Australia

Heidelberg United Live Score, Results, Live Stream and Video Highlights

Heidelberg United
Latest Results
Bentleigh Greens1 - 0Heidelberg UnitedFull TimeFT23 days ago

Bentleigh Greens - Heidelberg United

Bentleigh Greens played Heidelberg United at the FFA Cup of Australia on September 26. The match kicked off 09:30 UTC. Bentleigh Greens won 1-0.

Heidelberg United2 - 1Avondale HeightsFull TimeFTa month ago

Heidelberg United - Avondale Heights

Heidelberg United played Avondale Heights at the National Premier Leagues, Final Stages of Australia on September 23. The match kicked off 08:30 UTC. Heidelberg United won 2-1.

Devonport City2 - 3Heidelberg UnitedFull TimeFTa month ago

Devonport City - Heidelberg United

Devonport City played Heidelberg United at the National Premier Leagues, Final Stages of Australia on September 8. The match kicked off 08:00 UTC. Heidelberg United won 2-3.

Heidelberg United2 - 3Avondale HeightsFull TimeFT2 months ago

Heidelberg United - Avondale Heights

Heidelberg United played Avondale Heights at the NPL Victoria of Australia on September 2. The match kicked off 05:00 UTC. Avondale Heights won 2-3.

Adelaide Comets0 - 4Heidelberg UnitedFull TimeFT2 months ago

Adelaide Comets - Heidelberg United

Adelaide Comets played Heidelberg United at the FFA Cup of Australia on August 29. The match kicked off 09:30 UTC. Heidelberg United won 0-4.

Kingston FC4 - 1Heidelberg UnitedFull TimeFT2 months ago

Kingston FC - Heidelberg United

Kingston FC played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on August 24. The match kicked off 10:30 UTC. Kingston FC won 4-1.

Heidelberg United4 - 2South MelbourneFull TimeFT2 months ago

Heidelberg United - South Melbourne

Heidelberg United played South Melbourne at the NPL Victoria of Australia on August 19. The match kicked off 06:00 UTC. Heidelberg United won 4-2.

Heidelberg United4 - 1Green Gully CavaliersFull TimeFT2 months ago

Heidelberg United - Green Gully Cavaliers

Heidelberg United played Green Gully Cavaliers at the NPL Victoria of Australia on August 12. The match kicked off 06:00 UTC. Heidelberg United won 4-1.

Heidelberg United0 - 2Hume CityFull TimeFT2 months ago

Heidelberg United - Hume City

Heidelberg United played Hume City at the NPL Victoria of Australia on August 5. The match kicked off 06:00 UTC. Hume City won 0-2.

South Melbourne1 - 3Heidelberg UnitedFull TimeFT3 months ago

South Melbourne - Heidelberg United

South Melbourne played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on July 29. The match kicked off 06:00 UTC. Heidelberg United won 1-3.

Heidelberg United3 - 0Bentleigh GreensFull TimeFT3 months ago

Heidelberg United - Bentleigh Greens

Heidelberg United played Bentleigh Greens at the NPL Victoria of Australia on July 22. The match kicked off 06:00 UTC. Heidelberg United won 3-0.

Melbourne Knights2 - 2Heidelberg UnitedFull TimeFT3 months ago

Melbourne Knights - Heidelberg United

Melbourne Knights played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on July 13. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Heidelberg United3 - 1Northcote CityFull TimeFT3 months ago

Heidelberg United - Northcote City

Heidelberg United played Northcote City at the NPL Victoria of Australia on July 6. The match kicked off 09:30 UTC. Heidelberg United won 3-1.

Heidelberg United0 - 2Pascoe ValeFull TimeFT4 months ago

Heidelberg United - Pascoe Vale

Heidelberg United played Pascoe Vale at the NPL Victoria of Australia on July 1. The match kicked off 06:00 UTC. Pascoe Vale won 0-2.

Heidelberg United3 - 0Oakleigh CannonsFull TimeFT4 months ago

Heidelberg United - Oakleigh Cannons

Heidelberg United played Oakleigh Cannons at the NPL Victoria of Australia on June 24. The match kicked off 06:00 UTC. Heidelberg United won 3-0.

Heidelberg United5 - 2Dandenong ThunderFull TimeFT4 months ago

Heidelberg United - Dandenong Thunder

Heidelberg United played Dandenong Thunder at the NPL Victoria of Australia on June 17. The match kicked off 06:00 UTC. Heidelberg United won 5-2.

Bulleen Lions0 - 1Heidelberg UnitedFull TimeFT4 months ago

Bulleen Lions - Heidelberg United

Bulleen Lions played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on June 11. The match kicked off 10:30 UTC. Heidelberg United won 0-1.

Green Gully Cavaliers1 - 3Heidelberg UnitedFull TimeFT5 months ago

Green Gully Cavaliers - Heidelberg United

Green Gully Cavaliers played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on May 11. The match kicked off 10:30 UTC. Heidelberg United won 1-3.

Hume City1 - 2Heidelberg UnitedFull TimeFT5 months ago

Hume City - Heidelberg United

Hume City played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on May 5. The match kicked off 09:00 UTC. Heidelberg United won 1-2.

Bentleigh Greens1 - 0Heidelberg UnitedFull TimeFT6 months ago

Bentleigh Greens - Heidelberg United

Bentleigh Greens played Heidelberg United at the NPL Victoria of Australia on April 20. The match kicked off 10:15 UTC. Bentleigh Greens won 1-0.

