Upcoming Fixtures
DAC-Spartak Trnava13:00Sunday

DAC - Spartak Trnava

DAC are playing Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on September 23. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak Trnava-Slovan16:00September 29th

Spartak Trnava - Slovan

Spartak Trnava are playing Slovan at the Super Liga of Slovakia on September 29. The match will kick off 16:00 UTC.

Latest Results
Spartak Trnava1 - 0AnderlechtFull TimeFT15 hours ago

Spartak Trnava - Anderlecht

Spartak Trnava played Anderlecht at the Group D of Europa League on September 20. The match kicked off 19:00 UTC. Spartak Trnava won 1-0.

Spartak Trnava1 - 2ZilinaFull TimeFT6 days ago

Spartak Trnava - Zilina

Spartak Trnava played Zilina at the Super Liga of Slovakia on September 15. The match kicked off 16:00 UTC. Zilina won 1-2.

Trencin1 - 0Spartak TrnavaFull TimeFT19 days ago

Trencin - Spartak Trnava

Trencin played Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on September 2. The match kicked off 15:30 UTC. Trencin won 1-0.

Spartak Trnava1 - 1OlimpijaFull TimeFT22 days ago

Spartak Trnava - Olimpija

Spartak Trnava played Olimpija at the Play-Offs of Europa League on August 30. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spartak Trnava0 - 0RuzomberokFull TimeFTa month ago

Spartak Trnava - Ruzomberok

Spartak Trnava played Ruzomberok at the Super Liga of Slovakia on August 26. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Olimpija0 - 2Spartak TrnavaFull TimeFTa month ago

Olimpija - Spartak Trnava

Olimpija played Spartak Trnava at the Play-Offs of Europa League on August 23. The match kicked off 18:30 UTC. Spartak Trnava won 0-2.

Nitra0 - 0Spartak TrnavaFull TimeFTa month ago

Nitra - Spartak Trnava

Nitra played Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on August 18. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Spartak Trnava1 - 2Crvena ZvezdaAfter Extra TimeAETa month ago

Spartak Trnava - Crvena Zvezda

Spartak Trnava played Crvena Zvezda at the Third qualifying round of Champions League on August 14. The match kicked off 18:30 UTC. Crvena Zvezda won 1-2 in the extra time.

Spartak Trnava3 - 0Zemplin MichalovceFull TimeFTa month ago

Spartak Trnava - Zemplin Michalovce

Spartak Trnava played Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on August 11. The match kicked off 17:00 UTC. Spartak Trnava won 3-0.

Crvena Zvezda1 - 1Spartak TrnavaFull TimeFTa month ago

Crvena Zvezda - Spartak Trnava

Crvena Zvezda played Spartak Trnava at the Third qualifying round of Champions League on August 7. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Podbrezova1 - 0Spartak TrnavaFull TimeFT2 months ago

Podbrezova - Spartak Trnava

Podbrezova played Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on August 4. The match kicked off 17:00 UTC. Podbrezova won 1-0.

Spartak Trnava0 - 1LegiaFull TimeFT2 months ago

Spartak Trnava - Legia

Spartak Trnava played Legia at the Second qualifying round of Champions League on July 31. The match kicked off 18:30 UTC. Legia won 0-1.

Spartak Trnava1 - 0Zlate MoravceFull TimeFT2 months ago

Spartak Trnava - Zlate Moravce

Spartak Trnava played Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on July 28. The match kicked off 17:00 UTC. Spartak Trnava won 1-0.

Legia0 - 2Spartak TrnavaFull TimeFT2 months ago

Legia - Spartak Trnava

Legia played Spartak Trnava at the Second qualifying round of Champions League on July 24. The match kicked off 19:00 UTC. Spartak Trnava won 0-2.

Senica1 - 0Spartak TrnavaFull TimeFT2 months ago

Senica - Spartak Trnava

Senica played Spartak Trnava at the Super Liga of Slovakia on July 21. The match kicked off 16:30 UTC. Senica won 1-0.

Zrinjski1 - 1Spartak TrnavaFull TimeFT2 months ago

Zrinjski - Spartak Trnava

Zrinjski played Spartak Trnava at the First qualifying round of Champions League on July 18. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spartak Trnava1 - 0ZrinjskiFull TimeFT2 months ago

Spartak Trnava - Zrinjski

Spartak Trnava played Zrinjski at the First qualifying round of Champions League on July 11. The match kicked off 16:00 UTC. Spartak Trnava won 1-0.

Spartak Trnava0 - 1OstravaFull TimeFT3 months ago

Spartak Trnava - Ostrava

Spartak Trnava played Ostrava at the Club Friendlies of International on July 4. The match kicked off 16:00 UTC. Ostrava won 0-1.

Jihlava1 - 1Spartak TrnavaFull TimeFT3 months ago

Jihlava - Spartak Trnava

Jihlava played Spartak Trnava at the Club Friendlies of International on June 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zilina6 - 0Spartak TrnavaFull TimeFT4 months ago

Zilina - Spartak Trnava

Zilina played Spartak Trnava at the Super Liga, Championship round of Slovakia on May 12. The match kicked off 15:45 UTC. Zilina won 6-0.

Matchday Live
Huesca-Real Sociedad19:00

Huesca - Real Sociedad

Huesca are playing Real Sociedad at the La Liga of Spain on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Stuttgart-Fortuna Dusseldorf18:30

Stuttgart - Fortuna Dusseldorf

Stuttgart are playing Fortuna Dusseldorf at the Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Sassuolo-Empoli18:30

Sassuolo - Empoli

Sassuolo are playing Empoli at the Serie A of Italy on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Monaco-Nimes18:45

Monaco - Nimes

Monaco are playing Nimes at the Ligue 1 of France on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Heracles Almelo-De Graafschap18:00

Heracles Almelo - De Graafschap

Heracles Almelo are playing De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Boavista-Chaves19:30

Boavista - Chaves

Boavista are playing Chaves at the Primeira Liga of Portugal on September 21. The match will kick off 19:30 UTC.

