Visakha vs Svay Rieng Live Score and Live Stream

11:00, Wednesday, May 5
HomeHome
StatisticsStats
Live StandingsStandings
Embed Match
Embed Visakha - Svay Rieng
Live
Cambodia C-League
7
Svay Rieng have gone 7 consecutive matches without a defeat.
3
Visakha have gone 3 consecutive matches without a goal.
Live Match Report

Visakha are playing Svay Rieng at the C-League of Cambodia on May 5. The match will kick off 11:00 UTC. Visakha are 9th in the table with 1 point after 1 match, while Svay Rieng are 2nd with 9 points in 3 matches.

ScoreBat is covering Visakha vs Svay Rieng in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Visakha vs Svay Rieng live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Cambodia C-League, Visakha or Svay Rieng whenever available. We cover all matches of Cambodia C-League in real time and provide live streaming whenever possible. https://www.scorebat.com/svay-rieng-vs-visakha-live-stream/.

Cambodia C-League's live standings are availble and updated in real time.

Visakha have played a draw with National Defense in their previous match, while Svay Rieng have won Asia Euro United, NagaWorld, Electricite Du Cambodge and Visakha in their previous 5 matches.

Previous Meetings
October 11th, 2020 - C-League
August 2nd, 2020 - C-League
September 22nd, 2019 - C-League
June 2nd, 2019 - C-League

Visakha and Svay Rieng have met 4 times in their recent history. 1 match ended in a draw while Svay Rieng won 3 times.

Visakha have won 0 of their 1 match in C-League, drawing 1 and having 0 defeats this season. They have scored 0 goals - 0.00 per match, conceding 0 - 0.00 per match. Svay Rieng have won 3 of their 3 matches in C-League, drawing 0 and having 0 defeats this season. They have scored 13 goals - 4.33 per match, conceding 5 - 1.67 per match.

Goals and video highlights of the match between Visakha and Svay Rieng are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field if there are official videos available. So when Visakha or Svay Rieng score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Visakha and Svay Rieng include all the goals and other remarkable moments from the match. We provide official highlights of Visakha vs Svay Rieng when it is available. We do not host any video as all of the videos are discovered by our crawler on websites like youtube. If you think the video infriges your copyright please contact us so we can remove it from ScoreBat.

Live streaming of the matches of Cambodia C-League are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Manchester United - Leicester City

Manchester United - Leicester City

Manchester United are playing Leicester City at the Premier League of England on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Southampton - Crystal Palace

Southampton - Crystal Palace

Southampton are playing Crystal Palace at the Premier League of England on May 11. The match will kick off 19:15 UTC.

Osasuna - Cadiz

Osasuna - Cadiz

Osasuna are playing Cadiz at the La Liga of Spain on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Elche - Alaves

Elche - Alaves

Elche are playing Alaves at the La Liga of Spain on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Levante - Barcelona

Levante - Barcelona

Levante are playing Barcelona at the La Liga of Spain on May 11. The match will kick off 20:00 UTC.

Napoli - Udinese

Napoli - Udinese

Napoli are playing Udinese at the Serie A of Italy on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Santa Clara - Rio Ave

Santa Clara - Rio Ave

Santa Clara are playing Rio Ave at the Primeira Liga of Portugal on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Tondela - Belenenses

Tondela - Belenenses

Tondela are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Nacional - Benfica

Nacional - Benfica

Nacional are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Sporting - Boavista

Sporting - Boavista

Sporting are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on May 11. The match will kick off 19:30 UTC.

Noah - Shirak

Noah - Shirak

Noah are playing Shirak at the Premier League of Armenia on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Pyunik - Ararat-Armenia

Pyunik - Ararat-Armenia

Pyunik are playing Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on May 11. The match will kick off 15:30 UTC.

Urartu - Van

Urartu - Van

Urartu are playing Van at the Premier League of Armenia on May 11. The match will kick off 15:30 UTC.

Ried - Admira

Ried - Admira

Ried are playing Admira at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on May 11. The match will kick off 16:30 UTC.

