Upcoming Fixtures
Academy Pandev-Belasica Strumica11:30Sunday

Academy Pandev - Belasica Strumica

Academy Pandev are playing Belasica Strumica at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 28. The match will kick off 11:30 UTC.

Shkupi-Academy Pandev12:30October 31st

Shkupi - Academy Pandev

Shkupi are playing Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 31. The match will kick off 12:30 UTC.

Latest Results
Makedonija1 - 0Academy PandevFull TimeFT3 days ago

Makedonija - Academy Pandev

Makedonija played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. Makedonija won 1-0.

Vardar3 - 0Academy PandevFull TimeFT18 days ago

Vardar - Academy Pandev

Vardar played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 6. The match kicked off 13:00 UTC. Vardar won 3-0.

Academy Pandev0 - 1BregalnicaFull TimeFT21 days ago

Academy Pandev - Bregalnica

Academy Pandev played Bregalnica at the National Cup of Fyr Macedonia on October 3. The match kicked off 13:00 UTC. Bregalnica won 0-1.

Academy Pandev0 - 0ShkendijaFull TimeFT25 days ago

Academy Pandev - Shkendija

Academy Pandev played Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on September 29. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Academy Pandev0 - 2Renova DzepcisteFull TimeFTa month ago

Academy Pandev - Renova Dzepciste

Academy Pandev played Renova Dzepciste at the Prva liga of Fyr Macedonia on September 26. The match kicked off 13:30 UTC. Renova Dzepciste won 0-2.

Pobeda2 - 4Academy PandevFull TimeFTa month ago

Pobeda - Academy Pandev

Pobeda played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on September 23. The match kicked off 13:30 UTC. Academy Pandev won 2-4.

Bregalnica2 - 6Academy PandevFull TimeFTa month ago

Bregalnica - Academy Pandev

Bregalnica played Academy Pandev at the National Cup of Fyr Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. Academy Pandev won 2-6.

Academy Pandev3 - 0SileksFull TimeFTa month ago

Academy Pandev - Sileks

Academy Pandev played Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on September 16. The match kicked off 13:30 UTC. Academy Pandev won 3-0.

Rabotnicki1 - 0Academy PandevFull TimeFT2 months ago

Rabotnicki - Academy Pandev

Rabotnicki played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on September 1. The match kicked off 18:00 UTC. Rabotnicki won 1-0.

Academy Pandev1 - 0ShkupiFull TimeFT2 months ago

Academy Pandev - Shkupi

Academy Pandev played Shkupi at the Prva liga of Fyr Macedonia on August 26. The match kicked off 14:30 UTC. Academy Pandev won 1-0.

Labunishta1 - 3Academy PandevFull TimeFT2 months ago

Labunishta - Academy Pandev

Labunishta played Academy Pandev at the National Cup of Fyr Macedonia on August 22. The match kicked off 15:00 UTC. Academy Pandev won 1-3.

Belasica Strumica0 - 2Academy PandevFull TimeFT2 months ago

Belasica Strumica - Academy Pandev

Belasica Strumica played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on August 19. The match kicked off 15:00 UTC. Academy Pandev won 0-2.

Academy Pandev2 - 1Makedonija GjPFull TimeFT2 months ago

Academy Pandev - Makedonija GjP

Academy Pandev played Makedonija GjP at the Prva liga of Fyr Macedonia on August 12. The match kicked off 15:00 UTC. Academy Pandev won 2-1.

Academy Pandev1 - 2SileksFull TimeFT5 months ago

Academy Pandev - Sileks

Academy Pandev played Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on May 20. The match kicked off 14:15 UTC. Sileks won 1-2.

Vardar3 - 2Academy PandevFull TimeFT5 months ago

Vardar - Academy Pandev

Vardar played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on May 16. The match kicked off 14:15 UTC. Vardar won 3-2.

Academy Pandev0 - 1RabotnickiFull TimeFT5 months ago

Academy Pandev - Rabotnicki

Academy Pandev played Rabotnicki at the Prva liga of Fyr Macedonia on May 13. The match kicked off 14:30 UTC. Rabotnicki won 0-1.

Pelister1 - 3Academy PandevFull TimeFT6 months ago

Pelister - Academy Pandev

Pelister played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on May 6. The match kicked off 14:30 UTC. Academy Pandev won 1-3.

