Czech Republic National cup Live Scores & Results, Live Stream & Video Highlights

Latest Results
November 28th
Opava0 - 0Sparta PrahaFull TimeFT

Opava - Sparta Praha

Opava played Sparta Praha at the National cup of Czech Republic on November 28. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

November 16th
Slavia Praha3 - 1ChrudimFull TimeFT

Slavia Praha - Chrudim

Slavia Praha played Chrudim at the National cup of Czech Republic on November 16. The match kicked off 17:30 UTC. Slavia Praha won 3-1.

Dukla Praha1 - 3TepliceFull TimeFT

Dukla Praha - Teplice

Dukla Praha played Teplice at the National cup of Czech Republic on November 16. The match kicked off 16:00 UTC. Teplice won 1-3.

November 15th
Liberec1 - 0SlovackoFull TimeFT

Liberec - Slovacko

Liberec played Slovacko at the National cup of Czech Republic on November 15. The match kicked off 16:30 UTC. Liberec won 1-0.

Olomouc2 - 1ZlinFull TimeFT

Olomouc - Zlin

Olomouc played Zlin at the National cup of Czech Republic on November 15. The match kicked off 16:00 UTC. Olomouc won 2-1.

November 7th
Pribram1 - 2Bohemians 1905Full TimeFT

Pribram - Bohemians 1905

Pribram played Bohemians 1905 at the National cup of Czech Republic on November 7. The match kicked off 15:00 UTC. Bohemians 1905 won 1-2.

October 31st
Plzen2 - 3OstravaAfter Extra TimeAET

Plzen - Ostrava

Plzen played Ostrava at the National cup of Czech Republic on October 31. The match kicked off 16:30 UTC. Ostrava won 2-3 in the extra time.

Karvina1 - 0JablonecFull TimeFT

Karvina - Jablonec

Karvina played Jablonec at the National cup of Czech Republic on October 31. The match kicked off 14:30 UTC. Karvina won 1-0.

October 13th
Pardubice1 - 2JablonecFull TimeFT

Pardubice - Jablonec

Pardubice played Jablonec at the National cup of Czech Republic on October 13. The match kicked off 11:30 UTC. Jablonec won 1-2.

October 12th
Zizkov0 - 1Dukla PrahaFull TimeFT

Zizkov - Dukla Praha

Zizkov played Dukla Praha at the National cup of Czech Republic on October 12. The match kicked off 16:00 UTC. Dukla Praha won 0-1.

Opava1 - 0JihlavaFull TimeFT

Opava - Jihlava

Opava played Jihlava at the National cup of Czech Republic on October 12. The match kicked off 15:00 UTC. Opava won 1-0.

October 11th
Vyskov1 - 5PlzenFull TimeFT

Vyskov - Plzen

Vyskov played Plzen at the National cup of Czech Republic on October 11. The match kicked off 14:00 UTC. Plzen won 1-5.

October 10th
Karvina2 - 0TaborskoFull TimeFT

Karvina - Taborsko

Karvina played Taborsko at the National cup of Czech Republic on October 10. The match kicked off 15:00 UTC. Karvina won 2-0.

October 3rd
Bohemians 19051 - 0BudejoviceFull TimeFT

Bohemians 1905 - Budejovice

Bohemians 1905 played Budejovice at the National cup of Czech Republic on October 3. The match kicked off 16:00 UTC. Bohemians 1905 won 1-0.

October 2nd
Slavoj Polna1 - 4Sparta PrahaFull TimeFT

Slavoj Polna - Sparta Praha

Slavoj Polna played Sparta Praha at the National cup of Czech Republic on October 2. The match kicked off 13:30 UTC. Sparta Praha won 1-4.

September 26th
Slavia Praha2 - 0Usti nad LabemFull TimeFT

Slavia Praha - Usti nad Labem

Slavia Praha played Usti nad Labem at the National cup of Czech Republic on September 26. The match kicked off 16:30 UTC. Slavia Praha won 2-0.

Brno0 - 1LiberecFull TimeFT

Brno - Liberec

Brno played Liberec at the National cup of Czech Republic on September 26. The match kicked off 16:00 UTC. Liberec won 0-1.

Olomouc7 - 0TrinecFull TimeFT

Olomouc - Trinec

Olomouc played Trinec at the National cup of Czech Republic on September 26. The match kicked off 15:00 UTC. Olomouc won 7-0.

