Upcoming Fixtures
Al Shahaniya-Umm Salal SC16:30Saturday

Al Shahaniya - Umm Salal SC

Al Shahaniya are playing Umm Salal SC at the Stars League of Qatar on October 27. The match will kick off 16:30 UTC.

Latest Results
Al Shahaniya1 - 2Al Khor SCFull TimeFT9 days ago

Al Shahaniya - Al Khor SC

Al Shahaniya played Al Khor SC at the National cup of Qatar on October 13. The match kicked off 16:45 UTC. Al Khor SC won 1-2.

Al Shahaniya1 - 2Al Ahli SCFull TimeFT16 days ago

Al Shahaniya - Al Ahli SC

Al Shahaniya played Al Ahli SC at the Stars League of Qatar on October 6. The match kicked off 16:50 UTC. Al Ahli SC won 1-2.

Al Rayyan SC1 - 0Al ShahaniyaFull TimeFT23 days ago

Al Rayyan SC - Al Shahaniya

Al Rayyan SC played Al Shahaniya at the Stars League of Qatar on September 29. The match kicked off 14:50 UTC. Al Rayyan SC won 1-0.

Al Shahaniya0 - 3Al Arabi SC DohaFull TimeFTa month ago

Al Shahaniya - Al Arabi SC Doha

Al Shahaniya played Al Arabi SC Doha at the Stars League of Qatar on September 20. The match kicked off 17:05 UTC. Al Arabi SC Doha won 0-3.

Al Shahaniya3 - 2Qatar SCFull TimeFTa month ago

Al Shahaniya - Qatar SC

Al Shahaniya played Qatar SC at the Stars League of Qatar on September 14. The match kicked off 17:10 UTC. Al Shahaniya won 3-2.

Al Sadd SC Doha3 - 0Al ShahaniyaFull TimeFTa month ago

Al Sadd SC Doha - Al Shahaniya

Al Sadd SC Doha played Al Shahaniya at the National cup of Qatar on September 9. The match kicked off 15:10 UTC. Al Sadd SC Doha won 3-0.

Al Sadd SC Doha4 - 0Al ShahaniyaFull TimeFT2 months ago

Al Sadd SC Doha - Al Shahaniya

Al Sadd SC Doha played Al Shahaniya at the Stars League of Qatar on September 2. The match kicked off 14:10 UTC. Al Sadd SC Doha won 4-0.

Al Khor SC1 - 1Al ShahaniyaFull TimeFT2 months ago

Al Khor SC - Al Shahaniya

Al Khor SC played Al Shahaniya at the Stars League of Qatar on August 18. The match kicked off 14:25 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Shahaniya1 - 0Al Khuraitiat SCFull TimeFT2 months ago

Al Shahaniya - Al Khuraitiat SC

Al Shahaniya played Al Khuraitiat SC at the Stars League of Qatar on August 12. The match kicked off 14:30 UTC. Al Shahaniya won 1-0.

Al Shahaniya0 - 3Al DuhailFull TimeFT3 months ago

Al Shahaniya - Al Duhail

Al Shahaniya played Al Duhail at the Stars League of Qatar on August 5. The match kicked off 16:45 UTC. Al Duhail won 0-3.

Al Shahaniya1 - 3Al Khuraitiat SCFull TimeFT6 months ago

Al Shahaniya - Al Khuraitiat SC

Al Shahaniya played Al Khuraitiat SC at the Emir Cup of Qatar on April 24. The match kicked off 17:00 UTC. Al Khuraitiat SC won 1-3.

Al Wakra SC0 - 1Al ShahaniyaFull TimeFT10 months ago

Al Wakra SC - Al Shahaniya

Al Wakra SC played Al Shahaniya at the Second Division of Qatar on December 13. The match kicked off 14:30 UTC. Al Shahaniya won 0-1.

Al Shahaniya1 - 1Al Mu'aidarFull TimeFTa year ago

Al Shahaniya - Al Mu'aidar

Al Shahaniya played Al Mu'aidar at the Second Division of Qatar on December 6. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Shamal1 - 1Al ShahaniyaFull TimeFTa year ago

Al Shamal - Al Shahaniya

Al Shamal played Al Shahaniya at the Second Division of Qatar on November 23. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mesaimeer SC0 - 4Al ShahaniyaFull TimeFTa year ago

Mesaimeer SC - Al Shahaniya

Mesaimeer SC played Al Shahaniya at the Second Division of Qatar on November 17. The match kicked off 15:00 UTC. Al Shahaniya won 0-4.

Al Shahaniya0 - 0Al Wakra SCFull TimeFTa year ago

Al Shahaniya - Al Wakra SC

Al Shahaniya played Al Wakra SC at the Second Division of Qatar on November 1. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Mu'aidar1 - 2Al ShahaniyaFull TimeFTa year ago

Al Mu'aidar - Al Shahaniya

Al Mu'aidar played Al Shahaniya at the Second Division of Qatar on October 25. The match kicked off 14:30 UTC. Al Shahaniya won 1-2.

Al Shahaniya4 - 0Al ShamalFull TimeFTa year ago

Al Shahaniya - Al Shamal

Al Shahaniya played Al Shamal at the Second Division of Qatar on September 27. The match kicked off 15:00 UTC. Al Shahaniya won 4-0.

Umm Salal SC2 - 1Al ShahaniyaFull TimeFTa year ago

Umm Salal SC - Al Shahaniya

Umm Salal SC played Al Shahaniya at the Emir Cup of Qatar on April 28. The match kicked off 16:45 UTC. Umm Salal SC won 2-1.

Matchday Live
Everton2 - 0Crystal PalaceFull TimeFT

Everton - Crystal Palace

Everton played Crystal Palace at the Premier League of England on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Everton won 2-0.

Rayo Vallecano1 - 2GetafeFull TimeFT

Rayo Vallecano - Getafe

Rayo Vallecano played Getafe at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Getafe won 1-2.

Eibar1 - 1Athletic BilbaoFull TimeFT

Eibar - Athletic Bilbao

Eibar played Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Huesca0 - 2EspanyolFull TimeFT

Huesca - Espanyol

Huesca played Espanyol at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Espanyol won 0-2.

Real Betis0 - 1Real ValladolidFull TimeFT

Real Betis - Real Valladolid

Real Betis played Real Valladolid at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 18:45 UTC. Real Valladolid won 0-1.

Hertha Berlin1 - 1SC FreiburgFull TimeFT

Hertha Berlin - SC Freiburg

Hertha Berlin played SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Borussia Monchengladbach4 - 0MainzFull TimeFT

Borussia Monchengladbach - Mainz

Borussia Monchengladbach played Mainz at the Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Borussia Monchengladbach won 4-0.

Frosinone3 - 3EmpoliFull TimeFT

Frosinone - Empoli

Frosinone played Empoli at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Bologna2 - 2TorinoFull TimeFT

Bologna - Torino

Bologna played Torino at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chievo1 - 5AtalantaFull TimeFT

Chievo - Atalanta

Chievo played Atalanta at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Atalanta won 1-5.

Parma0 - 2LazioFull TimeFT

Parma - Lazio

Parma played Lazio at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Lazio won 0-2.

Fiorentina1 - 1CagliariFull TimeFT

Fiorentina - Cagliari

Fiorentina played Cagliari at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Inter Milan1 - 0AC MilanFull TimeFT

Inter Milan - AC Milan

Inter Milan played AC Milan at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 18:30 UTC. Inter Milan won 1-0.

Montpellier2 - 0BordeauxFull TimeFT

Montpellier - Bordeaux

Montpellier played Bordeaux at the Ligue 1 of France on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Montpellier won 2-0.

Saint-Etienne1 - 1RennaisFull TimeFT

Saint-Etienne - Rennais

Saint-Etienne played Rennais at the Ligue 1 of France on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nice0 - 1MarseilleFull TimeFT

Nice - Marseille

Nice played Marseille at the Ligue 1 of France on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Marseille won 0-1.

NAC2 - 2Willem IIFull TimeFT

NAC - Willem II

NAC played Willem II at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Feyenoord3 - 0ZwolleFull TimeFT

Feyenoord - Zwolle

Feyenoord played Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Feyenoord won 3-0.

Heracles Almelo4 - 1GroningenFull TimeFT

Heracles Almelo - Groningen

Heracles Almelo played Groningen at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Heracles Almelo won 4-1.

VV Venlo2 - 0ADO Den HaagFull TimeFT

VV Venlo - ADO Den Haag

VV Venlo played ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. VV Venlo won 2-0.

Fortuna3 - 1De GraafschapFull TimeFT

Fortuna - De Graafschap

Fortuna played De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Fortuna won 3-1.

Hamilton1 - 4RangersFull TimeFT

Hamilton - Rangers

Hamilton played Rangers at the Premier League of Scotland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Rangers won 1-4.

Dinamo1 - 0ZenitFull TimeFT

Dinamo - Zenit

Dinamo played Zenit at the Premier League of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo won 1-0.

Spartak2 - 3Arsenal TFull TimeFT

Spartak - Arsenal T

Spartak played Arsenal T at the Premier League of Russia on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Arsenal T won 2-3.

FK Krasnodar0 - 1Akhmat GroznyiFull TimeFT

FK Krasnodar - Akhmat Groznyi

FK Krasnodar played Akhmat Groznyi at the Premier League of Russia on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Akhmat Groznyi won 0-1.

Admira0 - 0Wolfsberger ACFull TimeFT

Admira - Wolfsberger AC

Admira played Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mattersburg2 - 0St. PoltenFull TimeFT

Mattersburg - St. Polten

Mattersburg played St. Polten at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Mattersburg won 2-0.

Austria V1 - 1SturmFull TimeFT

Austria V - Sturm

Austria V played Sturm at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Floridsdorfer AC1 - 2Vorwarts SteyrFull TimeFT

Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr

Floridsdorfer AC played Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Vorwarts Steyr won 1-2.

Anderlecht4 - 2Cercle BruggeFull TimeFT

Anderlecht - Cercle Brugge

Anderlecht played Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Anderlecht won 4-2.

Oostende0 - 4GentFull TimeFT

Oostende - Gent

Oostende played Gent at the First Division A of Belgium on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Gent won 0-4.

Charleroi3 - 2Zulte-WaregemFull TimeFT

Charleroi - Zulte-Waregem

Charleroi played Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on October 21. The match kicked off 18:00 UTC. Charleroi won 3-2.

Dunav Ruse1 - 0Lokomotiv PlovdivFull TimeFT

Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv

Dunav Ruse played Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Dunav Ruse won 1-0.

CSKA Sofia3 - 0EtarFull TimeFT

CSKA Sofia - Etar

CSKA Sofia played Etar at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. CSKA Sofia won 3-0.

Slaven Koprivnica0 - 1NK GoricaFull TimeFT

Slaven Koprivnica - NK Gorica

Slaven Koprivnica played NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. NK Gorica won 0-1.

Lokomotiva Zagreb2 - 0Hajduk SplitFull TimeFT

Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split

Lokomotiva Zagreb played Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Lokomotiva Zagreb won 2-0.

Dukla Praha1 - 0OpavaFull TimeFT

Dukla Praha - Opava

Dukla Praha played Opava at the First League of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Dukla Praha won 1-0.

Liberec0 - 1Slavia PrahaFull TimeFT

Liberec - Slavia Praha

Liberec played Slavia Praha at the First League of Czech Republic on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Slavia Praha won 0-1.

Vendsyssel0 - 1HorsensFull TimeFT

Vendsyssel - Horsens

Vendsyssel played Horsens at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Horsens won 0-1.

Randers FC1 - 1SonderjyllandFull TimeFT

Randers FC - Sonderjylland

Randers FC played Sonderjylland at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vejle1 - 3FC KobenhavnFull TimeFT

Vejle - FC Kobenhavn

Vejle played FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. FC Kobenhavn won 1-3.

AGF Aarhus2 - 2AaB AalborgFull TimeFT

AGF Aarhus - AaB Aalborg

AGF Aarhus played AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

HJK Helsinki1 - 0SJKFull TimeFT

HJK Helsinki - SJK

HJK Helsinki played SJK at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. HJK Helsinki won 1-0.

Ilves0 - 1LahtiFull TimeFT

Ilves - Lahti

Ilves played Lahti at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Lahti won 0-1.

Inter Turku0 - 2HonkaFull TimeFT

Inter Turku - Honka

Inter Turku played Honka at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Honka won 0-2.

KuPS2 - 1TPSFull TimeFT

KuPS - TPS

KuPS played TPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. KuPS won 2-1.

PS Kemi2 - 0MariehamnFull TimeFT

PS Kemi - Mariehamn

PS Kemi played Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. PS Kemi won 2-0.

Vaasan PS1 - 2RoPSFull TimeFT

Vaasan PS - RoPS

Vaasan PS played RoPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. RoPS won 1-2.

Hamburg0 - 0BochumFull TimeFT

Hamburg - Bochum

Hamburg played Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Paderborn0 - 0Union BerlinFull TimeFT

Paderborn - Union Berlin

Paderborn played Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Regensburg1 - 1DarmstadtFull TimeFT

Regensburg - Darmstadt

Regensburg played Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zwickau2 - 2HansaFull TimeFT

Zwickau - Hansa

Zwickau played Hansa at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Karlsruher2 - 5WehenFull TimeFT

Karlsruher - Wehen

Karlsruher played Wehen at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Wehen won 2-5.

Preussen Munster1 - 0Wurzburger KickersFull TimeFT

Preussen Munster - Wurzburger Kickers

Preussen Munster played Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Preussen Munster won 1-0.

Levadiakos1 - 2XanthiFull TimeFT

Levadiakos - Xanthi

Levadiakos played Xanthi at the Super League of Greece on October 21. The match kicked off 15:15 UTC. Xanthi won 1-2.

Aris1 - 2PAOKFull TimeFT

Aris - PAOK

Aris played PAOK at the Super League of Greece on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. PAOK won 1-2.

OFI1 - 0OlympiakosFull TimeFT

OFI - Olympiakos

OFI played Olympiakos at the Super League of Greece on October 21. The match kicked off 17:30 UTC. OFI won 1-0.

Salernitana2 - 1PerugiaFull TimeFT

Salernitana - Perugia

Salernitana played Perugia at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Salernitana won 2-1.

Venezia1 - 1VeronaFull TimeFT

Venezia - Verona

Venezia played Verona at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lecce1 - 2PalermoFull TimeFT

Lecce - Palermo

Lecce played Palermo at the Serie B of Italy on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Palermo won 1-2.

Tromsdalen0 - 2Ham-KamFull TimeFT

Tromsdalen - Ham-Kam

Tromsdalen played Ham-Kam at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Ham-Kam won 0-2.

Asane1 - 2SogndalFull TimeFT

Asane - Sogndal

Asane played Sogndal at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Sogndal won 1-2.

Ullensaker Kisa1 - 1KongsvingerFull TimeFT

Ullensaker Kisa - Kongsvinger

Ullensaker Kisa played Kongsvinger at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Levanger0 - 1FloroFull TimeFT

Levanger - Floro

Levanger played Floro at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Floro won 0-1.

Mjondalen1 - 1JervFull TimeFT

Mjondalen - Jerv

Mjondalen played Jerv at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Notodden1 - 1StrommenFull TimeFT

Notodden - Strommen

Notodden played Strommen at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sandnes Ulf1 - 1Nest-SotraFull TimeFT

Sandnes Ulf - Nest-Sotra

Sandnes Ulf played Nest-Sotra at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Haugesund2 - 0OddFull TimeFT

Haugesund - Odd

Haugesund played Odd at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Haugesund won 2-0.

