Spain Tercera Division, Group 8 Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Tomorrow
Cultural Leonesa-2Numancia-214:30

Cultural Leonesa-2 - Numancia-2

Cultural Leonesa-2 are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Sunday
Gimnastica SegovianaLa Granja17:00

Gimnastica Segoviana - La Granja

Gimnastica Segoviana are playing La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

BembibreCultural Leonesa-217:00

Bembibre - Cultural Leonesa-2

Bembibre are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

BriviescaCultural Cebrerena17:00

Briviesca - Cultural Cebrerena

Briviesca are playing Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Atletico TordesillasAtletico Astorga17:00

Atletico Tordesillas - Atletico Astorga

Atletico Tordesillas are playing Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

BupolsaReal Avila17:00

Bupolsa - Real Avila

Bupolsa are playing Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Numancia-2UD Santa Marta17:00

Numancia-2 - UD Santa Marta

Numancia-2 are playing UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

La BanezaArandina17:00

La Baneza - Arandina

La Baneza are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

La Virgen del CaminoAlmazan17:00

La Virgen del Camino - Almazan

La Virgen del Camino are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

ZamoraBurgos Promesas17:00

Zamora - Burgos Promesas

Zamora are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Cristo AtleticoSporting Uxama17:00

Cristo Atletico - Sporting Uxama

Cristo Atletico are playing Sporting Uxama at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
Almazan0 - 0Numancia-2Full TimeFT

Almazan - Numancia-2

Almazan played Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Arandina2 - 2Burgos PromesasFull TimeFT

Arandina - Burgos Promesas

Arandina played Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Real Avila0 - 0Gimnastica SegovianaFull TimeFT

Real Avila - Gimnastica Segoviana

Real Avila played Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sporting Uxama1 - 0BembibreFull TimeFT

Sporting Uxama - Bembibre

Sporting Uxama played Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match kicked off 15:45 UTC. Sporting Uxama won 1-0.

La Baneza0 - 0BriviescaFull TimeFT

La Baneza - Briviesca

La Baneza played Briviesca at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cultural Cebrerena0 - 1Cristo AtleticoFull TimeFT

Cultural Cebrerena - Cristo Atletico

Cultural Cebrerena played Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match kicked off 15:30 UTC. Cristo Atletico won 0-1.

past Saturday
Atletico Astorga2 - 0La Virgen del CaminoFull TimeFT

Atletico Astorga - La Virgen del Camino

Atletico Astorga played La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 16. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Astorga won 2-0.

UD Santa Marta0 - 2ZamoraFull TimeFT

UD Santa Marta - Zamora

UD Santa Marta played Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC. Zamora won 0-2.

La Granja1 - 2Atletico TordesillasFull TimeFT

La Granja - Atletico Tordesillas

La Granja played Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC. Atletico Tordesillas won 1-2.

Cultural Leonesa-20 - 0BupolsaFull TimeFT

Cultural Leonesa-2 - Bupolsa

Cultural Leonesa-2 played Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 16. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 10th
Zamora4 - 0AlmazanFull TimeFT

Zamora - Almazan

Zamora played Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 10. The match kicked off 16:30 UTC. Zamora won 4-0.

Cristo Atletico2 - 1La BanezaFull TimeFT

Cristo Atletico - La Baneza

Cristo Atletico played La Baneza at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 10. The match kicked off 16:00 UTC. Cristo Atletico won 2-1.

Gimnastica Segoviana1 - 1Cultural Leonesa-2Full TimeFT

Gimnastica Segoviana - Cultural Leonesa-2

Gimnastica Segoviana played Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 10. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Atletico Tordesillas0 - 0Real AvilaFull TimeFT

Atletico Tordesillas - Real Avila

Atletico Tordesillas played Real Avila at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 10. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bembibre1 - 1Cultural CebrerenaFull TimeFT

Bembibre - Cultural Cebrerena

Bembibre played Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 10. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bupolsa1 - 1Sporting UxamaFull TimeFT

Bupolsa - Sporting Uxama

Bupolsa played Sporting Uxama at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 10. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Briviesca0 - 0ArandinaFull TimeFT

Briviesca - Arandina

Briviesca played Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 10. The match kicked off 15:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 9th
Burgos Promesas1 - 0UD Santa MartaFull TimeFT

Burgos Promesas - UD Santa Marta

Burgos Promesas played UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 9. The match kicked off 15:30 UTC. Burgos Promesas won 1-0.

