citizen

Goyang Citizen played Jeonju Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 5. The match kicked off 05:00 UTC. Jeonju Citizen won 1-2.

Seoul United - Pyeongchang United

Seoul United - Pyeongchang United

Seoul United played Pyeongchang United at the K4 League of Korea Republic on May 5. The match kicked off 05:00 UTC. Pyeongchang United won 0-1.

Dangjin Citizen - Siheung Citizen

Dangjin Citizen - Siheung Citizen

Dangjin Citizen played Siheung Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 5. The match kicked off 06:00 UTC. Dangjin Citizen won 1-0.

Gangwon-2 - Chungju Citizen

Gangwon-2 - Chungju Citizen

Gangwon-2 played Chungju Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 5. The match kicked off 06:00 UTC. Chungju Citizen won 2-3.

Geoje Citizen - Yangpyeong

Geoje Citizen - Yangpyeong

Geoje Citizen played Yangpyeong at the K4 League of Korea Republic on May 5. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Namdong - Chuncheon

Namdong - Chuncheon

Namdong played Chuncheon at the K4 League of Korea Republic on May 5. The match kicked off 06:00 UTC. Namdong won 3-0.

Yeoju Citizen - Seoul Jungnang

Yeoju Citizen - Seoul Jungnang

Yeoju Citizen played Seoul Jungnang at the K4 League of Korea Republic on May 5. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pocheon - Jinju Citizen

Pocheon - Jinju Citizen

Pocheon played Jinju Citizen at the K4 League of Korea Republic on May 5. The match kicked off 09:00 UTC. Pocheon won 2-0.

Sabah - Melaka Utd

Sabah - Melaka Utd

Sabah played Melaka Utd at the Super League of Malaysia on May 5. The match kicked off 13:15 UTC. Sabah won 3-1.

Pahang - Selangor FC

Pahang - Selangor FC

Pahang played Selangor FC at the Super League of Malaysia on May 5. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Petaling Jaya City - Perak

Petaling Jaya City - Perak

Petaling Jaya City played Perak at the Super League of Malaysia on May 5. The match kicked off 14:00 UTC. Perak won 0-1.

Al Markhiya - Al Sailiya SC

Al Markhiya - Al Sailiya SC

Al Markhiya played Al Sailiya SC at the QFA Cup, Playoffs of Qatar on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. Al Sailiya SC won 0-1.

Jabala - Hottin

Jabala - Hottin

Jabala played Hottin at the National cup of Syria on May 5. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

An Giang - Long An Tan An

An Giang - Long An Tan An

An Giang played Long An Tan An at the V League 2 of Vietnam on May 5. The match kicked off 08:30 UTC. Long An Tan An won 0-1.

Can Tho - Phu Dong

Can Tho - Phu Dong

Can Tho played Phu Dong at the V League 2 of Vietnam on May 5. The match kicked off 10:00 UTC. Can Tho won 1-0.

Cong An Nihan Dan - Bong Da Hue

Cong An Nihan Dan - Bong Da Hue

Cong An Nihan Dan are playing Bong Da Hue at the V League 2 of Vietnam on May 5.

Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc

Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc

Ba Ria Vung Tau played Binh Phuoc at the V League 2 of Vietnam on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Binh Phuoc won 1-3.

Desportivo Huila - Sporting Cabinda

Desportivo Huila - Sporting Cabinda

Desportivo Huila are playing Sporting Cabinda at the Girabola of Angola on May 5. The match will kick off 14:30 UTC.

Dragons - Hodio

Dragons - Hodio

Dragons are playing Hodio at the Championat National, Championship round of Benin on May 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Dynamo Parakou - Eternel

Dynamo Parakou - Eternel

Dynamo Parakou are playing Eternel at the Championat National, Championship round of Benin on May 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Loto - ASOS

Loto - ASOS

Loto are playing ASOS at the Championat National, Championship round of Benin on May 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Requins - Buffles du Borgou

Requins - Buffles du Borgou

Requins are playing Buffles du Borgou at the Championat National, Championship round of Benin on May 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Police BF - ASF Dioulasso

Police BF - ASF Dioulasso

Police BF are playing ASF Dioulasso at the Premier League of Burkina Faso on May 5.

