Upcoming Fixtures
Benevento U-19-Foggia U-1913:00Saturday

Benevento U-19 - Foggia U-19

Benevento U-19 are playing Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 27. The match will kick off 13:00 UTC.

Latest Results
Foggia U-195 - 2Cosenza U-19Full TimeFT2 days ago

Foggia U-19 - Cosenza U-19

Foggia U-19 played Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Foggia U-19 won 5-2.

Ascoli U-192 - 0Foggia U-19Full TimeFT16 days ago

Ascoli U-19 - Foggia U-19

Ascoli U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 6. The match kicked off 13:00 UTC. Ascoli U-19 won 2-0.

Foggia U-190 - 1Frosinone U-19Full TimeFT23 days ago

Foggia U-19 - Frosinone U-19

Foggia U-19 played Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 29. The match kicked off 13:00 UTC. Frosinone U-19 won 0-1.

Cosenza U-191 - 1Foggia U-19Full TimeFTa month ago

Cosenza U-19 - Foggia U-19

Cosenza U-19 played Foggia U-19 at the Copa Primavera of Italy on September 26. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lecce U-195 - 4Foggia U-19Full TimeFTa month ago

Lecce U-19 - Foggia U-19

Lecce U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match kicked off 13:00 UTC. Lecce U-19 won 5-4.

Foggia U-190 - 1Lazio U-19Full TimeFTa month ago

Foggia U-19 - Lazio U-19

Foggia U-19 played Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 15. The match kicked off 13:00 UTC. Lazio U-19 won 0-1.

Avellino U-190 - 3Foggia U-19Full TimeFT6 months ago

Avellino U-19 - Foggia U-19

Avellino U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on May 5. The match kicked off 09:30 UTC. Foggia U-19 won 0-3.

Foggia U-192 - 1Frosinone U-19Full TimeFT6 months ago

Foggia U-19 - Frosinone U-19

Foggia U-19 played Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 28. The match kicked off 13:00 UTC. Foggia U-19 won 2-1.

Foggia U-190 - 0Palermo U-19Full TimeFT6 months ago

Foggia U-19 - Palermo U-19

Foggia U-19 played Palermo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Perugia U-190 - 0Foggia U-19Full TimeFT6 months ago

Perugia U-19 - Foggia U-19

Perugia U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 15. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Foggia U-192 - 0Cagliari U-19Full TimeFT7 months ago

Foggia U-19 - Cagliari U-19

Foggia U-19 played Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on March 31. The match kicked off 09:00 UTC. Foggia U-19 won 2-0.

Salernitana U-190 - 0Foggia U-19Full TimeFT8 months ago

Salernitana U-19 - Foggia U-19

Salernitana U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on March 3. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Foggia U-192 - 3Ternana U-19Full TimeFT8 months ago

Foggia U-19 - Ternana U-19

Foggia U-19 played Ternana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 24. The match kicked off 10:30 UTC. Ternana U-19 won 2-3.

Pescara U-191 - 0Foggia U-19Full TimeFT8 months ago

Pescara U-19 - Foggia U-19

Pescara U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. Pescara U-19 won 1-0.

Foggia U-191 - 3Crotone U-19Full TimeFT8 months ago

Foggia U-19 - Crotone U-19

Foggia U-19 played Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 10. The match kicked off 09:00 UTC. Crotone U-19 won 1-3.

Bari U-192 - 1Foggia U-19Full TimeFT9 months ago

Bari U-19 - Foggia U-19

Bari U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 3. The match kicked off 13:30 UTC. Bari U-19 won 2-1.

Foggia U-192 - 2Benevento U-19Full TimeFT9 months ago

Foggia U-19 - Benevento U-19

Foggia U-19 played Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 27. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ascoli U-193 - 1Foggia U-19Full TimeFT9 months ago

Ascoli U-19 - Foggia U-19

Ascoli U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on January 20. The match kicked off 13:30 UTC. Ascoli U-19 won 3-1.

Foggia U-194 - 1Avellino U-19Full TimeFT10 months ago

Foggia U-19 - Avellino U-19

Foggia U-19 played Avellino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on December 16. The match kicked off 13:30 UTC. Foggia U-19 won 4-1.