Matchday Live
Celta Vigo-Alaves19:00

Celta Vigo - Alaves

Celta Vigo are playing Alaves at the La Liga of Spain on October 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Eintracht Frankfurt-Fortuna Dusseldorf18:30

Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf

Eintracht Frankfurt are playing Fortuna Dusseldorf at the Bundesliga of Germany on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Lyon-Nimes18:45

Lyon - Nimes

Lyon are playing Nimes at the Ligue 1 of France on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Anzhi-CSKA15:00

Anzhi - CSKA

Anzhi are playing CSKA at the Premier League of Russia on October 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Lokomotiv-Rostov17:30

Lokomotiv - Rostov

Lokomotiv are playing Rostov at the Premier League of Russia on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Austria Klagenfurt-Amstetten17:10

Austria Klagenfurt - Amstetten

Austria Klagenfurt are playing Amstetten at the 2. Liga of Austria on October 19. The match will kick off 17:10 UTC.

Austria Lustenau-Austria W-217:10

Austria Lustenau - Austria W-2

Austria Lustenau are playing Austria W-2 at the 2. Liga of Austria on October 19. The match will kick off 17:10 UTC.

Blau-Weis Linz-Horn17:10

Blau-Weis Linz - Horn

Blau-Weis Linz are playing Horn at the 2. Liga of Austria on October 19. The match will kick off 17:10 UTC.

Lafnitz-Ried17:10

Lafnitz - Ried

Lafnitz are playing Ried at the 2. Liga of Austria on October 19. The match will kick off 17:10 UTC.

Wattens-Juniors OO17:10

Wattens - Juniors OO

Wattens are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on October 19. The match will kick off 17:10 UTC.

Wiener Neustadt-Liefering17:10

Wiener Neustadt - Liefering

Wiener Neustadt are playing Liefering at the 2. Liga of Austria on October 19. The match will kick off 17:10 UTC.

Club Brugge-Waasland-Beveren18:30

Club Brugge - Waasland-Beveren

Club Brugge are playing Waasland-Beveren at the First Division A of Belgium on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Vereya-Botev Vratsa17:00

Vereya - Botev Vratsa

Vereya are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Inter-Zapresic-Rijeka16:00

Inter-Zapresic - Rijeka

Inter-Zapresic are playing Rijeka at the 1 HNL of Croatia on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Bohemians 1905-Plzen16:00

Bohemians 1905 - Plzen

Bohemians 1905 are playing Plzen at the First League of Czech Republic on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Esbjerg-Hobro17:00

Esbjerg - Hobro

Esbjerg are playing Hobro at the Superliga of Denmark on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Sheffield Wed-Middlesbrough18:45

Sheffield Wed - Middlesbrough

Sheffield Wed are playing Middlesbrough at the Championship of England on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Ajaccio-Le Havre18:00

Ajaccio - Le Havre

Ajaccio are playing Le Havre at the Ligue 2 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Auxerre-Beziers18:00

Auxerre - Beziers

Auxerre are playing Beziers at the Ligue 2 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

BeziersAuxerrePostponedPst

Beziers - Auxerre

Beziers are playing Auxerre at the Ligue 2 of France on October 19.

Clermont-Red Star18:00

Clermont - Red Star

Clermont are playing Red Star at the Ligue 2 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Metz-Niort18:00

Metz - Niort

Metz are playing Niort at the Ligue 2 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Nancy-Grenoble18:00

Nancy - Grenoble

Nancy are playing Grenoble at the Ligue 2 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Orleans-Valenciennes18:00

Orleans - Valenciennes

Orleans are playing Valenciennes at the Ligue 2 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Paris FC-Chateauroux18:00

Paris FC - Chateauroux

Paris FC are playing Chateauroux at the Ligue 2 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Troyes-Sochaux18:00

Troyes - Sochaux

Troyes are playing Sochaux at the Ligue 2 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Dynamo Dresden-Erzgebirge Aue16:30

Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue

Dynamo Dresden are playing Erzgebirge Aue at the 2. Bundesliga of Germany on October 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Sandhausen-Ingolstadt16:30

Sandhausen - Ingolstadt

Sandhausen are playing Ingolstadt at the 2. Bundesliga of Germany on October 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Carl Zeiss Jena-Aalen17:00

Carl Zeiss Jena - Aalen

Carl Zeiss Jena are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Spezia-Pescara19:00

Spezia - Pescara

Spezia are playing Pescara at the Serie B of Italy on October 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Piast Gliwice-Lechia Gdansk16:00

Piast Gliwice - Lechia Gdansk

Piast Gliwice are playing Lechia Gdansk at the Ekstraklasa of Poland on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Jagiellonia-Pogon Szczecin18:30

Jagiellonia - Pogon Szczecin

Jagiellonia are playing Pogon Szczecin at the Ekstraklasa of Poland on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Voluntari-Concordia Chiajna15:00

Voluntari - Concordia Chiajna

Voluntari are playing Concordia Chiajna at the Liga 1 of Romania on October 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Cluj-CSMS Iasi18:00

Cluj - CSMS Iasi

Cluj are playing CSMS Iasi at the Liga 1 of Romania on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Cukaricki-Vojvodina15:30

Cukaricki - Vojvodina

Cukaricki are playing Vojvodina at the Super Liga of Serbia on October 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Elche-Malaga19:00

Elche - Malaga

Elche are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on October 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Norrby-Orgryte17:00

Norrby - Orgryte

Norrby are playing Orgryte at the Superettan of Sweden on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Galatasaray-Bursaspor17:30

Galatasaray - Bursaspor

Galatasaray are playing Bursaspor at the Super Lig of Turkey on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Denizlispor-Afjet Afyonspor16:00

Denizlispor - Afjet Afyonspor

Denizlispor are playing Afjet Afyonspor at the 1. Lig of Turkey on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Shakhtar D-Desna16:00

Shakhtar D - Desna

Shakhtar D are playing Desna at the Premier League of Ukraine on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Kashiwa Reysol-Nagoya Grampus Eight10:30

Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Eight

Kashiwa Reysol are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on October 19. The match will kick off 10:30 UTC.

