Upcoming Fixtures
Nevezis-Panevezys11:00Saturday

Nevezis - Panevezys

Nevezis are playing Panevezys at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Latest Results
Nevezis2 - 0NFA KaunasFull TimeFT4 days ago

Nevezis - NFA Kaunas

Nevezis played NFA Kaunas at the 1 Lyga of Lithuania on October 13. The match kicked off 12:00 UTC. Nevezis won 2-0.

Dainava4 - 1NevezisFull TimeFT6 days ago

Dainava - Nevezis

Dainava played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on October 10. The match kicked off 15:30 UTC. Dainava won 4-1.

Stumbras-20 - 2NevezisFull TimeFT15 days ago

Stumbras-2 - Nevezis

Stumbras-2 played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on October 2. The match kicked off 14:00 UTC. Nevezis won 0-2.

Nevezis2 - 1Zalgiris-2Full TimeFT18 days ago

Nevezis - Zalgiris-2

Nevezis played Zalgiris-2 at the 1 Lyga of Lithuania on September 29. The match kicked off 12:00 UTC. Nevezis won 2-1.

Nevezis1 - 1Vilniaus VytisFull TimeFT24 days ago

Nevezis - Vilniaus Vytis

Nevezis played Vilniaus Vytis at the 1 Lyga of Lithuania on September 23. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nevezis3 - 1Trakai-2Full TimeFTa month ago

Nevezis - Trakai-2

Nevezis played Trakai-2 at the 1 Lyga of Lithuania on September 8. The match kicked off 13:00 UTC. Nevezis won 3-1.

Banga0 - 1NevezisFull TimeFT2 months ago

Banga - Nevezis

Banga played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on August 24. The match kicked off 15:00 UTC. Nevezis won 0-1.

Nevezis9 - 0KoralasFull TimeFT2 months ago

Nevezis - Koralas

Nevezis played Koralas at the 1 Lyga of Lithuania on August 18. The match kicked off 14:00 UTC. Nevezis won 9-0.

Pakruojis0 - 3NevezisFull TimeFT2 months ago

Pakruojis - Nevezis

Pakruojis played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on August 11. The match kicked off 13:00 UTC. Nevezis won 0-3.

Kupiskis4 - 0NevezisFull TimeFT2 months ago

Kupiskis - Nevezis

Kupiskis played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on August 4. The match kicked off 13:00 UTC. Kupiskis won 4-0.

Pakruojis2 - 4NevezisFull TimeFT3 months ago

Pakruojis - Nevezis

Pakruojis played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on July 29. The match kicked off 15:00 UTC. Nevezis won 2-4.

Zalgiris-21 - 1NevezisFull TimeFT3 months ago

Zalgiris-2 - Nevezis

Zalgiris-2 played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on July 3. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Utenis Utena1 - 2NevezisFull TimeFT4 months ago

Utenis Utena - Nevezis

Utenis Utena played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on June 29. The match kicked off 15:30 UTC. Nevezis won 1-2.

Nevezis0 - 4PalangaFull TimeFT4 months ago

Nevezis - Palanga

Nevezis played Palanga at the National cup of Lithuania on June 24. The match kicked off 10:00 UTC. Palanga won 0-4.

NFA Kaunas3 - 4NevezisFull TimeFT4 months ago

NFA Kaunas - Nevezis

NFA Kaunas played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on June 16. The match kicked off 09:00 UTC. Nevezis won 3-4.

Panevezys2 - 2NevezisFull TimeFT4 months ago

Panevezys - Nevezis

Panevezys played Nevezis at the 1 Lyga of Lithuania on June 13. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Nevezis3 - 1Dziugas TelsiaiFull TimeFT4 months ago

Nevezis - Dziugas Telsiai

Nevezis played Dziugas Telsiai at the 1 Lyga of Lithuania on June 9. The match kicked off 14:00 UTC. Nevezis won 3-1.

Nevezis3 - 2Stumbras-2Full TimeFT5 months ago

Nevezis - Stumbras-2

Nevezis played Stumbras-2 at the 1 Lyga of Lithuania on May 18. The match kicked off 15:30 UTC. Nevezis won 3-2.

