Spain Tercera Division, Group 16 Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Sunday
VianesRapid de Murillo17:00

Vianes - Rapid de Murillo

Vianes are playing Rapid de Murillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

VareaBerceo17:00

Varea - Berceo

Varea are playing Berceo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

AlberiteAnguiano17:00

Alberite - Anguiano

Alberite are playing Anguiano at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Logrones-2La Calzada17:00

Logrones-2 - La Calzada

Logrones-2 are playing La Calzada at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CD AlfaroRiver Ebro17:00

CD Alfaro - River Ebro

CD Alfaro are playing River Ebro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

ArnedoSD Logrones17:00

Arnedo - SD Logrones

Arnedo are playing SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

HaroPradejon17:00

Haro - Pradejon

Haro are playing Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

NaxaraYague17:00

Naxara - Yague

Naxara are playing Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

CalasancioOyonesa17:00

Calasancio - Oyonesa

Calasancio are playing Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

AgoncilloAutol17:00

Agoncillo - Autol

Agoncillo are playing Autol at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 24. The match will kick off 17:00 UTC.

Latest Results
past Sunday
La Calzada2 - 1AlberiteFull TimeFT

La Calzada - Alberite

La Calzada played Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match kicked off 16:00 UTC. La Calzada won 2-1.

SD Logrones3 - 0CD AlfaroFull TimeFT

SD Logrones - CD Alfaro

SD Logrones played CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match kicked off 16:00 UTC. SD Logrones won 3-0.

Pradejon2 - 1ArnedoFull TimeFT

Pradejon - Arnedo

Pradejon played Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match kicked off 16:00 UTC. Pradejon won 2-1.

Oyonesa0 - 0NaxaraFull TimeFT

Oyonesa - Naxara

Oyonesa played Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Autol2 - 1Rapid de MurilloFull TimeFT

Autol - Rapid de Murillo

Autol played Rapid de Murillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match kicked off 15:45 UTC. Autol won 2-1.

River Ebro1 - 2Logrones-2Full TimeFT

River Ebro - Logrones-2

River Ebro played Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match kicked off 15:30 UTC. Logrones-2 won 1-2.

Anguiano2 - 1VareaFull TimeFT

Anguiano - Varea

Anguiano played Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match kicked off 15:00 UTC. Anguiano won 2-1.

Berceo3 - 1VianesFull TimeFT

Berceo - Vianes

Berceo played Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Berceo won 3-1.

past Saturday
Yague0 - 3HaroFull TimeFT

Yague - Haro

Yague played Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 16. The match kicked off 17:30 UTC. Haro won 0-3.

Agoncillo0 - 1CalasancioFull TimeFT

Agoncillo - Calasancio

Agoncillo played Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 16. The match kicked off 15:30 UTC. Calasancio won 0-1.

February 10th
Arnedo0 - 0YagueFull TimeFT

Arnedo - Yague

Arnedo played Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 10. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Haro1 - 0OyonesaFull TimeFT

Haro - Oyonesa

Haro played Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 10. The match kicked off 16:00 UTC. Haro won 1-0.

Naxara2 - 0AgoncilloFull TimeFT

Naxara - Agoncillo

Naxara played Agoncillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 10. The match kicked off 16:00 UTC. Naxara won 2-0.

Vianes1 - 1AnguianoFull TimeFT

Vianes - Anguiano

Vianes played Anguiano at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 10. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alberite1 - 0River EbroFull TimeFT

Alberite - River Ebro

Alberite played River Ebro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 10. The match kicked off 15:30 UTC. Alberite won 1-0.

CD Alfaro3 - 1PradejonFull TimeFT

CD Alfaro - Pradejon

CD Alfaro played Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 10. The match kicked off 15:30 UTC. CD Alfaro won 3-1.

Calasancio1 - 0AutolFull TimeFT

Calasancio - Autol

Calasancio played Autol at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 10. The match kicked off 15:30 UTC. Calasancio won 1-0.

Varea6 - 2La CalzadaFull TimeFT

Varea - La Calzada

Varea played La Calzada at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 10. The match kicked off 11:00 UTC. Varea won 6-2.

February 9th
Rapid de Murillo2 - 4BerceoFull TimeFT

Rapid de Murillo - Berceo

Rapid de Murillo played Berceo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 9. The match kicked off 17:45 UTC. Berceo won 2-4.