Shimizu S-Pulse-Sanfrecce Hiroshima05:00

Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima

Shimizu S-Pulse are playing Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Vegalta Sendai-Sagan Tosu05:00

Vegalta Sendai - Sagan Tosu

Vegalta Sendai are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Gamba Osaka-Yokohama F. Marinos06:00

Gamba Osaka - Yokohama F. Marinos

Gamba Osaka are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on October 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Shonan Bellmare-Consadole Sapporo07:00

Shonan Bellmare - Consadole Sapporo

Shonan Bellmare are playing Consadole Sapporo at the J-League of Japan on October 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Urawa Red Diamonds-Kashima Antlers07:00

Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers

Urawa Red Diamonds are playing Kashima Antlers at the J-League of Japan on October 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Atlas-Veracruz02:00

Atlas - Veracruz

Atlas are playing Veracruz at the Apertura of Mexico on October 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Defensa y Justicia-Talleres Cordoba22:00

Defensa y Justicia - Talleres Cordoba

Defensa y Justicia are playing Talleres Cordoba at the Primera Division of Argentina on October 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Velez Sarsfield-Gimnasia La Plata22:00

Velez Sarsfield - Gimnasia La Plata

Velez Sarsfield are playing Gimnasia La Plata at the Primera Division of Argentina on October 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Colon-River Plate00:15

Colon - River Plate

Colon are playing River Plate at the Primera Division of Argentina on October 20. The match will kick off 00:15 UTC.

Union Espanola-Deportes Temuco23:00

Union Espanola - Deportes Temuco

Union Espanola are playing Deportes Temuco at the Primera Division of Chile on October 19. The match will kick off 23:00 UTC.

El Nacional-Universidad Catolica Quito00:15

El Nacional - Universidad Catolica Quito

El Nacional are playing Universidad Catolica Quito at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 20. The match will kick off 00:15 UTC.

3 de Febrero-Deportivo Capiata22:30

3 de Febrero - Deportivo Capiata

3 de Febrero are playing Deportivo Capiata at the Clausura of Paraguay on October 19. The match will kick off 22:30 UTC.

Sport Huancayo-Inti Gas Ayacucho01:00

Sport Huancayo - Inti Gas Ayacucho

Sport Huancayo are playing Inti Gas Ayacucho at the Primera Division, Clausura of Peru on October 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Erebuni-Alashkert-211:00

Erebuni - Alashkert-2

Erebuni are playing Alashkert-2 at the First division of Armenia on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

FC Wels-Bad Gleichenberg17:00

FC Wels - Bad Gleichenberg

FC Wels are playing Bad Gleichenberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Union Volkermarkt-Lendorf17:00

Union Volkermarkt - Lendorf

Union Volkermarkt are playing Lendorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Volkermarkt-Gleisdorf17:00

Volkermarkt - Gleisdorf

Volkermarkt are playing Gleisdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Wolfsberger AC-2-Grazer AK17:00

Wolfsberger AC-2 - Grazer AK

Wolfsberger AC-2 are playing Grazer AK at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Bischofshofen-Anif-Salzburg-217:00

Bischofshofen - Anif-Salzburg-2

Bischofshofen are playing Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, West of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Grodig-Pinzgau Saalfelden17:00

Grodig - Pinzgau Saalfelden

Grodig are playing Pinzgau Saalfelden at the Regionalliga, West of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Schwaz-Kufstein17:00

Schwaz - Kufstein

Schwaz are playing Kufstein at the Regionalliga, West of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Seekirchen-Altach-217:00

Seekirchen - Altach-2

Seekirchen are playing Altach-2 at the Regionalliga, West of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Wals-Grunau-St. Johann17:00

Wals-Grunau - St. Johann

Wals-Grunau are playing St. Johann at the Regionalliga, West of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Bruck-Leitha-Leobendorf17:00

Bruck-Leitha - Leobendorf

Bruck-Leitha are playing Leobendorf at the Regionalliga, Ost of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Neusiedl-Traiskirchen17:00

Neusiedl - Traiskirchen

Neusiedl are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

St. Polten-2-Admira-217:00

St. Polten-2 - Admira-2

St. Polten-2 are playing Admira-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Ebreichsdorf-Parndorf17:30

Ebreichsdorf - Parndorf

Ebreichsdorf are playing Parndorf at the Regionalliga, Ost of Austria on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Mannsdorf-Wiener SK17:30

Mannsdorf - Wiener SK

Mannsdorf are playing Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Schwechat-Stadlau17:30

Schwechat - Stadlau

Schwechat are playing Stadlau at the Regionalliga, Ost of Austria on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Vitebsk-Dnepr Mogilev16:00

Vitebsk - Dnepr Mogilev

Vitebsk are playing Dnepr Mogilev at the Premier League of Belarus on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Westerlo-Oud-Heverlee18:30

Westerlo - Oud-Heverlee

Westerlo are playing Oud-Heverlee at the First Division B, Opening of Belgium on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Antwerp U-21-Cercle Brugge U-2117:30

Antwerp U-21 - Cercle Brugge U-21

Antwerp U-21 are playing Cercle Brugge U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Genk U-21-Sint-Truiden U-2117:30

Genk U-21 - Sint-Truiden U-21

Genk U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Club Brugge U-21-Standard U-2118:30

Club Brugge U-21 - Standard U-21

Club Brugge U-21 are playing Standard U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Standard W-Genk W18:00

Standard W - Genk W

Standard W are playing Genk W at the Super League - Women of Belgium on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Oud-Heverlee W-Anderlecht W18:30

Oud-Heverlee W - Anderlecht W

Oud-Heverlee W are playing Anderlecht W at the Super League - Women of Belgium on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Othellos-Ethnikos Achnas16:00

