Upcoming Fixtures
Asane-Sogndal13:00Tomorrow

Asane - Sogndal

Asane are playing Sogndal at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Floro-Asane12:00October 28th

Floro - Asane

Floro are playing Asane at the 1. Division of Norway on October 28. The match will kick off 12:00 UTC.

Latest Results
Kongsvinger7 - 2AsaneFull TimeFT13 days ago

Kongsvinger - Asane

Kongsvinger played Asane at the 1. Division of Norway on October 7. The match kicked off 16:00 UTC. Kongsvinger won 7-2.

Asane0 - 2Sandnes UlfFull TimeFT20 days ago

Asane - Sandnes Ulf

Asane played Sandnes Ulf at the 1. Division of Norway on September 30. The match kicked off 14:00 UTC. Sandnes Ulf won 0-2.

Ullensaker Kisa1 - 1AsaneFull TimeFTa month ago

Ullensaker Kisa - Asane

Ullensaker Kisa played Asane at the 1. Division of Norway on September 23. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Asane2 - 0JervFull TimeFTa month ago

Asane - Jerv

Asane played Jerv at the 1. Division of Norway on September 16. The match kicked off 14:00 UTC. Asane won 2-0.

Ham-Kam2 - 1AsaneFull TimeFT2 months ago

Ham-Kam - Asane

Ham-Kam played Asane at the 1. Division of Norway on September 2. The match kicked off 12:00 UTC. Ham-Kam won 2-1.

Asane3 - 1TromsdalenFull TimeFT2 months ago

Asane - Tromsdalen

Asane played Tromsdalen at the 1. Division of Norway on August 26. The match kicked off 16:00 UTC. Asane won 3-1.

Mjondalen1 - 1AsaneFull TimeFT2 months ago

Mjondalen - Asane

Mjondalen played Asane at the 1. Division of Norway on August 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Asane1 - 2Viking FKFull TimeFT2 months ago

Asane - Viking FK

Asane played Viking FK at the 1. Division of Norway on August 12. The match kicked off 16:00 UTC. Viking FK won 1-2.

Aalesund1 - 0AsaneFull TimeFT2 months ago

Aalesund - Asane

Aalesund played Asane at the 1. Division of Norway on August 5. The match kicked off 16:00 UTC. Aalesund won 1-0.

Levanger1 - 2AsaneFull TimeFT3 months ago

Levanger - Asane

Levanger played Asane at the 1. Division of Norway on July 29. The match kicked off 16:00 UTC. Asane won 1-2.

Asane1 - 0NotoddenFull TimeFT3 months ago

Asane - Notodden

Asane played Notodden at the 1. Division of Norway on July 22. The match kicked off 16:00 UTC. Asane won 1-0.

Sandnes Ulf3 - 0AsaneFull TimeFT4 months ago

Sandnes Ulf - Asane

Sandnes Ulf played Asane at the 1. Division of Norway on July 1. The match kicked off 16:00 UTC. Sandnes Ulf won 3-0.

Asane3 - 3LevangerFull TimeFT4 months ago

Asane - Levanger

Asane played Levanger at the 1. Division of Norway on June 24. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Asane1 - 5Ullensaker KisaFull TimeFT4 months ago

Asane - Ullensaker Kisa

Asane played Ullensaker Kisa at the 1. Division of Norway on June 17. The match kicked off 16:00 UTC. Ullensaker Kisa won 1-5.

Asane0 - 2MjondalenFull TimeFT5 months ago

Asane - Mjondalen

Asane played Mjondalen at the 1. Division of Norway on June 3. The match kicked off 16:00 UTC. Mjondalen won 0-2.

Notodden0 - 0AsaneFull TimeFT5 months ago

Notodden - Asane

Notodden played Asane at the 1. Division of Norway on May 27. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Asane3 - 1KongsvingerFull TimeFT5 months ago

Asane - Kongsvinger

Asane played Kongsvinger at the 1. Division of Norway on May 21. The match kicked off 16:00 UTC. Asane won 3-1.

Sogndal1 - 4AsaneFull TimeFT5 months ago

Sogndal - Asane

Sogndal played Asane at the 1. Division of Norway on May 16. The match kicked off 16:00 UTC. Asane won 1-4.

Asane2 - 3AalesundFull TimeFT5 months ago

Asane - Aalesund

Asane played Aalesund at the 1. Division of Norway on May 13. The match kicked off 16:00 UTC. Aalesund won 2-3.

Jerv1 - 1AsaneFull TimeFT5 months ago

Jerv - Asane

Jerv played Asane at the 1. Division of Norway on May 6. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Matchday Live
Chelsea2 - 2Manchester UnitedFull TimeFT

Chelsea - Manchester United

Chelsea played Manchester United at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bournemouth0 - 0SouthamptonFull TimeFT

Bournemouth - Southampton

Bournemouth played Southampton at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cardiff City4 - 2FulhamFull TimeFT

Cardiff City - Fulham

Cardiff City played Fulham at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Cardiff City won 4-2.

Manchester City5 - 0BurnleyFull TimeFT

Manchester City - Burnley

Manchester City played Burnley at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Manchester City won 5-0.

Newcastle United0 - 1BrightonFull TimeFT

Newcastle United - Brighton

Newcastle United played Brighton at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Brighton won 0-1.

West Ham United0 - 1Tottenham HotspurFull TimeFT

West Ham United - Tottenham Hotspur

West Ham United played Tottenham Hotspur at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Tottenham Hotspur won 0-1.

Wolves0 - 2WatfordFull TimeFT

Wolves - Watford

Wolves played Watford at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Watford won 0-2.

Huddersfield0 - 1LiverpoolFull TimeFT

Huddersfield - Liverpool

Huddersfield played Liverpool at the Premier League of England on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Liverpool won 0-1.

Real Madrid1 - 2LevanteFull TimeFT

Real Madrid - Levante

Real Madrid played Levante at the La Liga of Spain on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Levante won 1-2.

Valencia1 - 1LeganesFull TimeFT

Valencia - Leganes

Valencia played Leganes at the La Liga of Spain on October 20. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Villarreal1 - 1Atletico MadridFull TimeFT

Villarreal - Atletico Madrid

Villarreal played Atletico Madrid at the La Liga of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Barcelona4 - 2SevillaFull TimeFT

Barcelona - Sevilla

Barcelona played Sevilla at the La Liga of Spain on October 20. The match kicked off 18:45 UTC. Barcelona won 4-2.

Augsburg0 - 0RB LeipzigFull TimeFT

Augsburg - RB Leipzig

Augsburg played RB Leipzig at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bayer Leverkusen2 - 2HannoverFull TimeFT

Bayer Leverkusen - Hannover

Bayer Leverkusen played Hannover at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Nurnberg1 - 3HoffenheimFull TimeFT

Nurnberg - Hoffenheim

Nurnberg played Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Hoffenheim won 1-3.

Stuttgart0 - 4Borussia DortmundFull TimeFT

Stuttgart - Borussia Dortmund

Stuttgart played Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Borussia Dortmund won 0-4.

Wolfsburg1 - 3Bayern MunichFull TimeFT

Wolfsburg - Bayern Munich

Wolfsburg played Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Bayern Munich won 1-3.

Schalke0 - 2Werder BremenFull TimeFT

Schalke - Werder Bremen

Schalke played Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Werder Bremen won 0-2.

Roma0 - 2SpalFull TimeFT

Roma - Spal

Roma played Spal at the Serie A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Spal won 0-2.

Juventus1 - 1GenoaFull TimeFT

Juventus - Genoa

Juventus played Genoa at the Serie A of Italy on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Udinese0 - 3NapoliFull TimeFT

Udinese - Napoli

Udinese played Napoli at the Serie A of Italy on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Napoli won 0-3.

PSG5 - 0AmiensFull TimeFT

PSG - Amiens

PSG played Amiens at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. PSG won 5-0.

Caen0 - 0GuingampFull TimeFT

Caen - Guingamp

Caen played Guingamp at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dijon1 - 2LilleFull TimeFT

Dijon - Lille

Dijon played Lille at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Lille won 1-2.

Nantes4 - 0ToulouseFull TimeFT

Nantes - Toulouse

Nantes played Toulouse at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Nantes won 4-0.

Reims1 - 1AngersFull TimeFT

Reims - Angers

Reims played Angers at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Strasbourg2 - 1MonacoFull TimeFT

Strasbourg - Monaco

Strasbourg played Monaco at the Ligue 1 of France on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Strasbourg won 2-1.

Excelsior2 - 0VitesseFull TimeFT

Excelsior - Vitesse

Excelsior played Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Excelsior won 2-0.

PSV6 - 0EmmenFull TimeFT

PSV - Emmen

PSV played Emmen at the Eredivisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. PSV won 6-0.

Heerenveen0 - 4AjaxFull TimeFT

Heerenveen - Ajax

Heerenveen played Ajax at the Eredivisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 18:45 UTC. Ajax won 0-4.

Utrecht2 - 1AZFull TimeFT

Utrecht - AZ

Utrecht played AZ at the Eredivisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 18:45 UTC. Utrecht won 2-1.

Celtic4 - 2HibernianFull TimeFT

Celtic - Hibernian

Celtic played Hibernian at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Celtic won 4-2.

Hearts2 - 1AberdeenFull TimeFT

Hearts - Aberdeen

Hearts played Aberdeen at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hearts won 2-1.

Livingston4 - 0DundeeFull TimeFT

Livingston - Dundee

Livingston played Dundee at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Livingston won 4-0.

Motherwell0 - 1St. JohnstoneFull TimeFT

Motherwell - St. Johnstone

Motherwell played St. Johnstone at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. St. Johnstone won 0-1.

St. Mirren1 - 2KilmarnockFull TimeFT

St. Mirren - Kilmarnock

St. Mirren played Kilmarnock at the Premier League of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Kilmarnock won 1-2.

Orenburg0 - 0YeniseyFull TimeFT

Orenburg - Yenisey

Orenburg played Yenisey at the Premier League of Russia on October 20. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ural1 - 1Kr. SovetovFull TimeFT

Ural - Kr. Sovetov

Ural played Kr. Sovetov at the Premier League of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ufa0 - 0RubinFull TimeFT

Ufa - Rubin

Ufa played Rubin at the Premier League of Russia on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hartberg3 - 0RapidFull TimeFT

Hartberg - Rapid

Hartberg played Rapid at the Bundesliga of Austria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Hartberg won 3-0.

LASK Linz1 - 1AltachFull TimeFT

LASK Linz - Altach

LASK Linz played Altach at the Bundesliga of Austria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Salzburg1 - 1InnsbruckFull TimeFT

Salzburg - Innsbruck

Salzburg played Innsbruck at the Bundesliga of Austria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Innsbruck-23 - 0KapfenbergFull TimeFT

Innsbruck-2 - Kapfenberg

Innsbruck-2 played Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Innsbruck-2 won 3-0.

Mouscron0 - 0StandardFull TimeFT

Mouscron - Standard

Mouscron played Standard at the First Division A of Belgium on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Antwerp2 - 1LokerenFull TimeFT

Antwerp - Lokeren

Antwerp played Lokeren at the First Division A of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Antwerp won 2-1.

Kortrijk3 - 1Sint-TruidenFull TimeFT

Kortrijk - Sint-Truiden

Kortrijk played Sint-Truiden at the First Division A of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Kortrijk won 3-1.

Genk2 - 1EupenFull TimeFT

Genk - Eupen

Genk played Eupen at the First Division A of Belgium on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Genk won 2-1.

Slavia Sofia3 - 1Septemvri SofiaFull TimeFT

Slavia Sofia - Septemvri Sofia

Slavia Sofia played Septemvri Sofia at the A PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Slavia Sofia won 3-1.

Botev2 - 1Cherno MoreFull TimeFT

Botev - Cherno More

Botev played Cherno More at the A PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 14:15 UTC. Botev won 2-1.

Ludogorets2 - 1LevskiFull TimeFT

Ludogorets - Levski

Ludogorets played Levski at the A PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Ludogorets won 2-1.

Rudes1 - 4OsijekFull TimeFT

Rudes - Osijek

Rudes played Osijek at the 1 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Osijek won 1-4.

NK Istra 19611 - 4Dinamo ZagrebFull TimeFT

NK Istra 1961 - Dinamo Zagreb

NK Istra 1961 played Dinamo Zagreb at the 1 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 15:30 UTC. Dinamo Zagreb won 1-4.

Olomouc1 - 1ZlinFull TimeFT

Olomouc - Zlin

Olomouc played Zlin at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ostrava1 - 1KarvinaFull TimeFT

Ostrava - Karvina

Ostrava played Karvina at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pribram0 - 6JablonecFull TimeFT

Pribram - Jablonec

Pribram played Jablonec at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Jablonec won 0-6.

Slovacko0 - 2TepliceFull TimeFT

Slovacko - Teplice

Slovacko played Teplice at the First League of Czech Republic on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Teplice won 0-2.

FC Nordsjaelland1 - 4MidtjyllandFull TimeFT

FC Nordsjaelland - Midtjylland

FC Nordsjaelland played Midtjylland at the Superliga of Denmark on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Midtjylland won 1-4.

Blackburn2 - 1LeedsFull TimeFT

Blackburn - Leeds

Blackburn played Leeds at the Championship of England on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Blackburn won 2-1.

Aston Villa1 - 0Swansea CityFull TimeFT

Aston Villa - Swansea City

Aston Villa played Swansea City at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Aston Villa won 1-0.

Brentford0 - 1Bristol CityFull TimeFT

Brentford - Bristol City

Brentford played Bristol City at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bristol City won 0-1.

Hull City1 - 1Preston NEFull TimeFT

Hull City - Preston NE

Hull City played Preston NE at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ipswich Town0 - 2QPRFull TimeFT

Ipswich Town - QPR

Ipswich Town played QPR at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. QPR won 0-2.

Nott. Forest1 - 2Norwich CityFull TimeFT

Nott. Forest - Norwich City

Nott. Forest played Norwich City at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Norwich City won 1-2.

Reading3 - 1MillwallFull TimeFT

Reading - Millwall

Reading played Millwall at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Reading won 3-1.

Rotherham1 - 1BoltonFull TimeFT

Rotherham - Bolton

Rotherham played Bolton at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stoke City0 - 1BirminghamFull TimeFT

Stoke City - Birmingham

Stoke City played Birmingham at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Birmingham won 0-1.

Wigan1 - 0West Bromwich AlbionFull TimeFT

Wigan - West Bromwich Albion

Wigan played West Bromwich Albion at the Championship of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Wigan won 1-0.

Derby County2 - 1Sheffield UtdFull TimeFT

Derby County - Sheffield Utd

Derby County played Sheffield Utd at the Championship of England on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Derby County won 2-1.

Dunston UTS0 - 4GatesheadFull TimeFT

Dunston UTS - Gateshead

Dunston UTS played Gateshead at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Gateshead won 0-4.

Aldershot2 - 0KetteringFull TimeFT

Aldershot - Kettering

Aldershot played Kettering at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Aldershot won 2-0.

Alfreton Town4 - 0St Neots TownFull TimeFT

Alfreton Town - St Neots Town

Alfreton Town played St Neots Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Alfreton Town won 4-0.

Barnet4 - 2Braintree TownFull TimeFT

Barnet - Braintree Town

Barnet played Braintree Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Barnet won 4-2.

Billericay2 - 2Taunton TownFull TimeFT

Billericay - Taunton Town

Billericay played Taunton Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Blyth Spartans0 - 1York CityFull TimeFT

Blyth Spartans - York City

Blyth Spartans played York City at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. York City won 0-1.

Boreham2 - 2Dagenham and RedbridgeFull TimeFT

Boreham - Dagenham and Redbridge

Boreham played Dagenham and Redbridge at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chippenham1 - 1Maidenhead UtdFull TimeFT

Chippenham - Maidenhead Utd

Chippenham played Maidenhead Utd at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chorley3 - 2BarrowFull TimeFT

Chorley - Barrow

Chorley played Barrow at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Chorley won 3-2.

Concord Rangers0 - 1DoverFull TimeFT

Concord Rangers - Dover

Concord Rangers played Dover at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dover won 0-1.

Eastbourne Borough1 - 2Slough TownFull TimeFT

Eastbourne Borough - Slough Town

Eastbourne Borough played Slough Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Slough Town won 1-2.

Eastleigh0 - 1Hampton and RichmondFull TimeFT

Eastleigh - Hampton and Richmond

Eastleigh played Hampton and Richmond at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hampton and Richmond won 0-1.

Ebbsfleet Utd4 - 0WorthingFull TimeFT

Ebbsfleet Utd - Worthing

Ebbsfleet Utd played Worthing at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ebbsfleet Utd won 4-0.

Fylde1 - 3ChesterfieldFull TimeFT

Fylde - Chesterfield

Fylde played Chesterfield at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Chesterfield won 1-3.

Gloucester City0 - 1BromleyFull TimeFT

Gloucester City - Bromley

Gloucester City played Bromley at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bromley won 0-1.

Guiseley3 - 1StourbridgeFull TimeFT

Guiseley - Stourbridge

Guiseley played Stourbridge at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Guiseley won 3-1.

Haringey Borough2 - 1Poole TownFull TimeFT

Haringey Borough - Poole Town

Haringey Borough played Poole Town at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Haringey Borough won 2-1.

Harrogate Town0 - 0WrexhamFull TimeFT

Harrogate Town - Wrexham

Harrogate Town played Wrexham at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hartlepool1 - 0Kidsgrove AthleticFull TimeFT

Hartlepool - Kidsgrove Athletic

Hartlepool played Kidsgrove Athletic at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hartlepool won 1-0.

Hemel1 - 1Oxford CityFull TimeFT

Hemel - Oxford City

Hemel played Oxford City at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hitchin Town1 - 1LeatherheadFull TimeFT

Hitchin Town - Leatherhead

Hitchin Town played Leatherhead at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maidstone Utd2 - 0Leyton OrientFull TimeFT

Maidstone Utd - Leyton Orient

Maidstone Utd played Leyton Orient at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Maidstone Utd won 2-0.

Marine1 - 2Salford CityFull TimeFT

Marine - Salford City

Marine played Salford City at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Salford City won 1-2.

Metropolitan Police1 - 0Havant and WaterloovilleFull TimeFT

Metropolitan Police - Havant and Waterlooville

Metropolitan Police played Havant and Waterlooville at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Metropolitan Police won 1-0.

Southport2 - 1Ashton UnitedFull TimeFT

Southport - Ashton United

Southport played Ashton United at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Southport won 2-1.

Stockport2 - 0AltrinchamFull TimeFT

Stockport - Altrincham

Stockport played Altrincham at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Stockport won 2-0.

Torquay4 - 1Winchester CityFull TimeFT

Torquay - Winchester City

Torquay played Winchester City at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Torquay won 4-1.

Warrington Town2 - 2HalifaxFull TimeFT

Warrington Town - Halifax

Warrington Town played Halifax at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Wealdstone1 - 2Sutton UtdFull TimeFT

Wealdstone - Sutton Utd

Wealdstone played Sutton Utd at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Sutton Utd won 1-2.

Weston-super-Mare1 - 0BathFull TimeFT

Weston-super-Mare - Bath

Weston-super-Mare played Bath at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Weston-super-Mare won 1-0.

Witton Albion0 - 2Solihull MoorsFull TimeFT

Witton Albion - Solihull Moors

Witton Albion played Solihull Moors at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Solihull Moors won 0-2.

Woking1 - 0Welling UnitedFull TimeFT

Woking - Welling United

Woking played Welling United at the FA Cup of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Woking won 1-0.

EIF3 - 2AC OuluFull TimeFT

EIF - AC Oulu

EIF played AC Oulu at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. EIF won 3-2.

HIFK2 - 1KPVFull TimeFT

HIFK - KPV

HIFK played KPV at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. HIFK won 2-1.

Haka5 - 0Klubi 04Full TimeFT

Haka - Klubi 04

Haka played Klubi 04 at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Haka won 5-0.

