Upcoming Fixtures
Dynamo K.-Desna14:00Tomorrow

Dynamo K. - Desna

Dynamo K. are playing Desna at the Premier League of Ukraine on September 23. The match will kick off 14:00 UTC.

Desna-Vorskla11:00September 30th

Desna - Vorskla

Desna are playing Vorskla at the Premier League of Ukraine on September 30. The match will kick off 11:00 UTC.

Latest Results
Desna1 - 0Arsenal KyivFull TimeFT8 days ago

Desna - Arsenal Kyiv

Desna played Arsenal Kyiv at the Premier League of Ukraine on September 14. The match kicked off 16:00 UTC. Desna won 1-0.

Desna0 - 1Olimpik DonetskFull TimeFT20 days ago

Desna - Olimpik Donetsk

Desna played Olimpik Donetsk at the Premier League of Ukraine on September 2. The match kicked off 11:00 UTC. Olimpik Donetsk won 0-1.

Zorya0 - 2DesnaFull TimeFTa month ago

Zorya - Desna

Zorya played Desna at the Premier League of Ukraine on August 26. The match kicked off 16:30 UTC. Desna won 0-2.

Desna2 - 2KarpatyFull TimeFTa month ago

Desna - Karpaty

Desna played Karpaty at the Premier League of Ukraine on August 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chornomorets1 - 0DesnaFull TimeFTa month ago

Chornomorets - Desna

Chornomorets played Desna at the Premier League of Ukraine on August 12. The match kicked off 16:30 UTC. Chornomorets won 1-0.

Desna0 - 2OleksandriaFull TimeFT2 months ago

Desna - Oleksandria

Desna played Oleksandria at the Premier League of Ukraine on August 5. The match kicked off 16:30 UTC. Oleksandria won 0-2.

Mariupol1 - 4DesnaFull TimeFT2 months ago

Mariupol - Desna

Mariupol played Desna at the Premier League of Ukraine on July 29. The match kicked off 16:30 UTC. Desna won 1-4.

Desna0 - 2Shakhtar DFull TimeFT2 months ago

Desna - Shakhtar D

Desna played Shakhtar D at the Premier League of Ukraine on July 25. The match kicked off 16:00 UTC. Shakhtar D won 0-2.

Desna1 - 0VorsklaFull TimeFT2 months ago

Desna - Vorskla

Desna played Vorskla at the Club Friendlies of International on July 18. The match kicked off 13:00 UTC. Desna won 1-0.

Desna3 - 1FC SumyFull TimeFT2 months ago

Desna - FC Sumy

Desna played FC Sumy at the Club Friendlies of International on July 14. The match kicked off 12:00 UTC. Desna won 3-1.

Dnipro-12 - 2DesnaFull TimeFT2 months ago

Dnipro-1 - Desna

Dnipro-1 played Desna at the Club Friendlies of International on July 13. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Desna0 - 0MetallistFull TimeFT2 months ago

Desna - Metallist

Desna played Metallist at the Club Friendlies of International on July 9. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Desna3 - 2Kolos KovalivkaFull TimeFT3 months ago

Desna - Kolos Kovalivka

Desna played Kolos Kovalivka at the Club Friendlies of International on July 4. The match kicked off 14:00 UTC. Desna won 3-2.

Desna1 - 1Obolon-BrovarFull TimeFT3 months ago

Desna - Obolon-Brovar

Desna played Obolon-Brovar at the Club Friendlies of International on July 3. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpik Donetsk1 - 0DesnaFull TimeFT3 months ago

Olimpik Donetsk - Desna

Olimpik Donetsk played Desna at the Club Friendlies of International on June 28. The match kicked off 13:00 UTC. Olimpik Donetsk won 1-0.

Zirka1 - 1DesnaFull TimeFT4 months ago

Zirka - Desna

Zirka played Desna at the Premier League, Playoffs of Ukraine on May 23. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Inhulets1 - 3DesnaFull TimeFT4 months ago

Inhulets - Desna

Inhulets played Desna at the Persha Liga of Ukraine on May 12. The match kicked off 14:30 UTC. Desna won 1-3.

Obolon-Brovar0 - 2DesnaFull TimeFT5 months ago

Obolon-Brovar - Desna

Obolon-Brovar played Desna at the Persha Liga of Ukraine on May 2. The match kicked off 16:00 UTC. Desna won 0-2.

FC Sumy0 - 2DesnaFull TimeFT5 months ago

FC Sumy - Desna

FC Sumy played Desna at the Persha Liga of Ukraine on April 22. The match kicked off 11:00 UTC. Desna won 0-2.

Cherkaskyi Dnipro2 - 1DesnaFull TimeFT5 months ago

Cherkaskyi Dnipro - Desna

Cherkaskyi Dnipro played Desna at the Persha Liga of Ukraine on April 14. The match kicked off 13:00 UTC. Cherkaskyi Dnipro won 2-1.

Matchday Live
Fulham-Watford11:30

Fulham - Watford

Fulham are playing Watford at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Burnley-Bournemouth14:00

Burnley - Bournemouth

Burnley are playing Bournemouth at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Cardiff City-Manchester City14:00

Cardiff City - Manchester City

Cardiff City are playing Manchester City at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Crystal Palace-Newcastle United14:00

Crystal Palace - Newcastle United

Crystal Palace are playing Newcastle United at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Leicester City-Huddersfield14:00

Leicester City - Huddersfield

Leicester City are playing Huddersfield at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Liverpool-Southampton14:00

Liverpool - Southampton

Liverpool are playing Southampton at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester United-Wolves14:00

Manchester United - Wolves

Manchester United are playing Wolves at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Brighton-Tottenham Hotspur16:30

Brighton - Tottenham Hotspur

Brighton are playing Tottenham Hotspur at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Rayo Vallecano-Alaves11:00

Rayo Vallecano - Alaves

Rayo Vallecano are playing Alaves at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Celta Vigo-Real Valladolid14:15

Celta Vigo - Real Valladolid

Celta Vigo are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Eibar-Leganes14:15

Eibar - Leganes

Eibar are playing Leganes at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Getafe-Atletico Madrid16:30

Getafe - Atletico Madrid

Getafe are playing Atletico Madrid at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Real Madrid-Espanyol18:45

Real Madrid - Espanyol

Real Madrid are playing Espanyol at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Augsburg-Werder Bremen13:30

Augsburg - Werder Bremen

Augsburg are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Hertha Berlin-Borussia Monchengladbach13:30

Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach

Hertha Berlin are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Hoffenheim-Borussia Dortmund13:30

Hoffenheim - Borussia Dortmund

Hoffenheim are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Nurnberg-Hannover13:30

Nurnberg - Hannover

Nurnberg are playing Hannover at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Wolfsburg-SC Freiburg13:30

Wolfsburg - SC Freiburg

Wolfsburg are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Schalke-Bayern Munich16:30

Schalke - Bayern Munich

Schalke are playing Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Parma-Cagliari13:00

Parma - Cagliari

Parma are playing Cagliari at the Serie A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Fiorentina-Spal16:00

Fiorentina - Spal

Fiorentina are playing Spal at the Serie A of Italy on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sampdoria-Inter Milan18:30

Sampdoria - Inter Milan

Sampdoria are playing Inter Milan at the Serie A of Italy on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Lille-Nantes15:00

Lille - Nantes

Lille are playing Nantes at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Angers-Toulouse18:00

Angers - Toulouse

Angers are playing Toulouse at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Montpellier-Nice18:00

Montpellier - Nice

Montpellier are playing Nice at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Reims-Dijon18:00

Reims - Dijon

Reims are playing Dijon at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Saint-Etienne-Caen18:00

Saint-Etienne - Caen

Saint-Etienne are playing Caen at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Strasbourg-Amiens18:00

Strasbourg - Amiens

Strasbourg are playing Amiens at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Fortuna-Willem II16:30

Fortuna - Willem II

Fortuna are playing Willem II at the Eredivisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Excelsior-Heerenveen17:45

Excelsior - Heerenveen

Excelsior are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 17:45 UTC.

VV Venlo-NAC17:45

VV Venlo - NAC

VV Venlo are playing NAC at the Eredivisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 17:45 UTC.

Vitesse-ADO Den Haag18:45

Vitesse - ADO Den Haag

Vitesse are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Aberdeen-Motherwell14:00

Aberdeen - Motherwell

Aberdeen are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dundee-Hibernian14:00

Dundee - Hibernian

Dundee are playing Hibernian at the Premier League of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Hamilton-St. Mirren14:00

Hamilton - St. Mirren

Hamilton are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Hearts-Livingston14:00

Hearts - Livingston

Hearts are playing Livingston at the Premier League of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa Clara-Rio Ave15:30

Santa Clara - Rio Ave

Santa Clara are playing Rio Ave at the Primeira Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Maritimo-Belenenses18:00

Maritimo - Belenenses

Maritimo are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Setubal-Porto20:00

Setubal - Porto

Setubal are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Yenisey1 - 2UralFull TimeFT

Yenisey - Ural

Yenisey played Ural at the Premier League of Russia on September 22. The match kicked off 08:30 UTC. Ural won 1-2.

Dinamo-Anzhi11:00

Dinamo - Anzhi

Dinamo are playing Anzhi at the Premier League of Russia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Arsenal T-Rubin13:30

Arsenal T - Rubin

Arsenal T are playing Rubin at the Premier League of Russia on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Akhmat Groznyi-Orenburg16:00

Akhmat Groznyi - Orenburg

Akhmat Groznyi are playing Orenburg at the Premier League of Russia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Rostov-Ufa16:00

Rostov - Ufa

Rostov are playing Ufa at the Premier League of Russia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Altach-Wolfsberger AC15:00

Altach - Wolfsberger AC

Altach are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

St. Polten-Hartberg15:00

St. Polten - Hartberg

St. Polten are playing Hartberg at the Bundesliga of Austria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Sturm-Mattersburg15:00

Sturm - Mattersburg

Sturm are playing Mattersburg at the Bundesliga of Austria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Austria Lustenau-Lafnitz14:30

Austria Lustenau - Lafnitz

Austria Lustenau are playing Lafnitz at the 2. Liga of Austria on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Waasland-Beveren-Charleroi16:00

Waasland-Beveren - Charleroi

Waasland-Beveren are playing Charleroi at the First Division A of Belgium on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Eupen-Oostende18:00

Eupen - Oostende

Eupen are playing Oostende at the First Division A of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Lokeren-Mouscron18:00

Lokeren - Mouscron

Lokeren are playing Mouscron at the First Division A of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Sint-Truiden-Antwerp18:30

Sint-Truiden - Antwerp

Sint-Truiden are playing Antwerp at the First Division A of Belgium on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Septemvri Sofia-Lokomotiv Plovdiv14:30

Septemvri Sofia - Lokomotiv Plovdiv

Septemvri Sofia are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Botev Vratsa-CSKA Sofia17:00

Botev Vratsa - CSKA Sofia

Botev Vratsa are playing CSKA Sofia at the A PFG of Bulgaria on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Osijek-NK Gorica14:30

Osijek - NK Gorica

Osijek are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Lokomotiva Zagreb-Rijeka17:00

Lokomotiva Zagreb - Rijeka

Lokomotiva Zagreb are playing Rijeka at the 1 HNL of Croatia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Olomouc-Dukla Praha13:00

Olomouc - Dukla Praha

Olomouc are playing Dukla Praha at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Boleslav-Slovacko15:00

Boleslav - Slovacko

Boleslav are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Karvina-Pribram15:00

Karvina - Pribram

Karvina are playing Pribram at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Opava-Teplice15:00

Opava - Teplice

Opava are playing Teplice at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Sparta Praha-Liberec17:00

Sparta Praha - Liberec

Sparta Praha are playing Liberec at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Randers FC-Vendsyssel14:00

Randers FC - Vendsyssel

Randers FC are playing Vendsyssel at the Superliga of Denmark on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Aston Villa-Sheffield Wed14:00

Aston Villa - Sheffield Wed

Aston Villa are playing Sheffield Wed at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Derby County-Brentford14:00

Derby County - Brentford

Derby County are playing Brentford at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ipswich Town-Bolton14:00

Ipswich Town - Bolton

Ipswich Town are playing Bolton at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Leeds-Birmingham14:00

Leeds - Birmingham

Leeds are playing Birmingham at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Middlesbrough-Swansea City14:00

Middlesbrough - Swansea City

Middlesbrough are playing Swansea City at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nott. Forest-Rotherham14:00

Nott. Forest - Rotherham

Nott. Forest are playing Rotherham at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Reading-Hull City14:00

Reading - Hull City

Reading are playing Hull City at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sheffield Utd-Preston NE14:00

Sheffield Utd - Preston NE

Sheffield Utd are playing Preston NE at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stoke City-Blackburn14:00

Stoke City - Blackburn

Stoke City are playing Blackburn at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

West Bromwich Albion-Millwall14:00

West Bromwich Albion - Millwall

West Bromwich Albion are playing Millwall at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

QPR-Norwich City16:30

QPR - Norwich City

QPR are playing Norwich City at the Championship of England on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

PS Kemi-Vaasan PS13:00

PS Kemi - Vaasan PS

PS Kemi are playing Vaasan PS at the Veikkausliiga of Finland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Ilves-Inter Turku14:00

Ilves - Inter Turku

Ilves are playing Inter Turku at the Veikkausliiga of Finland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

KuPS-Honka14:00

KuPS - Honka

KuPS are playing Honka at the Veikkausliiga of Finland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Kajaani-Jaro14:00

Kajaani - Jaro

Kajaani are playing Jaro at the Ykkonen of Finland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Klubi 04-AC Oulu14:00

Klubi 04 - AC Oulu

Klubi 04 are playing AC Oulu at the Ykkonen of Finland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Paris FC-Metz13:00

Paris FC - Metz

Paris FC are playing Metz at the Ligue 2 of France on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Arminia Bielefeld-Union Berlin11:00

Arminia Bielefeld - Union Berlin

Arminia Bielefeld are playing Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Dynamo Dresden-Darmstadt11:00

Dynamo Dresden - Darmstadt

Dynamo Dresden are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Holstein Kiel-Bochum11:00

Holstein Kiel - Bochum

Holstein Kiel are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

1860 Munchen-Wehen12:00

1860 Munchen - Wehen

1860 Munchen are playing Wehen at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Carl Zeiss Jena-Kaiserslautern12:00

Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern

Carl Zeiss Jena are playing Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Fortuna Koln-Sportfreunde Lotte12:00

Fortuna Koln - Sportfreunde Lotte

Fortuna Koln are playing Sportfreunde Lotte at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Karlsruher-Uerdingen12:00

Karlsruher - Uerdingen

Karlsruher are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Meppen-Unterhaching12:00

Meppen - Unterhaching

Meppen are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Sonnenhof Grosaspach-Hansa12:00

Sonnenhof Grosaspach - Hansa

Sonnenhof Grosaspach are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Wurzburger Kickers-Eintracht Braunschweig12:00

Wurzburger Kickers - Eintracht Braunschweig

Wurzburger Kickers are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Asteras Tripolis-Apollon15:15

Asteras Tripolis - Apollon

Asteras Tripolis are playing Apollon at the Super League of Greece on September 22. The match will kick off 15:15 UTC.