Academy Pandev1 - 0PobedaFull TimeFT6 months ago

Academy Pandev - Pobeda

Academy Pandev played Pobeda at the Prva liga of Fyr Macedonia on May 2. The match kicked off 13:00 UTC. Academy Pandev won 1-0.

Renova Dzepciste2 - 1Academy PandevFull TimeFT6 months ago

Renova Dzepciste - Academy Pandev

Renova Dzepciste played Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 29. The match kicked off 14:00 UTC. Renova Dzepciste won 2-1.

Academy Pandev2 - 2ShkendijaFull TimeFT6 months ago

Academy Pandev - Shkendija

Academy Pandev played Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on April 25. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Matchday Live
AEK0 - 2Bayern MunichFull TimeFT

AEK - Bayern Munich

AEK played Bayern Munich at the Group stage, Group E of Champions League on October 23. The match kicked off 16:55 UTC. Bayern Munich won 0-2.

Ajax1 - 0BenficaFull TimeFT

Ajax - Benfica

Ajax played Benfica at the Group stage, Group E of Champions League on October 23. The match kicked off 19:00 UTC. Ajax won 1-0.

Hoffenheim3 - 3LyonFull TimeFT

Hoffenheim - Lyon

Hoffenheim played Lyon at the Group stage, Group F of Champions League on October 23. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Shakhtar D0 - 3Manchester CityFull TimeFT

Shakhtar D - Manchester City

Shakhtar D played Manchester City at the Group stage, Group F of Champions League on October 23. The match kicked off 19:00 UTC. Manchester City won 0-3.

Real Madrid2 - 1PlzenFull TimeFT

Real Madrid - Plzen

Real Madrid played Plzen at the Group stage, Group G of Champions League on October 23. The match kicked off 19:00 UTC. Real Madrid won 2-1.

Roma3 - 0CSKAFull TimeFT

Roma - CSKA

Roma played CSKA at the Group stage, Group G of Champions League on October 23. The match kicked off 19:00 UTC. Roma won 3-0.

Young Boys1 - 1ValenciaFull TimeFT

Young Boys - Valencia

Young Boys played Valencia at the Group stage, Group H of Champions League on October 23. The match kicked off 16:55 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Manchester United0 - 1JuventusFull TimeFT

Manchester United - Juventus

Manchester United played Juventus at the Group stage, Group H of Champions League on October 23. The match kicked off 19:00 UTC. Juventus won 0-1.

Dundee0 - 3HeartsFull TimeFT

Dundee - Hearts

Dundee played Hearts at the Premier League of Scotland on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Hearts won 0-3.

Birmingham2 - 1ReadingFull TimeFT

Birmingham - Reading

Birmingham played Reading at the Championship of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Birmingham won 2-1.

Middlesbrough0 - 0RotherhamFull TimeFT

Middlesbrough - Rotherham

Middlesbrough played Rotherham at the Championship of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Millwall2 - 1WiganFull TimeFT

Millwall - Wigan

Millwall played Wigan at the Championship of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Millwall won 2-1.

Norwich City2 - 1Aston VillaFull TimeFT

Norwich City - Aston Villa

Norwich City played Aston Villa at the Championship of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Norwich City won 2-1.

QPR3 - 0Sheffield WedFull TimeFT

QPR - Sheffield Wed

QPR played Sheffield Wed at the Championship of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. QPR won 3-0.

Sheffield Utd1 - 1Stoke CityFull TimeFT

Sheffield Utd - Stoke City

Sheffield Utd played Stoke City at the Championship of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Swansea City3 - 1BlackburnFull TimeFT

Swansea City - Blackburn

Swansea City played Blackburn at the Championship of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Swansea City won 3-1.

Dagenham and Redbridge0 - 1BorehamFull TimeFT

Dagenham and Redbridge - Boreham

Dagenham and Redbridge played Boreham at the FA Cup of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Boreham won 0-1.

Halifax2 - 0Warrington TownFull TimeFT

Halifax - Warrington Town

Halifax played Warrington Town at the FA Cup of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Halifax won 2-0.

Maidenhead Utd1 - 0ChippenhamFull TimeFT

Maidenhead Utd - Chippenham

Maidenhead Utd played Chippenham at the FA Cup of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Maidenhead Utd won 1-0.