Jyvaskyla1 - 2KajaaniFull TimeFT

Jyvaskyla - Kajaani

Jyvaskyla played Kajaani at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kajaani won 1-2.

KTP0 - 0JaroFull TimeFT

KTP - Jaro

KTP played Jaro at the Ykkonen of Finland on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Brest3 - 2LorientFull TimeFT

Brest - Lorient

Brest played Lorient at the Ligue 2 of France on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Brest won 3-2.

Arminia Bielefeld2 - 3Greuther FurthFull TimeFT

Arminia Bielefeld - Greuther Furth

Arminia Bielefeld played Greuther Furth at the 2. Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Greuther Furth won 2-3.

Heidenheim3 - 0MagdeburgFull TimeFT

Heidenheim - Magdeburg

Heidenheim played Magdeburg at the 2. Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Heidenheim won 3-0.

Holstein Kiel1 - 1KolnFull TimeFT

Holstein Kiel - Koln

Holstein Kiel played Koln at the 2. Bundesliga of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

1860 Munchen2 - 0Eintracht BraunschweigFull TimeFT

1860 Munchen - Eintracht Braunschweig

1860 Munchen played Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. 1860 Munchen won 2-0.

Fortuna Koln3 - 1EnergieFull TimeFT

Fortuna Koln - Energie

Fortuna Koln played Energie at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Fortuna Koln won 3-1.

Hallescher FC1 - 1UnterhachingFull TimeFT

Hallescher FC - Unterhaching

Hallescher FC played Unterhaching at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kaiserslautern2 - 0UerdingenFull TimeFT

Kaiserslautern - Uerdingen

Kaiserslautern played Uerdingen at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Kaiserslautern won 2-0.

Sonnenhof Grosaspach1 - 0MeppenFull TimeFT

Sonnenhof Grosaspach - Meppen

Sonnenhof Grosaspach played Meppen at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Sonnenhof Grosaspach won 1-0.

Sportfreunde Lotte0 - 0OsnabruckFull TimeFT

Sportfreunde Lotte - Osnabruck

Sportfreunde Lotte played Osnabruck at the 3. Liga of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Panathinaikos1 - 0PanioniosFull TimeFT

Panathinaikos - Panionios

Panathinaikos played Panionios at the Super League of Greece on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Panathinaikos won 1-0.

Giannina0 - 2PanaitolikosFull TimeFT

Giannina - Panaitolikos

Giannina played Panaitolikos at the Super League of Greece on October 20. The match kicked off 15:15 UTC. Panaitolikos won 0-2.

Apollon0 - 2AEKFull TimeFT

Apollon - AEK

Apollon played AEK at the Super League of Greece on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. AEK won 0-2.

Larisa1 - 2LamiaFull TimeFT

Larisa - Lamia

Larisa played Lamia at the Super League of Greece on October 20. The match kicked off 17:30 UTC. Lamia won 1-2.

Ascoli Picchio1 - 0CarpiFull TimeFT

Ascoli Picchio - Carpi

Ascoli Picchio played Carpi at the Serie B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Ascoli Picchio won 1-0.

Cittadella2 - 2BresciaFull TimeFT

Cittadella - Brescia

Cittadella played Brescia at the Serie B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cosenza2 - 0FoggiaFull TimeFT

Cosenza - Foggia

Cosenza played Foggia at the Serie B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Cosenza won 2-0.

Crotone2 - 1PadovaFull TimeFT

Crotone - Padova

Crotone played Padova at the Serie B of Italy on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Crotone won 2-1.

Molde2 - 2SarpsborgFull TimeFT

Molde - Sarpsborg

Molde played Sarpsborg at the Eliteserien of Norway on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sandefjord2 - 1StromsgodsetFull TimeFT

Sandefjord - Stromsgodset

Sandefjord played Stromsgodset at the Eliteserien of Norway on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Sandefjord won 2-1.

Zaglebie Sosnowiec3 - 1Miedz LegnicaFull TimeFT

Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica

Zaglebie Sosnowiec played Miedz Legnica at the Ekstraklasa of Poland on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Zaglebie Sosnowiec won 3-1.

Slask1 - 2Arka GdyniaFull TimeFT

Slask - Arka Gdynia

Slask played Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Arka Gdynia won 1-2.

Lech2 - 1KoronaFull TimeFT

Lech - Korona

Lech played Korona at the Ekstraklasa of Poland on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Lech won 2-1.

Amora3 - 4BelenensesAfter Extra TimeAET

Amora - Belenenses

Amora played Belenenses at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Belenenses won 3-4 in the extra time.

Cova Piedade2 - 1PortimonenseFull TimeFT

Cova Piedade - Portimonense

Cova Piedade played Portimonense at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Cova Piedade won 2-1.

Valenciano0 - 7GuimaraesFull TimeFT

Valenciano - Guimaraes

Valenciano played Guimaraes at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Guimaraes won 0-7.

Espinho3 - 3Academico Viseu11-10 On PenaltiesPen 11-10

Espinho - Academico Viseu

Espinho played Academico Viseu at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Espinho won on penalties as the score was 3-3.

Loures0 - 1Sporting53'

Loures - Sporting

Loures are playing Sporting at the Taca de Portugal of Portugal on October 20. The match kicked off 19:45 UTC. It's the second half and Sporting is winning 0-1.

Hermannstadt0 - 2AstraFull TimeFT

Hermannstadt - Astra

Hermannstadt played Astra at the Liga 1 of Romania on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Astra won 0-2.

Viitorul Constanta2 - 3SepsiFull TimeFT

Viitorul Constanta - Sepsi

Viitorul Constanta played Sepsi at the Liga 1 of Romania on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Sepsi won 2-3.

Spartak-20 - 2ChertanovoFull TimeFT

Spartak-2 - Chertanovo

Spartak-2 played Chertanovo at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Chertanovo won 0-2.

Shinnik0 - 0Luch-EnergiaFull TimeFT

Shinnik - Luch-Energia

Shinnik played Luch-Energia at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Avangard0 - 0TomFull TimeFT

Avangard - Tom

Avangard played Tom at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Fakel0 - 0TambovFull TimeFT

Fakel - Tambov

Fakel played Tambov at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Khimki2 - 1TyumenFull TimeFT

Khimki - Tyumen

Khimki played Tyumen at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Khimki won 2-1.

Nizhnyi Novgorod1 - 0ArmavirFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - Armavir

Nizhnyi Novgorod played Armavir at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Nizhnyi Novgorod won 1-0.

Rotor1 - 1MordoviaFull TimeFT

Rotor - Mordovia

Rotor played Mordovia at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Baltica1 - 4FK Krasnodar-2Full TimeFT

Baltica - FK Krasnodar-2

Baltica played FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. FK Krasnodar-2 won 1-4.

Sochi4 - 1SibirFull TimeFT

Sochi - Sibir

Sochi played Sibir at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Sochi won 4-1.

Zenit-20 - 1SKA KhabarovskFull TimeFT

Zenit-2 - SKA Khabarovsk

Zenit-2 played SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. SKA Khabarovsk won 0-1.

Vozdovac1 - 1Mladost LucaniFull TimeFT

Vozdovac - Mladost Lucani

Vozdovac played Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Crvena Zvezda3 - 1RadFull TimeFT

Crvena Zvezda - Rad

Crvena Zvezda played Rad at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Crvena Zvezda won 3-1.

Napredak1 - 1Radnik SurdulicaFull TimeFT

Napredak - Radnik Surdulica

Napredak played Radnik Surdulica at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Proleter Novi Sad1 - 0Macva SabacFull TimeFT

Proleter Novi Sad - Macva Sabac

Proleter Novi Sad played Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Proleter Novi Sad won 1-0.

Radnicki Nis2 - 0ZemunFull TimeFT

Radnicki Nis - Zemun

Radnicki Nis played Zemun at the Super Liga of Serbia on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Radnicki Nis won 2-0.

Spartak Trnava4 - 1SenicaFull TimeFT

Spartak Trnava - Senica

Spartak Trnava played Senica at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 11:45 UTC. Spartak Trnava won 4-1.

DAC3 - 2PodbrezovaFull TimeFT

DAC - Podbrezova

DAC played Podbrezova at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. DAC won 3-2.

Sered3 - 1RuzomberokFull TimeFT

Sered - Ruzomberok

Sered played Ruzomberok at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Sered won 3-1.

Slovan3 - 1Zlate MoravceFull TimeFT

Slovan - Zlate Moravce

Slovan played Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Slovan won 3-1.

Trencin0 - 1NitraFull TimeFT

Trencin - Nitra

Trencin played Nitra at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Nitra won 0-1.

Zilina2 - 2Zemplin MichalovceFull TimeFT

Zilina - Zemplin Michalovce

Zilina played Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mura2 - 1Rudar VelenjeFull TimeFT

Mura - Rudar Velenje

Mura played Rudar Velenje at the 1. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Mura won 2-1.

Gorica0 - 3MariborFull TimeFT

Gorica - Maribor

Gorica played Maribor at the 1. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Maribor won 0-3.

Aluminij0 - 0DomzaleFull TimeFT

Aluminij - Domzale

Aluminij played Domzale at the 1. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Oviedo2 - 1OsasunaFull TimeFT

Oviedo - Osasuna

Oviedo played Osasuna at the Segunda Division of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Oviedo won 2-1.

AD Alcorcon1 - 0GranadaFull TimeFT

AD Alcorcon - Granada

AD Alcorcon played Granada at the Segunda Division of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. AD Alcorcon won 1-0.

Las Palmas3 - 0NumanciaFull TimeFT

Las Palmas - Numancia

Las Palmas played Numancia at the Segunda Division of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Las Palmas won 3-0.

Cordoba1 - 1DeportivoFull TimeFT

Cordoba - Deportivo

Cordoba played Deportivo at the Segunda Division of Spain on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Degerfor1 - 3OsterFull TimeFT

Degerfor - Oster

Degerfor played Oster at the Superettan of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Oster won 1-3.

GAIS3 - 1LandskronaFull TimeFT

GAIS - Landskrona

GAIS played Landskrona at the Superettan of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. GAIS won 3-1.

Malmo FF2 - 1HammarbyFull TimeFT

Malmo FF - Hammarby

Malmo FF played Hammarby at the Allsvenskan of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Malmo FF won 2-1.

Dalkurd1 - 0OrebroFull TimeFT

Dalkurd - Orebro

Dalkurd played Orebro at the Allsvenskan of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dalkurd won 1-0.

Luzern0 - 2ThunFull TimeFT

Luzern - Thun

Luzern played Thun at the Super League of Switzerland on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Thun won 0-2.

Zurich3 - 3Young BoysFull TimeFT

Zurich - Young Boys

Zurich played Young Boys at the Super League of Switzerland on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Kasimpasa5 - 0Akhisar Bld genclikFull TimeFT

Kasimpasa - Akhisar Bld genclik

Kasimpasa played Akhisar Bld genclik at the Super Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 10:30 UTC. Kasimpasa won 5-0.

Istanbul Basaksehir1 - 0KayserisporFull TimeFT

Istanbul Basaksehir - Kayserispor

Istanbul Basaksehir played Kayserispor at the Super Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Istanbul Basaksehir won 1-0.

Demir Grup Sivasspor0 - 0FenerbahceFull TimeFT

Demir Grup Sivasspor - Fenerbahce

Demir Grup Sivasspor played Fenerbahce at the Super Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Genclerbirligi0 - 0AdanasporFull TimeFT

Genclerbirligi - Adanaspor

Genclerbirligi played Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

B.B. Gaziantep0 - 0UmraniyesporFull TimeFT

B.B. Gaziantep - Umraniyespor

B.B. Gaziantep played Umraniyespor at the 1. Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Balikesirspor0 - 1BolusporFull TimeFT

Balikesirspor - Boluspor

Balikesirspor played Boluspor at the 1. Lig of Turkey on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Boluspor won 0-1.

Mariupol3 - 2ZoryaFull TimeFT

Mariupol - Zorya

Mariupol played Zorya at the Premier League of Ukraine on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Mariupol won 3-2.

Vorskla0 - 1Dynamo K.Full TimeFT

Vorskla - Dynamo K.

Vorskla played Dynamo K. at the Premier League of Ukraine on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dynamo K. won 0-1.

Chongqing Dangdai Lifan4 - 4Hebei CFFCFull TimeFT

Chongqing Dangdai Lifan - Hebei CFFC

Chongqing Dangdai Lifan played Hebei CFFC at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Guangzhou Evergrande6 - 1Beijing RenheFull TimeFT

Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe

Guangzhou Evergrande played Beijing Renhe at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC. Guangzhou Evergrande won 6-1.

Guizhou Zhicheng3 - 0Dalian YifangFull TimeFT

Guizhou Zhicheng - Dalian Yifang

Guizhou Zhicheng played Dalian Yifang at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC. Guizhou Zhicheng won 3-0.

Shandong Luneng2 - 0Tianjin TedaFull TimeFT

Shandong Luneng - Tianjin Teda

Shandong Luneng played Tianjin Teda at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC. Shandong Luneng won 2-0.

Shanghai Shenhua1 - 1Tianjin QuanjianFull TimeFT

Shanghai Shenhua - Tianjin Quanjian

Shanghai Shenhua played Tianjin Quanjian at the Super League of China on October 20. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shimizu S-Pulse2 - 0Sanfrecce HiroshimaFull TimeFT

Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima

Shimizu S-Pulse played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Shimizu S-Pulse won 2-0.

Vegalta Sendai2 - 3Sagan TosuFull TimeFT

Vegalta Sendai - Sagan Tosu

Vegalta Sendai played Sagan Tosu at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Sagan Tosu won 2-3.

Gamba Osaka2 - 1Yokohama F. MarinosFull TimeFT

Gamba Osaka - Yokohama F. Marinos

Gamba Osaka played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 06:00 UTC. Gamba Osaka won 2-1.

Shonan Bellmare2 - 2Consadole SapporoFull TimeFT

Shonan Bellmare - Consadole Sapporo

Shonan Bellmare played Consadole Sapporo at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Urawa Red Diamonds3 - 1Kashima AntlersFull TimeFT

Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers

Urawa Red Diamonds played Kashima Antlers at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 07:00 UTC. Urawa Red Diamonds won 3-1.

F.C.Tokyo0 - 1Cerezo OsakaFull TimeFT

F.C.Tokyo - Cerezo Osaka

F.C.Tokyo played Cerezo Osaka at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Cerezo Osaka won 0-1.

Kawasaki Frontale5 - 3Vissel KobeFull TimeFT

Kawasaki Frontale - Vissel Kobe

Kawasaki Frontale played Vissel Kobe at the J-League of Japan on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Kawasaki Frontale won 5-3.

V-Varen Nagasaki-Jubilo Iwata07:00

V-Varen Nagasaki - Jubilo Iwata

V-Varen Nagasaki are playing Jubilo Iwata at the J-League of Japan on October 21. The match will kick off 07:00 UTC.

Queretaro-Cruz Azul22:00

Queretaro - Cruz Azul

Queretaro are playing Cruz Azul at the Apertura of Mexico on October 20. The match will kick off 22:00 UTC.

America-Tijuana00:00

America - Tijuana

America are playing Tijuana at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Pachuca-Santos Laguna00:00

Pachuca - Santos Laguna

Pachuca are playing Santos Laguna at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Necaxa-Leon02:00

Necaxa - Leon

Necaxa are playing Leon at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 02:00 UTC.

Monterrey-Toluca02:06

Monterrey - Toluca

Monterrey are playing Toluca at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 02:06 UTC.

Godoy Cruz2 - 0AldosiviFull TimeFT

Godoy Cruz - Aldosivi

Godoy Cruz played Aldosivi at the Primera Division of Argentina on October 20. The match kicked off 16:15 UTC. Godoy Cruz won 2-0.

Lanus3 - 1Patronato de ParanaFull TimeFT

Lanus - Patronato de Parana

Lanus played Patronato de Parana at the Primera Division of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Lanus won 3-1.

Boca Juniors0 - 0Rosario Central8'

Boca Juniors - Rosario Central

Boca Juniors are playing Rosario Central at the Primera Division of Argentina on October 20. The match kicked off 20:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Newells Old Boys-Tigre23:00

Newells Old Boys - Tigre

Newells Old Boys are playing Tigre at the Primera Division of Argentina on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

America MG1 - 1GremioFull TimeFT

America MG - Gremio

America MG played Gremio at the Serie A of Brasil on October 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Botafogo0 - 1BahiaFull TimeFT

Botafogo - Bahia

Botafogo played Bahia at the Serie A of Brasil on October 20. The match kicked off 19:00 UTC. Bahia won 0-1.

Sao Paulo-Atletico-PR22:00

Sao Paulo - Atletico-PR

Sao Paulo are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on October 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Sport Recife-Vasco22:00

Sport Recife - Vasco

Sport Recife are playing Vasco at the Serie A of Brasil on October 20. The match will kick off 22:00 UTC.

OHiggins1 - 1Colo ColoFull TimeFT

OHiggins - Colo Colo

OHiggins played Colo Colo at the Primera Division of Chile on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Curico Unido0 - 0PalestinoFull TimeFT

Curico Unido - Palestino

Curico Unido played Palestino at the Primera Division of Chile on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union La Calera0 - 0Huachipato26'

Union La Calera - Huachipato

Union La Calera are playing Huachipato at the Primera Division of Chile on October 20. The match kicked off 20:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Universidad Catolica-U. Concepcion23:00

Universidad Catolica - U. Concepcion

Universidad Catolica are playing U. Concepcion at the Primera Division of Chile on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

CD Jaguares0 - 0Indep. Medellin40'

CD Jaguares - Indep. Medellin

CD Jaguares are playing Indep. Medellin at the Clausura of Colombia on October 20. The match kicked off 20:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atletico Bucaramanga-Boyaco Chico22:30

Atletico Bucaramanga - Boyaco Chico

Atletico Bucaramanga are playing Boyaco Chico at the Clausura of Colombia on October 20. The match will kick off 22:30 UTC.

Santa Fe Bogota-Deportivo La Equidad23:00

Santa Fe Bogota - Deportivo La Equidad

Santa Fe Bogota are playing Deportivo La Equidad at the Clausura of Colombia on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Patriotas-Once Caldas00:45

Patriotas - Once Caldas

Patriotas are playing Once Caldas at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 00:45 UTC.

Guayaquil City-Barcelona Guayaquil21:00

Guayaquil City - Barcelona Guayaquil

Guayaquil City are playing Barcelona Guayaquil at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 20. The match will kick off 21:00 UTC.

LDU-Quito-Deportivo Cuenca23:10

LDU-Quito - Deportivo Cuenca

LDU-Quito are playing Deportivo Cuenca at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 20. The match will kick off 23:10 UTC.

Delfin-Aucas01:15

Delfin - Aucas

Delfin are playing Aucas at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 21. The match will kick off 01:15 UTC.

Generali Diaz-Deportivo Santani21:00

Generali Diaz - Deportivo Santani

Generali Diaz are playing Deportivo Santani at the Clausura of Paraguay on October 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Nacional Asuncion-Guarani A23:00

Nacional Asuncion - Guarani A

Nacional Asuncion are playing Guarani A at the Clausura of Paraguay on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo Binacional0 - 1UniversitarioFull TimeFT

Deportivo Binacional - Universitario

Deportivo Binacional played Universitario at the Primera Division, Clausura of Peru on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Universitario won 0-1.

Atletico Garcilaso0 - 0Union Comercio25'

Atletico Garcilaso - Union Comercio

Atletico Garcilaso are playing Union Comercio at the Primera Division, Clausura of Peru on October 20. The match kicked off 20:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sport Rosario-Univ. San Martin22:45

Sport Rosario - Univ. San Martin

Sport Rosario are playing Univ. San Martin at the Primera Division, Clausura of Peru on October 20. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport Boys-Academia Cantolao01:00

Sport Boys - Academia Cantolao

Sport Boys are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Nacional M.1 - 1PenarolFull TimeFT

Nacional M. - Penarol

Nacional M. played Penarol at the Clausura of Uruguay on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kastrioti1 - 2KukesiFull TimeFT

Kastrioti - Kukesi

Kastrioti played Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Kukesi won 1-2.

