Twente-2 vs Willem II-2 Live Score and Live Stream

Kick-off at 17:30 on Monday, February 11
(goal)29'
TilburgsRuben Tilburgs (goal)38'
(goal)42'
ZerroukiRamiz Zerrouki (goal)77'
(goal)84'
Netherlands Reserve League, Championship Round
4 : 1
FT
Copy
All videos of Twente-2 - Willem II-2 on your website!
Full Time
Match ends. Twente-2 4, Willem II-2 1.
84 '
4 - 1
Goal for Twente-2.
77 '
3 - 1
Ramiz Zerrouki scores for Twente-2.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 2 : 1
First half ends.
42 '
2 - 1
Goal for Twente-2.
38 '
1 - 1
Ruben Tilburgs scores for Willem II-2.
29 '
1 - 0
Goal for Twente-2.
Kick-off
First half begins
View All
12
Twente-2 haven't played a draw in their previous 12 matches.
9
Willem II-2 haven't played a draw in their previous 9 matches.
3
Willem II-2's last 3 away matches had over 2.5 goals.
Live Match Report

Twente-2 played Willem II-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 11. The match kicked off 17:30 UTC. Twente-2 won 4-1. Twente-2 are 3rd in the table with 13 points after 7 matches, while Willem II-2 are 10th with 2 points in 7 matches.

Ruben Tilburgs scored the first goal on the 38th minute of the game followed by a goal from Ramiz Zerrouki.

ScoreBat was covering Twente-2 vs Willem II-2 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Netherlands Reserve League, Championship Round's live standings are availble and updated in real time. You can watch Twente-2 vs Willem II-2 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Netherlands Reserve League, Championship Round in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/twente2-vs-willem-ii2-live-stream/

Twente-2 have won Zwolle-2 and Achilles-2 in their previous 2 matches, while Willem II-2 have won Dordrecht-2 and Helmond Sport-2 in their previous 2 matches.

Twente-2 have won 4 of their 7 matches in Reserve League, Championship Round, drawing 1 and having 2 defeats this season. They have scored 16 goals - 2.29 per match, conceding 11 - 1.57 per match. Willem II-2 have won 0 of their 7 matches in Reserve League, Championship Round, drawing 2 and having 5 defeats this season. They have scored 5 goals - 0.71 per match, conceding 16 - 2.29 per match.

Goals and video highlights of the match between Twente-2 and Willem II-2 are being added in real time. You can watch the goals by , Ruben Tilburgs and Ramiz Zerrouki as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Twente-2 or Willem II-2 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Twente-2 and Willem II-2 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Twente-2 vs Willem II-2 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Netherlands Reserve League, Championship Round are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
AlavesReal Valladolid19:00

Alaves - Real Valladolid

Alaves are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on April 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Dijon2 - 2Rennais79'

Dijon - Rennais

Dijon are playing Rennais at the Ligue 1 of France on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

LyonAngers18:45

Lyon - Angers

Lyon are playing Angers at the Ligue 1 of France on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Bristol City1 - 1ReadingFull TimeFT

Bristol City - Reading

Bristol City played Reading at the Championship of England on April 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sheffield Utd2 - 0Nott. ForestFull TimeFT

Sheffield Utd - Nott. Forest

Sheffield Utd played Nott. Forest at the Championship of England on April 19. The match kicked off 11:30 UTC. Sheffield Utd won 2-0.

Millwall1 - 1BrentfordFull TimeFT

Millwall - Brentford

Millwall played Brentford at the Championship of England on April 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Birmingham2 - 2Derby CountyFull TimeFT

Birmingham - Derby County

Birmingham played Derby County at the Championship of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bolton0 - 2Aston VillaFull TimeFT

Bolton - Aston Villa

Bolton played Aston Villa at the Championship of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Aston Villa won 0-2.

Leeds1 - 2WiganFull TimeFT

Leeds - Wigan

Leeds played Wigan at the Championship of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wigan won 1-2.

Middlesbrough1 - 0Stoke CityFull TimeFT

Middlesbrough - Stoke City

Middlesbrough played Stoke City at the Championship of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Middlesbrough won 1-0.

Preston NE4 - 0Ipswich TownFull TimeFT

Preston NE - Ipswich Town

Preston NE played Ipswich Town at the Championship of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Preston NE won 4-0.

QPR1 - 2BlackburnFull TimeFT

QPR - Blackburn

QPR played Blackburn at the Championship of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Blackburn won 1-2.

Swansea City4 - 3RotherhamFull TimeFT

Swansea City - Rotherham

Swansea City played Rotherham at the Championship of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Swansea City won 4-3.

West Bromwich Albion3 - 2Hull CityFull TimeFT

West Bromwich Albion - Hull City

West Bromwich Albion played Hull City at the Championship of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. West Bromwich Albion won 3-2.

Norwich CitySheffield Wed18:45

Norwich City - Sheffield Wed

Norwich City are playing Sheffield Wed at the Championship of England on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Heracles Almelo1 - 0Heerenveen37'

Heracles Almelo - Heerenveen

Heracles Almelo are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Heracles Almelo is winning 1-0.

Setubal1 - 1PortimonenseFull TimeFT

Setubal - Portimonense

Setubal played Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on April 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tondela1 - 0BoavistaFull TimeFT

Tondela - Boavista

Tondela played Boavista at the Primeira Liga of Portugal on April 19. The match kicked off 14:30 UTC. Tondela won 1-0.

Nacional0 - 1Sporting74'

Nacional - Sporting

Nacional are playing Sporting at the Primeira Liga of Portugal on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Sporting is winning 0-1.

GuimaraesAves19:30

Guimaraes - Aves

Guimaraes are playing Aves at the Primeira Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Anzhi0 - 1Akhmat GroznyiFull TimeFT

Anzhi - Akhmat Groznyi

Anzhi played Akhmat Groznyi at the Premier League of Russia on April 19. The match kicked off 16:30 UTC. Akhmat Groznyi won 0-1.

Blau-Weis Linz0 - 1Kapfenberg70'

Blau-Weis Linz - Kapfenberg

Blau-Weis Linz are playing Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on April 19. The match kicked off 17:10 UTC. It's the second half and Kapfenberg is winning 0-1.

Floridsdorfer AC1 - 1Innsbruck-270'

Floridsdorfer AC - Innsbruck-2

Floridsdorfer AC are playing Innsbruck-2 at the 2. Liga of Austria on April 19. The match kicked off 17:10 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Horn1 - 0Amstetten73'

Horn - Amstetten

Horn are playing Amstetten at the 2. Liga of Austria on April 19. The match kicked off 17:10 UTC. It's the second half and Horn is winning 1-0.

Lafnitz1 - 3Austria Lustenau75'

Lafnitz - Austria Lustenau

Lafnitz are playing Austria Lustenau at the 2. Liga of Austria on April 19. The match kicked off 17:10 UTC. It's the second half and Austria Lustenau is winning 1-3.

Liefering4 - 1Juniors OO72'

Liefering - Juniors OO

Liefering are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on April 19. The match kicked off 17:10 UTC. It's the second half and Liefering is winning 4-1.

Austria W-20 - 1Ried8'

Austria W-2 - Ried

Austria W-2 are playing Ried at the 2. Liga of Austria on April 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and Ried is winning 0-1.

Standard0 - 0Genk7'

Standard - Genk

Standard are playing Genk at the First Division A, Championship Round of Belgium on April 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dunav Ruse2 - 0Lokomotiv PlovdivFull TimeFT

Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv

Dunav Ruse played Lokomotiv Plovdiv at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 19. The match kicked off 14:30 UTC. Dunav Ruse won 2-0.

Septemvri Sofia2 - 2Slavia Sofia81'

Septemvri Sofia - Slavia Sofia

Septemvri Sofia are playing Slavia Sofia at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

NK Istra 19611 - 0OsijekFull TimeFT

NK Istra 1961 - Osijek

NK Istra 1961 played Osijek at the 1 HNL of Croatia on April 19. The match kicked off 14:30 UTC. NK Istra 1961 won 1-0.

Slaven Koprivnica0 - 1Dinamo Zagreb84'

Slaven Koprivnica - Dinamo Zagreb

Slaven Koprivnica are playing Dinamo Zagreb at the 1 HNL of Croatia on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Dinamo Zagreb is winning 0-1.