Lillestrom0 - 0RosenborgFull TimeFT

Lillestrom - Rosenborg

Lillestrom played Rosenborg at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ranheim0 - 0Bodo-GlimtFull TimeFT

Ranheim - Bodo-Glimt

Ranheim played Bodo-Glimt at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tromso1 - 2StartFull TimeFT

Tromso - Start

Tromso played Start at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Start won 1-2.

Valerenga0 - 2KristiansundFull TimeFT

Valerenga - Kristiansund

Valerenga played Kristiansund at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Kristiansund won 0-2.

Stabek1 - 2SK BrannFull TimeFT

Stabek - SK Brann

Stabek played SK Brann at the Eliteserien of Norway on October 21. The match kicked off 18:00 UTC. SK Brann won 1-2.

Zaglebie L3 - 3Wisla PlockFull TimeFT

Zaglebie L - Wisla Plock

Zaglebie L played Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Legia3 - 3Wisla KrakowFull TimeFT

Legia - Wisla Krakow

Legia played Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Vale Formoso4 - 3CoimbroesAfter Extra TimeAET

Vale Formoso - Coimbroes

Vale Formoso played Coimbroes at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Vale Formoso won 4-3 in the extra time.

Agueda1 - 0LouletanoFull TimeFT

Agueda - Louletano

Agueda played Louletano at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Agueda won 1-0.

Armacenenses1 - 2SetubalFull TimeFT

Armacenenses - Setubal

Armacenenses played Setubal at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Setubal won 1-2.

Casa Pia2 - 1AngrenseFull TimeFT

Casa Pia - Angrense

Casa Pia played Angrense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Casa Pia won 2-1.

Estoril1 - 1Tondela3-4 On PenaltiesPen 3-4

Estoril - Tondela

Estoril played Tondela at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Tondela won on penalties as the score was 1-1.

Fafe0 - 0Penafiel2-4 On PenaltiesPen 2-4

Fafe - Penafiel

Fafe played Penafiel at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Penafiel won on penalties as the score was 0-0.

Fatima1 - 4BoavistaFull TimeFT

Fatima - Boavista

Fatima played Boavista at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Boavista won 1-4.

Leixoes3 - 1AmaranteFull TimeFT

Leixoes - Amarante

Leixoes played Amarante at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Leixoes won 3-1.

Lusitano FCV4 - 3NacionalAfter Extra TimeAET

Lusitano FCV - Nacional

Lusitano FCV played Nacional at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Lusitano FCV won 4-3 in the extra time.

Maria da Fonte1 - 2Santa ClaraFull TimeFT

Maria da Fonte - Santa Clara

Maria da Fonte played Santa Clara at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Santa Clara won 1-2.

Mirandela1 - 2FeirenseAfter Extra TimeAET

Mirandela - Feirense

Mirandela played Feirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Feirense won 1-2 in the extra time.

Montalegre2 - 1OrientalAfter Extra TimeAET

Montalegre - Oriental

Montalegre played Oriental at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Montalegre won 2-1 in the extra time.

Moura0 - 0Maritimo3-4 On PenaltiesPen 3-4

Moura - Maritimo

Moura played Maritimo at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Maritimo won on penalties as the score was 0-0.

Os Limianos0 - 2Sp. CovilhaFull TimeFT

Os Limianos - Sp. Covilha

Os Limianos played Sp. Covilha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Sp. Covilha won 0-2.

Pacos de Ferreira2 - 0GafanhaFull TimeFT

Pacos de Ferreira - Gafanha

Pacos de Ferreira played Gafanha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Pacos de Ferreira won 2-0.

Pedras Salgadas1 - 4ChavesFull TimeFT

Pedras Salgadas - Chaves

Pedras Salgadas played Chaves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Chaves won 1-4.

SC Farense1 - 3AroucaFull TimeFT

SC Farense - Arouca

SC Farense played Arouca at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Arouca won 1-3.

Santa Iria0 - 2PraienseFull TimeFT

Santa Iria - Praiense

Santa Iria played Praiense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Praiense won 0-2.

Sao Martinho0 - 1MoreirenseFull TimeFT

Sao Martinho - Moreirense

Sao Martinho played Moreirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Moreirense won 0-1.

Silves2 - 1Chaves-2After Extra TimeAET

Silves - Chaves-2

Silves played Chaves-2 at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Silves won 2-1 in the extra time.

Torreense1 - 5Rio AveFull TimeFT

Torreense - Rio Ave

Torreense played Rio Ave at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Rio Ave won 1-5.

Uniao Madeira2 - 0Uniao SantiagoFull TimeFT

Uniao Madeira - Uniao Santiago

Uniao Madeira played Uniao Santiago at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Uniao Madeira won 2-0.

Vilafranquense0 - 4AnadiaFull TimeFT

Vilafranquense - Anadia

Vilafranquense played Anadia at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Anadia won 0-4.

Sacavenense1 - 3AvesFull TimeFT

Sacavenense - Aves

Sacavenense played Aves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Aves won 1-3.

Felgueiras0 - 1BragaFull TimeFT

Felgueiras - Braga

Felgueiras played Braga at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Braga won 0-1.

Gaz Metan Medias1 - 2FC BotosaniFull TimeFT

Gaz Metan Medias - FC Botosani

Gaz Metan Medias played FC Botosani at the Liga 1 of Romania on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. FC Botosani won 1-2.

Universitatea Craiova2 - 1SteauaFull TimeFT

Universitatea Craiova - Steaua

Universitatea Craiova played Steaua at the Liga 1 of Romania on October 21. The match kicked off 18:00 UTC. Universitatea Craiova won 2-1.

Spartak Subotica0 - 0PartizanFull TimeFT

Spartak Subotica - Partizan

Spartak Subotica played Partizan at the Super Liga of Serbia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Vranje1 - 1Backa PalankaFull TimeFT

Dinamo Vranje - Backa Palanka

Dinamo Vranje played Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Celje2 - 1KrskoFull TimeFT

Celje - Krsko

Celje played Krsko at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 12:45 UTC. Celje won 2-1.

Olimpija2 - 0TriglavFull TimeFT

Olimpija - Triglav

Olimpija played Triglav at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Olimpija won 2-0.

Mallorca1 - 1ExtremaduraFull TimeFT

Mallorca - Extremadura

Mallorca played Extremadura at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lugo1 - 0GimnasticFull TimeFT

Lugo - Gimnastic

Lugo played Gimnastic at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Lugo won 1-0.

Albacete1 - 1AlmeriaFull TimeFT

Albacete - Almeria

Albacete played Almeria at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Reus Deportiu2 - 1Rayo MajadahondaFull TimeFT

Reus Deportiu - Rayo Majadahonda

Reus Deportiu played Rayo Majadahonda at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Reus Deportiu won 2-1.

Zaragoza1 - 1TenerifeFull TimeFT

Zaragoza - Tenerife

Zaragoza played Tenerife at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cadiz0 - 0Sporting GijonFull TimeFT

Cadiz - Sporting Gijon

Cadiz played Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AFC Eskilstuna1 - 0FalkenbergFull TimeFT

AFC Eskilstuna - Falkenberg

AFC Eskilstuna played Falkenberg at the Superettan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. AFC Eskilstuna won 1-0.

Brage3 - 2Jonkoping S.Full TimeFT

Brage - Jonkoping S.

Brage played Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Brage won 3-2.

Djurgarden0 - 0AIKFull TimeFT

Djurgarden - AIK

Djurgarden played AIK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hacken2 - 0Ostersunds FKFull TimeFT

Hacken - Ostersunds FK

Hacken played Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Hacken won 2-0.

Elfsborg2 - 0SundsvallFull TimeFT

Elfsborg - Sundsvall

Elfsborg played Sundsvall at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Elfsborg won 2-0.

Kalmar1 - 2IFK NorrkopingFull TimeFT

Kalmar - IFK Norrkoping

Kalmar played IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. IFK Norrkoping won 1-2.

Trelleborg1 - 2SiriusFull TimeFT

Trelleborg - Sirius

Trelleborg played Sirius at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Sirius won 1-2.

Basel1 - 1XamaxFull TimeFT

Basel - Xamax

Basel played Xamax at the Super League of Switzerland on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lugano3 - 1St. GallenFull TimeFT

Lugano - St. Gallen

Lugano played St. Gallen at the Super League of Switzerland on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Lugano won 3-1.

Sion0 - 0GrasshoppersFull TimeFT

Sion - Grasshoppers

Sion played Grasshoppers at the Super League of Switzerland on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rizespor1 - 1KonyasporFull TimeFT

Rizespor - Konyaspor

Rizespor played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alanyaspor0 - 1AntalyasporFull TimeFT

Alanyaspor - Antalyaspor

Alanyaspor played Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Antalyaspor won 0-1.

Ankaragucu1 - 0Yeni MalatyasporFull TimeFT

Ankaragucu - Yeni Malatyaspor

Ankaragucu played Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ankaragucu won 1-0.

Goztepe2 - 0BesiktasFull TimeFT

Goztepe - Besiktas

Goztepe played Besiktas at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Goztepe won 2-0.

Hatayspor0 - 0OsmanlisporFull TimeFT

Hatayspor - Osmanlispor

Hatayspor played Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kardemir D.C. Karabukspor0 - 4AltayFull TimeFT

Kardemir D.C. Karabukspor - Altay

Kardemir D.C. Karabukspor played Altay at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Altay won 0-4.

Istanbulspor3 - 1GiresunsporFull TimeFT

Istanbulspor - Giresunspor

Istanbulspor played Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Istanbulspor won 3-1.

Lviv1 - 0Arsenal KyivFull TimeFT

Lviv - Arsenal Kyiv

Lviv played Arsenal Kyiv at the Premier League of Ukraine on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Lviv won 1-0.

Olimpik Donetsk1 - 0ChornomoretsFull TimeFT

Olimpik Donetsk - Chornomorets

Olimpik Donetsk played Chornomorets at the Premier League of Ukraine on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Olimpik Donetsk won 1-0.

Oleksandria2 - 1KarpatyFull TimeFT

Oleksandria - Karpaty

Oleksandria played Karpaty at the Premier League of Ukraine on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Oleksandria won 2-1.

Beijing Guoan1 - 1Changchun YataiFull TimeFT

Beijing Guoan - Changchun Yatai

Beijing Guoan played Changchun Yatai at the Super League of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Henan Jianye2 - 0Guangzou R FFull TimeFT

Henan Jianye - Guangzou R F

Henan Jianye played Guangzou R F at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC. Henan Jianye won 2-0.

Jiangsu Suning0 - 0Shanghai SIPGFull TimeFT

Jiangsu Suning - Shanghai SIPG

Jiangsu Suning played Shanghai SIPG at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

V-Varen Nagasaki0 - 0Jubilo IwataFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Jubilo Iwata

V-Varen Nagasaki played Jubilo Iwata at the J-League of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lobos BUAP1 - 1GuadalajaraFull TimeFT

Lobos BUAP - Guadalajara

Lobos BUAP played Guadalajara at the Apertura of Mexico on October 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pumas3 - 3TigresFull TimeFT

Pumas - Tigres

Pumas played Tigres at the Apertura of Mexico on October 21. The match kicked off 21:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Morelia2 - 0PueblaFull TimeFT

Morelia - Puebla

Morelia played Puebla at the Apertura of Mexico on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. Morelia won 2-0.

Atlanta United2 - 1Chicago FireFull TimeFT

Atlanta United - Chicago Fire

Atlanta United played Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Atlanta United won 2-1.

D.C. United3 - 1New York CityFull TimeFT

D.C. United - New York City

D.C. United played New York City at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. D.C. United won 3-1.

Montreal Impact2 - 0Toronto FCFull TimeFT

Montreal Impact - Toronto FC

Montreal Impact played Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Montreal Impact won 2-0.

Orlando City2 - 1Columbus CrewFull TimeFT

Orlando City - Columbus Crew

Orlando City played Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Orlando City won 2-1.

Philadelphia Union0 - 1New York Red BullsFull TimeFT

Philadelphia Union - New York Red Bulls

Philadelphia Union played New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. New York Red Bulls won 0-1.

Dallas0 - 3Sporting KCFull TimeFT

Dallas - Sporting KC

Dallas played Sporting KC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Sporting KC won 0-3.

Houston Dynamo2 - 3Seattle SoundersFull TimeFT

Houston Dynamo - Seattle Sounders

Houston Dynamo played Seattle Sounders at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Seattle Sounders won 2-3.

Los Angeles FC2 - 2Vancouver WhitecapsFull TimeFT

Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps

Los Angeles FC played Vancouver Whitecaps at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Minnesota United1 - 3Los Angeles GalaxyFull TimeFT

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

Minnesota United played Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Los Angeles Galaxy won 1-3.

Portland Timbers3 - 0Real Salt LakeFull TimeFT

Portland Timbers - Real Salt Lake

Portland Timbers played Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Portland Timbers won 3-0.

San Jose Earthquakes0 - 0Colorado RapidsFull TimeFT

San Jose Earthquakes - Colorado Rapids

San Jose Earthquakes played Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Estudiantes de La Plata1 - 1TucumanFull TimeFT

Estudiantes de La Plata - Tucuman

Estudiantes de La Plata played Tucuman at the Primera Division of Argentina on October 21. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Argentinos Juniors0 - 1Union Santa FeFull TimeFT

Argentinos Juniors - Union Santa Fe

Argentinos Juniors played Union Santa Fe at the Primera Division of Argentina on October 21. The match kicked off 18:30 UTC. Union Santa Fe won 0-1.

Independiente3 - 1HuracanFull TimeFT

Independiente - Huracan

Independiente played Huracan at the Primera Division of Argentina on October 21. The match kicked off 20:45 UTC. Independiente won 3-1.

San Martin Tucuman2 - 1RacingFull TimeFT

San Martin Tucuman - Racing

San Martin Tucuman played Racing at the Primera Division of Argentina on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. San Martin Tucuman won 2-1.

Fluminense1 - 0Atletico-MGFull TimeFT

Fluminense - Atletico-MG

Fluminense played Atletico-MG at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Fluminense won 1-0.

Palmeiras2 - 1CearaFull TimeFT

Palmeiras - Ceara

Palmeiras played Ceara at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Palmeiras won 2-1.

Vitoria2 - 2CorinthiansFull TimeFT

Vitoria - Corinthians

Vitoria played Corinthians at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cruzeiro3 - 0ChapecoenseFull TimeFT

Cruzeiro - Chapecoense

Cruzeiro played Chapecoense at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 22:00 UTC. Cruzeiro won 3-0.

Parana0 - 4FlamengoFull TimeFT

Parana - Flamengo

Parana played Flamengo at the Serie A of Brasil on October 21. The match kicked off 22:00 UTC. Flamengo won 0-4.

Deportivo Iquiue2 - 2San Luis de QuillotaFull TimeFT

Deportivo Iquiue - San Luis de Quillota

Deportivo Iquiue played San Luis de Quillota at the Primera Division of Chile on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Antofagasta1 - 1Audax ItalianoFull TimeFT

Antofagasta - Audax Italiano

Antofagasta played Audax Italiano at the Primera Division of Chile on October 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Universidad de Chile2 - 0Everton CDFull TimeFT

Universidad de Chile - Everton CD

Universidad de Chile played Everton CD at the Primera Division of Chile on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. Universidad de Chile won 2-0.

Deportes Tolima3 - 2LeonesFull TimeFT

Deportes Tolima - Leones

Deportes Tolima played Leones at the Clausura of Colombia on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Deportes Tolima won 3-2.

America de Cali2 - 1Rionegro AguilasFull TimeFT

America de Cali - Rionegro Aguilas

America de Cali played Rionegro Aguilas at the Clausura of Colombia on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. America de Cali won 2-1.