Amstetten-Horn17:10

Amstetten - Horn

Amstetten are playing Horn at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Austria Klagenfurt-Wiener Neustadt17:10

Austria Klagenfurt - Wiener Neustadt

Austria Klagenfurt are playing Wiener Neustadt at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Innsbruck-2-Floridsdorfer AC17:10

Innsbruck-2 - Floridsdorfer AC

Innsbruck-2 are playing Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Kapfenberg-Blau-Weis Linz17:10

Kapfenberg - Blau-Weis Linz

Kapfenberg are playing Blau-Weis Linz at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Ried-Austria W-217:10

Ried - Austria W-2

Ried are playing Austria W-2 at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Vorwarts Steyr-Wattens17:10

Vorwarts Steyr - Wattens

Vorwarts Steyr are playing Wattens at the 2. Liga of Austria on September 21. The match will kick off 17:10 UTC.

Zulte-Waregem-Kortrijk18:30

Zulte-Waregem - Kortrijk

Zulte-Waregem are playing Kortrijk at the First Division A of Belgium on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Etar-Beroe14:30

Etar - Beroe

Etar are playing Beroe at the A PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Levski-Vitosha Bistritsa17:00

Levski - Vitosha Bistritsa

Levski are playing Vitosha Bistritsa at the A PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Slaven Koprivnica-Rudes16:00

Slaven Koprivnica - Rudes

Slaven Koprivnica are playing Rudes at the 1 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Zlin-Ostrava16:00

Zlin - Ostrava

Zlin are playing Ostrava at the First League of Czech Republic on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vejle-Esbjerg17:00

Vejle - Esbjerg

Vejle are playing Esbjerg at the Superliga of Denmark on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Wigan-Bristol City18:45

Wigan - Bristol City

Wigan are playing Bristol City at the Championship of England on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

HJK Helsinki-RoPS15:30

HJK Helsinki - RoPS

HJK Helsinki are playing RoPS at the Veikkausliiga of Finland on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

SJK-Lahti15:30

SJK - Lahti

SJK are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Auxerre-Ajaccio18:00

Auxerre - Ajaccio

Auxerre are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Chateauroux-Beziers18:00

Chateauroux - Beziers

Chateauroux are playing Beziers at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Gazelec Ajaccio-Nancy18:00

Gazelec Ajaccio - Nancy

Gazelec Ajaccio are playing Nancy at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Grenoble-Brest18:00

Grenoble - Brest

Grenoble are playing Brest at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Le Havre-Troyes18:00

Le Havre - Troyes

Le Havre are playing Troyes at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Lorient-Clermont18:00

Lorient - Clermont

Lorient are playing Clermont at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Sochaux-Orleans18:00

Sochaux - Orleans

Sochaux are playing Orleans at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Valenciennes-Red Star18:00

Valenciennes - Red Star

Valenciennes are playing Red Star at the Ligue 2 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Ingolstadt-St. Pauli16:30

Ingolstadt - St. Pauli

Ingolstadt are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Sandhausen-Koln16:30

Sandhausen - Koln

Sandhausen are playing Koln at the 2. Bundesliga of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Preussen Munster-Energie17:00

Preussen Munster - Energie

Preussen Munster are playing Energie at the 3. Liga of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Benevento-Salernitana19:00

Benevento - Salernitana

Benevento are playing Salernitana at the Serie B of Italy on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Pogon Szczecin-Wisla Krakow16:00

Pogon Szczecin - Wisla Krakow

Pogon Szczecin are playing Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Arka Gdynia-Lech18:30

Arka Gdynia - Lech

Arka Gdynia are playing Lech at the Ekstraklasa of Poland on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Sepsi-Voluntari15:00

Sepsi - Voluntari

Sepsi are playing Voluntari at the Liga 1 of Romania on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

CSMS Iasi-Dinamo B18:00

CSMS Iasi - Dinamo B

CSMS Iasi are playing Dinamo B at the Liga 1 of Romania on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Cukaricki-Spartak Subotica16:00

Cukaricki - Spartak Subotica

Cukaricki are playing Spartak Subotica at the Super Liga of Serbia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Brommapojkarna-Sundsvall17:00

Brommapojkarna - Sundsvall

Brommapojkarna are playing Sundsvall at the Allsvenskan of Sweden on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Bursaspor-Istanbul Basaksehir17:00

Bursaspor - Istanbul Basaksehir

Bursaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Erzurum BB-Ankaragucu17:00

Erzurum BB - Ankaragucu

Erzurum BB are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Altinordu-Demirspor Adana16:00

Altinordu - Demirspor Adana

Altinordu are playing Demirspor Adana at the 1. Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Osmanlispor-Denizlispor16:00

Osmanlispor - Denizlispor

Osmanlispor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Shimizu S-Pulse-Gamba Osaka10:30

Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka

Shimizu S-Pulse are playing Gamba Osaka at the J-League of Japan on September 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Kashiwa Reysol-Sagan Tosu06:00

Kashiwa Reysol - Sagan Tosu

Kashiwa Reysol are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on September 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Jubilo Iwata-Yokohama F. Marinos07:00

Jubilo Iwata - Yokohama F. Marinos

Jubilo Iwata are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on September 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Bidvest Wits-Polokwane City18:00

Bidvest Wits - Polokwane City

Bidvest Wits are playing Polokwane City at the Premier League of South Africa on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Morelia-Pumas00:00

Morelia - Pumas

Morelia are playing Pumas at the Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Puebla-America02:00

Puebla - America

Puebla are playing America at the Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 02:00 UTC.