Logrones-22 - 1SD LogronesFull TimeFT

Logrones-2 - SD Logrones

Logrones-2 played SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 9. The match kicked off 17:30 UTC. Logrones-2 won 2-1.

February 3rd
La CalzadaVianesPostponedPst

La Calzada - Vianes

La Calzada are playing Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 3.

SD Logrones4 - 0AlberiteFull TimeFT

SD Logrones - Alberite

SD Logrones played Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 3. The match kicked off 16:00 UTC. SD Logrones won 4-0.

Autol1 - 1BerceoFull TimeFT

Autol - Berceo

Autol played Berceo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 3. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

AnguianoRapid de MurilloPostponedPst

Anguiano - Rapid de Murillo

Anguiano are playing Rapid de Murillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 3.

Agoncillo0 - 4HaroFull TimeFT

Agoncillo - Haro

Agoncillo played Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 3. The match kicked off 15:15 UTC. Haro won 0-4.

River Ebro2 - 0VareaFull TimeFT

River Ebro - Varea

River Ebro played Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 3. The match kicked off 15:00 UTC. River Ebro won 2-0.

February 2nd
Yague0 - 1CD AlfaroFull TimeFT

Yague - CD Alfaro

Yague played CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 2. The match kicked off 17:30 UTC. CD Alfaro won 0-1.

Oyonesa1 - 0ArnedoFull TimeFT

Oyonesa - Arnedo

Oyonesa played Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 2. The match kicked off 17:00 UTC. Oyonesa won 1-0.

Pradejon3 - 2Logrones-2Full TimeFT

Pradejon - Logrones-2

Pradejon played Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC. Pradejon won 3-2.

Calasancio0 - 3NaxaraFull TimeFT

Calasancio - Naxara

Calasancio played Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 2. The match kicked off 15:30 UTC. Naxara won 0-3.

Ever wondered how you can stream the matches of the Tercera Division, Group 16 of Spain for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Spain's Tercera Division, Group 16 in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Spain Tercera Division, Group 16's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Tercera Division, Group 16's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Spain's Tercera Division, Group 16 matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Spain Tercera Division, Group 16's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Tercera Division, Group 16 of Spain. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Spain Tercera Division, Group 16's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Tercera Division, Group 16 of Spain.

