Netherlands

Ajax W Live Score, Results, Live Stream and Video Highlights

Latest Results
Barendrecht W0 - 6Ajax W2 days ago Full TimeFT

Barendrecht W - Ajax W

Barendrecht W played Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on December 14. The match kicked off 18:30 UTC. Ajax W won 0-6.

Ajax W3 - 0Heerenveen W5 days ago Full TimeFT

Ajax W - Heerenveen W

Ajax W played Heerenveen W at the Eredivisie - Women of Netherlands on December 11. The match kicked off 18:30 UTC. Ajax W won 3-0.

VV Alkmaar W2 - 2Ajax W9 days ago Full TimeFT

VV Alkmaar W - Ajax W

VV Alkmaar W played Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on December 7. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ajax W1 - 0ADO Den Haag W13 days ago Full TimeFT

Ajax W - ADO Den Haag W

Ajax W played ADO Den Haag W at the Eredivisie - Women of Netherlands on December 3. The match kicked off 18:30 UTC. Ajax W won 1-0.

Ajax W1 - 2Twente W16 days ago Full TimeFT

Ajax W - Twente W

Ajax W played Twente W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 30. The match kicked off 18:30 UTC. Twente W won 1-2.

Zwolle W3 - 1Ajax W23 days ago Full TimeFT

Zwolle W - Ajax W

Zwolle W played Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 23. The match kicked off 18:30 UTC. Zwolle W won 3-1.

PSV W1 - 0Ajax Wa month ago Full TimeFT

PSV W - Ajax W

PSV W played Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 16. The match kicked off 18:30 UTC. PSV W won 1-0.

Ajax W3 - 0Achilles 29 Wa month ago Full TimeFT

Ajax W - Achilles 29 W

Ajax W played Achilles 29 W at the Eredivisie - Women of Netherlands on November 4. The match kicked off 13:30 UTC. Ajax W won 3-0.

Lyon W9 - 0Ajax W2 months ago Full TimeFT

Lyon W - Ajax W

Lyon W played Ajax W at the Playoff - Women of Champions League on October 31. The match kicked off 18:00 UTC. Lyon W won 9-0.

Ajax W5 - 0Barendrecht W2 months ago Full TimeFT

Ajax W - Barendrecht W

Ajax W played Barendrecht W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Ajax W won 5-0.

Heerenveen W1 - 1Ajax W2 months ago Full TimeFT

Heerenveen W - Ajax W

Heerenveen W played Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 12. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ajax W2 - 0VV Alkmaar W3 months ago Full TimeFT

Ajax W - VV Alkmaar W

Ajax W played VV Alkmaar W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 30. The match kicked off 12:30 UTC. Ajax W won 2-0.

Sparta Praha W1 - 2Ajax W3 months ago Full TimeFT

Sparta Praha W - Ajax W

Sparta Praha W played Ajax W at the Playoff - Women of Champions League on September 26. The match kicked off 16:00 UTC. Ajax W won 1-2.

Twente W2 - 2Ajax W3 months ago Full TimeFT

Twente W - Ajax W

Twente W played Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 21. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

ADO Den Haag W2 - 2Ajax W3 months ago Full TimeFT

ADO Den Haag W - Ajax W

ADO Den Haag W played Ajax W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 16. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ajax W2 - 0Sparta Praha W3 months ago Full TimeFT

Ajax W - Sparta Praha W

Ajax W played Sparta Praha W at the Playoff - Women of Champions League on September 12. The match kicked off 17:00 UTC. Ajax W won 2-0.

Ajax W3 - 1Zwolle W3 months ago Full TimeFT

Ajax W - Zwolle W

Ajax W played Zwolle W at the Eredivisie - Women of Netherlands on September 7. The match kicked off 17:30 UTC. Ajax W won 3-1.

Thor W0 - 0Ajax W4 months ago Full TimeFT

Thor W - Ajax W

Thor W played Ajax W at the CHAMPIONS LEAGUE, qualifying group stage - Women of on August 13. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ajax W2 - 0Linfield W4 months ago Full TimeFT

Ajax W - Linfield W

Ajax W played Linfield W at the CHAMPIONS LEAGUE, qualifying group stage - Women of on August 10. The match kicked off 13:00 UTC. Ajax W won 2-0.

Ajax W4 - 1Wexford Youths W4 months ago Full TimeFT

Ajax W - Wexford Youths W

Ajax W played Wexford Youths W at the CHAMPIONS LEAGUE, qualifying group stage - Women of on August 7. The match kicked off 13:00 UTC. Ajax W won 4-1.

Matchday Live
BrightonChelsea13:30

Brighton - Chelsea

Brighton are playing Chelsea at the Premier League of England on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SouthamptonArsenal13:30

Southampton - Arsenal

Southampton are playing Arsenal at the Premier League of England on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

LiverpoolManchester United16:00

Liverpool - Manchester United

Liverpool are playing Manchester United at the Premier League of England on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SevillaGirona11:00

Sevilla - Girona

Sevilla are playing Girona at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

EspanyolReal Betis15:15

Espanyol - Real Betis

Espanyol are playing Real Betis at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

HuescaVillarreal17:30

Huesca - Villarreal

Huesca are playing Villarreal at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

LevanteBarcelona19:45

Levante - Barcelona

Levante are playing Barcelona at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 19:45 UTC.

RB LeipzigMainz14:30

RB Leipzig - Mainz

RB Leipzig are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Eintracht FrankfurtBayer Leverkusen17:00

Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen

Eintracht Frankfurt are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

SpalChievo11:30

Spal - Chievo

Spal are playing Chievo at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

FiorentinaEmpoli14:00

Fiorentina - Empoli

Fiorentina are playing Empoli at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

FrosinoneSassuolo14:00

Frosinone - Sassuolo

Frosinone are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

SampdoriaParma14:00

Sampdoria - Parma

Sampdoria are playing Parma at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

CagliariNapoli17:00

Cagliari - Napoli

Cagliari are playing Napoli at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

RomaGenoa19:30

Roma - Genoa

Roma are playing Genoa at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 19:30 UTC.

