Spain Tercera Division, Group 4 Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Saturday
OrdiziaAmurrio15:00

Ordizia - Amurrio

Ordizia are playing Amurrio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 15:00 UTC.

Pasaia KEBasconia16:00

Pasaia KE - Basconia

Pasaia KE are playing Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 23. The match will kick off 16:00 UTC.

Sunday
San IgnacioSanturtzi11:00

San Ignacio - Santurtzi

San Ignacio are playing Santurtzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 24. The match will kick off 11:00 UTC.

BeasainAlaves-217:00

Beasain - Alaves-2

Beasain are playing Alaves-2 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Lagun OnakReal Sociedad-317:00

Lagun Onak - Real Sociedad-3

Lagun Onak are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

DeustoBalmaseda17:00

Deusto - Balmaseda

Deusto are playing Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

SomorrostroZamudio17:00

Somorrostro - Zamudio

Somorrostro are playing Zamudio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

SestaoSD San Pedro17:00

Sestao - SD San Pedro

Sestao are playing SD San Pedro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

PortugaleteSodupe17:00

Portugalete - Sodupe

Portugalete are playing Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

SantutxuClub Bermeo17:00

Santutxu - Club Bermeo

Santutxu are playing Club Bermeo at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
Sodupe0 - 0SestaoFull TimeFT

Sodupe - Sestao

Sodupe played Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 16:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Club Bermeo0 - 3PortugaleteFull TimeFT

Club Bermeo - Portugalete

Club Bermeo played Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 16:00 UTC. Portugalete won 0-3.

San Ignacio6 - 0Pasaia KEFull TimeFT

San Ignacio - Pasaia KE

San Ignacio played Pasaia KE at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. San Ignacio won 6-0.

Santurtzi2 - 1Alaves-2Full TimeFT

Santurtzi - Alaves-2

Santurtzi played Alaves-2 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 10:15 UTC. Santurtzi won 2-1.

past Saturday
SD San Pedro4 - 2SomorrostroFull TimeFT

SD San Pedro - Somorrostro

SD San Pedro played Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match kicked off 17:00 UTC. SD San Pedro won 4-2.

Basconia4 - 2OrdiziaFull TimeFT

Basconia - Ordizia

Basconia played Ordizia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match kicked off 17:00 UTC. Basconia won 4-2.

Balmaseda2 - 1Lagun OnakFull TimeFT

Balmaseda - Lagun Onak

Balmaseda played Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match kicked off 16:00 UTC. Balmaseda won 2-1.

Zamudio1 - 0DeustoFull TimeFT

Zamudio - Deusto

Zamudio played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match kicked off 16:00 UTC. Zamudio won 1-0.

Amurrio0 - 0SantutxuFull TimeFT

Amurrio - Santutxu

Amurrio played Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Real Sociedad-30 - 0BeasainFull TimeFT

Real Sociedad-3 - Beasain

Real Sociedad-3 played Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 16. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

February 10th
Sestao2 - 0Club BermeoFull TimeFT

Sestao - Club Bermeo

Sestao played Club Bermeo at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 10. The match kicked off 16:00 UTC. Sestao won 2-0.

Alaves-25 - 3Real Sociedad-3Full TimeFT

Alaves-2 - Real Sociedad-3

Alaves-2 played Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 10. The match kicked off 10:30 UTC. Alaves-2 won 5-3.

Portugalete1 - 0AmurrioFull TimeFT

Portugalete - Amurrio

Portugalete played Amurrio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 10. The match kicked off 10:30 UTC. Portugalete won 1-0.

Santutxu0 - 1BasconiaFull TimeFT

Santutxu - Basconia

Santutxu played Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 10. The match kicked off 10:00 UTC. Basconia won 0-1.

February 9th
Somorrostro1 - 1SodupeFull TimeFT

Somorrostro - Sodupe

Somorrostro played Sodupe at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 9. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Deusto1 - 1SD San PedroFull TimeFT

Deusto - SD San Pedro

Deusto played SD San Pedro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 9. The match kicked off 16:45 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beasain3 - 0BalmasedaFull TimeFT

Beasain - Balmaseda

Beasain played Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 9. The match kicked off 16:00 UTC. Beasain won 3-0.

Lagun Onak2 - 0ZamudioFull TimeFT

Lagun Onak - Zamudio

Lagun Onak played Zamudio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 9. The match kicked off 16:00 UTC. Lagun Onak won 2-0.