OB Odense2 - 2FC NordsjaellandFull TimeFT

OB Odense - FC Nordsjaelland

OB Odense played FC Nordsjaelland at the Superliga, Championship Round of Denmark on April 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Randers FC1 - 0HobroFull TimeFT

Randers FC - Hobro

Randers FC played Hobro at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Randers FC won 1-0.

Lahti1 - 1Inter TurkuFull TimeFT

Lahti - Inter Turku

Lahti played Inter Turku at the Veikkausliiga of Finland on April 19. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Auxerre1 - 0Sochaux38'

Auxerre - Sochaux

Auxerre are playing Sochaux at the Ligue 2 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Auxerre is winning 1-0.

Brest0 - 0Orleans38'

Brest - Orleans

Brest are playing Orleans at the Ligue 2 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Chateauroux0 - 1Niort38'

Chateauroux - Niort

Chateauroux are playing Niort at the Ligue 2 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Niort is winning 0-1.

Clermont0 - 0Ajaccio38'

Clermont - Ajaccio

Clermont are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gazelec Ajaccio0 - 0Metz38'

Gazelec Ajaccio - Metz

Gazelec Ajaccio are playing Metz at the Ligue 2 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Le Havre1 - 0Paris FC38'

Le Havre - Paris FC

Le Havre are playing Paris FC at the Ligue 2 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Le Havre is winning 1-0.

Lorient0 - 1Troyes38'

Lorient - Troyes

Lorient are playing Troyes at the Ligue 2 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Troyes is winning 0-1.

Red Star1 - 0Nancy38'

Red Star - Nancy

Red Star are playing Nancy at the Ligue 2 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Red Star is winning 1-0.

Valenciennes3 - 2Beziers37'

Valenciennes - Beziers

Valenciennes are playing Beziers at the Ligue 2 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Valenciennes is winning 3-2.

Panevezys1 - 2SuduvaFull TimeFT

Panevezys - Suduva

Panevezys played Suduva at the A Lyga of Lithuania on April 19. The match kicked off 14:30 UTC. Suduva won 1-2.

Zalgiris3 - 1Kauno ZalgirisFull TimeFT

Zalgiris - Kauno Zalgiris

Zalgiris played Kauno Zalgiris at the A Lyga of Lithuania on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Zalgiris won 3-1.

Astra0 - 0Universitatea Craiova34'

Astra - Universitatea Craiova

Astra are playing Universitatea Craiova at the Liga 1, Championship round of Romania on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hermannstadt1 - 1VoluntariFull TimeFT

Hermannstadt - Voluntari

Hermannstadt played Voluntari at the Liga 1, Relegation round of Romania on April 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Khimki3 - 0FK Krasnodar-2Full TimeFT

Khimki - FK Krasnodar-2

Khimki played FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Khimki won 3-0.

Zemun0 - 0Spartak SuboticaFull TimeFT

Zemun - Spartak Subotica

Zemun played Spartak Subotica at the Super Liga, Relegation round of Serbia on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Olimpija3 - 1GoricaFull TimeFT

Olimpija - Gorica

Olimpija played Gorica at the 1. SNL of Slovenia on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Olimpija won 3-1.

Celje1 - 0AluminijFull TimeFT

Celje - Aluminij

Celje played Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on April 19. The match kicked off 16:15 UTC. Celje won 1-0.

AD AlcorconMalaga19:00

AD Alcorcon - Malaga

AD Alcorcon are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on April 19. The match will kick off 19:00 UTC.

GAIS0 - 3BrageFull TimeFT

GAIS - Brage

GAIS played Brage at the Superettan of Sweden on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Brage won 0-3.

Ostersunds FK1 - 1ElfsborgFull TimeFT

Ostersunds FK - Elfsborg

Ostersunds FK played Elfsborg at the Allsvenskan of Sweden on April 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

IFK Norrkoping4 - 3FalkenbergFull TimeFT

IFK Norrkoping - Falkenberg

IFK Norrkoping played Falkenberg at the Allsvenskan of Sweden on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. IFK Norrkoping won 4-3.

Orebro2 - 1AIKFull TimeFT

Orebro - AIK

Orebro played AIK at the Allsvenskan of Sweden on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Orebro won 2-1.

Lugano0 - 0Zurich38'

Lugano - Zurich

Lugano are playing Zurich at the Super League of Switzerland on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sion0 - 1Basel37'

Sion - Basel

Sion are playing Basel at the Super League of Switzerland on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Basel is winning 0-1.

Kasimpasa0 - 0BursasporHalf TimeHT

Kasimpasa - Bursaspor

Kasimpasa are playing Bursaspor at the Super Lig of Turkey on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Elazigspor1 - 2OsmanlisporFull TimeFT

Elazigspor - Osmanlispor

Elazigspor played Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Osmanlispor won 1-2.

Guangzhou Evergrande2 - 1Shandong LunengFull TimeFT

Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng

Guangzhou Evergrande played Shandong Luneng at the Super League of China on April 19. The match kicked off 11:35 UTC. Guangzhou Evergrande won 2-1.

Tianjin Tianhai0 - 0Shanghai SIPGFull TimeFT

Tianjin Tianhai - Shanghai SIPG

Tianjin Tianhai played Shanghai SIPG at the Super League of China on April 19. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kawasaki Frontale2 - 0Shonan BellmareFull TimeFT

Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare

Kawasaki Frontale played Shonan Bellmare at the J-League of Japan on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. Kawasaki Frontale won 2-0.

Sanfrecce Hiroshima0 - 1F.C.TokyoFull TimeFT

Sanfrecce Hiroshima - F.C.Tokyo

Sanfrecce Hiroshima played F.C.Tokyo at the J-League of Japan on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. F.C.Tokyo won 0-1.

Consadole SapporoYokohama F. Marinos04:00

Consadole Sapporo - Yokohama F. Marinos

Consadole Sapporo are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 04:00 UTC.

Urawa Red DiamondsVissel Kobe04:00

Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe

Urawa Red Diamonds are playing Vissel Kobe at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 04:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FCSagan Tosu05:00

Matsumoto Yamaga FC - Sagan Tosu

Matsumoto Yamaga FC are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Nagoya Grampus EightJubilo Iwata05:00

Nagoya Grampus Eight - Jubilo Iwata

Nagoya Grampus Eight are playing Jubilo Iwata at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Kashima AntlersVegalta Sendai06:00

Kashima Antlers - Vegalta Sendai

Kashima Antlers are playing Vegalta Sendai at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Shimizu S-PulseCerezo Osaka06:00

Shimizu S-Pulse - Cerezo Osaka

Shimizu S-Pulse are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Gamba OsakaOita Trinita07:00

Gamba Osaka - Oita Trinita

Gamba Osaka are playing Oita Trinita at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Daegu FCPohang Steelers05:00

Daegu FC - Pohang Steelers

Daegu FC are playing Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Republic on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Gyeongnam FCSuwon Bluewings07:00

Gyeongnam FC - Suwon Bluewings

Gyeongnam FC are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Sangju SangmuJeonbuk Motors07:00

Sangju Sangmu - Jeonbuk Motors

Sangju Sangmu are playing Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Terengganu2 - 1Felda UnitedFull TimeFT

Terengganu - Felda United

Terengganu played Felda United at the Super League of Malaysia on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Terengganu won 2-1.

TijuanaLobos BUAP02:00

Tijuana - Lobos BUAP

Tijuana are playing Lobos BUAP at the Clausura of Mexico on April 20. The match will kick off 02:00 UTC.

VeracruzMonterrey02:00

Veracruz - Monterrey

Veracruz are playing Monterrey at the Clausura of Mexico on April 20. The match will kick off 02:00 UTC.

FC CincinnatiReal Salt Lake23:30

FC Cincinnati - Real Salt Lake

FC Cincinnati are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on April 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Toronto FCMinnesota United00:00

Toronto FC - Minnesota United

Toronto FC are playing Minnesota United at the Major League Soccer of Usa on April 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Los Angeles GalaxyHouston Dynamo03:00

Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo

Los Angeles Galaxy are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on April 20. The match will kick off 03:00 UTC.

U. ConcepcionDeportivo Iquiue19:30

U. Concepcion - Deportivo Iquiue

U. Concepcion are playing Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on April 19. The match will kick off 19:30 UTC.

OHigginsCobresal22:00

OHiggins - Cobresal

OHiggins are playing Cobresal at the Primera Division of Chile on April 19. The match will kick off 22:00 UTC.