Radotin0 - 5SlovackoFull TimeFT

Radotin - Slovacko

Radotin played Slovacko at the National cup of Czech Republic on September 26. The match kicked off 14:00 UTC. Slovacko won 0-5.

Loko Vltavin1 - 2TepliceFull TimeFT

Loko Vltavin - Teplice

Loko Vltavin played Teplice at the National cup of Czech Republic on September 26. The match kicked off 14:00 UTC. Teplice won 1-2.

Pribram4 - 1VlasimFull TimeFT

Pribram - Vlasim

Pribram played Vlasim at the National cup of Czech Republic on September 26. The match kicked off 14:00 UTC. Pribram won 4-1.

September 25th
Sokolov1 - 2OstravaFull TimeFT

Sokolov - Ostrava

Sokolov played Ostrava at the National cup of Czech Republic on September 25. The match kicked off 14:00 UTC. Ostrava won 1-2.

Chrudim2 - 0BoleslavFull TimeFT

Chrudim - Boleslav

Chrudim played Boleslav at the National cup of Czech Republic on September 25. The match kicked off 14:00 UTC. Chrudim won 2-0.

Slavicin3 - 9ZlinFull TimeFT

Slavicin - Zlin

Slavicin played Zlin at the National cup of Czech Republic on September 25. The match kicked off 14:00 UTC. Zlin won 3-9.

September 5th
Hanacka0 - 5ZlinFull TimeFT

Hanacka - Zlin

Hanacka played Zlin at the National cup of Czech Republic on September 5. The match kicked off 16:00 UTC. Zlin won 0-5.

Sokol Tasovice2 - 5SlovackoFull TimeFT

Sokol Tasovice - Slovacko

Sokol Tasovice played Slovacko at the National cup of Czech Republic on September 5. The match kicked off 15:00 UTC. Slovacko won 2-5.

Rosice0 - 2BrnoFull TimeFT

Rosice - Brno

Rosice played Brno at the National cup of Czech Republic on September 5. The match kicked off 15:00 UTC. Brno won 0-2.

Stechovice1 - 5LiberecFull TimeFT

Stechovice - Liberec

Stechovice played Liberec at the National cup of Czech Republic on September 5. The match kicked off 15:00 UTC. Liberec won 1-5.

Sokol Zapy1 - 4PribramFull TimeFT

Sokol Zapy - Pribram

Sokol Zapy played Pribram at the National cup of Czech Republic on September 5. The match kicked off 15:00 UTC. Pribram won 1-4.

September 4th
Kladno1 - 2Usti nad LabemFull TimeFT

Kladno - Usti nad Labem

Kladno played Usti nad Labem at the National cup of Czech Republic on September 4. The match kicked off 15:00 UTC. Usti nad Labem won 1-2.

Ever wondered how you can stream the matches of the National cup of Czech Republic for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Czech Republic's National cup in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Czech Republic National cup's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the National cup's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Czech Republic's National cup matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Czech Republic National cup's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the National cup of Czech Republic. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Czech Republic National cup's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the National cup of Czech Republic.

Matchday Live
HuescaAthletic Bilbao20:00

Huesca - Athletic Bilbao

Huesca are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

NurnbergBorussia Dortmund19:30

Nurnberg - Borussia Dortmund

Nurnberg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

RomaBologna19:30

Roma - Bologna

Roma are playing Bologna at the Serie A of Italy on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

ChelseaManchester United19:30

Chelsea - Manchester United

Chelsea are playing Manchester United at the FA Cup of England on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

AvesBenfica20:15

Aves - Benfica

Aves are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on February 18. The match will kick off 20:15 UTC.

Dukla PrahaSparta Praha17:00

Dukla Praha - Sparta Praha

Dukla Praha are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MidtjyllandAaB Aalborg18:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MetzBeziers19:45

Metz - Beziers

Metz are playing Beziers at the Ligue 2 of France on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

1860 MunchenAalen18:00

1860 Munchen - Aalen

1860 Munchen are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ApollonPAOK17:00

Apollon - PAOK

Apollon are playing PAOK at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

OFILamia17:30

OFI - Lamia

OFI are playing Lamia at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Wisla KrakowSlask17:00

Wisla Krakow - Slask

Wisla Krakow are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Concordia ChiajnaSteaua18:00

