Upcoming Fixtures
Dalian Transcendence-Beijing BG06:30October 28th

Dalian Transcendence - Beijing BG

Dalian Transcendence are playing Beijing BG at the League 1 of China on October 28. The match will kick off 06:30 UTC.

Latest Results
Beijing BG1 - 0Nei MongolFull TimeFTa day ago

Beijing BG - Nei Mongol

Beijing BG played Nei Mongol at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 07:30 UTC. Beijing BG won 1-0.

Beijing BG0 - 0Meizhou HakkaFull TimeFT15 days ago

Beijing BG - Meizhou Hakka

Beijing BG played Meizhou Hakka at the League 1 of China on October 6. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Beijing BG2 - 1Meizhou Meixian TechandFull TimeFT21 days ago

Beijing BG - Meizhou Meixian Techand

Beijing BG played Meizhou Meixian Techand at the League 1 of China on September 30. The match kicked off 11:30 UTC. Beijing BG won 2-1.

Yanbian Funde4 - 1Beijing BGFull TimeFTa month ago

Yanbian Funde - Beijing BG

Yanbian Funde played Beijing BG at the League 1 of China on September 23. The match kicked off 07:30 UTC. Yanbian Funde won 4-1.

Beijing BG2 - 0ShijiazhuangFull TimeFTa month ago

Beijing BG - Shijiazhuang

Beijing BG played Shijiazhuang at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Beijing BG won 2-0.

Zhejiang Greentown2 - 2Beijing BGFull TimeFTa month ago

Zhejiang Greentown - Beijing BG

Zhejiang Greentown played Beijing BG at the League 1 of China on September 15. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shanghai Shenxin2 - 3Beijing BGFull TimeFTa month ago

Shanghai Shenxin - Beijing BG

Shanghai Shenxin played Beijing BG at the League 1 of China on September 8. The match kicked off 11:30 UTC. Beijing BG won 2-3.

Beijing BG3 - 2Qingdao HuanghaiFull TimeFT2 months ago

Beijing BG - Qingdao Huanghai

Beijing BG played Qingdao Huanghai at the League 1 of China on August 31. The match kicked off 11:30 UTC. Beijing BG won 3-2.

Wuhan Zall3 - 3Beijing BGFull TimeFT2 months ago

Wuhan Zall - Beijing BG

Wuhan Zall played Beijing BG at the League 1 of China on August 25. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Xinjiang Tianshan1 - 1Beijing BGFull TimeFT2 months ago

Xinjiang Tianshan - Beijing BG

Xinjiang Tianshan played Beijing BG at the League 1 of China on August 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beijing BG1 - 1Shenzhen FCFull TimeFT2 months ago

Beijing BG - Shenzhen FC

Beijing BG played Shenzhen FC at the League 1 of China on August 15. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Liaoning Kaixin1 - 0Beijing BGFull TimeFT2 months ago

Liaoning Kaixin - Beijing BG

Liaoning Kaixin played Beijing BG at the League 1 of China on August 11. The match kicked off 11:30 UTC. Liaoning Kaixin won 1-0.

Heilongjiang Lava Spring0 - 0Beijing BGFull TimeFT3 months ago

Heilongjiang Lava Spring - Beijing BG

Heilongjiang Lava Spring played Beijing BG at the League 1 of China on August 4. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zhejiang Yiteng1 - 3Beijing BGFull TimeFT3 months ago

Zhejiang Yiteng - Beijing BG

Zhejiang Yiteng played Beijing BG at the League 1 of China on July 28. The match kicked off 11:30 UTC. Beijing BG won 1-3.

Beijing BG1 - 2Dalian TranscendenceFull TimeFT3 months ago

Beijing BG - Dalian Transcendence

Beijing BG played Dalian Transcendence at the League 1 of China on July 19. The match kicked off 11:30 UTC. Dalian Transcendence won 1-2.

Nei Mongol2 - 2Beijing BGFull TimeFT5 months ago

Nei Mongol - Beijing BG

Nei Mongol played Beijing BG at the League 1 of China on May 20. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Meizhou Hakka1 - 0Beijing BGFull TimeFT5 months ago

Meizhou Hakka - Beijing BG

Meizhou Hakka played Beijing BG at the League 1 of China on May 17. The match kicked off 11:30 UTC. Meizhou Hakka won 1-0.

Beijing BG2 - 3Yanbian FundeFull TimeFT5 months ago

Beijing BG - Yanbian Funde

Beijing BG played Yanbian Funde at the League 1 of China on May 9. The match kicked off 11:30 UTC. Yanbian Funde won 2-3.

Beijing BG1 - 1Zhejiang GreentownFull TimeFT6 months ago

Beijing BG - Zhejiang Greentown

Beijing BG played Zhejiang Greentown at the League 1 of China on April 28. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beijing BG1 - 1Wuhan ZallFull TimeFT6 months ago

Beijing BG - Wuhan Zall

Beijing BG played Wuhan Zall at the League 1 of China on April 15. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Matchday Live
Everton-Crystal Palace15:00

Everton - Crystal Palace

Everton are playing Crystal Palace at the Premier League of England on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Rayo Vallecano1 - 2GetafeFull TimeFT

Rayo Vallecano - Getafe

Rayo Vallecano played Getafe at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Getafe won 1-2.

Eibar-Athletic Bilbao14:15

Eibar - Athletic Bilbao

Eibar are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on October 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Huesca-Espanyol16:30

Huesca - Espanyol

Huesca are playing Espanyol at the La Liga of Spain on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Real Betis-Real Valladolid18:45

Real Betis - Real Valladolid

Real Betis are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on October 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Hertha Berlin-SC Freiburg13:30

Hertha Berlin - SC Freiburg

Hertha Berlin are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Borussia Monchengladbach-Mainz16:00

Borussia Monchengladbach - Mainz

Borussia Monchengladbach are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Frosinone3 - 3EmpoliFull TimeFT

Frosinone - Empoli

Frosinone played Empoli at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Bologna-Torino13:00

Bologna - Torino

Bologna are playing Torino at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Chievo0 - 0Atalanta4'

Chievo - Atalanta

Chievo are playing Atalanta at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Parma0 - 0Lazio5'

Parma - Lazio

Parma are playing Lazio at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fiorentina-Cagliari16:00

Fiorentina - Cagliari

Fiorentina are playing Cagliari at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Inter Milan-AC Milan18:30

Inter Milan - AC Milan

Inter Milan are playing AC Milan at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Montpellier0 - 0Bordeaux5'

Montpellier - Bordeaux

Montpellier are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Saint-Etienne-Rennais15:00

Saint-Etienne - Rennais

Saint-Etienne are playing Rennais at the Ligue 1 of France on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Nice-Marseille19:00

Nice - Marseille

Nice are playing Marseille at the Ligue 1 of France on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

NAC2 - 2Willem IIFull TimeFT

NAC - Willem II

NAC played Willem II at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Feyenoord1 - 0Zwolle34'

Feyenoord - Zwolle

Feyenoord are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Feyenoord is winning 1-0.

Heracles Almelo1 - 1Groningen33'

Heracles Almelo - Groningen

Heracles Almelo are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

VV Venlo1 - 0ADO Den Haag33'

VV Venlo - ADO Den Haag

VV Venlo are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and VV Venlo is winning 1-0.

Fortuna-De Graafschap14:45

Fortuna - De Graafschap

Fortuna are playing De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Hamilton0 - 0Rangers35'

Hamilton - Rangers

Hamilton are playing Rangers at the Premier League of Scotland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo1 - 0ZenitFull TimeFT

Dinamo - Zenit

Dinamo played Zenit at the Premier League of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo won 1-0.

Spartak-Arsenal T13:30

Spartak - Arsenal T

Spartak are playing Arsenal T at the Premier League of Russia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

FK Krasnodar-Akhmat Groznyi16:00

FK Krasnodar - Akhmat Groznyi

FK Krasnodar are playing Akhmat Groznyi at the Premier League of Russia on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Admira0 - 0Wolfsberger AC34'

Admira - Wolfsberger AC

Admira are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mattersburg0 - 0St. Polten34'

Mattersburg - St. Polten

Mattersburg are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Austria V-Sturm15:00

Austria V - Sturm

Austria V are playing Sturm at the Bundesliga of Austria on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Floridsdorfer AC1 - 2Vorwarts SteyrFull TimeFT

Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr

Floridsdorfer AC played Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Vorwarts Steyr won 1-2.

Anderlecht2 - 0Cercle Brugge35'

Anderlecht - Cercle Brugge

Anderlecht are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Anderlecht is winning 2-0.

Oostende-Gent16:00

Oostende - Gent

Oostende are playing Gent at the First Division A of Belgium on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Charleroi-Zulte-Waregem18:00

Charleroi - Zulte-Waregem

Charleroi are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Dunav Ruse-Lokomotiv Plovdiv14:30

Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv

Dunav Ruse are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

CSKA Sofia-Etar17:00

CSKA Sofia - Etar

CSKA Sofia are playing Etar at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Slaven Koprivnica0 - 0NK Gorica4'

Slaven Koprivnica - NK Gorica

Slaven Koprivnica are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lokomotiva Zagreb-Hajduk Split15:30

Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split

Lokomotiva Zagreb are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Dukla Praha0 - 0Opava4'

Dukla Praha - Opava

Dukla Praha are playing Opava at the First League of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Liberec-Slavia Praha15:00

Liberec - Slavia Praha

Liberec are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Vendsyssel0 - 1HorsensFull TimeFT

Vendsyssel - Horsens

Vendsyssel played Horsens at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Horsens won 0-1.

Randers FC1 - 0SonderjyllandHalf TimeHT

Randers FC - Sonderjylland

Randers FC are playing Sonderjylland at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Randers FC is winning 1-0.

Vejle-FC Kobenhavn14:00

Vejle - FC Kobenhavn

Vejle are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AGF Aarhus-AaB Aalborg16:00

AGF Aarhus - AaB Aalborg

AGF Aarhus are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

HJK Helsinki1 - 0SJK74'

HJK Helsinki - SJK

HJK Helsinki are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and HJK Helsinki is winning 1-0.

Ilves0 - 1Lahti76'

Ilves - Lahti

Ilves are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Lahti is winning 0-1.

Inter Turku0 - 1Honka71'

Inter Turku - Honka

Inter Turku are playing Honka at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Honka is winning 0-1.

KuPS1 - 1TPS78'

KuPS - TPS

KuPS are playing TPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

PS Kemi1 - 0Mariehamn80'

PS Kemi - Mariehamn

PS Kemi are playing Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and PS Kemi is winning 1-0.

Vaasan PS1 - 1RoPS75'

Vaasan PS - RoPS

Vaasan PS are playing RoPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Hamburg0 - 0Bochum77'

Hamburg - Bochum

Hamburg are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Paderborn0 - 0Union Berlin75'

Paderborn - Union Berlin

Paderborn are playing Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Regensburg1 - 1Darmstadt77'

Regensburg - Darmstadt

Regensburg are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Zwickau2 - 2HansaFull TimeFT

Zwickau - Hansa

Zwickau played Hansa at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Karlsruher1 - 4WehenHalf TimeHT

Karlsruher - Wehen

Karlsruher are playing Wehen at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Wehen is winning 1-4.

Preussen Munster0 - 0Wurzburger Kickers48'

Preussen Munster - Wurzburger Kickers

Preussen Munster are playing Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Levadiakos-Xanthi15:15

Levadiakos - Xanthi

Levadiakos are playing Xanthi at the Super League of Greece on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Aris-PAOK16:00

Aris - PAOK

Aris are playing PAOK at the Super League of Greece on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

OFI-Olympiakos17:30

OFI - Olympiakos

OFI are playing Olympiakos at the Super League of Greece on October 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Salernitana0 - 0Perugia4'

Salernitana - Perugia

Salernitana are playing Perugia at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Venezia0 - 0Verona4'

Venezia - Verona

Venezia are playing Verona at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lecce-Palermo19:00

Lecce - Palermo

Lecce are playing Palermo at the Serie B of Italy on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Tromsdalen0 - 2Ham-KamFull TimeFT

Tromsdalen - Ham-Kam

Tromsdalen played Ham-Kam at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Ham-Kam won 0-2.