Numancia-24 - 1Atletico AstorgaFull TimeFT

Numancia-2 - Atletico Astorga

Numancia-2 played Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. Numancia-2 won 4-1.

La Virgen del Camino2 - 0La GranjaFull TimeFT

La Virgen del Camino - La Granja

La Virgen del Camino played La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC. La Virgen del Camino won 2-0.

February 3rd
Real Avila2 - 1La Virgen del CaminoFull TimeFT

Real Avila - La Virgen del Camino

Real Avila played La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 3. The match kicked off 16:00 UTC. Real Avila won 2-1.

Arandina3 - 0UD Santa MartaFull TimeFT

Arandina - UD Santa Marta

Arandina played UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 3. The match kicked off 16:00 UTC. Arandina won 3-0.

Atletico Astorga2 - 1ZamoraFull TimeFT

Atletico Astorga - Zamora

Atletico Astorga played Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 3. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Astorga won 2-1.

Almazan1 - 1Burgos PromesasFull TimeFT

Almazan - Burgos Promesas

Almazan played Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 3. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Baneza0 - 1BembibreFull TimeFT

La Baneza - Bembibre

La Baneza played Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 3. The match kicked off 15:30 UTC. Bembibre won 0-1.

Cultural Cebrerena1 - 1BupolsaFull TimeFT

Cultural Cebrerena - Bupolsa

Cultural Cebrerena played Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 3. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

February 2nd
La GranjaNumancia-2CanceledCanc

La Granja - Numancia-2

La Granja are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 2.

Sporting Uxama1 - 2Gimnastica SegovianaFull TimeFT

Sporting Uxama - Gimnastica Segoviana

Sporting Uxama played Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC. Gimnastica Segoviana won 1-2.

Cultural Leonesa-22 - 1Atletico TordesillasFull TimeFT

Cultural Leonesa-2 - Atletico Tordesillas

Cultural Leonesa-2 played Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 2. The match kicked off 15:00 UTC. Cultural Leonesa-2 won 2-1.

BriviescaCristo AtleticoPostponedPst

Briviesca - Cristo Atletico

Briviesca are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 2.

Ever wondered how you can stream the matches of the Tercera Division, Group 8 of Spain for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Spain's Tercera Division, Group 8 in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Spain Tercera Division, Group 8's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Tercera Division, Group 8's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Spain's Tercera Division, Group 8 matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Spain Tercera Division, Group 8's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Tercera Division, Group 8 of Spain. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Spain Tercera Division, Group 8's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Tercera Division, Group 8 of Spain.