NimesLille14:00

Nimes - Lille

Nimes are playing Lille at the Ligue 1 of France on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

GuingampRennaisPostponedPst

Guingamp - Rennais

Guingamp are playing Rennais at the Ligue 1 of France on December 16.

LyonMonaco20:00

Lyon - Monaco

Lyon are playing Monaco at the Ligue 1 of France on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

MarseilleBordeauxPostponedPst

Marseille - Bordeaux

Marseille are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on December 16.

HeerenveenUtrecht11:15

Heerenveen - Utrecht

Heerenveen are playing Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

AjaxDe Graafschap13:30

Ajax - De Graafschap

Ajax are playing De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

GroningenEmmen13:30

Groningen - Emmen

Groningen are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

FeyenoordFortuna15:45

Feyenoord - Fortuna

Feyenoord are playing Fortuna at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 15:45 UTC.

HibernianCeltic12:30

Hibernian - Celtic

Hibernian are playing Celtic at the Premier League of Scotland on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

RangersHamilton15:00

Rangers - Hamilton

Rangers are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Rio AveBelenenses15:00

Rio Ave - Belenenses

Rio Ave are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

MaritimoBenfica17:30

Maritimo - Benfica

Maritimo are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

SportingNacional20:00

Sporting - Nacional

Sporting are playing Nacional at the Primeira Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

AltachHartberg13:30

Altach - Hartberg

Altach are playing Hartberg at the Bundesliga of Austria on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SalzburgSt. Polten13:30

Salzburg - St. Polten

Salzburg are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Austria VRapid16:00

Austria V - Rapid

Austria V are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Cercle BruggeAnderlecht13:30

Cercle Brugge - Anderlecht

Cercle Brugge are playing Anderlecht at the First Division A of Belgium on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

GenkOostende17:00

Genk - Oostende

Genk are playing Oostende at the First Division A of Belgium on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

StandardZulte-Waregem19:00

Standard - Zulte-Waregem

Standard are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on December 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Dunav RuseLudogorets10:30

Dunav Ruse - Ludogorets

Dunav Ruse are playing Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

EtarSeptemvri Sofia13:00

Etar - Septemvri Sofia

Etar are playing Septemvri Sofia at the A PFG of Bulgaria on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

CSKA SofiaBotev15:30

CSKA Sofia - Botev

CSKA Sofia are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo ZagrebHajduk Split14:00

Dinamo Zagreb - Hajduk Split

Dinamo Zagreb are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

NK Istra 1961Rudes16:30

NK Istra 1961 - Rudes

NK Istra 1961 are playing Rudes at the 1 HNL of Croatia on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

PlzenKarvina14:00

Plzen - Karvina

Plzen are playing Karvina at the First League of Czech Republic on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

EsbjergFC Nordsjaelland11:00

Esbjerg - FC Nordsjaelland

Esbjerg are playing FC Nordsjaelland at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

HorsensMidtjylland13:00

Horsens - Midtjylland

Horsens are playing Midtjylland at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

SonderjyllandFC Kobenhavn15:00

Sonderjylland - FC Kobenhavn

Sonderjylland are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BrondbyVendsyssel17:00

Brondby - Vendsyssel

Brondby are playing Vendsyssel at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Erzgebirge AueDarmstadt12:30

Erzgebirge Aue - Darmstadt

Erzgebirge Aue are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

IngolstadtHeidenheim12:30

Ingolstadt - Heidenheim

Ingolstadt are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

SandhausenRegensburg12:30

Sandhausen - Regensburg

Sandhausen are playing Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

1860 MunchenCarl Zeiss Jena12:00

1860 Munchen - Carl Zeiss Jena

1860 Munchen are playing Carl Zeiss Jena at the 3. Liga of Germany on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Wurzburger KickersSportfreunde Lotte13:00

Wurzburger Kickers - Sportfreunde Lotte

Wurzburger Kickers are playing Sportfreunde Lotte at the 3. Liga of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

ApollonXanthi14:00

Apollon - Xanthi

Apollon are playing Xanthi at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

LarisaAEK15:15

Larisa - AEK

Larisa are playing AEK at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

PanathinaikosAtromitos17:00

Panathinaikos - Atromitos

Panathinaikos are playing Atromitos at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

OlympiakosLamia17:30

Olympiakos - Lamia

Olympiakos are playing Lamia at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

CarpiSalernitana14:00

Carpi - Salernitana

Carpi are playing Salernitana at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

CrotoneVenezia14:00

Crotone - Venezia

Crotone are playing Venezia at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

BresciaLecce20:00

Brescia - Lecce

Brescia are playing Lecce at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

SlaskKorona14:30

Slask - Korona

Slask are playing Korona at the Ekstraklasa of Poland on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Zaglebie SosnowiecLech17:00

Zaglebie Sosnowiec - Lech

Zaglebie Sosnowiec are playing Lech at the Ekstraklasa of Poland on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Dunarea CalarasiSepsi12:00

Dunarea Calarasi - Sepsi

Dunarea Calarasi are playing Sepsi at the Liga 1 of Romania on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

FC BotosaniSteaua18:00

FC Botosani - Steaua

FC Botosani are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on December 16. The match will kick off 18:00 UTC.

NapredakRadnicki Nis18:00

Napredak - Radnicki Nis

Napredak are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on December 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayo MajadahondaElche11:00

Rayo Majadahonda - Elche

Rayo Majadahonda are playing Elche at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

OsasunaAD Alcorcon15:00

Osasuna - AD Alcorcon

Osasuna are playing AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ExtremaduraGimnastic17:00

Extremadura - Gimnastic

Extremadura are playing Gimnastic at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Las PalmasTenerife17:00

Las Palmas - Tenerife

Las Palmas are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

AlmeriaLugo19:00

Almeria - Lugo

Almeria are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 19:00 UTC.

DeportivoZaragoza19:30

Deportivo - Zaragoza

Deportivo are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 19:30 UTC.