Pasaia KE0 - 0SanturtziFull TimeFT

Pasaia KE - Santurtzi

Pasaia KE played Santurtzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 9. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ordizia1 - 1San IgnacioFull TimeFT

Ordizia - San Ignacio

Ordizia played San Ignacio at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 9. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

February 3rd
Sodupe3 - 0DeustoFull TimeFT

Sodupe - Deusto

Sodupe played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 3. The match kicked off 16:00 UTC. Sodupe won 3-0.

Amurrio0 - 3SestaoFull TimeFT

Amurrio - Sestao

Amurrio played Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 3. The match kicked off 16:00 UTC. Sestao won 0-3.

Basconia2 - 2PortugaleteFull TimeFT

Basconia - Portugalete

Basconia played Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 3. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Santurtzi2 - 2Real Sociedad-3Full TimeFT

Santurtzi - Real Sociedad-3

Santurtzi played Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 3. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

February 2nd
Balmaseda2 - 1Alaves-2Full TimeFT

Balmaseda - Alaves-2

Balmaseda played Alaves-2 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 2. The match kicked off 17:00 UTC. Balmaseda won 2-1.

SD San Pedro0 - 0Lagun OnakFull TimeFT

SD San Pedro - Lagun Onak

SD San Pedro played Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 2. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Club Bermeo0 - 0SomorrostroFull TimeFT

Club Bermeo - Somorrostro

Club Bermeo played Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 2. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zamudio0 - 0BeasainFull TimeFT

Zamudio - Beasain

Zamudio played Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 2. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

San Ignacio3 - 1SantutxuFull TimeFT

San Ignacio - Santutxu

San Ignacio played Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 2. The match kicked off 15:00 UTC. San Ignacio won 3-1.

Pasaia KE3 - 1OrdiziaFull TimeFT

Pasaia KE - Ordizia

Pasaia KE played Ordizia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 2. The match kicked off 10:45 UTC. Pasaia KE won 3-1.

Ever wondered how you can stream the matches of the Tercera Division, Group 4 of Spain for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Spain's Tercera Division, Group 4 in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Spain Tercera Division, Group 4's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Tercera Division, Group 4's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Spain's Tercera Division, Group 4 matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Spain Tercera Division, Group 4's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Tercera Division, Group 4 of Spain. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Spain Tercera Division, Group 4's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Tercera Division, Group 4 of Spain.