Nevezis0 - 2DainavaFull TimeFT5 months ago

Nevezis - Dainava

Nevezis played Dainava at the 1 Lyga of Lithuania on May 4. The match kicked off 15:30 UTC. Dainava won 0-2.

Nevezis1 - 0BangaFull TimeFT6 months ago

Nevezis - Banga

Nevezis played Banga at the 1 Lyga of Lithuania on April 21. The match kicked off 12:00 UTC. Nevezis won 1-0.

Matchday Live
France2 - 1GermanyFull TimeFT

France - Germany

France played Germany at the Group Stage of Uefa Nations League A on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. France won 2-1.

Ireland0 - 1WalesFull TimeFT

Ireland - Wales

Ireland played Wales at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Wales won 0-1.

Ukraine1 - 0Czech RepublicFull TimeFT

Ukraine - Czech Republic

Ukraine played Czech Republic at the Group Stage of Uefa Nations League B on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Ukraine won 1-0.

Norway1 - 0BulgariaFull TimeFT

Norway - Bulgaria

Norway played Bulgaria at the Group Stage of Uefa Nations League C on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Norway won 1-0.

Slovenia1 - 1CyprusFull TimeFT

Slovenia - Cyprus

Slovenia played Cyprus at the Group Stage of Uefa Nations League C on October 16. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kazakhstan4 - 0AndorraFull TimeFT

Kazakhstan - Andorra

Kazakhstan played Andorra at the Group Stage of Uefa Nations League D on October 16. The match kicked off 14:00 UTC. Kazakhstan won 4-0.

Armenia4 - 0FYR MacedoniaFull TimeFT

Armenia - FYR Macedonia

Armenia played FYR Macedonia at the Group Stage of Uefa Nations League D on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Armenia won 4-0.

Gibraltar2 - 1LiechtensteinFull TimeFT

Gibraltar - Liechtenstein

Gibraltar played Liechtenstein at the Group Stage of Uefa Nations League D on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Gibraltar won 2-1.

Latvia0 - 3GeorgiaFull TimeFT

Latvia - Georgia

Latvia played Georgia at the Group Stage of Uefa Nations League D on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Georgia won 0-3.

Japan4 - 3UruguayFull TimeFT

Japan - Uruguay

Japan played Uruguay at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 10:35 UTC. Japan won 4-3.

Korea Republic2 - 2PanamaFull TimeFT

Korea Republic - Panama

Korea Republic played Panama at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cambodia1 - 2SingaporeFull TimeFT

Cambodia - Singapore

Cambodia played Singapore at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 11:30 UTC. Singapore won 1-2.

Indonesia1 - 1Hong KongFull TimeFT

Indonesia - Hong Kong

Indonesia played Hong Kong at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Laos1 - 4MongoliaFull TimeFT

Laos - Mongolia

Laos played Mongolia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 11:30 UTC. Mongolia won 1-4.

China PR2 - 0SyriaFull TimeFT

China PR - Syria

China PR played Syria at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. China PR won 2-0.

Malaysia0 - 1KyrgyzstanFull TimeFT

Malaysia - Kyrgyzstan

Malaysia played Kyrgyzstan at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 12:45 UTC. Kyrgyzstan won 0-1.

Uzbekistan2 - 0QatarFull TimeFT

Uzbekistan - Qatar

Uzbekistan played Qatar at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 14:00 UTC. Uzbekistan won 2-0.

United Arab Emirates0 - 2VenezuelaFull TimeFT

United Arab Emirates - Venezuela

United Arab Emirates played Venezuela at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 15:00 UTC. Venezuela won 0-2.

Oman0 - 0EcuadorFull TimeFT

Oman - Ecuador

Oman played Ecuador at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bahrain4 - 1PalestineFull TimeFT

Bahrain - Palestine

Bahrain played Palestine at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Bahrain won 4-1.

Iran2 - 1BoliviaFull TimeFT

Iran - Bolivia

Iran played Bolivia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Iran won 2-1.

Brazil1 - 0ArgentinaFull TimeFT

Brazil - Argentina

Brazil played Argentina at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 17:45 UTC. Brazil won 1-0.