Othellos - Ethnikos Achnas

Othellos are playing Ethnikos Achnas at the 2. Division of Cyprus on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Budejovice-Hradec Kralove16:00

Budejovice - Hradec Kralove

Budejovice are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Usti nad Labem-Taborsko16:00

Usti nad Labem - Taborsko

Usti nad Labem are playing Taborsko at the FNL of Czech Republic on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Znojmo-Pardubice16:00

Znojmo - Pardubice

Znojmo are playing Pardubice at the FNL of Czech Republic on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Karvina U-19-Zlin U-1911:00

Karvina U-19 - Zlin U-19

Karvina U-19 are playing Zlin U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Ostrava U-19-Jihlava U-1911:00

Ostrava U-19 - Jihlava U-19

Ostrava U-19 are playing Jihlava U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Hanacka-Unichov16:00

Hanacka - Unichov

Hanacka are playing Unichov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Kolding-Ringkobing17:00

Kolding - Ringkobing

Kolding are playing Ringkobing at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Tottenham U-23-Leicester City U-2311:00

Tottenham U-23 - Leicester City U-23

Tottenham U-23 are playing Leicester City U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Brighton U-23-Blackburn U-2318:00

Brighton U-23 - Blackburn U-23

Brighton U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Fulham U-23-West Brom U-2318:00

Fulham U-23 - West Brom U-23

Fulham U-23 are playing West Brom U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Manchester Utd U-23-Sunderland U-2318:00

Manchester Utd U-23 - Sunderland U-23

Manchester Utd U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Middlesbrough U-23-Reading U-2318:00

Middlesbrough U-23 - Reading U-23

Middlesbrough U-23 are playing Reading U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Southampton U-23-Wolves U-2318:00

Southampton U-23 - Wolves U-23

Southampton U-23 are playing Wolves U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Barnsley U-23-Leeds U-2313:00

Barnsley U-23 - Leeds U-23

Barnsley U-23 are playing Leeds U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Watford U-23-Bristol City U-2314:00

Watford U-23 - Bristol City U-23

Watford U-23 are playing Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Chambly-Lyon Duchere18:00

Chambly - Lyon Duchere

Chambly are playing Lyon Duchere at the National 1 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Dunkerque-Drancy18:00

Dunkerque - Drancy

Dunkerque are playing Drancy at the National 1 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

LEntente SSG-Concarneau18:00

LEntente SSG - Concarneau

LEntente SSG are playing Concarneau at the National 1 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Le Mans-Bourg-Peronnas18:00

Le Mans - Bourg-Peronnas

Le Mans are playing Bourg-Peronnas at the National 1 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Marignane Gignac-Cholet18:00

Marignane Gignac - Cholet

Marignane Gignac are playing Cholet at the National 1 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Pau-Boulogne18:00

Pau - Boulogne

Pau are playing Boulogne at the National 1 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Tours-Rodez Aveyron18:00

Tours - Rodez Aveyron

Tours are playing Rodez Aveyron at the National 1 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Villefranche-Quevilly18:00

Villefranche - Quevilly

Villefranche are playing Quevilly at the National 1 of France on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Chikhura-Dila Gori11:30

Chikhura - Dila Gori

Chikhura are playing Dila Gori at the Erovnuli Liga of Georgia on October 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Lubeck-Werder-217:30

Lubeck - Werder-2

Lubeck are playing Werder-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

FSV Frankfurt-Hoffenheim-217:00

FSV Frankfurt - Hoffenheim-2

FSV Frankfurt are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Pirmasens-Kickers Offenbach17:30

Pirmasens - Kickers Offenbach

Pirmasens are playing Kickers Offenbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Borussia M-2-Bonner SC17:30

Borussia M-2 - Bonner SC

Borussia M-2 are playing Bonner SC at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Rodinghausen-Wuppertaler17:30

Rodinghausen - Wuppertaler

Rodinghausen are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Viktoria Koln-SV Lippstadt17:30

Viktoria Koln - SV Lippstadt

Viktoria Koln are playing SV Lippstadt at the Regionalliga West of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Augsburg-2-Garching17:00

Augsburg-2 - Garching

Augsburg-2 are playing Garching at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Buchbach-Bayreuth17:00

Buchbach - Bayreuth

Buchbach are playing Bayreuth at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Greuther Furth-2-Bayern-217:00

Greuther Furth-2 - Bayern-2

Greuther Furth-2 are playing Bayern-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Memmingen-Illertissen17:30

Memmingen - Illertissen

Memmingen are playing Illertissen at the Regionalliga Bayern of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Viktoria Berlin-Erfurt17:00

Viktoria Berlin - Erfurt

Viktoria Berlin are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Karlsruher U-19-Hoffenheim U-1916:30

Karlsruher U-19 - Hoffenheim U-19

Karlsruher U-19 are playing Hoffenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Eltersdorf-Bayern Hof17:00

Eltersdorf - Bayern Hof

Eltersdorf are playing Bayern Hof at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Bad Vilbel-Ederbergland17:30

Bad Vilbel - Ederbergland

Bad Vilbel are playing Ederbergland at the Oberliga, Hessen of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Baunatal-Lohfelden17:30

Baunatal - Lohfelden

Baunatal are playing Lohfelden at the Oberliga, Hessen of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Concordia Hamburg-Barmbek-Uhlenhorst17:00

Concordia Hamburg - Barmbek-Uhlenhorst

Concordia Hamburg are playing Barmbek-Uhlenhorst at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Osdorf-Curslack Neuengamme17:30

Osdorf - Curslack Neuengamme

Osdorf are playing Curslack Neuengamme at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Victoria Hamburg-Rugenbergen17:30

Victoria Hamburg - Rugenbergen

Victoria Hamburg are playing Rugenbergen at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Suderelbe-Sasel18:00

Suderelbe - Sasel

Suderelbe are playing Sasel at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Nottingen-Germania Friedrichstal17:00