Atromitos-Larisa16:00

Atromitos - Larisa

Atromitos are playing Larisa at the Super League of Greece on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Giannina-Aris17:30

Giannina - Aris

Giannina are playing Aris at the Super League of Greece on September 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Carpi-Brescia13:00

Carpi - Brescia

Carpi are playing Brescia at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Crotone-Verona13:00

Crotone - Verona

Crotone are playing Verona at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lecce-Venezia13:00

Lecce - Venezia

Lecce are playing Venezia at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Palermo-Perugia13:00

Palermo - Perugia

Palermo are playing Perugia at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Pescara-Foggia13:00

Pescara - Foggia

Pescara are playing Foggia at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Spezia-Cittadella13:00

Spezia - Cittadella

Spezia are playing Cittadella at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Cosenza-Livorno16:00

Cosenza - Livorno

Cosenza are playing Livorno at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Odd-Valerenga16:00

Odd - Valerenga

Odd are playing Valerenga at the Eliteserien of Norway on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Cracovia-Wisla Plock13:30

Cracovia - Wisla Plock

Cracovia are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Lechia Gdansk-Zaglebie L16:00

Lechia Gdansk - Zaglebie L

Lechia Gdansk are playing Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Miedz Legnica-Legia18:30

Miedz Legnica - Legia

Miedz Legnica are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Hermannstadt-Cluj12:00

Hermannstadt - Cluj

Hermannstadt are playing Cluj at the Liga 1 of Romania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

FC Botosani-Concordia Chiajna15:00

FC Botosani - Concordia Chiajna

FC Botosani are playing Concordia Chiajna at the Liga 1 of Romania on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Universitatea Craiova-Viitorul Constanta18:00

Universitatea Craiova - Viitorul Constanta

Universitatea Craiova are playing Viitorul Constanta at the Liga 1 of Romania on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Luch-Energia-Sibir07:00

Luch-Energia - Sibir

Luch-Energia are playing Sibir at the FNL of Russia on September 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Napredak-Dinamo Vranje14:00

Napredak - Dinamo Vranje

Napredak are playing Dinamo Vranje at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Zemun-Backa Palanka14:00

Zemun - Backa Palanka

Zemun are playing Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Mladost Lucani-Proleter Novi Sad17:00

Mladost Lucani - Proleter Novi Sad

Mladost Lucani are playing Proleter Novi Sad at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Rad-Macva Sabac17:00

Rad - Macva Sabac

Rad are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Radnik Surdulica-Radnicki Nis17:00

Radnik Surdulica - Radnicki Nis

Radnik Surdulica are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Vojvodina-Vozdovac17:00

Vojvodina - Vozdovac

Vojvodina are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Nitra-Zemplin Michalovce16:00

Nitra - Zemplin Michalovce

Nitra are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Ruzomberok-Podbrezova17:00

Ruzomberok - Podbrezova

Ruzomberok are playing Podbrezova at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Slovan-Sered17:00

Slovan - Sered

Slovan are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Trencin-Zlate Moravce17:00

Trencin - Zlate Moravce

Trencin are playing Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Zilina-Senica17:00

Zilina - Senica

Zilina are playing Senica at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Gorica-Krsko16:00

Gorica - Krsko

Gorica are playing Krsko at the 1. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Maribor-Domzale18:15

Maribor - Domzale

Maribor are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Osasuna-Sporting Gijon14:00

Osasuna - Sporting Gijon

Osasuna are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Rayo Majadahonda-Extremadura16:00

Rayo Majadahonda - Extremadura

Rayo Majadahonda are playing Extremadura at the Segunda Division of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Zaragoza-Lugo16:00

Zaragoza - Lugo

Zaragoza are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Cordoba-Tenerife18:30

Cordoba - Tenerife

Cordoba are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Degerfor-GAIS14:00

Degerfor - GAIS

Degerfor are playing GAIS at the Superettan of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Elfsborg-Orebro14:00

Elfsborg - Orebro

Elfsborg are playing Orebro at the Allsvenskan of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sirius-Ostersunds FK14:00

Sirius - Ostersunds FK

Sirius are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Trelleborg-Djurgarden14:00

Trelleborg - Djurgarden

Trelleborg are playing Djurgarden at the Allsvenskan of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dalkurd-IFK Norrkoping16:00

Dalkurd - IFK Norrkoping

Dalkurd are playing IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Grasshoppers-Xamax17:00

Grasshoppers - Xamax

Grasshoppers are playing Xamax at the Super League of Switzerland on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Thun-Sion17:00

Thun - Sion

Thun are playing Sion at the Super League of Switzerland on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Yeni Malatyaspor0 - 0Rizespor8'

Yeni Malatyaspor - Rizespor

Yeni Malatyaspor are playing Rizespor at the Super Lig of Turkey on September 22. The match kicked off 10:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kayserispor-Konyaspor13:00

Kayserispor - Konyaspor

Kayserispor are playing Konyaspor at the Super Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Trabzonspor-Goztepe16:00

Trabzonspor - Goztepe

Trabzonspor are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Hatayspor-Istanbulspor11:00

Hatayspor - Istanbulspor

Hatayspor are playing Istanbulspor at the 1. Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Umraniyespor-Genclerbirligi11:00

Umraniyespor - Genclerbirligi

Umraniyespor are playing Genclerbirligi at the 1. Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Adanaspor-Boluspor16:30

Adanaspor - Boluspor

Adanaspor are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Elazigspor-Kardemir D.C. Karabukspor16:30

Elazigspor - Kardemir D.C. Karabukspor

Elazigspor are playing Kardemir D.C. Karabukspor at the 1. Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Mariupol-Oleksandria11:00

Mariupol - Oleksandria

Mariupol are playing Oleksandria at the Premier League of Ukraine on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Lviv-Karpaty14:00

Lviv - Karpaty

Lviv are playing Karpaty at the Premier League of Ukraine on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Arsenal Kyiv-Olimpik Donetsk16:30

Arsenal Kyiv - Olimpik Donetsk

Arsenal Kyiv are playing Olimpik Donetsk at the Premier League of Ukraine on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Dalian Yifang2 - 1Shanghai ShenhuaFull TimeFT

Dalian Yifang - Shanghai Shenhua

Dalian Yifang played Shanghai Shenhua at the Super League of China on September 22. The match kicked off 07:30 UTC. Dalian Yifang won 2-1.

Guizhou Zhicheng-Beijing Guoan11:35

Guizhou Zhicheng - Beijing Guoan

Guizhou Zhicheng are playing Beijing Guoan at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Hebei CFFC-Tianjin Quanjian11:35

Hebei CFFC - Tianjin Quanjian

Hebei CFFC are playing Tianjin Quanjian at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Henan Jianye-Shandong Luneng11:35

Henan Jianye - Shandong Luneng

Henan Jianye are playing Shandong Luneng at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Jiangsu Suning-Guangzhou Evergrande11:35

Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande

Jiangsu Suning are playing Guangzhou Evergrande at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Shanghai SIPG-Changchun Yatai11:35

Shanghai SIPG - Changchun Yatai

Shanghai SIPG are playing Changchun Yatai at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Kashiwa Reysol1 - 1Sagan TosuFull TimeFT

Kashiwa Reysol - Sagan Tosu

Kashiwa Reysol played Sagan Tosu at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jubilo Iwata1 - 2Yokohama F. MarinosFull TimeFT

Jubilo Iwata - Yokohama F. Marinos

Jubilo Iwata played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 07:00 UTC. Yokohama F. Marinos won 1-2.

V-Varen Nagasaki1 - 0Vegalta Sendai79'

V-Varen Nagasaki - Vegalta Sendai

V-Varen Nagasaki are playing Vegalta Sendai at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and V-Varen Nagasaki is winning 1-0.

Kawasaki Frontale2 - 0Nagoya Grampus Eight38'

Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus Eight

Kawasaki Frontale are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Kawasaki Frontale is winning 2-0.

Sanfrecce Hiroshima1 - 0F.C.Tokyo38'

Sanfrecce Hiroshima - F.C.Tokyo

Sanfrecce Hiroshima are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Sanfrecce Hiroshima is winning 1-0.

Shonan Bellmare0 - 0Cerezo Osaka37'

Shonan Bellmare - Cerezo Osaka

Shonan Bellmare are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Baroka-Orlando Pirates13:00

Baroka - Orlando Pirates

Baroka are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Golden Arrows Durban-Chippa United13:00

Golden Arrows Durban - Chippa United

Golden Arrows Durban are playing Chippa United at the Premier League of South Africa on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kaiser Chiefs-AmaZulu Durban16:00

Kaiser Chiefs - AmaZulu Durban

Kaiser Chiefs are playing AmaZulu Durban at the Premier League of South Africa on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Free State Stars-Highlands Park18:15

Free State Stars - Highlands Park

Free State Stars are playing Highlands Park at the Premier League of South Africa on September 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Toluca-Necaxa22:00

Toluca - Necaxa

Toluca are playing Necaxa at the Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 22:00 UTC.

Leon-Lobos BUAP00:00

Leon - Lobos BUAP

Leon are playing Lobos BUAP at the Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Cruz Azul-Atlas02:00

Cruz Azul - Atlas

Cruz Azul are playing Atlas at the Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Tijuana-Pachuca02:06

Tijuana - Pachuca

Tijuana are playing Pachuca at the Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 02:06 UTC.

Los Angeles FC-San Jose Earthquakes19:30

Los Angeles FC - San Jose Earthquakes

Los Angeles FC are playing San Jose Earthquakes at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 19:30 UTC.

New York Red Bulls-Toronto FC21:00

New York Red Bulls - Toronto FC

New York Red Bulls are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 21:00 UTC.

Atlanta United-Real Salt Lake23:00

Atlanta United - Real Salt Lake

Atlanta United are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Columbus Crew-Colorado Rapids23:30

Columbus Crew - Colorado Rapids

Columbus Crew are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Montreal Impact-New York City23:30

Montreal Impact - New York City

Montreal Impact are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

New England Revolution-Chicago Fire23:30

New England Revolution - Chicago Fire

New England Revolution are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Orlando City-Houston Dynamo23:30

Orlando City - Houston Dynamo

Orlando City are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Minnesota United-Portland Timbers00:00

Minnesota United - Portland Timbers

Minnesota United are playing Portland Timbers at the Major League Soccer of Usa on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Newells Old Boys-Lanus16:15

Newells Old Boys - Lanus

Newells Old Boys are playing Lanus at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 16:15 UTC.

Talleres Cordoba-Velez Sarsfield18:30

Talleres Cordoba - Velez Sarsfield

Talleres Cordoba are playing Velez Sarsfield at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Defensa y Justicia-Estudiantes de La Plata20:45

Defensa y Justicia - Estudiantes de La Plata

Defensa y Justicia are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 20:45 UTC.

Banfield-Independiente23:00

Banfield - Independiente

Banfield are playing Independiente at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Sao Paulo-America MG19:00

Sao Paulo - America MG

Sao Paulo are playing America MG at the Serie A of Brasil on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Palestino-Union Espanola15:00

Palestino - Union Espanola

Palestino are playing Union Espanola at the Primera Division of Chile on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Audax Italiano-Deportivo Iquiue18:00

Audax Italiano - Deportivo Iquiue

Audax Italiano are playing Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Union La Calera-Everton CD20:30

Union La Calera - Everton CD

Union La Calera are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on September 22. The match will kick off 20:30 UTC.

Universidad Catolica-San Luis de Quillota23:00

Universidad Catolica - San Luis de Quillota

Universidad Catolica are playing San Luis de Quillota at the Primera Division of Chile on September 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Junior-Deportivo La Equidad20:15

Junior - Deportivo La Equidad

Junior are playing Deportivo La Equidad at the Clausura of Colombia on September 22. The match will kick off 20:15 UTC.

Rionegro Aguilas-Leones22:30

Rionegro Aguilas - Leones

Rionegro Aguilas are playing Leones at the Clausura of Colombia on September 22. The match will kick off 22:30 UTC.

Indep. Medellin-Santa Fe Bogota23:00

Indep. Medellin - Santa Fe Bogota

Indep. Medellin are playing Santa Fe Bogota at the Clausura of Colombia on September 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Millonarios-Once Caldas00:45

Millonarios - Once Caldas

Millonarios are playing Once Caldas at the Clausura of Colombia on September 23. The match will kick off 00:45 UTC.

Guayaquil City-Aucas21:30

Guayaquil City - Aucas

Guayaquil City are playing Aucas at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on September 22. The match will kick off 21:30 UTC.

Delfin-Emelec00:00

Delfin - Emelec

Delfin are playing Emelec at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Olimpia-3 de Febrero21:45

Olimpia - 3 de Febrero

Olimpia are playing 3 de Febrero at the Clausura of Paraguay on September 22. The match will kick off 21:45 UTC.

Deportivo Santani-Libertad00:00

Deportivo Santani - Libertad

Deportivo Santani are playing Libertad at the Clausura of Paraguay on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo Binacional-Melgar18:00

Deportivo Binacional - Melgar

Deportivo Binacional are playing Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Inti Gas Ayacucho-Academia Cantolao20:30

Inti Gas Ayacucho - Academia Cantolao

Inti Gas Ayacucho are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Clausura of Peru on September 22. The match will kick off 20:30 UTC.

Sport Rosario-Comerciantes Unidos22:45

Sport Rosario - Comerciantes Unidos

Sport Rosario are playing Comerciantes Unidos at the Primera Division, Clausura of Peru on September 22. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport Boys-Atletico Garcilaso01:00

Sport Boys - Atletico Garcilaso

Sport Boys are playing Atletico Garcilaso at the Primera Division, Clausura of Peru on September 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Atenas-Danubio19:00

Atenas - Danubio

Atenas are playing Danubio at the Clausura of Uruguay on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Boston River-Rampla19:00

Boston River - Rampla

Boston River are playing Rampla at the Clausura of Uruguay on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Liverpool P.-Nacional M.19:00

Liverpool P. - Nacional M.

Liverpool P. are playing Nacional M. at the Clausura of Uruguay on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Luftetari Gjirokaster-Teuta13:45

Luftetari Gjirokaster - Teuta

Luftetari Gjirokaster are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on September 22. The match will kick off 13:45 UTC.

Skenderbeu-KF Tirana16:45

Skenderbeu - KF Tirana

Skenderbeu are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on September 22. The match will kick off 16:45 UTC.

Alashkert-Lori12:00

Alashkert - Lori

Alashkert are playing Lori at the Premier League of Armenia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gandzasar-Kapan-Ararat15:00

Gandzasar-Kapan - Ararat

Gandzasar-Kapan are playing Ararat at the Premier League of Armenia on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Weiz-Grazer AK13:30

Weiz - Grazer AK

Weiz are playing Grazer AK at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Gurten-Hertha Wels16:00

Gurten - Hertha Wels

Gurten are playing Hertha Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Wals-Grunau-Anif-Salzburg-212:00

Wals-Grunau - Anif-Salzburg-2

Wals-Grunau are playing Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, West of Austria on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Reichenau-Dornbirn12:30

Reichenau - Dornbirn

Reichenau are playing Dornbirn at the Regionalliga, West of Austria on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Langenegg-Kufstein14:00

Langenegg - Kufstein

Langenegg are playing Kufstein at the Regionalliga, West of Austria on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Rapid-2-Neusiedl14:00

Rapid-2 - Neusiedl

Rapid-2 are playing Neusiedl at the Regionalliga, Ost of Austria on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Team Wiener Linien-Bruck-Leitha16:00

Team Wiener Linien - Bruck-Leitha

Team Wiener Linien are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sabail-Sabah FK14:30

Sabail - Sabah FK

Sabail are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Zira-Neftci Baku16:30

Zira - Neftci Baku

Zira are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Isloch-Shakhtyor Soligorsk11:00

Isloch - Shakhtyor Soligorsk

Isloch are playing Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Slutsk-FC Minsk13:00

Slutsk - FC Minsk

Slutsk are playing FC Minsk at the Premier League of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Vitebsk-Dinamo Brest15:00

Vitebsk - Dinamo Brest

Vitebsk are playing Dinamo Brest at the Premier League of Belarus on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Torpedo-BelAZ-Gomel16:45

Torpedo-BelAZ - Gomel

Torpedo-BelAZ are playing Gomel at the Premier League of Belarus on September 22. The match will kick off 16:45 UTC.