OlmedoDeportivo Cuenca00:15

Olmedo - Deportivo Cuenca

Olmedo are playing Deportivo Cuenca at the Serie A of Ecuador on April 20. The match will kick off 00:15 UTC.

Real GarcilasoSporting Cristal20:30

Real Garcilaso - Sporting Cristal

Real Garcilaso are playing Sporting Cristal at the Primera Division, Apertura of Peru on April 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Adelaide United1 - 0Melbourne VictoryFull TimeFT

Adelaide United - Melbourne Victory

Adelaide United played Melbourne Victory at the A-League of Australia on April 19. The match kicked off 09:50 UTC. Adelaide United won 1-0.

Dynamo K.5 - 0VorsklaFull TimeFT

Dynamo K. - Vorskla

Dynamo K. played Vorskla at the Club Friendlies of International on April 19. The match kicked off 11:00 UTC. Dynamo K. won 5-0.

Jaro5 - 0SJK-2Full TimeFT

Jaro - SJK-2

Jaro played SJK-2 at the Club Friendlies of International on April 19. The match kicked off 11:00 UTC. Jaro won 5-0.

Klubi 044 - 4SalPaFull TimeFT

Klubi 04 - SalPa

Klubi 04 played SalPa at the Club Friendlies of International on April 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Alashkert2 - 0AraratFull TimeFT

Alashkert - Ararat

Alashkert played Ararat at the Premier League of Armenia on April 19. The match kicked off 11:00 UTC. Alashkert won 2-0.

Ararat-Armenia3 - 0LoriFull TimeFT

Ararat-Armenia - Lori

Ararat-Armenia played Lori at the Premier League of Armenia on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ararat-Armenia won 3-0.

Shirak0 - 0BanantsFull TimeFT

Shirak - Banants

Shirak played Banants at the Premier League of Armenia on April 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Allerheiligen1 - 0Gurten82'

Allerheiligen - Gurten

Allerheiligen are playing Gurten at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Allerheiligen is winning 1-0.

Bad Gleichenberg4 - 2Lendorf81'

Bad Gleichenberg - Lendorf

Bad Gleichenberg are playing Lendorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Bad Gleichenberg is winning 4-2.

Deutschlandsberger0 - 2Kalsdorf77'

Deutschlandsberger - Kalsdorf

Deutschlandsberger are playing Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Kalsdorf is winning 0-2.

Sturm-20 - 1Gleisdorf81'

Sturm-2 - Gleisdorf

Sturm-2 are playing Gleisdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Gleisdorf is winning 0-1.

Grazer AK2 - 0FC Wels51'

Grazer AK - FC Wels

Grazer AK are playing FC Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Grazer AK is winning 2-0.

Altach-25 - 2Worgl73'

Altach-2 - Worgl

Altach-2 are playing Worgl at the Regionalliga, West of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Altach-2 is winning 5-2.

Grodig0 - 0Bischofshofen80'

Grodig - Bischofshofen

Grodig are playing Bischofshofen at the Regionalliga, West of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Seekirchen0 - 0Reichenau81'

Seekirchen - Reichenau

Seekirchen are playing Reichenau at the Regionalliga, West of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

St. Johann1 - 1Kufstein78'

St. Johann - Kufstein

St. Johann are playing Kufstein at the Regionalliga, West of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Bruck-Leitha1 - 2Team Wiener Linien79'

Bruck-Leitha - Team Wiener Linien

Bruck-Leitha are playing Team Wiener Linien at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Team Wiener Linien is winning 1-2.

Mattersburg-21 - 0St. Polten-282'

Mattersburg-2 - St. Polten-2

Mattersburg-2 are playing St. Polten-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and Mattersburg-2 is winning 1-0.

Mauerwerk1 - 0Parndorf54'

Mauerwerk - Parndorf

Mauerwerk are playing Parndorf at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Mauerwerk is winning 1-0.

Traiskirchen1 - 0Schwechat50'

Traiskirchen - Schwechat

Traiskirchen are playing Schwechat at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Traiskirchen is winning 1-0.

Wiener SK1 - 1Ebreichsdorf50'

Wiener SK - Ebreichsdorf

Wiener SK are playing Ebreichsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Gabala2 - 1ZiraFull TimeFT

Gabala - Zira

Gabala played Zira at the Premier League of Azerbaijan on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gabala won 2-1.

Sabah FK0 - 2Neftci BakuFull TimeFT

Sabah FK - Neftci Baku

Sabah FK played Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on April 19. The match kicked off 14:30 UTC. Neftci Baku won 0-2.

FC Minsk0 - 0Dnepr MogilevFull TimeFT

FC Minsk - Dnepr Mogilev

FC Minsk played Dnepr Mogilev at the Premier League of Belarus on April 19. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Neman0 - 0VitebskHalf TimeHT

Neman - Vitebsk

Neman are playing Vitebsk at the Premier League of Belarus on April 19. The match kicked off 17:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Tubize0 - 1Oud-Heverlee8'

Tubize - Oud-Heverlee

Tubize are playing Oud-Heverlee at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and Oud-Heverlee is winning 0-1.

Bijelo Brdo0 - 3SesveteFull TimeFT

Bijelo Brdo - Sesvete

Bijelo Brdo played Sesvete at the 2 HNL of Croatia on April 19. The match kicked off 14:30 UTC. Sesvete won 0-3.

Ayia Napa1 - 3Ethnikos AchnasFull TimeFT

Ayia Napa - Ethnikos Achnas

Ayia Napa played Ethnikos Achnas at the 2. Division of Cyprus on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Ethnikos Achnas won 1-3.

Olympiakos Nicosia0 - 2Asil LyssiFull TimeFT

Olympiakos Nicosia - Asil Lyssi

Olympiakos Nicosia played Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Asil Lyssi won 0-2.

THOI Lakatamia1 - 2Aris LimassolFull TimeFT

THOI Lakatamia - Aris Limassol

THOI Lakatamia played Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Aris Limassol won 1-2.

Dukla Praha W2 - 6Sparta Praha WFull TimeFT

Dukla Praha W - Sparta Praha W

Dukla Praha W played Sparta Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:30 UTC. Sparta Praha W won 2-6.

Hradec Kralove W1 - 3Liberec WFull TimeFT

Hradec Kralove W - Liberec W

Hradec Kralove W played Liberec W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:30 UTC. Liberec W won 1-3.

Slavia Praha W6 - 1Plzen WFull TimeFT

Slavia Praha W - Plzen W

Slavia Praha W played Plzen W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19. The match kicked off 13:30 UTC. Slavia Praha W won 6-1.

Slovacko WLokomotiva Brno W16:00

Slovacko W - Lokomotiva Brno W

Slovacko W are playing Lokomotiva Brno W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Slovacko WHorni Herspice WPostponedPst

Slovacko W - Horni Herspice W

Slovacko W are playing Horni Herspice W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19.

Jablonec U-214 - 0Pribram U-21Full TimeFT

Jablonec U-21 - Pribram U-21

Jablonec U-21 played Pribram U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on April 19. The match kicked off 11:00 UTC. Jablonec U-21 won 4-0.

Dukla Praha U-212 - 1Teplice U-21Full TimeFT

Dukla Praha U-21 - Teplice U-21

Dukla Praha U-21 played Teplice U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Dukla Praha U-21 won 2-1.

Valasske Mezirici0 - 3Jiskra RymarovFull TimeFT

Valasske Mezirici - Jiskra Rymarov

Valasske Mezirici played Jiskra Rymarov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 09:00 UTC. Jiskra Rymarov won 0-3.

Viktoria Otrokovice0 - 2HlucinFull TimeFT

Viktoria Otrokovice - Hlucin

Viktoria Otrokovice played Hlucin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 09:00 UTC. Hlucin won 0-2.

Odra Petrkovice2 - 2Dolni BenesovFull TimeFT

Odra Petrkovice - Dolni Benesov

Odra Petrkovice played Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Spartak Hulin3 - 1VrchovinaFull TimeFT

Spartak Hulin - Vrchovina

Spartak Hulin played Vrchovina at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Spartak Hulin won 3-1.

Uhersky Brod0 - 1Frydek MistekFull TimeFT

Uhersky Brod - Frydek Mistek

Uhersky Brod played Frydek Mistek at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Frydek Mistek won 0-1.