LuzernSt. Gallen15:00

Luzern - St. Gallen

Luzern are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

XamaxYoung Boys15:00

Xamax - Young Boys

Xamax are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ZurichLugano15:00

Zurich - Lugano

Zurich are playing Lugano at the Super League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Yeni MalatyasporAntalyaspor10:30

Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

Yeni Malatyaspor are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KayserisporAkhisar Bld genclik13:00

Kayserispor - Akhisar Bld genclik

Kayserispor are playing Akhisar Bld genclik at the Super Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

BesiktasTrabzonspor16:00

Besiktas - Trabzonspor

Besiktas are playing Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

AltayOsmanlispor10:30

Altay - Osmanlispor

Altay are playing Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

GiresunsporHatayspor10:30

Giresunspor - Hatayspor

Giresunspor are playing Hatayspor at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

AdanasporEskisehirspor13:00

Adanaspor - Eskisehirspor

Adanaspor are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

BolusporAltinordu13:00

Boluspor - Altinordu

Boluspor are playing Altinordu at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

BarokaBidvest Wits13:30

Baroka - Bidvest Wits

Baroka are playing Bidvest Wits at the Premier League of South Africa on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

KastriotiTeuta13:00

Kastrioti - Teuta

Kastrioti are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

SkenderbeuLuftetari Gjirokaster16:00

Skenderbeu - Luftetari Gjirokaster

Skenderbeu are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

EncampOrdino11:00

Encamp - Ordino

Encamp are playing Ordino at the 1a Divisio of Andorra on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

EngordanySanta Coloma15:00

Engordany - Santa Coloma

Engordany are playing Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LusitanosIC Descaldes17:00

Lusitanos - IC Descaldes

Lusitanos are playing IC Descaldes at the 1a Divisio of Andorra on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Union Saint-GilloiseBeerschot-Wilrijk15:00

Union Saint-Gilloise - Beerschot-Wilrijk

Union Saint-Gilloise are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Closing of Belgium on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Eendracht AalstHeist14:00

Eendracht Aalst - Heist

Eendracht Aalst are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Rupel BoomThes Sport14:00

Rupel Boom - Thes Sport

Rupel Boom are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

OmoniaAPOEL14:00

Omonia - APOEL

Omonia are playing APOEL at the 1. Division of Cyprus on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Nea SalamisEnosis Paralimni16:00

Nea Salamis - Enosis Paralimni

Nea Salamis are playing Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

DigenisMEAP12:30

Digenis - MEAP

Digenis are playing MEAP at the 2. Division of Cyprus on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

Everton U-23Derby County U-2312:30

Everton U-23 - Derby County U-23

Everton U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

Reading U-23Manchester Utd U-2313:00

Reading U-23 - Manchester Utd U-23

Reading U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Montpellier WLyon W14:15

Montpellier W - Lyon W

Montpellier W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on December 16. The match will kick off 14:15 UTC.

PSG WMetz W14:15

PSG W - Metz W

PSG W are playing Metz W at the Division 1 - Women of France on December 16. The match will kick off 14:15 UTC.

Borussia M WFreiburg W10:00

Borussia M W - Freiburg W

Borussia M W are playing Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

SC Sand WPotsdam W10:00

SC Sand W - Potsdam W

SC Sand W are playing Potsdam W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Bayer WWerder W13:00

Bayer W - Werder W

Bayer W are playing Werder W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Duisburg WBayern W13:00

Duisburg W - Bayern W

Duisburg W are playing Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Hoffenheim WFrankfurt W13:00

Hoffenheim W - Frankfurt W

Hoffenheim W are playing Frankfurt W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Wolfsburg WEssen W13:00

Wolfsburg W - Essen W

Wolfsburg W are playing Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Magdeburg U-19Borussia D. U-1910:00

Magdeburg U-19 - Borussia D. U-19

Magdeburg U-19 are playing Borussia D. U-19 at the National cup, Junior of Germany on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Wuppertaler U-19Stuttgart U-1910:00

Wuppertaler U-19 - Stuttgart U-19

Wuppertaler U-19 are playing Stuttgart U-19 at the National cup, Junior of Germany on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

BrunninghausenGutersloh13:30

Brunninghausen - Gutersloh

Brunninghausen are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

EnnepetalWestfalia Rhynern13:30

Ennepetal - Westfalia Rhynern

Ennepetal are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SchermbeckGievenbeck13:30

Schermbeck - Gievenbeck

Schermbeck are playing Gievenbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SprockhovelHolzwickeder SC13:30

Sprockhovel - Holzwickeder SC

Sprockhovel are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

TuS HalternASC Dortmund13:30

TuS Haltern - ASC Dortmund

TuS Haltern are playing ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Germania RatingenSC Velbert14:00

Germania Ratingen - SC Velbert

Germania Ratingen are playing SC Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Dusseldorf WestVfB Speldorf14:30

Dusseldorf West - VfB Speldorf

Dusseldorf West are playing VfB Speldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

AlfterDeutz13:30

Alfter - Deutz

Alfter are playing Deutz at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Bergisch GladbachSiegburger SV13:30

Bergisch Gladbach - Siegburger SV

Bergisch Gladbach are playing Siegburger SV at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Hennef 05Viktoria Arnoldsweiler13:30

Hennef 05 - Viktoria Arnoldsweiler

Hennef 05 are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

BW FriesdorfHurth13:45

BW Friesdorf - Hurth

BW Friesdorf are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:45 UTC.

MertenFrechen13:45

Merten - Frechen

Merten are playing Frechen at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:45 UTC.

VichttalFC Wegberg-Beeck14:00

Vichttal - FC Wegberg-Beeck

Vichttal are playing FC Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Larisa U-20AEK U-2009:00

Larisa U-20 - AEK U-20

Larisa U-20 are playing AEK U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match will kick off 09:00 UTC.

Levadiakos U-20PAOK U-2009:30

Levadiakos U-20 - PAOK U-20

Levadiakos U-20 are playing PAOK U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match will kick off 09:30 UTC.

Panathinaikos U-20Atromitos U-2009:30

Panathinaikos U-20 - Atromitos U-20

Panathinaikos U-20 are playing Atromitos U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match will kick off 09:30 UTC.

Asteras Tripolis U-20OFI U-2011:30

Asteras Tripolis U-20 - OFI U-20

Asteras Tripolis U-20 are playing OFI U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

VidiFerencvaros19:15

Vidi - Ferencvaros

Vidi are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on December 16. The match will kick off 19:15 UTC.