San Lorenzo-Patronato de Parana22:00

San Lorenzo - Patronato de Parana

San Lorenzo are playing Patronato de Parana at the Primera Division of Argentina on September 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Colon-Godoy Cruz00:00

Colon - Godoy Cruz

Colon are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportes Temuco-Huachipato23:00

Deportes Temuco - Huachipato

Deportes Temuco are playing Huachipato at the Primera Division of Chile on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico Bucaramanga-CD Jaguares23:00

Atletico Bucaramanga - CD Jaguares

Atletico Bucaramanga are playing CD Jaguares at the Clausura of Colombia on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Boyaco Chico-Patriotas01:00

Boyaco Chico - Patriotas

Boyaco Chico are playing Patriotas at the Clausura of Colombia on September 22. The match will kick off 01:00 UTC.

El Nacional-Dep. Macara00:15

El Nacional - Dep. Macara

El Nacional are playing Dep. Macara at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on September 22. The match will kick off 00:15 UTC.

Generali Diaz-Sol de America21:45

Generali Diaz - Sol de America

Generali Diaz are playing Sol de America at the Clausura of Paraguay on September 21. The match will kick off 21:45 UTC.

Sportivo Luqueno-Guarani A23:50

Sportivo Luqueno - Guarani A

Sportivo Luqueno are playing Guarani A at the Clausura of Paraguay on September 21. The match will kick off 23:50 UTC.

Union Comercio-Alianza Lima20:30

Union Comercio - Alianza Lima

Union Comercio are playing Alianza Lima at the Primera Division, Clausura of Peru on September 21. The match will kick off 20:30 UTC.

Sport Huancayo-UTC Cajamarca01:00

Sport Huancayo - UTC Cajamarca

Sport Huancayo are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on September 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Partizani-Flamurtari17:45

Partizani - Flamurtari

Partizani are playing Flamurtari at the Kategoria Superiore of Albania on September 21. The match will kick off 17:45 UTC.

Allerheiligen-Wolfsberger AC-217:00

Allerheiligen - Wolfsberger AC-2

Allerheiligen are playing Wolfsberger AC-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

FC Wels-Deutschlandsberger17:00

FC Wels - Deutschlandsberger

FC Wels are playing Deutschlandsberger at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Gleisdorf-Lendorf17:00

Gleisdorf - Lendorf

Gleisdorf are playing Lendorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Kalsdorf-Bad Gleichenberg17:00

Kalsdorf - Bad Gleichenberg

Kalsdorf are playing Bad Gleichenberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Union Volkermarkt-Stadl-Paura17:00

Union Volkermarkt - Stadl-Paura

Union Volkermarkt are playing Stadl-Paura at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Volkermarkt-Sturm-217:00

Volkermarkt - Sturm-2

Volkermarkt are playing Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Bischofshofen-Schwaz17:00

Bischofshofen - Schwaz

Bischofshofen are playing Schwaz at the Regionalliga, West of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Seekirchen-Kitzbuhel17:00

Seekirchen - Kitzbuhel

Seekirchen are playing Kitzbuhel at the Regionalliga, West of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

St. Johann-Pinzgau Saalfelden17:00

St. Johann - Pinzgau Saalfelden

St. Johann are playing Pinzgau Saalfelden at the Regionalliga, West of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Grodig-Worgl17:30

Grodig - Worgl

Grodig are playing Worgl at the Regionalliga, West of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Parndorf-Karabakh Wien17:00

Parndorf - Karabakh Wien

Parndorf are playing Karabakh Wien at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Ebreichsdorf-Wiener SK17:30

Ebreichsdorf - Wiener SK

Ebreichsdorf are playing Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Mannsdorf-Leobendorf17:30

Mannsdorf - Leobendorf

Mannsdorf are playing Leobendorf at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Schwechat-Traiskirchen17:30

Schwechat - Traiskirchen

Schwechat are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Neulengbach W-St. Polten W17:30

Neulengbach W - St. Polten W

Neulengbach W are playing St. Polten W at the Frauenliga - Women of Austria on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Dnepr Mogilev-Smolevichi-STI16:00

Dnepr Mogilev - Smolevichi-STI

Dnepr Mogilev are playing Smolevichi-STI at the Premier League of Belarus on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tubize-St. Gilloise18:30

Tubize - St. Gilloise

Tubize are playing St. Gilloise at the First Division B, Opening of Belgium on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Anderlecht U-21-Cercle Brugge U-2117:30

Anderlecht U-21 - Cercle Brugge U-21

Anderlecht U-21 are playing Cercle Brugge U-21 at the Pro League reserve of Belgium on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Anderlecht W-Standard W18:00

Anderlecht W - Standard W

Anderlecht W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent W-Genk W18:30

Gent W - Genk W

Gent W are playing Genk W at the Super League - Women of Belgium on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Arda Kardzhali-Chernomorets Burgas14:00

Arda Kardzhali - Chernomorets Burgas

Arda Kardzhali are playing Chernomorets Burgas at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Botev Galabovo-Lokomotiv Sofia14:00

Botev Galabovo - Lokomotiv Sofia

Botev Galabovo are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

CSKA 1948 Sofia-Dobrudzha14:00

CSKA 1948 Sofia - Dobrudzha

CSKA 1948 Sofia are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lovech-Pirin14:00