Vyskov0 - 2UnichovFull TimeFT

Vyskov - Unichov

Vyskov played Unichov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Unichov won 0-2.

Lisen1 - 2Velke MeziriciFull TimeFT

Lisen - Velke Mezirici

Lisen played Velke Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Velke Mezirici won 1-2.

Hodonin-Sardice0 - 1HanackaFull TimeFT

Hodonin-Sardice - Hanacka

Hodonin-Sardice played Hanacka at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 15:00 UTC. Hanacka won 0-1.

Loko Vltavin1 - 1Kraluv DvurFull TimeFT

Loko Vltavin - Kraluv Dvur

Loko Vltavin played Kraluv Dvur at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Radotin1 - 0Slovan VelvaryFull TimeFT

Radotin - Slovan Velvary

Radotin played Slovan Velvary at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:15 UTC. Radotin won 1-0.

Litomericko2 - 0Karlovy VaryFull TimeFT

Litomericko - Karlovy Vary

Litomericko played Karlovy Vary at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:30 UTC. Litomericko won 2-0.

Sokol Zivanice0 - 4DobroviceFull TimeFT

Sokol Zivanice - Dobrovice

Sokol Zivanice played Dobrovice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 09:00 UTC. Dobrovice won 0-4.

Stechovice1 - 0Sokol BrozanyFull TimeFT

Stechovice - Sokol Brozany

Stechovice played Sokol Brozany at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 15:00 UTC. Stechovice won 1-0.

Usti nad Orlici3 - 0DomazliceFull TimeFT

Usti nad Orlici - Domazlice

Usti nad Orlici played Domazlice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 15:00 UTC. Usti nad Orlici won 3-0.

Boreham2 - 3Salford CityFull TimeFT

Boreham - Salford City

Boreham played Salford City at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Salford City won 2-3.

Bromley0 - 2Solihull MoorsFull TimeFT

Bromley - Solihull Moors

Bromley played Solihull Moors at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Solihull Moors won 0-2.

Dagenham and Redbridge2 - 0EastleighFull TimeFT

Dagenham and Redbridge - Eastleigh

Dagenham and Redbridge played Eastleigh at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dagenham and Redbridge won 2-0.

Dover1 - 0AldershotFull TimeFT

Dover - Aldershot

Dover played Aldershot at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dover won 1-0.

Fylde1 - 0BarnetFull TimeFT

Fylde - Barnet

Fylde played Barnet at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Fylde won 1-0.

Gateshead1 - 0ChesterfieldFull TimeFT

Gateshead - Chesterfield

Gateshead played Chesterfield at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gateshead won 1-0.

Hartlepool2 - 1HalifaxFull TimeFT

Hartlepool - Halifax

Hartlepool played Halifax at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hartlepool won 2-1.

Havant and Waterlooville3 - 3Ebbsfleet UtdFull TimeFT

Havant and Waterlooville - Ebbsfleet Utd

Havant and Waterlooville played Ebbsfleet Utd at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Leyton Orient2 - 0Harrogate TownFull TimeFT

Leyton Orient - Harrogate Town

Leyton Orient played Harrogate Town at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Leyton Orient won 2-0.

Maidenhead Utd1 - 1BarrowFull TimeFT

Maidenhead Utd - Barrow

Maidenhead Utd played Barrow at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maidstone Utd0 - 2Braintree TownFull TimeFT

Maidstone Utd - Braintree Town

Maidstone Utd played Braintree Town at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Braintree Town won 0-2.

Wrexham1 - 0Sutton UtdFull TimeFT

Wrexham - Sutton Utd

Wrexham played Sutton Utd at the National League of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Wrexham won 1-0.

Coventry2 - 0BradfordFull TimeFT

Coventry - Bradford

Coventry played Bradford at the League One of England on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Coventry won 2-0.

Oxford United2 - 1Charlton AthleticFull TimeFT

Oxford United - Charlton Athletic

Oxford United played Charlton Athletic at the League One of England on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Oxford United won 2-1.

Barnsley2 - 1ShrewsburyFull TimeFT

Barnsley - Shrewsbury

Barnsley played Shrewsbury at the League One of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Barnsley won 2-1.

Burton Albion1 - 2PortsmouthFull TimeFT

Burton Albion - Portsmouth

Burton Albion played Portsmouth at the League One of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Portsmouth won 1-2.

Fleetwood Town1 - 1Peterborough UnitedFull TimeFT

Fleetwood Town - Peterborough United

Fleetwood Town played Peterborough United at the League One of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gillingham3 - 1PlymouthFull TimeFT

Gillingham - Plymouth

Gillingham played Plymouth at the League One of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Gillingham won 3-1.

Rochdale1 - 0Wycombe WanderersFull TimeFT

Rochdale - Wycombe Wanderers

Rochdale played Wycombe Wanderers at the League One of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Rochdale won 1-0.

Scunthorpe United0 - 0BlackpoolFull TimeFT

Scunthorpe United - Blackpool

Scunthorpe United played Blackpool at the League One of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Walsall1 - 1Southend UnitedFull TimeFT

Walsall - Southend United

Walsall played Southend United at the League One of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wimbledon1 - 1Bristol RoversFull TimeFT

Wimbledon - Bristol Rovers

Wimbledon played Bristol Rovers at the League One of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sunderland2 - 0Doncaster RoversFull TimeFT

Sunderland - Doncaster Rovers

Sunderland played Doncaster Rovers at the League One of England on April 19. The match kicked off 16:15 UTC. Sunderland won 2-0.

Exeter1 - 3Crawley TownFull TimeFT

Exeter - Crawley Town

Exeter played Crawley Town at the League Two of England on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Crawley Town won 1-3.

Cambridge United0 - 0Swindon TownFull TimeFT

Cambridge United - Swindon Town

Cambridge United played Swindon Town at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Carlisle1 - 0Lincoln CityFull TimeFT

Carlisle - Lincoln City

Carlisle played Lincoln City at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Carlisle won 1-0.

Cheltenham Town0 - 0Oldham AthleticFull TimeFT

Cheltenham Town - Oldham Athletic

Cheltenham Town played Oldham Athletic at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Colchester1 - 0GrimsbyFull TimeFT

Colchester - Grimsby

Colchester played Grimsby at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Colchester won 1-0.

Crewe2 - 0Yeovil TownFull TimeFT

Crewe - Yeovil Town

Crewe played Yeovil Town at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Crewe won 2-0.

Mansfield Town4 - 0MorecambeFull TimeFT

Mansfield Town - Morecambe

Mansfield Town played Morecambe at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Mansfield Town won 4-0.

Newport3 - 1BuryFull TimeFT

Newport - Bury

Newport played Bury at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Newport won 3-1.

Northampton3 - 1Macclesfield TownFull TimeFT

Northampton - Macclesfield Town

Northampton played Macclesfield Town at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Northampton won 3-1.

Notts County1 - 2Milton Keynes DonsFull TimeFT

Notts County - Milton Keynes Dons

Notts County played Milton Keynes Dons at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Milton Keynes Dons won 1-2.

Port Vale1 - 4StevenageFull TimeFT

Port Vale - Stevenage

Port Vale played Stevenage at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Stevenage won 1-4.

Tranmere Rovers0 - 1Forest GreenFull TimeFT

Tranmere Rovers - Forest Green

Tranmere Rovers played Forest Green at the League Two of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Forest Green won 0-1.

Chippenham2 - 1TorquayFull TimeFT

Chippenham - Torquay

Chippenham played Torquay at the National League South of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chippenham won 2-1.

Hungerford Town0 - 0BathFull TimeFT

Hungerford Town - Bath

Hungerford Town played Bath at the National League South of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

St Albans2 - 1East ThurrockFull TimeFT

St Albans - East Thurrock

St Albans played East Thurrock at the National League South of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. St Albans won 2-1.

Welling United2 - 0ChelmsfordFull TimeFT

Welling United - Chelmsford

Welling United played Chelmsford at the National League South of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Welling United won 2-0.

Woking1 - 2Concord RangersFull TimeFT

Woking - Concord Rangers

Woking played Concord Rangers at the National League South of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Concord Rangers won 1-2.

Ashton United0 - 3ChesterFull TimeFT

Ashton United - Chester

Ashton United played Chester at the National League North of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Chester won 0-3.

Blyth Spartans2 - 0GuiseleyFull TimeFT

Blyth Spartans - Guiseley

Blyth Spartans played Guiseley at the National League North of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Blyth Spartans won 2-0.

