Cambuur Leeuwarden vs Sparta Rotterdam Live Score and Live Stream

Kick-off at 13:30 on Sunday, January 13
RayhiRayhi (goal)11'
SteenvoordenSteenvoorden (goal)23'
RoberthaRobertha (goal)31'
VeldwijkVeldwijk (goal)45'
JansenJansen (goal)78'
DuarteDuarte (goal)88'
Netherlands Eerste Divisie
3 : 3
FT
Copy
All videos of Cambuur Leeuwarden - Sparta Rotterdam on your website!
Full Time
Match ends. Cambuur Leeuwarden 3, Sparta Rotterdam 3.
88 '
3 - 3
Duarte scores for Sparta Rotterdam.
78 '
3 - 2
Jansen scores for Cambuur Leeuwarden.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 2 : 2
First half ends.
45 '
2 - 2
Veldwijk scores for Sparta Rotterdam.
31 '
2 - 1
Robertha scores for Cambuur Leeuwarden.
23 '
1 - 1
Steenvoorden scores for Cambuur Leeuwarden.
11 '
0 - 1
Rayhi scores for Sparta Rotterdam.
Kick-off
First half begins
View All
16
Cambuur Leeuwarden have gone 16 consecutive matches without a clean sheet.
4
Sparta Rotterdam have gone 4 consecutive matches without a draw.
Live Match Report

Cambuur Leeuwarden played Sparta Rotterdam at the Eerste Divisie of Netherlands on January 13. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3. Cambuur Leeuwarden are 12th in the table with 41 points after 29 matches, while Sparta Rotterdam are 2nd with 55 points in 29 matches.

Rayhi scored the first goal on the 11th minute of the game followed by goals from Steenvoorden, Robertha, Veldwijk, Jansen and Duarte, who made the final score 3-3.

ScoreBat was covering Cambuur Leeuwarden vs Sparta Rotterdam in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Netherlands Eerste Divisie's live standings are availble and updated in real time. You can watch Cambuur Leeuwarden vs Sparta Rotterdam live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Netherlands Eerste Divisie in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/cambuur-leeuwarden-vs-sparta-rotterdam-live-stream/

Cambuur Leeuwarden have won MVV Maastricht in their previous match, while Sparta Rotterdam have lost to Ajax-2 in their previous match.

Previous Meetings
October 14th, 2018 - Eerste Divisie
August 4th, 2018 - Club Friendlies
July 21st, 2017 - Club Friendlies
January 8th, 2016 - Club Friendlies

Cambuur Leeuwarden and Sparta Rotterdam have met 4 times in their recent history. Cambuur Leeuwarden won once while Sparta Rotterdam won 3 times.

Cambuur Leeuwarden have won 11 of their 29 matches in Eerste Divisie, drawing 8 and having 10 defeats this season. They have scored 38 goals - 1.31 per match, conceding 37 - 1.28 per match. Sparta Rotterdam have won 15 of their 29 matches in Eerste Divisie, drawing 10 and having 4 defeats this season. They have scored 61 goals - 2.10 per match, conceding 33 - 1.14 per match.

Goals and video highlights of the match between Cambuur Leeuwarden and Sparta Rotterdam are being added in real time. You can watch the goals by Rayhi, Steenvoorden, Robertha, Veldwijk, Jansen and Duarte as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Cambuur Leeuwarden or Sparta Rotterdam score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Cambuur Leeuwarden and Sparta Rotterdam include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Cambuur Leeuwarden vs Sparta Rotterdam with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Netherlands Eerste Divisie are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Oman5 - 0AfghanistanFull TimeFT

Oman - Afghanistan

Oman played Afghanistan at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match kicked off 08:30 UTC. Oman won 5-0.

MalaysiaSingapore12:45

Malaysia - Singapore

Malaysia are playing Singapore at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 12:45 UTC.

IraqSyria15:00

Iraq - Syria

Iraq are playing Syria at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 15:00 UTC.