St. Polten - Altach

St. Polten - Altach

St. Polten are playing Altach at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on May 11. The match will kick off 16:30 UTC.

Austria V - Hartberg

Austria V - Hartberg

Austria V are playing Hartberg at the Bundesliga, Relegation Round of Austria on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

Sarajevo - Sloboda

Sarajevo - Sloboda

Sarajevo are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Borac BL - Zrinjski

Borac BL - Zrinjski

Borac BL are playing Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Lokomotiv Plovdiv - Beroe

Lokomotiv Plovdiv - Beroe

Lokomotiv Plovdiv are playing Beroe at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on May 11. The match will kick off 16:30 UTC.

NK Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb

NK Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb

NK Istra 1961 are playing Lokomotiva Zagreb at the 1 HNL of Croatia on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Osijek - Sibenik

Osijek - Sibenik

Osijek are playing Sibenik at the 1 HNL of Croatia on May 11. The match will kick off 17:05 UTC.

Ermis Aradippou - Enosis Paralimni

Ermis Aradippou - Enosis Paralimni

Ermis Aradippou are playing Enosis Paralimni at the 1. Division, Relegation Group of Cyprus on May 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Koge - Helsingor

Koge - Helsingor

Koge are playing Helsingor at the Division 1, Promotion round of Denmark on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Hobro - Skive IK

Hobro - Skive IK

Hobro are playing Skive IK at the Division 1, Relegation round of Denmark on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Vendsyssel - Kolding

Vendsyssel - Kolding

Vendsyssel are playing Kolding at the Division 1, Relegation round of Denmark on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Legion - Vaprus Parnu

Legion - Vaprus Parnu

Legion are playing Vaprus Parnu at the Meistriliiga of Estonia on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Ilves - HJK Helsinki

Ilves - HJK Helsinki

Ilves are playing HJK Helsinki at the Veikkausliiga of Finland on May 11. The match will kick off 15:30 UTC.

Lahti - KuPS

Lahti - KuPS

Lahti are playing KuPS at the Veikkausliiga of Finland on May 11. The match will kick off 15:30 UTC.

Telavi - Torpedo K.

Telavi - Torpedo K.

Telavi are playing Torpedo K. at the Erovnuli Liga of Georgia on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Dila Gori - Samgurali

Dila Gori - Samgurali

Dila Gori are playing Samgurali at the Erovnuli Liga of Georgia on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Panevezys - Zalgiris

Panevezys - Zalgiris

Panevezys are playing Zalgiris at the A Lyga of Lithuania on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Dinamo B - Astra

Dinamo B - Astra

Dinamo B are playing Astra at the National Cup of Romania on May 11. The match will kick off 17:15 UTC.

Dumbarton - Stranraer

Dumbarton - Stranraer

Dumbarton are playing Stranraer at the Division 1, Relegation of Scotland on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Edinburgh City - Elgin City

Edinburgh City - Elgin City

Edinburgh City are playing Elgin City at the Division 1, Relegation of Scotland on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Elgin City - Edinburgh City

Elgin City - Edinburgh City

Elgin City are playing Edinburgh City at the Division 1, Relegation of Scotland on May 11.

Oster - Sundsvall

Oster - Sundsvall

Oster are playing Sundsvall at the Superettan of Sweden on May 11. The match will kick off 16:30 UTC.

Vaduz - Young Boys

Vaduz - Young Boys

Vaduz are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on May 11. The match will kick off 16:15 UTC.