Brackley2 - 0Boston UnitedFull TimeFT

Brackley - Boston United

Brackley played Boston United at the National League North of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Brackley won 2-0.

Curzon Ashton0 - 3SouthportFull TimeFT

Curzon Ashton - Southport

Curzon Ashton played Southport at the National League North of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Southport won 0-3.

Darlington1 - 0Bradford PAFull TimeFT

Darlington - Bradford PA

Darlington played Bradford PA at the National League North of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Darlington won 1-0.

Kidderminster1 - 2LeamingtonFull TimeFT

Kidderminster - Leamington

Kidderminster played Leamington at the National League North of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Leamington won 1-2.

York City2 - 3Spennymoor TownFull TimeFT

York City - Spennymoor Town

York City played Spennymoor Town at the National League North of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Spennymoor Town won 2-3.

Middlesbrough U-230 - 0Stoke City U-2337'

Middlesbrough U-23 - Stoke City U-23

Middlesbrough U-23 are playing Stoke City U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Carshalton Athletic2 - 0Burgess Hill TownFull TimeFT

Carshalton Athletic - Burgess Hill Town

Carshalton Athletic played Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Carshalton Athletic won 2-0.

Worthing1 - 1Tonbridge AngelsFull TimeFT

Worthing - Tonbridge Angels

Worthing played Tonbridge Angels at the NL Premier, Isthmian of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gainsborough0 - 0Hednesford TownFull TimeFT

Gainsborough - Hednesford Town

Gainsborough played Hednesford Town at the NL Premier, Northern of England on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hull City U-230 - 2Birmingham U-23Full TimeFT

Hull City U-23 - Birmingham U-23

Hull City U-23 played Birmingham U-23 at the Professional Depelopment League of England on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Birmingham U-23 won 0-2.

Stourbridge0 - 0Alvechurch8'

Stourbridge - Alvechurch

Stourbridge are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on April 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Boulogne1 - 0Quevilly38'

Boulogne - Quevilly

Boulogne are playing Quevilly at the National 1 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Boulogne is winning 1-0.

Bourg-Peronnas0 - 0Rodez Aveyron37'

Bourg-Peronnas - Rodez Aveyron

Bourg-Peronnas are playing Rodez Aveyron at the National 1 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Concarneau0 - 0Chambly36'

Concarneau - Chambly

Concarneau are playing Chambly at the National 1 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Drancy1 - 0Tours38'

Drancy - Tours

Drancy are playing Tours at the National 1 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Drancy is winning 1-0.

LEntente SSG0 - 0Dunkerque36'

LEntente SSG - Dunkerque

LEntente SSG are playing Dunkerque at the National 1 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Laval1 - 0Villefranche36'

Laval - Villefranche

Laval are playing Villefranche at the National 1 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Laval is winning 1-0.

Lyon Duchere0 - 1Pau38'

Lyon Duchere - Pau

Lyon Duchere are playing Pau at the National 1 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Pau is winning 0-1.

Marignane Gignac0 - 0Avranches36'

Marignane Gignac - Avranches

Marignane Gignac are playing Avranches at the National 1 of France on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bremer SV2 - 1OberneulandFull TimeFT

Bremer SV - Oberneuland

Bremer SV played Oberneuland at the Oberliga, Bremen of Germany on April 19. The match kicked off 13:15 UTC. Bremer SV won 2-1.

Lichtenberg1 - 0Malchower SVFull TimeFT

Lichtenberg - Malchower SV

Lichtenberg played Malchower SV at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 19. The match kicked off 11:30 UTC. Lichtenberg won 1-0.

Lamia U-202 - 1Olympiakos U-20Full TimeFT

Lamia U-20 - Olympiakos U-20

Lamia U-20 played Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Lamia U-20 won 2-1.

PAOK U-201 - 0Levadiakos U-20Full TimeFT

PAOK U-20 - Levadiakos U-20

PAOK U-20 played Levadiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. PAOK U-20 won 1-0.

BohemiansUCD18:45

Bohemians - UCD

Bohemians are playing UCD at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Derry CityShamrock18:45

Derry City - Shamrock

Derry City are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

DundalkFinn Harps18:45

Dundalk - Finn Harps

Dundalk are playing Finn Harps at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

St Patrick'sSligo Rovers18:45

St Patrick's - Sligo Rovers

St Patrick's are playing Sligo Rovers at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

WaterfordCork City18:45

Waterford - Cork City

Waterford are playing Cork City at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Athlone TownGalway18:45

Athlone Town - Galway

Athlone Town are playing Galway at the 1 division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

BrayDrogheda18:45

Bray - Drogheda

Bray are playing Drogheda at the 1 division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

ShelbourneLimerick18:45

Shelbourne - Limerick

Shelbourne are playing Limerick at the 1 division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Wexford YouthsCabinteely18:45

Wexford Youths - Cabinteely

Wexford Youths are playing Cabinteely at the 1 division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Roma U-195 - 0Torino U-19Full TimeFT

Roma U-19 - Torino U-19

Roma U-19 played Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 19. The match kicked off 11:00 UTC. Roma U-19 won 5-0.

Napoli U-190 - 2Inter U-19Full TimeFT

Napoli U-19 - Inter U-19

Napoli U-19 played Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Inter U-19 won 0-2.

Sampdoria U-190 - 0Fiorentina U-19Full TimeFT

Sampdoria U-19 - Fiorentina U-19

Sampdoria U-19 played Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Spartaks2 - 0ValmieraFull TimeFT

Spartaks - Valmiera

Spartaks played Valmiera at the Virsliga of Latvia on April 19. The match kicked off 11:00 UTC. Spartaks won 2-0.

Liepaja2 - 3Daugava DFull TimeFT

Liepaja - Daugava D

Liepaja played Daugava D at the Virsliga of Latvia on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Daugava D won 2-3.

FK Jelgava1 - 2FS Metta LUFull TimeFT

FK Jelgava - FS Metta LU

FK Jelgava played FS Metta LU at the Virsliga of Latvia on April 19. The match kicked off 15:00 UTC. FS Metta LU won 1-2.

Hegelmann Litauen1 - 2DainavaFull TimeFT

Hegelmann Litauen - Dainava

Hegelmann Litauen played Dainava at the 1 Lyga of Lithuania on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Dainava won 1-2.

AZ-20 - 1MVV Maastricht36'

AZ-2 - MVV Maastricht

AZ-2 are playing MVV Maastricht at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and MVV Maastricht is winning 0-1.

Ajax-2TwentePostponedPst

Ajax-2 - Twente

Ajax-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19.

Almere City FC1 - 0Telstar37'

Almere City FC - Telstar

Almere City FC are playing Telstar at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Almere City FC is winning 1-0.

Den Bosch1 - 1Utrecht-237'

Den Bosch - Utrecht-2

Den Bosch are playing Utrecht-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Eindhoven0 - 0Cambuur Leeuwarden38'

Eindhoven - Cambuur Leeuwarden

Eindhoven are playing Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Go Ahead Eagles2 - 1PSV-238'

Go Ahead Eagles - PSV-2

Go Ahead Eagles are playing PSV-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Go Ahead Eagles is winning 2-1.

RKC0 - 1Dordrecht 9037'

RKC - Dordrecht 90

RKC are playing Dordrecht 90 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Dordrecht 90 is winning 0-1.

Roda0 - 0FC Oss36'

Roda - FC Oss

Roda are playing FC Oss at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sparta Rotterdam2 - 0Helmond Sport38'

Sparta Rotterdam - Helmond Sport

Sparta Rotterdam are playing Helmond Sport at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Sparta Rotterdam is winning 2-0.

Volendam0 - 2NEC38'

Volendam - NEC

Volendam are playing NEC at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and NEC is winning 0-2.

PSV W0 - 1Ajax W49'

PSV W - Ajax W

PSV W are playing Ajax W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Ajax W is winning 0-1.

Zwolle W0 - 3ADO Den Haag WHalf TimeHT

Zwolle W - ADO Den Haag W

Zwolle W are playing ADO Den Haag W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and ADO Den Haag W is winning 0-3.

Heerenveen W7 - 0Achilles 29 WHalf TimeHT

Heerenveen W - Achilles 29 W

Heerenveen W are playing Achilles 29 W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's half time and Heerenveen W is winning 7-0.