Lovech - Pirin

Lovech are playing Pirin at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Strumska slava-Nesebr14:00

Strumska slava - Nesebr

Strumska slava are playing Nesebr at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Tsarsko selo-Ludogorets-214:00

Tsarsko selo - Ludogorets-2

Tsarsko selo are playing Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sesvete-Hrvatski Dragovoljac14:00

Sesvete - Hrvatski Dragovoljac

Sesvete are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Kustosija-Varteks14:30

Kustosija - Varteks

Kustosija are playing Varteks at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Sibenik-Solin16:00

Sibenik - Solin

Sibenik are playing Solin at the 2 HNL of Croatia on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ayia Napa-Asil Lyssi16:00

Ayia Napa - Asil Lyssi

Ayia Napa are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ethnikos Achnas-Omonia Aradippou16:00

Ethnikos Achnas - Omonia Aradippou

Ethnikos Achnas are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vitkovice-Chrudim15:00

Vitkovice - Chrudim

Vitkovice are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Jihlava-Vlasim16:00

Jihlava - Vlasim

Jihlava are playing Vlasim at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Znojmo-Usti nad Labem16:00

Znojmo - Usti nad Labem

Znojmo are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Hanacka-Viktoria Otrokovice14:30

Hanacka - Viktoria Otrokovice

Hanacka are playing Viktoria Otrokovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Velke Mezirici-Odra Petrkovice14:30

Velke Mezirici - Odra Petrkovice

Velke Mezirici are playing Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Skive IK-Aarhus Fremad17:00

Skive IK - Aarhus Fremad

Skive IK are playing Aarhus Fremad at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Arsenal U-23-Liverpool U-2318:00

Arsenal U-23 - Liverpool U-23

Arsenal U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Norwich U-23-Newcastle U-2313:00

Norwich U-23 - Newcastle U-23

Norwich U-23 are playing Newcastle U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Reading U-23-West Brom U-2318:00

Reading U-23 - West Brom U-23

Reading U-23 are playing West Brom U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Southampton U-23-Aston Villa U-2318:00

Southampton U-23 - Aston Villa U-23

Southampton U-23 are playing Aston Villa U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Bristol City U-23-QPR U-2312:00

Bristol City U-23 - QPR U-23

Bristol City U-23 are playing QPR U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Sheffield Wed U-23-Sheffield Utd U-2318:00

Sheffield Wed U-23 - Sheffield Utd U-23

Sheffield Wed U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Concarneau-Villefranche18:00

Concarneau - Villefranche

Concarneau are playing Villefranche at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Drancy-Marignane Gignac18:00

Drancy - Marignane Gignac

Drancy are playing Marignane Gignac at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Laval-LEntente SSG18:00

Laval - LEntente SSG

Laval are playing LEntente SSG at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Lyon Duchere-Cholet18:00

Lyon Duchere - Cholet

Lyon Duchere are playing Cholet at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Quevilly-Dunkerque18:00

Quevilly - Dunkerque

Quevilly are playing Dunkerque at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Rodez Aveyron-Le Mans18:00

Rodez Aveyron - Le Mans

Rodez Aveyron are playing Le Mans at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Tours-Pau18:00

Tours - Pau

Tours are playing Pau at the National 1 of France on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Kolkheti-Lokomotiv Tbilisi12:00

Kolkheti - Lokomotiv Tbilisi

Kolkheti are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Hamburger-2-Drochtersen17:00

Hamburger-2 - Drochtersen

Hamburger-2 are playing Drochtersen at the Regionalliga Nord of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Ulm-Stuttgart-216:30

Ulm - Stuttgart-2

Ulm are playing Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Hessen Dreieich-Astoria Walldorf17:00

Hessen Dreieich - Astoria Walldorf

Hessen Dreieich are playing Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Bonner SC-Wiedenbruck17:30

Bonner SC - Wiedenbruck

Bonner SC are playing Wiedenbruck at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Essen-Straelen17:30

Essen - Straelen

Essen are playing Straelen at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Fortuna Dusseldorf-2-Oberhausen17:30

Fortuna Dusseldorf-2 - Oberhausen

Fortuna Dusseldorf-2 are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Herkenrath-Borussia M-217:30

Herkenrath - Borussia M-2

Herkenrath are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Koln-2-Alemannia Aachen17:30

Koln-2 - Alemannia Aachen

Koln-2 are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

1860 Rosenheim-Bayern-216:00

1860 Rosenheim - Bayern-2

1860 Rosenheim are playing Bayern-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Augsburg-2-Pipinsried17:00

Augsburg-2 - Pipinsried

Augsburg-2 are playing Pipinsried at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Heimstetten-Burghausen17:00

Heimstetten - Burghausen

Heimstetten are playing Burghausen at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Memmingen-Eichstatt17:30

Memmingen - Eichstatt

Memmingen are playing Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Optik Ratenow-Auerbach17:00

Optik Ratenow - Auerbach

Optik Ratenow are playing Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Seligenporten-Neumarkt ASV16:30

Seligenporten - Neumarkt ASV

Seligenporten are playing Neumarkt ASV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Wurzburger Kickers-2-Abtswind16:30

Wurzburger Kickers-2 - Abtswind

Wurzburger Kickers-2 are playing Abtswind at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Rain Lech-Pullach15:15

Rain Lech - Pullach

Rain Lech are playing Pullach at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Sonthofen-Kottern17:00

Sonthofen - Kottern

Sonthofen are playing Kottern at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Victoria Hamburg-Curslack Neuengamme17:30

Victoria Hamburg - Curslack Neuengamme

Victoria Hamburg are playing Curslack Neuengamme at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Suderelbe-Concordia Hamburg18:00