Basel - Lugano

Basel - Lugano

Basel are playing Lugano at the Super League of Switzerland on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

Aarau - Kriens

Aarau - Kriens

Aarau are playing Kriens at the Challenge League of Switzerland on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Thun - Schaffhausen

Thun - Schaffhausen

Thun are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Wil - Chiasso

Wil - Chiasso

Wil are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Konyaspor - Trabzonspor

Konyaspor - Trabzonspor

Konyaspor are playing Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Alanyaspor - Erzurum BB

Alanyaspor - Erzurum BB

Alanyaspor are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

B.B. Gaziantep - Rizespor

B.B. Gaziantep - Rizespor

B.B. Gaziantep are playing Rizespor at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Besiktas - Karagumruk

Besiktas - Karagumruk

Besiktas are playing Karagumruk at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Denizlispor - Galatasaray

Denizlispor - Galatasaray

Denizlispor are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Fenerbahce - Demir Grup Sivasspor

Fenerbahce - Demir Grup Sivasspor

Fenerbahce are playing Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Genclerbirligi - Goztepe

Genclerbirligi - Goztepe

Genclerbirligi are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Istanbul Basaksehir - Kayserispor

Istanbul Basaksehir - Kayserispor

Istanbul Basaksehir are playing Kayserispor at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Kasimpasa - Ankaragucu

Kasimpasa - Ankaragucu

Kasimpasa are playing Ankaragucu at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Yeni Malatyaspor - Hatayspor

Yeni Malatyaspor - Hatayspor

Yeni Malatyaspor are playing Hatayspor at the Super Lig of Turkey on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Bengaluru FC - Eagles

Bengaluru FC - Eagles

Bengaluru FC are playing Eagles at the Preliminary Rounds of Afc Cup on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Dalian Pro - Tianjin Tigers

Dalian Pro - Tianjin Tigers

Dalian Pro are playing Tianjin Tigers at the Super League of China on May 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Shanghai Port - Changchun Yatai

Shanghai Port - Changchun Yatai

Shanghai Port are playing Changchun Yatai at the Super League of China on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Incheon United - Pohang Steelers

Incheon United - Pohang Steelers

Incheon United are playing Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Republic on May 11. The match will kick off 10:30 UTC.

Suwon City - Gwangju

Suwon City - Gwangju

Suwon City are playing Gwangju at the K-League 1 of Korea Republic on May 11. The match will kick off 10:30 UTC.

Al Ain - Hatta Dubai

Al Ain - Hatta Dubai

Al Ain are playing Hatta Dubai at the Premier League of Uae on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Fujairah - Ajman

Al Fujairah - Ajman

Al Fujairah are playing Ajman at the Premier League of Uae on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Jazeera Abu Dhabi - Al Khaleej Khor Fakkan

Al Jazeera Abu Dhabi - Al Khaleej Khor Fakkan

Al Jazeera Abu Dhabi are playing Al Khaleej Khor Fakkan at the Premier League of Uae on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Nasr - Al Shabab Al Ahli

Al Nasr - Al Shabab Al Ahli

Al Nasr are playing Al Shabab Al Ahli at the Premier League of Uae on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Al Wasl Dubai - Al Dhafra

Al Wasl Dubai - Al Dhafra

Al Wasl Dubai are playing Al Dhafra at the Premier League of Uae on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Bani Yas - Al Wahda FC Abu Dhabi

Bani Yas - Al Wahda FC Abu Dhabi

Bani Yas are playing Al Wahda FC Abu Dhabi at the Premier League of Uae on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Ittihad Kalba - Al Sharjah

Ittihad Kalba - Al Sharjah

Ittihad Kalba are playing Al Sharjah at the Premier League of Uae on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Lokomotiv Tashkent - Metallurg Bekobod

Lokomotiv Tashkent - Metallurg Bekobod

Lokomotiv Tashkent are playing Metallurg Bekobod at the PFL of Uzbekistan on May 11. The match will kick off 13:50 UTC.

Sogdiana - Andijon FK

Sogdiana - Andijon FK

Sogdiana are playing Andijon FK at the PFL of Uzbekistan on May 11. The match will kick off 13:55 UTC.

AmaZulu Durban - Baroka

AmaZulu Durban - Baroka

AmaZulu Durban are playing Baroka at the Premier League of South Africa on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Stellenbosch - Orlando Pirates

Stellenbosch - Orlando Pirates

Stellenbosch are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Metropolitanos - Atletico-PR

Metropolitanos - Atletico-PR

Metropolitanos are playing Atletico-PR at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on May 11. The match will kick off 22:15 UTC.