Belgium1 - 1NetherlandsFull TimeFT

Belgium - Netherlands

Belgium played Netherlands at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Denmark2 - 0AustriaFull TimeFT

Denmark - Austria

Denmark played Austria at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Denmark won 2-0.

Sweden1 - 1SlovakiaFull TimeFT

Sweden - Slovakia

Sweden played Slovakia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

USA1 - 1PeruFull TimeFT

USA - Peru

USA played Peru at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 16. The match kicked off 23:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Colombia3 - 1Costa RicaFull TimeFT

Colombia - Costa Rica

Colombia played Costa Rica at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 17. The match kicked off 00:00 UTC. Colombia won 3-1.

Mexico0 - 0ChileHalf TimeHT

Mexico - Chile

Mexico are playing Chile at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on October 17. The match kicked off 01:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Hallescher FC0 - 1HansaFull TimeFT

Hallescher FC - Hansa

Hallescher FC played Hansa at the 3. Liga of Germany on October 16. The match kicked off 17:00 UTC. Hansa won 0-1.

Madagascar1 - 0Equatorial GuineaFull TimeFT

Madagascar - Equatorial Guinea

Madagascar played Equatorial Guinea at the Qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 11:30 UTC. Madagascar won 1-0.

Sudan0 - 1SenegalFull TimeFT

Sudan - Senegal

Sudan played Senegal at the Qualifying round, Group A of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 17:30 UTC. Senegal won 0-1.

Commores2 - 2MoroccoFull TimeFT

Commores - Morocco

Commores played Morocco at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Malawi0 - 0CameroonFull TimeFT

Malawi - Cameroon

Malawi played Cameroon at the qualifying round, Group B of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Burundi1 - 1MaliFull TimeFT

Burundi - Mali

Burundi played Mali at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

South Sudan0 - 1GabonFull TimeFT

South Sudan - Gabon

South Sudan played Gabon at the qualifying round, Group C of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. Gabon won 0-1.

Benin1 - 0AlgeriaFull TimeFT

Benin - Algeria

Benin played Algeria at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 15:00 UTC. Benin won 1-0.

Gambia0 - 1TogoFull TimeFT

Gambia - Togo

Gambia played Togo at the qualifying round, Group D of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 16:30 UTC. Togo won 0-1.

Seychelles0 - 0South AfricaFull TimeFT

Seychelles - South Africa

Seychelles played South Africa at the qualifying round, Group E of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Libya2 - 3NigeriaFull TimeFT

Libya - Nigeria

Libya played Nigeria at the qualifying round, Group E of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 18:00 UTC. Nigeria won 2-3.

Zimbabwe1 - 1DR CongoFull TimeFT

Zimbabwe - DR Congo

Zimbabwe played DR Congo at the qualifying round, Group G of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Liberia2 - 1CongoFull TimeFT

Liberia - Congo

Liberia played Congo at the qualifying round, Group G of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 18:00 UTC. Liberia won 2-1.

Rwanda1 - 1GuineaFull TimeFT

Rwanda - Guinea

Rwanda played Guinea at the qualifying round, Group H of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Central-Africa0 - 0Cote d’IvoireFull TimeFT

Central-Africa - Cote d’Ivoire

Central-Africa played Cote d’Ivoire at the qualifying round, Group H of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Botswana0 - 0Burkina FasoFull TimeFT

Botswana - Burkina Faso

Botswana played Burkina Faso at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mauritania1 - 0AngolaFull TimeFT

Mauritania - Angola

Mauritania played Angola at the qualifying round, Group I of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 17:00 UTC. Mauritania won 1-0.

Swaziland0 - 2EgyptFull TimeFT

Swaziland - Egypt

Swaziland played Egypt at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. Egypt won 0-2.

Niger1 - 2TunisiaFull TimeFT

Niger - Tunisia

Niger played Tunisia at the qualifying round, Group J of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 15:00 UTC. Tunisia won 1-2.

Namibia1 - 0MozambiqueFull TimeFT

Namibia - Mozambique

Namibia played Mozambique at the qualifying round, Group K of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 17:00 UTC. Namibia won 1-0.