You can check Spain Tercera Division, Group 16's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Tercera Division, Group 16 you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Spain Tercera Division, Group 16's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Haro are the leaders in the table with 65 points after 25 matches: they have won 21 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 2 and having 2 defeats this season scoring 58 goals - 2.32 per match, conceding 11 - 0.44 per match. Naxara are 2nd with 56 points in 25 matches: they have won 17 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 5 and having 3 defeats this season scoring 51 goals - 2.04 per match, conceding 22 - 0.88 per match. SD Logrones are 3rd with 55 points in 25 matches: they have won 18 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 1 and having 6 defeats this season scoring 57 goals - 2.28 per match, conceding 18 - 0.72 per match. River Ebro are 4th with 50 points in 25 matches: they have won 16 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 2 and having 7 defeats this season scoring 54 goals - 2.16 per match, conceding 37 - 1.48 per match. Logrones-2 are 5th with 48 points in 25 matches: they have won 15 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 3 and having 7 defeats this season scoring 45 goals - 1.80 per match, conceding 25 - 1.00 per match. Anguiano are 6th with 44 points in 24 matches: they have won 13 of their 24 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 5 and having 6 defeats this season scoring 48 goals - 2.00 per match, conceding 29 - 1.21 per match. CD Alfaro are 7th with 44 points in 25 matches: they have won 13 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 5 and having 7 defeats this season scoring 40 goals - 1.60 per match, conceding 22 - 0.88 per match. Varea are 8th with 42 points in 25 matches: they have won 13 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 3 and having 9 defeats this season scoring 41 goals - 1.64 per match, conceding 30 - 1.20 per match. Yague are 9th with 42 points in 25 matches: they have won 12 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 6 and having 7 defeats this season scoring 39 goals - 1.56 per match, conceding 32 - 1.28 per match. Arnedo are 10th with 35 points in 25 matches: they have won 10 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 5 and having 10 defeats this season scoring 38 goals - 1.52 per match, conceding 32 - 1.28 per match. Pradejon are 11th with 35 points in 25 matches: they have won 10 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 5 and having 10 defeats this season scoring 29 goals - 1.16 per match, conceding 31 - 1.24 per match. Berceo are 12th with 26 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 8 and having 11 defeats this season scoring 34 goals - 1.36 per match, conceding 39 - 1.56 per match. Oyonesa are 13th with 24 points in 25 matches: they have won 6 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 6 and having 13 defeats this season scoring 22 goals - 0.88 per match, conceding 30 - 1.20 per match. La Calzada are 14th with 22 points in 24 matches: they have won 6 of their 24 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 4 and having 14 defeats this season scoring 27 goals - 1.13 per match, conceding 52 - 2.17 per match. Alberite are 15th with 22 points in 25 matches: they have won 5 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 7 and having 13 defeats this season scoring 26 goals - 1.04 per match, conceding 61 - 2.44 per match. Rapid de Murillo are 16th with 21 points in 24 matches: they have won 6 of their 24 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 3 and having 15 defeats this season scoring 29 goals - 1.21 per match, conceding 48 - 2.00 per match. Calasancio are 17th with 21 points in 25 matches: they have won 5 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 6 and having 14 defeats this season scoring 15 goals - 0.60 per match, conceding 46 - 1.84 per match. Vianes are 18th with 17 points in 24 matches: they have won 3 of their 24 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 8 and having 13 defeats this season scoring 18 goals - 0.75 per match, conceding 37 - 1.54 per match. Autol are 19th with 16 points in 25 matches: they have won 3 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 7 and having 15 defeats this season scoring 18 goals - 0.72 per match, conceding 50 - 2.00 per match. Agoncillo are 20th with 12 points in 25 matches: they have won 3 of their 25 matches in Tercera Division, Group 16, drawing 3 and having 19 defeats this season scoring 15 goals - 0.60 per match, conceding 52 - 2.08 per match.

Matchday Live
LiverpoolBayern Munich20:00

Liverpool - Bayern Munich

Liverpool are playing Bayern Munich at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

LyonBarcelona20:00

Lyon - Barcelona

Lyon are playing Barcelona at the 1/8 Final of Champions League on February 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Slavia Sofia3 - 2Cherno MoreFull TimeFT

Slavia Sofia - Cherno More

Slavia Sofia played Cherno More at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Slavia Sofia won 3-2.

Ludogorets1 - 1Botev90 +3'

Ludogorets - Botev

Ludogorets are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

CSKA SofiaBotev Vratsa15:30

CSKA Sofia - Botev Vratsa

CSKA Sofia are playing Botev Vratsa at the A PFG of Bulgaria on February 19. The match will kick off 15:30 UTC.

QPRWest Bromwich Albion19:45

QPR - West Bromwich Albion

QPR are playing West Bromwich Albion at the Championship of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Inverness C.TRoss County19:45

Inverness C.T - Ross County

Inverness C.T are playing Ross County at the FA Cup of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Mamelodi SundownsPolokwane City17:30

Mamelodi Sundowns - Polokwane City

Mamelodi Sundowns are playing Polokwane City at the Premier League of South Africa on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Boca JuniorsTucuman23:00

Boca Juniors - Tucuman

Boca Juniors are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportivo CaliUnion Magdalena00:30

Deportivo Cali - Union Magdalena

Deportivo Cali are playing Union Magdalena at the Apertura of Colombia on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseUnion La Calera00:30

Chapecoense - Union La Calera

Chapecoense are playing Union La Calera at the Copa Sudamericana of Conmebol on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarCaracas00:30

Melgar - Caracas

Melgar are playing Caracas at the Qualifying rounds of Copa Libertadores on February 20. The match will kick off 00:30 UTC.

Dinamo2 - 0IrtishFull TimeFT

Dinamo - Irtish

Dinamo played Irtish at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 08:00 UTC. Dinamo won 2-0.

Trakai2 - 1NevezisFull TimeFT

Trakai - Nevezis

Trakai played Nevezis at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 11:00 UTC. Trakai won 2-1.