Energetik-BGU-Slavia-Mozyr12:00

Energetik-BGU - Slavia-Mozyr

Energetik-BGU are playing Slavia-Mozyr at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Granit-Khimik Svetlogorsk12:00

Granit - Khimik Svetlogorsk

Granit are playing Khimik Svetlogorsk at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

YuA-Stroy-DYuSSh-Cist12:00

YuA-Stroy-DYuSSh - Cist

YuA-Stroy-DYuSSh are playing Cist at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Belshina-Baranovichi13:00

Belshina - Baranovichi

Belshina are playing Baranovichi at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Naftan-Orsha13:00

Naftan - Orsha

Naftan are playing Orsha at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Slonim-Smorgon13:00

Slonim - Smorgon

Slonim are playing Smorgon at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Volna-Lokomotiv Gomel13:00

Volna - Lokomotiv Gomel

Volna are playing Lokomotiv Gomel at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Beerschot-Wilrijk-Lommel United15:00

Beerschot-Wilrijk - Lommel United

Beerschot-Wilrijk are playing Lommel United at the First Division B, Opening of Belgium on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Oud-Heverlee-Roeselare18:30

Oud-Heverlee - Roeselare

Oud-Heverlee are playing Roeselare at the First Division B, Opening of Belgium on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Excelsior Virton-Lierse Kempenzonen18:00

Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen

Excelsior Virton are playing Lierse Kempenzonen at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Geel-Oudenaarde18:00

Geel - Oudenaarde

Geel are playing Oudenaarde at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Heist-Eendracht Aalst18:00

Heist - Eendracht Aalst

Heist are playing Eendracht Aalst at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Knokke-Thes Sport18:00

Knokke - Thes Sport

Knokke are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

RFC Seraing-Deinze18:00

RFC Seraing - Deinze

RFC Seraing are playing Deinze at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Sporting Chatalet-RWDM18:00

Sporting Chatalet - RWDM

Sporting Chatalet are playing RWDM at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Krupa na Vrbasu-Sarajevo14:30

Krupa na Vrbasu - Sarajevo

Krupa na Vrbasu are playing Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Radnik-Zrinjski14:30

Radnik - Zrinjski

Radnik are playing Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Sloboda-Gabela17:00

Sloboda - Gabela

Sloboda are playing Gabela at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Pomorie-Montana12:00

Pomorie - Montana

Pomorie are playing Montana at the B PFG of Bulgaria on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kariana Erden-Lokomotiv G-O14:00

Kariana Erden - Lokomotiv G-O

Kariana Erden are playing Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Enosis Paralimni-Ermis Aradippou15:00

Enosis Paralimni - Ermis Aradippou

Enosis Paralimni are playing Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Pafos-AEL17:00

Pafos - AEL

Pafos are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

AE Zakakiou-Anagennisi Deryneia13:00

AE Zakakiou - Anagennisi Deryneia

AE Zakakiou are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Akritas Chloraka-Karmiotissa13:00

Akritas Chloraka - Karmiotissa

Akritas Chloraka are playing Karmiotissa at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Digenis-THOI Lakatamia13:00

Digenis - THOI Lakatamia

Digenis are playing THOI Lakatamia at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

MEAP-Aris Limassol13:00

MEAP - Aris Limassol

MEAP are playing Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Onisillos-Othellos13:00

Onisillos - Othellos

Onisillos are playing Othellos at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

PAEEK-Olympiakos Nicosia13:00

PAEEK - Olympiakos Nicosia

PAEEK are playing Olympiakos Nicosia at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Pardubice1 - 1BrnoFull TimeFT

Pardubice - Brno

Pardubice played Brno at the FNL of Czech Republic on September 22. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sokolov3 - 0ProstejovFull TimeFT

Sokolov - Prostejov

Sokolov played Prostejov at the FNL of Czech Republic on September 22. The match kicked off 08:15 UTC. Sokolov won 3-0.

Hradec Kralove U-192 - 3Plzen U-1983'

Hradec Kralove U-19 - Plzen U-19

Hradec Kralove U-19 are playing Plzen U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Plzen U-19 is winning 2-3.

Ostrava U-191 - 1Pardubice U-1983'

Ostrava U-19 - Pardubice U-19

Ostrava U-19 are playing Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Slovacko U-190 - 1Boleslav U-1985'

Slovacko U-19 - Boleslav U-19

Slovacko U-19 are playing Boleslav U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Boleslav U-19 is winning 0-1.

Budejovice U-190 - 2Brno U-1935'

Budejovice U-19 - Brno U-19

Budejovice U-19 are playing Brno U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Brno U-19 is winning 0-2.

Karvina U-190 - 0Slavia Praha U-194'

Karvina U-19 - Slavia Praha U-19

Karvina U-19 are playing Slavia Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 10:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Olomouc U-19-Dukla Praha U-1911:00

Olomouc U-19 - Dukla Praha U-19

Olomouc U-19 are playing Dukla Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Zlin U-19-Sparta Prague U-1911:30

Zlin U-19 - Sparta Prague U-19

Zlin U-19 are playing Sparta Prague U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Jihlava U-19-Pribram U-1912:00

Jihlava U-19 - Pribram U-19

Jihlava U-19 are playing Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Liberec W-Plzen W08:30

Liberec W - Plzen W

Liberec W are playing Plzen W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Lokomotiva Brno W-Slavia Praha W09:00

Lokomotiva Brno W - Slavia Praha W

Lokomotiva Brno W are playing Slavia Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Sparta Praha W-Hradec Kralove W13:00

Sparta Praha W - Hradec Kralove W

Sparta Praha W are playing Hradec Kralove W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Dolni Benesov-Vyskov13:30

Dolni Benesov - Vyskov

Dolni Benesov are playing Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Frydek Mistek-Spartak Hulin13:30

Frydek Mistek - Spartak Hulin

Frydek Mistek are playing Spartak Hulin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Jiskra Rymarov-Lisen13:30

Jiskra Rymarov - Lisen

Jiskra Rymarov are playing Lisen at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Uhersky Brod-Valasske Mezirici13:30

Uhersky Brod - Valasske Mezirici

Uhersky Brod are playing Valasske Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Prevysov3 - 0Slavoj VysehradFull TimeFT

Prevysov - Slavoj Vysehrad

Prevysov played Slavoj Vysehrad at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match kicked off 08:15 UTC. Prevysov won 3-0.

Kraluv Dvur0 - 2Loko VltavinFull TimeFT

Kraluv Dvur - Loko Vltavin

Kraluv Dvur played Loko Vltavin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match kicked off 08:30 UTC. Loko Vltavin won 0-2.

Dobrovice-Sokol Zivanice14:30

Dobrovice - Sokol Zivanice

Dobrovice are playing Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Domazlice-Usti nad Orlici14:30

Domazlice - Usti nad Orlici

Domazlice are playing Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Slovan Velvary-Radotin14:30

Slovan Velvary - Radotin

Slovan Velvary are playing Radotin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Tarup-Paarup IF-Brabrand11:00

Tarup-Paarup IF - Brabrand

Tarup-Paarup IF are playing Brabrand at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Kjellerup-Kolding11:30

Kjellerup - Kolding

Kjellerup are playing Kolding at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Dalum-Odder12:00

Dalum - Odder

Dalum are playing Odder at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Sydvest-Jammerbugt13:00

Sydvest - Jammerbugt

Sydvest are playing Jammerbugt at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Brondby W-BSF W11:00

Brondby W - BSF W

Brondby W are playing BSF W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

OB Odense W-Kolding W11:00

OB Odense W - Kolding W

OB Odense W are playing Kolding W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

VSK Aarhus W-Fortuna Hjorring W11:00

VSK Aarhus W - Fortuna Hjorring W

VSK Aarhus W are playing Fortuna Hjorring W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Skovshoved-Avarta11:00

Skovshoved - Avarta

Skovshoved are playing Avarta at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Vanlose IF-Bronshoj11:00

Vanlose IF - Bronshoj

Vanlose IF are playing Bronshoj at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Frem-HIK12:00

Frem - HIK

Frem are playing HIK at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Hillerod-B 93 Copenhagen12:00

Hillerod - B 93 Copenhagen

Hillerod are playing B 93 Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Eastleigh-Dagenham and Redbridge11:35

Eastleigh - Dagenham and Redbridge

Eastleigh are playing Dagenham and Redbridge at the National League of England on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Aldershot-Dover14:00

Aldershot - Dover

Aldershot are playing Dover at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Barnet-Fylde14:00

Barnet - Fylde

Barnet are playing Fylde at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Barrow-Maidenhead Utd14:00

Barrow - Maidenhead Utd

Barrow are playing Maidenhead Utd at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Braintree Town-Maidstone Utd14:00

Braintree Town - Maidstone Utd

Braintree Town are playing Maidstone Utd at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Chesterfield-Gateshead14:00

Chesterfield - Gateshead

Chesterfield are playing Gateshead at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ebbsfleet Utd-Havant and Waterlooville14:00

Ebbsfleet Utd - Havant and Waterlooville

Ebbsfleet Utd are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Halifax-Hartlepool14:00

Halifax - Hartlepool

Halifax are playing Hartlepool at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Harrogate Town-Leyton Orient14:00

Harrogate Town - Leyton Orient

Harrogate Town are playing Leyton Orient at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Salford City-Boreham14:00

Salford City - Boreham

Salford City are playing Boreham at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Solihull Moors-Bromley14:00

Solihull Moors - Bromley

Solihull Moors are playing Bromley at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sutton Utd-Wrexham14:00

Sutton Utd - Wrexham

Sutton Utd are playing Wrexham at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Accrington Stanley-Wimbledon14:00

Accrington Stanley - Wimbledon

Accrington Stanley are playing Wimbledon at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Barnsley-Burton Albion14:00

Barnsley - Burton Albion

Barnsley are playing Burton Albion at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Blackpool-Luton14:00

Blackpool - Luton

Blackpool are playing Luton at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bristol Rovers-Coventry14:00

Bristol Rovers - Coventry

Bristol Rovers are playing Coventry at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Charlton Athletic-Plymouth14:00

Charlton Athletic - Plymouth

Charlton Athletic are playing Plymouth at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Doncaster Rovers-Bradford14:00

Doncaster Rovers - Bradford

Doncaster Rovers are playing Bradford at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Gillingham-Peterborough United14:00

Gillingham - Peterborough United

Gillingham are playing Peterborough United at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Oxford United-Walsall14:00

Oxford United - Walsall

Oxford United are playing Walsall at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Portsmouth-Wycombe Wanderers14:00

Portsmouth - Wycombe Wanderers

Portsmouth are playing Wycombe Wanderers at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Scunthorpe United-Shrewsbury14:00

Scunthorpe United - Shrewsbury

Scunthorpe United are playing Shrewsbury at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Southend United-Fleetwood Town14:00

Southend United - Fleetwood Town

Southend United are playing Fleetwood Town at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sunderland-Rochdale14:00

Sunderland - Rochdale

Sunderland are playing Rochdale at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bury-Carlisle14:00

Bury - Carlisle

Bury are playing Carlisle at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Cambridge United-Mansfield Town14:00

Cambridge United - Mansfield Town

Cambridge United are playing Mansfield Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Crewe-Port Vale14:00

Crewe - Port Vale

Crewe are playing Port Vale at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Exeter-Cheltenham Town14:00

Exeter - Cheltenham Town

Exeter are playing Cheltenham Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Forest Green-Crawley Town14:00

Forest Green - Crawley Town

Forest Green are playing Crawley Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Lincoln City-Milton Keynes Dons14:00

Lincoln City - Milton Keynes Dons

Lincoln City are playing Milton Keynes Dons at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Morecambe-Macclesfield Town14:00

Morecambe - Macclesfield Town

Morecambe are playing Macclesfield Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Northampton-Notts County14:00

Northampton - Notts County

Northampton are playing Notts County at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Oldham Athletic-Colchester14:00

Oldham Athletic - Colchester

Oldham Athletic are playing Colchester at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stevenage-Grimsby14:00

Stevenage - Grimsby

Stevenage are playing Grimsby at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Tranmere Rovers-Newport14:00

Tranmere Rovers - Newport

Tranmere Rovers are playing Newport at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Yeovil Town-Swindon Town14:00

Yeovil Town - Swindon Town

Yeovil Town are playing Swindon Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester City U-23-Derby County U-2312:00

Manchester City U-23 - Derby County U-23

Manchester City U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Swansea U-23-Blackburn U-2312:00

Swansea U-23 - Blackburn U-23

Swansea U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

West Ham U-23-Chelsea U-2312:00

West Ham U-23 - Chelsea U-23

West Ham U-23 are playing Chelsea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Staines Town-Hartley Wintney14:00

Staines Town - Hartley Wintney

Staines Town are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bishops Stortford-Carshalton Athletic14:00

Bishops Stortford - Carshalton Athletic

Bishops Stortford are playing Carshalton Athletic at the NL Premier, Isthmian of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Basford United-Lancaster14:00

Basford United - Lancaster

Basford United are playing Lancaster at the NL Premier, Northern of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

North Ferriby-Scarborough Athletic14:00

North Ferriby - Scarborough Athletic

North Ferriby are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stalybridge-Matlock Town14:00

Stalybridge - Matlock Town

Stalybridge are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Whitby Town-Hyde14:00

Whitby Town - Hyde

Whitby Town are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stratford Town-Redditch United14:00

Stratford Town - Redditch United

Stratford Town are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Kuressaare0 - 3Levadia T42'

Kuressaare - Levadia T

Kuressaare are playing Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Levadia T is winning 0-3.

Tulevik Viljandi0 - 1Tammeka Tartu40'

Tulevik Viljandi - Tammeka Tartu

Tulevik Viljandi are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Tammeka Tartu is winning 0-1.

Paide-Trans Narva13:00

Paide - Trans Narva

Paide are playing Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Flora-Vaprus Parnu16:00

Flora - Vaprus Parnu

Flora are playing Vaprus Parnu at the Meistriliiga of Estonia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

FCV-Gnistan12:00

FCV - Gnistan

FCV are playing Gnistan at the Kakkonen, Group A of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

JIPPO-Viikingit12:00

JIPPO - Viikingit

JIPPO are playing Viikingit at the Kakkonen, Group A of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

JaPS-MiPK12:00

JaPS - MiPK

JaPS are playing MiPK at the Kakkonen, Group A of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

PKKU-NJS12:00

PKKU - NJS

PKKU are playing NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

BK-46-MuSa12:00

BK-46 - MuSa

BK-46 are playing MuSa at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

FC Espoo-Kiffen12:00

FC Espoo - Kiffen

FC Espoo are playing Kiffen at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

HIFK-2-SalPa12:00

HIFK-2 - SalPa

HIFK-2 are playing SalPa at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Jazz Pori-KaaPo12:00

Jazz Pori - KaaPo

Jazz Pori are playing KaaPo at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

KaPa-HJS-213:00

KaPa - HJS-2

KaPa are playing HJS-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SJK-2-JBK12:00

SJK-2 - JBK

SJK-2 are playing JBK at the Kakkonen, Group C of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

VIFK-TP-4712:00

VIFK - TP-47

VIFK are playing TP-47 at the Kakkonen, Group C of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Honka W-TPS W11:00

Honka W - TPS W

Honka W are playing TPS W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

TiPS W0 - 0ONS W38'

TiPS W - ONS W

TiPS W are playing ONS W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bourg-Peronnas-Chambly13:00

Bourg-Peronnas - Chambly

Bourg-Peronnas are playing Chambly at the National 1 of France on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Chasselay-Annecy16:00

Chasselay - Annecy

Chasselay are playing Annecy at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Consolat Marseille-Lyon-216:00

Consolat Marseille - Lyon-2

Consolat Marseille are playing Lyon-2 at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Frejus-Grasse16:00

Frejus - Grasse

Frejus are playing Grasse at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Jura Sud-Marseille-216:00

Jura Sud - Marseille-2

Jura Sud are playing Marseille-2 at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Marseille Endoume-Martigues16:00

Marseille Endoume - Martigues

Marseille Endoume are playing Martigues at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Monaco-2-Hyeres16:00

Monaco-2 - Hyeres

Monaco-2 are playing Hyeres at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Pontarlier-Nice-216:00

Pontarlier - Nice-2

Pontarlier are playing Nice-2 at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Toulon-Saint-Priest16:00

Toulon - Saint-Priest

Toulon are playing Saint-Priest at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Andrezieux Boutheon-Moulins15:00

Andrezieux Boutheon - Moulins

Andrezieux Boutheon are playing Moulins at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Colomiers-Saint-Etienne-216:00

Colomiers - Saint-Etienne-2

Colomiers are playing Saint-Etienne-2 at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Les Herbiers-St Pryve16:00

Les Herbiers - St Pryve

Les Herbiers are playing St Pryve at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Nimes-2-Stade Montois16:00

Nimes-2 - Stade Montois

Nimes-2 are playing Stade Montois at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Romorantin-Bordeaux-216:00

Romorantin - Bordeaux-2

Romorantin are playing Bordeaux-2 at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sete-Bergerac16:00

Sete - Bergerac

Sete are playing Bergerac at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade Bordelais-Blois16:00

Stade Bordelais - Blois

Stade Bordelais are playing Blois at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Trelissac-Le Puy Auvergne16:00

Trelissac - Le Puy Auvergne

Trelissac are playing Le Puy Auvergne at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

PSG-2-Oissel14:00

PSG-2 - Oissel

PSG-2 are playing Oissel at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bastia-Borgo-Mantes15:30

Bastia-Borgo - Mantes

Bastia-Borgo are playing Mantes at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Granville-Boulogne-Billancourt16:00

Granville - Boulogne-Billancourt

Granville are playing Boulogne-Billancourt at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Le Havre-2-Chartres16:00

Le Havre-2 - Chartres

Le Havre-2 are playing Chartres at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Poissy-Vannes16:00

Poissy - Vannes

Poissy are playing Vannes at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-Malo-Nantes-216:00