You can check Spain Tercera Division, Group 4's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Tercera Division, Group 4 you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Spain Tercera Division, Group 4's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Portugalete are the leaders in the table with 63 points after 25 matches: they have won 20 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 3 and having 2 defeats this season scoring 51 goals - 2.04 per match, conceding 11 - 0.44 per match. Sestao are 2nd with 51 points in 25 matches: they have won 15 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 6 and having 4 defeats this season scoring 47 goals - 1.88 per match, conceding 24 - 0.96 per match. Balmaseda are 3rd with 44 points in 25 matches: they have won 12 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 8 and having 5 defeats this season scoring 36 goals - 1.44 per match, conceding 22 - 0.88 per match. Alaves-2 are 4th with 43 points in 25 matches: they have won 12 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 7 and having 6 defeats this season scoring 45 goals - 1.80 per match, conceding 29 - 1.16 per match. Basconia are 5th with 41 points in 25 matches: they have won 11 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 8 and having 6 defeats this season scoring 40 goals - 1.60 per match, conceding 29 - 1.16 per match. Somorrostro are 6th with 41 points in 25 matches: they have won 11 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 8 and having 6 defeats this season scoring 36 goals - 1.44 per match, conceding 28 - 1.12 per match. Real Sociedad-3 are 7th with 39 points in 25 matches: they have won 10 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 9 and having 6 defeats this season scoring 40 goals - 1.60 per match, conceding 27 - 1.08 per match. San Ignacio are 8th with 37 points in 25 matches: they have won 9 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 10 and having 6 defeats this season scoring 42 goals - 1.68 per match, conceding 26 - 1.04 per match. Beasain are 9th with 34 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 13 and having 5 defeats this season scoring 31 goals - 1.24 per match, conceding 23 - 0.92 per match. Lagun Onak are 10th with 34 points in 25 matches: they have won 9 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 7 and having 9 defeats this season scoring 32 goals - 1.28 per match, conceding 27 - 1.08 per match. Santurtzi are 11th with 33 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 9 and having 8 defeats this season scoring 23 goals - 0.92 per match, conceding 25 - 1.00 per match. Pasaia KE are 12th with 32 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 8 and having 9 defeats this season scoring 20 goals - 0.80 per match, conceding 30 - 1.20 per match. Santutxu are 13th with 30 points in 25 matches: they have won 8 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 6 and having 11 defeats this season scoring 19 goals - 0.76 per match, conceding 32 - 1.28 per match. Sodupe are 14th with 26 points in 25 matches: they have won 5 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 11 and having 9 defeats this season scoring 25 goals - 1.00 per match, conceding 31 - 1.24 per match. Zamudio are 15th with 26 points in 25 matches: they have won 7 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 5 and having 13 defeats this season scoring 28 goals - 1.12 per match, conceding 51 - 2.04 per match. Deusto are 16th with 22 points in 25 matches: they have won 4 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 10 and having 11 defeats this season scoring 23 goals - 0.92 per match, conceding 36 - 1.44 per match. Amurrio are 17th with 21 points in 25 matches: they have won 4 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 9 and having 12 defeats this season scoring 19 goals - 0.76 per match, conceding 40 - 1.60 per match. SD San Pedro are 18th with 19 points in 25 matches: they have won 4 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 7 and having 14 defeats this season scoring 26 goals - 1.04 per match, conceding 43 - 1.72 per match. Ordizia are 19th with 17 points in 25 matches: they have won 2 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 11 and having 12 defeats this season scoring 24 goals - 0.96 per match, conceding 45 - 1.80 per match. Club Bermeo are 20th with 15 points in 25 matches: they have won 2 of their 25 matches in Tercera Division, Group 4, drawing 9 and having 14 defeats this season scoring 17 goals - 0.68 per match, conceding 45 - 1.80 per match.

Matchday Live
Atletico MadridJuventus20:00

Atletico Madrid - Juventus

Atletico Madrid are playing Juventus at the 1/8 Final of Champions League on February 20. The match will kick off 20:00 UTC.

SchalkeManchester City20:00

Schalke - Manchester City

Schalke are playing Manchester City at the 1/8 Final of Champions League on February 20. The match will kick off 20:00 UTC.

BordeauxGuingamp18:00

Bordeaux - Guingamp

Bordeaux are playing Guingamp at the Ligue 1 of France on February 20. The match will kick off 18:00 UTC.

PSGMontpellier20:00

PSG - Montpellier

PSG are playing Montpellier at the Ligue 1 of France on February 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Derby CountyMillwall19:45

Derby County - Millwall

Derby County are playing Millwall at the Championship of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

SevillaLazio17:00

Sevilla - Lazio

Sevilla are playing Lazio at the 1/16 Final of Europa League on February 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Dunav Ruse1 - 0VereyaFull TimeFT

Dunav Ruse - Vereya

Dunav Ruse played Vereya at the A PFG of Bulgaria on February 20. The match kicked off 10:15 UTC. Dunav Ruse won 1-0.

Lokomotiv Plovdiv0 - 1Septemvri Sofia35'

Lokomotiv Plovdiv - Septemvri Sofia

Lokomotiv Plovdiv are playing Septemvri Sofia at the A PFG of Bulgaria on February 20. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Septemvri Sofia is winning 0-1.

Vitosha BistritsaLevski15:00

Vitosha Bistritsa - Levski

Vitosha Bistritsa are playing Levski at the A PFG of Bulgaria on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

RangersKilmarnock19:45

Rangers - Kilmarnock

Rangers are playing Kilmarnock at the FA Cup of Scotland on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

SuperSport UnitedOrlando Pirates17:30

SuperSport United - Orlando Pirates

SuperSport United are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on February 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Boca JuniorsTucuman00:00

Boca Juniors - Tucuman

Boca Juniors are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on February 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportes TolimaJunior01:00

Deportes Tolima - Junior

Deportes Tolima are playing Junior at the Apertura of Colombia on February 21. The match will kick off 01:00 UTC.