Oxford City5 - 0HemelFull TimeFT

Oxford City - Hemel

Oxford City played Hemel at the FA Cup of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Oxford City won 5-0.

Wrexham2 - 0Harrogate TownFull TimeFT

Wrexham - Harrogate Town

Wrexham played Harrogate Town at the FA Cup of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Wrexham won 2-0.

Aalesund1 - 3Viking FKFull TimeFT

Aalesund - Viking FK

Aalesund played Viking FK at the 1. Division of Norway on October 23. The match kicked off 17:00 UTC. Viking FK won 1-3.

Helsingborg1 - 1HalmstadFull TimeFT

Helsingborg - Halmstad

Helsingborg played Halmstad at the Superettan of Sweden on October 23. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

River Plate0 - 1GremioFull TimeFT

River Plate - Gremio

River Plate played Gremio at the Semifinal of Copa Libertadores on October 24. The match kicked off 00:45 UTC. Gremio won 0-1.

Univ. San Martin1 - 0Sport BoysFull TimeFT

Univ. San Martin - Sport Boys

Univ. San Martin played Sport Boys at the Primera Division, Clausura of Peru on October 23. The match kicked off 18:00 UTC. Univ. San Martin won 1-0.

Comerciantes Unidos1 - 0Atletico GarcilasoFull TimeFT

Comerciantes Unidos - Atletico Garcilaso

Comerciantes Unidos played Atletico Garcilaso at the Primera Division, Clausura of Peru on October 23. The match kicked off 20:30 UTC. Comerciantes Unidos won 1-0.

Union Comercio1 - 0Sport Huancayo45 +1'

Union Comercio - Sport Huancayo

Union Comercio are playing Sport Huancayo at the Primera Division, Clausura of Peru on October 23. The match kicked off 20:30 UTC. It's the first half and Union Comercio is winning 1-0.

Universitario2 - 0Sport RosarioFull TimeFT

Universitario - Sport Rosario

Universitario played Sport Rosario at the Primera Division, Clausura of Peru on October 24. The match kicked off 01:00 UTC. Universitario won 2-0.

Sturm-23 - 0GurtenFull TimeFT

Sturm-2 - Gurten

Sturm-2 played Gurten at the Regionalliga, Mitte of Austria on October 23. The match kicked off 17:00 UTC. Sturm-2 won 3-0.

Mannsdorf0 - 0Team Wiener LinienFull TimeFT

Mannsdorf - Team Wiener Linien

Mannsdorf played Team Wiener Linien at the Regionalliga, Ost of Austria on October 23. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hradec Kralove W2 - 1Lokomotiva Brno WFull TimeFT

Hradec Kralove W - Lokomotiva Brno W

Hradec Kralove W played Lokomotiva Brno W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on October 23. The match kicked off 16:00 UTC. Hradec Kralove W won 2-1.

Vejle-22 - 2Esbjerg-2Full TimeFT

Vejle-2 - Esbjerg-2

Vejle-2 played Esbjerg-2 at the Reserve League, Group 2 of Denmark on October 23. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Blackpool1 - 0Scunthorpe UnitedFull TimeFT

Blackpool - Scunthorpe United

Blackpool played Scunthorpe United at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Blackpool won 1-0.

Bradford2 - 4CoventryFull TimeFT

Bradford - Coventry

Bradford played Coventry at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Coventry won 2-4.

Bristol Rovers2 - 0WimbledonFull TimeFT

Bristol Rovers - Wimbledon

Bristol Rovers played Wimbledon at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Bristol Rovers won 2-0.

Charlton Athletic1 - 1Oxford UnitedFull TimeFT

Charlton Athletic - Oxford United

Charlton Athletic played Oxford United at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Doncaster Rovers0 - 1SunderlandFull TimeFT

Doncaster Rovers - Sunderland

Doncaster Rovers played Sunderland at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Sunderland won 0-1.

Luton4 - 1Accrington StanleyFull TimeFT

Luton - Accrington Stanley

Luton played Accrington Stanley at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Luton won 4-1.

Peterborough United1 - 0Fleetwood TownFull TimeFT

Peterborough United - Fleetwood Town

Peterborough United played Fleetwood Town at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Peterborough United won 1-0.