Atletico Nacional1 - 0JuniorFull TimeFT

Atletico Nacional - Junior

Atletico Nacional played Junior at the Clausura of Colombia on October 21. The match kicked off 22:15 UTC. Atletico Nacional won 1-0.

Alianza Petrolera2 - 0Deportivo CaliFull TimeFT

Alianza Petrolera - Deportivo Cali

Alianza Petrolera played Deportivo Cali at the Clausura of Colombia on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. Alianza Petrolera won 2-0.

Envigado FC1 - 2MillonariosFull TimeFT

Envigado FC - Millonarios

Envigado FC played Millonarios at the Clausura of Colombia on October 22. The match kicked off 01:00 UTC. Millonarios won 1-2.

Emelec3 - 1Dep. MacaraFull TimeFT

Emelec - Dep. Macara

Emelec played Dep. Macara at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 21. The match kicked off 21:30 UTC. Emelec won 3-1.

Sol de America2 - 1Cerro PortenoFull TimeFT

Sol de America - Cerro Porteno

Sol de America played Cerro Porteno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Sol de America won 2-1.

Olimpia4 - 2Sportivo LuquenoFull TimeFT

Olimpia - Sportivo Luqueno

Olimpia played Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match kicked off 22:10 UTC. Olimpia won 4-2.

Sporting Cristal1 - 0UTC CajamarcaFull TimeFT

Sporting Cristal - UTC Cajamarca

Sporting Cristal played UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Sporting Cristal won 1-0.

Dep. Municipal1 - 0Comerciantes UnidosFull TimeFT

Dep. Municipal - Comerciantes Unidos

Dep. Municipal played Comerciantes Unidos at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match kicked off 18:30 UTC. Dep. Municipal won 1-0.

Alianza Lima0 - 1MelgarFull TimeFT

Alianza Lima - Melgar

Alianza Lima played Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. Melgar won 0-1.

Fenix2 - 1AtenasFull TimeFT

Fenix - Atenas

Fenix played Atenas at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 13:15 UTC. Fenix won 2-1.

Atletico Progreso1 - 0Boston RiverFull TimeFT

Atletico Progreso - Boston River

Atletico Progreso played Boston River at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Atletico Progreso won 1-0.

Racing Club1 - 1Liverpool P.Full TimeFT

Racing Club - Liverpool P.

Racing Club played Liverpool P. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rampla0 - 0DanubioFull TimeFT

Rampla - Danubio

Rampla played Danubio at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

River Plate FC0 - 5WanderersFull TimeFT

River Plate FC - Wanderers

River Plate FC played Wanderers at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Wanderers won 0-5.

Torque0 - 0Cerro M.Full TimeFT

Torque - Cerro M.

Torque played Cerro M. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Skenderbeu2 - 0KamzaFull TimeFT

Skenderbeu - Kamza

Skenderbeu played Kamza at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Skenderbeu won 2-0.

Partizani2 - 1Luftetari GjirokasterFull TimeFT

Partizani - Luftetari Gjirokaster

Partizani played Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Partizani won 2-1.

IC Descaldes2 - 1LusitanosFull TimeFT

IC Descaldes - Lusitanos

IC Descaldes played Lusitanos at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. IC Descaldes won 2-1.

Ordino3 - 1EncampFull TimeFT

Ordino - Encamp

Ordino played Encamp at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Ordino won 3-1.

Santa Coloma0 - 0EngordanyFull TimeFT

Santa Coloma - Engordany

Santa Coloma played Engordany at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

UE Santa Julia1 - 1UE Santa ColomaFull TimeFT

UE Santa Julia - UE Santa Coloma

UE Santa Julia played UE Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alashkert1 - 0Gandzasar-KapanFull TimeFT

Alashkert - Gandzasar-Kapan

Alashkert played Gandzasar-Kapan at the Premier League of Armenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Alashkert won 1-0.

Ararat-Armenia0 - 0PyunikFull TimeFT

Ararat-Armenia - Pyunik

Ararat-Armenia played Pyunik at the Premier League of Armenia on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rapid-21 - 2MauerwerkFull TimeFT

Rapid-2 - Mauerwerk

Rapid-2 played Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Mauerwerk won 1-2.

Sudburgenland W1 - 5Vorderland WFull TimeFT

Sudburgenland W - Vorderland W

Sudburgenland W played Vorderland W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Vorderland W won 1-5.

Altenmarkt W0 - 4Sturm WFull TimeFT

Altenmarkt W - Sturm W

Altenmarkt W played Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sturm W won 0-4.

Landhaus W1 - 1Neulengbach WFull TimeFT

Landhaus W - Neulengbach W

Landhaus W played Neulengbach W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Union Kleinmunchen W0 - 5St. Polten WFull TimeFT

Union Kleinmunchen W - St. Polten W

Union Kleinmunchen W played St. Polten W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. St. Polten W won 0-5.

Innsbruck W3 - 2Bergheim WFull TimeFT

Innsbruck W - Bergheim W

Innsbruck W played Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Innsbruck W won 3-2.

Sumgayit0 - 1Sabah FKFull TimeFT

Sumgayit - Sabah FK

Sumgayit played Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Sabah FK won 0-1.

Kesla1 - 0ZiraFull TimeFT

Kesla - Zira

Kesla played Zira at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Kesla won 1-0.

Slutsk0 - 3Torpedo-BelAZFull TimeFT

Slutsk - Torpedo-BelAZ

Slutsk played Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Torpedo-BelAZ won 0-3.

Smolevichi-STI0 - 1IslochFull TimeFT

Smolevichi-STI - Isloch

Smolevichi-STI played Isloch at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Isloch won 0-1.

Dinamo Brest2 - 0Torpedo MinskFull TimeFT

Dinamo Brest - Torpedo Minsk

Dinamo Brest played Torpedo Minsk at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Dinamo Brest won 2-0.

Mechelen3 - 0Beerschot-WilrijkFull TimeFT

Mechelen - Beerschot-Wilrijk

Mechelen played Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Opening of Belgium on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Mechelen won 3-0.

FC Liege1 - 1HeistFull TimeFT

FC Liege - Heist

FC Liege played Heist at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Knokke4 - 1Eendracht AalstFull TimeFT

Knokke - Eendracht Aalst

Knokke played Eendracht Aalst at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Knokke won 4-1.

Rupel Boom3 - 0OudenaardeFull TimeFT

Rupel Boom - Oudenaarde

Rupel Boom played Oudenaarde at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Rupel Boom won 3-0.

Krupa na Vrbasu0 - 0RadnikFull TimeFT

Krupa na Vrbasu - Radnik

Krupa na Vrbasu played Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celik Zenica1 - 1Siroki BrijegFull TimeFT

Celik Zenica - Siroki Brijeg

Celik Zenica played Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dobrudzha0 - 2Arda KardzhaliFull TimeFT

Dobrudzha - Arda Kardzhali

Dobrudzha played Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Arda Kardzhali won 0-2.

Ludogorets-22 - 0Botev GalabovoFull TimeFT

Ludogorets-2 - Botev Galabovo

Ludogorets-2 played Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ludogorets-2 won 2-0.

Bijelo Brdo1 - 1SolinFull TimeFT

Bijelo Brdo - Solin

Bijelo Brdo played Solin at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dinamo Zagreb-24 - 1Osijek-2Full TimeFT

Dinamo Zagreb-2 - Osijek-2

Dinamo Zagreb-2 played Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Zagreb-2 won 4-1.

Hajduk-21 - 0Hrvatski DragovoljacFull TimeFT

Hajduk-2 - Hrvatski Dragovoljac

Hajduk-2 played Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Hajduk-2 won 1-0.

Nea Salamis1 - 0OmoniaFull TimeFT

Nea Salamis - Omonia

Nea Salamis played Omonia at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Nea Salamis won 1-0.

APOEL0 - 0AELFull TimeFT

APOEL - AEL

APOEL played AEL at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Aris Limassol2 - 1Omonia AradippouFull TimeFT

Aris Limassol - Omonia Aradippou

Aris Limassol played Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Aris Limassol won 2-1.

Asil Lyssi0 - 1AE ZakakiouFull TimeFT

Asil Lyssi - AE Zakakiou

Asil Lyssi played AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. AE Zakakiou won 0-1.

Zizkov0 - 1JihlavaFull TimeFT

Zizkov - Jihlava

Zizkov played Jihlava at the FNL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Jihlava won 0-1.

Vlasim1 - 1VarnsdorfFull TimeFT

Vlasim - Varnsdorf

Vlasim played Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brno0 - 0SokolovFull TimeFT

Brno - Sokolov

Brno played Sokolov at the FNL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Boleslav U-210 - 1Sparta Prague U-21Full TimeFT

Boleslav U-21 - Sparta Prague U-21

Boleslav U-21 played Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Sparta Prague U-21 won 0-1.

Bohemians 1905 U-214 - 2Pribram U-21Full TimeFT

Bohemians 1905 U-21 - Pribram U-21

Bohemians 1905 U-21 played Pribram U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Bohemians 1905 U-21 won 4-2.

Jablonec U-214 - 2Budejovice U-21Full TimeFT

Jablonec U-21 - Budejovice U-21

Jablonec U-21 played Budejovice U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Jablonec U-21 won 4-2.

Slovacko U-213 - 0Karvina U-21Full TimeFT

Slovacko U-21 - Karvina U-21

Slovacko U-21 played Karvina U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Slovacko U-21 won 3-0.

Trinec U-212 - 7Ostrava U-21Full TimeFT

Trinec U-21 - Ostrava U-21

Trinec U-21 played Ostrava U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Ostrava U-21 won 2-7.

Zlin U-211 - 2Olomouc U-21Full TimeFT

Zlin U-21 - Olomouc U-21

Zlin U-21 played Olomouc U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Olomouc U-21 won 1-2.

Velke Mezirici2 - 1Dolni BenesovFull TimeFT

Velke Mezirici - Dolni Benesov

Velke Mezirici played Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Velke Mezirici won 2-1.

Vrchovina2 - 1HlucinFull TimeFT

Vrchovina - Hlucin

Vrchovina played Hlucin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Vrchovina won 2-1.

Karlovy Vary0 - 0Domazlice4-5 On PenaltiesPen 4-5

Karlovy Vary - Domazlice

Karlovy Vary played Domazlice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Domazlice won on penalties as the score was 0-0.

Benesov1 - 2Usti nad OrliciFull TimeFT

Benesov - Usti nad Orlici

Benesov played Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Usti nad Orlici won 1-2.

Sokol Brozany3 - 0LitomerickoFull TimeFT

Sokol Brozany - Litomericko

Sokol Brozany played Litomericko at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Sokol Brozany won 3-0.

Stechovice3 - 2Sokol ZivaniceFull TimeFT

Stechovice - Sokol Zivanice

Stechovice played Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Stechovice won 3-2.

Viktorie Jirny2 - 1RadotinFull TimeFT

Viktorie Jirny - Radotin

Viktorie Jirny played Radotin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Viktorie Jirny won 2-1.

Fremad Amager2 - 0HelsingorFull TimeFT

Fremad Amager - Helsingor

Fremad Amager played Helsingor at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Fremad Amager won 2-0.

Naestved1 - 0LyngbyFull TimeFT

Naestved - Lyngby

Naestved played Lyngby at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Naestved won 1-0.

Nykobing0 - 3FredericiaFull TimeFT

Nykobing - Fredericia

Nykobing played Fredericia at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Fredericia won 0-3.

Thisted3 - 2RoskildeFull TimeFT

Thisted - Roskilde

Thisted played Roskilde at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Thisted won 3-2.

Viborg1 - 1SilkeborgFull TimeFT

Viborg - Silkeborg

Viborg played Silkeborg at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tarup-Paarup IF2 - 0DalumFull TimeFT

Tarup-Paarup IF - Dalum

Tarup-Paarup IF played Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Tarup-Paarup IF won 2-0.

B 73 Slagelse0 - 0FremFull TimeFT

B 73 Slagelse - Frem

B 73 Slagelse played Frem at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Liverpool U-232 - 3Derby County U-23Full TimeFT

Liverpool U-23 - Derby County U-23

Liverpool U-23 played Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Derby County U-23 won 2-3.

West Ham U-235 - 3Swansea U-23Full TimeFT

West Ham U-23 - Swansea U-23

West Ham U-23 played Swansea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. West Ham U-23 won 5-3.

Birmingham W0 - 0Chelsea WFull TimeFT

Birmingham W - Chelsea W

Birmingham W played Chelsea W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arsenal W6 - 0Reading WFull TimeFT

Arsenal W - Reading W

Arsenal W played Reading W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Arsenal W won 6-0.

Brighton W0 - 6Manchester City WFull TimeFT

Brighton W - Manchester City W

Brighton W played Manchester City W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Manchester City W won 0-6.

West Ham W0 - 1Liverpool WFull TimeFT

West Ham W - Liverpool W

West Ham W played Liverpool W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Liverpool W won 0-1.

Yeovil W1 - 2Bristol Academy WFull TimeFT

Yeovil W - Bristol Academy W

Yeovil W played Bristol Academy W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Bristol Academy W won 1-2.

Durham W2 - 0Crystal Palace WFull TimeFT

Durham W - Crystal Palace W

Durham W played Crystal Palace W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Durham W won 2-0.

Tottenham W8 - 0Millwall WFull TimeFT

Tottenham W - Millwall W

Tottenham W played Millwall W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Tottenham W won 8-0.

Charlton Athletic W2 - 0Sheffield FC WFull TimeFT

Charlton Athletic W - Sheffield FC W

Charlton Athletic W played Sheffield FC W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Charlton Athletic W won 2-0.

Leicester City W1 - 1Aston Villa WFull TimeFT

Leicester City W - Aston Villa W

Leicester City W played Aston Villa W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

London Bees W3 - 2Lewes WFull TimeFT

London Bees W - Lewes W

London Bees W played Lewes W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. London Bees W won 3-2.

Levadia T2 - 1Tulevik ViljandiFull TimeFT

Levadia T - Tulevik Viljandi

Levadia T played Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levadia T won 2-1.

Nomme Kalju2 - 2Tammeka TartuFull TimeFT

Nomme Kalju - Tammeka Tartu

Nomme Kalju played Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tallinna Kalev-20 - 1Flora-2Full TimeFT

Tallinna Kalev-2 - Flora-2

Tallinna Kalev-2 played Flora-2 at the Esiliiga A of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Flora-2 won 0-1.

Lyon W3 - 0Bordeaux WFull TimeFT

Lyon W - Bordeaux W

Lyon W played Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Lyon W won 3-0.

Dinamo Tb.0 - 0Lokomotiv TbilisiFull TimeFT

Dinamo Tb. - Lokomotiv Tbilisi

Dinamo Tb. played Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Torpedo K.2 - 2RustaviFull TimeFT

Torpedo K. - Rustavi

Torpedo K. played Rustavi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Saburtalo4 - 1KolkhetiFull TimeFT

Saburtalo - Kolkheti

Saburtalo played Kolkheti at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Saburtalo won 4-1.

Eintracht Norderstedt1 - 4St. Pauli-2Full TimeFT

Eintracht Norderstedt - St. Pauli-2

Eintracht Norderstedt played St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. St. Pauli-2 won 1-4.

Havelse1 - 3JeddelohFull TimeFT

Havelse - Jeddeloh

Havelse played Jeddeloh at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Jeddeloh won 1-3.

Drochtersen0 - 1Weiche FlensburgFull TimeFT

Drochtersen - Weiche Flensburg

Drochtersen played Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Weiche Flensburg won 0-1.

Holstein Kiel-22 - 0Germania EgestorfFull TimeFT

Holstein Kiel-2 - Germania Egestorf

Holstein Kiel-2 played Germania Egestorf at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Holstein Kiel-2 won 2-0.

