Upcoming Fixtures
Rigas FS-Valmiera16:00Tomorrow

Rigas FS - Valmiera

Rigas FS are playing Valmiera at the Virsliga of Latvia on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Valmiera-FS Metta LU12:00October 28th

Valmiera - FS Metta LU

Valmiera are playing FS Metta LU at the Virsliga of Latvia on October 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Latest Results
Spartaks4 - 0ValmieraFull TimeFT11 days ago

Spartaks - Valmiera

Spartaks played Valmiera at the Virsliga of Latvia on October 7. The match kicked off 12:00 UTC. Spartaks won 4-0.

Valmiera2 - 1SpartaksFull TimeFT15 days ago

Valmiera - Spartaks

Valmiera played Spartaks at the Virsliga of Latvia on October 3. The match kicked off 13:00 UTC. Valmiera won 2-1.

Valmiera0 - 3LiepajaFull TimeFT19 days ago

Valmiera - Liepaja

Valmiera played Liepaja at the Virsliga of Latvia on September 29. The match kicked off 10:00 UTC. Liepaja won 0-3.

Valmiera1 - 6VentspilsFull TimeFT25 days ago

Valmiera - Ventspils

Valmiera played Ventspils at the Virsliga of Latvia on September 23. The match kicked off 13:00 UTC. Ventspils won 1-6.

Valmiera1 - 4FK JelgavaFull TimeFTa month ago

Valmiera - FK Jelgava

Valmiera played FK Jelgava at the Virsliga of Latvia on September 15. The match kicked off 13:00 UTC. FK Jelgava won 1-4.

Riga3 - 0ValmieraFull TimeFT2 months ago

Riga - Valmiera

Riga played Valmiera at the Virsliga of Latvia on September 1. The match kicked off 14:00 UTC. Riga won 3-0.

FS Metta LU2 - 1ValmieraFull TimeFT2 months ago

FS Metta LU - Valmiera

FS Metta LU played Valmiera at the Virsliga of Latvia on August 25. The match kicked off 16:00 UTC. FS Metta LU won 2-1.

Valmiera2 - 4Rigas FSFull TimeFT2 months ago

Valmiera - Rigas FS

Valmiera played Rigas FS at the Virsliga of Latvia on August 19. The match kicked off 13:00 UTC. Rigas FS won 2-4.

Valmiera0 - 3Rigas FSFull TimeFT2 months ago

Valmiera - Rigas FS

Valmiera played Rigas FS at the National cup of Latvia on August 4. The match kicked off 15:00 UTC. Rigas FS won 0-3.

Liepaja6 - 2ValmieraFull TimeFT3 months ago

Liepaja - Valmiera

Liepaja played Valmiera at the Virsliga of Latvia on July 29. The match kicked off 14:00 UTC. Liepaja won 6-2.

Ventspils4 - 1ValmieraFull TimeFT3 months ago

Ventspils - Valmiera

Ventspils played Valmiera at the Virsliga of Latvia on July 22. The match kicked off 14:00 UTC. Ventspils won 4-1.

Valmiera3 - 3FK JelgavaFull TimeFT3 months ago

Valmiera - FK Jelgava

Valmiera played FK Jelgava at the Virsliga of Latvia on July 15. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Valmiera0 - 2RigaFull TimeFT4 months ago

Valmiera - Riga

Valmiera played Riga at the Virsliga of Latvia on June 30. The match kicked off 14:00 UTC. Riga won 0-2.

Valmiera1 - 1FS Metta LUFull TimeFT4 months ago

Valmiera - FS Metta LU

Valmiera played FS Metta LU at the Virsliga of Latvia on June 22. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rigas FS4 - 0ValmieraFull TimeFT4 months ago

Rigas FS - Valmiera

Rigas FS played Valmiera at the Virsliga of Latvia on June 16. The match kicked off 14:00 UTC. Rigas FS won 4-0.

Spartaks3 - 0ValmieraFull TimeFT5 months ago

Spartaks - Valmiera

Spartaks played Valmiera at the Virsliga of Latvia on May 26. The match kicked off 13:00 UTC. Spartaks won 3-0.