Laci0 - 3TeutaFull TimeFT

Laci - Teuta

Laci played Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Teuta won 0-3.

Artsakh2 - 3LoriFull TimeFT

Artsakh - Lori

Artsakh played Lori at the Premier League of Armenia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Lori won 2-3.

Shirak1 - 0AraratFull TimeFT

Shirak - Ararat

Shirak played Ararat at the Premier League of Armenia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Shirak won 1-0.

Junior Sevan4 - 0Banants-3Full TimeFT

Junior Sevan - Banants-3

Junior Sevan played Banants-3 at the First division of Armenia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Junior Sevan won 4-0.

Pyunik-24 - 2Gandzasar-2Full TimeFT

Pyunik-2 - Gandzasar-2

Pyunik-2 played Gandzasar-2 at the First division of Armenia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Pyunik-2 won 4-2.

Hertha Wels2 - 2Stadl-PauraFull TimeFT

Hertha Wels - Stadl-Paura

Hertha Wels played Stadl-Paura at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Weiz3 - 1KalsdorfFull TimeFT

Weiz - Kalsdorf

Weiz played Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Weiz won 3-1.

Gurten1 - 1DeutschlandsbergerFull TimeFT

Gurten - Deutschlandsberger

Gurten played Deutschlandsberger at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Allerheiligen1 - 0Sturm-2Full TimeFT

Allerheiligen - Sturm-2

Allerheiligen played Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Allerheiligen won 1-0.

Reichenau3 - 2HohenemsFull TimeFT

Reichenau - Hohenems

Reichenau played Hohenems at the Regionalliga, West of Austria on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Reichenau won 3-2.

Langenegg2 - 3KitzbuhelFull TimeFT

Langenegg - Kitzbuhel

Langenegg played Kitzbuhel at the Regionalliga, West of Austria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Kitzbuhel won 2-3.

Dornbirn4 - 1WorglFull TimeFT

Dornbirn - Worgl

Dornbirn played Worgl at the Regionalliga, West of Austria on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dornbirn won 4-1.

Team Wiener Linien2 - 2Mattersburg-2Full TimeFT

Team Wiener Linien - Mattersburg-2

Team Wiener Linien played Mattersburg-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gabala3 - 1Neftci BakuFull TimeFT

Gabala - Neftci Baku

Gabala played Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Gabala won 3-1.

Qarabag1 - 0SabailFull TimeFT

Qarabag - Sabail

Qarabag played Sabail at the Premier League of Azerbaijan on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Qarabag won 1-0.

FC Minsk3 - 3Dinamo MinskFull TimeFT

FC Minsk - Dinamo Minsk

FC Minsk played Dinamo Minsk at the Premier League of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

BATE3 - 2GorodeyaFull TimeFT

BATE - Gorodeya

BATE played Gorodeya at the Premier League of Belarus on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. BATE won 3-2.

Shakhtyor Soligorsk1 - 0NemanFull TimeFT

Shakhtyor Soligorsk - Neman

Shakhtyor Soligorsk played Neman at the Premier League of Belarus on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Shakhtyor Soligorsk won 1-0.

Energetik-BGU2 - 1VolnaFull TimeFT

Energetik-BGU - Volna

Energetik-BGU played Volna at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Energetik-BGU won 2-1.

Naftan1 - 1Lokomotiv GomelFull TimeFT

Naftan - Lokomotiv Gomel

Naftan played Lokomotiv Gomel at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Belshina0 - 2Slavia-MozyrFull TimeFT

Belshina - Slavia-Mozyr

Belshina played Slavia-Mozyr at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Slavia-Mozyr won 0-2.

Granit1 - 2SlonimFull TimeFT

Granit - Slonim

Granit played Slonim at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Slonim won 1-2.

Lida4 - 0Khimik SvetlogorskFull TimeFT

Lida - Khimik Svetlogorsk

Lida played Khimik Svetlogorsk at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Lida won 4-0.

YuA-Stroy-DYuSSh1 - 0SmorgonFull TimeFT

YuA-Stroy-DYuSSh - Smorgon

YuA-Stroy-DYuSSh played Smorgon at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. YuA-Stroy-DYuSSh won 1-0.

Baranovichi2 - 1CistFull TimeFT

Baranovichi - Cist

Baranovichi played Cist at the 1. Division of Belarus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Baranovichi won 2-1.

Roeselare1 - 1St. GilloiseFull TimeFT

Roeselare - St. Gilloise

Roeselare played St. Gilloise at the First Division B, Opening of Belgium on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tubize0 - 2Lommel UnitedFull TimeFT

Tubize - Lommel United

Tubize played Lommel United at the First Division B, Opening of Belgium on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Lommel United won 0-2.

Dessel Sport2 - 1Thes SportFull TimeFT

Dessel Sport - Thes Sport

Dessel Sport played Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 17:30 UTC. Dessel Sport won 2-1.

Dender0 - 1RWDMFull TimeFT

Dender - RWDM

Dender played RWDM at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. RWDM won 0-1.

Excelsior Virton0 - 0RFC SeraingFull TimeFT

Excelsior Virton - RFC Seraing

Excelsior Virton played RFC Seraing at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lierse Kempenzonen2 - 2DeinzeFull TimeFT

Lierse Kempenzonen - Deinze

Lierse Kempenzonen played Deinze at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sporting Chatalet2 - 0GeelFull TimeFT

Sporting Chatalet - Geel

Sporting Chatalet played Geel at the First Amateur Division of Belgium on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Sporting Chatalet won 2-0.

Heist W0 - 8Gent WFull TimeFT

Heist W - Gent W

Heist W played Gent W at the Super League - Women of Belgium on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Gent W won 0-8.

FK Zvijezda1 - 0GabelaFull TimeFT

FK Zvijezda - Gabela

FK Zvijezda played Gabela at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. FK Zvijezda won 1-0.

Sloga Doboj0 - 1Mladost DobojFull TimeFT

Sloga Doboj - Mladost Doboj

Sloga Doboj played Mladost Doboj at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Mladost Doboj won 0-1.

Zrinjski0 - 1ZeljeznicarFull TimeFT

Zrinjski - Zeljeznicar

Zrinjski played Zeljeznicar at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Zeljeznicar won 0-1.

Sarajevo1 - 0SlobodaFull TimeFT

Sarajevo - Sloboda

Sarajevo played Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Sarajevo won 1-0.

Chernomorets Burgas2 - 1Strumska slavaFull TimeFT

Chernomorets Burgas - Strumska slava

Chernomorets Burgas played Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Chernomorets Burgas won 2-1.

Lokomotiv G-O0 - 1PirinFull TimeFT

Lokomotiv G-O - Pirin

Lokomotiv G-O played Pirin at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Pirin won 0-1.

Lokomotiv Sofia1 - 1LovechFull TimeFT

Lokomotiv Sofia - Lovech

Lokomotiv Sofia played Lovech at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nesebr0 - 2CSKA 1948 SofiaFull TimeFT

Nesebr - CSKA 1948 Sofia

Nesebr played CSKA 1948 Sofia at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. CSKA 1948 Sofia won 0-2.

Tsarsko selo4 - 1PomorieFull TimeFT

Tsarsko selo - Pomorie

Tsarsko selo played Pomorie at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Tsarsko selo won 4-1.

Montana2 - 1Kariana ErdenFull TimeFT

Montana - Kariana Erden

Montana played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Montana won 2-1.

Kustosija2 - 1MedjimurjeFull TimeFT

Kustosija - Medjimurje

Kustosija played Medjimurje at the 2 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kustosija won 2-1.

Lucko0 - 0SesveteFull TimeFT

Lucko - Sesvete

Lucko played Sesvete at the 2 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Varteks2 - 2ZadarFull TimeFT

Varteks - Zadar

Varteks played Zadar at the 2 HNL of Croatia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Enosis Paralimni1 - 1AnorthosisFull TimeFT

Enosis Paralimni - Anorthosis

Enosis Paralimni played Anorthosis at the 1. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Apollon Limassol5 - 0Ermis AradippouFull TimeFT

Apollon Limassol - Ermis Aradippou

Apollon Limassol played Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Apollon Limassol won 5-0.

AEK Larnaca3 - 0DoxaFull TimeFT

AEK Larnaca - Doxa

AEK Larnaca played Doxa at the 1. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. AEK Larnaca won 3-0.

Akritas Chloraka3 - 0PAEEKFull TimeFT

Akritas Chloraka - PAEEK

Akritas Chloraka played PAEEK at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Akritas Chloraka won 3-0.

Anagennisi Deryneia2 - 2DigenisFull TimeFT

Anagennisi Deryneia - Digenis

Anagennisi Deryneia played Digenis at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Karmiotissa2 - 1OnisillosFull TimeFT

Karmiotissa - Onisillos

Karmiotissa played Onisillos at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Karmiotissa won 2-1.

Olympiakos Nicosia2 - 0MEAPFull TimeFT

Olympiakos Nicosia - MEAP

Olympiakos Nicosia played MEAP at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Olympiakos Nicosia won 2-0.

THOI Lakatamia1 - 2Ayia NapaFull TimeFT

THOI Lakatamia - Ayia Napa

THOI Lakatamia played Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Ayia Napa won 1-2.

Trinec2 - 1ChrudimFull TimeFT

Trinec - Chrudim

Trinec played Chrudim at the FNL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:15 UTC. Trinec won 2-1.

Prostejov0 - 0VitkoviceFull TimeFT

Prostejov - Vitkovice

Prostejov played Vitkovice at the FNL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Boleslav U-190 - 4Slavia Praha U-19Full TimeFT

Boleslav U-19 - Slavia Praha U-19

Boleslav U-19 played Slavia Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Slavia Praha U-19 won 0-4.

Budejovice U-192 - 3Pribram U-19Full TimeFT

Budejovice U-19 - Pribram U-19

Budejovice U-19 played Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Pribram U-19 won 2-3.

Hradec Kralove U-193 - 1Dukla Praha U-19Full TimeFT

Hradec Kralove U-19 - Dukla Praha U-19

Hradec Kralove U-19 played Dukla Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Hradec Kralove U-19 won 3-1.

Plzen U-196 - 2Brno U-19Full TimeFT

Plzen U-19 - Brno U-19

Plzen U-19 played Brno U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 10:30 UTC. Plzen U-19 won 6-2.

Slovacko U-191 - 0Pardubice U-19Full TimeFT

Slovacko U-19 - Pardubice U-19

Slovacko U-19 played Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Slovacko U-19 won 1-0.

Dukla Praha W0 - 5Slavia Praha WFull TimeFT

Dukla Praha W - Slavia Praha W

Dukla Praha W played Slavia Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:30 UTC. Slavia Praha W won 0-5.

Lokomotiva Brno W0 - 9Sparta Praha WFull TimeFT

Lokomotiva Brno W - Sparta Praha W

Lokomotiva Brno W played Sparta Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Sparta Praha W won 0-9.

Plzen W3 - 4Hradec Kralove WFull TimeFT

Plzen W - Hradec Kralove W

Plzen W played Hradec Kralove W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Hradec Kralove W won 3-4.

Liberec W2 - 0Slovacko WFull TimeFT

Liberec W - Slovacko W

Liberec W played Slovacko W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Liberec W won 2-0.

Frydek Mistek1 - 3Viktoria OtrokoviceFull TimeFT

Frydek Mistek - Viktoria Otrokovice

Frydek Mistek played Viktoria Otrokovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:15 UTC. Viktoria Otrokovice won 1-3.

Jiskra Rymarov1 - 1VyskovFull TimeFT

Jiskra Rymarov - Vyskov

Jiskra Rymarov played Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spartak Hulin2 - 3LisenFull TimeFT

Spartak Hulin - Lisen

Spartak Hulin played Lisen at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Lisen won 2-3.

Uhersky Brod2 - 3Odra PetrkoviceFull TimeFT

Uhersky Brod - Odra Petrkovice

Uhersky Brod played Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Odra Petrkovice won 2-3.

Valasske Mezirici2 - 2Hodonin-SardiceFull TimeFT

Valasske Mezirici - Hodonin-Sardice

Valasske Mezirici played Hodonin-Sardice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pisek2 - 1Slavoj VysehradFull TimeFT

Pisek - Slavoj Vysehrad

Pisek played Slavoj Vysehrad at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:15 UTC. Pisek won 2-1.

Prevysov0 - 3Sokol ZapyFull TimeFT

Prevysov - Sokol Zapy

Prevysov played Sokol Zapy at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 08:15 UTC. Sokol Zapy won 0-3.

Dobrovice0 - 2Loko VltavinFull TimeFT

Dobrovice - Loko Vltavin

Dobrovice played Loko Vltavin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Loko Vltavin won 0-2.

Slovan Velvary0 - 0Kraluv Dvur4-5 On PenaltiesPen 4-5

Slovan Velvary - Kraluv Dvur

Slovan Velvary played Kraluv Dvur at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Kraluv Dvur won on penalties as the score was 0-0.

Vejgaard B1 - 1JammerbugtFull TimeFT

Vejgaard B - Jammerbugt

Vejgaard B played Jammerbugt at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kjellerup2 - 2OdderFull TimeFT

Kjellerup - Odder

Kjellerup played Odder at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 20. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Aarhus Fremad2 - 0BrabrandFull TimeFT

Aarhus Fremad - Brabrand

Aarhus Fremad played Brabrand at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Aarhus Fremad won 2-0.

Sydvest2 - 3Skive IKFull TimeFT

Sydvest - Skive IK

Sydvest played Skive IK at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Skive IK won 2-3.

Brondby W4 - 0B 93 WFull TimeFT

Brondby W - B 93 W

Brondby W played B 93 W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Brondby W won 4-0.

Kolding W2 - 2BSF WFull TimeFT

Kolding W - BSF W

Kolding W played BSF W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fortuna Hjorring W2 - 0OB Odense WFull TimeFT

Fortuna Hjorring W - OB Odense W

Fortuna Hjorring W played OB Odense W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Fortuna Hjorring W won 2-0.

Thisted W2 - 3VSK Aarhus WFull TimeFT

Thisted W - VSK Aarhus W

Thisted W played VSK Aarhus W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. VSK Aarhus W won 2-3.

HIK1 - 1BronshojFull TimeFT

HIK - Bronshoj

HIK played Bronshoj at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hillerod3 - 2AB CopenhagenFull TimeFT

Hillerod - AB Copenhagen

Hillerod played AB Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Hillerod won 3-2.

Marienlyst0 - 3Vanlose IFFull TimeFT

Marienlyst - Vanlose IF

Marienlyst played Vanlose IF at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Vanlose IF won 0-3.

Middelfart1 - 2AvartaFull TimeFT

Middelfart - Avarta

Middelfart played Avarta at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Avarta won 1-2.

B 93 Copenhagen3 - 3SkovshovedFull TimeFT

B 93 Copenhagen - Skovshoved

B 93 Copenhagen played Skovshoved at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Blackpool2 - 0WimbledonFull TimeFT

Blackpool - Wimbledon

Blackpool played Wimbledon at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Blackpool won 2-0.

Bradford0 - 2RochdaleFull TimeFT

Bradford - Rochdale

Bradford played Rochdale at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Rochdale won 0-2.

Bristol Rovers0 - 0Oxford UnitedFull TimeFT

Bristol Rovers - Oxford United

Bristol Rovers played Oxford United at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Charlton Athletic2 - 0BarnsleyFull TimeFT

Charlton Athletic - Barnsley

Charlton Athletic played Barnsley at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Charlton Athletic won 2-0.

Doncaster Rovers3 - 3GillinghamFull TimeFT

Doncaster Rovers - Gillingham

Doncaster Rovers played Gillingham at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Luton2 - 0WalsallFull TimeFT

Luton - Walsall

Luton played Walsall at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Luton won 2-0.

Peterborough United0 - 1Accrington StanleyFull TimeFT

Peterborough United - Accrington Stanley

Peterborough United played Accrington Stanley at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Accrington Stanley won 0-1.

Plymouth2 - 3Burton AlbionFull TimeFT

Plymouth - Burton Albion

Plymouth played Burton Albion at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Burton Albion won 2-3.

Portsmouth1 - 0Fleetwood TownFull TimeFT

Portsmouth - Fleetwood Town

Portsmouth played Fleetwood Town at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Portsmouth won 1-0.

Shrewsbury0 - 2SunderlandFull TimeFT

Shrewsbury - Sunderland

Shrewsbury played Sunderland at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Sunderland won 0-2.

Southend United1 - 2CoventryFull TimeFT

Southend United - Coventry

Southend United played Coventry at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Coventry won 1-2.

Wycombe Wanderers3 - 2Scunthorpe UnitedFull TimeFT

Wycombe Wanderers - Scunthorpe United

Wycombe Wanderers played Scunthorpe United at the League One of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Wycombe Wanderers won 3-2.

Bury4 - 0Notts CountyFull TimeFT

Bury - Notts County

Bury played Notts County at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bury won 4-0.

Crawley Town4 - 1NewportFull TimeFT

Crawley Town - Newport

Crawley Town played Newport at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Crawley Town won 4-1.

Forest Green1 - 1Cheltenham TownFull TimeFT

Forest Green - Cheltenham Town

Forest Green played Cheltenham Town at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Grimsby0 - 0ExeterFull TimeFT

Grimsby - Exeter

Grimsby played Exeter at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lincoln City1 - 1Cambridge UnitedFull TimeFT

Lincoln City - Cambridge United

Lincoln City played Cambridge United at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Macclesfield Town2 - 1CarlisleFull TimeFT

Macclesfield Town - Carlisle

Macclesfield Town played Carlisle at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Macclesfield Town won 2-1.

Milton Keynes Dons1 - 0NorthamptonFull TimeFT

Milton Keynes Dons - Northampton

Milton Keynes Dons played Northampton at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Milton Keynes Dons won 1-0.

Morecambe0 - 1ColchesterFull TimeFT

Morecambe - Colchester

Morecambe played Colchester at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Colchester won 0-1.

Oldham Athletic0 - 1Port ValeFull TimeFT

Oldham Athletic - Port Vale

Oldham Athletic played Port Vale at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Port Vale won 0-1.

Stevenage0 - 1CreweFull TimeFT

Stevenage - Crewe

Stevenage played Crewe at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Crewe won 0-1.

Swindon Town0 - 0Mansfield TownFull TimeFT

Swindon Town - Mansfield Town

Swindon Town played Mansfield Town at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yeovil Town0 - 0Tranmere RoversFull TimeFT

Yeovil Town - Tranmere Rovers

Yeovil Town played Tranmere Rovers at the League Two of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Manchester City U-231 - 4Chelsea U-23Full TimeFT

Manchester City U-23 - Chelsea U-23

Manchester City U-23 played Chelsea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Chelsea U-23 won 1-4.

Dartford2 - 1Dulwich HamletFull TimeFT

Dartford - Dulwich Hamlet

Dartford played Dulwich Hamlet at the National League South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dartford won 2-1.

East Thurrock2 - 1Hungerford TownFull TimeFT

East Thurrock - Hungerford Town

East Thurrock played Hungerford Town at the National League South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. East Thurrock won 2-1.

Brackley4 - 1Spennymoor TownFull TimeFT

Brackley - Spennymoor Town

Brackley played Spennymoor Town at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Brackley won 4-1.

Curzon Ashton2 - 1Telford UnitedFull TimeFT

Curzon Ashton - Telford United

Curzon Ashton played Telford United at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Curzon Ashton won 2-1.

Darlington1 - 0Boston UnitedFull TimeFT

Darlington - Boston United

Darlington played Boston United at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Darlington won 1-0.

Kidderminster1 - 2FC United of ManchesterFull TimeFT

Kidderminster - FC United of Manchester

Kidderminster played FC United of Manchester at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. FC United of Manchester won 1-2.

Nuneaton0 - 6Bradford PAFull TimeFT

Nuneaton - Bradford PA

Nuneaton played Bradford PA at the National League North of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bradford PA won 0-6.