RB Bragantino - Emelec

RB Bragantino - Emelec

RB Bragantino are playing Emelec at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on May 11. The match will kick off 22:15 UTC.

Montevideo City - Independiente

Montevideo City - Independiente

Montevideo City are playing Independiente at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on May 12. The match will kick off 00:30 UTC.

Talleres Cordoba - Deportes Tolima

Talleres Cordoba - Deportes Tolima

Talleres Cordoba are playing Deportes Tolima at the Copa Sudamericana, Group stage of Conmebol on May 12. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente Del Valle - Palmeiras

Independiente Del Valle - Palmeiras

Independiente Del Valle are playing Palmeiras at the Group A of Copa Libertadores on May 12. The match will kick off 00:30 UTC.

Deportivo Tachira - Internacional

Deportivo Tachira - Internacional

Deportivo Tachira are playing Internacional at the Group B of Copa Libertadores on May 11. The match will kick off 22:15 UTC.

Santos - Boca Juniors

Santos - Boca Juniors

Santos are playing Boca Juniors at the Group C of Copa Libertadores on May 11. The match will kick off 22:15 UTC.

The Strongest - Barcelona Guayaquil

The Strongest - Barcelona Guayaquil

The Strongest are playing Barcelona Guayaquil at the Group C of Copa Libertadores on May 11. The match will kick off 22:15 UTC.

Sporting Cristal - Racing

Sporting Cristal - Racing

Sporting Cristal are playing Racing at the Group E of Copa Libertadores on May 12. The match will kick off 00:30 UTC.

Union La Calera - Flamengo

Union La Calera - Flamengo

Union La Calera are playing Flamengo at the Group G of Copa Libertadores on May 12. The match will kick off 00:30 UTC.

Ararat-2 - Noravank

Ararat-2 - Noravank

Ararat-2 are playing Noravank at the First division of Armenia on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Kesla-2 - Kapaz

Kesla-2 - Kapaz

Kesla-2 are playing Kapaz at the First Division of Azerbaijan on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Neftci Baku-2 - Sabah-2

Neftci Baku-2 - Sabah-2

Neftci Baku-2 are playing Sabah-2 at the First Division of Azerbaijan on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Qaradag Lokbatan - MOIK

Qaradag Lokbatan - MOIK

Qaradag Lokbatan are playing MOIK at the First Division of Azerbaijan on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Sumgayit-2 - Qarabag-2

Sumgayit-2 - Qarabag-2

Sumgayit-2 are playing Qarabag-2 at the First Division of Azerbaijan on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Turan Tovuz - Zaqatala

Turan Tovuz - Zaqatala

Turan Tovuz are playing Zaqatala at the First Division of Azerbaijan on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Standard W - Gent W

Standard W - Gent W

Standard W are playing Gent W at the Super League, Championship Round - Women of Belgium on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Woluwe W - Eendracht Aalst W

Woluwe W - Eendracht Aalst W

Woluwe W are playing Eendracht Aalst W at the Super League, Relegation Round - Women of Belgium on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Zulte-Waregem W - Charleroi W

Zulte-Waregem W - Charleroi W

Zulte-Waregem W are playing Charleroi W at the Super League, Relegation Round - Women of Belgium on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Hebar 1918 - Dobrudzha

Hebar 1918 - Dobrudzha

Hebar 1918 are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Ludogorets-2 - Lokomotiv G-O

Ludogorets-2 - Lokomotiv G-O

Ludogorets-2 are playing Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Rudes - Hrvatski Dragovoljac

Rudes - Hrvatski Dragovoljac

Rudes are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on May 11. The match will kick off 12:55 UTC.