Tanzania2 - 0Cape VerdeFull TimeFT

Tanzania - Cape Verde

Tanzania played Cape Verde at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 14:00 UTC. Tanzania won 2-0.

Lesotho0 - 2UgandaFull TimeFT

Lesotho - Uganda

Lesotho played Uganda at the qualifying round, Group L of Africa Nations Cup on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Uganda won 0-2.

Cerro Porteno0 - 1LibertadFull TimeFT

Cerro Porteno - Libertad

Cerro Porteno played Libertad at the Clausura of Paraguay on October 16. The match kicked off 22:30 UTC. Libertad won 0-1.

Albania U-190 - 1Norway U-19Full TimeFT

Albania U-19 - Norway U-19

Albania U-19 played Norway U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. Norway U-19 won 0-1.

Denmark U-190 - 1Italy U-19Full TimeFT

Denmark U-19 - Italy U-19

Denmark U-19 played Italy U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. Italy U-19 won 0-1.

Estonia U-190 - 0Finland U-19Full TimeFT

Estonia U-19 - Finland U-19

Estonia U-19 played Finland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Faroe Islandes U-191 - 2Bosnia Herzegovina U-19Full TimeFT

Faroe Islandes U-19 - Bosnia Herzegovina U-19

Faroe Islandes U-19 played Bosnia Herzegovina U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. Bosnia Herzegovina U-19 won 1-2.

Ireland U-192 - 1Netherlands U-19Full TimeFT

Ireland U-19 - Netherlands U-19

Ireland U-19 played Netherlands U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. Ireland U-19 won 2-1.

Slovakia U-191 - 4Ukraine U-19Full TimeFT

Slovakia U-19 - Ukraine U-19

Slovakia U-19 played Ukraine U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 12:00 UTC. Ukraine U-19 won 1-4.

Hungary U-192 - 1Austria U-19Full TimeFT

Hungary U-19 - Austria U-19

Hungary U-19 played Austria U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 13:30 UTC. Hungary U-19 won 2-1.

Kosovo U-191 - 4Slovenia U-19Full TimeFT

Kosovo U-19 - Slovenia U-19

Kosovo U-19 played Slovenia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 13:30 UTC. Slovenia U-19 won 1-4.

Andorra U-190 - 2Belarus U-19Full TimeFT

Andorra U-19 - Belarus U-19

Andorra U-19 played Belarus U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Belarus U-19 won 0-2.

Switzerland U-191 - 2Spain U-19Full TimeFT

Switzerland U-19 - Spain U-19

Switzerland U-19 played Spain U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Spain U-19 won 1-2.

Roskilde1 - 1NaestvedFull TimeFT

Roskilde - Naestved

Roskilde played Naestved at the Division 1 of Denmark on October 16. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bury2 - 1Leicester City U-23Full TimeFT

Bury - Leicester City U-23

Bury played Leicester City U-23 at the EFL Trophy of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Bury won 2-1.

Port Vale2 - 0Middlesbrough U-23Full TimeFT

Port Vale - Middlesbrough U-23

Port Vale played Middlesbrough U-23 at the EFL Trophy of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Port Vale won 2-0.

Basingstoke TownHartley WintneyPostponedPst

Basingstoke Town - Hartley Wintney

Basingstoke Town are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on October 16.

Beaconsfield Town7 - 0Chesham UnitedFull TimeFT

Beaconsfield Town - Chesham United

Beaconsfield Town played Chesham United at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Beaconsfield Town won 7-0.

Dorchester Town1 - 2Taunton TownFull TimeFT

Dorchester Town - Taunton Town

Dorchester Town played Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Taunton Town won 1-2.

Gosport Borough3 - 2Poole TownFull TimeFT

Gosport Borough - Poole Town

Gosport Borough played Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Gosport Borough won 3-2.

Kings LangleyHendonPostponedPst

Kings Langley - Hendon

Kings Langley are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on October 16.

Salisbury2 - 0Merthyr TFull TimeFT

Salisbury - Merthyr T

Salisbury played Merthyr T at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Salisbury won 2-0.

Swindon Supermarine4 - 2FarnboroughFull TimeFT

Swindon Supermarine - Farnborough

Swindon Supermarine played Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Swindon Supermarine won 4-2.