Defensa y JusticiaBotafogo00:30

Defensa y Justicia - Botafogo

Defensa y Justicia are playing Botafogo at the Copa Sudamericana of Conmebol on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Talleres CordobaPalestino22:15

Talleres Cordoba - Palestino

Talleres Cordoba are playing Palestino at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 20. The match will kick off 22:15 UTC.

Defensor SportingAtletico-MG00:30

Defensor Sporting - Atletico-MG

Defensor Sporting are playing Atletico-MG at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sydney Olympic1 - 2Guangzou R FFull TimeFT

Sydney Olympic - Guangzou R F

Sydney Olympic played Guangzou R F at the Club Friendlies of International on February 20. The match kicked off 08:00 UTC. Guangzou R F won 1-2.

APIA Tigers2 - 0Sydney UnitedFull TimeFT

APIA Tigers - Sydney United

APIA Tigers played Sydney United at the Club Friendlies of International on February 20. The match kicked off 08:30 UTC. APIA Tigers won 2-0.

FC Minsk1 - 0Smolevichi-STIFull TimeFT

FC Minsk - Smolevichi-STI

FC Minsk played Smolevichi-STI at the Club Friendlies of International on February 20. The match kicked off 10:00 UTC. FC Minsk won 1-0.

Khimik Novomoskovsk1 - 3RyazanFull TimeFT

Khimik Novomoskovsk - Ryazan

Khimik Novomoskovsk played Ryazan at the Club Friendlies of International on February 20. The match kicked off 10:00 UTC. Ryazan won 1-3.

Gomel1 - 1KrumkachyFull TimeFT

Gomel - Krumkachy

Gomel played Krumkachy at the Club Friendlies of International on February 20. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jerv0 - 1Start49'

Jerv - Start

Jerv are playing Start at the Club Friendlies of International on February 20. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Start is winning 0-1.

KAMAZ3 - 1Chernomorets34'

KAMAZ - Chernomorets

KAMAZ are playing Chernomorets at the Club Friendlies of International on February 20. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and KAMAZ is winning 3-1.

ArendalSandnes Ulf14:00

Arendal - Sandnes Ulf

Arendal are playing Sandnes Ulf at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

IslochZhetysu14:00

Isloch - Zhetysu

Isloch are playing Zhetysu at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

LKS LodzTorpedo-BelAZ14:00

LKS Lodz - Torpedo-BelAZ

LKS Lodz are playing Torpedo-BelAZ at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

OleksandriaObolon-Brovar14:00

Oleksandria - Obolon-Brovar

Oleksandria are playing Obolon-Brovar at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

OrenburgSpartaks14:00

Orenburg - Spartaks

Orenburg are playing Spartaks at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

SochiSokol14:00

Sochi - Sokol

Sochi are playing Sokol at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

YeniseyDinamo Batumi14:30

Yenisey - Dinamo Batumi

Yenisey are playing Dinamo Batumi at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 14:30 UTC.

OddMjondalen15:00

Odd - Mjondalen

Odd are playing Mjondalen at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

KFUM OsloOppsal16:15

KFUM Oslo - Oppsal

KFUM Oslo are playing Oppsal at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 16:15 UTC.

MarbellaTromso17:00

Marbella - Tromso

Marbella are playing Tromso at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 17:00 UTC.

GorodeyaPetrocub18:00

Gorodeya - Petrocub

Gorodeya are playing Petrocub at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 18:00 UTC.

TijuanaVancouver Whitecaps21:00

Tijuana - Vancouver Whitecaps

Tijuana are playing Vancouver Whitecaps at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 21:00 UTC.

New York CityMinnesota United21:30

New York City - Minnesota United

New York City are playing Minnesota United at the Club Friendlies of International on February 20. The match will kick off 21:30 UTC.

D.C. UnitedPhiladelphia Union00:00

D.C. United - Philadelphia Union

D.C. United are playing Philadelphia Union at the Club Friendlies of International on February 21. The match will kick off 00:00 UTC.

Orlando CityNew England Revolution00:30

Orlando City - New England Revolution

Orlando City are playing New England Revolution at the Club Friendlies of International on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Ethnikos Achnas0 - 0Karmiotissa5'

Ethnikos Achnas - Karmiotissa

Ethnikos Achnas are playing Karmiotissa at the National Cup of Cyprus on February 20. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AELErmis Aradippou14:00

AEL - Ermis Aradippou

AEL are playing Ermis Aradippou at the National Cup of Cyprus on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

PafosE.N.P. Paralimni15:00

Pafos - E.N.P. Paralimni

Pafos are playing E.N.P. Paralimni at the National Cup of Cyprus on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

DoxaAPOEL16:00

Doxa - APOEL

Doxa are playing APOEL at the National Cup of Cyprus on February 20. The match will kick off 16:00 UTC.