Frosinone U-191 - 1Foggia U-19Full TimeFT10 months ago

Frosinone U-19 - Foggia U-19

Frosinone U-19 played Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on December 9. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Matchday Live
Arsenal-Leicester City19:00

Arsenal - Leicester City

Arsenal are playing Leicester City at the Premier League of England on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Real Sociedad-Girona19:00

Real Sociedad - Girona

Real Sociedad are playing Girona at the La Liga of Spain on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Sampdoria-Sassuolo18:30

Sampdoria - Sassuolo

Sampdoria are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on October 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Vitosha Bistritsa-Beroe17:00

Vitosha Bistritsa - Beroe

Vitosha Bistritsa are playing Beroe at the A PFG of Bulgaria on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Sparta Praha-Boleslav16:00

Sparta Praha - Boleslav

Sparta Praha are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Brondby-OB Odense17:00

Brondby - OB Odense

Brondby are playing OB Odense at the Superliga of Denmark on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Lens-Gazelec Ajaccio18:45

Lens - Gazelec Ajaccio

Lens are playing Gazelec Ajaccio at the Ligue 2 of France on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Duisburg-St. Pauli18:30

Duisburg - St. Pauli

Duisburg are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on October 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Atromitos-Asteras Tripolis16:00

Atromitos - Asteras Tripolis

Atromitos are playing Asteras Tripolis at the Super League of Greece on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Benevento-Livorno19:00

Benevento - Livorno

Benevento are playing Livorno at the Serie B of Italy on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Cracovia-Gornik Zabrze16:00

Cracovia - Gornik Zabrze

Cracovia are playing Gornik Zabrze at the Ekstraklasa of Poland on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Dinamo B-Dunarea Calarasi18:00

Dinamo B - Dunarea Calarasi

Dinamo B are playing Dunarea Calarasi at the Liga 1 of Romania on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Varberg-Frej17:00

Varberg - Frej

Varberg are playing Frej at the Superettan of Sweden on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Varnamo-Gefle17:00

Varnamo - Gefle

Varnamo are playing Gefle at the Superettan of Sweden on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Brommapojkarna-Goteborg17:00

Brommapojkarna - Goteborg

Brommapojkarna are playing Goteborg at the Allsvenskan of Sweden on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Trabzonspor-Erzurum BB17:00

Trabzonspor - Erzurum BB

Trabzonspor are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Altinordu-Eskisehirspor16:00

Altinordu - Eskisehirspor

Altinordu are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Demirspor Adana-Elazigspor16:00

Demirspor Adana - Elazigspor

Demirspor Adana are playing Elazigspor at the 1. Lig of Turkey on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Belgrano de Cordoba-Banfield22:00

Belgrano de Cordoba - Banfield

Belgrano de Cordoba are playing Banfield at the Primera Division of Argentina on October 22. The match will kick off 22:00 UTC.

San Lorenzo-San Martin SJ00:00

San Lorenzo - San Martin SJ

San Lorenzo are playing San Martin SJ at the Primera Division of Argentina on October 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Internacional-Santos23:00

Internacional - Santos

Internacional are playing Santos at the Serie A of Brasil on October 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Pasto-Atletico Huila23:00

Pasto - Atletico Huila

Pasto are playing Atletico Huila at the Clausura of Colombia on October 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Libertad-Independiente FBC22:30

Libertad - Independiente FBC

Libertad are playing Independiente FBC at the Clausura of Paraguay on October 22. The match will kick off 22:30 UTC.

Flamurtari-KF Tirana16:00

Flamurtari - KF Tirana

Flamurtari are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Luch Minsk-Gomel16:00

Luch Minsk - Gomel

Luch Minsk are playing Gomel at the Premier League of Belarus on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Charleroi U-21-Eupen U-2117:30

Charleroi U-21 - Eupen U-21

Charleroi U-21 are playing Eupen U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Lokeren U-21-Gent U-2117:30

Lokeren U-21 - Gent U-21

Lokeren U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Mouscron U-21-Kortrijk U-2117:30

Mouscron U-21 - Kortrijk U-21

Mouscron U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Oostende U-21-Waasland U-2117:30

Oostende U-21 - Waasland U-21

Oostende U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Pafos-Alki Oroklini16:00

Pafos - Alki Oroklini

Pafos are playing Alki Oroklini at the 1. Division of Cyprus on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Plzen U-21-Slavia Praha U-2112:00

Plzen U-21 - Slavia Praha U-21

Plzen U-21 are playing Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Hradec Kralove U-21-Dukla Praha U-2113:00

Hradec Kralove U-21 - Dukla Praha U-21

Hradec Kralove U-21 are playing Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Jihlava U-210 - 1Brno U-2152'

Jihlava U-21 - Brno U-21

Jihlava U-21 are playing Brno U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Brno U-21 is winning 0-1.