You can check Spain Tercera Division, Group 8's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Tercera Division, Group 8 you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Spain Tercera Division, Group 8's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Zamora are the leaders in the table with 59 points after 25 matches: they have won 18 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 5 and having 2 defeats this season scoring 61 goals - 2.44 per match, conceding 11 - 0.44 per match. Arandina are 2nd with 58 points in 25 matches: they have won 17 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 7 and having 1 defeat this season scoring 50 goals - 2.00 per match, conceding 9 - 0.36 per match. Gimnastica Segoviana are 3rd with 55 points in 25 matches: they have won 16 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 7 and having 2 defeats this season scoring 48 goals - 1.92 per match, conceding 14 - 0.56 per match. Numancia-2 are 4th with 48 points in 23 matches: they have won 14 of their 23 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 6 and having 3 defeats this season scoring 37 goals - 1.61 per match, conceding 13 - 0.57 per match. Atletico Astorga are 5th with 45 points in 25 matches: they have won 14 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 3 and having 8 defeats this season scoring 49 goals - 1.96 per match, conceding 26 - 1.04 per match. Real Avila are 6th with 43 points in 25 matches: they have won 12 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 7 and having 6 defeats this season scoring 35 goals - 1.40 per match, conceding 24 - 0.96 per match. Cristo Atletico are 7th with 41 points in 24 matches: they have won 13 of their 24 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 2 and having 9 defeats this season scoring 43 goals - 1.79 per match, conceding 33 - 1.38 per match. Atletico Tordesillas are 8th with 41 points in 25 matches: they have won 12 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 5 and having 8 defeats this season scoring 32 goals - 1.28 per match, conceding 27 - 1.08 per match. Cultural Leonesa-2 are 9th with 37 points in 24 matches: they have won 11 of their 24 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 4 and having 9 defeats this season scoring 29 goals - 1.21 per match, conceding 30 - 1.25 per match. La Virgen del Camino are 10th with 35 points in 25 matches: they have won 10 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 5 and having 10 defeats this season scoring 25 goals - 1.00 per match, conceding 30 - 1.20 per match. Burgos Promesas are 11th with 33 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 9 and having 8 defeats this season scoring 21 goals - 0.84 per match, conceding 27 - 1.08 per match. Almazan are 12th with 30 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 6 and having 11 defeats this season scoring 30 goals - 1.20 per match, conceding 38 - 1.52 per match. Bembibre are 13th with 27 points in 25 matches: they have won 5 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 12 and having 8 defeats this season scoring 21 goals - 0.84 per match, conceding 24 - 0.96 per match. La Baneza are 14th with 26 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 8 and having 11 defeats this season scoring 27 goals - 1.08 per match, conceding 35 - 1.40 per match. UD Santa Marta are 15th with 25 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 7 and having 12 defeats this season scoring 22 goals - 0.88 per match, conceding 37 - 1.48 per match. Bupolsa are 16th with 18 points in 25 matches: they have won 3 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 9 and having 13 defeats this season scoring 22 goals - 0.88 per match, conceding 43 - 1.72 per match. La Granja are 17th with 16 points in 24 matches: they have won 3 of their 24 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 7 and having 14 defeats this season scoring 22 goals - 0.92 per match, conceding 53 - 2.21 per match. Cultural Cebrerena are 18th with 14 points in 25 matches: they have won 2 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 8 and having 15 defeats this season scoring 17 goals - 0.68 per match, conceding 45 - 1.80 per match. Sporting Uxama are 19th with 13 points in 25 matches: they have won 3 of their 25 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 4 and having 18 defeats this season scoring 15 goals - 0.60 per match, conceding 52 - 2.08 per match. Briviesca are 20th with 12 points in 24 matches: they have won 1 of their 24 matches in Tercera Division, Group 8, drawing 9 and having 14 defeats this season scoring 17 goals - 0.71 per match, conceding 52 - 2.17 per match.

Matchday Live
LiverpoolBayern Munich20:00

Liverpool - Bayern Munich

Liverpool are playing Bayern Munich at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

LyonBarcelona20:00

Lyon - Barcelona

Lyon are playing Barcelona at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Slavia Sofia3 - 2Cherno MoreFull TimeFT

Slavia Sofia - Cherno More

Slavia Sofia played Cherno More at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Slavia Sofia won 3-2.

Ludogorets1 - 1BotevFull TimeFT

Ludogorets - Botev

Ludogorets played Botev at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CSKA Sofia2 - 0Botev Vratsa63'

CSKA Sofia - Botev Vratsa

CSKA Sofia are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 15:30 UTC. It's the second half and CSKA Sofia is winning 2-0.

QPRWest Bromwich Albion19:45

QPR - West Bromwich Albion

QPR are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Inverness C.TRoss County19:45

Inverness C.T - Ross County

Inverness C.T are playing Ross County at the FA Cup of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Mamelodi SundownsPolokwane City17:30

Mamelodi Sundowns - Polokwane City

Mamelodi Sundowns are playing Polokwane City at the Premier League of South Africa on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Boca JuniorsTucuman23:00

Boca Juniors - Tucuman

Boca Juniors are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo CaliUnion Magdalena00:30

Deportivo Cali - Union Magdalena

Deportivo Cali are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseUnion La Calera00:30

Chapecoense - Union La Calera

Chapecoense are playing Union La Calera at the Copa Sudamericana of Conmebol on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarCaracas00:30

Melgar - Caracas

Melgar are playing Caracas at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

Dinamo2 - 0IrtishFull TimeFT

Dinamo - Irtish

Dinamo played Irtish at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 08:00 UTC. Dinamo won 2-0.