KuPS1 - 0Nest-SotraFull TimeFT

KuPS - Nest-Sotra

KuPS played Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. KuPS won 1-0.

SKA Khabarovsk1 - 2ThistedFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Thisted

SKA Khabarovsk played Thisted at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 12:00 UTC. Thisted won 1-2.

Olimpija3 - 0Borac BL45 +1'

Olimpija - Borac BL

Olimpija are playing Borac BL at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Olimpija is winning 3-0.

Zorya2 - 1Dinamo Tb.Full TimeFT

Zorya - Dinamo Tb.

Zorya played Dinamo Tb. at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Zorya won 2-1.

Bytovia Bytow0 - 0KarpatyHalf TimeHT

Bytovia Bytow - Karpaty

Bytovia Bytow are playing Karpaty at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Dinamo0 - 0OrdabasyHalf TimeHT

Dinamo - Ordabasy

Dinamo are playing Ordabasy at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Orenburg1 - 1Spartak45'

Orenburg - Spartak

Orenburg are playing Spartak at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Zenit-20 - 0Okzhepes42'

Zenit-2 - Okzhepes

Zenit-2 are playing Okzhepes at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rubin0 - 1Tobol17'

Rubin - Tobol

Rubin are playing Tobol at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Tobol is winning 0-1.

Ufa0 - 0Lokomotiv Tbilisi18'

Ufa - Lokomotiv Tbilisi

Ufa are playing Lokomotiv Tbilisi at the Club Friendlies of International on February 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ValerengaNomme Kalju15:00

Valerenga - Nomme Kalju

Valerenga are playing Nomme Kalju at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Mattersburg-2Inter Bratislava16:00

Mattersburg-2 - Inter Bratislava

Mattersburg-2 are playing Inter Bratislava at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 16:00 UTC.

FC CartagenaCSKA17:00

FC Cartagena - CSKA

FC Cartagena are playing CSKA at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

OsterKarlskrona17:00

Oster - Karlskrona

Oster are playing Karlskrona at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DegerforLinkoping City18:00

Degerfor - Linkoping City

Degerfor are playing Linkoping City at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

IsmaningBuchbach18:00

Ismaning - Buchbach

Ismaning are playing Buchbach at the Club Friendlies of International on February 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent WStandard W19:30

Gent W - Standard W

Gent W are playing Standard W at the Super League - Women of Belgium on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

BorehamWrexham19:45

Boreham - Wrexham

Boreham are playing Wrexham at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ebbsfleet UtdHartlepool19:45

Ebbsfleet Utd - Hartlepool

Ebbsfleet Utd are playing Hartlepool at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

FyldeHavant and Waterlooville19:45

Fylde - Havant and Waterlooville

Fylde are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Maidstone UtdHalifax19:45

Maidstone Utd - Halifax

Maidstone Utd are playing Halifax at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sutton UtdBarnet19:45

Sutton Utd - Barnet

Sutton Utd are playing Barnet at the National League of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Accrington StanleyOxford United19:45

Accrington Stanley - Oxford United

Accrington Stanley are playing Oxford United at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

BarnsleyBurton Albion19:45

Barnsley - Burton Albion

Barnsley are playing Burton Albion at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

PortsmouthBristol Rovers19:45

Portsmouth - Bristol Rovers

Portsmouth are playing Bristol Rovers at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

RochdaleWimbledon19:45

Rochdale - Wimbledon

Rochdale are playing Wimbledon at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

SunderlandGillingham19:45

Sunderland - Gillingham

Sunderland are playing Gillingham at the League One of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Cheltenham TownCambridge United19:45

Cheltenham Town - Cambridge United

Cheltenham Town are playing Cambridge United at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Notts CountyNewport19:45

Notts County - Newport

Notts County are playing Newport at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Oldham AthleticMorecambe19:45

Oldham Athletic - Morecambe

Oldham Athletic are playing Morecambe at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Port ValeTranmere Rovers19:45

Port Vale - Tranmere Rovers

Port Vale are playing Tranmere Rovers at the League Two of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WokingHemel19:45

Woking - Hemel

Woking are playing Hemel at the National League South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AltrinchamSpennymoor Town19:45

Altrincham - Spennymoor Town

Altrincham are playing Spennymoor Town at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Ashton UnitedTelford United19:45