DarlingtonBrackley19:45

Darlington - Brackley

Darlington are playing Brackley at the National League North of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Manchester City WEverton W19:00

Manchester City W - Everton W

Manchester City W are playing Everton W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Arsenal WYeovil W19:30

Arsenal W - Yeovil W

Arsenal W are playing Yeovil W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Chelsea WBristol Academy W19:30

Chelsea W - Bristol Academy W

Chelsea W are playing Bristol Academy W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Reading WWest Ham W19:30

Reading W - West Ham W

Reading W are playing West Ham W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Brighton WBirmingham W19:45

Brighton W - Birmingham W

Brighton W are playing Birmingham W at the Super League - Women of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield FC WManchester Utd W19:00

Sheffield FC W - Manchester Utd W

Sheffield FC W are playing Manchester Utd W at the Super League 2 - Women of England on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa WCharlton Athletic W19:30

Aston Villa W - Charlton Athletic W

Aston Villa W are playing Charlton Athletic W at the Super League 2 - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Millwall WLondon Bees W19:30

Millwall W - London Bees W

Millwall W are playing London Bees W at the Super League 2 - Women of England on February 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Tottenham WLeicester City W19:45

Tottenham W - Leicester City W

Tottenham W are playing Leicester City W at the Super League 2 - Women of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

FarnboroughMetropolitan Police19:45

Farnborough - Metropolitan Police

Farnborough are playing Metropolitan Police at the NL Premier, Southern South of England on February 20. The match will kick off 19:45 UTC.

ArrasLille-219:00

Arras - Lille-2

Arras are playing Lille-2 at the National 2, Group D of France on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Paris WLyon W17:30

Paris W - Lyon W

Paris W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on February 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Budaors0 - 0Kaposvari Rakoczi7'

Budaors - Kaposvari Rakoczi

Budaors are playing Kaposvari Rakoczi at the National cup of Hungary on February 20. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Soroksar0 - 0Andrashida5'

Soroksar - Andrashida

Soroksar are playing Andrashida at the National cup of Hungary on February 20. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Taksony0 - 0Vidi6'

Taksony - Vidi

Taksony are playing Vidi at the National cup of Hungary on February 20. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tiszakecske0 - 0Honved6'

Tiszakecske - Honved

Tiszakecske are playing Honved at the National cup of Hungary on February 20. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PuskasPaks14:00

Puskas - Paks

Puskas are playing Paks at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

MezokovesdHaladas16:00

Mezokovesd - Haladas

Mezokovesd are playing Haladas at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 16:00 UTC.

FerencvarosVarda17:00

Ferencvaros - Varda

Ferencvaros are playing Varda at the National cup of Hungary on February 20. The match will kick off 17:00 UTC.

KeflavikFH Hafnarfjordur19:00

Keflavik - FH Hafnarfjordur

Keflavik are playing FH Hafnarfjordur at the League cup of Iceland on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

CuneoLucchese13:30

Cuneo - Lucchese

Cuneo are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

OlbiaRobur SienaPostponedPst

Olbia - Robur Siena

Olbia are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on February 20.

Virtus EntellaPistoiese13:30

Virtus Entella - Pistoiese

Virtus Entella are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

SiracusaViterbese13:30

Siracusa - Viterbese

Siracusa are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Mordovia0 - 0Khimki1-4 On PenaltiesPen 1-4

Mordovia - Khimki

Mordovia played Khimki at the FNL cup of Russia on February 20. The match kicked off 08:00 UTC. Khimki won on penalties as the score was 0-0.

Tyumen2 - 0Spartak-2Full TimeFT

Tyumen - Spartak-2

Tyumen played Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 20. The match kicked off 10:45 UTC. Tyumen won 2-0.

ShinnikTambov13:30

Shinnik - Tambov

Shinnik are playing Tambov at the FNL cup of Russia on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

RotorAvangard16:15

Rotor - Avangard

Rotor are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 20. The match will kick off 16:15 UTC.