GyorCegled12:00

Gyor - Cegled

Gyor are playing Cegled at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

KaposvarKazincbarcikai12:00

Kaposvar - Kazincbarcikai

Kaposvar are playing Kazincbarcikai at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

NyiregyhazaMosonmagyarovar12:00

Nyiregyhaza - Mosonmagyarovar

Nyiregyhaza are playing Mosonmagyarovar at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

SiofokMonori12:00

Siofok - Monori

Siofok are playing Monori at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

SoroksarBalmazujvaros12:00

Soroksar - Balmazujvaros

Soroksar are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

TiszakecskeGyirmot12:00

Tiszakecske - Gyirmot

Tiszakecske are playing Gyirmot at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

VacDorog12:00

Vac - Dorog

Vac are playing Dorog at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

BekescsabaBudaors12:30

Bekescsaba - Budaors

Bekescsaba are playing Budaors at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

CsakvarZalaegerszeg16:00

Csakvar - Zalaegerszeg

Csakvar are playing Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

VasasBudafoki16:00

Vasas - Budafoki

Vasas are playing Budafoki at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Bnei YehudaAshdod17:00

Bnei Yehuda - Ashdod

Bnei Yehuda are playing Ashdod at the Ligat Al of Israel on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Beitar JerusalemMaccabi Petah Tikva18:30

Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva

Beitar Jerusalem are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on December 16. The match will kick off 18:30 UTC.

RenateSudtirol13:30

Renate - Sudtirol

Renate are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

TernanaGIANA Erminio13:30

Ternana - GIANA Erminio

Ternana are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ArezzoVirtus Entella13:30

Arezzo - Virtus Entella

Arezzo are playing Virtus Entella at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ArzachenaPro Piacenza13:30

Arzachena - Pro Piacenza

Arzachena are playing Pro Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

CarrareseRobur Siena13:30

Carrarese - Robur Siena

Carrarese are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

NovaraOlbia13:30

Novara - Olbia

Novara are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

PiacenzaLucchese13:30

Piacenza - Lucchese

Piacenza are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Pro VercelliPistoiese13:30

Pro Vercelli - Pistoiese

Pro Vercelli are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Juventus-2Gozzano15:30

Juventus-2 - Gozzano

Juventus-2 are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Pro PatriaAlessandria15:30

Pro Patria - Alessandria

Pro Patria are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AlbissolaCuneo17:30

Albissola - Cuneo

Albissola are playing Cuneo at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

PontederaPisa17:30

Pontedera - Pisa

Pontedera are playing Pisa at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

RietiBisceglie13:30

Rieti - Bisceglie

Rieti are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Vibonese CalcioJuve Stabia13:30

Vibonese Calcio - Juve Stabia

Vibonese Calcio are playing Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ViterbesePotenza13:30

Viterbese - Potenza

Viterbese are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

CasertanaReggina15:30

Casertana - Reggina

Casertana are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

CaveseMonopoli15:30

Cavese - Monopoli

Cavese are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

FrancavillaPaganese15:30

Francavilla - Paganese

Francavilla are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

TrapaniRende15:30

Trapani - Rende

Trapani are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Sicula LeonzioCatania19:30

Sicula Leonzio - Catania

Sicula Leonzio are playing Catania at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 19:30 UTC.

Cagliari U-19Roma U-1909:00

Cagliari U-19 - Roma U-19

Cagliari U-19 are playing Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on December 16. The match will kick off 09:00 UTC.

Senglea AthleticBirkirkara FC13:00

Senglea Athletic - Birkirkara FC

Senglea Athletic are playing Birkirkara FC at the Premier Division of Malta on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Floriana FCTarxien Rainbows15:00

Floriana FC - Tarxien Rainbows

Floriana FC are playing Tarxien Rainbows at the Premier Division of Malta on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Zebbug RangersMqabba FC12:00

Zebbug Rangers - Mqabba FC

Zebbug Rangers are playing Mqabba FC at the Division 1 of Malta on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Gudja UnitedSirens14:15

Gudja United - Sirens

Gudja United are playing Sirens at the Division 1 of Malta on December 16. The match will kick off 14:15 UTC.

Vittoriosa StarsNaxxar Lions16:30

Vittoriosa Stars - Naxxar Lions

Vittoriosa Stars are playing Naxxar Lions at the Division 1 of Malta on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

EstorilSC Farense11:15

Estoril - SC Farense

Estoril are playing SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

Cova PiedadeBraga-215:00

Cova Piedade - Braga-2

Cova Piedade are playing Braga-2 at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Guimaraes-2Academico Viseu15:00

Guimaraes-2 - Academico Viseu

Guimaraes-2 are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Sp. CovilhaArouca15:00

Sp. Covilha - Arouca

Sp. Covilha are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BurgosInternacional FC11:00

Burgos - Internacional FC

Burgos are playing Internacional FC at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Deportivo-2Cultural Leonesa11:00

Deportivo-2 - Cultural Leonesa

Deportivo-2 are playing Cultural Leonesa at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

PontevedraLas Palmas-211:00

Pontevedra - Las Palmas-2

Pontevedra are playing Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SS ReyesUnionstas de Salamanca11:00

SS Reyes - Unionstas de Salamanca

SS Reyes are playing Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Union AdarveFuenlabrada11:00

Union Adarve - Fuenlabrada

Union Adarve are playing Fuenlabrada at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

BouzasAtletico Madrid-215:30

Bouzas - Atletico Madrid-2

Bouzas are playing Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

CoruxoReal Madrid-215:30

Coruxo - Real Madrid-2

Coruxo are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

GuijueloNavalcarnero16:00

Guijuelo - Navalcarnero

Guijuelo are playing Navalcarnero at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SalmantinoValladolid-216:00

Salmantino - Valladolid-2

Salmantino are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

TudelanoSporting Gijon-211:00

Tudelano - Sporting Gijon-2

Tudelano are playing Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Oviedo-2Izarra14:45

Oviedo-2 - Izarra

Oviedo-2 are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

GernikaRacing Santander16:00

Gernika - Racing Santander

Gernika are playing Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

TorrelavegaLangreo16:00

Torrelavega - Langreo

Torrelavega are playing Langreo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