Plymouth3 - 1GillinghamFull TimeFT

Plymouth - Gillingham

Plymouth played Gillingham at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Plymouth won 3-1.

Portsmouth2 - 2Burton AlbionFull TimeFT

Portsmouth - Burton Albion

Portsmouth played Burton Albion at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shrewsbury3 - 1BarnsleyFull TimeFT

Shrewsbury - Barnsley

Shrewsbury played Barnsley at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Shrewsbury won 3-1.

Southend United3 - 0WalsallFull TimeFT

Southend United - Walsall

Southend United played Walsall at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Southend United won 3-0.

Wycombe Wanderers3 - 0RochdaleFull TimeFT

Wycombe Wanderers - Rochdale

Wycombe Wanderers played Rochdale at the League One of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Wycombe Wanderers won 3-0.

Bury1 - 1NewportFull TimeFT

Bury - Newport

Bury played Newport at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Crawley Town1 - 1ExeterFull TimeFT

Crawley Town - Exeter

Crawley Town played Exeter at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Forest Green3 - 1Tranmere RoversFull TimeFT

Forest Green - Tranmere Rovers

Forest Green played Tranmere Rovers at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Forest Green won 3-1.

Grimsby1 - 0ColchesterFull TimeFT

Grimsby - Colchester

Grimsby played Colchester at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Grimsby won 1-0.

Lincoln City2 - 2CarlisleFull TimeFT

Lincoln City - Carlisle

Lincoln City played Carlisle at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Macclesfield Town0 - 5NorthamptonFull TimeFT

Macclesfield Town - Northampton

Macclesfield Town played Northampton at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Northampton won 0-5.

Milton Keynes Dons2 - 1Notts CountyFull TimeFT

Milton Keynes Dons - Notts County

Milton Keynes Dons played Notts County at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Milton Keynes Dons won 2-1.

Morecambe0 - 1Mansfield TownFull TimeFT

Morecambe - Mansfield Town

Morecambe played Mansfield Town at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Mansfield Town won 0-1.

Oldham Athletic2 - 0Cheltenham TownFull TimeFT

Oldham Athletic - Cheltenham Town

Oldham Athletic played Cheltenham Town at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Oldham Athletic won 2-0.

Stevenage0 - 0Port ValeFull TimeFT

Stevenage - Port Vale

Stevenage played Port Vale at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Swindon Town0 - 2Cambridge UnitedFull TimeFT

Swindon Town - Cambridge United

Swindon Town played Cambridge United at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Cambridge United won 0-2.

Yeovil Town1 - 1CreweFull TimeFT

Yeovil Town - Crewe

Yeovil Town played Crewe at the League Two of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Salisbury3 - 1Tiverton TownFull TimeFT

Salisbury - Tiverton Town

Salisbury played Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Salisbury won 3-1.

Swindon Supermarine3 - 2Wimborne TownFull TimeFT

Swindon Supermarine - Wimborne Town

Swindon Supermarine played Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Swindon Supermarine won 3-2.

Burgess Hill Town0 - 0Dorking WanderersFull TimeFT

Burgess Hill Town - Dorking Wanderers

Burgess Hill Town played Dorking Wanderers at the NL Premier, Isthmian of England on October 23. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Corinthian-Casuals3 - 1Haringey BoroughFull TimeFT

Corinthian-Casuals - Haringey Borough

Corinthian-Casuals played Haringey Borough at the NL Premier, Isthmian of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Corinthian-Casuals won 3-1.

Folkestone Invicta2 - 3Carshalton AthleticFull TimeFT

Folkestone Invicta - Carshalton Athletic

Folkestone Invicta played Carshalton Athletic at the NL Premier, Isthmian of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Carshalton Athletic won 2-3.

Harlow Town0 - 1Brightlingsea RegentFull TimeFT

Harlow Town - Brightlingsea Regent

Harlow Town played Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Brightlingsea Regent won 0-1.

MargateHornchurchPostponedPst

Margate - Hornchurch

Margate are playing Hornchurch at the NL Premier, Isthmian of England on October 23.

Potters Bar Town4 - 2Bishops StortfordFull TimeFT

Potters Bar Town - Bishops Stortford

Potters Bar Town played Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Potters Bar Town won 4-2.