Asane0 - 0Sogndal5'

Asane - Sogndal

Asane are playing Sogndal at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ullensaker Kisa0 - 0Kongsvinger5'

Ullensaker Kisa - Kongsvinger

Ullensaker Kisa are playing Kongsvinger at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Levanger-Floro16:00

Levanger - Floro

Levanger are playing Floro at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Mjondalen-Jerv16:00

Mjondalen - Jerv

Mjondalen are playing Jerv at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Notodden-Strommen16:00

Notodden - Strommen

Notodden are playing Strommen at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sandnes Ulf-Nest-Sotra16:00

Sandnes Ulf - Nest-Sotra

Sandnes Ulf are playing Nest-Sotra at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Haugesund-Odd16:00

Haugesund - Odd

Haugesund are playing Odd at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Lillestrom-Rosenborg16:00

Lillestrom - Rosenborg

Lillestrom are playing Rosenborg at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ranheim-Bodo-Glimt16:00

Ranheim - Bodo-Glimt

Ranheim are playing Bodo-Glimt at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tromso-Start16:00

Tromso - Start

Tromso are playing Start at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Valerenga-Kristiansund16:00

Valerenga - Kristiansund

Valerenga are playing Kristiansund at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Stabek-SK Brann18:00

Stabek - SK Brann

Stabek are playing SK Brann at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Zaglebie L-Wisla Plock13:30

Zaglebie L - Wisla Plock

Zaglebie L are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Legia-Wisla Krakow16:00

Legia - Wisla Krakow

Legia are playing Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vale Formoso0 - 0Coimbroes3'

Vale Formoso - Coimbroes

Vale Formoso are playing Coimbroes at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Agueda-Louletano14:00

Agueda - Louletano

Agueda are playing Louletano at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Armacenenses-Setubal14:00

Armacenenses - Setubal

Armacenenses are playing Setubal at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Casa Pia-Angrense14:00

Casa Pia - Angrense

Casa Pia are playing Angrense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Estoril-Tondela14:00

Estoril - Tondela

Estoril are playing Tondela at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fafe-Penafiel14:00

Fafe - Penafiel

Fafe are playing Penafiel at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fatima-Boavista14:00

Fatima - Boavista

Fatima are playing Boavista at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Leixoes-Amarante14:00

Leixoes - Amarante

Leixoes are playing Amarante at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lusitano FCV-Nacional14:00

Lusitano FCV - Nacional

Lusitano FCV are playing Nacional at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Maria da Fonte-Santa Clara14:00

Maria da Fonte - Santa Clara

Maria da Fonte are playing Santa Clara at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mirandela-Feirense14:00

Mirandela - Feirense

Mirandela are playing Feirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Montalegre-Oriental14:00

Montalegre - Oriental

Montalegre are playing Oriental at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Moura-Maritimo14:00

Moura - Maritimo

Moura are playing Maritimo at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Os Limianos-Sp. Covilha14:00

Os Limianos - Sp. Covilha

Os Limianos are playing Sp. Covilha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pacos de Ferreira-Gafanha14:00

Pacos de Ferreira - Gafanha

Pacos de Ferreira are playing Gafanha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pedras Salgadas-Chaves14:00

Pedras Salgadas - Chaves

Pedras Salgadas are playing Chaves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

SC Farense-Arouca14:00

SC Farense - Arouca

SC Farense are playing Arouca at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa Iria-Praiense14:00

Santa Iria - Praiense

Santa Iria are playing Praiense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sao Martinho-Moreirense14:00

Sao Martinho - Moreirense

Sao Martinho are playing Moreirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Silves-Chaves-214:00

Silves - Chaves-2

Silves are playing Chaves-2 at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Torreense-Rio Ave14:00

Torreense - Rio Ave

Torreense are playing Rio Ave at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Uniao Madeira-Uniao Santiago14:00

Uniao Madeira - Uniao Santiago

Uniao Madeira are playing Uniao Santiago at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Vilafranquense-Anadia14:00

Vilafranquense - Anadia

Vilafranquense are playing Anadia at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sacavenense-Aves15:00

Sacavenense - Aves

Sacavenense are playing Aves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Felgueiras-Braga19:00

Felgueiras - Braga

Felgueiras are playing Braga at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Gaz Metan Medias-FC Botosani15:00

Gaz Metan Medias - FC Botosani

Gaz Metan Medias are playing FC Botosani at the Liga 1 of Romania on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Universitatea Craiova-Steaua18:00

Universitatea Craiova - Steaua

Universitatea Craiova are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Spartak Subotica0 - 0PartizanFull TimeFT

Spartak Subotica - Partizan

Spartak Subotica played Partizan at the Super Liga of Serbia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Vranje-Backa Palanka14:00

Dinamo Vranje - Backa Palanka

Dinamo Vranje are playing Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Celje1 - 1Krsko18'

Celje - Krsko

Celje are playing Krsko at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 12:45 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Olimpija-Triglav15:00

Olimpija - Triglav

Olimpija are playing Triglav at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Mallorca1 - 1ExtremaduraFull TimeFT

Mallorca - Extremadura

Mallorca played Extremadura at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lugo-Gimnastic14:00

Lugo - Gimnastic

Lugo are playing Gimnastic at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Albacete-Almeria16:00

Albacete - Almeria

Albacete are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Reus Deportiu-Rayo Majadahonda16:00

Reus Deportiu - Rayo Majadahonda

Reus Deportiu are playing Rayo Majadahonda at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Zaragoza-Tenerife18:00

Zaragoza - Tenerife

Zaragoza are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Cadiz-Sporting Gijon18:30

Cadiz - Sporting Gijon

Cadiz are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

AFC Eskilstuna0 - 0Falkenberg4'

AFC Eskilstuna - Falkenberg

AFC Eskilstuna are playing Falkenberg at the Superettan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Brage-Jonkoping S.15:30

Brage - Jonkoping S.

Brage are playing Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Djurgarden-AIK13:00

Djurgarden - AIK

Djurgarden are playing AIK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hacken0 - 0Ostersunds FK4'

Hacken - Ostersunds FK

Hacken are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Elfsborg-Sundsvall15:30

Elfsborg - Sundsvall

Elfsborg are playing Sundsvall at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Kalmar-IFK Norrkoping15:30

Kalmar - IFK Norrkoping

Kalmar are playing IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Trelleborg-Sirius15:30

Trelleborg - Sirius

Trelleborg are playing Sirius at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Basel-Xamax14:00

Basel - Xamax

Basel are playing Xamax at the Super League of Switzerland on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lugano-St. Gallen14:00

Lugano - St. Gallen

Lugano are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sion-Grasshoppers14:00

Sion - Grasshoppers

Sion are playing Grasshoppers at the Super League of Switzerland on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Rizespor1 - 1KonyasporFull TimeFT

Rizespor - Konyaspor

Rizespor played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alanyaspor0 - 0Antalyaspor5'

Alanyaspor - Antalyaspor

Alanyaspor are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ankaragucu0 - 0Yeni Malatyaspor4'

Ankaragucu - Yeni Malatyaspor

Ankaragucu are playing Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Goztepe-Besiktas16:00

Goztepe - Besiktas

Goztepe are playing Besiktas at the Super Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Hatayspor0 - 0OsmanlisporFull TimeFT

Hatayspor - Osmanlispor

Hatayspor played Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kardemir D.C. Karabukspor-Altay13:30

Kardemir D.C. Karabukspor - Altay

Kardemir D.C. Karabukspor are playing Altay at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Istanbulspor-Giresunspor16:30

Istanbulspor - Giresunspor

Istanbulspor are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Lviv1 - 0Arsenal KyivFull TimeFT

Lviv - Arsenal Kyiv

Lviv played Arsenal Kyiv at the Premier League of Ukraine on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Lviv won 1-0.

Olimpik Donetsk-Chornomorets14:00

Olimpik Donetsk - Chornomorets

Olimpik Donetsk are playing Chornomorets at the Premier League of Ukraine on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Oleksandria-Karpaty16:30

Oleksandria - Karpaty

Oleksandria are playing Karpaty at the Premier League of Ukraine on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Beijing Guoan1 - 1Changchun YataiFull TimeFT

Beijing Guoan - Changchun Yatai

Beijing Guoan played Changchun Yatai at the Super League of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Henan Jianye2 - 0Guangzou R F72'

Henan Jianye - Guangzou R F

Henan Jianye are playing Guangzou R F at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC. It's the second half and Henan Jianye is winning 2-0.

Jiangsu Suning0 - 0Shanghai SIPG71'

Jiangsu Suning - Shanghai SIPG

Jiangsu Suning are playing Shanghai SIPG at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

V-Varen Nagasaki0 - 0Jubilo IwataFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Jubilo Iwata

V-Varen Nagasaki played Jubilo Iwata at the J-League of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lobos BUAP-Guadalajara17:00

Lobos BUAP - Guadalajara

Lobos BUAP are playing Guadalajara at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Pumas-Tigres21:30

Pumas - Tigres

Pumas are playing Tigres at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 21:30 UTC.

Morelia-Puebla23:00

Morelia - Puebla

Morelia are playing Puebla at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Atlanta United-Chicago Fire19:00

Atlanta United - Chicago Fire

Atlanta United are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

D.C. United-New York City19:00

D.C. United - New York City

D.C. United are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Montreal Impact-Toronto FC19:00

Montreal Impact - Toronto FC

Montreal Impact are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Orlando City-Columbus Crew19:00

Orlando City - Columbus Crew

Orlando City are playing Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Philadelphia Union-New York Red Bulls19:00

Philadelphia Union - New York Red Bulls

Philadelphia Union are playing New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Dallas-Sporting KC21:00

Dallas - Sporting KC

Dallas are playing Sporting KC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Houston Dynamo-Seattle Sounders21:00

Houston Dynamo - Seattle Sounders

Houston Dynamo are playing Seattle Sounders at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Los Angeles FC-Vancouver Whitecaps21:00

Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps

Los Angeles FC are playing Vancouver Whitecaps at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Minnesota United-Los Angeles Galaxy21:00

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

Minnesota United are playing Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Portland Timbers-Real Salt Lake21:00

Portland Timbers - Real Salt Lake

Portland Timbers are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

San Jose Earthquakes-Colorado Rapids21:00

San Jose Earthquakes - Colorado Rapids

San Jose Earthquakes are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Estudiantes de La Plata-Tucuman16:15

Estudiantes de La Plata - Tucuman

Estudiantes de La Plata are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Argentinos Juniors-Union Santa Fe18:30

Argentinos Juniors - Union Santa Fe

Argentinos Juniors are playing Union Santa Fe at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Independiente-Huracan20:45

Independiente - Huracan

Independiente are playing Huracan at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 20:45 UTC.

San Martin Tucuman-Racing23:00

San Martin Tucuman - Racing

San Martin Tucuman are playing Racing at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Fluminense-Atletico-MG19:00

Fluminense - Atletico-MG

Fluminense are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Palmeiras-Ceara19:00

Palmeiras - Ceara

Palmeiras are playing Ceara at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Vitoria-Corinthians19:00

Vitoria - Corinthians

Vitoria are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Cruzeiro-Chapecoense22:00

Cruzeiro - Chapecoense

Cruzeiro are playing Chapecoense at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Parana-Flamengo22:00

Parana - Flamengo

Parana are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo Iquiue-San Luis de Quillota15:00

Deportivo Iquiue - San Luis de Quillota

Deportivo Iquiue are playing San Luis de Quillota at the Primera Division of Chile on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Antofagasta-Audax Italiano18:00

Antofagasta - Audax Italiano

Antofagasta are playing Audax Italiano at the Primera Division of Chile on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Universidad de Chile-Everton CD23:00

Universidad de Chile - Everton CD

Universidad de Chile are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportes Tolima-Leones19:00

Deportes Tolima - Leones

Deportes Tolima are playing Leones at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

America de Cali-Rionegro Aguilas21:00

America de Cali - Rionegro Aguilas

America de Cali are playing Rionegro Aguilas at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico Nacional-Junior22:15

Atletico Nacional - Junior

Atletico Nacional are playing Junior at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 22:15 UTC.

Alianza Petrolera-Deportivo Cali23:00

Alianza Petrolera - Deportivo Cali

Alianza Petrolera are playing Deportivo Cali at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Envigado FC-Millonarios01:00

Envigado FC - Millonarios

Envigado FC are playing Millonarios at the Clausura of Colombia on October 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Emelec-Dep. Macara21:30

Emelec - Dep. Macara

Emelec are playing Dep. Macara at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 21. The match will kick off 21:30 UTC.

Sol de America-Cerro Porteno20:00

Sol de America - Cerro Porteno

Sol de America are playing Cerro Porteno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Olimpia-Sportivo Luqueno22:10

Olimpia - Sportivo Luqueno

Olimpia are playing Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match will kick off 22:10 UTC.

Sporting Cristal-UTC Cajamarca16:00

Sporting Cristal - UTC Cajamarca

Sporting Cristal are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Dep. Municipal-Comerciantes Unidos18:30

Dep. Municipal - Comerciantes Unidos

Dep. Municipal are playing Comerciantes Unidos at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Alianza Lima-Melgar21:00

Alianza Lima - Melgar

Alianza Lima are playing Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Fenix-Atenas13:15

Fenix - Atenas

Fenix are playing Atenas at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 13:15 UTC.

Atletico Progreso-Boston River19:00

Atletico Progreso - Boston River

Atletico Progreso are playing Boston River at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Racing Club-Liverpool P.19:00

Racing Club - Liverpool P.