Trakai2 - 1NevezisFull TimeFT

Trakai - Nevezis

Trakai played Nevezis at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 11:00 UTC. Trakai won 2-1.

KuPS1 - 0Nest-SotraFull TimeFT

KuPS - Nest-Sotra

KuPS played Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. KuPS won 1-0.

SKA Khabarovsk1 - 2ThistedFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Thisted

SKA Khabarovsk played Thisted at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. Thisted won 1-2.

Olimpija3 - 2Borac BLFull TimeFT

Olimpija - Borac BL

Olimpija played Borac BL at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Olimpija won 3-2.

Zorya2 - 1Dinamo Tb.Full TimeFT

Zorya - Dinamo Tb.

Zorya played Dinamo Tb. at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Zorya won 2-1.

Bytovia Bytow1 - 3KarpatyFull TimeFT

Bytovia Bytow - Karpaty

Bytovia Bytow played Karpaty at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. Karpaty won 1-3.

Dinamo2 - 1OrdabasyFull TimeFT

Dinamo - Ordabasy

Dinamo played Ordabasy at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dinamo won 2-1.

Orenburg1 - 1SpartakFull TimeFT

Orenburg - Spartak

Orenburg played Spartak at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit-21 - 2OkzhepesFull TimeFT

Zenit-2 - Okzhepes

Zenit-2 played Okzhepes at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. Okzhepes won 1-2.

Rubin0 - 1TobolFull TimeFT

Rubin - Tobol

Rubin played Tobol at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. Tobol won 0-1.

Ufa0 - 1Lokomotiv TbilisiFull TimeFT

Ufa - Lokomotiv Tbilisi

Ufa played Lokomotiv Tbilisi at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 0-1.

Valerenga3 - 0Nomme KaljuFull TimeFT

Valerenga - Nomme Kalju

Valerenga played Nomme Kalju at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. Valerenga won 3-0.

Mattersburg-20 - 3Inter BratislavaHalf TimeHT

Mattersburg-2 - Inter Bratislava

Mattersburg-2 are playing Inter Bratislava at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 16:00 UTC. It's half time and Inter Bratislava is winning 0-3.

FC CartagenaCSKA17:00

FC Cartagena - CSKA

FC Cartagena are playing CSKA at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

OsterKarlskrona17:00

Oster - Karlskrona

Oster are playing Karlskrona at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DegerforLinkoping City18:00

Degerfor - Linkoping City

Degerfor are playing Linkoping City at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

IsmaningBuchbach18:00

Ismaning - Buchbach

Ismaning are playing Buchbach at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent WStandard W19:30

Gent W - Standard W

Gent W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

BorehamWrexham19:45

Boreham - Wrexham

Boreham are playing Wrexham at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ebbsfleet UtdHartlepool19:45

Ebbsfleet Utd - Hartlepool

Ebbsfleet Utd are playing Hartlepool at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

FyldeHavant and Waterlooville19:45

Fylde - Havant and Waterlooville

Fylde are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Maidstone UtdHalifax19:45

Maidstone Utd - Halifax

Maidstone Utd are playing Halifax at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sutton UtdBarnet19:45

Sutton Utd - Barnet

Sutton Utd are playing Barnet at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Accrington StanleyOxford United19:45

Accrington Stanley - Oxford United

Accrington Stanley are playing Oxford United at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

BarnsleyBurton Albion19:45

Barnsley - Burton Albion

Barnsley are playing Burton Albion at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

PortsmouthBristol Rovers19:45

Portsmouth - Bristol Rovers

Portsmouth are playing Bristol Rovers at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

RochdaleWimbledon19:45

Rochdale - Wimbledon

Rochdale are playing Wimbledon at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

SunderlandGillingham19:45

Sunderland - Gillingham

Sunderland are playing Gillingham at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Cheltenham TownCambridge United19:45

Cheltenham Town - Cambridge United

Cheltenham Town are playing Cambridge United at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Notts CountyNewport19:45

Notts County - Newport

Notts County are playing Newport at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Oldham AthleticMorecambe19:45

Oldham Athletic - Morecambe

Oldham Athletic are playing Morecambe at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Port ValeTranmere Rovers19:45