UD LogronesArenas de Getxo16:00

UD Logrones - Arenas de Getxo

UD Logrones are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Vitoria CDReal Union16:00

Vitoria CD - Real Union

Vitoria CD are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Sociedad-2Mirandes17:00

Real Sociedad-2 - Mirandes

Real Sociedad-2 are playing Mirandes at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Atletico BalearesBadalona11:00

Atletico Baleares - Badalona

Atletico Baleares are playing Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

ConquenseHercules11:00

Conquense - Hercules

Conquense are playing Hercules at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

EbroTeruel11:00

Ebro - Teruel

Ebro are playing Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Espanyol-2Cornella11:00

Espanyol-2 - Cornella

Espanyol-2 are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

OlotEjea15:30

Olot - Ejea

Olot are playing Ejea at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

SabadellAlcoyano16:00

Sabadell - Alcoyano

Sabadell are playing Alcoyano at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Ontinyent CFValencia-216:15

Ontinyent CF - Valencia-2

Ontinyent CF are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 16:15 UTC.

BadajozMelilla11:00

Badajoz - Melilla

Badajoz are playing Melilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

El EjidoJumilla11:00

El Ejido - Jumilla

El Ejido are playing Jumilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

MurciaMalaga-211:00

Murcia - Malaga-2

Murcia are playing Malaga-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

UD IbizaAlmeria-211:00

UD Ibiza - Almeria-2

UD Ibiza are playing Almeria-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

LinenseGranada-216:00

Linense - Granada-2

Linense are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

MarbellaFC Cartagena16:00

Marbella - FC Cartagena

Marbella are playing FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Recreativo HuelvaAtletico Sanluqueno16:00

Recreativo Huelva - Atletico Sanluqueno

Recreativo Huelva are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

San FernandoUCAM Murcia16:00

San Fernando - UCAM Murcia

San Fernando are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Talavera CFCD Don Benito16:00

Talavera CF - CD Don Benito

Talavera CF are playing CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

VillanovenseSevilla-216:00

Villanovense - Sevilla-2

Villanovense are playing Sevilla-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Madrid WSevilla W10:30

Madrid W - Sevilla W

Madrid W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Albacete WMalaga W11:00

Albacete W - Malaga W

Albacete W are playing Malaga W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Real Sociedad WEspanyol W11:00

Real Sociedad W - Espanyol W

Real Sociedad W are playing Espanyol W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Sporting de Huelva WTenerife W11:00

Sporting de Huelva W - Tenerife W

Sporting de Huelva W are playing Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Betis WAtletico Madrid W15:00

Betis W - Atletico Madrid W

Betis W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Porrino IndustrialChoco11:00

Porrino Industrial - Choco

Porrino Industrial are playing Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Silva SDOurense CF11:15

Silva SD - Ourense CF

Silva SD are playing Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

AlondrasPolvorin15:30

Alondras - Polvorin

Alondras are playing Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ArosaVillalbes RC16:00

Arosa - Villalbes RC

Arosa are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BarcoBoiro16:00

Barco - Boiro

Barco are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BergantinosCeltiga16:00

Bergantinos - Celtiga

Bergantinos are playing Celtiga at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CompostelaRibadumia16:00

Compostela - Ribadumia

Compostela are playing Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

FerrolLaracha16:00

Ferrol - Laracha

Ferrol are playing Laracha at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

PaiosacoSomozas16:30

Paiosaco - Somozas

Paiosaco are playing Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

CondalSiero11:00

Condal - Siero

Condal are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

La MadalenaCeares11:00

La Madalena - Ceares

La Madalena are playing Ceares at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

PravianoSan Claudio11:00

Praviano - San Claudio

Praviano are playing San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Real AvilesMarino de Luanco11:00

Real Aviles - Marino de Luanco

Real Aviles are playing Marino de Luanco at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

LlanesLealtad11:15

Llanes - Lealtad

Llanes are playing Lealtad at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

LlaneraGijon Industrial11:30

Llanera - Gijon Industrial

Llanera are playing Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

ColungaSan Martin EI14:45

Colunga - San Martin EI

Colunga are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

MosconiaCaudal14:45

Mosconia - Caudal

Mosconia are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

TuillaCovadonga15:00

Tuilla - Covadonga

Tuilla are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LEntreguUniversidad Oviedo15:15

LEntregu - Universidad Oviedo

LEntregu are playing Universidad Oviedo at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

Racing Santander-2Siete Villas14:30

Racing Santander-2 - Siete Villas

Racing Santander-2 are playing Siete Villas at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

VelardeCayon16:00

Velarde - Cayon

Velarde are playing Cayon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SanturtziSD San Pedro10:15

Santurtzi - SD San Pedro

Santurtzi are playing SD San Pedro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 10:15 UTC.

Alaves-2Basconia11:00

Alaves-2 - Basconia

Alaves-2 are playing Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SestaoPortugalete16:30

Sestao - Portugalete

Sestao are playing Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

GramaLlagostera10:45

Grama - Llagostera

Grama are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 10:45 UTC.

CastelldefelsGranollers11:00

Castelldefels - Granollers

Castelldefels are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Cerdanyola del VallesFigueres11:00

Cerdanyola del Valles - Figueres

Cerdanyola del Valles are playing Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

HortaCE Europa11:00

Horta - CE Europa

Horta are playing CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Sant AndreuMartinenc11:00

Sant Andreu - Martinenc

Sant Andreu are playing Martinenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

VilafrancaPrat11:00

Vilafranca - Prat

Vilafranca are playing Prat at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SantsReus Deportiu-211:15

Sants - Reus Deportiu-2

Sants are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

PaternaNovelda11:00

Paterna - Novelda

Paterna are playing Novelda at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

PaiportaElche-211:45

Paiporta - Elche-2

Paiporta are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 11:45 UTC.

Rayo IbenseTorre Levante15:00

Rayo Ibense - Torre Levante

Rayo Ibense are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AlziraEldense16:00

Alzira - Eldense

Alzira are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpic de XativaVillarreal-316:00

Olimpic de Xativa - Villarreal-3

Olimpic de Xativa are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CrevillenteLa Nucia16:15

Crevillente - La Nucia

Crevillente are playing La Nucia at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 16:15 UTC.