LSK Hansa1 - 1Vfb OldenburgFull TimeFT

LSK Hansa - Vfb Oldenburg

LSK Hansa played Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

VfL Oldenburg6 - 2Schwarz-Weiss RehdenFull TimeFT

VfL Oldenburg - Schwarz-Weiss Rehden

VfL Oldenburg played Schwarz-Weiss Rehden at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. VfL Oldenburg won 6-2.

Freiburg-22 - 0UlmFull TimeFT

Freiburg-2 - Ulm

Freiburg-2 played Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Freiburg-2 won 2-0.

Wattenscheid0 - 2EssenFull TimeFT

Wattenscheid - Essen

Wattenscheid played Essen at the Regionalliga West of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Essen won 0-2.

Altglienicke4 - 2Lokomotive LeipzigFull TimeFT

Altglienicke - Lokomotive Leipzig

Altglienicke played Lokomotive Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Altglienicke won 4-2.

Union Furstenwalde1 - 0Babelsberg 03Full TimeFT

Union Furstenwalde - Babelsberg 03

Union Furstenwalde played Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Union Furstenwalde won 1-0.

Wacker Nordhausen1 - 5BAK 07Full TimeFT

Wacker Nordhausen - BAK 07

Wacker Nordhausen played BAK 07 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. BAK 07 won 1-5.

ZFC Meuselwitz2 - 4AuerbachFull TimeFT

ZFC Meuselwitz - Auerbach

ZFC Meuselwitz played Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Auerbach won 2-4.

Frankfurt W1 - 1Essen WFull TimeFT

Frankfurt W - Essen W

Frankfurt W played Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hoffenheim W4 - 0Werder WFull TimeFT

Hoffenheim W - Werder W

Hoffenheim W played Werder W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Hoffenheim W won 4-0.

Wolfsburg W3 - 0Freiburg WFull TimeFT

Wolfsburg W - Freiburg W

Wolfsburg W played Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Wolfsburg W won 3-0.

Duisburg W3 - 1Borussia M WFull TimeFT

Duisburg W - Borussia M W

Duisburg W played Borussia M W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Duisburg W won 3-1.

SC Sand W3 - 0Bayer WFull TimeFT

SC Sand W - Bayer W

SC Sand W played Bayer W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. SC Sand W won 3-0.

Potsdam W1 - 1Bayern WFull TimeFT

Potsdam W - Bayern W

Potsdam W played Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hamburger U-193 - 3Hertha U-19Full TimeFT

Hamburger U-19 - Hertha U-19

Hamburger U-19 played Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Werder U-196 - 1Havelse U-19Full TimeFT

Werder U-19 - Havelse U-19

Werder U-19 played Havelse U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Werder U-19 won 6-1.

Mainz U-191 - 2Augsburg U-19Full TimeFT

Mainz U-19 - Augsburg U-19

Mainz U-19 played Augsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Augsburg U-19 won 1-2.

FSV Frankfurt U-190 - 3Nurnberg U-19Full TimeFT

FSV Frankfurt U-19 - Nurnberg U-19

FSV Frankfurt U-19 played Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Nurnberg U-19 won 0-3.

Kaiserslautern U-191 - 3Freiburg U-19Full TimeFT

Kaiserslautern U-19 - Freiburg U-19

Kaiserslautern U-19 played Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Freiburg U-19 won 1-3.

Oberhausen U-192 - 1Fortuna Dusseldorf U-19Full TimeFT

Oberhausen U-19 - Fortuna Dusseldorf U-19

Oberhausen U-19 played Fortuna Dusseldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Oberhausen U-19 won 2-1.

Rodinghausen U-190 - 2Borussia D. U-19Full TimeFT

Rodinghausen U-19 - Borussia D. U-19

Rodinghausen U-19 played Borussia D. U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Borussia D. U-19 won 0-2.

Schalke U-192 - 0Bayer U-19Full TimeFT

Schalke U-19 - Bayer U-19

Schalke U-19 played Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Schalke U-19 won 2-0.

Paderborn U-190 - 1Duisburg U-19Full TimeFT

Paderborn U-19 - Duisburg U-19

Paderborn U-19 played Duisburg U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Duisburg U-19 won 0-1.

DJK Bamberg2 - 1AmmerthalFull TimeFT

DJK Bamberg - Ammerthal

DJK Bamberg played Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. DJK Bamberg won 2-1.

Vach1 - 2ATSV ErlangenFull TimeFT

Vach - ATSV Erlangen

Vach played ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. ATSV Erlangen won 1-2.

Schwabmunchen0 - 2IsmaningFull TimeFT

Schwabmunchen - Ismaning

Schwabmunchen played Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ismaning won 0-2.

Turkgucu-Ataspor1 - 0UnterfohringFull TimeFT

Turkgucu-Ataspor - Unterfohring

Turkgucu-Ataspor played Unterfohring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Turkgucu-Ataspor won 1-0.

Ginsheim4 - 1EddersheimFull TimeFT

Ginsheim - Eddersheim

Ginsheim played Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ginsheim won 4-1.

HEBC4 - 3Teutonia HamburgFull TimeFT

HEBC - Teutonia Hamburg

HEBC played Teutonia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 08:45 UTC. HEBC won 4-3.

Altona 932 - 3BuchholzFull TimeFT

Altona 93 - Buchholz

Altona 93 played Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Buchholz won 2-3.

Niendorfer2 - 1Condor HamburgFull TimeFT

Niendorfer - Condor Hamburg

Niendorfer played Condor Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Niendorfer won 2-1.

Pinneberg1 - 3WedelFull TimeFT

Pinneberg - Wedel

Pinneberg played Wedel at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Wedel won 1-3.

Eichede3 - 1Lubeck-2Full TimeFT

Eichede - Lubeck-2

Eichede played Lubeck-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Eichede won 3-1.

Neumunster1 - 0SchilkseeFull TimeFT

Neumunster - Schilksee

Neumunster played Schilksee at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Neumunster won 1-0.

TSV Lagerdorf2 - 1BordesholmFull TimeFT

TSV Lagerdorf - Bordesholm

TSV Lagerdorf played Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. TSV Lagerdorf won 2-1.

Frisia 030 - 3NTSV StrandFull TimeFT

Frisia 03 - NTSV Strand

Frisia 03 played NTSV Strand at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. NTSV Strand won 0-3.

Borgfeld2 - 1Blumenthaler SVFull TimeFT

Borgfeld - Blumenthaler SV

Borgfeld played Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Borgfeld won 2-1.

SFL Bremerhaven1 - 1Werder-3Full TimeFT

SFL Bremerhaven - Werder-3

SFL Bremerhaven played Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arminia Hannover1 - 4BersenbruckFull TimeFT

Arminia Hannover - Bersenbruck

Arminia Hannover played Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Bersenbruck won 1-4.

Gifhorn1 - 2Borussia HildesheimFull TimeFT

Gifhorn - Borussia Hildesheim

Gifhorn played Borussia Hildesheim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Borussia Hildesheim won 1-2.

HSC Hannover0 - 2Eintracht NortheimFull TimeFT

HSC Hannover - Eintracht Northeim

HSC Hannover played Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Eintracht Northeim won 0-2.

Hagen-Uthlede1 - 1WolfenbuttelFull TimeFT

Hagen-Uthlede - Wolfenbuttel

Hagen-Uthlede played Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spelle-Venhaus0 - 0WunstorfFull TimeFT

Spelle-Venhaus - Wunstorf

Spelle-Venhaus played Wunstorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lichtenberg1 - 0Blau-Weiss 90 BerlinFull TimeFT

Lichtenberg - Blau-Weiss 90 Berlin

Lichtenberg played Blau-Weiss 90 Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Lichtenberg won 1-0.

Neustrelitz1 - 0CFC HerthaFull TimeFT

Neustrelitz - CFC Hertha

Neustrelitz played CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Neustrelitz won 1-0.

Altludersdorf2 - 1StaakenFull TimeFT

Altludersdorf - Staaken

Altludersdorf played Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Altludersdorf won 2-1.

Hertha Zehlendorf6 - 0Lok StendalFull TimeFT

Hertha Zehlendorf - Lok Stendal

Hertha Zehlendorf played Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Hertha Zehlendorf won 6-0.

Eilenburg5 - 1Carl Zeiss Jena-2Full TimeFT

Eilenburg - Carl Zeiss Jena-2

Eilenburg played Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Eilenburg won 5-1.

Paderborn-23 - 3SiegenFull TimeFT

Paderborn-2 - Siegen

Paderborn-2 played Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

ASC Dortmund0 - 4AhlenFull TimeFT

ASC Dortmund - Ahlen

ASC Dortmund played Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ahlen won 0-4.

Eintracht Rheine0 - 2Holzwickeder SCFull TimeFT

Eintracht Rheine - Holzwickeder SC

Eintracht Rheine played Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Holzwickeder SC won 0-2.

Ennepetal2 - 0SprockhovelFull TimeFT

Ennepetal - Sprockhovel

Ennepetal played Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ennepetal won 2-0.

Gievenbeck3 - 1Westfalia RhynernFull TimeFT

Gievenbeck - Westfalia Rhynern

Gievenbeck played Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Gievenbeck won 3-1.

Schalke-22 - 0SchermbeckFull TimeFT

Schalke-2 - Schermbeck

Schalke-2 played Schermbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Schalke-2 won 2-0.

TuS Haltern3 - 0ErndtebruckFull TimeFT

TuS Haltern - Erndtebruck

TuS Haltern played Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. TuS Haltern won 3-0.

Westfalia Herne1 - 3GuterslohFull TimeFT

Westfalia Herne - Gutersloh

Westfalia Herne played Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match kicked off 13:15 UTC. Gutersloh won 1-3.

Dusseldorf West1 - 3SSVg VelbertFull TimeFT

Dusseldorf West - SSVg Velbert

Dusseldorf West played SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. SSVg Velbert won 1-3.

Germania Ratingen1 - 2MeerbuschFull TimeFT

Germania Ratingen - Meerbusch

Germania Ratingen played Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Meerbusch won 1-2.

SF Baumberg2 - 1SchonnebeckFull TimeFT

SF Baumberg - Schonnebeck

SF Baumberg played Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. SF Baumberg won 2-1.

SW Essen4 - 1MonheimFull TimeFT

SW Essen - Monheim

SW Essen played Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. SW Essen won 4-1.

Union Nettetal2 - 01880 DusseldorfFull TimeFT

Union Nettetal - 1880 Dusseldorf

Union Nettetal played 1880 Dusseldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Union Nettetal won 2-0.

VfB Speldorf0 - 0Jahn Dinslaken HiesfeldFull TimeFT

VfB Speldorf - Jahn Dinslaken Hiesfeld

VfB Speldorf played Jahn Dinslaken Hiesfeld at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FSV Duisburg0 - 4KleveFull TimeFT

FSV Duisburg - Kleve

FSV Duisburg played Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Kleve won 0-4.

Bergisch Gladbach2 - 0BW FriesdorfFull TimeFT

Bergisch Gladbach - BW Friesdorf

Bergisch Gladbach played BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Bergisch Gladbach won 2-0.

Atromitos U-203 - 1Asteras Tripolis U-20Full TimeFT

Atromitos U-20 - Asteras Tripolis U-20

Atromitos U-20 played Asteras Tripolis U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atromitos U-20 won 3-1.

Larisa U-201 - 0Lamia U-20Full TimeFT

Larisa U-20 - Lamia U-20

Larisa U-20 played Lamia U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Larisa U-20 won 1-0.

OFI U-200 - 3Olympiakos U-20Full TimeFT

OFI U-20 - Olympiakos U-20

OFI U-20 played Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Olympiakos U-20 won 0-3.

Budafoki1 - 2BudaorsFull TimeFT

Budafoki - Budaors

Budafoki played Budaors at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Budaors won 1-2.

Dorog0 - 0SiofokFull TimeFT

Dorog - Siofok

Dorog played Siofok at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kazincbarcikai1 - 1ZalaegerszegFull TimeFT

Kazincbarcikai - Zalaegerszeg

Kazincbarcikai played Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mosonmagyarovar0 - 2CegledFull TimeFT

Mosonmagyarovar - Cegled

Mosonmagyarovar played Cegled at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Cegled won 0-2.

Soroksar3 - 1VasasFull TimeFT

Soroksar - Vasas

Soroksar played Vasas at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Soroksar won 3-1.

Tiszakecske2 - 1BekescsabaFull TimeFT

Tiszakecske - Bekescsaba

Tiszakecske played Bekescsaba at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Tiszakecske won 2-1.

Kaposvar2 - 1NyiregyhazaFull TimeFT

Kaposvar - Nyiregyhaza

Kaposvar played Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Kaposvar won 2-1.

Balmazujvaros0 - 1GyorFull TimeFT

Balmazujvaros - Gyor

Balmazujvaros played Gyor at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Gyor won 0-1.

Csakvar2 - 2VacFull TimeFT

Csakvar - Vac

Csakvar played Vac at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gyirmot7 - 3MonoriFull TimeFT

Gyirmot - Monori

Gyirmot played Monori at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Gyirmot won 7-3.

Maccabi Petah Tikva0 - 0Bnei SakhninFull TimeFT

Maccabi Petah Tikva - Bnei Sakhnin

Maccabi Petah Tikva played Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on October 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ashdod1 - 1Beitar JerusalemFull TimeFT

Ashdod - Beitar Jerusalem

Ashdod played Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on October 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albinoleffe0 - 2Vis PesaroFull TimeFT

Albinoleffe - Vis Pesaro

Albinoleffe played Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Vis Pesaro won 0-2.

Fano1 - 1SambenedetteseFull TimeFT

Fano - Sambenedettese

Fano played Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fermana2 - 0VicenzaFull TimeFT

Fermana - Vicenza

Fermana played Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Fermana won 2-0.

Gubbio0 - 0SudtirolFull TimeFT

Gubbio - Sudtirol

Gubbio played Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Monza0 - 1TeramoFull TimeFT

Monza - Teramo

Monza played Teramo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Teramo won 0-1.

Pordenone2 - 1RenateFull TimeFT

Pordenone - Renate

Pordenone played Renate at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Pordenone won 2-1.

Ravenna1 - 1Feralpi SaloFull TimeFT

Ravenna - Feralpi Salo

Ravenna played Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Imolese3 - 1RiminiFull TimeFT

Imolese - Rimini

Imolese played Rimini at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Imolese won 3-1.

Virtus Verona0 - 3GIANA ErminioFull TimeFT

Virtus Verona - GIANA Erminio

Virtus Verona played GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. GIANA Erminio won 0-3.

Virtus EntellaLucchesePostponedPst

Virtus Entella - Lucchese

Virtus Entella are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on October 21.

Arzachena0 - 1AlessandriaFull TimeFT

Arzachena - Alessandria

Arzachena played Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Alessandria won 0-1.

Arezzo2 - 0AlbissolaFull TimeFT

Arezzo - Albissola

Arezzo played Albissola at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Arezzo won 2-0.

Juventus-22 - 2Robur SienaFull TimeFT

Juventus-2 - Robur Siena

Juventus-2 played Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pistoiese0 - 2NovaraFull TimeFT

Pistoiese - Novara

Pistoiese played Novara at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Novara won 0-2.

Pro Patria1 - 4PiacenzaFull TimeFT

Pro Patria - Piacenza

Pro Patria played Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Piacenza won 1-4.

Pro Vercelli0 - 0PontederaFull TimeFT

Pro Vercelli - Pontedera

Pro Vercelli played Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pro Piacenza0 - 1CuneoFull TimeFT

Pro Piacenza - Cuneo

Pro Piacenza played Cuneo at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match kicked off 18:30 UTC. Cuneo won 0-1.

Siracusa0 - 1PotenzaFull TimeFT

Siracusa - Potenza

Siracusa played Potenza at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Potenza won 0-1.