Colombe - Cotonsport

Colombe - Cotonsport

Colombe played Cotonsport at the Elite One of Cameroon on May 5. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Renaissance - Vita Club

FC Renaissance - Vita Club

FC Renaissance played Vita Club at the Super Ligue of Dr Congo on May 5. The match kicked off 14:30 UTC. Vita Club won 0-2.

FC Simba - Dauphins Noirs

FC Simba - Dauphins Noirs

FC Simba played Dauphins Noirs at the Super Ligue of Dr Congo on May 5. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Aswan FC - Al Masry Port Said

Aswan FC - Al Masry Port Said

Aswan FC played Al Masry Port Said at the Premier League of Egypt on May 5. The match kicked off 19:30 UTC. Al Masry Port Said won 2-3.

Ceramica Cleopatra - Al Mokawloon

Ceramica Cleopatra - Al Mokawloon

Ceramica Cleopatra played Al Mokawloon at the Premier League of Egypt on May 5. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ismaily SC - El Gounah

Ismaily SC - El Gounah

Ismaily SC played El Gounah at the Premier League of Egypt on May 5. The match kicked off 19:30 UTC. Ismaily SC won 3-2.

Misr El-Maqasha - Talaea El Geish

Misr El-Maqasha - Talaea El Geish

Misr El-Maqasha played Talaea El Geish at the Premier League of Egypt on May 5. The match kicked off 19:30 UTC. Talaea El Geish won 0-2.

Dire Dawa Kenema - Adama Kenema

Dire Dawa Kenema - Adama Kenema

Dire Dawa Kenema are playing Adama Kenema at the Premier League of Ethiopia on May 6. The match will kick off 07:00 UTC.

Douannes de Sikasso - Real Bamako

Douannes de Sikasso - Real Bamako

Douannes de Sikasso are playing Real Bamako at the Premier League of Mali on May 5. The match will kick off 16:30 UTC.

USC Kita - Bougouni

USC Kita - Bougouni

USC Kita are playing Bougouni at the Premier League of Mali on May 5. The match will kick off 16:30 UTC.

COB - Bakaridjan

COB - Bakaridjan

COB played Bakaridjan at the Premier League of Mali on May 5. The match kicked off 17:00 UTC. COB won 1-0.

Stade Malien - Duguwolofila

Stade Malien - Duguwolofila

Stade Malien played Duguwolofila at the Premier League of Mali on May 5. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

LC Ba - CAS de Sevare

LC Ba - CAS de Sevare

LC Ba played CAS de Sevare at the Premier League of Mali on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. LC Ba won 2-1.

FUS Rabat - RSB Berkane

FUS Rabat - RSB Berkane

FUS Rabat are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on May 5. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FAR Rabat - RCA Casablanca

FAR Rabat - RCA Casablanca

FAR Rabat are playing RCA Casablanca at the National Cup of Morocco on May 5. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

WAC Casablanca - Chabab Mohammedia

WAC Casablanca - Chabab Mohammedia

WAC Casablanca are playing Chabab Mohammedia at the National Cup of Morocco on May 5. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Enyimba - Ifeanyi Ubah

Enyimba - Ifeanyi Ubah

Enyimba played Ifeanyi Ubah at the NPFL of Nigeria on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gorilla - Bugesera

Gorilla - Bugesera

Gorilla are playing Bugesera at the National League of Rwanda on May 5. The match will kick off 10:30 UTC.

Muhanga - APR

Muhanga - APR

Muhanga played APR at the National League of Rwanda on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. APR won 1-3.