Nottingen - Germania Friedrichstal

Nottingen are playing Germania Friedrichstal at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Brinkumer SV-Leher TS17:00

Brinkumer SV - Leher TS

Brinkumer SV are playing Leher TS at the Oberliga, Bremen of Germany on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Habenhauser FV-Hastedt17:30

Habenhauser FV - Hastedt

Habenhauser FV are playing Hastedt at the Oberliga, Bremen of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Oberneuland-OSC Bremerhaven17:30

Oberneuland - OSC Bremerhaven

Oberneuland are playing OSC Bremerhaven at the Oberliga, Bremen of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Vatanspor-Schwachhausen17:30

Vatanspor - Schwachhausen

Vatanspor are playing Schwachhausen at the Oberliga, Bremen of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Cloppenburg-Heeslinger SC18:00

Cloppenburg - Heeslinger SC

Cloppenburg are playing Heeslinger SC at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Luckenwalde-Plauen17:30

Luckenwalde - Plauen

Luckenwalde are playing Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Union Sandersdorf-Ludwigsfelde18:00

Union Sandersdorf - Ludwigsfelde

Union Sandersdorf are playing Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Hammer SpVg-Brunninghausen17:30

Hammer SpVg - Brunninghausen

Hammer SpVg are playing Brunninghausen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Apollon U-20-AEK U-2007:00

Apollon U-20 - AEK U-20

Apollon U-20 are playing AEK U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Bray-Bohemians18:45

Bray - Bohemians

Bray are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Derry City-Cork City18:45

Derry City - Cork City

Derry City are playing Cork City at the Premier Division of Ireland on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Dundalk-Sligo Rovers18:45

Dundalk - Sligo Rovers

Dundalk are playing Sligo Rovers at the Premier Division of Ireland on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Limerick-St Patrick's18:45

Limerick - St Patrick's

Limerick are playing St Patrick's at the Premier Division of Ireland on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Shamrock-Waterford19:00

Shamrock - Waterford

Shamrock are playing Waterford at the Premier Division of Ireland on October 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Finn Harps-Drogheda18:45

Finn Harps - Drogheda

Finn Harps are playing Drogheda at the Premier Division Playoffs of Ireland on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Hapoel Ashkelon-Hapoel Afula12:00

Hapoel Ashkelon - Hapoel Afula

Hapoel Ashkelon are playing Hapoel Afula at the Liga Leumit of Israel on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Hapoel Iksal-Sektzia Nes Tziona12:00

Hapoel Iksal - Sektzia Nes Tziona

Hapoel Iksal are playing Sektzia Nes Tziona at the Liga Leumit of Israel on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Hapoel Katamon-Hapoel Bnei Lod12:00

Hapoel Katamon - Hapoel Bnei Lod

Hapoel Katamon are playing Hapoel Bnei Lod at the Liga Leumit of Israel on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Hapoel Ramat Gan-Maccabi Ahi Nazareth12:00

Hapoel Ramat Gan - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Ramat Gan are playing Maccabi Ahi Nazareth at the Liga Leumit of Israel on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Hapoel Ramat HaSharon-Hapoel Marmorek12:00

Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Marmorek

Hapoel Ramat HaSharon are playing Hapoel Marmorek at the Liga Leumit of Israel on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Roma U-19-Palermo U-1913:00

Roma U-19 - Palermo U-19

Roma U-19 are playing Palermo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Juventus U-19-Chievo U-1917:00

Juventus U-19 - Chievo U-19

Juventus U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Rigas FS-Valmiera16:00

Rigas FS - Valmiera

Rigas FS are playing Valmiera at the Virsliga of Latvia on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Senglea Athletic-Gzira United16:00

Senglea Athletic - Gzira United

Senglea Athletic are playing Gzira United at the Premier Division of Malta on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Qormi FC-St. Andrews18:15

Qormi FC - St. Andrews

Qormi FC are playing St. Andrews at the Premier Division of Malta on October 19. The match will kick off 18:15 UTC.

Santa Lucia-San Gwann17:00

Santa Lucia - San Gwann

Santa Lucia are playing San Gwann at the Division 1 of Malta on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Swieqi United-Zebbug Rangers17:00

Swieqi United - Zebbug Rangers

Swieqi United are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Ajax-2-RKC18:00

Ajax-2 - RKC

Ajax-2 are playing RKC at the Eerste Divisie of Netherlands on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Almere City FC-Go Ahead Eagles18:00

Almere City FC - Go Ahead Eagles

Almere City FC are playing Go Ahead Eagles at the Eerste Divisie of Netherlands on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Cambuur Leeuwarden-Helmond Sport18:00

Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport

Cambuur Leeuwarden are playing Helmond Sport at the Eerste Divisie of Netherlands on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Dordrecht 90-AZ-218:00

Dordrecht 90 - AZ-2

Dordrecht 90 are playing AZ-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Eindhoven-Volendam18:00

Eindhoven - Volendam

Eindhoven are playing Volendam at the Eerste Divisie of Netherlands on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

FC Oss-Den Bosch18:00

FC Oss - Den Bosch

FC Oss are playing Den Bosch at the Eerste Divisie of Netherlands on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

MVV Maastricht-PSV-218:00

MVV Maastricht - PSV-2

MVV Maastricht are playing PSV-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Roda-Sparta Rotterdam18:00

Roda - Sparta Rotterdam

Roda are playing Sparta Rotterdam at the Eerste Divisie of Netherlands on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Telstar-NEC18:00

Telstar - NEC

Telstar are playing NEC at the Eerste Divisie of Netherlands on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

ADO Den Haag W-VV Alkmaar W17:30

ADO Den Haag W - VV Alkmaar W

ADO Den Haag W are playing VV Alkmaar W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

PSV W-Achilles 29 W17:30

PSV W - Achilles 29 W

PSV W are playing Achilles 29 W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Twente W-Heerenveen W17:30

Twente W - Heerenveen W

Twente W are playing Heerenveen W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Newry City-Institute FC19:00

Newry City - Institute FC

Newry City are playing Institute FC at the Premiership of Northern Ireland on October 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Garbarnia-Nieciecza16:00

Garbarnia - Nieciecza

Garbarnia are playing Nieciecza at the I Liga of Poland on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Sandecja Nowy Sacz-Wigry S17:10

Sandecja Nowy Sacz - Wigry S

Sandecja Nowy Sacz are playing Wigry S at the I Liga of Poland on October 19. The match will kick off 17:10 UTC.