Aldershot - Yeovil Town

Aldershot - Yeovil Town

Aldershot are playing Yeovil Town at the National League of England on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Solihull Moors - Weymouth

Solihull Moors - Weymouth

Solihull Moors are playing Weymouth at the National League of England on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Stockport - Dagenham and Redbridge

Stockport - Dagenham and Redbridge

Stockport are playing Dagenham and Redbridge at the National League of England on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Chesterfield - Kings Lynn Town

Chesterfield - Kings Lynn Town

Chesterfield are playing Kings Lynn Town at the National League of England on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Maidenhead Utd - Notts County

Maidenhead Utd - Notts County

Maidenhead Utd are playing Notts County at the National League of England on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Wealdstone - Bromley

Wealdstone - Bromley

Wealdstone are playing Bromley at the National League of England on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Sutton Utd - Woking

Sutton Utd - Woking

Sutton Utd are playing Woking at the National League of England on May 11. The match will kick off 19:00 UTC.

Sheffield Utd U-23 - Wigan U-23

Sheffield Utd U-23 - Wigan U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Wigan U-23 at the Professional Depelopment League of England on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Aston Villa U-18 - Norwich U-18

Aston Villa U-18 - Norwich U-18

Aston Villa U-18 are playing Norwich U-18 at the U-18 Premier League of England on May 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Newcastle U-18 - Sunderland U-18

Newcastle U-18 - Sunderland U-18

Newcastle U-18 are playing Sunderland U-18 at the U-18 Premier League of England on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Flora - Trans Narva

Flora - Trans Narva

Flora are playing Trans Narva at the National Cup of Estonia on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Gareji - Zugdidi

Gareji - Zugdidi

Gareji are playing Zugdidi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Merani Martvili - Rustavi

Merani Martvili - Rustavi

Merani Martvili are playing Rustavi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Sioni - Shevardeni 1906

Sioni - Shevardeni 1906

Sioni are playing Shevardeni 1906 at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on May 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Balingen - Ulm

Balingen - Ulm

Balingen are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on May 11. The match will kick off 17:00 UTC.

Europa FC - Lions Gibraltar

Europa FC - Lions Gibraltar

Europa FC are playing Lions Gibraltar at the Premier Division, Championship Round of Gibraltar on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

Fylkir W - Tindastoll W

Fylkir W - Tindastoll W

Fylkir W are playing Tindastoll W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Thor W - Selfoss W

Thor W - Selfoss W

Thor W are playing Selfoss W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 11. The match will kick off 18:00 UTC.

Stjarnan W - Keflavik W

Stjarnan W - Keflavik W

Stjarnan W are playing Keflavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on May 11. The match will kick off 19:15 UTC.

Hapoel Tel Aviv - Beitar Tel Aviv

Hapoel Tel Aviv - Beitar Tel Aviv

Hapoel Tel Aviv are playing Beitar Tel Aviv at the National Cup of Israel on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Crotone U-19 - Pescara U-19

Crotone U-19 - Pescara U-19

Crotone U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Benevento U-19 - Cosenza U-19

Benevento U-19 - Cosenza U-19

Benevento U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on May 11. The match will kick off 13:30 UTC.

Maqtaaral - Kairat-2

Maqtaaral - Kairat-2

Maqtaaral are playing Kairat-2 at the 1 Division of Kazakhstan on May 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Aksu - Kyzyl-Zhar-2

Aksu - Kyzyl-Zhar-2

Aksu are playing Kyzyl-Zhar-2 at the 1 Division of Kazakhstan on May 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Kyran - Baykonur

Kyran - Baykonur

Kyran are playing Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on May 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Okzhepes - Shakhtar Bulat

Okzhepes - Shakhtar Bulat

Okzhepes are playing Shakhtar Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on May 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Dacia-Buiucani - Petrocub

Dacia-Buiucani - Petrocub

Dacia-Buiucani are playing Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Speranta - Floresti

Speranta - Floresti

Speranta are playing Floresti at the Divizia Nationala of Moldova on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

CSF Balti - Tighina

CSF Balti - Tighina

CSF Balti are playing Tighina at the Divizia A of Moldova on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Cahul - Speranta Drochia

Cahul - Speranta Drochia

Cahul are playing Speranta Drochia at the Divizia A of Moldova on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Iskra Stali Ribnita - Sireti

Iskra Stali Ribnita - Sireti

Iskra Stali Ribnita are playing Sireti at the Divizia A of Moldova on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Real Succes - Spartanii Selemet