Port Vale - Tranmere Rovers

Port Vale are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WokingHemel19:45

Woking - Hemel

Woking are playing Hemel at the National League South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AltrinchamSpennymoor Town19:45

Altrincham - Spennymoor Town

Altrincham are playing Spennymoor Town at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ashton UnitedTelford United19:45

Ashton United - Telford United

Ashton United are playing Telford United at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

StockportSouthport19:45

Stockport - Southport

Stockport are playing Southport at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Hartley WintneyWalton Casuals19:30

Hartley Wintney - Walton Casuals

Hartley Wintney are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Chesham UnitedBasingstoke Town19:45

Chesham United - Basingstoke Town

Chesham United are playing Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Kings LangleySalisbury19:45

Kings Langley - Salisbury

Kings Langley are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Staines TownTiverton Town19:45

Staines Town - Tiverton Town

Staines Town are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WhitehawkBurgess Hill Town19:45

Whitehawk - Burgess Hill Town

Whitehawk are playing Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Wingate and FinchleyBishops Stortford19:45

Wingate and Finchley - Bishops Stortford

Wingate and Finchley are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WorkingtonWitton Albion19:45

Workington - Witton Albion

Workington are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield Utd U-23Sheffield Wed U-2319:00

Sheffield Utd U-23 - Sheffield Wed U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Rushden-DiamondsStratford Town19:45

Rushden-Diamonds - Stratford Town

Rushden-Diamonds are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AjkaDebrecen17:30

Ajka - Debrecen

Ajka are playing Debrecen at the National cup of Hungary on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

RiminiTernanaPostponedPst

Rimini - Ternana

Rimini are playing Ternana at the Serie C, Group B of Italy on February 19.

Buducnost5 - 0MornarFull TimeFT

Buducnost - Mornar

Buducnost played Mornar at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Buducnost won 5-0.

Iskra2 - 3OFK TitogradFull TimeFT

Iskra - OFK Titograd

Iskra played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. OFK Titograd won 2-3.

Lovcen Cetinje1 - 3Sutjeska NiksicFull TimeFT

Lovcen Cetinje - Sutjeska Niksic

Lovcen Cetinje played Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sutjeska Niksic won 1-3.

OFK Petrovac3 - 3Grbalj RadanoviciFull TimeFT

OFK Petrovac - Grbalj Radanovici

OFK Petrovac played Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Rudar Pljevlja1 - 1ZetaFull TimeFT

Rudar Pljevlja - Zeta

Rudar Pljevlja played Zeta at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Heracles Almelo-21 - 1Twente-2Full TimeFT

Heracles Almelo-2 - Twente-2

Heracles Almelo-2 played Twente-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CowdenbeathAlbion Rovers19:45

Cowdenbeath - Albion Rovers

Cowdenbeath are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Dundee United U-205 - 0Hamilton U-20Full TimeFT

Dundee United U-20 - Hamilton U-20

Dundee United U-20 played Hamilton U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 13:30 UTC. Dundee United U-20 won 5-0.

Greenock Morton U-200 - 0St. Johnstone U-20Full TimeFT

Greenock Morton U-20 - St. Johnstone U-20

Greenock Morton U-20 played St. Johnstone U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dinamo Zagreb U-191 - 1Lokomotiv U-195-4 On PenaltiesPen 5-4

Dinamo Zagreb U-19 - Lokomotiv U-19

Dinamo Zagreb U-19 played Lokomotiv U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Zagreb U-19 won on penalties as the score was 1-1.

Hertha U-192 - 1PSG U-1990 +3'

Hertha U-19 - PSG U-19

Hertha U-19 are playing PSG U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Hertha U-19 is winning 2-1.

Chelsea U-19Monaco U-1917:00

Chelsea U-19 - Monaco U-19

Chelsea U-19 are playing Monaco U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PAOK U-19Tottenham U-1917:00

PAOK U-19 - Tottenham U-19

PAOK U-19 are playing Tottenham U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Shandong Luneng4 - 1TT Ha NoiFull TimeFT

Shandong Luneng - TT Ha Noi

Shandong Luneng played TT Ha Noi at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 07:30 UTC. Shandong Luneng won 4-1.