Suderelbe - Concordia Hamburg

Suderelbe are playing Concordia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Bissingen-Spielberg17:00

Bissingen - Spielberg

Bissingen are playing Spielberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Stuttgarter Kickers-2-Pforzheim17:00

Stuttgarter Kickers-2 - Pforzheim

Stuttgarter Kickers-2 are playing Pforzheim at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Union Sandersdorf-Askania Bernburg17:00

Union Sandersdorf - Askania Bernburg

Union Sandersdorf are playing Askania Bernburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Westfalia Herne-Erndtebruck18:00

Westfalia Herne - Erndtebruck

Westfalia Herne are playing Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

FC Wegberg-Beeck-Hurth18:00

FC Wegberg-Beeck - Hurth

FC Wegberg-Beeck are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Cork City-Dundalk18:15

Cork City - Dundalk

Cork City are playing Dundalk at the Premier Division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Bray-Limerick18:45

Bray - Limerick

Bray are playing Limerick at the Premier Division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Waterford-Sligo Rovers18:45

Waterford - Sligo Rovers

Waterford are playing Sligo Rovers at the Premier Division of Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Wexford Youths-Athlone Town19:00

Wexford Youths - Athlone Town

Wexford Youths are playing Athlone Town at the 1 division of Ireland on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel Ashkelon-Hapoel Petah Tikva13:00

Hapoel Ashkelon - Hapoel Petah Tikva

Hapoel Ashkelon are playing Hapoel Petah Tikva at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Bnei Lod-Hapoel Afula13:00

Hapoel Bnei Lod - Hapoel Afula

Hapoel Bnei Lod are playing Hapoel Afula at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Iksal-Hapoel Rishon LeZion13:00

Hapoel Iksal - Hapoel Rishon LeZion

Hapoel Iksal are playing Hapoel Rishon LeZion at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Katamon-Hapoel Kfar Saba13:00

Hapoel Katamon - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Katamon are playing Hapoel Kfar Saba at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Marmorek-Maccabi Ahi Nazareth13:00

Hapoel Marmorek - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Marmorek are playing Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Nazareth Illit-Beitar Tel Aviv13:00

Hapoel Nazareth Illit - Beitar Tel Aviv

Hapoel Nazareth Illit are playing Beitar Tel Aviv at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Ramat Gan-Sektzia Nes Tziona13:00

Hapoel Ramat Gan - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Ramat Gan are playing Sektzia Nes Tziona at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hapoel Ramat HaSharon-Hapoel Acre13:00

Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Acre

Hapoel Ramat HaSharon are playing Hapoel Acre at the Liga Leumit of Israel on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Atalanta U-19-Palermo U-1913:30

Atalanta U-19 - Palermo U-19

Atalanta U-19 are playing Palermo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Torino U-19-Genoa U-1917:00

Torino U-19 - Genoa U-19

Torino U-19 are playing Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Rende-Catanzaro18:30

Rende - Catanzaro

Rende are playing Catanzaro at the Serie C, Group C of Italy on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Zalgiris-Suduva17:00

Zalgiris - Suduva

Zalgiris are playing Suduva at the A Lyga of Lithuania on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Dziugas Telsiai-Dainava14:00

Dziugas Telsiai - Dainava

Dziugas Telsiai are playing Dainava at the 1 Lyga of Lithuania on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pieta Hotspurs-Senglea Athletic16:00

Pieta Hotspurs - Senglea Athletic

Pieta Hotspurs are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Valletta FC-Qormi FC17:00

Valletta FC - Qormi FC

Valletta FC are playing Qormi FC at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Balzan-Mosta18:15

Balzan - Mosta

Balzan are playing Mosta at the Premier Division of Malta on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Vittoriosa Stars-Pembroke Athleta16:00

Vittoriosa Stars - Pembroke Athleta

Vittoriosa Stars are playing Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Gudja United-Zebbug Rangers18:15

Gudja United - Zebbug Rangers

Gudja United are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on September 21. The match will kick off 18:15 UTC.

Den Bosch-Almere City FC18:00

Den Bosch - Almere City FC

Den Bosch are playing Almere City FC at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

FC Oss-Sparta Rotterdam18:00

FC Oss - Sparta Rotterdam

FC Oss are playing Sparta Rotterdam at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Go Ahead Eagles-Ajax-218:00

Go Ahead Eagles - Ajax-2

Go Ahead Eagles are playing Ajax-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Helmond Sport-NEC18:00

Helmond Sport - NEC

Helmond Sport are playing NEC at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

MVV Maastricht-Dordrecht 9018:00

MVV Maastricht - Dordrecht 90

MVV Maastricht are playing Dordrecht 90 at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

PSV-2-Volendam18:00

PSV-2 - Volendam

PSV-2 are playing Volendam at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

RKC-AZ-218:00

RKC - AZ-2

RKC are playing AZ-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Roda-Eindhoven18:00

Roda - Eindhoven

Roda are playing Eindhoven at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Telstar-Twente18:00

Telstar - Twente

Telstar are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Utrecht-2-Cambuur Leeuwarden18:00

Utrecht-2 - Cambuur Leeuwarden

Utrecht-2 are playing Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Barendrecht W-Achilles 29 W17:30

Barendrecht W - Achilles 29 W

Barendrecht W are playing Achilles 29 W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen W-PSV W17:30

Heerenveen W - PSV W

Heerenveen W are playing PSV W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Twente W-Ajax W17:30

Twente W - Ajax W

Twente W are playing Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

VV Alkmaar W-Zwolle W17:30

VV Alkmaar W - Zwolle W

VV Alkmaar W are playing Zwolle W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Newry City-Warrenpoint Town18:45

Newry City - Warrenpoint Town

Newry City are playing Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Stabek W-Lillestrom W17:00

Stabek W - Lillestrom W

Stabek W are playing Lillestrom W at the Toppserien - Women of Norway on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Olimpia G-Znicz Pruszkow16:00

Olimpia G - Znicz Pruszkow

Olimpia G are playing Znicz Pruszkow at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ruch Chorzow-Gryf W17:20

Ruch Chorzow - Gryf W

Ruch Chorzow are playing Gryf W at the II Liga of Poland on September 21. The match will kick off 17:20 UTC.