Racing Club are playing Liverpool P. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Rampla-Danubio19:00

Rampla - Danubio

Rampla are playing Danubio at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

River Plate FC-Wanderers19:00

River Plate FC - Wanderers

River Plate FC are playing Wanderers at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Torque-Cerro M.19:00

Torque - Cerro M.

Torque are playing Cerro M. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Skenderbeu1 - 0KamzaHalf TimeHT

Skenderbeu - Kamza

Skenderbeu are playing Kamza at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Skenderbeu is winning 1-0.

Partizani-Luftetari Gjirokaster15:00

Partizani - Luftetari Gjirokaster

Partizani are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

IC Descaldes2 - 1LusitanosFull TimeFT

IC Descaldes - Lusitanos

IC Descaldes played Lusitanos at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. IC Descaldes won 2-1.

Ordino-Encamp12:00

Ordino - Encamp

Ordino are playing Encamp at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Santa Coloma-Engordany14:00

Santa Coloma - Engordany

Santa Coloma are playing Engordany at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

UE Santa Julia-UE Santa Coloma16:00

UE Santa Julia - UE Santa Coloma

UE Santa Julia are playing UE Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Alashkert1 - 0Gandzasar-KapanFull TimeFT

Alashkert - Gandzasar-Kapan

Alashkert played Gandzasar-Kapan at the Premier League of Armenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Alashkert won 1-0.

Ararat-Armenia-Pyunik14:00

Ararat-Armenia - Pyunik

Ararat-Armenia are playing Pyunik at the Premier League of Armenia on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Yerevan-Lokomotiv Yerevan11:00

Yerevan - Lokomotiv Yerevan

Yerevan are playing Lokomotiv Yerevan at the First division of Armenia on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Rapid-2-Mauerwerk14:00

Rapid-2 - Mauerwerk

Rapid-2 are playing Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sudburgenland W1 - 5Vorderland WFull TimeFT

Sudburgenland W - Vorderland W

Sudburgenland W played Vorderland W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Vorderland W won 1-5.

Altenmarkt W0 - 4Sturm WFull TimeFT

Altenmarkt W - Sturm W

Altenmarkt W played Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sturm W won 0-4.

Landhaus W1 - 1Neulengbach WFull TimeFT

Landhaus W - Neulengbach W

Landhaus W played Neulengbach W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Union Kleinmunchen W0 - 5St. Polten WFull TimeFT

Union Kleinmunchen W - St. Polten W

Union Kleinmunchen W played St. Polten W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. St. Polten W won 0-5.

Innsbruck W3 - 2Bergheim WFull TimeFT

Innsbruck W - Bergheim W

Innsbruck W played Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Innsbruck W won 3-2.

Sumgayit0 - 0Sabah FK5'

Sumgayit - Sabah FK

Sumgayit are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kesla-Zira15:00

Kesla - Zira

Kesla are playing Zira at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Slutsk0 - 3Torpedo-BelAZFull TimeFT

Slutsk - Torpedo-BelAZ

Slutsk played Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Torpedo-BelAZ won 0-3.

Smolevichi-STI0 - 0Isloch3'

Smolevichi-STI - Isloch

Smolevichi-STI are playing Isloch at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo Brest-Torpedo Minsk15:30

Dinamo Brest - Torpedo Minsk

Dinamo Brest are playing Torpedo Minsk at the Premier League of Belarus on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Mechelen-Beerschot-Wilrijk14:00

Mechelen - Beerschot-Wilrijk

Mechelen are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Opening of Belgium on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FC Liege0 - 0Heist5'

FC Liege - Heist

FC Liege are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Knokke-Eendracht Aalst13:00

Knokke - Eendracht Aalst

Knokke are playing Eendracht Aalst at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Rupel Boom-Oudenaarde13:00

Rupel Boom - Oudenaarde

Rupel Boom are playing Oudenaarde at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Krupa na Vrbasu0 - 0Radnik7'

Krupa na Vrbasu - Radnik

Krupa na Vrbasu are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Celik Zenica-Siroki Brijeg15:00

Celik Zenica - Siroki Brijeg

Celik Zenica are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Dobrudzha-Arda Kardzhali12:00

Dobrudzha - Arda Kardzhali

Dobrudzha are playing Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Ludogorets-2-Botev Galabovo13:00

Ludogorets-2 - Botev Galabovo

Ludogorets-2 are playing Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Bijelo Brdo0 - 0Solin6'

Bijelo Brdo - Solin

Bijelo Brdo are playing Solin at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo Zagreb-20 - 1Osijek-25'

Dinamo Zagreb-2 - Osijek-2

Dinamo Zagreb-2 are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Osijek-2 is winning 0-1.

Hajduk-20 - 0Hrvatski Dragovoljac3'

Hajduk-2 - Hrvatski Dragovoljac

Hajduk-2 are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nea Salamis-Omonia14:00

Nea Salamis - Omonia

Nea Salamis are playing Omonia at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

APOEL-AEL16:00

APOEL - AEL

APOEL are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Aris Limassol-Omonia Aradippou12:30

Aris Limassol - Omonia Aradippou

Aris Limassol are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Asil Lyssi-AE Zakakiou12:30

Asil Lyssi - AE Zakakiou

Asil Lyssi are playing AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Zizkov0 - 1JihlavaFull TimeFT

Zizkov - Jihlava

Zizkov played Jihlava at the FNL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Jihlava won 0-1.

Vlasim-Varnsdorf13:30

Vlasim - Varnsdorf

Vlasim are playing Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Brno-Sokolov16:00

Brno - Sokolov

Brno are playing Sokolov at the FNL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Boleslav U-210 - 1Sparta Prague U-21Full TimeFT

Boleslav U-21 - Sparta Prague U-21

Boleslav U-21 played Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Sparta Prague U-21 won 0-1.

Bohemians 1905 U-214 - 2Pribram U-21Full TimeFT

Bohemians 1905 U-21 - Pribram U-21

Bohemians 1905 U-21 played Pribram U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Bohemians 1905 U-21 won 4-2.

Jablonec U-214 - 2Budejovice U-21Full TimeFT

Jablonec U-21 - Budejovice U-21

Jablonec U-21 played Budejovice U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Jablonec U-21 won 4-2.

Slovacko U-213 - 0Karvina U-21Full TimeFT

Slovacko U-21 - Karvina U-21

Slovacko U-21 played Karvina U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Slovacko U-21 won 3-0.

Trinec U-212 - 7Ostrava U-21Full TimeFT

Trinec U-21 - Ostrava U-21

Trinec U-21 played Ostrava U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Ostrava U-21 won 2-7.

Zlin U-211 - 2Olomouc U-21Full TimeFT

Zlin U-21 - Olomouc U-21

Zlin U-21 played Olomouc U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Olomouc U-21 won 1-2.

Velke Mezirici2 - 1Dolni BenesovFull TimeFT

Velke Mezirici - Dolni Benesov

Velke Mezirici played Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Velke Mezirici won 2-1.

Vrchovina0 - 1Hlucin32'

Vrchovina - Hlucin

Vrchovina are playing Hlucin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Hlucin is winning 0-1.

Karlovy Vary0 - 0Domazlice4-5 On PenaltiesPen 4-5

Karlovy Vary - Domazlice

Karlovy Vary played Domazlice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Domazlice won on penalties as the score was 0-0.

Benesov-Usti nad Orlici13:30

Benesov - Usti nad Orlici

Benesov are playing Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Sokol Brozany-Litomericko13:30

Sokol Brozany - Litomericko

Sokol Brozany are playing Litomericko at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Stechovice-Sokol Zivanice13:30

Stechovice - Sokol Zivanice

Stechovice are playing Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Viktorie Jirny-Radotin13:30

Viktorie Jirny - Radotin

Viktorie Jirny are playing Radotin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Fremad Amager1 - 0Helsingor64'

Fremad Amager - Helsingor

Fremad Amager are playing Helsingor at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Fremad Amager is winning 1-0.

Naestved0 - 0Lyngby64'

Naestved - Lyngby

Naestved are playing Lyngby at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Nykobing0 - 1Fredericia62'

Nykobing - Fredericia

Nykobing are playing Fredericia at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Fredericia is winning 0-1.

Thisted0 - 2Roskilde62'

Thisted - Roskilde

Thisted are playing Roskilde at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Roskilde is winning 0-2.

Viborg1 - 1Silkeborg63'

Viborg - Silkeborg

Viborg are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Tarup-Paarup IF2 - 0DalumFull TimeFT

Tarup-Paarup IF - Dalum

Tarup-Paarup IF played Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Tarup-Paarup IF won 2-0.

B 73 Slagelse0 - 0Frem5'

B 73 Slagelse - Frem

B 73 Slagelse are playing Frem at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Liverpool U-231 - 0Derby County U-23Half TimeHT

Liverpool U-23 - Derby County U-23

Liverpool U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Liverpool U-23 is winning 1-0.

West Ham U-233 - 0Swansea U-2349'

West Ham U-23 - Swansea U-23

West Ham U-23 are playing Swansea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and West Ham U-23 is winning 3-0.

Birmingham W0 - 0Chelsea W71'

Birmingham W - Chelsea W

Birmingham W are playing Chelsea W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Arsenal W1 - 0Reading W4'

Arsenal W - Reading W

Arsenal W are playing Reading W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Arsenal W is winning 1-0.

Brighton W0 - 0Manchester City W3'

Brighton W - Manchester City W

Brighton W are playing Manchester City W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

West Ham W-Liverpool W14:00

West Ham W - Liverpool W

West Ham W are playing Liverpool W at the Super League - Women of England on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Yeovil W-Bristol Academy W14:00

Yeovil W - Bristol Academy W

Yeovil W are playing Bristol Academy W at the Super League - Women of England on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Durham W2 - 0Crystal Palace WFull TimeFT

Durham W - Crystal Palace W

Durham W played Crystal Palace W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Durham W won 2-0.

Tottenham W4 - 0Millwall WHalf TimeHT

Tottenham W - Millwall W

Tottenham W are playing Millwall W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Tottenham W is winning 4-0.

Charlton Athletic W0 - 0Sheffield FC W1'

Charlton Athletic W - Sheffield FC W

Charlton Athletic W are playing Sheffield FC W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Leicester City W0 - 0Aston Villa W1'

Leicester City W - Aston Villa W

Leicester City W are playing Aston Villa W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

London Bees W0 - 0Lewes W1'

London Bees W - Lewes W

London Bees W are playing Lewes W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Levadia T2 - 1Tulevik ViljandiFull TimeFT

Levadia T - Tulevik Viljandi

Levadia T played Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levadia T won 2-1.

Nomme Kalju1 - 0Tammeka Tartu50'

Nomme Kalju - Tammeka Tartu

Nomme Kalju are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Nomme Kalju is winning 1-0.

Tallinna Kalev-20 - 1Flora-2Full TimeFT

Tallinna Kalev-2 - Flora-2

Tallinna Kalev-2 played Flora-2 at the Esiliiga A of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Flora-2 won 0-1.

Lyon W0 - 0Bordeaux W3'

Lyon W - Bordeaux W

Lyon W are playing Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo Tb.0 - 0Lokomotiv Tbilisi48'

Dinamo Tb. - Lokomotiv Tbilisi

Dinamo Tb. are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Torpedo K.-Rustavi14:00

Torpedo K. - Rustavi

Torpedo K. are playing Rustavi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Saburtalo-Kolkheti16:00

Saburtalo - Kolkheti

Saburtalo are playing Kolkheti at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Eintracht Norderstedt1 - 1St. Pauli-248'

Eintracht Norderstedt - St. Pauli-2

Eintracht Norderstedt are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Havelse1 - 1Jeddeloh51'

Havelse - Jeddeloh

Havelse are playing Jeddeloh at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Drochtersen0 - 0Weiche Flensburg4'

Drochtersen - Weiche Flensburg

Drochtersen are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Holstein Kiel-20 - 0Germania Egestorf4'

Holstein Kiel-2 - Germania Egestorf

Holstein Kiel-2 are playing Germania Egestorf at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LSK Hansa0 - 0Vfb Oldenburg4'

LSK Hansa - Vfb Oldenburg

LSK Hansa are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

VfL Oldenburg0 - 0Schwarz-Weiss Rehden4'

VfL Oldenburg - Schwarz-Weiss Rehden

VfL Oldenburg are playing Schwarz-Weiss Rehden at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Freiburg-21 - 0Ulm47'

Freiburg-2 - Ulm

Freiburg-2 are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Freiburg-2 is winning 1-0.

Wattenscheid0 - 0Essen46'

Wattenscheid - Essen

Wattenscheid are playing Essen at the Regionalliga West of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Altglienicke3 - 2Lokomotive Leipzig81'

Altglienicke - Lokomotive Leipzig

Altglienicke are playing Lokomotive Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Altglienicke is winning 3-2.

Union Furstenwalde1 - 0Babelsberg 0380'

Union Furstenwalde - Babelsberg 03

Union Furstenwalde are playing Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Union Furstenwalde is winning 1-0.