VV Alkmaar W0 - 1Barendrecht W50'

VV Alkmaar W - Barendrecht W

VV Alkmaar W are playing Barendrecht W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Barendrecht W is winning 0-1.

Newry CityGlentoran FC18:45

Newry City - Glentoran FC

Newry City are playing Glentoran FC at the Premiership, Relegation round of Northern Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

LKS Lodz0 - 0Sandecja Nowy Sacz7'

LKS Lodz - Sandecja Nowy Sacz

LKS Lodz are playing Sandecja Nowy Sacz at the I Liga of Poland on April 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sp. Covilha2 - 1Porto-2Full TimeFT

Sp. Covilha - Porto-2

Sp. Covilha played Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match kicked off 10:15 UTC. Sp. Covilha won 2-1.

Cova Piedade1 - 1LeixoesFull TimeFT

Cova Piedade - Leixoes

Cova Piedade played Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Estoril3 - 1OliveirenseFull TimeFT

Estoril - Oliveirense

Estoril played Oliveirense at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match kicked off 15:00 UTC. Estoril won 3-1.

SC Farense1 - 1Penafiel76'

SC Farense - Penafiel

SC Farense are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Varzim0 - 0Braga-277'

Varzim - Braga-2

Varzim are playing Braga-2 at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match kicked off 17:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Orenburg-D0 - 1Rostov-DFull TimeFT

Orenburg-D - Rostov-D

Orenburg-D played Rostov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 09:00 UTC. Rostov-D won 0-1.

FK Krasnodar-D1 - 1Zenit-DFull TimeFT

FK Krasnodar-D - Zenit-D

FK Krasnodar-D played Zenit-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lokomotiv-D2 - 0CSKA-DFull TimeFT

Lokomotiv-D - CSKA-D

Lokomotiv-D played CSKA-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. Lokomotiv-D won 2-0.

Ufa-D1 - 6Arsenal-DFull TimeFT

Ufa-D - Arsenal-D

Ufa-D played Arsenal-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. Arsenal-D won 1-6.

Spartak-D2 - 1Yenisey-DFull TimeFT

Spartak-D - Yenisey-D

Spartak-D played Yenisey-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 11:00 UTC. Spartak-D won 2-1.

Dinamo-D3 - 1Kr. Sovetov-DFull TimeFT

Dinamo-D - Kr. Sovetov-D

Dinamo-D played Kr. Sovetov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Dinamo-D won 3-1.

FK Murom3 - 0Dnepr SmolenskForfeitFrf

FK Murom - Dnepr Smolensk

FK Murom played Dnepr Smolensk at the PFL, Zapad of Russia on April 19. Dnepr Smolensk was forfeited with a 3-0 loss.. FK Murom won 3-0.

Luki-Energia1 - 0Pskov-747Full TimeFT

Luki-Energia - Pskov-747

Luki-Energia played Pskov-747 at the PFL, Zapad of Russia on April 19. The match kicked off 15:00 UTC. Luki-Energia won 1-0.

Tekstilshik2 - 0Torpedo VlFull TimeFT

Tekstilshik - Torpedo Vl

Tekstilshik played Torpedo Vl at the PFL, Zapad of Russia on April 19. The match kicked off 15:30 UTC. Tekstilshik won 2-0.

Ayr United1 - 0Ross County33'

Ayr United - Ross County

Ayr United are playing Ross County at the Championship of Scotland on April 19. The match kicked off 18:05 UTC. It's the first half and Ayr United is winning 1-0.

Banska Bystrica4 - 1Slavoj TrebisovFull TimeFT

Banska Bystrica - Slavoj Trebisov

Banska Bystrica played Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on April 19. The match kicked off 14:30 UTC. Banska Bystrica won 4-1.

Lokomotiva Kosice0 - 0KomarnoFull TimeFT

Lokomotiva Kosice - Komarno

Lokomotiva Kosice played Komarno at the 2. liga of Slovakia on April 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Poprad3 - 2SamorinFull TimeFT

Poprad - Samorin

Poprad played Samorin at the 2. liga of Slovakia on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Poprad won 3-2.

Skalica2 - 0Inter BratislavaFull TimeFT

Skalica - Inter Bratislava

Skalica played Inter Bratislava at the 2. liga of Slovakia on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Skalica won 2-0.

Sporting Gijon-20 - 1Real UnionFull TimeFT

Sporting Gijon-2 - Real Union

Sporting Gijon-2 played Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. Real Union won 0-1.

Teruel0 - 2Villarreal-2Full TimeFT

Teruel - Villarreal-2

Teruel played Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Villarreal-2 won 0-2.

Badalona0 - 0ConquenseFull TimeFT

Badalona - Conquense

Badalona played Conquense at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sants1 - 2PratFull TimeFT

Sants - Prat

Sants played Prat at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. Prat won 1-2.

Silla1 - 1CrevillenteFull TimeFT

Silla - Crevillente

Silla played Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 19. The match kicked off 09:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Torre Levante1 - 1PaiportaFull TimeFT

Torre Levante - Paiporta

Torre Levante played Paiporta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Villarreal-31 - 0AlziraFull TimeFT

Villarreal-3 - Alzira

Villarreal-3 played Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. Villarreal-3 won 1-0.

Elche-22 - 4VilamarxantFull TimeFT

Elche-2 - Vilamarxant

Elche-2 played Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Vilamarxant won 2-4.

Carabanchel0 - 1Getafe-2Full TimeFT

Carabanchel - Getafe-2

Carabanchel played Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 19. The match kicked off 09:30 UTC. Getafe-2 won 0-1.

El Cotillo0 - 0Las Palmas-3Full TimeFT

El Cotillo - Las Palmas-3

El Cotillo played Las Palmas-3 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lanzarote0 - 1GuimarFull TimeFT

Lanzarote - Guimar

Lanzarote played Guimar at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 19. The match kicked off 11:30 UTC. Guimar won 0-1.

Albacete-21 - 1AzuquecaFull TimeFT

Albacete-2 - Azuqueca

Albacete-2 played Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Assyriska Turabdin1 - 1TrollhattanFull TimeFT

Assyriska Turabdin - Trollhattan

Assyriska Turabdin played Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on April 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Utsiktens3 - 2LundFull TimeFT

Utsiktens - Lund

Utsiktens played Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Utsiktens won 3-2.

Carlstad United3 - 1SollentunaFull TimeFT

Carlstad United - Sollentuna

Carlstad United played Sollentuna at the Division 1, Norra of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Carlstad United won 3-1.

Linkoping City4 - 1ForwardFull TimeFT

Linkoping City - Forward

Linkoping City played Forward at the Division 1, Norra of Sweden on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Linkoping City won 4-1.

Sandviken5 - 1RynningeFull TimeFT

Sandviken - Rynninge

Sandviken played Rynninge at the Division 1, Norra of Sweden on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sandviken won 5-1.

Gauthiod5 - 1IFK TidaholmFull TimeFT

Gauthiod - IFK Tidaholm

Gauthiod played IFK Tidaholm at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gauthiod won 5-1.

Grebbestads3 - 1UddevallaFull TimeFT

Grebbestads - Uddevalla

Grebbestads played Uddevalla at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Grebbestads won 3-1.

Stenungsund3 - 0AmalFull TimeFT

Stenungsund - Amal

Stenungsund played Amal at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Stenungsund won 3-0.

Vanersborgs IF0 - 1SavedalenFull TimeFT

Vanersborgs IF - Savedalen

Vanersborgs IF played Savedalen at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Savedalen won 0-1.

Lidkoping3 - 1NordvarmlandFull TimeFT

Lidkoping - Nordvarmland

Lidkoping played Nordvarmland at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Lidkoping won 3-1.

Karlberg5 - 1SkiljeboFull TimeFT

Karlberg - Skiljebo

Karlberg played Skiljebo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Karlberg won 5-1.

Kungsangen2 - 2HudiksvallFull TimeFT

Kungsangen - Hudiksvall

Kungsangen played Hudiksvall at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Taby5 - 3EnkopingFull TimeFT

Taby - Enkoping

Taby played Enkoping at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Taby won 5-3.

Kvarnsveden2 - 4StocksundFull TimeFT

Kvarnsveden - Stocksund

Kvarnsveden played Stocksund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Stocksund won 2-4.