Chesham United1 - 1Tiverton TownFull TimeFT

Chesham United - Tiverton Town

Chesham United played Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Farnborough0 - 3SalisburyFull TimeFT

Farnborough - Salisbury

Farnborough played Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Salisbury won 0-3.

Frome Town2 - 0Gosport BoroughFull TimeFT

Frome Town - Gosport Borough

Frome Town played Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Frome Town won 2-0.

Harrow Borough4 - 1Dorchester TownFull TimeFT

Harrow Borough - Dorchester Town

Harrow Borough played Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Harrow Borough won 4-1.

Hartley Wintney0 - 0Kings LangleyFull TimeFT

Hartley Wintney - Kings Langley

Hartley Wintney played Kings Langley at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hendon3 - 2Wimborne TownFull TimeFT

Hendon - Wimborne Town

Hendon played Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hendon won 3-2.

Merthyr T0 - 1Beaconsfield TownFull TimeFT

Merthyr T - Beaconsfield Town

Merthyr T played Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Beaconsfield Town won 0-1.

Staines Town0 - 3Basingstoke TownFull TimeFT

Staines Town - Basingstoke Town

Staines Town played Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Basingstoke Town won 0-3.

Taunton TownWalton CasualsPostponedPst

Taunton Town - Walton Casuals

Taunton Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on October 20.

Weymouth3 - 2Walton CasualsFull TimeFT

Weymouth - Walton Casuals

Weymouth played Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Weymouth won 3-2.

Bishops Stortford3 - 0Corinthian-CasualsFull TimeFT

Bishops Stortford - Corinthian-Casuals

Bishops Stortford played Corinthian-Casuals at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bishops Stortford won 3-0.

Bognor Regis Town0 - 0MargateFull TimeFT

Bognor Regis Town - Margate

Bognor Regis Town played Margate at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Brightlingsea RegentWorthingPostponedPst

Brightlingsea Regent - Worthing

Brightlingsea Regent are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on October 20.

Carshalton Athletic1 - 0Potters Bar TownFull TimeFT

Carshalton Athletic - Potters Bar Town

Carshalton Athletic played Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Carshalton Athletic won 1-0.

Dorking Wanderers3 - 0Wingate and FinchleyFull TimeFT

Dorking Wanderers - Wingate and Finchley

Dorking Wanderers played Wingate and Finchley at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Dorking Wanderers won 3-0.

Enfield Town6 - 0WhitehawkFull TimeFT

Enfield Town - Whitehawk

Enfield Town played Whitehawk at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Enfield Town won 6-0.

Hornchurch0 - 2Tonbridge AngelsFull TimeFT

Hornchurch - Tonbridge Angels

Hornchurch played Tonbridge Angels at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Tonbridge Angels won 0-2.

Kingstonian7 - 0Harlow TownFull TimeFT

Kingstonian - Harlow Town

Kingstonian played Harlow Town at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Kingstonian won 7-0.

Lewes2 - 0Folkestone InvictaFull TimeFT

Lewes - Folkestone Invicta

Lewes played Folkestone Invicta at the NL Premier, Isthmian of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Lewes won 2-0.

Bamber Bridge0 - 4Basford UnitedFull TimeFT

Bamber Bridge - Basford United

Bamber Bridge played Basford United at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Basford United won 0-4.

Buxton2 - 2North FerribyFull TimeFT

Buxton - North Ferriby

Buxton played North Ferriby at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lancaster0 - 6Scarborough AthleticFull TimeFT

Lancaster - Scarborough Athletic

Lancaster played Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Scarborough Athletic won 0-6.

Matlock Town3 - 3Hednesford TownFull TimeFT

Matlock Town - Hednesford Town

Matlock Town played Hednesford Town at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Nantwich0 - 0WorkingtonFull TimeFT

Nantwich - Workington

Nantwich played Workington at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Stafford Rangers1 - 3HydeFull TimeFT

Stafford Rangers - Hyde

Stafford Rangers played Hyde at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Hyde won 1-3.

Stalybridge2 - 2FarsleyFull TimeFT

Stalybridge - Farsley

Stalybridge played Farsley at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Whitby Town4 - 0Mickleover SportsFull TimeFT

Whitby Town - Mickleover Sports

Whitby Town played Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Whitby Town won 4-0.

Birmingham U-231 - 2Bolton U-23Full TimeFT

Birmingham U-23 - Bolton U-23

Birmingham U-23 played Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Bolton U-23 won 1-2.

Hull City U-230 - 1Sheffield Wed U-23Full TimeFT

Hull City U-23 - Sheffield Wed U-23

Hull City U-23 played Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Sheffield Wed U-23 won 0-1.

Banbury United0 - 1Royston TownFull TimeFT

Banbury United - Royston Town

Banbury United played Royston Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Royston Town won 0-1.

Bedworth United0 - 2AlvechurchFull TimeFT

Bedworth United - Alvechurch

Bedworth United played Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Alvechurch won 0-2.

Biggleswade Town3 - 0Coalville TownFull TimeFT

Biggleswade Town - Coalville Town

Biggleswade Town played Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Biggleswade Town won 3-0.

Halesowen Town1 - 1Needham MarketFull TimeFT

Halesowen Town - Needham Market

Halesowen Town played Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kings Lynn Town1 - 1Rushden-DiamondsFull TimeFT

Kings Lynn Town - Rushden-Diamonds

Kings Lynn Town played Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lowestoft Town0 - 0BarwellFull TimeFT

Lowestoft Town - Barwell

Lowestoft Town played Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rushall Olympic4 - 1St Ives TownFull TimeFT

Rushall Olympic - St Ives Town

Rushall Olympic played St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Rushall Olympic won 4-1.

Stratford Town3 - 2LeistonFull TimeFT

Stratford Town - Leiston

Stratford Town played Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Stratford Town won 3-2.

Kuressaare3 - 3Tallinna KalevFull TimeFT

Kuressaare - Tallinna Kalev

Kuressaare played Tallinna Kalev at the Meistriliiga of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Paide2 - 1Vaprus ParnuFull TimeFT

Paide - Vaprus Parnu

Paide played Vaprus Parnu at the Meistriliiga of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Paide won 2-1.

Trans Narva1 - 2FloraFull TimeFT

Trans Narva - Flora

Trans Narva played Flora at the Meistriliiga of Estonia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Flora won 1-2.

Elva1 - 0Santos TartuFull TimeFT

Elva - Santos Tartu

Elva played Santos Tartu at the Esiliiga A of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Elva won 1-0.

Maardu9 - 0KeilaFull TimeFT

Maardu - Keila

Maardu played Keila at the Esiliiga A of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Maardu won 9-0.

Tarvas Rakvere1 - 1Welco TartuFull TimeFT

Tarvas Rakvere - Welco Tartu

Tarvas Rakvere played Welco Tartu at the Esiliiga A of Estonia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aland United W2 - 0Honka WFull TimeFT

Aland United W - Honka W

Aland United W played Honka W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Aland United W won 2-0.

HJK Helsinki W1 - 2PK-35 WFull TimeFT

HJK Helsinki W - PK-35 W

HJK Helsinki W played PK-35 W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. PK-35 W won 1-2.

JyPK W5 - 1TPS WFull TimeFT

JyPK W - TPS W

JyPK W played TPS W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. JyPK W won 5-1.

Ilves W3 - 0ONS WFull TimeFT

Ilves W - ONS W

Ilves W played ONS W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Ilves W won 3-0.

TiPS W4 - 1Pallokissat WFull TimeFT

TiPS W - Pallokissat W

TiPS W played Pallokissat W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. TiPS W won 4-1.

Pontarlier0 - 3HyeresFull TimeFT

Pontarlier - Hyeres

Pontarlier played Hyeres at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Hyeres won 0-3.

Chasselay1 - 1Jura SudFull TimeFT

Chasselay - Jura Sud

Chasselay played Jura Sud at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Consolat Marseille2 - 2MartiguesFull TimeFT

Consolat Marseille - Martigues

Consolat Marseille played Martigues at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Frejus1 - 3Nice-2Full TimeFT

Frejus - Nice-2

Frejus played Nice-2 at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Nice-2 won 1-3.

Marseille Endoume1 - 1AnnecyFull TimeFT

Marseille Endoume - Annecy

Marseille Endoume played Annecy at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Monaco-22 - 1Marseille-2Full TimeFT

Monaco-2 - Marseille-2

Monaco-2 played Marseille-2 at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Monaco-2 won 2-1.

Saint-Priest1 - 0Lyon-2Full TimeFT

Saint-Priest - Lyon-2

Saint-Priest played Lyon-2 at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Saint-Priest won 1-0.

Toulon1 - 1GrasseFull TimeFT

Toulon - Grasse

Toulon played Grasse at the National 2, Group A of France on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nimes-21 - 1Le Puy AuvergneFull TimeFT

Nimes-2 - Le Puy Auvergne

Nimes-2 played Le Puy Auvergne at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Andrezieux Boutheon4 - 1TrelissacFull TimeFT

Andrezieux Boutheon - Trelissac

Andrezieux Boutheon played Trelissac at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Andrezieux Boutheon won 4-1.

Colomiers1 - 0BloisFull TimeFT

Colomiers - Blois

Colomiers played Blois at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Colomiers won 1-0.

Les Herbiers0 - 0Bordeaux-2Full TimeFT

Les Herbiers - Bordeaux-2

Les Herbiers played Bordeaux-2 at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Romorantin0 - 1MoulinsFull TimeFT

Romorantin - Moulins

Romorantin played Moulins at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Moulins won 0-1.

Sete1 - 1Saint-Etienne-2Full TimeFT

Sete - Saint-Etienne-2

Sete played Saint-Etienne-2 at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stade Bordelais2 - 1Stade MontoisFull TimeFT

Stade Bordelais - Stade Montois

Stade Bordelais played Stade Montois at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Stade Bordelais won 2-1.

Bergerac0 - 0St PryveFull TimeFT

Bergerac - St Pryve

Bergerac played St Pryve at the National 2, Group B of France on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bastia-Borgo3 - 2Boulogne-BillancourtFull TimeFT

Bastia-Borgo - Boulogne-Billancourt

Bastia-Borgo played Boulogne-Billancourt at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Bastia-Borgo won 3-2.

Le Havre-22 - 0VitreFull TimeFT

Le Havre-2 - Vitre

Le Havre-2 played Vitre at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Le Havre-2 won 2-0.

Poissy0 - 0Nantes-2Full TimeFT

Poissy - Nantes-2

Poissy played Nantes-2 at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Saint-Malo1 - 0OisselFull TimeFT

Saint-Malo - Oissel

Saint-Malo played Oissel at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Saint-Malo won 1-0.

Stade Briochin0 - 0ChartresFull TimeFT

Stade Briochin - Chartres

Stade Briochin played Chartres at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vannes0 - 2Furiani-AglianiFull TimeFT

Vannes - Furiani-Agliani

Vannes played Furiani-Agliani at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Furiani-Agliani won 0-2.

Lorient-20 - 1GranvilleFull TimeFT

Lorient-2 - Granville

Lorient-2 played Granville at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Granville won 0-1.

PSG-20 - 0MantesFull TimeFT

PSG-2 - Mantes

PSG-2 played Mantes at the National 2, Group C of France on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Schiltigheim1 - 0CreteilFull TimeFT

Schiltigheim - Creteil

Schiltigheim played Creteil at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Schiltigheim won 1-0.

Belfort0 - 0ArrasFull TimeFT

Belfort - Arras

Belfort played Arras at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Epinal1 - 2Iris CroixFull TimeFT

Epinal - Iris Croix

Epinal played Iris Croix at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Iris Croix won 1-2.

Feignies1 - 1HaguenauFull TimeFT

Feignies - Haguenau

Feignies played Haguenau at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lens-22 - 2Fleury-MerogisFull TimeFT

Lens-2 - Fleury-Merogis

Lens-2 played Fleury-Merogis at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sainte Genevieve3 - 0BobignyFull TimeFT

Sainte Genevieve - Bobigny

Sainte Genevieve played Bobigny at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Sainte Genevieve won 3-0.

Sedan1 - 0Reims-2Full TimeFT

Sedan - Reims-2

Sedan played Reims-2 at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Sedan won 1-0.

St. Maur Lusi2 - 4Lille-2Full TimeFT

St. Maur Lusi - Lille-2

St. Maur Lusi played Lille-2 at the National 2, Group D of France on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Lille-2 won 2-4.

Guingamp W3 - 0Lille WFull TimeFT

Guingamp W - Lille W

Guingamp W played Lille W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Guingamp W won 3-0.

Montpellier W11 - 0Metz WFull TimeFT

Montpellier W - Metz W

Montpellier W played Metz W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Montpellier W won 11-0.

PSG W2 - 0Dijon WFull TimeFT

PSG W - Dijon W

PSG W played Dijon W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. PSG W won 2-0.

Rodez W0 - 0Fleury WFull TimeFT

Rodez W - Fleury W

Rodez W played Fleury W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Soyaux W0 - 2Paris WFull TimeFT

Soyaux W - Paris W

Soyaux W played Paris W at the Division 1 - Women of France on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Paris W won 0-2.

Sioni4 - 2SamtrediaFull TimeFT

Sioni - Samtredia

Sioni played Samtredia at the Erovnuli Liga of Georgia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Sioni won 4-2.

Wolfsburg-21 - 0Hannover-2Full TimeFT

Wolfsburg-2 - Hannover-2

Wolfsburg-2 played Hannover-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Wolfsburg-2 won 1-0.

Hamburger-21 - 1Lupo-MartiniFull TimeFT

Hamburger-2 - Lupo-Martini

Hamburger-2 played Lupo-Martini at the Regionalliga Nord of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Balingen2 - 0Wormatia WormsFull TimeFT

Balingen - Wormatia Worms

Balingen played Wormatia Worms at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Balingen won 2-0.

Eintracht Stadtallendorf1 - 4Astoria WalldorfFull TimeFT

Eintracht Stadtallendorf - Astoria Walldorf

Eintracht Stadtallendorf played Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Astoria Walldorf won 1-4.

Hessen Dreieich2 - 1Stuttgart-2Full TimeFT

Hessen Dreieich - Stuttgart-2

Hessen Dreieich played Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Hessen Dreieich won 2-1.

Saarbrucken3 - 2Mainz-2Full TimeFT

Saarbrucken - Mainz-2

Saarbrucken played Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Saarbrucken won 3-2.

Steinbach3 - 0ElversbergFull TimeFT

Steinbach - Elversberg

Steinbach played Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Steinbach won 3-0.

Waldhof Mannheim5 - 1HomburgFull TimeFT

Waldhof Mannheim - Homburg

Waldhof Mannheim played Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Waldhof Mannheim won 5-1.

Alemannia Aachen4 - 0StraelenFull TimeFT

Alemannia Aachen - Straelen

Alemannia Aachen played Straelen at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Alemannia Aachen won 4-0.

Borussia D-21 - 2VerlFull TimeFT

Borussia D-2 - Verl

Borussia D-2 played Verl at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Verl won 1-2.

Fortuna Dusseldorf-21 - 1Kaan-MarienbornFull TimeFT

Fortuna Dusseldorf-2 - Kaan-Marienborn

Fortuna Dusseldorf-2 played Kaan-Marienborn at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oberhausen4 - 0HerkenrathFull TimeFT

Oberhausen - Herkenrath

Oberhausen played Herkenrath at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Oberhausen won 4-0.

Wiedenbruck0 - 3Koln-2Full TimeFT

Wiedenbruck - Koln-2

Wiedenbruck played Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Koln-2 won 0-3.

Nurnberg-21 - 2Viktoria AschaffenburgFull TimeFT

Nurnberg-2 - Viktoria Aschaffenburg

Nurnberg-2 played Viktoria Aschaffenburg at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Viktoria Aschaffenburg won 1-2.

1860 Rosenheim0 - 1Schalding-HeiningFull TimeFT

1860 Rosenheim - Schalding-Heining

1860 Rosenheim played Schalding-Heining at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Schalding-Heining won 0-1.

Burghausen2 - 2EichstattFull TimeFT

Burghausen - Eichstatt

Burghausen played Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Heimstetten2 - 2PipinsriedFull TimeFT

Heimstetten - Pipinsried

Heimstetten played Pipinsried at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Schweinfurt4 - 1Ingolstadt-2Full TimeFT

Schweinfurt - Ingolstadt-2

Schweinfurt played Ingolstadt-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Schweinfurt won 4-1.

Hertha-21 - 3ChemnitzerFull TimeFT

Hertha-2 - Chemnitzer

Hertha-2 played Chemnitzer at the Regionalliga Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Chemnitzer won 1-3.

Oberlausitz0 - 0Germania HalberstadtFull TimeFT

Oberlausitz - Germania Halberstadt

Oberlausitz played Germania Halberstadt at the Regionalliga Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Optik Ratenow4 - 1Budissa BautzenFull TimeFT

Optik Ratenow - Budissa Bautzen

Optik Ratenow played Budissa Bautzen at the Regionalliga Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Optik Ratenow won 4-1.

Bischofswerdaer FV0 - 6BFC DynamoFull TimeFT

Bischofswerdaer FV - BFC Dynamo

Bischofswerdaer FV played BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. BFC Dynamo won 0-6.

RB Leipzig U-192 - 0Hannover U-19Full TimeFT

RB Leipzig U-19 - Hannover U-19

RB Leipzig U-19 played Hannover U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. RB Leipzig U-19 won 2-0.

Dynamo Dresden U-193 - 2Union Berlin U-19Full TimeFT

Dynamo Dresden U-19 - Union Berlin U-19

Dynamo Dresden U-19 played Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Dynamo Dresden U-19 won 3-2.

Magdeburg U-192 - 1Carl Zeiss Jena U-19Full TimeFT

Magdeburg U-19 - Carl Zeiss Jena U-19

Magdeburg U-19 played Carl Zeiss Jena U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Magdeburg U-19 won 2-1.

St. Pauli U-191 - 4Wolfsburg U-19Full TimeFT

St. Pauli U-19 - Wolfsburg U-19

St. Pauli U-19 played Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Wolfsburg U-19 won 1-4.

Niendorfer U-196 - 2Osnabruck U-19Full TimeFT

Niendorfer U-19 - Osnabruck U-19

Niendorfer U-19 played Osnabruck U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Niendorfer U-19 won 6-2.

Eintracht Frankfurt U-192 - 0Heidenheim U-19Full TimeFT

Eintracht Frankfurt U-19 - Heidenheim U-19

Eintracht Frankfurt U-19 played Heidenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Eintracht Frankfurt U-19 won 2-0.

Bayern U-191 - 1Stuttgarter Kickers U-19Full TimeFT

Bayern U-19 - Stuttgarter Kickers U-19

Bayern U-19 played Stuttgarter Kickers U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ingolstadt U-190 - 1Stuttgart U-19Full TimeFT

Ingolstadt U-19 - Stuttgart U-19

Ingolstadt U-19 played Stuttgart U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Stuttgart U-19 won 0-1.

Koln U-190 - 1Borussia M U-19Full TimeFT

Koln U-19 - Borussia M U-19

Koln U-19 played Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Borussia M U-19 won 0-1.

Bochum U-193 - 0Alemannia Aachen U-19Full TimeFT

Bochum U-19 - Alemannia Aachen U-19

Bochum U-19 played Alemannia Aachen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Bochum U-19 won 3-0.

Munster U-190 - 2Essen U-19Full TimeFT

Munster U-19 - Essen U-19

Munster U-19 played Essen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Essen U-19 won 0-2.

Ansbach5 - 1Neumarkt ASVFull TimeFT

Ansbach - Neumarkt ASV

Ansbach played Neumarkt ASV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Ansbach won 5-1.

Erlangen-Bruck1 - 4SeligenportenFull TimeFT

Erlangen-Bruck - Seligenporten

Erlangen-Bruck played Seligenporten at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Seligenporten won 1-4.

Jahn Forchheim1 - 2Wurzburger Kickers-2Full TimeFT

Jahn Forchheim - Wurzburger Kickers-2

Jahn Forchheim played Wurzburger Kickers-2 at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Wurzburger Kickers-2 won 1-2.