AlcalaCanillas10:30

Alcala - Canillas

Alcala are playing Canillas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Alcobendas SportAtletico de Pinto10:30

Alcobendas Sport - Atletico de Pinto

Alcobendas Sport are playing Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Alcorcon-2Vicalvaro10:30

Alcorcon-2 - Vicalvaro

Alcorcon-2 are playing Vicalvaro at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

ParlaRayo Vallecano-210:30

Parla - Rayo Vallecano-2

Parla are playing Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Trival ValderasCarabanchel10:30

Trival Valderas - Carabanchel

Trival Valderas are playing Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Getafe-2Mostoles11:00

Getafe-2 - Mostoles

Getafe-2 are playing Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Las RozasLeganes-211:00

Las Rozas - Leganes-2

Las Rozas are playing Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

San Agustin de GuadalixTres Cantos11:00

San Agustin de Guadalix - Tres Cantos

San Agustin de Guadalix are playing Tres Cantos at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Santa AnaVillaverde Boetticher15:30

Santa Ana - Villaverde Boetticher

Santa Ana are playing Villaverde Boetticher at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Cultural CebrerenaZamora15:00

Cultural Cebrerena - Zamora

Cultural Cebrerena are playing Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

La BanezaNumancia-215:00

La Baneza - Numancia-2

La Baneza are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BembibreGimnastica Segoviana15:30

Bembibre - Gimnastica Segoviana

Bembibre are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ArandinaBupolsa16:00

Arandina - Bupolsa

Arandina are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Cristo AtleticoAtletico Tordesillas16:00

Cristo Atletico - Atletico Tordesillas

Cristo Atletico are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Real AvilaAlmazan16:00

Real Avila - Almazan

Real Avila are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

AntequeraRiver Melilla10:30

Antequera - River Melilla

Antequera are playing River Melilla at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Huetor VegaCiudad de Torredonjimeno11:00

Huetor Vega - Ciudad de Torredonjimeno

Huetor Vega are playing Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Polideportivo AlmeriaMartos11:00

Polideportivo Almeria - Martos

Polideportivo Almeria are playing Martos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

UD San PedroLinares Deportivo11:00

UD San Pedro - Linares Deportivo

UD San Pedro are playing Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Juventud TorremolinosGuadix15:30

Juventud Torremolinos - Guadix

Juventud Torremolinos are playing Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

MotrilVelez CF16:00

Motril - Velez CF

Motril are playing Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

LojaReal Jaen16:30

Loja - Real Jaen

Loja are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

AlhaurinRincon17:00

Alhaurin - Rincon

Alhaurin are playing Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

TorreperogilAtarfe Industrial17:00

Torreperogil - Atarfe Industrial

Torreperogil are playing Atarfe Industrial at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Cordoba-2Xerez10:30

Cordoba-2 - Xerez

Cordoba-2 are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Coria CFConil11:00

Coria CF - Conil

Coria CF are playing Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

GuadalcacinLos Barrios11:00

Guadalcacin - Los Barrios

Guadalcacin are playing Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

ArcosUtrera11:30

Arcos - Utrera

Arcos are playing Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

LebrijanaGerena11:30

Lebrijana - Gerena

Lebrijana are playing Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

Puente GenilBetis-215:45

Puente Genil - Betis-2

Puente Genil are playing Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 15:45 UTC.

AlgecirasCadiz-216:00

Algeciras - Cadiz-2

Algeciras are playing Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez DeportivoEcija16:00

Xerez Deportivo - Ecija

Xerez Deportivo are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de LucenaAtletico Espeleno16:30

Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno

Ciudad de Lucena are playing Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

MercadalIbiza Islas Pitiusas10:00

Mercadal - Ibiza Islas Pitiusas

Mercadal are playing Ibiza Islas Pitiusas at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Mallorca-2Son Cladera11:00

Mallorca-2 - Son Cladera

Mallorca-2 are playing Son Cladera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Platges de CalviaFormentera11:30

Platges de Calvia - Formentera

Platges de Calvia are playing Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

Pena DeportivoSoller15:00

Pena Deportivo - Soller

Pena Deportivo are playing Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AlcudiaEsporles16:00

Alcudia - Esporles

Alcudia are playing Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CD MarinoLanzarote12:00

CD Marino - Lanzarote

CD Marino are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

GuimarEl Cotillo12:00

Guimar - El Cotillo

Guimar are playing El Cotillo at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

La CuadraTenerife-212:00

La Cuadra - Tenerife-2

La Cuadra are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

MensajeroBuzanada12:00

Mensajero - Buzanada

Mensajero are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

UD San FernandoSanta Ursula12:00

UD San Fernando - Santa Ursula

UD San Fernando are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Union Sur YaizaIbarra12:00

Union Sur Yaiza - Ibarra

Union Sur Yaiza are playing Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Cartagena-2Mazarron11:00

Cartagena-2 - Mazarron

Cartagena-2 are playing Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Olimpico TotanaLorca11:00

Olimpico Totana - Lorca

Olimpico Totana are playing Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Deportivo MineraUCAM Murcia-215:15

Deportivo Minera - UCAM Murcia-2

Deportivo Minera are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

AlgarMurcia-215:30

Algar - Murcia-2

Algar are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico PulpilenoLos Garres15:30

Atletico Pulpileno - Los Garres

Atletico Pulpileno are playing Los Garres at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

EDMF ChurraMar Menor15:30

EDMF Churra - Mar Menor

EDMF Churra are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AguilasMuleno16:00

Aguilas - Muleno

Aguilas are playing Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Huercal-OveraMinerva16:00

Huercal-Overa - Minerva

Huercal-Overa are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Lorca DeportivaCiudad de Murcia16:00

Lorca Deportiva - Ciudad de Murcia

Lorca Deportiva are playing Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

EspinardoCieza19:00

Espinardo - Cieza

Espinardo are playing Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 19:00 UTC.