Arsenal-D0 - 1Rubin-D47'

Arsenal-D - Rubin-D

Arsenal-D are playing Rubin-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 21. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Rubin-D is winning 0-1.

Dinamo-D3 - 0Anzhi-D48'

Dinamo-D - Anzhi-D

Dinamo-D are playing Anzhi-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 21. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Dinamo-D is winning 3-0.

Rostov-D-Ufa-D11:00

Rostov-D - Ufa-D

Rostov-D are playing Ufa-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Yenisey-D-Ural-D04:00

Yenisey-D - Ural-D

Yenisey-D are playing Ural-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match will kick off 04:00 UTC.

Znamia Truda-Luki-Energia13:00

Znamia Truda - Luki-Energia

Znamia Truda are playing Luki-Energia at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Dnepr Smolensk-Tekstilshik15:30

Dnepr Smolensk - Tekstilshik

Dnepr Smolensk are playing Tekstilshik at the PFL, Zapad of Russia on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Neftekhimik-Zvezda Perm12:00

Neftekhimik - Zvezda Perm

Neftekhimik are playing Zvezda Perm at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

FK Strogino-Metallurg L.13:00

FK Strogino - Metallurg L.

FK Strogino are playing Metallurg L. at the PFL, Center of Russia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Salyut-Khimik Novomoskovsk15:30

Salyut - Khimik Novomoskovsk

Salyut are playing Khimik Novomoskovsk at the PFL, Center of Russia on September 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Volgar-Astrakhan-Angusht14:30

Volgar-Astrakhan - Angusht

Volgar-Astrakhan are playing Angusht at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

FK Krasnodar-3-FC Chayka15:00

FK Krasnodar-3 - FC Chayka

FK Krasnodar-3 are playing FC Chayka at the PFL, Yug of Russia on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Inverurie Locos-Fraserburgh19:00

Inverurie Locos - Fraserburgh

Inverurie Locos are playing Fraserburgh at the FA Cup of Scotland on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Lokomotiva Kosice-Samorin13:30

Lokomotiva Kosice - Samorin

Lokomotiva Kosice are playing Samorin at the 2. liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Banska Bystrica-Liptovsky Mikulas14:00

Banska Bystrica - Liptovsky Mikulas

Banska Bystrica are playing Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

NK Fuzinar-Nafta14:00

NK Fuzinar - Nafta

NK Fuzinar are playing Nafta at the 2. SNL of Slovenia on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Buzanada-Santa Ursula20:00

Buzanada - Santa Ursula

Buzanada are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Panaderia Pulido-UD San Fernando20:00

Panaderia Pulido - UD San Fernando

Panaderia Pulido are playing UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Union Viera-Villa de Santa Brigida20:00

Union Viera - Villa de Santa Brigida

Union Viera are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 21. The match will kick off 20:00 UTC.

San Juan-Corellano18:30

San Juan - Corellano

San Juan are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Skoftebyn-Vanersborgs IF17:00

Skoftebyn - Vanersborgs IF

Skoftebyn are playing Vanersborgs IF at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Lausanne-Aarau18:00

Lausanne - Aarau

Lausanne are playing Aarau at the Challenge League of Switzerland on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Bursaspor U-21-Istanbul Basaksehir U-2112:00

Bursaspor U-21 - Istanbul Basaksehir U-21

Bursaspor U-21 are playing Istanbul Basaksehir U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Erzurum BB U-21-Ankaragucu U-2112:00

Erzurum BB U-21 - Ankaragucu U-21

Erzurum BB U-21 are playing Ankaragucu U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Altinordu U-21-Demirspor Adana U-2111:00

Altinordu U-21 - Demirspor Adana U-21

Altinordu U-21 are playing Demirspor Adana U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Osmanlispor U-21-Denizlispor U-2111:00

Osmanlispor U-21 - Denizlispor U-21

Osmanlispor U-21 are playing Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Balkany-FC Sumy13:00

Balkany - FC Sumy

Balkany are playing FC Sumy at the Persha Liga of Ukraine on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Mykolaiv-Zirka16:00

Mykolaiv - Zirka

Mykolaiv are playing Zirka at the Persha Liga of Ukraine on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Mariupol U-21-Oleksandria U-2110:00

Mariupol U-21 - Oleksandria U-21

Mariupol U-21 are playing Oleksandria U-21 at the Youth League of Ukraine on September 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Arsenal Kyiv U-21-Olimpik U-2112:00

Arsenal Kyiv U-21 - Olimpik U-21

Arsenal Kyiv U-21 are playing Olimpik U-21 at the Youth League of Ukraine on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TNS-Bala Town18:45

TNS - Bala Town

TNS are playing Bala Town at the Premier League of Wales on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Conwy Borough-Rhyl18:30

Conwy Borough - Rhyl

Conwy Borough are playing Rhyl at the Cimru Alliance of Wales on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Holywell-Denbigh Town18:30

Holywell - Denbigh Town

Holywell are playing Denbigh Town at the Cimru Alliance of Wales on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Briton Ferry-Goytre United18:30

Briton Ferry - Goytre United

Briton Ferry are playing Goytre United at the Division 1 of Wales on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Taff's Well-Cwmamman United18:45

Taff's Well - Cwmamman United

Taff's Well are playing Cwmamman United at the Division 1 of Wales on September 21. The match will kick off 18:45 UTC.