Gebenbach1 - 5Wurzburger FVFull TimeFT

Gebenbach - Wurzburger FV

Gebenbach played Wurzburger FV at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Wurzburger FV won 1-5.

Grosbardorf2 - 1AbtswindFull TimeFT

Grosbardorf - Abtswind

Grosbardorf played Abtswind at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Grosbardorf won 2-1.

Sand0 - 3AubstadtFull TimeFT

Sand - Aubstadt

Sand played Aubstadt at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Aubstadt won 0-3.

Kirchanschoring1 - 1NordlingenFull TimeFT

Kirchanschoring - Nordlingen

Kirchanschoring played Nordlingen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rain Lech1 - 11860 Munchen-2Full TimeFT

Rain Lech - 1860 Munchen-2

Rain Lech played 1860 Munchen-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jahn Regensburg-24 - 2PullachFull TimeFT

Jahn Regensburg-2 - Pullach

Jahn Regensburg-2 played Pullach at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Jahn Regensburg-2 won 4-2.

Schwaben Augsburg1 - 1KotternFull TimeFT

Schwaben Augsburg - Kottern

Schwaben Augsburg played Kottern at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hankofen-Hailing2 - 2DachauFull TimeFT

Hankofen-Hailing - Dachau

Hankofen-Hailing played Dachau at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sonthofen0 - 3VilzingFull TimeFT

Sonthofen - Vilzing

Sonthofen played Vilzing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Vilzing won 0-3.

Bayern Alzenau5 - 1Hunfelder SVFull TimeFT

Bayern Alzenau - Hunfelder SV

Bayern Alzenau played Hunfelder SV at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Bayern Alzenau won 5-1.

Lehnerz4 - 2Buchonia FliedenFull TimeFT

Lehnerz - Buchonia Flieden

Lehnerz played Buchonia Flieden at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Lehnerz won 4-2.

RW Hadamar9 - 0Neu-IsenburgFull TimeFT

RW Hadamar - Neu-Isenburg

RW Hadamar played Neu-Isenburg at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. RW Hadamar won 9-0.

Turk Gucu Friedberg2 - 2GiesenFull TimeFT

Turk Gucu Friedberg - Giesen

Turk Gucu Friedberg played Giesen at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Waldgirmes1 - 1Hessen KasselFull TimeFT

Waldgirmes - Hessen Kassel

Waldgirmes played Hessen Kassel at the Oberliga, Hessen of Germany on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dassendorf0 - 0Meiendorfer SVFull TimeFT

Dassendorf - Meiendorfer SV

Dassendorf played Meiendorfer SV at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Weiche Flensburg-20 - 5Union NeumunsterFull TimeFT

Weiche Flensburg-2 - Union Neumunster

Weiche Flensburg-2 played Union Neumunster at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Union Neumunster won 0-5.

Eutiner SV4 - 0Inter Turkspor KielFull TimeFT

Eutiner SV - Inter Turkspor Kiel

Eutiner SV played Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Eutiner SV won 4-0.

Kropp1 - 2Heider SVFull TimeFT

Kropp - Heider SV

Kropp played Heider SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Heider SV won 1-2.

TSB Flensburg3 - 3TodesfeldeFull TimeFT

TSB Flensburg - Todesfelde

TSB Flensburg played Todesfelde at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Goppinger SV2 - 0ReutlingenFull TimeFT

Goppinger SV - Reutlingen

Goppinger SV played Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Goppinger SV won 2-0.

Normannia Gmund1 - 2VillingenFull TimeFT

Normannia Gmund - Villingen

Normannia Gmund played Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Villingen won 1-2.

Pforzheim1 - 0BacknangFull TimeFT

Pforzheim - Backnang

Pforzheim played Backnang at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Pforzheim won 1-0.

Stuttgarter Kickers-22 - 4SGV FreibergFull TimeFT

Stuttgarter Kickers-2 - SGV Freiberg

Stuttgarter Kickers-2 played SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. SGV Freiberg won 2-4.

Bahlinger SC2 - 0SpielbergFull TimeFT

Bahlinger SC - Spielberg

Bahlinger SC played Spielberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Bahlinger SC won 2-0.

Ilshofen2 - 0LinxFull TimeFT

Ilshofen - Linx

Ilshofen played Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Ilshofen won 2-0.

Neckarsulmer SU1 - 1RavensburgFull TimeFT

Neckarsulmer SU - Ravensburg

Neckarsulmer SU played Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Oberachern3 - 0BissingenFull TimeFT

Oberachern - Bissingen

Oberachern played Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Oberachern won 3-0.

Bremer SV7 - 1GeestemundeFull TimeFT

Bremer SV - Geestemunde

Bremer SV played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Bremer SV won 7-1.

Aumund-Vegesack2 - 1BTS NeustadtFull TimeFT

Aumund-Vegesack - BTS Neustadt

Aumund-Vegesack played BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Aumund-Vegesack won 2-1.

Braunschweig-24 - 1Atlas DelmenhorstFull TimeFT

Braunschweig-2 - Atlas Delmenhorst

Braunschweig-2 played Atlas Delmenhorst at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Braunschweig-2 won 4-1.

Uphusen0 - 1OytheFull TimeFT

Uphusen - Oythe

Uphusen played Oythe at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Oythe won 0-1.

Anker Wismar2 - 0Malchower SVFull TimeFT

Anker Wismar - Malchower SV

Anker Wismar played Malchower SV at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Anker Wismar won 2-0.

BSC Sud1 - 2Tennis BorussiaFull TimeFT

BSC Sud - Tennis Borussia

BSC Sud played Tennis Borussia at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Tennis Borussia won 1-2.

Hansa-24 - 1StrausbergFull TimeFT

Hansa-2 - Strausberg

Hansa-2 played Strausberg at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa-2 won 4-1.

Torgelower SV Greif1 - 0Greifswalder FCFull TimeFT

Torgelower SV Greif - Greifswalder FC

Torgelower SV Greif played Greifswalder FC at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Torgelower SV Greif won 1-0.

Hohenstein-Ernstthal1 - 4VfL HalleFull TimeFT

Hohenstein-Ernstthal - VfL Halle

Hohenstein-Ernstthal played VfL Halle at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 11:15 UTC. VfL Halle won 1-4.

BW Zorbau1 - 2Einheit RudolstadtFull TimeFT

BW Zorbau - Einheit Rudolstadt

BW Zorbau played Einheit Rudolstadt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Einheit Rudolstadt won 1-2.

Chemie Leipzig2 - 1KrieschowFull TimeFT

Chemie Leipzig - Krieschow

Chemie Leipzig played Krieschow at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Chemie Leipzig won 2-1.

Internacional Leipzig2 - 0Askania BernburgFull TimeFT

Internacional Leipzig - Askania Bernburg

Internacional Leipzig played Askania Bernburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Internacional Leipzig won 2-0.

Wismut Gera0 - 2Wacker Nordhausen-2Full TimeFT

Wismut Gera - Wacker Nordhausen-2

Wismut Gera played Wacker Nordhausen-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Wacker Nordhausen-2 won 0-2.

Diefflen2 - 1Hassia BingenFull TimeFT

Diefflen - Hassia Bingen

Diefflen played Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Diefflen won 2-1.

Idar-Oberstein4 - 1DillingenFull TimeFT

Idar-Oberstein - Dillingen

Idar-Oberstein played Dillingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Idar-Oberstein won 4-1.

Jagersburg1 - 1Engers 07Full TimeFT

Jagersburg - Engers 07

Jagersburg played Engers 07 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karbach1 - 1Kaiserslautern-2Full TimeFT

Karbach - Kaiserslautern-2

Karbach played Kaiserslautern-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mechtersheim1 - 2EmmelshausenFull TimeFT

Mechtersheim - Emmelshausen

Mechtersheim played Emmelshausen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Emmelshausen won 1-2.

Pfeddersheim2 - 2TuS KoblenzFull TimeFT

Pfeddersheim - TuS Koblenz

Pfeddersheim played TuS Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Schott Mainz1 - 1Arminia LudwigshafenFull TimeFT

Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen

Schott Mainz played Arminia Ludwigshafen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Eintracht Trier1 - 1Rochling WolklingenFull TimeFT

Eintracht Trier - Rochling Wolklingen

Eintracht Trier played Rochling Wolklingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Koblenz0 - 0Hertha WiesbachFull TimeFT

Koblenz - Hertha Wiesbach

Koblenz played Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Homberg3 - 3HildenFull TimeFT

Homberg - Hilden

Homberg played Hilden at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

SC Velbert0 - 3FC BocholtFull TimeFT

SC Velbert - FC Bocholt

SC Velbert played FC Bocholt at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. FC Bocholt won 0-3.

Apollon U-201 - 2AEK U-20Full TimeFT

Apollon U-20 - AEK U-20

Apollon U-20 played AEK U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 07:00 UTC. AEK U-20 won 1-2.

Levadiakos U-200 - 2Xanthi U-20Full TimeFT

Levadiakos U-20 - Xanthi U-20

Levadiakos U-20 played Xanthi U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Xanthi U-20 won 0-2.

Panathinaikos U-202 - 1Panionios U-20Full TimeFT

Panathinaikos U-20 - Panionios U-20

Panathinaikos U-20 played Panionios U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Panathinaikos U-20 won 2-1.

Aris U-200 - 0PAOK U-20Full TimeFT

Aris U-20 - PAOK U-20

Aris U-20 played PAOK U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Giannina U-201 - 0Panaitolikos U-20Full TimeFT

Giannina U-20 - Panaitolikos U-20

Giannina U-20 played Panaitolikos U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Giannina U-20 won 1-0.

Debrecen2 - 1PaksFull TimeFT

Debrecen - Paks

Debrecen played Paks at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Debrecen won 2-1.

Diosgyor1 - 2UjpestFull TimeFT

Diosgyor - Ujpest

Diosgyor played Ujpest at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Ujpest won 1-2.

Haladas0 - 2VidiFull TimeFT

Haladas - Vidi

Haladas played Vidi at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Vidi won 0-2.

MTK1 - 1HonvedFull TimeFT

MTK - Honved

MTK played Honved at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Varda1 - 2MezokovesdFull TimeFT

Varda - Mezokovesd

Varda played Mezokovesd at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Mezokovesd won 1-2.

Puskas1 - 0FerencvarosFull TimeFT

Puskas - Ferencvaros

Puskas played Ferencvaros at the NB I of Hungary on October 20. The match kicked off 17:30 UTC. Puskas won 1-0.

Maccabi Tel Aviv4 - 0Hapoel HaderaFull TimeFT

Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera

Maccabi Tel Aviv played Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Maccabi Tel Aviv won 4-0.

Ironi Kiryat Shmona1 - 1Hapoel HaifaFull TimeFT

Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa

Ironi Kiryat Shmona played Hapoel Haifa at the Ligat Al of Israel on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bnei Yehuda0 - 0Hapoel Tel AvivFull TimeFT

Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv

Bnei Yehuda played Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on October 20. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hapoel Beer Sheva2 - 0Hapoel RaananaFull TimeFT

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana

Hapoel Beer Sheva played Hapoel Raanana at the Ligat Al of Israel on October 20. The match kicked off 17:30 UTC. Hapoel Beer Sheva won 2-0.

Triestina1 - 1TernanaFull TimeFT

Triestina - Ternana

Triestina played Ternana at the Serie C, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Paganese2 - 4CataniaFull TimeFT

Paganese - Catania

Paganese played Catania at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Catania won 2-4.

Trapani3 - 0RietiFull TimeFT

Trapani - Rieti

Trapani played Rieti at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Trapani won 3-0.

Vibonese Calcio1 - 0Sicula LeonzioFull TimeFT

Vibonese Calcio - Sicula Leonzio

Vibonese Calcio played Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Vibonese Calcio won 1-0.

Matera2 - 2CasertanaFull TimeFT

Matera - Casertana

Matera played Casertana at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Juve Stabia2 - 1MonopoliFull TimeFT

Juve Stabia - Monopoli

Juve Stabia played Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Juve Stabia won 2-1.

Udinese U-192 - 3Napoli U-19Full TimeFT

Udinese U-19 - Napoli U-19

Udinese U-19 played Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Napoli U-19 won 2-3.

Fiorentina U-192 - 1Inter U-19Full TimeFT

Fiorentina U-19 - Inter U-19

Fiorentina U-19 played Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Fiorentina U-19 won 2-1.

Cagliari U-190 - 2Atalanta U-19Full TimeFT

Cagliari U-19 - Atalanta U-19

Cagliari U-19 played Atalanta U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Atalanta U-19 won 0-2.

Empoli U-193 - 3Sassuolo U-19Full TimeFT

Empoli U-19 - Sassuolo U-19

Empoli U-19 played Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Milan U-192 - 1Torino U-19Full TimeFT

Milan U-19 - Torino U-19

Milan U-19 played Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Milan U-19 won 2-1.

Cittadella U-192 - 1Salernitana U-19Full TimeFT

Cittadella U-19 - Salernitana U-19

Cittadella U-19 played Salernitana U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 08:45 UTC. Cittadella U-19 won 2-1.

Bologna U-192 - 1Verona U-19Full TimeFT

Bologna U-19 - Verona U-19

Bologna U-19 played Verona U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Bologna U-19 won 2-1.

Brescia U-190 - 0Venezia U-19Full TimeFT

Brescia U-19 - Venezia U-19

Brescia U-19 played Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Carpi U-192 - 2Spezia U-19Full TimeFT

Carpi U-19 - Spezia U-19

Carpi U-19 played Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Parma U-191 - 2Padova U-19Full TimeFT

Parma U-19 - Padova U-19

Parma U-19 played Padova U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Padova U-19 won 1-2.

Spal U-192 - 1Cremonese U-19Full TimeFT

Spal U-19 - Cremonese U-19

Spal U-19 played Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Spal U-19 won 2-1.

Livorno U-192 - 0Frosinone U-19Full TimeFT

Livorno U-19 - Frosinone U-19

Livorno U-19 played Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Livorno U-19 won 2-0.

Foggia U-195 - 2Cosenza U-19Full TimeFT

Foggia U-19 - Cosenza U-19

Foggia U-19 played Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Foggia U-19 won 5-2.

Lazio U-192 - 1Ascoli U-19Full TimeFT

Lazio U-19 - Ascoli U-19

Lazio U-19 played Ascoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Lazio U-19 won 2-1.

Perugia U-193 - 0Crotone U-19Full TimeFT

Perugia U-19 - Crotone U-19

Perugia U-19 played Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Perugia U-19 won 3-0.

Pescara U-193 - 1Benevento U-19Full TimeFT

Pescara U-19 - Benevento U-19

Pescara U-19 played Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Pescara U-19 won 3-1.

Riga2 - 0FK JelgavaFull TimeFT

Riga - FK Jelgava

Riga played FK Jelgava at the Virsliga of Latvia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Riga won 2-0.

Ventspils1 - 1SpartaksFull TimeFT

Ventspils - Spartaks

Ventspils played Spartaks at the Virsliga of Latvia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Liepaja0 - 1FS Metta LUFull TimeFT

Liepaja - FS Metta LU

Liepaja played FS Metta LU at the Virsliga of Latvia on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. FS Metta LU won 0-1.

Banga2 - 0Stumbras-2Full TimeFT

Banga - Stumbras-2

Banga played Stumbras-2 at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Banga won 2-0.

Dainava6 - 0KupiskisFull TimeFT

Dainava - Kupiskis

Dainava played Kupiskis at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Dainava won 6-0.

Dziugas Telsiai1 - 0Utenis UtenaFull TimeFT

Dziugas Telsiai - Utenis Utena

Dziugas Telsiai played Utenis Utena at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Dziugas Telsiai won 1-0.

NFA Kaunas3 - 0KoralasForfeitFrf

NFA Kaunas - Koralas

NFA Kaunas played Koralas at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. Koralas was forfeited with a 3-0 loss.. NFA Kaunas won 3-0.

Nevezis1 - 2PanevezysFull TimeFT

Nevezis - Panevezys

Nevezis played Panevezys at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Panevezys won 1-2.

Pakruojis2 - 0Zalgiris-2Full TimeFT

Pakruojis - Zalgiris-2

Pakruojis played Zalgiris-2 at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Pakruojis won 2-0.

Trakai-23 - 2Vilniaus VytisFull TimeFT

Trakai-2 - Vilniaus Vytis

Trakai-2 played Vilniaus Vytis at the 1 Lyga of Lithuania on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Trakai-2 won 3-2.

Dudelange4 - 1Progres NiedercornFull TimeFT

Dudelange - Progres Niedercorn

Dudelange played Progres Niedercorn at the Fortis League of Luxembourg on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Dudelange won 4-1.

Pieta Hotspurs0 - 4Valletta FCFull TimeFT

Pieta Hotspurs - Valletta FC

Pieta Hotspurs played Valletta FC at the Premier Division of Malta on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Valletta FC won 0-4.

Birkirkara FC2 - 0Tarxien RainbowsFull TimeFT

Birkirkara FC - Tarxien Rainbows

Birkirkara FC played Tarxien Rainbows at the Premier Division of Malta on October 20. The match kicked off 15:15 UTC. Birkirkara FC won 2-0.

Zejtun Corinthians0 - 1Mqabba FCFull TimeFT

Zejtun Corinthians - Mqabba FC

Zejtun Corinthians played Mqabba FC at the Division 1 of Malta on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Mqabba FC won 0-1.

Lija Athletic4 - 1Gudja UnitedFull TimeFT

Lija Athletic - Gudja United

Lija Athletic played Gudja United at the Division 1 of Malta on October 20. The match kicked off 15:15 UTC. Lija Athletic won 4-1.

Dinamo-Auto0 - 1SperantaFull TimeFT

Dinamo-Auto - Speranta

Dinamo-Auto played Speranta at the Divizia Nationala of Moldova on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Speranta won 0-1.

Zimbru3 - 1Olimpia BaltiFull TimeFT

Zimbru - Olimpia Balti

Zimbru played Olimpia Balti at the Divizia Nationala of Moldova on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Zimbru won 3-1.

Buducnost2 - 1OFK TitogradFull TimeFT

Buducnost - OFK Titograd

Buducnost played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Buducnost won 2-1.

Iskra1 - 2ZetaFull TimeFT

Iskra - Zeta

Iskra played Zeta at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Zeta won 1-2.

Lovcen Cetinje0 - 1MornarFull TimeFT

Lovcen Cetinje - Mornar

Lovcen Cetinje played Mornar at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Mornar won 0-1.

OFK Petrovac1 - 0Sutjeska NiksicFull TimeFT

OFK Petrovac - Sutjeska Niksic

OFK Petrovac played Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. OFK Petrovac won 1-0.

Rudar Pljevlja0 - 0Grbalj RadanoviciFull TimeFT

Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovici

Rudar Pljevlja played Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on October 20. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Excelsior M.0 - 1Kozakken BoysFull TimeFT

Excelsior M. - Kozakken Boys

Excelsior M. played Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Kozakken Boys won 0-1.

GVVV Veenendaal3 - 2SpakenburgFull TimeFT

GVVV Veenendaal - Spakenburg

GVVV Veenendaal played Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. GVVV Veenendaal won 3-2.

Scheveningen0 - 3Almere City-2Full TimeFT

Scheveningen - Almere City-2

Scheveningen played Almere City-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Almere City-2 won 0-3.

IJsselmeervogels1 - 0Koninklijke HFCFull TimeFT

IJsselmeervogels - Koninklijke HFC

IJsselmeervogels played Koninklijke HFC at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. IJsselmeervogels won 1-0.

HHC1 - 1LiendenFull TimeFT

HHC - Lienden

HHC played Lienden at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rijnsburgse Boys1 - 2KatwijkFull TimeFT

Rijnsburgse Boys - Katwijk

Rijnsburgse Boys played Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Katwijk won 1-2.

Sparta Rotterdam-23 - 2AFCFull TimeFT

Sparta Rotterdam-2 - AFC

Sparta Rotterdam-2 played AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Sparta Rotterdam-2 won 3-2.

VVSB1 - 3De Treffers/KegroFull TimeFT

VVSB - De Treffers/Kegro

VVSB played De Treffers/Kegro at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. De Treffers/Kegro won 1-3.