Tiverton Town1 - 2WeymouthFull TimeFT

Tiverton Town - Weymouth

Tiverton Town played Weymouth at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Weymouth won 1-2.

Walton Casuals3 - 1Staines TownFull TimeFT

Walton Casuals - Staines Town

Walton Casuals played Staines Town at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Walton Casuals won 3-1.

Wimborne Town3 - 2Frome TownFull TimeFT

Wimborne Town - Frome Town

Wimborne Town played Frome Town at the NL Premier, Southern South of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Wimborne Town won 3-2.

Burgess Hill Town0 - 1Wingate and FinchleyFull TimeFT

Burgess Hill Town - Wingate and Finchley

Burgess Hill Town played Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on October 16. The match kicked off 18:30 UTC. Wingate and Finchley won 0-1.

Bognor Regis Town2 - 4Folkestone InvictaFull TimeFT

Bognor Regis Town - Folkestone Invicta

Bognor Regis Town played Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Folkestone Invicta won 2-4.

Enfield Town0 - 0Brightlingsea RegentFull TimeFT

Enfield Town - Brightlingsea Regent

Enfield Town played Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hornchurch1 - 5LewesFull TimeFT

Hornchurch - Lewes

Hornchurch played Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Lewes won 1-5.

Farsley3 - 2Bamber BridgeFull TimeFT

Farsley - Bamber Bridge

Farsley played Bamber Bridge at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Farsley won 3-2.

Grantham Town2 - 3NantwichFull TimeFT

Grantham Town - Nantwich

Grantham Town played Nantwich at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Nantwich won 2-3.

Hednesford Town0 - 1LancasterFull TimeFT

Hednesford Town - Lancaster

Hednesford Town played Lancaster at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Lancaster won 0-1.

Hyde4 - 1South ShieldsFull TimeFT

Hyde - South Shields

Hyde played South Shields at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Hyde won 4-1.

MarineGainsboroughPostponedPst

Marine - Gainsborough

Marine are playing Gainsborough at the NL Premier, Northern of England on October 16.

Mickleover Sports0 - 0Matlock TownFull TimeFT

Mickleover Sports - Matlock Town

Mickleover Sports played Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Scarborough Athletic4 - 0BuxtonFull TimeFT

Scarborough Athletic - Buxton

Scarborough Athletic played Buxton at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Scarborough Athletic won 4-0.

Workington1 - 2Whitby TownFull TimeFT

Workington - Whitby Town

Workington played Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Whitby Town won 1-2.

Barwell2 - 1Banbury UnitedFull TimeFT

Barwell - Banbury United

Barwell played Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Barwell won 2-1.

Leiston1 - 5Kings Lynn TownFull TimeFT

Leiston - Kings Lynn Town

Leiston played Kings Lynn Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Kings Lynn Town won 1-5.

Needham Market1 - 0Lowestoft TownFull TimeFT

Needham Market - Lowestoft Town

Needham Market played Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Needham Market won 1-0.

Redditch United2 - 1Rushall OlympicFull TimeFT

Redditch United - Rushall Olympic

Redditch United played Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Redditch United won 2-1.

Royston Town5 - 0St Neots TownFull TimeFT

Royston Town - St Neots Town

Royston Town played St Neots Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Royston Town won 5-0.

St Ives Town0 - 1Biggleswade TownFull TimeFT

St Ives Town - Biggleswade Town

St Ives Town played Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Biggleswade Town won 0-1.

Tamworth0 - 0KetteringFull TimeFT

Tamworth - Kettering

Tamworth played Kettering at the NL Premier, Southern Central of England on October 16. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Germany U-203 - 2Switzerland U-20Full TimeFT

Germany U-20 - Switzerland U-20

Germany U-20 played Switzerland U-20 at the U-20 Elite League of Europe on October 16. The match kicked off 14:00 UTC. Germany U-20 won 3-2.

Italy U-201 - 2Portugal U-20Full TimeFT

Italy U-20 - Portugal U-20

Italy U-20 played Portugal U-20 at the U-20 Elite League of Europe on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Portugal U-20 won 1-2.