Real Succes - Spartanii Selemet

Real Succes are playing Spartanii Selemet at the Divizia A of Moldova on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Sherif-2 - Granicerul

Sherif-2 - Granicerul

Sherif-2 are playing Granicerul at the Divizia A of Moldova on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Sucleia - Victoria Bardar

Sucleia - Victoria Bardar

Sucleia are playing Victoria Bardar at the Divizia A of Moldova on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Excelsior W - VV Alkmaar W

Excelsior W - VV Alkmaar W

Excelsior W are playing VV Alkmaar W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on May 11. The match will kick off 17:30 UTC.

Ballymena Utd - Dergview

Ballymena Utd - Dergview

Ballymena Utd are playing Dergview at the National cup of Northern Ireland on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Glentoran FC - Crusaders FC

Glentoran FC - Crusaders FC

Glentoran FC are playing Crusaders FC at the National cup of Northern Ireland on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Larne FC - Carrick Rangers

Larne FC - Carrick Rangers

Larne FC are playing Carrick Rangers at the National cup of Northern Ireland on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Loughgall - Linfield FC

Loughgall - Linfield FC

Loughgall are playing Linfield FC at the National cup of Northern Ireland on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Stargard - Katowice

Stargard - Katowice

Stargard are playing Katowice at the II Liga of Poland on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Kr. Sovetov-2 - Zvezda Perm

Kr. Sovetov-2 - Zvezda Perm

Kr. Sovetov-2 are playing Zvezda Perm at the PFL, Group 4 of Russia on May 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Volga Ulyanovsk - Lada

Volga Ulyanovsk - Lada

Volga Ulyanovsk are playing Lada at the PFL, Group 4 of Russia on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Zenit Izhevsk - Orenburg-2

Zenit Izhevsk - Orenburg-2

Zenit Izhevsk are playing Orenburg-2 at the PFL, Group 4 of Russia on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

KAMAZ - Nosta

KAMAZ - Nosta

KAMAZ are playing Nosta at the PFL, Group 4 of Russia on May 11. The match will kick off 15:30 UTC.

Chita - Luki-Energia

Chita - Luki-Energia

Chita are playing Luki-Energia at the PFL, Group 2 of Russia on May 11. The match will kick off 09:00 UTC.

Kazanka - Zenit-2

Kazanka - Zenit-2

Kazanka are playing Zenit-2 at the PFL, Group 2 of Russia on May 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Kolomna - Rodina Moskva

Kolomna - Rodina Moskva

Kolomna are playing Rodina Moskva at the PFL, Group 2 of Russia on May 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Leningradets - Volga Tver

Leningradets - Volga Tver

Leningradets are playing Volga Tver at the PFL, Group 2 of Russia on May 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Dolgiye Prudy - Dinamo M-2

Dolgiye Prudy - Dinamo M-2

Dolgiye Prudy are playing Dinamo M-2 at the PFL, Group 2 of Russia on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

FK Murom - Zvezda S-P

FK Murom - Zvezda S-P

FK Murom are playing Zvezda S-P at the PFL, Group 2 of Russia on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Torpedo Vl - Znamia Truda

Torpedo Vl - Znamia Truda

Torpedo Vl are playing Znamia Truda at the PFL, Group 2 of Russia on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Anzhi - Makhachkala

Anzhi - Makhachkala

Anzhi are playing Makhachkala at the PFL, Group 1 of Russia on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Folgore-Falciano - Libertas

Folgore-Falciano - Libertas

Folgore-Falciano are playing Libertas at the Campionato, Playoffs of San Marino on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Airdrieonians - Cove Rangers

Airdrieonians - Cove Rangers

Airdrieonians are playing Cove Rangers at the Championship, Relegation of Scotland on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Greenock Morton - Montrose

Greenock Morton - Montrose

Greenock Morton are playing Montrose at the Championship, Relegation of Scotland on May 11. The match will kick off 18:45 UTC.