Wacker Nordhausen1 - 3BAK 0778'

Wacker Nordhausen - BAK 07

Wacker Nordhausen are playing BAK 07 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and BAK 07 is winning 1-3.

ZFC Meuselwitz2 - 3Auerbach79'

ZFC Meuselwitz - Auerbach

ZFC Meuselwitz are playing Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Auerbach is winning 2-3.

Frankfurt W1 - 1Essen WFull TimeFT

Frankfurt W - Essen W

Frankfurt W played Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hoffenheim W4 - 0Werder WFull TimeFT

Hoffenheim W - Werder W

Hoffenheim W played Werder W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Hoffenheim W won 4-0.

Wolfsburg W3 - 0Freiburg WFull TimeFT

Wolfsburg W - Freiburg W

Wolfsburg W played Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Wolfsburg W won 3-0.

Duisburg W2 - 1Borussia M WHalf TimeHT

Duisburg W - Borussia M W

Duisburg W are playing Borussia M W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Duisburg W is winning 2-1.

SC Sand W1 - 0Bayer W49'

SC Sand W - Bayer W

SC Sand W are playing Bayer W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and SC Sand W is winning 1-0.

Potsdam W0 - 0Bayern W3'

Potsdam W - Bayern W

Potsdam W are playing Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hamburger U-193 - 3Hertha U-19Full TimeFT

Hamburger U-19 - Hertha U-19

Hamburger U-19 played Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Werder U-196 - 1Havelse U-19Full TimeFT

Werder U-19 - Havelse U-19

Werder U-19 played Havelse U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Werder U-19 won 6-1.

Mainz U-191 - 2Augsburg U-19Full TimeFT

Mainz U-19 - Augsburg U-19

Mainz U-19 played Augsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Augsburg U-19 won 1-2.

FSV Frankfurt U-190 - 3Nurnberg U-19Full TimeFT

FSV Frankfurt U-19 - Nurnberg U-19

FSV Frankfurt U-19 played Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Nurnberg U-19 won 0-3.

Kaiserslautern U-191 - 3Freiburg U-19Full TimeFT

Kaiserslautern U-19 - Freiburg U-19

Kaiserslautern U-19 played Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Freiburg U-19 won 1-3.

Oberhausen U-192 - 1Fortuna Dusseldorf U-19Full TimeFT

Oberhausen U-19 - Fortuna Dusseldorf U-19

Oberhausen U-19 played Fortuna Dusseldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Oberhausen U-19 won 2-1.

Rodinghausen U-190 - 2Borussia D. U-19Full TimeFT

Rodinghausen U-19 - Borussia D. U-19

Rodinghausen U-19 played Borussia D. U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Borussia D. U-19 won 0-2.

Schalke U-192 - 0Bayer U-19Full TimeFT

Schalke U-19 - Bayer U-19

Schalke U-19 played Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Schalke U-19 won 2-0.

Paderborn U-19-Duisburg U-1911:00

Paderborn U-19 - Duisburg U-19

Paderborn U-19 are playing Duisburg U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

DJK Bamberg-Ammerthal13:00

DJK Bamberg - Ammerthal

DJK Bamberg are playing Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Vach-ATSV Erlangen13:00

Vach - ATSV Erlangen

Vach are playing ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Schwabmunchen-Ismaning13:00

Schwabmunchen - Ismaning

Schwabmunchen are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Turkgucu-Ataspor-Unterfohring15:00

Turkgucu-Ataspor - Unterfohring

Turkgucu-Ataspor are playing Unterfohring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ginsheim0 - 0Eddersheim2'

Ginsheim - Eddersheim

Ginsheim are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

HEBC4 - 3Teutonia HamburgFull TimeFT

HEBC - Teutonia Hamburg

HEBC played Teutonia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 08:45 UTC. HEBC won 4-3.

Altona 93-Buchholz12:00

Altona 93 - Buchholz

Altona 93 are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Niendorfer-Condor Hamburg12:00

Niendorfer - Condor Hamburg

Niendorfer are playing Condor Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Pinneberg-Wedel13:00

Pinneberg - Wedel

Pinneberg are playing Wedel at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Eichede-Lubeck-212:00

Eichede - Lubeck-2

Eichede are playing Lubeck-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Neumunster-Schilksee12:00

Neumunster - Schilksee

Neumunster are playing Schilksee at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TSV Lagerdorf-Bordesholm12:00

TSV Lagerdorf - Bordesholm

TSV Lagerdorf are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Frisia 03-NTSV Strand13:00

Frisia 03 - NTSV Strand

Frisia 03 are playing NTSV Strand at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Borgfeld-Blumenthaler SV13:00

Borgfeld - Blumenthaler SV

Borgfeld are playing Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SFL Bremerhaven-Werder-313:30

SFL Bremerhaven - Werder-3

SFL Bremerhaven are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Arminia Hannover-Bersenbruck13:00

Arminia Hannover - Bersenbruck

Arminia Hannover are playing Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Gifhorn-Borussia Hildesheim13:00

Gifhorn - Borussia Hildesheim

Gifhorn are playing Borussia Hildesheim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

HSC Hannover-Eintracht Northeim13:00

HSC Hannover - Eintracht Northeim

HSC Hannover are playing Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hagen-Uthlede-Wolfenbuttel13:00

Hagen-Uthlede - Wolfenbuttel

Hagen-Uthlede are playing Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Spelle-Venhaus-Wunstorf13:00

Spelle-Venhaus - Wunstorf

Spelle-Venhaus are playing Wunstorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Lichtenberg1 - 0Blau-Weiss 90 Berlin74'

Lichtenberg - Blau-Weiss 90 Berlin

Lichtenberg are playing Blau-Weiss 90 Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Lichtenberg is winning 1-0.

Neustrelitz1 - 0CFC Hertha80'

Neustrelitz - CFC Hertha

Neustrelitz are playing CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Neustrelitz is winning 1-0.

Altludersdorf-Staaken12:00

Altludersdorf - Staaken

Altludersdorf are playing Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Hertha Zehlendorf4 - 0Lok Stendal47'

Hertha Zehlendorf - Lok Stendal

Hertha Zehlendorf are playing Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Hertha Zehlendorf is winning 4-0.

Eilenburg-Carl Zeiss Jena-212:00

Eilenburg - Carl Zeiss Jena-2

Eilenburg are playing Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Paderborn-2-Siegen11:30

Paderborn-2 - Siegen

Paderborn-2 are playing Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 11:30 UTC.

ASC Dortmund-Ahlen13:00

ASC Dortmund - Ahlen

ASC Dortmund are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht Rheine-Holzwickeder SC13:00

Eintracht Rheine - Holzwickeder SC

Eintracht Rheine are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Ennepetal-Sprockhovel13:00

Ennepetal - Sprockhovel

Ennepetal are playing Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Gievenbeck-Westfalia Rhynern13:00

Gievenbeck - Westfalia Rhynern

Gievenbeck are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Schalke-2-Schermbeck13:00

Schalke-2 - Schermbeck

Schalke-2 are playing Schermbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

TuS Haltern-Erndtebruck13:00

TuS Haltern - Erndtebruck

TuS Haltern are playing Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Westfalia Herne-Gutersloh13:15

Westfalia Herne - Gutersloh

Westfalia Herne are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:15 UTC.

Dusseldorf West1 - 3SSVg VelbertFull TimeFT

Dusseldorf West - SSVg Velbert

Dusseldorf West played SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. SSVg Velbert won 1-3.

Germania Ratingen-Meerbusch13:00

Germania Ratingen - Meerbusch

Germania Ratingen are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SF Baumberg-Schonnebeck13:00

SF Baumberg - Schonnebeck

SF Baumberg are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SW Essen0 - 0Monheim4'

SW Essen - Monheim

SW Essen are playing Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Union Nettetal-1880 Dusseldorf13:00

Union Nettetal - 1880 Dusseldorf

Union Nettetal are playing 1880 Dusseldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

VfB Speldorf-Jahn Dinslaken Hiesfeld13:00

VfB Speldorf - Jahn Dinslaken Hiesfeld

VfB Speldorf are playing Jahn Dinslaken Hiesfeld at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

FSV Duisburg-Kleve13:30

FSV Duisburg - Kleve

FSV Duisburg are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Bergisch Gladbach-BW Friesdorf13:00

Bergisch Gladbach - BW Friesdorf

Bergisch Gladbach are playing BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Atromitos U-203 - 1Asteras Tripolis U-20Full TimeFT

Atromitos U-20 - Asteras Tripolis U-20

Atromitos U-20 played Asteras Tripolis U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atromitos U-20 won 3-1.

Larisa U-200 - 0Lamia U-20Half TimeHT

Larisa U-20 - Lamia U-20

Larisa U-20 are playing Lamia U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

OFI U-200 - 1Olympiakos U-20Half TimeHT

OFI U-20 - Olympiakos U-20

OFI U-20 are playing Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Olympiakos U-20 is winning 0-1.

Budafoki0 - 1Budaors34'

Budafoki - Budaors

Budafoki are playing Budaors at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Budaors is winning 0-1.

Dorog0 - 0Siofok36'

Dorog - Siofok

Dorog are playing Siofok at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kazincbarcikai1 - 0Zalaegerszeg34'

Kazincbarcikai - Zalaegerszeg

Kazincbarcikai are playing Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Kazincbarcikai is winning 1-0.

Mosonmagyarovar0 - 0Cegled35'

Mosonmagyarovar - Cegled

Mosonmagyarovar are playing Cegled at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Soroksar0 - 1Vasas35'

Soroksar - Vasas

Soroksar are playing Vasas at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Vasas is winning 0-1.

Tiszakecske0 - 1Bekescsaba35'

Tiszakecske - Bekescsaba

Tiszakecske are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Bekescsaba is winning 0-1.

Kaposvar-Nyiregyhaza13:30

Kaposvar - Nyiregyhaza

Kaposvar are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Balmazujvaros-Gyor15:00

Balmazujvaros - Gyor

Balmazujvaros are playing Gyor at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Csakvar-Vac15:00

Csakvar - Vac

Csakvar are playing Vac at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Gyirmot-Monori15:00

Gyirmot - Monori

Gyirmot are playing Monori at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Maccabi Petah Tikva-Bnei Sakhnin17:00

Maccabi Petah Tikva - Bnei Sakhnin

Maccabi Petah Tikva are playing Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Ashdod-Beitar Jerusalem18:00

Ashdod - Beitar Jerusalem

Ashdod are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Albinoleffe0 - 1Vis Pesaro33'

Albinoleffe - Vis Pesaro

Albinoleffe are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Vis Pesaro is winning 0-1.

Fano1 - 0Sambenedettese34'

Fano - Sambenedettese

Fano are playing Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Fano is winning 1-0.

Fermana1 - 0Vicenza36'

Fermana - Vicenza

Fermana are playing Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Fermana is winning 1-0.

Gubbio0 - 0Sudtirol35'

Gubbio - Sudtirol

Gubbio are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Monza0 - 1Teramo34'

Monza - Teramo

Monza are playing Teramo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Teramo is winning 0-1.

Pordenone-Renate14:30

Pordenone - Renate

Pordenone are playing Renate at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Ravenna-Feralpi Salo14:30

Ravenna - Feralpi Salo

Ravenna are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Imolese-Rimini16:30

Imolese - Rimini

Imolese are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Virtus Verona-GIANA Erminio16:30

Virtus Verona - GIANA Erminio

Virtus Verona are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Virtus EntellaLucchesePostponedPst

Virtus Entella - Lucchese

Virtus Entella are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on October 21.

Arzachena-Alessandria13:30

Arzachena - Alessandria

Arzachena are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Arezzo-Albissola14:30

Arezzo - Albissola

Arezzo are playing Albissola at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Juventus-2-Robur Siena14:30

Juventus-2 - Robur Siena

Juventus-2 are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pistoiese-Novara14:30

Pistoiese - Novara

Pistoiese are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pro Patria-Piacenza14:30

Pro Patria - Piacenza

Pro Patria are playing Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pro Vercelli-Pontedera14:30

Pro Vercelli - Pontedera

Pro Vercelli are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pro Piacenza-Cuneo18:30

Pro Piacenza - Cuneo

Pro Piacenza are playing Cuneo at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Siracusa0 - 1Potenza35'

Siracusa - Potenza

Siracusa are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Potenza is winning 0-1.

Viterbese0 - 0Cavese4'

Viterbese - Cavese

Viterbese are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rende-Bisceglie14:30

Rende - Bisceglie

Rende are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Daugava D5 - 0TukumsFull TimeFT

Daugava D - Tukums

Daugava D played Tukums at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Daugava D won 5-0.

FK Rezekne0 - 1AudaFull TimeFT

FK Rezekne - Auda

FK Rezekne played Auda at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Auda won 0-1.

JDFS Alberts0 - 8Super NovaFull TimeFT

JDFS Alberts - Super Nova

JDFS Alberts played Super Nova at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Super Nova won 0-8.