Netherlands U-204 - 1Poland U-20Full TimeFT

Netherlands U-20 - Poland U-20

Netherlands U-20 played Poland U-20 at the U-20 Elite League of Europe on October 16. The match kicked off 17:00 UTC. Netherlands U-20 won 4-1.

Werder-32 - 3BorgfeldFull TimeFT

Werder-3 - Borgfeld

Werder-3 played Borgfeld at the Oberliga, Bremen of Germany on October 16. The match kicked off 17:30 UTC. Borgfeld won 2-3.

Rieti0 - 1Vibonese CalcioFull TimeFT

Rieti - Vibonese Calcio

Rieti played Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match kicked off 12:30 UTC. Vibonese Calcio won 0-1.

Catanzaro0 - 3Juve StabiaFull TimeFT

Catanzaro - Juve Stabia

Catanzaro played Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match kicked off 16:30 UTC. Juve Stabia won 0-3.

Bisceglie0 - 0Sicula LeonzioFull TimeFT

Bisceglie - Sicula Leonzio

Bisceglie played Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Catania3 - 1TrapaniFull TimeFT

Catania - Trapani

Catania played Trapani at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match kicked off 18:30 UTC. Catania won 3-1.

Cavese3 - 1MateraFull TimeFT

Cavese - Matera

Cavese played Matera at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match kicked off 18:30 UTC. Cavese won 3-1.

Monopoli3 - 0PaganeseFull TimeFT

Monopoli - Paganese

Monopoli played Paganese at the Serie C, Group C of Italy on October 16. The match kicked off 18:30 UTC. Monopoli won 3-0.

NAC-21 - 5Fortuna-2Full TimeFT

NAC-2 - Fortuna-2

NAC-2 played Fortuna-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 16. The match kicked off 16:30 UTC. Fortuna-2 won 1-5.

Pohronie2 - 3SeredFull TimeFT

Pohronie - Sered

Pohronie played Sered at the National Cup of Slovakia on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Sered won 2-3.

Elche1 - 4CordobaFull TimeFT

Elche - Cordoba

Elche played Cordoba at the National cup of Spain on October 16. The match kicked off 18:00 UTC. Cordoba won 1-4.

Betis-21 - 1UtreraFull TimeFT

Betis-2 - Utrera

Betis-2 played Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 16. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gibraltar U-170 - 8Iceland U-17Full TimeFT

Gibraltar U-17 - Iceland U-17

Gibraltar U-17 played Iceland U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. Iceland U-17 won 0-8.

Ukraine U-173 - 2Bosnia Herzegovina U-17Full TimeFT

Ukraine U-17 - Bosnia Herzegovina U-17

Ukraine U-17 played Bosnia Herzegovina U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 16. The match kicked off 13:00 UTC. Ukraine U-17 won 3-2.

Kazakhstan U-171 - 2Belarus U-17Full TimeFT

Kazakhstan U-17 - Belarus U-17

Kazakhstan U-17 played Belarus U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 16. The match kicked off 15:45 UTC. Belarus U-17 won 1-2.

Wales U-171 - 5Portugal U-17Full TimeFT

Wales U-17 - Portugal U-17

Wales U-17 played Portugal U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 16. The match kicked off 15:45 UTC. Portugal U-17 won 1-5.

Estonia U-212 - 2Albania U-21Full TimeFT

Estonia U-21 - Albania U-21

Estonia U-21 played Albania U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Iceland U-212 - 7Spain U-21Full TimeFT

Iceland U-21 - Spain U-21

Iceland U-21 played Spain U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:45 UTC. Spain U-21 won 2-7.

Northern Ireland U-211 - 0Slovakia U-21Full TimeFT

Northern Ireland U-21 - Slovakia U-21

Northern Ireland U-21 played Slovakia U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 18:30 UTC. Northern Ireland U-21 won 1-0.

Denmark U-213 - 0Faroe Islandes U-21Full TimeFT

Denmark U-21 - Faroe Islandes U-21

Denmark U-21 played Faroe Islandes U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Denmark U-21 won 3-0.

Finland U-210 - 2Lithuania U-21Full TimeFT

Finland U-21 - Lithuania U-21

Finland U-21 played Lithuania U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Lithuania U-21 won 0-2.