Falkenberg U-21 - Orgryte U-21

Falkenberg U-21 - Orgryte U-21

Falkenberg U-21 are playing Orgryte U-21 at the U-21 League, Mellersta of Sweden on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Tavriya - Peremoga

Tavriya - Peremoga

Tavriya are playing Peremoga at the 2 Liga of Ukraine on May 11. The match will kick off 14:00 UTC.

Arambagh - Sheikh Jamal

Arambagh - Sheikh Jamal

Arambagh are playing Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on May 11. The match will kick off 10:00 UTC.

Sheikh Russel - Abahani Chittagong

Sheikh Russel - Abahani Chittagong

Sheikh Russel are playing Abahani Chittagong at the Premier League of Bangladesh on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Saif SC - Muktijoddha SKC

Saif SC - Muktijoddha SKC

Saif SC are playing Muktijoddha SKC at the Premier League of Bangladesh on May 11. The match will kick off 15:00 UTC.

Guizhou Zhicheng - Heilongjiang Lava Spring

Guizhou Zhicheng - Heilongjiang Lava Spring

Guizhou Zhicheng are playing Heilongjiang Lava Spring at the League 1 of China on May 11. The match kicked off 07:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Chengdu Rongcheng - Beijing BSU

Chengdu Rongcheng - Beijing BSU

Chengdu Rongcheng are playing Beijing BSU at the League 1 of China on May 11. The match will kick off 11:35 UTC.

Liaoning Shenyang - Wuhan Three Towns

Liaoning Shenyang - Wuhan Three Towns

Liaoning Shenyang are playing Wuhan Three Towns at the League 1 of China on May 11. The match will kick off 11:35 UTC.

HK Rangers - Pegasus

HK Rangers - Pegasus

HK Rangers are playing Pegasus at the Premier League of Hong Kong on May 11. The match will kick off 12:00 UTC.

Al Diwanya - Naft Al-Basra

Al Diwanya - Naft Al-Basra

Al Diwanya are playing Naft Al-Basra at the Super League of Iraq on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Hudod - Al Simawa

Al Hudod - Al Simawa

Al Hudod are playing Al Simawa at the Super League of Iraq on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Al-Qasim - Alisinaat Alkahrabaiya

Al-Qasim - Alisinaat Alkahrabaiya

Al-Qasim are playing Alisinaat Alkahrabaiya at the Super League of Iraq on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Baghdad - Al Minaa Basra

Baghdad - Al Minaa Basra

Baghdad are playing Al Minaa Basra at the Super League of Iraq on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Zakho - Al Zawraa

Zakho - Al Zawraa

Zakho are playing Al Zawraa at the Super League of Iraq on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Talaba - Naft Maysan

Al Talaba - Naft Maysan

Al Talaba are playing Naft Maysan at the Super League of Iraq on May 11. The match will kick off 19:00 UTC.

Al Fehaiheel - Al Arabi

Al Fehaiheel - Al Arabi

Al Fehaiheel are playing Al Arabi at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

Al Kuwait - Al Quadsia

Al Kuwait - Al Quadsia

Al Kuwait are playing Al Quadsia at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

Al Sahil - Al Salmiyah

Al Sahil - Al Salmiyah

Al Sahil are playing Al Salmiyah at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

Kazma - Al Shabab

Kazma - Al Shabab

Kazma are playing Al Shabab at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

Khaitan - Al Nasar

Khaitan - Al Nasar

Khaitan are playing Al Nasar at the Premier League, Championship round of Kuwait on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

JS Kabylie - MC Oran

JS Kabylie - MC Oran

JS Kabylie are playing MC Oran at the Ligue 1 of Algeria on May 11. The match will kick off 21:30 UTC.

Les Elephants - Dynamik

Les Elephants - Dynamik

Les Elephants are playing Dynamik at the Primus League of Burundi on May 11. The match will kick off 11:30 UTC.