Concordia Chiajna - Steaua

Concordia Chiajna are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

AntalyasporIstanbul Basaksehir17:00

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Eskisehirspor0 - 0Denizlispor10'

Eskisehirspor - Denizlispor

Eskisehirspor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on February 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Argentinos JuniorsEstudiantes de La Plata22:00

Argentinos Juniors - Estudiantes de La Plata

Argentinos Juniors are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RacingGodoy Cruz00:10

Racing - Godoy Cruz

Racing are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Generali DiazDeportivo Capiata21:45

Generali Diaz - Deportivo Capiata

Generali Diaz are playing Deportivo Capiata at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 21:45 UTC.

Nacional AsuncionSol de America23:45

Nacional Asuncion - Sol de America

Nacional Asuncion are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 23:45 UTC.

Molinos El PirataReal Garcilaso20:30

Molinos El Pirata - Real Garcilaso

Molinos El Pirata are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza UniversidadAcademia Cantolao01:00

Alianza Universidad - Academia Cantolao

Alianza Universidad are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 19. The match will kick off 01:00 UTC.

OB OdenseFredericiaCanceledCanc

OB Odense - Fredericia

OB Odense are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on February 18.

OleksandriaAlashkertPostponedPst

Oleksandria - Alashkert

Oleksandria are playing Alashkert at the Club Friendlies of International on February 18.

RostovViking FKCanceledCanc

Rostov - Viking FK

Rostov are playing Viking FK at the Club Friendlies of International on February 18.

Sibir8 - 2ShirakFull TimeFT

Sibir - Shirak

Sibir played Shirak at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Sibir won 8-2.

Viking FK2 - 0SandefjordFull TimeFT

Viking FK - Sandefjord

Viking FK played Sandefjord at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Viking FK won 2-0.

Dinamo Minsk1 - 2TomFull TimeFT

Dinamo Minsk - Tom

Dinamo Minsk played Tom at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Tom won 1-2.

KuPSNest-SotraCanceledCanc

KuPS - Nest-Sotra

KuPS are playing Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 18.

Akhmat Groznyi5 - 0PetrocubFull TimeFT

Akhmat Groznyi - Petrocub

Akhmat Groznyi played Petrocub at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Akhmat Groznyi won 5-0.

Arsenal T2 - 3KairatFull TimeFT

Arsenal T - Kairat

Arsenal T played Kairat at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Kairat won 2-3.

Rostov0 - 0Ventspils35'

Rostov - Ventspils

Rostov are playing Ventspils at the Club Friendlies of International on February 18. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Antwerp U-21Anderlecht U-2118:30

Antwerp U-21 - Anderlecht U-21

Antwerp U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Standard U-21Gent U-2118:30

Standard U-21 - Gent U-21

Standard U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21Lokeren U-2119:00

Cercle Brugge U-21 - Lokeren U-21

Cercle Brugge U-21 are playing Lokeren U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Charleroi U-21Kortrijk U-2118:30

Charleroi U-21 - Kortrijk U-21

Charleroi U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Eupen U-21Waasland U-2118:30

Eupen U-21 - Waasland U-21

Eupen U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Mouscron U-21Sint-Truiden U-2118:30

Mouscron U-21 - Sint-Truiden U-21

Mouscron U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Oostende U-21Zulte-Waregem U-2118:30

Oostende U-21 - Zulte-Waregem U-21

Oostende U-21 are playing Zulte-Waregem U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Bohemians 1905 U-211 - 5Hradec Kralove U-21Full TimeFT

Bohemians 1905 U-21 - Hradec Kralove U-21

Bohemians 1905 U-21 played Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Hradec Kralove U-21 won 1-5.

Liberec U-215 - 1Dukla Praha U-21Full TimeFT

Liberec U-21 - Dukla Praha U-21

Liberec U-21 played Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Liberec U-21 won 5-1.

Pribram U-211 - 2Sparta Prague U-21Full TimeFT

Pribram U-21 - Sparta Prague U-21

Pribram U-21 played Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Sparta Prague U-21 won 1-2.

Budejovice U-211 - 0Slavia Praha U-21Full TimeFT

Budejovice U-21 - Slavia Praha U-21

Budejovice U-21 played Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Budejovice U-21 won 1-0.