Poland U-213 - 0Georgia U-21Full TimeFT

Poland U-21 - Georgia U-21

Poland U-21 played Georgia U-21 at the Qualifying round, Group 3 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Poland U-21 won 3-0.

Andorra U-210 - 0Latvia U-21Full TimeFT

Andorra U-21 - Latvia U-21

Andorra U-21 played Latvia U-21 at the Qualifying round, Group 4 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Netherlands U-213 - 0Ukraine U-21Full TimeFT

Netherlands U-21 - Ukraine U-21

Netherlands U-21 played Ukraine U-21 at the Qualifying round, Group 4 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:30 UTC. Netherlands U-21 won 3-0.

Scotland U-210 - 2England U-21Full TimeFT

Scotland U-21 - England U-21

Scotland U-21 played England U-21 at the Qualifying round, Group 4 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:30 UTC. England U-21 won 0-2.

Israel U-213 - 0Kosovo U-21Full TimeFT

Israel U-21 - Kosovo U-21

Israel U-21 played Kosovo U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 15:00 UTC. Israel U-21 won 3-0.

Germany U-212 - 0Ireland U-21Full TimeFT

Germany U-21 - Ireland U-21

Germany U-21 played Ireland U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:15 UTC. Germany U-21 won 2-0.

Norway U-211 - 1Azerbaijan U-21Full TimeFT

Norway U-21 - Azerbaijan U-21

Norway U-21 played Azerbaijan U-21 at the Qualifying round, Group 5 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Malta U-211 - 1Cyprus U-21Full TimeFT

Malta U-21 - Cyprus U-21

Malta U-21 played Cyprus U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hungary U-211 - 2Turkey U-21Full TimeFT

Hungary U-21 - Turkey U-21

Hungary U-21 played Turkey U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:30 UTC. Turkey U-21 won 1-2.

Sweden U-210 - 3Belgium U-21Full TimeFT

Sweden U-21 - Belgium U-21

Sweden U-21 played Belgium U-21 at the Qualifying round, Group 6 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:30 UTC. Belgium U-21 won 0-3.

FYR Macedonia U-216 - 1Gibraltar U-21Full TimeFT

FYR Macedonia U-21 - Gibraltar U-21

FYR Macedonia U-21 played Gibraltar U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 12:30 UTC. FYR Macedonia U-21 won 6-1.

Austria U-213 - 2Russia U-21Full TimeFT

Austria U-21 - Russia U-21

Austria U-21 played Russia U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Austria U-21 won 3-2.

Serbia U-210 - 0Armenia U-21Full TimeFT

Serbia U-21 - Armenia U-21

Serbia U-21 played Armenia U-21 at the Qualifying round, Group 7 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Wales U-213 - 1Switzerland U-21Full TimeFT

Wales U-21 - Switzerland U-21

Wales U-21 played Switzerland U-21 at the Qualifying round, Group 8 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 17:00 UTC. Wales U-21 won 3-1.

Portugal U-214 - 2Bosnia Herzegovina U-21Full TimeFT

Portugal U-21 - Bosnia Herzegovina U-21

Portugal U-21 played Bosnia Herzegovina U-21 at the Qualifying round, Group 8 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 18:00 UTC. Portugal U-21 won 4-2.

Romania U-214 - 0Liechtenstein U-21Full TimeFT

Romania U-21 - Liechtenstein U-21

Romania U-21 played Liechtenstein U-21 at the Qualifying round, Group 8 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 18:00 UTC. Romania U-21 won 4-0.

Montenegro U-215 - 1Kazakhstan U-21Full TimeFT

Montenegro U-21 - Kazakhstan U-21

Montenegro U-21 played Kazakhstan U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 14:00 UTC. Montenegro U-21 won 5-1.

France U-211 - 1Slovenia U-21Full TimeFT

France U-21 - Slovenia U-21

France U-21 played Slovenia U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Luxembourg U-211 - 0Bulgaria U-21Full TimeFT

Luxembourg U-21 - Bulgaria U-21

Luxembourg U-21 played Bulgaria U-21 at the Qualifying round, Group 9 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 17:00 UTC. Luxembourg U-21 won 1-0.