Valmiera0 - 2LiepajaFull TimeFT5 months ago

Valmiera - Liepaja

Valmiera played Liepaja at the Virsliga of Latvia on May 20. The match kicked off 14:00 UTC. Liepaja won 0-2.

FK Jelgava5 - 1ValmieraFull TimeFT5 months ago

FK Jelgava - Valmiera

FK Jelgava played Valmiera at the Virsliga of Latvia on May 11. The match kicked off 14:00 UTC. FK Jelgava won 5-1.

Riga6 - 1ValmieraFull TimeFT5 months ago

Riga - Valmiera

Riga played Valmiera at the Virsliga of Latvia on May 4. The match kicked off 14:00 UTC. Riga won 6-1.

FS Metta LU2 - 2ValmieraFull TimeFT6 months ago

FS Metta LU - Valmiera

FS Metta LU played Valmiera at the Virsliga of Latvia on April 28. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Matchday Live
Real Salt Lake-New England Revolution01:00

Real Salt Lake - New England Revolution

Real Salt Lake are playing New England Revolution at the Major League Soccer of Usa on October 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Envigado FC-Pasto21:00

Envigado FC - Pasto

Envigado FC are playing Pasto at the Clausura of Colombia on October 18. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo Cali-America de Cali23:00

Deportivo Cali - America de Cali

Deportivo Cali are playing America de Cali at the Clausura of Colombia on October 18. The match will kick off 23:00 UTC.

Millonarios-Leones01:00

Millonarios - Leones

Millonarios are playing Leones at the Clausura of Colombia on October 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Rionegro Aguilas-Atletico Nacional01:00

Rionegro Aguilas - Atletico Nacional

Rionegro Aguilas are playing Atletico Nacional at the Clausura of Colombia on October 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Zulte-Waregem U-21-Anderlecht U-2117:30

Zulte-Waregem U-21 - Anderlecht U-21

Zulte-Waregem U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Rosengard W-Slavia Praha W17:00

Rosengard W - Slavia Praha W

Rosengard W are playing Slavia Praha W at the Playoff - Women of Champions League on October 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Hvidovre-Koge17:00

Hvidovre - Koge

Hvidovre are playing Koge at the Division 1 of Denmark on October 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Levadia-2-Nomme Kalju-216:00

Levadia-2 - Nomme Kalju-2

Levadia-2 are playing Nomme Kalju-2 at the Esiliiga A of Estonia on October 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Avranches-Laval18:45

Avranches - Laval

Avranches are playing Laval at the National 1 of France on October 18. The match will kick off 18:45 UTC.

Siegburger SV-Hennef 0518:00

Siegburger SV - Hennef 05

Siegburger SV are playing Hennef 05 at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on October 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel Petah Tikva-Beitar Tel Aviv16:00

Hapoel Petah Tikva - Beitar Tel Aviv

Hapoel Petah Tikva are playing Beitar Tel Aviv at the Liga Leumit of Israel on October 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Juventus-2-Arezzo13:00

Juventus-2 - Arezzo

Juventus-2 are playing Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on October 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Lucchese-Arzachena18:30

Lucchese - Arzachena

Lucchese are playing Arzachena at the Serie C, Group A of Italy on October 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Pontedera-Gozzano18:30

Pontedera - Gozzano

Pontedera are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on October 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Siracusa-Rende16:30

Siracusa - Rende

Siracusa are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on October 18. The match will kick off 16:30 UTC.

FC Marsa-Vittoriosa Stars17:00

FC Marsa - Vittoriosa Stars

FC Marsa are playing Vittoriosa Stars at the Division 1 of Malta on October 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Znicz Pruszkow-Stal Stalowa Wola17:00

Znicz Pruszkow - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszkow are playing Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on October 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Ripensia Timisoara-Universitatea Cluj16:00

Ripensia Timisoara - Universitatea Cluj

Ripensia Timisoara are playing Universitatea Cluj at the Liga II of Romania on October 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Rayo Majadahonda-Sporting Gijon18:00

Rayo Majadahonda - Sporting Gijon

Rayo Majadahonda are playing Sporting Gijon at the National cup of Spain on October 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Almeria-Reus Deportiu19:00

Almeria - Reus Deportiu

Almeria are playing Reus Deportiu at the National cup of Spain on October 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Greece U-17 W-Switzerland U-17 W09:00

Greece U-17 W - Switzerland U-17 W

Greece U-17 W are playing Switzerland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 18. The match will kick off 09:00 UTC.