Tonbridge Angels1 - 2Enfield TownFull TimeFT

Tonbridge Angels - Enfield Town

Tonbridge Angels played Enfield Town at the NL Premier, Isthmian of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Enfield Town won 1-2.

Whitehawk0 - 1LewesFull TimeFT

Whitehawk - Lewes

Whitehawk played Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Lewes won 0-1.

Gainsborough0 - 1Scarborough AthleticFull TimeFT

Gainsborough - Scarborough Athletic

Gainsborough played Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Scarborough Athletic won 0-1.

Hednesford Town1 - 1BuxtonFull TimeFT

Hednesford Town - Buxton

Hednesford Town played Buxton at the NL Premier, Northern of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lancaster1 - 0StalybridgeFull TimeFT

Lancaster - Stalybridge

Lancaster played Stalybridge at the NL Premier, Northern of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Lancaster won 1-0.

Marine0 - 1NantwichFull TimeFT

Marine - Nantwich

Marine played Nantwich at the NL Premier, Northern of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Nantwich won 0-1.

Matlock Town7 - 0Grantham TownFull TimeFT

Matlock Town - Grantham Town

Matlock Town played Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Matlock Town won 7-0.

Workington0 - 1FarsleyFull TimeFT

Workington - Farsley

Workington played Farsley at the NL Premier, Northern of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Farsley won 0-1.

Lowestoft Town1 - 2St Neots TownFull TimeFT

Lowestoft Town - St Neots Town

Lowestoft Town played St Neots Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. St Neots Town won 1-2.

Rushden-Diamonds3 - 1Coalville TownFull TimeFT

Rushden-Diamonds - Coalville Town

Rushden-Diamonds played Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Rushden-Diamonds won 3-1.

St Ives Town0 - 2LeistonFull TimeFT

St Ives Town - Leiston

St Ives Town played Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on October 23. The match kicked off 18:45 UTC. Leiston won 0-2.

Vaprus Parnu0 - 6FloraFull TimeFT

Vaprus Parnu - Flora

Vaprus Parnu played Flora at the Meistriliiga of Estonia on October 23. The match kicked off 16:00 UTC. Flora won 0-6.

Eltersdorf1 - 0SeligenportenFull TimeFT

Eltersdorf - Seligenporten

Eltersdorf played Seligenporten at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 23. The match kicked off 17:00 UTC. Eltersdorf won 1-0.

CatanzaroRegginaPostponedPst

Catanzaro - Reggina

Catanzaro are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on October 23.

Monopoli0 - 0CataniaFull TimeFT

Monopoli - Catania

Monopoli played Catania at the Serie C, Group C of Italy on October 23. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Twente-23 - 1Heerenveen-2Full TimeFT

Twente-2 - Heerenveen-2

Twente-2 played Heerenveen-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 23. The match kicked off 16:30 UTC. Twente-2 won 3-1.

Katowice1 - 2GarbarniaFull TimeFT

Katowice - Garbarnia

Katowice played Garbarnia at the I Liga of Poland on October 23. The match kicked off 15:00 UTC. Garbarnia won 1-2.

Falkirk U-202 - 1Dunfermline U-20Full TimeFT

Falkirk U-20 - Dunfermline U-20

Falkirk U-20 played Dunfermline U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on October 23. The match kicked off 13:00 UTC. Falkirk U-20 won 2-1.

Samorin1 - 1Poprad8-9 On PenaltiesPen 8-9

Samorin - Poprad

Samorin played Poprad at the National Cup of Slovakia on October 23. The match kicked off 12:30 UTC. Poprad won on penalties as the score was 1-1.

Tatran Presov1 - 2ZilinaFull TimeFT

Tatran Presov - Zilina

Tatran Presov played Zilina at the National Cup of Slovakia on October 23. The match kicked off 12:30 UTC. Zilina won 1-2.

Nitra2 - 2Liptovsky Mikulas3-1 On PenaltiesPen 3-1

Nitra - Liptovsky Mikulas

Nitra played Liptovsky Mikulas at the National Cup of Slovakia on October 23. The match kicked off 14:00 UTC. Nitra won on penalties as the score was 2-2.