Gasogi United - Rutsiro

Gasogi United - Rutsiro

Gasogi United played Rutsiro at the National League of Rwanda on May 5. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kiyovu Sports - Rayon Sports

Kiyovu Sports - Rayon Sports

Kiyovu Sports played Rayon Sports at the National League of Rwanda on May 5. The match kicked off 13:30 UTC. Kiyovu Sports won 3-2.

Bizana Pondo Chiefs - Cape Town All Stars

Bizana Pondo Chiefs - Cape Town All Stars

Bizana Pondo Chiefs played Cape Town All Stars at the Division 1 of South Africa on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Cape Town All Stars won 2-3.

Cape Umoya United - Polokwane City

Cape Umoya United - Polokwane City

Cape Umoya United played Polokwane City at the Division 1 of South Africa on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Cape Umoya United won 1-0.

Free State Stars - Steenberg United

Free State Stars - Steenberg United

Free State Stars played Steenberg United at the Division 1 of South Africa on May 5. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pretoria Callies - Sekhukhune United

Pretoria Callies - Sekhukhune United

Pretoria Callies played Sekhukhune United at the Division 1 of South Africa on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Sekhukhune United won 1-2.

TS Sporting - Richards Bay

TS Sporting - Richards Bay

TS Sporting played Richards Bay at the Division 1 of South Africa on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. TS Sporting won 1-0.

Uthongathi - Pretoria Univ.

Uthongathi - Pretoria Univ.

Uthongathi played Pretoria Univ. at the Division 1 of South Africa on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Uthongathi won 1-0.

JKT Tanzania - Namungo

JKT Tanzania - Namungo

JKT Tanzania played Namungo at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. JKT Tanzania won 1-0.

Dynamic Togolais - OTR

Dynamic Togolais - OTR

Dynamic Togolais played OTR at the Championnat National of Togo on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. OTR won 1-3.

Entente-2 - Anges Notse

Entente-2 - Anges Notse

Entente-2 played Anges Notse at the Championnat National of Togo on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gbohloe-su Des Lacs - Togo Port

Gbohloe-su Des Lacs - Togo Port

Gbohloe-su Des Lacs played Togo Port at the Championnat National of Togo on May 5. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ifodje - Semassi

Ifodje - Semassi

Ifodje played Semassi at the Championnat National of Togo on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Ifodje won 2-1.

Koroki - ASKO de Kara

Koroki - ASKO de Kara

Koroki played ASKO de Kara at the Championnat National of Togo on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. ASKO de Kara won 0-4.

Maranatha Fiokpo - Gomido

Maranatha Fiokpo - Gomido

Maranatha Fiokpo played Gomido at the Championnat National of Togo on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Maranatha Fiokpo won 3-1.

Sara Sport - Kara

Sara Sport - Kara

Sara Sport played Kara at the Championnat National of Togo on May 5. The match kicked off 15:00 UTC. Kara won 0-2.

Unisport - Binah

Unisport - Binah

Unisport are playing Binah at the Championnat National of Togo on May 5. The match will kick off 15:00 UTC.

Club Africain - Esperance

Club Africain - Esperance

Club Africain played Esperance at the Ligue 1 of Tunisia on May 5. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kairouanaise - Bizertin

Kairouanaise - Bizertin

Kairouanaise played Bizertin at the Ligue 1 of Tunisia on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. Bizertin won 1-4.

Olympique Beja - Ben Guerdane

Olympique Beja - Ben Guerdane

Olympique Beja played Ben Guerdane at the Ligue 1 of Tunisia on May 5. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rejiche - Metlaoui

Rejiche - Metlaoui

Rejiche played Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. Rejiche won 1-0.

Sfaxien - AS Slimane

Sfaxien - AS Slimane

Sfaxien played AS Slimane at the Ligue 1 of Tunisia on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. AS Slimane won 0-1.

Stade Tunis - Etoile du Sahel

Stade Tunis - Etoile du Sahel

Stade Tunis played Etoile du Sahel at the Ligue 1 of Tunisia on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. Stade Tunis won 1-0.