ViterbeseCavesePostponedPst

Viterbese - Cavese

Viterbese are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on October 21.

Rende3 - 0BisceglieFull TimeFT

Rende - Bisceglie

Rende played Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Rende won 3-0.

Daugava D5 - 0TukumsFull TimeFT

Daugava D - Tukums

Daugava D played Tukums at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Daugava D won 5-0.

FK Rezekne0 - 1AudaFull TimeFT

FK Rezekne - Auda

FK Rezekne played Auda at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Auda won 0-1.

JDFS Alberts0 - 8Super NovaFull TimeFT

JDFS Alberts - Super Nova

JDFS Alberts played Super Nova at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Super Nova won 0-8.

RTU2 - 2GrobinaFull TimeFT

RTU - Grobina

RTU played Grobina at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Staiceles Bebri1 - 1SmilteneFull TimeFT

Staiceles Bebri - Smiltene

Staiceles Bebri played Smiltene at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lietava1 - 2SuduvaFull TimeFT

Lietava - Suduva

Lietava played Suduva at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Suduva won 1-2.

Zalgiris2 - 2TrakaiFull TimeFT

Zalgiris - Trakai

Zalgiris played Trakai at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Differdange3 - 0RosportFull TimeFT

Differdange - Rosport

Differdange played Rosport at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Differdange won 3-0.

Fola Esch6 - 0EtzellaFull TimeFT

Fola Esch - Etzella

Fola Esch played Etzella at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Fola Esch won 6-0.

Hamm Benfica1 - 2HostertFull TimeFT

Hamm Benfica - Hostert

Hamm Benfica played Hostert at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Hostert won 1-2.

Mondorf-les-Bains4 - 3RumelangeFull TimeFT

Mondorf-les-Bains - Rumelange

Mondorf-les-Bains played Rumelange at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Mondorf-les-Bains won 4-3.

Petange3 - 2Jeunesse EschFull TimeFT

Petange - Jeunesse Esch

Petange played Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Petange won 3-2.

UNA Strassen1 - 2FC Racing UnionFull TimeFT

UNA Strassen - FC Racing Union

UNA Strassen played FC Racing Union at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. FC Racing Union won 1-2.

Mosta1 - 2Sliema Wanderers FCFull TimeFT

Mosta - Sliema Wanderers FC

Mosta played Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Sliema Wanderers FC won 1-2.

Hibernians FC2 - 1Hamrun SpartansFull TimeFT

Hibernians FC - Hamrun Spartans

Hibernians FC played Hamrun Spartans at the Premier Division of Malta on October 21. The match kicked off 15:15 UTC. Hibernians FC won 2-1.

Qrendi1 - 0Pembroke AthletaFull TimeFT

Qrendi - Pembroke Athleta

Qrendi played Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Qrendi won 1-0.

Naxxar Lions0 - 3SirensFull TimeFT

Naxxar Lions - Sirens

Naxxar Lions played Sirens at the Division 1 of Malta on October 21. The match kicked off 15:15 UTC. Sirens won 0-3.

Petrocub0 - 0Sfintul GheorgheFull TimeFT

Petrocub - Sfintul Gheorghe

Petrocub played Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sherif1 - 1MilsamiFull TimeFT

Sherif - Milsami

Sherif played Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ajax W5 - 0Barendrecht WFull TimeFT

Ajax W - Barendrecht W

Ajax W played Barendrecht W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Ajax W won 5-0.

Lillestrom W2 - 3Klepp WFull TimeFT

Lillestrom W - Klepp W

Lillestrom W played Klepp W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Klepp W won 2-3.

Kolbotn W3 - 2Grand Bodo WFull TimeFT

Kolbotn W - Grand Bodo W

Kolbotn W played Grand Bodo W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Kolbotn W won 3-2.

Warta Poznan2 - 1Chrobry GlogowFull TimeFT

Warta Poznan - Chrobry Glogow

Warta Poznan played Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Warta Poznan won 2-1.

Escola Varsovia U-193 - 1Gornik Zabrze U-19Full TimeFT

Escola Varsovia U-19 - Gornik Zabrze U-19

Escola Varsovia U-19 played Gornik Zabrze U-19 at the Central Youth League of Poland on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Escola Varsovia U-19 won 3-1.

Varzim2 - 1Porto-2Full TimeFT

Varzim - Porto-2

Varzim played Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Varzim won 2-1.

Belasica Strumica2 - 1PobedaFull TimeFT

Belasica Strumica - Pobeda

Belasica Strumica played Pobeda at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Belasica Strumica won 2-1.

Makedonija1 - 0Academy PandevFull TimeFT

Makedonija - Academy Pandev

Makedonija played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Makedonija won 1-0.

Renova Dzepciste0 - 2RabotnickiFull TimeFT

Renova Dzepciste - Rabotnicki

Renova Dzepciste played Rabotnicki at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Rabotnicki won 0-2.

Shkupi2 - 0SileksFull TimeFT

Shkupi - Sileks

Shkupi played Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Shkupi won 2-0.

Vardar0 - 2ShkendijaFull TimeFT

Vardar - Shkendija

Vardar played Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Shkendija won 0-2.

Farul Constanta3 - 1ArgesFull TimeFT

Farul Constanta - Arges

Farul Constanta played Arges at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Farul Constanta won 3-1.

Daco-Getica1 - 2Petrolul 52Full TimeFT

Daco-Getica - Petrolul 52

Daco-Getica played Petrolul 52 at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Petrolul 52 won 1-2.

Chertanovo-20 - 3Dolgiye PrudyFull TimeFT

Chertanovo-2 - Dolgiye Prudy

Chertanovo-2 played Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Dolgiye Prudy won 0-3.

Ufa-21 - 1ChelyabinskFull TimeFT

Ufa-2 - Chelyabinsk

Ufa-2 played Chelyabinsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit Izhevsk1 - 1Volga UlyanovskFull TimeFT

Zenit Izhevsk - Volga Ulyanovsk

Zenit Izhevsk played Volga Ulyanovsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Neftekhimik4 - 1LadaFull TimeFT

Neftekhimik - Lada

Neftekhimik played Lada at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Neftekhimik won 4-1.

Zvezda Perm5 - 1Ural-2Full TimeFT

Zvezda Perm - Ural-2

Zvezda Perm played Ural-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Zvezda Perm won 5-1.

KAMAZ0 - 1SyzranFull TimeFT

KAMAZ - Syzran

KAMAZ played Syzran at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Syzran won 0-1.

Khimik Novomoskovsk1 - 0Khimki-2Full TimeFT

Khimik Novomoskovsk - Khimki-2

Khimik Novomoskovsk played Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Khimik Novomoskovsk won 1-0.

Dinamo Stavropol3 - 1Spartak NalchikFull TimeFT

Dinamo Stavropol - Spartak Nalchik

Dinamo Stavropol played Spartak Nalchik at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Dinamo Stavropol won 3-1.

Legion Dynamo2 - 0FK Krasnodar-3Full TimeFT

Legion Dynamo - FK Krasnodar-3

Legion Dynamo played FK Krasnodar-3 at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Legion Dynamo won 2-0.

Mashuk-KMV3 - 4Volgar-AstrakhanFull TimeFT

Mashuk-KMV - Volgar-Astrakhan

Mashuk-KMV played Volgar-Astrakhan at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Volgar-Astrakhan won 3-4.

SKA Rostov0 - 0Biolog-Novokub.Full TimeFT

SKA Rostov - Biolog-Novokub.

SKA Rostov played Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Druzhba Maykop0 - 1ChernomoretsFull TimeFT

Druzhba Maykop - Chernomorets

Druzhba Maykop played Chernomorets at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Chernomorets won 0-1.

Spartak Vladikavkaz0 - 1UrozhayFull TimeFT

Spartak Vladikavkaz - Urozhay

Spartak Vladikavkaz played Urozhay at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Urozhay won 0-1.

FC Chayka5 - 0AngushtFull TimeFT

FC Chayka - Angusht

FC Chayka played Angusht at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. FC Chayka won 5-0.

Zilina-21 - 1Slavoj TrebisovFull TimeFT

Zilina-2 - Slavoj Trebisov

Zilina-2 played Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on October 21. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tabor Sezana3 - 3DravaFull TimeFT

Tabor Sezana - Drava

Tabor Sezana played Drava at the 2. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Ponferradina0 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Ponferradina - Las Palmas-2

Ponferradina played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celta-21 - 1Real Madrid-2Full TimeFT

Celta-2 - Real Madrid-2

Celta-2 played Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fuenlabrada2 - 0Atletico Madrid-2Full TimeFT

Fuenlabrada - Atletico Madrid-2

Fuenlabrada played Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Fuenlabrada won 2-0.

Internacional FC0 - 0Unionstas de SalamancaFull TimeFT

Internacional FC - Unionstas de Salamanca

Internacional FC played Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union Adarve3 - 2NavalcarneroFull TimeFT

Union Adarve - Navalcarnero

Union Adarve played Navalcarnero at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Union Adarve won 3-2.

Burgos0 - 1PontevedraFull TimeFT

Burgos - Pontevedra

Burgos played Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Pontevedra won 0-1.

Deportivo-20 - 1SS ReyesFull TimeFT

Deportivo-2 - SS Reyes

Deportivo-2 played SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. SS Reyes won 0-1.

Salmantino0 - 1BouzasFull TimeFT

Salmantino - Bouzas

Salmantino played Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Bouzas won 0-1.

Guijuelo0 - 0CoruxoFull TimeFT

Guijuelo - Coruxo

Guijuelo played Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sporting Gijon-23 - 1Racing SantanderFull TimeFT

Sporting Gijon-2 - Racing Santander

Sporting Gijon-2 played Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sporting Gijon-2 won 3-1.

Tudelano1 - 3Real Sociedad-2Full TimeFT

Tudelano - Real Sociedad-2

Tudelano played Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Real Sociedad-2 won 1-3.

Calahorra2 - 0IzarraFull TimeFT

Calahorra - Izarra

Calahorra played Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Calahorra won 2-0.

Langreo4 - 1DurangoFull TimeFT

Langreo - Durango

Langreo played Durango at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Langreo won 4-1.

Real Union1 - 1Arenas de GetxoFull TimeFT

Real Union - Arenas de Getxo

Real Union played Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Torrelavega0 - 1UD LogronesFull TimeFT

Torrelavega - UD Logrones

Torrelavega played UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. UD Logrones won 0-1.

Atletico Baleares2 - 1Ontinyent CFFull TimeFT

Atletico Baleares - Ontinyent CF

Atletico Baleares played Ontinyent CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atletico Baleares won 2-1.

Conquense1 - 1Espanyol-2Full TimeFT

Conquense - Espanyol-2

Conquense played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Peralada1 - 2EbroFull TimeFT

Peralada - Ebro

Peralada played Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Ebro won 1-2.

Alcoyano2 - 3Levante-2Full TimeFT

Alcoyano - Levante-2

Alcoyano played Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Levante-2 won 2-3.

Castellon1 - 1Valencia-2Full TimeFT

Castellon - Valencia-2

Castellon played Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ejea0 - 0CornellaFull TimeFT

Ejea - Cornella

Ejea played Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sabadell2 - 0TeruelFull TimeFT

Sabadell - Teruel

Sabadell played Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Sabadell won 2-0.

Olot0 - 1Lleida EsportiuFull TimeFT

Olot - Lleida Esportiu

Olot played Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Lleida Esportiu won 0-1.

Hercules1 - 0BadalonaFull TimeFT

Hercules - Badalona

Hercules played Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Hercules won 1-0.

Sevilla-20 - 1FC CartagenaFull TimeFT

Sevilla-2 - FC Cartagena

Sevilla-2 played FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. FC Cartagena won 0-1.

Malaga-20 - 0JumillaFull TimeFT

Malaga-2 - Jumilla

Malaga-2 played Jumilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Melilla2 - 2UCAM MurciaFull TimeFT

Melilla - UCAM Murcia

Melilla played UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

UD Ibiza4 - 0MarbellaFull TimeFT

UD Ibiza - Marbella

UD Ibiza played Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. UD Ibiza won 4-0.

El Ejido0 - 2San FernandoFull TimeFT

El Ejido - San Fernando

El Ejido played San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. San Fernando won 0-2.

Badajoz0 - 2LinenseFull TimeFT

Badajoz - Linense

Badajoz played Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Linense won 0-2.

Murcia1 - 0Talavera CFFull TimeFT

Murcia - Talavera CF

Murcia played Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Murcia won 1-0.

Villanovense1 - 0Granada-2Full TimeFT

Villanovense - Granada-2

Villanovense played Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Villanovense won 1-0.

Atletico Sanluqueno2 - 1CD Don BenitoFull TimeFT

Atletico Sanluqueno - CD Don Benito

Atletico Sanluqueno played CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Atletico Sanluqueno won 2-1.

Recreativo Huelva2 - 0Almeria-2Full TimeFT

Recreativo Huelva - Almeria-2

Recreativo Huelva played Almeria-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Recreativo Huelva won 2-0.

Betis W0 - 0Athletic WFull TimeFT

Betis W - Athletic W

Betis W played Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Espanyol W1 - 1Tenerife WFull TimeFT

Espanyol W - Tenerife W

Espanyol W played Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Logrono W1 - 2Malaga WFull TimeFT

Logrono W - Malaga W

Logrono W played Malaga W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Malaga W won 1-2.

Real Sociedad W1 - 2Levante WFull TimeFT

Real Sociedad W - Levante W

Real Sociedad W played Levante W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levante W won 1-2.

Sporting de Huelva W1 - 3Barcelona WFull TimeFT

Sporting de Huelva W - Barcelona W

Sporting de Huelva W played Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Barcelona W won 1-3.

Atletico Madrid W6 - 1Madrid WFull TimeFT

Atletico Madrid W - Madrid W

Atletico Madrid W played Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Madrid W won 6-1.

Compostela1 - 1UD OurenseFull TimeFT

Compostela - UD Ourense

Compostela played UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ourense CF2 - 2LarachaFull TimeFT

Ourense CF - Laracha

Ourense CF played Laracha at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Polvorin1 - 0ArenteiroFull TimeFT

Polvorin - Arenteiro

Polvorin played Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Polvorin won 1-0.

Silva SD0 - 2BarcoFull TimeFT

Silva SD - Barco

Silva SD played Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Barco won 0-2.

Alondras3 - 1BoiroFull TimeFT

Alondras - Boiro

Alondras played Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Alondras won 3-1.

Bergantinos1 - 0RibadumiaFull TimeFT

Bergantinos - Ribadumia

Bergantinos played Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Bergantinos won 1-0.

Celtiga2 - 1ChocoFull TimeFT

Celtiga - Choco

Celtiga played Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Celtiga won 2-1.

Paiosaco0 - 1Porrino IndustrialFull TimeFT

Paiosaco - Porrino Industrial

Paiosaco played Porrino Industrial at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Porrino Industrial won 0-1.

Somozas0 - 0Villalbes RCFull TimeFT

Somozas - Villalbes RC

Somozas played Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arosa0 - 1FerrolFull TimeFT

Arosa - Ferrol

Arosa played Ferrol at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Ferrol won 0-1.

Condal1 - 0PravianoFull TimeFT

Condal - Praviano

Condal played Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Condal won 1-0.

Real Aviles1 - 1TuillaFull TimeFT

Real Aviles - Tuilla

Real Aviles played Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Universidad Oviedo1 - 1San ClaudioFull TimeFT

Universidad Oviedo - San Claudio

Universidad Oviedo played San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Madalena1 - 1ColungaFull TimeFT

La Madalena - Colunga

La Madalena played Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Llanera3 - 2MosconiaFull TimeFT

Llanera - Mosconia

Llanera played Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Llanera won 3-2.