RTU2 - 2GrobinaFull TimeFT

RTU - Grobina

RTU played Grobina at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Staiceles Bebri-Smiltene11:00

Staiceles Bebri - Smiltene

Staiceles Bebri are playing Smiltene at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Lietava1 - 2SuduvaFull TimeFT

Lietava - Suduva

Lietava played Suduva at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Suduva won 1-2.

Zalgiris2 - 2TrakaiFull TimeFT

Zalgiris - Trakai

Zalgiris played Trakai at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Differdange-Rosport14:00

Differdange - Rosport

Differdange are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fola Esch-Etzella14:00

Fola Esch - Etzella

Fola Esch are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Hamm Benfica-Hostert14:00

Hamm Benfica - Hostert

Hamm Benfica are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mondorf-les-Bains-Rumelange14:00

Mondorf-les-Bains - Rumelange

Mondorf-les-Bains are playing Rumelange at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Petange-Jeunesse Esch14:00

Petange - Jeunesse Esch

Petange are playing Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

UNA Strassen-FC Racing Union14:00

UNA Strassen - FC Racing Union

UNA Strassen are playing FC Racing Union at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mosta1 - 0Sliema Wanderers FC7'

Mosta - Sliema Wanderers FC

Mosta are playing Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Mosta is winning 1-0.

Hibernians FC-Hamrun Spartans15:15

Hibernians FC - Hamrun Spartans

Hibernians FC are playing Hamrun Spartans at the Premier Division of Malta on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Qrendi-Pembroke Athleta13:00

Qrendi - Pembroke Athleta

Qrendi are playing Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Naxxar Lions-Sirens15:15

Naxxar Lions - Sirens

Naxxar Lions are playing Sirens at the Division 1 of Malta on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Petrocub0 - 0Sfintul Gheorghe5'

Petrocub - Sfintul Gheorghe

Petrocub are playing Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sherif-Milsami14:00

Sherif - Milsami

Sherif are playing Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ajax W2 - 0Barendrecht W34'

Ajax W - Barendrecht W

Ajax W are playing Barendrecht W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Ajax W is winning 2-0.

Lillestrom W0 - 0Klepp W5'

Lillestrom W - Klepp W

Lillestrom W are playing Klepp W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kolbotn W-Grand Bodo W15:00

Kolbotn W - Grand Bodo W

Kolbotn W are playing Grand Bodo W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Warta Poznan1 - 1Chrobry GlogowHalf TimeHT

Warta Poznan - Chrobry Glogow

Warta Poznan are playing Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Escola Varsovia U-19-Gornik Zabrze U-1913:00

Escola Varsovia U-19 - Gornik Zabrze U-19

Escola Varsovia U-19 are playing Gornik Zabrze U-19 at the Central Youth League of Poland on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Varzim2 - 1Porto-2Full TimeFT

Varzim - Porto-2

Varzim played Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Varzim won 2-1.

Belasica Strumica1 - 0Pobeda34'

Belasica Strumica - Pobeda

Belasica Strumica are playing Pobeda at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Belasica Strumica is winning 1-0.

Makedonija0 - 0Academy Pandev29'

Makedonija - Academy Pandev

Makedonija are playing Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Renova Dzepciste0 - 1Rabotnicki34'

Renova Dzepciste - Rabotnicki

Renova Dzepciste are playing Rabotnicki at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Rabotnicki is winning 0-1.

Shkupi0 - 0Sileks34'

Shkupi - Sileks

Shkupi are playing Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vardar0 - 0Shkendija34'

Vardar - Shkendija

Vardar are playing Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Farul Constanta3 - 1ArgesFull TimeFT

Farul Constanta - Arges

Farul Constanta played Arges at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Farul Constanta won 3-1.

Daco-Getica1 - 2Petrolul 52Full TimeFT

Daco-Getica - Petrolul 52

Daco-Getica played Petrolul 52 at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Petrolul 52 won 1-2.

Chertanovo-2-Dolgiye Prudy16:00

Chertanovo-2 - Dolgiye Prudy

Chertanovo-2 are playing Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ufa-21 - 1ChelyabinskFull TimeFT

Ufa-2 - Chelyabinsk

Ufa-2 played Chelyabinsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit Izhevsk1 - 1Volga UlyanovskFull TimeFT

Zenit Izhevsk - Volga Ulyanovsk

Zenit Izhevsk played Volga Ulyanovsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Neftekhimik2 - 0Lada47'

Neftekhimik - Lada

Neftekhimik are playing Lada at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Neftekhimik is winning 2-0.

Zvezda Perm1 - 0Ural-250'

Zvezda Perm - Ural-2

Zvezda Perm are playing Ural-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Zvezda Perm is winning 1-0.

KAMAZ0 - 0Syzran7'

KAMAZ - Syzran

KAMAZ are playing Syzran at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Khimik Novomoskovsk1 - 0Khimki-2Full TimeFT

Khimik Novomoskovsk - Khimki-2

Khimik Novomoskovsk played Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Khimik Novomoskovsk won 1-0.

Dinamo Stavropol3 - 1Spartak NalchikFull TimeFT

Dinamo Stavropol - Spartak Nalchik

Dinamo Stavropol played Spartak Nalchik at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo Stavropol won 3-1.

Legion Dynamo2 - 0FK Krasnodar-3Full TimeFT

Legion Dynamo - FK Krasnodar-3

Legion Dynamo played FK Krasnodar-3 at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Legion Dynamo won 2-0.

Mashuk-KMV2 - 2Volgar-AstrakhanHalf TimeHT

Mashuk-KMV - Volgar-Astrakhan

Mashuk-KMV are playing Volgar-Astrakhan at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and the score is 2 - 2.

SKA Rostov0 - 0Biolog-Novokub.48'

SKA Rostov - Biolog-Novokub.

SKA Rostov are playing Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Druzhba Maykop0 - 0Chernomorets3'

Druzhba Maykop - Chernomorets

Druzhba Maykop are playing Chernomorets at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Spartak Vladikavkaz0 - 0Urozhay5'

Spartak Vladikavkaz - Urozhay

Spartak Vladikavkaz are playing Urozhay at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FC Chayka-Angusht15:00

FC Chayka - Angusht

FC Chayka are playing Angusht at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Zilina-21 - 1Slavoj TrebisovFull TimeFT

Zilina-2 - Slavoj Trebisov

Zilina-2 played Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on October 21. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tabor Sezana3 - 3DravaFull TimeFT

Tabor Sezana - Drava

Tabor Sezana played Drava at the 2. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Ponferradina0 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Ponferradina - Las Palmas-2

Ponferradina played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celta-21 - 1Real Madrid-2Full TimeFT

Celta-2 - Real Madrid-2

Celta-2 played Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fuenlabrada2 - 0Atletico Madrid-2Full TimeFT

Fuenlabrada - Atletico Madrid-2

Fuenlabrada played Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Fuenlabrada won 2-0.

Internacional FC0 - 0Unionstas de SalamancaFull TimeFT

Internacional FC - Unionstas de Salamanca

Internacional FC played Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union Adarve3 - 2NavalcarneroFull TimeFT

Union Adarve - Navalcarnero

Union Adarve played Navalcarnero at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Union Adarve won 3-2.

Burgos-Pontevedra15:00

Burgos - Pontevedra

Burgos are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Deportivo-2-SS Reyes15:00

Deportivo-2 - SS Reyes

Deportivo-2 are playing SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Salmantino-Bouzas15:00

Salmantino - Bouzas

Salmantino are playing Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Guijuelo-Coruxo16:00

Guijuelo - Coruxo

Guijuelo are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sporting Gijon-23 - 1Racing SantanderFull TimeFT

Sporting Gijon-2 - Racing Santander

Sporting Gijon-2 played Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sporting Gijon-2 won 3-1.

Tudelano-Real Sociedad-214:30

Tudelano - Real Sociedad-2

Tudelano are playing Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Calahorra-Izarra15:00

Calahorra - Izarra

Calahorra are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Langreo-Durango15:00

Langreo - Durango

Langreo are playing Durango at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Real Union-Arenas de Getxo15:00

Real Union - Arenas de Getxo

Real Union are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Torrelavega-UD Logrones15:00

Torrelavega - UD Logrones

Torrelavega are playing UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico Baleares2 - 1Ontinyent CFFull TimeFT

Atletico Baleares - Ontinyent CF

Atletico Baleares played Ontinyent CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atletico Baleares won 2-1.

Conquense1 - 1Espanyol-2Full TimeFT

Conquense - Espanyol-2

Conquense played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Peralada1 - 2EbroFull TimeFT

Peralada - Ebro

Peralada played Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Ebro won 1-2.

Alcoyano-Levante-215:00

Alcoyano - Levante-2

Alcoyano are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Castellon-Valencia-215:00

Castellon - Valencia-2

Castellon are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ejea-Cornella15:00

Ejea - Cornella

Ejea are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sabadell-Teruel15:00

Sabadell - Teruel

Sabadell are playing Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Olot-Lleida Esportiu15:30

Olot - Lleida Esportiu

Olot are playing Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Hercules-Badalona17:00

Hercules - Badalona

Hercules are playing Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-20 - 1FC CartagenaFull TimeFT

Sevilla-2 - FC Cartagena

Sevilla-2 played FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. FC Cartagena won 0-1.

Malaga-20 - 0JumillaFull TimeFT

Malaga-2 - Jumilla

Malaga-2 played Jumilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Melilla2 - 2UCAM MurciaFull TimeFT

Melilla - UCAM Murcia

Melilla played UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

UD Ibiza4 - 0MarbellaFull TimeFT

UD Ibiza - Marbella

UD Ibiza played Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. UD Ibiza won 4-0.

El Ejido-San Fernando15:00

El Ejido - San Fernando

El Ejido are playing San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Badajoz-Linense16:00

Badajoz - Linense

Badajoz are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Murcia-Talavera CF16:00

Murcia - Talavera CF

Murcia are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Villanovense-Granada-216:00

Villanovense - Granada-2

Villanovense are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Sanluqueno-CD Don Benito16:30

Atletico Sanluqueno - CD Don Benito

Atletico Sanluqueno are playing CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Recreativo Huelva-Almeria-216:30

Recreativo Huelva - Almeria-2

Recreativo Huelva are playing Almeria-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Betis W0 - 0Athletic WFull TimeFT

Betis W - Athletic W

Betis W played Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Espanyol W1 - 1Tenerife WFull TimeFT

Espanyol W - Tenerife W

Espanyol W played Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Logrono W1 - 2Malaga WFull TimeFT

Logrono W - Malaga W

Logrono W played Malaga W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Malaga W won 1-2.

Real Sociedad W1 - 2Levante WFull TimeFT

Real Sociedad W - Levante W

Real Sociedad W played Levante W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levante W won 1-2.

Sporting de Huelva W1 - 3Barcelona WFull TimeFT

Sporting de Huelva W - Barcelona W

Sporting de Huelva W played Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Barcelona W won 1-3.

Atletico Madrid W-Madrid W16:00

Atletico Madrid W - Madrid W

Atletico Madrid W are playing Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Compostela-UD Ourense10:00

Compostela - UD Ourense

Compostela are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Ourense CF2 - 2LarachaFull TimeFT

Ourense CF - Laracha

Ourense CF played Laracha at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Polvorin1 - 0ArenteiroFull TimeFT

Polvorin - Arenteiro

Polvorin played Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Polvorin won 1-0.

Silva SD0 - 2BarcoFull TimeFT

Silva SD - Barco

Silva SD played Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Barco won 0-2.

Alondras-Boiro15:00

Alondras - Boiro

Alondras are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Bergantinos-Ribadumia15:30

Bergantinos - Ribadumia

Bergantinos are playing Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Celtiga-Choco15:30

Celtiga - Choco

Celtiga are playing Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Paiosaco-Porrino Industrial15:30

Paiosaco - Porrino Industrial

Paiosaco are playing Porrino Industrial at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Somozas-Villalbes RC15:30

Somozas - Villalbes RC

Somozas are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Arosa-Ferrol16:00

Arosa - Ferrol

Arosa are playing Ferrol at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Condal-Praviano10:00

Condal - Praviano

Condal are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Real Aviles-Tuilla10:00

Real Aviles - Tuilla

Real Aviles are playing Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Universidad Oviedo1 - 1San ClaudioFull TimeFT

Universidad Oviedo - San Claudio

Universidad Oviedo played San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Madalena-Colunga14:45

La Madalena - Colunga

La Madalena are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Llanera-Mosconia14:45

Llanera - Mosconia

Llanera are playing Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Llanes-Siero14:45

Llanes - Siero

Llanes are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Gijon Industrial-Covadonga15:00

Gijon Industrial - Covadonga

Gijon Industrial are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

LEntregu-Caudal15:00

LEntregu - Caudal

LEntregu are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Revilla-Rinconeda Polanco09:45

Revilla - Rinconeda Polanco

Revilla are playing Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 09:45 UTC.

Siete Villas0 - 2SolaresFull TimeFT

Siete Villas - Solares

Siete Villas played Solares at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 09:45 UTC. Solares won 0-2.