PSMS2 - 2Persela Lamongan79'

PSMS - Persela Lamongan

PSMS are playing Persela Lamongan at the Liga 1 of Indonesia on September 21. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Persipura Jayapura-Arema06:30

Persipura Jayapura - Arema

Persipura Jayapura are playing Arema at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match will kick off 06:30 UTC.

Gostaresh Folad-Pars Jonoubi Jam14:15

Gostaresh Folad - Pars Jonoubi Jam

Gostaresh Folad are playing Pars Jonoubi Jam at the Gulf Pro League of Iran on September 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Sanat Naft-Paykan15:00

Sanat Naft - Paykan

Sanat Naft are playing Paykan at the Gulf Pro League of Iran on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sepahan-Foolad15:00

Sepahan - Foolad

Sepahan are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Machida Zelvia-Tokushima Vortis07:00

Machida Zelvia - Tokushima Vortis

Machida Zelvia are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on September 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Al Ahly-Al-Ramtha14:00

Al Ahly - Al-Ramtha

Al Ahly are playing Al-Ramtha at the League 1 of Jordan on September 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Shabab Alordon-Al-Weehdat16:30

Shabab Alordon - Al-Weehdat

Shabab Alordon are playing Al-Weehdat at the League 1 of Jordan on September 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Kyran0 - 0Altay Semey9'

Kyran - Altay Semey

Kyran are playing Altay Semey at the 1 Division of Kazakhstan on September 21. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gyeongnam FC-FC Seoul05:00

Gyeongnam FC - FC Seoul

Gyeongnam FC are playing FC Seoul at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Pohang Steelers-Incheon United05:00

Pohang Steelers - Incheon United

Pohang Steelers are playing Incheon United at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Sangju Sangmu-Daegu FC07:00

Sangju Sangmu - Daegu FC

Sangju Sangmu are playing Daegu FC at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match will kick off 07:00 UTC.

Seongnam-Ansan Greeners05:00

Seongnam - Ansan Greeners

Seongnam are playing Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match will kick off 05:00 UTC.

Seoul E-Land-Bucheon 199506:00

Seoul E-Land - Bucheon 1995

Seoul E-Land are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Nejmeh-Al Ansar Beirut18:30

Al Nejmeh - Al Ansar Beirut

Al Nejmeh are playing Al Ansar Beirut at the Premier League of Lebanon on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Felda United-Terengganu13:00

Felda United - Terengganu

Felda United are playing Terengganu at the National cup of Malaysia on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Sailiya SC-Al Ahli SC14:55

Al Sailiya SC - Al Ahli SC

Al Sailiya SC are playing Al Ahli SC at the Stars League of Qatar on September 21. The match will kick off 14:55 UTC.

Al Khuraitiat SC-Umm Salal SC17:05

Al Khuraitiat SC - Umm Salal SC

Al Khuraitiat SC are playing Umm Salal SC at the Stars League of Qatar on September 21. The match will kick off 17:05 UTC.

Al Ittifaq Dammam-Al Feiha15:15

Al Ittifaq Dammam - Al Feiha

Al Ittifaq Dammam are playing Al Feiha at the Pro League of Saudi Arabia on September 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Al Faysaly Al Majmaah-Ohod15:35

Al Faysaly Al Majmaah - Ohod

Al Faysaly Al Majmaah are playing Ohod at the Pro League of Saudi Arabia on September 21. The match will kick off 15:35 UTC.

Al Ahli Jeddah-Al Hazm Rass17:35

Al Ahli Jeddah - Al Hazm Rass

Al Ahli Jeddah are playing Al Hazm Rass at the Pro League of Saudi Arabia on September 21. The match will kick off 17:35 UTC.

Al Sahel-Karama13:00

Al Sahel - Karama

Al Sahel are playing Karama at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Herafio Aleppo-Jaish13:00

Herafio Aleppo - Jaish

Herafio Aleppo are playing Jaish at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Jabala-Ittihad13:00

Jabala - Ittihad

Jabala are playing Ittihad at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Nawaeir-Teshrin13:00

Nawaeir - Teshrin

Nawaeir are playing Teshrin at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Shorta-Wahda13:00

Shorta - Wahda

Shorta are playing Wahda at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hottin-Taliya16:00

Hottin - Taliya

Hottin are playing Taliya at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Wathbah-Majd16:00

Wathbah - Majd

Wathbah are playing Majd at the Premier League of Syria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Al Nasr-Al Ain13:30

Al Nasr - Al Ain

Al Nasr are playing Al Ain at the Premier League of Uae on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Dhafra-Ittihad Kalba13:40

Al Dhafra - Ittihad Kalba

Al Dhafra are playing Ittihad Kalba at the Premier League of Uae on September 21. The match will kick off 13:40 UTC.

Al Fujairah-Ajman16:15

Al Fujairah - Ajman

Al Fujairah are playing Ajman at the Premier League of Uae on September 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Al Wahda FC Abu Dhabi-Al Wasl Dubai16:15

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Wasl Dubai

Al Wahda FC Abu Dhabi are playing Al Wasl Dubai at the Premier League of Uae on September 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Dibba Al Fujairah U-21-Emirates U-2113:25

Dibba Al Fujairah U-21 - Emirates U-21

Dibba Al Fujairah U-21 are playing Emirates U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 21. The match will kick off 13:25 UTC.