Tataouine - Monastir

Tataouine - Monastir

Tataouine played Monastir at the Ligue 1 of Tunisia on May 5. The match kicked off 12:30 UTC. Tataouine won 3-1.

Buildcon - Prison Leopards

Buildcon - Prison Leopards

Buildcon played Prison Leopards at the Super League of Zambia on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Buildcon won 2-1.

Lusaka Dynamos - Indeni

Lusaka Dynamos - Indeni

Lusaka Dynamos played Indeni at the Super League of Zambia on May 5. The match kicked off 11:00 UTC. Indeni won 1-2.

Lumwana Radiants - Zanaco

Lumwana Radiants - Zanaco

Lumwana Radiants played Zanaco at the Super League of Zambia on May 5. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Forest Rangers - Green Buffaloes FC

Forest Rangers - Green Buffaloes FC

Forest Rangers played Green Buffaloes FC at the Super League of Zambia on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Green Buffaloes FC won 1-2.

Kabwe Warriors - Power Dynamos

Kabwe Warriors - Power Dynamos

Kabwe Warriors played Power Dynamos at the Super League of Zambia on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. Kabwe Warriors won 1-0.

NAPSA Stars - Kitwe United

NAPSA Stars - Kitwe United

NAPSA Stars played Kitwe United at the Super League of Zambia on May 5. The match kicked off 13:00 UTC. NAPSA Stars won 2-0.

Young Green Eagles - Red Arrows FC

Young Green Eagles - Red Arrows FC

Young Green Eagles played Red Arrows FC at the Super League of Zambia on May 5. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Firpo - Isidro Metapan

Firpo - Isidro Metapan

Firpo are playing Isidro Metapan at the Final Stages of El Salvador on May 5. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and Firpo are winning 1-0.

Aguila - Alianza

Aguila - Alianza

Aguila are playing Alianza at the Final Stages of El Salvador on May 5. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

FAS - Municipal Limeno

FAS - Municipal Limeno

FAS are playing Municipal Limeno at the Final Stages of El Salvador on May 5. The match kicked off 21:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Santa Tecla - 11 Deportivo

Santa Tecla - 11 Deportivo

Santa Tecla are playing 11 Deportivo at the Final Stages of El Salvador on May 6. The match will kick off 01:00 UTC.

Deportivo Sanarate - Guastatoya

Deportivo Sanarate - Guastatoya

Deportivo Sanarate played Guastatoya at the Liga Nacional, Final Stages of Guatemala on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. Deportivo Sanarate won 2-0.

FC Sacachispas - CSD Comunicaciones

FC Sacachispas - CSD Comunicaciones

FC Sacachispas are playing CSD Comunicaciones at the Liga Nacional, Final Stages of Guatemala on May 6. The match will kick off 01:00 UTC.

CD Olimpia - Real Espana

CD Olimpia - Real Espana

CD Olimpia are playing Real Espana at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on May 6. The match will kick off 01:00 UTC.

Honduras Progreso - UPNFM

Honduras Progreso - UPNFM

Honduras Progreso are playing UPNFM at the Clausura, 2nd phase of Honduras on May 6. The match will kick off 01:00 UTC.

Tepatitlan - Mineros Zacatecas

Tepatitlan - Mineros Zacatecas

Tepatitlan are playing Mineros Zacatecas at the Liga de Expansion, Final Stages of Mexico on May 5. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Chinandega - Walter Ferreti

Chinandega - Walter Ferreti

Chinandega are playing Walter Ferreti at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on May 5. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Juventus Managua - Junior Managua

Juventus Managua - Junior Managua

Juventus Managua are playing Junior Managua at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on May 5. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Real Madriz - Jalapa FC

Real Madriz - Jalapa FC

Real Madriz are playing Jalapa FC at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on May 5. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Sporting San Miguelito - Costa del Este

Sporting San Miguelito - Costa del Este

Sporting San Miguelito are playing Costa del Este at the LFP, Apertura of Panama on May 6. The match will kick off 00:30 UTC.