Racing Santander-2-Laredo14:30

Racing Santander-2 - Laredo

Racing Santander-2 are playing Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Torina-Vimenor14:45

Torina - Vimenor

Torina are playing Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Velarde-Atletico Albericia15:00

Velarde - Atletico Albericia

Velarde are playing Atletico Albericia at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Textil Escudo-Barreda15:30

Textil Escudo - Barreda

Textil Escudo are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Santurtzi2 - 2BasconiaFull TimeFT

Santurtzi - Basconia

Santurtzi played Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alaves-23 - 1DeustoFull TimeFT

Alaves-2 - Deusto

Alaves-2 played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Alaves-2 won 3-1.

Sodupe-Ordizia16:15

Sodupe - Ordizia

Sodupe are playing Ordizia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:15 UTC.

CE Europa1 - 1GramaFull TimeFT

CE Europa - Grama

CE Europa played Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Castelldefels-Santfeliuenc10:00

Castelldefels - Santfeliuenc

Castelldefels are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Cerdanyola del Valles2 - 0SantsFull TimeFT

Cerdanyola del Valles - Sants

Cerdanyola del Valles played Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 2-0.

Horta1 - 1AscoFull TimeFT

Horta - Asco

Horta played Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Martinenc1 - 2GranollersFull TimeFT

Martinenc - Granollers

Martinenc played Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Granollers won 1-2.

Prat2 - 0TerrassaFull TimeFT

Prat - Terrassa

Prat played Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Prat won 2-0.

Santboia0 - 5Reus Deportiu-2Full TimeFT

Santboia - Reus Deportiu-2

Santboia played Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Reus Deportiu-2 won 0-5.

Vilafranca1 - 0HospitaletFull TimeFT

Vilafranca - Hospitalet

Vilafranca played Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Vilafranca won 1-0.

Figueres-Llagostera15:00

Figueres - Llagostera

Figueres are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sant Andreu-Pobla Mafumet16:00

Sant Andreu - Pobla Mafumet

Sant Andreu are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Paterna-Rayo Ibense10:00

Paterna - Rayo Ibense

Paterna are playing Rayo Ibense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Novelda-Eldense15:00

Novelda - Eldense

Novelda are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Silla-La Nucia15:00

Silla - La Nucia

Silla are playing La Nucia at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Crevillente-Olimpic de Xativa15:30

Crevillente - Olimpic de Xativa

Crevillente are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Saguntino-Orihuela CF15:30

Saguntino - Orihuela CF

Saguntino are playing Orihuela CF at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

La NuciaSillaPostponedPst

La Nucia - Silla

La Nucia are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

Roda FC-Torre Levante16:00

Roda FC - Torre Levante

Roda FC are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Alcala-Trival Valderas09:30

Alcala - Trival Valderas

Alcala are playing Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Alcorcon-20 - 1Leganes-2Full TimeFT

Alcorcon-2 - Leganes-2

Alcorcon-2 played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Leganes-2 won 0-1.

Parla0 - 1San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Parla - San Fernardo de Henares

Parla played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. San Fernardo de Henares won 0-1.

Tres Cantos1 - 1CarabanchelFull TimeFT

Tres Cantos - Carabanchel

Tres Cantos played Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vicalvaro2 - 0Pozuelo AlarconFull TimeFT

Vicalvaro - Pozuelo Alarcon

Vicalvaro played Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Vicalvaro won 2-0.

Villaverde Boetticher4 - 0MostolesFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Mostoles

Villaverde Boetticher played Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Villaverde Boetticher won 4-0.

Alcobendas Sport-Getafe-210:00

Alcobendas Sport - Getafe-2

Alcobendas Sport are playing Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Canillas-Atletico de Pinto10:00

Canillas - Atletico de Pinto

Canillas are playing Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

San Agustin de Guadalix-Rayo Vallecano-210:00

San Agustin de Guadalix - Rayo Vallecano-2

San Agustin de Guadalix are playing Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Santa Ana0 - 1Las RozasFull TimeFT

Santa Ana - Las Rozas

Santa Ana played Las Rozas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Las Rozas won 0-1.

Bupolsa-La Granja14:15

Bupolsa - La Granja

Bupolsa are playing La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Briviesca-Sporting Uxama14:30

Briviesca - Sporting Uxama

Briviesca are playing Sporting Uxama at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Atletico Tordesillas-Almazan15:00

Atletico Tordesillas - Almazan

Atletico Tordesillas are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Cristo Atletico-Cultural Leonesa-215:00

Cristo Atletico - Cultural Leonesa-2

Cristo Atletico are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Gimnastica Segoviana-Atletico Astorga15:00

Gimnastica Segoviana - Atletico Astorga

Gimnastica Segoviana are playing Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

La Baneza-Cultural Cebrerena15:00

La Baneza - Cultural Cebrerena

La Baneza are playing Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Zamora-Arandina15:30

Zamora - Arandina

Zamora are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Mancha Real-Loja10:00

Mancha Real - Loja

Mancha Real are playing Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Velez CF0 - 1RinconFull TimeFT

Velez CF - Rincon

Velez CF played Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Rincon won 0-1.

Alhaurino6 - 0Huetor VegaFull TimeFT

Alhaurino - Huetor Vega

Alhaurino played Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Alhaurino won 6-0.

Polideportivo Almeria-Antequera11:15

Polideportivo Almeria - Antequera

Polideportivo Almeria are playing Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 11:15 UTC.

Martos-Guadix15:00

Martos - Guadix

Martos are playing Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

El Palo-Alhaurin16:00

El Palo - Alhaurin

El Palo are playing Alhaurin at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Huetor Tajar-Linares Deportivo16:00

Huetor Tajar - Linares Deportivo

Huetor Tajar are playing Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Motril-Juventud Torremolinos16:00

Motril - Juventud Torremolinos

Motril are playing Juventud Torremolinos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Torreperogil-UD San Pedro16:00

Torreperogil - UD San Pedro

Torreperogil are playing UD San Pedro at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de Torredonjimeno-Real Jaen17:00

Ciudad de Torredonjimeno - Real Jaen

Ciudad de Torredonjimeno are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Cabecense-Coria CF09:30

Cabecense - Coria CF

Cabecense are playing Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Gerena-Xerez09:30

Gerena - Xerez

Gerena are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Arcos-Puente Genil10:00

Arcos - Puente Genil

Arcos are playing Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Guadalcacin2 - 3AlgecirasFull TimeFT

Guadalcacin - Algeciras

Guadalcacin played Algeciras at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Algeciras won 2-3.

Lebrijana-Ciudad de Lucena10:00

Lebrijana - Ciudad de Lucena

Lebrijana are playing Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Sevilla-31 - 0Atletico EspelenoFull TimeFT

Sevilla-3 - Atletico Espeleno

Sevilla-3 played Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sevilla-3 won 1-0.

Utrera5 - 0ConilFull TimeFT

Utrera - Conil

Utrera played Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Utrera won 5-0.

Ecija-Cadiz-215:00

Ecija - Cadiz-2

Ecija are playing Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Los Barrios-Ceuta15:30

Los Barrios - Ceuta

Los Barrios are playing Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

San Roque De Lepe-Betis-216:00

San Roque De Lepe - Betis-2

San Roque De Lepe are playing Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez Deportivo-Cordoba-217:00

Xerez Deportivo - Cordoba-2

Xerez Deportivo are playing Cordoba-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

San Rafael-Binissalem10:00

San Rafael - Binissalem

San Rafael are playing Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Constancia-Pena Deportivo10:30

Constancia - Pena Deportivo

Constancia are playing Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Formentera-Santa Catalina10:30

Formentera - Santa Catalina

Formentera are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Atletico Tacoronte0 - 2Villa de Santa BrigidaFull TimeFT

Atletico Tacoronte - Villa de Santa Brigida

Atletico Tacoronte played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Villa de Santa Brigida won 0-2.

CD Marino4 - 0La CuadraFull TimeFT

CD Marino - La Cuadra

CD Marino played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. CD Marino won 4-0.

Lanzarote-Buzanada11:00

Lanzarote - Buzanada

Lanzarote are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Las Zocas2 - 0UD San FernandoFull TimeFT

Las Zocas - UD San Fernando

Las Zocas played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Las Zocas won 2-0.

Mensajero-Union Sur Yaiza11:00

Mensajero - Union Sur Yaiza

Mensajero are playing Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

El Cotillo0 - 0Santa Ursula45 +1'

El Cotillo - Santa Ursula

El Cotillo are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Murcia-2-Mar Menor14:00

Murcia-2 - Mar Menor

Murcia-2 are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cartagena-2-Espinardo14:45

Cartagena-2 - Espinardo

Cartagena-2 are playing Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Aguilas-EDMF Churra15:00

Aguilas - EDMF Churra

Aguilas are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ciudad de Murcia-Lorca15:00

Ciudad de Murcia - Lorca

Ciudad de Murcia are playing Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Muleno-Cieza15:30

Muleno - Cieza

Muleno are playing Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Algar-Minerva16:00

Algar - Minerva

Algar are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Pulpileno-Olimpico Totana16:00

Atletico Pulpileno - Olimpico Totana

Atletico Pulpileno are playing Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Lorca Deportiva-Yeclano16:00

Lorca Deportiva - Yeclano

Lorca Deportiva are playing Yeclano at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Los Garres-UCAM Murcia-216:00

Los Garres - UCAM Murcia-2

Los Garres are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Mazarron-La Union16:00

Mazarron - La Union

Mazarron are playing La Union at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Calamonte-Jerez10:00

Calamonte - Jerez

Calamonte are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Montijo1 - 0AzuagaFull TimeFT

Montijo - Azuaga

Montijo played Azuaga at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Montijo won 1-0.

Olivenza0 - 3CacerenoFull TimeFT

Olivenza - Cacereno

Olivenza played Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cacereno won 0-3.

Extremadura-2-Llerenense14:30

Extremadura-2 - Llerenense

Extremadura-2 are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Merida AD-Valdivia15:00

Merida AD - Valdivia

Merida AD are playing Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Pueblonuevo-Castuera15:00

Pueblonuevo - Castuera

Pueblonuevo are playing Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

CD Coria-Plasencia15:30

CD Coria - Plasencia

CD Coria are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Aceuchal-Moralo16:00

Aceuchal - Moralo

Aceuchal are playing Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

RCP Valverdeno-Arroyo16:00

RCP Valverdeno - Arroyo

RCP Valverdeno are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Valdelacalzada-Diocesano16:00

Valdelacalzada - Diocesano

Valdelacalzada are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Beti Kozkor-Corellano14:00

Beti Kozkor - Corellano

Beti Kozkor are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cantolagua-Ardoi14:30

Cantolagua - Ardoi

Cantolagua are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Cirbonero-Osasuna-215:00

Cirbonero - Osasuna-2

Cirbonero are playing Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Mutilvera-Avance Ezcabarte15:00

Mutilvera - Avance Ezcabarte

Mutilvera are playing Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Berceo2 - 1Logrones-2Full TimeFT

Berceo - Logrones-2

Berceo played Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Berceo won 2-1.

Anguiano-CD Alfaro14:30

Anguiano - CD Alfaro

Anguiano are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

La Calzada-Arnedo15:00

La Calzada - Arnedo

La Calzada are playing Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Pradejon-Calasancio15:00

Pradejon - Calasancio

Pradejon are playing Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

River Ebro-Haro15:00

River Ebro - Haro

River Ebro are playing Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

SD Logrones-Naxara15:00

SD Logrones - Naxara

SD Logrones are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Vianes-Varea15:00

Vianes - Varea

Vianes are playing Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Autol-Oyonesa15:15

Autol - Oyonesa

Autol are playing Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

San Juan de Mozarrifar1 - 1La AlmuniaFull TimeFT

San Juan de Mozarrifar - La Almunia

San Juan de Mozarrifar played La Almunia at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zaragoza-2-Almudevar09:30

Zaragoza-2 - Almudevar

Zaragoza-2 are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Sabinanigo-Tarazona10:00

Sabinanigo - Tarazona

Sabinanigo are playing Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

San Lorenzo UD-Robres10:00

San Lorenzo UD - Robres

San Lorenzo UD are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Atletico Monzon-Belchite14:30

Atletico Monzon - Belchite

Atletico Monzon are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Borja-Casetas14:30

Borja - Casetas

Borja are playing Casetas at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Brea-Binefar14:30

Brea - Binefar

Brea are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Villanueva CF-Illueca14:30

Villanueva CF - Illueca

Villanueva CF are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Tamarite-Calamocha15:00

Tamarite - Calamocha

Tamarite are playing Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Utebo-Sarinena15:00

Utebo - Sarinena

Utebo are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

AlmudevarZaragoza-2PostponedPst

Almudevar - Zaragoza-2

Almudevar are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21.