Ashton United - Telford United

Ashton United are playing Telford United at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

StockportSouthport19:45

Stockport - Southport

Stockport are playing Southport at the National League North of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Hartley WintneyWalton Casuals19:30

Hartley Wintney - Walton Casuals

Hartley Wintney are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Chesham UnitedBasingstoke Town19:45

Chesham United - Basingstoke Town

Chesham United are playing Basingstoke Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Kings LangleySalisbury19:45

Kings Langley - Salisbury

Kings Langley are playing Salisbury at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Staines TownTiverton Town19:45

Staines Town - Tiverton Town

Staines Town are playing Tiverton Town at the NL Premier, Southern South of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WhitehawkBurgess Hill Town19:45

Whitehawk - Burgess Hill Town

Whitehawk are playing Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Wingate and FinchleyBishops Stortford19:45

Wingate and Finchley - Bishops Stortford

Wingate and Finchley are playing Bishops Stortford at the NL Premier, Isthmian of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

WorkingtonWitton Albion19:45

Workington - Witton Albion

Workington are playing Witton Albion at the NL Premier, Northern of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Sheffield Utd U-23Sheffield Wed U-2319:00

Sheffield Utd U-23 - Sheffield Wed U-23

Sheffield Utd U-23 are playing Sheffield Wed U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Rushden-DiamondsStratford Town19:45

Rushden-Diamonds - Stratford Town

Rushden-Diamonds are playing Stratford Town at the NL Premier, Southern Central of England on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

AjkaDebrecen17:30

Ajka - Debrecen

Ajka are playing Debrecen at the National cup of Hungary on February 19. The match will kick off 17:30 UTC.

RiminiTernanaPostponedPst

Rimini - Ternana

Rimini are playing Ternana at the Serie C, Group B of Italy on February 19.

Buducnost5 - 0MornarFull TimeFT

Buducnost - Mornar

Buducnost played Mornar at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Buducnost won 5-0.

Iskra2 - 3OFK TitogradFull TimeFT

Iskra - OFK Titograd

Iskra played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. OFK Titograd won 2-3.

Lovcen Cetinje1 - 3Sutjeska NiksicFull TimeFT

Lovcen Cetinje - Sutjeska Niksic

Lovcen Cetinje played Sutjeska Niksic at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sutjeska Niksic won 1-3.

OFK Petrovac3 - 3Grbalj Radanovici90 +6'

OFK Petrovac - Grbalj Radanovici

OFK Petrovac are playing Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Rudar Pljevlja1 - 1Zeta90 +3'

Rudar Pljevlja - Zeta

Rudar Pljevlja are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Heracles Almelo-21 - 1Twente-290 +4'

Heracles Almelo-2 - Twente-2

Heracles Almelo-2 are playing Twente-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

CowdenbeathAlbion Rovers19:45

Cowdenbeath - Albion Rovers

Cowdenbeath are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on February 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Dundee United U-204 - 0Hamilton U-2072'

Dundee United U-20 - Hamilton U-20

Dundee United U-20 are playing Hamilton U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Dundee United U-20 is winning 4-0.

Greenock Morton U-200 - 0St. Johnstone U-20Half TimeHT

Greenock Morton U-20 - St. Johnstone U-20

Greenock Morton U-20 are playing St. Johnstone U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Dinamo Zagreb U-191 - 1Lokomotiv U-1990 +4'

Dinamo Zagreb U-19 - Lokomotiv U-19

Dinamo Zagreb U-19 are playing Lokomotiv U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Hertha U-19PSG U-1915:00

Hertha U-19 - PSG U-19

Hertha U-19 are playing PSG U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Chelsea U-19Monaco U-1917:00

Chelsea U-19 - Monaco U-19

Chelsea U-19 are playing Monaco U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PAOK U-19Tottenham U-1917:00

PAOK U-19 - Tottenham U-19

PAOK U-19 are playing Tottenham U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on February 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Shandong Luneng4 - 1TT Ha NoiFull TimeFT

Shandong Luneng - TT Ha Noi

Shandong Luneng played TT Ha Noi at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 07:30 UTC. Shandong Luneng won 4-1.