Los Angeles Galaxy-2 - Las Vegas Lights

Los Angeles Galaxy-2 - Las Vegas Lights

Los Angeles Galaxy-2 are playing Las Vegas Lights at the USL Championship of Usa on May 6. The match will kick off 02:30 UTC.

Ponte Preta - Guarani

Ponte Preta - Guarani

Ponte Preta are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on May 6. The match will kick off 00:00 UTC.

Bahia de Feira - Unirb

Bahia de Feira - Unirb

Bahia de Feira are playing Unirb at the Baiano 1 of Brasil on May 5. The match will kick off 22:30 UTC.

Doce Mel - Juazeirense

Doce Mel - Juazeirense

Doce Mel are playing Juazeirense at the Baiano 1 of Brasil on May 5. The match will kick off 22:30 UTC.

Jacuipense - Bahia

Jacuipense - Bahia

Jacuipense are playing Bahia at the Baiano 1 of Brasil on May 5. The match will kick off 22:30 UTC.

Vitoria - Fluminense de Feira

Vitoria - Fluminense de Feira

Vitoria are playing Fluminense de Feira at the Baiano 1 of Brasil on May 5. The match will kick off 22:30 UTC.

Vitoria da Conquista - Alagoinhas

Vitoria da Conquista - Alagoinhas

Vitoria da Conquista are playing Alagoinhas at the Baiano 1 of Brasil on May 5. The match will kick off 22:30 UTC.

Salgueiro - Vera Cruz

Salgueiro - Vera Cruz

Salgueiro are playing Vera Cruz at the Pernambucano 1, Final Stages of Brasil on May 5. The match kicked off 21:45 UTC. It's the first half and Salgueiro are winning 1-0.

Santa Cruz - Afogados

Santa Cruz - Afogados

Santa Cruz are playing Afogados at the Pernambucano 1, Final Stages of Brasil on May 6. The match will kick off 00:00 UTC.

Vila Nova - Aparecidense

Vila Nova - Aparecidense

Vila Nova are playing Aparecidense at the Goiano 1, Final Stages of Brasil on May 5. The match will kick off 23:30 UTC.

Caucaia - Atletico Cearense

Caucaia - Atletico Cearense

Caucaia played Atletico Cearense at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 5. The match kicked off 18:30 UTC. Atletico Cearense won 0-6.

Pacajus - Fortaleza

Pacajus - Fortaleza

Pacajus played Fortaleza at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 5. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ferroviario - Icasa

Ferroviario - Icasa

Ferroviario are playing Icasa at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 6. The match will kick off 00:45 UTC.

Botafogo PB - Sao Paulo Crystal

Botafogo PB - Sao Paulo Crystal

Botafogo PB are playing Sao Paulo Crystal at the Paraibano of Brasil on May 5. The match will kick off 23:00 UTC.

CRB Maceio - Jacyoba

CRB Maceio - Jacyoba

CRB Maceio are playing Jacyoba at the Alagoano of Brasil on May 5. The match will kick off 23:00 UTC.

CSE - CSA

CSE - CSA

CSE are playing CSA at the Alagoano of Brasil on May 5. The match will kick off 23:00 UTC.

Coruripe AL - Alianca

Coruripe AL - Alianca

Coruripe AL are playing Alianca at the Alagoano of Brasil on May 5. The match will kick off 23:00 UTC.

Murici - ASA

Murici - ASA

Murici are playing ASA at the Alagoano of Brasil on May 5. The match will kick off 23:00 UTC.

Dourados - Operario MS

Dourados - Operario MS

Dourados played Operario MS at the Sul-Matogrossense of Brasil on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. Dourados won 2-1.

Comercial MS - Aquidauanense

Comercial MS - Aquidauanense

Comercial MS are playing Aquidauanense at the Sul-Matogrossense of Brasil on May 6. The match will kick off 00:00 UTC.

