Kazakhstan

Aktobe Jas Live Score, Results, Live Stream and Video Highlights

Latest Results
Okzhepes6 - 1Aktobe Jas11 days agoFull TimeFT

Okzhepes - Aktobe Jas

Okzhepes played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on November 4. The match kicked off 09:00 UTC. Okzhepes won 6-1.

Aktobe Jas1 - 1Kairat-219 days agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Kairat-2

Aktobe Jas played Kairat-2 at the 1 Division of Kazakhstan on October 27. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Taraz4 - 0Aktobe Jas25 days agoFull TimeFT

Taraz - Aktobe Jas

Taraz played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. Taraz won 4-0.

Aktobe Jas0 - 4Ekibastuza month agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Ekibastuz

Aktobe Jas played Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on October 5. The match kicked off 09:00 UTC. Ekibastuz won 0-4.

Kyran4 - 1Aktobe Jas2 months agoFull TimeFT

Kyran - Aktobe Jas

Kyran played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on September 29. The match kicked off 10:00 UTC. Kyran won 4-1.

Aktobe Jas0 - 3Baykonur2 months agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Baykonur

Aktobe Jas played Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. Baykonur won 0-3.

Altay Semey1 - 1Aktobe Jas2 months agoFull TimeFT

Altay Semey - Aktobe Jas

Altay Semey played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on September 16. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aktobe Jas3 - 0Bulat2 months agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Bulat

Aktobe Jas played Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on August 31. The match kicked off 12:00 UTC. Aktobe Jas won 3-0.

Zhetysu-21 - 0Aktobe Jas3 months agoFull TimeFT

Zhetysu-2 - Aktobe Jas

Zhetysu-2 played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on August 24. The match kicked off 12:00 UTC. Zhetysu-2 won 1-0.

Aktobe Jas2 - 1Kaspyi3 months agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Kaspyi

Aktobe Jas played Kaspyi at the 1 Division of Kazakhstan on August 20. The match kicked off 12:00 UTC. Aktobe Jas won 2-1.

Maqtaaral2 - 0Aktobe Jas3 months agoFull TimeFT

Maqtaaral - Aktobe Jas

Maqtaaral played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on August 15. The match kicked off 12:00 UTC. Maqtaaral won 2-0.

Aktobe Jas1 - 2Altay Semey3 months agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Altay Semey

Aktobe Jas played Altay Semey at the 1 Division of Kazakhstan on August 4. The match kicked off 12:00 UTC. Altay Semey won 1-2.

Bulat2 - 0Aktobe Jas4 months agoFull TimeFT

Bulat - Aktobe Jas

Bulat played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on July 28. The match kicked off 12:00 UTC. Bulat won 2-0.

Aktobe Jas0 - 2Taraz4 months agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Taraz

Aktobe Jas played Taraz at the 1 Division of Kazakhstan on July 25. The match kicked off 13:00 UTC. Taraz won 0-2.

Aktobe Jas0 - 2Okzhepes4 months agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Okzhepes

Aktobe Jas played Okzhepes at the 1 Division of Kazakhstan on July 21. The match kicked off 13:00 UTC. Okzhepes won 0-2.

Ekibastuz4 - 0Aktobe Jas4 months agoFull TimeFT

Ekibastuz - Aktobe Jas

Ekibastuz played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on July 15. The match kicked off 12:00 UTC. Ekibastuz won 4-0.

Kaspyi1 - 1Aktobe Jas4 months agoFull TimeFT

Kaspyi - Aktobe Jas

Kaspyi played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on July 6. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aktobe Jas1 - 1Baykonur5 months agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Baykonur

Aktobe Jas played Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on June 30. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maqtaaral1 - 0Aktobe Jas5 months agoFull TimeFT

Maqtaaral - Aktobe Jas

Maqtaaral played Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on June 24. The match kicked off 12:00 UTC. Maqtaaral won 1-0.

Aktobe Jas0 - 1Zhetysu-25 months agoFull TimeFT

Aktobe Jas - Zhetysu-2

Aktobe Jas played Zhetysu-2 at the 1 Division of Kazakhstan on June 20. The match kicked off 12:00 UTC. Zhetysu-2 won 0-1.

Matchday Live
BelgiumIceland19:45

Belgium - Iceland

Belgium are playing Iceland at the Group Stage of Uefa Nations League A on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

CroatiaSpain19:45

Croatia - Spain

Croatia are playing Spain at the Group Stage of Uefa Nations League A on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

AustriaBosnia and Herzegovina19:45

Austria - Bosnia and Herzegovina

Austria are playing Bosnia and Herzegovina at the Group Stage of Uefa Nations League B on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

GreeceFinland19:45

Greece - Finland

Greece are playing Finland at the Group Stage of Uefa Nations League C on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

HungaryEstonia19:45

Hungary - Estonia

Hungary are playing Estonia at the Group Stage of Uefa Nations League C on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

KazakhstanLatvia15:00

Kazakhstan - Latvia

Kazakhstan are playing Latvia at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

AndorraGeorgia19:45

Andorra - Georgia

Andorra are playing Georgia at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

LuxembourgBelarus19:45

Luxembourg - Belarus

Luxembourg are playing Belarus at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

San MarinoMoldova19:45

San Marino - Moldova

San Marino are playing Moldova at the Group Stage of Uefa Nations League D on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

ChapecoenseBotafogo19:00

Chapecoense - Botafogo

Chapecoense are playing Botafogo at the Serie A of Brasil on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

FlamengoSantos19:00

Flamengo - Santos

Flamengo are playing Santos at the Serie A of Brasil on November 15. The match will kick off 19:00 UTC.