Horsens-2-Randers-211:00

Horsens-2 - Randers-2

Horsens-2 are playing Randers-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on October 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Viborg-2-AGF Aarhus-212:00

Viborg-2 - AGF Aarhus-2

Viborg-2 are playing AGF Aarhus-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

AaB Aalborg-2-Vendsyssel-212:00

AaB Aalborg-2 - Vendsyssel-2

AaB Aalborg-2 are playing Vendsyssel-2 at the Reserve League, Group 4 of Denmark on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Arsenal U-23-Everton U-2318:00

Arsenal U-23 - Everton U-23

Arsenal U-23 are playing Everton U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Aston Villa U-23-Newcastle U-2318:00

Aston Villa U-23 - Newcastle U-23

Aston Villa U-23 are playing Newcastle U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Stoke City U-23-Norwich U-2318:00

Stoke City U-23 - Norwich U-23

Stoke City U-23 are playing Norwich U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Crystal Palace U-23-Coventry U-2312:00

Crystal Palace U-23 - Coventry U-23

Crystal Palace U-23 are playing Coventry U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

QPR U-23-Millwall U-2312:00

QPR U-23 - Millwall U-23

QPR U-23 are playing Millwall U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Burnley U-23-Sheffield Utd U-2313:00

Burnley U-23 - Sheffield Utd U-23

Burnley U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Charlton U-23-Ipswich Town U-2313:00

Charlton U-23 - Ipswich Town U-23

Charlton U-23 are playing Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Brighton U-23-Benfica U-2318:00

Brighton U-23 - Benfica U-23

Brighton U-23 are playing Benfica U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Bray-Derry City18:45

Bray - Derry City

Bray are playing Derry City at the Premier Division of Ireland on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Sligo Rovers-Bohemians18:45

Sligo Rovers - Bohemians

Sligo Rovers are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Maccabi Haifa-Maccabi Netanya18:00

Maccabi Haifa - Maccabi Netanya

Maccabi Haifa are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Beitar Tel Aviv-Hapoel Acre16:00

Beitar Tel Aviv - Hapoel Acre

Beitar Tel Aviv are playing Hapoel Acre at the Liga Leumit of Israel on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Nazareth Illit-Hapoel Kfar Saba16:00

Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Nazareth Illit are playing Hapoel Kfar Saba at the Liga Leumit of Israel on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZion-Hapoel Petah Tikva16:00

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Petah Tikva

Hapoel Rishon LeZion are playing Hapoel Petah Tikva at the Liga Leumit of Israel on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Carrarese-Olbia18:30

Carrarese - Olbia

Carrarese are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on October 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Gozzano-Pisa18:45

Gozzano - Pisa

Gozzano are playing Pisa at the Serie C, Group A of Italy on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Reggina-Francavilla12:30

Reggina - Francavilla

Reggina are playing Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on October 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Sampdoria U-19-Genoa U-1913:00

Sampdoria U-19 - Genoa U-19

Sampdoria U-19 are playing Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Balzan-Floriana FC17:00

Balzan - Floriana FC

Balzan are playing Floriana FC at the Premier Division of Malta on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Utrecht-2-Twente18:00

Utrecht-2 - Twente

Utrecht-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

NEC-2-Heracles Almelo-211:30

NEC-2 - Heracles Almelo-2

NEC-2 are playing Heracles Almelo-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2-Emmen-216:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Emmen-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Emmen-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

De Graafschap-2-Achilles-216:30

De Graafschap-2 - Achilles-2

De Graafschap-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Go Ahead Eagles-2-Zwolle-216:30

Go Ahead Eagles-2 - Zwolle-2

Go Ahead Eagles-2 are playing Zwolle-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Feyenoord-2-RKC-212:00

Feyenoord-2 - RKC-2

Feyenoord-2 are playing RKC-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

ADO Den Haag-2-NAC-216:30

ADO Den Haag-2 - NAC-2

ADO Den Haag-2 are playing NAC-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Excelsior-2-Eindhoven-216:30

Excelsior-2 - Eindhoven-2

Excelsior-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Helmond Sport-2-Fortuna-216:30

Helmond Sport-2 - Fortuna-2

Helmond Sport-2 are playing Fortuna-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Roda-2-Willem II-216:30

Roda-2 - Willem II-2

Roda-2 are playing Willem II-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Rosengard W-Pitea W16:30

Rosengard W - Pitea W

Rosengard W are playing Pitea W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Kristianstad-Eskilsminne17:00

Kristianstad - Eskilsminne

Kristianstad are playing Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Karsiyaka-Osmaniyespor12:00

Karsiyaka - Osmaniyespor

Karsiyaka are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Trabzonspor U-211 - 0Erzurum BB U-219'

Trabzonspor U-21 - Erzurum BB U-21

Trabzonspor U-21 are playing Erzurum BB U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Trabzonspor U-21 is winning 1-0.