Saint-Malo - Nantes-2

Saint-Malo are playing Nantes-2 at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade Briochin-Furiani-Agliani16:00

Stade Briochin - Furiani-Agliani

Stade Briochin are playing Furiani-Agliani at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Lorient-2-Vitre17:00

Lorient-2 - Vitre

Lorient-2 are playing Vitre at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Belfort-Fleury-Merogis16:00

Belfort - Fleury-Merogis

Belfort are playing Fleury-Merogis at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Creteil-Iris Croix16:00

Creteil - Iris Croix

Creteil are playing Iris Croix at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Epinal-Bobigny16:00

Epinal - Bobigny

Epinal are playing Bobigny at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Feignies-St. Maur Lusi16:00

Feignies - St. Maur Lusi

Feignies are playing St. Maur Lusi at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Lens-2-Lille-216:00

Lens-2 - Lille-2

Lens-2 are playing Lille-2 at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sainte Genevieve-Reims-216:00

Sainte Genevieve - Reims-2

Sainte Genevieve are playing Reims-2 at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Schiltigheim-Arras16:00

Schiltigheim - Arras

Schiltigheim are playing Arras at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sedan-Haguenau16:00

Sedan - Haguenau

Sedan are playing Haguenau at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Bordeaux W-Fleury W12:30

Bordeaux W - Fleury W

Bordeaux W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Lille W-Dijon W12:30

Lille W - Dijon W

Lille W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Lyon W-Paris W12:30

Lyon W - Paris W

Lyon W are playing Paris W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Metz W-Soyaux W12:30

Metz W - Soyaux W

Metz W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Rodez W-Guingamp W12:30

Rodez W - Guingamp W

Rodez W are playing Guingamp W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Wolfsburg-20 - 0Vfb Oldenburg38'

Wolfsburg-2 - Vfb Oldenburg

Wolfsburg-2 are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lubeck-Germania Egestorf12:00

Lubeck - Germania Egestorf

Lubeck are playing Germania Egestorf at the Regionalliga Nord of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Schwarz-Weiss Rehden-Hannover-213:00

Schwarz-Weiss Rehden - Hannover-2

Schwarz-Weiss Rehden are playing Hannover-2 at the Regionalliga Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht Stadtallendorf-Kickers Offenbach12:00

Eintracht Stadtallendorf - Kickers Offenbach

Eintracht Stadtallendorf are playing Kickers Offenbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

FSV Frankfurt-Elversberg12:00

FSV Frankfurt - Elversberg

FSV Frankfurt are playing Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Freiburg-2-Homburg12:00

Freiburg-2 - Homburg

Freiburg-2 are playing Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Saarbrucken-Wormatia Worms12:00

Saarbrucken - Wormatia Worms

Saarbrucken are playing Wormatia Worms at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Steinbach-Pirmasens12:00

Steinbach - Pirmasens

Steinbach are playing Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Waldhof Mannheim-Balingen12:00

Waldhof Mannheim - Balingen

Waldhof Mannheim are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kaan-Marienborn-Borussia D-212:00

Kaan-Marienborn - Borussia D-2

Kaan-Marienborn are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Rodinghausen-Wattenscheid12:00

Rodinghausen - Wattenscheid

Rodinghausen are playing Wattenscheid at the Regionalliga West of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

SV Lippstadt-Verl12:00

SV Lippstadt - Verl

SV Lippstadt are playing Verl at the Regionalliga West of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Wuppertaler-Viktoria Koln12:00

Wuppertaler - Viktoria Koln

Wuppertaler are playing Viktoria Koln at the Regionalliga West of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayreuth-Nurnberg-212:00

Bayreuth - Nurnberg-2

Bayreuth are playing Nurnberg-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Garching-Schalding-Heining12:00

Garching - Schalding-Heining

Garching are playing Schalding-Heining at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Schweinfurt-Greuther Furth-212:00

Schweinfurt - Greuther Furth-2

Schweinfurt are playing Greuther Furth-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Viktoria Aschaffenburg-Illertissen12:00

Viktoria Aschaffenburg - Illertissen

Viktoria Aschaffenburg are playing Illertissen at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Buchbach-Ingolstadt-215:00

Buchbach - Ingolstadt-2

Buchbach are playing Ingolstadt-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Altglienicke-BAK 0711:30

Altglienicke - BAK 07

Altglienicke are playing BAK 07 at the Regionalliga Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Oberlausitz-Babelsberg 0311:30

Oberlausitz - Babelsberg 03

Oberlausitz are playing Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Viktoria Berlin-Bischofswerdaer FV11:30

Viktoria Berlin - Bischofswerdaer FV

Viktoria Berlin are playing Bischofswerdaer FV at the Regionalliga Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Lokomotive Leipzig-Germania Halberstadt12:00

Lokomotive Leipzig - Germania Halberstadt

Lokomotive Leipzig are playing Germania Halberstadt at the Regionalliga Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Werder U-192 - 0Carl Zeiss Jena U-1984'

Werder U-19 - Carl Zeiss Jena U-19

Werder U-19 are playing Carl Zeiss Jena U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Werder U-19 is winning 2-0.

Hertha U-190 - 3Hannover U-1940'

Hertha U-19 - Hannover U-19

Hertha U-19 are playing Hannover U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Hannover U-19 is winning 0-3.

Magdeburg U-190 - 2St. Pauli U-1935'

Magdeburg U-19 - St. Pauli U-19

Magdeburg U-19 are playing St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and St. Pauli U-19 is winning 0-2.

Hamburger U-19-Havelse U-1911:00

Hamburger U-19 - Havelse U-19

Hamburger U-19 are playing Havelse U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Niendorfer U-19-Wolfsburg U-1911:00

Niendorfer U-19 - Wolfsburg U-19

Niendorfer U-19 are playing Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

RB Leipzig U-19-Union Berlin U-1911:30

RB Leipzig U-19 - Union Berlin U-19

RB Leipzig U-19 are playing Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Ingolstadt U-190 - 1Freiburg U-1984'

Ingolstadt U-19 - Freiburg U-19

Ingolstadt U-19 are playing Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Freiburg U-19 is winning 0-1.

Eintracht Frankfurt U-19-Stuttgarter Kickers U-1911:00

Eintracht Frankfurt U-19 - Stuttgarter Kickers U-19

Eintracht Frankfurt U-19 are playing Stuttgarter Kickers U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Hoffenheim U-19-Heidenheim U-1911:00

Hoffenheim U-19 - Heidenheim U-19

Hoffenheim U-19 are playing Heidenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

FSV Frankfurt U-19-Kaiserslautern U-1916:00

FSV Frankfurt U-19 - Kaiserslautern U-19

FSV Frankfurt U-19 are playing Kaiserslautern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Bochum U-190 - 3Borussia M U-1982'

Bochum U-19 - Borussia M U-19

Bochum U-19 are playing Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Borussia M U-19 is winning 0-3.

Oberhausen U-19-Alemannia Aachen U-1911:00

Oberhausen U-19 - Alemannia Aachen U-19

Oberhausen U-19 are playing Alemannia Aachen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Ansbach-ATSV Erlangen13:00

Ansbach - ATSV Erlangen

Ansbach are playing ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Jahn Forchheim-Aubstadt13:00

Jahn Forchheim - Aubstadt

Jahn Forchheim are playing Aubstadt at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sand-Gebenbach13:00

Sand - Gebenbach

Sand are playing Gebenbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Vach-Eltersdorf13:00

Vach - Eltersdorf

Vach are playing Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Erlangen-Bruck-Ammerthal14:00

Erlangen-Bruck - Ammerthal

Erlangen-Bruck are playing Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Grosbardorf-Bayern Hof14:00

Grosbardorf - Bayern Hof

Grosbardorf are playing Bayern Hof at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Holzkirchen-Dachau12:00

Holzkirchen - Dachau

Holzkirchen are playing Dachau at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kirchanschoring-Ismaning12:00

Kirchanschoring - Ismaning

Kirchanschoring are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Schwaben Augsburg-Jahn Regensburg-213:00

Schwaben Augsburg - Jahn Regensburg-2

Schwaben Augsburg are playing Jahn Regensburg-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hankofen-Hailing-Unterfohring14:00

Hankofen-Hailing - Unterfohring

Hankofen-Hailing are playing Unterfohring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Buchonia Flieden-Bayern Alzenau13:00

Buchonia Flieden - Bayern Alzenau

Buchonia Flieden are playing Bayern Alzenau at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Ederbergland-Lohfelden13:00

Ederbergland - Lohfelden

Ederbergland are playing Lohfelden at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hessen Kassel-Ginsheim13:00

Hessen Kassel - Ginsheim

Hessen Kassel are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lehnerz-Viktoria Griesheim13:00

Lehnerz - Viktoria Griesheim

Lehnerz are playing Viktoria Griesheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Neu-Isenburg-Baunatal13:00

Neu-Isenburg - Baunatal

Neu-Isenburg are playing Baunatal at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

RW Hadamar-Turk Gucu Friedberg13:00

RW Hadamar - Turk Gucu Friedberg

RW Hadamar are playing Turk Gucu Friedberg at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Waldgirmes-Bad Vilbel13:00

Waldgirmes - Bad Vilbel

Waldgirmes are playing Bad Vilbel at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Dassendorf-Condor Hamburg11:00

Dassendorf - Condor Hamburg

Dassendorf are playing Condor Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Meiendorfer SV-Buchholz12:00

Meiendorfer SV - Buchholz

Meiendorfer SV are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Weiche Flensburg-2-NTSV Strand11:30

Weiche Flensburg-2 - NTSV Strand

Weiche Flensburg-2 are playing NTSV Strand at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Eutiner SV-Eichede12:00

Eutiner SV - Eichede

Eutiner SV are playing Eichede at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kropp-Schilksee12:00

Kropp - Schilksee

Kropp are playing Schilksee at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

TSB Flensburg-Inter Turkspor Kiel12:00

TSB Flensburg - Inter Turkspor Kiel

TSB Flensburg are playing Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Union Neumunster-Bordesholm12:00

Union Neumunster - Bordesholm

Union Neumunster are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Goppinger SV-SGV Freiberg12:00

Goppinger SV - SGV Freiberg

Goppinger SV are playing SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Normannia Gmund-Linx12:00

Normannia Gmund - Linx

Normannia Gmund are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Nottingen-Villingen12:00

Nottingen - Villingen

Nottingen are playing Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Reutlingen-Germania Friedrichstal12:00

Reutlingen - Germania Friedrichstal

Reutlingen are playing Germania Friedrichstal at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Bahlinger SC-Backnang13:30

Bahlinger SC - Backnang

Bahlinger SC are playing Backnang at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Neckarsulmer SU-Ilshofen13:30

Neckarsulmer SU - Ilshofen

Neckarsulmer SU are playing Ilshofen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Oberachern-Ravensburg13:30

Oberachern - Ravensburg

Oberachern are playing Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Bremer SV-Vatanspor11:00

Bremer SV - Vatanspor

Bremer SV are playing Vatanspor at the Oberliga, Bremen of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Werder-3-Blumenthaler SV11:00

Werder-3 - Blumenthaler SV

Werder-3 are playing Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Aumund-Vegesack-Oberneuland12:00

Aumund-Vegesack - Oberneuland

Aumund-Vegesack are playing Oberneuland at the Oberliga, Bremen of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

OSC Bremerhaven-SFL Bremerhaven13:00

OSC Bremerhaven - SFL Bremerhaven

OSC Bremerhaven are playing SFL Bremerhaven at the Oberliga, Bremen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Uphusen-Atlas Delmenhorst15:30

Uphusen - Atlas Delmenhorst

Uphusen are playing Atlas Delmenhorst at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

BSC Sud-Malchower SV12:00

BSC Sud - Malchower SV

BSC Sud are playing Malchower SV at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Torgelower SV Greif-Lok Stendal12:00

Torgelower SV Greif - Lok Stendal

Torgelower SV Greif are playing Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Chemie Leipzig-Plauen12:00

Chemie Leipzig - Plauen

Chemie Leipzig are playing Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Eilenburg-Wismut Gera12:00

Eilenburg - Wismut Gera

Eilenburg are playing Wismut Gera at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Hohenstein-Ernstthal-Wacker Nordhausen12:00

Hohenstein-Ernstthal - Wacker Nordhausen

Hohenstein-Ernstthal are playing Wacker Nordhausen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Internacional Leipzig-BW Zorbau12:00

Internacional Leipzig - BW Zorbau

Internacional Leipzig are playing BW Zorbau at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Krieschow-Carl Zeiss Jena-212:00

Krieschow - Carl Zeiss Jena-2

Krieschow are playing Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Luckenwalde-Einheit Rudolstadt12:00

Luckenwalde - Einheit Rudolstadt

Luckenwalde are playing Einheit Rudolstadt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

VfL Halle-Ludwigsfelde13:00

VfL Halle - Ludwigsfelde

VfL Halle are playing Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Pfeddersheim-Rochling Wolklingen10:00

Pfeddersheim - Rochling Wolklingen

Pfeddersheim are playing Rochling Wolklingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 10:00 UTC.

TuS Koblenz-Hassia Bingen13:00

TuS Koblenz - Hassia Bingen

TuS Koblenz are playing Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Arminia Ludwigshafen-Engers 0713:30

Arminia Ludwigshafen - Engers 07

Arminia Ludwigshafen are playing Engers 07 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Diefflen-Kaiserslautern-213:30

Diefflen - Kaiserslautern-2

Diefflen are playing Kaiserslautern-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Jagersburg-Hertha Wiesbach13:30

Jagersburg - Hertha Wiesbach

Jagersburg are playing Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Karbach-Dillingen13:30

Karbach - Dillingen

Karbach are playing Dillingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Mechtersheim-Idar-Oberstein13:30

Mechtersheim - Idar-Oberstein

Mechtersheim are playing Idar-Oberstein at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Schott Mainz-Emmelshausen13:30

Schott Mainz - Emmelshausen

Schott Mainz are playing Emmelshausen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Gievenbeck-Gutersloh12:00

Gievenbeck - Gutersloh

Gievenbeck are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Union Nettetal-Meerbusch15:30

Union Nettetal - Meerbusch

Union Nettetal are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Panionios U-201 - 2Olympiakos U-20Full TimeFT

Panionios U-20 - Olympiakos U-20

Panionios U-20 played Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Olympiakos U-20 won 1-2.

Panathinaikos U-20-Levadiakos U-2008:30

Panathinaikos U-20 - Levadiakos U-20

Panathinaikos U-20 are playing Levadiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Asteras Tripolis U-201 - 1Apollon U-2039'

Asteras Tripolis U-20 - Apollon U-20

Asteras Tripolis U-20 are playing Apollon U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Atromitos U-200 - 0Larisa U-2038'

Atromitos U-20 - Larisa U-20

Atromitos U-20 are playing Larisa U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Panaitolikos U-20-Lamia U-2012:00

Panaitolikos U-20 - Lamia U-20

Panaitolikos U-20 are playing Lamia U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Giannina U-20-Aris U-2013:30

Giannina U-20 - Aris U-20

Giannina U-20 are playing Aris U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Xanthi U-20-OFI U-2014:00

Xanthi U-20 - OFI U-20

Xanthi U-20 are playing OFI U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Fram-Vikingur O.14:00

Fram - Vikingur O.

Fram are playing Vikingur O. at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

IR Reykjavik-Magni14:00

IR Reykjavik - Magni

IR Reykjavik are playing Magni at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Njardvik-Selfoss14:00

Njardvik - Selfoss

Njardvik are playing Selfoss at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Thor-Leiknir R.14:00

Thor - Leiknir R.