Plzen U-211 - 2Boleslav U-21Full TimeFT

Plzen U-21 - Boleslav U-21

Plzen U-21 played Boleslav U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Boleslav U-21 won 1-2.

Ostrava U-211 - 1Trinec U-21Full TimeFT

Ostrava U-21 - Trinec U-21

Ostrava U-21 played Trinec U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Horsens-22 - 0FC Nordsjaelland-2Full TimeFT

Horsens-2 - FC Nordsjaelland-2

Horsens-2 played FC Nordsjaelland-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Horsens-2 won 2-0.

Vendsyssel-24 - 2Hobro-2Full TimeFT

Vendsyssel-2 - Hobro-2

Vendsyssel-2 played Hobro-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 12:00 UTC. Vendsyssel-2 won 4-2.

Vejle-23 - 2Sonderjylland-2Full TimeFT

Vejle-2 - Sonderjylland-2

Vejle-2 played Sonderjylland-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Vejle-2 won 3-2.

Viborg-20 - 1Randers-2Full TimeFT

Viborg-2 - Randers-2

Viborg-2 played Randers-2 at the Reserve League, 2nd Phase, Group Stage of Denmark on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Randers-2 won 0-1.

Everton U-23Blackburn U-2319:00

Everton U-23 - Blackburn U-23

Everton U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Ham U-23Liverpool U-2319:00

West Ham U-23 - Liverpool U-23

West Ham U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa U-23Middlesbrough U-2319:00

Aston Villa U-23 - Middlesbrough U-23

Aston Villa U-23 are playing Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke City U-23Manchester Utd U-2319:00

Stoke City U-23 - Manchester Utd U-23

Stoke City U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Brom U-23Sunderland U-2319:00

West Brom U-23 - Sunderland U-23

West Brom U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Coventry U-231 - 0Ipswich Town U-23Full TimeFT

Coventry U-23 - Ipswich Town U-23

Coventry U-23 played Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Coventry U-23 won 1-0.

Leeds U-232 - 0Bolton U-23Full TimeFT

Leeds U-23 - Bolton U-23

Leeds U-23 played Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Leeds U-23 won 2-0.

QPR U-231 - 4Bristol City U-23Full TimeFT

QPR U-23 - Bristol City U-23

QPR U-23 played Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Bristol City U-23 won 1-4.

Millwall U-230 - 1Cardiff City U-23Full TimeFT

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 played Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match kicked off 13:30 UTC. Cardiff City U-23 won 0-1.

Colchester U-23Crystal Palace U-2319:00

Colchester U-23 - Crystal Palace U-23

Colchester U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

ChemnitzerErfurt18:00

Chemnitzer - Erfurt

Chemnitzer are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Thor AkureyriMagni19:00

Thor Akureyri - Magni

Thor Akureyri are playing Magni at the League cup of Iceland on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaBeitar Jerusalem19:00

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AfulaHapoel Ashkelon17:00

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

Hapoel Afula are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaHapoel Nazareth Illit17:00

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Ahi NazarethHapoel Ramat Gan17:00

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

Maccabi Ahi Nazareth are playing Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

RietiTrapani19:45

Rieti - Trapani

Rieti are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

PSV-2Twente19:00

PSV-2 - Twente

PSV-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Emmen-26 - 0Fortuna-2Full TimeFT

Emmen-2 - Fortuna-2

Emmen-2 played Fortuna-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Emmen-2 won 6-0.

Willem II-21 - 3Feyenoord-2Full TimeFT

Willem II-2 - Feyenoord-2

Willem II-2 played Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match kicked off 13:00 UTC. Feyenoord-2 won 1-3.

RKC-2NEC-217:30

RKC-2 - NEC-2

RKC-2 are playing NEC-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle-2ADO Den Haag-217:30

Zwolle-2 - ADO Den Haag-2

Zwolle-2 are playing ADO Den Haag-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2Go Ahead Eagles-217:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Go Ahead Eagles-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Go Ahead Eagles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

De Graafschap-2Eindhoven-217:30

De Graafschap-2 - Eindhoven-2

De Graafschap-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Helmond Sport-2Excelsior-217:30

Helmond Sport-2 - Excelsior-2

Helmond Sport-2 are playing Excelsior-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

NAC-2Achilles-217:30

NAC-2 - Achilles-2

NAC-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Glentoran FCGlenavon19:45

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

Ural0 - 5Levadia TFull TimeFT

Ural - Levadia T

Ural played Levadia T at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 08:00 UTC. Levadia T won 0-5.