Al Sharjah U-21-Al Shabab U-2113:30

Al Sharjah U-21 - Al Shabab U-21

Al Sharjah U-21 are playing Al Shabab U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Banni Yas U-21-Al Jazeera U-2113:35

Banni Yas U-21 - Al Jazeera U-21

Banni Yas U-21 are playing Al Jazeera U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 21. The match will kick off 13:35 UTC.

CS Constantine-Paradou16:00

CS Constantine - Paradou

CS Constantine are playing Paradou at the Ligue 1 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

JS Kabylie-CR Belouizdad16:00

JS Kabylie - CR Belouizdad

JS Kabylie are playing CR Belouizdad at the Ligue 1 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

CABB Arreridj-MO Bejaia16:45

CABB Arreridj - MO Bejaia

CABB Arreridj are playing MO Bejaia at the Ligue 1 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:45 UTC.

NC Magra-RC Relizane15:00

NC Magra - RC Relizane

NC Magra are playing RC Relizane at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Skikda-ES Kouba15:00

Skikda - ES Kouba

Skikda are playing ES Kouba at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

USM Blida-ASO Chlef15:00

USM Blida - ASO Chlef

USM Blida are playing ASO Chlef at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

USM El Harrach-USM Annaba15:00

USM El Harrach - USM Annaba

USM El Harrach are playing USM Annaba at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 15:00 UTC.

ES Mostaganem-ASM Oran16:00

ES Mostaganem - ASM Oran

ES Mostaganem are playing ASM Oran at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

JSM Bejaia-US Biskra16:00

JSM Bejaia - US Biskra

JSM Bejaia are playing US Biskra at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

MC El Eulma-WA Tlemcen18:00

MC El Eulma - WA Tlemcen

MC El Eulma are playing WA Tlemcen at the Ligue 2 of Algeria on September 21. The match will kick off 18:00 UTC.

TP Mazembe-1 de Agosto13:00

TP Mazembe - 1 de Agosto

TP Mazembe are playing 1 de Agosto at the Playoffs of Caf Champions League on September 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Etoile du Sahel-Esperance16:00

Etoile du Sahel - Esperance

Etoile du Sahel are playing Esperance at the Playoffs of Caf Champions League on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

WAC Casablanca-ES Setif19:00

WAC Casablanca - ES Setif

WAC Casablanca are playing ES Setif at the Playoffs of Caf Champions League on September 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Dakhlia-El Ittihad Al Sakandary13:30

Dakhlia - El Ittihad Al Sakandary

Dakhlia are playing El Ittihad Al Sakandary at the Premier League of Egypt on September 21. The match will kick off 13:30 UTC.

El Entag El Harby-Misr El-Maqasha16:00

El Entag El Harby - Misr El-Maqasha

El Entag El Harby are playing Misr El-Maqasha at the Premier League of Egypt on September 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Serbian White Eagles-Waterloo23:00

Serbian White Eagles - Waterloo

Serbian White Eagles are playing Waterloo at the CSL of Canada on September 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Real Mississauga-CSC Mississauga00:30

Real Mississauga - CSC Mississauga

Real Mississauga are playing CSC Mississauga at the CSL of Canada on September 22. The match will kick off 00:30 UTC.

UAEM Potros-Celaya00:00

UAEM Potros - Celaya

UAEM Potros are playing Celaya at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 00:00 UTC.

Atlante-Tampico Madero01:00

Atlante - Tampico Madero

Atlante are playing Tampico Madero at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Correcaminos-Venados01:08

Correcaminos - Venados

Correcaminos are playing Venados at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 01:08 UTC.

Cimarrones-Atletico San Luis03:30

Cimarrones - Atletico San Luis

Cimarrones are playing Atletico San Luis at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 03:30 UTC.

Instituto-Defensores Belgrano00:05

Instituto - Defensores Belgrano

Instituto are playing Defensores Belgrano at the Primera B Nacional of Argentina on September 22. The match will kick off 00:05 UTC.

Urquiza-Atlanta CA18:05

Urquiza - Atlanta CA

Urquiza are playing Atlanta CA at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 21. The match will kick off 18:05 UTC.

San Miguel-Almirante Brown18:30

San Miguel - Almirante Brown

San Miguel are playing Almirante Brown at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Goias-Ponte Preta22:15

Goias - Ponte Preta

Goias are playing Ponte Preta at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 22:15 UTC.

CRB Maceio-Coritiba23:30

CRB Maceio - Coritiba

CRB Maceio are playing Coritiba at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Sao Bento-Boa23:30

Sao Bento - Boa

Sao Bento are playing Boa at the Serie B of Brasil on September 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Fortaleza-Vila Nova00:30

Fortaleza - Vila Nova

Fortaleza are playing Vila Nova at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 00:30 UTC.

Paysandu-Criciuma00:30

Paysandu - Criciuma

Paysandu are playing Criciuma at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 00:30 UTC.

FYR Macedonia U-19 W-Cyprus U-19 W12:00

FYR Macedonia U-19 W - Cyprus U-19 W

FYR Macedonia U-19 W are playing Cyprus U-19 W at the Friendlies - Woman of International on September 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Serbia U-17 W-Russia U-17 W14:30

Serbia U-17 W - Russia U-17 W

Serbia U-17 W are playing Russia U-17 W at the Friendlies - Woman of International on September 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Belarus U-170 - 0Armenia U-1748'

Belarus U-17 - Armenia U-17

Belarus U-17 are playing Armenia U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on September 21. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.