Thor are playing Leiknir R. at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Haukar-HK16:00

Haukar - HK

Haukar are playing HK at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

IA Akranes-Throttur Reykjavik16:00

IA Akranes - Throttur Reykjavik

IA Akranes are playing Throttur Reykjavik at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Grindavik W-FH W14:00

Grindavik W - FH W

Grindavik W are playing FH W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Selfoss W-IBV Vestmannaeyjar W14:00

Selfoss W - IBV Vestmannaeyjar W

Selfoss W are playing IBV Vestmannaeyjar W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stjarnan W-Thor W14:00

Stjarnan W - Thor W

Stjarnan W are playing Thor W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Valur W-Breidablik W14:00

Valur W - Breidablik W

Valur W are playing Breidablik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Vikingur W-KR Reykjavik W14:00

Vikingur W - KR Reykjavik W

Vikingur W are playing KR Reykjavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Grotta Seltjarnarnes-Huginn14:00

Grotta Seltjarnarnes - Huginn

Grotta Seltjarnarnes are playing Huginn at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Hottur-Afturelding14:00

Hottur - Afturelding

Hottur are playing Afturelding at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Kari Akranes-Vestri14:00

Kari Akranes - Vestri

Kari Akranes are playing Vestri at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Leiknir F-Vidir Gardur14:00

Leiknir F - Vidir Gardur

Leiknir F are playing Vidir Gardur at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Throttur Vogar-Fjardabyggd14:00

Throttur Vogar - Fjardabyggd

Throttur Vogar are playing Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Tindastoll-Volsungur14:00

Tindastoll - Volsungur

Tindastoll are playing Volsungur at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Derry City-Shamrock16:00

Derry City - Shamrock

Derry City are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

St Patrick's-Bohemians16:30

St Patrick's - Bohemians

St Patrick's are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Cobh Ramblers-Drogheda18:45

Cobh Ramblers - Drogheda

Cobh Ramblers are playing Drogheda at the 1 division of Ireland on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Finn Harps-Cabinteely18:45

Finn Harps - Cabinteely

Finn Harps are playing Cabinteely at the 1 division of Ireland on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Longford-UCD18:45

Longford - UCD

Longford are playing UCD at the 1 division of Ireland on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Shelbourne-Galway18:45

Shelbourne - Galway

Shelbourne are playing Galway at the 1 division of Ireland on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Hapoel Tel Aviv-Ironi Kiryat Shmona15:00

Hapoel Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona

Hapoel Tel Aviv are playing Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Hapoel Raanana-Ashdod15:45

Hapoel Raanana - Ashdod

Hapoel Raanana are playing Ashdod at the Ligat Al of Israel on September 22. The match will kick off 15:45 UTC.

Maccabi Haifa-Maccabi Petah Tikva16:45

Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva

Maccabi Haifa are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on September 22. The match will kick off 16:45 UTC.

Maccabi Netanya-Maccabi Tel Aviv17:30

Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv

Maccabi Netanya are playing Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on September 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Empoli U-190 - 2Napoli U-1984'

Empoli U-19 - Napoli U-19

Empoli U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Napoli U-19 is winning 0-2.

Sampdoria U-19-Inter U-1911:00

Sampdoria U-19 - Inter U-19

Sampdoria U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Fiorentina U-19-Udinese U-1913:00

Fiorentina U-19 - Udinese U-19

Fiorentina U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sassuolo U-19-Chievo U-1913:00

Sassuolo U-19 - Chievo U-19

Sassuolo U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Salernitana U-19-Parma U-1909:00

Salernitana U-19 - Parma U-19

Salernitana U-19 are playing Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Brescia U-19-Bologna U-1913:00

Brescia U-19 - Bologna U-19

Brescia U-19 are playing Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Cittadella U-19-Cremonese U-1913:00

Cittadella U-19 - Cremonese U-19

Cittadella U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Spal U-19-Carpi U-1913:00

Spal U-19 - Carpi U-19

Spal U-19 are playing Carpi U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Venezia U-19-Padova U-1913:00

Venezia U-19 - Padova U-19

Venezia U-19 are playing Padova U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Verona U-19-Spezia U-1914:00

Verona U-19 - Spezia U-19

Verona U-19 are playing Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Frosinone U-192 - 1Cosenza U-1984'

Frosinone U-19 - Cosenza U-19

Frosinone U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Frosinone U-19 is winning 2-1.

Ascoli U-19-Crotone U-1913:00

Ascoli U-19 - Crotone U-19

Ascoli U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lazio U-19-Pescara U-1913:00

Lazio U-19 - Pescara U-19

Lazio U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lecce U-19-Foggia U-1913:00

Lecce U-19 - Foggia U-19

Lecce U-19 are playing Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Livorno U-19-Perugia U-1913:00

Livorno U-19 - Perugia U-19

Livorno U-19 are playing Perugia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Rimini-Triestina18:45

Rimini - Triestina

Rimini are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Piacenza-Pontedera18:30

Piacenza - Pontedera

Piacenza are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Cavese-Francavilla14:30

Cavese - Francavilla

Cavese are playing Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Reggina-Bisceglie16:30

Reggina - Bisceglie

Reggina are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Sicula Leonzio-Matera16:30

Sicula Leonzio - Matera

Sicula Leonzio are playing Matera at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Vibonese Calcio-Trapani16:30

Vibonese Calcio - Trapani

Vibonese Calcio are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Potenza-Monopoli18:30

Potenza - Monopoli

Potenza are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Rieti-Casertana18:30

Rieti - Casertana

Rieti are playing Casertana at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Valmiera-Ventspils12:00

Valmiera - Ventspils

Valmiera are playing Ventspils at the Virsliga of Latvia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Auda-Grobina11:00

Auda - Grobina

Auda are playing Grobina at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Preilu-Tukums13:00

Preilu - Tukums

Preilu are playing Tukums at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

FK Rezekne-Smiltene14:00

FK Rezekne - Smiltene

FK Rezekne are playing Smiltene at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

RTU-Daugava D14:00

RTU - Daugava D

RTU are playing Daugava D at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Staiceles Bebri-JDFS Alberts14:00

Staiceles Bebri - JDFS Alberts

Staiceles Bebri are playing JDFS Alberts at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Super Nova-Balvu15:00

Super Nova - Balvu

Super Nova are playing Balvu at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Stumbras-Spyris Kaunas10:00

Stumbras - Spyris Kaunas

Stumbras are playing Spyris Kaunas at the A Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Banga-Pakruojis12:00

Banga - Pakruojis

Banga are playing Pakruojis at the 1 Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kupiskis-Koralas12:00

Kupiskis - Koralas

Kupiskis are playing Koralas at the 1 Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Trakai-2-Utenis Utena12:00

Trakai-2 - Utenis Utena

Trakai-2 are playing Utenis Utena at the 1 Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Zalgiris-2-NFA Kaunas14:00

Zalgiris-2 - NFA Kaunas

Zalgiris-2 are playing NFA Kaunas at the 1 Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

St. Andrews-Sliema Wanderers FC16:00

St. Andrews - Sliema Wanderers FC

St. Andrews are playing Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Tarxien Rainbows-Hamrun Spartans18:15

Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans

Tarxien Rainbows are playing Hamrun Spartans at the Premier Division of Malta on September 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Lija Athletic-Sirens16:00

Lija Athletic - Sirens

Lija Athletic are playing Sirens at the Division 1 of Malta on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Qrendi-Naxxar Lions18:15

Qrendi - Naxxar Lions

Qrendi are playing Naxxar Lions at the Division 1 of Malta on September 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Dinamo-Auto-Milsami13:00

Dinamo-Auto - Milsami

Dinamo-Auto are playing Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Speranta-Sfintul Gheorghe13:00

Speranta - Sfintul Gheorghe

Speranta are playing Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sherif-Olimpia Balti15:00

Sherif - Olimpia Balti

Sherif are playing Olimpia Balti at the Divizia Nationala of Moldova on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Zimbru-Petrocub17:00

Zimbru - Petrocub

Zimbru are playing Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Mornar-Grbalj Radanovici13:00

Mornar - Grbalj Radanovici

Mornar are playing Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Rudar Pljevlja-Iskra13:00

Rudar Pljevlja - Iskra

Rudar Pljevlja are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sutjeska Niksic-Buducnost13:00

Sutjeska Niksic - Buducnost

Sutjeska Niksic are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lovcen Cetinje-Zeta13:30

Lovcen Cetinje - Zeta

Lovcen Cetinje are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

OFK Petrovac-OFK Titograd17:00

OFK Petrovac - OFK Titograd

OFK Petrovac are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

GVVV Veenendaal-Vitesse-212:30

GVVV Veenendaal - Vitesse-2

GVVV Veenendaal are playing Vitesse-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Koninklijke HFC-Kozakken Boys12:30

Koninklijke HFC - Kozakken Boys

Koninklijke HFC are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Scheveningen-Katwijk12:30

Scheveningen - Katwijk

Scheveningen are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

IJsselmeervogels-Lienden13:00

IJsselmeervogels - Lienden

IJsselmeervogels are playing Lienden at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Almere City-2-De Treffers/Kegro13:30

Almere City-2 - De Treffers/Kegro

Almere City-2 are playing De Treffers/Kegro at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Excelsior M.-Barendrecht13:30

Excelsior M. - Barendrecht

Excelsior M. are playing Barendrecht at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

HHC-Rijnsburgse Boys13:30

HHC - Rijnsburgse Boys

HHC are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Sparta Rotterdam-2-Spakenburg13:30

Sparta Rotterdam-2 - Spakenburg

Sparta Rotterdam-2 are playing Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

VVSB-AFC16:00

VVSB - AFC

VVSB are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Cliftonville-Ballymena Utd14:00

Cliftonville - Ballymena Utd

Cliftonville are playing Ballymena Utd at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Coleraine FC-Linfield FC14:00

Coleraine FC - Linfield FC

Coleraine FC are playing Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dungannon Swifts-Ards14:00

Dungannon Swifts - Ards

Dungannon Swifts are playing Ards at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Glenavon-Crusaders FC14:00

Glenavon - Crusaders FC

Glenavon are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Glentoran FC-Institute FC14:00

Glentoran FC - Institute FC

Glentoran FC are playing Institute FC at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Carrick Ranger-Ballyclare Comrades14:00

Carrick Ranger - Ballyclare Comrades

Carrick Ranger are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dergview-PSNI14:00

Dergview - PSNI

Dergview are playing PSNI at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

H-W Welders-Ballinamallard United14:00

H-W Welders - Ballinamallard United

H-W Welders are playing Ballinamallard United at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Knockbreda-Loughgall14:00

Knockbreda - Loughgall

Knockbreda are playing Loughgall at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Larne FC-Portadown14:00

Larne FC - Portadown

Larne FC are playing Portadown at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Limavady United-Dundela FC14:00

Limavady United - Dundela FC

Limavady United are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Klepp W-Trondheims-Orn W13:00

Klepp W - Trondheims-Orn W

Klepp W are playing Trondheims-Orn W at the Toppserien - Women of Norway on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lyn W-Kolbotn W13:00

Lyn W - Kolbotn W

Lyn W are playing Kolbotn W at the Toppserien - Women of Norway on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sandviken W-Arna-Bjornar W13:00

Sandviken W - Arna-Bjornar W

Sandviken W are playing Arna-Bjornar W at the Toppserien - Women of Norway on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Baerum-Grorud14:00

Baerum - Grorud

Baerum are playing Grorud at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Elverum-Moss14:00

Elverum - Moss

Elverum are playing Moss at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nybergsund-Asker14:00

Nybergsund - Asker

Nybergsund are playing Asker at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Brattvag-Arendal12:00

Brattvag - Arendal

Brattvag are playing Arendal at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

KFUM Oslo-Nardo12:00

KFUM Oslo - Nardo

KFUM Oslo are playing Nardo at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Vidar-Skeid13:00

Vidar - Skeid

Vidar are playing Skeid at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Egersund-Flekkeroy14:00

Egersund - Flekkeroy

Egersund are playing Flekkeroy at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Vard-Haugesund-Stjordals-Blink14:00

Vard-Haugesund - Stjordals-Blink

Vard-Haugesund are playing Stjordals-Blink at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Warta Poznan-Rakow10:45

Warta Poznan - Rakow

Warta Poznan are playing Rakow at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 10:45 UTC.

Garbarnia-Chojniczanka11:00

Garbarnia - Chojniczanka

Garbarnia are playing Chojniczanka at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Bytovia Bytow-Wigry S14:00

Bytovia Bytow - Wigry S

Bytovia Bytow are playing Wigry S at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

LKS Lodz-Tychy 7114:00

LKS Lodz - Tychy 71

LKS Lodz are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nieciecza-Chrobry Glogow15:00

Nieciecza - Chrobry Glogow

Nieciecza are playing Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Olsztyn-Odra Opole17:00

Olsztyn - Odra Opole

Olsztyn are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Stal Mielec-Jastrzebie17:00

Stal Mielec - Jastrzebie

Stal Mielec are playing Jastrzebie at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Radomiak Radom-Resovia Rzeszow13:00

Radomiak Radom - Resovia Rzeszow

Radomiak Radom are playing Resovia Rzeszow at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Siarka Tarnobrzeg-Elana Torun14:00

Siarka Tarnobrzeg - Elana Torun

Siarka Tarnobrzeg are playing Elana Torun at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Skra Czestochowa-Energetyk14:30

Skra Czestochowa - Energetyk

Skra Czestochowa are playing Energetyk at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Belchatow-Stal Stalowa Wola15:00

Belchatow - Stal Stalowa Wola

Belchatow are playing Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Pogon Siedlce-Widzew16:00

Pogon Siedlce - Widzew

Pogon Siedlce are playing Widzew at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpia Elblag-Rozwoj Katowice17:45

Olimpia Elblag - Rozwoj Katowice

Olimpia Elblag are playing Rozwoj Katowice at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 17:45 UTC.

Biala Podlaska W8 - 1Wroclaw W84'

Biala Podlaska W - Wroclaw W

Biala Podlaska W are playing Wroclaw W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Biala Podlaska W is winning 8-1.

Mitech Zywiec W1 - 4Medyk Konin W86'

Mitech Zywiec W - Medyk Konin W

Mitech Zywiec W are playing Medyk Konin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Medyk Konin W is winning 1-4.

Sosnowiec W6 - 0Olimpia Szczecin W84'

Sosnowiec W - Olimpia Szczecin W

Sosnowiec W are playing Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Sosnowiec W is winning 6-0.

Katowice W-Gornik Leczna W11:00

Katowice W - Gornik Leczna W

Katowice W are playing Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

UJ Krakow W-Walbrzych W12:00

UJ Krakow W - Walbrzych W

UJ Krakow W are playing Walbrzych W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Polonia Poznan W-UKS Lodz W15:00

Polonia Poznan W - UKS Lodz W

Polonia Poznan W are playing UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Jagiellonia U-19-Ruch Chorzow U-1909:00

Jagiellonia U-19 - Ruch Chorzow U-19

Jagiellonia U-19 are playing Ruch Chorzow U-19 at the Central Youth League of Poland on September 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Elana Torun U-19-Belchatow U-1910:00

Elana Torun U-19 - Belchatow U-19

Elana Torun U-19 are playing Belchatow U-19 at the Central Youth League of Poland on September 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Wisla Krakow U-19-Slask U-1910:00

Wisla Krakow U-19 - Slask U-19

Wisla Krakow U-19 are playing Slask U-19 at the Central Youth League of Poland on September 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Legia U-19-Cracovia U-1912:00

Legia U-19 - Cracovia U-19

Legia U-19 are playing Cracovia U-19 at the Central Youth League of Poland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Oliveirense0 - 0Porto-240'

Oliveirense - Porto-2

Oliveirense are playing Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Arouca-Braga-215:00

Arouca - Braga-2

Arouca are playing Braga-2 at the Segunda Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Penafiel-Cova Piedade16:00

Penafiel - Cova Piedade

Penafiel are playing Cova Piedade at the Segunda Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Benfica-2-Varzim17:00

Benfica-2 - Varzim

Benfica-2 are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Rabotnicki-Vardar17:00

Rabotnicki - Vardar

Rabotnicki are playing Vardar at the Prva liga of Fyr Macedonia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Aerostar Bacau1 - 0ArgesFull TimeFT

Aerostar Bacau - Arges

Aerostar Bacau played Arges at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Aerostar Bacau won 1-0.

Balotesti2 - 0ACS Poli TimisoaraFull TimeFT

Balotesti - ACS Poli Timisoara

Balotesti played ACS Poli Timisoara at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Balotesti won 2-0.

Energeticianul2 - 1Daco-GeticaFull TimeFT

Energeticianul - Daco-Getica

Energeticianul played Daco-Getica at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Energeticianul won 2-1.

Metaloglobus2 - 2BrailaFull TimeFT

Metaloglobus - Braila

Metaloglobus played Braila at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pandurii5 - 2Ripensia TimisoaraFull TimeFT

Pandurii - Ripensia Timisoara

Pandurii played Ripensia Timisoara at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Pandurii won 5-2.