Azuqueca-Almagro FC10:00

Azuqueca - Almagro FC

Azuqueca are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

FC Guadalajara-Tomelloso14:00

FC Guadalajara - Tomelloso

FC Guadalajara are playing Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Atletico Ibanes-Marchamalo15:00

Atletico Ibanes - Marchamalo

Atletico Ibanes are playing Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

La Roda-La Solana15:00

La Roda - La Solana

La Roda are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Madridejos-Mora15:30

Madridejos - Mora

Madridejos are playing Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del Rey-Tarancon15:30

Quintanar del Rey - Tarancon

Quintanar del Rey are playing Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Villarrobledo CP-Toledo16:00

Villarrobledo CP - Toledo

Villarrobledo CP are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Villarrubia-Calvo Sotelo16:00

Villarrubia - Calvo Sotelo

Villarrubia are playing Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vittsjo W0 - 0Eskilstuna United W5'

Vittsjo W - Eskilstuna United W

Vittsjo W are playing Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Skelleftea1 - 2KarlslundsHalf TimeHT

Skelleftea - Karlslunds

Skelleftea are playing Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Karlslunds is winning 1-2.

Syrianska0 - 0Akropolis3'

Syrianska - Akropolis

Syrianska are playing Akropolis at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AFC Linkoping0 - 0Enskede45 +1'

AFC Linkoping - Enskede

AFC Linkoping are playing Enskede at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Haninge0 - 0VarmbolsHalf TimeHT

Haninge - Varmbols

Haninge are playing Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Huddinge1 - 1Nora48'

Huddinge - Nora

Huddinge are playing Nora at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Motala0 - 1Sylvia45 +1'

Motala - Sylvia

Motala are playing Sylvia at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Sylvia is winning 0-1.

Newroz1 - 0Aspudden-TellusHalf TimeHT

Newroz - Aspudden-Tellus

Newroz are playing Aspudden-Tellus at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Newroz is winning 1-0.

Sleipner1 - 0Eskilstuna City48'

Sleipner - Eskilstuna City

Sleipner are playing Eskilstuna City at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Sleipner is winning 1-0.

Sodertalje0 - 0Varmdo45 +1'

Sodertalje - Varmdo

Sodertalje are playing Varmdo at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Halmia0 - 0Olympic BK45 +1'

Halmia - Olympic BK

Halmia are playing Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hittarp0 - 0IFK Malmo47'

Hittarp - IFK Malmo

Hittarp are playing IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Hogaborg0 - 4Vinbergs45 +1'

Hogaborg - Vinbergs

Hogaborg are playing Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Vinbergs is winning 0-4.

Lindome1 - 0Assyriska BK48'

Lindome - Assyriska BK

Lindome are playing Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Lindome is winning 1-0.

Rosengard3 - 0Prespa Birlik47'

Rosengard - Prespa Birlik

Rosengard are playing Prespa Birlik at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Rosengard is winning 3-0.

Ullared2 - 2Savedalen48'

Ullared - Savedalen

Ullared are playing Savedalen at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Varbergs GIF1 - 1Kvarnby48'

Varbergs GIF - Kvarnby

Varbergs GIF are playing Kvarnby at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Asarum0 - 0IFK Hassleholm45 +1'

Asarum - IFK Hassleholm

Asarum are playing IFK Hassleholm at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Assyriska Turabdin3 - 0Nassjo48'

Assyriska Turabdin - Nassjo

Assyriska Turabdin are playing Nassjo at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Assyriska Turabdin is winning 3-0.

Berga2 - 0Dalstorps45 +1'

Berga - Dalstorps

Berga are playing Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Berga is winning 2-0.

Hassleholms IF2 - 0Rappe48'

Hassleholms IF - Rappe

Hassleholms IF are playing Rappe at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Hassleholms IF is winning 2-0.

Nosaby0 - 0Osterlen45 +1'

Nosaby - Osterlen

Nosaby are playing Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Raslatts3 - 0Lindsdal47'

Raslatts - Lindsdal

Raslatts are playing Lindsdal at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Raslatts is winning 3-0.

Solvesborg0 - 0Bromolla45 +1'

Solvesborg - Bromolla

Solvesborg are playing Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wil1 - 0Chiasso35'

Wil - Chiasso

Wil are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Wil is winning 1-0.

Munsingen1 - 1Koniz49'

Munsingen - Koniz

Munsingen are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Duzcespor1 - 0Yeni OrdusporFull TimeFT

Duzcespor - Yeni Orduspor

Duzcespor played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Duzcespor won 1-0.

Adiyamanspor1 - 2CatalcasporFull TimeFT

Adiyamanspor - Catalcaspor

Adiyamanspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Catalcaspor won 1-2.

Belediye Vanspor0 - 0OfsporFull TimeFT

Belediye Vanspor - Ofspor

Belediye Vanspor played Ofspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Elaziz Belediyespor2 - 0PazarsporFull TimeFT

Elaziz Belediyespor - Pazarspor

Elaziz Belediyespor played Pazarspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Elaziz Belediyespor won 2-0.

Alibeykoyspor0 - 2Yeni AltindagHalf TimeHT

Alibeykoyspor - Yeni Altindag

Alibeykoyspor are playing Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Yeni Altindag is winning 0-2.

Erokspor1 - 0KirsehirsporHalf TimeHT

Erokspor - Kirsehirspor

Erokspor are playing Kirsehirspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Erokspor is winning 1-0.

Karsiyaka-Osmaniyespor12:00

Karsiyaka - Osmaniyespor

Karsiyaka are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Kemerspor0 - 0Kizilcabolukspor48'

Kemerspor - Kizilcabolukspor

Kemerspor are playing Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Sultanbeyli0 - 1Bergama Belediye46'

Sultanbeyli - Bergama Belediye

Sultanbeyli are playing Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Bergama Belediye is winning 0-1.

Artvin Hopaspor5 - 1GebzesporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Gebzespor

Artvin Hopaspor played Gebzespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Artvin Hopaspor won 5-1.

Erzin Belediyespor0 - 0Sile YildizsporFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Sile Yildizspor

Erzin Belediyespor played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yomraspor2 - 1Batman PetrolsporFull TimeFT

Yomraspor - Batman Petrolspor

Yomraspor played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Yomraspor won 2-1.

Kozan Belediyespor0 - 0Silivrispor90'

Kozan Belediyespor - Silivrispor

Kozan Belediyespor are playing Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Korfez Spor0 - 0ErbaasporHalf TimeHT

Korfez Spor - Erbaaspor

Korfez Spor are playing Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Nazilli Belediyespor0 - 0Ergene Velimespor46'

Nazilli Belediyespor - Ergene Velimespor

Nazilli Belediyespor are playing Ergene Velimespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Tepecik Belediye0 - 1Hekimoglu TrabzonHalf TimeHT

Tepecik Belediye - Hekimoglu Trabzon

Tepecik Belediye are playing Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and Hekimoglu Trabzon is winning 0-1.

Tire 1922-Karakopru Belediyespor14:00

Tire 1922 - Karakopru Belediyespor

Tire 1922 are playing Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

1461 Trabzon2 - 1TurgutlusporFull TimeFT

1461 Trabzon - Turgutluspor

1461 Trabzon played Turgutluspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. 1461 Trabzon won 2-1.

Bayburt IOI1 - 0Serik BelediyesporFull TimeFT

Bayburt IOI - Serik Belediyespor

Bayburt IOI played Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Bayburt IOI won 1-0.

Cizrespor1 - 0DiyarbekirsporFull TimeFT

Cizrespor - Diyarbekirspor

Cizrespor played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Cizrespor won 1-0.

Fatsa Belediyespor2 - 0GolcuksporFull TimeFT

Fatsa Belediyespor - Golcukspor

Fatsa Belediyespor played Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Fatsa Belediyespor won 2-0.

Corum Belediyespor4 - 1Bucaspor74'

Corum Belediyespor - Bucaspor

Corum Belediyespor are playing Bucaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Corum Belediyespor is winning 4-1.

Karacabey Birlikspor2 - 0Payas46'

Karacabey Birlikspor - Payas

Karacabey Birlikspor are playing Payas at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Karacabey Birlikspor is winning 2-0.

Muglaspor1 - 0Halide Edip Adivar47'

Muglaspor - Halide Edip Adivar

Muglaspor are playing Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Muglaspor is winning 1-0.

Kocaelispor-Bacilar Spor16:00

Kocaelispor - Bacilar Spor

Kocaelispor are playing Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tokatspor1 - 0KirklarelisporFull TimeFT

Tokatspor - Kirklarelispor

Tokatspor played Kirklarelispor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Tokatspor won 1-0.

Anadolu Selcuk0 - 2Manisa BBSK79'

Anadolu Selcuk - Manisa BBSK

Anadolu Selcuk are playing Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Manisa BBSK is winning 0-2.

Darica Genclerbirligi0 - 0Bugsas SporHalf TimeHT

Darica Genclerbirligi - Bugsas Spor

Darica Genclerbirligi are playing Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Karagumruk0 - 0EtimesgutHalf TimeHT

Karagumruk - Etimesgut

Karagumruk are playing Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Tuzlaspor0 - 0Sivas BelediyesporHalf TimeHT

Tuzlaspor - Sivas Belediyespor

Tuzlaspor are playing Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Fethiyespor-Kahramanmarasspor16:00

Fethiyespor - Kahramanmarasspor

Fethiyespor are playing Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Menemen Belediyespor-Zonguldak Komurspor16:00

Menemen Belediyespor - Zonguldak Komurspor

Menemen Belediyespor are playing Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sanliurfaspor-Pendikspor16:00

Sanliurfaspor - Pendikspor

Sanliurfaspor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tarsus Idman Yurdu-Bandirmaspor16:00

Tarsus Idman Yurdu - Bandirmaspor

Tarsus Idman Yurdu are playing Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Amed1 - 4GumushanesporFull TimeFT

Amed - Gumushanespor

Amed played Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Gumushanespor won 1-4.

Hacettepe0 - 0Inegolspor76'

Hacettepe - Inegolspor

Hacettepe are playing Inegolspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Keciorengucu2 - 0Bodrumspor74'

Keciorengucu - Bodrumspor

Keciorengucu are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Keciorengucu is winning 2-0.

Nigde Belediyespor1 - 1Bayrampasa74'

Nigde Belediyespor - Bayrampasa

Nigde Belediyespor are playing Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Sariyer0 - 0GaziantepsporHalf TimeHT

Sariyer - Gaziantepspor

Sariyer are playing Gaziantepspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Usakspor1 - 0Ankara Demirspor47'

Usakspor - Ankara Demirspor

Usakspor are playing Ankara Demirspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Usakspor is winning 1-0.

Manisaspor-Eyupspor16:00

Manisaspor - Eyupspor

Manisaspor are playing Eyupspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sakaryaspor-Sancaktepe Belediye16:00

Sakaryaspor - Sancaktepe Belediye

Sakaryaspor are playing Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Samsunspor-Kastamonuspor16:00

Samsunspor - Kastamonuspor

Samsunspor are playing Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Rizespor U-212 - 1Konyaspor U-21Full TimeFT

Rizespor U-21 - Konyaspor U-21

Rizespor U-21 played Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Rizespor U-21 won 2-1.

Alanyaspor U-212 - 2Antalyaspor U-21Full TimeFT

Alanyaspor U-21 - Antalyaspor U-21

Alanyaspor U-21 played Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ankaragucu U-211 - 0Yeni Malatyaspor U-21Full TimeFT

Ankaragucu U-21 - Yeni Malatyaspor U-21

Ankaragucu U-21 played Yeni Malatyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Ankaragucu U-21 won 1-0.

Goztepe U-212 - 2Besiktas U-21Full TimeFT

Goztepe U-21 - Besiktas U-21

Goztepe U-21 played Besiktas U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Istanbulspor U-212 - 0Giresunspor U-21Full TimeFT

Istanbulspor U-21 - Giresunspor U-21

Istanbulspor U-21 played Giresunspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Istanbulspor U-21 won 2-0.

Karabukspor U-21-Altay U-2110:00

Karabukspor U-21 - Altay U-21

Karabukspor U-21 are playing Altay U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Denmark U-17 W2 - 0Czech Republic U-17 W49'

Denmark U-17 W - Czech Republic U-17 W

Denmark U-17 W are playing Czech Republic U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Denmark U-17 W is winning 2-0.

Faroe Islandes U-17 W0 - 1Ukraine U-17 W52'

Faroe Islandes U-17 W - Ukraine U-17 W

Faroe Islandes U-17 W are playing Ukraine U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Ukraine U-17 W is winning 0-1.

Prykarpattya0 - 0Obolon-Brovar3'

Prykarpattya - Obolon-Brovar

Prykarpattya are playing Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Jamshedpur-Atletico de Kolkata14:00

Jamshedpur - Atletico de Kolkata

Jamshedpur are playing Atletico de Kolkata at the ISL of India on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Bahrain SC-Al Shabbab Manama14:30

Bahrain SC - Al Shabbab Manama

Bahrain SC are playing Al Shabbab Manama at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Malkiya-Al Hala Muharraq14:30

Malkiya - Al Hala Muharraq

Malkiya are playing Al Hala Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Budaiya-Muharraq17:00

Budaiya - Muharraq

Budaiya are playing Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Busaiteen-Al-Riffa17:00

Busaiteen - Al-Riffa

Busaiteen are playing Al-Riffa at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Shenzhen FC3 - 1Dalian TranscendenceFull TimeFT

Shenzhen FC - Dalian Transcendence

Shenzhen FC played Dalian Transcendence at the League 1 of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC. Shenzhen FC won 3-1.