Llanes3 - 1SieroFull TimeFT

Llanes - Siero

Llanes played Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Llanes won 3-1.

Gijon Industrial1 - 2CovadongaFull TimeFT

Gijon Industrial - Covadonga

Gijon Industrial played Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Covadonga won 1-2.

LEntregu0 - 1CaudalFull TimeFT

LEntregu - Caudal

LEntregu played Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Caudal won 0-1.

Revilla1 - 0Rinconeda PolancoFull TimeFT

Revilla - Rinconeda Polanco

Revilla played Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 09:45 UTC. Revilla won 1-0.

Siete Villas0 - 2SolaresFull TimeFT

Siete Villas - Solares

Siete Villas played Solares at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 09:45 UTC. Solares won 0-2.

Racing Santander-22 - 1LaredoFull TimeFT

Racing Santander-2 - Laredo

Racing Santander-2 played Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Racing Santander-2 won 2-1.

Torina3 - 4VimenorFull TimeFT

Torina - Vimenor

Torina played Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Vimenor won 3-4.

Velarde1 - 0Atletico AlbericiaFull TimeFT

Velarde - Atletico Albericia

Velarde played Atletico Albericia at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Velarde won 1-0.

Textil Escudo2 - 0BarredaFull TimeFT

Textil Escudo - Barreda

Textil Escudo played Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Textil Escudo won 2-0.

Santurtzi2 - 2BasconiaFull TimeFT

Santurtzi - Basconia

Santurtzi played Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alaves-23 - 1DeustoFull TimeFT

Alaves-2 - Deusto

Alaves-2 played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Alaves-2 won 3-1.

Sodupe1 - 1OrdiziaFull TimeFT

Sodupe - Ordizia

Sodupe played Ordizia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CE Europa1 - 1GramaFull TimeFT

CE Europa - Grama

CE Europa played Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Castelldefels2 - 1SantfeliuencFull TimeFT

Castelldefels - Santfeliuenc

Castelldefels played Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Castelldefels won 2-1.

Cerdanyola del Valles2 - 0SantsFull TimeFT

Cerdanyola del Valles - Sants

Cerdanyola del Valles played Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 2-0.

Horta1 - 1AscoFull TimeFT

Horta - Asco

Horta played Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Martinenc1 - 2GranollersFull TimeFT

Martinenc - Granollers

Martinenc played Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Granollers won 1-2.

Prat2 - 0TerrassaFull TimeFT

Prat - Terrassa

Prat played Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Prat won 2-0.

Santboia0 - 5Reus Deportiu-2Full TimeFT

Santboia - Reus Deportiu-2

Santboia played Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Reus Deportiu-2 won 0-5.

Vilafranca1 - 0HospitaletFull TimeFT

Vilafranca - Hospitalet

Vilafranca played Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Vilafranca won 1-0.

Figueres0 - 1LlagosteraFull TimeFT

Figueres - Llagostera

Figueres played Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Llagostera won 0-1.

Sant Andreu1 - 1Pobla MafumetFull TimeFT

Sant Andreu - Pobla Mafumet

Sant Andreu played Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

PaternaRayo IbensePostponedPst

Paterna - Rayo Ibense

Paterna are playing Rayo Ibense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

NoveldaEldensePostponedPst

Novelda - Eldense

Novelda are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

SillaLa NuciaPostponedPst

Silla - La Nucia

Silla are playing La Nucia at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

CrevillenteOlimpic de XativaPostponedPst

Crevillente - Olimpic de Xativa

Crevillente are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

SaguntinoOrihuela CFPostponedPst

Saguntino - Orihuela CF

Saguntino are playing Orihuela CF at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

La NuciaSillaPostponedPst

La Nucia - Silla

La Nucia are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

Roda FCTorre LevantePostponedPst

Roda FC - Torre Levante

Roda FC are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

Alcala3 - 0Trival ValderasFull TimeFT

Alcala - Trival Valderas

Alcala played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Alcala won 3-0.

Alcorcon-20 - 1Leganes-2Full TimeFT

Alcorcon-2 - Leganes-2

Alcorcon-2 played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Leganes-2 won 0-1.

Parla0 - 1San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Parla - San Fernardo de Henares

Parla played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. San Fernardo de Henares won 0-1.

Tres Cantos1 - 1CarabanchelFull TimeFT

Tres Cantos - Carabanchel

Tres Cantos played Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vicalvaro2 - 0Pozuelo AlarconFull TimeFT

Vicalvaro - Pozuelo Alarcon

Vicalvaro played Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Vicalvaro won 2-0.

Villaverde Boetticher4 - 0MostolesFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Mostoles

Villaverde Boetticher played Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Villaverde Boetticher won 4-0.

Alcobendas Sport0 - 1Getafe-2Full TimeFT

Alcobendas Sport - Getafe-2

Alcobendas Sport played Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Getafe-2 won 0-1.

Canillas2 - 2Atletico de PintoFull TimeFT

Canillas - Atletico de Pinto

Canillas played Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

San Agustin de Guadalix3 - 3Rayo Vallecano-2Full TimeFT

San Agustin de Guadalix - Rayo Vallecano-2

San Agustin de Guadalix played Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Santa Ana0 - 1Las RozasFull TimeFT

Santa Ana - Las Rozas

Santa Ana played Las Rozas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Las Rozas won 0-1.

Bupolsa1 - 2La GranjaFull TimeFT

Bupolsa - La Granja

Bupolsa played La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 14:15 UTC. La Granja won 1-2.

Briviesca0 - 2Sporting UxamaFull TimeFT

Briviesca - Sporting Uxama

Briviesca played Sporting Uxama at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Sporting Uxama won 0-2.

Atletico Tordesillas0 - 1AlmazanFull TimeFT

Atletico Tordesillas - Almazan

Atletico Tordesillas played Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Almazan won 0-1.

Cristo Atletico1 - 0Cultural Leonesa-2Full TimeFT

Cristo Atletico - Cultural Leonesa-2

Cristo Atletico played Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Cristo Atletico won 1-0.

Gimnastica Segoviana2 - 1Atletico AstorgaFull TimeFT

Gimnastica Segoviana - Atletico Astorga

Gimnastica Segoviana played Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Gimnastica Segoviana won 2-1.

La Baneza1 - 0Cultural CebrerenaFull TimeFT

La Baneza - Cultural Cebrerena

La Baneza played Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. La Baneza won 1-0.

Zamora1 - 1ArandinaFull TimeFT

Zamora - Arandina

Zamora played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mancha Real0 - 1LojaFull TimeFT

Mancha Real - Loja

Mancha Real played Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Loja won 0-1.

Velez CF0 - 1RinconFull TimeFT

Velez CF - Rincon

Velez CF played Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Rincon won 0-1.

Alhaurino6 - 0Huetor VegaFull TimeFT

Alhaurino - Huetor Vega

Alhaurino played Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Alhaurino won 6-0.

Polideportivo Almeria1 - 4AntequeraFull TimeFT

Polideportivo Almeria - Antequera

Polideportivo Almeria played Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 11:15 UTC. Antequera won 1-4.

Martos2 - 1GuadixFull TimeFT

Martos - Guadix

Martos played Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Martos won 2-1.

El Palo3 - 2AlhaurinFull TimeFT

El Palo - Alhaurin

El Palo played Alhaurin at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. El Palo won 3-2.

Huetor Tajar0 - 1Linares DeportivoFull TimeFT

Huetor Tajar - Linares Deportivo

Huetor Tajar played Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Linares Deportivo won 0-1.

Motril4 - 0Juventud TorremolinosFull TimeFT

Motril - Juventud Torremolinos

Motril played Juventud Torremolinos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Motril won 4-0.

Torreperogil0 - 0UD San PedroFull TimeFT

Torreperogil - UD San Pedro

Torreperogil played UD San Pedro at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ciudad de Torredonjimeno0 - 2Real JaenFull TimeFT

Ciudad de Torredonjimeno - Real Jaen

Ciudad de Torredonjimeno played Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Real Jaen won 0-2.

Cabecense1 - 4Coria CFFull TimeFT

Cabecense - Coria CF

Cabecense played Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Coria CF won 1-4.

Gerena1 - 0XerezFull TimeFT

Gerena - Xerez

Gerena played Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Gerena won 1-0.

Arcos2 - 2Puente GenilFull TimeFT

Arcos - Puente Genil

Arcos played Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Guadalcacin2 - 3AlgecirasFull TimeFT

Guadalcacin - Algeciras

Guadalcacin played Algeciras at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Algeciras won 2-3.

Lebrijana2 - 1Ciudad de LucenaFull TimeFT

Lebrijana - Ciudad de Lucena

Lebrijana played Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Lebrijana won 2-1.

Sevilla-31 - 0Atletico EspelenoFull TimeFT

Sevilla-3 - Atletico Espeleno

Sevilla-3 played Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sevilla-3 won 1-0.

Utrera5 - 0ConilFull TimeFT

Utrera - Conil

Utrera played Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Utrera won 5-0.

Ecija0 - 3Cadiz-2Full TimeFT

Ecija - Cadiz-2

Ecija played Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Cadiz-2 won 0-3.

Los Barrios2 - 0CeutaFull TimeFT

Los Barrios - Ceuta

Los Barrios played Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Los Barrios won 2-0.

San Roque De Lepe0 - 2Betis-2Full TimeFT

San Roque De Lepe - Betis-2

San Roque De Lepe played Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Betis-2 won 0-2.

Xerez Deportivo0 - 3Cordoba-2Full TimeFT

Xerez Deportivo - Cordoba-2

Xerez Deportivo played Cordoba-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Cordoba-2 won 0-3.

San Rafael5 - 2BinissalemFull TimeFT

San Rafael - Binissalem

San Rafael played Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. San Rafael won 5-2.

Constancia0 - 3Pena DeportivoFull TimeFT

Constancia - Pena Deportivo

Constancia played Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Pena Deportivo won 0-3.

Formentera2 - 1Santa CatalinaFull TimeFT

Formentera - Santa Catalina

Formentera played Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Formentera won 2-1.

Atletico Tacoronte0 - 2Villa de Santa BrigidaFull TimeFT

Atletico Tacoronte - Villa de Santa Brigida

Atletico Tacoronte played Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Villa de Santa Brigida won 0-2.

CD Marino4 - 0La CuadraFull TimeFT

CD Marino - La Cuadra

CD Marino played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. CD Marino won 4-0.

Lanzarote2 - 0BuzanadaFull TimeFT

Lanzarote - Buzanada

Lanzarote played Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Lanzarote won 2-0.

Las Zocas2 - 0UD San FernandoFull TimeFT

Las Zocas - UD San Fernando

Las Zocas played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Las Zocas won 2-0.

Mensajero1 - 0Union Sur YaizaFull TimeFT

Mensajero - Union Sur Yaiza

Mensajero played Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Mensajero won 1-0.

El Cotillo0 - 1Santa UrsulaFull TimeFT

El Cotillo - Santa Ursula

El Cotillo played Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. Santa Ursula won 0-1.

Murcia-21 - 1Mar MenorFull TimeFT

Murcia-2 - Mar Menor

Murcia-2 played Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cartagena-21 - 1EspinardoFull TimeFT

Cartagena-2 - Espinardo

Cartagena-2 played Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aguilas3 - 2EDMF ChurraFull TimeFT

Aguilas - EDMF Churra

Aguilas played EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Aguilas won 3-2.

Ciudad de Murcia0 - 3LorcaFull TimeFT

Ciudad de Murcia - Lorca

Ciudad de Murcia played Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Lorca won 0-3.

Muleno3 - 0CiezaFull TimeFT

Muleno - Cieza

Muleno played Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Muleno won 3-0.

Algar2 - 4MinervaFull TimeFT

Algar - Minerva

Algar played Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Minerva won 2-4.

Atletico Pulpileno3 - 0Olimpico TotanaFull TimeFT

Atletico Pulpileno - Olimpico Totana

Atletico Pulpileno played Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Pulpileno won 3-0.

Lorca Deportiva1 - 2YeclanoFull TimeFT

Lorca Deportiva - Yeclano

Lorca Deportiva played Yeclano at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Yeclano won 1-2.

Los Garres1 - 1UCAM Murcia-2Full TimeFT

Los Garres - UCAM Murcia-2

Los Garres played UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mazarron1 - 0La UnionFull TimeFT

Mazarron - La Union

Mazarron played La Union at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Mazarron won 1-0.

Calamonte1 - 1JerezFull TimeFT

Calamonte - Jerez

Calamonte played Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Montijo1 - 0AzuagaFull TimeFT

Montijo - Azuaga

Montijo played Azuaga at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Montijo won 1-0.

Olivenza0 - 3CacerenoFull TimeFT

Olivenza - Cacereno

Olivenza played Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cacereno won 0-3.

Extremadura-24 - 0LlerenenseFull TimeFT

Extremadura-2 - Llerenense

Extremadura-2 played Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Extremadura-2 won 4-0.

Merida AD4 - 0ValdiviaFull TimeFT

Merida AD - Valdivia

Merida AD played Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Merida AD won 4-0.

Pueblonuevo1 - 2CastueraFull TimeFT

Pueblonuevo - Castuera

Pueblonuevo played Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Castuera won 1-2.

CD Coria2 - 2PlasenciaFull TimeFT

CD Coria - Plasencia

CD Coria played Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Aceuchal0 - 1MoraloFull TimeFT

Aceuchal - Moralo

Aceuchal played Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Moralo won 0-1.

RCP Valverdeno1 - 2ArroyoFull TimeFT

RCP Valverdeno - Arroyo

RCP Valverdeno played Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Arroyo won 1-2.

Valdelacalzada1 - 3DiocesanoFull TimeFT

Valdelacalzada - Diocesano

Valdelacalzada played Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Diocesano won 1-3.

Beti Kozkor2 - 2CorellanoFull TimeFT

Beti Kozkor - Corellano

Beti Kozkor played Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Cantolagua1 - 1ArdoiFull TimeFT

Cantolagua - Ardoi

Cantolagua played Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cirbonero0 - 3Osasuna-2Full TimeFT

Cirbonero - Osasuna-2

Cirbonero played Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Osasuna-2 won 0-3.

Mutilvera0 - 0Avance EzcabarteFull TimeFT

Mutilvera - Avance Ezcabarte

Mutilvera played Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Berceo2 - 1Logrones-2Full TimeFT

Berceo - Logrones-2

Berceo played Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Berceo won 2-1.

Anguiano0 - 0CD AlfaroFull TimeFT

Anguiano - CD Alfaro

Anguiano played CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

La Calzada1 - 3ArnedoFull TimeFT

La Calzada - Arnedo

La Calzada played Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Arnedo won 1-3.

Pradejon2 - 0CalasancioFull TimeFT

Pradejon - Calasancio

Pradejon played Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Pradejon won 2-0.

River Ebro0 - 1HaroFull TimeFT

River Ebro - Haro

River Ebro played Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Haro won 0-1.

SD Logrones1 - 3NaxaraFull TimeFT

SD Logrones - Naxara

SD Logrones played Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Naxara won 1-3.

Vianes1 - 1VareaFull TimeFT

Vianes - Varea

Vianes played Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Autol1 - 1OyonesaFull TimeFT

Autol - Oyonesa

Autol played Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Juan de Mozarrifar1 - 1La AlmuniaFull TimeFT

San Juan de Mozarrifar - La Almunia

San Juan de Mozarrifar played La Almunia at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zaragoza-24 - 1AlmudevarFull TimeFT

Zaragoza-2 - Almudevar

Zaragoza-2 played Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Zaragoza-2 won 4-1.

Sabinanigo0 - 2TarazonaFull TimeFT

Sabinanigo - Tarazona

Sabinanigo played Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Tarazona won 0-2.

San Lorenzo UD2 - 0RobresFull TimeFT

San Lorenzo UD - Robres

San Lorenzo UD played Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. San Lorenzo UD won 2-0.