AzuagaDiocesano11:00

Azuaga - Diocesano

Azuaga are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

CacerenoValdelacalzada11:00

Cacereno - Valdelacalzada

Cacereno are playing Valdelacalzada at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

MontijoExtremadura-211:00

Montijo - Extremadura-2

Montijo are playing Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

OlivenzaArroyo11:00

Olivenza - Arroyo

Olivenza are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

ValdiviaJerez15:15

Valdivia - Jerez

Valdivia are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

CD CoriaCalamonte15:30

CD Coria - Calamonte

CD Coria are playing Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

PlasenciaLlerenense15:30

Plasencia - Llerenense

Plasencia are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Merida ADPueblonuevo16:00

Merida AD - Pueblonuevo

Merida AD are playing Pueblonuevo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

MoraloCastuera16:00

Moralo - Castuera

Moralo are playing Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BerceoYague11:00

Berceo - Yague

Berceo are playing Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

VareaCalasancio11:00

Varea - Calasancio

Varea are playing Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Logrones-2Haro11:30

Logrones-2 - Haro

Logrones-2 are playing Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

AlberiteNaxara14:45

Alberite - Naxara

Alberite are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

AnguianoPradejon14:45

Anguiano - Pradejon

Anguiano are playing Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

AutolRiver Ebro15:30

Autol - River Ebro

Autol are playing River Ebro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VianesAgoncillo15:30

Vianes - Agoncillo

Vianes are playing Agoncillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

La CalzadaSD Logrones16:00

La Calzada - SD Logrones

La Calzada are playing SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CD AlfaroArnedo16:30

CD Alfaro - Arnedo

CD Alfaro are playing Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

San Juan de MozarrifarBrea10:30

San Juan de Mozarrifar - Brea

San Juan de Mozarrifar are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

CalamochaBinefar11:00

Calamocha - Binefar

Calamocha are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SarinenaCasetas11:00

Sarinena - Casetas

Sarinena are playing Casetas at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

IlluecaSan Lorenzo UD15:00

Illueca - San Lorenzo UD

Illueca are playing San Lorenzo UD at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

La AlmuniaRobres15:00

La Almunia - Robres

La Almunia are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

SabinanigoBorja15:00

Sabinanigo - Borja

Sabinanigo are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

TamariteAtletico Monzon15:00

Tamarite - Atletico Monzon

Tamarite are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Villanueva CFZaragoza-215:00

Villanueva CF - Zaragoza-2

Villanueva CF are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

TarazonaBelchite15:30

Tarazona - Belchite

Tarazona are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

UteboAlmudevar15:30

Utebo - Almudevar

Utebo are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AzuquecaQuintanar del Rey11:00

Azuqueca - Quintanar del Rey

Azuqueca are playing Quintanar del Rey at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SocuellamosMarchamalo11:00

Socuellamos - Marchamalo

Socuellamos are playing Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Almagro FCTomelloso15:30

Almagro FC - Tomelloso

Almagro FC are playing Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

FC GuadalajaraLa Roda15:30

FC Guadalajara - La Roda

FC Guadalajara are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

MadridejosAlbacete-215:30

Madridejos - Albacete-2

Madridejos are playing Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

MoraLa Solana15:30

Mora - La Solana

Mora are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VillacanasVillarrobledo CP15:30

Villacanas - Villarrobledo CP

Villacanas are playing Villarrobledo CP at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VillarrubiaToledo15:30

Villarrubia - Toledo

Villarrubia are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ManchegoAtletico Ibanes16:00

Manchego - Atletico Ibanes

Manchego are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

ChiassoWinterthur13:30

Chiasso - Winterthur

Chiasso are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

WilLausanne13:30

Wil - Lausanne

Wil are playing Lausanne at the Challenge League of Switzerland on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

VaduzSchaffhausen15:00

Vaduz - Schaffhausen

Vaduz are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Belediye VansporDuzcespor10:00

Belediye Vanspor - Duzcespor

Belediye Vanspor are playing Duzcespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

OsmaniyesporOfspor10:00

Osmaniyespor - Ofspor

Osmaniyespor are playing Ofspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

AlibeykoysporAdiyamanspor10:30

Alibeykoyspor - Adiyamanspor

Alibeykoyspor are playing Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

EroksporYeni Orduspor10:30

Erokspor - Yeni Orduspor

Erokspor are playing Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KemersporSultanbeyli10:30

Kemerspor - Sultanbeyli

Kemerspor are playing Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KirsehirsporCatalcaspor10:30

Kirsehirspor - Catalcaspor

Kirsehirspor are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KizilcaboluksporPazarspor10:30

Kizilcabolukspor - Pazarspor

Kizilcabolukspor are playing Pazarspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Yeni AltindagBergama Belediye10:30

Yeni Altindag - Bergama Belediye

Yeni Altindag are playing Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Artvin HopasporErzin Belediyespor10:00

Artvin Hopaspor - Erzin Belediyespor

Artvin Hopaspor are playing Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Karakopru BelediyesporHekimoglu Trabzon10:00

Karakopru Belediyespor - Hekimoglu Trabzon

Karakopru Belediyespor are playing Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

GebzesporErbaaspor10:30

Gebzespor - Erbaaspor

Gebzespor are playing Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Kozan BelediyesporTepecik Belediye10:30

Kozan Belediyespor - Tepecik Belediye

Kozan Belediyespor are playing Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Nevsehir BelediyeBatman Petrolspor10:30

Nevsehir Belediye - Batman Petrolspor

Nevsehir Belediye are playing Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

SilivrisporSile Yildizspor10:30

Silivrispor - Sile Yildizspor

Silivrispor are playing Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Tire 1922Yomraspor10:30

Tire 1922 - Yomraspor

Tire 1922 are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Anagold 24 ErzincansporPayas10:00

Anagold 24 Erzincanspor - Payas

Anagold 24 Erzincanspor are playing Payas at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Fatsa BelediyesporDiyarbekirspor10:00

Fatsa Belediyespor - Diyarbekirspor

Fatsa Belediyespor are playing Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Halide Edip AdivarBucaspor10:30

Halide Edip Adivar - Bucaspor

Halide Edip Adivar are playing Bucaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Karacabey BirliksporCizrespor10:30

Karacabey Birlikspor - Cizrespor

Karacabey Birlikspor are playing Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