Kashima Antlers4 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Kashima Antlers - Newcastle Jets

Kashima Antlers played Newcastle Jets at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC. Kashima Antlers won 4-1.

Sanfrecce Hiroshima0 - 0Chiangrai UnitedAfter Extra TimeAET

Sanfrecce Hiroshima - Chiangrai United

Sanfrecce Hiroshima played Chiangrai United at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ulsan5 - 1PerakFull TimeFT

Ulsan - Perak

Ulsan played Perak at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match kicked off 10:30 UTC. Ulsan won 5-1.

Al Gharrafa Club DohaZob Ahan15:00

Al Gharrafa Club Doha - Zob Ahan

Al Gharrafa Club Doha are playing Zob Ahan at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Al NasrPakhtakor15:00

Al Nasr - Pakhtakor

Al Nasr are playing Pakhtakor at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Al NasrOlmaliq FK15:00

Al Nasr - Olmaliq FK

Al Nasr are playing Olmaliq FK at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Rayyan SCSaipa15:00

Al Rayyan SC - Saipa

Al Rayyan SC are playing Saipa at the Qualifying Round of Asian Champions League on February 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Aluminium Arak1 - 0Navad UrmiaFull TimeFT

Aluminium Arak - Navad Urmia

Aluminium Arak played Navad Urmia at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Aluminium Arak won 1-0.

Baderan Tehran2 - 1Khooneh be KhoonehFull TimeFT

Baderan Tehran - Khooneh be Khooneh

Baderan Tehran played Khooneh be Khooneh at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Baderan Tehran won 2-1.

Gol Gohar0 - 0MalavanFull TimeFT

Gol Gohar - Malavan

Gol Gohar played Malavan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mes Kerman5 - 0QashqaiFull TimeFT

Mes Kerman - Qashqai

Mes Kerman played Qashqai at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Mes Kerman won 5-0.

Oxin Alborz1 - 2Shahin BushehrFull TimeFT

Oxin Alborz - Shahin Bushehr

Oxin Alborz played Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC. Shahin Bushehr won 1-2.

Sorkhpooshan Pakdasht2 - 2Mes RafsanjanFull TimeFT

Sorkhpooshan Pakdasht - Mes Rafsanjan

Sorkhpooshan Pakdasht played Mes Rafsanjan at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 10:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Shahrdari Mahshahr0 - 1Arvand KhorramshahrFull TimeFT

Shahrdari Mahshahr - Arvand Khorramshahr

Shahrdari Mahshahr played Arvand Khorramshahr at the Azadegan league of Iran on February 19. The match kicked off 11:15 UTC. Arvand Khorramshahr won 0-1.

Al Mojzel2 - 1Al Taee HailFull TimeFT

Al Mojzel - Al Taee Hail

Al Mojzel played Al Taee Hail at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. Al Mojzel won 2-1.

Al-Washm1 - 3Al-Kawkab90 +1'

Al-Washm - Al-Kawkab

Al-Washm are playing Al-Kawkab at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and Al-Kawkab is winning 1-3.

Al Orubah0 - 0Hajer85'

Al Orubah - Hajer

Al Orubah are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match kicked off 13:10 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al JeelAl Ain FC15:15

Al Jeel - Al Ain FC

Al Jeel are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match will kick off 15:15 UTC.

Al NahdhaNajran SC15:15

Al Nahdha - Najran SC

Al Nahdha are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on February 19. The match will kick off 15:15 UTC.

El Gounah0 - 0PyramidsHalf TimeHT

El Gounah - Pyramids

El Gounah are playing Pyramids at the Premier League of Egypt on February 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

QuilmesChacarita Juniors00:05

Quilmes - Chacarita Juniors

Quilmes are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on February 20. The match will kick off 00:05 UTC.

Talleres RemediosUrquiza21:00

Talleres Remedios - Urquiza

Talleres Remedios are playing Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 19. The match will kick off 21:00 UTC.

LondrinaParana22:15

Londrina - Parana

Londrina are playing Parana at the National Cup of Brasil on February 19. The match will kick off 22:15 UTC.

Vitoria ES0 - 0TupyFull TimeFT

Vitoria ES - Tupy

Vitoria ES played Tupy at the Capiaxaba of Brasil on February 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.