Stal Mielec-Katowice18:45

Stal Mielec - Katowice

Stal Mielec are playing Katowice at the I Liga of Poland on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Lech U-19-Ruch Chorzow U-1909:00

Lech U-19 - Ruch Chorzow U-19

Lech U-19 are playing Ruch Chorzow U-19 at the Central Youth League of Poland on October 19. The match will kick off 09:00 UTC.

Legia U-19-Jagiellonia U-1911:00

Legia U-19 - Jagiellonia U-19

Legia U-19 are playing Jagiellonia U-19 at the Central Youth League of Poland on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Vila Real-Porto19:15

Vila Real - Porto

Vila Real are playing Porto at the Taca de Portugal of Portugal on October 19. The match will kick off 19:15 UTC.

Anzhi-D0 - 0CSKA-D32'

Anzhi-D - CSKA-D

Anzhi-D are playing CSKA-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 19. The match kicked off 08:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lokomotiv-D-Rostov-D09:00

Lokomotiv-D - Rostov-D

Lokomotiv-D are playing Rostov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 19. The match will kick off 09:00 UTC.

Ufa-D-Rubin-D09:00

Ufa-D - Rubin-D

Ufa-D are playing Rubin-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 19. The match will kick off 09:00 UTC.

Orenburg-D-Yenisey-D11:00

Orenburg-D - Yenisey-D

Orenburg-D are playing Yenisey-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Spartak-D-Arsenal-D11:00

Spartak-D - Arsenal-D

Spartak-D are playing Arsenal-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Ural-D-Kr. Sovetov-D05:00

Ural-D - Kr. Sovetov-D

Ural-D are playing Kr. Sovetov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Luki-Energia-Tekstilshik15:00

Luki-Energia - Tekstilshik

Luki-Energia are playing Tekstilshik at the PFL, Zapad of Russia on October 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Lokomotiva Kosice-Liptovsky Mikulas12:30

Lokomotiva Kosice - Liptovsky Mikulas

Lokomotiva Kosice are playing Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on October 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Samorin-Inter Bratislava12:30

Samorin - Inter Bratislava

Samorin are playing Inter Bratislava at the 2. liga of Slovakia on October 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Winterthur-Vaduz18:00

Winterthur - Vaduz

Winterthur are playing Vaduz at the Challenge League of Switzerland on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Galatasaray U-21-Bursaspor U-2110:00

Galatasaray U-21 - Bursaspor U-21

Galatasaray U-21 are playing Bursaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Altinordu U-21-Eskisehirspor U-2110:00

Altinordu U-21 - Eskisehirspor U-21

Altinordu U-21 are playing Eskisehirspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Denizlispor U-21-Afyonspor U-2112:00

Denizlispor U-21 - Afyonspor U-21

Denizlispor U-21 are playing Afyonspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Norway U-17 W-Israel U-17 W09:30

Norway U-17 W - Israel U-17 W

Norway U-17 W are playing Israel U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 19. The match will kick off 09:30 UTC.

Croatia U-17 W-Russia U-17 W12:00

Croatia U-17 W - Russia U-17 W

Croatia U-17 W are playing Russia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Mykolaiv-FC Sumy15:00

Mykolaiv - FC Sumy

Mykolaiv are playing FC Sumy at the Persha Liga of Ukraine on October 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Vorskla U-21-Dynamo K U-2110:00

Vorskla U-21 - Dynamo K U-21

Vorskla U-21 are playing Dynamo K U-21 at the Youth League of Ukraine on October 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Mariupol U-21-Zorya U-2111:00

Mariupol U-21 - Zorya U-21

Mariupol U-21 are playing Zorya U-21 at the Youth League of Ukraine on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Shakhtar U-21-Desna U-2111:00

Shakhtar U-21 - Desna U-21

Shakhtar U-21 are playing Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on October 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Barry Town-Llanelli18:45

Barry Town - Llanelli

Barry Town are playing Llanelli at the Premier League of Wales on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Caernarfon-Newtown18:45

Caernarfon - Newtown

Caernarfon are playing Newtown at the Premier League of Wales on October 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Guangzou R-F U-19-HK Warriors06:30

Guangzou R-F U-19 - HK Warriors

Guangzou R-F U-19 are playing HK Warriors at the Premier League of Hong Kong on October 20. The match will kick off 06:30 UTC.

Southern District-Eastern06:30

Southern District - Eastern

Southern District are playing Eastern at the Premier League of Hong Kong on October 20. The match will kick off 06:30 UTC.