TurgutlusporSerik Belediyespor10:30

Turgutluspor - Serik Belediyespor

Turgutluspor are playing Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KahramanmarassporPendikspor10:00

Kahramanmarasspor - Pendikspor

Kahramanmarasspor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Sivas BelediyesporManisa BBSK10:00

Sivas Belediyespor - Manisa BBSK

Sivas Belediyespor are playing Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

FethiyesporBandirmaspor10:30

Fethiyespor - Bandirmaspor

Fethiyespor are playing Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KirklarelisporBugsas Spor10:30

Kirklarelispor - Bugsas Spor

Kirklarelispor are playing Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Menemen BelediyesporAnadolu Selcuk10:30

Menemen Belediyespor - Anadolu Selcuk

Menemen Belediyespor are playing Anadolu Selcuk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

TokatsporKaragumruk10:30

Tokatspor - Karagumruk

Tokatspor are playing Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Zonguldak KomursporEtimesgut10:30

Zonguldak Komurspor - Etimesgut

Zonguldak Komurspor are playing Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

AmedBayrampasa10:00

Amed - Bayrampasa

Amed are playing Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

GumushanesporKastamonuspor10:00

Gumushanespor - Kastamonuspor

Gumushanespor are playing Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

HacettepeNigde Belediyespor10:30

Hacettepe - Nigde Belediyespor

Hacettepe are playing Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

UsaksporSariyer10:30

Usakspor - Sariyer

Usakspor are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

SakaryasporSamsunspor16:00

Sakaryaspor - Samsunspor

Sakaryaspor are playing Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Besiktas U-21Trabzonspor U-2110:00

Besiktas U-21 - Trabzonspor U-21

Besiktas U-21 are playing Trabzonspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Kayserispor U-21Akhisar Bld U-2110:00

Kayserispor U-21 - Akhisar Bld U-21

Kayserispor U-21 are playing Akhisar Bld U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Yeni Malatyaspor U-21Antalyaspor U-2110:00

Yeni Malatyaspor U-21 - Antalyaspor U-21

Yeni Malatyaspor U-21 are playing Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Adanaspor U-21Eskisehirspor U-2109:00

Adanaspor U-21 - Eskisehirspor U-21

Adanaspor U-21 are playing Eskisehirspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 09:00 UTC.

Altay U-21Osmanlispor U-2109:30

Altay U-21 - Osmanlispor U-21

Altay U-21 are playing Osmanlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 09:30 UTC.

Giresunspor U-21Hatayspor U-2109:30

Giresunspor U-21 - Hatayspor U-21

Giresunspor U-21 are playing Hatayspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 09:30 UTC.

Boluspor U-21Altinordu U-2110:00

Boluspor U-21 - Altinordu U-21

Boluspor U-21 are playing Altinordu U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Mumbai FCKerala Blasters14:00

Mumbai FC - Kerala Blasters

Mumbai FC are playing Kerala Blasters at the ISL of India on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

BekaaAl Akha Al Ahli12:15

Bekaa - Al Akha Al Ahli

Bekaa are playing Al Akha Al Ahli at the Premier League of Lebanon on December 16. The match will kick off 12:15 UTC.

FAR RabatFUS Rabat14:00

FAR Rabat - FUS Rabat

FAR Rabat are playing FUS Rabat at the Botola Pro of Morocco on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

DHJ El JadidaYoussoufia16:00

DHJ El Jadida - Youssoufia

DHJ El Jadida are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Sidi KacemKAC Kenitra14:00

Sidi Kacem - KAC Kenitra

Sidi Kacem are playing KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

KairouanaiseGabes13:00

Kairouanaise - Gabes

Kairouanaise are playing Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Stade GabesienMonastir13:00

Stade Gabesien - Monastir

Stade Gabesien are playing Monastir at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Stade TunisHammam-Lif13:00

Stade Tunis - Hammam-Lif

Stade Tunis are playing Hammam-Lif at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

TataouineMetlaoui13:00

Tataouine - Metlaoui

Tataouine are playing Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

MotaguaCD Olimpia22:00

Motagua - CD Olimpia

Motagua are playing CD Olimpia at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on December 16. The match will kick off 22:00 UTC.

AuroraClub Destroyers20:00

Aurora - Club Destroyers

Aurora are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

BloomingSan Jose20:00

Blooming - San Jose

Blooming are playing San Jose at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

BolivarReal Potosi20:00

Bolivar - Real Potosi

Bolivar are playing Real Potosi at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Nacional PotosiThe Strongest20:00

Nacional Potosi - The Strongest

Nacional Potosi are playing The Strongest at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Royal PariOriente Petrolero20:00

Royal Pari - Oriente Petrolero

Royal Pari are playing Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Sport Boys WarnesWilstermann20:00

Sport Boys Warnes - Wilstermann

Sport Boys Warnes are playing Wilstermann at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Universitario SucreGuabira20:00

Universitario Sucre - Guabira

Universitario Sucre are playing Guabira at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Indep. MedellinJunior21:30

Indep. Medellin - Junior

Indep. Medellin are playing Junior at the Primera Division, Final Stages of Colombia on December 16. The match will kick off 21:30 UTC.

LDU-QuitoEmelec17:00

LDU-Quito - Emelec

LDU-Quito are playing Emelec at the Serie A, Final Stages of Ecuador on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Sporting CristalAlianza Lima20:30

Sporting Cristal - Alianza Lima

Sporting Cristal are playing Alianza Lima at the Primera Division, Final Stages of Peru on December 16. The match will kick off 20:30 UTC.

Newcastle JetsPerth Glory06:00

Newcastle Jets - Perth Glory

Newcastle Jets are playing Perth Glory at the A-League of Australia on December 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Adelaide UnitedMelbourne City08:00

Adelaide United - Melbourne City

Adelaide United are playing Melbourne City at the A-League of Australia on December 16. The match will kick off 08:00 UTC.

Brisbane Roar WMelbourne Victory W05:00

Brisbane Roar W - Melbourne Victory W

Brisbane Roar W are playing Melbourne Victory W at the W-League - Women of Australia on December 16. The match will kick off 05:00 UTC.