ChertanovoLevadia T08:00

Chertanovo - Levadia T

Chertanovo are playing Levadia T at the FNL cup of Russia on February 21. The match will kick off 08:00 UTC.

Cultural Leonesa-2Numancia-214:30

Cultural Leonesa-2 - Numancia-2

Cultural Leonesa-2 are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 20. The match will kick off 14:30 UTC.

WinterthurRapperswil18:30

Winterthur - Rapperswil

Winterthur are playing Rapperswil at the Challenge League of Switzerland on February 20. The match will kick off 18:30 UTC.

Dynamo K U-191 - 0Juventus U-1949'

Dynamo K U-19 - Juventus U-19

Dynamo K U-19 are playing Juventus U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 20. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Dynamo K U-19 is winning 1-0.

Midtjylland U-190 - 1Roma U-195'

Midtjylland U-19 - Roma U-19

Midtjylland U-19 are playing Roma U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 20. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Roma U-19 is winning 0-1.

Montpellier U-19Benfica U-1915:00

Montpellier U-19 - Benfica U-19

Montpellier U-19 are playing Benfica U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Olomouc U-19Lyon U-1915:00

Olomouc U-19 - Lyon U-19

Olomouc U-19 are playing Lyon U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Hala MuharraqAl Najma Manama15:30

Al Hala Muharraq - Al Najma Manama

Al Hala Muharraq are playing Al Najma Manama at the Premier League of Bahrain on February 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al Shabbab ManamaMalkiya15:30

Al Shabbab Manama - Malkiya

Al Shabbab Manama are playing Malkiya at the Premier League of Bahrain on February 20. The match will kick off 15:30 UTC.

NorthEast UnitedPune City14:00

NorthEast United - Pune City

NorthEast United are playing Pune City at the ISL of India on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

EsteghlalPars Jonoubi Jam15:00

Esteghlal - Pars Jonoubi Jam

Esteghlal are playing Pars Jonoubi Jam at the Gulf Pro League of Iran on February 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Salam ZghartaAl Nejmeh14:00

Salam Zgharta - Al Nejmeh

Salam Zgharta are playing Al Nejmeh at the Premier League of Lebanon on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

RustaqAl-Oruba13:20

Rustaq - Al-Oruba

Rustaq are playing Al-Oruba at the Premier League of Oman on February 20. The match will kick off 13:20 UTC.

SahamSohar13:30

Saham - Sohar

Saham are playing Sohar at the Premier League of Oman on February 20. The match will kick off 13:30 UTC.

SurAl Nasr Salalah14:30

Sur - Al Nasr Salalah

Sur are playing Al Nasr Salalah at the Premier League of Oman on February 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Mirbat SCDhufar15:45

Mirbat SC - Dhufar

Mirbat SC are playing Dhufar at the Premier League of Oman on February 20. The match will kick off 15:45 UTC.

Al FatehAl Ahli Jeddah15:20

Al Fateh - Al Ahli Jeddah

Al Fateh are playing Al Ahli Jeddah at the Pro League of Saudi Arabia on February 20. The match will kick off 15:20 UTC.

Al Shoalah0 - 1Dhamk19'

Al Shoalah - Dhamk

Al Shoalah are playing Dhamk at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match kicked off 12:45 UTC. It's the first half and Dhamk is winning 0-1.

Jeddah0 - 1Al Qaisoma14'

Jeddah - Al Qaisoma

Jeddah are playing Al Qaisoma at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match kicked off 12:50 UTC. It's the first half and Al Qaisoma is winning 0-1.

Al Jabalain0 - 0Al-Khaleej10'

Al Jabalain - Al-Khaleej

Al Jabalain are playing Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match kicked off 12:55 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AbhaAl Adalh13:05

Abha - Al Adalh

Abha are playing Al Adalh at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match will kick off 13:05 UTC.

Al NajoomAl-Ansar15:15

Al Najoom - Al-Ansar

Al Najoom are playing Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on February 20. The match will kick off 15:15 UTC.

Smouha0 - 0Al Mokawloon3'

Smouha - Al Mokawloon

Smouha are playing Al Mokawloon at the Premier League of Egypt on February 20. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Talaea El GeishZamalek15:30

Talaea El Geish - Zamalek

Talaea El Geish are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on February 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al Ahly CairoDakhlia18:00

Al Ahly Cairo - Dakhlia

Al Ahly Cairo are playing Dakhlia at the Premier League of Egypt on February 20. The match will kick off 18:00 UTC.