Vitesse-20 - 1BarendrechtFull TimeFT

Vitesse-2 - Barendrecht

Vitesse-2 played Barendrecht at the Tweede Divisie of Netherlands on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Barendrecht won 0-1.

Ards2 - 1Linfield FCFull TimeFT

Ards - Linfield FC

Ards played Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ards won 2-1.

Ballymena Utd1 - 1Dungannon SwiftsFull TimeFT

Ballymena Utd - Dungannon Swifts

Ballymena Utd played Dungannon Swifts at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cliftonville3 - 1Warrenpoint TownFull TimeFT

Cliftonville - Warrenpoint Town

Cliftonville played Warrenpoint Town at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Cliftonville won 3-1.

Coleraine FC1 - 0Crusaders FCFull TimeFT

Coleraine FC - Crusaders FC

Coleraine FC played Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Coleraine FC won 1-0.

Glentoran FC1 - 2GlenavonFull TimeFT

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC played Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Glenavon won 1-2.

Larne FC4 - 0Carrick RangerFull TimeFT

Larne FC - Carrick Ranger

Larne FC played Carrick Ranger at the Championship 1 of Northern Ireland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Larne FC won 4-0.

PortadownDundela FCPostponedPst

Portadown - Dundela FC

Portadown are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on October 20.

Arna-Bjornar W2 - 0Roa WFull TimeFT

Arna-Bjornar W - Roa W

Arna-Bjornar W played Roa W at the Toppserien - Women of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Arna-Bjornar W won 2-0.

Avaldsnes W0 - 0Sandviken WFull TimeFT

Avaldsnes W - Sandviken W

Avaldsnes W played Sandviken W at the Toppserien - Women of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lyn W2 - 3Stabek WFull TimeFT

Lyn W - Stabek W

Lyn W played Stabek W at the Toppserien - Women of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Stabek W won 2-3.

Trondheims-Orn W1 - 3Valerenga WFull TimeFT

Trondheims-Orn W - Valerenga W

Trondheims-Orn W played Valerenga W at the Toppserien - Women of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Valerenga W won 1-3.

Alta3 - 0MossFull TimeFT

Alta - Moss

Alta played Moss at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Alta won 3-0.

Asker4 - 2BaerumFull TimeFT

Asker - Baerum

Asker played Baerum at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Asker won 4-2.

Elverum3 - 2Odd Grenland-2Full TimeFT

Elverum - Odd Grenland-2

Elverum played Odd Grenland-2 at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Elverum won 3-2.

Grorud0 - 0FredrikstadFull TimeFT

Grorud - Fredrikstad

Grorud played Fredrikstad at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nybergsund1 - 2HonefossFull TimeFT

Nybergsund - Honefoss

Nybergsund played Honefoss at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Honefoss won 1-2.

Raufoss3 - 2Fram LarvikFull TimeFT

Raufoss - Fram Larvik

Raufoss played Fram Larvik at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Raufoss won 3-2.

Stabek-21 - 4MjolnerFull TimeFT

Stabek-2 - Mjolner

Stabek-2 played Mjolner at the 2. Division, Group 1 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Mjolner won 1-4.

Arendal3 - 4FlekkeroyFull TimeFT

Arendal - Flekkeroy

Arendal played Flekkeroy at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Flekkeroy won 3-4.

Brattvag1 - 4NardoFull TimeFT

Brattvag - Nardo

Brattvag played Nardo at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Nardo won 1-4.

Egersund1 - 1Vard-HaugesundFull TimeFT

Egersund - Vard-Haugesund

Egersund played Vard-Haugesund at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hodd2 - 1KjelsasFull TimeFT

Hodd - Kjelsas

Hodd played Kjelsas at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Hodd won 2-1.

Skeid2 - 0BryneFull TimeFT

Skeid - Bryne

Skeid played Bryne at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Skeid won 2-0.

Valerenga-21 - 3KFUM OsloFull TimeFT

Valerenga-2 - KFUM Oslo

Valerenga-2 played KFUM Oslo at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. KFUM Oslo won 1-3.

Vidar4 - 2Stjordals-BlinkFull TimeFT

Vidar - Stjordals-Blink

Vidar played Stjordals-Blink at the 2. Division, Group 2 of Norway on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Vidar won 4-2.

LKS Lodz2 - 0JastrzebieFull TimeFT

LKS Lodz - Jastrzebie

LKS Lodz played Jastrzebie at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. LKS Lodz won 2-0.

Olsztyn2 - 2Puszcza N.Full TimeFT

Olsztyn - Puszcza N.

Olsztyn played Puszcza N. at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bytovia Bytow1 - 1Odra OpoleFull TimeFT

Bytovia Bytow - Odra Opole

Bytovia Bytow played Odra Opole at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tychy 710 - 0RakowFull TimeFT

Tychy 71 - Rakow

Tychy 71 played Rakow at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Podbeskidzie2 - 1ChojniczankaFull TimeFT

Podbeskidzie - Chojniczanka

Podbeskidzie played Chojniczanka at the I Liga of Poland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Podbeskidzie won 2-1.

Radomiak Radom3 - 2Pogon SiedlceFull TimeFT

Radomiak Radom - Pogon Siedlce

Radomiak Radom played Pogon Siedlce at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Radomiak Radom won 3-2.

Rozwoj Katowice2 - 1Gryf WFull TimeFT

Rozwoj Katowice - Gryf W

Rozwoj Katowice played Gryf W at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Rozwoj Katowice won 2-1.

Siarka Tarnobrzeg0 - 3Gornik LecznaFull TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Gornik Leczna

Siarka Tarnobrzeg played Gornik Leczna at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Gornik Leczna won 0-3.

Skra Czestochowa1 - 0StargardFull TimeFT

Skra Czestochowa - Stargard

Skra Czestochowa played Stargard at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Skra Czestochowa won 1-0.

Belchatow0 - 0Elana TorunFull TimeFT

Belchatow - Elana Torun

Belchatow played Elana Torun at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Olimpia G3 - 4Resovia RzeszowFull TimeFT

Olimpia G - Resovia Rzeszow

Olimpia G played Resovia Rzeszow at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Resovia Rzeszow won 3-4.

Ruch Chorzow1 - 3WidzewFull TimeFT

Ruch Chorzow - Widzew

Ruch Chorzow played Widzew at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Widzew won 1-3.

Olimpia Elblag0 - 0EnergetykFull TimeFT

Olimpia Elblag - Energetyk

Olimpia Elblag played Energetyk at the II Liga of Poland on October 20. The match kicked off 17:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Biala Podlaska W0 - 1UKS Lodz WFull TimeFT

Biala Podlaska W - UKS Lodz W

Biala Podlaska W played UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. UKS Lodz W won 0-1.

Medyk Konin W3 - 3Walbrzych WFull TimeFT

Medyk Konin W - Walbrzych W

Medyk Konin W played Walbrzych W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Mitech Zywiec W1 - 2Wroclaw WFull TimeFT

Mitech Zywiec W - Wroclaw W

Mitech Zywiec W played Wroclaw W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Wroclaw W won 1-2.

Sosnowiec W4 - 1Katowice WFull TimeFT

Sosnowiec W - Katowice W

Sosnowiec W played Katowice W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Sosnowiec W won 4-1.

UJ Krakow W1 - 1Olimpia Szczecin WFull TimeFT

UJ Krakow W - Olimpia Szczecin W

UJ Krakow W played Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Polonia Poznan W0 - 8Gornik Leczna WFull TimeFT

Polonia Poznan W - Gornik Leczna W

Polonia Poznan W played Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Gornik Leczna W won 0-8.

Elana Torun U-190 - 2Zaglebie L U-19Full TimeFT

Elana Torun U-19 - Zaglebie L U-19

Elana Torun U-19 played Zaglebie L U-19 at the Central Youth League of Poland on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Zaglebie L U-19 won 0-2.

Pogon Szczecin U-191 - 1Arka Gdynia U-19Full TimeFT

Pogon Szczecin U-19 - Arka Gdynia U-19

Pogon Szczecin U-19 played Arka Gdynia U-19 at the Central Youth League of Poland on October 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Slask U-191 - 4Korona U-19Full TimeFT

Slask U-19 - Korona U-19

Slask U-19 played Korona U-19 at the Central Youth League of Poland on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Korona U-19 won 1-4.

Wisla Krakow U-190 - 0Belchatow U-19Full TimeFT

Wisla Krakow U-19 - Belchatow U-19

Wisla Krakow U-19 played Belchatow U-19 at the Central Youth League of Poland on October 20. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

ACS Poli Timisoara1 - 2ASU Poli TimisoaraFull TimeFT

ACS Poli Timisoara - ASU Poli Timisoara

ACS Poli Timisoara played ASU Poli Timisoara at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. ASU Poli Timisoara won 1-2.

Balotesti2 - 1PanduriiFull TimeFT

Balotesti - Pandurii

Balotesti played Pandurii at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Balotesti won 2-1.

Braila3 - 3Aerostar BacauFull TimeFT

Braila - Aerostar Bacau

Braila played Aerostar Bacau at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Mioveni2 - 1Luceafarul OradeaFull TimeFT

Mioveni - Luceafarul Oradea

Mioveni played Luceafarul Oradea at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Mioveni won 2-1.

Sportul Snagov3 - 0MetaloglobusFull TimeFT

Sportul Snagov - Metaloglobus

Sportul Snagov played Metaloglobus at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Sportul Snagov won 3-0.

UTA Arad1 - 1EnergeticianulFull TimeFT

UTA Arad - Energeticianul

UTA Arad played Energeticianul at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Academica Clinceni0 - 1Chindia TargovisteFull TimeFT

Academica Clinceni - Chindia Targoviste

Academica Clinceni played Chindia Targoviste at the Liga II of Romania on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Chindia Targoviste won 0-1.

Ural-D2 - 1Kr. Sovetov-DFull TimeFT

Ural-D - Kr. Sovetov-D

Ural-D played Kr. Sovetov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Ural-D won 2-1.

Dinamo-D1 - 2Zenit-DFull TimeFT

Dinamo-D - Zenit-D

Dinamo-D played Zenit-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Zenit-D won 1-2.

FK Krasnodar-D2 - 1Akhmat-DFull TimeFT

FK Krasnodar-D - Akhmat-D

FK Krasnodar-D played Akhmat-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. FK Krasnodar-D won 2-1.

Znamia Truda0 - 1VelesFull TimeFT

Znamia Truda - Veles

Znamia Truda played Veles at the PFL, Zapad of Russia on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Veles won 0-1.

Kolomna2 - 1Torpedo VlFull TimeFT

Kolomna - Torpedo Vl

Kolomna played Torpedo Vl at the PFL, Zapad of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kolomna won 2-1.

Pskov-7471 - 2KazankaFull TimeFT

Pskov-747 - Kazanka

Pskov-747 played Kazanka at the PFL, Zapad of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kazanka won 1-2.

Leningradets4 - 1Dnepr SmolenskFull TimeFT

Leningradets - Dnepr Smolensk

Leningradets played Dnepr Smolensk at the PFL, Zapad of Russia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Leningradets won 4-1.

Kaluga2 - 0Metallurg L.Full TimeFT

Kaluga - Metallurg L.

Kaluga played Metallurg L. at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Kaluga won 2-0.

Kvant Obninsk0 - 1Dynamo BrFull TimeFT

Kvant Obninsk - Dynamo Br

Kvant Obninsk played Dynamo Br at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Dynamo Br won 0-1.

Sokol4 - 0Rotor-2Full TimeFT

Sokol - Rotor-2

Sokol played Rotor-2 at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Sokol won 4-0.

Ryazan2 - 1ZorkiyFull TimeFT

Ryazan - Zorkiy

Ryazan played Zorkiy at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Ryazan won 2-1.

Salyut1 - 0SaturnFull TimeFT

Salyut - Saturn

Salyut played Saturn at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Salyut won 1-0.

FK Strogino0 - 1TorpedoFull TimeFT

FK Strogino - Torpedo

FK Strogino played Torpedo at the PFL, Center of Russia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Torpedo won 0-1.

Alloa Athletic1 - 0Partick ThistleFull TimeFT

Alloa Athletic - Partick Thistle

Alloa Athletic played Partick Thistle at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Alloa Athletic won 1-0.

Dundee United1 - 1Inverness C.TFull TimeFT

Dundee United - Inverness C.T

Dundee United played Inverness C.T at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dunfermline0 - 1Queen of the SouthFull TimeFT

Dunfermline - Queen of the South

Dunfermline played Queen of the South at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Queen of the South won 0-1.

Greenock Morton1 - 0FalkirkFull TimeFT

Greenock Morton - Falkirk

Greenock Morton played Falkirk at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Greenock Morton won 1-0.

Ross County2 - 1Ayr UnitedFull TimeFT

Ross County - Ayr United

Ross County played Ayr United at the Championship of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ross County won 2-1.

Arbroath3 - 1DumbartonFull TimeFT

Arbroath - Dumbarton

Arbroath played Dumbarton at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Arbroath won 3-1.

East Fife3 - 1Brechin CityFull TimeFT

East Fife - Brechin City

East Fife played Brechin City at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. East Fife won 3-1.

Montrose0 - 3AirdrieoniansFull TimeFT

Montrose - Airdrieonians

Montrose played Airdrieonians at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Airdrieonians won 0-3.

Raith Rovers2 - 1StranraerFull TimeFT

Raith Rovers - Stranraer

Raith Rovers played Stranraer at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Raith Rovers won 2-1.

Stenhousemuir1 - 2Forfar AthleticFull TimeFT

Stenhousemuir - Forfar Athletic

Stenhousemuir played Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Forfar Athletic won 1-2.

Albion Rovers0 - 2Formartine UtdFull TimeFT

Albion Rovers - Formartine Utd

Albion Rovers played Formartine Utd at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Formartine Utd won 0-2.

Beith Juniors4 - 0LinlithgowFull TimeFT

Beith Juniors - Linlithgow

Beith Juniors played Linlithgow at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Beith Juniors won 4-0.

Berwick Rangers3 - 1GretnaFull TimeFT

Berwick Rangers - Gretna

Berwick Rangers played Gretna at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Berwick Rangers won 3-1.

Brora Rangers6 - 0ColdstreamFull TimeFT

Brora Rangers - Coldstream

Brora Rangers played Coldstream at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Brora Rangers won 6-0.

Cove Rangers1 - 1Auchinleck TalbotFull TimeFT

Cove Rangers - Auchinleck Talbot

Cove Rangers played Auchinleck Talbot at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cowdenbeath2 - 1ClydeFull TimeFT

Cowdenbeath - Clyde

Cowdenbeath played Clyde at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Cowdenbeath won 2-1.

Cumbernauld Colts1 - 4BSC GlasgowFull TimeFT

Cumbernauld Colts - BSC Glasgow

Cumbernauld Colts played BSC Glasgow at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. BSC Glasgow won 1-4.

Deveronvale1 - 2Stirling UniversityFull TimeFT

Deveronvale - Stirling University

Deveronvale played Stirling University at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Stirling University won 1-2.

East Kilbride3 - 1SpartansFull TimeFT

East Kilbride - Spartans

East Kilbride played Spartans at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. East Kilbride won 3-1.

Edinburgh City1 - 0Civil Service StrollFull TimeFT

Edinburgh City - Civil Service Stroll

Edinburgh City played Civil Service Stroll at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Edinburgh City won 1-0.

Edusport Academy1 - 2FraserburghFull TimeFT

Edusport Academy - Fraserburgh

Edusport Academy played Fraserburgh at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Fraserburgh won 1-2.

Elgin City2 - 0Whitehill WelfareFull TimeFT

Elgin City - Whitehill Welfare

Elgin City played Whitehill Welfare at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Elgin City won 2-0.

Gala Fairydean2 - 0East StirlingshireFull TimeFT

Gala Fairydean - East Stirlingshire

Gala Fairydean played East Stirlingshire at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Gala Fairydean won 2-0.

Peterhead3 - 2Kelty HeartsFull TimeFT

Peterhead - Kelty Hearts

Peterhead played Kelty Hearts at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Peterhead won 3-2.

Rothes0 - 1Annan AthleticFull TimeFT

Rothes - Annan Athletic

Rothes played Annan Athletic at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Annan Athletic won 0-1.

Stirling Albion1 - 2Queen's ParkFull TimeFT

Stirling Albion - Queen's Park

Stirling Albion played Queen's Park at the FA Cup of Scotland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Queen's Park won 1-2.

Komarno1 - 1PohronieFull TimeFT

Komarno - Pohronie

Komarno played Pohronie at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lipany0 - 0Banska BystricaFull TimeFT

Lipany - Banska Bystrica

Lipany played Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tatran Presov1 - 0DubnicaFull TimeFT

Tatran Presov - Dubnica

Tatran Presov played Dubnica at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Tatran Presov won 1-0.

Poprad5 - 2Partizan BardejovFull TimeFT

Poprad - Partizan Bardejov

Poprad played Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Poprad won 5-2.

Skalica2 - 0Petrzalka akademiaFull TimeFT

Skalica - Petrzalka akademia

Skalica played Petrzalka akademia at the 2. liga of Slovakia on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Skalica won 2-0.

Ankaran Hrvatini2 - 0BeltinciFull TimeFT

Ankaran Hrvatini - Beltinci

Ankaran Hrvatini played Beltinci at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Ankaran Hrvatini won 2-0.

Bilje1 - 2Ilirija LjubljanaFull TimeFT

Bilje - Ilirija Ljubljana

Bilje played Ilirija Ljubljana at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Ilirija Ljubljana won 1-2.

Bravo3 - 1NK BrdaFull TimeFT

Bravo - NK Brda

Bravo played NK Brda at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Bravo won 3-1.

Brezice1 - 4RadomljeFull TimeFT

Brezice - Radomlje

Brezice played Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Radomlje won 1-4.

Dob2 - 0NaftaFull TimeFT

Dob - Nafta

Dob played Nafta at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Dob won 2-0.

NK Fuzinar1 - 1DekaniFull TimeFT

NK Fuzinar - Dekani

NK Fuzinar played Dekani at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rogaska1 - 3NK KrkaFull TimeFT

Rogaska - NK Krka

Rogaska played NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. NK Krka won 1-3.

Valladolid-20 - 0Cultural LeonesaFull TimeFT

Valladolid-2 - Cultural Leonesa

Valladolid-2 played Cultural Leonesa at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vitoria CD0 - 1BarakaldoFull TimeFT

Vitoria CD - Barakaldo

Vitoria CD played Barakaldo at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Barakaldo won 0-1.

Amorebieta1 - 2Oviedo-2Full TimeFT

Amorebieta - Oviedo-2

Amorebieta played Oviedo-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Oviedo-2 won 1-2.

Athletic-21 - 3MirandesFull TimeFT

Athletic-2 - Mirandes

Athletic-2 played Mirandes at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Mirandes won 1-3.

Leioa1 - 1GernikaFull TimeFT

Leioa - Gernika

Leioa played Gernika at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Barcelona-21 - 1Villarreal-2Full TimeFT

Barcelona-2 - Villarreal-2

Barcelona-2 played Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valencia WSevilla WPostponedPst

Valencia W - Sevilla W

Valencia W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on October 20.

Rayo Vallecano W2 - 0Albacete WFull TimeFT

Rayo Vallecano W - Albacete W

Rayo Vallecano W played Albacete W at the Primera Division - Women of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Rayo Vallecano W won 2-0.

Ceares0 - 1Marino de LuancoFull TimeFT

Ceares - Marino de Luanco

Ceares played Marino de Luanco at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Marino de Luanco won 0-1.

Lealtad2 - 1San Martin EIFull TimeFT

Lealtad - San Martin EI

Lealtad played San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 20. The match kicked off 14:45 UTC. Lealtad won 2-1.

Cayon4 - 0CD NavalFull TimeFT

Cayon - CD Naval

Cayon played CD Naval at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Cayon won 4-0.