GermanySerbia19:45

Germany - Serbia

Germany are playing Serbia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

WalesTrinidad and Tobago19:45

Wales - Trinidad and Tobago

Wales are playing Trinidad and Tobago at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

UnterhachingEnergie18:00

Unterhaching - Energie

Unterhaching are playing Energie at the 3. Liga of Germany on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Atletico NacionalDeportivo Cali00:30

Atletico Nacional - Deportivo Cali

Atletico Nacional are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente FBCDeportivo La Equidad00:30

Independiente FBC - Deportivo La Equidad

Independiente FBC are playing Deportivo La Equidad at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Union Santa FeIndependiente Del Valle00:30

Union Santa Fe - Independiente Del Valle

Union Santa Fe are playing Independiente Del Valle at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportivo CapiataLibertad21:15

Deportivo Capiata - Libertad

Deportivo Capiata are playing Libertad at the Apertura of Paraguay on March 20. The match will kick off 21:15 UTC.

OlimpiaDeportivo Santani23:15

Olimpia - Deportivo Santani

Olimpia are playing Deportivo Santani at the Apertura of Paraguay on March 20. The match will kick off 23:15 UTC.

MelgarUTC Cajamarca01:00

Melgar - UTC Cajamarca

Melgar are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Elche1 - 0LeningradetsHalf TimeHT

Elche - Leningradets

Elche are playing Leningradets at the Club Friendlies of International on March 20. The match kicked off 10:30 UTC. It's half time and Elche is winning 1-0.

IFK NorrkopingSarpsborg12:00

IFK Norrkoping - Sarpsborg

IFK Norrkoping are playing Sarpsborg at the Club Friendlies of International on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Slaven KoprivnicaHask Zagreb15:00

Slaven Koprivnica - Hask Zagreb

Slaven Koprivnica are playing Hask Zagreb at the Club Friendlies of International on March 20. The match will kick off 15:00 UTC.

ErfurtUnion Berlin17:00

Erfurt - Union Berlin

Erfurt are playing Union Berlin at the Club Friendlies of International on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

TornsEslov18:30

Torns - Eslov

Torns are playing Eslov at the Club Friendlies of International on March 20. The match will kick off 18:30 UTC.

BadajozBelenenses19:00

Badajoz - Belenenses

Badajoz are playing Belenenses at the Club Friendlies of International on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Slavia Praha WBayern W17:30

Slavia Praha W - Bayern W

Slavia Praha W are playing Bayern W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Barcelona FA WLillestrom W18:00

Barcelona FA W - Lillestrom W

Barcelona FA W are playing Lillestrom W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Lyon WWolfsburg W19:45

Lyon W - Wolfsburg W

Lyon W are playing Wolfsburg W at the Playoff - Women of Champions League on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

LyngbySilkeborg18:00

Lyngby - Silkeborg

Lyngby are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Hitchin TownCoalville Town19:45

Hitchin Town - Coalville Town

Hitchin Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

FrancavillaViterbese13:30

Francavilla - Viterbese

Francavilla are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

PotenzaSicula Leonzio13:30

Potenza - Sicula Leonzio

Potenza are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Feyenoord-2Heracles Almelo-213:00

Feyenoord-2 - Heracles Almelo-2

Feyenoord-2 are playing Heracles Almelo-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

CE EuropaAsco19:30

CE Europa - Asco

CE Europa are playing Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

CastelldefelsReus Deportiu-219:30

Castelldefels - Reus Deportiu-2

Castelldefels are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Cerdanyola del VallesHospitalet19:30

Cerdanyola del Valles - Hospitalet

Cerdanyola del Valles are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

FigueresGranollers19:30

Figueres - Granollers

Figueres are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

HortaPobla Mafumet19:30

Horta - Pobla Mafumet

Horta are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

MartinencGrama19:30

Martinenc - Grama

Martinenc are playing Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

PratLlagostera19:30

Prat - Llagostera

Prat are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

San CristobalTerrassa19:30

San Cristobal - Terrassa

San Cristobal are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

VilafrancaSantfeliuenc19:30

Vilafranca - Santfeliuenc

Vilafranca are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

EDMF ChurraLorca Deportiva20:00

EDMF Churra - Lorca Deportiva

EDMF Churra are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico IbanesFC Guadalajara15:30

Atletico Ibanes - FC Guadalajara

Atletico Ibanes are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Cyprus U-21Gibraltar U-2113:30

Cyprus U-21 - Gibraltar U-21

Cyprus U-21 are playing Gibraltar U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Romania U-171 - 5Austria U-17Full TimeFT

Romania U-17 - Austria U-17

Romania U-17 played Austria U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match kicked off 09:00 UTC. Austria U-17 won 1-5.