Zemplin Michalovce4 - 2LipanyFull TimeFT

Zemplin Michalovce - Lipany

Zemplin Michalovce played Lipany at the National Cup of Slovakia on October 23. The match kicked off 14:30 UTC. Zemplin Michalovce won 4-2.

Senica5 - 1DACFull TimeFT

Senica - DAC

Senica played DAC at the National Cup of Slovakia on October 23. The match kicked off 17:00 UTC. Senica won 5-1.

Maribor1 - 0DomzaleFull TimeFT

Maribor - Domzale

Maribor played Domzale at the National Cup of Slovenia on October 23. The match kicked off 14:30 UTC. Maribor won 1-0.

Djurgarden W2 - 2Linkoping WFull TimeFT

Djurgarden W - Linkoping W

Djurgarden W played Linkoping W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 23. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Spain U-176 - 0Faroe Islandes U-17Full TimeFT

Spain U-17 - Faroe Islandes U-17

Spain U-17 played Faroe Islandes U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 23. The match kicked off 09:00 UTC. Spain U-17 won 6-0.

Azerbaijan U-171 - 4Norway U-17Full TimeFT

Azerbaijan U-17 - Norway U-17

Azerbaijan U-17 played Norway U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 23. The match kicked off 10:00 UTC. Norway U-17 won 1-4.

Czech Republic U-176 - 0Albania U-17Full TimeFT

Czech Republic U-17 - Albania U-17

Czech Republic U-17 played Albania U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 23. The match kicked off 12:00 UTC. Czech Republic U-17 won 6-0.

Israel U-174 - 1FYR Macedonia U-17Full TimeFT

Israel U-17 - FYR Macedonia U-17

Israel U-17 played FYR Macedonia U-17 at the Qualifying Group Stage of Uefa Under-17 Championship on October 23. The match kicked off 12:30 UTC. Israel U-17 won 4-1.

Georgia U-17 W2 - 0Latvia U-17 WFull TimeFT

Georgia U-17 W - Latvia U-17 W

Georgia U-17 W played Latvia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 23. The match kicked off 17:00 UTC. Georgia U-17 W won 2-0.

Sweden U-17 W1 - 1Netherlands U-17 WFull TimeFT

Sweden U-17 W - Netherlands U-17 W

Sweden U-17 W played Netherlands U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 23. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shakhtar D U-191 - 1Manchester City U-19Full TimeFT

Shakhtar D U-19 - Manchester City U-19

Shakhtar D U-19 played Manchester City U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AEK U-190 - 4Bayern U-19Full TimeFT

AEK U-19 - Bayern U-19

AEK U-19 played Bayern U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 12:00 UTC. Bayern U-19 won 0-4.

Ajax U-193 - 0Benfica U-19Full TimeFT

Ajax U-19 - Benfica U-19

Ajax U-19 played Benfica U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 12:00 UTC. Ajax U-19 won 3-0.

Roma U-193 - 1CSKA U-19Full TimeFT

Roma U-19 - CSKA U-19

Roma U-19 played CSKA U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 12:00 UTC. Roma U-19 won 3-1.

Young Boys U-193 - 3Valencia U-19Full TimeFT

Young Boys U-19 - Valencia U-19

Young Boys U-19 played Valencia U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Hoffenheim U-193 - 1Lyon U-19Full TimeFT

Hoffenheim U-19 - Lyon U-19

Hoffenheim U-19 played Lyon U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 13:00 UTC. Hoffenheim U-19 won 3-1.

Manchester Utd U-194 - 1Juventus U-19Full TimeFT

Manchester Utd U-19 - Juventus U-19

Manchester Utd U-19 played Juventus U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 14:00 UTC. Manchester Utd U-19 won 4-1.

Real Madrid U-193 - 2Plzen U-19Full TimeFT

Real Madrid U-19 - Plzen U-19

Real Madrid U-19 played Plzen U-19 at the Group Stage of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 14:00 UTC. Real Madrid U-19 won 3-2.

Dinamo Zagreb U-192 - 0Viitorul Constanta U-19Full TimeFT

Dinamo Zagreb U-19 - Viitorul Constanta U-19

Dinamo Zagreb U-19 played Viitorul Constanta U-19 at the Winners Play Offs of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Zagreb U-19 won 2-0.