MCO OujdaRSB Berkane14:00

MCO Oujda - RSB Berkane

MCO Oujda are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

YoussoufiaWAC Casablanca14:00

Youssoufia - WAC Casablanca

Youssoufia are playing WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on February 20. The match will kick off 14:00 UTC.

OCS SafiRCA Casablanca16:00

OCS Safi - RCA Casablanca

OCS Safi are playing RCA Casablanca at the Botola Pro of Morocco on February 20. The match will kick off 16:00 UTC.

CafetalerosGuadalajara01:00

Cafetaleros - Guadalajara

Cafetaleros are playing Guadalajara at the Copa Mexico, Clausura, Group Stage of Mexico on February 21. The match will kick off 01:00 UTC.

JuarezPuebla01:00

Juarez - Puebla

Juarez are playing Puebla at the Copa Mexico, Clausura, Group Stage of Mexico on February 21. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosQueretaro03:00

Dorados - Queretaro

Dorados are playing Queretaro at the Copa Mexico, Clausura, Group Stage of Mexico on February 21. The match will kick off 03:00 UTC.

PumasUniversidad G03:00

Pumas - Universidad G

Pumas are playing Universidad G at the Copa Mexico, Clausura, Group Stage of Mexico on February 21. The match will kick off 03:00 UTC.

GuabiraAlways Ready19:00

Guabira - Always Ready

Guabira are playing Always Ready at the Apertura of Bolivia on February 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Real PotosiNacional Potosi22:30

Real Potosi - Nacional Potosi

Real Potosi are playing Nacional Potosi at the Apertura of Bolivia on February 20. The match will kick off 22:30 UTC.

AuroraBolivar00:45

Aurora - Bolivar

Aurora are playing Bolivar at the Apertura of Bolivia on February 21. The match will kick off 00:45 UTC.

Royal PariBlooming00:45

Royal Pari - Blooming

Royal Pari are playing Blooming at the Apertura of Bolivia on February 21. The match will kick off 00:45 UTC.

Luverdense ECFigueirense22:15

Luverdense EC - Figueirense

Luverdense EC are playing Figueirense at the National Cup of Brasil on February 20. The match will kick off 22:15 UTC.

CorinthiansAvenida SC00:30

Corinthians - Avenida SC

Corinthians are playing Avenida SC at the National Cup of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Santa CruzNautico00:30

Santa Cruz - Nautico

Santa Cruz are playing Nautico at the National Cup of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

SerraVasco00:30

Serra - Vasco

Serra are playing Vasco at the National Cup of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

JuazeirenseFluminense de Feira23:30

Juazeirense - Fluminense de Feira

Juazeirense are playing Fluminense de Feira at the Baiano 1 of Brasil on February 20. The match will kick off 23:30 UTC.

SalgueiroSanta Cruz00:30

Salgueiro - Santa Cruz

Salgueiro are playing Santa Cruz at the Pernambucano 1 of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Atletico TubaraoJoinville23:00

Atletico Tubarao - Joinville

Atletico Tubarao are playing Joinville at the Catarinense 1 of Brasil on February 20. The match will kick off 23:00 UTC.

BrusqueMetropolitano23:00

Brusque - Metropolitano

Brusque are playing Metropolitano at the Catarinense 1 of Brasil on February 20. The match will kick off 23:00 UTC.

CearaGuarany de Sobral23:00

Ceara - Guarany de Sobral

Ceara are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 20. The match will kick off 23:00 UTC.

FlorestaHorizonte00:30

Floresta - Horizonte

Floresta are playing Horizonte at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Dimensao SaudeJacyoba17:00

Dimensao Saude - Jacyoba

Dimensao Saude are playing Jacyoba at the Alagoano of Brasil on February 20. The match will kick off 17:00 UTC.

CaraboboAtletico Venezuela20:00

Carabobo - Atletico Venezuela

Carabobo are playing Atletico Venezuela at the Apertura of Venezuela on February 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Cyprus U-192 - 2Hungary U-19Full TimeFT

Cyprus U-19 - Hungary U-19

Cyprus U-19 played Hungary U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on February 20. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.