Atletico Monzon1 - 0BelchiteFull TimeFT

Atletico Monzon - Belchite

Atletico Monzon played Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Atletico Monzon won 1-0.

Borja2 - 1CasetasFull TimeFT

Borja - Casetas

Borja played Casetas at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Borja won 2-1.

Brea0 - 0BinefarFull TimeFT

Brea - Binefar

Brea played Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Villanueva CF1 - 1IlluecaFull TimeFT

Villanueva CF - Illueca

Villanueva CF played Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tamarite1 - 1CalamochaFull TimeFT

Tamarite - Calamocha

Tamarite played Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Utebo1 - 0SarinenaFull TimeFT

Utebo - Sarinena

Utebo played Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Utebo won 1-0.

AlmudevarZaragoza-2PostponedPst

Almudevar - Zaragoza-2

Almudevar are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21.

Azuqueca2 - 3Almagro FCFull TimeFT

Azuqueca - Almagro FC

Azuqueca played Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Almagro FC won 2-3.

FC Guadalajara3 - 1TomellosoFull TimeFT

FC Guadalajara - Tomelloso

FC Guadalajara played Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. FC Guadalajara won 3-1.

Atletico Ibanes4 - 0MarchamaloFull TimeFT

Atletico Ibanes - Marchamalo

Atletico Ibanes played Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. Atletico Ibanes won 4-0.

La Roda0 - 0La SolanaFull TimeFT

La Roda - La Solana

La Roda played La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Madridejos2 - 1MoraFull TimeFT

Madridejos - Mora

Madridejos played Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Madridejos won 2-1.

Quintanar del Rey2 - 1TaranconFull TimeFT

Quintanar del Rey - Tarancon

Quintanar del Rey played Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 15:30 UTC. Quintanar del Rey won 2-1.

Villarrobledo CP4 - 3ToledoFull TimeFT

Villarrobledo CP - Toledo

Villarrobledo CP played Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Villarrobledo CP won 4-3.

Villarrubia5 - 0Calvo SoteloFull TimeFT

Villarrubia - Calvo Sotelo

Villarrubia played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Villarrubia won 5-0.

Vittsjo W4 - 0Eskilstuna United WFull TimeFT

Vittsjo W - Eskilstuna United W

Vittsjo W played Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Vittsjo W won 4-0.

Skelleftea1 - 2KarlslundsFull TimeFT

Skelleftea - Karlslunds

Skelleftea played Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Karlslunds won 1-2.

Syrianska1 - 1AkropolisFull TimeFT

Syrianska - Akropolis

Syrianska played Akropolis at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AFC Linkoping0 - 2EnskedeFull TimeFT

AFC Linkoping - Enskede

AFC Linkoping played Enskede at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Enskede won 0-2.

Haninge2 - 0VarmbolsFull TimeFT

Haninge - Varmbols

Haninge played Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Haninge won 2-0.

Huddinge6 - 2NoraFull TimeFT

Huddinge - Nora

Huddinge played Nora at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Huddinge won 6-2.

Motala1 - 2SylviaFull TimeFT

Motala - Sylvia

Motala played Sylvia at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Sylvia won 1-2.

Newroz1 - 1Aspudden-TellusFull TimeFT

Newroz - Aspudden-Tellus

Newroz played Aspudden-Tellus at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sleipner4 - 0Eskilstuna CityFull TimeFT

Sleipner - Eskilstuna City

Sleipner played Eskilstuna City at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Sleipner won 4-0.

Sodertalje2 - 4VarmdoFull TimeFT

Sodertalje - Varmdo

Sodertalje played Varmdo at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Varmdo won 2-4.

Halmia3 - 2Olympic BKFull TimeFT

Halmia - Olympic BK

Halmia played Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Halmia won 3-2.

Hittarp0 - 0IFK MalmoFull TimeFT

Hittarp - IFK Malmo

Hittarp played IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hogaborg0 - 7VinbergsFull TimeFT

Hogaborg - Vinbergs

Hogaborg played Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Vinbergs won 0-7.

Lindome4 - 0Assyriska BKFull TimeFT

Lindome - Assyriska BK

Lindome played Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Lindome won 4-0.

Rosengard4 - 0Prespa BirlikFull TimeFT

Rosengard - Prespa Birlik

Rosengard played Prespa Birlik at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Rosengard won 4-0.

Ullared4 - 2SavedalenFull TimeFT

Ullared - Savedalen

Ullared played Savedalen at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Ullared won 4-2.

Varbergs GIF4 - 1KvarnbyFull TimeFT

Varbergs GIF - Kvarnby

Varbergs GIF played Kvarnby at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Varbergs GIF won 4-1.

Asarum2 - 0IFK HassleholmFull TimeFT

Asarum - IFK Hassleholm

Asarum played IFK Hassleholm at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Asarum won 2-0.

Assyriska Turabdin5 - 0NassjoFull TimeFT

Assyriska Turabdin - Nassjo

Assyriska Turabdin played Nassjo at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Assyriska Turabdin won 5-0.

Berga3 - 0DalstorpsFull TimeFT

Berga - Dalstorps

Berga played Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Berga won 3-0.

Hassleholms IF3 - 2RappeFull TimeFT

Hassleholms IF - Rappe

Hassleholms IF played Rappe at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Hassleholms IF won 3-2.

Nosaby5 - 3OsterlenFull TimeFT

Nosaby - Osterlen

Nosaby played Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Nosaby won 5-3.

Raslatts5 - 0LindsdalFull TimeFT

Raslatts - Lindsdal

Raslatts played Lindsdal at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Raslatts won 5-0.

Solvesborg1 - 1BromollaFull TimeFT

Solvesborg - Bromolla

Solvesborg played Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Wil3 - 1ChiassoFull TimeFT

Wil - Chiasso

Wil played Chiasso at the Challenge League of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Wil won 3-1.

Munsingen2 - 1KonizFull TimeFT

Munsingen - Koniz

Munsingen played Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Munsingen won 2-1.

Duzcespor1 - 0Yeni OrdusporFull TimeFT

Duzcespor - Yeni Orduspor

Duzcespor played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Duzcespor won 1-0.

Adiyamanspor1 - 2CatalcasporFull TimeFT

Adiyamanspor - Catalcaspor

Adiyamanspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Catalcaspor won 1-2.

Belediye Vanspor0 - 0OfsporFull TimeFT

Belediye Vanspor - Ofspor

Belediye Vanspor played Ofspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Elaziz Belediyespor2 - 0PazarsporFull TimeFT

Elaziz Belediyespor - Pazarspor

Elaziz Belediyespor played Pazarspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Elaziz Belediyespor won 2-0.

Alibeykoyspor1 - 3Yeni AltindagFull TimeFT

Alibeykoyspor - Yeni Altindag

Alibeykoyspor played Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Yeni Altindag won 1-3.

Erokspor2 - 1KirsehirsporFull TimeFT

Erokspor - Kirsehirspor

Erokspor played Kirsehirspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Erokspor won 2-1.

KarsiyakaOsmaniyesporPostponedPst

Karsiyaka - Osmaniyespor

Karsiyaka are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21.

Kemerspor0 - 3KizilcaboluksporFull TimeFT

Kemerspor - Kizilcabolukspor

Kemerspor played Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Kizilcabolukspor won 0-3.

Sultanbeyli0 - 1Bergama BelediyeFull TimeFT

Sultanbeyli - Bergama Belediye

Sultanbeyli played Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Bergama Belediye won 0-1.

Artvin Hopaspor5 - 1GebzesporFull TimeFT

Artvin Hopaspor - Gebzespor

Artvin Hopaspor played Gebzespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Artvin Hopaspor won 5-1.

Erzin Belediyespor0 - 0Sile YildizsporFull TimeFT

Erzin Belediyespor - Sile Yildizspor

Erzin Belediyespor played Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Yomraspor2 - 1Batman PetrolsporFull TimeFT

Yomraspor - Batman Petrolspor

Yomraspor played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Yomraspor won 2-1.

Kozan Belediyespor0 - 0SilivrisporFull TimeFT

Kozan Belediyespor - Silivrispor

Kozan Belediyespor played Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Korfez Spor0 - 1ErbaasporFull TimeFT

Korfez Spor - Erbaaspor

Korfez Spor played Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Erbaaspor won 0-1.

Nazilli Belediyespor2 - 2Ergene VelimesporFull TimeFT

Nazilli Belediyespor - Ergene Velimespor

Nazilli Belediyespor played Ergene Velimespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tepecik Belediye0 - 1Hekimoglu TrabzonFull TimeFT

Tepecik Belediye - Hekimoglu Trabzon

Tepecik Belediye played Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Hekimoglu Trabzon won 0-1.

Tire 19220 - 0Karakopru BelediyesporFull TimeFT

Tire 1922 - Karakopru Belediyespor

Tire 1922 played Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

1461 Trabzon2 - 1TurgutlusporFull TimeFT

1461 Trabzon - Turgutluspor

1461 Trabzon played Turgutluspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. 1461 Trabzon won 2-1.

Bayburt IOI1 - 0Serik BelediyesporFull TimeFT

Bayburt IOI - Serik Belediyespor

Bayburt IOI played Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Bayburt IOI won 1-0.

Cizrespor1 - 0DiyarbekirsporFull TimeFT

Cizrespor - Diyarbekirspor

Cizrespor played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Cizrespor won 1-0.

Fatsa Belediyespor2 - 0GolcuksporFull TimeFT

Fatsa Belediyespor - Golcukspor

Fatsa Belediyespor played Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Fatsa Belediyespor won 2-0.

Corum Belediyespor4 - 1BucasporFull TimeFT

Corum Belediyespor - Bucaspor

Corum Belediyespor played Bucaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Corum Belediyespor won 4-1.

Karacabey Birlikspor2 - 0PayasFull TimeFT

Karacabey Birlikspor - Payas

Karacabey Birlikspor played Payas at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Karacabey Birlikspor won 2-0.

Muglaspor3 - 0Halide Edip AdivarFull TimeFT

Muglaspor - Halide Edip Adivar

Muglaspor played Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Muglaspor won 3-0.

Kocaelispor1 - 0Bacilar SporFull TimeFT

Kocaelispor - Bacilar Spor

Kocaelispor played Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Kocaelispor won 1-0.

Tokatspor1 - 0KirklarelisporFull TimeFT

Tokatspor - Kirklarelispor

Tokatspor played Kirklarelispor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Tokatspor won 1-0.

Anadolu Selcuk0 - 4Manisa BBSKFull TimeFT

Anadolu Selcuk - Manisa BBSK

Anadolu Selcuk played Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Manisa BBSK won 0-4.

Darica Genclerbirligi1 - 0Bugsas SporFull TimeFT

Darica Genclerbirligi - Bugsas Spor

Darica Genclerbirligi played Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Darica Genclerbirligi won 1-0.

Karagumruk3 - 0EtimesgutFull TimeFT

Karagumruk - Etimesgut

Karagumruk played Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Karagumruk won 3-0.

Tuzlaspor3 - 0Sivas BelediyesporFull TimeFT

Tuzlaspor - Sivas Belediyespor

Tuzlaspor played Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Tuzlaspor won 3-0.

Fethiyespor0 - 0KahramanmarassporFull TimeFT

Fethiyespor - Kahramanmarasspor

Fethiyespor played Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Menemen Belediyespor3 - 1Zonguldak KomursporFull TimeFT

Menemen Belediyespor - Zonguldak Komurspor

Menemen Belediyespor played Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Menemen Belediyespor won 3-1.

Sanliurfaspor1 - 1PendiksporFull TimeFT

Sanliurfaspor - Pendikspor

Sanliurfaspor played Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tarsus Idman Yurdu4 - 3BandirmasporFull TimeFT

Tarsus Idman Yurdu - Bandirmaspor

Tarsus Idman Yurdu played Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Tarsus Idman Yurdu won 4-3.

Amed1 - 4GumushanesporFull TimeFT

Amed - Gumushanespor

Amed played Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Gumushanespor won 1-4.

Hacettepe1 - 0InegolsporFull TimeFT

Hacettepe - Inegolspor

Hacettepe played Inegolspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Hacettepe won 1-0.

Keciorengucu3 - 2BodrumsporFull TimeFT

Keciorengucu - Bodrumspor

Keciorengucu played Bodrumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. Keciorengucu won 3-2.

Nigde Belediyespor1 - 1BayrampasaFull TimeFT

Nigde Belediyespor - Bayrampasa

Nigde Belediyespor played Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sariyer2 - 1GaziantepsporFull TimeFT

Sariyer - Gaziantepspor

Sariyer played Gaziantepspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Sariyer won 2-1.

Usakspor1 - 0Ankara DemirsporFull TimeFT

Usakspor - Ankara Demirspor

Usakspor played Ankara Demirspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Usakspor won 1-0.

Manisaspor1 - 0EyupsporFull TimeFT

Manisaspor - Eyupspor

Manisaspor played Eyupspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Manisaspor won 1-0.

Sakaryaspor0 - 0Sancaktepe BelediyeFull TimeFT

Sakaryaspor - Sancaktepe Belediye

Sakaryaspor played Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Samsunspor1 - 0KastamonusporFull TimeFT

Samsunspor - Kastamonuspor

Samsunspor played Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 16:00 UTC. Samsunspor won 1-0.

Rizespor U-212 - 1Konyaspor U-21Full TimeFT

Rizespor U-21 - Konyaspor U-21

Rizespor U-21 played Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Rizespor U-21 won 2-1.

Alanyaspor U-212 - 2Antalyaspor U-21Full TimeFT

Alanyaspor U-21 - Antalyaspor U-21

Alanyaspor U-21 played Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ankaragucu U-211 - 0Yeni Malatyaspor U-21Full TimeFT

Ankaragucu U-21 - Yeni Malatyaspor U-21

Ankaragucu U-21 played Yeni Malatyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Ankaragucu U-21 won 1-0.

Goztepe U-212 - 2Besiktas U-21Full TimeFT

Goztepe U-21 - Besiktas U-21

Goztepe U-21 played Besiktas U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Istanbulspor U-212 - 0Giresunspor U-21Full TimeFT

Istanbulspor U-21 - Giresunspor U-21

Istanbulspor U-21 played Giresunspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Istanbulspor U-21 won 2-0.

Denmark U-17 W3 - 0Czech Republic U-17 WFull TimeFT

Denmark U-17 W - Czech Republic U-17 W

Denmark U-17 W played Czech Republic U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Denmark U-17 W won 3-0.

Faroe Islandes U-17 W1 - 4Ukraine U-17 WFull TimeFT

Faroe Islandes U-17 W - Ukraine U-17 W

Faroe Islandes U-17 W played Ukraine U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. Ukraine U-17 W won 1-4.

Prykarpattya0 - 1Obolon-BrovarFull TimeFT

Prykarpattya - Obolon-Brovar

Prykarpattya played Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Obolon-Brovar won 0-1.

Jamshedpur1 - 1Atletico de KolkataFull TimeFT

Jamshedpur - Atletico de Kolkata

Jamshedpur played Atletico de Kolkata at the ISL of India on October 21. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bahrain SC0 - 1Al Shabbab ManamaFull TimeFT

Bahrain SC - Al Shabbab Manama

Bahrain SC played Al Shabbab Manama at the National cup of Bahrain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Al Shabbab Manama won 0-1.

Malkiya0 - 1Al Hala MuharraqFull TimeFT

Malkiya - Al Hala Muharraq

Malkiya played Al Hala Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Al Hala Muharraq won 0-1.

Budaiya0 - 1MuharraqFull TimeFT

Budaiya - Muharraq

Budaiya played Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Muharraq won 0-1.