Admira U-191 - 1Anderlecht U-19Full TimeFT

Admira U-19 - Anderlecht U-19

Admira U-19 played Anderlecht U-19 at the Winners Play Offs of Uefa Youth League on October 23. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Persepolis1 - 1Al Sadd SC DohaFull TimeFT

Persepolis - Al Sadd SC Doha

Persepolis played Al Sadd SC Doha at the 1/2 finals of Asian Champions League on October 23. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Delhi Dynamos0 - 0Chennaiyin FCFull TimeFT

Delhi Dynamos - Chennaiyin FC

Delhi Dynamos played Chennaiyin FC at the ISL of India on October 23. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

PSMS1 - 3Mitra KukarFull TimeFT

PSMS - Mitra Kukar

PSMS played Mitra Kukar at the Liga 1 of Indonesia on October 23. The match kicked off 08:30 UTC. Mitra Kukar won 1-3.

PSIS1 - 0Sriwijaya PalembangFull TimeFT

PSIS - Sriwijaya Palembang

PSIS played Sriwijaya Palembang at the Liga 1 of Indonesia on October 23. The match kicked off 11:30 UTC. PSIS won 1-0.

Persela Lamongan2 - 1Barito PuteraFull TimeFT

Persela Lamongan - Barito Putera

Persela Lamongan played Barito Putera at the Liga 1 of Indonesia on October 23. The match kicked off 11:30 UTC. Persela Lamongan won 2-1.

Perseru Serui-PS TNI06:30

Perseru Serui - PS TNI

Perseru Serui are playing PS TNI at the Liga 1 of Indonesia on October 24. The match will kick off 06:30 UTC.

Sur1 - 0Oman FCFull TimeFT

Sur - Oman FC

Sur played Oman FC at the Premier League of Oman on October 23. The match kicked off 12:45 UTC. Sur won 1-0.

Al Suwaiq1 - 1Mirbat SCFull TimeFT

Al Suwaiq - Mirbat SC

Al Suwaiq played Mirbat SC at the Premier League of Oman on October 23. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al-Nahda2 - 1SoharFull TimeFT

Al-Nahda - Sohar

Al-Nahda played Sohar at the Premier League of Oman on October 23. The match kicked off 15:00 UTC. Al-Nahda won 2-1.

Alshabab2 - 1SahamFull TimeFT

Alshabab - Saham

Alshabab played Saham at the Premier League of Oman on October 23. The match kicked off 15:00 UTC. Alshabab won 2-1.

Al Nasr Salalah0 - 2DhufarFull TimeFT

Al Nasr Salalah - Dhufar

Al Nasr Salalah played Dhufar at the Premier League of Oman on October 23. The match kicked off 15:45 UTC. Dhufar won 0-2.

Al-Oruba1 - 2MuscatFull TimeFT

Al-Oruba - Muscat

Al-Oruba played Muscat at the Premier League of Oman on October 23. The match kicked off 15:45 UTC. Muscat won 1-2.

Mjees0 - 1RustaqFull TimeFT

Mjees - Rustaq

Mjees played Rustaq at the Premier League of Oman on October 23. The match kicked off 16:00 UTC. Rustaq won 0-1.

Al Nahdha0 - 2DhamkFull TimeFT

Al Nahdha - Dhamk

Al Nahdha played Dhamk at the Division 1 of Saudi Arabia on October 23. The match kicked off 14:45 UTC. Dhamk won 0-2.

Al Najoom1 - 1Al-KhaleejFull TimeFT

Al Najoom - Al-Khaleej

Al Najoom played Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on October 23. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Mojzel2 - 3AbhaFull TimeFT

Al Mojzel - Abha

Al Mojzel played Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on October 23. The match kicked off 15:05 UTC. Abha won 2-3.

Al Jabalain1 - 2Al-KawkabFull TimeFT

Al Jabalain - Al-Kawkab

Al Jabalain played Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on October 23. The match kicked off 15:15 UTC. Al-Kawkab won 1-2.

Najran SC2 - 0Al QaisomaFull TimeFT

Najran SC - Al Qaisoma

Najran SC played Al Qaisoma at the Division 1 of Saudi Arabia on October 23. The match kicked off 15:20 UTC. Najran SC won 2-0.