Connah's QN3 - 1Cefn DruidsFull TimeFT

Connah's QN - Cefn Druids

Connah's QN played Cefn Druids at the Premier League of Wales on October 16. The match kicked off 18:45 UTC. Connah's QN won 3-1.

Aluminium Arak2 - 2Shahin BushehrFull TimeFT

Aluminium Arak - Shahin Bushehr

Aluminium Arak played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on October 16. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shahrdari Tabriz1 - 2Arvand KhorramshahrFull TimeFT

Shahrdari Tabriz - Arvand Khorramshahr

Shahrdari Tabriz played Arvand Khorramshahr at the Azadegan league of Iran on October 16. The match kicked off 11:45 UTC. Arvand Khorramshahr won 1-2.

Shahrdari Mahshahr2 - 1MalavanFull TimeFT

Shahrdari Mahshahr - Malavan

Shahrdari Mahshahr played Malavan at the Azadegan league of Iran on October 16. The match kicked off 13:45 UTC. Shahrdari Mahshahr won 2-1.

Tokushima Vortis0 - 1Ventforet KofuFull TimeFT

Tokushima Vortis - Ventforet Kofu

Tokushima Vortis played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 16. The match kicked off 10:00 UTC. Ventforet Kofu won 0-1.

Al Adalh1 - 2Al MojzelFull TimeFT

Al Adalh - Al Mojzel

Al Adalh played Al Mojzel at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match kicked off 14:55 UTC. Al Mojzel won 1-2.

Al-Khaleej0 - 0Al NahdhaFull TimeFT

Al-Khaleej - Al Nahdha

Al-Khaleej played Al Nahdha at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match kicked off 14:55 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al-Kawkab3 - 2Al ShoalahFull TimeFT

Al-Kawkab - Al Shoalah

Al-Kawkab played Al Shoalah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match kicked off 15:05 UTC. Al-Kawkab won 3-2.

Al Taee Hail1 - 0Al OrubahFull TimeFT

Al Taee Hail - Al Orubah

Al Taee Hail played Al Orubah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match kicked off 15:25 UTC. Al Taee Hail won 1-0.

Dhamk1 - 1JeddahFull TimeFT

Dhamk - Jeddah

Dhamk played Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on October 16. The match kicked off 15:25 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Francisco FC1 - 0Alianza FC84'

San Francisco FC - Alianza FC

San Francisco FC are playing Alianza FC at the LFP, Apertura of Panama on October 17. The match kicked off 01:00 UTC. It's the second half and San Francisco FC is winning 1-0.

Sporting San Miguelito1 - 0Arabe Unido81'

Sporting San Miguelito - Arabe Unido

Sporting San Miguelito are playing Arabe Unido at the LFP, Apertura of Panama on October 17. The match kicked off 01:00 UTC. It's the second half and Sporting San Miguelito is winning 1-0.

Tauro FC2 - 0Santa Gema85'

Tauro FC - Santa Gema

Tauro FC are playing Santa Gema at the LFP, Apertura of Panama on October 17. The match kicked off 01:00 UTC. It's the second half and Tauro FC is winning 2-0.

San Miguel1 - 0JJ UrquizaFull TimeFT

San Miguel - JJ Urquiza

San Miguel played JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. San Miguel won 1-0.

Coritiba1 - 1CSAFull TimeFT

Coritiba - CSA

Coritiba played CSA at the Serie B of Brasil on October 16. The match kicked off 22:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brasil de Pelotas1 - 2Atletico GOFull TimeFT

Brasil de Pelotas - Atletico GO

Brasil de Pelotas played Atletico GO at the Serie B of Brasil on October 17. The match kicked off 00:30 UTC. Atletico GO won 1-2.

Kuwait U-234 - 2Saudi Arabia U-21Full TimeFT

Kuwait U-23 - Saudi Arabia U-21

Kuwait U-23 played Saudi Arabia U-21 at the FRIENDLIES U-23 of International on October 16. The match kicked off 16:00 UTC. Kuwait U-23 won 4-2.

Czech Republic U-190 - 0Portugal U-19Full TimeFT

Czech Republic U-19 - Portugal U-19

Czech Republic U-19 played Portugal U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on October 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.