Hoi King2 - 6PegasusFull TimeFT

Hoi King - Pegasus

Hoi King played Pegasus at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 06:30 UTC. Pegasus won 2-6.

Kitchee2 - 2Wofoo Tai PoFull TimeFT

Kitchee - Wofoo Tai Po

Kitchee played Wofoo Tai Po at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Khooneh be Khooneh0 - 0Shahin Bushehr58'

Khooneh be Khooneh - Shahin Bushehr

Khooneh be Khooneh are playing Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Mes Rafsanjan1 - 1Oxin Alborz73'

Mes Rafsanjan - Oxin Alborz

Mes Rafsanjan are playing Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Qashqai1 - 1Gol Gohar58'

Qashqai - Gol Gohar

Qashqai are playing Gol Gohar at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Montedio Yamagata2 - 2Avispa FukuokaFull TimeFT

Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka

Montedio Yamagata played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kamatamare Sanuki0 - 0Renofa YamaguchiFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Renofa Yamaguchi

Kamatamare Sanuki played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matsumoto Yamaga FC0 - 0GifuFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - Gifu

Matsumoto Yamaga FC played Gifu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mito Hollyhock3 - 2Roasso KumamotoFull TimeFT

Mito Hollyhock - Roasso Kumamoto

Mito Hollyhock played Roasso Kumamoto at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Mito Hollyhock won 3-2.

Tochigi SC2 - 2Ventforet KofuFull TimeFT

Tochigi SC - Ventforet Kofu

Tochigi SC played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tokyo Verdy2 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Tokyo Verdy - Tokushima Vortis

Tokyo Verdy played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Tokyo Verdy won 2-1.

Yokohama FC1 - 1Omiya ArdijaFull TimeFT

Yokohama FC - Omiya Ardija

Yokohama FC played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JEF United Ichihara2 - 4Oita TrinitaFull TimeFT

JEF United Ichihara - Oita Trinita

JEF United Ichihara played Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Oita Trinita won 2-4.

Fagiano Okayama1 - 0Machida ZelviaFull TimeFT

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama played Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC. Fagiano Okayama won 1-0.

Al-Faysali-Al Sareeh14:00

Al-Faysali - Al Sareeh

Al-Faysali are playing Al Sareeh at the League 1 of Jordan on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Jazeera J.-Al-Ramtha16:30

Al Jazeera J. - Al-Ramtha

Al Jazeera J. are playing Al-Ramtha at the League 1 of Jordan on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Kairat0 - 0TobolFull TimeFT

Kairat - Tobol

Kairat played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kyzyl-Zhar1 - 1ZhetysuFull TimeFT

Kyzyl-Zhar - Zhetysu

Kyzyl-Zhar played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shakhter Karaganda0 - 1AktobeFull TimeFT

Shakhter Karaganda - Aktobe

Shakhter Karaganda played Aktobe at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Aktobe won 0-1.

Atyrau2 - 1AkzhayikFull TimeFT

Atyrau - Akzhayik

Atyrau played Akzhayik at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atyrau won 2-1.

Irtish0 - 1KaisarFull TimeFT

Irtish - Kaisar

Irtish played Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Kaisar won 0-1.

Altay Semey3 - 1KaspyiFull TimeFT

Altay Semey - Kaspyi

Altay Semey played Kaspyi at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Altay Semey won 3-1.

Kyran3 - 3OkzhepesFull TimeFT

Kyran - Okzhepes

Kyran played Okzhepes at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Zhetysu-23 - 1BulatFull TimeFT

Zhetysu-2 - Bulat

Zhetysu-2 played Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Zhetysu-2 won 3-1.

Maqtaaral3 - 2BaykonurFull TimeFT

Maqtaaral - Baykonur

Maqtaaral played Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Maqtaaral won 3-2.

Taraz4 - 0Aktobe JasFull TimeFT

Taraz - Aktobe Jas

Taraz played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Taraz won 4-0.

Ansan Greeners3 - 1Bucheon 1995Full TimeFT

Ansan Greeners - Bucheon 1995

Ansan Greeners played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Ansan Greeners won 3-1.

Daejeon Citizen0 - 1Busan I ParkFull TimeFT

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen played Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Busan I Park won 0-1.

Gwangju Sangmu0 - 2Suwon CityFull TimeFT

Gwangju Sangmu - Suwon City

Gwangju Sangmu played Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Suwon City won 0-2.

Seoul E-Land0 - 1AnyangFull TimeFT

Seoul E-Land - Anyang

Seoul E-Land played Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Anyang won 0-1.

Asan Mugunghwa1 - 0SeongnamFull TimeFT

Asan Mugunghwa - Seongnam

Asan Mugunghwa played Seongnam at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Asan Mugunghwa won 1-0.

Al Fehaiheel-Al Quadsia14:45

Al Fehaiheel - Al Quadsia

Al Fehaiheel are playing Al Quadsia at the Premier League of Kuwait on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Al Arabi-Al Jahra17:05

Al Arabi - Al Jahra

Al Arabi are playing Al Jahra at the Premier League of Kuwait on October 21. The match will kick off 17:05 UTC.

Al Akha Al Ahli1 - 1Tadamon Sour Tyre33'

Al Akha Al Ahli - Tadamon Sour Tyre

Al Akha Al Ahli are playing Tadamon Sour Tyre at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Bekaa0 - 0Shabab Sahel Beirut35'

Bekaa - Shabab Sahel Beirut

Bekaa are playing Shabab Sahel Beirut at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Nejmeh-Shabab Al Ghazieh13:00

Al Nejmeh - Shabab Al Ghazieh

Al Nejmeh are playing Shabab Al Ghazieh at the Premier League of Lebanon on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Nejmeh0 - 0Salam Zgharta4'

Al Nejmeh - Salam Zgharta

Al Nejmeh are playing Salam Zgharta at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sabah1 - 0Perak45 +1'

Sabah - Perak

Sabah are playing Perak at the National cup of Malaysia on October 21. The match kicked off 12:15 UTC. It's the first half and Sabah is winning 1-0.

Al Sailiya SC-Al Shahaniya14:25

Al Sailiya SC - Al Shahaniya

Al Sailiya SC are playing Al Shahaniya at the Stars League of Qatar on October 21. The match will kick off 14:25 UTC.

Al Khuraitiat SC-Al Khor SC16:35

Al Khuraitiat SC - Al Khor SC

Al Khuraitiat SC are playing Al Khor SC at the Stars League of Qatar on October 21. The match will kick off 16:35 UTC.

Ajman U-210 - 0Al Sharjah U-214'

Ajman U-21 - Al Sharjah U-21

Ajman U-21 are playing Al Sharjah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Dhafra U-210 - 0Al Wahda U-214'

Al Dhafra U-21 - Al Wahda U-21

Al Dhafra U-21 are playing Al Wahda U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Jazeera U-21-Al Ain U-2113:05

Al Jazeera U-21 - Al Ain U-21

Al Jazeera U-21 are playing Al Ain U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match will kick off 13:05 UTC.

Youssoufia-FAR Rabat15:00

Youssoufia - FAR Rabat

Youssoufia are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

RSB Berkane-HUSA Agadir17:00

RSB Berkane - HUSA Agadir

RSB Berkane are playing HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

WAC Casablanca-MCO Oujda19:00

WAC Casablanca - MCO Oujda

WAC Casablanca are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Chabab Ben Guerir-Widad Temara15:00

Chabab Ben Guerir - Widad Temara

Chabab Ben Guerir are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Raja Beni Mellal-IZK Khemisset15:00

Raja Beni Mellal - IZK Khemisset

Raja Beni Mellal are playing IZK Khemisset at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Metlaoui-Ben Guerdane13:30

Metlaoui - Ben Guerdane

Metlaoui are playing Ben Guerdane at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Sfaxien-Club Africain13:30

Sfaxien - Club Africain

Sfaxien are playing Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Stade Tunis-Kairouanaise13:30

Stade Tunis - Kairouanaise

Stade Tunis are playing Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Grecia-AD Carmelita17:05

Grecia - AD Carmelita

Grecia are playing AD Carmelita at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 17:05 UTC.

Deportivo Saprissa-LD Alajuelense22:00

Deportivo Saprissa - LD Alajuelense

Deportivo Saprissa are playing LD Alajuelense at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Universidad de Costa Rica-CS Cartagines23:00

Universidad de Costa Rica - CS Cartagines

Universidad de Costa Rica are playing CS Cartagines at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Audaz-Alianza21:00

Audaz - Alianza

Audaz are playing Alianza at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

FAS-Sonsonate21:00

FAS - Sonsonate

FAS are playing Sonsonate at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal Limeno-Chalatenango21:00

Municipal Limeno - Chalatenango

Municipal Limeno are playing Chalatenango at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Jocoro-Aguila21:15

Jocoro - Aguila

Jocoro are playing Aguila at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:15 UTC.

Santa Tecla-Pasaquina22:00

Santa Tecla - Pasaquina

Santa Tecla are playing Pasaquina at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo Sanarate-Deportivo Chiantla17:00

Deportivo Sanarate - Deportivo Chiantla

Deportivo Sanarate are playing Deportivo Chiantla at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Municipal-Deportivo Petapa17:00

Municipal - Deportivo Petapa

Municipal are playing Deportivo Petapa at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Antigua GFC-Xelaju18:00

Antigua GFC - Xelaju

Antigua GFC are playing Xelaju at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Malacateco-CSD Comunicaciones18:00

Malacateco - CSD Comunicaciones

Malacateco are playing CSD Comunicaciones at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

CD Olimpia-Juticalpa22:00

CD Olimpia - Juticalpa

CD Olimpia are playing Juticalpa at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Real de Minas-Marathon22:00

Real de Minas - Marathon

Real de Minas are playing Marathon at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Costa del Este-San Francisco FC23:00

Costa del Este - San Francisco FC

Costa del Este are playing San Francisco FC at the LFP, Apertura of Panama on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Defensores Belgrano-Chacarita Juniors17:35

Defensores Belgrano - Chacarita Juniors

Defensores Belgrano are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match will kick off 17:35 UTC.

Gimnasia Jujuy-CA Mitre20:00

Gimnasia Jujuy - CA Mitre

Gimnasia Jujuy are playing CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Gimnasia Mendoza-Sarmiento20:00

Gimnasia Mendoza - Sarmiento

Gimnasia Mendoza are playing Sarmiento at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Colegiales-JJ Urquiza18:30

Colegiales - JJ Urquiza

Colegiales are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Aurora-Bolivar19:00

Aurora - Bolivar

Aurora are playing Bolivar at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Nacional Potosi-Real Potosi19:00

Nacional Potosi - Real Potosi

Nacional Potosi are playing Real Potosi at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

San Jose-Wilstermann21:15

San Jose - Wilstermann

San Jose are playing Wilstermann at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 21:15 UTC.

Sport Boys Warnes-Oriente Petrolero23:30

Sport Boys Warnes - Oriente Petrolero

Sport Boys Warnes are playing Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Academia P-C-Deportivo Tachira20:00

Academia P-C - Deportivo Tachira

Academia P-C are playing Deportivo Tachira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Anzoategui-Deportivo Lara20:00

Anzoategui - Deportivo Lara

Anzoategui are playing Deportivo Lara at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Aragua-Zulia20:00

Aragua - Zulia

Aragua are playing Zulia at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Caracas-Zamora FC20:00

Caracas - Zamora FC

Caracas are playing Zamora FC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Estudiantes de Merida-Atletico Venezuela20:00

Estudiantes de Merida - Atletico Venezuela

Estudiantes de Merida are playing Atletico Venezuela at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Metropolitanos-Monagas SC20:00

Metropolitanos - Monagas SC

Metropolitanos are playing Monagas SC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Mineros-Deportivo La Guaira20:00

Mineros - Deportivo La Guaira

Mineros are playing Deportivo La Guaira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Portuguesa FC-Carabobo20:00

Portuguesa FC - Carabobo

Portuguesa FC are playing Carabobo at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Trujillanos-Estudiantes Caracas20:00

Trujillanos - Estudiantes Caracas

Trujillanos are playing Estudiantes Caracas at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Wellington Phoenix2 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

Wellington Phoenix played Newcastle Jets at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 04:00 UTC. Wellington Phoenix won 2-1.

Brisbane Roar FC1 - 1Central Coast MarinersFull TimeFT

Brisbane Roar FC - Central Coast Mariners

Brisbane Roar FC played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 06:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Perth Glory1 - 1Western SydneyFull TimeFT

Perth Glory - Western Sydney

Perth Glory played Western Sydney at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.