Lokomotiv Tashkent1 - 0Navbahor NamanganFull TimeFT

Lokomotiv Tashkent - Navbahor Namangan

Lokomotiv Tashkent played Navbahor Namangan at the PFL, Championship Round of Uzbekistan on October 23. The match kicked off 13:00 UTC. Lokomotiv Tashkent won 1-0.

Nasaf Qarshi3 - 0SodgianaFull TimeFT

Nasaf Qarshi - Sodgiana

Nasaf Qarshi played Sodgiana at the PFL, Relegation Round of Uzbekistan on October 23. The match kicked off 13:00 UTC. Nasaf Qarshi won 3-0.

Qizilqum2 - 1Olmaliq FKFull TimeFT

Qizilqum - Olmaliq FK

Qizilqum played Olmaliq FK at the PFL, Relegation Round of Uzbekistan on October 23. The match kicked off 13:00 UTC. Qizilqum won 2-1.

Tadjenant0 - 0USM Bel AbbesFull TimeFT

Tadjenant - USM Bel Abbes

Tadjenant played USM Bel Abbes at the Ligue 1 of Algeria on October 23. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

ASO Chlef2 - 0SkikdaFull TimeFT

ASO Chlef - Skikda

ASO Chlef played Skikda at the Ligue 2 of Algeria on October 23. The match kicked off 16:00 UTC. ASO Chlef won 2-0.

Esperance4 - 21 de AgostoFull TimeFT

Esperance - 1 de Agosto

Esperance played 1 de Agosto at the Playoffs of Caf Champions League on October 23. The match kicked off 16:00 UTC. Esperance won 4-2.

ES Setif2 - 1Al Ahly CairoFull TimeFT

ES Setif - Al Ahly Cairo

ES Setif played Al Ahly Cairo at the Playoffs of Caf Champions League on October 23. The match kicked off 19:00 UTC. ES Setif won 2-1.

Ismaily SC1 - 0Al MokawloonFull TimeFT

Ismaily SC - Al Mokawloon

Ismaily SC played Al Mokawloon at the National Cup of Egypt on October 23. The match kicked off 13:00 UTC. Ismaily SC won 1-0.

Zamalek2 - 0El Entag El HarbyAfter Extra TimeAET

Zamalek - El Entag El Harby

Zamalek played El Entag El Harby at the National Cup of Egypt on October 23. The match kicked off 16:00 UTC. Zamalek won 2-0 in the extra time.

Pachuca3 - 3Monterrey0-0 On PenaltiesPen 0-0

Pachuca - Monterrey

Pachuca played Monterrey at the Copa MX, Apertura, Final Stages of Mexico on October 24. The match kicked off 02:06 UTC and ended in a draw 3 - 3.

CA Acassuso1 - 1San MiguelFull TimeFT

CA Acassuso - San Miguel

CA Acassuso played San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 23. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Talleres4 - 1San TelmoFull TimeFT

Talleres - San Telmo

Talleres played San Telmo at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 23. The match kicked off 18:30 UTC. Talleres won 4-1.

Universitario Sucre-Oriente Petrolero22:00

Universitario Sucre - Oriente Petrolero

Universitario Sucre are playing Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on October 23. The match will kick off 22:00 UTC.

CSA2 - 0Brasil de PelotasFull TimeFT

CSA - Brasil de Pelotas

CSA played Brasil de Pelotas at the Serie B of Brasil on October 23. The match kicked off 22:15 UTC. CSA won 2-0.

Fortaleza-Ponte Preta00:30

Fortaleza - Ponte Preta

Fortaleza are playing Ponte Preta at the Serie B of Brasil on October 24. The match will kick off 00:30 UTC.

Santa Fe Bogota1 - 1Deportivo CaliFull TimeFT

Santa Fe Bogota - Deportivo Cali

Santa Fe Bogota played Deportivo Cali at the Copa Sudamericana of Conmebol on October 24. The match kicked off 00:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bulgaria U-190 - 0Azerbaijan U-19Full TimeFT

Bulgaria U-19 - Azerbaijan U-19

Bulgaria U-19 played Azerbaijan U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on October 23. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Slovakia U-184 - 1Turkey U-18Full TimeFT

Slovakia U-18 - Turkey U-18

Slovakia U-18 played Turkey U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on October 23. The match kicked off 16:00 UTC. Slovakia U-18 won 4-1.