Ullared1 - 1Olympic BKFull TimeFT

Ullared - Olympic BK

Ullared played Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Onsala8 - 2EslovFull TimeFT

Onsala - Eslov

Onsala played Eslov at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Onsala won 8-2.

Almeboda Linneryd1 - 1IFK HassleholmFull TimeFT

Almeboda Linneryd - IFK Hassleholm

Almeboda Linneryd played IFK Hassleholm at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hassleholms IF0 - 1HusqvarnaFull TimeFT

Hassleholms IF - Husqvarna

Hassleholms IF played Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Husqvarna won 0-1.

Osterlen1 - 1BromollaFull TimeFT

Osterlen - Bromolla

Osterlen played Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rappe1 - 2BergaFull TimeFT

Rappe - Berga

Rappe played Berga at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 19. The match kicked off 12:00 UTC. Berga won 1-2.

Kasimpasa U-210 - 2Bursaspor U-21Full TimeFT

Kasimpasa U-21 - Bursaspor U-21

Kasimpasa U-21 played Bursaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 19. The match kicked off 11:30 UTC. Bursaspor U-21 won 0-2.

Elazigspor U-211 - 1Osmanlispor U-21Full TimeFT

Elazigspor U-21 - Osmanlispor U-21

Elazigspor U-21 played Osmanlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on April 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rukh Vynnyky1 - 1MykolaivFull TimeFT

Rukh Vynnyky - Mykolaiv

Rukh Vynnyky played Mykolaiv at the Persha Liga of Ukraine on April 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Newtown2 - 3Bala TownFull TimeFT

Newtown - Bala Town

Newtown played Bala Town at the Premier League, Championship Round of Wales on April 19. The match kicked off 13:30 UTC. Bala Town won 2-3.

Muktijoddha SKC0 - 2Saif SCFull TimeFT

Muktijoddha SKC - Saif SC

Muktijoddha SKC played Saif SC at the Premier League of Bangladesh on April 19. The match kicked off 09:30 UTC. Saif SC won 0-2.

Rahmatgonj MFS2 - 1Mohammedan DhakaFull TimeFT

Rahmatgonj MFS - Mohammedan Dhaka

Rahmatgonj MFS played Mohammedan Dhaka at the Premier League of Bangladesh on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. Rahmatgonj MFS won 2-1.

Fujian TianxinChengdu Qianbao07:00

Fujian Tianxin - Chengdu Qianbao

Fujian Tianxin are playing Chengdu Qianbao at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Hebei EliteZibo Sunday07:00

Hebei Elite - Zibo Sunday

Hebei Elite are playing Zibo Sunday at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Inner MongoliaShanxi Xindu07:00

Inner Mongolia - Shanxi Xindu

Inner Mongolia are playing Shanxi Xindu at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Jiangsu YanchengYanbian Beiguo07:00

Jiangsu Yancheng - Yanbian Beiguo

Jiangsu Yancheng are playing Yanbian Beiguo at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Jiangxi LianshengShenzhen Pengcheng07:00

Jiangxi Liansheng - Shenzhen Pengcheng

Jiangxi Liansheng are playing Shenzhen Pengcheng at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Qingdao JonoonBaoding Yingli Yitong07:00

Qingdao Jonoon - Baoding Yingli Yitong

Qingdao Jonoon are playing Baoding Yingli Yitong at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Shenyang Urban FCBeijing Technology07:00

Shenyang Urban FC - Beijing Technology

Shenyang Urban FC are playing Beijing Technology at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Sichuan JiuniuSuzhou Dongwu07:00

Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu

Sichuan Jiuniu are playing Suzhou Dongwu at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Taizhou YuandaJilin Baijia07:00

Taizhou Yuanda - Jilin Baijia

Taizhou Yuanda are playing Jilin Baijia at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Yinchuan HelanshanXian Daxing Chongde07:00

Yinchuan Helanshan - Xian Daxing Chongde

Yinchuan Helanshan are playing Xian Daxing Chongde at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Guangzou R-F U-19Hoi King06:30

Guangzou R-F U-19 - Hoi King

Guangzou R-F U-19 are playing Hoi King at the Premier League of Hong Kong on April 20. The match will kick off 06:30 UTC.

HK WarriorsPegasus06:30

HK Warriors - Pegasus

HK Warriors are playing Pegasus at the Premier League of Hong Kong on April 20. The match will kick off 06:30 UTC.

Nassaji Mazandaran1 - 0Padideh MashhadFull TimeFT

Nassaji Mazandaran - Padideh Mashhad

Nassaji Mazandaran played Padideh Mashhad at the Gulf Pro League of Iran on April 19. The match kicked off 11:30 UTC. Nassaji Mazandaran won 1-0.

Tractor Sazi0 - 1PaykanFull TimeFT

Tractor Sazi - Paykan

Tractor Sazi played Paykan at the Gulf Pro League of Iran on April 19. The match kicked off 12:30 UTC. Paykan won 0-1.

Foolad1 - 4Sanat NaftFull TimeFT

Foolad - Sanat Naft

Foolad played Sanat Naft at the Gulf Pro League of Iran on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sanat Naft won 1-4.

Pars Jonoubi Jam2 - 2Sepidrood RashtFull TimeFT

Pars Jonoubi Jam - Sepidrood Rasht

Pars Jonoubi Jam played Sepidrood Rasht at the Gulf Pro League of Iran on April 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tokyo VerdyAlbirex Niigata05:00

Tokyo Verdy - Albirex Niigata

Tokyo Verdy are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Ventforet KofuKyoto Purple Sanga05:00

Ventforet Kofu - Kyoto Purple Sanga

Ventforet Kofu are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United WVegalta Sendai W03:30

JEF United W - Vegalta Sendai W

JEF United W are playing Vegalta Sendai W at the L1 League - Women of Japan on April 20. The match will kick off 03:30 UTC.

Kobe Leonessa WIga Kunoichi W04:00

Kobe Leonessa W - Iga Kunoichi W

Kobe Leonessa W are playing Iga Kunoichi W at the L1 League - Women of Japan on April 20. The match will kick off 04:00 UTC.

Parceiro Nagano WNittaidai W04:00

Parceiro Nagano W - Nittaidai W

Parceiro Nagano W are playing Nittaidai W at the L1 League - Women of Japan on April 20. The match will kick off 04:00 UTC.

Al Jazeera J.0 - 1Al AhlyFull TimeFT

Al Jazeera J. - Al Ahly

Al Jazeera J. played Al Ahly at the National cup of Jordan on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Al Ahly won 0-1.

Bla'ama SC0 - 0Al Aqaba2-4 On PenaltiesPen 2-4

Bla'ama SC - Al Aqaba

Bla'ama SC played Al Aqaba at the National cup of Jordan on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. Al Aqaba won on penalties as the score was 0-0.

Al-Yarmouk1 - 2Al-WeehdatFull TimeFT

Al-Yarmouk - Al-Weehdat

Al-Yarmouk played Al-Weehdat at the National cup of Jordan on April 19. The match kicked off 16:30 UTC. Al-Weehdat won 1-2.

Asan MugunghwaAnyang06:00

Asan Mugunghwa - Anyang

Asan Mugunghwa are playing Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Busan KyotongGangneung06:00

Busan Kyotong - Gangneung

Busan Kyotong are playing Gangneung at the National League of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

ChangwonGyeongju KHNP06:00

Changwon - Gyeongju KHNP

Changwon are playing Gyeongju KHNP at the National League of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Cheonan CityGimhae06:00

Cheonan City - Gimhae

Cheonan City are playing Gimhae at the National League of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Daejeon KorailMokpo City06:00

Daejeon Korail - Mokpo City

Daejeon Korail are playing Mokpo City at the National League of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Hang Sai3 - 5Sporting MacauFull TimeFT

Hang Sai - Sporting Macau

Hang Sai played Sporting Macau at the Elite League of Macao on April 19. The match kicked off 11:05 UTC. Sporting Macau won 3-5.

Pulau Pinang0 - 2Darul Takzim-2Full TimeFT

Pulau Pinang - Darul Takzim-2

Pulau Pinang played Darul Takzim-2 at the Premier League of Malaysia on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Darul Takzim-2 won 0-2.

Al Quadisiya Khobar0 - 2Al BatenFull TimeFT

Al Quadisiya Khobar - Al Baten

Al Quadisiya Khobar played Al Baten at the Pro League of Saudi Arabia on April 19. The match kicked off 15:45 UTC. Al Baten won 0-2.