Busaiteen2 - 2Al-RiffaFull TimeFT

Busaiteen - Al-Riffa

Busaiteen played Al-Riffa at the National cup of Bahrain on October 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shenzhen FC3 - 1Dalian TranscendenceFull TimeFT

Shenzhen FC - Dalian Transcendence

Shenzhen FC played Dalian Transcendence at the League 1 of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC. Shenzhen FC won 3-1.

Hoi King2 - 6PegasusFull TimeFT

Hoi King - Pegasus

Hoi King played Pegasus at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 06:30 UTC. Pegasus won 2-6.

Kitchee2 - 2Wofoo Tai PoFull TimeFT

Kitchee - Wofoo Tai Po

Kitchee played Wofoo Tai Po at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Khooneh be Khooneh0 - 0Shahin BushehrFull TimeFT

Khooneh be Khooneh - Shahin Bushehr

Khooneh be Khooneh played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mes Rafsanjan1 - 1Oxin AlborzFull TimeFT

Mes Rafsanjan - Oxin Alborz

Mes Rafsanjan played Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Qashqai3 - 3Gol GoharFull TimeFT

Qashqai - Gol Gohar

Qashqai played Gol Gohar at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Montedio Yamagata2 - 2Avispa FukuokaFull TimeFT

Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka

Montedio Yamagata played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kamatamare Sanuki0 - 0Renofa YamaguchiFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Renofa Yamaguchi

Kamatamare Sanuki played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matsumoto Yamaga FC0 - 0GifuFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - Gifu

Matsumoto Yamaga FC played Gifu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mito Hollyhock3 - 2Roasso KumamotoFull TimeFT

Mito Hollyhock - Roasso Kumamoto

Mito Hollyhock played Roasso Kumamoto at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Mito Hollyhock won 3-2.

Tochigi SC2 - 2Ventforet KofuFull TimeFT

Tochigi SC - Ventforet Kofu

Tochigi SC played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tokyo Verdy2 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Tokyo Verdy - Tokushima Vortis

Tokyo Verdy played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Tokyo Verdy won 2-1.

Yokohama FC1 - 1Omiya ArdijaFull TimeFT

Yokohama FC - Omiya Ardija

Yokohama FC played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JEF United Ichihara2 - 4Oita TrinitaFull TimeFT

JEF United Ichihara - Oita Trinita

JEF United Ichihara played Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Oita Trinita won 2-4.

Fagiano Okayama1 - 0Machida ZelviaFull TimeFT

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama played Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC. Fagiano Okayama won 1-0.

Al-Faysali1 - 0Al SareehFull TimeFT

Al-Faysali - Al Sareeh

Al-Faysali played Al Sareeh at the League 1 of Jordan on October 21. The match kicked off 14:00 UTC. Al-Faysali won 1-0.

Al Jazeera J.2 - 0Al-RamthaFull TimeFT

Al Jazeera J. - Al-Ramtha

Al Jazeera J. played Al-Ramtha at the League 1 of Jordan on October 21. The match kicked off 16:30 UTC. Al Jazeera J. won 2-0.

Kairat0 - 0TobolFull TimeFT

Kairat - Tobol

Kairat played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kyzyl-Zhar1 - 1ZhetysuFull TimeFT

Kyzyl-Zhar - Zhetysu

Kyzyl-Zhar played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shakhter Karaganda0 - 1AktobeFull TimeFT

Shakhter Karaganda - Aktobe

Shakhter Karaganda played Aktobe at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Aktobe won 0-1.

Atyrau2 - 1AkzhayikFull TimeFT

Atyrau - Akzhayik

Atyrau played Akzhayik at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atyrau won 2-1.

Irtish0 - 1KaisarFull TimeFT

Irtish - Kaisar

Irtish played Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Kaisar won 0-1.

Altay Semey3 - 1KaspyiFull TimeFT

Altay Semey - Kaspyi

Altay Semey played Kaspyi at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Altay Semey won 3-1.

Kyran3 - 3OkzhepesFull TimeFT

Kyran - Okzhepes

Kyran played Okzhepes at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Zhetysu-23 - 1BulatFull TimeFT

Zhetysu-2 - Bulat

Zhetysu-2 played Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Zhetysu-2 won 3-1.

Maqtaaral3 - 2BaykonurFull TimeFT

Maqtaaral - Baykonur

Maqtaaral played Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Maqtaaral won 3-2.

Taraz4 - 0Aktobe JasFull TimeFT

Taraz - Aktobe Jas

Taraz played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Taraz won 4-0.

Ansan Greeners3 - 1Bucheon 1995Full TimeFT

Ansan Greeners - Bucheon 1995

Ansan Greeners played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Ansan Greeners won 3-1.

Daejeon Citizen0 - 1Busan I ParkFull TimeFT

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen played Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Busan I Park won 0-1.

Gwangju Sangmu0 - 2Suwon CityFull TimeFT

Gwangju Sangmu - Suwon City

Gwangju Sangmu played Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Suwon City won 0-2.

Seoul E-Land0 - 1AnyangFull TimeFT

Seoul E-Land - Anyang

Seoul E-Land played Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Anyang won 0-1.

Asan Mugunghwa1 - 0SeongnamFull TimeFT

Asan Mugunghwa - Seongnam

Asan Mugunghwa played Seongnam at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Asan Mugunghwa won 1-0.

Al Fehaiheel0 - 4Al QuadsiaFull TimeFT

Al Fehaiheel - Al Quadsia

Al Fehaiheel played Al Quadsia at the Premier League of Kuwait on October 21. The match kicked off 14:45 UTC. Al Quadsia won 0-4.

Al Arabi1 - 0Al JahraFull TimeFT

Al Arabi - Al Jahra

Al Arabi played Al Jahra at the Premier League of Kuwait on October 21. The match kicked off 17:05 UTC. Al Arabi won 1-0.

Al Akha Al Ahli1 - 1Tadamon Sour TyreFull TimeFT

Al Akha Al Ahli - Tadamon Sour Tyre

Al Akha Al Ahli played Tadamon Sour Tyre at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bekaa0 - 2Shabab Sahel BeirutFull TimeFT

Bekaa - Shabab Sahel Beirut

Bekaa played Shabab Sahel Beirut at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Shabab Sahel Beirut won 0-2.

Al Nejmeh2 - 0Salam ZghartaFull TimeFT

Al Nejmeh - Salam Zgharta

Al Nejmeh played Salam Zgharta at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Al Nejmeh won 2-0.

Sabah2 - 2PerakFull TimeFT

Sabah - Perak

Sabah played Perak at the National cup of Malaysia on October 21. The match kicked off 12:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al Sailiya SC1 - 3Al ShahaniyaFull TimeFT

Al Sailiya SC - Al Shahaniya

Al Sailiya SC played Al Shahaniya at the Stars League of Qatar on October 21. The match kicked off 14:25 UTC. Al Shahaniya won 1-3.

Al Khuraitiat SC1 - 5Al Khor SCFull TimeFT

Al Khuraitiat SC - Al Khor SC

Al Khuraitiat SC played Al Khor SC at the Stars League of Qatar on October 21. The match kicked off 16:35 UTC. Al Khor SC won 1-5.

Ajman U-212 - 1Al Sharjah U-21Full TimeFT

Ajman U-21 - Al Sharjah U-21

Ajman U-21 played Al Sharjah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:00 UTC. Ajman U-21 won 2-1.

Al Dhafra U-210 - 0Al Wahda U-21Full TimeFT

Al Dhafra U-21 - Al Wahda U-21

Al Dhafra U-21 played Al Wahda U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Jazeera U-210 - 1Al Ain U-21Full TimeFT

Al Jazeera U-21 - Al Ain U-21

Al Jazeera U-21 played Al Ain U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match kicked off 13:05 UTC. Al Ain U-21 won 0-1.

Youssoufia0 - 0FAR RabatFull TimeFT

Youssoufia - FAR Rabat

Youssoufia played FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

RSB Berkane0 - 0HUSA AgadirFull TimeFT

RSB Berkane - HUSA Agadir

RSB Berkane played HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

WAC Casablanca2 - 0MCO OujdaFull TimeFT

WAC Casablanca - MCO Oujda

WAC Casablanca played MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. WAC Casablanca won 2-0.

Chabab Ben Guerir2 - 2Widad TemaraFull TimeFT

Chabab Ben Guerir - Widad Temara

Chabab Ben Guerir played Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Raja Beni Mellal1 - 5IZK KhemissetFull TimeFT

Raja Beni Mellal - IZK Khemisset

Raja Beni Mellal played IZK Khemisset at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match kicked off 15:00 UTC. IZK Khemisset won 1-5.

Metlaoui1 - 0Ben GuerdaneFull TimeFT

Metlaoui - Ben Guerdane

Metlaoui played Ben Guerdane at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Metlaoui won 1-0.

Sfaxien2 - 0Club AfricainFull TimeFT

Sfaxien - Club Africain

Sfaxien played Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Sfaxien won 2-0.

Stade Tunis1 - 2KairouanaiseFull TimeFT

Stade Tunis - Kairouanaise

Stade Tunis played Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match kicked off 13:30 UTC. Kairouanaise won 1-2.

Grecia2 - 0AD CarmelitaFull TimeFT

Grecia - AD Carmelita

Grecia played AD Carmelita at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match kicked off 17:05 UTC. Grecia won 2-0.

Deportivo Saprissa2 - 1LD AlajuelenseFull TimeFT

Deportivo Saprissa - LD Alajuelense

Deportivo Saprissa played LD Alajuelense at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match kicked off 22:00 UTC. Deportivo Saprissa won 2-1.

Universidad de Costa Rica1 - 2CS CartaginesFull TimeFT

Universidad de Costa Rica - CS Cartagines

Universidad de Costa Rica played CS Cartagines at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match kicked off 23:00 UTC. CS Cartagines won 1-2.

Audaz1 - 1AlianzaFull TimeFT

Audaz - Alianza

Audaz played Alianza at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FAS1 - 0SonsonateFull TimeFT

FAS - Sonsonate

FAS played Sonsonate at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 21:00 UTC. FAS won 1-0.

Municipal Limeno2 - 2ChalatenangoFull TimeFT

Municipal Limeno - Chalatenango

Municipal Limeno played Chalatenango at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 21:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Jocoro0 - 0AguilaFull TimeFT

Jocoro - Aguila

Jocoro played Aguila at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 21:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Santa Tecla2 - 2PasaquinaFull TimeFT

Santa Tecla - Pasaquina

Santa Tecla played Pasaquina at the Apertura of El Salvador on October 21. The match kicked off 22:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Deportivo Sanarate1 - 0Deportivo ChiantlaFull TimeFT

Deportivo Sanarate - Deportivo Chiantla

Deportivo Sanarate played Deportivo Chiantla at the Apertura of Guatemala on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Deportivo Sanarate won 1-0.

Municipal1 - 0Deportivo PetapaFull TimeFT

Municipal - Deportivo Petapa

Municipal played Deportivo Petapa at the Apertura of Guatemala on October 21. The match kicked off 17:00 UTC. Municipal won 1-0.

Antigua GFC0 - 0XelajuFull TimeFT

Antigua GFC - Xelaju

Antigua GFC played Xelaju at the Apertura of Guatemala on October 21. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Malacateco1 - 0CSD ComunicacionesFull TimeFT

Malacateco - CSD Comunicaciones

Malacateco played CSD Comunicaciones at the Apertura of Guatemala on October 21. The match kicked off 18:00 UTC. Malacateco won 1-0.

CD Olimpia1 - 1JuticalpaFull TimeFT

CD Olimpia - Juticalpa

CD Olimpia played Juticalpa at the Apertura of Honduras on October 21. The match kicked off 22:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Real de Minas3 - 1MarathonFull TimeFT

Real de Minas - Marathon

Real de Minas played Marathon at the Apertura of Honduras on October 21. The match kicked off 22:00 UTC. Real de Minas won 3-1.

Costa del Este0 - 0San Francisco FCFull TimeFT

Costa del Este - San Francisco FC

Costa del Este played San Francisco FC at the LFP, Apertura of Panama on October 21. The match kicked off 23:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Defensores Belgrano1 - 2Chacarita JuniorsFull TimeFT

Defensores Belgrano - Chacarita Juniors

Defensores Belgrano played Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match kicked off 17:35 UTC. Chacarita Juniors won 1-2.

Gimnasia Jujuy1 - 0CA MitreFull TimeFT

Gimnasia Jujuy - CA Mitre

Gimnasia Jujuy played CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Gimnasia Jujuy won 1-0.

Gimnasia Mendoza0 - 2SarmientoFull TimeFT

Gimnasia Mendoza - Sarmiento

Gimnasia Mendoza played Sarmiento at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Sarmiento won 0-2.

Colegiales0 - 0JJ UrquizaFull TimeFT

Colegiales - JJ Urquiza

Colegiales played JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 21. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Aurora0 - 4BolivarFull TimeFT

Aurora - Bolivar

Aurora played Bolivar at the Clausura of Bolivia on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Bolivar won 0-4.

Nacional Potosi2 - 0Real PotosiFull TimeFT

Nacional Potosi - Real Potosi

Nacional Potosi played Real Potosi at the Clausura of Bolivia on October 21. The match kicked off 19:00 UTC. Nacional Potosi won 2-0.

San Jose2 - 1WilstermannFull TimeFT

San Jose - Wilstermann

San Jose played Wilstermann at the Clausura of Bolivia on October 21. The match kicked off 21:15 UTC. San Jose won 2-1.

Sport Boys Warnes0 - 1Oriente PetroleroFull TimeFT

Sport Boys Warnes - Oriente Petrolero

Sport Boys Warnes played Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on October 21. The match kicked off 23:30 UTC. Oriente Petrolero won 0-1.

Academia P-C0 - 0Deportivo TachiraFull TimeFT

Academia P-C - Deportivo Tachira

Academia P-C played Deportivo Tachira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Anzoategui2 - 1Deportivo LaraFull TimeFT

Anzoategui - Deportivo Lara

Anzoategui played Deportivo Lara at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Anzoategui won 2-1.

Aragua0 - 2ZuliaFull TimeFT

Aragua - Zulia

Aragua played Zulia at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Zulia won 0-2.

Caracas2 - 2Zamora FCFull TimeFT

Caracas - Zamora FC

Caracas played Zamora FC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Estudiantes de Merida3 - 1Atletico VenezuelaFull TimeFT

Estudiantes de Merida - Atletico Venezuela

Estudiantes de Merida played Atletico Venezuela at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Estudiantes de Merida won 3-1.

Metropolitanos2 - 0Monagas SCFull TimeFT

Metropolitanos - Monagas SC

Metropolitanos played Monagas SC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Metropolitanos won 2-0.

Mineros1 - 1Deportivo La GuairaFull TimeFT

Mineros - Deportivo La Guaira

Mineros played Deportivo La Guaira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Portuguesa FC1 - 0CaraboboFull TimeFT

Portuguesa FC - Carabobo

Portuguesa FC played Carabobo at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Portuguesa FC won 1-0.

Trujillanos4 - 1Estudiantes CaracasFull TimeFT

Trujillanos - Estudiantes Caracas

Trujillanos played Estudiantes Caracas at the Clausura of Venezuela on October 21. The match kicked off 20:00 UTC. Trujillanos won 4-1.

Wellington Phoenix2 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

Wellington Phoenix played Newcastle Jets at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 04:00 UTC. Wellington Phoenix won 2-1.

Brisbane Roar FC1 - 1Central Coast MarinersFull TimeFT

Brisbane Roar FC - Central Coast Mariners

Brisbane Roar FC played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 06:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Perth Glory1 - 1Western SydneyFull TimeFT

Perth Glory - Western Sydney

Perth Glory played Western Sydney at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.