Retro FC - Central SC

Retro FC - Central SC

Retro FC played Central SC at the Pernambucano 1, Relegation round of Brasil on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Retro FC won 2-1.

Sete de Setembro - Academica Vitoria

Sete de Setembro - Academica Vitoria

Sete de Setembro played Academica Vitoria at the Pernambucano 1, Relegation round of Brasil on May 5. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Globo - ABC Natal

Globo - ABC Natal

Globo played ABC Natal at the Potiguar, 2nd phase of Brasil on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. ABC Natal won 1-2.

Forca e Luz - America RN

Forca e Luz - America RN

Forca e Luz are playing America RN at the Potiguar, 2nd phase of Brasil on May 5. The match will kick off 23:45 UTC.

ABC Natal U-20 - Avai U-20

ABC Natal U-20 - Avai U-20

ABC Natal U-20 played Avai U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Avai U-20 won 0-3.

Botafogo U-20 - Sao Jose EC U-20

Botafogo U-20 - Sao Jose EC U-20

Botafogo U-20 played Sao Jose EC U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Botafogo U-20 won 2-0.

Coritiba U-20 - Bahia U-20

Coritiba U-20 - Bahia U-20

Coritiba U-20 played Bahia U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Coritiba U-20 won 1-0.

Uniao ABC U-20 - Floresta U-20

Uniao ABC U-20 - Floresta U-20

Uniao ABC U-20 played Floresta U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. Floresta U-20 won 1-2.

Atletico-MG U-20 - Galvez U-20

Atletico-MG U-20 - Galvez U-20

Atletico-MG U-20 played Galvez U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on May 5. The match kicked off 20:00 UTC. Atletico-MG U-20 won 5-0.

Sao Raimundo RR U-20 - Vasco U-20

Sao Raimundo RR U-20 - Vasco U-20

Sao Raimundo RR U-20 played Vasco U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on May 5. The match kicked off 20:00 UTC. Vasco U-20 won 1-3.

Palmeiras U-20 - Nautico U-20

Palmeiras U-20 - Nautico U-20

Palmeiras U-20 are playing Nautico U-20 at the Copa do Brasil U-20 of Brasil on May 5. The match will kick off 23:00 UTC.

Ferroviaria - Rio Branco VN

Ferroviaria - Rio Branco VN

Ferroviaria are playing Rio Branco VN at the Capiaxaba, Playoffs of Brasil on May 5. The match will kick off 18:00 UTC.

Serra - Rio Branco ES

Serra - Rio Branco ES

Serra are playing Rio Branco ES at the Capiaxaba, Playoffs of Brasil on May 5. The match kicked off 21:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sergipe - Confianca

Sergipe - Confianca

Sergipe played Confianca at the Sergipano, Playoffs of Brasil on May 5. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

URT - Pouso Alegre

URT - Pouso Alegre

URT are playing Pouso Alegre at the Mineiro 1, 5-8 place of Brasil on May 5. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tuna Luso - Itupiranga

Tuna Luso - Itupiranga

Tuna Luso played Itupiranga at the Paraense, Plyaoffs of Brasil on May 5. The match kicked off 18:00 UTC. Itupiranga won 0-1.

Independente PA - Castanhal

Independente PA - Castanhal

Independente PA played Castanhal at the Paraense, Plyaoffs of Brasil on May 5. The match kicked off 19:00 UTC. Castanhal won 1-2.

Paysandu - Bragantino PA

Paysandu - Bragantino PA

Paysandu are playing Bragantino PA at the Paraense, Plyaoffs of Brasil on May 5. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atletico Huila - Cortulua

Atletico Huila - Cortulua

Atletico Huila are playing Cortulua at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 5.

Leones - Fortaleza JS

Leones - Fortaleza JS

Leones played Fortaleza JS at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 5. The match kicked off 20:15 UTC. Leones won 3-0.