Germany U-171 - 0Belarus U-1725'

Germany U-17 - Belarus U-17

Germany U-17 are playing Belarus U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match kicked off 11:00 UTC. It's the first half and Germany U-17 is winning 1-0.

Italy U-17Turkey U-1712:00

Italy U-17 - Turkey U-17

Italy U-17 are playing Turkey U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Poland U-17Russia U-1713:00

Poland U-17 - Russia U-17

Poland U-17 are playing Russia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Israel U-17Czech Republic U-1715:00

Israel U-17 - Czech Republic U-17

Israel U-17 are playing Czech Republic U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Iceland U-17Slovenia U-1715:45

Iceland U-17 - Slovenia U-17

Iceland U-17 are playing Slovenia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:45 UTC.

Netherlands U-17Northern Ireland U-1718:00

Netherlands U-17 - Northern Ireland U-17

Netherlands U-17 are playing Northern Ireland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Portugal U-17Scotland U-1718:00

Portugal U-17 - Scotland U-17

Portugal U-17 are playing Scotland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Germany U-17 WScotland U-17 W13:00

Germany U-17 W - Scotland U-17 W

Germany U-17 W are playing Scotland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Ireland U-17 WNorway U-17 W17:30

Ireland U-17 W - Norway U-17 W

Ireland U-17 W are playing Norway U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Ireland U-195 - 0Romania U-19Full TimeFT

Ireland U-19 - Romania U-19

Ireland U-19 played Romania U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 09:00 UTC. Ireland U-19 won 5-0.

Ukraine U-192 - 1Serbia U-19Half TimeHT

Ukraine U-19 - Serbia U-19

Ukraine U-19 are playing Serbia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match kicked off 10:30 UTC. It's half time and Ukraine U-19 is winning 2-1.

Norway U-19Hungary U-1912:00

Norway U-19 - Hungary U-19

Norway U-19 are playing Hungary U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Azerbaijan U-19Russia U-1914:00

Azerbaijan U-19 - Russia U-19

Azerbaijan U-19 are playing Russia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

England U-19Czech Republic U-1914:00

England U-19 - Czech Republic U-19

England U-19 are playing Czech Republic U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

France U-19Poland U-1914:00

France U-19 - Poland U-19

France U-19 are playing Poland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Italy U-19Belgium U-1914:00

Italy U-19 - Belgium U-19

Italy U-19 are playing Belgium U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Turkey U-19Scotland U-1914:00

Turkey U-19 - Scotland U-19

Turkey U-19 are playing Scotland U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Germany U-19Croatia U-1914:30

Germany U-19 - Croatia U-19

Germany U-19 are playing Croatia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Spain U-19Slovenia U-1915:30

Spain U-19 - Slovenia U-19

Spain U-19 are playing Slovenia U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Switzerland U-19Israel U-1916:00

Switzerland U-19 - Israel U-19

Switzerland U-19 are playing Israel U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Portugal U-19Cyprus U-1916:15

Portugal U-19 - Cyprus U-19

Portugal U-19 are playing Cyprus U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 16:15 UTC.

Greece U-19Denmark U-1916:30

Greece U-19 - Denmark U-19

Greece U-19 are playing Denmark U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Wales U-19Netherlands U-1918:00

Wales U-19 - Netherlands U-19

Wales U-19 are playing Netherlands U-19 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Al QuadsiaAl Fehaiheel15:30

Al Quadsia - Al Fehaiheel

Al Quadsia are playing Al Fehaiheel at the Federation Cup of Kuwait on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al ShoalahAl Ain FC12:50

Al Shoalah - Al Ain FC

Al Shoalah are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:50 UTC.

Al MojzelAl Jeel12:55

Al Mojzel - Al Jeel

Al Mojzel are playing Al Jeel at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al QaisomaAl-Ansar12:55

Al Qaisoma - Al-Ansar

Al Qaisoma are playing Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al-WashmAbha12:55

Al-Washm - Abha

Al-Washm are playing Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al NahdhaHajer15:30

Al Nahdha - Hajer

Al Nahdha are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al MokawloonZamalek17:00

Al Mokawloon - Zamalek

Al Mokawloon are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Deportivo SaprissaPerez Zeledon02:00

Deportivo Saprissa - Perez Zeledon

Deportivo Saprissa are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

San CarlosGrecia02:00

San Carlos - Grecia

San Carlos are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

LD AlajuelenseLimon02:05

LD Alajuelense - Limon

LD Alajuelense are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:05 UTC.