Luceafarul Oradea0 - 0Academica Clinceni54'

Luceafarul Oradea - Academica Clinceni

Luceafarul Oradea are playing Academica Clinceni at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 09:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

ASU Poli Timisoara-Mioveni12:00

ASU Poli Timisoara - Mioveni

ASU Poli Timisoara are playing Mioveni at the Liga II of Romania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Yenisey-D1 - 1Ural-DFull TimeFT

Yenisey-D - Ural-D

Yenisey-D played Ural-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit-D2 - 3Lokomotiv-D86'

Zenit-D - Lokomotiv-D

Zenit-D are playing Lokomotiv-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Lokomotiv-D is winning 2-3.

Akhmat-D-Orenburg-D11:00

Akhmat-D - Orenburg-D

Akhmat-D are playing Orenburg-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

CSKA-D-Spartak-D11:00

CSKA-D - Spartak-D

CSKA-D are playing Spartak-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Kolomna0 - 0Chertanovo-241'

Kolomna - Chertanovo-2

Kolomna are playing Chertanovo-2 at the PFL, Zapad of Russia on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Leningradets-Dolgiye Prudy12:00

Leningradets - Dolgiye Prudy

Leningradets are playing Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Pskov-747-FK Murom13:00

Pskov-747 - FK Murom

Pskov-747 are playing FK Murom at the PFL, Zapad of Russia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kazanka-Veles14:00

Kazanka - Veles

Kazanka are playing Veles at the PFL, Zapad of Russia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Lada-Syzran12:00

Lada - Syzran

Lada are playing Syzran at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Khimki-20 - 1Zorkiy38'

Khimki-2 - Zorkiy

Khimki-2 are playing Zorkiy at the PFL, Center of Russia on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Zorkiy is winning 0-1.

Ryazan-Kaluga11:00

Ryazan - Kaluga

Ryazan are playing Kaluga at the PFL, Center of Russia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Saturn-Rotor-212:00

Saturn - Rotor-2

Saturn are playing Rotor-2 at the PFL, Center of Russia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Torpedo-Dynamo Br12:00

Torpedo - Dynamo Br

Torpedo are playing Dynamo Br at the PFL, Center of Russia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Sokol-Kvant Obninsk13:00

Sokol - Kvant Obninsk

Sokol are playing Kvant Obninsk at the PFL, Center of Russia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak Nalchik-Chernomorets14:00

Spartak Nalchik - Chernomorets

Spartak Nalchik are playing Chernomorets at the PFL, Yug of Russia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Alloa Athletic-Ayr United14:00

Alloa Athletic - Ayr United

Alloa Athletic are playing Ayr United at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Falkirk-Dundee United14:00

Falkirk - Dundee United

Falkirk are playing Dundee United at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Greenock Morton-Dunfermline14:00

Greenock Morton - Dunfermline

Greenock Morton are playing Dunfermline at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Partick Thistle-Queen of the South14:00

Partick Thistle - Queen of the South

Partick Thistle are playing Queen of the South at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ross County-Inverness C.T14:00

Ross County - Inverness C.T

Ross County are playing Inverness C.T at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Airdrieonians-Dumbarton14:00

Airdrieonians - Dumbarton

Airdrieonians are playing Dumbarton at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Forfar Athletic-Brechin City14:00

Forfar Athletic - Brechin City

Forfar Athletic are playing Brechin City at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Raith Rovers-Montrose14:00

Raith Rovers - Montrose

Raith Rovers are playing Montrose at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stenhousemuir-Arbroath14:00

Stenhousemuir - Arbroath

Stenhousemuir are playing Arbroath at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stranraer-East Fife14:00

Stranraer - East Fife

Stranraer are playing East Fife at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Clyde-Elgin City14:00

Clyde - Elgin City

Clyde are playing Elgin City at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Cowdenbeath-Albion Rovers14:00

Cowdenbeath - Albion Rovers

Cowdenbeath are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Peterhead-Berwick Rangers14:00

Peterhead - Berwick Rangers

Peterhead are playing Berwick Rangers at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Queen's Park-Edinburgh City14:00

Queen's Park - Edinburgh City

Queen's Park are playing Edinburgh City at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stirling Albion-Annan Athletic14:00

Stirling Albion - Annan Athletic

Stirling Albion are playing Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Brora Rangers-Turriff Utd14:00

Brora Rangers - Turriff Utd

Brora Rangers are playing Turriff Utd at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Burntisland Shipyard-Cumbernauld Colts14:00

Burntisland Shipyard - Cumbernauld Colts

Burntisland Shipyard are playing Cumbernauld Colts at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dalbeattie Star-Kelty Hearts14:00

Dalbeattie Star - Kelty Hearts

Dalbeattie Star are playing Kelty Hearts at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Deveronvale-Bonnyrigg Rose14:00

Deveronvale - Bonnyrigg Rose

Deveronvale are playing Bonnyrigg Rose at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Edusport Academy-Buckie Thistle14:00

Edusport Academy - Buckie Thistle

Edusport Academy are playing Buckie Thistle at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

FC Huntly-East Stirlingshire14:00

FC Huntly - East Stirlingshire

FC Huntly are playing East Stirlingshire at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Forres Mechanics-Civil Service Stroll14:00

Forres Mechanics - Civil Service Stroll

Forres Mechanics are playing Civil Service Stroll at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Gala Fairydean-Lossiemouth14:00

Gala Fairydean - Lossiemouth

Gala Fairydean are playing Lossiemouth at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Gretna-Vale of Leithen14:00

Gretna - Vale of Leithen

Gretna are playing Vale of Leithen at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Linlithgow-Fort William14:00

Linlithgow - Fort William

Linlithgow are playing Fort William at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nairn County-Beith Juniors14:00

Nairn County - Beith Juniors

Nairn County are playing Beith Juniors at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Rothes-Clachnacuddin14:00

Rothes - Clachnacuddin

Rothes are playing Clachnacuddin at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Strathspey Thistle-Coldstream14:00

Strathspey Thistle - Coldstream

Strathspey Thistle are playing Coldstream at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Whitehill Welfare-Edinburgh Univ14:00

Whitehill Welfare - Edinburgh Univ

Whitehill Welfare are playing Edinburgh Univ at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Wick Academy-Auchinleck Talbot14:00

Wick Academy - Auchinleck Talbot

Wick Academy are playing Auchinleck Talbot at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dubnica-Partizan Bardejov13:30

Dubnica - Partizan Bardejov

Dubnica are playing Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Lipany-Petrzalka akademia13:30

Lipany - Petrzalka akademia

Lipany are playing Petrzalka akademia at the 2. liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Poprad-Inter Bratislava16:00

Poprad - Inter Bratislava

Poprad are playing Inter Bratislava at the 2. liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Skalica-Pohronie17:00

Skalica - Pohronie

Skalica are playing Pohronie at the 2. liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Bravo-NK Krka12:00

Bravo - NK Krka

Bravo are playing NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Ankaran Hrvatini-Ilirija Ljubljana14:00

Ankaran Hrvatini - Ilirija Ljubljana

Ankaran Hrvatini are playing Ilirija Ljubljana at the 2. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bilje-Rogaska14:00

Bilje - Rogaska

Bilje are playing Rogaska at the 2. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Brezice-Dob14:00

Brezice - Dob

Brezice are playing Dob at the 2. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Real Union-Oviedo-214:00

Real Union - Oviedo-2

Real Union are playing Oviedo-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Athletic-2-Gernika17:00

Athletic-2 - Gernika

Athletic-2 are playing Gernika at the Segunda B, Group 2 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Durango-Izarra17:00

Durango - Izarra

Durango are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Conquense-Barcelona-214:00

Conquense - Barcelona-2

Conquense are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ejea-Villarreal-217:00

Ejea - Villarreal-2

Ejea are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-2-Talavera CF17:00

Sevilla-2 - Talavera CF

Sevilla-2 are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Espanyol W0 - 0Barcelona W41'

Espanyol W - Barcelona W

Espanyol W are playing Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Madrid W0 - 2Rayo Vallecano W41'

Madrid W - Rayo Vallecano W

Madrid W are playing Rayo Vallecano W at the Primera Division - Women of Spain on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Rayo Vallecano W is winning 0-2.

Athletic W-Atletico Madrid W12:00

Athletic W - Atletico Madrid W

Athletic W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Levante W-Albacete W15:00

Levante W - Albacete W

Levante W are playing Albacete W at the Primera Division - Women of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ourense CF-Barco15:45

Ourense CF - Barco

Ourense CF are playing Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on September 22. The match will kick off 15:45 UTC.

Somozas-Boiro16:00

Somozas - Boiro

Somozas are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Siero-San Martin EI16:30

Siero - San Martin EI

Siero are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Solares-Barreda14:45

Solares - Barreda

Solares are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 14:45 UTC.

Atletico Albericia-CD Naval15:00

Atletico Albericia - CD Naval

Atletico Albericia are playing CD Naval at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ribamontan al Mar-Bezana15:00

Ribamontan al Mar - Bezana

Ribamontan al Mar are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Cultural Guarnizo-Escobedo15:30

Cultural Guarnizo - Escobedo

Cultural Guarnizo are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Torina-Samano15:30

Torina - Samano

Torina are playing Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Basconia-Santutxu15:00

Basconia - Santutxu

Basconia are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Balmaseda-Beasain15:30

Balmaseda - Beasain

Balmaseda are playing Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

SD San Pedro-Deusto15:30

SD San Pedro - Deusto

SD San Pedro are playing Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Zamudio-Lagun Onak15:30

Zamudio - Lagun Onak

Zamudio are playing Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Sodupe-Somorrostro15:45

Sodupe - Somorrostro

Sodupe are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:45 UTC.

Club Bermeo-Sestao16:00

Club Bermeo - Sestao

Club Bermeo are playing Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Sociedad-3-Alaves-217:00

Real Sociedad-3 - Alaves-2

Real Sociedad-3 are playing Alaves-2 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Santfeliuenc-Asco16:00

Santfeliuenc - Asco

Santfeliuenc are playing Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Jove Espanol-Paiporta15:30

Jove Espanol - Paiporta

Jove Espanol are playing Paiporta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Saguntino-Eldense16:00

Saguntino - Eldense

Saguntino are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Acero-Olimpic de Xativa16:30

Acero - Olimpic de Xativa

Acero are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Roda FC-Alzira17:00

Roda FC - Alzira

Roda FC are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Silla-Elche-217:00

Silla - Elche-2

Silla are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Cultural Leonesa-2-Gimnastica Segoviana15:00

Cultural Leonesa-2 - Gimnastica Segoviana

Cultural Leonesa-2 are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

La Granja-La Virgen del Camino15:30

La Granja - La Virgen del Camino

La Granja are playing La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Sporting Uxama-Bupolsa15:30

Sporting Uxama - Bupolsa

Sporting Uxama are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

UD Santa Marta-Burgos Promesas15:30

UD Santa Marta - Burgos Promesas

UD Santa Marta are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico Astorga-Numancia-216:00

Atletico Astorga - Numancia-2

Atletico Astorga are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

River Melilla-Guadix09:30

River Melilla - Guadix

River Melilla are playing Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on September 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Juventud Torremolinos-Huetor Tajar15:00

Juventud Torremolinos - Huetor Tajar

Juventud Torremolinos are playing Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

El Palo-Mancha Real16:30

El Palo - Mancha Real

El Palo are playing Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Felanitx0 - 2Mallorca-240'

Felanitx - Mallorca-2

Felanitx are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Mallorca-2 is winning 0-2.

San Rafael-Manacor14:30

San Rafael - Manacor

San Rafael are playing Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Esporles-Llosetense15:00

Esporles - Llosetense

Esporles are playing Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Mercadal-Alcudia15:00

Mercadal - Alcudia

Mercadal are playing Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Constancia-Santanyi15:30

Constancia - Santanyi

Constancia are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Poblense-Santa Catalina16:00

Poblense - Santa Catalina

Poblense are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Son Cladera-Soller16:30

Son Cladera - Soller

Son Cladera are playing Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Las Palmas-3-Ibarra15:00

Las Palmas-3 - Ibarra

Las Palmas-3 are playing Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Beti Onak-Ardoi14:30

Beti Onak - Ardoi

Beti Onak are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Beti Kozkor-Pamplona15:00

Beti Kozkor - Pamplona

Beti Kozkor are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Txantrea-Burlades15:00

Txantrea - Burlades

Txantrea are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Valle Egues-Subiza16:00

Valle Egues - Subiza

Valle Egues are playing Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Mutilvera-Alesves16:30

Mutilvera - Alesves

Mutilvera are playing Alesves at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Agoncillo-Naxara15:30

Agoncillo - Naxara

Agoncillo are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Azuqueca-Villarrubia18:00

Azuqueca - Villarrubia

Azuqueca are playing Villarrubia at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Vaxjo W-Eskilstuna United W12:00

Vaxjo W - Eskilstuna United W

Vaxjo W are playing Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Hammarby W-Goteborg W13:00

Hammarby W - Goteborg W

Hammarby W are playing Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kalmar W-Linkoping W13:00

Kalmar W - Linkoping W

Kalmar W are playing Linkoping W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Eskilsminne-Utsiktens12:00

Eskilsminne - Utsiktens

Eskilsminne are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kristianstad-Oddevold13:00

Kristianstad - Oddevold

Kristianstad are playing Oddevold at the Division 1, Sodra of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Oskarshamns AIK-Torns14:00

Oskarshamns AIK - Torns

Oskarshamns AIK are playing Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sandviken-Skelleftea11:00

Sandviken - Skelleftea

Sandviken are playing Skelleftea at the Division 1, Norra of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Rynninge-Akropolis12:00

Rynninge - Akropolis

Rynninge are playing Akropolis at the Division 1, Norra of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Sollentuna-Karlslunds13:00

Sollentuna - Karlslunds

Sollentuna are playing Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Nykoping-Forward14:00

Nykoping - Forward

Nykoping are playing Forward at the Division 1, Norra of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Vanersborgs FK-Trollhattan13:00

Vanersborgs FK - Trollhattan

Vanersborgs FK are playing Trollhattan at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hisingsbacka-FBK Karlstad14:00

Hisingsbacka - FBK Karlstad

Hisingsbacka are playing FBK Karlstad at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Karlstad-Stenungsund14:00

Karlstad - Stenungsund

Karlstad are playing Stenungsund at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nordvarmland-Torslanda14:00

Nordvarmland - Torslanda

Nordvarmland are playing Torslanda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Orebro Syrianska-Uddevalla14:00

Orebro Syrianska - Uddevalla

Orebro Syrianska are playing Uddevalla at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Vargarda-Gauthiod14:00

Vargarda - Gauthiod

Vargarda are playing Gauthiod at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bollnas-Gute11:00

Bollnas - Gute

Bollnas are playing Gute at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Stromsberg-Karlberg12:00

Stromsberg - Karlberg

Stromsberg are playing Karlberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Taby-Skiljebo12:00

Taby - Skiljebo

Taby are playing Skiljebo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gamla Upsala-Vasalund13:00

Gamla Upsala - Vasalund

Gamla Upsala are playing Vasalund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Norrtalje-Sundbyberg13:00

Norrtalje - Sundbyberg

Norrtalje are playing Sundbyberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lidingo-Mora FC14:00

Lidingo - Mora FC

Lidingo are playing Mora FC at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stocksund-Valbo14:00

Stocksund - Valbo

Stocksund are playing Valbo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Boden-Harnosand11:00

Boden - Harnosand

Boden are playing Harnosand at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

IFK Timra-Gallivare Malmbergets11:00

IFK Timra - Gallivare Malmbergets

IFK Timra are playing Gallivare Malmbergets at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Friska Viljor-Pitea12:00

Friska Viljor - Pitea

Friska Viljor are playing Pitea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kramfors-Alliansen-IFK Ostersund12:00

Kramfors-Alliansen - IFK Ostersund

Kramfors-Alliansen are playing IFK Ostersund at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Lulea-Taftea12:00

Lulea - Taftea

Lulea are playing Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gottne-Ytterhogdals IK13:00

Gottne - Ytterhogdals IK

Gottne are playing Ytterhogdals IK at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hudiksvall-IFK Umea14:00

Hudiksvall - IFK Umea

Hudiksvall are playing IFK Umea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Varmbols-Huddinge12:00

Varmbols - Huddinge

Varmbols are playing Huddinge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Varmdo-Sylvia12:00

Varmdo - Sylvia

Varmdo are playing Sylvia at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Nora-Newroz13:00

Nora - Newroz

Nora are playing Newroz at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Aspudden-Tellus-Sodertalje14:00

Aspudden-Tellus - Sodertalje

Aspudden-Tellus are playing Sodertalje at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Enskede-Haninge15:00

Enskede - Haninge

Enskede are playing Haninge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Lindome-Hittarp11:00