Ribamontan al Mar2 - 2TropezonFull TimeFT

Ribamontan al Mar - Tropezon

Ribamontan al Mar played Tropezon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cultural Guarnizo1 - 2BezanaFull TimeFT

Cultural Guarnizo - Bezana

Cultural Guarnizo played Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Bezana won 1-2.

Escobedo1 - 1SamanoFull TimeFT

Escobedo - Samano

Escobedo played Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Amurrio0 - 0San IgnacioFull TimeFT

Amurrio - San Ignacio

Amurrio played San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Beasain4 - 1Lagun OnakFull TimeFT

Beasain - Lagun Onak

Beasain played Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Beasain won 4-1.

Club Bermeo2 - 0Pasaia KEFull TimeFT

Club Bermeo - Pasaia KE

Club Bermeo played Pasaia KE at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Club Bermeo won 2-0.

Zamudio0 - 4PortugaleteFull TimeFT

Zamudio - Portugalete

Zamudio played Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Portugalete won 0-4.

Real Sociedad-33 - 3SomorrostroFull TimeFT

Real Sociedad-3 - Somorrostro

Real Sociedad-3 played Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

SD San Pedro0 - 1SantutxuFull TimeFT

SD San Pedro - Santutxu

SD San Pedro played Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Santutxu won 0-1.

Balmaseda3 - 0SestaoFull TimeFT

Balmaseda - Sestao

Balmaseda played Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC. Balmaseda won 3-0.

Jove EspanolVillarreal-3PostponedPst

Jove Espanol - Villarreal-3

Jove Espanol are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 20.

AtzenetaPaiportaPostponedPst

Atzeneta - Paiporta

Atzeneta are playing Paiporta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 20.

AceroElche-2PostponedPst

Acero - Elche-2

Acero are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 20.

VilamarxantAlziraPostponedPst

Vilamarxant - Alzira

Vilamarxant are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 20.

Numancia-23 - 0Burgos PromesasFull TimeFT

Numancia-2 - Burgos Promesas

Numancia-2 played Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Numancia-2 won 3-0.

Bembibre1 - 1Real AvilaFull TimeFT

Bembibre - Real Avila

Bembibre played Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Virgen del Camino1 - 0UD Santa MartaFull TimeFT

La Virgen del Camino - UD Santa Marta

La Virgen del Camino played UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. La Virgen del Camino won 1-0.

Atarfe Industrial2 - 1River MelillaFull TimeFT

Atarfe Industrial - River Melilla

Atarfe Industrial played River Melilla at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 20. The match kicked off 10:30 UTC. Atarfe Industrial won 2-1.

Ibiza Islas Pitiusas4 - 0SollerFull TimeFT

Ibiza Islas Pitiusas - Soller

Ibiza Islas Pitiusas played Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ibiza Islas Pitiusas won 4-0.

Santanyi0 - 1FerriolenseFull TimeFT

Santanyi - Ferriolense

Santanyi played Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Ferriolense won 0-1.

Esporles1 - 1Platges de CalviaFull TimeFT

Esporles - Platges de Calvia

Esporles played Platges de Calvia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alcudia2 - 1Mallorca-2Full TimeFT

Alcudia - Mallorca-2

Alcudia played Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 15:30 UTC. Alcudia won 2-1.

Felanitx1 - 1ManacorFull TimeFT

Felanitx - Manacor

Felanitx played Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Poblense5 - 0Son CladeraFull TimeFT

Poblense - Son Cladera

Poblense played Son Cladera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Poblense won 5-0.

Murense0 - 0LlosetenseFull TimeFT

Murense - Llosetense

Murense played Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Las Palmas-31 - 0TeniscaFull TimeFT

Las Palmas-3 - Tenisca

Las Palmas-3 played Tenisca at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Las Palmas-3 won 1-0.

Union Viera1 - 0IbarraFull TimeFT

Union Viera - Ibarra

Union Viera played Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Union Viera won 1-0.

Panaderia Pulido2 - 2Tenerife-2Full TimeFT

Panaderia Pulido - Tenerife-2

Panaderia Pulido played Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 20. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Guimar2 - 0TamaraceiteFull TimeFT

Guimar - Tamaraceite

Guimar played Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Guimar won 2-0.

Cortes0 - 1HuarteFull TimeFT

Cortes - Huarte

Cortes played Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Huarte won 0-1.

Baztan1 - 1BurladesFull TimeFT

Baztan - Burlades

Baztan played Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beti Onak0 - 3Pena SportFull TimeFT

Beti Onak - Pena Sport

Beti Onak played Pena Sport at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Pena Sport won 0-3.

San Juan2 - 0Valle EguesFull TimeFT

San Juan - Valle Egues

San Juan played Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. San Juan won 2-0.

Txantrea2 - 2SubizaFull TimeFT

Txantrea - Subiza

Txantrea played Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alesves3 - 2PamplonaFull TimeFT

Alesves - Pamplona

Alesves played Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 20. The match kicked off 14:45 UTC. Alesves won 3-2.

Rapid de Murillo4 - 2AlberiteFull TimeFT

Rapid de Murillo - Alberite

Rapid de Murillo played Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Rapid de Murillo won 4-2.

Yague1 - 1AgoncilloFull TimeFT

Yague - Agoncillo

Yague played Agoncillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 20. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Manchego1 - 0Albacete-2Full TimeFT

Manchego - Albacete-2

Manchego played Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Manchego won 1-0.

Villacanas0 - 3SocuellamosFull TimeFT

Villacanas - Socuellamos

Villacanas played Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Socuellamos won 0-3.

Vaxjo W5 - 1Hammarby WFull TimeFT

Vaxjo W - Hammarby W

Vaxjo W played Hammarby W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 20. The match kicked off 11:45 UTC. Vaxjo W won 5-1.

Kalmar W0 - 3Limhamn WFull TimeFT

Kalmar W - Limhamn W

Kalmar W played Limhamn W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Limhamn W won 0-3.

Kristianstads W1 - 5Goteborg WFull TimeFT

Kristianstads W - Goteborg W

Kristianstads W played Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Goteborg W won 1-5.

Lund2 - 0HusqvarnaFull TimeFT

Lund - Husqvarna

Lund played Husqvarna at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Lund won 2-0.

Mjallby2 - 1KarlskronaFull TimeFT

Mjallby - Karlskrona

Mjallby played Karlskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Mjallby won 2-1.

Oddevold1 - 0LjungskileFull TimeFT

Oddevold - Ljungskile

Oddevold played Ljungskile at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Oddevold won 1-0.

Atvidaberg2 - 2AngelholmFull TimeFT

Atvidaberg - Angelholm

Atvidaberg played Angelholm at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Oskarshamns AIK2 - 2GrebbestadsFull TimeFT

Oskarshamns AIK - Grebbestads

Oskarshamns AIK played Grebbestads at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Skovde1 - 1TornsFull TimeFT

Skovde - Torns

Skovde played Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Utsiktens0 - 0TvaakerFull TimeFT

Utsiktens - Tvaaker

Utsiktens played Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nykoping2 - 2Carlstad UnitedFull TimeFT

Nykoping - Carlstad United

Nykoping played Carlstad United at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sandviken0 - 2UmeaFull TimeFT

Sandviken - Umea

Sandviken played Umea at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Umea won 0-2.

Sollentuna1 - 0RynningeFull TimeFT

Sollentuna - Rynninge

Sollentuna played Rynninge at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Sollentuna won 1-0.

Arameiska-Syrianska1 - 1ForwardFull TimeFT

Arameiska-Syrianska - Forward

Arameiska-Syrianska played Forward at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Linkoping City2 - 1AssyriskaFull TimeFT

Linkoping City - Assyriska

Linkoping City played Assyriska at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Linkoping City won 2-1.

Team Thoren0 - 1VasterasFull TimeFT

Team Thoren - Vasteras

Team Thoren played Vasteras at the Division 1, Norra of Sweden on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Vasteras won 0-1.

FBK Karlstad1 - 1SkoftebynFull TimeFT

FBK Karlstad - Skoftebyn

FBK Karlstad played Skoftebyn at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gauthiod7 - 4HisingsbackaFull TimeFT

Gauthiod - Hisingsbacka

Gauthiod played Hisingsbacka at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Gauthiod won 7-4.

Orebro Syrianska6 - 1Vanersborgs FKFull TimeFT

Orebro Syrianska - Vanersborgs FK

Orebro Syrianska played Vanersborgs FK at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Orebro Syrianska won 6-1.

Stenungsund3 - 2VargardaFull TimeFT

Stenungsund - Vargarda

Stenungsund played Vargarda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Stenungsund won 3-2.

Trollhattan1 - 3KarlstadFull TimeFT

Trollhattan - Karlstad

Trollhattan played Karlstad at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Karlstad won 1-3.

Uddevalla3 - 1TorslandaFull TimeFT

Uddevalla - Torslanda

Uddevalla played Torslanda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Uddevalla won 3-1.

Vanersborgs IF0 - 1NordvarmlandFull TimeFT

Vanersborgs IF - Nordvarmland

Vanersborgs IF played Nordvarmland at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Nordvarmland won 0-1.

Gute3 - 1Gamla UpsalaFull TimeFT

Gute - Gamla Upsala

Gute played Gamla Upsala at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Gute won 3-1.

Karlberg1 - 0NorrtaljeFull TimeFT

Karlberg - Norrtalje

Karlberg played Norrtalje at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Karlberg won 1-0.

Mora FC0 - 4BollnasFull TimeFT

Mora FC - Bollnas

Mora FC played Bollnas at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Bollnas won 0-4.

Skiljebo2 - 0ValboFull TimeFT

Skiljebo - Valbo

Skiljebo played Valbo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Skiljebo won 2-0.

Sundbyberg2 - 2LidingoFull TimeFT

Sundbyberg - Lidingo

Sundbyberg played Lidingo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Taby3 - 3StromsbergFull TimeFT

Taby - Stromsberg

Taby played Stromsberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Vasalund2 - 0StocksundFull TimeFT

Vasalund - Stocksund

Vasalund played Stocksund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Vasalund won 2-0.

Gallivare Malmbergets0 - 5Friska ViljorFull TimeFT

Gallivare Malmbergets - Friska Viljor

Gallivare Malmbergets played Friska Viljor at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Friska Viljor won 0-5.

Harnosand2 - 5Kramfors-AlliansenFull TimeFT

Harnosand - Kramfors-Alliansen

Harnosand played Kramfors-Alliansen at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Kramfors-Alliansen won 2-5.

Hudiksvall5 - 2LuleaFull TimeFT

Hudiksvall - Lulea

Hudiksvall played Lulea at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Hudiksvall won 5-2.

IFK Ostersund1 - 0GottneFull TimeFT

IFK Ostersund - Gottne

IFK Ostersund played Gottne at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Ostersund won 1-0.

IFK Umea2 - 2Ytterhogdals IKFull TimeFT

IFK Umea - Ytterhogdals IK

IFK Umea played Ytterhogdals IK at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pitea1 - 2BodenFull TimeFT

Pitea - Boden

Pitea played Boden at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Boden won 1-2.

Taftea2 - 3IFK TimraFull TimeFT

Taftea - IFK Timra

Taftea played IFK Timra at the Division 2, Norrland of Sweden on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Timra won 2-3.

Lausanne2 - 0SchaffhausenFull TimeFT

Lausanne - Schaffhausen

Lausanne played Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Lausanne won 2-0.

Rapperswil1 - 2KriensFull TimeFT

Rapperswil - Kriens

Rapperswil played Kriens at the Challenge League of Switzerland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Kriens won 1-2.

Servette3 - 1AarauFull TimeFT

Servette - Aarau

Servette played Aarau at the Challenge League of Switzerland on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. Servette won 3-1.

Basel-22 - 2ChamFull TimeFT

Basel-2 - Cham

Basel-2 played Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Stade Nyonnais1 - 4Stade Lausanne OuchyFull TimeFT

Stade Nyonnais - Stade Lausanne Ouchy

Stade Nyonnais played Stade Lausanne Ouchy at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Stade Lausanne Ouchy won 1-4.

Bavois2 - 0YF JuventusFull TimeFT

Bavois - YF Juventus

Bavois played YF Juventus at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Bavois won 2-0.

Breitenrain6 - 2BruhlFull TimeFT

Breitenrain - Bruhl

Breitenrain played Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Breitenrain won 6-2.

Zurich-20 - 2Sion-2Full TimeFT

Zurich-2 - Sion-2

Zurich-2 played Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. Sion-2 won 0-2.

Bellinzona3 - 2WohlenFull TimeFT

Bellinzona - Wohlen

Bellinzona played Wohlen at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 15:30 UTC. Bellinzona won 3-2.

Yverdon8 - 1La Chaux-de-FondsFull TimeFT

Yverdon - La Chaux-de-Fonds

Yverdon played La Chaux-de-Fonds at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 20. The match kicked off 15:30 UTC. Yverdon won 8-1.

Grasshoppers W0 - 4Young Boys WFull TimeFT

Grasshoppers W - Young Boys W

Grasshoppers W played Young Boys W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on October 20. The match kicked off 16:00 UTC. Young Boys W won 0-4.

Lugano W1 - 2Zurich WFull TimeFT

Lugano W - Zurich W

Lugano W played Zurich W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Zurich W won 1-2.

Luzern W7 - 0Servette Chenois WFull TimeFT

Luzern W - Servette Chenois W

Luzern W played Servette Chenois W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Luzern W won 7-0.

Yverdon W0 - 0Basel WFull TimeFT

Yverdon W - Basel W

Yverdon W played Basel W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on October 20. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Istanbul Basaksehir U-211 - 0Kayserispor U-21Full TimeFT

Istanbul Basaksehir U-21 - Kayserispor U-21

Istanbul Basaksehir U-21 played Kayserispor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Istanbul Basaksehir U-21 won 1-0.

Kasimpasa U-215 - 1Akhisar Bld U-21Full TimeFT

Kasimpasa U-21 - Akhisar Bld U-21

Kasimpasa U-21 played Akhisar Bld U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Kasimpasa U-21 won 5-1.

Sivasspor U-210 - 1Fenerbahce U-21Full TimeFT

Sivasspor U-21 - Fenerbahce U-21

Sivasspor U-21 played Fenerbahce U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Fenerbahce U-21 won 0-1.

Genclerbirligi U-211 - 2Adanaspor U-21Full TimeFT

Genclerbirligi U-21 - Adanaspor U-21

Genclerbirligi U-21 played Adanaspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Adanaspor U-21 won 1-2.

Balikesirspor U-212 - 1Boluspor U-21Full TimeFT

Balikesirspor U-21 - Boluspor U-21

Balikesirspor U-21 played Boluspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Balikesirspor U-21 won 2-1.

Gaziantepspor U-212 - 0Umraniyespor U-21Full TimeFT

Gaziantepspor U-21 - Umraniyespor U-21

Gaziantepspor U-21 played Umraniyespor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Gaziantepspor U-21 won 2-0.

Faroe Islandes U-170 - 6Israel U-17Full TimeFT

Faroe Islandes U-17 - Israel U-17

Faroe Islandes U-17 played Israel U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Israel U-17 won 0-6.

Spain U-171 - 0FYR Macedonia U-17Full TimeFT

Spain U-17 - FYR Macedonia U-17

Spain U-17 played FYR Macedonia U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match kicked off 12:30 UTC. Spain U-17 won 1-0.

Sweden U-17 W1 - 1Georgia U-17 WFull TimeFT

Sweden U-17 W - Georgia U-17 W

Sweden U-17 W played Georgia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Netherlands U-17 W9 - 0Latvia U-17 WFull TimeFT

Netherlands U-17 W - Latvia U-17 W

Netherlands U-17 W played Latvia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Netherlands U-17 W won 9-0.

Avanhard1 - 2BalkanyFull TimeFT

Avanhard - Balkany

Avanhard played Balkany at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 10:00 UTC. Balkany won 1-2.

Hirnyk-Sport1 - 1Ahrobiznes VolochyskFull TimeFT

Hirnyk-Sport - Ahrobiznes Volochysk

Hirnyk-Sport played Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kolos Kovalivka1 - 1Dnipro-1Full TimeFT

Kolos Kovalivka - Dnipro-1

Kolos Kovalivka played Dnipro-1 at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rukh Vynnyky1 - 3VolynFull TimeFT

Rukh Vynnyky - Volyn

Rukh Vynnyky played Volyn at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Volyn won 1-3.

Zirka0 - 3MetallistFull TimeFT

Zirka - Metallist

Zirka played Metallist at the Persha Liga of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Metallist won 0-3.

Lviv U-212 - 0Arsenal Kyiv U-21Full TimeFT

Lviv U-21 - Arsenal Kyiv U-21

Lviv U-21 played Arsenal Kyiv U-21 at the Youth League of Ukraine on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Lviv U-21 won 2-0.

Olimpik U-211 - 0Chornomorets U-21Full TimeFT

Olimpik U-21 - Chornomorets U-21

Olimpik U-21 played Chornomorets U-21 at the Youth League of Ukraine on October 20. The match kicked off 09:00 UTC. Olimpik U-21 won 1-0.

Oleksandria U-211 - 2Karpaty U-21Full TimeFT

Oleksandria U-21 - Karpaty U-21

Oleksandria U-21 played Karpaty U-21 at the Youth League of Ukraine on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Karpaty U-21 won 1-2.

Carmarthen1 - 2Bala TownFull TimeFT

Carmarthen - Bala Town

Carmarthen played Bala Town at the Premier League of Wales on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Bala Town won 1-2.

Cefn Druids1 - 1Cardiff MUFull TimeFT

Cefn Druids - Cardiff MU

Cefn Druids played Cardiff MU at the Premier League of Wales on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Llandudno0 - 1AberystwythFull TimeFT

Llandudno - Aberystwyth

Llandudno played Aberystwyth at the Premier League of Wales on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Aberystwyth won 0-1.

TNS3 - 0Connah's QNFull TimeFT

TNS - Connah's QN

TNS played Connah's QN at the Premier League of Wales on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. TNS won 3-0.

Kerala Blasters1 - 1Delhi DynamosFull TimeFT

Kerala Blasters - Delhi Dynamos

Kerala Blasters played Delhi Dynamos at the ISL of India on October 20. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MalkiyaAl Hala MuharraqPostponedPst

Malkiya - Al Hala Muharraq

Malkiya are playing Al Hala Muharraq at the National cup of Bahrain on October 20.

BudaiyaMuharraqPostponedPst

Budaiya - Muharraq

Budaiya are playing Muharraq at the National cup of Bahrain on October 20.

BusaiteenAl-RiffaPostponedPst

Busaiteen - Al-Riffa

Busaiteen are playing Al-Riffa at the National cup of Bahrain on October 20.

Beijing BG1 - 0Nei MongolFull TimeFT

Beijing BG - Nei Mongol

Beijing BG played Nei Mongol at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 07:30 UTC. Beijing BG won 1-0.

Heilongjiang Lava Spring1 - 1Zhejiang YitengFull TimeFT

Heilongjiang Lava Spring - Zhejiang Yiteng

Heilongjiang Lava Spring played Zhejiang Yiteng at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Meizhou Meixian Techand1 - 3Qingdao HuanghaiFull TimeFT

Meizhou Meixian Techand - Qingdao Huanghai

Meizhou Meixian Techand played Qingdao Huanghai at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 07:30 UTC. Qingdao Huanghai won 1-3.

Zhejiang Greentown2 - 1Yanbian FundeFull TimeFT

Zhejiang Greentown - Yanbian Funde

Zhejiang Greentown played Yanbian Funde at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 07:30 UTC. Zhejiang Greentown won 2-1.

Xinjiang Tianshan1 - 3ShijiazhuangFull TimeFT

Xinjiang Tianshan - Shijiazhuang

Xinjiang Tianshan played Shijiazhuang at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 08:00 UTC. Shijiazhuang won 1-3.

Liaoning Kaixin1 - 0Shanghai ShenxinFull TimeFT

Liaoning Kaixin - Shanghai Shenxin

Liaoning Kaixin played Shanghai Shenxin at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Liaoning Kaixin won 1-0.

Wuhan Zall3 - 1Meizhou HakkaFull TimeFT

Wuhan Zall - Meizhou Hakka

Wuhan Zall played Meizhou Hakka at the League 1 of China on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Wuhan Zall won 3-1.