Borneo0 - 0PSM Makassar3'

Borneo - PSM Makassar

Borneo are playing PSM Makassar at the Liga 1 of Indonesia on October 19. The match kicked off 08:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mitra Kukar0 - 0Bhayangkara3'

Mitra Kukar - Bhayangkara

Mitra Kukar are playing Bhayangkara at the Liga 1 of Indonesia on October 19. The match kicked off 08:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Barito Putera-Perseru Serui11:30

Barito Putera - Perseru Serui

Barito Putera are playing Perseru Serui at the Liga 1 of Indonesia on October 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Gostaresh Folad-Naft Masjed Soleyman12:00

Gostaresh Folad - Naft Masjed Soleyman

Gostaresh Folad are playing Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Saipa-Esteghlal12:00

Saipa - Esteghlal

Saipa are playing Esteghlal at the Gulf Pro League of Iran on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Sepidrood Rasht-Zob Ahan12:30

Sepidrood Rasht - Zob Ahan

Sepidrood Rasht are playing Zob Ahan at the Gulf Pro League of Iran on October 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Sepahan-Nassaji Mazandaran13:15

Sepahan - Nassaji Mazandaran

Sepahan are playing Nassaji Mazandaran at the Gulf Pro League of Iran on October 19. The match will kick off 13:15 UTC.

Esteghlal Khuzestan-Pars Jonoubi Jam13:30

Esteghlal Khuzestan - Pars Jonoubi Jam

Esteghlal Khuzestan are playing Pars Jonoubi Jam at the Gulf Pro League of Iran on October 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PersepolisPaykanPostponedPst

Persepolis - Paykan

Persepolis are playing Paykan at the Gulf Pro League of Iran on October 19.

Zweigen Kanazawa-Ehime FC10:00

Zweigen Kanazawa - Ehime FC

Zweigen Kanazawa are playing Ehime FC at the J-League 2 of Japan on October 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Kyoto Purple Sanga-Albirex Niigata06:00

Kyoto Purple Sanga - Albirex Niigata

Kyoto Purple Sanga are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on October 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Ahly-Al-Weehdat14:00

Al Ahly - Al-Weehdat

Al Ahly are playing Al-Weehdat at the League 1 of Jordan on October 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-Hussein-Shabab Alordon16:30

Al-Hussein - Shabab Alordon

Al-Hussein are playing Shabab Alordon at the League 1 of Jordan on October 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Kairat-2-Ekibastuz10:00

Kairat-2 - Ekibastuz

Kairat-2 are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on October 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Daegu FC-Jeonnam Dragons05:00

Daegu FC - Jeonnam Dragons

Daegu FC are playing Jeonnam Dragons at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Gyeongnam FC-Sangju Sangmu05:00

Gyeongnam FC - Sangju Sangmu

Gyeongnam FC are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Jeju United-FC Seoul05:00

Jeju United - FC Seoul

Jeju United are playing FC Seoul at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Jeonbuk Motors-Incheon United05:00

Jeonbuk Motors - Incheon United

Jeonbuk Motors are playing Incheon United at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Suwon Bluewings-Pohang Steelers05:00

Suwon Bluewings - Pohang Steelers

Suwon Bluewings are playing Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Ulsan-Gangwon FC05:00

Ulsan - Gangwon FC

Ulsan are playing Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Racing Beirut-Al Ansar Beirut13:00

Racing Beirut - Al Ansar Beirut

Racing Beirut are playing Al Ansar Beirut at the Premier League of Lebanon on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Al-Oruba-Mjees12:50

Al-Oruba - Mjees

Al-Oruba are playing Mjees at the Premier League of Oman on October 19. The match will kick off 12:50 UTC.

Muscat-Al Nasr Salalah13:00

Muscat - Al Nasr Salalah

Muscat are playing Al Nasr Salalah at the Premier League of Oman on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Saham-Al Suwaiq13:00

Saham - Al Suwaiq

Saham are playing Al Suwaiq at the Premier League of Oman on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Dhufar-Al-Nahda13:15

Dhufar - Al-Nahda

Dhufar are playing Al-Nahda at the Premier League of Oman on October 19. The match will kick off 13:15 UTC.

Oman FC-Rustaq16:00

Oman FC - Rustaq

Oman FC are playing Rustaq at the Premier League of Oman on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Sohar-Alshabab16:00

Sohar - Alshabab

Sohar are playing Alshabab at the Premier League of Oman on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Mirbat SC-Sur16:15

Mirbat SC - Sur

Mirbat SC are playing Sur at the Premier League of Oman on October 19. The match will kick off 16:15 UTC.

Al Baten-Al Nasr Riyadh15:10

Al Baten - Al Nasr Riyadh

Al Baten are playing Al Nasr Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on October 19. The match will kick off 15:10 UTC.

Al Faysaly Al Majmaah-Al Taawon15:10

Al Faysaly Al Majmaah - Al Taawon

Al Faysaly Al Majmaah are playing Al Taawon at the Pro League of Saudi Arabia on October 19. The match will kick off 15:10 UTC.

Al Raed Buraidah-Al Fateh15:15

Al Raed Buraidah - Al Fateh

Al Raed Buraidah are playing Al Fateh at the Pro League of Saudi Arabia on October 19. The match will kick off 15:15 UTC.

Al Ittihad Jeddah-Ohod17:00

Al Ittihad Jeddah - Ohod

Al Ittihad Jeddah are playing Ohod at the Pro League of Saudi Arabia on October 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Al Sahel-Jabala12:00

Al Sahel - Jabala

Al Sahel are playing Jabala at the Premier League of Syria on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Herafio Aleppo-Ittihad12:00

Herafio Aleppo - Ittihad

Herafio Aleppo are playing Ittihad at the Premier League of Syria on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Hottin-Majd12:00

Hottin - Majd

Hottin are playing Majd at the Premier League of Syria on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Shorta-Nawaeir12:00

Shorta - Nawaeir

Shorta are playing Nawaeir at the Premier League of Syria on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Taliya-Karama12:00

Taliya - Karama

Taliya are playing Karama at the Premier League of Syria on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Wathbah-Teshrin12:00

Wathbah - Teshrin

Wathbah are playing Teshrin at the Premier League of Syria on October 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Dibba Al Fujairah-Al Shabab Dubai13:00

Dibba Al Fujairah - Al Shabab Dubai

Dibba Al Fujairah are playing Al Shabab Dubai at the Premier League of Uae on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Banni Yas-Emirates13:05

Banni Yas - Emirates

Banni Yas are playing Emirates at the Premier League of Uae on October 19. The match will kick off 13:05 UTC.