Independiente ChorreraSanta Gema01:00

Independiente Chorrera - Santa Gema

Independiente Chorrera are playing Santa Gema at the LFP, Clausura of Panama on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

New Mexico UnitedTulsa Roughnecks01:00

New Mexico United - Tulsa Roughnecks

New Mexico United are playing Tulsa Roughnecks at the USL Championship of Usa on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

San Martin SJVilla Dalmine21:10

San Martin SJ - Villa Dalmine

San Martin SJ are playing Villa Dalmine at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 21:10 UTC.

TucumanPlatense23:10

Tucuman - Platense

Tucuman are playing Platense at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 23:10 UTC.

Botafogo SPSantos00:30

Botafogo SP - Santos

Botafogo SP are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GuaraniRB Brasil00:30

Guarani - RB Brasil

Guarani are playing RB Brasil at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ItuanoCorinthians00:30

Ituano - Corinthians

Ituano are playing Corinthians at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

NovorizontinoFerroviaria00:30

Novorizontino - Ferroviaria

Novorizontino are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

OesteMirassol00:30

Oeste - Mirassol

Oeste are playing Mirassol at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PalmeirasPonte Preta00:30

Palmeiras - Ponte Preta

Palmeiras are playing Ponte Preta at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao BentoBragantino00:30

Sao Bento - Bragantino

Sao Bento are playing Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao CaetanoSao Paulo00:30

Sao Caetano - Sao Paulo

Sao Caetano are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BanguAmericano19:30

Bangu - Americano

Bangu are playing Americano at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

ResendeVasco00:30

Resende - Vasco

Resende are playing Vasco at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AimoreSao Luiz00:30

Aimore - Sao Luiz

Aimore are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

EC Sao JoseCaxias00:30

EC Sao Jose - Caxias

EC Sao Jose are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

InternacionalNovo Hamburgo00:30

Internacional - Novo Hamburgo

Internacional are playing Novo Hamburgo at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudeAvenida SC00:30

Juventude - Avenida SC

Juventude are playing Avenida SC at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PelotasGremio00:30

Pelotas - Gremio

Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

VeranopolisBrasil de Pelotas00:30

Veranopolis - Brasil de Pelotas

Veranopolis are playing Brasil de Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

America MGGuarani MG00:30

America MG - Guarani MG

America MG are playing Guarani MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BoaVilla Nova MG00:30

Boa - Villa Nova MG

Boa are playing Villa Nova MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

CruzeiroCaldense00:30

Cruzeiro - Caldense

Cruzeiro are playing Caldense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TombenseCAP Patrocinense00:30

Tombense - CAP Patrocinense

Tombense are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TupynambasAtletico-MG00:30

Tupynambas - Atletico-MG

Tupynambas are playing Atletico-MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

URTTupi00:30

URT - Tupi

URT are playing Tupi at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Vitoria da ConquistaBahia de Feira00:30

Vitoria da Conquista - Bahia de Feira

Vitoria da Conquista are playing Bahia de Feira at the Baiano 1: Final Stages of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

SalgueiroCentral SC22:00

Salgueiro - Central SC

Salgueiro are playing Central SC at the Pernambucano 1, Final Stages of Brasil on March 20. The match will kick off 22:00 UTC.

NauticoAcademica Vitoria00:30

Nautico - Academica Vitoria

Nautico are playing Academica Vitoria at the Pernambucano 1, Final Stages of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseAtletico Tubarao23:00

Chapecoense - Atletico Tubarao

Chapecoense are playing Atletico Tubarao at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

MetropolitanoFigueirense23:30

Metropolitano - Figueirense

Metropolitano are playing Figueirense at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Avai FlorianopolisMarcilio Dias00:30

Avai Florianopolis - Marcilio Dias

Avai Florianopolis are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Cascavel CRCoritiba23:00

Cascavel CR - Coritiba

Cascavel CR are playing Coritiba at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Foz do IguacuToledo CW23:00

Foz do Iguacu - Toledo CW

Foz do Iguacu are playing Toledo CW at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

MaringaLondrina23:00

Maringa - Londrina

Maringa are playing Londrina at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico-PROperario PR00:30

Atletico-PR - Operario PR

Atletico-PR are playing Operario PR at the Paranaense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AnapolinaGoiania00:30

Anapolina - Goiania

Anapolina are playing Goiania at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AparecidenseNovo Horizonte GO00:30