Guangzou R-F U-192 - 1HK WarriorsFull TimeFT

Guangzou R-F U-19 - HK Warriors

Guangzou R-F U-19 played HK Warriors at the Premier League of Hong Kong on October 20. The match kicked off 06:30 UTC. Guangzou R-F U-19 won 2-1.

Southern District0 - 2EasternFull TimeFT

Southern District - Eastern

Southern District played Eastern at the Premier League of Hong Kong on October 20. The match kicked off 06:30 UTC. Eastern won 0-2.

Yuen Long5 - 1DreamsFull TimeFT

Yuen Long - Dreams

Yuen Long played Dreams at the Premier League of Hong Kong on October 20. The match kicked off 09:30 UTC. Yuen Long won 5-1.

Hoi King-Pegasus06:30

Hoi King - Pegasus

Hoi King are playing Pegasus at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match will kick off 06:30 UTC.

Madura United2 - 2Persipura JayapuraFull TimeFT

Madura United - Persipura Jayapura

Madura United played Persipura Jayapura at the Liga 1 of Indonesia on October 20. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arema3 - 1Bali UnitedFull TimeFT

Arema - Bali United

Arema played Bali United at the Liga 1 of Indonesia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Arema won 3-1.

Persib2 - 4Persebaya SurabayaFull TimeFT

Persib - Persebaya Surabaya

Persib played Persebaya Surabaya at the Liga 1 of Indonesia on October 20. The match kicked off 11:30 UTC. Persebaya Surabaya won 2-4.

Sanat Naft2 - 1Tractor SaziFull TimeFT

Sanat Naft - Tractor Sazi

Sanat Naft played Tractor Sazi at the Gulf Pro League of Iran on October 20. The match kicked off 14:30 UTC. Sanat Naft won 2-1.

Kyoto Purple Sanga0 - 2Albirex NiigataFull TimeFT

Kyoto Purple Sanga - Albirex Niigata

Kyoto Purple Sanga played Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on October 20. The match kicked off 06:00 UTC. Albirex Niigata won 0-2.

Montedio Yamagata-Avispa Fukuoka04:00

Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka

Montedio Yamagata are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 04:00 UTC.

Kamatamare Sanuki-Renofa Yamaguchi05:00

Kamatamare Sanuki - Renofa Yamaguchi

Kamatamare Sanuki are playing Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FC-Gifu05:00

Matsumoto Yamaga FC - Gifu

Matsumoto Yamaga FC are playing Gifu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Mito Hollyhock-Roasso Kumamoto05:00

Mito Hollyhock - Roasso Kumamoto

Mito Hollyhock are playing Roasso Kumamoto at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Tochigi SC-Ventforet Kofu05:00

Tochigi SC - Ventforet Kofu

Tochigi SC are playing Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Tokyo Verdy-Tokushima Vortis05:00

Tokyo Verdy - Tokushima Vortis

Tokyo Verdy are playing Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

Yokohama FC-Omiya Ardija05:00

Yokohama FC - Omiya Ardija

Yokohama FC are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United Ichihara-Oita Trinita06:00

JEF United Ichihara - Oita Trinita

JEF United Ichihara are playing Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Fagiano Okayama-Machida Zelvia07:00

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama are playing Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on October 21. The match will kick off 07:00 UTC.

Astana1 - 1OrdabasyFull TimeFT

Astana - Ordabasy

Astana played Ordabasy at the Premier League of Kazakhstan on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Daegu FC2 - 1Jeonnam DragonsFull TimeFT

Daegu FC - Jeonnam Dragons

Daegu FC played Jeonnam Dragons at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Daegu FC won 2-1.

Gyeongnam FC2 - 1Sangju SangmuFull TimeFT

Gyeongnam FC - Sangju Sangmu

Gyeongnam FC played Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Gyeongnam FC won 2-1.

Jeju United1 - 0FC SeoulFull TimeFT

Jeju United - FC Seoul

Jeju United played FC Seoul at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Jeju United won 1-0.

Jeonbuk Motors3 - 2Incheon UnitedFull TimeFT

Jeonbuk Motors - Incheon United

Jeonbuk Motors played Incheon United at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Jeonbuk Motors won 3-2.

Suwon Bluewings2 - 0Pohang SteelersFull TimeFT

Suwon Bluewings - Pohang Steelers

Suwon Bluewings played Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Suwon Bluewings won 2-0.

Ulsan3 - 0Gangwon FCFull TimeFT

Ulsan - Gangwon FC

Ulsan played Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Rep. on October 20. The match kicked off 05:00 UTC. Ulsan won 3-0.

Ansan Greeners-Bucheon 199506:00

Ansan Greeners - Bucheon 1995

Ansan Greeners are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Daejeon Citizen-Busan I Park06:00

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen are playing Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Gwangju Sangmu-Suwon City06:00

Gwangju Sangmu - Suwon City

Gwangju Sangmu are playing Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Seoul E-Land-Anyang06:00

Seoul E-Land - Anyang

Seoul E-Land are playing Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Salmiyah1 - 1KazmaFull TimeFT

Al Salmiyah - Kazma

Al Salmiyah played Kazma at the Premier League of Kuwait on October 20. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Shabab0 - 4Al TadhamonFull TimeFT

Al Shabab - Al Tadhamon

Al Shabab played Al Tadhamon at the Premier League of Kuwait on October 20. The match kicked off 14:45 UTC. Al Tadhamon won 0-4.

Al Kuwait4 - 0Al NasarFull TimeFT

Al Kuwait - Al Nasar

Al Kuwait played Al Nasar at the Premier League of Kuwait on October 20. The match kicked off 17:05 UTC. Al Kuwait won 4-0.

Safa Beirut0 - 0Tripoli SCFull TimeFT

Safa Beirut - Tripoli SC

Safa Beirut played Tripoli SC at the Premier League of Lebanon on October 20. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Ahed Beirut2 - 0Shabab Al GhaziehFull TimeFT

Al Ahed Beirut - Shabab Al Ghazieh

Al Ahed Beirut played Shabab Al Ghazieh at the Premier League of Lebanon on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Al Ahed Beirut won 2-0.

Johor Darul T2 - 2TerengganuFull TimeFT

Johor Darul T - Terengganu

Johor Darul T played Terengganu at the National cup of Malaysia on October 20. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Arabi SC Doha0 - 3Al Ahli SCFull TimeFT

Al Arabi SC Doha - Al Ahli SC

Al Arabi SC Doha played Al Ahli SC at the Stars League of Qatar on October 20. The match kicked off 14:25 UTC. Al Ahli SC won 0-3.

Umm Salal SC1 - 1Qatar SCFull TimeFT

Umm Salal SC - Qatar SC

Umm Salal SC played Qatar SC at the Stars League of Qatar on October 20. The match kicked off 14:25 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Rayyan SC1 - 1Al Gharrafa Club DohaFull TimeFT

Al Rayyan SC - Al Gharrafa Club Doha

Al Rayyan SC played Al Gharrafa Club Doha at the Stars League of Qatar on October 20. The match kicked off 16:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Ittifaq Dammam6 - 2Al Ahli JeddahFull TimeFT

Al Ittifaq Dammam - Al Ahli Jeddah

Al Ittifaq Dammam played Al Ahli Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on October 20. The match kicked off 14:50 UTC. Al Ittifaq Dammam won 6-2.

Al Shabab Riyadh0 - 1Al Hilal RiyadhFull TimeFT

Al Shabab Riyadh - Al Hilal Riyadh

Al Shabab Riyadh played Al Hilal Riyadh at the Pro League of Saudi Arabia on October 20. The match kicked off 16:45 UTC. Al Hilal Riyadh won 0-1.

Jaish0 - 1WahdaFull TimeFT

Jaish - Wahda

Jaish played Wahda at the Premier League of Syria on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Wahda won 0-1.

Chiangrai United1 - 0Bangkok GlassFull TimeFT

Chiangrai United - Bangkok Glass

Chiangrai United played Bangkok Glass at the League Cup of Thailand on October 20. The match kicked off 12:00 UTC. Chiangrai United won 1-0.

Al Sharjah1 - 1AjmanFull TimeFT

Al Sharjah - Ajman

Al Sharjah played Ajman at the Premier League of Uae on October 20. The match kicked off 13:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Wahda FC Abu Dhabi2 - 4Al DhafraFull TimeFT

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Dhafra

Al Wahda FC Abu Dhabi played Al Dhafra at the Premier League of Uae on October 20. The match kicked off 13:05 UTC. Al Dhafra won 2-4.

Al Ain1 - 2Al Jazeera Abu DhabiFull TimeFT

Al Ain - Al Jazeera Abu Dhabi

Al Ain played Al Jazeera Abu Dhabi at the Premier League of Uae on October 20. The match kicked off 15:45 UTC. Al Jazeera Abu Dhabi won 1-2.

Al Fujairah U-210 - 2Ittihad Kalba U-21Full TimeFT

Al Fujairah U-21 - Ittihad Kalba U-21

Al Fujairah U-21 played Ittihad Kalba U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Ittihad Kalba U-21 won 0-2.

Al Nasr U-210 - 2Al Wasl Dubai U-21Full TimeFT

Al Nasr U-21 - Al Wasl Dubai U-21

Al Nasr U-21 played Al Wasl Dubai U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Al Wasl Dubai U-21 won 0-2.

Al Shabab U-210 - 2Dibba Al Fujairah U-21Full TimeFT

Al Shabab U-21 - Dibba Al Fujairah U-21

Al Shabab U-21 played Dibba Al Fujairah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Dibba Al Fujairah U-21 won 0-2.

Emirates U-215 - 1Banni Yas U-21Full TimeFT

Emirates U-21 - Banni Yas U-21

Emirates U-21 played Banni Yas U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Emirates U-21 won 5-1.

Metallurg Bekobod1 - 0BunyodkorFull TimeFT

Metallurg Bekobod - Bunyodkor

Metallurg Bekobod played Bunyodkor at the PFL, Championship Round of Uzbekistan on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Metallurg Bekobod won 1-0.

Navbahor Namangan1 - 0BuxoroFull TimeFT

Navbahor Namangan - Buxoro

Navbahor Namangan played Buxoro at the PFL, Championship Round of Uzbekistan on October 20. The match kicked off 11:00 UTC. Navbahor Namangan won 1-0.

Pakhtakor1 - 3Lokomotiv TashkentFull TimeFT

Pakhtakor - Lokomotiv Tashkent

Pakhtakor played Lokomotiv Tashkent at the PFL, Championship Round of Uzbekistan on October 20. The match kicked off 13:00 UTC. Lokomotiv Tashkent won 1-3.

CS Constantine0 - 0Olimpique MedeaFull TimeFT

CS Constantine - Olimpique Medea

CS Constantine played Olimpique Medea at the Ligue 1 of Algeria on October 20. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CABB Arreridj0 - 1MC AlgerFull TimeFT

CABB Arreridj - MC Alger

CABB Arreridj played MC Alger at the Ligue 1 of Algeria on October 20. The match kicked off 16:45 UTC. MC Alger won 0-1.

MO Bejaia0 - 0Ain MlilaFull TimeFT

MO Bejaia - Ain Mlila

MO Bejaia played Ain Mlila at the Ligue 1 of Algeria on October 20. The match kicked off 16:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

NC Magra2 - 0ASM OranFull TimeFT

NC Magra - ASM Oran

NC Magra played ASM Oran at the Ligue 2 of Algeria on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. NC Magra won 2-0.

ES Mostaganem2 - 2US BiskraFull TimeFT

ES Mostaganem - US Biskra

ES Mostaganem played US Biskra at the Ligue 2 of Algeria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

MC Saida2 - 1JSM BejaiaFull TimeFT

MC Saida - JSM Bejaia

MC Saida played JSM Bejaia at the Ligue 2 of Algeria on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. MC Saida won 2-1.

WA Tlemcen2 - 1USM AnnabaFull TimeFT

WA Tlemcen - USM Annaba

WA Tlemcen played USM Annaba at the Ligue 2 of Algeria on October 20. The match kicked off 16:45 UTC. WA Tlemcen won 2-1.

El Ittihad Al Sakandary1 - 1Petrojet CairoFull TimeFT

El Ittihad Al Sakandary - Petrojet Cairo

El Ittihad Al Sakandary played Petrojet Cairo at the Premier League of Egypt on October 20. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

OCK Khouribga1 - 1RCA CasablancaFull TimeFT

OCK Khouribga - RCA Casablanca

OCK Khouribga played RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

KACM Marrakech2 - 1DHJ El JadidaFull TimeFT

KACM Marrakech - DHJ El Jadida

KACM Marrakech played DHJ El Jadida at the Botola Pro of Morocco on October 20. The match kicked off 17:00 UTC. KACM Marrakech won 2-1.

Ittihad Tanger1 - 1Chabab Rif HoceimaFull TimeFT

Ittihad Tanger - Chabab Rif Hoceima

Ittihad Tanger played Chabab Rif Hoceima at the Botola Pro of Morocco on October 20. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JS El Massira1 - 0Kasba TadlaFull TimeFT

JS El Massira - Kasba Tadla

JS El Massira played Kasba Tadla at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 14:00 UTC. JS El Massira won 1-0.

ASS Sale1 - 1KAC KenitraFull TimeFT

ASS Sale - KAC Kenitra

ASS Sale played KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Chabab Atlas2 - 2CR Khemis ZemamraFull TimeFT

Chabab Atlas - CR Khemis Zemamra

Chabab Atlas played CR Khemis Zemamra at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Racing Casablanca1 - 1MAS FesFull TimeFT

Racing Casablanca - MAS Fes

Racing Casablanca played MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Riadi Salmi2 - 0Sidi KacemFull TimeFT

Riadi Salmi - Sidi Kacem

Riadi Salmi played Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC. Riadi Salmi won 2-0.

WAF Fes1 - 1Ol. DcheiraFull TimeFT

WAF Fes - Ol. Dcheira

WAF Fes played Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Monastir1 - 2Hammam-LifFull TimeFT

Monastir - Hammam-Lif

Monastir played Hammam-Lif at the Ligue 1 of Tunisia on October 20. The match kicked off 13:30 UTC. Hammam-Lif won 1-2.

Stade Gabesien2 - 2Etoile du SahelFull TimeFT

Stade Gabesien - Etoile du Sahel

Stade Gabesien played Etoile du Sahel at the Ligue 1 of Tunisia on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tataouine1 - 1BizertinFull TimeFT

Tataouine - Bizertin

Tataouine played Bizertin at the Ligue 1 of Tunisia on October 20. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Santos Dg-Limon00:00

Santos Dg - Limon

Santos Dg are playing Limon at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

CS Herediano-Perez Zeledon01:55

CS Herediano - Perez Zeledon

CS Herediano are playing Perez Zeledon at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 01:55 UTC.

Isidro Metapan-Firpo01:00

Isidro Metapan - Firpo

Isidro Metapan are playing Firpo at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Siquinala1 - 0IztapaFull TimeFT

Siquinala - Iztapa

Siquinala played Iztapa at the Apertura of Guatemala on October 20. The match kicked off 18:00 UTC. Siquinala won 1-0.

Coban Imperial-Guastatoya01:00

Coban Imperial - Guastatoya

Coban Imperial are playing Guastatoya at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 01:00 UTC.

UPNFM-Motagua00:00

UPNFM - Motagua

UPNFM are playing Motagua at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Real Espana-Platense FC01:00

Real Espana - Platense FC

Real Espana are playing Platense FC at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Mineros Zacatecas-Dorados21:00

Mineros Zacatecas - Dorados

Mineros Zacatecas are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Celaya-Atlante00:00

Celaya - Atlante

Celaya are playing Atlante at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Juarez-Cimarrones02:00

Juarez - Cimarrones

Juarez are playing Cimarrones at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 02:00 UTC.

Alianza FC-Sporting San Miguelito23:00

Alianza FC - Sporting San Miguelito

Alianza FC are playing Sporting San Miguelito at the LFP, Apertura of Panama on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

CD Universitario-Independiente Chorrera23:00

CD Universitario - Independiente Chorrera

CD Universitario are playing Independiente Chorrera at the LFP, Apertura of Panama on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Santa Gema-Plaza Amador23:00

Santa Gema - Plaza Amador

Santa Gema are playing Plaza Amador at the LFP, Apertura of Panama on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Los Andes0 - 0Guilermo BrownFull TimeFT

Los Andes - Guilermo Brown

Los Andes played Guilermo Brown at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Agropecuario-Independiente Rivadavia21:00

Agropecuario - Independiente Rivadavia

Agropecuario are playing Independiente Rivadavia at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Santamarina-Temperley23:00

Santamarina - Temperley

Santamarina are playing Temperley at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match will kick off 23:00 UTC.

Platense-Brown de Adrogue23:05

Platense - Brown de Adrogue

Platense are playing Brown de Adrogue at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match will kick off 23:05 UTC.

Villa Dalmine-Quilmes23:05

Villa Dalmine - Quilmes

Villa Dalmine are playing Quilmes at the Primera B Nacional of Argentina on October 20. The match will kick off 23:05 UTC.

Atlanta CA2 - 0Fenix AFull TimeFT

Atlanta CA - Fenix A

Atlanta CA played Fenix A at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 16:05 UTC. Atlanta CA won 2-0.

CA Acassuso0 - 0Barracas CentralFull TimeFT

CA Acassuso - Barracas Central

CA Acassuso played Barracas Central at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Comunicaciones0 - 1Defensores Unidos87'

Comunicaciones - Defensores Unidos

Comunicaciones are playing Defensores Unidos at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. It's the second half and Defensores Unidos is winning 0-1.

Deportivo Espanol1 - 1All BoysFull TimeFT

Deportivo Espanol - All Boys

Deportivo Espanol played All Boys at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Flandria1 - 1Estudiantes de CaserosFull TimeFT

Flandria - Estudiantes de Caseros

Flandria played Estudiantes de Caseros at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Urquiza2 - 1San MiguelFull TimeFT

Urquiza - San Miguel

Urquiza played San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 20. The match kicked off 18:30 UTC. Urquiza won 2-1.

Universitario Sucre0 - 1Royal Pari90 +7'

Universitario Sucre - Royal Pari

Universitario Sucre are playing Royal Pari at the Clausura of Bolivia on October 20. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Royal Pari is winning 0-1.

The Strongest-Guabira21:15

The Strongest - Guabira

The Strongest are playing Guabira at the Clausura of Bolivia on October 20. The match will kick off 21:15 UTC.

Avai Florianopolis1 - 1Oeste68'

Avai Florianopolis - Oeste

Avai Florianopolis are playing Oeste at the Serie B of Brasil on October 20. The match kicked off 19:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Boa1 - 1Guarani68'

Boa - Guarani

Boa are playing Guarani at the Serie B of Brasil on October 20. The match kicked off 19:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Vila Nova1 - 0Juventude69'

Vila Nova - Juventude

Vila Nova are playing Juventude at the Serie B of Brasil on October 20. The match kicked off 19:30 UTC. It's the second half and Vila Nova is winning 1-0.

Fortaleza-Paysandu22:00

Fortaleza - Paysandu

Fortaleza are playing Paysandu at the Serie B of Brasil on October 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Sampaio Correa-Londrina00:00

Sampaio Correa - Londrina

Sampaio Correa are playing Londrina at the Serie B of Brasil on October 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Melbourne Victory1 - 2Melbourne CityFull TimeFT

Melbourne Victory - Melbourne City

Melbourne Victory played Melbourne City at the A-League of Australia on October 20. The match kicked off 08:50 UTC. Melbourne City won 1-2.

Wellington Phoenix-Newcastle Jets04:00

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

Wellington Phoenix are playing Newcastle Jets at the A-League of Australia on October 21. The match will kick off 04:00 UTC.

Brisbane Roar FC-Central Coast Mariners06:00

Brisbane Roar FC - Central Coast Mariners

Brisbane Roar FC are playing Central Coast Mariners at the A-League of Australia on October 21. The match will kick off 06:00 UTC.