FK Krasnodar-20 - 1FakelFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Fakel

FK Krasnodar-2 played Fakel at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 10:45 UTC. Fakel won 0-1.

Khimki0 - 1Spartak-2Full TimeFT

Khimki - Spartak-2

Khimki played Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 18. The match kicked off 13:30 UTC. Spartak-2 won 0-1.

TambovAvangard16:15

Tambov - Avangard

Tambov are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 16:15 UTC.

Aberdeen U-205 - 2Hearts U-2090 +1'

Aberdeen U-20 - Hearts U-20

Aberdeen U-20 are playing Hearts U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Aberdeen U-20 is winning 5-2.

Dunfermline U-201 - 1Rangers U-20Full TimeFT

Dunfermline U-20 - Rangers U-20

Dunfermline U-20 played Rangers U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Falkirk U-203 - 2St. Mirren U-20Full TimeFT

Falkirk U-20 - St. Mirren U-20

Falkirk U-20 played St. Mirren U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Falkirk U-20 won 3-2.

Hibernian U-208 - 1Dundee U-20Full TimeFT

Hibernian U-20 - Dundee U-20

Hibernian U-20 played Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Hibernian U-20 won 8-1.

Kilmarnock U-20Celtic U-20PostponedPst

Kilmarnock U-20 - Celtic U-20

Kilmarnock U-20 are playing Celtic U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18.

Partick Th. U-201 - 1Motherwell U-20Full TimeFT

Partick Th. U-20 - Motherwell U-20

Partick Th. U-20 played Motherwell U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Queen of the South U-202 - 2Ross County U-20Full TimeFT

Queen of the South U-20 - Ross County U-20

Queen of the South U-20 played Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

HammarbyVarberg18:00

Hammarby - Varberg

Hammarby are playing Varberg at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Antalyaspor U-212 - 2Istanbul Basaksehir U-21Full TimeFT

Antalyaspor U-21 - Istanbul Basaksehir U-21

Antalyaspor U-21 played Istanbul Basaksehir U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 18. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Eskisehirspor U-210 - 0Denizlispor U-21Full TimeFT

Eskisehirspor U-21 - Denizlispor U-21

Eskisehirspor U-21 played Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 18. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Goa3 - 0Kerala BlastersFull TimeFT

Goa - Kerala Blasters

Goa played Kerala Blasters at the ISL of India on February 18. The match kicked off 14:00 UTC. Goa won 3-0.

Persepolis1 - 1Padideh MashhadExtra TimeET

Persepolis - Padideh Mashhad

Persepolis are playing Padideh Mashhad at the National cup of Iran on February 18. The match kicked off 13:45 UTC. It's the extra time and the score is 1 - 1.

Misr El-MaqashaWadi Degla17:00

Misr El-Maqasha - Wadi Degla

Misr El-Maqasha are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

HUSA AgadirFAR Rabat18:00

HUSA Agadir - FAR Rabat

HUSA Agadir are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Black Leopards Venda0 - 0Bidvest Wits10'

Black Leopards Venda - Bidvest Wits

Black Leopards Venda are playing Bidvest Wits at the National cup of South Africa on February 18. The match kicked off 16:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Deportivo EspanolDeportivo Riestra20:00

Deportivo Espanol - Deportivo Riestra

Deportivo Espanol are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasSan Miguel20:00

Sacachispas - San Miguel

Sacachispas are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

OesteSao Bento20:30

Oeste - Sao Bento

Oeste are playing Sao Bento at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

SantosGuarani23:00

Santos - Guarani

Santos are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

GoytacazMacae22:30

Goytacaz - Macae

Goytacaz are playing Macae at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on February 18. The match will kick off 22:30 UTC.

PelotasAimore23:00

Pelotas - Aimore

Pelotas are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

URTTupynambas22:00

URT - Tupynambas

URT are playing Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Uniao RondonopolisOperario MT23:30

Uniao Rondonopolis - Operario MT

Uniao Rondonopolis are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on February 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Operario LTDaSinop00:10

Operario LTDa - Sinop

Operario LTDa are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Monagas SCZamora FC21:00

Monagas SC - Zamora FC

Monagas SC are playing Zamora FC at the Apertura of Venezuela on February 18. The match will kick off 21:00 UTC.