Karabukspor U-210 - 0Altay U-2152'

Karabukspor U-21 - Altay U-21

Karabukspor U-21 are playing Altay U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Demirspor Adana U-210 - 0Elazigspor U-2111'

Demirspor Adana U-21 - Elazigspor U-21

Demirspor Adana U-21 are playing Elazigspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Russia U-17 W3 - 0Israel U-17 W40'

Russia U-17 W - Israel U-17 W

Russia U-17 W are playing Israel U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and Russia U-17 W is winning 3-0.

Ireland U-17 W-Albania U-17 W10:00

Ireland U-17 W - Albania U-17 W

Ireland U-17 W are playing Albania U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Italy U-17 W0 - 0Montenegro U-17 W9'

Italy U-17 W - Montenegro U-17 W

Italy U-17 W are playing Montenegro U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Romania U-17 W0 - 0Finland U-17 W11'

Romania U-17 W - Finland U-17 W

Romania U-17 W are playing Finland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Norway U-17 W-Croatia U-17 W12:00

Norway U-17 W - Croatia U-17 W

Norway U-17 W are playing Croatia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Wales U-17 W-Serbia U-17 W15:00

Wales U-17 W - Serbia U-17 W

Wales U-17 W are playing Serbia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Pune FC-Bengaluru FC14:00

Pune FC - Bengaluru FC

Pune FC are playing Bengaluru FC at the ISL of India on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Hidd-Sitra14:30

Al Hidd - Sitra

Al Hidd are playing Sitra at the National cup of Bahrain on October 22. The match will kick off 14:30 UTC.

East Riffa-Isa Town14:30

East Riffa - Isa Town

East Riffa are playing Isa Town at the National cup of Bahrain on October 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Al Ahli Manama-Manama17:00

Al Ahli Manama - Manama

Al Ahli Manama are playing Manama at the National cup of Bahrain on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Al Najma Manama-Al Ittihad H17:00

Al Najma Manama - Al Ittihad H

Al Najma Manama are playing Al Ittihad H at the National cup of Bahrain on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Malavan-Fajr Sepasi11:30

Malavan - Fajr Sepasi

Malavan are playing Fajr Sepasi at the Azadegan league of Iran on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Navad Urmia-Shahrdari Mahshahr11:30

Navad Urmia - Shahrdari Mahshahr

Navad Urmia are playing Shahrdari Mahshahr at the Azadegan league of Iran on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Sorkhpooshan Pakdasht-Shahrdari Tabriz11:45

Sorkhpooshan Pakdasht - Shahrdari Tabriz

Sorkhpooshan Pakdasht are playing Shahrdari Tabriz at the Azadegan league of Iran on October 22. The match will kick off 11:45 UTC.

Arvand Khorramshahr-Mes Kerman14:40

Arvand Khorramshahr - Mes Kerman

Arvand Khorramshahr are playing Mes Kerman at the Azadegan league of Iran on October 22. The match will kick off 14:40 UTC.

OCS Safi-MAT Tetouan17:00

OCS Safi - MAT Tetouan

OCS Safi are playing MAT Tetouan at the Botola Pro of Morocco on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

FUS Rabat-Rapide Oued Zem19:00

FUS Rabat - Rapide Oued Zem

FUS Rabat are playing Rapide Oued Zem at the Botola Pro of Morocco on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

San Carlos-Guadalupe02:00

San Carlos - Guadalupe

San Carlos are playing Guadalupe at the Apertura of Costa Rica on October 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Central Cordoba-Nueva Chicago23:05

Central Cordoba - Nueva Chicago

Central Cordoba are playing Nueva Chicago at the Primera B Nacional of Argentina on October 22. The match will kick off 23:05 UTC.

Blooming-Club Destroyers23:30

Blooming - Club Destroyers

Blooming are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on October 22. The match will kick off 23:30 UTC.