Lindome - Hittarp

Lindome are playing Hittarp at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Savedalen-Varbergs GIF11:30

Savedalen - Varbergs GIF

Savedalen are playing Varbergs GIF at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Vinbergs-Rosengard11:30

Vinbergs - Rosengard

Vinbergs are playing Rosengard at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Kvarnby-IFK Malmo12:00

Kvarnby - IFK Malmo

Kvarnby are playing IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Olympic BK-Hogaborg12:00

Olympic BK - Hogaborg

Olympic BK are playing Hogaborg at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Prespa Birlik-Ullared12:00

Prespa Birlik - Ullared

Prespa Birlik are playing Ullared at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Assyriska BK-Halmia14:00

Assyriska BK - Halmia

Assyriska BK are playing Halmia at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nassjo-Berga11:00

Nassjo - Berga

Nassjo are playing Berga at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Asarum-Nosaby12:00

Asarum - Nosaby

Asarum are playing Nosaby at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Bromolla-Raslatts12:00

Bromolla - Raslatts

Bromolla are playing Raslatts at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Dalstorps-Hassleholms IF13:00

Dalstorps - Hassleholms IF

Dalstorps are playing Hassleholms IF at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lindsdal-Assyriska Turabdin13:00

Lindsdal - Assyriska Turabdin

Lindsdal are playing Assyriska Turabdin at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Rappe-Osterlen13:00

Rappe - Osterlen

Rappe are playing Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kriens-Chiasso15:30

Kriens - Chiasso

Kriens are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Schaffhausen-Servette15:30

Schaffhausen - Servette

Schaffhausen are playing Servette at the Challenge League of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Wil-Rapperswil15:30

Wil - Rapperswil

Wil are playing Rapperswil at the Challenge League of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Basel-2-La Chaux-de-Fonds13:00

Basel-2 - La Chaux-de-Fonds

Basel-2 are playing La Chaux-de-Fonds at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sion-2-Wohlen13:00

Sion-2 - Wohlen

Sion-2 are playing Wohlen at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Breitenrain-Bavois14:00

Breitenrain - Bavois

Breitenrain are playing Bavois at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Koniz-Cham14:00

Koniz - Cham

Koniz are playing Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Zurich-2-Bruhl14:00

Zurich-2 - Bruhl

Zurich-2 are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bellinzona-Stade Lausanne Ouchy15:30

Bellinzona - Stade Lausanne Ouchy

Bellinzona are playing Stade Lausanne Ouchy at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Yverdon-Stade Nyonnais15:30

Yverdon - Stade Nyonnais

Yverdon are playing Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Ofspor1 - 0Catalcaspor41'

Ofspor - Catalcaspor

Ofspor are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Ofspor is winning 1-0.

Pazarspor-Bergama Belediye12:00

Pazarspor - Bergama Belediye

Pazarspor are playing Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Osmaniyespor-Yeni Orduspor12:30

Osmaniyespor - Yeni Orduspor

Osmaniyespor are playing Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Yeni Altindag-Sultanbeyli12:30

Yeni Altindag - Sultanbeyli

Yeni Altindag are playing Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Alibeykoyspor-Karsiyaka13:00

Alibeykoyspor - Karsiyaka

Alibeykoyspor are playing Karsiyaka at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Erokspor-Belediye Vanspor13:00

Erokspor - Belediye Vanspor

Erokspor are playing Belediye Vanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kemerspor-Duzcespor13:00

Kemerspor - Duzcespor

Kemerspor are playing Duzcespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kizilcabolukspor-Adiyamanspor13:00

Kizilcabolukspor - Adiyamanspor

Kizilcabolukspor are playing Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Karakopru Belediyespor-Erzin Belediyespor12:00

Karakopru Belediyespor - Erzin Belediyespor

Karakopru Belediyespor are playing Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Erbaaspor-Hekimoglu Trabzon12:30

Erbaaspor - Hekimoglu Trabzon

Erbaaspor are playing Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Kozan Belediyespor-Artvin Hopaspor12:30

Kozan Belediyespor - Artvin Hopaspor

Kozan Belediyespor are playing Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Nevsehir Belediye-Korfez Spor12:30

Nevsehir Belediye - Korfez Spor

Nevsehir Belediye are playing Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Ergene Velimespor-Batman Petrolspor13:00

Ergene Velimespor - Batman Petrolspor

Ergene Velimespor are playing Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Gebzespor-Yomraspor13:00

Gebzespor - Yomraspor

Gebzespor are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Silivrispor-Tepecik Belediye13:00

Silivrispor - Tepecik Belediye

Silivrispor are playing Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Tire 1922-Nazilli Belediyespor16:00

Tire 1922 - Nazilli Belediyespor

Tire 1922 are playing Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

1461 Trabzon0 - 1Ankara Adliyespor42'

1461 Trabzon - Ankara Adliyespor

1461 Trabzon are playing Ankara Adliyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Ankara Adliyespor is winning 0-1.

Anagold 24 Erzincanspor-Diyarbekirspor12:00

Anagold 24 Erzincanspor - Diyarbekirspor

Anagold 24 Erzincanspor are playing Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Fatsa Belediyespor-Karacabey Birlikspor12:00

Fatsa Belediyespor - Karacabey Birlikspor

Fatsa Belediyespor are playing Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Payas-Bacilar Spor12:00

Payas - Bacilar Spor

Payas are playing Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Golcukspor-Corum Belediyespor13:00

Golcukspor - Corum Belediyespor

Golcukspor are playing Corum Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Halide Edip Adivar-Kocaelispor13:00

Halide Edip Adivar - Kocaelispor

Halide Edip Adivar are playing Kocaelispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Muglaspor-Cizrespor13:00

Muglaspor - Cizrespor

Muglaspor are playing Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Turgutluspor-Bayburt IOI13:00

Turgutluspor - Bayburt IOI

Turgutluspor are playing Bayburt IOI at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Bucaspor-Serik Belediyespor16:00

Bucaspor - Serik Belediyespor

Bucaspor are playing Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sivas Belediyespor-Anadolu Selcuk12:00

Sivas Belediyespor - Anadolu Selcuk

Sivas Belediyespor are playing Anadolu Selcuk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Bugsas Spor-Pendikspor12:30

Bugsas Spor - Pendikspor

Bugsas Spor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Etimesgut-Manisa BBSK12:30

Etimesgut - Manisa BBSK

Etimesgut are playing Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Zonguldak Komurspor-Sanliurfaspor12:30

Zonguldak Komurspor - Sanliurfaspor

Zonguldak Komurspor are playing Sanliurfaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Kirklarelispor-Bandirmaspor13:00

Kirklarelispor - Bandirmaspor

Kirklarelispor are playing Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Menemen Belediyespor-Tarsus Idman Yurdu13:00

Menemen Belediyespor - Tarsus Idman Yurdu

Menemen Belediyespor are playing Tarsus Idman Yurdu at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Tuzlaspor-Tokatspor13:00

Tuzlaspor - Tokatspor

Tuzlaspor are playing Tokatspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Fethiyespor-Darica Genclerbirligi16:00

Fethiyespor - Darica Genclerbirligi

Fethiyespor are playing Darica Genclerbirligi at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Kahramanmarasspor-Karagumruk16:00

Kahramanmarasspor - Karagumruk

Kahramanmarasspor are playing Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Amed-Hacettepe12:00

Amed - Hacettepe

Amed are playing Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gaziantepspor-Bodrumspor12:00

Gaziantepspor - Bodrumspor

Gaziantepspor are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gumushanespor-Sariyer12:00

Gumushanespor - Sariyer

Gumushanespor are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Ankara Demirspor-Bayrampasa12:30

Ankara Demirspor - Bayrampasa

Ankara Demirspor are playing Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Eyupspor-Samsunspor13:00

Eyupspor - Samsunspor

Eyupspor are playing Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Inegolspor-Kastamonuspor13:00

Inegolspor - Kastamonuspor

Inegolspor are playing Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sancaktepe Belediye-Keciorengucu13:00

Sancaktepe Belediye - Keciorengucu

Sancaktepe Belediye are playing Keciorengucu at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Manisaspor-Nigde Belediyespor16:00

Manisaspor - Nigde Belediyespor

Manisaspor are playing Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sakaryaspor-Usakspor16:00

Sakaryaspor - Usakspor

Sakaryaspor are playing Usakspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Kayserispor U-210 - 0Konyaspor U-2143'

Kayserispor U-21 - Konyaspor U-21

Kayserispor U-21 are playing Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Trabzonspor U-212 - 0Goztepe U-2142'

Trabzonspor U-21 - Goztepe U-21

Trabzonspor U-21 are playing Goztepe U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Trabzonspor U-21 is winning 2-0.

Yeni Malatyaspor U-210 - 0Rizespor U-2140'

Yeni Malatyaspor U-21 - Rizespor U-21

Yeni Malatyaspor U-21 are playing Rizespor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hatayspor U-21-Istanbulspor U-2108:00

Hatayspor U-21 - Istanbulspor U-21

Hatayspor U-21 are playing Istanbulspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 22. The match will kick off 08:00 UTC.

Umraniyespor U-210 - 1Genclerbirligi U-21Full TimeFT

Umraniyespor U-21 - Genclerbirligi U-21

Umraniyespor U-21 played Genclerbirligi U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Genclerbirligi U-21 won 0-1.

Adanaspor U-21-Boluspor U-2111:00

Adanaspor U-21 - Boluspor U-21

Adanaspor U-21 are playing Boluspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Elazigspor U-21-Karabukspor U-2111:00

Elazigspor U-21 - Karabukspor U-21

Elazigspor U-21 are playing Karabukspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

England U-17 W-Azerbaijan U-17 W12:00

England U-17 W - Azerbaijan U-17 W

England U-17 W are playing Azerbaijan U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Iceland U-17 W-Moldova U-17 W12:00

Iceland U-17 W - Moldova U-17 W

Iceland U-17 W are playing Moldova U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Belgium U-17 W-Turkey U-17 W14:00

Belgium U-17 W - Turkey U-17 W

Belgium U-17 W are playing Turkey U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Portugal U-17 W-Andorra U-17 W14:00

Portugal U-17 W - Andorra U-17 W

Portugal U-17 W are playing Andorra U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Kolos Kovalivka-Metallist13:00

Kolos Kovalivka - Metallist

Kolos Kovalivka are playing Metallist at the Persha Liga of Ukraine on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Obolon-Brovar-Avanhard13:00

Obolon-Brovar - Avanhard

Obolon-Brovar are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Shakhtar U-21-Chornomorets U-2111:00

Shakhtar U-21 - Chornomorets U-21

Shakhtar U-21 are playing Chornomorets U-21 at the Youth League of Ukraine on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Vorskla U-21-Zorya U-2111:00

Vorskla U-21 - Zorya U-21

Vorskla U-21 are playing Zorya U-21 at the Youth League of Ukraine on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Dynamo K U-21-Desna U-2112:00

Dynamo K U-21 - Desna U-21

Dynamo K U-21 are playing Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Barry Town-Cefn Druids13:30

Barry Town - Cefn Druids

Barry Town are playing Cefn Druids at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Caernarfon-Llanelli13:30

Caernarfon - Llanelli

Caernarfon are playing Llanelli at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Carmarthen-Aberystwyth13:30

Carmarthen - Aberystwyth

Carmarthen are playing Aberystwyth at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Newtown-Cardiff MU13:30

Newtown - Cardiff MU

Newtown are playing Cardiff MU at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Llandudno-Connah's QN18:30

Llandudno - Connah's QN

Llandudno are playing Connah's QN at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Gresford Athletic-Bangor City13:30

Gresford Athletic - Bangor City

Gresford Athletic are playing Bangor City at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Guilsfield-Buckley Town13:30

Guilsfield - Buckley Town

Guilsfield are playing Buckley Town at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Llanrhaeadr-Flint Town13:30

Llanrhaeadr - Flint Town

Llanrhaeadr are playing Flint Town at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Penrhyncoch-Holyhead Hotspur13:30

Penrhyncoch - Holyhead Hotspur

Penrhyncoch are playing Holyhead Hotspur at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Porthmadog-Airbus13:30

Porthmadog - Airbus

Porthmadog are playing Airbus at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Prestatyn Town FC-Ruthin Town13:30

Prestatyn Town FC - Ruthin Town

Prestatyn Town FC are playing Ruthin Town at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Afan Lido-Penybont13:30

Afan Lido - Penybont

Afan Lido are playing Penybont at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Cambrian Clydach-Haverfordwest County13:30

Cambrian Clydach - Haverfordwest County

Cambrian Clydach are playing Haverfordwest County at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Goytre-Ammanford13:30

Goytre - Ammanford

Goytre are playing Ammanford at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Llantwit Major-Cwmbran Celtic13:30

Llantwit Major - Cwmbran Celtic

Llantwit Major are playing Cwmbran Celtic at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Port Talbot-Pontypridd Town13:30

Port Talbot - Pontypridd Town

Port Talbot are playing Pontypridd Town at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Meizhou Meixian Techand-Shenzhen FC11:30

Meizhou Meixian Techand - Shenzhen FC

Meizhou Meixian Techand are playing Shenzhen FC at the League 1 of China on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Zhejiang Greentown-Qingdao Huanghai11:35

Zhejiang Greentown - Qingdao Huanghai

Zhejiang Greentown are playing Qingdao Huanghai at the League 1 of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Persipura Jayapura1 - 0AremaFull TimeFT

Persipura Jayapura - Arema

Persipura Jayapura played Arema at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match kicked off 06:30 UTC. Persipura Jayapura won 1-0.

Madura United1 - 2BorneoFull TimeFT

Madura United - Borneo

Madura United played Borneo at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match kicked off 08:30 UTC. Borneo won 1-2.

Bhayangkara-Barito Putera11:30

Bhayangkara - Barito Putera

Bhayangkara are playing Barito Putera at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Persebaya Surabaya-Mitra Kukar11:30

Persebaya Surabaya - Mitra Kukar

Persebaya Surabaya are playing Mitra Kukar at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Nassaji Mazandaran-Esteghlal14:15

Nassaji Mazandaran - Esteghlal

Nassaji Mazandaran are playing Esteghlal at the Gulf Pro League of Iran on September 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Saipa-Naft Masjed Soleyman14:15

Saipa - Naft Masjed Soleyman

Saipa are playing Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on September 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Esteghlal Khuzestan-Zob Ahan15:15

Esteghlal Khuzestan - Zob Ahan

Esteghlal Khuzestan are playing Zob Ahan at the Gulf Pro League of Iran on September 22. The match will kick off 15:15 UTC.

Mes Rafsanjan-Shahrdari Tabriz12:15

Mes Rafsanjan - Shahrdari Tabriz

Mes Rafsanjan are playing Shahrdari Tabriz at the Azadegan league of Iran on September 22. The match will kick off 12:15 UTC.

Qashqai-Shahrdari Mahshahr12:30

Qashqai - Shahrdari Mahshahr

Qashqai are playing Shahrdari Mahshahr at the Azadegan league of Iran on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Malavan-Siah Jamegan12:45

Malavan - Siah Jamegan

Malavan are playing Siah Jamegan at the Azadegan league of Iran on September 22. The match will kick off 12:45 UTC.

Shahin Bushehr-Mes Kerman13:55

Shahin Bushehr - Mes Kerman

Shahin Bushehr are playing Mes Kerman at the Azadegan league of Iran on September 22. The match will kick off 13:55 UTC.

Machida Zelvia1 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Machida Zelvia - Tokushima Vortis

Machida Zelvia played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kyoto Purple Sanga0 - 2Tochigi SCFull TimeFT

Kyoto Purple Sanga - Tochigi SC

Kyoto Purple Sanga played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Tochigi SC won 0-2.

Ventforet Kofu2 - 0Fagiano Okayama51'

Ventforet Kofu - Fagiano Okayama

Ventforet Kofu are playing Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 09:30 UTC. It's the second half and Ventforet Kofu is winning 2-0.

Ehime FC0 - 0Avispa Fukuoka38'

Ehime FC - Avispa Fukuoka

Ehime FC are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Renofa Yamaguchi1 - 0Oita Trinita38'

Renofa Yamaguchi - Oita Trinita

Renofa Yamaguchi are playing Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Renofa Yamaguchi is winning 1-0.