Al Wasl Dubai-Al Nasr15:45

Al Wasl Dubai - Al Nasr

Al Wasl Dubai are playing Al Nasr at the Premier League of Uae on October 19. The match will kick off 15:45 UTC.

Ittihad Kalba-Al Fujairah15:45

Ittihad Kalba - Al Fujairah

Ittihad Kalba are playing Al Fujairah at the Premier League of Uae on October 19. The match will kick off 15:45 UTC.

Neftchi Fargona-Qizilqum13:00

Neftchi Fargona - Qizilqum

Neftchi Fargona are playing Qizilqum at the PFL, Relegation Round of Uzbekistan on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Olmaliq FK-Nasaf Qarshi13:00

Olmaliq FK - Nasaf Qarshi

Olmaliq FK are playing Nasaf Qarshi at the PFL, Relegation Round of Uzbekistan on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Sodgiana-Kokand-191213:00

Sodgiana - Kokand-1912

Sodgiana are playing Kokand-1912 at the PFL, Relegation Round of Uzbekistan on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Hussein Dey-CR Belouizdad16:00

Hussein Dey - CR Belouizdad

Hussein Dey are playing CR Belouizdad at the Ligue 1 of Algeria on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

MC Oran-JS Kabylie16:45

MC Oran - JS Kabylie

MC Oran are playing JS Kabylie at the Ligue 1 of Algeria on October 19. The match will kick off 16:45 UTC.

USM Bel Abbes-USM Alger16:45

USM Bel Abbes - USM Alger

USM Bel Abbes are playing USM Alger at the Ligue 1 of Algeria on October 19. The match will kick off 16:45 UTC.

JS Saoura-Paradou18:00

JS Saoura - Paradou

JS Saoura are playing Paradou at the Ligue 1 of Algeria on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

USM El Harrach-ASO Chlef14:00

USM El Harrach - ASO Chlef

USM El Harrach are playing ASO Chlef at the Ligue 2 of Algeria on October 19. The match will kick off 14:00 UTC.

RC Relizane-ES Kouba15:00

RC Relizane - ES Kouba

RC Relizane are playing ES Kouba at the Ligue 2 of Algeria on October 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Skikda-USM Blida15:00

Skikda - USM Blida

Skikda are playing USM Blida at the Ligue 2 of Algeria on October 19. The match will kick off 15:00 UTC.

MC El Eulma-Amal Bou Saada16:45

MC El Eulma - Amal Bou Saada

MC El Eulma are playing Amal Bou Saada at the Ligue 2 of Algeria on October 19. The match will kick off 16:45 UTC.

Smouha-Haras El Hedood13:00

Smouha - Haras El Hedood

Smouha are playing Haras El Hedood at the Premier League of Egypt on October 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Ismaily SC-Pyramids16:00

Ismaily SC - Pyramids

Ismaily SC are playing Pyramids at the Premier League of Egypt on October 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ENPPI Cairo-Dakhlia19:00

ENPPI Cairo - Dakhlia

ENPPI Cairo are playing Dakhlia at the Premier League of Egypt on October 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Honduras Progreso-Vida01:15

Honduras Progreso - Vida

Honduras Progreso are playing Vida at the Apertura of Honduras on October 20. The match will kick off 01:15 UTC.

UAEM Potros-Zacatepec00:00

UAEM Potros - Zacatepec

UAEM Potros are playing Zacatepec at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico San Luis-Cafetaleros01:00

Atletico San Luis - Cafetaleros

Atletico San Luis are playing Cafetaleros at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Tampico Madero-Universidad G02:00

Tampico Madero - Universidad G

Tampico Madero are playing Universidad G at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Venados-Alebrijes Oaxaca02:00

Venados - Alebrijes Oaxaca

Venados are playing Alebrijes Oaxaca at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Arabe Unido-Tauro FC01:00

Arabe Unido - Tauro FC

Arabe Unido are playing Tauro FC at the LFP, Apertura of Panama on October 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Almagro-Ferro Carril Oeste18:30

Almagro - Ferro Carril Oeste

Almagro are playing Ferro Carril Oeste at the Primera B Nacional of Argentina on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Arsenal S-Deportivo Moron18:30

Arsenal S - Deportivo Moron

Arsenal S are playing Deportivo Moron at the Primera B Nacional of Argentina on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Atletico Rafaela-Olimpo00:00

Atletico Rafaela - Olimpo

Atletico Rafaela are playing Olimpo at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo Riestra-San Telmo18:00

Deportivo Riestra - San Telmo

Deportivo Riestra are playing San Telmo at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Talleres-Almirante Brown18:30

Talleres - Almirante Brown

Talleres are playing Almirante Brown at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Tristan Suarez-Sacachispas18:30

Tristan Suarez - Sacachispas

Tristan Suarez are playing Sacachispas at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 19. The match will kick off 18:30 UTC.

CRB Maceio-Goias22:15

CRB Maceio - Goias

CRB Maceio are playing Goias at the Serie B of Brasil on October 19. The match will kick off 22:15 UTC.

Sao Bento-Criciuma23:30

Sao Bento - Criciuma

Sao Bento are playing Criciuma at the Serie B of Brasil on October 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Ponte Preta-Figueirense00:30

Ponte Preta - Figueirense

Ponte Preta are playing Figueirense at the Serie B of Brasil on October 20. The match will kick off 00:30 UTC.

Adelaide United-Sydney FC08:50

Adelaide United - Sydney FC

Adelaide United are playing Sydney FC at the A-League of Australia on October 19. The match will kick off 08:50 UTC.