Kashima Antlers4 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Kashima Antlers - Newcastle Jets

Kashima Antlers played Newcastle Jets at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC. Kashima Antlers won 4-1.

Sanfrecce Hiroshima0 - 0Chiangrai UnitedAfter Extra TimeAET

Sanfrecce Hiroshima - Chiangrai United

Sanfrecce Hiroshima played Chiangrai United at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ulsan5 - 1PerakFull TimeFT

Ulsan - Perak

Ulsan played Perak at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Ulsan won 5-1.

Al Gharrafa Club Doha2 - 3Zob Ahan90 +4'

Al Gharrafa Club Doha - Zob Ahan

Al Gharrafa Club Doha are playing Zob Ahan at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Zob Ahan is winning 2-3.

Al Nasr1 - 2Pakhtakor90 +4'

Al Nasr - Pakhtakor

Al Nasr are playing Pakhtakor at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Pakhtakor is winning 1-2.

Al NasrOlmaliq FKPostponedPst

Al Nasr - Olmaliq FK

Al Nasr are playing Olmaliq FK at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19.

Al Rayyan SC3 - 1Saipa90 +2'

Al Rayyan SC - Saipa

Al Rayyan SC are playing Saipa at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the second half and Al Rayyan SC is winning 3-1.

Aluminium Arak1 - 0Navad UrmiaFull TimeFT

Aluminium Arak - Navad Urmia

Aluminium Arak played Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Aluminium Arak won 1-0.

Baderan Tehran2 - 1Khooneh be KhoonehFull TimeFT

Baderan Tehran - Khooneh be Khooneh

Baderan Tehran played Khooneh be Khooneh at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Baderan Tehran won 2-1.

Gol Gohar0 - 0MalavanFull TimeFT

Gol Gohar - Malavan

Gol Gohar played Malavan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mes Kerman5 - 0QashqaiFull TimeFT

Mes Kerman - Qashqai

Mes Kerman played Qashqai at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Mes Kerman won 5-0.

Oxin Alborz1 - 2Shahin BushehrFull TimeFT

Oxin Alborz - Shahin Bushehr

Oxin Alborz played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Shahin Bushehr won 1-2.

Sorkhpooshan Pakdasht2 - 2Mes RafsanjanFull TimeFT

Sorkhpooshan Pakdasht - Mes Rafsanjan

Sorkhpooshan Pakdasht played Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shahrdari Mahshahr0 - 1Arvand KhorramshahrFull TimeFT

Shahrdari Mahshahr - Arvand Khorramshahr

Shahrdari Mahshahr played Arvand Khorramshahr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 11:15 UTC. Arvand Khorramshahr won 0-1.

Al Mojzel2 - 1Al Taee HailFull TimeFT

Al Mojzel - Al Taee Hail

Al Mojzel played Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. Al Mojzel won 2-1.

Al-Washm1 - 3Al-KawkabFull TimeFT

Al-Washm - Al-Kawkab

Al-Washm played Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. Al-Kawkab won 1-3.

Al Orubah0 - 1HajerFull TimeFT

Al Orubah - Hajer

Al Orubah played Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 13:10 UTC. Hajer won 0-1.

Al Jeel1 - 1Al Ain FC73'

Al Jeel - Al Ain FC

Al Jeel are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Al Nahdha1 - 0Najran SC77'

Al Nahdha - Najran SC

Al Nahdha are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 15:15 UTC. It's the second half and Al Nahdha is winning 1-0.

El Gounah2 - 1PyramidsFull TimeFT

El Gounah - Pyramids

El Gounah played Pyramids at the Premier League of Egypt on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. El Gounah won 2-1.

QuilmesChacarita Juniors00:05

Quilmes - Chacarita Juniors

Quilmes are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on February 20. The match will kick off 00:05 UTC.

Talleres RemediosUrquiza21:00

Talleres Remedios - Urquiza

Talleres Remedios are playing Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 19. The match will kick off 21:00 UTC.

LondrinaParana22:15

Londrina - Parana

Londrina are playing Parana at the National Cup of Brasil on February 19. The match will kick off 22:15 UTC.

Vitoria ES0 - 0TupyFull TimeFT

Vitoria ES - Tupy

Vitoria ES played Tupy at the Capiaxaba of Brasil on February 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.