Al Raed Buraidah3 - 0Ohod48'

Al Raed Buraidah - Ohod

Al Raed Buraidah are playing Ohod at the Pro League of Saudi Arabia on April 19. The match kicked off 17:30 UTC. It's the second half and Al Raed Buraidah is winning 3-0.

Al Ahli Jeddah2 - 0Al Wahda MeccaHalf TimeHT

Al Ahli Jeddah - Al Wahda Mecca

Al Ahli Jeddah are playing Al Wahda Mecca at the Pro League of Saudi Arabia on April 19. The match kicked off 17:45 UTC. It's half time and Al Ahli Jeddah is winning 2-0.

Al Sahel0 - 1Herafio AleppoFull TimeFT

Al Sahel - Herafio Aleppo

Al Sahel played Herafio Aleppo at the Premier League of Syria on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Herafio Aleppo won 0-1.

Ittihad1 - 1WahdaFull TimeFT

Ittihad - Wahda

Ittihad played Wahda at the Premier League of Syria on April 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jabala1 - 1TaliyaFull TimeFT

Jabala - Taliya

Jabala played Taliya at the Premier League of Syria on April 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karama3 - 0HottinFull TimeFT

Karama - Hottin

Karama played Hottin at the Premier League of Syria on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Karama won 3-0.

Shorta1 - 1WathbahFull TimeFT

Shorta - Wathbah

Shorta played Wathbah at the Premier League of Syria on April 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Teshrin3 - 1MajdFull TimeFT

Teshrin - Majd

Teshrin played Majd at the Premier League of Syria on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Teshrin won 3-1.

Buriram United1 - 1TratFull TimeFT

Buriram United - Trat

Buriram United played Trat at the League 1 of Thailand on April 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ajman0 - 0Ittihad KalbaFull TimeFT

Ajman - Ittihad Kalba

Ajman played Ittihad Kalba at the Premier League of Uae on April 19. The match kicked off 13:55 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Jazeera Abu Dhabi2 - 2Dibba Al FujairahFull TimeFT

Al Jazeera Abu Dhabi - Dibba Al Fujairah

Al Jazeera Abu Dhabi played Dibba Al Fujairah at the Premier League of Uae on April 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Nasr3 - 1EmiratesFull TimeFT

Al Nasr - Emirates

Al Nasr played Emirates at the Premier League of Uae on April 19. The match kicked off 16:30 UTC. Al Nasr won 3-1.

Qizilqum0 - 1Kokand-1912Full TimeFT

Qizilqum - Kokand-1912

Qizilqum played Kokand-1912 at the PFL of Uzbekistan on April 19. The match kicked off 13:30 UTC. Kokand-1912 won 0-1.

Da Nang0 - 2Song Lam Nghe An VinhFull TimeFT

Da Nang - Song Lam Nghe An Vinh

Da Nang played Song Lam Nghe An Vinh at the V-League of Vietnam on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. Song Lam Nghe An Vinh won 0-2.

El Entag El Harby1 - 2Al MokawloonFull TimeFT

El Entag El Harby - Al Mokawloon

El Entag El Harby played Al Mokawloon at the Premier League of Egypt on April 19. The match kicked off 15:30 UTC. Al Mokawloon won 1-2.

El Ittihad Al Sakandary0 - 0Misr El-MaqashaFull TimeFT

El Ittihad Al Sakandary - Misr El-Maqasha

El Ittihad Al Sakandary played Misr El-Maqasha at the Premier League of Egypt on April 19. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dakhlia0 - 1Smouha35'

Dakhlia - Smouha

Dakhlia are playing Smouha at the Premier League of Egypt on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and Smouha is winning 0-1.

El Gounah0 - 0Talaea El Geish35'

El Gounah - Talaea El Geish

El Gounah are playing Talaea El Geish at the Premier League of Egypt on April 19. The match kicked off 18:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

KACM MarrakechOCK Khouribga19:00

KACM Marrakech - OCK Khouribga

KACM Marrakech are playing OCK Khouribga at the Botola Pro of Morocco on April 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Orlando City-2Forward Madison23:30

Orlando City-2 - Forward Madison

Orlando City-2 are playing Forward Madison at the USL League One of Usa on April 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Boca JuniorsEstudiantes Rio Cuarto21:00

Boca Juniors - Estudiantes Rio Cuarto

Boca Juniors are playing Estudiantes Rio Cuarto at the National cup of Argentina on April 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Independiente RivadaviaAtletico Rafaela20:30

Independiente Rivadavia - Atletico Rafaela

Independiente Rivadavia are playing Atletico Rafaela at the Primera B Nacional of Argentina on April 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Chacarita JuniorsCentral Cordoba23:00

Chacarita Juniors - Central Cordoba

Chacarita Juniors are playing Central Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on April 19. The match will kick off 23:00 UTC.

CA Acassuso0 - 0Fenix A6'

CA Acassuso - Fenix A

CA Acassuso are playing Fenix A at the Primera B Metropolitana of Argentina on April 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tristan Suarez0 - 0JJ Urquiza6'

Tristan Suarez - JJ Urquiza

Tristan Suarez are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on April 19. The match kicked off 18:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BanfieldEstudiantes de La Plata20:45

Banfield - Estudiantes de La Plata

Banfield are playing Estudiantes de La Plata at the Copa de la Superliga of Argentina on April 19. The match will kick off 20:45 UTC.

HuracanSan Lorenzo23:00

Huracan - San Lorenzo

Huracan are playing San Lorenzo at the Copa de la Superliga of Argentina on April 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Ferroviaria WSantos W20:00

Ferroviaria W - Santos W

Ferroviaria W are playing Santos W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Bayswater CityArmadale07:00

Bayswater City - Armadale

Bayswater City are playing Armadale at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Floreat AthenaCockburn City07:00

Floreat Athena - Cockburn City

Floreat Athena are playing Cockburn City at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Inglewood UnitedBalcatta07:00

Inglewood United - Balcatta

Inglewood United are playing Balcatta at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Rockingham CitySorrento FC07:00

Rockingham City - Sorrento FC

Rockingham City are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Stirling LionsECU Joondalup07:00

Stirling Lions - ECU Joondalup

Stirling Lions are playing ECU Joondalup at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

APIA Tigers1 - 1Blacktown CityFull TimeFT

APIA Tigers - Blacktown City

APIA Tigers played Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on April 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sydney Olympic2 - 2Manly United FCFull TimeFT

Sydney Olympic - Manly United FC

Sydney Olympic played Manly United FC at the NPL New South Wales of Australia on April 19. The match kicked off 06:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lake Macquarie2 - 1Adamstown RosebudsFull TimeFT

Lake Macquarie - Adamstown Rosebuds

Lake Macquarie played Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on April 19. The match kicked off 04:30 UTC. Lake Macquarie won 2-1.

Maitland2 - 1Edgeworth EaglesFull TimeFT

Maitland - Edgeworth Eagles

Maitland played Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on April 19. The match kicked off 04:30 UTC. Maitland won 2-1.

Lambton Jaffas2 - 1Weston BearsFull TimeFT

Lambton Jaffas - Weston Bears

Lambton Jaffas played Weston Bears at the NPL Northern NSW of Australia on April 19. The match kicked off 06:30 UTC. Lambton Jaffas won 2-1.

Hamilton OlympicNewcastle Jets-204:30

Hamilton Olympic - Newcastle Jets-2

Hamilton Olympic are playing Newcastle Jets-2 at the NPL Northern NSW of Australia on April 20. The match will kick off 04:30 UTC.

Broadmeadow MagicValentine07:00

Broadmeadow Magic - Valentine

Broadmeadow Magic are playing Valentine at the NPL Northern NSW of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Bulgaria U-180 - 2Georgia U-18Full TimeFT

Bulgaria U-18 - Georgia U-18

Bulgaria U-18 played Georgia U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 19. The match kicked off 13:00 UTC. Georgia U-18 won 0-2.

Denmark U-181 - 2France U-18Full TimeFT

Denmark U-18 - France U-18

Denmark U-18 played France U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 19. The match kicked off 14:00 UTC. France U-18 won 1-2.

Portugal U-183 - 1Mexico U-18Full TimeFT

Portugal U-18 - Mexico U-18

Portugal U-18 played Mexico U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 19. The match kicked off 16:00 UTC. Portugal U-18 won 3-1.