Gifu-Tokyo Verdy05:00

Gifu - Tokyo Verdy

Gifu are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Kamatamare Sanuki-Omiya Ardija05:00

Kamatamare Sanuki - Omiya Ardija

Kamatamare Sanuki are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FC-Roasso Kumamoto05:00

Matsumoto Yamaga FC - Roasso Kumamoto

Matsumoto Yamaga FC are playing Roasso Kumamoto at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Mito Hollyhock-Albirex Niigata05:00

Mito Hollyhock - Albirex Niigata

Mito Hollyhock are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United Ichihara-Yokohama FC06:00

JEF United Ichihara - Yokohama FC

JEF United Ichihara are playing Yokohama FC at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Jazeera J.-Al Aqaba14:00

Al Jazeera J. - Al Aqaba

Al Jazeera J. are playing Al Aqaba at the League 1 of Jordan on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-Faysali-Al Salt16:30

Al-Faysali - Al Salt

Al-Faysali are playing Al Salt at the League 1 of Jordan on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Al Akha Al Ahli-Salam Zgharta12:30

Al Akha Al Ahli - Salam Zgharta

Al Akha Al Ahli are playing Salam Zgharta at the Premier League of Lebanon on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Shabab Al Ghazieh-Tadamon Sour Tyre12:30

Shabab Al Ghazieh - Tadamon Sour Tyre

Shabab Al Ghazieh are playing Tadamon Sour Tyre at the Premier League of Lebanon on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Tripoli SC-Shabab Sahel Beirut12:30

Tripoli SC - Shabab Sahel Beirut

Tripoli SC are playing Shabab Sahel Beirut at the Premier League of Lebanon on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Kaisar0 - 1Shakhter Karaganda41'

Kaisar - Shakhter Karaganda

Kaisar are playing Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Shakhter Karaganda is winning 0-1.

Zhetysu0 - 0Kairat41'

Zhetysu - Kairat

Zhetysu are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atyrau-Kyzyl-Zhar12:30

Atyrau - Kyzyl-Zhar

Atyrau are playing Kyzyl-Zhar at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Ordabasy-Irtish13:00

Ordabasy - Irtish

Ordabasy are playing Irtish at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Aktobe-Tobol14:00

Aktobe - Tobol

Aktobe are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Aktobe Jas0 - 0Baykonur40'

Aktobe Jas - Baykonur

Aktobe Jas are playing Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bulat0 - 1Ekibastuz43'

Bulat - Ekibastuz

Bulat are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Ekibastuz is winning 0-1.

Taraz0 - 0Zhetysu-242'

Taraz - Zhetysu-2

Taraz are playing Zhetysu-2 at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kaspyi0 - 0Kairat-22'

Kaspyi - Kairat-2

Kaspyi are playing Kairat-2 at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Okzhepes-Maqtaaral11:00

Okzhepes - Maqtaaral

Okzhepes are playing Maqtaaral at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Gyeongnam FC2 - 1FC SeoulFull TimeFT

Gyeongnam FC - FC Seoul

Gyeongnam FC played FC Seoul at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match kicked off 05:00 UTC. Gyeongnam FC won 2-1.

Pohang Steelers1 - 0Incheon UnitedFull TimeFT

Pohang Steelers - Incheon United

Pohang Steelers played Incheon United at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match kicked off 05:00 UTC. Pohang Steelers won 1-0.

Sangju Sangmu2 - 5Daegu FCFull TimeFT

Sangju Sangmu - Daegu FC

Sangju Sangmu played Daegu FC at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match kicked off 07:00 UTC. Daegu FC won 2-5.

Jeju United-Gangwon FC05:00

Jeju United - Gangwon FC

Jeju United are playing Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Rep. on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Jeonnam Dragons-Ulsan07:00

Jeonnam Dragons - Ulsan

Jeonnam Dragons are playing Ulsan at the K-League 1 of Korea Rep. on September 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Suwon Bluewings-Jeonbuk Motors07:00

Suwon Bluewings - Jeonbuk Motors

Suwon Bluewings are playing Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Rep. on September 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Seongnam1 - 1Ansan GreenersFull TimeFT

Seongnam - Ansan Greeners

Seongnam played Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Seoul E-Land0 - 1Bucheon 1995Full TimeFT

Seoul E-Land - Bucheon 1995

Seoul E-Land played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match kicked off 06:00 UTC. Bucheon 1995 won 0-1.

Busan I Park1 - 1Asan Mugunghwa41'

Busan I Park - Asan Mugunghwa

Busan I Park are playing Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Anyang-Suwon City06:00

Anyang - Suwon City

Anyang are playing Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on September 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Gwangju Sangmu-Daejeon Citizen06:00

Gwangju Sangmu - Daejeon Citizen

Gwangju Sangmu are playing Daejeon Citizen at the K-League 2 of Korea Republic on September 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Quadsia-Al Tadhamon15:15

Al Quadsia - Al Tadhamon

Al Quadsia are playing Al Tadhamon at the Premier League of Kuwait on September 22. The match will kick off 15:15 UTC.

Al Fehaiheel-Kazma17:35

Al Fehaiheel - Kazma

Al Fehaiheel are playing Kazma at the Premier League of Kuwait on September 22. The match will kick off 17:35 UTC.

Al Kuwait-Al Arabi17:35

Al Kuwait - Al Arabi

Al Kuwait are playing Al Arabi at the Premier League of Kuwait on September 22. The match will kick off 17:35 UTC.

Kelantan FC-Sabah13:00

Kelantan FC - Sabah

Kelantan FC are playing Sabah at the National cup of Malaysia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Sadd SC Doha-Al Rayyan SC14:55

Al Sadd SC Doha - Al Rayyan SC

Al Sadd SC Doha are playing Al Rayyan SC at the Stars League of Qatar on September 22. The match will kick off 14:55 UTC.

Al Duhail-Al Gharrafa Club Doha17:05

Al Duhail - Al Gharrafa Club Doha

Al Duhail are playing Al Gharrafa Club Doha at the Stars League of Qatar on September 22. The match will kick off 17:05 UTC.

Al Wahda Mecca-Al Raed Buraidah16:00

Al Wahda Mecca - Al Raed Buraidah

Al Wahda Mecca are playing Al Raed Buraidah at the Pro League of Saudi Arabia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Geylang1 - 0Young Lions53'

Geylang - Young Lions

Geylang are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on September 22. The match kicked off 09:30 UTC. It's the second half and Geylang is winning 1-0.

Brunei DPMM-Tampines12:15

Brunei DPMM - Tampines

Brunei DPMM are playing Tampines at the Premier League of Singapore on September 22. The match will kick off 12:15 UTC.

Pattaya United-Ratchaburi10:45

Pattaya United - Ratchaburi

Pattaya United are playing Ratchaburi at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 10:45 UTC.

Thai Port-Suphanburi11:00

Thai Port - Suphanburi

Thai Port are playing Suphanburi at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Chainat-Muang Thong United12:00

Chainat - Muang Thong United

Chainat are playing Muang Thong United at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Nakhon Ratchasima-Prachuap12:00

Nakhon Ratchasima - Prachuap

Nakhon Ratchasima are playing Prachuap at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Buriram United-Police Tero13:00

Buriram United - Police Tero

Buriram United are playing Police Tero at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Chiangmai-PTT Rayong11:00

Chiangmai - PTT Rayong

Chiangmai are playing PTT Rayong at the League 2 of Thailand on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Rayong-Trat11:00

Rayong - Trat

Rayong are playing Trat at the League 2 of Thailand on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Samut Songkhram-Udon Thani11:00

Samut Songkhram - Udon Thani

Samut Songkhram are playing Udon Thani at the League 2 of Thailand on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Ittihad Kalba U-21-Al Dhafra U-2113:25

Ittihad Kalba U-21 - Al Dhafra U-21

Ittihad Kalba U-21 are playing Al Dhafra U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 22. The match will kick off 13:25 UTC.

Ajman U-21-Al Fujairah U-2113:30

Ajman U-21 - Al Fujairah U-21

Ajman U-21 are playing Al Fujairah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Ain U-21-Al Nasr U-2113:30

Al Ain U-21 - Al Nasr U-21

Al Ain U-21 are playing Al Nasr U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Wasl Dubai U-21-Al Wahda U-2113:30

Al Wasl Dubai U-21 - Al Wahda U-21

Al Wasl Dubai U-21 are playing Al Wahda U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Pakhtakor-Buxoro13:00

Pakhtakor - Buxoro

Pakhtakor are playing Buxoro at the PFL, Championship Round of Uzbekistan on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Neftchi Fargona-Nasaf Qarshi13:00

Neftchi Fargona - Nasaf Qarshi

Neftchi Fargona are playing Nasaf Qarshi at the PFL, Relegation Round of Uzbekistan on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Qizilqum-Kokand-191215:00

Qizilqum - Kokand-1912

Qizilqum are playing Kokand-1912 at the PFL, Relegation Round of Uzbekistan on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Hussein Dey-USM Bel Abbes15:00

Hussein Dey - USM Bel Abbes

Hussein Dey are playing USM Bel Abbes at the Ligue 1 of Algeria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Tadjenant-JS Saoura15:00

Tadjenant - JS Saoura

Tadjenant are playing JS Saoura at the Ligue 1 of Algeria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

MC Oran-MC Alger18:00

MC Oran - MC Alger

MC Oran are playing MC Alger at the Ligue 1 of Algeria on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

MC Saida-Amal Bou Saada15:00

MC Saida - Amal Bou Saada

MC Saida are playing Amal Bou Saada at the Ligue 2 of Algeria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Ahly Cairo-Horoya19:00

Al Ahly Cairo - Horoya

Al Ahly Cairo are playing Horoya at the Playoffs of Caf Champions League on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Petrojet Cairo-El Gounah13:30

Petrojet Cairo - El Gounah

Petrojet Cairo are playing El Gounah at the Premier League of Egypt on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Ismaily SC-Smouha16:00

Ismaily SC - Smouha

Ismaily SC are playing Smouha at the Premier League of Egypt on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

KACM Marrakech-MCO Oujda15:00

KACM Marrakech - MCO Oujda

KACM Marrakech are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ittihad Tanger-MAT Tetouan17:00

Ittihad Tanger - MAT Tetouan

Ittihad Tanger are playing MAT Tetouan at the Botola Pro of Morocco on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

OCS Safi-Rapide Oued Zem19:30

OCS Safi - Rapide Oued Zem

OCS Safi are playing Rapide Oued Zem at the Botola Pro of Morocco on September 22. The match will kick off 19:30 UTC.

ASS Sale-JS El Massira15:00

ASS Sale - JS El Massira

ASS Sale are playing JS El Massira at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

CR Khemis Zemamra-WAF Fes15:00

CR Khemis Zemamra - WAF Fes

CR Khemis Zemamra are playing WAF Fes at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

IZK Khemisset-Sidi Kacem15:00

IZK Khemisset - Sidi Kacem

IZK Khemisset are playing Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

KAC Kenitra-Racing Casablanca15:00

KAC Kenitra - Racing Casablanca

KAC Kenitra are playing Racing Casablanca at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Kasba Tadla-Raja Beni Mellal15:00

Kasba Tadla - Raja Beni Mellal

Kasba Tadla are playing Raja Beni Mellal at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

MAS Fes-Riadi Salmi15:00

MAS Fes - Riadi Salmi

MAS Fes are playing Riadi Salmi at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ol. Dcheira-Chabab Ben Guerir15:00

Ol. Dcheira - Chabab Ben Guerir

Ol. Dcheira are playing Chabab Ben Guerir at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Widad Temara-Chabab Atlas15:00

Widad Temara - Chabab Atlas

Widad Temara are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

San Carlos-Limon00:00

San Carlos - Limon

San Carlos are playing Limon at the Apertura of Costa Rica on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Santos Dg-Deportivo Saprissa02:00

Santos Dg - Deportivo Saprissa

Santos Dg are playing Deportivo Saprissa at the Apertura of Costa Rica on September 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Pasaquina-Firpo21:00

Pasaquina - Firpo

Pasaquina are playing Firpo at the Apertura of El Salvador on September 22. The match will kick off 21:00 UTC.

Chalatenango-Aguila00:30

Chalatenango - Aguila

Chalatenango are playing Aguila at the Apertura of El Salvador on September 23. The match will kick off 00:30 UTC.

Siquinala-Municipal18:00

Siquinala - Municipal

Siquinala are playing Municipal at the Apertura of Guatemala on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

CSD Comunicaciones-Deportivo Petapa00:00

CSD Comunicaciones - Deportivo Petapa

CSD Comunicaciones are playing Deportivo Petapa at the Apertura of Guatemala on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Xelaju-Iztapa02:00

Xelaju - Iztapa

Xelaju are playing Iztapa at the Apertura of Guatemala on September 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Cimarrones1 - 1Atletico San LuisFull TimeFT

Cimarrones - Atletico San Luis

Cimarrones played Atletico San Luis at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match kicked off 03:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zacatepec-Universidad G22:00

Zacatepec - Universidad G

Zacatepec are playing Universidad G at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 22:00 UTC.

Alebrijes Oaxaca-Dorados00:00

Alebrijes Oaxaca - Dorados

Alebrijes Oaxaca are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Cafetaleros-Mineros Zacatecas00:00

Cafetaleros - Mineros Zacatecas

Cafetaleros are playing Mineros Zacatecas at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Tauro FCSan Francisco FCPostponedPst

Tauro FC - San Francisco FC

Tauro FC are playing San Francisco FC at the LFP, Apertura of Panama on September 23.

San Francisco FC-Tauro FC02:00

San Francisco FC - Tauro FC

San Francisco FC are playing Tauro FC at the LFP, Apertura of Panama on September 23. The match will kick off 02:00 UTC.

North Carolina W-Portland Thorns W20:30

North Carolina W - Portland Thorns W

North Carolina W are playing Portland Thorns W at the NWSL - Women of Usa on September 22. The match will kick off 20:30 UTC.

Chacarita Juniors-Villa Dalmine20:05

Chacarita Juniors - Villa Dalmine

Chacarita Juniors are playing Villa Dalmine at the Primera B Nacional of Argentina on September 22. The match will kick off 20:05 UTC.

Sarmiento-Central Cordoba22:05

Sarmiento - Central Cordoba

Sarmiento are playing Central Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on September 22. The match will kick off 22:05 UTC.

Santamarina-Gimnasia Jujuy23:30

Santamarina - Gimnasia Jujuy

Santamarina are playing Gimnasia Jujuy at the Primera B Nacional of Argentina on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

CA Acassuso-Deportivo Riestra16:05

CA Acassuso - Deportivo Riestra

CA Acassuso are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 22. The match will kick off 16:05 UTC.

All Boys-Colegiales18:30

All Boys - Colegiales

All Boys are playing Colegiales at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Flandria-Deportivo Espanol18:30

Flandria - Deportivo Espanol

Flandria are playing Deportivo Espanol at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Sacachispas-Defensores Unidos18:30

Sacachispas - Defensores Unidos

Sacachispas are playing Defensores Unidos at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Club Destroyers-Aurora19:00

Club Destroyers - Aurora

Club Destroyers are playing Aurora at the Clausura of Bolivia on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

The Strongest-Nacional Potosi21:15

The Strongest - Nacional Potosi

The Strongest are playing Nacional Potosi at the Clausura of Bolivia on September 22. The match will kick off 21:15 UTC.

Brasil de Pelotas-Oeste19:30

Brasil de Pelotas - Oeste

Brasil de Pelotas are playing Oeste at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Paysandu-Criciuma19:30

Paysandu - Criciuma

Paysandu are playing Criciuma at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Guarani-CSA22:00

Guarani - CSA

Guarani are playing CSA at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 22:00 UTC.

Avai Florianopolis-Sampaio Correa00:00

Avai Florianopolis - Sampaio Correa

Avai Florianopolis are playing Sampaio Correa at the Serie B of Brasil on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Cuiaba-Operario PR22:00

Cuiaba - Operario PR

Cuiaba are playing Operario PR at the Serie C, Playoffs of Brasil on September 22. The match will kick off 22:00 UTC.

Carabobo-Aragua20:00

Carabobo - Aragua

Carabobo are playing Aragua at the Clausura of Venezuela on September 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Albany Creek1 - 5Grange ThistleFull TimeFT

Albany Creek - Grange Thistle

Albany Creek played Grange Thistle at the Brisbane Premier League, Playoff of Australia on September 22. The match kicked off 07:00 UTC. Grange Thistle won 1-5.

Campbelltown City2 - 1Sydney OlympicFull TimeFT

Campbelltown City - Sydney Olympic

Campbelltown City played Sydney Olympic at the National Premier Leagues, Final Stages of Australia on September 22. The match kicked off 05:30 UTC. Campbelltown City won 2-1.