Aparecidense - Novo Horizonte GO

Aparecidense are playing Novo Horizonte GO at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

CRACAtletico GO00:30

CRAC - Atletico GO

CRAC are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GoianesiaVila Nova00:30

Goianesia - Vila Nova

Goianesia are playing Vila Nova at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GoiasIpora00:30

Goias - Ipora

Goias are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ItumbiaraGremio Anapolis00:30

Itumbiara - Gremio Anapolis

Itumbiara are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico CearenseGuarany de Sobral00:30

Atletico Cearense - Guarany de Sobral

Atletico Cearense are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BarbalhaHorizonte00:30

Barbalha - Horizonte

Barbalha are playing Horizonte at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FerroviarioCeara00:30

Ferroviario - Ceara

Ferroviario are playing Ceara at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FortalezaFloresta00:30

Fortaleza - Floresta

Fortaleza are playing Floresta at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AraguaiaJuara17:00

Araguaia - Juara

Araguaia are playing Juara at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Operario LTDaMixto17:00

Operario LTDa - Mixto

Operario LTDa are playing Mixto at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

SinopDom Bosco17:00

Sinop - Dom Bosco

Sinop are playing Dom Bosco at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Uniao RondonopolisCuiaba17:00

Uniao Rondonopolis - Cuiaba

Uniao Rondonopolis are playing Cuiaba at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Luverdense ECOperario MT00:30

Luverdense EC - Operario MT

Luverdense EC are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Universitario PopayanPasto16:30

Universitario Popayan - Pasto

Universitario Popayan are playing Pasto at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 16:30 UTC.

FC BogotaPatriotas19:00

FC Bogota - Patriotas

FC Bogota are playing Patriotas at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

BarranquillaUnion Magdalena20:00

Barranquilla - Union Magdalena

Barranquilla are playing Union Magdalena at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

LlanerosMillonarios20:00

Llaneros - Millonarios

Llaneros are playing Millonarios at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

CD JaguaresLeones20:30

CD Jaguares - Leones

CD Jaguares are playing Leones at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:30 UTC.

Real CartagenaReal Santander20:30

Real Cartagena - Real Santander

Real Cartagena are playing Real Santander at the National cup of Colombia on March 20. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza PetroleraCucuta00:00

Alianza Petrolera - Cucuta

Alianza Petrolera are playing Cucuta at the National cup of Colombia on March 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico BucaramangaValledupar00:30

Atletico Bucaramanga - Valledupar

Atletico Bucaramanga are playing Valledupar at the National cup of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Boyaco ChicoSanta Fe Bogota00:30

Boyaco Chico - Santa Fe Bogota

Boyaco Chico are playing Santa Fe Bogota at the National cup of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Llaneros de GuanareLALA19:00

Llaneros de Guanare - LALA

Llaneros de Guanare are playing LALA at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

TrujillanosMineros20:00

Trujillanos - Mineros

Trujillanos are playing Mineros at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Zamora FCCarabobo20:00

Zamora FC - Carabobo

Zamora FC are playing Carabobo at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Academia P-CAnzoategui20:30

Academia P-C - Anzoategui

Academia P-C are playing Anzoategui at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:30 UTC.

AraguaAtletico Venezuela21:00

Aragua - Atletico Venezuela

Aragua are playing Atletico Venezuela at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

CaracasEstudiantes de Merida21:00

Caracas - Estudiantes de Merida

Caracas are playing Estudiantes de Merida at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo LaraPortuguesa FC23:00

Deportivo Lara - Portuguesa FC

Deportivo Lara are playing Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo TachiraEstudiantes Caracas23:00

Deportivo Tachira - Estudiantes Caracas

Deportivo Tachira are playing Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Launceston City1 - 2Riverside OlympicFull TimeFT

Launceston City - Riverside Olympic

Launceston City played Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match kicked off 07:30 UTC. Riverside Olympic won 1-2.

Clarence United0 - 5Glenorchy KnightsFull TimeFT

Clarence United - Glenorchy Knights

Clarence United played Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match kicked off 09:00 UTC. Glenorchy Knights won 0-5.

Denmark U-21Belgium U-2117:30

Denmark U-21 - Belgium U-21

Denmark U-21 are playing Belgium U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

France U-20Argentina U-2017:00

France U-20 - Argentina U-20

France U-20 are playing Argentina U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.