Royal de Muramvya - Bumamuru

Royal de Muramvya - Bumamuru

Royal de Muramvya are playing Bumamuru at the Primus League of Burundi on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Rukinzo - Inter Star

Rukinzo - Inter Star

Rukinzo are playing Inter Star at the Primus League of Burundi on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

JSK - FC Simba

JSK - FC Simba

JSK are playing FC Simba at the Super Ligue of Dr Congo on May 11. The match will kick off 12:30 UTC.

Wolkite Ketema - Dire Dawa Kenema

Wolkite Ketema - Dire Dawa Kenema

Wolkite Ketema are playing Dire Dawa Kenema at the Premier League of Ethiopia on May 12. The match will kick off 07:00 UTC.

DHJ El Jadida - OCS Safi

DHJ El Jadida - OCS Safi

DHJ El Jadida are playing OCS Safi at the Botola Pro of Morocco on May 11. The match will kick off 22:00 UTC.

Ittihad Tanger - HUSA Agadir

Ittihad Tanger - HUSA Agadir

Ittihad Tanger are playing HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on May 11. The match will kick off 22:00 UTC.

MCO Oujda - Rapide Oued Zem

MCO Oujda - Rapide Oued Zem

MCO Oujda are playing Rapide Oued Zem at the Botola Pro of Morocco on May 11. The match will kick off 22:00 UTC.

APR - Bugesera

APR - Bugesera

APR are playing Bugesera at the National League of Rwanda on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Kiyovu Sports - Gasogi United

Kiyovu Sports - Gasogi United

Kiyovu Sports are playing Gasogi United at the National League of Rwanda on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Muhanga - Gorilla

Muhanga - Gorilla

Muhanga are playing Gorilla at the National League of Rwanda on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Rayon Sports - Rutsiro

Rayon Sports - Rutsiro

Rayon Sports are playing Rutsiro at the National League of Rwanda on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Mwadui - Kagera Sugar

Mwadui - Kagera Sugar

Mwadui are playing Kagera Sugar at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on May 11. The match will kick off 11:00 UTC.

Simba - Coastal Union

Simba - Coastal Union

Simba are playing Coastal Union at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on May 11. The match will kick off 16:00 UTC.

Bright Stars - Mbarara City

Bright Stars - Mbarara City

Bright Stars are playing Mbarara City at the Premier League of Uganda on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Busonga United - Wakiso Giants

Busonga United - Wakiso Giants

Busonga United are playing Wakiso Giants at the Premier League of Uganda on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Onduparaka - SC Villa

Onduparaka - SC Villa

Onduparaka are playing SC Villa at the Premier League of Uganda on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

UPDF - Myda

UPDF - Myda

UPDF are playing Myda at the Premier League of Uganda on May 11. The match will kick off 13:00 UTC.

Costa del Este - Atletico Veraguense

Costa del Este - Atletico Veraguense

Costa del Este are playing Atletico Veraguense at the LPF - Apertura - Play Offs of Panama on May 12. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo Riestra - Almirante Brown

Deportivo Riestra - Almirante Brown

Deportivo Riestra are playing Almirante Brown at the Primera Nacional of Argentina on May 11. The match will kick off 18:10 UTC.

Corinthians - Inter de Limeira

Corinthians - Inter de Limeira

Corinthians are playing Inter de Limeira at the Paulista A1, Final Stages of Brasil on May 11. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico Cearense - Pacajus

Atletico Cearense - Pacajus

Atletico Cearense are playing Pacajus at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

Ferroviario - Caucaia

Ferroviario - Caucaia

Ferroviario are playing Caucaia at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 11. The match will kick off 18:30 UTC.

Icasa - Ceara

Icasa - Ceara

Icasa are playing Ceara at the Cearense 1, Second Round of Brasil on May 11. The match will kick off 23:00 UTC.

CSA - CSE

CSA - CSE

CSA are playing CSE at the Alagoano, Final rounds of Brasil on May 11. The match will kick off 23:00 UTC.

Eastern Suburbs - Redlands United

Eastern Suburbs - Redlands United

Eastern Suburbs are playing Redlands United at the NPL Queensland of Australia on May 11. The match will kick off 09:30 UTC.