Sao PauloGremio21:00

Sao Paulo - Gremio

Sao Paulo are playing Gremio at the Serie A of Brasil on November 15. The match will kick off 21:00 UTC.

InternacionalAmerica MG23:00

Internacional - America MG

Internacional are playing America MG at the Serie A of Brasil on November 15. The match will kick off 23:00 UTC.

UzbekistanLebanon10:00

Uzbekistan - Lebanon

Uzbekistan are playing Lebanon at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 10:00 UTC.

PakistanPalestine11:00

Pakistan - Palestine

Pakistan are playing Palestine at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 11:00 UTC.

KuwaitBahrain13:00

Kuwait - Bahrain

Kuwait are playing Bahrain at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 13:00 UTC.

IranTrinidad and Tobago15:00

Iran - Trinidad and Tobago

Iran are playing Trinidad and Tobago at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 15:00 UTC.

PolandCzech Republic17:00

Poland - Czech Republic

Poland are playing Czech Republic at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

IsraelGuatemala18:15

Israel - Guatemala

Israel are playing Guatemala at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 18:15 UTC.

GermanyRussia19:45

Germany - Russia

Germany are playing Russia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

IrelandNorthern Ireland19:45

Ireland - Northern Ireland

Ireland are playing Northern Ireland at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 19:45 UTC.

EnglandUSA20:00

England - USA

England are playing USA at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 15. The match will kick off 20:00 UTC.

PeruEcuador01:30

Peru - Ecuador

Peru are playing Ecuador at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 16. The match will kick off 01:30 UTC.

OB Odense-2FC Nordsjaelland-212:00

OB Odense-2 - FC Nordsjaelland-2

OB Odense-2 are playing FC Nordsjaelland-2 at the Reserve League, Group 1 of Denmark on November 15. The match will kick off 12:00 UTC.

Italy U-20Germany U-2014:00

Italy U-20 - Germany U-20

Italy U-20 are playing Germany U-20 at the U-20 Elite League of Europe on November 15. The match will kick off 14:00 UTC.

Switzerland U-20Netherlands U-2017:30

Switzerland U-20 - Netherlands U-20

Switzerland U-20 are playing Netherlands U-20 at the U-20 Elite League of Europe on November 15. The match will kick off 17:30 UTC.

AlesvesCorellano17:00

Alesves - Corellano

Alesves are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

BaztanSubiza17:00

Baztan - Subiza

Baztan are playing Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Beti KozkorValle Egues17:00

Beti Kozkor - Valle Egues

Beti Kozkor are playing Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Beti OnakCantolagua17:00

Beti Onak - Cantolagua

Beti Onak are playing Cantolagua at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

CirboneroPena Sport17:00

Cirbonero - Pena Sport

Cirbonero are playing Pena Sport at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

CortesOsasuna-217:00

Cortes - Osasuna-2

Cortes are playing Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

HuarteBurlades17:00

Huarte - Burlades

Huarte are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

MutilveraArdoi17:00

Mutilvera - Ardoi

Mutilvera are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

PamplonaAvance Ezcabarte17:00

Pamplona - Avance Ezcabarte

Pamplona are playing Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

USM AlgerCS Constantine17:00

USM Alger - CS Constantine

USM Alger are playing CS Constantine at the Ligue 1 of Algeria on November 15. The match will kick off 17:00 UTC.

Platense FCUPNFM01:15

Platense FC - UPNFM

Platense FC are playing UPNFM at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on November 16. The match will kick off 01:15 UTC.

Alebrijes OaxacaAtlante01:00

Alebrijes Oaxaca - Atlante

Alebrijes Oaxaca are playing Atlante at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Atletico San LuisCimarrones03:00

Atletico San Luis - Cimarrones

Atletico San Luis are playing Cimarrones at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 16. The match will kick off 03:00 UTC.

BolivarGuabira00:00

Bolivar - Guabira

Bolivar are playing Guabira at the Clausura of Bolivia on November 16. The match will kick off 00:00 UTC.

FortalezaJuventude20:15

Fortaleza - Juventude

Fortaleza are playing Juventude at the Serie B of Brasil on November 15. The match will kick off 20:15 UTC.

Rionegro AguilasOnce Caldas00:00

Rionegro Aguilas - Once Caldas

Rionegro Aguilas are playing Once Caldas at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 16. The match will kick off 00:00 UTC.

JuniorDeportivo La Equidad01:00

Junior - Deportivo La Equidad

Junior are playing Deportivo La Equidad at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 16. The match will kick off 01:00 UTC.

Deportivo LaraCaracas20:00

Deportivo Lara - Caracas

Deportivo Lara are playing Caracas at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 15. The match will kick off 20:00 UTC.

Deportivo La GuairaDeportivo Tachira23:00

Deportivo La Guaira - Deportivo Tachira

Deportivo La Guaira are playing Deportivo Tachira at the Primera Division, Final Stages of Venezuela on November 15. The match will kick off 23:00 UTC.