Kazakhstan U-17 W-Northern Ireland U-17 W09:00

Kazakhstan U-17 W - Northern Ireland U-17 W

Kazakhstan U-17 W are playing Northern Ireland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 18. The match will kick off 09:00 UTC.

Czech Republic U-17 W-Ukraine U-17 W12:00

Czech Republic U-17 W - Ukraine U-17 W

Czech Republic U-17 W are playing Ukraine U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Denmark U-17 W-Faroe Islandes U-17 W12:00

Denmark U-17 W - Faroe Islandes U-17 W

Denmark U-17 W are playing Faroe Islandes U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Sriwijaya Palembang-PSMS08:30

Sriwijaya Palembang - PSMS

Sriwijaya Palembang are playing PSMS at the Liga 1 of Indonesia on October 18. The match will kick off 08:30 UTC.

Padideh Mashhad-Foolad11:30

Padideh Mashhad - Foolad

Padideh Mashhad are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on October 18. The match will kick off 11:30 UTC.

Persepolis-Navad Urmia14:30

Persepolis - Navad Urmia

Persepolis are playing Navad Urmia at the National cup of Iran on October 18. The match will kick off 14:30 UTC.

That Ras-Al Aqaba14:00

That Ras - Al Aqaba

That Ras are playing Al Aqaba at the League 1 of Jordan on October 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-Buqaa-Al Salt16:30

Al-Buqaa - Al Salt

Al-Buqaa are playing Al Salt at the League 1 of Jordan on October 18. The match will kick off 16:30 UTC.

Al Hazm Rass-Al Quadisiya Khobar15:15

Al Hazm Rass - Al Quadisiya Khobar

Al Hazm Rass are playing Al Quadisiya Khobar at the Pro League of Saudi Arabia on October 18. The match will kick off 15:15 UTC.

Al Wahda Mecca-Al Feiha15:35

Al Wahda Mecca - Al Feiha

Al Wahda Mecca are playing Al Feiha at the Pro League of Saudi Arabia on October 18. The match will kick off 15:35 UTC.

Talaea El Geish-El Entag El Harby13:00

Talaea El Geish - El Entag El Harby

Talaea El Geish are playing El Entag El Harby at the Premier League of Egypt on October 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Nojom El Mostabel-El Gounah16:00

Nojom El Mostabel - El Gounah

Nojom El Mostabel are playing El Gounah at the Premier League of Egypt on October 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Mokawloon-Wadi Degla19:00

Al Mokawloon - Wadi Degla

Al Mokawloon are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on October 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Guadalupe-Deportivo Saprissa02:05

Guadalupe - Deportivo Saprissa

Guadalupe are playing Deportivo Saprissa at the Apertura of Costa Rica on October 19. The match will kick off 02:05 UTC.

Aguila-Santa Tecla21:00

Aguila - Santa Tecla

Aguila are playing Santa Tecla at the Apertura of El Salvador on October 18. The match will kick off 21:00 UTC.

Chalatenango-FAS00:30

Chalatenango - FAS

Chalatenango are playing FAS at the Apertura of El Salvador on October 19. The match will kick off 00:30 UTC.

Firpo-Sonsonate01:00

Firpo - Sonsonate

Firpo are playing Sonsonate at the Apertura of El Salvador on October 19. The match will kick off 01:00 UTC.

CD Olimpia-Real de Minas01:00

CD Olimpia - Real de Minas

CD Olimpia are playing Real de Minas at the Apertura of Honduras on October 19. The match will kick off 01:00 UTC.

Zamora FC-Estudiantes de Merida22:00

Zamora FC - Estudiantes de Merida

Zamora FC are playing Estudiantes de Merida at the Clausura of Venezuela on October 18. The match will kick off 22:00 UTC.